Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marucha o Pius XII – Papież, który…
  Maverick o Polska przygotowuje się na „in…
  Mietek o O pożytkach z sentencji
  Antares o Pius XII – Papież, który…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  CBA o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  UZA o To Wojna
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  bryś o „Exxpress”: Terror przeciwko…
  Włodek o To Wojna
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Musimy pokochać potomków naszych oprawców

Posted by Marucha w dniu 2022-03-14 (Poniedziałek)

Jako Polacy zostaliśmy właśnie postawieni przed wyborem, że albo pokochamy potomków naszych oprawców, najbardziej zwyrodniałych banderowskich morderców naszych rodaków, zamieszkałych na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej, albo jako naród i państwo zostaniemy pozbawieni na początku przez pracodawców, należnych nam premii, potem pracy, bo dopłaty do ukraińskich pracowników w naszym kraju, przyznane przez rząd warszawski sprawiają, że pracodawcą bardziej opłaca się zatrudniać ukraińskich emigrantów, niż nas Polaków.

W krótkim czasie doprowadzi to do sytuacji, że jako ,,gospodarze” naszego polskiego domu, zostaniemy pozbawieni jakichkolwiek podstaw dalszej biologicznej egzystencji, co następnie stanie się przyczyną naszej całkowitej anihilacji, jako narodu i państwa. Co tym samym na końcu tej globalnej rozgrywki, doprowadzi do spełnienia największego marzenia Adolfa Hitlera o ostatecznym rozwiązaniu kwestii polskiej. Kolejny tego rodzaju zwiastun pojawił się właśnie w Elblągu.

Otóż zaledwie w kilkanaście dni po rozpoczęciu specjalnej rosyjskiej operacji wojskowej na Ukrainie, do Polski przybyło już półtora miliona Ukraińców, którzy przez rząd warszawskich renegatów zostali w ciągu kilku dni obsypani takimi przywilejami, o jakich my Polacy możemy tylko pomarzyć. Każdy natomiast, kto ma na ten temat odmienne zdanie, w odróżnieniu od oficjalnej propagandy jest z miejsca uznawany za ruską onucę Putina, Kacapa, ruskiego śmiecia, którego należy po prostu zabić.

Oto przykład z wczorajszego dnia, ze zdarzenia jakie miało miejsce w elbląskiej firmie Avante, produkującej okna, której dyrekcja pozbawiła swoich pracowników z działu produkcji, bo ci nie wykazali dostatecznego entuzjazmu w zbiórce na rzecz ukraińskich uchodźców .

,,Szef zorganizował zbiórkę na pomoc Ukraińcom, po czym porównał wpłaty pracowników biurowych i pracowników fizycznych. Wyszło mu, że pracownicy fizyczni wpłacili za mało, więc postanowił zabrać im premie i przekazać na zbiórkę – pisze w mailu do redakcji jeden z pracowników elbląskiej firmy Avante z prośbą o interwencję. Jak sprawę wyjaśnia dyrektor firmy?

– W zeszłym tygodniu przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na pomoc Ukrainie. Zebraliśmy 1010 zł, biuro i salon 950 zł, produkcja 60 zł. Pieniądze zostały przekazane na Fundację Polsat. W związku z niewielkim zaangażowaniem i rażącym brakiem solidarności, szczególnie ze strony produkcji, premię za miesiąc luty przekazuję w całości na pomoc Ukrainie. Dodatkowo Avante przekaże 2000 zł – takie pismo, jak mówi jeden z pracowników firmy, przekazał im dyrektor. Treść pisma zamieszczamy przy artykule.

Pracownicy firmy, z którymi się kontaktowaliśmy, mówią że o sprawie poinformowali Państwową Inspekcję Pracy w Elblągu.

– Szef zorganizował zbiórkę na pomoc Ukraińcom, po czym porównał wpłaty pracowników biurowych i pracowników fizycznych. Otóż podobno wyszło mu, że pracownicy fizyczni wpłacili za mało, więc postanowił zabrać im premie i przekazać na zbiórkę. Myślę, że rozporządzanie cudzymi pieniędzmi z pozycji władzy jest godne potępienia – napisał w mailu do redakcji jeden z pracowników.

