Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Centrum handlowe na kościach Żydów

Posted by Marucha w dniu 2015-05-24 (Niedziela)

Wszyscy pamiętamy, jak to w Jedwabnem zakazano badań archeologicznych i ekshumacji ofiar żydowskich ze względu na „wrażliwość religijną” starszych braci Jana Pawła II.

Co prawda źli ludzie szeptali, że prawdziwą przyczyną decyzji „ś.p.” Lecha Kaczyńskiego było to,  że wyniki badań zaczęły zaprzeczać oficjalnej wersji, według której zezwierzęceni Polacy spalili 1600 Żydów w stodole (gdzieś tak dziesięciu na jeden metr kwadratowy) i nawet Niemcy nie byli w stanie obronić ofiar przed motłochem – ale przecież nikt uczciwy nie da wiary tak grubymi nićmi szytym prowokacjom.

Tymczasem, jak się okazuje, „wrażliwość religijna” starszych braci ma, jak wszystko u nich, swoją cenę. Otóż dowiadujemy się z artykułu:
> http://idb.neon24.pl/post/122759,centrum-handlowe-mercado-a-kosci-w-jedwabnem
iż Centrum Handlowe Mercado w Hamburgu zostało zbudowane… na żydowskim cmentarzu. Za stępienie swej wrażliwości Żydzi pobrali 120 milionów marek niemieckich.

Zacytujmy dosłownie oryginalny artykuł:

Dla lepszej oceny pozwalam sobie przedstawić b. krótko sprawę żydowskiego cmentarza Ottensen w Hamburgu.

Cmentarz został wywłaszczony w okresie panowania hitlerowskiego reżimu. Po wojnie żydowska społeczność w Hamburgu przy pomocy Jewish Trust Corporation (JTC) przeforsowała zwrot cmentarza. Żydzi zlikwidowali cmentarz, groby i kości przenieśli na centralny cmentarz żydowski w Hamburgu- Ohlsdorf.

Miejsce po cmentarzu Ottensen zostało przez Żydów sprzedane koncernowi Hertie. Ten wybudował na miejscu cmentarza Dom Towarowy. W roku 1990 koncern sprzedał dom i grunt.

Nowy właściciel, firma budowlana Büll & Liedke zaplanowała postawienie w tym samym miejscu centrum handlowego. Przy robotach budowlanych robotnicy znaleźli parę kości i fragmenty nagrobków. Dowiedzieli się o tym Żydzi i ogłosili, że to są kości żydowskiego pochodzenia i że w tym miejscu jest żydowski cmentarz.

Żydowska społeczność nie chciała już słyszeć, że już raz cmentarz sprzedała, a kości wynieśli. Utrzymywali, że mają cmentarz na „wieczność” Zaczęli głośno protestować, że pierwsza sprzedaż była wymuszona i za marne pieniądze.. Tak na początek w roku 1990. W roku 1991 Żydzi nie chcieli już słyszeć o tym, że miejsce po byłym cmentarzu już raz sprzedali. Zaczęli demonstrować.

Demonstracje stawały się coraz bardziej intensywne. Przybywało Żydów z zagranicy, oni zaczęli okupacje spornego miejsca i następnie blokadę budowy. Gdy policja chciała sprawę rozwiązać w sposób siłowy, Żydzi z Hamburga poprosili o pomoc ultrareligijną organizację Athra Kadisha. W latach 1991-92 nastąpiły siłowe przepychanki, blokady i zainteresowanie sprawą całego zachodu, łącznie z USA.

By móc dalej budować, niemiecki właściciel oraz władze Hamburga zaprosili do rozwiązania sprawy naczelnego Rabina Itzchaka Kolitza, który za odszkodowanie 120 milionów marek niemieckich, w maju 1992 roku orzekł, że trzeba położyć na znalezionych kościach płytę betonową i można dalej budować. Dzisiaj stoi na żydowskim cmentarzu dom towarowy, a we wnętrzu budynku jest umieszczona tablica pamiątkowa z nazwiskami i napisem pod żydowską gwiazdą po hebrajsku i niemiecku:

Dalej nie zbliżaj się, gdyż miejsce te jest święte.

Jak widać żydowskie przekonania religijne rozcieńczają się pieniędzmi. Kości do pochowania mogą być wygrzebywane, ekshumowane jak w Hamburgu, a miejsce dwa razy sprzedawane. I o to Żydom zawsze chodzi o pieniądze, o wyciągnięcie jak największej sumy pieniędzy!

Więcej pisać nie trzeba.
Gajowy Marucha

Komentarzy 26 to “Centrum handlowe na kościach Żydów”

 1. Dictum said

  I komentować też nie trzeba.

 2. Joe said

  Bo zaplacone…raczki wytrzepane….Geszeft zakonczony….Kto nastepny?

 3. Zerohero said

  Wyznanie handlowe.

 4. adsenior said

  Pan Zerohero trafił w 10. geszeft jest geszeft, najlepiej samopowtarzający!!

 5. zawisza said

  Święty Jan Paweł II Wielki miał nosa. Wiedział kogo sobie wybrać na starszych braci.

 6. lopek said

  Oczywiście za kasę wydartą gojom będą w Niemczech i nie tylko – budować ponadnarodową Sodomę i Gomorę – ponieważ tak wielkiej kasy nie sposób przeżreć i przegrandzić.

 7. Moher49 said

  Załamujecie mnie. Z każdej sytuacji musi być wyjście. Musi się znaleźć sposób na okiełzanie tej zbrodniczej, pazernej, nieludzkiej nacji.

 8. Marucha said

  Re 7:
  Po ich stronie stoi Lucyfer.
  Po naszej – nikt. Bo odrzuciliśmy Boga.

 9. Dictum said

  Nie odrzuciliśmy! A za tymi, co błądzą, gorąco się modlimy.

 10. snag said

  Nic to, przyklad szczytu hutzpy i hipokryzji jest w Izraelu – Tz. Muzeum Tolerancji w Jerozolimie zbudowane i fundowane przez (gniazdo hipokrytow) Centrum Wiesenthala stoi na muzulmanskim cmentarzu i skradzionej Palestynczykom ziemi ,…

  Hipokryzja zydowskich sadow to osobny temat – Stosujac sie do ich kryteriow (zaniedbanie) zydowskie cmentarze w Europie powinne byc zaorane ,…

  „The Protection of Holy Sites Law in Israel now covers 137 sites. Not one of these is Christian or Muslim”
  ————————————————————————————————————————————————–
  http://mondoweiss.net/2012/05/controversy-over-jerusalem-museum-of-tolerance-featured-in-the-daily-beast

 11. Kojak said

  No coz ? Nie ma takiego draństwa, swinstwa, łajdactwa,zbrodni ktorej oni zawachaliby sie zrobic zeby ubic bandycki interes lub z ktorego jest geszeft czy korzysci sluzacej ich domniacji lub gnojeniu ludzi sprzeciwiajacych sie ich parszywej dominacji !

 12. parva said

 13. Kabaret Pod Psę (affiliated with HDKK) said

  My mamy dobrego pomysła na giszeft w Polin.

  Nie tak dawno jeden jaknajprzewybitniejszy rabbi (nazwiska nie pamiętamy) powiedział, z czym sie natychmiast zgodziła opinia publiczna reprezentowana przez słowo drukowane i wyswietlane, iż Polin to jeden wielki cmentarz żydowski.

  Czy kumamy, o co biega? Za samo przebywanie na terenie Polin należy się przeto odszkodowanie za każdym razem jak akum tam sie poruszy, szczególnie bez czapki. A tablice (stop, ani kroku dalej – ziemia święta) powinny stać na każdym skrzyżowaniu i przy każdym budynku.

  Mamy nadzieję, iż rasa panów (według dudowego teścia) łaskawie i odpowiednio nas wynagrodzi za podrzucenie tego pomysła.

 14. Jack Ravenno said

  @8 MARUCHA – nie wszyscy odrzucili Pana, a z pewnością wielu błądzi. Sam Pan wie, że szatan dostanie tęgiego łupnia. Ja mam nadzieję, że Pan Jezus łaskawie da życie w lepszym świecie. Niech więc te szatańskie pomioty teraz szaleją. Nie ma na nich ludzkiej siły. Trzeba poczekać na chwilę gdy Pan Jezus przywróci wszystkiemu prawidłową pozycję i nada właściwy bieg wszystkim sprawom. Myślę, że my – jako ludzie – każdy z osobna – nie mamy już zbyt wiele do powiedzenia na tym świecie poza trwaniem w wierze. Osobiście jestem po stronie Pana Jezusa.

 15. Marucha said

  Re 14:
  Niech Pan spojrzy na świat, na Europę… Kraje będące kiedyś ostoją katolicyzmu są dziś polem, gdzie niepodzielnie panuje Szatan.
  Ci, którzy jeszcze jakoś wierzą w Boga, to po pierwsze mniejszość, po drugie ich wiara jest wypaczona przez tegoż Szatana.
  Stąd też świat jest taki, jaki jest.
  Kiedyś wszystko się naprawi… ale ilu ludzi będzie jeszcze wiernych Chrystusowi?

 16. parva said

  ATAK NA DZIEDZICTWO POLSKICH ŻYDÓW

  Systematycznie niszczy się ostatnie ślady wspaniałej żydowskiej przeszłości. Równa się z ziemią nielicznie pozostałe żydowskie zabytki, które cudem przetrwały hitlerowską agresję i pół wieku zaniedbań pod komunistycznym rządem. Zabrzmi to szokująco, ale odpowiedzialnym za spustoszenie jest nie kto inny jak Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP. Od pewnego czasu ZGWŻ masowo wyprzedaje z żądzy zysku żydowskie nieruchomości odzyskane na mocy ustawy o restytucji mienia pożydowskiego z 20 lutego 1997 roku. Ustawa ta reguluje procedurę restytucji mienia pożydowskiego należącego do 1939 do gmin wyznaniowych żydowskich i zwrotu tych majątków Związkowi Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, ośmiu Gminom Wyznaniowym Żydowskim z terenu RP wchodzącym w skład ZGWŻ oraz specjalnie powołaną przez Światowe Organizacje Żydowskie – Fundację Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w Polsce, co okazało się Restytucyjną Zagładą. Wszystko to dzieje się za otwarta zgodą i z błogosławieństwem rabina Michaela Schudricha z Ameryki. Sprzedane zabytki są wyburzane, a w ich miejscu buduje się supermarkety, parkingi i bloki mieszkalne.

  Oto kilka przykładów niszczycielskich działań ZGWŻ i niepowetowanych strat z ostatnich 10 lat od wejścia w życie ustawy z 1997 roku :

  1. zburzenie Szpitala Żydowskiego w Siedlcach,

  2. rozbiórka drewnianej Synagogi Rzezaków w Siedlcach ( akt szczególnego wandalizmu, zważywszy na fakt, że była to ostatnia drewniana synagoga ocalała z wojennej pożogi),

  3. zburzenie Synagogi Reindorfa i Mykwy (łaźnia rytualna) w Otwocku,

  4. Mykwy w Krzeszowicach i w Mińsku Mazowieckim

  Aby przeciwstawić się temu zalegalizowanemu barbarzyństwu, członkowie Fundacji Cmentarza Żydowskiego „Gęsia”, założyli Gminę Wyznaniową Starozakonnych w RP. Została ona zarejestrowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji 2-go września 2003 roku.

  Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli z apelem o pomoc w naszej walce o ratowanie spuścizny po Żydach polskich zanim będzie za późno. Niezwłocznie należy dokonać zmian zapisów w ustawie, które nie dopuszczą do dalszego obrotu mieniem pożydowskim, stanowiącym dobro Kulturowe Narodu Polskiego

 17. HDKK said

  Panie Jack. Szatan rzeczywiście dostanie takiego spektakularnego łupnia, że sie nie pozbiera.

  A my z nim.

  A wie Pan dlaczego?

  Dlatego, że niestety, Gajowy ma wiele racji.

 18. Marucha said

  Re 16:
  Prawie że wzruszył mnie ten apel… dopóki sobie nie przypomniałem, jak naród ten zazwyczaj dziękuje za okazaną mu pomoc.

 19. snag said

  parva @ 16 ,…

  Nie ma czego żałować ani co wyliczać – Nikt ich do Polski nie zapraszał i nikt nie będzie płakał jak rozbiorą/rozwala i posprzątają po sobie zanim się wyniosą ,…

  Krzyż na drogę ,…

 20. Moher49 said

  Ad 8
  Też mam wrażenie, że Bóg mnie nie lubi i nie słucha.

  13 października 1884 r. Papież Leon XIII doświadczył szczególnego przeżycia mistycznego. W czasie
  dziękczynienia po Mszy Świętej popadł na krótko w ekstazę, w czasie której usłyszał w pobliżu Tabernakulum
  następujący dialog szatana z Chrystusem.
  Gardłowym głosem, pełnym złości szatan krzyczał:
  Mogę zniszczyć Twój Kościół!
  Łagodnym głosem Jezus odpowiedział: Potrafisz? Więc próbuj.
  Szatan : Ale do tego potrzeba mi więcej czasu i władzy!
  Jezus: Ile czasu i władzy potrzebujesz?
  Szatan: Od 75 do 100 lat i większą władzę nad tymi, którzy mi służą.
  Jezus: Będziesz miał ten czas i władzę. Które stulecie wybierasz?
  Szatan: To nadchodzące [XXw.].
  Jezus:Więc próbuj, jak potrafisz.
  Po tym przeżyciu Leon XIII udał się pośpiesznie do swego biura i ułożył tę
  modlitwę, którą nakazał biskupom i kapłanom
  odmawiać po Mszy Świętej. Sam wielokrotnie odmawiał ją w ciągu dnia.

  Święty Michale Archaniele, wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne duchy złe które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen”

  100 lat od wizji Leona XIII już minęło. Żydzi, słudzy synagogi szatana, zamiast się nawracać jeszcze gorliwiej służą szatanowi, dlatego jeszcze gorliwiej musimy się modlić do Św Michała Archanioła aby szatana i jego pomagierów strącił do piekła i już.

 21. Jack Ravenno said

  @17 HDKK – i daj Boże żeby dostał. I wie Pan co… Wszyscy co do jednego dostana sprawiedliwie to na co zasłużyli. Jeśli mnie Dobry Bóg wrzuci w piekło to znaczy, że zasłużyłem i tylko do siebie będę mógł mieć pretensję. Do nikogo więcej.

  @15 MARUCHA – panie Gajowy – ja to widzę, Pan to widzi i jeszcze wielu też to widzi. Wszyscy wiedzą zaś, że już nic się nie da z tym zrobić. Pozostaje modlitwa i trwanie w wierze w Boga Wszechmogącego, Pana Jezusa Syna jego i w Ducha Świętego. Tak MUSI BYĆ. Pan to wie, ja to wiem – ONI też to wiedzą ale idą w zaparte. I tak naprawdę HDKK ma rację i nie ma racji ponieważ drogi Boga nie są naszymi, a łaska Jego nie jeździ na pstrym koniu…trzeba czytać Pismo i trzymać się poły płaszcza Jego.

  Daj Boże żebyśmy to wszystko przeżyli bo ta śmierdząca szatańska łajza pożera wszystko i wszystkich. Ludzie tego nie zmienią. Po prostu nie da rady.

  Panie Gajowy ja nie jestem katolikiem ale jaka to różnica gdy Pana, mnie i innych zabiją z powodu wiary w jego bóstwo?

 22. Jack Ravenno said

  P.S. Gdy piszę o naszym przeżyciu – mam na myśli przyszłe życie pod sprawiedliwymi rządami Boga.

 23. parva said

  AD18
  Chodziło mi w tym cytacie o pokazanie jak parchato merkantylne mają podejscie do swojej przeszłości ,jak obżydliwie pokr ętni sa ,z tą swoją religią ,która naginają na wszystko , co najpodlejsze pod warunkiem uzyskania konkretnych „walorów”. To zdanie sumuje krotko:
  „Sprzedane zabytki są wyburzane, a w ich miejscu buduje się supermarkety, parkingi i bloki mieszkalne.”
  Z moich oczu nie płyną łzy z tego powodu, szat rozrywać też nie będę.

 24. snag said

  Maruucha @ 18 ,…

  Nozem w plecy przy pierwszej okazji widzac ze moga zyskac nie myslac o nastepstwach, zaczynajac na podboju Iberii przez Moorow w 7 wieku po powojenny podboj krajow sowieckiego bloku z Imperium Ottomanskim I Rosyjskim po drodze. Ottomanom za azyl i dach nad glowa po eksmisji z Hiszpanii I Portugalii a carom bo to taka natura ,…

  Skorpion i żaba

  Pewnego razu skorpion podczas swojej wędrówki natknął się na rzekę. Zastanawiał się jak ją przekroczyć. Nie było mostu, a on nie umiał pływać. Myśląc chwilę postanowił poprosić o pomoc któregoś z mieszkańców rzeki. Idąc wzdłuż brzegu natknął się na żabę, która wspaniale pływała pomiędzy liliami.
  – Żabko, czy byłabyś tak miła i przewiozłabyś mnie na drugi brzeg rzeki?
  Żaba przeraziła się:
  – Ale przecież ty jesteś skorpionem! Jeśli tylko zbliżę się do Ciebie to ty mnie ukąsisz i zginę!
  – Nie bój się – odpowiedział skorpion – przecież jeśli Ciebie zabiję, to oboje utoniemy, prawda? Ja tylko chcę przedostać się na drugą stronę rzeki.
  Tłumaczenie skorpiona wydawało się logiczne i uspokoiło żabę. Postanowiła więc, że pomoże mu pokonać rzekę i przewiezie go na swoim grzbiecie. Jednak kiedy byli już w połowie drogi, na samym środku rzeki, skorpion ukąsił żabkę. Ta natychmiast zaczęła tracić przytomność i topić się, a razem z nią zaczął tonąć skorpion. Resztkami sił żaba zapytała skorpiona:
  – Dlaczego to zrobiłeś? Przecież teraz oboje zginiemy!
  – Bo taka jest moja natura – odpowiedział skorpion – taka jest moja natura.

 25. anATOM said

  W artykule jest błąd bo pisze że żydy zlikwidowali smentasz a groby i kości przenieśli na inny smentasz a powinno być groby i korzyści przenieśli na inny smentasz.

 26. osoba prywatna said

  Bolesław Szenicer oskarża Żydów!

Sorry, the comment form is closed at this time.