Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Troll Polonii o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kwal o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Marcin o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Jowram o Wolne tematy (53 – …
  prostopopolsku o Ignacy Matuszewski. Oficer, kt…
  Antares o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  revers o Reagan też próbował zablokować…
  Krzysztof M o Józef Maria Bocheński: Totaliz…
  Voodoosch o Wolne tematy (53 – …
  inspektor o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Troll Polonii o Reagan też próbował zablokować…
  Kazek o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
  Kazek o Wolne tematy (53 – …
  ibrahim ibn jakub o Aktorzy o pedofilii i ofiarach…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 496 obserwujących.

W. Uszkujnik – Paradoksy historii. Tajna historia Rosji, Europy i świata.

Posted by Marucha w dniu 2015-08-07 (Piątek)

Historia znana jest mało prawdziwa, historia prawdziwa jest mało znana, ponieważ jest celowo fałszowana – im dalej od wydarzeń, tym bardziej.

Historia jest „matką” i „nauczycielką” życia, jeśli chcemy się z niej uczyć, jeśli nie chcemy, to tak jak w szkole powtarzamy tą sama klasę. W przypadku historii, powtarza się ona cyklicznie, za każdym następnym razem z większym stopniem trudności – w gorszym wydaniu, chociaż dotyka ona kolejnych pokoleń. Żyjemy obecnie w czasach, że historia może się powtórzyć, w o wiele gorszym wydaniu, z o wiele większą liczbą ofiar śmiertelnych i zniszczeń, niż kiedykolwiek w historii świata.

Józef Stalin i Nikita Chruszczow, 1936

Inteligencja rosyjska na początku XX wieku nie chciała słuchać ostrzeżeń niskonakładowych wydawnictw ostrzegających przed rewolucją masońsko-żydowską, co skutkowało jej wymordowaniem.

Polska inteligencja przed II wojną światową także nie chciała sobie zdawać sprawy ze zbliżającej się wojny z Niemcami, przekonana, że Polska poradzi sobie tak, jak z bolszewikami w 1920 r., mimo, że tuż po uzyskaniu niepodległości armia polska była liczniejsza, a wyższe dowództwo było wysokiej klasy, o wysokim morale i oddane sprawie Polskiej. Wyjątkiem był tu Naczelnik Państwa Józef Piłsudski, który w kluczowym momencie wojny, gdy Armia Czerwona stała pod Warszawą, stchórzył i złożył dymisję na ręce premiera Wincentego Witosa.

Megalomania i brak realizmu polskiej inteligencji i sanacyjnej klasy politycznej zinfiltrowanej przez tajne antypolskie stowarzyszenia oraz zdradziecka kadra wyższego dowództwa wojskowego stworzyły warunki klęski wrześniowej, powstania warszawskiego i największych strat ludzkich i materialnych Polski i Polaków w II wojnie światowej, czyli realizacji scenariusza ludobójstwa Słowian, rozpisanego dla Niemiec przez Syjono – Anglosasów.

Także obecnie mamy małą świadomość zagrożenia: rodzącym się ludobójczym syjono-banderyzmem na Ukrainie i programem eliminacji Polaków innymi metodami (patrz: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/06/marek-s-program-eliminacji-polakow/)

Dlatego też gorąco polecamy do przestudiowania niezwykłą książkę W. Uszkujnika „Paradoksy historii”, wydaną w Nowym Jorku w 1982 r., która przedstawia prawdę o najważniejszych kluczowych wydarzeniach i kulisach historii Rosji, Europy i świata, głównie w XX. Podane w książce fakty i wypowiedzi są jak „mgnienie oka jak wybuch magnezu oświe­tlają one ciemne zakątki historii. Ale błysk jest krótki, oczy publiczności przywykły do mętnej mgły i wszystka zostało zapomniane” (cytat z książki).

Książka pokazuje nam kulisy zarówno „rewolucji lutowej” jak i „rewolucji październikowej” w Rosji. W tle i u podstaw obu tych „zwycięstw” widać wyraźnie żydostwo i masonerię. Mord Stołypina (premiera rządu rosyjskiego) 1 września 1911 roku był początkiem tych „sukcesów”, a rewolucja lutowa – dająca pełnię praw rosyjskim Żydom – naturalnym następstwem. Dlatego nie dziwi fakt, że w kolejnych władzach radzieckich 80% osób było Żydami. Znane „stalinowskie czystki” w armii w latach 1936-38 to w rzeczywistości mordowanie „antysemitów” przez Żydów na czele z Kaganowiczem i Berią (za portalem Wolna Polska).

Ta książka potwierdza to, co pisze Dariusz Kosiur, że Powstanie Warszawskie było syjonistyczną zbrodnią na Polakach, a raczej aktem końcowym zrealizowanego częściowo przez Niemcy planu wybicia: 80-85 procent Polaków i niewiele mniejszy odsetek innych narodów słowiańskich (http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/dariusz-kosiur-1-sierpnia-1944-roku-syjonistyczna-zbrodnia-na-polakach/).

Powstanie wywołane zostało także po to, aby opóźnić ofensywę Armii Czerwonej i umożliwić ofensywę aliantów z Zachodu celem zajęcia większej części Niemiec i ich osłony przed zajęciem przez Związek Sowiecki. W istocie tę II wojnę światową wygrał ZSRR, w tym głównie Rosjanie, mimo ogromnych strat ludzkich.

Wiele faktów zawartych w tej książce znajduje potwierdzenie i uzupełnienie w 5 (spośród 8 napisanych) następujących książkach Albina Siwaka: 3 tomy pt. „Bez strachu”, „Chciałbym dożyć takich dni…” i świeżo wydanej pt. „Syndrom gotowanej żaby”. Autor tych książek wyjaśnia także bardzo wiele nieznanych wydarzeń i kulis najnowszej historii Polski oraz sytuacji obecnej naszego kraju, które wynikają i są powiązane wydarzeniami globalnymi, europejskimi i w relacjach polsko-rosyjskich.

W suplemencie uzupełniającym do książki Uszkujnika zawarty jest dokładny opis, chyba kluczowego wydarzenia w historii świata w XX wieku, związany z kulisami zabójstwa Ławrentija Berii, wszechwładnego szefa NKWD w Związku Sowieckim. Ta informacja została uzyskana przez Albina Siwaka bezpośrednio od Marszałka Wiktora Kulikowa, „prawej ręki” marszałka Żukowa, który był głównym aktorem tej rozgrywki na szczytach władzy w ZSRR, po zamordowaniu Stalina przez Berię.

Do tych książek dla pełniejszego obrazu należy dodać książkę dr Ludwika Staszyńskiego, żołnierza AK, pt. „W szponach ludobójców i grabieżców” wydanie II, wydaną własnym sumptem przez Autora, bardzo dobrze udokumentowaną liczbowo i źródłowo, a dotyczącą strat wojennych Polski i relacji ludzi którzy przeżyli, podczas II wojny światowej.

Dr Staszyński udowadnia, że w czasie II wojny światowej zginęło co najmniej 8,3 miliona obywateli polskich w granicach państwa z 1939 r., w większości narodowości polskiej. Ile więcej –  to wymaga dalszych badań. Podczas [posiedzeń] Trybunału Zbrodni Wojennych w Norymberdze szacowano, że w czasie wojny wybito na każde 1000 obywateli polski przedwojennej 330 osób, czyli 1/3 populacji. Straty w majątku wyniosły 38 % jego wartości. Żaden kraj nie poniósł nawet w połowie takich strat jak Polska i Polacy w procentach ludności i majątku.

Uzupełnieniem książki Staszyńskiego jest 9 opasłych tomów na cienkim papierze pt. „Martyrologia Polaków na terenach ZSRR (bez Ukrainy) w latach 1917-1945” opracowanych przez 40-osobową komisję historyków: w połowie Rosjan, w połowie Polaków zamieszkałych w Rosji pod przewodnictwem polskiego księdza katolickiego. Opracowanie to zawiera wykaz nazwisk i adresów 11,5 miliona Polaków wymordowanych w wymienionym okresie przez chazarsko-żydowskie NKWD oraz zestawienie oryginalnych nazwisk: kto wydawał rozkaz mordu i kto wykonywał, także w Katyniu, Ostaszkowie, Starobielsku i innych obozach. Podstawą opracowania, które obecnie jest tłumaczone na polski, były dokumenty z archiwalne, głównie z archiwów NKWD, udostępnione Komisji za zgodą Władimira Putina.

I i II Wojna światowa oraz rewolucja i wojna domowa w Rosji to był HOLOKAUST ale SŁOWIAN przez Chazaro-Żydów i Niemców, na skalę nie spotykaną w czasach nowożytnych, bo wynoszącą realnie w granicach 80-100 milionów ludzi.

Dla głębszej refleksji można jeszcze dorzucić krótki tekst komentatorki NANY dotyczący rachunku sumienia i świadomości Polaków pt. „Śmierć ważna – śmierć nieważna. Śmierć słuszna – śmierć niesłuszna” na naszej stronie na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/07/smierc-wazna-smierc-niewazna-smierc-sluszna-smierc-niesluszna/

Zamieszczona poniżej książka W. Uszkujnika i wymienione pozycje A. Siwaka i L. Staszyńskiego powinny trafić pod przysłowiową strzechę, każdego polskiego domu. Zasługują one na to bardziej, niż książki Henryka Sienkiewicza, Ignacego Kraszewskiego i innych pisarzy polskich w ubiegłym wieku. Jest to LEKTURA OBOWIĄZKOWA DLA KAŻDEGO POLAKA, aby odkłamać historię, ponieważ jak stwierdził George Orwell: „Kto kontroluje przeszłość, kontroluje przyszłość, a kto rządzi teraźniejszością, ten ma władzę nad przeszłością”

Historia Świata, Europy i Polski powinna być napisana od nowa. W przypadku Polski historia powinna być napisana od nowa nie tylko za ostatnie trzy wieki, ale całego 1000–lecia jej istnienia według zakłamanej i sfałszowanej historii, obecnie powszechnie obowiązującej.

Sądzimy, że wcześniej czy później do napisania tej prawdziwej historii dojdzie. Proponujemy zatem, aby utworzyć trzy niezależne zespoły do jej napisania złożone z Polaków: Prozachodni, Prowschodni i Neutralny. W każdym zespole historycy powinni stanowić nie więcej niż 40 % składu. W pozostałym składzie powinni się znaleźć: ekonomiści z nieortodoksyjną znajomością mechanizmów pieniądza, politolodzy, socjologowie, etnografowie, archeolodzy, a nawet genetycy z najnowszą wiedzą. Te trzy zespoły po kolejnych etapach badań powinny sporządzać między sobą protokoły rozbieżności, wymagające dalszych badań. Historia prawdziwa w całej swojej złożoności, będzie służyć zwykłym ludziom. Nie może być tak jak obecnie, że jest instrumentem indoktrynacji politycznej, ogłupiania społeczeństw oraz prowokowania wojen, postań i rewolucji.

Zalecamy gruntowne przestudiowanie proponowanych książek oraz tekstów, także wielu na naszej stronie internetowej. Zaoszczędzi to czytania kilkudziesięciu tysięcy stron, ale pod warunkiem posiadania umiejętności: oddzielania prawdy od kłamstwa i syntezy wiedzy z różnych dziedzin w spójny całościowy obraz.

Na podsumowanie wstępu cztery „złote myśli”:

 • Marshalla McLuhana: „Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”
 • Włodzimierza Lenina: „Bez udziału pożytecznych nam durni i idiotów nie powiodłaby się nam rewolucja, nie powiodłaby się żadna rewolucja na świecie.”
 • Byłego prezydenta Finlandii Urho Kaleva Kekkonena: „Głupotą polityczną jest szukać przyjaciół daleko, a wrogów blisko.”
 • Charles-Maurice de Talleyranda ministra spraw zagranicznych Francji: „Kiedy mocarstwa siadają do stołu rokowań, to średnie i małe kraję wjeżdżają na stół w formie dań i przystawek.”

Redakcja KIP

Kliknij w reprodukcję okładki, aby pobrać plik pdf z książką

 

Opublikowano za:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata-w-uszkujnik-2015-07

Suplement uzupełniający do powyższego tekstu w postaci cytatów.

Z książki Albina Siwaka pt. „Syndrom gotowanej żaby”[i]:

(strona 32) „… tenże Żukow obalił też trzeci mit. Żydzi po drugiej wojnie głosili na cały świat, że władzy nigdy nie oddadzą. Mam na myśli władze NKWD w Moskwie. Do dziś można znaleźć opisy modłów dziękczynnych w synagogach na Zachodzie. Dziękowali Bogu, że mają w ZSRR władzę i rozszerzą ją na cały świat. Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” .

Wypowiedź marszałka Wiktora Kulikowa do Albina Siwaka (strona 40-41) „… Otóż kiedy Żukow robił tą czystkę na Biurze Politycznym, to ona by się nie udała, gdybym swoimi ludźmi nie zlikwidował obu moskiewskich garnizonów NKWD. Przecież pół godziny przed godziną wyznaczoną na rozpoczęcie akcji marszałek Żukow zebrał w ministerstwie obrony tych dowódców okręgów podmoskiewskich, którzy mieli wyznaczone konkretne zadania. Ja dostałem rozkaz likwidacji tych obu garnizonów NKWD. A rozkaz był taki:  »Wszystko co się tam porusza – zlikwidować. Tam nie ma Rosjan. Jeśli źle wykonasz rozkaz, to każę cię zastrzelić. Zresztą, jeśli źle to zrobisz, to oni cię zabiją pierwsi.«

A Żydzi na świecie doskonale wiedzą, że to ja dowodziłem tą dywizją, której żołnierze wykonali ten rozkaz. Do dziś można uzyskać dane liczbowe zlikwidowanych obu garnizonów NKWD i jest to prawie cztery tysiące ludzi. I jak ty myślisz – spytał mnie marszałek – gdyby Putin był Żydem, to przyjąłby mnie na swojego doradcę? A spójrz też na to z innej strony. Przede wszystkim jestem oficerem, marszałkiem zostaje się później i za konkretną wiedzę oraz i zaufanie najwyższych władz, i czy ja oficer ze szkoły Żukowa, gdzie o honorze dużo nas uczono i wpajano, poszedłbym na służbę do Żyda ze swoją przeszłością? Więc bądź pewny, że Putin to człowiek o korzeniach rosyjskich i ci co dorabiają mu rodowód żydowski doskonale o tym wiedzą. Ale użyli broni bardzo skutecznej przeciwko Putinowi, bo i u nas znaleźli się ludzie, którzy w tą brednię uwierzyli lub mieli wątpliwości czy jest Rosjaninem. Przypomnę ci – mówił marszałek – że i tobie dorobili rodowód rosyjski …”

Redakcja KIP

[i] Wyjaśnienie tytułu jest następujące: jak wrzucimy żabę do garnka z wrzącą wodą to oparzy się, ale wyskoczy z garnka, natomiast jeśli żabę będziemy powoli podgrzewać stopień po stopniu, to nim się zorientuje – się ugotuje. Ta paralela odnosi się do narodu polskiego, który jest gotowany krok po kroku, stopień po stopniu i stąd dylemat czy zorientuje się w porę, czy da się „ugotować „ jak żaba w garnku.

Metafory tej użył Victor Orban w zastosowaniu do Węgrów, po czym Węgrzy „wyskoczyli z garnka”. Już czas na Polaków!

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

Komentarzy 25 to “W. Uszkujnik – Paradoksy historii. Tajna historia Rosji, Europy i świata.”

 1. tyle w temacie said

  Przeczytalem te ksiazke. Nie powstala ona w 1982 roku, wtedy narodowosci z malej litery byly pisane. Nie jest poprzez to oszustwo wiarygodna.
  Traktuje ja dlatego jako powiesc. Moze tak bylo, jak autor napisal, a moze nie. Jesli tak, to jedno jest pewne: Zukow tak schrzanil robote jak Gomulka kilkanascie lat pozniej.
  W nastepstwie tego schrzanienia zydowstwu anglo-saskiemu bardszo latwo udalo sie Polske skolonizowac
  Wyglada na to, ze w Rosji ciagle jeszcze Rosjanin broni sie przed ta kolonizacja. Trzymam kciuki za Rosjan. Moze Putin jest wodzem oporu.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Przeczytalem te ksiazke. Nie powstala ona w 1982 roku, wtedy narodowosci z malej litery byly pisane. Nie jest poprzez to oszustwo wiarygodna.

  Narodowości z małej litery? Być może, ale najpierw określmy: W JAKIM JEZYKU i W JAKIM KRAJU. A także od kiedy zaczęto pisać je z dużej litery i dlaczego

 3. Kleks said

  Najlepszy paradoks historii to ponizej:

  SO MUCH MORE THAN NUCLEAR WEAPONS

  Background
  In May 2014, a high-level informant tied to the US Department of Justice came to us (Veterans Today) with a story. He said that Germany has a decades-long secret protocol with Israel whereby Germany funds weapons, research and production for Israel and supplies that nation with submarines specially configured for launching nuclear cruise missiles, and Israel, in return, gives Germany nuclear weapons. At the time, the „why” of Germany, a NATO power, wanting nuclear weapons wasn’t clear. There had to be more to the story, much more, and there was. What was brought forward was a bizarre tale of Europe’s strongest „liberal democracy” being something quite different: a nation ruled by a shadow government, infiltrated by „holdovers” from Nazi Germany, and sworn to bringdown the „corrupt West and its effete democracies”. The issues holding the world’s attention this week involve not only the nuclear settlement with Iran but Russia’s agreement to provide Iran with a”game-changing” S-300 air defence system. One glaring inconsistency that has been brought to the forefront is Israel’s nuclear program and why it is not subject to sanctions.  What if Israel’s nuclear program weren’t entirely its own? What if someone else was responsible, not simply the French who supplied the technology but another nation or, rather, a highly dangerous rogue intelligence agency, a survivor of the conflicts and machinations of the 1930s and 1940s? In a strange turn of events, a mysterious, even mythical, organisation called the DVD—something right out of a James Bond novel—popped to the surface. Anyone who speaks of the DVD is either ostracised as insane or ends up in prison or dead. We have decided, out of necessity, to take that risk and attempt to give context to our findings.

  The Mysterious Article
  Yesterday [2 May], Veterans Today received an article published recently in Die Welt [14 April 2015], written by Colonel Hans Rühle, former Head of Planning for Germany’s Federal Ministry of Defence. It was forwarded to us by a former International Atomic Energy Agency investigator, a nuclear physicist. What it had to say was both startling and wrought with dramatic implications. The title of the article, published in German, is „Hat Deutschland Israels Atomwaffen finanziert?” („Has Germany Financed Israel’sNuclear Weapons?”). Such a detailed and gripping exposé, written by a retired high-levelGerman–NATO official, one not only proving Israel’s elusive nuclear program to exist but outlining broad criminal complicity by the German government, should have resounded around the world. Instead, it was immediately forgotten, never translated into English and never cited by anyone, including and especially those whose job it is to enforce nuclear non-proliferation treaties. The article is, in fact, a broad confession of German government complicity in a bizarre and sinister plot of epic proportions.

  The Israeli Response
   Almost immediately after Die Welt published Colonel Rühle’s article, the Israeli newspaper Haaretz published what we believe to be a response, an attempt to „spin” a very dangerous disclosure into an area that could be”contained”. Its article [of 15 April] is titled „How Israel’s Dimona nuclear reactor was concealed from the U.S.”. Israel’s nuclear program was totally exposed in 1986 by Mordechai Vanunu, later kidnapped and returned to Israel where he was held in solitary confinement for 18 years. The Haaretz story was hastily published, an empty and meaningless endeavour because the article exposing the German–Israeli nuclear nexus is something far more than Germany’s arming of Israel out of „war guilt”. Something very nasty is going on.

  Michael Shrimpton
  Earlier this year, a British intelligence analyst, barrister and author named Michael Shrimpton was sentenced to one year in prison. He was convicted of informing the British government that a nuclear weapon smuggled from Bremerhaven, Germany, was strategically placed within blast range of the Olympic Stadium outside London during the 2012 Games. Shrimpton claimed in open court that a German organisation known as the Deutsche Verteidigungs Dienst [German Defence Service] or DVD, a Nazi”holdover” from World War II with „franchises” around the world, was responsible. Shrimpton was sent for psychiatric examination, pilloried in the press and clearly railroaded into prison on what can only be considered a bizarre „trumped-up”charge. He was convicted on the basis of having made the threat himself. Thus, the author of Spyhunter and an NSA „asset” sits in a prison cell, silenced, allowed no visitors, no phone calls, no correspondence and no publishing privileges. Shrimpton claims that he was”railroaded” because he had exposed the DVD, the Nazi terror group which he says runs Germany but also runs the United States through the Bush family.

  Christopher Story
  In 2010, Christopher Story, known to many as Edward Harle, died mysteriously. Many intelligence insiders believe that Story was murdered by the DVD. From Wikipedia:”Christopher Edward Harle Story FRSA (1938 – 14 July 2010) was a British writer, publisher and government adviser specialising in intelligence and economic affairs,who is perhaps best known for his collaboration with KGB defector Anatoliy Golitsyn on the 1995 book
  The Perestroika Deception”. Christopher Story, the son of Colonel Henry Harle Story MC of the Cameronians, was educated at Eton College and Christ Church, Oxford, and then worked as an industrial writer in Canada. In 1963, he formed his own publishing company specialising in intelligence and founded ‚WorldReports Limited’ that year. Since 1970, Story edited and published International Currency Review, which has included the World Bank, the Federal Reserve, and the Bank of England amongst its subscribers. Story became an economic adviser to Prime Minister Margaret Thatcher, and in 1991, a year after her resignation, he published Soviet Analyst due to his continued scepticism about Mikhail Gorbachev, perestroika and the official version of events in the Soviet Union.

  Soviet Analyst
  was a respected journal whose previous editors included Robert Conquest and Tibor Szamuely.” Christopher Story, long-time associate of my good friend Lee Wanta, was an agent of Britain’s secret services, something not included in his official biography but true nonetheless. Story, a respected lecturer on global currency issues and intelligence, told of an organisation formed during the late 1920s of a coalition between the Bush family in the US, then part of the Harriman–Rothschild banking cartel of New York–City of London, and the „Hitler Project”, so aptly written about by Webster G. Tarpley [and Anton Chaitkin in their 1992 book George Bush: The Unauthorized Biography]. 
  According to Story, this group which controlled the Federal Reserve in the United States and the majority of the world’s central banks served an agenda of world conquest, both overt and covert. Story cited Hitler as a”puppet” of the organisation that would later be called the DVD. British Prime Minister Edward Heath was a DVD operative, as was Prime Minister Tony Blair and as were a significant number of high-ranking British politicians.

  The DVD’s Paedophile Signature
  Paedophile rings in Britain and the United States have been brought to light, such as with the Westminster scandal and the Franklin scandal, which ties a national child-trafficking ring to the Bush family, dozens of prominent American legislators and major corporate leaders. It was in the decade of the 1980s when the scope of the problem—the infiltration of the highest levels of governments, particularly NATO nations, by large-scale organised paedophilerings—came to light. The Bush family and the DVD were brought to light by Texas-based journalist and academic Dr Tom Philpott. His 1981 documentary Boys For Sale
  [https://www.youtube.com/watch?v=XWY8T3ujxNw] traces regional child exploitation rings to the highest levels of US government and the centre of what other informants tell us is the DVD. Dr Philpott’s film is termed „The Forgotten Documentary”.

  Lee Wanta
  Lee Wanta, a long-time friend, was a close confidant of President Ronald Reagan and served as White House intelligence coordinator. In Marilyn MacGruder Barnewall’s 2013 biography Wanta! Black Swan, White Hat, he tells of his colourful career in counterintelligence and global finance. Wanta also tells of the open war in Washington at that time between those supporting President Reagan and those allied with a European-based group headquartered in the city of Dachau, just north of Munich: the DVD. According to Wanta, the DVD dated back to well before World War II and involved the Bush family and other American „conservatives” who were allied with the Rothschild-owned Federal Reserve System. While working for Reagan, Wanta accumulated a massive multi trillion-dollar fund intended to end Federal Reserve control of the US, pay off all debts and restore America’s infrastructure. While he was in Switzerland under diplomatic cover, investigating DVD operations chief Hans Brand, also known as „Marc Rich”,a long-time confidant of [President] Bill Clinton, Wanta was kidnapped and imprisoned. Later, Wanta was „extradited” to the State of Wisconsin where he was sentenced to 22 years in prison for „tax evasion”, a charge now admittedly fraudulent, almost humorously so. The funds held in trust in accordance with the Reagan–Wanta–Mitterrand Protocol were looted by DVD operatives working with the Bush family while Wanta was imprisoned. While the courts have ordered the Wanta funds restored, key DVD fronts have petitioned the courts to act as „trustee” to minimise the impact on „world affairs” with this much capital being placed in the hands of a single individual.  What Wanta does confirm is not only the existence of the DVD but that President Reagan saw it as avery real threat and also cited the DVD as fully complicit in the 1981 assassination attempt on him by a Bush family friend, John Hinckley, Jr.

  9/11 Redux
   According to Colonel Hans Rühle, identified as a probable intelligence asset of an unknown organisation, Germany went through decades of deceptions including financing what it claimed to be a desalination plant nowhere near a salinated body of water and a massive „textile” complex that never made a napkin. One was the Dimona reactor, the other a weapons-grade plutonium processing facility.  According to Rühle, this decades-long deception that has brought the world to the brink of war time and time again was undertaken by Germany out of „war guilt”. Like the phony Haaretz story that followed the translation and „framing” of the Die Welt story, the claim of „war guilt” as a motive for Germany’s building an illegal nuclear arsenal for itself using Israel as a „straw man” lacks credibility. Germany, represented by Prescott S. Bush, Jr, and Company (brother of President George H. W. Bush), operated a weapons-grade nuclear enrichment facility in South Africa as late as 2003 and was implicated in the sale of weapons-grade centrifuges to Libya. Their”agent”, DVD operative Johan Meyer, was arrested in South Africa in 2004 but has disappeared. In 2014, US Department of Energy documents from 2003 were released, proving categorically that 9/11 was a nuclear event. Subsequent leaks of investigation files from the FBI–Able Danger group establish not only a Saudi–Israeli operations group working out of Fort Lee, New Jersey, as directly tied to the destruction of the triple towers but cites Israel and significant Bush family operatives as key to the planning of 9/11. As with the German motive of „war guilt”, the motive for 9/11 is generally believed to be the oft-quoted Project for a New American Century’s call for a new „Pearl Harbor” to justify an American takeover of the Middle East. As with the German „war guilt”motive, the „Pearl Harbor” motive is both insubstantial and overly convenient. America could have been pushed to war with a car bombing or an assassination. It wasn’t necessary to stage 9/11, perhaps the most complex military operation in history. Few remember that the supposed motive for „bin Laden”to have staged 9/11 was „distress”at the fact that American women had served in Saudi Arabia during Operation Desert Storm and that their presence somehow defiled the holy places of Islam. Now we may well have another direction in which to look. Was 9/11 revenge for the systematic murder of over one million Germans by the US between 1945 and 1947 under the Morgenthau Plan? Was it simply slaughter for the sake of slaughter, done on behalf of an organisation that craves entropy and is sworn to serve evil?

  Evil for Evil’s Sake?
  Many times journalist Benjamin Fulford and Michael Shrimpton have come to me with evidence of the mysterious organisation called the DVD. Both seem at times almost fanatical in their opposition to something that no one has heard of. Is it just them, or is such fanaticism a natural response to endemic evil? A cursory examination of available intelligence on the DVD shows it to deeply parallel the Council on Foreign Relations. For years, intelligence organisations have stumbled over mysterious secret societies, cults, cabals and cartels. In order to add a sense of unity and structure, terms were developed such as Khazarian Mafia, Bilderbergers, Illuminati, Black Nobility and many others including Dr Preston James’s Secret Shadow Government. What is known is that what we see—ISIS and its magical unseen allies, a world of rigged elections, manipulated economies and leaderless „empty hat”governments—cannot exist without a DVD. We know it isn’t about money; there is nothing left to buy. Could or would a group exist only to dominate and destroy? Is there some inherent reward in entropy alone? Consider Bush or Blair; consider Cheney or Netanyahu. Is evil for evil’s sake alone so far-fetched?

  About the Author:
  Gordon Duff is a Senior Editor and theChairman of Veterans Today and is a regular contributor to the online magazine New Eastern Outlook. He is a Marine combat veteran of the Vietnam War. A disabled veteran, he has worked on veterans and PoW issues for decades. He is an accredited diplomat and is generally accepted as one of the top global intelligence specialists. Duff manages the world’s largest private intelligence organisation and regularly consults with governments challenged by security issues. He has travelled extensively, is published around the world and is a regular guest on TV and radio in many countries. He is also a trained chef, a wine enthusiast, an avid motorcyclist, and a gunsmith specialising in historical weapon sand restoration. His business experience and interests are in energy and defence technology. Gordon Duff’s news reports “Is Civil War Coming toAmerica”and “Were US Military Extremists Planning to Topple Obama?”, his article “UFO War: Chinese and USNavies off California”as well as an interview he gave to broadcaster George Noory on “Hostile ETs and InterstellarCraft”were published in NEXUS 20/01 (December2012–January 2013). To see more of Gordon Duff’s news reports and articles,go to the website http://www.VeteransToday.com. Visit hisYouTube channel at https://www.youtube.com/user/gpduf.

  Editor’s Note:
  This article is edited from Gordon Duff’s posting on the Veterans Today website; see http://tinyurl.com/o47bdmd.
  4• NEXUSwww.nexusmagazine.com AUGUST –SEPTEMBER2015

 4. SAP said

  Geopolityka ponadludzka – nowa/stara dziedzina nauki

  http://popotopie.blogspot.com/2015/07/geopolityka-ponadludzka-nowastara.html

 5. ad 2.
  „…Narodowości z małej litery? Być może, ale najpierw określmy: W JAKIM JĘZYKU i W JAKIM KRAJU. A także od kiedy zaczęto pisać je z dużej litery i dlaczego”

  Dokładnie tak! Z walsnego doświadczenia mogę tylko dodać, że pomimo iż ortografia polska tego nie przewidywała za moich czasów (PRL) sam obecnie piszę wybrane części mowy z dużej litery, ponieważ przebywam w środowisku anglosaskim i po prostu nie podobało mi się, kiedy np. musiałem pisać „English”, a zaraz potem „polski”. Samodzielnie podjąłem więc decyzję, że będę zawsze pisał „Polski”, „Polak” itd.
  Oskarżenie autora książki o oszustwo jest niczym innym jak tylko brakiem zachowania dystansu do sprawy przez opiniodawcę, o czym dopiero co wspominałem tutaj. Osądzanie bez zebrania wystarczającej ilości dowodów jest wciąż typowe dla większości ludzi, przez co nasza cywilizacja jest wciąż stosunkowo łatwym łupem rozmaitych podrzegaczy, ale to się jednak już zmienia i młode pokolenia są coraz bardziej zdystansowane i dlatego nie jest tak łatwo podpalić tę planetę jak niegdyś. Pracujmy nad tym – zróbmy się „trudnopalni”, tędy wiedzie droga do światowego pokoju. Dopiero wówczas powstaną warunki do rzeczowej dyskusji na wszelkie tematy.

  ===========
  Pan łamie zasady poprawnego pisania po polsku na rzecz obyczaju anglosaskiego… Pan, Słowianin…
  Admin

 6. tyle w temacie said

  ad 2: w jezyku polskim i w jezyku niemieckim (pozniej anizeli w polskim). A zaczelo sie od idei pisania zyda z duzej litery w pierwszej polowie lat dziewiecdziesiatych, np. belkot w GW o odroznianiu religii od narodowosci. Z tamtego okresu rowniez belkot GW o nieistocie przesuwania granic,
  z przykladem na Odrze, w ” europejskim otwartym swiecie”.
  W szkole podstwowej i sredniej uczono mnie w latach szescdziesiatych pisac narodowosci z malej litery.

 7. Marucha said

  Re 6:
  To Pana wypowiedź jest bełkotem.

 8. re1truth2 said

  Ad 5
  Prośba o wskazanie miejsca płaskorzeźby, nie mogę namierzyć w sieci
  .http://www.poloneum.com/Ip.gif

 9. Paweł Bestia, LENINA UŚMIERCIŁ SYFILIS CZY TRUCIZNA? 21. Wiek HISTORY, VIII-IX 2015, s. 73-75.

  W sprawie Zamachów na Lenina musiał się wypowiedzieć historyk brytyjski Robert Service przyznając mi rację, że Zamachów było DWA. Pisze on: „ Po raz pierwszym ktoś próbował go zabić 14 stycznia 1918 roku, kiedy jechał limuzyną przez Petersburg. Jego kolega Fritz Platten zakrył go własnym ciałem… Jednak pod koniec sierpnia tego samego roku takiego szczęścia nie miał. Po wystąpieniu w zakładach Michelona w Moskwie został postrzelony dwoma kulami. Jedna trafiła go w ramię, druga przebiła płuco.”
  Pierwszy zamach był w związku z Puczem Eserów. Niemcy przyznali 40 mil RM na Armię Czerwoną więc do ambasady niemieckiej przybyło 2 eserów dla pobrania POŁOWY, a gdy ambasador odmówił to wyjęli pistolety i zastrzelili go. Lenin udał się więc do Ambasady z Kondolencjami, a gdy wracał to Leon Zawodowiec oddał do niego strzał z ciężkiego brauninga z 50 metrów. Zamachowca widział tylko Lenin.
  Drugi zamach miał natomiast związek z Retuszowaniem przez Stalina zdjęć Afanasji Kapłan ANTYPATYCZNIE. Robert Service pisze, że w r. 1920 oficjalna kochanka Lenina Inessa Armand wyjechała na Kaukaz, gdzie zmarła na cholerę. Została jednak ODESŁANA na Kaukaz na żądanie rabinów kijowskich.
  UWAGA teraz piszę, co wiem od księcia Demidowa, hrabiego Kurowskiego i Wiktora Suworowa: Rabini kijowscy zaprosili Piłsudskiego, żeby pojechać na Kreml i lżyć Lenina: TY ŻYDOSKI GNOJU, ZARAZIŁEŚ KAPLANKĘ SYFILISEM TO KOPULUJ JĄ. RS pisze, że Lenin zaraził się syfilisem prawdopodobnie w Paryżu w r. 1902.
  Wobec tego Lenin musiał odstawić Inessę i Brać Afrodyzjaki aby kopulować Afanasję – z której to racji Stalin kazał retuszować jej zdjęcia, żeby to UNIEPRAWDOPODOBNIĆ.
  ULTIMATUM rabinów kijowskich miało jeszcze ten skutek, że Lenin musiał dać armię Trockiemu, który się Piłsudskiego NIE BAŁ, ale gdy Armia Czerwona była pod Warszawą to Afanasja oddała do niego 2 strzały, gdy wsiadał do samochodu po wiecu z robotnikami fabryki Michelsona w Moskwie.
  Wykształcony w Leningradzie Ukrainiec, z którym mieszkałem w jednym pokoju nad pięknym Nekerem strofował mnie: PRZECIEŻ WIDZIAŁEM TEN PISTOLET, Z KTÓREGO STRZELAŁA. TO JEST BROŃ PROSTYTUTKI PARYSKIEJ, Z TEGO CZŁOWIEKA ZABIĆ NIE MOŻNA. Jako NAŁOŻNICA miała jednak prawo do takiej broni a oddając strzał z PRZYŁOŻENIA mogła zranić płuco, co uruchomiło SYFILIS, o co rabinom kijowskim chodziło. Stalin połączył oba zamachy w JEDEN, co się wydało, gdy przy balsamowaniu wyciągnięto kulę z płuca Lenina nie psującą do ciężkiego brauninga.
  Pobity pod Warszawą Trocki musiał UWOLNIĆ Dzierżyńskiego, który ZE STALINEM sprzedał Południową Mongolię Chińczykom a Północną Mandżurię Japończykom za rozgromienie eserów na Syberii i Powołżu oraz wygnanie Polaków z Odessy.
  *****
  To się nzywa Technologią Władzy.

 10. 219. Juliusz Prawdzic said – 2015-08-05 (środa) @ 06:15:45
  Ad. 214. Siggi said – 2015-08-04 (wtorek) @ 20:02:42
  @-206.
  „Panie Maniek.Ludzie książki pisza…
  I Siwak napisał książkę i pisze,ale i fantazjuje bez umiaru podpierając się starym Kulikowem.
  Nie na Biurze Politycznym KC strzelano do siebie,a zupełnie w innych okolicznościach aresztowano Berię Ł.P. i stracono.Można o tym dokładnie dowiedzieć się z publicystyki rosyjskich historyków (…)”.
  *****
  Panie Siggi, Pan bronisz tezy o ARESZTOWANIU I STRACENIU BERII z Pamiętników Chruszczowa, co jest ŁGARSTWEM. Jaki kapitał stoi za Panem? bo zaraz wykażę, że Gówniany. Pańskim Psim Obowiązkiem jest POWTÓRZYĆ ZA MNĄ, że gdy Chruszczow przywiózł do Belgradu film Proces Berii to został pouczony przez Towarzyszy Jugosłowiańskich, że Obciążanie Berii Winą za Zbrodnie Stalinowskie powoła Front Stalinowski, który ZMIECIE Reformatorów.
  Film ten był analizowany przez służby specjalne kilku pastw zachodnich, które orzekły, że jest to reżyserowana przez Mołotowa gra sobowtórów kremlowskich, w której Berię gra aktor Mirczulawa. Ponieważ Niemcy zostały ZJEDNOCZONE na Mojej recenzji książki Abdurahmana Awtorchanowa „ZAGADKA ŚMIERCI STALINA – Spisek Berii” to Pan się tu pchasz z kapitałem Gównianym, czyli, że chcesz nakarmić Głupich Polaczków fekaliami Wołoszańskiego.
  Głównym przeciwnikiem Berii nie był Chruszczow, ale Żukow, który siedział na Syberii u Malinowskiego i przyleciał samolotem Po Północy na posiedzenie KC KPZS, na którym Portierem był Nikojan, który POKAZYWAŁ trupa Berii – najpierw na podłodze dyżurki a potem na skórzanej kozetce. Chruszczow został zaś Gensekiem bo mój stryj dał mu wyładowany pistolet ze słowami WASZYJE DIEŁO, którym ten DYRYGOWAŁ Prezydium KC KPZSb, które liczyło 25 członków – że Każdego może spotkać Los Berii, ale pistolet był Wyładowany. Ponieważ Bierut kazał zięciowi oddać pistolet Kaganowiczowi, a nie Polskiemu Nacjonaliście, to WYGNAŁ ZIĘCIA.
  Dzięki księciu Demidowowi byłem świadkiem WYRZUCANIA Żukowa z Polityki. Polski Generał powiedział, że Polacy na Radzie Wojennej poparli Plan Żukowa, za co zażyczyli Politechniki Berlińskiej, na co Żukow, który po Głosowaniu przejął Komendę nie czekając na Stalina się nie zgodził.
  Gdy zaraportowano mu, że w ataku na Politechnikę stracono 242 czołgi to zatelefonował do Popławskiego: BIERI ETO. – ALE TANKI POD MOJU KOMENDU. – POD TWOJU. W pierwszym ataku stracono 2 czołgi a potem uderzono przez park na Reichstag.

 11. Boydar said

  … pierdolenie o Szopenie, Panie TWT (6); narodowości … według Pana słowo [polski] to narodowość. Nie dość że Pan łżesz, to jeszcze głupio. A udający Słowianina też niech się lepiej pilnuje – „… Samodzielnie podjąłem więc decyzję, że będę zawsze pisał „Polski”, „Polak” itd. …” – z Ciebie taki Polak jak koziej dupy trąba, młocie. W żadnym źródle, nawet żydowskim, nie ma rzeczownika napisanego z małej litery, a określającego przynależność rzeczywistą (bądź jedynie deklarowaną) do narodu polskiego.

  Dokładnie taką samą politykę prowadzą tzw. władze – w formularzach urzędowych zamiast [Polak] / [Polka], żądają wpisania przymiotnika ‚polska’ w miejscu narodowości. Nie dość, że robią gówno z miózgu ludziom, to jeszcze uprawomocniają kontekst pisania słowa [Polska] jako nazwy Kraju, z małej litery.

 12. Marucha said

  Re 11:
  Nie wiem., po co te prymitywne kurwy wchodzą na gajówkę (nie mówię o p. Polaku). Czy naprawdę w ich zaśmiardłych zwojach mózgowych rodzą się myśli, że mogą tu kogokolwiek przekonać do smrodu sterty gówna, jakie reprezentują?

 13. Ilona Kuczera, SKARBY ARCHIWUM WATYKAŃSKIEGO – 85 kilometrów półek uginających się pod księgami. 35 tysięcy zwojów, 81 najcenniejszych pergaminów ze złotymi pieczęciami oraz Bunkier, dwupoziomowe pomieszczenie podziemne, które strzeżone jest zabezpieczeniami jak w elektrowni jądrowej. s. 82.

  Bunkier to PROHIBITY, które nie są kopiowane elektronicznie dla „5 tajnych ośrodków na całym świecie”. Dotychczas czytałem o 70 kilometrach „półek z aktami” a owych 35 tysięcy ZWOJÓW zdaje się być dokumentami Sprzed Wypraw Krzyżowych, kiedy upowszechniono papier chiński. Wcześniej znany był papier z łajna łosiego, który robi się jeszcze w Szwecji, który po 2-3 wiekach rozpadał się, co ułatwiło likwidację przez „łacinników” naszych archiwów.
  Najstarsze dokumenty TAWa mają pochodzić z VIII w., w co nie wierzę. Do zniszczenia Rzymu przez lancknechtów Lutra pałacem Papieskim był Palatyn, Kapitol i Forum Romanum, gdzie były archiwa i biblioteki rzymskie, które wobec Zagrożenia przez lancknechtów powinny być przeniesione do katakumb a potem do Watykanu. W r. 1612, wobec zagrożenia Rzymu przez Turków, papież Paweł V utworzył Tajne Archiwum Watykańskie, które w razie Zagrożenia miało być ewakuowane do Awinionu – które to zagrożenie minęło po I. bitwie pod Chocimiem w r. 1621.
  TAWa odegrało istotna rolę w naszej historii. Sąsiedzi mego ojca Jaroszewiczowie byli torturowani i zostali zamordowani w nocy Po Wysłaniu przez Piotra jego archiwum w 7 pakach do USA, gdyż następnego dnia WIEDZIAŁBY, czy dotarły do adresata. Siwak pisze ponoć, że zaraz po zamordowaniu Jaroszewiczów jego syn wykupił z jakiegoś wydawnictwa Jakąś Książkę, której cały nakład SPALIŁ. Mam „sponsorowaną” ponoć przez Piotra książkę: Stanisław Dejczer, KOCHANEK HITLERA, Dom Wydawniczy REBIS Poznań 1993 – jakby egzemplarz spalonego przez Jaroszewicza-juniora nakładu został ocalony i powielony w Poznaniu? Książka ta zdaje się pochodzić z akt śledczych Informacji wojskowej?
  Piotr nie stronił od tego, bo zdobył np. Przed Frontem archiwum Hitlera w Książu, które było w trakcie ewakuacji do Zgorzelca. Po 2 dniach oddał zamek SmerSzowi i tym samym trykiem zdobył ewakuowane archiwum w Zgorzelcu. Tam oficerowie grzebali w archiwum a było tam też Francuskie Archiwum Hitlera. Przy tej kwerendzie Piotr wyrywał kartki, wiązał w pakiety i nosił do swego gazika. Po 2 tygodniach zjawił się jednak nie SmerSz a NKWD, którzy SKOPALI Polaków za grzebanie w Archiwum Hitlera i Wygnali, gdyż Stalin dał archiwum Hitlera w Zgorzelcu Berii.
  Wtedy Piotr dał te pakiety Steciowi, żeby zawiózł je do Tyńca, gdzie odbywał nowicjat studiując germanistykę. Tam dano je nowicjantowi Karolowi Wojtyle, który je zmikrofilmował i pojechał do Lwowa, gdzie była poczta lotnicza AK ze Lwowem, który był traktowany przez Rosjan jako Miasto Polskie.
  Otóż wysoki oficer brytyjski ZNAŁ JANA PAWŁA II Z ANGLII W CZASIE WOJNY, z czego JPII się Ucieszył. Z tego wynika, że Anders odesłał Karola Wojtyłę z mikrofilmami do Anglii, bo inaczej tego wytłumaczyć nie sposób. – Wszyscy oficerowie, którzy wertowali Archiwum Hitlera, byli przed śmiercią TORTUROWANI.
  Powierzyłem jurysdykcję TAWa Bibliotece Kongresu USA, tak jak i Biblioteki Aleksandryjskiej w Hajfie, która wg mnie jest Biblioteką Ptolemeuszy, którą mnisi bułgarscy i rosyjscy z Athosu sprzedali Adolfowi Hitlerowi jako Wojennemu Komendantowi Athosu. Szeregowi dostali za to po Roku więzienia.

 14. Pelagia said

  ad. 6 „Tyle w temacie” – takie bzdury można wmawiać tym, co Polakami są od wczoraj. Od kiedy pamiętam, w szkole nas uczono narodowości i nazwy własne pisać z dużej litery. Do podstawówki poszłam na początku lat 60-tych- czyli dużo wcześniej niż lata 90-te

 15. re1truth2 said

  TW „T..y” – [Od kilku dziesiątków lat (nie więcej niż 50) używa się po polsku wyrazu jidysz –
  w odniesieniu do języka używanego przez Żydów wschodnioeuropejskich (aszkenazyjskich).
  To oczywiste zapożyczenie z tego języka, w którym ‫יִידיש‬ to regularny przymiotnik
  `żydowski’ (zsubstantywizowany – oznacza język; z istnienia tego języka zdawałem sobie
  sprawę już w dzieciństwie, kiedy inaczej go nazywano: pejoratywnie «żargon» albo
  neutralnie «żydowski» 3 ). Jidysz to niemal transliteracja, bo dokładnie powinno być jidisz,…]
  Niemożliwe?

  Polska Akademia Umiejętności – PISOWNIA POLSKA – WYDANIE XI

 16. Cute Kid said

  KULISY HISTORII GENEZY „ROSYJSKIEJ” REWOLUCJI?

 17. Marek55 said

  Kiedy Niemcy zaatakował Związek Radziecki 22 czerwca 1941 roku, Stalin, pod kierunkiem Iluminatów Bawarskich żydowskich masonem-taktyków, masowo, i potajemnie wycofali prawie wszystkich swoich sił na dalekowschodnich biegu Rosja pozostawiając tylko te oddziały potrzebne do montażu skutecznej kampanii tylną straż.

  Wraz z ponad 5 milionów wycofujące się wojska sowieckie siły zbrojne i obywatele wzięli również z nimi każdą maszynę przemysłową, która może być zdemontowany i przeniósł je też.

  Pod koniec 1941 roku, a bez wiedzy Niemczech lub mocarstwa sojusznicze, Związek Radziecki był w procesie industrializacji ich całkowicie regiony Dalekiego Wschodu, głównie w ogromnych podziemnych bunkrów, tworząc co, do końca II wojny światowej, by stać się największym i najbardziej zmechanizowane siły walki na świecie.

  Prowadzone przez jezuitów niemiecko-amerykański tajny sojusz faszystowski jednak, pod koniec 1941 roku i wierząc, że latem 1942 roku Związek Radziecki będzie pokonany, ustanowił kolejny etap swojego planu z atakiem japońskim imperium po całym terytorium Stanów Zjednoczonych na Pacyfiku Region Ocean.

  Jezuitów musisz pamiętam był w Japonia od połowy 16 wieku, i choć były one zakazane w 1639 roku, gdy ich prawdziwa natura została odkryta, Stany Zjednoczone , W 1853 roku, zmusiła Japończyków, aby umożliwić ich z powrotem .

  Ponadto należy pamiętać, plan dla jezuitów zawsze globalnej dominacji w Europie są kontrolowane zawarte przez Niemców, w Azji jest kontrolowany przez Japończyków, i obu Ameryk jest kontrolowany przez Stany Zjednoczone … z Londynu, a nie Rzymie, jest ich siedziba świecie.

  Więc na początku 1942 roku z ZSRR patrząc jak to było prawie pokonany przez Niemcy, Stany Zjednoczone, które utraciły dziesiątkach tysięcy żołnierzy walczących japońskiego imperium, resztę aliantów prawie wszystkie pokonany i swoje narody pod kontrolą niemiecką jezuici wiedzieli, że do końca tego roku globalny traktat pokojowy reżimów faszystowskich instalacji na całym świecie zostanie zakończona.

  Ale plan nie jezuitów nie okaże się dokładnie, jak się spodziewali, ponieważ byłoby to latem 1942 roku niemieckiej ofensywy przeciwko Związek Radziecki który miał do pokonania go nie okazują się zgodnie z planem.

  W rzeczywistości, poprzez lata 1942 do jesieni, radzieckie siły zbrojne nie tylko nie udało się pokonać, ciągle, o dziwo, rośnie w siłę. Oraz w dniu 19 listopada 1942 roku radzieckie siły do tego raz pierwszy w wojnie rozpoczęły masową kontratak przeciwko Niemcom z ich tajnej armii mieli ukrywane w Daleki Wschód ,

  I po pełnej skali wojsk radzieckich tajnych gromadzeniu u mężczyzn i sprzętu wojennego został zrealizowany przez jezuitów, zareagowali jak mają wszystkich w całej ich historii … zabijając Żydów, co Holokaust urodził.

  I to nie tylko Żydów, albo, ale każdy, kto miał najmniejszego stowarzyszenie w ogóle albo z Iluminatów Bawarii czy Freemasons zostały zamówione wykonywane zbyt.

  Ale to było za mało, a dużo późno, aby zapisać plan jako jezuitów na początku 1944 roku, zdali sobie sprawę, że gdyby alianci nie podbój Europy, do końca 1945 wojsk radzieckich osiągnie brytyjski kanał i kontrolować niemal całej Europie.

  Teraz do każdego, kto chce, aby twierdzić, że II wojna światowa była wojną przeciwko faszyzmowi przez demokratycznych narodów świata mogą to zrobić. Jednak niemal niewyobrażalna liczba ofiar tego konfliktu opowiada swoją prawdziwą historię:

  Połączone śmierć jezuity walczącymi stronami (sterowane Niemcy , Brytania , Stany Zjednoczone , Włochy i Japonia ) Wyniosła prawie 13 mln , podczas gdy śmierć poniesiona przez Związek Radziecki było prawie 30 mln .

  I mimo że stracił prawie 30 milionów ludzi, tak rozwścieczyło przeciwko Jezuita był ZSRR byli gotowi zniszczyć je raz na zawsze znikają … i ich uzyskaniu od Bawarskich Illuminati-mason-żydowskich „szpiegów” kompletna dokumenty dotyczące niemieckiej bomby atomowej ich zemsty był rzeczywiście należy się obawiać.

  Więc dlatego w marcu 1945 roku, w tajemnicy jezuita spotkanie niemieckich i amerykańskich przywódców wojennych, po czym odbyła podpisano traktat pokojowy między nazistami i Stanach Zjednoczonych … Prezydent Franklin Roosevelt, który nie akceptuje i miał być zamordowany.

  Ogólne zarysy tego traktatu pokojowego wezwali do Stany Zjednoczone do ochrony wszystkich najlepszych nazistowskich przywódców wojennych, w tym Adolfa Hitlera, w zamian za Niemcy przewracając Amerykanom ich dwóch ukończonych bomby atomowe.

  Niemcy ‚S Początkowy plan wykorzystania tych bomb atomowych było użyć ich przeciwko Sowietom, których armie nie można zatrzymać. Jezuici jednak do wniosku, że gdyby wojna nie stanął nic nie będzie w stanie zatrzymać Sowietów, zwłaszcza po ich wypowiedzieli wojnę Imperium Japońskiego … i co uczynili 3 miesiące później.

  I upewnić się, że wojna została zatrzymana przed otrzymałem żadnej Sowieci więcej terytorium; Amerykanie wzięli Niemcy ‚S bomby atomowe i rzucił je na Japonia , Co skutecznie zatrzymując się Sowietów z ich ogromnych zysków lądowych.

  Oczywiście, a jak wszyscy wiemy dobrze, Historia tych prawdziwych rzeczy są przechowywane od tych, nie chcąc ani skłonny zaakceptować prawdę, ale tak będzie, to pozostaje, co się stało.

  Byli tacy, którzy gardzili ten tajny traktat pokojowy, jak generała George’a Pattona, który został szybko zamordowany , a sekretarz stanu USA James Forrestala który uruchomił chory skazany operacja highjump atak na nazistowskiej bazy na Antarktydzie, która chroni nawet dzisiaj potomkowie III Rzeszy czołowi przywódcy za co został zamordowany zbyt .

  W prawdzie, pełna lista zabójstw dokonanych na zlecenie jezuitów, aw dzisiejszym świecie finansowane przez światowego imperium Thyssen, jest zbyt duży, aby napisać o wszystkich, ale w największym książek, a nie tylko to proste pismo.

  Ale najważniejsze z nich (nie w życiu człowieka, jak każde życie jest cenne, ale w kategoriach historycznych) jezuita zamówić zamachy niech utrzymywał się na …

  Takich jak jeden z najgroźniejszych wrogów jezuitów, prezydenta Johna F. Kennedy’ego , który nie tylko znał swoją siłę, ale jak oni przeniknęli agencji wywiadowczych i jego rząd był w procesie ich zniszczenia

 18. Cute Kid said

  Taa Taa, panie/pani Marek55:

  Wszystkiemu winni sa Jezuici. Wedlug tych co wpuszczaja innych w maliny: SPOSOBEM HERMENSA!

 19. PIJANY Winston Churchill: NIE WAŻNE CZY NIEMCAMI RZĄDZI HITLER, CZY INNY KAPŁAN JEZUICKI. CHODZI O POTĘGĘ NARODU NIEMIECKIEGO I JEGO CELE. JAKIE jednak były to CELE Narodu Niemieckiego tego jednak Pijak nie powiedział – ale ja powiem za jego szefem Ignacym Paderewskim.
  Chodziło mianowicie o granicę niemiecko-żydowska na Missisipi. Jezuicki z Uniwersytetu Monachijskiego uczyli Adolfa, że Rosję MA W KIESZENI dzięki Paktowi Antykominternowskiemu, do którego Polska – jako państwo faszystowskie – przystąpić MUSI. Jednak po Kontrultimatum Becka Wehrmacht musiał w ciągu 8-9 dni zdobyć Brześć Litewski i ogłosić Przemysłowe Płodzenie AMERYKANÓW przy pomocy Polek i Stu Małych Narodów Rosji.

 20. Cute Kid said

  Mialo byc HERMESA oczywiscie a nie HERMENSA..

  No i teraz, dzieki panu/i Marek55, jak juz widac z powyzszej wypowiedzi, bedziemy zajmowac sie dyskusja na temat jezuitow (ktorzy to oczywiscie sa tymi stojacymi za kulisami i pociagajacymi za wszystkie sznurki).

  Dziekujemy panu/i panie/i Marek55 za ta trollowata dzialalnosc!

  Dziekujemy.

  I prosimy o dalsze wypowiedzi wszystkich wpuszczonych przez pana w maliny.

  Widac na gajowce maliny sie rozrosly gesto

  EH!

 21. Marucha said

  Re 17:
  Panie Marek… spadaj Pan stąd. I ciesz się, że takim, jak Pan, nie można przez Internet wybić zębów z tępej mordy,

 22. ALI BABA said

  ad 13..”bo zdobył np. Przed Frontem archiwum Hitlera w Książu, które było w trakcie ewakuacji do Zgorzelca.” Z TEGO CO WIEM CHODZI NIE O KSIĄŻ A O RADOMIERZYCE.!! PS Steć był zwykłym przewodnikiem znającym b. dobrze swój region, a ponadto interesował się numizmatyką tak jak P. Jaroszewicz i z nim wymieniał swoje monety..Czy Steć studiował
  germanistykę.? Jest to b. wątpliwe..Ale nie ulega wątpliwości, że przed śmiercią TEŻ BYŁ torturowany jak Jaroszewiczowie..!!

 23. Guła said

  A to ci marszał Żukow, samochwała. A tu okazuje się że to też marszał ino Kulikow

 24. Marek55 said

  Aby się pomodlić abyś przypadkiem nie wpadł pod nadjeżdżający samochód na ulicy,
  wcale nie jest mi potrzebny kapłan, toż ty nawet nie wiesz co tam jest napisane 🙂

 25. re1truth2 said

  Ujj,
  Ujszkujnik napisał prawdę. Bo zaraz pojawiają się przydługawe wpisy nie wnoszące nic do tematu.
  Prawda boli, aż wywołuje trolli
  .http://www.xdpedia.com/upload/images/im_bardziej_wspominasz_tym_bardziej_boli_2013-09-06_22-48-31_middle.jpg

Sorry, the comment form is closed at this time.