Z kolei w sferze edukacji, postanowiono wymazać z pamięci najmłodszego pokolenia polskich dzieci temat ukraińskiego ludobójstwa Polaków na Kresach, a tym samym wymazanie z ich umysłów polskiej tożsamości narodowej. W celu doprowadzenia właśnie do takiego efektu, wpadła właśnie na taki pomysł tzw. ,,Polska Akademia Nauk”. Jak podał portal wprawo.pl, skandaliczne pismo o przerwanie konkursu szkolnego „Wołyń – pamięć pokoleń” wystąpił w swoim specjalnym liście… Komitet Nauk Historycznych PAN! W liście tym czytamy:

,,W związku z tym, że do polskich szkół przybywa coraz więcej ukraińskich dzieci i młodzieży, które ciepło są przyjmowane przez rówieśników i całe polskie społeczeństwo. Zdaniem przewodniczącego Komitetu Nauk Historycznych Polskiej Akademii Nauk prof. dr. hab. Tomasza Schramma, ukraińska migracja to powód, aby przerwać szkolny konkurs o ukraińskim ludobójstwie na Polakach, powszechnie zwanym Rzezią Wołyńską.

Pismo

W świetle agresji rosyjskiej na Ukrainę wnioskuję w imieniu Komitetu Nauk Historycznych Polskiej Akademii Nauk, by organizatorzy przerwali konkurs, korzystając z p. 12 regulaminu. Priorytetem polskich uczniów, nauczycieli, rodziców i całego społeczeństwa stało się obecnie udzielenie moralnego i materialnego wsparcia Ukraińcom walczącym z najeźdźcą, a także uchodźcom, szukającym schronienia w naszym kraju. Są wśród nich uczniowie, dołączający – często po traumatycznych przeżyciach – do zespołów klasowych w polskich szkołach. Wracanie w tym momencie do pamięci o krzywdach z przeszłości nie ułatwi ani ukraińskim, ani polskim uczniom zmierzenia się z nowymi wyzwaniami – napisał prof. Schramm, adresując pismo do organizatorów i patronów konkursu szkolnego „Wołyń – pamięć pokoleń”.

Fałszowanie historii

Jeśli zestawimy stanowisko przewodniczącego komitetu konkursowego z ramienia PAN z wypowiedzią prezydenta Wołodymira Zełenskiego o tym, że Ukraińcy „nigdy nie mordowali innych ludzi” to śmiało możemy już mówić o szeroko pojętej próbie fałszowania historii i deptania po pamięci nawet 200 tysięcy Polaków pomordowanych w latach 1939-1947 na Wołyniu, Zamojszczyźnie, Podkarpaciu i w Małopolsce Wschodniej m.in. przez bandytów z OUN i gloryfikowanej na Ukrainie UPA.

Rozumiemy okoliczności wojny, ale tak jak niegdyś nasz naród walczył o możliwość publicznego mówienia o sowieckim ludobójstwie w Katyniu, tak dziś nie możemy pozwolić, by zabroniono głosić prawdę o ludobójstwie, które przeprowadzono pod hasłem: „Smert Lachom” oraz „Sława Ukraini, herojam sława”.

Zaledwie w ciągu niespełna trzech tygodni sprowadzono nas Polaków do rangi podludzi we własnym kraju. Zupełnie w ten sam sposób, w jaki zrobiły to hitlerowskie Niemcy w latach 1939 – 1945, w utworzonym przez siebie tzw. Generalnym Gubernatorstwie pod rządami Hansa Franka.

Musimy bezwzględnie wykorzystać czas wojny, aby jak najbardziej zniszczyć i rozbić polską siłę narodową. Musimy z całą brutalnością i bez względu na skutki ogałacać ten kraj ze wszystkiego.
Hans Frank

Jak widać stare nazistowskie pomysły nie rdzewieją i można je zawsze w dowolnym momencie wykorzystać do swoich głęboko skrywanych celów, co właśnie się stało na naszych oczach, poprzedzone wcześniejszą operacją psychologiczną Covid 19, mającą na celu zniewolenie ludności tubylczej, co jak widać udało się architektom tego szwindlu znakomicie, a co dostrzega nadal tylko niewielu.

Jacek Boki
10 Marzec 2022 r.

Za: Kresy we krwi – kresywekrwi.neon24.pl (12 marca 2022) | https://kresywekrwi.neon24.info/post/167150,musimy-pokochac-potomkow-naszych-oprawcow

https://www.bibula.com

Komentarzy 37 do “Musimy pokochać potomków naszych oprawców”

 1. Janek said

  Tak jak myślałem, będziemy obcymi we własnym kraju, nie podejrzewałem, że w tak krótkim czasie. Następnie będą darmowe przedszkola i żłobki dla imigrantów, ukraińskie klasy w szkołach, nie zapominajmy o partiach politycznych, które lada moment się pojawią. Do tego zwolnienie z podatku dla pracowników z Ukrainy w celu „łatwego startu” w innym kraju. Tym czasem dwa miliony Polaków w Niemczech nie mogą doprosić się praw mniejszości. Dlaczego my zawsze musimy być frajerami?
  PS zobaczycie co się wydarzy w święto niepodległości w tym roku…

 2. xyz said

  Adres do Avante:
  biuro@avante.pl
  Proponuję napisać do tych kurw że niech zapomną o sprzedaży mi okien. Może taka akcja trochę dyrektorkowi da do myślenia że nie są bezkarni

 3. Krzysztof said

  Oni nam tę „miłość” odwzajemnią, że hej! Historia Polaków niczego nie nauczyła…

 4. Barbara Chojnacka said

  Ad@1
  Polacy nie znają historii

 5. Siekiera_Motyka said

  Tak tak, musimy sobie …..

  Sąsiadujący z Polską rosyjski Kaliningrad stał się miejscem zatrzymania Polaków, którzy chcą wrócić z Kazachstanu do ojczyzny swoich dziadków. Niestety, proces repatriacyjny może trwać nawet kilkanaście lat. Właśnie dlatego Polacy coraz częściej wybierają narodowość rosyjską – informuje „Rzeczpospolita”.

  W ciągu ostatnich kilku lat do Polski wyjechały tylko dwie rodziny – mówi w rozmowie z dziennikiem Natalia Kidiajkina, mieszkająca kilka kilometrów od granicy, w rosyjskim Oziorsku. W niewielkich miejscowościach w obwodzie kaliningradzkim może mieszkać nawet kilkaset Polaków. To zwykle rodziny wielopokoleniowe, większość z nich posiada Kartę Polaka.

  https://kresy.pl/wydarzenia/rzeczpospolita-problemy-polakow-wracajacych-z-kazachstanu/

  -https://marucha.wordpress.com/2016/11/04/rzeczpospolita-problemy-polakow-wracajacych-z-kazachstanu/

 6. Marcin said

  Jak popatrze sobie na polski, z nazwy przynajmniej parlament, to krew mnie zalewa. Pomijajac czerwonych, PO-PiS. Jedni wygnali klika milionow Polakow za chlebem do Niemiec, UK, Norwegii i gdzie tylko jeszcze. Drudzy sciagneli na glowy tych, co pozostali kilka milionow banderowcow i nazywaja ich jeszcze ratunkiem dla Polski (niby jej gospodarki). Nie wiem, ktorzy gorsi. Czas pogonic te zdradzieckie mordy z polskiego paralamentu, aby nie byl on polskim tylko z nazwy.

 7. Drzewo said

  Nie spodziewałem się aż tak wielkiej pomocy. Jak to się dzieje, że Polacy pomagają obcym, hołdują zdrajców itp. Dlaczego tak się dzieje? Kto lub co jest temu winne?

 8. Bogusz said

  ad 3. w całości popieram

 9. Wlodek said

  Ad. „… Czas pogonic te zdradzieckie mordy z polskiego paralamentu …”

  1.
  Kto ma to zrobić, już tylko 5% ogółu społeczeństwa, myślących jeszcze normalnie?

  2.
  Kim ich zastąpić, jeżeli należałoby wymienić aż 460 „zdradzieckich mord”?

  3.
  Rozdawanie ukrom PESEL’i już teraz, może w bardzo krótkim czasie „zaowocować” również zmianami ordynacji wyborczej.

 10. UZA said

  „Musimy pokochać potomków naszych oprawców”

  Musimy ?

 11. "radio naukowe" said

  Karolina Głowacka (Radio Naukowe) twierdzi wraz z dwójką naukowców(?) Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Historii, że państwowość ukraińska ma 1000(sic!) lat!

  Pani Karolina zrobiła kilka audycji, zamieszczonych na YT, o fizyce i fizykach – audycji b. merytorycznych.
  Dała się w nich poznać jako osoba bardzo kompetentna w dziedzinie nauk ścisłych.

  A tu masz babo „naukowy” placek – 1000 lat państwowości krainyU !!!

  P. Karolina ponadto używa takich wyrazów jak – „fizyczka”, „naukowczyni” podkast. Taki zgrzyt językowy dla osoby z maturą z roku ’75!

  Mój początkowa sympatia dla p. Karoliny, za jej pracę dziennikarską, zjechała w dół po krzywej expotencjalnej, tak jak naukowść tych dwóch historyków.

 12. Robert Smialowski said

  To głos „wołającego na puszczy… „

 13. Bezpartyjna said

  Jeszcze Pan nie uwzględnił zdradzieckich senatorów, judę i jego kuglarzy z pałacyku, mateuszka ze świtą a także potężne grono świniopasów z jst + 99% pożytecznych idiotów.

  W dobie wszechobecnego internetu a także tradycyjnego czytelnictwa każdy może poznać historię, o ile przejawia takie chęci.

 14. Operacja Z – rosyjskie sprarwozdanie 14. marca

  https://pppolsku.wordpress.com/2022/03/13/operacja-z-sprawozdanie-strony-rosyjskiej/#0313

  Wyznawcy tej miłości w Polsce

  https://marucha.wordpress.com/2022/03/13/gang-narkomanow-i-neonazistow/#comment-998671

 15. Piskorz said

  re 11 audycji b. merytorycznych.
  Dała się w nich poznać jako osoba bardzo kompetentna w dziedzinie nauk ścisłych.”…..z tego prosty wniosek /dla każdego / trzymaj się szewcze kopyta.!!

 16. Kar said

  Uza/10/musimy?

  – pani chyba nie pamieta lub nie chce pamietac z jakis tam powodow o mocy slowa kreda niechlujnie nabazgranego na wrotach/drzwiach..(„zaniate ! ” Ziemie Zachodnie)

  – to moze wrocic, egzystowac, i moze miec moc piekielnie wykonawcza-natychmiastowa..

  np.; wstaje Pani z rana-jutro i widzi pani „gryzmola” jak w/w na drzwiach..jaka reakcja..; pedzi Pani w te pedy do magistratu ze skarga..??

 17. Joannus said

  Ad 4
  ”Polacy nie znają historii”

  Przede wszystkim, nie znają wiary Ojców naszych. Za mamonę i pochwały będą dalej ochoczo służyć światowym strukturom demonicznym, bez żadnego poruszenia sumień.

 18. Boydar said

  Przestańcie pierdolić Towarzysze. Dlaczego stawiacie tezę, że ci uchodźcy są potomkami banderowców. No i wszyscy oczywiście, bo jakże by nie. Wpisujecie się tym samym w narrację ukrów, że na terenie krainy U nie ma żadnych Polaków, Rosjan, innych nacji, tylko starożytne ukry i wierni czciciele Stephana Bandery.

  I jeszcze jedno, jeżeli na jakiś czas nie przyjęlibyśmy stamtąd kobiet z dziećmi, to Putin miałby bardzo utrudnione zadanie o ile nie całkiem związane ręce. Chcecie pomścić Wołyń czy nie. Jeśli nie to wypierdalać na drzewo ! Bo ja chcę, sam nie mogę, ale Bogu dziękuje że ktoś za mnie rachunki wyrówna. I na to konto jestem gotów zapłacić dziesięć pln za litr benzyny, bo wojna zawsze kosztuje.

  W Żytomierzu podobno wszystko się unormowało, jest prąd, gaz, woda i jako takie zaopatrzenie w sklepach. Nie ma natomiast (już) ruskiego wojska. To relacja z wczoraj, prawdziwa, a nie telewizyjna.

 19. osoba prywatna said

 20. Barbara Chojnacka said

  Ad.Joannus
  Generalnie, to poza „kumatymi” Seniorami, prawie wszyscy są odcięci od Wiary i Historii…

 21. ! said

  Potrzebuję dużo linków do stron dobrze udokumentowanych o ludobójstwie na Wołyniu.
  Najlepiej anglojęzycznych. Są w ogóle takie? W internecie to nawet niewiele po polsku znalazłem. Trochę dobrych stron jest po rosyjsku.

  Jak coś dobrego znacie, linkujcie.

  Z góry dzięki.

 22. ! said

  Boydar @

  Putin sprząta ale na Zaporożu, w Donbasie i w okolicach Charkowa oraz Kijowa.

  A szkoda, że nie w Tarnopolu. Lwowie i Równem. Bo to na zachodzie są bandersyny.

  Kobiety z dziećmi? Te karki poturczone co siedzą w polskich knajpach to nie kobiety i nie dzieci. To pieczyngi z zachodniej Ukrainy, które przyjechały do Polski za lepszym życiem. Przyjechali z terenów gdzie nie ma wojny.

 23. UZA said

  „pani chyba nie pamieta lub nie chce pamietac z jakis tam powodow o mocy slowa kreda niechlujnie nabazgranego na wrotach/drzwiach..(„zaniate ! ” Ziemie Zachodnie) ”

  Nie pamiętam zasiedlania Ziem Odzyskanych, bo aż taka stara nie jestem – może stara, ale nie aż tak. Poza tym pochodzę z innych stron. Ja rozumiem, że Ukraińcy mogą mnie zabić i ograbić, ale ten mus w tytule miał dotyczyć miłości. Kto mnie zmusi, żebym Ich kochała ?

  „Dlaczego stawiacie tezę, że ci uchodźcy są potomkami banderowców.”

  Nie stawiamy takiej tezy, ale też nie można tego z góry wykluczyć. Cały problem zresztą polega nie na tym, czyj dziad czy babka szli z widłami na Polaków, ale na tym, że współczesna Ukraina gloryfikuje banderyzm i banderowców. W tym sensie prawie wszyscy Ukraińcy są spadkobiercami Bandery, Jego duchowymi dziećmi – tym się szczycą i o to są gotowi walczyć. Tylko Donieck i Ługańsk się wyłamały, pozostałym samostijny Banderland nie przeszkadzał. A co do kobiet i dzieci, to one także uczestniczyły w rzeziach na Wołyniu, więc ich również powinniśmy się bać.

 24. ! said

  „Tym czasem dwa miliony Polaków w Niemczech nie mogą doprosić się praw mniejszości. Dlaczego my zawsze musimy być frajerami?”

  Szwaby, Hiszpańce i Angole naprawdę myślą, że pieczyngi w Polsce mają tylko takie prawa jak Polacy na zachodzie. Ludzie w innych krajach uja wiedzą o sytuacji w Polsce.

  Wątpię, żeby którykolwiek szwab czy angol zgodził się na taki status pieczyngów u siebie jaki mają oni w tej chwili w Polsce.

  „PS zobaczycie co się wydarzy w święto niepodległości w tym roku”

  Co się stanie? Zamkną do paki dziesiątki takich jak Olszański albo szefowa fundacji Wołyń Pamiętamy, a na marszu w Warszawie Konfa ramię w ramię z rezunami będzie sobie spacerować.

 25. plasibo 81 said

  Nie będę kurwa kochać swoich oprawców!!!! Chory kraj to jest. Przypomina mi to jakby to był kraj z gier. Kraj zombiaków, którzy z wypranymi mózgami wypiliby resztę normalnej krwi z mojego organizmu. Dziś jestem wkurwiony bo banderowcy posłali rakietę na rosyjską ludność a w telewizorni ani słowa o tym nie wspomnieli. Moja żona też już zgłupiała i pomaga ukraińcom jak może . Ja nie będę pomagać. Jeśli ten naród nic nie zrobił aby powstrzymać banderowskie komórki w ich kraju to ja z nimi nie chcę mieć nic do czynienia.

 26. Bezpartyjna said

  Ktoś się pod Pana podszył?
  A jeżeli nie, to po co ta prowokacja?

 27. plasibo 81 said

  Jaka prowokacja Pani Bezpartyjna?? Prowokacją jest to co pierdoli Duda ze Rosja może użyć broni chemicznej . To jest dopiero prowokacja!!! Niech jeszcze „rzont” tak mówi to za chwilę ten teren zostanie skalibrowany w wątpię że kraje zachodnie pobiegną nam z pomoca. Zaczną wymyślać znowu z ostrzejszymi sankcjami. Większość Polaków pewnie łącznie z Bezpartyjna tutaj ma ogłupiony mózg i myślą że sankcje coś zrobią Rosji. To jest jak rozmowa z głupcem. Nie gadaj z głupkiem bo Cie obsra albo nie gadaj z głupkiem bo pierw Ciebie sprowadzi do swojego poziomu a potem zniszczy doświadczeniem . Tak to wygląda właśnie !!!

 28. xyz said

  Damian Brzeziński dyrektor Anante, zobaczcie jego ryja:
  https://www.oknonet.pl/news/news,29575,w,druga-mlodosc-marki-avante.html
  https://pl.linkedin.com/in/damian-brzezinski-fenextra
  Damian Brzeziński dyrektor Anante:
  https://www.oknonet.pl/news/news,29575,w,druga-mlodosc-marki-avante.html
  https://pl.linkedin.com/in/damian-brzezinski-fenextra

 29. Bezpartyjna said

  Re: 27

  moje pytanie skierowałam do zupełnie innej osoby!
  Czytaj pan ze zrozumieniem i nie ubliżaj komu nie trzeba!

 30. Amazon ułatwia nam pokochoć oprawców

  https://pppolsku.wordpress.com/2022/03/15/amazon-w-polsce-wsparcie-dla-banderowcow/?preview=true

 31. Sebastian said

  ad. 18 ) Tak Panie Boydar, teraz się z Panem w pełni zgadzam, wyłożone jak należy

 32. Boydar said

  Bo jak jasię nachlam to od razu jestem bardziej komunikatywny, a po trzeźwemu to czarna magia (tfu!) 🙂

 33. ji said

  to ty jeszcze oglądasz tv? jak zwykły prostak?

 34. Wlodek said

  [18] Boydar
  2022-03-14 (Poniedziałek) @ 19:51:54

  „… miałby bardzo utrudnione zadanie o ile nie całkiem związane ręce …”

  Rozwinął Pan swoje stanowisko w sprawie uciekinierów z krainyU, które odbierałem początkowo, jako opowiedzenie się za wyborem mniejszego zła.
  Za zło uważałem niekontrolowany napływ obcych kultur na polskie ziemie. Mając więc do wyboru, „wepchnięcie” od zachodu islamopochodnych, to już lepiej „nasycić” Polin, do granic pojemności, „bliższą” (bo przecież nie bratnią) kulturą z południowego zachodu.
  Z moich osobistych obserwacji wynika, że „wpychani” są do nas ukry z zachodniej krainyU, czyli bandrelandu. Są to przeważnie ludzie nie posiadający mentalności słowiańskiej oraz nie wyglądający na potrzebujących pomocy (poszkodowanych), natomiast, co mnie przeraziło, wybrzydzający w udzielanym im wsparciu (roszczeniowi). Nie wygląda również na to, że są to „kobiety z dziećmi” przyjmowane „na jakiś czas” (mieszkania, praca, PESEL).

  Moja uwaga, do Pańskiego komentarza, dotyczy jednak „… dziękuje że ktoś za mnie rachunki wyrówna…”.
  Rozumiem, że podziękowania skierowane są do Włodzimierza Putina „wyrównującego” rachunki krzywd, ale chyba również do ekipy z Warszawy, która nader aktywnie „ułatwia” mu to zadanie, poniekąd „rozwiązując” mu ręce?

  Nie wiem, co chce i co zrobi pan Włodzimierz Włodzimierzowicz, ale obawiam się sytuacji, kiedy już większość „kobiet i dzieci” zostanie wypartych z banderlandu do „naszego” kraju, Rosjanie osiągną swój cel „oczyszczenia” krainyU z „naleciałości”, zakończą operację denazyfikacją, a następnie stosownymi układami zagwarantują sobie bufor bezpieczeństwa, na wzór Białorusi. Wtedy zażydzona i tak już Polska, zostanie tylko dodatkowo zbanderyzowana.

  Putin, jeżeli coś zamierza, to raczej chce zapewnić spokojne i bezpieczne życie Rosjanom, a nie Polakom.
  Problem więc sprowadza się do tego:
  – czy ważniejsze jest dla mnie życie jeszcze 10% Polaków w Polsce?
  – czy nawet 10% Polaków w krainieU?


  P.S.
  Zastrzeżenia formalne:
  – nie testuję;
  – nie sprawdzam;
  – nie prowokuję;
  Może coś przeoczyłem, albo nie doczytałem wszystkich poprzednich Pana komentarzy.

 35. Boydar said

  Panie Włodku. Nie jestem wróżką (tfu!), nawet kota mam białego. Co znaczy, że nie wiem jak będzie.

  Ale wiem, że wszystkie moje marzenia się spełniają. A ja od dawna marzę, żeby „tam” stała się sprawiedliwość, o którą dzisiaj dopominają się z dołów śmierci tylko zarżnięci na Wołyniu Polacy, bo już nawet nie my wciąż żywi. Gwoli prawdy, nie tylko na Wołyniu i nie tylko Polacy.

  Niezależnie od powyższego, stan mentalności mieszkańców krainy U zmierza(ł) do stanu zagrażającego bezpieczeństwu moich dzieci. Pośrednio oczywiście, bo tylko przyczyna rodzi skutek. Tym bardziej pora na zrobienie porządku. Jeżeli zrobi to Putin, mam pewność że niewinnych zginie najmniej. A przecież Stwórca mógłby stracić cierpliwość i przysłać im jakiś większy meteoryt, wulkan albo trzęsienie ziemi, tak z piętnaście w skali Richtera.

  Tylko że potem miałby dużo więcej roboty, żeby swoich odróżnić.

 36. Wlodek said

  Panie Boydar, niech Putin robi dalej swoje, to i moje życzenia się spełnią.

  Uważam jednak, że on ma poważniejsze cele do osiągnięcia, a my i tak nie liczymy się w jego planach. „Dezynfekując” krainęU, robi przestrzeń życiową, dla co najmniej połowy społeczeństwa, które uwalnia od banderyzmu. Niestety, warszawska ekipa, sponsorowana od lat przez ten banderyzm, ułatwiła jedynie „pozbycie się” banderowców z krainyU, kosztem zasiedlenia naszego kraju.

  Po plandemii wyglądało na to, że prawie połowa mieszkańców Polski wie co to Polska. Od chwili rozpoczęcia operacji „Z”, pozostało chyba tylko 10% normalnie myślących Polaków, ale z każdym dniem ich ubywa, bo przybywa banderowców.

  Co nam z tego, że dzięki Putinowi świat się może „zdenazyfikuje”, a nawet trochę odżydzi, jeżeli my tutaj nie będziemy mieli warunków do życia. To, co teraz nas tłumnie zalewa, to nie są cierpiący uchodźcy, to cwani przesiedleńcy. Uciekają jak szczury przed deratyzacją. Na pewno nie przeproszą za Wołyń, oby tylko nie zachciało im się powtórki z „rozrywki”, jak tutaj okrzepną.

  Pomocy potrzebują mieszkańcy ukraińskich miast, które ich kosztem, będą teraz bronione jak twierdze, przez osaczonych w nich banderowców. O tych się martwię, a szczególnie o potomków Polaków. Bo o Rosjan w kraineU, zadbał już o nich Putin.

  A ponieważ Polacy nie maja swojego Putina, w obecnej sytuacji najbardziej zaczynam się obawiać o przyszłość swoją i mojej rodziny.

  Dobry rząd najpierw zadba o bezpieczeństwo w kraju, a następnie zaopiekuje się swoimi rodakami za granicą. A pomocy, w miarę swoich możliwości udzieli każdemu potrzebującemu na miejscu, tam gdzie jest ona naprawdę potrzebna.
  No, ale to tylko, takie moje marzenie, na dobranoc.

 37. Boydar said

  No cóż, Panie Włodku, od czegoś musowo zacząć, a ukry już się doczekać nie mogły. Przyjdzie i nasza – Polski kolej, nawet gdyby tory miałyby być potem nach’uj szersze.
  Tak czy owak, ciekawych czasów dożyliśmy, tylko te baterie ciężkie 🙂

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: