Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Konserwatyzm ludowy
  Greg o Wolne tematy (25 – …
  Greg o Wolne tematy (25 – …
  AnuLa o Jak zostałam sąsiadką „M…
  AnuLa o Dlaczego kot ugniata? Uważaj,…
  Yagiel o Wolne tematy (25 – …
  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Krzysztof M o Wolne tematy (25 – …
  ? o Wolne tematy (25 – …
  Ale dlaczego? o Nie „polowanie”, tylko ob…
  Kar o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Lily o Wolne tematy (25 – …
  Neptek o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  Boydar o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Hitler wyzwalał Polskę, Stalin okupował Polskę, a Polacy mordowali Żydów”

Posted by Marucha w dniu 2017-07-26 (Środa)

Drodzy gajówkowicze,
Autorem poniższego artykułu jest Aleksander Kwaśniewski…
Admin

Kopią, mając Nas za mniej ważnych ze swojej perspektywy, to znaczy robią to samo, co my z taką lubością robimy wobec podobnych z naszej perspektywy. Oni mają poczucie własnej wielkości, a nasze poczucie wynika z tego że „stoi za nami” ktoś większy.

Tak za kilka lat będzie wyglądała oficjalna wersja, jeśli nadal w Polsce będzie się pisać historię od nowa. Wielu zaangażowanych w „politykę historyczną” naiwnie uważało i uważa, że zabawy historyczno – polityczne określane obrzydliwym mianem polityki historycznej to gra do jednej bramki.

Napiszemy historię od nowa. Trzeba było się przyłączyć do Hitlera i iść na Moskwę, to jeden z kretynizmów polityków/historyków, który zrobił bałagan w głowach młodych ludzi, którym nie chce się czytać, a wolą poznawać historię z haseł i bryków. Drugi kretynizm to wmawiane, że Hitler bardziej chciał zniszczyć Ruskich niż Polaków, który to kretynizm w zawoalowany sposób ma podkreślać wyższość Polaków nad Ruskimi. Trzeci kretynizm to opinia, że Amerykanie wyzwolili Polskę, mający podkreślić wiekowe związki obu narodów.

Ten jednowymiarowy pogląd, mający coraz większe „powodzenie” wśród pewnej części Polaków, przez znaczną część niezauważany, a przez większość bagatelizowany zaczyna przybierać bardzo nieprzyjemny wymiar dla wszystkich Polaków.

Ponoć bardzo poważne pismo The Guardian /średni nakład 400 tysięcy/ pozwala sobie zamieścić opinię, w jawny sposób szkalujący Polskę i Polaków w okresie dotyczącym II wojny światowej.

Przyczynkiem do ataku okazała się w gruncie rzeczy „towarzyska wizyta” Pary Książęcej w Polsce. Posiłkując się programem wizyty, Pani Kate Maltby postanowiła rozprawić się z udziałem Polaków w mordowaniu Żydów oraz relatywizować śmierć Polaków w okresie II wojny światowej:

„W szkolnych podręcznikach nie ma już żadnych odniesień do polskiego udziału w morderstwie Żydów i innych mniejszości”- The Guardian

„Odwiedzili były obóz koncentracyjny w Stutthoffie, który powstał głównie z myślą o polskiej inteligencji, a nie Auschwitz-Birkenau znany powszechnie na świecie jako miejsce zagłady przede wszystkim Żydów” — The Guardian.

Kwestii relatywizacji śmierci nie skomentuję, aby nie wpisywać się w chór troglodytów emocjonalnych, których w Polsce jest aż nadto wielu, okazuje się, że nie tylko w Polsce.
Kolejny zarzut Pani Kate Maltby: „sponsorowanie przez Państwo Polskie zaprzeczania Holokaustowi”.

