Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Maverick o Telewizja = programowanie twoj…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (54 – …
  wanderer o Będziemy mieli dokumenty, jak…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (54 – …
  Wanderer o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  bryś o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Jeszcze o Gierku…
  revers o Wolne tematy (54 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (54 – …
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Listwa o Obywatele w obronie radcy praw…
  Antychazar o Syjonizm prawnie chroniony?
  Listwa o Traditionis Custodes
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 549 obserwujących.

Biedroń, Polak i Brejdygant zwiastują „dni ostatnie”?

Posted by Marucha w dniu 2019-08-10 (Sobota)

Starożytni, a i późniejsi Rzymianie lubili każde spostrzeżenie wyrażać w postaci pełnej mądrości sentencji na przykład, że Spiritus flat ubi vult, co się wykłada, że Duch tchnie, kędy chce, więc nic dziwnego, że jak czasami tchnie, to wszystkim z wrażenia zapiera dech.

A – jak pamiętamy z księgi proroka Joela – „w dniach ostatnich” Duch zostanie wylany na „wszelkie ciało” w związku z czym „młodzieńcy” będą mieli „widzenia”, a starcy – „sny” – no i właśnie coś takiego się dzieje. Nigdzie jednak nie jest napisane, że wszystkie „ciała” dostąpią tego zaszczytu jednocześnie, a w tej sytuacji ktoś musi zacząć pierwszy.

No i właśnie okazało się, że tym razem Duchowi spodobało się tchnąć na sodomitów i gomorytów, co z jednej strony jest niepokojące, bo może to być zwiastun „dni ostatnich”, ale z drugiej strony przyjemne, zwłaszcza dla żydokomuny i lewicy laickiej, bo wylanie Ducha na sodomitów i gomorytów pokazuje, iż nawet Niebo zaczyna stosować się do zasad politycznej poprawności i zadbało o to, by ani sodomici, ani gomoryci, nie poczuli się „wykluczeni” czy „stygmatyzowani”.

Widomym znakiem tego, że tak właśnie jest, jest list, jaki pan Robert Biedroń wysłał do papieża Franciszka, w którym wzywa go, by zrobił porządek z arcybiskupem Markiem Jędraszewskim, który w kazaniu strawestował wiersz Józefa „Ziutka” Szczepańskiego „czekamy na ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci…” w ten sposób, że zmienił kolor „zarazy” z „czerwonego” na „tęczowy”.

Przypomina to słynny dyskurs rabina Joskowicza z Janem Pawłem II, kiedy to rabin wymachiwał palcem przed papieskim nosem i sztorcował Namiestnika Chrystusa na Ziemi, żeby „pan papież wezwał swoich ludzi” do usunięcia krzyża z obozu w Oświęcimiu.

Duch – Duchem, ale to przecież nic nie przeszkadza, by pan Biedroń czerpał inspirację właśnie od rabina Joskowicza, a nie – dajmy na to – od pana Zagłoby. Jak pamiętamy z „Potopu”, kiedy pan Zagłoba, jako tymczasowy regimentarz przekazywał obóz hetmanowi Sapieże, zdawał mu relację ze swoich czynności, między innymi – z korespondencji, jakie prowadził. Hetman, którego ta relacja zaczęła nudzić, zapytał tedy pana Zagłobę, czy nie korespondował aby i z cesarzem niemieckim. Na to dotknięty do żywego pan Zagłoba odparł, że „z takim potentatem nie korespondował, by nie powiedziano o nim: jakaś głowa kiepska, musi być w Witebska”.

W odróżnieniu od pana Zagłoby, pan Biedroń najwyraźniej jest ze swego rozumu bardzo zadowolony – ale jakże inaczej, skoro przez jego usta przemawia sam Duch? Ciekawe, co papież Franciszek mu odpowie, tym bardziej ciekawe, że pamiętamy, jak podczas audiencji, której udzielił był mojej faworycie, Wielce Czcigodnej Joannie Scheuring-Wielgus, pocałował w rękę filuta, co to przypomniał sobie, że był molestowany przez księdza i nawet stanął na czele fundacji „Nie bzykajcie się!”, czy jakoś tak.

Ano, jak ktoś chce się przyjaźnić, a tym bardziej – miłować ze wszystkimi – to prędzej, czy później musi wpaść w złe towarzystwo, które do amikoszonerii ma prawdziwą zapamiętałość, toteż nic dziwnego, że – jak to mówiono za mego dzieciństwa – „za pan brat świnia z pastuchem”.

Nawiasem mówiąc, moja faworyta też miała przejścia traumatyczne, bo kiedy miała 14 lat, podobno spowiednik wypytywał ją natarczywie, czy już się bzykała. Jak tam było, tak tam było; widać, że bzykanie to sprawa poważna, więc tylko patrzeć, jak edukacja seksualna ze szkół trafi na uniwersytety, gdzie studenci będą musieli zaliczać kolokwia z masturbacji i spółkowania z każdą płcią, przynajmniej spośród siedmiu dotychczas zidentyfikowanych.

Ale nie tyko podstarzali młodzieńcy w rodzaju pana Biedronia mają „widzenia”, inaczej zwane halucynacjami. Oto 24-letni młodzieniec, pan Aleks Polak, w Wyższej Szkole Gotowania Na Gazie, oficjalnie pretensjonalnie nazwanej „Collegium Civitas” studiujący – oczywiście w chwilach wolnych od walki z dyskryminacją sodomitów i gomorytów – International Peace and Conflict Studies – oczywiście w języku cudzoziemskim, bo w tubylczym narzeczu nie brzmiałoby to tak patetycznie, ot zwyczajnie – opowieści o wojnie i pokoju.

Janusz Głowacki w jednym ze swoich opowiadań odnosi się do tych opowieści lekceważąco: „O czym pisze ten Maks F? – O wojnie. – O wojnie? Mnie też raz Niemcy postawili pod ścianą; zesrałem się oczywiście, ale żeby to zaraz opisywać?”

Ale dzisiaj takie czasy, że jedni wszystko opisują, a inni, w przekonaniu że to wszystko naprawdę, pilnie tę pisaninę studiują, co jeszcze przed pierwszą wojną światową przewidział Rudomina-Dusiacki, przygotowując dla dzieci elementarz, w którym na przykład pod literą „U” czytamy: „Upławy u Urszuli” – i tak dalej.

Tedy ów pan Aleks Polak zorganizował był kocią muzykę przed Nuncjaturą Apostolską w Warszawie, najwyraźniej w intencji opamiętania Kościoła, by nie sprzeciwiał się więcej sodomitom. Toteż na skutki nie trzeba było długo czekać i JE Abp Stanisław Gądecki przypomniał, że chociaż sodomia i gomoria jest zła, to sodomitów i gomorytów mamy „miłować”, cokolwiek by to miało znaczyć.

Ale „dni ostatnie” nie byłyby pełne, gdyby „snów” nie mieli też „starcy”. Toteż odezwał się jeden ze starców, co to jeszcze samego znali Stalina, mianowicie parający się aktorstwem pan Stanisław Brejdygant, pryncypialnie skrytykował Kościół w „Liście Otwartym do katolików w Polsce, którzy wciąż są chrześcijanami” – że Kościół trwa w ucieczce przed „prawdą”. Tymczasem, jak skądinąd wiadomo – prawda leży pośrodku, to znaczy – między nogami.

Wprawdzie nic nie wiem o tym, by pan Stanisław Brejdygant miał jakieś inklinacje sodomickie, czy gomoryckie, ale skoro Duch właśnie natchnął „wszelkie ciało”, to nie musi przecież kierować się sławną „orientacją seksualną” i do niej ograniczać swoje szczodroty, więc nie tylko sodomitów, ale i cywilów może oświecić teologicznie.

W dodatku pan Stanisław Brejdygant jest bardziej szczery i osadzony towarzysko w realiach, dzięki czemu możemy poznać nazwiska przedstawicieli przewielebnego duchowieństwa, którzy w naszym nieszczęśliwym kraju tworzą zręby „Żywej Cerkwi”, która już w niedalekiej przyszłości będzie oddawała naszemu okupantowi nieocenione usługi na religijnym odcinku frontu ideologicznego.

Stanisław Michalkiewicz
https://prawy.pl

Komentarzy 14 do “Biedroń, Polak i Brejdygant zwiastują „dni ostatnie”?”

 1. Maverick said

  Biedroń pedał nie wiadomo jakiego genderu, czy lubi być ruchany czy lubi ruchać KAKAO innych facetów.
  Powiedział w liście do Franciszka, że chce aby arcybiskup powiedział mu w oczy że jest tęczową zarazą.

  Z tego co piszą lewackie i komusze media to oni powinni ustalać wartości moralne, kto powinień mieć dzieci, przecież facet ruchający innego w dupę dziecka nie zrobi, jedynie nabawi się chrób. Czy też jesteście za publicznymi orgiami w szkołach, przedszkolach z udziałem dzieci. Nie naciąga to Was na wymioty? Gorzej oni nawet planują orgie na ulicach.. Jesteśmy tego już blisko.. Mam pytanie ! Czy też jesteście genderem nieokreślonym który oczekuje odkrycia?
  Wnioskuję że nie uznajecie praw Bożych, w nosie masz 10 przykazań.

  Jednak latanie z gołymi dupami po ulicach lub w przedszkolach czy drugiej klasie podstawówki, wmawianie genderyzmu ludziom normalnym to jest choroba psychiczna to są diewiacje i powinny być leczone. Są też uleczalne.

  a ponoć już zidentyfikowano 7 różnych gatunków gender, są tylko dwa i wystarczy spojrzeć sobie w majtki, natura dokonała wyboru i trzeba to zaakceptować, wyrosnąć z dziennych urojeń że jest się kims innym. Inaczej psychoza toczy wam mozgi i napawa Was urojeniami.

  Niedługo lewacy wmówią Wam abyście wszepili sobie znak Bestii czyli micro-processor. Zrobicie to dla wygody, dlatego że taka moda, bo tak ci ktoś kazał czy nie zrobisz bo wiesz z pisma świętego że to jest zło ostateczne?

  Dzikie zwierzęta walczą o samice a nie o drugiego samca, to co wmawiają nam lewackie ideologie jest kontynuacją komunistycznej rewolucji, tym razem lucyferianie używają zboczków jako narzędzia a nie walki klas. Celem wyeliminowanie rodziny, narodów i wiary a szczególnie chrześcijaństwa.

 2. Maverick said

  Popularne w USA.

 3. abcdef said

  Ciekaw jestem, czy KK byłby skłonny zawęzić przykazanie Kochaj bliźniego swego jak siebie samego tylko i wyłącznie do bliźnich rasy białej, heteroseksualnych i nie-bolszewików? Gdzie można złożyć petycję — ktoś wie?

  Następnie należałoby zlikwidować wszelkie agresywne, równościowe prawa oświeceniowe (mające źródło w chrześcijańskiej doktrynie równości wszelkiej maści człekokształtnych przed Panem), zabójcze dla białego człowieka i jego cywilizacji. I — voila — wszelkiej maści tałatajstwo znałoby swoje miejsce, przyzwoici ludzie nie cierpieliby na „depresje” zajęci pracą i rodziną, a pan Huellebecq (to do artykułu o nim) nie miałby tematu i, być może, znalazłby białą białogłowę, z którą miałby wiele białych dzieci, którymi, jako odpowiedzialny tato, byłby zajęty od rana do wieczora, zamiast wymyślać historyjki o rolnikach w depresji — nie błoby takich.

  Dixi et salvavi animam meam.

 4. jasiekztoronto said

  Re: 2 abcdef…

  Aby zlo funkcjonowalo, to wystarczy ze dobrzy ludzie beda milczec… (glownie ze strachu, obawy, utraty zgromadzonego bogactwa, utraty kariery, pozycji…itp., itd..), co wcale nie oznacza, ze nie zasluguja na kare… Kazdy otrzyma to, na co sobie zasluzyl w swoim ograniczonym czasie swego zycia… Wtedy nie bedzie: „Panie Boze zmiluj sie nade mna…”…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Bardzo POLECAM sluchac ks. Piotra Natanka – Rekolekcje z ostatnich dni…

 5. Maverick said

  Kolejna żydowska impreza homusiów w Płocku,

 6. Boydar said

  „… latanie z gołymi dupami po ulicach lub w przedszkolach czy drugiej klasie podstawówki, wmawianie genderyzmu ludziom normalnym, to jest choroba psychiczna to są dewiacje, i powinny być leczone /…/ są też uleczalne …” – Pan Maverick (1)

  Oczy wiście, że są

 7. jasiekztoronto said

  Re: 6 Boydar.
  Super komentarz.
  Ja polecalbym jeszcze tansze: troche sznurka i kamienia mlynskiego (ewentualnie zwyklego rzecznego – odpowiednio ciezkiego…i z mostu do dosc glebokiej wody…) nie tylko dla sk…rwionych dewiantow, ale dla „innych” o podobnych „zamilowaniach” do oszustwa, zlodziejstwa czy mordowania…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. Bogusz said

  ad.7 Za dużo roboty Jaśko, pociągniesz za cyngiel i do dołu, proste. Wleczyć sie tego nie da, tylko eliminować, na zawsze

 9. jasiekztoronto said

  Re: 8 Bogusz…
  Jakby „odstrzelic” dziesieciu deprawatorow, to sto tysiecy natychmiast sie wyleczy ze wszystkiego w trybie „pilnym”…bez zadnych dodatkowych „kuracji” czy niekonczacych sie „konsultacji” na rachunek podatnikow…
  No coz, kazdy sposob jest dobry, jesli skutek bedzie efektywny i oczekiwany…
  ===================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 10. Boydar said

  A to (9) już jest analityczne, jak najbardziej.

 11. Jowram said

  https://nczas.com/2019/07/30/we-wrzesniu-miala-byc-wielka-akcja-polska-pod-krzyzem-jako-kontynuacja-rozanca-do-granic-organizatorzy-napotkali-powazny-problem/

 12. Boydar said

  Księża oblaci widać też uważają (11), że lepiej z prawym zgubić niż z lewym znaleźć.

 13. Dictum said

  https://ideologia-g.blogspot.com/2014/02/gender-cywilizacja-smierci-cz-1.html

 14. Maverick said

  Warte 1000 słów.

Sorry, the comment form is closed at this time.