Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  ? o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  osoba prywatna o Wolne tematy (22 – …
  Yah o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Yagiel o Wolne tematy (22 – …
  JW o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Andy X o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  osoba prywatna o Wolne tematy (22 – …
  Aspera o Podlaskie: kościół pełen wiern…
  JW o Kobieta mnie doi
  bryś o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Sołtys o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Kar o Kobieta mnie doi
  laika o Wolne tematy (22 – …
  Stanisław Potocki o Kobieta mnie doi
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 510 obserwujących.

Luka Modrić na celowniku Centrum Wiesenthala

Posted by Marucha w dniu 2018-07-18 (Środa)

Wybrany w niedzielę najlepszym piłkarzem Mistrzostw Świata gwiazdor reprezentacji Chorwacji znalazł się na celowniku „łowców nazistów”, reprezentujących Centrum Szymona Wiesenthala.

Żydowska organizacja skrytykowała Lukę Modricia za zaproszenie muzyka Marko Perkovicia „Thompsona” do wspólnego świętowania wicemistrzostwa świata, ponieważ jej zdaniem rockman szerzy nienawiść oraz propaguje faszyzm.

Obecność „Thompsona” na specjalnie przygotowanej celebracji sukcesu chorwackich piłkarzy, w której brało udział ponad pół miliona ludzi, oburzyło w pierwszej kolejności lokalne media i środowiska lewicowe, natomiast później na ten temat zaczęły rozpisywać się zagraniczne media.

Teraz do akcji wkroczyły żydowskie organizacje na czele z Centrum Szymona Wiesenthala, które wydało specjalne oświadczenie na temat jego obecności w autokarze z reprezentantami Chorwacji oraz późniejszego występu w centrum Zagrzebia.

Zdaniem Efraima Zuroffa, dyrektora generalnego Centrum, Perković w swoich piosenkach wzywa do zabijania Serbów oraz „podtrzymuje nostalgię” za aktywnością obozów koncentracyjnych powstałych na terenie Chorwacji w czasie II wojny światowej. Poza tym muzyk ma szerzyć nienawiść i propagować faszyzm, dlatego „dość nieprzypadkowo” na jego koncertach pojawiają się osoby ubrane w stroje nawiązujące do Ustaszy, czyli historycznej organizacji chorwackiego nacjonalizmu.

Z tego powodu Centrum postanowiło skrytykować w pierwszej kolejności Lukę Modricia, kapitana reprezentacji Chorwacji, który w niedzielę otrzymał również nagrodę dla najlepszego piłkarza Mistrzostw Świata w Rosji, a przedwczoraj wywoływał „Thompsona” na scenę.

Zdaniem Zuroffa zawodnik może i zasługuje na sportowe nagrody, lecz „należy mu się czerwona kartka” za nazwanie Perkovicia śpiewakiem.

Na podstawie: index.hr
http://autonom.pl

Komentarzy 14 to “Luka Modrić na celowniku Centrum Wiesenthala”

 1. jjj said

  Nie wiem jak tam z jego śpiewaniem, ale mam refleksję, że „dopuszczalna” jest tylko właściwa nienawiść, najlepiej do tych, których wskażą panowie z nacji na ż.:)) i/lub och wychowankowie.

  Dość dobrze oddaje to – moim zdaniem – dawny tekst T Love, b. poprawny politycznie i prawidłowy:))).

  Mówi on mniej więcej, że – jeśli słusznie i fajnie/poprawnie myślisz – masz jak najbardziej moralne prawo pozabijać tych, których uznasz za „faszystów”, no ale – w piosence wypada też potępić „nienawiść” ogólnie – nie rób tego, bo nie dasz rady ze względu na ich liczbę i trochę ci się charakter popsuje..

  „Połóż pistolet na stół
  I uprzedzenia wyrzuć w kąt
  Na całym świecie są faszyści,
  Którzy nienawidzą innych rąk
  Nie, nie, nie…
  Nie wszystkich możesz zabić
  To niemożliwe – uwierz mi
  Nie, nie, nie…
  Za dużo możesz stracić,
  Bo takie krótkie są nasze dni”

 2. revers said

  Za pilkarzem chorwacji Vida : „Plonie Belgrad”, „Slawa ukrainie” miesci sie w cenniku kazdego centrum, bo i FIFA zarobila za kare finansowa i sponsor z ukrainy pokryl te koszta.

  http://www.stefczyk.info/wiadomosci/sport/krzyczal-slawa-ukraine,-teraz-belgrad-plonie-,23745289971?fd=1

 3. To jest ustasz said

  tak jak Vida

 4. RSA said

  Jak ktoś chce sobie wyrobić zdanie o twórczości „Thompsona” to poniżej próbka:
  .https://www.youtube.com/watch?v=cUbCp2WgkYw
  .https://www.youtube.com/watch?v=nUjsydvnTc8

  Nie wiem czy o żydach też coś śpiewał. Talent ma.

 5. Maverick said

  To judzenie tego śpiewaka przypomina judzenie naszych kundli z dobrych domów enkawudzistów na Rosjan. Fałszywe judzenie na narody słowiańskie powinno być karane. My powinniśmy z sobą współpracować a nie dawać się kabale wykorzystywać.

 6. Cadyk z Radomska said

  Tak przy okazji Tzw. Thompson to zwykła ustašowska gnida, jest reprezentantem ustašowskiej odmiany Turbofolku, (gatunek muzyki obecny w Serbii, w Bośnii i Chorwacji w czasie wojny domowej w Jugosławii, jego zadaniem było „podgrzewanie” nastrojów patriotycznych) Chujek ten z lubością wyśpiewywał o wielkiej ustašowskiej Chorwacji i o podrzynaniu gardeł Serbom. Ps. Ubij hrvata da siptar nema brata!

 7. Po napaści Wehrmachtu na Armię Czerwoną daleki krewny mej matki Jan Hołod namówił komendanta Polski Niepodległej Edmunda Baranowicza na podróż do Stalina. EB był liczącym się ekonomistą, doradcą Ministra Poniatowskiego, sowietologiem i uczestnikiem kampanii Wrześniewej, gdzie został ciężko ranny. EB poleciał samolotem do Stalina, któremu oświadczył, że PN ma nieograniczone możliwości wykupu czerwonoarmistów z niemieckich obozów jenieckich, ale nie ma na to pieniędzy. Na Lubelszyźnie była I selekcja wziętych do niewoli czerwonarmistów, których były MILIONY umierających z głodu.
  Stalin dał EB komisarza tajnych kont szwajcarskich Szymiona Wiesenthala o pseudonimie Aleksander Skotnicki-ZEMSTA, który początkowo mieszkał u mych rodziców czyli Ze Mną, orgnizując żydowski oddział partyzancki Grupa Zemsty pod dowództwem Grynszpana Chyla, syna właściciela huty szkła pod Włodawą. Na wiosnę 1942 Zemsta udał się na Polesie, gdzie JH tworzył sowiecką partyzantkę z wykupionych przez ASZ czerwonoarmistów, których było TYSIĄCE.
  Mój ojciec jako właścicel lotnisk po prawej stronie środkowej Wisły podpisał Konwencję Szwajcarską o Zakupie przez stan Nowy Jork od SS 2,5 milona Żydów po Dolarze Za Głowę, w realizacji czego uczestniczyła Grupa Zemsty z ASZ. Żydów odbierały samoloty amerykańskie ze znakiem Czerwonego Krzyża.
  Po realizacji konwencji SS rozstrzelało bodaj 11 wozaków ze wsi Białka, przez którą przechodziła droga Żydów na lotnisko w Sosnowicy, a potem ponad stu mężczyzn tej wsi powyżej 12 roku życia, a na II lotnisku w Janowie Zamojskim NKWD rozstrzelało 4 żołnierzy Polski Niepodległej, którzy nadzorowali załadunek Żydów do samolotów amerykańskich.
  To było ZŁAMANIEM umowy Edmunda Baranowicza ze Stalinem, wobec czego mój ojciec WYMÓGŁ na radzie politycznej SZAŃCA atak NSZ na sztab NKWD w Janowie Zamojskim, gdyż były DOWODY na współpracę NKWD z Gestapo przeciw AK i NSZ. Bezpośrednim powodem było aresztowanie Łącznika, który niósł na Gestapo listę czynnych akowców. Ojciec podał mi nazwisko Łącznika, przedwojennego komunisty i agenta Dwójki, ale zapomniałem. Był to taki lubelski Micenmacher-Redyko czy Kornel Morawiecki. Redyko jako agent Dwójki został członkiem KC KPP w Moskwie. Nie można było go zabić, bo nadany mu przez Dwójkę pseudonim był kryptonimem Radykalnego Komunisty. Zdecydował się na to dopiero Józef Światło we Wrocławiu, ale Redyko wyjechał z łódzkiego więzienia do Izraela, gdzie po kilku operacjach plastycznch został sobowtórem Ławrentego Berii
  Aleksander Skotnicki-ZEMSTA vel Szymon Wiesenthal wrócił z Polesia w styczniu 1944 i został awansowany przez Mieczysława Sieńkę-Moczara na Kapitana, dowódcę żydowskiej kompanii Armii Ludowej. Jan Holod zginął na Sylwestra 1943 w Ostrowie Lubelskim, o co podejrzewano mego ojca. Powodem śmierci Holoda było sadystyczne zamordowanie przez Grupę Zemsty mojej ciotki Olgi Moniuk, co było wyraźnie intrygą Jana Hołoda. Nad Lubelśzczyzną zbierały sią chmury wojny domowej, w której rysował się sojusz Żydów z Chachłakami, którzy dzięki Niemcom i Sowietom stawali się Ukraińcami.
  Gdy ASZ vel Szymon Wiesenthal dostał się w Wólce Zawieprzyckiej do niemieckiej niewoli to Niemcy obcieli mu zaraz Bez Znieczulenia paluch u nogi, którym sygnował czeki Stalina. Jeniec dostał się Adolfowi Eichmannowi, którego został doradcą przy tworzeniu tajnych kont palestyńskich – później izraelskich. Po wojnie jako funkcjonariusz tajnych kont izraelskich ZAPROSIŁ do Izraela Adolfa Eichmanna, który był przyjmowany w Hajfie z honorami przez hitlerowskich Lehi, ale został aresztowany po interpelacji w Knesecie STALINOWCÓW, Goldę Meir i Menachema Begina, w jaki to sposób tajne konta hitlerowskie stały się STALINOWSKIMI.

 8. AnKa said

  No bo Marko Perkovic „Thompson” jest przede wszystkim patriotą i narodowcem dlatego taki wściekły atak !

 9. troll polonii said

  8
  AnKa
  A to pieknie!!
  Narodowiec, ktory namawia do zabijania Serbow?.
  Nalezy odroznic narodowca od faszysty!
  Prosze nie mylic narodowca z nazista.

 10. Przeczytaj cztery genialne teksty:
  http://wprawo.pl/2018/06/24/pochwala-glupoty-post-modernizm-czyli-myslenie-nadal-boli-1/
  http://wprawo.pl/2018/07/02/post-modernizm-nieprzejrzystosc-oceanu-informacyjnego-czyli-post-truth-2/
  http://wprawo.pl/2018/07/10/post-modernizm-smierc-versus-zmartwychwstanie-jako-istotne-wartosci-3/
  http://wprawo.pl/2018/07/19/post-modernizm-trans-humanizm-bedziesz-niesmiertelny-gdy-umrzesz-4/

 11. Joannus said

  Ad 9
  ”Narodowiec, ktory namawia do zabijania Serbow?.”

  Co Pana dziwi, wszak na umiłowanej przez polactwo upainie takich narodofców jak psów

 12. Nawet Winnicki kibicował Chorwacji. said

  Tragedia!

  ——-
  Ja też.
  Admin

 13. NICK said

  Lepsze ustasze niż Robespierre?

  Hm.

  Obadwa jednakie!

 14. Isreal said

  jak szymki atakują to dla atakowanych dobra rekomendacja …..

Sorry, the comment form is closed at this time.