Mam nadzieję, że owi troglodyci emocjonalni „pójdą po rozum do głowy”, /jeśli mają jeszcze zdrowe nogi a w głowach coś, co może być celem tej wyprawy/ że tekst w zaprzyjaźnionej angielskiej gazecie to tylko przedsmak na co możemy być narażeni. Rewizjonistów historycznych nie rodzi tylko ziemia nad Wisłą. „Polskie Obozy Śmierci” padały już z tak zacnych dla Polaków ust jak szef CIA i równie zacnych gazet amerykańskich. Jeśli ktoś myśli, że to wszystko przez pomyłkę, jest głupszy niż definicja tego stanu umysłu.

Można udawać, że Oświęcim wyzwolili Ukraińcy, a Polakom w PRL wiodło się gorzej niż w Generalnej Guberni. Można pisać głupoty, bo papier wszystko przyjmie, można mówić głupoty szczególnie, że więcej teraz mówiących niż słuchających, ale można obudzić się w nowej rzeczywistości historycznej, w której Niemcy zażyczą sobie rekompensat za tzw. ziemie zachodnie, /ich ziemie wschodnie/ a potomkowie ofiar ulokowanych na ziemiach polskich — obozów niemieckich, odszkodowań za śmierć swoich przodków.

A wyrzucając wszystkie pomniki żołnierzy radzieckich i szczątki poległych z cmentarzy nie będzie można wykopaliskami udowodnić, zaprzeczyć koszmarowi opisanemu powyżej jako niezgodnemu z prawdą historyczną, a to próbuje się osiągnąć „ohydną polityką historyczną”.

Na tym tle działania – list na Twitterze — polskiego ambasadora, jakkolwiek uzasadnione i konieczne, w perspektywie i w innych przypadkach mogą okazać się przysłowiową „walką z wiatrakami”. Szczególnie jeśli porównamy, Pan Ambasador ma 1800 obserwujących na Twitterze, a „The Guardian” 400 tysięcy nakładu. Polski i Polaków nie stać /rzecz nie w pieniądzach/ na bieganie po sądach i wyjaśnianie, że nie jesteśmy wielbłądami.

Zdanie z listu ambasadora RP w Londynie, Arkadego Rzegockiego, do redakcji „The Guardian”, powinno być czymś w rodzaju memento dla wszystkich poprawiaczy historii:

„Szanuję prawo każdego do wypowiadania własnych opinii politycznych, ale nie mogę zaakceptować, kiedy ktoś posługuje się historycznymi przeinaczeniami i dowolnie interpretuje fakty, aby udowodnić tezy, które nie są prawdziwie”. Dotyczy to także nas — Polaków i naszego mieszania faktami historycznymi. Kolejną część wypowiedzi że „program wizyty został opracowany przez stronę brytyjską, a z Polską był jedynie konsultowany” uważam, za zwykły przejaw braku godności.

Czy należy rozumieć, że Polacy nie przyczynili się do programu wizyty, to znaczy nie jesteśmy winni, co poparłoby tezę zawartą w artykule. A może jako Polacy nie mamy prawa organizować wizyt bez akceptacji The Guardian czy jak jej tam Pani Kate Maltby?

Kopią, mając Nas za mniej ważnych ze swojej perspektywy, to znaczy robią to samo co my z taką lubością robimy wobec podobnych z naszej perspektywy. Oni mają poczucie własnej wielkości, a nasze poczucie wynika z tego że „stoi za nami” ktoś większy.

Oby nie okazało się, że po odwróceniu się nikogo za swoimi placami nie zobaczymy. Wystarczy tylko niedbale spojrzeć na karty historii, nie trzeba się zagłębiać aby zobaczyć, że machaliśmy szabelką w poczuciu, że mamy za placami sojuszników, a potem okazywało się, że jesteśmy sami.

Aleksander Kwaśniewski
Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.

Komentarzy 30 do “„Hitler wyzwalał Polskę, Stalin okupował Polskę, a Polacy mordowali Żydów””

 1. gość said

 2. nikita said

  Drodzy gajówkowicze,
  Autorem poniższego artykułu jest Aleksander Kwaśniewski…
  Admin

  Wątpię… to są jakieś fake newsy, lub kwaśny się tak konkretnie najebał że prawdę wyznał niechcący?

  No ja nie widzę innej możliwości. Chyba, że ktoś się podszył.
  Admin

 3. BWM330xd said

  „można obudzić się w nowej rzeczywistości historycznej, w której Niemcy zażyczą sobie rekompensat za tzw. ziemie zachodnie, /ich ziemie wschodnie/”

  Mi się wydaje że Stolzman ściemnia bezczelnie. Niemcy nie zażądają żadnych rekompensat tylko po prostu zwrotu Niemiec wschodnich. Takie proste!

  Zbliża się kolejna rocznica wybuchu buntu zwanego Powstaniem warszawskim. Niemcy mogą swobodnie zażądać odszkodowań za ofiary polskiego separatyzmu. Nie jestem prawnikiem (dzięki Bogu!) ale jestem gotów założyć się że Powstanie było nielegalne!

 4. markglogg said

  Okazuje się, że mgr. (wg. niego, uzyskał on ten stopień w ramach rocznych studiów w ZSRR, po zrobieniu absolutorium w Polsce – do czego nie wypadało mu się przyznać w trakcie „walki wyborczej” z posiadającym dyplom zasadniczej szkoły zawodowej w PRL, Lechem Wałęsą) Aleksander Kwaśniewski, jako jeden z bardzo nielicznych prezydentów Polski ostatnich 3 dekad, potrafi pisać poprawną polszczyzną i logicznie formułować swe myśli. Chwała mu za to. Pamiętam, że 25 lat temu uścisnął mą dłoń, gdy oferowałem mu mój zbiór esejów „Etos Bezmyślności”.

  A poniższe obrazki w ramach uzasadnionego samochwalstwa MEGALOPSYCHOS:

 5. Białogardzista Izaak Stozman, moczymojal pospolyty.

  A tu w kupce z rodowytymy braciaszkami podczas ychniego nowego święta tzw. „Jedwabnych Machlojów”.

  I… dla przypomnienia korzennych korzeni owego jegomośka:

  http://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego

  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=stolzman-izaak-zdzislaw-kwasniewski

 6. Andrzej BR said

  Oszust M U S I ! ! ! być lepszy w tym polu, w którym ma oszukiwać,

  jak może inaczej – oszukać?

  Naiwność to wielki grzech!

 7. Rob said

  A tak konkretnie to gdzie został opublikowany ten art. Kwaśniewskiego?

  Zob. link pod artykułem – admin

 8. Majster said

  Wątpię, czy to pisał to były prezydent. Wbrew temu co napisał pan Markglogg, ” jako jeden z bardzo nielicznych prezydentów Polski ostatnich 3 dekad, potrafi pisać poprawną polszczyzną i logicznie formułować swe myśli.” tylko Bolek i Komorowski pasują do tego. Kwaśniewski pomija się fakt, że w „Guardianie” występuje Jan Gross i Anita Prazmowska – „Do 1968 roku wychowywała się i mieszkała w Polsce”, co potwierdza stronniczość Kate Maltby i bezwartościowość tego artykułu.

 9. RomanK said

  NIech polska ambasada w Londynie poda i autorke i the Guardian do sadu…i zazada odszkodowania…na rzecz Muzeum Obozu w Stuthoffie..Mysle ze 30 mln wystarczy…

 10. RomanK said

  Oczywiscie swoja droga osadzic ich w Polsce..i egzekwowac kare w przypadku pojawienia sie.

 11. MatkaPolka said

  Aleksander Kwaśniewski jest blogerem publikującym na blogach
  https://pl.sputniknews.com/blogs

  To zupełnie INNA OSOBA niż były prezydent Polski- PRZYPADKOWA zbieżność nazwisk lub NICK przyjęty przez blogera.

  Sam były prezydent Polski twierdzi, że to prowokacja – nie przyznaje się do poglądów blogera – a szkoda!!!
  Były Prezydent Polski ma poglądy odziedziczone po ojcu Zdzisławie Stoltzmanie- Kwaśniewskim – mordercy Polaków.

  Aleksander Kwaśniewski. – „To nie ja – mówi były prezydent, ale jest bezradny wobec prowokacji”.

 12. MatkaPolka said

  Wstrząsający życiorys ojca Aleksandra Kwaśniewskiego

  http://3obieg.pl/wstrzasajacy-zyciorys-ojca-aleksandra-kwasniewskiego

  Wstrząsający życiorys ojca Aleksandra Kwaśniewskiego. “W NKWD torturował, bił, słuchał krzyków męczonych ludzi…” Podaj dalej!

  Ojciec Aleksandra Kwaśniewskiego był Żydem rosyjskim w stopniu pułkownika NKWD, „wcielony” w Polaka do organizowania nadzoru UB na terenach Pomorza Zachodniego i Północnego. Pod koniec lat czterdziestych zmienia nazwisko na Kwaśniewski i przyjmuje imię Zdzisław. NKWD zaopatruje go w dyplom ukończenia medycyny w Poznaniu i niezbędne dokumenty dla uwiarygodnienia wykonywanego zawodu lekarza.

  Izaak Stolzman oskarżony jest o mordowanie patriotycznej ludności polskiej na Kresach Wschodnich oraz grabież i popełnianie zbrodni na Żydach w gettach w okresie okupacji niemieckiej Wileńszczyzny i Białorusi.

  Czytaj dalej

 13. Pinxit said

  Obojetnie, kto to pisal, wierze, ze Matka Polka ma racje, to i tak mnie meczy jedno pytanie: Jakiej cholery wlocza wszystkich, kto sie nawinie po szwabskich obozach koncentracyjnych???
  To sa swiete miejsca pamieci narodowej a nie targowiska polityczne.
  Sama taka wizyta przyglupa Williama i jego zydowskiej zony to juz jest prowokacja.
  A biznes holokaustu ma sie dobrze.
  Szkoda tylko, ze na polskich trupach tancuja gangsterzy.

  Z drugiej jednak strony, sami siebie nie szanujemy opowiadajac glupoty o II-ej wojnie swiatowej i roli Zwiazku Radzieckiego w wyzwoleniu Europy z faszyzmu. Przeciez Polacy byli w Armii Czerwonej i razem z Rosjanami szlismy na Berlin. Nie ma sie czego wstydzic.

  W tej metnej wodzie i pomyjach historii sami sobie szkodzimy.
  Doszlo do tego, ze nie stac nas na to, zeby glosic urbi et urbi, ze To Polacy z Rosjanami przepedzili armie hitlerowska.

  Desant amerykanski przyszedl o dwa lata za pozno! Obiecali otworzyc II front w 1942 roku!
  Na co czekali?? Zeby i Polacy i Rosjanie sie wykrwawili?

  Jak na ironie, historie tych lat udokumentowal amerykanski dokumentalista i filmowiec Oliver Stone.
  Obowiazkiem kazdego Polaka – zwlaszcza tych mlodych gowniarzy, „ktorzy wiedza lepiej” jest przygladnac sie, co wyjawil w dokumentach z angielskich archiwow AMERYKANIN – Oliver Stone.

  Bo jakos tak sie sklada, ze na byle artykul- i taki prawdziwy i taki zmyslony – reagujemy jak stado golebi na Krakowskim Rynku, ktore postraszyl pijany mlodzieniec.
  Nie bojmy sie wlasnej historii!

  Wiadomo, ze w Anglii nie takie historie opowiadali i opowiadaja o Polsce i Polakach.

  Bo w Anglii zapomnieli juz, ze to Polacy i Czesi wlasciwe wygrali bitwe o Anglie.
  Pytanie tylko: po co?

 14. Re: 12 Pinixit
  Po co? Ano po to, aby kontynuowac hodowanie zmiji na wlasnej piersi…
  No I wciaz hodujemy przeskakujac z galezi na galaz szczerzac kly na zydowskie obiecanki otrzymania banana za drobna podatkowa oplata…
  =================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

 15. Birton said

  Wg najnowszych badań uczonych z UE , II Wojnę Światową wygrały, Berlin zdobyły , a przedtem wyzwoliły Polskę spod hitlerowskiego jarzma – połączone wojska żydowsko-niemieckie

 16. Jurek said

  W Zmianie jest osoba o nazwisku Kwaśniewski i imieniu Aleksander. Kiedyś było tu pisane Panie markglogg. Dał się Pan podpuścić.

 17. markglogg said

  Internetowy wpis „Aleksandra Kwaśniewskiego” to jedno z PROROCTW w stylu tych wygłaszanych przez Andrzeja Leppera, przewidującego – w roku 2007 – że szef PIS-u, wraz z „przybocznymi” Ziobro oraz kryminalistą Kamińskim, będzie chciał przejąć kontrolę na CAŁOŚCIĄ polskiego sądownictwa, łącznie z Sądem Najwyższym. Po to aby ukryć własne ZBRODNIE oraz SZWINDLE.

  Jak się przeczyta to PROROCTWO to zaczyna się rozumieć, dlaczego PIS tak pracowicie BURZY W POLSCE POMNIKI ARMII CZERWONEJ – aby nie było już komu chronić Polski gdy się pojawią NIEMIECKIE ROSZCZENIA ODSZKODOWAŃ za bezprawnie zagarnięte przez Polskę Ziemie Zachodnie oraz Północne. Z poniższego wpisu bardzo wyraźnie widać, że PIS PODCINA GAŁĄŹ NA KTÓREJ SIEDZĄ WSZYSCY MIESZKAJĄCY NA TYCH „ZAGARNIĘTYCH” ZIEMIACH (w tym zapewne wielu entuzjastów PIS-u i jego „reform sądowych”).

  Całość proroctwa Andrzeja Leppera:

  https://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2017/07/przepowiednia-nie-fatimska-andrzeja.html

 18. Yah said

  Ad 16

  Jedna poprawka . Nie WŁASNE zbrodnie i szwindle tylko WSZYSTKIE zbrodnie i szwindle epoki postsolidarnościowej. PiS , PO i to co było w SLD na jednej drezynie jada, zmienia się tylko ten kto rusza wajchą, jak poprzednik się zmęczy.

 19. AlexSailor said

  „Polski i Polaków nie stać /rzecz nie w pieniądzach/ na bieganie po sądach i wyjaśnianie, że nie jesteśmy wielbłądami.”

  No a niby dlaczego nas nie stać.
  Tak właśnie robią współplemieńcy AK z bardzo dobrym skutkiem.
  Czyżby ich metody i narzędzia były dla nas złe, a dla nich dobre.

  Gdyby taki ZDF dostał w Polsce, przed polskim sądem z 30 milionów euro kary za szerzone kłamstwa, to by się działo.
  Podobnie komunistyczne Guardiany i inne gadzinówki.

  Nie zapłacą??

  No i dobrze, w tym momencie w Polsce zaprzestanie się egzekwowania wyroków sądów tych państw.

  Artykuł oczywiście realizuje interesy niepolskie, a bliskie AK.

  Problem z polską polityką historyczną i realizacją naszych wierzytelności jest taki, że zajmują się tym ludzie kompletnie nie związani z polskim interesem narodowym.

 20. Zdziwiony said

  Wieczorkiewicz: Mimo wszystko Stalin nas szanował

  http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/220259,wieczorkiewicz-mimo-wszystko-stalin-nas-szanowal.html

 21. Pinxit said

  13
  Jasiek z Toronto
  A to a propos tych zmij i tego co sobie Anglicy o Polakach zapomnieli: [polskie napisy- film bardzo ladny- polecam]

  Bloody foreigners. Untold Battle of Britain. (polskie napisy) – YouTube

 22. Ad 21

  http://niezlomni.com/ci-cholerni-cudzoziemcy-polacy-w-bitwie-o-anglie-historia-polskich-bohaterow-i-wdziecznosci-ktora-ich-spotkala-film/

  A tu polecany przez pana film z polskim lektorem; do ściągnięcia:

  https://rapidu.net/9021266273/Bloody-foreigners.-The-battle-of-Britain-2009-PL.mkv

  A o tym, jak to Angole nas oszwabili, i to nie raz, trzeba by napisać książek kupę. I wsadzić im je wszystkie w ich kosierne lordowskie d…y!

 23. Zdziwiony said

  „W więzieniu siedzi trzech facetów. – Za co pan siedzi? Pytają jednego. – Za
  Gomułkę. – Jak to? – Bo powiedziałem, że Gomułka to zdrajca i moskiewski agent. –
  A kiedy to pan powiedział? – W 1945 r. – A pan za co siedzi – pytają drugiego. – Też za Gomułkę. – Jak to? Bo powiedziałem, że Gomułka to dobry Polak i wielki patriota. –
  A kiedy pan to powiedział? – W 1950 r. – A pan za co siedzi? – pytają trzeciego. – A ja właśnie jestem Gomułka”.

 24. Pinxit said

  22
  Hulajdusznik
  To jest tak:

  Pomnikowe dziela w Polsce wyzwolonej i ideologicznie oswieconej: :

  Stawiamy pomniki bardzo watpliwym sojusznikom: Reagan, Churchill
  Burzymy pomniki tych, ktorzy walczyli z faszyzmem
  stawiamy pomniki tym, ktorzy zbrojnie wspierali faszystow
  Burzymy pomniki tych, ktorzy pomagali Polakom w walce z faszyzmem
  Stawiamy pomniki darmozjadom; zolnierzom wykletym, ktorzy zwlaczali tych co Polske wyzwolili od faszyzmu..

  Zamienimy wszystkie zburzone pomniki na 70 monumentow Lecha kaczynskiego
  Wielkopomnikowe dzielo.

  I tylko Dywizjon 303 nie doczeka sie pomnika: ani w Anglii ani w Polsce.

 25. markglogg said

  No, coś ciekawego, dziś nad ranem przyszło mi do mej MEGALOPSYCHOS głowy. Otóż na przechwyceniu kontroli nad Sądem Najwyższym w Polsce najbardziej zależy trzem Wybitnym Politykom III RP:

  1 – ministrowi Antoniemu Maciarewiczowi, który został, w filmie „Służby Specjalne”, OTWARCIE OSKARŻONY PRZEZ TE SŁUŻBY o przyczynienie się, poprzez ujawnienie nazwisk agentów WSI w Afganistanie, do ZABICIA kilku funkcjonariuszy Państwa Polskiego przez Talibów, walczących z niczym nie usprawiedliwionym najazdem USA + „sojusznicy” na ten dumny i niepodległy kraj. nie mówiąc już o tym, że „minister Antoś” przez lata całe organizował, za państwowe pieniądze, PODŁE komisje, mające zasłonić fakt, że katastrofa pod Smoleńskiem była wynikiem próby lądowania, w gęstej mgle, na lotnisku nie wyposażonym w oprzyrządowanie ułatwiającym taką ryzykowna próbę. Już chociażby za organizowanie takich „komisji” za państwowe pieniądze, Macia winien iść do pierdla.

  2 – ministrowi Mariuszowi Kamińskiemu, który zorganizował, wbrew obowiązującemu w Polsce prawu, PODŁĄ PROWOKACJĘ przeciw vice-premierowi Andrzejowi Lepperowi, itd. Sąd w Polsce już go nawet za to skazał.

  3 – premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, który wbrew ZASADOM DYPLOMATYCZNYM zorganizował wylot swego brata Prezydenta do Katynia, aby – wyraźnie po żydowsku (to utrzymywał, jeszcze przed wojną, Antoni Słonimski) – „robić biznes polityczny na trupach”. Co nadal premier Kaczyński usiłuje robić, wykorzystując do tego trupa swego brata i zabitej wraz z nim około setki najważniejszych podówczas w Polsce osób. O jego ewidentnym udziale zarówno w doprowadzeniu do fizycznej likwidacji Andrzeja Leppera i udziale w przetrzymywaniu w więzieniu bez wyroku dr Mateusza Piskorskiego, już nie wspomnę.

  I takie TRZY NAJWIĘKSZE PODŁE KANALIE, które Ziemia (wciąż jeszcze) Polska nosi, chcą obecnie przejąć totalną władzę nad Polakami. Ja twierdzę, że chociażby z tego powodu partia PiS zasługuje na ODKRYCIE żydowskiego znaczenia jej nazwy PODŁOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ – bo tak to biblijne określenie należy odczytywać. (Abram/Abraham został na przykład „sprawiedliwym” jak dla BOGA – już wtedy oczywiście TPD! – próbował zabić i usmażyć na wolnym ogniu swego pierworodnego syna).

 26. RomanK said

  A co to komu przeszkadza dwie kanalie wiecej , trzy mniej??? Brylujacym wsrod kanalii cale zycie???
  No chyba, ze nie dopuszczaja do kortytka…to rzczywiscie grozne kanalie:-))))
  Jesli ze szopy wyprowadzi sie swinie, wywali gnoj, pobieli..i wprowadzi owce to co???? Reforma???- czy nie????
  Nie chlewnia, ale owczarnia….i nie smierdzi tak ohydnie.

 27. markglogg said

  A z kolei mnie, po wymyśleniu dziś wczesnym rankiem, jeszcze w łóżku, unacześnionej nazwy dla PiSu „PODŁOŚĆ I SPRAWIEDLIWOŚĆ”, to koło godz. 11, już jadąc na rowerze nad niewiarygodnie zapchanym samochodami (cywilizacja TPD w rozkwicie!) Zakopanem, w głowie zaczęło mi natrętnie buszować określenie „PODŁOŚĆ I SOLIDARNOŚĆ”, w skrócie PiS, zamiast bardziej pospolitej „Podłości i (żydowskiej) Sprawiedliwości”. Skąd takie określenie Ruchu Solidarności – skądinąd w bardzo elegancki sposób podsumowujące prawie już 30 lat historii „wolności od komunizmu” w kraju nad Wisłą?

  Przecież idea Solidarności – łącznie z samą tą nazwą, skopiowaną z XIX-wiecznej organizacji kupców żydowskich we Francji – powstała w think tankach związanych z CIA, Departamentem Stanu USA, a także we Francji gdzie na stypendium był mój kolega profesor historii Andrzej Paczkowski oraz Aleksander Smolar, z którym w 1979 roku jadałem wspólnie obiady w stołówce CNRS przy bulwarze Raspail. I od samego swego początku ZZ Solidarność to był Związek Uczuciowo-Finansowy z „Bogiem Zachodu” o nazwie Mamon. Zarówno Bronisław Geremek (którego poznałem w 1989 roku) jaki i alpinista Milewski (którego nie poznałem) przywozili do Polski, podówczas nielegalnie, miliony dolarów „dla Sprawy Solidarności”. Nie było by Solidarności bez tych Łapówek Podłości. (Zaledwie 30 mln dolarów, jak to dziennikarz Bernstein, w książce „Victory” podliczył).

  A jeśli chodzi o KATASTROFĘ SMOLEŃSKĄ i obchody jej MIESIĘCZNIC, to mam takie oto ich wytłumaczenie, oparte na solidnej znajomości Biblii i informacji zawartej w książce „Ostatnie Westchnienie Maura” Salmana Rushdiego (nagroda Unii Europejskiej roku 1985).

  Otóż Rushdie opowiada w swej książce STRASZNY SEN matki bohatera, hinduskiej katoliczki z arystokratycznego portugalskiego rodu, której się śniło, że jak wyrzuci z pędzącego pociągu swe ukochane, trzymane na rękach dziecię, to będzie Nietykalna i Błogosławiona do końca dni swoich. Dla znających islam to jest „zfeminizowana” historia Ojca Założyciela ich plemienia, Szlachetnego Abrahama, któremu się ŚNIŁO, że jak zabije i usmaży swego kochanego syna Izaaka, to Bóg będzie go miał w swej szczególnej opiece i mu wybaczy wszystkie jego zbrodnie.

  Otóż w Polsce ze dwadzieścia lat temu była znana historia zwyrodniałej matki, która „załatwiła” utopienie swego dziecka, a potem przez pewien czas chodziła w aureoli „nieszczęsnej matki” która straciła ukochane dziecko, ciągnąc z tego faktu wymierne profity – aż się wydało, ze to ona zaaranżowała jego śmierć z pomocą kochanka, nie chcącego utrzymywać bękarta. I coś smoleńska „ofiara z ukochanego brata” bardzo mi się kojarzy z podobną „biblijną” aranżacją, zwłaszcza w kontekście kolejnych „miesięcznic” 10 kwietnia. Niewątpliwe z tragedii smoleńskiej, z utraty ukochanego brata, zarówno Jarosław Kaczyński jak i jego „nadzorca” Antoś Maciarewicz jak dotąd potrafią wyciągać iście „abrahamiczbne” profity. (W „Ostatnim westchnieniu Maura” Salman Rushdie sugeruje iż „Abraham – ten żydowski – to był najbardziej zły człowiek jaki kiedykolwiek istniał”. Interesujące isn’t it?)

 28. RomanK said

  Kazdy ma skojarzenia na jakie go stac:-))))
  Solidarnosc zlikwidowano 13 grudnia 1981 roku. Selekcjonujac 6423 ludzi( patrz protokol rozmowy W.Jaruzelskiego z marsz,.Kulikowym z dn 12 grudniqa 1981 rok)i wyrzucono z Polski, za drobnymi wyjatkami . W tym samym czasie sciagano swoich agentow z calego swiata, zeby wypelnic luke i przebrac za solidarnosc bis…
  Czy clon moze myslec- jak czlowiek????
  Bez uczciwosci- altruizmu i Solidarnosci , nie ma zadnej Sprawiedliwosci. Jest tylko Podlosc i Sluzalstwo:-)))))

 29. markglogg said

  Ad pan RKafel. Każdy ma opinie o intencjach „Solidarności” jakie ma. Ja we wrześniu 1981 w Paryżu, gdzie działacz S, mój kolega z młodości Maciej Kozłowski, przebywający tamże na resztkach rządowych (PRL-owskich) pieniędzy jako dziennikarz, opowiadał mi z zachwytem „że jeżeli Jaruzelski zrobi Stan Wojenny – którym już wtedy groził – to MY zrobimy Strajk Generalny i CAŁA WŁADZA NASZA„, to z PRAWDZIWYM PRZERAŻENIEM słuchałem PR Program I nadający z hali Oliwii w Gdańsku, gdzie odbywał się Zjazd Solidarności 1981. Jak słyszałem na tej hali, dochodzące aż do Paryża ANTYKOMUNISTYCZNE WYCIE uczestników tego Pamiętnego Zjazdu, to już wiedziałem, co za SWOŁOCZ przejęła nad nim kontrolę. Wysłanie, po 13 grudnia 1981, Pana R Kafela i jemu podobnych do USA, nic w tym aspekcie ruchu PODŁOŚĆ I SOLIDARNOŚĆ nie zmieniło.

 30. RomanK said

  Opinie maja to do siebie..ze nie wnosza nic na temat podmiotu opinii…. ale tylko i wylacznie swiadcza o opniujacym,.
  Fakty obchodza sie i bez opinii znakomicie….zadna opinia nie jest w stanie upodlic i splugawic..ani prawdy , ani uczciwoscia, ani solidarnosci, czy lojalnosci pryncypiom. Bo te nie potrzebuja obrony…
  Tylko falsz i klamstwo zawsze zatrudniaja tabuny plugawcow pelnych opinii na zamowiony temat:-)))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: