Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
  Voodoosch o Wolne tematy (53 – …
  inspektor o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Kazek o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kazek o Wolne tematy (53 – …
  ibrahim ibn jakub o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Europa nie chce i nie potrzebuje odmiennych kulturowo imigrantów

Posted by Marucha w dniu 2015-08-24 (Poniedziałek)

Po ostatnich wydarzeniach w Saksonii widać, że Niemcy nie chcą już więcej imigrantów na swojej ziemi. W ostatnich dniach doszło do regularnej bitwy mieszkańców z Policją, ludzie nie chcieli się zgodzić na przekształcenie byłego supermarketu znanej sieci handlowej w schronisko dla niechcianych i niepotrzebnych w ich opinii do niczego imigrantów.

muzulmanscy uchodzcy mem

Wypowiedzi najwyższych przedstawicieli władz Belgii po zagrożeniu terrorystycznym w pociągu na międzynarodowej trasie to apel o wprowadzenie ponownych kontroli granicznych. Słowacja nie chce odmiennych kulturowo imigrantów. Węgrzy budują mur, a ich premier w Parlamencie Europejskim do ludzi, którzy zarzucają mu ksenofobię, a nigdy w życiu nie podróżowali samochodem bez klimatyzacji mówi o tym, że w tzw. Kosowie nie ma wojny, dlaczego więc ma być zmuszany do przyjmowania jego mieszkańców?

Wydarzenia na granicy grecko-macedońskiej pokazują z jak bezwzględnym cynizmem ze strony części imigrantów mamy do czynienia, otóż ci ludzie nie wahają się wystawić dzieci i kobiet z dziećmi na rękach naprzeciwko szpaleru policji porządkowej. Jak można komuś takiemu udzielić statusu uchodźcy? Do czego jeszcze ci ludzie są zdolni, jeżeli nie chronią własnych dzieci? Pomijając już kwestię jak można z małymi dziećmi udać się pieszo do Europy!

W coraz większej ilości miejsc bytowania imigrantów w Europie dochodzi do rozruchów, niepokojów. Ci ludzie domagają się wysokiego statusu socjalnego, chociaż nie mają do tego żadnego mandatu, poza faktem zbiorowego przybycia do Europy. Szokują przypadki przepędzania, prześladowania lub nawet mordowania Chrześcijan, przez innych tzw. uchodźców odmiennych kulturowo. To już nie są pojedyncze przypadki, do sytuacji krytycznych z osobami odmiennymi kulturowo dochodziło nawet w Czechach. Sytuacja w okolicach Calais przypomina kryzys humanitarny.

Sytuacja jest trudna, ponieważ europejscy politycy są przeważnie idiotami, którzy zapominają o własnej tożsamości oraz o tym, kto na nich głosuje [e tam, idiotami… agentami USRaela i tyle – admin].

Proszę zwrócić uwagę, że nie robi się badań opinii publicznej na temat przyjmowania imigrantów, nawet w uginających się pod ich naporem Niemczech takie badania nie są ujawniane. Nie jest tajemnicą dla nikogo, że Europejczycy – jak Europa długa i szeroka, przeważnie nie chcą odmiennych kulturowo imigrantów w swoim otoczeniu. Wystarczy poczytać fora internetowe pod głównymi informacjami mainstreamu poszczególnych krajów.

Ludzie negują całą politykę imigracyjną swoich rządów, a w najbliższym czasie jak padnie Schengen, albowiem żadne poważne państwo nie może sobie pozwolić na to, żeby maszerowały przez jego terytorium liczne grupy obcych kulturowo, nieznających języka – przybyszy. To ludzie się poczują dotknięci – jak to? Dlaczego? Co się stało? Tymczasem problem leży w złym pojmowaniu poprawności politycznej głównie w Niemczech i nieudolności głównie włoskich i greckich służb granicznych.

Problem nabędzie nowego znaczenia jak zrobi się zimniej. Już obecnie widać, że lato rekordowych temperatur w Europie się właśnie kończy, co zupełnie zmieni sytuację. Przede wszystkim uchodźcy będą umierać na drogach i polach, którymi przechodzą, jeżeli nikt im nie pomoże. Co będzie z tymi koczującymi obecnie pod drzewami, w parkach? Prawdopodobnie również zamarzną i niektórzy umrą jak będzie zimno. Przecież nawet we Włoszech lub Grecji temperatura zimą nie pozwala na swobodne bytowanie na zewnątrz. Czy rządy europejskie zgodzą się na koczowiska Afrykańczyków i innych odmiennych kulturowo imigrantów na terenie ich właściwości państwowej, czy też zaproponują tym ludziom alternatywę?

Nie ma rozwiązania dla sytuacji, jeżeli się nie uszczelni granic zewnętrznych, tych ludzi będzie więcej. Stanowią problem demograficzny, polityczny i kulturowy, jak również swoją obecnością prawdopodobnie stanowią statystyczne ryzyko zwiększenia prawdopodobieństwa wystąpienia aktów terroryzmu. Zdaniem wielu granice muszą być uszczelnione – mury, druty, nie ma wyjścia. Tylko w ten sposób, do kolejnych chętnych dojdzie, że nie da się po prostu wejść do Europy tak jak w tej chwili, że to nie jest możliwe.

Podobnie potrzebne jest natychmiastowe odstawianie wyłowionych z morza ludzi – na brzeg, z którego przybyli w Afryce lub Turcji. Wielu postuluje, że obecnych w Europie trzeba odsyłać samolotami do miejsc pochodzenia. Nie ma bowiem alternatywy – zdaniem wielu komentarzy nie ma dla tych ludzi miejsca w Europie, prawie na pewno można stwierdzić, że żadne społeczeństwo ich nie chce. Przynajmniej jak na tą chwilę, to nie widać, żeby ktoś ich chciał. Nie mówimy tutaj o pełnej hipokryzji polityce niektórych rządów. Mówimy o odczuciach społeczeństw.

Rozpatrując sprawę od strony humanitarnej – jak wyznaczyć granicę przyjmowania imigrantów? Czy Europa ma przyjąć każdego, żeby się nie narazić na zarzut rasizmu? Śmiało – ile milionów Afrykanów, ile milionów Arabów, ile milionów Afgańczyków – mamy przyjąć w Europie? Śmiało proszę podać granicę i powiedzieć, co z tymi ludźmi zrobić i kto za to wszystko i czyim kosztem zapłaci?

Proszę pamiętać, prawo nawet potrzebujących prawdziwych imigrantów do azylu nie można oznaczać podeptania prawa obywateli do zachowania tożsamości i co najważniejsze bezpieczeństwa. Ponieważ odmienni kulturowo imigranci, co do zasady się nie integrują i nie chcą się integrować, ze społeczeństwami przyjmującymi – nie ma potrzeby, żebyśmy jako Wspólnota ryzykowali tak, jak doświadczone terrorem niektóre społeczeństwa zachodnie [o jakiej „Wspólnocie” pisze autor? – admin]

W Polsce, kraju z którego chce wyjechać połowa młodych ludzi, a renty na poziomie 774 zł są powszechne – zdaniem większości społeczeństwa w ogóle nie ma mowy o przyjmowaniu kogokolwiek, w tym także azylantów odmiennych kulturowo, ze względu na zagrożenie terrorystyczne. Polacy uważają, że mają prawo do własnej tożsamości i prawo do ochrony bezpieczeństwa we własnym kraju.

Zdaniem wielu nie chcemy tutaj takich wydarzeń jak w znanym markecie z wyposażeniem dla domu w Szwecji, gdzie odmienny kulturowo imigrant ze względu na strach przed odebraniem statusu azylanta –zabił i ranił ludzi, albowiem wiedział, że czeka go za to wygodne szwedzkie więzienie i pomoc socjalna jak z niego po kilkunastu latach wyjdzie!

Podobnie zdaniem wielu nie chcemy tutaj odmiennych kulturowo imigrantów, którzy będą planowali masowe zabijanie ludzi w pociągu z broni maszynowej lub strzelali do dziennikarzy, nawet jak narysują i opublikują najbardziej idiotyczne i obrazoburcze karykatury Sacrum!

Na podstawie obowiązującego prawa należy stwierdzić, że w Europie nie ma miejsca dla ludzi myślących w ten sposób, zwłaszcza dla obcych, albowiem własnych radykałów wszelkiej maści nam nie brakuje. Ktoś w końcu musi powiedzieć stop dotychczasowej polityce, zwłaszcza że trzeba mieć świadomość, że te ruchy ludności to prawdopodobnie zaplanowana i stymulowana inwazja ze strony tzw. państwa islamskiego na Europę [ze strony USRaela finansującego te wędrówki ludów, drogi autorze – admin]

Uwaga we wszelkich działaniach jest bardzo ważne przestrzeganie obowiązującego prawa – w retoryce przeciwko nielegalnym imigrantom, nie ma miejsca na jakiekolwiek nawet sygnalizowanie jakiejkolwiek formy ksenofobii, rasizmu lub nietolerancji. Właśnie to ksenofobia i nietolerancja są największymi sprzymierzeńcami tych, którzy tak walczą o poprawność polityczną, a przez to przyczyniają się czynnie do trwania obecnego stanu rzeczy. Można nazywać rzeczy po imieniu, bez retoryki, która formalnie w ramach obecnego paradygmatu języka debaty publicznej jest stygmatyzująca dla jej wyraziciela.

Poza tym, naprawdę wszelkie formy ksenofobii to wyraz słabości, a dominująca większość wcale nie jest słaba. proszę o tym pamiętać i nie dać się zwieść różnej maści nieodpowiedzialnym krzykaczom, którzy w swoim przekazie są jednoznaczni i prymitywni. W Europie nie ma tolerancji dla ksenofobi, rasizmu i jakiejkolwiek formy nietolerancji, tym się szczycimy i właśnie w imię tych wartości, odmienni kulturowo nielegalni imigranci będą zgodnie z prawem odsyłani do miejsc skąd przybyli lub miejsc pochodzenia. Natomiast, ci co ich tu pchnęli nie zmienią naszego stylu życia i naszego umiłowania wolności.

Tu naprawdę nie chodzi ani o kolor skóry, ani o religię! Tu chodzi o tożsamość i rozumienie wartości. Mamy prawo oczekiwać i domagać się, że każdy kto prosi w Europie o schronienie wyrzeka się ksenofobii, rasizmu i nietolerancji – także wobec np. niewierzących lub osób korzystających z wolności słowa i swobody wypowiedzi np. przez rysowanie dowolnych karykatur Sacrum, chociaż to ohydne jest i prymitywne.

[Nooo, autor pojechał tu tolerancją, aż dym poszedł… – admin]

Mamy prawo oczekiwać, że ludzie przybywający tutaj uznają nasze wartości. Niestety jednak w przypadku znacznej większości odmiennych kulturowo tak nie jest i po tym jak wygląda pobyt im podobnych w Europie Zachodniej od dwóch lub trzech pokoleń, mamy prawo obawiać się że tak nie będzie nigdy. Nikt nie może korzystać z wolności – zarazem odmawiając jej innym. Tylko o to chodzi – o nic więcej.

Ponieważ nie można nikogo segregować ze względu na rasę, religię, pochodzenie, płeć, poglądy polityczne, czy sposób uprawiania seksu – należy deportować wszystkich, którzy nie uzyskają legalizacji pobytu zgodnie z obowiązującymi procedurami. Tu nie ma żadnej nienawiści, żadnej ksenofobii i nie ma dla nich miejsca – jedynie domagajmy się przestrzegania prawa. Najpierw naszego prawa do życia w bezpiecznym i tożsamym światopoglądowo społeczeństwie!

Jeżeli europejska klasa polityczna się nie zreflektuje i nie zmieni polityki, jak również nie będzie chronić ludzi przed zagrożeniem, jakie potencjalnie stanowią obcy, to bardzo szybko do władzy zostaną wybrani tacy ludzie, że kwestia ostatecznego rozwiązania problemu tzw. uchodźców w ogóle nie będzie moralnie rozważana.

Dla dobra nas wszystkich, a przede wszystkim tych nieszczęsnych [? – admin] ludzi, nad których dramatem trzeba się pochylić ze zrozumieniem najważniejsze jest to, żeby wrócili do swoich krajów. Jeżeli można, to trzeba im pomóc medycznie i finansowo, jak również każdy przypadek rozpatrywać indywidualnie, jednak trzeba trzeźwo oceniać fakty. Nie można pobłażać przypadkom ludzi, którzy wykorzystują nieletnich do przepychania się prze kordon policji!

Krakauer
https://obserwatorpolityczny.pl

Komentarzy 46 to “Europa nie chce i nie potrzebuje odmiennych kulturowo imigrantów”

 1. rafal z said

  Wszyscy !!! jadą po pierwsze za chlebem a po drugie za bezpieczeństwem.

  Wystarczy wypieprzyć mafie korporacyjno-bankową z krajów o największym odsetku emigracji i imigracja na wielką skalę się skończy…

 2. semperparatus said

  Rozwiązanie problemu jest bardzo proste…PRZYMUSOWO odsyłać wszystkich do krajów pochodzenia…kiedy zorientują się,że nie mają żadnych szans na pozostanie w Europie-przestaną przyjeżdżać…Ale do tego potrzebni są politycy-patrioci…oddani swoim narodom…a nie banda sprzedawczyków i zdrajców,zaprzedana międzynarodowej banksterce…A takich polityków jest teraz w Europie „na lekarstwo”…

 3. Moher49 said

  Przecież sami mówią: Przewoźnikom płaci USA po ~12000 USD. od łebka. Jadą tutaj szerzyć islamską kulturę. Mają zburzyć Rzym i zabić papieża. Te wszystkie łodzie, łódeczki trzeba bombardować, do „uchodźców” strzelać. Europejskie rządy są bezdennie głupie, albo świadomie biorą udział w tym procederze.

  Świadomie. Nie miejmy złudzeń, że chodzi o głupotę, gdy mamy do czynienia z sabotażem.
  Admin

 4. Dziad Wernyhora said

  To jest naprawdę ustawka.
  Wiedzą gdzie mają płynąć żeby ich odłowił jakiś okręt NATO.
  To nie jest pomyślane, żeby dotrzeć do Włoch czy Grecji (np. na nadmuchiwanym pontonie) ale żeby dotrzeć do najbliższego okrętu.
  A ten okręt „przypadkiem” jest rzeczywiście blisko i już tam na nich czeka, żeby ich podjąć z wody i dostarczyć do obozu uchodźców do Włoch.

  Tu nie ma ich co odsyłać do krajów pochodzenia.
  Tu nie ma co do nich strzelać.
  Nalożałoby zatopić te wszystkie cholerne okręty, co je na wyścigi podejmują z wody i bezpiecznie przewożą na drugi brzeg.
  A podejmują z wody bo mają taki rozkaz.
  Ja pytam, kto właściwie wydał ten rozkaz?

 5. Kar said

  ..a ja mysle, ze mameloctwo to sztuczny symptom wykreowany przez gudłaja…i tego drugiego nalezy wziac zdecydowanie za chałat… i wy..ić poza nawias Europy !!

  czas ..czas na oczyszczenie Europy ze szczura-gudłaja !

 6. Zbyszko said

  Proponuję wskazywać ewentualnym uchodzcom muzułmańskim w Polsce, jako miejsca przyjazne dla nich, osiedla apartamentowców,domów jednorodzinnych, gdzie mieszkają politycy, posłowie, członkowie rządu. Tam z całą pewnoscią będą się dobrze czuli. wskazywać im ich dacze, domki letniskowe jako miejsca zamieszkania

 7. lopek said

  Rozmach akcji przeprowadzki ludzi z Afryki do Europy świadczy o tym, że biała rasa żyje już tylko z łaski unych. Biała rasa już nie jest w stanie się obronić przed nieuniknioną zagładą i ktoś to w końcu musiał powiedzieć. Koniec!

 8. Zbyszko said

  Przede wszystkim, problem uchodźców jest pochodną „pomocy” udzielonej tym krajom przez Bank Światowy i MFW a także różnej maści amerykańskich „misji pokojowych”. Zrabowany tym ludziom w wyniku tych „misji” majątek, jest teraz w rękach tej garstki ludzi którzy uważają się za właścicieli tego świata. Z całą pewnością posiadają oni bardzo, bardzo obszerne rezydencje, więc to właśnie tam powinno się kierować tych uchodźców

 9. Jest problem i pytanie. Ilu imigrantów zmieści jeszcze Europa? 200 000? 500 000? milion? dwadzieścia? a może sto milionów czarnego luda będziemy w stanie wyżywić? Dokąd zmierza beztroska i idiocka polityka tolerowania tej ekspansji? Stratowali jedną granicę, jutro stratują drugą i piątą, potem sklepy bo są głodni, i prywatne domy bo idzie zima. Przecież to skończy się morzem krwi! brukselscy panowie i panie ( barbarzyńcy). Nie ma innej drogi jak natychmiastowa powtórna kolonizacja afryki. Siłowa! tak! siłowe zorganizowanie tym ludom życia, nauczenie ich pracy i utrzymywania siebie, jeżeli potrzeba to za pomocą bata, zresztą oni ten język najlepiej rozumieją To jedyne humanitarne rozwiązanie zapewniające tym ludziom bezpieczeństwo i byt. I co myślicie patrząc na te pełne nienawiści i desperacji twarze, stop! gęby z kryminalnym wściekłym wyrazem? Mylę się? Nie mam racji? To jest kierunek rozwiązania problemu, tak w obszarze etycznym jak i materialnym.
  A tekst Krakauera poprawny, poza niesmacznym wytłuszczeniem akapitów o segregacji, ksenofobii itp pierdołach. Nie cas nie miejsce panie.

 10. aaaaaaaaaaaaa said

  @8

  ….trudno o lepsze podsumowanie ……., ale jak widać „uchodźcy ” i tak widzą szansę żeru na Europie, więc po wracać …….z kolei „bank światowy” wykorzysta to z uśmiechem na twarzy niczym nasz Donek ,który chciał zagłodzić naród na śmierć kosztem przemian ……bo któż lepiej rozwali Europe niż owi „uchodźcy”

 11. anucha said

  rothschildy mają nas za kompletnych idiotów albo odlecieli od rzeczywistości.Jak naród w swoim kraju wychodzi na ulicę aby słusznie protestować „za chlebem” to policja uzbrojona i wyedukowana przez tych żydowskich bandziorów zachowuje się bardzo brutalnie i rozpiża demonstrację a jak stają na przeciwko nielegalnych emigrantów to są rozanieleni jakby pały zamiast w dłoniach mieli w dupie i przeżywają orgazm.

 12. anucha said

  banksterzy są coraz bardziej pewni siebie, żeby wywołać rewolucję bolszewicką wysłali agentów i złoto a teraz wysyłają bydło i gówno aby wywołać europejską apokalipsę

 13. Lily said

  Re 5; Kar
  Dzieki za film,Panie Kar
  No to widzielismy”starszych braci w wierze”JPT.

 14. Re: Lily, Kar – o WIELE LEPSZY jest słynny film Veita Harlana „Jud Suss” z roku 1940. Po jego obejrzeniu aż by się chciało… no, mniejsza z tym. 😉 Oto link, skąd można go pobrać z polskimi napisami i o w miarę dobrej jakości wideo: http://chomikuj.pl/WithNight/*5b+FILMY+*5d/*5b+ILUZJON+*5d/NAZI+PROPAGANDA/1940+-+*c5*bbyd+Suss+(Jud+Suss)+-+Veit+Harlan+POLSKIE+NAPISY+WGRANE,3923239154.avi(video)

 15. Zerohero said

  Podstawowym kłamstwem/manipulacją jest wmawianie, że „uchodźcy” sami do Europy przyszli, że mają jakiś plan itd. tzw. uchodźców zaciągnął rezim okupujący Europę.

  Jest to skoordynowana akcja. Ktos tych ludzi transportuje, ktoś im daje socjał, ktoś szerzy w Europie propagandę multi-kulti, ktoś terroryzuje Europejczyków zarzucając im ksenofobię i rasizm.

  jakoś do Japonii żadni „uchodźcy” nie płyną, a w Azji Pd.-Wschodniej też jest bieda. Zwracam też uwagę na wielką liczbę Murzynów, którzy uciekają do Europy z terenów położonych od niej o 4000km. Pustynia, morze – nie problem dla nich. Bo przecież nie o samych Arabów tu chodzi.

  i ważna obserwacja. Zdecydowana większość „uchodźców” to młodzi mężczyźni. Nikogo to nie dziwi? Typowy obraz z M.Śródziemnego to ponton wypełniony murzynami. Nie ma kobiet, dzieci, starców. Przeciez to mocno podejrzane.

 16. Zerohero: należałoby wyjąć tych brudasów spod prawa – tak jak wobec pejsów było zarządzone w Rosji za Iwana Groźnego – oraz ufundować dla każdego pełnowartościowego Białego Człowieka NAGRODY za ich likwidację – powiedzmy: 50 euro od łebka, podobnie jak w Iraku Saddam Hussein oferował kiedyś 2000$ za każdego zabitego żyda – no i problem bardzo szybko ROZWIĄŻE SIĘ SAM… :)) W Chinach swego czasu dużym problemem była plaga wróbli, wobec czego Mao Tse-Tung publicznie ogłosił, że każdy Chińczyk ma zabić jednego wróbla… i po miesiącu wróbli już nie było! 😉

 17. Tula said

  „Dlazcego pchaja sie do Europy?”

  Bo banksterzy to finansuja.

 18. JO said

  Ad.16. I to jest przyczyna…., ale nie za darmo a maja gwalcic, krasc, mixowac sie…, oraz rozmnazac ….

  To biologiczna bron przeciwko nam…

 19. Tula, JO: a kto finansuje tych banksterów?! Pracujący uczciwie europejski i amerykański podatnik!!! Remedium? Nie pracować, kombinować, omijać prawo jak tylko się da, doić państwo na wszelkie możliwe sposoby do oporu, a zgromadzony w ten sposób kapitał rozdawać naszym mniej zaradnym braciom hiperborejskiej krwi w potrzebie. Im więcej z nas będzie tak robić, tym szybciej ów bandycki system zawali się pod własnym ciężarem, a wtedy ludzie chwycą za broń i zrobią z intruzami porządek.

 20. ojojoj said

  Wciaz nie rozumiem z tym pieprzeniem o integracji. Chyba DOBRZE ze sie dziady nie integruja. Latwiej ich wtedy wylapac i odizolowac, tak jak to zrobil kiedys Pan Adolf z pejsami. Wyobrazacie sobie co by bylo jakby np. zydzi sie zintegrowali z Polakami na przelomie ostatnich kilkuset lat? NIE BYLO BY POLSKI ani nawet JUDEOPOLONI!

  Więcej Żydów się zintegrowało z Polakami, niż chcielibyśmy wiedzieć. I mamy taką Polskę.
  Admin

 21. aaaaaaaaaaaaa said

  @19

  100/100
  …..pracować …..ale tak , aby cała kasa była nasza, a nie złodziei ………
  nie pracować jedynie w przypadku niewolniczych stawek …….

  bo niestety 90% firm to i tak obcy kapitał…… ze świeczką szukać polskich firm ……….

  ……..reszta jak w temacie ……

  dopiero jak jeden bankrut z drugim pójdzie w dal , otworzą się możliwości dla polskich przedsiębiorców ………..

 22. Lily said

  Re 14;Shoah Repeat Please
  Sliczne dzieki za info,oj chcialo by sie chcialo :-))

 23. Awanturnictwo żydo-masonskich ZABIJAKÓW USA wymusiło NAJAZD murzynów na Europe ! said

  To jest NAJAZD murzynów i innej kolorowej hołoty na Szwecje, Niemcy, Włochy i całą Europę !

  Ta DZICZ z Afryki, która NAJECHAŁA na Szwecje to NIE emigranci lecz pasożyci, zachowujący się jak ZABORCY !

  Na Europę trwa brutalny NAJAZD SETEK tysięcy, a nawet MILIONÓW murzynów i prostackiej kolorowej hołoty !

  Ten NAJAJD został zorganizowany CELOWO i z pełnym wyrachowaniem przez ŻYDO-MASONÓW z centralnej żydowskiej MELINY z Waszyngtonu o nazwie „Biały Dom” do którego przesiedliło się ŻYDOSKIE lewactwo wydające POLECENIA żydo-masońskiem „komisarzom” w Brukseli czyli tzw. UE, które usiłuje ZNISZCZYĆ cywilizacje łacińską w Europie.

  Ten zorganizowany i WSPIERANY finansowo przez ŻYDO-masonerie NAJAZD i próba OKUPACJI Europy przez kolorową hołotę ma celu wywołanie ZAMIESZANIA, wygenerowania KONFLIKTÓW w całej Europie na którym mają skożystac ZŁODZEJE z lóż masońskich.

  Ci NAJEŹCY z Afryki na Europę absolutnie NIE mają NIC wspólnego z „EMIGRANTAMI”, a tym bardziej NIE mają NIC a NIC wspólnego ani „azylantami”.

  LEWACCY mąciciele „komisarze” z UE coś BEŁKOCZĄ i chamsko kłamiąc usiłując nam WMÓWlĆ, że te SETKI tysięcy, a nawet MILIONY pasożytniczych NAJEŹCÓW z Afryki czy Azji to NIBY szukają „azylu politycznego” w Europie i że JAKOBY oni są prześladowani … to są BREDNIE !

  Azylantów to może byc kilka osób, no może kilkudziesięciu lub kilkaset osób co NAJWYŻEJ, ale NIGDY setki TYSIĘCY lub MILIONY !

  To żydy z amerykańcami NAPADLI na Bliski Wschód i Afrykę, ROZWALILI i ZNISZCZYLI instytucje wielu, wielu państw jako bezkarni barbarzyńcy, a w tym też zniszczyli manufaktury w Afryce, więc murzyństwo straciło pracę, nie możliwości zarobkowania. Ponadto żydo-amerkanskie US Army zorganizowali rzeźnie w Afryce i Bliskim Wschodzie, ZABIJAJĄC miliony oraz wymusili migracje dosłownie wszystkich ludzi na Bliskim Wchodzie.

  To te żydo-amerykańskie barbarzyńskie NAJAZDY na Bliski Wschód, Afrykę i Azje są POWODEM, że setek TYSIĘCY, MILIONY murzynów NAJECHAŁO na Szwecję, którzy to murzyni NIE są emigrantami lecz NAJŹCAMI i okupantami w Szwecji i Europie, którzy żądają ich 100% utrzymywania !

  To bezkarne ludobujcze rządy żydo-masońskie USA, kolonialne rządy żydo-masonów Angli i Francji + ta zdegenerowana Merkel z Niemiec organizują awanturnictwo Świtowe.
  To oni NAPADLI na Afrykę, zwłaszcza pod przywódctwem ŻYDO-masońskich CHCIWCÓW ludobujców z Waszyngtonu, którzy teraz „umyli rączki” a są 100% POWODAMI tego całego ZAMIESZANIA w Europie i na całym Świecie.

  Teraz żydo-masony czyli „rząd waszyngtoński” szykuje NAPAD na Rosje, aby tam zainstalowac złodzeji żydów na Kremlu, aby RABOWAĆ Ruskich z ich owoców pracy. Żydostwo też zostało zainstalowane w III RP na piedestałach władzy „warszawskiej” którzy KUPCZĄ majątkiem Polaków oraz zaciągają potężne KREDYTY na KONTO Polaków !
  Aby patrzeć jak żydy z Niemcami zaczną KONFISKOWAĆ dla SIEBIE polskie lotniska i POLSKIE Lasy Państwowe tak jak w Grecji !

  PRECZ ze ZŁODZEJSKO-bandyckim żydo-banksterskim z Waszyngtonu i tym żydo-masońskim pedalskim kołchozem „unia europejska” !

  NIE wpuszczać zabijaków US Army do Polski, gdyż tam wszędzie gdzie oni się pokażą to zaraz organizują RZEŹNIĘ, konfliktują lokalnych tubylców tak, aby się bili między sobą, aby „kupowali” broń od żydo-amerykańców, aby OBŁAWIAŁ się żydo-amerykański kompleks zbrojeniowy.

  US ARMY to zbrojne ramie ZŁODZEJO bandytów żydo-banksterów z New Yorku i Waszyngtonu, a każdy „amerykański” ambasador w Warszawie to żydo-mason z amerykańskim obywatelstwem ZACHOWUJĄCY się w III RP jeszcze bardziej BEZCZELNIE jak kiedyś NAMIESTNIK w Generalnej Guberni !

  ZDELEGALIZOWAĆ w całej Europie żydo-bandytów masonów „B’nai B’rith International” :

 24. Dlaczego pchają się do Europy? Złe pytanie.
  Skąd mają kasę na podróż? – O! To jest dobre pytanie. Czy aby nie z tego samego źródła, z którego korzystali „demonstranci” na Majdanie? 🙂

  Panie Krzysztofie, to jest TO SAMO pytanie, tylko w dwu różnych wariantach.
  Pański wariant jest niestrawny dla półgłówków. Trąci teoriami spiskowymi, w które lemingi nie wierzą. Powiedzą Panu, że sobie uzbierali, że wszystko sprzedali itp. pierdoły.
  Mój wariant może do niektórych trafić.
  Admin

 25. Ad. 20 (Admin)

  „Więcej Żydów się zintegrowało z Polakami, niż chcielibyśmy wiedzieć.”

  – A szef IPN-u prędzej popełni harakiri niż odtajni listę tych, którzy po wojnie zmienili nazwiska na polskie. 🙂

 26. iw said

  Plan 3 wojen światowych wg gen. Pika się kłania…Już se tam Rotszyldy pilnują światowego geszeftu jak trza

 27. Ad. 3

  „Europejskie rządy są bezdennie głupie”

  – To nie są rządy europejskie. 🙂 Trzeba nazywać rzeczy i ludzi po imieniu.

 28. Ad. 24 (Admin)

  Racja. Przepraszam.

  Ależ nie ma za co, Panie Krzysztofie.
  Admin

 29. KOR said

  zakwaterowanie imigrantów w koszarach nato, a po przeszkoleniu na moskwę

  http://www.dw.com/pl/amerykanie-wycofuj%C4%85-si%C4%99-z-baz-w-niemczech/a-16700336

  https://www.google.pl/search?q=image+for+zakwaterowanie+imigrant%C3%B3w+w+koszarach+nato&client=ubuntu&hs=tiK&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCJGp4oHCwscCFamocgodXyULbQ&biw=1855&bih=985

  https://www.google.pl/search?q=image+for+zakwaterowanie+imigrant%C3%B3w+w+koszarach+nato,+a+po+przeszkoleniu+na+moskw%C4%99&client=ubuntu&hs=vJ0&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCUQsARqFQoTCP-7rOfFwscCFQG-cgodSNQCWg&biw=1855&bih=985

  Od kilku miesięcy ze wszystkich stron, leją się strumienie propagandy proukraińskiej oraz antyrosyjskiej, zaś każdy kto nie zgadza się z taką metodologią …http://srokowski.art.pl/kresy.htm

 30. SAP said

  To są jednak dzikusy i zboki z obyczajami jak malpy w zoo.
  Co k&#$a ma być?

  M’alayah (معلايه‎) Arabic Dance at a Wedding

 31. SAP said

  nikt mnie nie przekona, że to normalne:

  Arab Woman Eating Spaghetti

 32. wanderer said

  Trzecia wojna będzie wojną na tle religijnym. Czy Państwu czegoś to nie przypomina?

 33. wojak said

  Ta cała imigracja tych tzw : niszczycieli cywilizacji jest wzmieniona w planie 3 wojen swiatowych wedlug Alberta Pika.
  To wszytsko jest ustawione po to żeby ten plan realizować.Oczywiście nie oznacza to że mamy być bierni.
  Trzeba dołożyć wszytskich starań aby jak najmniej tego niższego kulturowo społeczeństwa dotarło do naszej Polski.

 34. RomanK said

  Ano dzikusy…

 35. Lesio said

  ISIS ma zniszczyć w Europie chrześcijaństwo i wyciąć w pień wszystkich chrześcijan.

 36. Boydar said

  – Babciu, babciu, wodnik !
  – to nie wodnik, wnusiu, to rzecznik

  Przeszukanie u wujka może nie być skuteczne, od razu walić tutaj – http://fundacjaestera.pl/kontakt/

 37. Jan Rokicki said

  Można się z tym uporać, trzeba tylko chcieć. Australia pozostanie (chyba) rezerwatem normalności.

  http://pikio.pl/australia-od-7-miesiecy-nie-przyjela-ani-jednego-imigranta/

 38. Marucha said

  Re 32, 33:
  Niech sobie robią co chcą. mnie to nie wadzi – o ile robią to u siebie.
  Mogą jeść jajecznicę przez rurkę i tańczyć na rękach.

 39. revers said

  http://www.heise.de/tp/artikel/45/45799/1.html

  Merkel: mein Teufel, hier sind Fluechtingen, in Donbass Schlachtviehen.

  jak by co to taka platna operacja PsyOp IS, Afrolud ladowanie w europie, to dobra przykrywka do tego co sie dzieje w Nowejrosji, przeciez tam realnie ucieklo 1 milion rosyjskojezycznych przed Europa Poroszenki – ktory w tym samym czasie po Drezdenskich rozruchach byl w Berlinie, negocjowoal z kanclerzyca i franca hollandem nowe warumki masowych bombardowan Donbassu bez uznania Minska 2.

  A tak po zatym widac dobra robote experta STASI Marcusa Wolfa w sluzbie Usraela, tym razem na odcinku wschodnim z kamuflarzem Mutli Kulti, MK Ultra.

 40. watazka said

  Dlaczego uciekaja z wolnego i niezaleznego panstwa Kosovo?

 41. revers said

  Po eurosocjal, lub nowe zlecenia na terror od agend rzadowych pod falszywa flaga

  Tym razem marokanczyk ktory wrocil do europy z Syrii po wczesniejszym przeszkoleniu na zjadacza watraby pro assadczykom przez ocywilizowanych europejczykow z agend NATO, wycignal z nikad kalacha i terroryzowal pociag relacji Amsterdam Paryz.

  http://www.presstv.com/Detail/2015/08/22/425870/European-train-Spain-France-Syria

 42. Tekla said

  Grnica Węgier z Serbią,kolczasty drut nie przeszkodą..
  jak pisze Jobbik,trzeba sie przygotowac na druga i trzecia falę uchodzców..

  https://kuruc.info/r/6/147393/

 43. Piotr said

  Jest to po prostu kolonizacja islamu..

 44. Racjonalista said

  Wielka żydowska inwazja na Europę. Tzw. uchodźcy pełnią rolę kierowanych pocisków, które mają rozpruć europejskie ciało. Władze państw europejskich robią wszystko, by pociski te bez oporu zagłębiały się w Europę i by robiły jak najwięcej spustoszeń.

 45. Jeśli imigranci mają mieć w Polsce tak, jak ja, Polak, miałem we własnym kraju przez parę lat, to czemu nie? Zasiłku ZERO, mieszkanie do opłacenia, a pracy BRAK.

  I niech sobie radzą. A jak który zacznie się burzyć, to jest Polska Policja, która, jak jej tylko pozwolić, błyskawicznie zrobi z tym porządek. Jak Policja będzie miała związane ręce (co prawdopodobne), to są jeszcze działania nieformalne…

Sorry, the comment form is closed at this time.