Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Gość o Tożsamość Ukrainy
  Andre Chmi. o Czy tragiczne losy gwiazd świa…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NC o Tożsamość Ukrainy
  ojojoj o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
  ojojoj o Upały i irracjonalizm z b…
  ojojoj o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Marcin o Wolne tematy (48 – …
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  I*** o Upały i irracjonalizm z b…
  Mietek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Dilerzy, gwałciciele i mordercy – Hells Angels już w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2016-06-02 (Czwartek)

Już jutro w podwarszawskiej miejscowości Rynia rozpocznie się „World Run 2016″ – międzynarodowy zjazd motocyklistów z klubu Hells Angels, organizacji oficjalnie uznanej w Stanach za przestępczą, stawianej na równi z kartelami narkotykowymi i grupami terrorystycznymi.

Odkąd USA zakazało wjazdu do kraju niektórym członkom grupy nie będącym obywatelami Stanów, grupa postanowiła przenieść swoją największą coroczną imprezę do Europy. W tym roku wybór padł na… Polskę. Wprawdzie miała to być Warszawa, jednak stolica zgody na zorganizowanie imprezy nie wyraziła, więc nieco zmieniono plan — Hells Angels zainstalują się w podwarszawskiej Ryni, miejscowości, która warszawiakom służy za doskonałe miejsce do „wypadów za miasto”, m.in. ze względu na dostępność plaży.

Grupa Hells Angels ma według szacunków policji około 5 tys. członków rozsianych po całym świecie. Towarzystwo jest znakomite, charaktery uczestników w pełni odpowiadają nazwie, która w wolnym tłumaczeniu oznacza „aniołki z piekła”.

Chłopcy są oskarżani o bardzo różne przestępstwa, poczynając od najlżejszych — handlu narkotykami i rozrób, poprzez bardziej zaawansowane — pobicia, wymuszenia, gwałty, po handel ludźmi i morderstwa. I nie są to pojedyncze przypadki, a, można by rzec, tradycja grupy, bowiem odsetek członków grupy skonfliktowanych z prawem balansuje na poziomie 80-90%.

Informator, który udzielił w tej sprawie wywiadu portalowi Onet.pl, mówi, że lokalna policja zdaje się bagatelizować tę sprawę — tak jakby nie byli do końca świadomi, z kim mają do czynienia. Tymczasem inne kraje, w których odbywały się już zloty tej grupy, z dużym wyprzedzeniem organizowały kompleksowe zaplecze w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas tej imprezy, m.in. stawiano w stan gotowości oddziały antyterrorystyczne.

Polscy stróże prawa zapewniają jednak, że tradycyjnie „wszystko jest pod kontrolą”, jednak wygląda na to, że sprawą będą zajmowali się sami, zamiast poprosić o wsparcie służby z innych krajów, jak miało to miejsce na zlotach w innych państwach.

„Ktoś będzie musiał nad tym zapanować, bo jeśli dojdzie do jakiejkolwiek awantury, to oni nie cofną się przed niczym” — podkreślił rozmówca. Nie słychać też, żeby ktokolwiek zajmował się informowaniem mieszkańców o zagrożeniu, jakie niesie za sobą ten „najazd” aniołków z piekła na ich spokojną dotąd miejscowość.

Do Polski przybyło około tysiąca motocyklistów. Takiej ilości miejsc noclegowych Rynia nie jest w stanie zapewnić — członkowie grupy będą więc zmuszeni ulokować się w innych pobliskich miejscowościach. Zlot będzie odbywał się do niedzieli, a więc część nic nie podejrzewających (niepoinformowanych) warszawiaków z pewnością wybierze się „za miasto”, ale na miejscu spotka ich niemiła niespodzianka — organizatorzy zlotu zastrzegli sobie wyłączne prawo do plaży, impreza będzie miała charakter zamknięty.

„Miejsce jest publiczne, więc nawet przypadkowe pojawienie się na plaży, np. w godzinach wieczornych, nieświadomej zagrożenia młodzieży może spowodować, że dojdzie do rękoczynów” — podkreślił informator.

I na tym nie koniec. Sprawa wygląda o wiele poważniej, bo „Hells Angels” mają na terenie Polski wrogów w postaci podobnej, konkurencyjnej grupy motocyklistów, założonej przez przestępcę Dariusza S., byłego członka HA (mówi się, że Dariusz S. zajmował wysokie stanowisko w hierarchii tej grupy), wyrzuconego z klubu z nieznanych powodów, za którym swego czasu wydano Europejski Nakaz Aresztowania, zarzucając mu udział w porwaniu, torturowaniu i zabiciu dilera narkotykowego.

W Ryni może więc dojść do konfrontacji gangów, tym bardziej że już nie raz miały miejsce podobne zajścia pomiędzy obiema grupami (np. w ubiegłym roku w Chmielnikach, woj. kujawsko-pomorskie), a wzgardzony przez HA Dariusz S. postawił sobie za cel usunięcie znienawidzonego klubu z Polski.

„Jeśli doszłoby do takiej sytuacji, to skończyłaby się ona krwawą jatką. Taką, jaka miała miejsce chociażby w Czechach dwa lata temu — powiedział rozmówca Onetu. Mowa o strzelaninie, w wyniku której zmarł jeden z polskich członków grupy Hells Angels Aleksander M. Było też kilka rannych osób.

Mimowolnie nasuwa się pytanie o „Nocne Wilki” z Rosji, którym zaledwie miesiąc temu nie pozwolono na przejazd przez terytorium Polski w celu złożenia wieńców na grobach poległych w II wojnie światowej żołnierzy ze względu na „zagrożenie dla porządku publicznego”. Gdzie logika?

„Wpuszczenie tych ludzi do Polski jest po prostu karygodnym błędem. Czy w przededniu szczytu NATO i Światowych Dni Młodzieży Polskę stać na to, aby wizerunek bezpiecznego kraju został przez nich nadszarpnięty? Dlaczego z jednej strony odmawia się wjazdu do Polski motocyklistom z klubu »Nocne Wilki«, a jednocześnie pozwala się na to, aby kilka tygodni później zjechało do nas o wielu więcej członków innego klubu, który od lat ma na całym świecie wyjątkowo złą opinię? To świadczy tylko o nieznajomości subkultury motocyklowej ze strony ludzi odpowiadających w naszym kraju za porządek publiczny” — podsumował informator.

[To świadczy o tępej, bydlęcej, nienawiści do Rosji ze strony żydowskich sajanów – admin]

http://pl.sputniknews.com/polska/20160602/3000002/hells-angels-zlot-w-polsce-rynia.html

Komentarzy 29 do “Dilerzy, gwałciciele i mordercy – Hells Angels już w Polsce”

 1. jamek said

 2. volviak19 said

  Hells Angels to forpoczta USS army

 3. Joannus said

  ”Hells Angels już w Polsce” czyli po polsku aniołowie piekielni.
  Kapciowy z oficjelami zapewne ich powita jak w domu.
  O tempora , o mores.

 4. jamek said

 5. volviak19 said

  Przy okazji wspomnę, jak prawie miesiąc temu dyskutowałem z kierowcą holownika, na temat tego że nie wpuszczono do Polski
  motocyklistów z Nocnych Wilków. Marne miał pojęcie, z gadki wydaje mi się że czytelnik Gazety” polskiej”. Próbował mi udowodnić że pochwala decyzję Sanhedrynu z Wiejskiej, bo NW wiozą ze soba zagrożenie i mogą coś przywieżć, 2 lata temu w Czechach zrobili taką zadymę że wezwano do pomocy 2000 policji i antyterrorystów.
  – coś się chyba Panu poplątało – mówię – nic mi o tym nie wiadomo, Tak oto widać jak SSakiewicze manipuluja faktami- tak jak teraz ludobójstwo na Wołyniu chcą przypisać Rosjanom.Na ludzi zadżumionych Pissem, GP, GPC,GW, itp itd- brak argumentów.

 6. jamek said

 7. Zara, zara. Pomału. Przeciez po to mamy ustawę jak jej tam, 1066, żeby doskonale wyposażone siły porządkowe zza granicy zapobiegały nieporządkowi dokładnie w takich przypadkach. To jest doskonała okazja do przetestowania owej ustawy. Zobaczymy, jak dziarskie siły francuskie, niemieckie i izraelskie pałują jankesów.

  Albo misie na starość wszystko już pozajączkowało.

 8. Inkwizytor said

  Jeżeli byłbym w Polsce to bym im wjebał

 9. Wojtek said

  Skoro to takie banziory, to najprawdopodobniej nieprzypadkowo reżim Kalksteina wyraził zgodę na ich pobyt w Polsce. Być może mają za zadanie wywołać jakieś awantury lub nawet dopuścić się gwałtów i mordów, żeby ich mocodawcy mogli przetestować i przebadać reakcje miejscowej ludności na jankeski bandytyzm i terroryzm w Polsce, którego niedługo będziemy mieli dużo na co dzień w związku z okupacją.

 10. Gietrzwałd said

  …a ja, gdybym był na księżycu, to wykopałbym studnie aż do lustra wody… 🙂

  pozdrawiam AMDG

 11. karlik said

  „Hells Angels jest gangiem, który kieruje się również ideologią rasistowską. Przyjmowani są do niego tylko biali. Przyjęcie nowego kandydata do grupy odbywa się za poleceniem działającego w niej członka gangu. Nie są przyjmowane osoby, które kiedykolwiek miały kontakt z jakimiś służbami bezpieczeństwa, tj. które były (lub są) policjantami, pracowały w służbie więziennej itp. Nowicjusz w gangu przechodzi w nim próbny okres, w czasie którego jest obserwowany; dopiero gdy grupa uzna, że na to zasłużył, przyznaje mu prawo noszenia naszywki gangu .
  Gang dzieli się na grupy. Każda z nich zarządzana jest przez tzw. „komitet wykonawczy”, w którego skład wchodzą najczęściej przewodniczący (president), jego zastępca (vice-president), sekretarz (secretary), skarbnik (treasurer) oraz sierżant (sergeant-at-arms, dbający o dyscyplinę w grupie). Członków owych komitetów wybiera się w wyniku głosowania”. Za Wikipedią..
  Może więc ci co nie wpuścili Wilków rosyjskich co mają do powiedzenia?..
  dla mnie brakuje słów, by określić takie kurewstwo…

 12. NICK said

  Wjeb Pan. (8). Internetowo. Na pewno zdechną.

 13. Wojtek said

  Ad. 8. Im właśnie o to będzie chodziło, czyli żeby sprowokować Polaków, pokazać im ich miejsce, zastrzelić kliku lub zabić nożami, żeby inni siedzieli cicho nie przeszkadzali, gdy jankescy bandyci i terroryści będą robili co chcieli, czyli razem z reżimem Kalksteina i V kolumna UPAdlińską w Polsce kręcili wojnę z Białorusią i Rosją.

 14. Wojtek said

  Odważny lublinianin kontra jankescy okupanci i funkcjonariusze reżimu Kalksteina

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fprotest-przeciw-powitaniu-zolnierzy-amerykanskich-w-lublinie-video

 15. Boydar said

  „… zamiast poprosić o wsparcie służby z innych krajów …” – cytat z artykułu

  W powiązaniu z (7) Nie Całkiem Zmurszałego Misia odpowiedź na pytanie „dlaczego nie odmówiono im prawa wjazdu, tak jak Nocnym Wilkom” staje się powoli dość oczywista. Społeczeństwo musi nabrać przekonania że bez obcej pomocy „w trudnych sprawach” Państwo Polskie nie jest w stanie sobie poradzić. Lekarstwem może być też zatrudnienie w szeregach Policji następnego miliona banderowców, mają przecież bogatą tradycję i stosowne doświadczenie w opanowywaniu sytuacji kryzysowych.

 16. Niedźwiedź idzie spać. Nie ma nic do dodania.

 17. Glock said

  A ksieza zydowscy w kosciolach w POLSCE Nawoluja do milosierdzia I przebaczania I dobroci naiwnej.Polaku prosze Cie Nie daj sie nabierac na te pseudo religine porzekadla Ktore poprostu zniewalaja I czynia Cie ;;;;;;;;;;stuprucentowym DURNIEM

 18. Zbyszko said

  Jakie to jeszcze inne plugastwo z tej satanistycznej ameryki pojawi się w Polsce, (chyba jako kara Boska) za tą pychę Solidarności

 19. Boydar said

  Paaanie Glock. Ani miłosierdzie, ani przebaczenie, ani dobroć, nie może prowadzić do rzeczy złych. Jeżeli ktoś przychyli się do takich jak Pan określił „nawoływań”, wyjdzie mu to wyłącznie na dobre, bez względu na to kto nawoływał.

  Wspomniał Pan o naiwności. Naiwność zgubiła jedynie Indian, nie nas. Nas zgubiły zupełnie inne cechy psychiki. W tej sprawie niech Pan nie zwala winy na Cygana, tym razem zawinił kowal. Bo myślał ptaszkiem i sakiewką i bardziej ufał swemu młotowi niż Bogu.

  Niech Pan popatrzy co Pan robi; deprecjonuje Pan najwyższe wartości moralne, posługując się fałszywymi argumentami. To tak jakby koranicznie i islamistycznie kamienował Pan swoją własną zgwałconą siostrę.

  Dobrze napisane, panie Boydar.
  Admin

 20. Wojtek said

  Kochankowie długo nie mogli bez siebie wytrzymać…

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Edmund-Janniger-znow-w-MON,wid,18362581,wiadomosc.html?ticaid=1171f8

 21. watazka said

  Czy ktos wie?
  Dlaczego Hells Angels nie maja wstepu do USA?
  Dlaczego maja wstep do Polski?
  Dlaczego jednym bikom (motocyklistom) wolno wjezdzac do Polskki – a innym, nie?

 22. Birton said

  W mojej opinii ( Art. 53 Konstytucji RP, Art. 11 Karty Praw Podstawowych UE, Art. 19 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka), rezydujące od 1944 roku w Polsce żydowskie polskojęzyczne czyli destrukcyjne i antypolskie władze działają stale jawnie lub z ukrycia na rzecz przejęcia Państwa Polskiego za czapkę czereśni w celu zdegradowania do roli służebnej Polaków i utworzenia Judeopolonii, na początek niejawnej, posługując się zależnie od okoliczności PPR, PZPR, Solidarnością, PO, PIS, SLD, KOD, lewakami, zielonymi, płatnymi gojami, JP2, zażydzonym Episkopatem, masonami , zmanipulowanym albo pożytecznymi idiotami, siłami spoza państwa, Niemcami, Ukraińcami, działając metodą dezinformacji totalnej, wiedzy niejawnej, oszustw na małą i wielka skalę , operacji fałszywej flagi, ludobójstwa Polaków, zabójstw, przekupstwa, szantażu, dowolną prowadzącą do celu metodą, także sojuszy chwilowych i trwałych, pełnej penetracji wszystkich środowisk, w tym patriotycznych, sposobami nie powodującymi zdemaskowania, w tym myślozbrodni ( vide „Rok 1984”, który stale trwa), jak przystało na synów szatana („Wy macie diabła za ojca” J 8,44)
  Akcja „Nocne Wilki” to jeden z wielu antypolskich ataków synów szatańskich na polską raison d’Etai.

 23. TomUSAA+ said

  wczoraj, na A2 widziałem ich w akcji- łazili(!) po autostradzie, niby czegoś szukając, policja ich niby ubezpieczała.

 24. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2016/06/02/dilerzy-gwalciciele-i-mordercy-hells-angels-juz-w-polsce/ […]

 25. Marcin said

  HAMC nie przyjmują do klubu obrzezanych i nie ma oddziału w Izrahellu .

 26. karlik said

  Ad.21″ Czy ktoś wie? Dlaczego maja wstęp do Polski?”

  Ponieważ władze polskie tolerują bandyckie kluby na terenie Polski, poniżej jest wykaz klubów w Polsce ich bandy mają prawo w ramach spotkań „rodzinnych” się odwiedzać..

  http://www.hells-angels.pl/index.php/pl/oddzialy

 27. watazka said

  I u nas tez sa bikies. Awantury motocyklistow z roznymi wladzami maja troche ciekawe podloze.
  Mnie najbardziej zastanawia, dlaczego Hells’s Angels nie maja prawa wstepu do USA a wszystkie bandyty swiata maja. Ostatnio nawet oficjalnie odwiedzili uznani przez USA terrorysci.
  Ale najbardziej zdumiewa, ze Nocne Wilki, ktorzy nie sa nigdzie notowani jako podejrzani – do Polski wstepu nie maja.
  Cos mi tu nie gra.

 28. Marcin said

  HAMC kieruje się wyłącznie swoim prawem – nie UZNAJE innych praw . Oto cała przyczyna nagonki . syjonSystem jest przecież bardzo wyrozumiały dla wszelkich przejawów swobody 🙂 To co pokazują syjonmedia to zwykłe brednie . Nazwa Hells Angels wywodzi sie od bombowca B-24 Liberator zwanego „Hell’s Angel”, która została zestrzelona w dniu 13 września 1944 r. po wykonaniu bombardowania zakładów chemicznych w Oświęcimiu (IG Farben) . Założycielami klubu byli lotnicy których pomagali piechocie podczas drugiej wojny światowej . Dla nich na pewno byli ANIOŁAMI w tym PIEKLE .

 29. Mickiewicz said

  To prowokacja. Dla tych śmierdzieli jankeskich, droga wolna, dla rosyjskich „Nocnych Wilków” nie ma wjazdu, by uczcili poległych czerwonoarmistów za wyzwolenie Polski. A ich wojska szły także na Berlin od zachodu i jakoś nie dotarli tu, a q…y się panoszą tu jakby były u siebie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: