Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!”

Posted by Marucha w dniu 2017-01-17 (wtorek)

„Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego”.

Udo Ulfkotte, który ujawnił, że dziennikarze są „kupowani” przez CIA nie żyje (miał 56 lat) – jego koledzy nie posiadają się z radości.

Udo Ulfkotte è morto.A 56 anni. Aveva rivelato che giornalisti sono “comprati” dalla Cia. I colleghi esultano.
http://www.maurizioblondet.it/udo-ulfkotte-morto-56-anni-rivelato-giornalisti-comprati-dalla-cia-colleghi-esultano/

Maurizio Blondet 15 styczeń 2017, tłum. RAM

Mówi się, że Udo Ulfkotte zmarł na zawał. Miał 56 lat.

Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego. W swej książce zatytułowanej „Gekaufte Journalisten“ – „Skorumpowani dziennikarze” – wydanej w roku 2014 opisał metody, przy pomocy których CIA sugeruje treści artykułów, oraz instruuje i opłaca dziennikarzy niemieckich (również i włoskich) by popierali w mass-mediach politykę amerykańską.

Zacytujmy fragment z artykułu Marcella D’Addabbo:

Atlantyckie Imperium Kłamstwa. Świadectwo skruszonego Ulfkotte.
L’IMPERO ATLANTICO DELLA MENZOGNA.LA PAROLA AL PENTITO ULFKOTTE
https://ladagadinchiostro.com/2015/03/03/limpero-atlantico-della-menzogna-la-parola-al-pentito-ulfkotte/

Ulfkotte pisał: ‚Dziennikarza na liście płac należy przede wszystkim uwierzytelnić, a robi się to poprzez cytowanie jego artykułów, danie mu rozgłosu międzynarodowego i nagradzanie jego książek. Wiele nagród literackich nie jest niczym innym jak tylko i wyłącznie premią za posłuszeństwo w uprawianiu propagandy’. (…)

Opowiedział także o tym, jak z okazji kryzysu libijskiego w roku 2011 wywiad niemiecki zachęcał go do pisania w swej gazecie tak, jakoby było rzeczą pewną, iż Kadafi posiadał broń chemiczną i chciał ją użyć przeciwko własnemu narodowi. (…)

Stwierdził, że gdy w dziennikarstwie porzuca się linię proatlantycką – konsekwencją jest utrata pracy, przygnębiajace wyizolowanie w środowisku dziennikarskim – aż po bezpośrednie pogróżki i prześladowania (sam Ulfkotte utrzymywał, że pod zarzutem ujawnienia tajemnic państwowych przeprowadzono w jego domu 6 rewizji).

Udo Ulfkotte
https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte
https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte

„Gekaufte Journalisten“
https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#.E2.80.9EGekaufte_Journalisten.E2.80.9C

„Bought Journalists”
https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#The_book_.22Bought_Journalists.22

Udo Ulfkotte
http://ulfkotte.de/

Można stwierdzić, że Ulfkotte był pierwszym dziennikarzem, który ujawnił fakt, że opłacane mass-media propagują fake news. Obecnie zaś to mass-media oskarżają portale społecznościowe o rozpowszechnianie fałszywych wiadomości.

Kiedy jego dawna gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) uznała go za wariata – Udo Ulfkotte zaczął gwałtownie oskarżać Angelę Merkel o niewłaściwą administrację euro, a także sprzeciwiać się jej polityce przyjmowania do Niemiec setek tysięcy islamistów (ostatnie jego eseje na ten temat to “Die Asyl Industrie” i “Mekka Deutschland” .

Czy można podejrzewać, że dziennikarz został zabity?

Jego korespondent, informatyk i autor bloga informacji alternatywnej, Hadmut Danish, opowiada o treści e-maila otrzymanego od Ulfkotte, z której wynika, że również u Danish’a szukał informacji na temat pogwałcenia konstytucji przez kanclerz Merkel i dziwił się, że nie znajdował żadnych materiałów na ten temat. E-mail pochodzi z 10 stycznia i można w nim przeczytać:

„Pytanie do wszystkich: czy poza pracą profesora Otto Depenheuer’a (‚Kryzys uchodźczy’) istnieją inne publikacje odnoszące się do Angeli Merkel i do systematycznego pogwałcania przez nią prawa?

Chodzi mi o zrezygnowanie z energii jądrowej, ratowanie banków, otworzenie granic, naruszenie traktatów z Lizbony, Maastricht, Dublina, Schengen, itd. … Szukam ekspertów od bezprawia. Nie interesują mnie rozprawy psychologów na temat chorób umysłowych ubóstwianych leaderów, lub uchodzących za takich, ani biografie Angeli Merkel – potrzebne mi są prace na temat sprzeczności z prawem w jej działaniach – podejścia poważne… Wiem o tekstach Di Fabio, ale czy są jeszcze inne?”

Zacytowany Udo di Fabio jest znaczącym prawnikiem, będącym do roku 2011 członkiem niemieckiego trybunału konstytucyjnego i autorem eseju, w którym określa Angelę Merkel jako – „burzycielkę konstytucji niemieckiej” – („Verfassungsbrecherin”).

Otto Depenheuer
https://de.wikipedia.org/wiki/Otto_Depenheuer

Journal Alternative Medien – HADMUT DANISCH
http://www.journalalternativemedien.info/category/meinungen-kommentare/hadmut-danisch/

Udo Di Fabio
https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Di_Fabio

Udo di Fabio: Merkel ist Verfassungsbrecherin
http://www.pi-news.net/2016/12/udo-di-fabio-merkel-ist-verfassungsbrecherin/

Danish przyznaje, że na list odpowiedział w roztargnieniu:  „To nie jest moje pole działania, poza tym mam własne problemy… „. 12 stycznia otrzymał następny e-mail od Ulfkotte:

Data: czwartek, 12 stycznia 2017 21:58:12 +0100
Od: Udo Ulfkotte udo@ulfkotte.de
Do: ‘Hadmut Danisch’ hadmut@danisch.de
Temat: Re: Prośba Udo Ulfkotte:

„…Setki tysięcy osób, być może nawet miliony dyskutują o możliwych naruszeniach prawa przez Angelę Merkel, jednakże za wyjątkiem broszury wydanej przez profesora Otto Depenheuer’a, zawierającej krótkie rozważania niektórych pracowników naukowych – nie istnieją żadne inne opracowania.

W jakim kraju my żyjemy? Nie ma na ten temat ani jednej pracy doktorskiej, ani jednego eseju-ekspertyzy, czy czegoś w tym rodzaju. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie konkretne przepisy – z prawnego punktu widzenia – pogwałciła Merkel – a nie ma wątpliwości, że do tego doszło – NICZEGO nie znajdziesz. Dlaczego?”

24 godziny później – Ulfkotte już nie żył.

Faktycznie, kiedy szuka sie w sieci krytycznych informacji na temat Angeli Merkel – nic takiego się nie pojawia – jedynie „Not Found”, „Error”, itp.

Mówi się, że Ulfkotte miał wcześniej trzy zawały. Ale oto komentarz na wiadomość o jego śmierci: – „Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!”
„Udo Ulfkotte ist tot. Hahahaha! Darauf ein Schnaps!”

„Hahahaha”: Wiwaty wśród niemieckich dziennikarzy na wiadomość o śmierci kolegi krytykującego imigrację
„Hahahaha”: Cheers among German journalists when immigration critical colleague dies https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/01/german-journalists-si-rallegrano.png?w=520

http://ram.neon24.pl

Komentarzy 15 to “„Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!””

 1. Zerohero said

  Znam go z tego materiału:

  a panu Marusze dziękuję za zwrócenie uwagi na temat.

 2. Jojko said

  Udo Ulfkotte referenced one instance where he was asked to print a news report based on intelligence which he could not verify, and he noted the conclusion of the article was already determined. The propaganda effort was part of building the campaign by Western countries to remove Libya’s Muammar Gaddafi from power.

  “One day the BND (German foreign intelligence agency) came to my office at the Frankfurter Allgemeine in Frankfurt. They wanted me to write an article about Libya and Colonel Muammar Gaddafi. They gave me all this secret information and they just wanted me to sign the article with my name,” Ulfkotte told RT. “That article was how Gaddafi tried to secretly build a poison gas factory. It was a story that was printed worldwide two days later.”
  http://www.activistpost.com/2017/01/reporter-udo-ulfkotte-exposed-governments-creating-fake-news-war-propaganda-found-dead.html

  Oberstdorf: Nordafrikaner fordert Sex von 18-Jähriger Reisender auf der Bahnhofstoilette…+++ https://www.polizei.bayern.de/schwaben_sw/news/presse/aktuell/index.html/254456

  https://twitter.com/UdoUlfkotte

  In 2010 Dr Udo Ulfkotte was doing the work of the judaic hate mongers, spreading lies of the same tone of the likes of Pamela Geller & consorts. He gave interviews and published articles destined to help fuel the genocidal wars against Arabs waged by the “west”, or rather its jewish-zionist puppeteers.

  In 2014 Dr Udo Ulfkotte suddenly admitted to have been bribed to spread lies. But, he went on blathering about being manipulated by the Americans, by the CIA…. and not a word, not a peep from him about the JEWS having hijacked power in the USA, and the CIA and the entire American international leverage being completely manipulated by American Jews and alii.

  Once he wrote : the world has to learn from Israel how to combat terrorism!
  After that I ignored him.

  https://theuglytruth.wordpress.com/2017/01/15/germany-udo-ulfkotte-europes-courageous-journalism-voice-has-passed-away/

 3. VA said

  „„Hahahaha”: Wiwaty wśród niemieckich dziennikarzy na wiadomość o śmierci kolegi krytykującego imigrację”
  CZy ci dziennikarze to nie przypadkiem Zydzi?

 4. Piszę więc jestem said

  Z jednej strony domagają się wszyscy autorytetów,

  gdy tacy jak p.w. omawiany red.Ulfkotte, oddali życie za

  przekonanie o prawdzie – coż uczynią ci, co nieustannie o takich

  proszą?! – cóż uczynią?! – po co ma się kolejny

  narażać dla, Kogo?! – pan Ulf dał się zaszlachtować?

  Jedyne co się nasuwa to – Prawda boli, gdy raniona!!!

  U szczurów zawsze żołnierze otaczją „króla”,

  on zawsze polegnie ostatni, ale wśród nas, to ostatni ginie . . .

  ostatni obszczymór, albo coś poniżej i niego,

  lepiej być sponsorem pomników, niż . . .

  Treścią niezłomności.

  Bez obrazy – DObrej śpiączki

 5. Greg said

  Sprawiedliwi odchodzą, q….wy zostają. Straszny ten świat.

 6. Greg said

  W temacie polecam doskonały polski film z 1981r. ,,Wojna Światów – Następne Stulecie”
  Obecnie bardziej przemawia do odbiorcy niż za komuny. Szczególnie ciekawy fragment od 36:00min, właśnie dotyczący dziennikarstwa, tzw. ,,sprzedajnych dziwek”

 7. Isreal said

  był zaprzeczeniem kur.. (synonim? „dziennikarza”), zapłacił za konsekwencje jak wielu . Idiotom i tak nie da to nic do myślenia!

  !!!!!!

 8. Greg said

  .http://www.cda.pl/video/18099296

 9. Siekiera_Motyka said

  Ad. 1 – No właśnie. Wydaje mi się ze bez TEGO wywiadu w RT może i bym o nim nie usłyszał.

  „Wiele nagród literackich nie jest niczym innym jak tylko i wyłącznie premią za posłuszeństwo w uprawianiu propagandy’.”

  Przeszło trochę mojego życia zanim się zorientowałem prawdziwy (moja skromna opinia) cel tych rożnych „nagród”. „Wybrańcy” szczególnie się nimi „wynagradzają”.

 10. Yah said

  Jeśli, nazwijmy to NWO, bałoby się pisania prawdy to już Internet byłby ocenzurowany i nie mielibyśmy możliwości pisania w Gajówce. Zwróćmy uwagę na fakt, że gdy jakaś władza bała się informacji, bała się słowa pisanego wprowadzała zakazy i tych zakazów bezwzględnie pilnowała.
  NWO niczego i nikogo się nie boi bo doskonale wie, że większość jest doskonale zmanipulowana a ich umysły są kontrolowane i kreowane przez maistream.

  Przypadki takie jak przypadek Udo to nie strach przed prawda tylko straszak na dziennikarzy, którym przychodzą do głowy myśli aby napisać prawdę.

  Ulfkotte napisał „Skorumpowanych dziennikarzy”, a 10 temu Krimsky ” Naukę skorumpowaną ?” i …. co z tego. Naukowcy nie zaczęli być bardziej uczciwi i coraz częściej przypominają hitlerowskich zbrodniarzy robiących eksperymenty na ludzkości dla …… „dobra nauki”.

  A dziennikarze ? A dziennikarze przecież kłamią tez dla dobra, dobra „demokratycznej ” ludzkości, która chce pokoju, pokoju za wszelką cenę . Nawet za cenę śmierci innych ludzi.

  A na koniec jeszcze jedno novus ordo seclorum bało się jednej, jedynej rzeczy – prawdziwego Kościoła. Stąd wszystkie kreowane zmiany poprzedzane były działaniami, których celem było zniszczenie kościoła. Takie działania były widoczne i przed rewolucją francuską , przed , w trakcie i po rewolucji październikowej czy wreszcie w czasach nam współczesnych po Soborze Watykańskim II.

  Jakiekolwiek zmiany na lepsze można oprzeć nie na cywilizacji ( czy to będzie cywilizacja łacińska, czy bizantyjska) tylko na wierze Bogu, bo tylko TO uczyni nas odpornym na manipulacje i otworzy oczy na prawdę.

 11. Siekiera_Motyka said

  „NWO niczego i nikogo się nie boi bo doskonale wie, że większość jest doskonale zmanipulowana a ich umysły są kontrolowane i kreowane przez maistream.”

  Tak samo to odbieram. Nie Boją Się.

 12. Halszka said

  W Niemczech wyszła właśnie nowa, już ostatnia książka Udo Ulfkotte pt. „Volkspaedagogen”, czyli „Nauczyciele ludu”. O tym, jak wdraża się społeczeństwu polityczną poprawność.

  A ta od „Hahaha! Wznieśmy toast!” („Darauf ein Schnaps!) to Hatice Ince, dziennikarka tureckiego pochodzenia, pisząca dla „Spiegla”. Co nie znaczy, że wielu niemieckich dziennikarzy też się nie cieszyło na Twitterze, choć może mniej ostentacyjnie.

  W ogóle obserwuje się, że dziennikarze, zamiast upominać się o wolność prasy, zaczęli się specjalizować w tropieniu nieprawomyślnych kolegów. To dużo bezpieczniejsze i bardziej dochodowe.

 13. ERROR 404 NSZ said

  Jedni ledwo coś napiszą i powiedzą i koniec kalendarza, R.I.P……
  Natomiast ci bardziej zapracowani w pocie czoła biegają na tzw. spotkania autorskie z kartonami swoich wypocin latami….

 14. Piskorz said

  re 1. A/ R.I. P.
  B/ PRZEDSTAWICIEL KOPP-VERLAG NAPISAŁ, ŻE RED.ULFKOTTE MIAŁ OSTATNIO PROBLEMY ZDROWOTNE../?/
  C/ A SPRZEDAJNE ŚCIERWA…TOASTY WZNOSZĄ..
  D/. A GŁUPIE NIEMIECKIE MIERNOTY BĘDĄ DALEJ KUPOWAĆ SWOJĄ SCHEISSPRESSE…MIŁEJ LEKTURY..

 15. Waclaw-L said

  „CZy ci dziennikarze to nie przypadkiem Zydzi?”
  Julia Rehkopf
  Hatice Ince
  Jan Fleischhauer
  To tylko czubek, wszelkiej maści, ze wszech stron świata, zielonego internacjonalnego lewactwa, zionące nienawiścią do każdego człowieka.

Sorry, the comment form is closed at this time.