Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  gnago o Czy bitwa pod Wiedniem doprowa…
  gnago o Naukowcy planują wypuścić mamu…
  Carlos o Specjalna jednostka zajmuje si…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  NC o Półgłówek Bush dał głos…
  393829&:&; o Papież Franciszek, Conan i mro…
  UZA o Jak przeciwdziałać „podstępnym…
  Boydar o Wolne tematy (62 – …
  revers o Wolne tematy (62 – …
  Boydar o Zrozumieć Prymasa Wyszyńskiego
  UZA o Ten kraj sąsiaduje z Polską i…
  zen o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  seler o Papież Franciszek, Conan i mro…
  Robert Smialowski o Ludobójstwo – wspaniały animow…
  revers o Wolne tematy (62 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 553 obserwujących.

Sensacyjny wywiad abpa Viganò o twórcach i celach pandemii!

Posted by Marucha w dniu 2021-03-13 (Sobota)

Istnieje dyrektoriat, ośrodek kierowniczy, który zarządza COVIDEM-19 w jednym celu…

To musiało wreszcie zaistnieć. Ktoś musiał to wszystko powiedzieć. Ktoś o takim autorytecie, jak abp Vigano. Powiedzieć to wszystko, co wielu podejrzewało, a gdy to wypowiadali, było wyśmiewanych przez bezmyślne masy.

8 marca 2021 r.
>https://www.lifesitenews.com/opinion/archbishop-vigano-covid-agenda-aims-to-destroy-national-sovereignties-and-the-divine-mission-of-the-church

Wywiad przeprowadzony przez Jego Ekscelencję Arcybiskupa Carlo Marii Viganò dla „Deutsche Wirtschaftsnachrichten”[1]

8 marca 2021 r. (LifeSiteNews) – Deutsche Wirtschaftsnachrichten:Ekscelencjo, jak osobiście przeżywasz kryzys związany z wirusem Corona?

Arcybiskup CM Viganò: Mój wiek, mój status arcybiskupa i mój zwyczaj wycofywania się z życia być może nie są reprezentatywne dla tego, co przechodzi większość ludzi; niemniej jednak od roku sam nie mogę podróżować, odwiedzać ludzi, którzy potrzebują słowa pocieszenia.

W obliczu prawdziwej pandemii nie miałbym problemu z dobrowolnym przyjęciem decyzji władz cywilnych i kościelnych, ponieważ uznałbym ich chęć ochrony ludzi przed zarażeniem.Aby jednak doszło do pandemii, trzeba najpierw wyizolować wirusa; wymaga się, aby wirus był nadzwyczajnym zagrożeniem i aby nie można było choroby przez niego wywołanej szybko wyleczyć; wymagane jest, aby ofiary wirusa stanowiły dużą część populacji.

Zamiast tego wiemy, że SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany, a jedynie zsekwencjonowany[2]; że z czasem można go wyleczyć, stosując dostępne metody leczenia, i że zamiast tego WHO i lokalni urzędnicy ds. zdrowia bojkotowali takie leczenie, narzucając absurdalne protokoły terapii i eksperymentalne szczepionki; że liczba zmarłych w 2020 r. jest absolutnie zgodna z medianą liczby zmarłych z poprzednich lat[3].

Powyższe fakty są dzisiaj powszechnie akceptowane przez społeczność naukową, mimo że media konspiracyjnie milczą na ich temat.

To, czego byliśmy świadkami, to plan, który w ogóle nie jest naukowy i powinien wzbudzić powszechne oburzenie. Wiemy, że wprowadzenie tej pseudo-pandemii było planowane już od lat, głównie metodą osłabiania krajowych systemów opieki zdrowotnej. Wiemy, że ten bardzo specyficzny scenariusz zaczął następnie być realizowany tak, by każdy kraj udzielał takiej samej odpowiedzi co do automatyzmu stawiania diagnozy kowidowej, kierowania na hospitalizację, leczenia, a przede wszystkim środków powstrzymania infekcji oraz schematu informacji przekazywanych obywatelom na poziomie globalnym. Istnieje dyrektoriat [zarząd, kierownictwo, ośrodek kierowniczy], który zarządza COVIDEM-19 w jednym celu, jakim jest wymuszone ograniczenie naturalnych wolności, praw konstytucyjnych, swobody przedsiębiorczości i pracy.

Problemem nie jest COVID sam w sobie, ale wykorzystanie tego, co się wydarzyło, aby dokonać Wielkiego Resetu, który Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło jakiś czas temu[6]i który dziś jest wdrażany punkt po punkcie, z zamiarem uczynienia społecznych zmian nieuchronnymi. Zmian, które w przeciwnym razie zostałyby odrzucone i potępione przez większość populacji.

Ponieważ demokracja, której pochwały wyśpiewywano tak długo, jak długo była kontrolowana przez media, nie pozwoliłaby na ten projekt socjotechniczny pożądany przez globalistyczną elitę, konieczne było zagrożenie pandemią – prezentowane jako niszczycielskie przez mainstreamowe media – w celu przekonania światowej populacji do poddania się blokadom i lockdownom – czyli prawdziwemu aresztowi domowemu – odwoływanie zajęć, zawieszenie lekcji, a nawet zakaz kultu religijnego; a wszystko to osiągnięto przy współudziale wszystkich w ten proceder wplątanych, w szczególności przywódców politycznych, urzędników służby zdrowia, a nawet  samej hierarchii kościelnej[7].

Wynikające z tego szkody, które wciąż mają miejsce, sąogromne i w wielu przypadkach nieodwracalne. Czuję niewyobrażalną udrękę, myśląc o niszczycielskich konsekwencjach sposobu, w jaki zarządzano tą pandemią: niszczenie rodzin, zaburzona równowaga psychofizyczna dzieci i młodzieży, pozbawienie prawa do socjalizacji, pozostawianie osób starszych na samotną śmierć w domach opieki, pacjenci z rakiem i poważnymi chorobami całkowicie zaniedbani, przedsiębiorcy zmuszeni do bankructwa, wierni, którym odmówiono sakramentów i możliwości uczęszczania na mszę …

To są skutki wojny, a nie syndromu grypy sezonowej, która ma wskaźnik przeżycia 99,7% u osób bez poważnych, przewlekłych schorzeń. I znamienne, że w tym szalonym pędzie ku otchłani ignoruje się również podstawowe zasady zdrowego życia, aby osłabić nasz układ odpornościowy: jesteśmy zamknięci w domu, trzymani z dala od światła słonecznego i oddychania świeżym powietrzem, abyśmy mogli biernie cierpieć z powodu medialnego terroryzmu telewizji.

Z jaką surowością zostaną osądzeni ci, którzy świadomie zabronili leczenia i przepisali rażąco błędne protokoły terapii w celu uzyskania tak wysokiej liczby zgonów, która legitymizowałyby ciągłe alarmowanie społeczeństwa i absurdalne metody powstrzymywania [liczby „zakażeń”]? Jaka kara czeka tych, którzy świadomie stworzyli warunki dla globalnego kryzysu gospodarczego i społecznego, aby zniszczyć małe i średnie przedsiębiorstwa i spowodować wzrost międzynarodowych korporacji; którzy zbojkotowali lub zakazali dostępnych lekarstw, aby faworyzować firmy farmaceutyczne; którzy przedstawili preparaty genetyczne jako szczepionki, poddając populację eksperymentowi z wciąż nieznanymi wynikami i skutkami ubocznymi, które z pewnością są poważniejsze niż objawy COVID; kto opowiadał się za apokaliptyczną narracją w siedzibach narodowych parlamentów i redakcjach mediów? A na koniec dodajmy do tego najwyższe szczeble hierarchii katolickiej, które brały udział w tej groteskowej farsie: w jaki sposób usprawiedliwią się przed Bogiem, kiedy pojawią się w Jego obecności, aby zostać osądzeni?

Deutsche Wirtschaftsnachrichten: W liście, który wysłałeś do ówczesnego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, wspominałeś nie tylko o „głębokim państwie” [deep state] – powszechnie używanym terminie – ale także o „głębokim kościele” [deep church]. Czy możesz to wyjaśnić?

Arcybiskup CM Viganò: Wyrażenie „głębokie państwo” bardzo dobrze oddaje ideę władzy równoległej, pozbawionej legitymacji, ale mimo to działającej w sprawach publicznych w celu realizacji partykularnych interesów. Państwo głębokie sprzyja przewadze elity przeciwko dobru wspólnemu, które państwo ma obowiązek promować. W ten sam sposób nie możemy nie zauważyć, że w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci podobna władza utrwaliła się w sferze kościelnej, nazwałem ją Kościołem głębokim, który stawia dążenie do własnych interesów ponad celami Kościoła Samego Chrystusa, przede wszystkim ponad celem, jakim jest salus animarum [zbawienie dusz].

Tak więc, tak jak w sprawach państwowych istnieją skryte siły, które kierują decyzjami rządów i podążają za globalistyczną agendą, tak w Kościele katolickim istnieje bardzo potężne lobby, które uzurpatorsko przywłaszcza sobie autorytet Hierarchii duchowej w tych samych celach. W istocie zarówno państwo, jak i Kościół są okupowane przez nielegalną władzę, której ostatecznym celem jest zniszczenie i ustanowienie Nowego Porządku Świata. Tego, że nie mówimy o teoriach spiskowych czy fantazjach politycznych: dowodzi to, co dzieje się na naszych oczach, i to do tego stopnia, że ​​Sekretarz Generalny ONZ niedawno potwierdził, że wirus był używany do tłumienia sprzeciwu.

Deutsche Wirtschaftsnachrichten: W jakim stopniu głębokie państwo i głęboki kościół pokrywają się, przynajmniej w świecie zachodnim?

Arcybiskup CM Viganò: Nakładanie się głębokiego państwa i głębokiego kościoła odbywa się na kilku frontach. Pierwszy jest niewątpliwie na poziomie ideologicznym: rewolucyjna, antykatolicka i zasadniczo masońska matryca myśli globalistycznej jest wspólna i niezmienna, nie tylko od 2013 roku. Sobór Watykański II i narodziny tzw. Ruchu Studenckiego: doktrynalne i liturgiczne „aggiornamento” stanowiło siłę napędową dla nowych pokoleń, która miała bezpośrednie reperkusje w sferze społecznej i politycznej.

Drugi front leży w wewnętrznej dynamice deep state i deep church: obydwa zaliczają do grona swoich członków ludzi, którzy są zboczeni nie tylko intelektualnie i duchowo, ale także moralnie. Skandale seksualne i finansowe, które dotknęły bardzo wysoko postawionych zarówno polityków, jak i instytucji, a także hierarchii katolickiej, pokazują, że korupcja i występek są z jednej strony elementem, który ich łączy, a z drugiej skutecznym środkiem zastraszającym. środkiem powszechnego szantażu, któremu wszyscy są poddawani.

Perwersje znanych polityków i prałatów zmuszają ich do przestrzegania agendy globalizmu, nawet jeśli ich kolaboracja wydaje się nierozsądna, lekkomyślna lub sprzeczna z interesami obywateli i wiernych. Dlatego są rządzący i rządy, którzy z rozkazu elity niszczą gospodarkę i tkankę społeczną swojego narodu;dlatego w sferze publicznej; są spektakularnie obecni kardynałowie i biskupi, którzy propagują teorię gender i fałszywy ekumenizm, wywołując w ten sposób zgorszenie katolików: zarówno głębokie państwo jak i głęboki kościół realizują interesy swojego pana, zdradzając swoją misję służby narodowi lub Kościołowi.

Z drugiej strony, plan ustanowienia Nowego Porządku Świata nie może obejść się bez pomocy uniwersalnej religii o inspiracji masońskiej, na czele której musi stać przywódca religijny ekumeniczny, pauperystyczny, ekologiczny i postępowy. Kto byłby bardziej odpowiedni do tej roli niż Bergoglio, przy powszechnym aplauzie elity i głupim entuzjazmie mas indoktrynowanych ku bałwochwalczemu kultowi Pachamamy?

Deutsche Wirtschaftsnachrichten: Jakie istnieją na to [na kolaborację Kościoła z rządami realizującymi globalistyczną agendę] dowody lub wskazania?

Arcybiskup CM Viganò: Myślę, że najwyraźniejsza demonstracja miała miejsce właśnie w związku z pandemią. Pokłon najwyższych szczebli Hierarchii przed szalonym zarządzaniem kryzysem COVID – przed stanem wyjątkowym, sztucznie sprowokowanym i bezwstydnie wzmacnianym przez media na całym świecie – doprowadził do zakazu celebracji liturgicznych jeszcze zanim władze cywilne o to poprosiły; do zakazu udzielania sakramentów nawet umierającym; do ratyfikowania narracji głównego nurtu za pomocą surrealistycznych ceremonii [pustych krzeseł], do powtarzania aż do znudzenia całego leksykonu nowomowy [kowidowej]: odporność, inkluzywność [solidarność, włączanie osób wykluczonych], „nic nie będzie takie, jak było wcześniej”, nowy renesans [nowa normalność], Build Back Better i tak dalej;do promowania jako „moralnego obowiązku” preparatu genetycznego wyprodukowanego z materiału płodowego pochodzącego z aborcji, preparatu, który jest wciąż w fazie eksperymentów i którego długoterminowe skutki nie są znane.

I nie tylko to: wraz z „Radą na rzecz Kapitalizmu Włączającego”, promowaną przez globalistycznych liderów – wśród których wyróżnia się Lady Lynn Forester de Rothschild[9]- z udziałem Watykanu, dokonano oficjalnej ratyfikacji Wielkiego Resetu opracowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne, włączając w to powszechny dochód gwarantowany i ​​transformację ekologiczną.

W Santa Marta zaczynają też mówić o transhumanizmie, uparcie ignorując antychrześcijański charakter tej ideologii, aby okazać się instytucją służalczą wobec dyktatury ujednoliconej myśli. Wszystko to jest przerażające i można się zastanawiać, jak długo Pan będzie tolerował taką zniewagę ze strony swoich sług.

Z drugiej strony obsesyjne upieranie się przy ekologizmie maltuzjańskim doprowadziło do powołania do Papieskiej Akademii Życia notorycznie antykatolickich osób, zwolenników spadku demograficznego uzyskiwanego poprzez sterylizację, aborcję i eutanazję. Wszyscy oni, pod kierunkiem prałata o sprawdzonej wierności bergogliańskiej, całkowicie zniweczyli cele Akademii założonej przez Jana Pawła II, zapewniając dominującej ideologii prestiżowe poparcie i wsparcie autorytetu Prałata, który uzurpatorsko sprawuje władzę w Kościele katolickim.

Nic dziwnego, że profesor Walter Ricciardi, jeden z tak zwanych „ekspertów”, który opowiadał się bezustannie za lockdownem we Włoszech i stosowaniem masek, wobec braku jakichkolwiek naukowych dowodów ich skuteczności i wbrew zaleceniom WHO, został niedawno dodany jako członek do tejże Akademii. Wczoraj nadeszła wiadomość, że pośrednika do kontaktów z Chinami na dostawy na wypadek COVID we Włoszech, Mario Benottiego, polecił kardynał Pietro Parolin, który dzięki sterowaniu usłużnym wymiarem sprawiedliwości wydawał się również interweniować w różnych aferach dotyczących Alessandro Profumo oraz CEO Leonarda Spa [dyrektor zarządzający], który zdaniem Benottiego mógłby być zastąpiony przez komisarza Domenico Arcuri.

Wszystko to ukazuje kolaborację głębokiego państwa i głębokiego kościoła w obmierzłej kombinacji, której celem jest z jednej strony zniszczenie narodowych suwerenności, a z drugiej zniszczenie boskiej misji Kościoła. Pojawiają się też niepokojące powiązania z amerykańskim oszustwem wyborczym, z wirusem stworzonym w laboratorium w Wuhan, a wreszcie z relacjami handlowymi z chińską dyktaturą, głównym dostawcą masek (które nie są zgodne z normami CE) do Włoch i wielu innych krajów. Wydaje mi się, że wyszliśmy już daleko poza jakieś tylko „wskazówki” mówiące o kolaboracji.

Deutsche Wirtschaftsnachrichten: Sprzeciw ze strony tych, którzy odrzucają coś w rodzaju teorii spiskowej, brzmiałby:J ak to możliwe, że w prawie każdym kraju świata prawie wszyscy politycy biorą udział w tej grze? Kto mógłby mieć tak wielką władzę i wpływy, że mogliby wysłać połowę świata w izolację?

Arcybiskup CM Viganò: Odpowiem na przykładzie. Kościół jest instytucją ponadnarodową, obecną na całym świecie wraz z diecezjami, parafiami, wspólnotami, klasztorami, uniwersytetami, szkołami i szpitalami. Wszystkie te podmioty przyjmują polecenia Stolicy Apostolskiej, a kiedy Papież nakazuje modlitwę lub post, wszyscy katolicy na świecie są posłuszni; jeśli dykasteria Kurii Rzymskiej wydaje wytyczne, wszyscy katolicy na świecie stosują się do nich. Kontrola jest powszechna i natychmiastowa dzięki wydajnej strukturze hierarchicznej. To samo dzieje się również w narodach, których granice są ograniczone: kiedy ustawodawca ustanawia prawa, organy władzy wykonują prawa.

Głębokie państwo i głęboki kościół działają w podobny sposób: obydwa wykorzystują silnie zhierarchizowaną strukturę, w której praktycznie nie ma komponentu „demokratycznego”. Rozkazy wydawane są z góry, a ci, którzy je otrzymują, wykonują je natychmiast, ze świadomością, że nieposłuszeństwo może prowadzić do zawodowej porażki, społecznego potępienia, a w niektórych przypadkach nawet fizycznej śmierci. To posłuszeństwo pochodzi z szantażu: promuję cię, daję ci władzę, sprawiam, że stajesz się bogaty i sławny, ale w zamian musisz robić to, co ci każę. Jeśli jesteś posłuszny i okazujesz wierność, twoja moc i twoje bogactwa wzrastają;jeśli jesteś nieposłuszny, jesteś skończony.

Wyobrażam sobie, że niemieccy czytelnicy w tym momencie automatycznie pomyślą o treści Fausta Goethego.

Wszyscy politycy, którzy dziś rządzą narodami, są, z nielicznymi wyjątkami, częścią głębokiego państwa, deep state. Jeśli nie, nie byłoby ich tam, gdzie są. Pomyślmy o przypadku wyborów prezydenckich w USA, które odbyły się 3 listopada zeszłego roku: ponieważ prezydent Trump nie był uważany za zgodnego z dominującą myślą, zdecydowano się go wyprzeć oszustwem wyborczym o niespotykanych proporcjach, wbrew woli ludu. Procesy prawne toczące się w Stanach Zjednoczonych potwierdzają oszustwo i nieprawidłowości, a w nadchodzących miesiącach wierzę, że pojawią się inne dowody tego oszustwa, które „przypadkowo” sprowadziło demokratycznego postępowego „katolika” do Białego Domu; osobę, która jest doskonale dostosowana do agendy Wielkiego Resetu. Po bliższym przyjrzeniu się, rezygnacja Benedykta XVI i wybór Jorge Mario Bergoglio wydają się odpowiadać tej samej dynamice i zostały zaaranżowane przez to samo lobby siłowe.

Również w Niemczech, z tego, co słyszałem, wychodzą wiadomości, które pokazują, że dane zostały sfałszowane w zarządzaniu pandemią w taki sposób, aby legitymizować naruszenie praw obywateli.I pomimo niepokojącej liczby osób z niekorzystnymi skutkami ubocznymi lub zmarłych w wyniku tak zwanej szczepionki, ciągłe bębnienie o obowiązku szczepień nie ustaje, chociaż teraz jest oczywiste, że nie gwarantuje to odporności i że nie będzie zapobiegać ani konieczności dystansowania się, ani obowiązkowi noszenia masek.

Istnieją powody, by sądzić, że zarządzanie COVID było zorganizowane pod jednym kierunkiem i według jednego scenariusza. Kilka dni temu gubernator stanu Nowy Jork, Andrew Cuomo, przyznał, że wskazania, by odsyłać osoby starsze z powrotem do domów opieki, osoby starsze, które zginęły następnie w wyniku błędnych protokołów terapeutycznych, zaintubowane i przymuszane do mechanicznej wentylacji – otrzymał prosto z Imperial College of London, finansowanego przez Fundację Billa i Melindy Gatesów. I przypadkowo, sponsoring amerykańskiego „filantropa” objął także wiele bytów narodowych – w tym rządy – które znalazły się zależnymi ekonomicznie od osoby prywatnej, która teoretyzuje o wyludnianiu planety za pomocą pandemii.

Pytasz mnie: kto mógłby mieć tyle władzy i wpływów, że byłby w stanie wysłać połowę świata w izolację? Ktoś, kto ma do dyspozycji ogromne zasoby, na przykład kilka znanych osobistości, takich jak Bill Gates i George Soros; ktoś, kto jest w stanie samodzielnie finansować WHO, sterować jej decyzjami i gromadzić bardzo wysokie zyski, ponieważ jest także udziałowcem firm farmaceutycznych.

Deutsche Wirtschaftsnachrichten: W liście otwartym do ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa mówił Pan o starciu sił światła i ciemności. Jeśli spojrzymy teraz na rok 2020, jak ta konfrontacja rozwijała się do tej pory?

Arcybiskup CM Viganò: Jak zawsze w sprawach ziemskich, wojna między dobrem a złem, między dziećmi światła a dziećmi ciemności zawsze wydaje się faworyzować tych drugich. Szatan, który jest princeps huius mundi, ma wielu bardzo zorganizowanych wyznawców i nieskończoną liczbę sług. I odwrotnie, dobrzy wydają się liczbowo gorsi i słabo zorganizowani, często anonimowi i prawie zawsze pozbawieni jakiejkolwiek władzy lub środków ekonomicznych, które pozwoliłyby im działać z taką samą skutecznością jak ich wrogowie.

Ale tak było zawsze, ponieważ zwycięstwo nie należy do dobrych ludzi, ale do Chrystusa. Ego vici mundum: To ja zwyciężyłem świat, napomina nas Pan. Dajemy nasz biedny wkład, czasami wręcz heroiczny, ale bez łaski Bożej nic nie możemy zrobić: sine me nihil potestis facere.

Rok 2020 zmusił nas do spojrzenia w oczy globalistycznej Meduzie, pokazując nam, jak łatwo jest głębokiemu państwu narzucić „sanitarną” tyranię miliardom ludzi. Wirus, który nie został wyizolowany, z bardzo wysokim wskaźnikiem przeżywalności, został zaakceptowany jako instrumentum regni, przy współudziale tych, którzy rządzą, mediów i samej hierarchii kościelnej.

Kryzys gospodarczy wywołany blokadą musi sprawić, że umorzenie długu i instytucja dochodu powszechnego będą nieuniknione w zamian za zrzeczenie się własności prywatnej i zgodę na śledzenie za pomocą paszportu zdrowia. Kto odmówi szczepionki, będzie mógł zostać internowany w już przygotowanych obozach zatrzymań w wielu krajach, w tym w Niemczech. Łamanie praw konstytucyjnych i religijnych będzie tolerowane przez sądy w imię wiecznego stanu wyjątkowego, który przygotowuje masy do dyktatury. To właśnie nas czeka – potwierdzają w swych dziełach i wypowiedziach autorzy Wielkiego Resetu.

Ale ten ciąg „obostrzeń”, motywowany powodami, które są teraz śmieszne i obalane przez dowody, podważa wiele pewników, co do których masy dotychczas wyrażały fideistyczne przyzwolenie, często graniczące z przesądami. Początkowe oskarżenia o „zaprzeczenie” [negacjonizm] tych, którzy kwestionują absurdalność tak zwanych ekspertów, sprawiły, że wiele osób zrozumiało, iż COVID jest przedstawiany z konotacjami religijnymi właśnie po to, aby nie można było tej wiary kwestionować, ponieważ gdyby była rozważana naukowo, należałoby traktować COVID jak wszystkie inne koronawirusy ostatnich lat. Te sprzeczności otwierają oczy wielu, nawet w obliczu bezczelnej służalczości mediów i mimo mnożenia się cenzury dysydentów w mediach społecznościowych.

Deutsche Wirtschaftsnachrichten: Jaki będzie świat, jeśli siły, które nazywacie siłami ciemności, zwyciężą?

Arcybiskup CM Viganò: Świat, w którym panuje deep state, urzeczywistni najgorsze scenariusze opisane w Księdze Objawienia, przez Ojców Kościoła i przez różnych mistyków. Byłoby to piekielne królestwo, w którym wszystko, co nawet z daleka przypomina chrześcijańskie społeczeństwo – od religii po prawa, od rodziny po szkołę, od zdrowia po pracę – byłoby zakazane, wywrócone i wypaczone.

Osoby heteroseksualne byłyby prześladowane; rodziny zakładane przez mężczyzn i kobiety byłyby zakazane; dzieci byłyby pozyskiwane w wynajętych macicach; historia zostałaby ocenzurowana; religia zostałaby zdyskredytowana; uczciwość i dyscyplina byłyby wyszydzane; honor zostałby nazwany faszyzmem; męskość zostałaby potępiona jako „toksyczna”; macierzyństwo byłoby potępione jako „nietrwałe”; starość byłaby zmuszona do eutanazji; choroba byłaby traktowana jedynie jako okazja do osiągnięcia korzyści; zdrowie byłoby postrzegane jako podejrzane. I po dwóch wiekach musielibyśmy również zobaczyć, jak zaprzecza się słynnemu systemowi demokracji, w imieniu którego rządzący nami „robią” ją bez wyborów, a wszystko to w imię zdrowia publicznego.

Tylko w królestwie Chrystusa można mieć pokój i prawdziwą zgodę.W tyranii szatana panuje terror, represje, wojna przeciwko dobru i przyzwolenie na najgorsze występki.

Deutsche Wirtschaftsnachrichten: Jak myślisz, co można zrobić, aby uniknąć takiego rozwoju sytuacji?

Arcybiskup CM Viganò: Musimy działać w taki sposób, aby to, co wydarzyło się do tej pory, nie mogło osiągnąć swojego ostatecznego celu. Możemy i musimy potępiać kłamstwa i oszustwa, które codziennie proponują nam ci, którzy uważają nas za głupich niewolników. Myślą, że będą w stanie nas poddać bez żadnej reakcji z naszej strony. Jeśli istnieją prawa, które odbierają naturalne prawa obywateli, każdy musi odważnie protestować, domagając się od sędziów osądzenia i potępienia osób odpowiedzialnych za ten globalny zamach stanu.

Nie możemy pozwolić, aby przez straszydło pandemii stworzonej komisarycznie, narody zostały zniszczone przez wywołany kryzys gospodarczy i społeczny, ani też aby ludność podlegała ograniczeniom wolności z pogwałceniem prawa i samego zdrowego rozsądku. Jeśli będziemy w stanie stać niewzruszenie i nie wycofać się przed tymi ogólnymi próbami dyktatury, głębokie państwo wycofa się w oczekiwaniu na bardziej sprzyjające czasy i będziemy mieli czas, aby zapobiec ustanowieniu tyranii. Ale jeśli odpuścimy, sprawimy, że ten piekielny plan stanie się nieodwracalny.

Nie zapominajmy, że jako katolicy mamy wielką odpowiedzialność, zarówno wobec naszych pasterzy, jak i wobec tych, którzy nami rządzą. Nasze posłuszeństwo może i musi ustać w momencie, w którym jesteśmy proszeni o przestrzeganie grzesznych praw lub praw sprzecznych z niezmiennym Magisterium Kościoła.

Jeśli nasz sprzeciw będzie mocny i odważny, jak za czasów męczenników, zrobimy, co w naszej mocy, by otrzymać z nieba te łaski, które mogą zmienić los ludzkości i opóźnić prześladowania w czasach ostatecznych.

Módlmy się zatem z wiarą do Najświętszej Dziewicy, Królowej Zwycięstw i Wspomożycielki chrześcijan, aby była naszym generałem w tej epokowej bitwie.

Niech chwalebny Archanioł Michał będzie u jej boku, ten, który wrzuca do piekła Szatana i inne złe duchy qui ad perditionem animarum pervagantur in mundo.

+ Carlo Maria Viganò, arcybiskup

[1]https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/510149/Erzbischof-Carlo-Maria-Vigano-Der-Tiefe-Staat-und-die-Tiefe-Kirche-verfolgen-die-gleiche-Agenda-%28- SONNABEND-6-MAERZ% 29

https://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/510151/Gegenspieler-von-Papst-Franziskus-Die-Kraefte-der-Finsternis-greifen-nach-der-Macht

[2]https://www.fda.gov/media/134922/download- CDC przyznaje, że „obecnie nie ma dostępnych ilościowo izolatów wirusa 2019-nCoV” i wykorzystał genetycznie zmodyfikowaną kulturę komórek ludzkiego gruczolakoraka (adenocarcinoma) płuc, by „naśladować próbkę kliniczną”.

[3]https://www.fronteampio.it/listat-ammette-in-13-regioni-su-20-nel-2020-meno-morti/

[4]https://www.fronteampio.it/listat-ammette-in-13-regioni-su-20-nel-2020-meno-morti/

[5]https://www.agi.it/cronaca/news/2021-01-14/guardia-di-finanza-bergamo-acquisizioni-documenti-ministero-salute-regione-lombardia-11020824/

[6]https://www.byoblu.com/tag/the-great-reset/

[7]https://www.byoblu.com/tag/the-great-reset/

[8]https://www.lifesitenews.com/blogs/the-unborn-babies-used-for-vaccine-development-were-alive-at-tissue-extraction

[9]https://www.inclusivecapitalism.com/member/lady-lynn-forester-de-rothschild/

>https://youtube.com/watch?v=lJoXwh0Vu9M&feature=share

[10]La Verità, 27 lutego 2021 r., Fabio Amendolara e François De Tonquédec, „Domenico era agitato” La toga inguaia il manager, s.4

[11]Por.https://www.ilparagone.it/esteri/germania-lager-norme-covid/

Carlo Maria Viganò (ur. 16 stycznia 1941 w Varese) – włoski duchowny rzymskokatolicki, arcybiskup.

W latach 1962–1963 studiował filozofię, a następnie w latach 1965–1969 teologię na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Rezydował wówczas w Almo Collegio Capranica. Święcenia kapłańskie otrzymał 24 marca 1968. Następnie kontynuował studia uzyskując doktorat utroque iure (obojga praw kanonicznego i cywilnego). Jednocześnie w 1973 ukończył przygotowanie do służby dyplomatycznej na Papieskiej Akademii Kościelnej w Rzymie. Rozpoczął służbę w nuncjaturach w Iraku, następnie w Wielkiej Brytanii. W latach 1978–1989 pracował w Sekretariacie Stanu w Watykanie. 3 kwietnia 1989 został mianowany przez Jana Pawła II obserwatorem Watykanu przy Radzie Europy w Strasburgu. 3 kwietnia 1992 został mianowany arcybiskupem tytularnym Ulpiana i nuncjuszem apostolskim w Nigerii. 26 kwietnia 1992 otrzymał sakrę biskupią na Watykanie z rąk Jana Pawła II. Współkonsekratorami byli: kard. Franciszek Macharski i kard. Angelo Sodano. Od 4 kwietnia 1998 był delegatem ds. nuncjatur przy Stolicy Apostolskiej. Od 16 lipca 2009 był sekretarzem Gubernatoratu Państwa Watykańskiego. 19 października 2011 mianowany nuncjuszem apostolskim w Stanach Zjednoczonych.

https://wawel.neon24.pl

 

Komentarzy 28 do “Sensacyjny wywiad abpa Viganò o twórcach i celach pandemii!”

 1. Piskorz said

  re art. Po tym wywiadzie należy powiedzieć tylko jedno,,”Monsignore Vigano, chapeaux bas”! Ps.Wybrałem rzeczy najistotniejsze w wiadomym celu.

 2. limboniclife said

  I już w pierwszym zdaniu fałsz.

  Wiele.zespołów wyizolowało wirusa:

  https://www.mp.pl/covid19/covid19-aktualnosci/229345,naukowcy-z-toronto-wyizolowali-sars-cov-2

 3. Boydar said

  Ten „wywiad” to prawie jak „Protokoły Mędrców Syjonu” z tym, że PSM nie zawierały oczywistych błędów merytorycznych.

 4. Ad. 2

  Metodologia? Wyizolowali, czy piszą, że wyizolowali? 🙂 Przebadali całą próbkę z wirusem? W jakim czasie? Wirus poza organizmem „umiera” dość szybko… podobno… 🙂

 5. limboniclife said

  Tak WYIZOLOWALI

  Mozesz napisac do Dr z tego linku i Ci objasni.

  https://ug.edu.pl/news/pl/261/pierwsza-w-polsce-sekwencja-genetyczna-koronawirusa-sars-cov-2-wyizolowanego-od-polskiego-pacjenta

  ———-
  G…o a nie wyizolowali.
  Sekwencja genetyczna to nie wirus. Rysopis człowieka to nie człowiek.
  Zna Pan postulaty Kocha?
  Admin

 6. Ad. 5

  Ledwo to widać pod najsilniejszym mikroskopem, a oni „wyizolowali”! 🙂 A właściwie, to nie wiadomo, CO widać.

  Postulaty Kocha proszę sobie przypomnieć. (dopóki nie są skazane na zapomnienie)

 7. Dla małowiedzących:

  https://www.facebook.com/photo/?fbid=10216039356971791&set=a.2558702301922

 8. limboniclife said

  Dla naukowych ignorantow:

  Tyle, że nie doczytali już, iż Robert Koch swoje postulaty ustanowił jeszcze przed odkryciem wirusów, że wirusów nie da się namnożyć na pożywkach jak bakterii, więc nie można wyizolować czystej kultury, nikt też dzisiaj nie będzie narażał zdrowego człowieka na chorobę, zarażając go wyizolowanym drobnoustrojem, skoro są inne, bezpieczniejsze metody. Postulaty Kocha mają dziś znaczenie historyczne, a odnośnie do wirusów stosuje się zasady Fredricksa i Relmana, które SARS-CoV-2 spełnia.

  ——
  Ja zaraz wymyślę zasady (naukowe) w myśl których jest Pan głupcem.
  Admin

 9. limboniclife said

  https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C84033%2Cwirusolog-koronawirusa-da-sie-zobaczyc-na-rozne-sposoby-ale-nie-w-kolorze

  Chyba Pan nie wie co to znaczy wyizolować.
  Prosze przestac czytac brednie na fb od nieukow tylko porozmawiac sobie chocby z laborantami ktorzy na codzien pracuja z wirusami.

  Przykre

  ———-
  Kogo Pan tu chcesz skołować?
  Wypad.
  Admin

 10. Mano Negra said

  No to jakim cudem Trump uzyskał nominację Republikanów?

 11. Ad. Ad. Ad.

  Krętactwo widzę… 🙂

 12. revers said

  Jakosc o dziwnie dysonuje co mowi arcbp Vigaro z tym co mowi kardynal Koch i to na spotkaniach miedzyekunemicznych diecezji Moskiewkich z zachodnimi diecezjami.

  http://idziemy.pl/kosciol/kard-koch-pandemia-przedluzonym-wielkim-postem/67972

  ze pandemia jest przedluzeniem postu, chyba ktos zupelnie odbiegl od kalendarza Julianskiego i probuje dostosowac go na sile do kalendarza Gregorianskiego, Gudlajskiego nawet 40 lat nomadyzmu i postu ludzi Izraela na pustyni.

  Kolejna fala Pandemii zaczela sie 18 grudnia i trwa juz 3 miesiac, a swieccy zapowiadaja ze planowo ma potrwac do czerwca , lipca tego roku jak pani ponadniebem , ponadprawem , ponad wszystkimz zwrotki hymnu 1934 rok Angeli Merkel.

  Polroczny post, by zaraz w wrzesniu zaczac nowy post?
  A po nomadach Gudlajskich globalnie , wszystkie ludzy na ziemii ludzie powinni zyc w pocie 40 lat i w pandemmii?

  Jeszcze lepiej to reguluja angole ktorzy zapowaidaja wzrost podatkow i wzrost biedy, jak i ilosc biednych do glodomoru wylacznie w kolejnym Nowym ladzie.

  podobny Nowy Lad oglosil juz w RP bogobojny inaczej Naczelnik i niezawodny w modlitwie Morwicki.

  Tylko ludzie nadal mysla w modlitwie ze jak doloza nowy podatek CO2, podatek za pandemie i za oddychanie to bedaa jeszcze bardziej bogaci.

  Faktycznie patrzac dookola to tylko jak zawsze resorty mundurkowe dostaja coraz wieksze uposazenia, dlatego tak bardzo chetnie bioraa udzial w akcjach pacyfikacyjnych restauratorow lub przechodni z dzieckiem bez maski.

 13. NICK said

  100.000 $.
  Czeka.
  Postulaty Kocha sa aktualne.

 14. revers said

  re9

  no juz pan widzial na roozze sposoby wirusa SARS 2, w tym pod mikrosopem elektronowym, tomografem MR, jak slepiec z idealnym sluchem rzucajacy z odleglosci 3 metrow grochem w antyczna rzezbe Venus z Milanu i chcacego odtworzyc obraz wurusa, bez idealnego wzorca lub odpowiedniej substancji kontrastujacej w przypadku tomografu MR, jak rowniez brak wzorca.

  A jest tych wirusow 3000, i nagle bezobjawowo znikaja wurusy HIV, AIDS, a nawet wirusy wybitngo poety afrykanskiego z Warszawy pana Mola, ktory poslugujac retoryka WHO, RKI zarazic moogl nie tylko pol oswieconej Warszawy ale 90% Polakow.

  Pana mola wirusem i natchnionych, egzaltowanych polinek, polakow w wieloorgazmotronie nardodowym , dalej z odpowiednia naukowaa fraktalna-bifurakcjaa porownac, tego zjawska bioinformatycznego tez nie bylo ujete w neologizmach Frediksa i Relmana. .

  Truc umie kazdy wchodzac codziennie do ekologicznego autka, zwiekszeniem promienowania dozwolonych dawek mikrofaowych na codzen z efektem palenia sie spiku bilek pluc zwlaszca przy G4/G5 sieciach GSM, poslugujac sie faszystowkaa retoryka ekologii CO2, bez uwzglednienia chocby jednego wybuchu superwulkanu, na ktory wybuch zaden naukowiec nie ma wplywu jak rowniez wyrzuconego z magma CO2, czy zmiany polozenia wzgldem najblizszej galaktyki lub Oriona o czym wiedza egipskie piramidy i niewielu ludzi z NASA..

 15. brys said

  limboniclife – dokładnie. I wszyscy umrzemy jak nie zamkniemy hoteli i będziemy sie dotykać.

 16. Humbold said

  Ten swiatowy chalos moze uratowac tylko ?Powszechne obudzenie Narodow Swiata calego.Przejecie rzadow w wiekszosci krajow przez Wojsko I w Prowadzenie stanu Wojennego oczywiscie wymierzonego w struktury wladzy jawnej I tej Ktora rzadzi z kurtyny swiata politykow (Magnateria=Finansowa).Ja nie widze innej mozliwosci Jak odsuniencie skorumpowanych politykow I ludzi finansow Od KORYTA..A tego w tak zwany demokratyczny sposob sie nie uda.Musza byc radyklane posuniencia.Bezwzgledne………Oco tu chodzi …..Proste ODSUNIENCIE SWIATOWEGO zydowstwa OD POLITYKI I FINANSOW….Prosze sie zapoznac z ksiazka Ks.dr.Stanislaw Trzeciak ;;;;Talmud o Gojach;; a kwestia zydowska w POLSCE.I wszystko wam sie rozjasni to co dzieje dzis na swiecie I z ta tak zwana Pandemia==Covid-19..Musza byc radykalne posuniencia z Strony Spoleczenstwa .I odsuniencie od wladzy ;;;;Szatanistow;;Innej mozliwsoci nie widze I dalej bedzie sie toczyc ta szopka czy Farsa z tym rzekomym Covidem-19 Czy Globalnym Niszczeniem Spoleczenstw ;;;;;Przez Swiatowa Lichwe zydowska. Musi byc ;;;;koniec.

 17. limboniclife said

  A co to ma do rzeczy?
  Nie myl polityki z nauką.

 18. Listwa said

  @ 2 limboniclife

  To które to jest te pierwsze zdanie? Twoje pierwsze to fałsz, w kolejnych również taki jest.
  Udajesz łoświeconego. Kwestia tzw. wirusów to domena genetyków. Ci wirusolodzy to jacyś naciągacze.
  Nawet nie widzą skąd są wirusy

 19. wywrotowiec said

  Oczywiscie,ze postulaty Kocha sa jedynym prawdziwym wyznacznikiem chorobotworczosci lub jej braku.
  Oczywicie,ze wirusa nie widac pod zadnym mikroskopem tylko tz. widma ,scalone widma wlasciwie nie wiadomo czego.
  Wirus to nie jest jakies zyjatko np roztocze niewidzialne golym okiem,ale jest wstretnym robactwem z ryjem i wszystkim innym.
  Wirus nadal po wielu latach sporow wsrod naukowcow jest przez wiekszosc z nich zaliczany do
  materii NIEOZYWIONEJ.
  To sie trafil madrzejszy inaczej o nicku „limboniclife”
  czyzby jewrejski troll trojanski?

 20. wywrotowiec said

  cd moze nie kazdy czytal wirusa Hiv nie wyizolowano do dzis i przypadkiem ma objawy ma identyczne z „covidem” -zapalenie pluc gdy rozwija sie aids ,takze testy Pcr to sa te same.

 21. limboniclife said

  Alez oczywiscie ze wirusy widac.
  Prosze wpisac w google:

  hiv tem microscopy

  Ktos jest nie na bierzaco i sie wscieka.

  ———–
  Co tam właściwie widać? Nie pytam złośliwie…
  Admin

 22. Piskorz said

  re wyw. Poza tym czy wirus wyizolowany cz też nie, czy go widać czy też nie
  itd itd to radzę wczytać się w istotne b. treści tego…i to jest clou tego wywiadu!!! Samoje gławnoje..!!

  ————
  Tak jest. Czy ten wirus istnieje, czy nie, ma znaczenie drugorzędne wobec całokształtu.
  Admin

 23. Boydar said

  exactly

 24. NICK said

  Hm.
  No jo.
  Hp4/5/nukleotyd/i pprzezidiotyzmłamane przez wszystko/zjawisko.
  Zapodałem wzór.
  100 000$ moje.
  Nieprawdaż?

 25. Listwa said

  @ 21 Limboniclife Ad 18

  Tam miało być: „Nawet nie wiedzą skąd są wirusy”.
  Nie chwal się gapieniem w obrazki, bo nie ma czym.

 26. revers said

  Akurat postulaty Kocha saa nadal aktualne z rozszzeniem mikrobiologi na nanobiologie.

  Tylko rola RKI Instytutu Kocha jest handlowa, nie naukowa gdyz posluguje sie nie sprawdzonymi modelami nanobiologicznymi i na zamowienie finasjery.

  120 lat temu podobna sytuacja zaistniala, bylo szereg modeli budowy atomu od Bohra po Rutherforda.

  Wszystkie Modele byly poprawne w pewnych w zakresie fizyki zastosowaniu.

  Ale w obliczu postawienia prymatu nauki w wykorzystaniu enegrii atomowej nie jako zrodlo energii elektycznej, ale budowy bomby atomowej, a takze totalizacji zycia politycznego w niektorych krajach europy, to naukowiec Ruheford zachowal etyke naukowca i wyjechal do Nowej Zelandii, zeby zachowac swa niezaleznosc w naukowych pracach zgodnych z jego etyka naukowca, nie handlarza grantami, czy wplywowymi politycznie inaczej zachowywujacym sie zapleczem naukowym.

  Ekipe naukowaa od wirusa HIV-a pogrzebano w locie nad Ukraina na zamowienie finansjery inaczej.

  Grant polski na mRNA rozplynal sie w Pfizeru w postaci sprzedango patentu mRNA i dotyczyl wlasnie wykorzystania do szczepionki na HIV.

  Pfizer zaniza jakosciowo i ilosciowo skladniki na substancje mRNA wykorzystanych w szczepionkch na covid, co znaleziono na serwerach Pfizera.

  Jak by limbo by byl fit w swoich obrazkach to by sam nie tylko zobaczyl, ale wygenerowal obrazek wirusow zrejetstrowanych w bazach danych genow, DNA, lancuchow mRNA z uzyciem naukowych biblotek z biologi, nanotechnologii, nanobiologii i mikrobiologii np. w pythonie.

  Wiecej tam fantazji naukowej jak realnych modelow organizmow zywych lub etycznie zgodnych z etykaa nauki i medycyny, wide modele atomow.

  Jescze neutrinos poterzbne saa do pelnii zrozumienia materii, ale tego u w intytutach Plancka i RKI podobnych brakuje, i dlugo nie bedzie widac modelow neutrinos z takim zapleczem naukowym i juz stojacych w Paryzu w kilometrowych kolejkach do bankow zywnosci studentami z calego swita w tym nanotechnologii, nanobiologii..

 27. Zbigniew Kozioł said

  Słowa na samej górze:

  Istnieje dyrektoriat, ośrodek kierowniczy, który zarządza COVIDEM-19 w jednym celu…

  To musiało wreszcie zaistnieć. Ktoś musiał to wszystko powiedzieć. Ktoś o takim autorytecie, jak abp Vigano. Powiedzieć to wszystko, co wielu podejrzewało, a gdy to wypowiadali, było wyśmiewanych przez bezmyślne masy.

  … nie są słowami arcybiskupa.

  Trzeba zwracać uwagę na podobne „subtelności”.

  Sam jakoś nadal wcale nie wierzę (moge mylić się) w istnienie jakiegos kierowniczego ośrodka. To, z czym mamy do czynienia jest zjawiskiem, procesem. Tu nie kieruje jeden człowiek. To jest kierowanie rozproszone, opierające się o zasady diabelskie. W oparciu o zasady zła. Tym nie kieruje człowiek czy grupa ludzi. To się dzieje niejako już samo z siebie, choć poprzez ludzi u władzy. Ale też poprzez nas samych: brak sprzeciwu, rozumienia.

 28. Zbigniew Kozioł said

  Warto też przypomnieć wystąpienie Arcybiskupa jeszcze z lata ubiegłego roku:

Sorry, the comment form is closed at this time.