Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  yattakaj o Wolne tematy (53 – …
  Niedźwiedź o Profesjonalizm propagandy PiS
  Boydar o Zimowy sen Polski
  Kojak o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Boydar o Polskie elektrownie produkują…
  Boydar o Wolne tematy (53 – …
  Troll Polonii o Otyłość coraz większym problem…
  Birton o Rozstawiamy figury
  jasiek z toronto o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Birton o Rozstawiamy figury
  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

Szkolenie nowego pokolenia banderowskich bandytów – w Polsce

Posted by Marucha w dniu 2015-06-04 (Czwartek)

Bycie wicepremierem i ministrem obrony III RP musi sprawiać dziką satysfakcję banderowskiemu ścierwu.

Przewala się przez media fala informacji, iż w Polsce ma szkolić się bataliony osławionej, zbrodniczej, ukraińskiej organizacji wojskowej OUN.
Przecież Polacy szkolą banderowców nie od dzisiaj. Zobacz np.:
> http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/general-igor-tolok-w-polsce-temat-szkolenia-ukrainskich-zolnierzy,518988.html

Co napisano w Kresy.pl?

Polska armia wyszkoli banderowców z batalionu OUN? MON i Sztab Generalny zaprzeczają

Minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak oraz Sztab Generalny Wojska Polskiego zaprzeczają, jakoby w Polsce miało dojść do szkoleń członków batalionu OUN z Ukrainy. Wcześniej informacja ta pojawiła się na jednym z portali.

Wczoraj [2.06.2015] odbyło się spotkanie wicepremiera Tomasza Siemoniaka z szefem Sztabu Generalnego WP generałem Mieczysławem Gocułem i Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni pil. Lechom Majewskim, podczas którego były omówione kwestia szkolenia w Polsce ok. 60 ukraińskich instruktorów – podał serwis dziennik-polityczny.com:
> http://dziennik-polityczny.com/index.php/bezpieczenstwo/2281-szef-sg-wp-gen-mieczyslaw-gocul-wkrotce-zaczynamy-szkolenie-batalionu-oun

W rozmowie z portalem Kresy.pl rzecznik Sztabu Generalnego Wojska Polskiego zaprzeczył, by doszło do opisywanego spotkania.

Jak poinformował Sztab Generalny, sprawami współpracy z Ukraińcami zajmuje się gen. Bogusław Pacek. Generał zaprzeczył na Twitterze, że do takiego spotkania doszło. Wersję generała również za pośrednictwem Twittera podał wcześniej także minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak.

dziennik.polityczny.com / Twitter.com / Kresy.pl
http://www.kresy.pl

*                     *                     *

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski na Onet.pl:

Skandal! Tomasz Siemoniak szkoli banderowców z OUN!

Czy wicepremier Tomasz Siemoniak w zakresie wiedzy o historii Wojska Polskiego jest kompletnym ignorantem? Czy też w cyniczny i wyrachowany sposób realizuje plan wciągnięcia Polski w działania zbrojne na Wschodzie, nie oglądając się przy tym ani na doświadczenia historyczne, ani na godność polskiego munduru?

Tak czy owak, wydając decyzję o szkoleniu dowódców batalionu o nazwie OUN, uderzył on w polskie tradycje wojskowe oraz znieważył pamięć pomordowanych przez OUN i UPA. W takie sytuacji, jeżeli jest człowiekiem honoru, powinien podać się do dymisji.

Wicepremier i minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak, wydał decyzję, aby za pieniądze polskiego podatnika szkolić dowódców ukraińskich oddziałów ochotniczych, w tym batalionów „Azow” i „Ajdar”, zdominowanych przez banderowców, oraz batalionu noszącego nazwę Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów. Poinformował o tym na konferencji prasowej gen. Mieczysław Gocuł, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego.

Jest to niebywały skandal, bo OUN była organizacją terrorystyczną, która w okresie międzywojennym atakowała struktury państwa polskiego. Jej członkowie, zwłaszcza z frakcji kierowanej przez Stepana Banderę, dokonali wielu zbrodni, w tym zabójstwa ministra spraw wewnętrznych Bronisława Pierackiego i posła Tadeusza Hołówki. Nawiasem mówiąc, obaj zamordowani byli piłsudczykami i zwolennikami ugody z Ukraińcami. [Równie ważne jest to, że OUN pielęgnuje swoje bandyckie tradycje w czasach współczesnych – admin]

Banderowcy zgładzili także w skrytobójczych zamachach wielu uczciwych Ukraińców, w tym Iwana Babija, dyrektora ukraińskiego gimnazjum we Lwowie i szefa Akcji Katolickiej. Z kolei we wrześniu 1939 r., współpracując, ściśle z niemieckim wywiadem Abwehrą, spełniali rolę V Kolumny, organizując i przeprowadzając dywersję na tyłach walczących z Niemcami polskich dywizji. W ramach tej dywersji niejednokrotnie strzelali w plecy wycofującym się do Rumunii i na Węgry polskim żołnierzom. Mordowali ludność cywilną. Przykładem jest zgładzenie bezbronnych mieszkańców osady Kołodne k. Monasterzysk, w tym kobiet i dzieci, co miało miejsce w nocy z 18 na 19 września. W następnych latach na bazie struktur OUN powstała Ukraińska Powstańcza Armia, która dokonała ludobójstwa na Polakach, Żydach o Ormianach oraz obywatelach polskich innych narodowości.

Czy wicepremier Tomasz Siemoniak w zakresie wiedzy o historii Wojska Polskiego jest kompletnym ignorantem? Czy też w cyniczny i wyrachowany sposób realizuje plan wciągnięcia Polski w działania zbrojne na Wschodzie, nie oglądając się przy tym ani na doświadczenia historyczne, ani na godność polskiego munduru? 

Tak czy owak, wydając decyzję o szkoleniu dowódców batalionu o nazwie OUN, uderzył on w polskie tradycje wojskowe oraz znieważył pamięć pomordowanych przez OUN i UPA. W takie sytuacji, jeżeli jest człowiekiem honoru, powinien podać się do dymisji.

[Siemoniak nie jest ignorantem, lecz agentem banderowskim, który udając Polaka przedostał się w kręgi najwyższej władzy i wykonuje zlecone mu zadanie. Zarówno godność polskiego munduru, jak i honor, są dlań pojęciami zupełnie obcymi. To po prostu banderowska świnia przyssana do polskiego koryta. – admin]

http://wiadomosci.onet.pl/

*                     *                     *

Ministerstwo Obrony Narodowej zdementowało powyższą informację. Dementi nie zamieszczamy, bo równie dobrze moglibyśmy wstawić tu fotokopię kawałka używanego papieru toaletowego. Ciekawsza jest odpowiedź ks. Isakowicza na owo „dementi”.

Dementi MON jest tak samo „wiarygodne” jak dementi ws. więzienia CIA

Mój dzisiejszy felieton na portalu Onet o szkoleniu ukraińskich oficerów ochotniczych spotkał się z natychmiastową kontrą ze strony władz MON, które wydały specjalne oświadczenie. Tyle tylko, że to oświadczenie nie jest szczere i pomija zasadniczy wątek. Tutaj bowiem chodzi nie tyle o konkretny batalion (choć jego nazwa jest szokująca), ale o fakt, że z kieszeni polskiego podatnika (tak polskiego, a nie amerykańskiego czy ukraińskiego!) szkoleni są oficerowie armii ukraińskiej, w skład której wchodzą owe bataliony, szkolone i formowane na zbrodniczej ideologii Bandery, OUN i UPA.

Co więcej, armia ta, jak i cała Ukraina. nie jest w strukturach ani NATO, ani UE. A to oznacza, że pieniądze polskiego podatnika zamiast iść na utrzymywanie własnej armii, zredukowanej do granic możliwości (wszyscy żołnierze nie wypełnią nawet Stadionu Narodowego) i pozbawionej nowoczesnego sprzętu, idą na potrzeby żołnierzy obcej armii.

W tej sprawie będzie interpelacja poselska Mieczysława Golby z Solidarnej Polski. Wkrótce opublikuję kolejne materiały w tej sprawie. A jeżeli wicepremier Tomasz Siemoniak i MON chcą w tej sprawie przeprosin, to niech wystąpią na drogę sądową.

Tak na marginesie, nic tak nie potwierdza prawdy jak dementi. Tak było w czasach PRL za rządów PZPR i jej partii satelickich, tak jest też w Trzeciej RP za rządów PO i satelickiego PSL.

A co do samego dementi MON, to jest ono tak samo wiarygodne jak dementi ws. więzień CIA w Kejkutach, za które to więzienia Polska zapłaciła grube pieniądze. I kto te pieniądze zwróci do polskiego budżetu?

Przy okazji proszę przeczytać.

TVP Info, 9 marca 2015:

„Tomasz Siemoniak poinformował też, że w Polsce szkolą się już oficerowie z Ukrainy. – Już szkolimy oficerów ukraińskich. 33 studiuje na naszych uczelniach wojskowych. Jeśli chodzi o podoficerów, to decyzja będzie w marcu. Tu chodzi o program szkolenia NATO – tłumaczył wicepremier. – Skłaniamy się ku temu, żeby te szkolenia przeprowadzić w Polsce – dodał.

Zapytany, czy ten ostatni pomysł wynika z kalkulacji, aby nie drażnić Rosji obecnością polskich żołnierzy na Ukrainie, szef MON zaprzeczył. – Nie kierujemy się takimi kryteriami. Chodzi o efektywność szkolenia. Nasze ośrodki są lepiej przygotowane. Nie chodzi nam o to, żeby polscy żołnierze byli na Ukrainie, chodzi nam o wyszkolenie ukraińskich żołnierzy, o wsparcie reform w armii ukraińskiej, taki jest cel programu NATO – podkreślił”

http://wiadomosci.onet.pl

Komentarzy 31 to “Szkolenie nowego pokolenia banderowskich bandytów – w Polsce”

 1. SAP said

  Szkolenia NATO

  Sierżant artylerii UMCS Hartman:

  „Będę waszym szkoleniowcem. Nie wolno wam się odzywać bez pytania. Każde zdanie będziecie kończyć słowem: „sir!”. Zrozumieliście, ludzkie larwy? Nie dosłyszałem. Głośniej, pokażcie, że macie jaja. Moje pannice, jeśli uda się wam przeżyć to szkolenie, będziecie „aniołami śmierci” modlącymi się o wojnę. Ale na razie jesteście tylko rzygowinami! Najniższą formą życia na ziemi. Nie jesteście nawet ludźmi! Tylko podrzędnym, amebim gównem! Nie polubicie mnie, bo jestem twardy. Im bardziej mnie znienawidzicie, tym więcej się nauczycie. Jestem twardy, ale sprawiedliwy! Nie ma tu miejsca na rasizm. Nie mam nic przeciwko czarnuchom, żydkom ani makaroniarzom. Wszyscy jesteście tak samo niczym. Przesieję nieudaczników, którzy nie zasługują na pozostanie w moim ukochanym korpusie. Rozumiecie, larwy? Cholera! Nic nie słyszę!”

  „Najstraszniejszą bronią świata jest żołnierz Piechoty Morskiej i jego karabin. Musicie dobrze wykorzystać wasz morderczy instynkt, jeśli macie nadzieję przeżyć walkę. Wasz karabin jest jedynie przyrządem. To, co zabija, to wasze twarde serce. Jeśli wasz morderczy instynkt nie jest dość silny, zawahacie się w decydującej chwili. I nie zabijecie. Staniecie się martwymi marines. I znajdziecie się w naprawdę gównianej sytuacji, bo marines nie wolno umierać bez rozkazu! Rozumiecie, gnidy?”

  http://pl.wikiquote.org/wiki/Full_Metal_Jacket#Sier.C5.BCant_Hartman

 2. Czołgista said

  Zabrakło bardzo celnego spostrzeżenia pewnego wybitnego historyka: „W OUN zdarzali się i zbrodniarze, ale to nie oni nie ważą o ocenie całości.”
  I już jest koszer. Prawda Mariuszku ? Tylko obetrzyj pysk z wazeliny.

  … a język z gówna – admin

 3. markglogg said

  „Czekoladowy prezydent” Poroszenko-Wacman ogłosił powstanie USRAINY!
  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2015/06/proroszenkos-usraina.jpg?w=450&h=272
  Przed południem wysłuchałem na Novostii24ukraina mowę wygłoszoną przez Petra Poroszenko na plenarnym posiedzeniu Wierchownej Rady Ukrainy. Brakowało w niej mi tylko zakończenia, z propozycją przegłosowania przez WR zmiany TYLKO JEDNEJ LITERY, w dotychczasowej, „niewyparzonej”, kojarzącej się z granicą (okrajem) Europy, nazwy tego NOWOTWORU państwowego U-Kraina, na dumną nazwę USRAINA. Dlaczego?

  Zakończenie swej przemowy Poroszenko poświęcił sprawie wprowadzenia drugiego obowiązkowego języka w planowanej przezeń US-RAINIE, a mianowicie angielskiego, znajomość którego ma być obowiązkowa dla osób ubiegających się o jakiekolwiek stanowisko w służbie państwowej. Niezadługo zatem i same zgromadzenia Wierchownej Rady będą się odbywać w języku angielskim.

  No i nasza NOWOCZEŚNA.PL będzie miała na swej południowo-wschodniej granicy swych odpowiedników, z którymi będzie sobie mogla porozmawiać jak Słowianin ze Słowianinem — co brzmi symbolicznie, jeśli się przypomni że przed stuleciem drugim językiem w nie tylko Zachodniej Ukrainie był język polski, w Kijowie10 procent ludności to byli Polacy, ale to się skończyło, Język polski i na terenie samej Polski też powoli zacznie znikać. I co NATO WIERNIPOLSCE Polacy?

  Z innych ambicji „czekoladowego prezia” SAMOSTOJATIELNEJ USrainy, to jak najszybsze wstąpienie właśnie do NATO by powstrzymać „rosyjską agresję”, od stycznia roku 2016 USraina ma ponoć obiecane zniesienie wiz wjazdowych do Unii Europejskiej, nie będzie ŻADNEJ FEDERALIZACJI, (postulowanej przez tzw. „mińskie dogowory”), kraj – pardon, kolejny US-raj – ma być zdecentralizowany i zdekomunizowany, ale UNITARNY (zapewne jako JEDEN w zaplanowanej JEDNOŚCI 52 STANÓW Zjednoczonych Ameryki Północnej oraz Środkowej Europy).

  A oto obrazek z niedawno odcelebrowanej, w pobliżu miejscowości Szyrokino koło Doniecka, kolejnej – po tej 2 maja roku ubiegłego w Odessie, OFIARY ZAŁOŻYCIELSKIEJ NOWOTWORU USRAINY:

  SŁAWA USRAINIE!
  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2015/02/gieroj-kolomojski.jpg?w=327&h=450

 4. SAP said

  A czy program szkolenia obejmuje tradycyjne metody zabijania UPA?

  001. Wbijanie dużego i grubego gwoździa do czaszki głowy.
  002. Zdzieranie z głowy włosów ze skórą (skalpowanie).
  003. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czaszkę głowy.
  004. Zadawanie ciosu obuchem siekiery w czoło.
  005. Wyrzynanie na czole „orła”.
  006. Wbijanie bagnetu w skroń głowy.
  007. Wyłupywanie jednego oka.
  008. Wybieranie dwoje oczu.
  009. Obcinanie nosa.
  010. Obcinanie jednego ucha.
  011. Obrzynanie obydwu uszu.
  012. Przebijanie kołami dzieci na wylot.
  013. Przebijanie zaostrzonym grubym drutem ucha na wylot drugiego ucha.
  014. Obrzynanie warg.
  015. Obcinanie języka.
  016. Podrzynanie gardła.
  017. Podrzynanie gardła i wyciąganie przez otwór języka na zewnątrz.
  018. Podrzynanie gardła i wkładanie do otworu szmaty.
  019. Wybijanie zębów.
  020. Łamanie szczęki.
  021. Rozrywanie ust od ucha do ucha.
  022. Kneblowanie ust pakułami przy transporcie jeszcze żywych ofiar.
  023. Podcinanie szyi nożem lub sierpem.
  024. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.
  025. Pionowe rozrąbywanie siekierą głowy.
  026. Skręcanie głowy do tyłu.
  027. Robienie miazgi z głowy przez wkładanie głowy w ściski zaciskane śrubą.
  028. Obcinanie głowy sierpem.
  029. Obcinanie głowy kosą.
  030. Odrąbywanie głowy siekierą.
  031. Zadawanie ciosu siekierą w szyję.
  032. Zadawanie ran kłutych w głowie.
  033. Cięcie i ściąganie wąskich pasów skóry z pleców.
  034. Zadawanie innych ran ciętych na plecach.
  035. Zadawanie ciosów bagnetem w plecy.
  036. Łamanie kości żeber klatki piersiowej.
  037. Zadawanie ciosu nożem lub bagnetem w serce lub okolice serca.
  038. Zadawanie ran kłutych nożem lub bagnetem w pierś.
  039. Obcinanie kobietom piersi sierpem.
  040. Obcinanie kobietom piersi i posypywanie ran solą.
  041. Obrzynanie sierpem genitalii ofiarom płci męskiej.
  042. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską.
  043. Zadawanie ran kłutych brzucha nożem lub bagnetem.
  044. Przebijanie brzucha ciężarnej kobiecie bagnetem.
  045. Rozcinanie brzucha i wyciąganie jelit na zewnątrz u dorosłych.
  046. Rozcinanie brzucha kobiecie w zaawansowanej ciąży i w miejsce wyjętego płodu, wkładanie np. żywego kota i zaszywanie brzucha.
  047. Rozcinanie brzucha i wlewanie do wnętrza wrzątku – kipiącej wody.
  048. Rozcinanie brzucha i wkładanie do jego wnętrza kamieni oraz wrzucanie do rzeki.
  049. Rozcinanie kobietom ciężarnym brzucha i wrzucanie do wnętrza potłuczonego szkła.
  050. Wyrywanie żył od pachwiny, aż do stóp.
  051. Wkładanie do pochwy – wagina rozżarzonego żelaza.
  052. Wkładanie do waginy szyszek sosny od strony wierzchołka.
  053. Wkładanie do waginy zaostrzonego kołka i przepychanie aż do gardła, na wylot.
  054. Rozcinanie kobietom przodu tułowia ogrodniczym scyzorykiem, od waginy, aż po szyję i pozostawienie wnętrzności na zewnątrz.
  055. Wieszanie ofiar za wnętrzności.
  056. Wkładanie do waginy szklanej butelki i jej rozbicie.
  057. Wkładanie do otworu analnego szklanej butelki i jej stłuczenie.
  058. Rozcinanie brzucha i wsypywanie do wnętrza karmy dla zgłodniałych świń tzw. osypki, który to pokarm wyrywały razem z jelitami i innymi wnętrznościami.
  059. Odrąbywanie siekierą jednej ręki.
  060. Odrąbywanie siekierą obydwóch rąk.
  061. Przebijanie dłoni nożem.
  062. Obcinanie palców u ręki nożem.
  063. Obcinanie dłoni.
  064. Przypalanie wewnętrznej strony dłoni na gorącym blacie kuchni węglowej.
  065. Odrąbywanie pięty.
  066. Odrąbywanie stopy powyżej kości piętowej.
  067. Łamanie kości rąk w kilku miejscach tępym narzędziem.
  068. Łamanie kości nóg w kilku miejscach tępym narzędziem.
  069. Przecinanie tułowia na wpół piłą ciesielską, obłożonego z dwóch stron deskami.
  070. Przecinanie tułowia na wpół specjalną piłą drewnianą.
  071. Obcinanie piłą obie nogi.
  072. Posypywanie związanych nóg rozżarzonym węglem.
  073. Przybijanie gwoździami rąk do stołu, a stóp do podłogi.
  074. Przybijanie w kościele na krzyżu rąk i nóg gwoździami.
  075. Zadawanie ciosów siekierą w tył głowy, ofiarom ułożonym uprzednio głową do podłogi.
  076. Zadawanie ciosów siekierą na całym tułowiu.
  077. Rąbanie siekierą całego tułowia na części.
  078. Łamanie na żywo kości nóg i rąk w tzw. kieracie.
  079. Przybijanie nożem do stołu języczka małego dziecka, które później wisiało na nim.
  080. Krajanie dziecka nożem na kawałki i rozrzucanie ich wokół.
  081. Rozpruwanie brzuszka dzieciom.
  082. Przybijanie bagnetem małego dziecka do stołu.
  083. Wieszanie dziecka płci męskiej za genitalia na klamce drzwi.
  084. Łamanie stawów nóg dziecka.
  085. Łamanie stawów rąk dziecka.
  086. Zaduszenie dziecka przez narzucenie na niego różnych szmat.
  087. Wrzucanie do głębinowych studni małych dzieci żywcem.
  088. Wrzucanie dziecka w płomienie ognia palącego się budynku.
  089. Rozbijanie główki niemowlęcia przez wzięcie go za nóżki i uderzenie o ścianę lub piec.
  090. Powieszenie za nogi zakonnika pod amboną w kościele.
  091. Wbijanie dziecka na pal.
  092. Powieszenie na drzewie kobiety do góry nogami i znęcanie się nad nią przez odcięcie piersi i języka, rozcięcie brzucha i wybranie oczu oraz odcinanie nożami kawałków ciała.
  093. Przybijanie gwoździami małego dziecka do drzwi.
  094. Wieszanie na drzewie głową do góry.
  095. Wieszanie na drzewie nogami do góry.
  096. Wieszanie na drzewie nogami do góry i osmalanie głowy od dołu ogniem zapalonego pod głową ogniska.
  097. Zrzucanie w dół ze skały.
  098. Topienie w rzece.
  099. Topienie przez wrzucenie do głębinowej studni.
  100. Topienie w studni i narzucanie na ofiarę kamieni.
  101. Zadźganie widłami, a potem pieczenie kawałków ciała na ognisku.
  102. Wrzucenie dorosłego w płomienie ogniska na polanie leśnej, wokół którego ukraińskie dziewczęta śpiewały i tańczyły przy dźwiękach harmonii.
  103. Wbijanie koła do brzucha na wylot i utwierdzanie go w ziemi.
  104. Przywiązanie do drzewa człowieka i strzelanie do niego jak do tarczy strzelniczej.
  105. Prowadzenie nago lub w bieliźnie na mrozie.
  106. Duszenie przez skręcanie namydlonym sznurem zawieszonym na szyi, zwanym arkanem.
  107. Wleczenie po ulicy tułowia przy pomocy sznura zaciśniętego na szyi.
  108. Przywiązanie nóg kobiety do dwóch drzew oraz rąk ponad głową i rozcinanie brzucha od krocza do piersi.
  109. Rozrywanie tułowia przy pomocy łańcuchów.
  110. Wleczenie po ziemi przywiązanego do pojazdu konnego.
  111. Wleczenie po ulicy matki z trojgiem dzieci, przywiązanych do wozu o zaprzęgu konnym w ten sposób, że jedną nogę matki przywiązano łańcuchem do wozu, a do drugiej nogi matki jedną nogę najstarszego dziecka, a do drugiej nogi najstarszego dziecka przywiązano nogę młodszego dziecka, a do drugiej nogi młodszego dziecka, przywiązano nogę dziecka najmłodszego.
  112. Przebicie tułowia na wylot lufą karabinu.
  113. Ściskanie ofiary drutem kolczastym.
  114. Ściskanie razem dwie ofiary drutem kolczastym.
  115. Ściskanie więcej ofiar razem drutem kolczastym.
  116. Periodyczne zaciskanie tułowia drutem kolczastym i co kilka godzin polewanie ofiary zimną wodą w celu odzyskania przytomności i odczuwania bólu i cierpienia.
  117. Zakopywanie ofiary do ziemi na stojąco po szyję i w takim stanie jej pozostawienie.
  118. Zakopywanie żywcem do ziemi po szyję i ścinanie później głowy kosą.
  119. Rozrywanie tułowia na wpół przez konie.
  120. Rozrywanie tułowia na wpół przez przywiązanie ofiary do dwóch przygiętych drzew i następnie ich uwolnienie.
  121. Wrzucanie dorosłych w płomienie ognia palącego się budynku.
  122. Podpalanie ofiary oblanej uprzednio naftą.
  123. Okładanie ofiary dookoła słomą-snopem i jej podpalenie, czyniąc w ten sposób pochodnię Nerona.
  124. Wbijanie noża w plecy i pozostawienie go w ciele ofiary.
  125. Wbijanie niemowlęcia na widły i wrzucanie go w płomienie ognia.
  126. Wyrzynanie żyletkami skóry z twarzy.
  127. Wbijanie dębowych kołków pomiędzy żebra.
  128. Wieszanie na kolczastym drucie.
  129. Zdzieranie z ciała skóry i zalewanie rany atramentem oraz oblewanie jej wrzącą wodą.
  130. Przymocowanie tułowia do oparcia i rzucanie w nie nożami.
  131. Wiązanie – skuwanie rąk drutem kolczastym.
  132. Zadawanie śmiertelnych uderzeń łopatą.
  133. Przybijanie rąk do progu mieszkania.
  134. Wleczenie ciała po ziemi, za nogi związane sznurem.
  135. Przybijanie małych dzieci dookoła grubego rosnącego drzewa przydrożnego, tworząc w ten sposób tzw. „wianuszki”.

  Źródło: Opracownie dr. Aleksandra Kormana w: Na Rubieży (Nr 35, 1999 r.)

 5. posiadacz telewizora said

  @2
  Te, czołgista, weź już wstań, wojna się skończyła 70 lat temu. Nie musisz się więcej czołgać ;))
  @4
  Auć, dobrze że o jajkach nic nie ma!! bo bym się nie dał namówić!!

  ps. to nic nowego, pierdolony człowiek jest zdolny do wymyślenia niesamowitych tortur. Moja połowa rodziny została wymordowana na Wołyniu i mogę coś na ten temat powiedzieć. Ale nie będę płakał po takim czasie, bo i po co? Też mi dużo nie zostało i cieszę się z tego co mam! Choć gówno tam mam…..

  Jasne, historia to gówno i mocz.
  Wybierzmy przyszłość.
  Wciąż nam kurwa to mówią różne takie… tego…
  Idź człowieku w pizdu.
  Admin

 6. SAP said

  Uzupełnienie:

 7. Naprzod said

  niema zadnej ukrainy sa tylko kresy
  Smierc banderowcom ktorzy mowia ze przemysl Krakow to ukrainskie miasta.
  ukraincze pastuchu nie jestes zadnym ukraincem Jestes Kainem Ktory zabil swojego brata (polaka slowianina)Twojego PANA. Teraz bedziecie mieli dobrze na kresach Jak was Walcman poroszenko robi z was dziadow I niewolnikow Dla miedzynarodowego zydostwa
  I dobrze wam tak.

 8. marta15 said

  Powinni tez zaprosic na te szkolenia neo-nazistow z Niemiec i Austrii .
  Biedacy beda sie czuc dyskriminowani, ze ich koledzy z Ukrainy maja takie przywileje a oni nie.
  Powinni zaangazowac Sorosa i jego grandziarzy z organizacji profesjonalnie i oplacalnie zajmujacych sie grandziarstwem ,aby zorganizowali protesty z tego powodu pod zarzutem lamania praw ludzkich, jawnej dyskryminacji i czegos tam jeszcze.

 9. Siggi said

  http://www.prawy.pl/z-kraju/7422-prokuratura-otrzymala-ekspertyze-flagi-oun-upa-musza-zniknac-z-polskich-ulic

  A na obozie szkoleniowym jakieś flagi muszom być? Muszom …

 10. RomanK said

  http://www.globalresearch.ca/dysfunctional-ukrainian-military/5453239

  Panie Naprzod….to samo ze swymi PANAMI Bracmi zrobili Polacy Chlopi w 1846roku w Malopolsce….

  Chce sie pan poczuc PANEM…bratem ….w zlobie????
  Sa ludzi , ktorzy nie naucza sie niczego , nigdy i na niczym.

 11. Zbyszko said

  To nie jest tak, że MY Polacy powinniśmy czekać na dymisję Siemoniaka, my powinniśmy stanowczo żądać tej dymisji, bo inaczej niech nas piekło pochłonie!

 12. revers said

  hehe,dymisje? jak to zgodne z pragma jewrouni w tym okupantow z.Faszinkton DC, Brukseli i Berlina, a doly w tzw. „demokracji” nie maja nic do powiedzenia, no oprocz moze przez chwile przed urnami dla durni, glos wyborczy w prozni dla lepszego samopoczucia.

  A w Tyrolu Rockefeler obchodzi swe 100 – ne urodziny , przy okazji Bildbergu, swiatowego rzondu cieni.

  W cale bym sie nie dziwil gdyby przy okazji kolejnej pacyfikacji Warszawy czy to przez uzycie czarnej sotni prezez cara na Pradze, czy w Powstaniu Warszawskim prez uzycie Wlasowcow-oddzialow posilkowych policyjnej niemieckiej SS, czy w kolejnej pobudce niepodleglosciowej, nie zginelo 10 tys, 50 tys. a pol miliona warszawiakow i bez krzyzaka na droge, za cienko sprzedana kolumnee Zygmunta raz jeszcze.

 13. JO said

  Ad.12. Odpieprz sie Pan od Carow Rosji..

 14. revers said

  od caryczki Katarzyny nie mozna odpieprzyc sie, bo to byla zachodnia matrioszka.

  Swego czasu caryca nazywalismy pania nauczyciel historii w sredniej szkole, skutek taki ze kolega przez pol roku, caly semestr nie bywal na lekcji historii – ale zdal historie w za jednym zamachem eksternistycznie i komisyjnie. Bylo w kompletach brydzowo-naukowych uzupelniac wiedze historyczna

  Ta sma pani historii-caryczka 🙂 nie zostala dostrzezona na balu maturalnym jako wybranka Bogumila z „Nocy i Dni” Marii Dombrowskiej -a kazda maturalna osoba nie wylaczajac nauczycieli mila rozdane serduszko z imieniem bohatera literatury polskiej, bez dzisiejszych KIm ONO, Konczit.

 15. Ad. 1

  „Najstraszniejszą bronią świata jest żołnierz Piechoty Morskiej i jego karabin.”

  – Dopóki nie spotka się z Saszą uzbrojonym w kałacha. 🙂 Zresztą już parę setek (a może i lepiej) takich „najstraszniejszych broni” musiała dyplomacja Zachodu niedawno ratować z kotła Debalcewo.

 16. Jóżka said

  re:5 Posiadacz telewizora i producent g..na.

 17. Boydar said

  @ Pan Zbyszko (11)

  Właśnie udało mi się obudzić i czytam u Pana – „… my powinniśmy stanowczo zająć się tą dymisją …”

  Humor mi się momentalnie podniósł o 12 punktów procentowych. Niestety, to było tylko senne marzenie; zostało sprzed chwili jeszcze …

 18. revers said

  Po ostaniej ustawce wierchowej rady ua, beda mozliwe juz oficjalne nie tylko szkolenia
  UPA, UON – ale udzial tych szkoleniowcow lub najemnikow, obcych oddzialow militarnych , bezposrednio w dzialaniach militarnych az po Krym, czy po Rostow.

  Nie mamnic przeciwko temu zeby bezposrednio swoja teoretyczna wiedze, szkoleniowcy wykorzystali pod gradem pociskow wyrzutni rakietowach Grad lub karabinkow, kaliberkow wiekszych jak pol cala, razem z ich kamizelkami kuloodpornymi – lub wiedza odporna NATO.

  Na Taiwanie zainstalowano juz modelowe oddzialy kulodpornej armii swiata w psychopatyczno-kuloodpornymi maskami dr.Jonsena.

  http://wakeupfromyourslumber.com/kiev-wants-foreign-troops-aiding-its-war-on-donbass/

 19. revers said

 20. revers said

  Przy ogolnym milczeniu owiec lub ignorancji

 21. Kojak said

  Decyzja ta swiadczy ze te rzady juz wyraznie prztypominaja rzady hitlerowcow ! Tak, hitlerowcy kiedys tez zaczynali Uchwalanie jawnie kryminalnego zidologizowanego ustwodawstrwa tak samo robili hitlerowcy ! Nasylanie policji i prokuratury kto sie sprzeciwi tej krym9nalnej demoralizacji Gdansku ludzi ciagaja po policjach i sadach ze protestowaoli przeciwko paradzie zboczencow -pederastw ! Skazanie w bandycki sposob dziewczynki przez zwyrodnialociow w tzw sadzie w Gdansku ze sprzciwiala sie bandyckiemu spektaktowi tzw Golgoty Piknik ! Bandyta i kanalia ktoery to napisl a wyraznie twierdzila ze to paszkwil na wiare ! Zwyrodniacowi moralnemu ktory byl sedziom to nie przeszkadzało i skazal dziewczynke na prace spoleczne ! To to juz wyraznie nosi znamiona dzialan wspolczesnych hitlrowcow !

 22. ERROR 404 NSZ said

  Ad 11 P Zbyszko

  To bardzo proste , niech Pan pójdzie do najbliższego punktu xero, niech Pan wydrukuje ankietę odpowiedniej treści, niech Pan zacznie. Jak już zbierze Pan powiedzmy 500 000 podpisów, trzeba będzie to przedłożyć Panu elektowi Andrzejowi, a jego kamerdyner przedłoży to pod obrady …. niszczarki dokumentów….

  (…)

  Raz ukradzionej władzy nigdy nie oddamy , wczoraj po, dzisiaj pis a jutro nowoczesna.pl się nazywamy… I co nam zrobicie..

 23. ERROR 404 NSZ said

  Oni nie oddadzą władzy pokojowo, są za mocno wryci w naszą polską ziemię i co gorsze mają plany do zrealizowania , niecne plany..

 24. JO said

  ad.14. Pan Mowi o Kobiecie a ja o personifikacji Panstwa I Narodu, ktory za Boza Laska uratowal nasz Narod od zaglady w tym rekoma Carycy Katarzyny I.

  Uwazam, ze nie nalzey tak pochopnie psioczyc na Carow Rosji, gdyz w obecnej sytuacji to mlyn na wode tych, co sklocaja Polakow z Rosjanami.

  Carycy Syn uratowal Polske….

 25. Boydar said

  W sumie słusznie, Panie JO. Nie jesteśmy dziećmi; nie możemy ciągle płakać „on mi zabrał łopatkę”. Decyzje podejmowane przez urząd Cara były wynikiem nie tylko Ich pochodzenia – mieli Radę, tajne służby, wpływowy dwór. Nie wszyscy postrzegali Polaków jako durniów świata. I wiedzieli, że pośpiech wskazany jest tylko przy łapaniu pcheł, a tysiącletnich zaległości nie da się wyprostować przez sto lat.

 26. revers said

  Bedzie gorzej panie JO, z zaprogramowanym ubytkiem IQ, zmainami hormonalnymi, powszechna bezplodnoscia a to za przyjeciem TTIP i unijno , usraelskich standardow.

  Katarzyna II i rozbiory Polski.

  http://www.theguardian.com/environment/2015/mar/06/health-costs-hormone-disrupting-chemicals-150bn-a-year-europe-says-study

 27. wanderer said

  Jak widzę taki ryj to zatłukłbym go gołymi rękoma. Już tak mam. Potem mogliby mnie rozstrzelać.
  Przepraszam Gajowego że nie na temat. Nie mogłem się powstrzymać od komentarza.

  Panie Wanderer, nie Pan jeden tak ma…
  Admin

 28. ENKI said

  Czy to bałkanizacja?
  1. Pamiętajmy, jak oderwano Kosowo od Serbii: wzrost zaludnienia muzułmanów i uzbrojenie ich,
  ataki propagandowe i prowokacje przeciw Serbom, obce wojska na terenie Serbii, wojna, interwencja NATO, oderwanie Kosowa. Dziś Kosowo jest dla Europy ogniskiem przestępczości narkotykowej, siedliskiem wojującego islamu.

  2. Jakow Kedmi , były dowódca specsłużby Izraela: ” Ukraińskiej armii już nie ma, dawno rozbrojona, rozkradziona…Na Ukrainie realna władza należy do uzbrojonych band…Ukrainę czeka los Iraku;
  zrobią to ci sami ludzie , tymi samymi metodami..

  3.Obecnie publicznie na Ukrainie przyznano, że CO DZIESIĄTY UKRAINIEC MA BROŃ, to jest około 4 miliony !!!
  Siemoniak zorganizował w Polsce szkolenie uzbrojonych ukraińców, w ten sposób włączył Polskę w banderyzację Ukrainy. I przyczynia się do bałkanizacji-irakizacji Polski. Czy nie po to usadowiono tego figuranta na stołku ministra?
  Przecież wiedza Kedmiego dostępna jest Siemoniakowi.
  Więc jaki los Polakom szykuje Siemoniak?

 29. wanderer said

  Ten ryj z 1 komentarza włącza coś, czego nie umiałbym chyba wyłączyć.

  Gdybyśmy wszyscy Polacy mieli taki automatyczny odruch w Polsce żyłoby się zapewne lepiej.

 30. Czołgista said

  @5
  Niby połowa twojej rodziny została wymordowana na Wołyniu i do tego masz gdzieś, że fałszuje się historię, wybiela okrutnych morderców i oczernia się Polaków. Bardzo wiarygodna bajeczka.

  Sugeruję abyś wrócił na portal, na którym tłucze się Cysewski razem z resztą probanderowskiej watahy, czyli tam skąd przyszedłeś trollu.

  Gnój zełgał. Nie znam żadnego kresowiaka czy potomka kresowiaków, który w ten sposób by się odnosił do historii własnej rodziny.
  Admin

 31. Cute Kid said

  NO TAK!

  http://www.veteranstoday.com/2015/06/05/leak-reveals-george-soros-plan-to-make-eu-underwrite-ukraine-crisis/

Sorry, the comment form is closed at this time.