Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Katarzyna TS: Wojna żydowsko-żydowska czy teatrzyk dla gojów?

Posted by Marucha w dniu 2018-07-09 (Poniedziałek)

Gdy w połowie czerwca pojechałam na urlop, ustawa o IPN jeszcze była, a Żydzi pluli na Polskę. Gdy na początku lipca przyjechałam z urlopu, ustawa o IPN została wykastrowana pod żydowskie dyktando, ale Żydzi nadal pluli na Polskę.

Dlaczego? Obecnie powodem plucia jest to, że chociaż w ustawie o IPN nie ma już zapisów, które nie podobały się Żydom, to jest oświadczenie premierów Morawieckiego i Netanjahu, które według polityków Prawa i Sprawiedliwości jest wielkim sukcesem i początkiem nowej epoki.

„Uzyskaliśmy archimedesowy punkt oparcia do tego, żeby rozpocząć poważną walkę o zmianę obrazu najnowszej historii Polski” – oświadczył Jarosław Kaczyński i dodał, że tylko ignoranci bez elementarnego rozeznania w sferze światowej nie doceniają, jak wielki jest to sukces.!

Wychodzi na to, że jestem ignorantką bez elementarnego rozeznania w sferze światowej, ponieważ w żaden sposób nie mogę pojąć, jak można sukcesem nazwać zgodę na pisanie ustaw pod dyktando obcego państwa w zamian za świstek, który nie ma żadnej mocy prawnej.

„Najlepszym dowodem, jak dużo udało się osiągnąć, jest to, że premier Beniamin Netanjahu jest dzisiaj atakowany z tego powodu” – przekonuje prezes Prawa i Sprawiedliwości. I może bym mu nawet uwierzyła, gdyby nie jedno „ale”. A jest to „ale” bardzo poważne. Co będzie, gdy pod wpływem tych ataków premier Netanjahu wycofa się z tez zapisanych w oświadczeniu? Czy prezes Kaczyński i premier Morawiecki wzięli pod uwagę taki scenariusz?

Zapewne zapytacie, dlaczego premier Netanjahu miałby wypiąć się na ów „archimedesowy punkt oparcia”. Przecież podpisał, a co podpisane, to święte. Bez żartów! Nie takie oświadczenia lądowały w koszu na śmieci. Zapytajmy raczej, dlaczego Netanjahu ma trwać przy tym oświadczeniu, gdy jego własny minister oraz Instytut Yad Vashem zarzucają mu zdradę Izraela, a w Knesecie ma odbyć się awantura na cztery fajery.

I w ogóle o co tu chodzi? Czy naprawdę jesteśmy świadkami żydowsko-żydowskiej wojny, czy też odgrywany jest przed nami teatrzyk dla gojów?

W mojej skromnej opinii (ignorantki bez elementarnego rozeznania w sferze światowej) NIE MA TO ŻADNEGO ZNACZENIA. Bez względu na to, czy patrzymy na wojnę żydowsko-żydowską, czy na teatrzyk dla gojów, w obu przypadkach Polska dostaje po łbie, a Żydzi i tak spadają na cztery łapy. Dlaczego? Ignorantka wyjaśnia.

Załóżmy, że mamy do czynienia z autentyczną wojną żydowsko-żydowską, w której źli Żydzi z Yad Vashem et consortes biją dobrego Żyda Netanjahu. Bez względu na wynik tego pojedynku – a Netanjahu już zapowiada, że będzie „słuchał historyków” – tym, który obrywa najbardziej, jest Polska. Dobre imię państwa i narodu polskiego jest przy tej okazji tak szargane, że włosy stają dęba i ręce opadają.

Z Jerusalem Post dowiadujemy się, że „Rząd Polski na Uchodźstwie brał udział w mordowaniu Żydów”, a po żałosnym dementi Szewacha Weissa w świat idzie przekaz o żołnierzach Armii Krajowej, którzy „współpracowali z Niemcami co do Żydów”.

To, co obecnie wygaduje prof. Jan Grabowski (Abrahamer), któremu puściły już wszelkie hamulce, woła o pomstę do nieba. A ścigać tych kalumnii nie ma jak, bo przecież PiS wycofał się z zapisów o penalizacji oszczerstw wobec Polski, w związku z czym mamy sytuację „hulaj dusza, piekła nie ma” i każdy czuje się w obowiązku opluć Polaków w ramach „wolności słowa”. Można robić to bezkarnie, więc plucie nie zmniejsza się, ale przybiera na sile. Holokaustowa hagada nakręca się w tempie ekspresowym.

Ciekawe, jakie rewelacje usłyszymy podczas środowej debaty w Knesecie. Mnie już nic nie zdziwi. Nawet teza o rotmistrzu Pileckim jako hitlerowskim kolaborancie, który w Auschwitz gazował Żydów na polecenie polskiego rządu.

Przeanalizujmy teraz opcję o teatrzyku dla gojów. Głównym celem Żydów było wyeliminowanie z ustawy o IPN artykułów pozwalających na ściganie oszczerców przypisujących Polsce i Polakom odpowiedzialność za zbrodnie niemieckie. I to przypisującym ją WBREW FAKTOM. Cel został osiągnięty.

Po kilkumiesięcznym tarzaniu Polski w smole i pierzu (jak celne określił to Stanisław Michalkiewicz) PiS zrobił to, czego chcieli Żydzi. Na otarcie łez dostaliśmy „sukces” w postaci oświadczenia, które – piszę to raz jeszcze – nie ma żadnej mocy prawnej. Co do mocy symbolicznej tego oświadczenia, to przekaz jest taki: trzeba było coś Polakom dać, ale – wicie, rozumicie – nie daliśmy im nic, a oni cieszą się jak głupi do sera. I nie jest to wymyślona przeze mnie teoria spiskowa, ale narracja jednego z zaufanych współpracowników premiera Netanjahu, Yaakova Nagela.

„Było prawo, o którym wszyscy mówili, że było straszne, a teraz pozbyliśmy się go nie dając nic w zamian” – oświadczył Nagel i dorzucił, że Polska szczyciła się tym, iż uchwaliła prawo, które miało przywrócić narodowi honor, a pół roku później anulowała je „z ogonem między nogami”.

Dla jasności – to są słowa tzw. dobrego Żyda, który uczestniczył w rozmowach zakończonych podpisaniem oświadczenia.

A teraz czas na teatrzyk, czyli Żydzi kłócą się dla picu, a goje cieszą się, że coś ugrali, gdy tak naprawdę zostali zrobieni w bambuko. W teatrzyku występują: dobry Żyd Netanjahu, źli Żydzi z Yad Vashem i „archimedesowy punkt oparcia”.

Goje cieszą się jak dzieci, a dobre imię państwa i narodu polskiego jest przy tej okazji tak szargane, że włosy stają dęba i ręce opadają. Ścigać tych kalumnii nie ma jak, bo przecież PiS wycofał się z zapisów o penalizacji oszczerstw wobec Polski, a oświadczeniem Morawieckiego i Netanjahu można sobie tak naprawdę podetrzeć… sami wiecie co.

Gdyby PiS naprawdę chciał „rozpocząć poważną walkę o zmianę obrazu najnowszej historii Polski”, to zrobiłby to, co trzeba zrobić, żeby natychmiast przerwać ten chocholi taniec. Co to takiego? Oczywiście, wznowienie ekshumacji w Jedwabnem. Ale tego PiS nie robi. Zamiast ekshumacji mamy świstek, od którego odcinają się „źli Żydzi”, a który „dobry Żyd” – prędzej, czy później – wyrzuci do kosza. A nawet jak nie wyrzuci, to żaden premier nie jest wieczny. Jest Netanjahu, nie ma Netanjahu. I świstka też nie ma. I penalizacji antypolskich oszczerstw również nie ma. A co jest? Jest hagada o Jedwabnem. A dlaczego jest? Bo nie ma ekshumacji. A dlaczego nie ma ekshumacji? O to zapytajcie Jarosława Kaczyńskiego.

PS. Za domaganie się wznowienia ekshumacji w Jedwabnem zostałam zbanowana na Twitterze przez kolejnego „dobrego Żyda”, czyli Igora Lendorfa, o którego absurdalnym argumencie przeciw ekshumacji napisałam w artykule poniżej. To przykre, ale tak właśnie wygląda dialog z Żydami.

Katarzyna TS
http://wprawo.pl/

Zobacz: 
http://wprawo.pl/2018/06/13/kolejny-absurdalny-zydowski-argument-przeciw-ekshumacji-w-jedwabnem-swiat-zobaczy-tysiace-ofiar/

 

Komentarzy 20 to “Katarzyna TS: Wojna żydowsko-żydowska czy teatrzyk dla gojów?”

 1. TG said

  „A teraz czas na teatrzyk, czyli Żydzi kłócą się dla picu, a goje cieszą się, że coś ugrali, gdy tak naprawdę zostali zrobieni w bambuko”.Katarzyna TS
  Polecam.https://www.youtube.com/watch?time_continue=115&v=UQcO46QUz8Y

 2. Salcie said

  Amerykańskie Holocaust Memorial Museum krytykuje zmiany w ustawie o IPN. „Są dalece niewystarczające”

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/amerykanskie-holocaust-memorial-museum-krytykuje-zmiany-w-ustawie-o-ipn-sa-dalece/dqpfz1t

  ———————————-

  Andrzej Bułło

  Co za bzdura!
  „United States Holocaust Memorial Museum podkreśla w swoim komunikacie, że „ocena faktów historycznych nie należy do sądów ani organów ustawodawczych”.
  To dlaczego w sądach toczą sie rozprawy przeciwko ludziom którzy negowali holokaust.
  Czy prawo traktuje wszystkie nacje równo, czy jednak są nacje uprzywilejowane?

  ——————————–
  Michał Filar
  Może zaczniemy szerokie badania o żydowskiej kolaboracji i udzale w Shoach? Przecież wiadomo jest ,że gdyby nie Judenraty do Niemcy nigdy nie dokonali by tak szczegółowego spisu Żydów i nie umieścili ich w gettach? Przecież to sadystyczna Żydowska Służba Porządkowa gnała innych Żydów do transportów kolejowych wywożących ich do obozów śmierci. A mordy na ludności żydowskiej np. w Oszmianach czy w gettcie Będzińskim to czyja zasługa? Niemców…..? Bo materiały źródłowe wskazują właśnie na Judischer Ordnungdienst. Ze wspomnień Marian Auerhahn : „W czerwcu 42 nastąpiła likwidacja getta w Olkuszu.Policjanci żydowscy przybyli na akcję z Będzina i Sosnowca znęcali się w niewyobrażalny sposób nad ludźmi.Swoją brutalnością zadziwili nawet Gestapo” . Inne wspomnienia ocalałego z Shoach Mosze Bahna : „Żydowskiej policji baliśmy się bardziej niż Niemców,ponieważ ci ostatni chętniej godzili się na łapówkę i pozwalali nam uciec”. O Polakach ani słowa. A może bliższe badania nad żydowskią organizacją Żagiew powołaną pod koniec 1940 przez Referat IV B 4 Gestapo z członków Urzędu do Walki z Lichwą i Spekulacją, tzw Trzynastki Abrahama Gancwajcha do infiltrowania żydowskich i polskich organizacji podziemnych. Sama Trznastka jako jedyna organoizacja kolaboracyjna występowała w mundurach Gestapo ! I tak można bardzo długo. Ilu o tym wie poza niewielkim gronem historyków? Bo jakoś żydowscy nie lubią o tym pamiętać.

  ————————–

  Roberta Sekuła

  Polski IPN powinien w końcu zabrać się za naukowe opracowanie roli samych Ż.y.d.ó.w w przeprowadzeniu Holokaustu – udokumentowane konkretnymi przykładami, zeznaniami świadków, ofiar, opatrzone zdjęciami, kopiami dokumentów – aby pokazać, jak wielki był udział w samej tylko Polsce samych Ż.y.d.ó.w w dokonaniu Holokaustu i wymordowaniu kilku ich milionów. Można także w tej pracy pokusić się o dokonanie badań dotyczących takich samych działań prowadzonych przez Ż.y.d.ó.w na terenie innych państw, całej Europy. Taka publikacja powinna powstać jak najszybciej i za pieniądze polskie powinna zostać wydana w postaci książki a jej treść powinna zostać także za pieniądze polskie przetłumaczona na inne języki i także za polskie pieniądze wydana w milionach egzemplarzy w innych krajach – na pewno w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Izraelu. Powinno się wykorzystać sytuację aby pokazać światu, jak sami Ż.y.d.z.i mordowali Ż.y.d.ó.w.
  Najsłynniejszy kronikarz warszawskiego getta Emanuel Ringelblum tak pisał o żydowskiej policji, która nawet jednym zdaniem nie została wspomniana w „naukowym dziele” Grossa: „Policja żydowska miała bardzo złą opinię jeszcze przed wysiedleniem. W przeciwieństwie do policji polskiej, która nie brała udziału w łapankach do obozu pracy, policja żydowska parała się tą ohydną robotą. Wyróżniała się również straszliwą korupcją i demoralizacją. Dno podłości osiągnęła ona jednak dopiero w czasie wysiedlenia. Nie padło ani jedno słowo protestu przeciwko odrażającej funkcji, polegającej na prowadzeniu swych braci na rzeź. Policja była duchowo przygotowana do tej brudnej roboty i dlatego gorliwie ją wykonała. Obecnie mózg sili się nad rozwiązaniem zagadki: jak to się stało, że Żydzi – przeważnie inteligenci, byli adwokaci (większość oficerów była przed wojną adwokatami) – sami przykładali rękę do zagłady swych braci. Jak doszło do tego, że Żydzi wlekli na wozach dzieci i kobiety, starców i chorych, wiedząc, że wszyscy idą na rzeź (…). Okrucieństwo policji żydowskiej było bardzo często większe niż Niemców, Ukraińców, Łotyszy [podkr. – J.R.N.]. Niejedna kryjówka została ‚nakryta’ przez policję żydowską, która zawsze chciała być plus catholique que le pape, by przypodobać się okupantowi. Ofiary, które znikły z oczu Niemca, wyłapywał policjant żydowski (…). Policja żydowska dała w ogóle dowody niezrozumiałej, dzikiej brutalności. Skąd taka wściekłość u naszych Żydów? Kiedy wyhodowaliśmy tyle setek zabójców, którzy na ulicach łapią dzieci, ciskają je na wozy i ciągną na Umschlag? Do powszechnych po prostu zjawisk należało, że ci zbójcy za ręce i nogi wrzucali kobiety na wozy (…). Każdy Żyd warszawski, każda kobieta i dziecko mogą przytoczyć tysiące faktów nieludzkiego okrucieństwa i wściekłości policji żydowskiej” (E. Ringelblum: „Kronika getta warszawskiego wrzesień 1939 – styczeń 1943”, Warszawa 1988, s. 426, 427, 428).

  ————————

  Kacper van Coast

  E. Ringelblum: „Kronika getta warszawskiego wrzesień 1939 – styczeń 1943”
  E. Reicher: „W ostrym świetle dnia. Dziennik żydowskiego lekarza 1939-1945”
  Milch: „Testament”
  K. Mirska: „W cieniu wielkiego strachu”
  J.R. Nowak – „-Niewiniątka- z Judenratów”

  W sierpniu 1942 r. żydowski policjant Calel Perechodnik w getcie w Otwocku wyciągnął z bezpiecznej kryjówki swoją żonę i córeczkę i odprowadził je do transportu śmierci.
  Klara Mirska, Żydówka, która opuściła Polskę w 1968 roku, nie miała w swych wspomnieniach dość złych słów dla odmalowania niegodziwości niektórych przedstawicieli środowisk żydowskich w czasie wojny. Opisała np. następującą historię: „Syn przewodniczącego Judenratu jednego z gett został skazany przez Niemców na śmierć. Przyprowadził go na egzekucję jego ojciec. On miał go powiesić w ciągu kilku minut. Gdyby tego nie uczynił, miał sam zostać powieszony. Taki niesamowity żart wymyślili Niemcy. Ojciec, któremu chęć pozostania przy życiu przysłoniła wszelkie uczucia miłości rodzicielskiej, zaczął poganiać syna. Czynił to na oczach rozbawionych Niemców i stojących w milczeniu przy tej scenie Żydów: ‚No, prędko rozbieraj buty! No, pośpiesz się, i tak ci nic nie pomoże'”

 3. TG said

  Polecam:https://www.youtube.com/watch?v=2YxCwOJkkQo

 4. yattakaj said

  ad TG

  super wpis a o Braunir ten następny filmik własnie Mi brakował w pewnym komencie 🙂 dziękowac 🙂

 5. yattakaj said

  Braunie

 6. lolek said

  I oto mamy wynik owego „salomonowego rozwiązania = samodzielnego samozaorania” ekipy rządzącej w sprawie ustawu IPN

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/izraelski-men-wprowadza-obowiazkowe-szkolenia-dla-przewodnikow-wycieczek-o-polskim/te3pr0r

 7. lolek said

  dla funkcjonariuszy
  Tu jest odpowiedź do głębokiego przemyślenia w miejsce ślepego ataku.

 8. NAJrosądniejszy komentarz na temat "ustawy IPN" : said

  Żydowskie naciski na Polskę – prof. Adam Wielomski:

  Komentarz prof. Adama Wielomskiego do pośpiesznej rewizji ustawy o IPN, czy autentycznej klęski politycznej syjonistyczno-banderowskiego gangu PiSu, a także TOTALNEJ klęski dyplomatycznej III Reoubliki Polin w stosunkach polsko-żydowskich.
  Dodatkowa KLĘSKA III RP to ustawa 447 wymuszona przez ŻYDÓW rządzących w USA i kmpletna nieznajomość historii Polski w świecie oraz w tym zdemoraliozowanym zbankrutowanym USA.

 9. Jarek Majchrzyk said

  Wczoraj obejrzalem spotkanie z Panami Michalkiewiczem, Gadowskim i Zebrowskim z okazjo wydania nowej ksiazki Pana Stanislawa „Niemcy, Zydzi i folksdojcze”. Jedno z pytan publicznosci do Pana Stanislawa dotyczylo tego co robic w takiej sytuacji, jako ze diagnoze stawiac to troche latwiej, niz leczyc. Pan Stanislaw byl tez troche bezradny i raczej pesymistyczny. Chcialem to tylko podac jako przyklad, jak trudna jest nasza obecna sytuacja i ze zanjdujemy sie w takim wolnym spadku, gdzie rzad rozpaczliwie probuje machac swoimi malutkimi skrzydelkami.

  Od paru miesiecy czytam czesto angielskojezyczna prase izraelska i jestem jednym z wielu Polakow, ktorzy biora udzial w burzliwej dyskusji wylaniajacych sie praktycznie pod kazdym artykulem dotyczacym Polski, jej przeszlosci terazniejszosci.

  Moje wnioski po tych 6 miesiacach:
  1. Zydzi nie sa praktycznie dostepni na jakiekolwiek argumenty merytoryczne.
  2. W ciagu ostatnich dekad zydowskie „badania” Holocaustu stworzyly narracje bazujaca na alternatywnych „faktach”, opanowaly te badania i okreslily wszystko inne jako klamstwo
  3. Zydowskie poczucie wyzszosci przerasta parktycznie to kazdego innego narodu i przybiera w stosunku np. do Arabow czy Polakow cechy biologicznej dominacji (inna strona jako zwierzeta)
  4. Polska jest glownym obiektem zydowskiej krytyki i wydaje mi sie, ze powody materialne tlumacza tylko czesc tej nienawisci – katolicyzm, nasze bohaterskie zachowanie w czasie wojny, nasza (relatywna) spojnosc etniczna dochodza do tego
  5. Zydzi nie maja problemu z klamstwami szytymi grubymi nicmi. Przyklady z prasy: a) polscy uzbrojeni zolnierze jako zaloga obozu koncentracyjnego (wypowiedz „ocalonej”) b) polskie koscioly na wsi nadal ucza, ze Zydzi zabijaja chrzescijanskie dzieci na krew (zydowska felietonistka z Londynu). W tym lezy szansa na nasz ewentualny kontratak propagandowy
  6. Zdarza sie, ze Zydzi podwina ogon. Wokol nowelizacji poprzedniej nowelizacji 😉 bylo mniej antypolskich nagonek i mniej antypolskich komentarzy. Moze jakis prykaz od wielkiego brata?
  7. Do porozumienia miedzy nami nigy nie dojdzie. Mniej z powodu holokaustu, a wiecej dlatego, ze jestesmy uwazani za nizszy gatunek czlowieka – takie katolickie bydlo z widlami u boku. Oczywiscie mozemy sie sprzedac 😉
  8. Nasza jedyna nadzieja? To ze Amerykanie przejrza na oczy i zastanowia sie, czy warto walczyc o panstwo wielkosci Slowenii i z ludnoscia Bulgarii. Wiekszego znaczenia to Izrael naprawde nie ma.

 10. Gość said

  Nie ma najmniejszej wątpliwości, że za holokit żydów odpowiedzialni są sami żydzi – chazarzy, którzy m.in. II wojnę światową wywołali i finansowali. Niech nam to żydo-chazarskie, genetycznie uszkodzone bydło nie próbuje wmawiać podłego kłamstwa, że my, Polacy jesteśmy odpowiedzialni za ich holokit. Holokit to prywatna sprawa żydo-chazarska i ich elit. Nie może im służyć do rabowania niewinnych, pokrzywdzonych przez to bydło w II wojnie światowej narodów.
  Wymienię króciutko:
  1. Hitler – żyd berberyjski chazar skoligacony plemnikowo z Rotszyldami
  2. Sztab Hitlera – prawie sami żydzi chazarscy
  3. 150.000. żydów służyło w armii Hitlera we wszystkich formacjach, razem z SS, gestapo i wermachtem

  Finansowany był Hitler przez elity światowego żydostwa, ich banki, za pieniądze zrabowane ludzkości (oni nic innego nie mają).

  TO ŻYDOWSKA HAŃBA!!!

  Kopiecie sobie mendy żydowskie bardzo głęboki grób. Ale to wasza sprawa…

 11. Boydar said

  wyrywkowo, do JM (9)

  „… większego znaczenia to Izrael naprawdę nie ma …”

  Owszem, ma. Wszyscy szpiedzy i agenci USA na świecie są „wynajęci” od Izraela.

 12. Moher49 said

  Zarzekał się Pan Bóg, że II potopu nie zrobi, bo pierwszy nie dał pożądanych efektów. Ale chyba zrobi II potop.

 13. Jarek Majchrzyk said

  Ad 11)

  chodzi mi o Izrael jako terytorium, ludnosc i znaczenie strategiczne. Izrael zostal zrobiony waznym panstwem i glownym powodem tego so ewangeliccy Chrzescijanie w USA, ktorzy zaadoptowali syjonizm jako czesc religijnego swiatopogladu i panstwa europejskie, ktore ,obarczane kolektywna wina za holokaust, sa niejako zmuszane do proizraelskiej polityki. Wbrew temu co Izrael mysli, obydwa te skladniki jego sily sa troche kruche.

  ——
  Izrael to gówniane państwo, które bez bycia na utrzymaniu USA nie przetrwałoby pół roku.
  Admin

 14. Amerykańscy żołnierze US Military PRZEJELI kontrole nad "polską" policją i KONTROLUJĄ kierowców w Polsce! said

  Stacjonujace wojska czyli żołnierze US Military PRZEJELI kontrolę(władzę) oraz zwierzchnictwo nad polskim Ministerstwem Spraw Wewnetrznych i Administracji oraz nad całą polską policją.

  Żołnierze US Army w myśl polskiej ustawy nr 1066 rozpoczeli ZATRZYMYWANIE polskich kierowców na drogach w Polsce i rozpoczeli KONTROLĘ osobistą polskich kierowców bez podawania powodu – polskich obywateli w III RP zarzadzanej przez syjonistów PiS, PO i PSL, którzy zrzekli się władzy na rzecz US Army stacjonującej w III RP.

  Jak informuje portal Moje Gniezno, na terenie powiatu gnieźnieńskiego pojawiły się wspólne patrole, w skład których wchodzą policjant drogówki, żandarm wojskowy US Army i żołnierz amerykański – US Military Police.
  Dodano, iż żandarmi USA uprawnieni są m.in. do legitymowania i ZATRZYMYWANIA, dokonywania kontroli oraz rewizji osobistej oraz używania w stosunku do tych osób wszystkich prawem dopuszczonych środków przymusu bezpośredniego.

  PRZEKUPIONE łapówkami z CIA władze „żydowskiej warszawki” prowadzą szkolenie żołdaków US Army, aby ich przygotować na sytucje PRZEJĘCIA w 100% władzy nad polskimi obywatelami w III RP przez utajnione gangi ŻYDOWSKIE, których głównym mafiozą ma być żydzi J.Daniels, Duda i Gliński.

  https://www.magnapolonia.org/amerykanscy-zolnierze-kontroluja-polskich-kierowcow-w-polsce/

 15. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  „Goje cieszą się jak dzieci, a dobre imię państwa i narodu polskiego jest przy tej okazji tak szargane, że włosy stają dęba i ręce opadają. Ścigać tych kalumnii nie ma jak, bo przecież PiS wycofał się z zapisów o penalizacji oszczerstw wobec Polski”

  ———————

  Sytuacja jest analogiczna, jak podczas tego incydentu we Wrocławiu 5 lat temu (gdy pod członków Krucjaty Młodych symbolicznie podłożyć nasz naród, a pod typa oddającego na nich mocz podłożyć żydostwo)

  i efekt końcowy też jest ten sam, czyli bezkarność żydostwa zagwarantowana przez funkcjonariuszy III RP (gdy pod umorzenie postępowania karnego przez prokurator wrocławskiej Prokuratury Rejonowej, Justynę Pilarczyk, symbolicznie podłożyć wykreślenie przez rząd, parlament i prezydenta z ustawy o IPN procedur karnych za przypisywanie Polsce zbrodni III Rzeszy)
  https://www.pch24.pl/zniewazyl-modlacych-sie-czlonkow-krucjaty-mlodych—pozostanie-bezkarny,23769,i.html
  Tak więc Żydzi mogą na nas szczać dalej.

 16. andzia said

  Trzeba wyciąć z ustawy o ipn karalność przestępstwa holokaustycznego, wtedy będzie równowaga. Póki co ma rację autorka, że jakaś deklaracja reprezentantów dwóch państw to tylko świstek papieru.

 17. lewarek.pl said

  12.
  Zarzekał się Pan Bóg, że II potopu nie zrobi, bo pierwszy nie dał pożądanych efektów. Ale chyba zrobi II potop.

  Skoro Pan Bóg się „zarzekał”, to nie zrobi.
  Ludzie ludziom zgotują ten los.

 18. […] Za: https://marucha.wordpress.com/2018/07/09/katarzyna-ts-wojna-zydowsko-zydowska-czy-teatrzyk-dla-gojow… […]

 19. pomarańczowa ośmiornica said

  Polskie Obserwatorium Praw Goja said….

  A bydło stoi.

  Panie Obserwatorium, nam to każdy może nasrać na łeb a my będziemy chichotać, o jaki fajny żart.

  Proszę wybaczyć, że się wypowiadam nieproszony, a raczej wyproszony, ale czasem trudno wyrobić. W normalnym społeczenstwie to by mu ten kufel wyleciał przez odbyt i rozbił sie o wrocławski bruk.

  Juz nie będę przeszkadzać, sorry.

 20. jjj said

  Sądziłem, że Autorka pisząco o wojnie żydowsko-żydowskiej, ma na myśli „wojnę” Żydzi z Izrela -Żydzi (często przedstawiani jako Polacy) nadwiślańscy z „okolic rządu”. Ta może być teatrem dla gojów. To tak jak by w dużym przedsiębiorstwie (w którym są związki zawodowe, takie silniejsze- w Polsce rzadkość, chyba głównie w „przemysłach tradycyjnych” typu górnictwo, energetyka) związki zawodowe były zblatowane z zarządem i pozorowały „walkę o prawa pracownicze”

  Ta „wewnątrzizraleska” to nawet nie teatr dla gojów. To tak jakby dwóch członków zarządu mającego władzę absolutną, spierało się o drobiazgi nie zwracając uwagi na pracowników (gojów), trochę może by przypodobać się radzie nadzorczej (swoim wyborcom), która i tak niewiele może im zrobić, ale jest po ich stronie.

Sorry, the comment form is closed at this time.