Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Anzelm o Położyć kres patologii
  Greg o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Anzelm o Położyć kres patologii
  Mietek o Schiller na liście Ukraiń…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Marucha o Położyć kres patologii
  zagobasum o Schiller na liście Ukraiń…
  kontra o Żydowska kloaka przetacza się…
  Peryskop o Wolne tematy (58 – …
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  Peryskop o Wolne tematy (58 – …
  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Slobodan Milošević oczyszczony z zarzutów przez Trybunał Haski

Posted by Marucha w dniu 2016-08-10 (Środa)

Co zrobi teraz “Gazeta Wyborcza”, “Krytyka Polityczna” i cała polska “liberalno-demokratyczna wspólnota”? Jak zniosą zawarte w oficjalnych dokumentach Trybunału sformułowania dotyczące Slobodana Miloševićia?

[Nic nie zrobi. Uda, że nie słyszy i nie widzi. Jak każda świnia. Tym śmieciom napluć w ryj, to powiedzą, że deszcz pada. – admin]

To niewątpliwie ważne wydarzenie, gdyż stanowi kolejny, niezwykle symboliczny, dodajmy, dowód na bankructwo obozu liberalno-demokratycznego (ostatnio chętniej nazywanego euro-atlantyckim).

Demonizacja Miloševićia była w rzeczywistości ostatnim aktem propagandowej dekadencji po dokonaniu rozbicia Jugosławii. Po bułgarskim “majdanie” z lat 1996-97 i faktycznym otwarciu drzwi na całe Bałkany Waszyngtonowi, jego utrącenie stało się tylko kwestią czasu.

W ciągu roku Slobodan Milošević ewoluował z “najważniejszego czynnika stabilizującego region” (tak mówiono o nim na okoliczność podpisywania porozumień w Dayton) w “animatora makabrycznych zbrodni wojennych”; nadano mu medialny pseudonim “Rzeźnik Bałkanów”.

Polskie, usłużne jak zawsze, media prowadziły wyjątkowo ohydną nagonkę nie tylko przeciw samemu Miloševićiowi, ale w ogóle przeciwko Serbom. Dzięki takim tuzom agit-propu, na przełomie wieków, Serbowie stali się czwartym (po Rosjanach, Niemcach i Czechach) najbardziej nielubianym przez Polaków narodem. [Nie chcę powtarzać ogólnie znanego faktu, ale polskie media są „polskie” tylko z nazwy. A swoją drogą Polacy dają się Żydom napuścić na każdego… – admin]

W 1999 roku NATO przeprowadziło wojnę napastniczą przeciw resztkom Jugosławii za pretekst podając “obronę ludności albańskiej w Kosowie” przed rzeczonym “Rzeźnikiem Bałkanów”. To z kolei było uzasadniane nadużyciami, jakich wojsko jugosłowiańskie dopuszczało się podczas walk z separatystyczną organizacją militarną zwaną Armią Wyzwolenia Kosowa.

Wiele opisywanych w mediach “zbrodni reżimu Miloševićia” okazywało się później aktami sztuki scenograficznej, np. słynna wówczas “masakra w Raczaku”. NATO bombardowało Kosowo i Serbię przez prawie trzy miesiące dokonując tragicznej dewastacji i setek morderstw, oraz, a jakże wprowadzenia demokracji.

Niestety, nawet powołany i działający na zamówienie haski trybunał nie był w stanie ostatecznie poradzić sobie z realizacją powierzonych mu zadań.

Jedyne, co się udało, to ostateczne doprowadzenie do śmierci Miloszewicia oraz stosunkowo długie ukrywanie faktu jego uniewinnienia. Służby prasowe trybunału są tak zapracowane, że od 24 marca do dziś nie zdążyły przygotować konferencji prasowej, na której ogłosiłyby to, co jest napisane w oficjalnej dokumentacji: “Trybunał nie uzyskał przekonania, jakoby Slobodan Milošević miał uzgodnić i wykonać plan czystki etnicznej na społeczności chorwackiej i muzułmańskiej na terytorium Serbii (…) Podobnych zamiarów nie poświadczają żadne dowody”.

Warto dodać, że “społeczność demokratyczna” wykorzystała podobny mechanizm kilka lat później, gdy oskarżono Saddma Husaja o posiadanie broni masowego rażenia.

KOMENTARZ [strajk.eu]:

Przestrzegam przed ewentualną idealizacją Slobodana Miloševićia. Skonfundowani lewicowcy często wiedzeni są fałszywą potrzebą popierania którejś ze stron, gdy pojawia się jakiś konflikt. Milošević był człowiekiem władzy i miał pewne przekonania pro-socjalne (nie było eksmisji na bruk, nie było wyłączeń prądu za nieopłacone rachunki itd.), ale daleko mu do cnót i praktyki postępowania, którą można mierzyć skalą naszych wymagań.

Jego ukłony w stronę niedomagających wynikały raczej z jego biurokratycznej przebiegłości i chęci zapewnienia sobie stosunkowo spokojnego klimatu do rządzenia. Gdy wymagała tego sytuacja Milošević bywał raz nacjonalistą, raz socjaldemokratą.

Niemniej, nigdy nie był zbrodniarzem wojennym na miarę tych, których popierają liberalne media w Polsce. Ani on, ani jego stopniowo autonomizujący się pomagierzy jak Karadżić czy Mladić, nie zabili nigdy tylu ludzi, co wojska, których głównodowodzącym jest obecnie Barack Obama w ciągu jednego roku.

Nie da się także nie zwrócić uwagi na interesującą okoliczność w jakiej stawiają nas niezależne do szpiku media głównego nurtu. Nie zauważyłbym tej informacji gdyby nie posty na stronach mediów rosyjskich i wenezuelskich. Teraz ją opublikuję po polsku i czekam na oskarżenia o agenturalne powiązania z reżimem Maduro i Putina jednocześnie.

http://strajk.eu

Komentarzy 29 do “Slobodan Milošević oczyszczony z zarzutów przez Trybunał Haski”

 1. AlexSailor said

  Zamordowany bohater, obrońca swego kraju, tradycyjnego sojusznika Polski.
  Kiedyś była dobra zasada.
  Ten, kto oskarża, jeśli oskarża fałszywie, ponieść ma karę przewidzianą dla oskarżonego fałszywie.
  Jaką odpowiedzialność poniosą te kanalie?
  Zaiste, w tym kontekście można trochę inaczej spojrzeć na historię.

 2. revers said

  Dziwne te parchate werdyki w Hadze, gdy w miedzy czasie za to samo, czyli mord muzulmanow na muzulmanach w Srebnicy, przy pomocy holenderskigo NATO, obciazylo sie wyrokiem 40 lat wiezienia , Karadica

  https://www.theguardian.com/world/2016/mar/24/radovan-karadzic-criminally-responsible-for-genocide-at-srebenica

 3. Marucha said

  Proszę o powielanie i linkowanie tego tekstu gdzie tylko się da.

 4. Akej said

  Wprawdzie Milosevic do bezgrzesznych barankow nie nalezal, ale zaszczuto go bezprawnie! – Ot, swinska moralnosc politycznie poprawnych zydolibertynow! Najpierw zaszczuja niewinnego czlowieka i stekiem klamstw zszargaja mu opinie, potem zamorduja go, a po latach, podobnie jak skonczone komuchy, bezwstydnie przyznaja, ze nie popelnil przestepstw mu zarzucanych. Czy nie ma
  naprawde sposobu aby takie parszywe zydoliberalne hieny wytruc lub powybijac? O postawie rzadu PRL-bis wobec Milosecicia i Serbii lepiej nie wspominac bo mozna tylko ze wstydu zapasc sie pod ziemie!

 5. huhulaj said

  https://treborok.wordpress.com/wyznanie-agenta-cia-dostalismy-miliony-na-rozbicie-jugoslawii/

  http://wolnemedia.net/prawda-i-klamstwa-o-rozpadzie-jugoslawii/

 6. Akej said

  @ Rewers (2)
  Karadic i Mladic nie nalezeli do aniolkow. Mieli swoj udzial w czynach, ktorych normalny czlowiek nie powinien popelnic.

 7. Marucha said

  Re 4, 6:
  W każdym bądź razie nie byli winni zarzucanych im czynów. A w porównaniu z amerykańskimi gołąbkami pokoju i siewcami demokracji…

 8. Vidmo said

  A prawdziwi zbrodniarze wojenni nie zostali wskazani – Kohl i Busch plus ci, ktorzy ich do tej zbrodni „zachecili”. To oni dla swoich morderczych celow zabili tysiace Jugoslowian i rozwalili niepodlegle panstwo europejskie. Sprzeciwu oficjalnego i silnego nie bylo!
  Media zablokowane, Europa ma sie „dobrze” !?

 9. maasteer said

  A tak innego przywódcę serbskiego opisuje Wikipedia:
  „Radovan Karadžić (cyryl. Радован Караџић, wym. [râdovaːn kârad͡ʒit͡ɕ]; ur. 19 czerwca 1945 w Petnjicy koło Šavnika, Czarnogóra) – polityk Republiki Serbskiej, były prezydent Serbskiej Republiki Bośni i Hercegowiny, lekarz psychiatra, poeta, zbrodniarz wojenny.”

  qrwa! „zbrodniarz wojenny” – to powinno być przypisane do wszystkich prezydentów usa … i nie tylko. Obecnie do Poroszenki np.

 10. revers said

  Daj pan spokoj panie Akej o gadaniu o aniolkach na wojnie, przynajmiej jeden z 11 zarzutow zdjac wiecej. Czy moze pan rowniez z GROMEM i haskimi sedziami pomagal upychac muhadzewinom sciete glowy Serbow w skrzynki w Bosni i Kosovie.

  Szczgolnie Kosovo jest warte pamieci bo to tam probowano europe ratowac przez otomanami jeszcze pare wiekow wczesniej jak Sobieski pd Wieniem, czy Hetman Zolkiewski na podkarpaciu.

 11. wanderer said

  Parszywe mendy zabily czlowieka, wielkiego dobrego przywodce za nic, a jeszcze maja czelnosc nazywac sie humanitarnymi obroncami ludzkosci i pouczac innych. Bandyci zasrani. I jak sie czuja teraz te sprzedajne mendy? Ale to wszystko zostanie im policzone i za wszystko beda musieli zaplacic, swoja dusza rowniez..

  Wieczy odpoczynek niech da mu Pan, bo madry i sprawiedliwy czlowiek byl.

 12. Akej said

  @ Marucha (7)
  Zgoda!

 13. Nemo said

  @ Marucha

  „Proszę o powielanie i linkowanie tego tekstu gdzie tylko się da.”

  Zrobione!

 14. huhulaj said

  Zawsze uważałem, że wszystko należy poznawać w jak najszerszym kontekście.
  Pod poniższym linkiem jest do pobrania książka Piotra Beina „NATO na Bałkanach. Rozpad Jugosławii”:

  https://rapidu.net/4316748826/Rozpad-Jugoslawii.rar

  Autora można nie lubić, można się z nim nie zgadzać, ale książkę należałoby przeczytać.

  A tu jeszcze jeden artykuł o tym w jaki sposób i komu naraził się Dejan Lucic:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/106659-2015-11

 15. peacelover said

  Czy ktos przypadkiem nie zauwazyl, ze cale to parchate bydlo z tzw „Zachodu”
  traci systematycznie na popularnosci i znaczeniu…!
  I dzieje sie to pomimo nadludzkich wysilkow w tzw publikatorach, (prasa, TV)
  Caly ten smrod pomalu przestaje sie liczyc, sami podkopali wlasna wiarygodnosc !!!!
  Ale to jeszcze nie koniec !!

 16. anonim said

  Wot zebrało im się na uczciwość..skoro tak to teraz czas postawić Tonego B.liara na ławie oskarżonych za bezprawną wojnę z Irakiem, że niby un nie był winny bo go oszukano? No to wyjdzie kto oszukiwał i do ciupy go…jak uczciwość to uczciwość.

 17. wanderer said

  re 15 Peacelover

  Panie Peacelover, nie tylko my, ale juz chyba caly normalny swiat juz zauwazyl. I bardzo dobrze. Na pohybel bydlu.

 18. wanderer said

  re 16Pan Anonim, na wszystko przyjdzie czas. Na nich takze. Mamy to przeciez obiecane przez Pana naszego.
  A jesli Bog z nami to kto przeciwko nam?
  Ta droga nie jest latwa i wiele ofiar kosztuje, ale prawda i dobro zwyciezy.

 19. Isreal said

  ad3 i poprzedni i ten „publikuję” gdzie mogę, zasięg niewielki i część czytających (znajomych!? itp) to druga strona, ale próbuję…..

  mnie kiedyś ktoś „zmusił” do myślenia, to teraz próbuję to oddać….

 20. NICK said

  Polską, Słowiańską i Ludzką wreszcie Racją Stanu JEST!
  By czynić jak zapodał Gospodarz we (3). Co do wyroku.
  Rozumiecie?
  BEZ wskazywania grzeszków.
  Ponieważ:
  -to były grzeszki konieczne dla ratunku cywilizacji człowieczej,
  -stanowiły ledwie TŁO; dla tego co czyni NWO… .

 21. Joannus said

  Ad 15
  Jest i pozostanie aktualnym to.
  Kłamstwo ma krótkie nogi.

 22. Ehze said

  A teraz czas na przywrocenie mu zycia oraz oddanie Kosowa Serbii.

 23. u said

  Widac, ze nowe prady wieja z jakiejs znanej swiatowym rewolucjonistom przyczyny (wali sie nastepna utopia), wiec wcale nie bede zdziwona gdy niedlugo wybiela Hussaina i Kadafiego a z obaleniem Assada – dadza sobie na wstrzymanie. Cos sie dzieje w tym swiecie nowego i zatrwazajacego, bo np.wczoraj czytalam na Sputniku (wersja angielska), ze Smoki przygotowuja sie do wojny i twierdza, ze ja wygraja, ze wzgledu na wyzsze zaawansowanie technologiczne (ukradli co chcieli, reszte im w postaci inwestycji dowieziono, no troszke sami nad tym popracowali – nauki tam cisna ale z wykluczeniem seksownej) i morale wsrod kitajskich wojsk (Xi wpaja im patriotyzm za pomoca przypominania klesk, silnej wladzy z ktorej sa dumni i powinni pielegnowac jak oko w glowie.) Nawet zreszta Taiwan jak powiadomili nie bredzi jak uslyszal co moze czekac Australie (gwaltowny atak za stanowisko jakie zajeli po wyroku w Hadze w sprawie M.Płd..Chinskiego)juz nie bredzi o niepodleglosci tylko przynaje, ze jest czescia Wielkich Chin.
  Takze wszystko sie zmienia bo apetyt Chin nieposkromiony, polknie caly zgnusnialy system, ktory moze ideolodzy islamu beda bronic. A tacy ludzie jak Milosewic zaczynaja , niestety za pozno byc w cenie.

 24. Peryskop said

  Do tej kompromitacji jeszcze kilka ziaren pieprzu celem pogłębienia reflexji :

  Slobodan Milošević został aresztowany w dniu 1 kwietnia 2001 – w Prima Aprilis.

  Ówczesny Prezydent Jugosławii Vojislav Koštunica sprzeciwił się extradycji jako sprzecznej z Konstytucją Jugosławii.

  Ale odmiennego zdania był Premier Zoran Đinđić, który doprowadził do wydania „sprawcy”.

  Po załatwieniu extradycji Miloševića do Hagi via amerykańska baza w Tuzla (Bosnia Herzegovina),
  USA przekazały Belgradowi ok. $1 mld w ramach „pomocy” (raczej skromny ekwiwalent za zniszczenia po bombardowaniach NATO).

  Sądził Miloševića przez 15 lat spec ONZ-owski Międzynarodowy Trybunał Kryminalny dla b. Jugosławii – z czego 5 lat za życia i 10 lat pośmiertnie.

  Na krótko przed zgonem Miloševića (atak serca – wg GNM „złość o rewir”) haski Trybunał odrzucił jego wniosek o zezwolenie na przeprowadzenie specjalistycznych badań w klinice kardiologicznej w Rosji.

  Ustanowienia Międzynarodowego Trybunału Kryminalnego w Hadze w latach 1998-2002 o zasięgu ogólno-światowym nie ratyfikowały m.in. USA, Rosja, Chiny, Indie oraz Izrael.

  Natomiast Stany Zjednoczone wręcz zagroziły, że ewentualnie aresztowani przez MTK Amerykanie będą odbici siłą.

  Tak oto American Dream staje się koszmarem…

 25. revers said

  To jeszcze nie koniec bo za kulisami dziala gmina powiazana z Chodorowskim, ktora probuje tak ja Miloszewicza, wrobic i urobic Putina zrzucjac na Putina wszystko co zle dzieje sie na Ukrainie, po to odbywja sie rozne spedy demostracje w Kijewie obwiniajaca zla sytuacje na Ukrainie Rosje Putina, zeby przy okazji takich marionetkowych wyrokow zrobic nie tylko z Miloszewicza, ale z Putina apologiste i pozytecznego idiote.

  Co na to rodzina Miloszewicza?, powinna zaskarzyc ONZ, UNYCH o wieloletnie bezprawne, przetrzmywanie w wiezieniach Milosevica bez odpowiedniej opieki medycznej, choroby i smierc Miloszewicza.

  http://theduran.com/hague-clears-slobodan-milosevic-bosnia-vladimir-putin-ukraine/

 26. revers said

  „A tacy ludzie jak Milosewic zaczynaja , niestety za pozno byc w cenie.” ?

  co to za pieprzenie jak podobnaa narracje tworzy sie wokol Putina, a Chodorowski s-ka Soros, czeka tylko zeby wrocic do swoich geszeftow w Rosji.

  Podpisz pan lepiej petycje …

  http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/6820-podpisz-petycje-zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fundacji-g-sorosa

 27. u said

  @ 24

  Z Putinem sobie zakulisowi macherzy nie poradza, cieszy sie zbyt duzym popraciem wsrod Rosjan. Rosjanie nie kupiliby smierdzacej rewolucji, tylko predzej ubiliby aktywnych prowodyrow. Tak nawiasem to dziwie sie, ze Putin nie wykopal jeszcze kretow. Czego sie obawia?

 28. huhulaj said

  Panie U, Putin kretów nie wykopie, one już tam zostaną zakopane na wieki wieków. W ogóle to nie ta liga, żeby Wołodia się tym zajmował. Ja, będąc na jego miejscu robiłbym tak samo, czekając na odpowiedni moment, żeby jednym ruchem (jednym!) zrobić porządek na szachownicy i wyrzec: „szach i mat”. Chyba, że… Chyba, że oni wszyscy grają w jednej drużynie. A co do Rosjan… i czego by tam oni nie kupili… Drogi panie, ludzie są tylko ludźmi. Na to wszystko trzeba tęgich łbów i speców nie lada w każdej dziedzinie, a nade wszystko ludzi nieprzekupnych i takich, których nie da się zastraszyć. Miejmy nadzieję, że kibicujemy właściwej stronie. Poza tym róbmy swoje i bądźmy gotowi na najgorsze.

 29. NICK said

  Co się stało? Peryskopie? (24).
  Zgoda.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: