Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Brad Pitt przyznał, że sieć pedofilów kontroluje Hollywood

Posted by Marucha w dniu 2019-01-31 (Czwartek)

Po niedawnej fali aresztowań pedofilów w Kalifornii, gwiazda filmowa Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię działającej sieci hollywoodzkiej pedofilii.

Jako 30-letni weteran w branży filmowej, Pitt mówi o swoich doświadczeniach, był świadkiem mrocznej strony branży rozrywkowej z pierwszej ręki. Pitt opisuje, jak cała branża telewizyjna i filmowa działa w oparciu o kulturę uwodzenia dzieci, o sieci handlu dziećmi, które docierają do Stanów Zjednoczonych i nie tylko, do wyższych szczebli politycznego spektrum i hierarchii społecznej:  „Uważasz, że Hollywood polega tylko na robieniu filmów?” pyta retorycznie.

To tylko produkt uboczny: tu chodzi o pieniądze, a co ważniejsze, o władzę i kontrolę. „Ludzie, którzy prowadzą Hollywood, sprawują także władzę nad USA i większością świata, a oni nie dbają o filmy, tylko o urabianie umysłów swoich odbiorców. Słyszeliście o iluminatach prawda? Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media – to oni kierują tymi pedofilskimi pierścieniami i to oni kierują światem, a wszystko wraca do Hollywood.”

„Dzieci chcą być w filmach, czy raczej powinienem powiedzieć: rodzice chcą, żeby ich dzieci były w filmach, i zrobią wszystko, by zdobyły sławę.” Na pytanie, dlaczego Hollywood jest celem tych sieci elitarnych, powiedział; „To rodzice, to ich amerykańskie marzenie, aby być sławnym, to rodzice zrobią wszystko, aby ich tam zabrać.”

„Czy kiedykolwiek spotkałeś matkę aktora dziecięcego?”

„To łatwa gra, a to nie tylko filmy, telewizja, muzyka … to showbiznes. Rodzice sprzedają dusze swoich dzieci dla sławy.” Brad Pitt kontynuuje ujawnianie motywacji związanej z elitarnym handlem dzieci i tym, w jaki sposób dzieci otrzymują role, aby wpłynąć na inne dzieci, aby popchnęły agendę. Opisuje, w jaki sposób dzieci są używane jako waluta polityczna, podczas gdy rodzice przymykają oko w nadziei, że ich potomstwo będzie w kolejnym uderzeniu kasową bombą dla nich.

Tysiące dzieci sięga po główną rolę, pojawia się jakiś młody dzieciak z natrętną mamą, która zrobi wszystko, by zdobyć tę rolę dla swego dziecka – dzieciak zostaje wysłany do jakiegoś faceta, który prowadzi sieć telewizyjną, sieć popycha film, a pierwszy facet robi mnóstwo pieniędzy, gdyż jest hitem. „

„Facet telewizyjny nigdy nie powie nic złego o tym filmie, ponieważ facet stojący za filmem wie, co zrobił facet telewizyjny z tym młodym dzieckiem. To samo dzieje się z politykami i bankierami. To wszystko dotyczy traktowanie dzieci jako układy przetargowe. Jako formę zapłaty za sukces”.

Kiedy zapytano Pita kim są ci „hollywoodzcy” zbrodniarze, Pitt niechętnie wymieniał imiona, mówiąc: „Mieszkam w kraju wolności ale i łatwego procesu”, ale powiedział, że jest przekonany, że ci molestujący dzieci na wysokim szczeblu wkrótce ujrzą sprawiedliwość: „Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ są jej częścią, to niezależne media to ujawnią.”

„Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji sprawia, że wszystko to wypływa na powierzchnię.Tracą kontrolę nad Amerykanami i ludźmi na całym świecie, a oni o tym wiedzą.” „To tylko kwestia czasu, zanim wszystko wyjdzie”.

(Od redakcji: wiele artystów ujawnia satanistyczny system, niby jawi się to jako zacny czyn, pełen miłosierdzia i chęci oświecenia społeczeństwa o zaistniałym stanu zepsucia świata. Jednak zastanawia fakt, czy taka gwiazda ma szczere intencje bo bardzo często sama tkwiła w tym systemie, Brad jest byłym mężem Angeliny Jolie, która znana jest z udziału w systemie illuminati jako ich pupilka, która działa na ich korzyść. Czy Brad się wyłamał, czy robi to w jakimś ukrytym celu, faktem jest, że elity iluminatów, Hollywood są umoczone w pedofilii, dzieci dla systemu szatana są najlepszymi ofiarami, bo najbardziej plują w stronę Boga, dla którego takie czyny są najgorszą niegodziwością.)

Sobrius
Na podstawie: https://killuminatinews.blogspot.com

https://chrzescijanka.wordpress.com

 

Komentarze 34 to “Brad Pitt przyznał, że sieć pedofilów kontroluje Hollywood”

 1. Mruk said

  Niejaki Donald Trump w kampani wyborczej czesto powtarzal, ze ”Clintons are criminals”, ciekawe co konkretnie mial na mysli?

 2. Moher49 said

  Tak też mówił Mel Gibson.

 3. NICK said

  Też przyznaję.

  Wydaje mi się, że za dużo pozwolono Mel-o-novi.

  Z nadzieją, że.

  Sami się wtopią.
  We.
  Jakie są wzory chemiczne związków wapnia?

 4. hulajdusznik said

  Tak zwana „pedofilia” jest tylko drobniutkim ułamkiem potwornej zbrodni dokonywanej na niewiniątkach. Zbrodnia ta z kolei, to tylko jeden z działów makabrycznej dziedziny byznesu, w którym towarem stało się ciało ludzkie. To, co normalnym (w miarę) ludziom nie pomieści się w wyobraźni, co gorsze jest niż najbardziej odrażający horror będący produktem holyłudziarzy, to się dzieje. I… być może… to stanie się przyczynkiem do zmiecienia z powierzchni ziemi całej tej chorej psychicznie sekty obłąkańców.

  Nie takim „drobniutkim”.
  Admin

 5. hulajdusznik said

  Panie Marucha, trudno to ocenić. Napisałem tak dlatego, bo mogę się tu kierować jedynie „wagą” poszczególnych odmian tej zbrodni. O wiele cięższym kalibrem wydają mi się: mordy rytualne, pozyskiwanie organów, aborcja, wyciąganie eliksirów, tortury seksualne i „sakralne”.

 6. lopek said

  Mel Gibson wspomniał także o czymś najgorszym – czyli praktykowaniu mordów na dzieciach – w tym środowisku.

 7. hulajdusznik said

  Ściągajcie, oglądajcie, póki można:

 8. NICK said

  Lopku.
  Wspomniał.
  Zaryzykuję.
  Ponieważ była „Pasja” to… .

  Była Nam dopuszczona.

  Czyli?

  Mel-un. Też?

  Znaczy. Tak. Już wolno pisać.

  A wnioski?
  Bładzace?

  Same?
  Się piszą?

 9. NICK said

  Żaden tu mi brat i PIT.

 10. TomUSAA+ said

  polecam książkę pt. „Maestro”, Polacy nie gorsi.

 11. ojojoj said

  „..Jednak zastanawia fakt, czy taka gwiazda ma szczere intencje bo bardzo często sama tkwiła w tym systemie..”

  Nie zebym negowal co mowi pan pitt, ale ten osobnik jeszcze pare lat temu popieral homozwiazki, gejowskie parady, dezorientacje seksualna, itp. Sa nagrania na jutubach.

 12. Adam Ryglowski said

  P. Nick’u
  ……
  Nie drukuj
  ……
  tutaj , bo
  ……………
  ………..
  …..
  PORA
  ……
  OGLĄDNĄĆ
  ………….
  ……..
  …..
  PASJĘ wg Mela Gibsona
  (z tym , co jest WOLA POZNANIA )

 13. revers said

  A czasami Mel Gibson nie mowi o tym samym? Nawet pani rezyser Holland przynala sie w studiu tv przy okazji nagonki na Polanskiego, ze to normalne w tych kregach showbiznesu.

 14. Birton said

  żydowski Hollywood i wszystko jasne

 15. Anawa said

  Wlasciwie to nic nowego nie powiedzial , od dawna tak bylo w tej firmie poczawszy od szefa MGM Louis Mayer

 16. RomanK said

  Ze co??????
  Przeciez Holywood- tak, jak Marusss z Nictkiem i wienkszosc znafcuf Gajowkowych….pluje na Trumpa…..
  Jedyne co nowego powiedzial Brad…to …Niedlugo sie to skonczy…….
  Moze odgadywacze co mial na mysli Trump..odgadna co mial na Mysli Brad Pitt???? czego I kogo boi sie Hollywood//Wytfurnia Snuff…..

 17. Pedofilstwo to oczywiście nie tylko Hollywood. Ronald Bernard, były bankier ~8000 indywiduów de facto rządzących światem, poruszył ten problem (między innymi) w tym interwiu (polskie napisy): https://youtu.be/faxh7U-LBeQ

 18. brys said

  TomUSAA – tylko że krolopp skończył w więzieniu. I do końca twierdził że jest tylko pederastą.

 19. Iwi said

  Prosze bardzo.. 4 sekunda tego „wspaniałego” filmu…i widać kto sponsorował!! Piękny sygnecik…

 20. revers said

  Niestety ale w zydobyznesie idzie kolejna fala kiczu ekrankowgo made in oscar, czyli gender, mieszanie ras, czy genow jak to woli, bogactwa, sztuki, i goi,-pennerow,stylu zycia, Pitt do takich rol nie nadaje sie, na kazdy dekade dekadencji zachodniej przewiduje sie nowe face on.

  Wystarczy tylko przejrzec najnowsze out-puty i topy-flopy tzw. hamerykanskiego kina niby komedia statyryczno-filmowa „Lewarski” z podtekstem polskim, polskiego penera i polskiej surojatki- czy qwy jak to sie potocznie mowi.

 21. Boydar said

  ceaohdwarazywzięte, wydaje się najlepszą proporcją ceny do możliwości

 22. revers said

  Aktor Seagal tez nakrecil film w obronie handlu dzieci z wschodniej europy ktorego akcja czesciowo rozgrywa sie w palacowych klimatach polskich, rozbiajc jeden z gangow ekranowych, ze musial uciekac z kalifornijskiej fabryki snow i mar nocnach do zlej Rosji.

  Tak to by go zniszczyli na miejscu podatkami i ostracyzmem.

 23. Ale dlaczego? said

  „Elity” Brukseli to zrobiły:
  „Prosimy o ciszę, zabijamy dzieci”:
  https://www.cda.pl/video/972177e3
  Do dziś nie wyjaśniono tego do końca. A właściwie do podstawy góry lodowej nawet nie próbowano sięgnąć…

  Władza, seks, pedofilia, zbrodnia na najsłabszych, dzieciach.
  Czy to nie symptomatyczne?

  Źli ludzie idą coraz dalej w coraz większą ciemność prowadzeni przez szatana?
  I ci ludzie rządzą nami…

 24. Ale dlaczego? said

  AD. 22
  Seagal to bandyta.
  Epatuje w swoich filmach zbrodnią i brutalnością.
  Został wyrzucony ze związku jakichś sztuk walki, już nie pamiętam szczegółów.
  Bo zamiast ćwiczyć dla sportu i stosować się do zasad honoru, to specjalnie chodził po podejrzanych ulicach i się naparzał z bandziorami.
  Ma skrzywiony umysł.

 25. hulajdusznik said

  Część „komentarzy” – pierdolenie o szopenie, tudzież odwracanie uwagi, odwracanie kota ogonem, celowe zboczenie.

  Rozsądnie myśląca istota zawierająca w swoim jestestwie przewagę atrybutów ludzkich wie, że jedyną drogą, wiodącą ku naprawie, a raczej ku odzyskaniu świata przez ludzi, jest całkowita eliminacja Gargulców i Garbulców. Całą tę Hydrę stanowi 18 klanów Maszkaronów, co daje jakieś 500 kreatur, tworzących sztab potępieńców. Ych rozkazy roznosi jakieś 5000 czarcich pomiotów, czyli jedna spora wiocha. Reszta się nie liczy, bo to są tylko marionetki, które sterują kolejnymi pacynkami, które z kolei pociągają za sznurki dalszych kukieł w hierarchii, a te poruszają następnymi pajacami i tak dalej. Chuj tam z jakimiś Pitami i chuj im dupę i w ryj! To są tylko pierwsze szczury, które zaczynają spierdalać z ychniego okrętu, a to znak, że nie są une (te szczury) pewne, iż ten kręt dopłynie do tego ychniego portu, zwanego „Nasze Wszystko, O!”. Zawsze tak właśnie zachowują się wszystkie kundle, łajzy, ścierwa, skunksy, palanty, patafiany, psubraty, sobaki, świnie, wszy, gnidy, mendy, sukinkoty, gnoje, dupki, fiuty, wały, kutasy, kutafony, skurwiele, sukinsyny, skurwysyny, pizdy, kuciapy, chuje, kurwy, pedały, psie syny i inne zwisy oraz oblodry.

 26. kielbasa said

  Ehhh, znowu, jak się przeklikać do kolejnych źródeł, przez chrześcijankę potem do killuminatetnews i potem dalej od nich na:
  https://neonnettle.com/news/2316-brad-pitt-elite-hollywood-pedophiles-control-america-
  to sam okazuje się strony już nie ma, po sprawdzeniu archiwum wyskakuje
  https://archive.is/gMXv3
  gdzie artykuł owszem i jest, ale żadnych realnych dowodów ze coś takiego powiedział nie ma. Idę za:
  https://www.snopes.com/fact-check/brad-pitt-elite-hollywood/
  fejk fejk fejk

 27. Boydar said

  „… epatuje /Segal/ w swoich filmach zbrodnią i brutalnością …”

  W porównaniu ? Niby zez czym/kim ? Nigdy się nie znęcał, a większość jego „ofiar” sam bym ubił, mimo żem nie Pan Nyndr0.

 28. Ale dlaczego? said

  AD. 27
  Nie wiem, czy pan zwrócił uwagę na taki ciekawy szczegół. W większości filmów owego aktora/reżysera ów mądrala lubi łamać kości i karki.
  Generalnie nie trafię tych prymitywnych filmideł.
  A w porównaniu z większością filmów sensacyjnych zaniża poziom.

 29. RomanK said

  ,,,Bo Zyd panie ..Dlaczego,….. czy- jak ci tam…. Zyd….do tego ruski..z obywatelstwem I paszprtem wreczonym przez samego Prez Putina…twardziel , twardzielowi bratem….
  TO jeden z tych , ktory przychodzi wyciaga reke,,powiada Stev jestem..Stev Seagal…lapie pana ta reka za kark wykreca w powietrzu i kopie w dupe….
  A kiedy slyszy spoza lopianow w rowie szept..ale dDlaczego???? odpowiada…. bos sie chamie nie przedstawil:-))))_)

 30. revers said

  ad22,24
  .. aktor i rezyser dodal bym wiecej. Nic nie slyszalem o wyczynach Segala w uzyciu wirujacych piesci, a jego preferowane sztuki walki brzmia Akkido, czyli walka silaa przeciwnika.

  Ale Dlaczego mamy uwielbiac Thysona? ktory mial z tego powodu wiecej problemow, a nawet gwalt na panience i odsiadke w w iezieniu? lub ulubiencow Danielsa, bo Daniels z Thysomem chetnie sie fotografowal.

  ————
  Tysona zdaje się wrobiono w gwałt, zanim #MeToo stało się modne.
  Admin

 31. revers said

  Tez taka wersje czytalem z Thysonem, bardziej realna wersja z podstaiona panienkaa przez konkurencje, by przerwac serie jego mistrzowskich wyczynow na ringu, ale na nalezal do ulicznikow jak angolski Davis, co nie jednego silnego w gebie,tarfiali k.o. nawet w 1 rundzie.

  Golocie chyba rzuchwe zlamal juz w drugiej rundzie, co mogla by sie zakonczyc, przy dalszym nie poddanym meczua, masakra, nawet koscia w gardle.

  Po wyjsciu z wiezienia, kilkoma zwycieswtami Z mlodszym Levisem juz nie dal rady.

  ——-
  Podczas walki z Gołotą był naprany. Walkę unieważniono.
  Admin

 32. hulajdusznik said

  Rence i nogi mnie opadajom a w gardle zasycha, jak przy burzy piaskowej. Panowie! A co tam u waszych sąsiadów? A co nowego sobie ostatnio kupiliście? A jaka ma być jutro pogoda? A podobno Doda zmniejszyła cycki? A na kogo będziecie teraz głosować, na PiS, czy PO?

  ——-
  Prawda, jaka ta gajówka chujowa?
  Admin

 33. Ale dlaczego? said

  AD. 29
  Nie widzę niczego chwalebnego w byciu prostakiem napier..cym dla przyjemności w ciemnych uliczkach bandziorów.
  Albo na zbijaniu kasy eksploatowaniem najniższych instynktów.

  I w dobie wszechwiedzącego internetu w wyszukiwarkach o tej „chwalebnej” przeszłości aktorzyny brak informacji…

 34. hollyjude said

  Inny aktorzyna, David Carradine, znany z zamiłowania do filmów kung-fu i sexu został znaleziony martwy w hotelu w Bangkoku (2009). Pokojówka odkryła jego ciało w szafie. Był nagi, a wokół szyi i genitaliów miał zawiązane liny. Hipoteza mówiła o samobójstwie lub śmierci z powodu przypadkowego uduszenia…

Sorry, the comment form is closed at this time.