Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Marek o Rozbić system samowładzy
  piwowar o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Godzimir o Unia prze do wprowadzenia tej…
  lewarek.pl o Muzyka klasyczna może być…
  lewarek.pl o Inter pedes
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Rozbić system samowładzy
  Boydar o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (45 – …
  Olo o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Wolne tematy (8 – 2019)

Posted by Marucha w dniu 2019-02-10 (Niedziela)

Jak wynika z sondażu przeprowadzenego dla radiozet.pl, Andrzej Duda wygrywa z Donaldem Tuskiem o jeden punkt procentowy w wyborach preżydenckich.
Taki mają Polacy wybór.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2019/02/05/wolne-tematy-7-2019/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2019/02/16/wolne-tematy-9-2019/

Gajowy Marucha

Komentarzy 215 to “Wolne tematy (8 – 2019)”

 1. Ola said

  a teraz cala prawda ! ( niestety dla niemiecko i angielskojezycznych ) . w skrocie po polsku : – zaden rzad nie rzadzi! Zloto i seks panuje nad swiatem

 2. Dictum said

  „…o jeden punkt procentowy…”

  Tak wygrał Kennedy z Nixonem. Co potem było, strach myśleć…

 3. brys said

  A gdzie Syryjskie wojsko?

  We wschodniej Syrii trwają zacięte walki sił opozycji z rebeliantami z tak zwanego Państwa Islamskiego. Oddziały Syryjskich Sił Demokratycznych, SDF, wspierane przez międzynarodową koalicję antyterrorystyczną, atakują ostatni bastion dżihadystów przy granicy z Irakiem.

  fakty.interia.pl/raporty/raport-wojna-w-syrii/aktualnosci/news-syria-atak-na-ostatni-bastion-panstwa-islamskiego,nId,2828905#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 4. lopek said

  „…Andrzej Duda wygrywa z Donaldem Tuskiem o jeden punkt procentowy w wyborach preżydenckich.”
  ============
  Tzw. demokratura – to wcale nie są żarty – czego dowodem jest powyższy cytat.

 5. VAV said

 6. anonim said

  ad3. Brys
  A srutu tutu tak ich atakują w tej ostatniej enklawie że ci już zdążyli pod Iracką granicę spierdzielić a i na zachód na syryjskiej pustyni też ich widziano i stosownie potraktowano….
  Będą z nimi walczyć aż wszyscy którzy mają się ewakuować zrobią to i wtedy odtrąbi się zwycięstwo.

 7. Boydar said

  Trump PRZEGRAŁ o wiele punktów z Hilarzycą 🙂

 8. Zbyszko said

  Umknął mój apel o podpisywanie petycji w spawie wprowadzanej różnorakiej demoralizacji zwanej Gender :
  http://gibson.neon24.pl/post/147637,zatrzymaj-gender-zatrzymaj-niszczenie-polski

 9. Od redaktora prowadzącego: Paweł Łepkowski, WIELKA MISTYFIKACJA – Wielka tajemnica Krzysztofa Kolumba. Jedna z najbardziej intrygujących hipotez historycznych ostatnich lat mówi, że Krzysztof Kolumb wcale nie był genueńskim żeglarzem, ale synem polskiego króla Władysława Warneńczyka. Dowody potwierdzające tę teorię są bardzo przekonywujące; Rzeczpospolita, 8 II 2019, RZECZ O HISTORII, s. J1-3.

  Redaktor Prowadzący zaczyna z NAJCIĘŻEGO DZIAŁA, że według Napoleona Bonaparte: HISTORIA TO UZGODNIONY ZESTW KŁAMSTW. Można dodać, że Historia jest nauką Polityczną, toteż Potentaci Polityczni nie mogą jej pozostawić Maluczkim więc Dzielą się nią. Najdalej tu poszli Anglicy formułują Konserwatyzm Angielski, który mówi, że HISTORIA RZĄDZI FINANSAMI I POLITYKĄ, a Krzysztof Kolumb jest Wielkim Kapitałem Historycznym.
  Ja uszczknąłem mu nieco z tego Kapitału na rzecz Żydów, którzy jako pierwsi opanowali FINANSOWO odkrytą przez Egipcjan Amerykę Południową eksportując tam Żelazo Śląskie, żeglugą Pasatowaą do Azji Południowo-Wschodniej a potem Dryfową do Peru, gdzie w Chaves de Huantar nabywali statki w PAKIETACH, które składali przy Spławie Amazonką, aby powrócić nimi przez Morze Śródziemne. Ktoś może zauważyć, że Cieśnina Gibraltarska była blokowana przez Tartess-Tanger, ale Żydzi mieli konwencję ze Słowianami a tych się Wszyscy Bali. Żydzi nabywali żelazo Śląskie w Wenecji, czyli Małej Wenedzie-Bydgoszczy na wagę Miedzi a sprzedawali je w całym Pasie Zwrotnikowym na wagę ZŁOTA.
  Słowianie musieli sprzedawać Żelazo na wagę Miedzi, gdyż złoto byłoby konfiskowane przez Słowianki z racji SARMACKIEGO Babskiego Monopolu Złota. Dopiero gdy faraon Jechnaton-Jehowa skłonił Słowian do zerwania konwencji z Żydami, dając im Serenę-Tobruk, skąd była droga WOZOWA do Czadu, gdzie była kość słoniowa i Złoto Ghany, to Słowianie mogli Posługiwać się Złotem, ale raczej nad Adriatykiem.
  Rozwijający się kapitalizm wymagał monety KRUSZCZOWEJ. Srebro do Wielkiego Handlu się nie nadawało. Włosi uważają, że Złoto w X wieku pochodziło z Afryki, ale prawo muzułmańskie zabraniało sprzedawania złota giaurom jako Broni Finansowej, toteż ta Podaż złota pochodziła z podbitej przez Polaków Syberii. Uzasadniłem to tym, że w X-wiecznej podaży kosztowności BRAKUJE kamieni berylowych, których Brak na Syberii a Kryształ Górski jest w Afryce tylko na Madagaskarze, gdzie panowali wówczas Khmerowie, Malgasze i Chińczycy. Największym zagłębiem Kryształy był zawsze URAL a Syberia była do XIX wieku dostawcą kości słoniowej mamutów, co WYKLUCZA Afrykę.
  Kolumb dobrze wiedział Gdzie Płynie. Popłynął na Haiti, gdyż tam było El Dorado, ale tamtejsi Indianie ukryli kopalnie i popłynęli do Wenezueli. El Dorado szukano 500 lat, aż naleziono je na zdjęciach satelitarnych w Północno-Zachodnim Haiti. Złoto to odbierali Arabowie, którzy pływali tam regularnie. Polski odkrywca Ameryki, Jan Skalski z Podhorzyc w Galicji Wschodniej popłynął na Haiti w swej II wyprawie do Ameryki w l. 1473-76, z której raport OGŁOSIŁEM w roku 1976. Podczas zimowania na Nowej Fundlandii w r. 1473/4 wydał komandorowi Michałowi Cholewie rozkaz Opłynięcia Kontynentu: http://wandaluzja.pl/?p=p_211&iPageContent=2// czego ten dokonał w 2 wyprawach. Najciekawsze jest jednak to, że Krzysztof Kolumb posługiwał się mapą z I wyprawy Michała Cholewy, która jednak błędnie zinterpretował: Józef Babicz, Wojciech Walczak, Zarys historii Odkryć Geograficznych, Warszawa PWN 1970, s. 152, 156. Jan Skalski umarł w domu Krzysztofa Kolumna na Maderze przy powrocie ze swej III wyprawy do Ameryki, równie z na Haiti, jako znany z kilku wersji UMIERAJĄCY STERNIK.
  Nazwisko Kolumb ma pochodzić od ubogiego tkacza w Genui. Syn króla polsko-węgierskiego Władysława Warneńczyka został zapisany do cechu Tkaczy w Genui z tej racji, że Genua miała kolonie na Krymie, za które płaciła trybut Polsce, który został przeznaczony na apanaż ukrywającemu się pod imieniem Henryka Niemca Władysławowi V Polskiemu a III Węgierskiemu. Wobec tego zaistniała Potrzeba nabycia obywatelstwa genueńskiego jeśli nie przez Henryka Niemca to jego syna Krzysztofa, co osiągnięto przez Usynowienie Krzysztofa przez tkacza Kolumba, który po śmierci Henryka Niemca Na Morzu usynowił również braci Krzysztofa.
  Ja znam jeszcze jedną anegdotę Kolumba w Genui. W Genui jest obraz GDAŃSKA GOLGOTA KRÓLA ANGLII EDWARDA IV. Gdańsk jest PRZED budową Długiego Targu, przy którym naprzeciw sfrontowanego Dworu Artusa zbudowano Rezydencję Królewską, którą po oddaniu królowi zamku Biskupiego przebudowano na 3 kamienice. Obraz namalował Memling JUŻ w manierze renesansu włoskiego. Memlinga zabrała bowiem do Włoch Polska Joanna Dark, która prawdopodobnie mieszkała czasowo w domu Kolumbów w Genui.
  Po powrocie do Polski ufundowała ona Ołtarz Główny katedrze w Hamburgu, na którym CHWALIŁA się swymi Zwycięstwami. Była to mieszczka hamburska jako realizatorka tajnego paktu hambursko-polskiego, że za pomoc w rozgromieniu Krzyżaków Polacy dopomogą Hamburgowi pokonać Anglię, czego manifestacją jest obraz Memlinga, na którym Joanna Dark jest na poczesnym miejscu, oraz Kontrybucja Angielska 4 milionów grzywien srebra.
  Z tym ołtarzem hamburskim to była chryja, bo Prusacy nie mogli ŚCIERPEĆ, że Hamburżanka POPISUJE SIĘ Zwycięstwami nad Krzyżakami, aż w końcu wspaniałą katedrę ROZEBRALI. Na ramie obrazu była wypalona metryka: LUBLIN, który był wówczas stolicą Polski.

 10. Witam,
  trochę opadły emocje po zabójstwie Prezydenta Gdańska i temat „mowy nienawiści” został zastąpiony nowymi wydarzeniami, ale ja mam takie pytanie:
  czy zwrot „polskie obozy śmierci” uważacie Państwo za mowę nienawiści? Ostatnio taki temat poruszony został w gronie moich znajomych, czy wśród Państwa były takie głosy? Co Państwo o tym sądzicie? Może był już ten temat poruszany tutaj na forum?

  pozdrawiam SzM

 11. Yah said

  Szkoły upodobniły się przez to do centrów handlowych, tzw. shopping malls, które przyciągają szerokie spektrum konsumentów o różnych gustach. Przeglądając katalog jednej ze szkół (notabene, liczący 65 stron i zawierający 400 kursów) znajdziemy tam takie przedmioty jak: astrologia, cheerleading, higiena dziecka, mass media, żywność, football amerykański, prostytucja, sztuka kulinarna, rysowanie komiksów, broń, gra na gitarze, nauka jazdy, ogień i my, szycie plecaków, śmierć, jak uzyskać skuteczne środki antykoncepcyjne itd. Jednocześnie oferta uzależniona jest od zapotrzebowania uczniów, np. jeśli na kurs z matematyki nie zapisze się odpowiednia liczba chętnych, jest on skreślony z rejestru.
  W katalogu znalazłem też „język angielski dla klasy 8”. Oferowane były 3 kursy o różnym stopniu trudności: najwyższy „dla tych, którzy chcą i są w stanie przeczytać 2 albo 3 książki kwartalnie, i którzy napiszą o swoich przeżyciach czy też o książce raz na tydzień”; średni „dla uczniów, którzy czytają i piszą tylko wtedy, kiedy muszą”; najniższy „dla tych, którzy mają kłopoty z czytaniem i pisaniem. Większość czytania będzie wykonywana podczas lekcji.” Te ostatnie zajęcia zdominowane są przez lekturę „Piotrusia Pana” i „Człowieka Pająka”.

  .http://www.fronda.pl/blogi/troche-tresci-i-takie-tam/pewien-artykul,25282.html

 12. Zerohero said

  @Szalony Mieszko

  To nie jest mowa nienawiści. W ogóle „mowa nienawiści” to głupi, propagandowy termin który poprzez swoją niejasność i dowolność interpretacji idealnie nadaje się jako narzędzie represji w państwie chcącym zachować POZORY republiki (państwa prawa) – bo czym jest mowa nienawiści decyduje ARBITRALNIE przedstawiciel reżimu. np. Jakiś publicysta może wylać kubły wymiocin na Rosjan i będzie OK, a jak inny skrytykuje Żydów albo murzynów, to zaraz go zaczynają maglować. np. Cejrowski wyrażał się pogardliwie o Rosjanach, Palestyńczykach i Ukraińcach. Tylko za Ukraińców miał nieprzyjemności, choć najgorzej wypowiadał sie o Rosjanach, np. wprost apelował aby Polacy mordowali Rosjan, bo obowiazkiem każdego Polaka jest zabijać Rosjan.

  W normalnej dyskusji osobę tryskającą jadem można spokojnie opisać nie używając ani razu kalki „mowa nienawiści”. Ja to zalecam, bo orwelowską nowomowę należy tępić.

  Termin POLSKIE OBOZY ŚMIERCI stosowany jest cynicznie i z rozmysłem, w 95% przez żydostwo, w 5% przez Niemców. Reszta nie ma mocnego interesu w promowaniu tego terminu.

  Czy oni używają tego terminu motywowani nienawiścią? Niech Pan rozważy taka rzecz. Czy rzeźnik zabijający krowę nienawidzi ją? Nie. To jest praca. Tak samo Starszy i Mądrzejszy budujący Polin musi ustawić psychicznie gojów. To nie jest nienawiść, ale praca. Nienawiść niektórzy oprawcy podsycają w sobie przy okazji aby ich praca była lżejsza psychicznie. Trzeba samemu uwierzyć, że ofiara zasłużyła sobie na swój los.

  Warto też przypominać, że obecnie jedyne funkcjonujące obozy, to żydowskie obozy w Palestynie. Są tam betonowe mury i wieżyczki strażnicze. Ogrodzenie wybudowano wokół przeludnionych terenów na które wygnano Palestyńczyków. To NIE JEST mur bezpieczeństwa – jak twierdzi żydowska propaganda. To mur wokół obozu.
  Zadziwia mnie, że nasi wybitni publicyści „prawicowi”, dziennikarze niepokorni itd. nie potrafią się odciąć wypominajac Żydom aktualnie funkcjonujące obozy. Większość w ogóle nie potrafi dostrzec kto ten termin promuje. Byłem zniesmaczony cwelowskopedalską linią obrony rządu PiS i nieszczęsnego, biednego polactwa patriotycznego. Zamiast się odgryźć Żydowi,……robili filmiki o polskiej martyrologii, gadali o dobrych polaczkach ratujących Żydów. A tylko winny się tłumaczy 🙂 Ja już pomijam agitkę Żydów z PiS którzy na tą okazję zrobili nędzną, przaśną i drętwą animacje komputerową w której 80% czasu poświęcono na… krytykę PRL i ZSRR od roku 45 do 89 (jako reakcja na „polskie obozy”), bo to jest klasa odlotu sama w sobie.

  Połowa z tych polskich adwokatów to chyba chrzczeni scyzorykiem, a reszta to jakieś głąby.

 13. RomanK said

  Wolne wybory,zwonionych z wyborow:-)))

  Jezeli „calosc” sie cala zwali
  I posadowi na wagi szali,
  Polowa znajdzie sie po lewicy,
  a druga zmiesci na jej prawicy…
  I tak sie szale nawzajem waza
  .. bija i pluja i stale swarza…

  Tylko malenki parch bez walki
  lukiem szerokim omija szalki
  Bedac bezstronnym, bez wrzasku
  krzyku, zajmuje miejsce wprost
  na jezyku.

  Zatem ta Calosc jest tego warta-
  czy bezrobotny , czy oligarcha
  nie zaslugujac na nic lepszego
  W dupe calowac… wiekami Parcha….

 14. ech said

  Nie zabójstwo a ewakuacja i nie prezydenta a przestępcę żydowskiego na piedestale prezydialnym. Nie mowa nienawiści a mowa prawdy, o bandyckiej działalności żydowskiej w Polin.

  https://mega.nz/#!j2YmBILB!LUBiG7kUx8Jc9rbwsElQZ1fvhUsSWnPT0DoUAPviPqg

 15. Marylka S. said

  Może nie zupełnie na temat, ale jak mówili, że żymianie od kilkudziesięciu lat spisują „swoje” donra, to nie wierzyłem.
  W Poznaniu na ulicy Wierzbięcicie, obok byłego kina Wilda (teraz tam Biedronka urzęduje), pod nr 44 A mieści się spółka POLLIN sp. z o.o. założona już w 2003 r., która wg. KRS zajmuje się m.in. nieruchomościami. 🙂 W zarządzie dwóch obcokrajowców (można sprawdzić w KRS), a jak kto chce sprawdzić, to:
  .https://www.google.pl/maps/@52.3940859,16.9214006,3a,75y,106.84h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1s7DkULuJqZNpjgTJIT5e8vQ!2e0!7i13312!8i6656?hl=pl
  Pełen napis na tablicy: POLLIN Sp. Z o.o. a pod spodem: SECURE INVESTMENT IN POLISH PROPERTY.
  Coś jeszcze?

 16. Maverick said

  Elity lucyferiańskie w panice, a polskie kundle i wasale im nadskakują.

 17. Jack Ravenno said

  Taki wybór?

  Gówniany wybór – jak zawsze – pomiędzy dżumą a ciężkim syfem.

 18. brys said

  Szalony Mieszko

  No i niby dlaczego mamy nie nienawidzić. Nienawidź ZŁEGO na przykład. Taki budujący.

 19. Imię i Nazwisko said

  W Kraju Kwitnącej Wiśni rośnie liczba emerytów, którzy są gotowi na wszystko, byle trafić do więzienia. Dla wielu jest ono jak oaza.

  69-letniego dziś Toshio Takatę do łamania prawa pchnęła bieda.

  – Przeszedłem na emeryturę i nie starczało mi na nic pieniędzy – opowiada BBC. – Pomyślałem sobie: a może pójdę do więzienia i będę żyć za darmo?

  Toshio zgarnął więc z ulicy rower i pojechał nim na posterunek. Tam zameldował o dokonanej przez siebie kradzieży. Miał wtedy 62 lata i nie był wcześniej karany, ale japońskie sądy się nie patyczkują: emeryt odsiedział rok.

  Wyszedł na wolność, ale wciąż myślał, jak wrócić za kratki. – W końcu poszedłem do parku – opowiada – i zagroziłem przechodzącym kobietom nożem.

  Jedna z nich zadzwoniła na policję.

  W ten sposób Toshio spędził już cztery z ostatnich ośmiu lat w więzieniu. Z jego punktu widzenia sytuacja ma jeszcze ten plus, że gdy siedzi, emerytura wpływa co miesiąc na jego konto.

  – Nie jest tak, bym polubił więzienie, ale nie płacę tam za nic, a kiedy wyjdę, będę miał odłożoną sporą sumę – wyznaje.

 20. re1truth2 said

  Re 15
  https://gazetalubuska.pl/dobry-inwestor/ar/7592131

  Irlandczycy w 2004 roku wybudowali w Gorzowie elegancki blok z mieszkaniami na wynajem.
  Spółka trwała w uśpieniu od 2006 – uaktywnili się w 2018.
  Z artykułu w 2004 r. pisze, że planowali taką samą budowę w Poznaniu.

 21. Kazimierz Jasiński, XVI Wiek, KLESKA WIELKIEJ ARMADY – Kiedy w XVI wieku Anglia rozpoczynała swoją przygodę z żeglugą, na morzach i oceanach dominowała Hiszpania i Portugalia. Papież Aleksander VI oficjalnie potwierdził, że wszystkie terytoria Nowego Świata będą należeć do Królestw Półwyspu Iberyjskiego. Anglia uznała taki podział za niesprawiedliwy; Rzecz o HISTIORII, Rzeczpospolita, 8 II 2019, s. J4-5.

  Uważa się, że wyznaczenie przez Filipa II na dowódcę Niezwyciężonej Armady generała LĄDOWEGO świadczy o GŁUPOCIE króla. Tenże Admirał Lądowy UNIEMOŻLIWIŁ admirałom Morskim zniszczenie floty angielskiej w Plymouth, co wynikało z Wojennego Planu Operacyjnego i POLITYCZNEGO.
  Celem Operacyjnym Hiszpanów nie była bowiem Anglia, ale DANIA, gdyż opanowanie jej umożliwiało UDUSZENIE Anglii embargiem na Handel Bałtycki, bez którego Anglia Żyć nie mogła. Głównym przeciwnikiem Hiszpanów nie była więc flota angielska, którą Hiszpanie LEKCEWAŻYLI, ale flota HOLENDERSKA, z którą Hiszpanie toczyli bitwę Czołową, gdy z Anglikami Ogonową.
  Bitwę Czołową z 36 najlepszymi liniowcami Holenderskimi Hiszpanie przegrali, z powodu NOCNEGO ataku gezów, co zmusiło ich do ucieczki na Północ. Gdyby nie południowy wiatr to klęska Hiszpanów byłaby jeszcze większa. To gezowie UNIEMOŻLIWILI Hiszpanom zaopatrzenie się w Niderlandach w świeżą żywność i wodę.
  Wojna rozstrzygnęła się pod Byczyną, po której wiadomo było, że ani Polacy ani katolicy niemieccy na Danię nie uderzą. I jeszcze jedno, podczas przeszukiwania dna Bitwy Flandryjskiej Anglicy wyłowili okrętowe działo ODYLCOWE. Takie działo mogło być wykonane tylko w Gdańsku. Karabin BĘBENKOWY na naboje kapiszonowe wykonał dla króla w szlifierni warszawskiej Mikołaj Kopernik.

 22. Podlasiak said

  Ja wybieram babkę ziemniaczaną i kartacze.

 23. lewarek.pl said

  Z udziałem arcybiskupa, kresowiaków, prezesa IPN i kompanii honorowej WP, za to bez udziału jakiegokolwiek przedstawiciela władz województwa i miasta:
  https://kresy.pl/wydarzenia/szczecin-uroczyste-odsloniecie-pomnika-pamieci-ofiar-ukrainskich-nacjonalistow-foto/
  http://radioszczecin.pl/1,384369,odslonieto-pomnik-poswiecony-ofiarom-ukrainskich&s=3&si=3&sp=3#allphoto-12

 24. VAV said

 25. Mariusz Maj said

  Re 19
  To chyba jest już „Kraj Więdnącej Wiśni”, a nie „japońskie cacuszko”: https://allegro.pl/oferta/orion-color-8000-unikatowy-tv-radio-z-lat-80-90-7833260653

 26. lewarek.pl said

  Biskup Moguncji Peter Kohlgraf uważa, że Kościół Katolicki w Niemczech mógłby odejść od obowiązkowego celibatu. W jego ocenie rezygnacja z bezżenności księży jest mało prawdopodobna na poziomie Kościoła Powszechnego, ale lokalnie „wiele może się zdarzyć”.
  Niektórzy niemieccy teologowie wskazują, że po likwidacji celibatu kolejnym krokiem odnośnie stanu kapłańskiego powinno być dopuszczenie kobiet co najmniej do święceń diakonatu.
  http://www.bibula.com/?p=106611

 27. ech said

  Hitlerowi można jedno wypomnieć, że nie zrobił tego, co mu zarzucają żydzi. Widocznie był przez nich sterowany. Poza tym, ta Ohyda siedzi jak bakterie wszędzie, na każdym Kontynencie i w każdym zakamarku. Pod każdym kamieniem. Ostatni biali pilnują, by im wygodnie było, no to z radości OHYDA skacze. Zygac się chce, na widok tego bydła – odpadu lucyferianskiego, w czarnych i białych żupanach.

 28. revers said

  Naczelnik J.K. : „Tam przecież nic nie ma!”
  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24443341,jaroslaw-kaczynski-wreszcie-przerywa-milczenie-prezes-pis-o.html

  Wsio rowno czy wczesniej jako PC i spolka „Telegraf” I NFOZ, czy jako PIS i spolka srebrna grabilo sie majatek narodowy, byle liczone nie w kopiejkach, ale o to dbaly lepsze teczki jak SB,UB bo z WSI w skaldzie lub ich wlasciciele z aneksem i NFOZ, trupami w szfach z Friedmannem, Lepperem.

  Faktury byly,ale prezes idzie w zaparte.

  https://poranny.pl/tasmy-kaczynskiego-gazeta-wyborcza-ujawnia-fakture-ktora-nuneaton-mial-wystawic-spolce-srebrna-gerald-birgfellner-zada-158-mln/ar/13869708

  Do tego by bylo bogaciej codzienne rowzwalki 300 konnymi wypasionymi bryczkami erek

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24445192,do-kolizji-kolumny-sop-pod-warszawa-doprowadzil-23-latek-byl.html#a=167&c=154&s=BoxNewsLink

  Wczesniej Gowin szarzowal pod Krakowem lub Macierewicz do rebego Rydzyka.

 29. revers said

  Podwojne wyroki za niby korupcje eks prezydentow Brazyli …

  https://www.rt.com/news/450974-brazil-court-doubles-lula-sentence/?fbclid=IwAR2Yh9wsSFVruXulDKnh2kU_kROCX0zEa_gw5k5JEeyJTH5A-t-VASjwU54

  Na szczescie w RP tego nie bedzie wystarczy ze Mateusz Piskorski siedzi 3 rok bez wyroku, i co roku dosypuja mu 166 tys kaucji za wolnosc.

 30. revers said

  Semityzm wybrancow ponad prawem …

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/donald-trump-podpisal-ustawe-na-temat-zwalczania-antysemityzmu-w-europie?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

  Czyli jak to mawial Wolter, ten rzadzi swiatem kogo nie mozna krytykowac.

 31. osoba prywatna said

  Wybitne postacie Zachodu i co się po nich można spodziewać
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/147657,wybitne-postacie-zachodu-i-co-sie-po-nich-mozna-spodziewac

  A jeśli już dostaną te wizy do ÓSA, to niech od razu walą do niu jorka.
  Powalczą z tamtejszymi bezdomnymi o miejsce do spania w kanałach, kilka metrów pod ziemią.
  NOWY JORK–MIASTO KONTRASTÓW
  .https://www.youtube.com/watch?v=vSUgNjNQEsg&t=8s

 32. osoba prywatna said

  25 lat zniewalania Polski. Raport o wyprzedaży majątku narodowego.
  http://www.naszapolska.pl/nowosci,gospodarka,1,1,25_lat_zniewalania_polski_raport,1.html
  Lista poszczególnych rządów prywatyzujących polską gospodarkę:
  http://www.historycy.org/index.php?showtopic=103502

 33. osoba prywatna said

  Olszewski, czyli Mazowiecki centro-prawicy
  https://chart.neon24.pl/post/147633,olszewski-czyli-mazowiecki-centro-prawicy

 34. osoba prywatna said

  Dzieje gospodarczej głupoty w Polsce
  https://chart.neon24.pl/post/147635,dzieje-gospodarczej-glupoty-w-polsce

 35. lewarek.pl said

  Preferencyjne kredyty dla młodych małżeństw, zwolnienia z podatku dochodowego, pomoc w zakupie rodzinnego samochodu, tysiące nowych miejsc w żłobkach – Victor Orban rozpoczyna demograficzną ofensywę. Węgry potrzebują węgierskich dzieci, nie imigrantów.

  https://www.pch24.pl/orban-chce-ratowac-populacje-wegier–polityka-prorodzinna-z-prawdziwego-zdarzenia,66055,i.html

 36. osoba prywatna said

  Pieniądze na samochód i mieszkanie od Orbana. Najważniejsze dzieci.
  https://www.o2.pl/artykul/pieniadze-na-samochod-i-mieszkanie-od-orbana-najwazniejsze-dzieci-6348097513568385a

 37. VAV said

 38. revers said

  Henryka Pajaka ostatnia ksiazka i film „Ostateczne rozwiazanie Polski i POlakow”

  Z zydotuby znikl?

 39. VAV said

 40. revers said

  Izrael rzadzi w Polin ” Myślę, że tutaj są dwie rzeczy dotyczące konferencji – Amerykanie chcą pokazać, że oni nie całkiem odeszli od tematów Bliskiego Wschodu po tej decyzji o wycofaniu wojsk (z Syrii), a z drugiej pokazać, że ta flanka (wschodnia) jest ważna dla USA i NATO – to są przyczyny konferencji w Warszawie — dodała.

  Pytana o nieobecność przedstawicieli Rosji na konferencji, odpowiedziała, że Rosja była zaproszona, a po odrzuceniu tego zaproszenia rozmowy będą łatwiejsze.

  – Natomiast Rosja jest ważnym aktorem na naszej scenie i to niedobrze, że jej nie będzie — powiedziała Azari.”

  https://www.magnapolonia.org/ambasador-izraela-o-antyiranskiej-konferencji-organizowanej-w-warszawie-iran-to-nie-jest-partner-do-rozmow/?fbclid=IwAR2MR4GolRbVbXmgytEq7qZwmf414XfK-AjX3tGuXrQRKbnw6OKdclscykE

 41. osoba prywatna said

  Dlaczego Polska nie może być normalnym krajem ? cz.IV – głos z Poznania
  http://www.blogmedia24.pl/node/43774

 42. osoba prywatna said

  Polskie wyprawy czasu PRL do Afganistanu, Libanu, Nepalu czy dookoła świata przeprowadzone na polskich maszynach takich jak Komar, WSK, Nysa czy Jelcz.
  http://histografy.pl/zestawienia/polskie-wyprawy/

 43. lewarek.pl said

  Amerykański admirał nie wyklucza rosyjskiego zaangażowania w Wenezueli. Ale chyba źle diagnozuje powody tego ewentualnego zaangażowania.
  https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/ameryka/amerykanski-admiral-rosja-jest-jak-ranny-slabnacy-niedzwiedz/

 44. Peryskop said

  TOTALna mowa nienawiści
  https://www.presstv.com/Detail/2019/02/11/588264/Minister-attacks-Total-boycott-Israel

 45. lewarek.pl said

  Trzeba dać szansę gangsterowi!
  Prezydent Iranu Rouhani podczas uroczystości z udziałem korpusu dyplomatycznego, któremu przyświecało hasło o „przyjaznych stosunkach Teheranu z całym światem” zaznaczył, że odnosi się to także do USA. Podkreślił, że dobre relacje są możliwe jeśli Waszyngton będzie żałować i przeprosi za swoje wcześniejsze interwencje w Iranie. Prezydent oczekuje również, że Stany Zjednoczone zaakceptują „wielkość oraz godność narodu irańskiego, i wielką rewolucję islamską”. – Jesteśmy wciąż gotowi zaakceptować skruchę Ameryki pomimo faktu, że od lat wyrządza nam krzywdę – mówił irański przywódca w Teheranie.
  http://www.bibula.com/?p=106582

 46. osoba prywatna said

  Żydzi dostaną olbrzymie pieniądze z kieszeni amerykańskich podatników!
  http://www.bibula.com/?p=106602

  Izrael ma problem. Amerykańscy Żydzi oskarżeni o milionowe oszustwa uciekli do Izraela. USA żądają ekstradycji
  http://www.bibula.com/?p=106594

 47. osoba prywatna said

  Jerzy Mazur na Saharze obok swojego Stara 266. Maszyna ze Starachowic miała ledwie 220 koni mechanicznych, co przy niemal 700 koniach czeskich Tatr skazywało polską ekipę na porażkę jeszcze przed startem. Ale Jerzy Mazur się nie poddał. Choć warunki były spartańskie, wydmy wielkie jak wieżowce, a do pokonania niemal 13 tys. kilometrów, dojechał z pilotem Julianem Obrockim do Dakaru. Wszelkie naprawy robili własnoręcznie, GPS-a zastępował im kompas i gwiazdy, a na granicach wyciągali z torby socjalistyczne medale dla przodowników pracy, by udobruchać celników i strażników.
  http://histografy.pl/star-paryz-dakar/

 48. re1truth2 said

  „Też jestem banderowcem i jestem z tego dumny! Bandera to mój bohater! – napisał doradca szefa ukraińskiego MSW Zorian Szkirak.” całkiem ich porypało.
  https://nczas.com/2019/02/11/akcja-ja-banderowiec-to-reakcja-ukrainskiej-policji-za-niestosowny-okrzyk-wobec-zatrzymanego-zwiazanego-z-neonazistowska-organizacja-video/

 49. osoba prywatna said

  Studencka Ekspedycja Etnograficzna „Afryka 76”
  http://cyfrowearchiwum.amu.edu.pl/info/projekty-ieiak-uam/60

 50. lewarek.pl said

  Dwa samce lub dwie samice, którzy za granicą zawarli „małżeństwo”, powinni być uznani za małżeństwo również w Polsce.
  https://www.pch24.pl/wojewodzki-sad-administracyjny-w-warszawie-twierdzi–ze-konstytucja-nie-zakazuje-transkrypcji-zagranicznego-homomalzenstwa,66067,i.html

 51. Greg said

  @38 Revers
  https://www.cda.pl/video/308961300/vfilm

  H.Pająk.

 52. osoba prywatna said

  Bohaterski pies.
  https://demotywatory.pl/4908026/W-1993-roku-ten-pies-ocalil-tysiace-ludzi-w-Mumbaju-wykrywajac

 53. Sebastian said

  Obserwujesz życie i kulturę naszych wschodnich sąsiadów. Czy zauważyłeś jakieś różnice w podejściu do biznesu, między Polską a właśnie krajami Rosji, Ukrainy, Białorusi?

  Z pewnością na wschodzie jest większa korupcja, choć na Ukrainie podobno zaczęli mocno z tym walczyć, a oszczędności w dolarach trzyma się pod poduszką, zamiast w banku. Jednocześnie z perspektywy krajów Europy Wschodniej system w Polsce zdaje się być mniej ludzki i oderwany od rzeczywistości. Jakiś czas temu głośno było o sytuacji, w której starsza kobieta dostała mandat w wysokości 200 zł, ponieważ chcąc zarobić na spłatę długów (nasz niezastąpiony ZUS nie przyznał jej emerytury) sprzedawała kanapki po złotówce w centrum Warszawy. Tymczasem na Ukrainie, Białorusi czy w Rosji bardzo często możemy natknąć się na babcie, które na przykład rozkładają na ulicy świeżo oskubanego kurczaka na sprzedaż. Choć oficjalnie to nielegalne, władza przymyka na to oko. Każdy i tak wie, że taki kurczak, choć nie spełniłby żadnych norm SANEPiD-u, jest dużo zdrowszy i pewniejszy niż nafaszerowany hormonami drób, który przeszedłby zapewne wszelkie unijne kontrole.

  Przechadzając się po Lwowie, Grodnie czy Kaliningradzie, możemy przenieść się w czasie do lat 90. i nie uważam, żeby było w tym coś złego. Przeciwnie – sądzę, że w Polsce od kiedy weszliśmy do Unii Europejskiej wiele rzeczy zdaje się zmierzać w niewłaściwym kierunku. Rządzą nami urzędnicy i oderwane od rzeczywistości przepisy. Nasze życie staje się sterylne i pozbawione spontaniczności. Dzieci bawią się w ogrodzonych placach zabaw. Uczą się, że od wolności ważniejsze jest bezpieczeństwo. Ludzie przestają myśleć i brać pełną odpowiedzialność za swoje życie. Przecież myśli za nich państwo…

  https://marketingibiznes.pl/biznes/youtube-przewodnik-po-rzeczywistosci/

 54. osoba prywatna said

  Z przyjemnością obejrzałem zdjęcia z wyprawy która miała miejsce w 1976r.
  Etnologiczna Wyprawa Azjatycka Ewa-76.

 55. Peryskop said

  „russia considers ‚unplugging’ from internet – bbc news” https://www.bbc.com/news/technology-47198426

 56. Oddaj swój głos na koty z Ochoty
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/glosuj-na-ochote-dla-kota/gwrbp3s#slajd-2

 57. osoba prywatna said

  Orędzie Trumpa i “Green New Deal” lewicy…
  http://niepoprawni.pl/blog/jacek-km/oredzie-trumpa-i-green-new-deal-lewicy

 58. NICK said

  Vav. (37 i 39).

  Spuść Pan te film-miki? Micky Mouse.
  Tyle.
  Jakbyś był za Radził.Wiłłem.

  Bez obrazy, P. VAV.

 59. NICK said

  Roman tutejszy; spolegliwy tzw. NWO; czy jak toto tam nazwać. (13).
  [bezosobowo będzie bo dość mam pouczania agenta wielu wywwiadófff]..
  Wybrał trampka. (z Mietem i innymi kotletami).

  Rozważmy.
  Co Polska Katolicka ma z ciebie a co anglosyjon?

  Dobra. Co ma świat normalny?
  Ze „opinii” Romana?

  Co ma zwykły, normalny człowiek… .

 60. Zerohero said

  @53, Sebastian

  „Z pewnością na wschodzie jest większa korupcja, choć na Ukrainie podobno zaczęli mocno z tym walczyć”

  Korupcja na Ukrainie WZROSŁA a poza tym kto ma z nią walczyć. Oligarchowie którzy ten kraj kontrolują? Sami siebie musieliby zniszczyć :). Śmieszny ten chłopak. Ma kilka zdroworozsądkowych przemyśleń, ale to jednak ignorant bez szerszej wiedzy i horyzontów.

 61. VAV said

 62. Zerohero said

  Jak ośmieszyć gender studies – Joe Rogan & Peter Boghossian & James Lindsay
  (napisy PL)

 63. PaniWoźna said

  Ukrainy obecnie nie da się porównać ani do Rosji i Białorusi ani do Polski. To jest jeden wielki dramat. Jest tam bardzo niebezpiecznie.

 64. PaniWoźna said

  Prof. S. Bieleń wręcz uznał, że Ukraina to państwo praktycznie upadłe a pan tu o korupcji.

 65. NICK said

  P. Woźna.
  profesur to se może uznawać, nieprawdaż?
  Miet, np. .

  Pisze się „ukraina”.
  Pan nic nie się stara.

  Ukraj-nasz.

  Pisać należy.

  Zgodnie z resztką polskiej Racji.
  Stanu.

 66. Jowram said

  Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości co do skuteczności funkcjonowania układu gdańskiego, zasadnie opisywanego jako mafijny, to powinien definitywnie pozbyć się ich już po pierwszych perypetiach Grzegorza Brauna i jego sztabu w kampanii wyborczej na wakujące miejsce prezydenta Gdańska po zabójstwie Pawła Adamowicza.

  Dzisiaj, tj. w poniedziałek, 11 lutego 2019 roku o godz. 14-ej znany reżyser został wprawdzie zarejestrowany jako trzeci kandydat do funkcji włodarza grodu nad Motławą, lecz po pierwsze – straconych bezpowrotnie kilku dni na prawno-formalne potyczki z Miejską Komisją Wyborczą nikt komitetowi G. Brauna nie zwróci, po drugie – trzeba byłoby sporej naiwności, aby sądzić, iż była to ostatnia kłoda rzucona przez manipulatorów na drodze do demokratycznego rozstrzygnięcia. Jestem absolutnie pewien, że będą następne i to rzucane z różnych stron, trójmiejskich mediów nie wyłączając.

  Dziennikarzy widziałem dzisiaj na korytarzach Urzędu Miejskiego blisko trzydziestu lecz obawiam się, że spokojnie wystarczy palców u jednej ręki aby wskazać tych, którzy argumenty i racje kandydata spoza gdańskiego układu przedstawią w sposób obiektywny.

  Dość powiedzieć, że moje pytanie do przewodniczącego komisji Marka Jankowskiego, zadawałem w zupełnym osamotnieniu. A było to pytanie z gatunku szczególnie istotnych, gdyż dotyczące sędziowskiej interpretacji rubryki “adres zamieszkania”, która stała się przyczyną przesunięcia rejestracji Komitetu Wyborczego Wyborców Grzegorza Brauna aż o trzy dni.

  Jeśli w opinii M. Jankowskiego pod pojęciem adresu zamieszkania należało rozumieć nie adres aktualny i faktyczny lecz widniejący w rejestrze wyborców, to dlaczego nie zaznaczono takiego wymogu np. w formie zwykłego odnośnika na druku zgłoszenia? Odpowiedzi nie zacytuję, bowiem jej pokrętność zwala z nóg nawet dziennikarza przywykłego do prawniczej demagogii.

  Szczepan Lewna, członek Miejskiej Komisji Wyborczej dał się wcześniej poznać m.in. jako wiceprezydent Gdańska ds. komunalnych aktywnie uczestniczący w “prywatyzacji” GPEC

 67. ech said

  https://mega.nz/#!bvZQUKAZ!oI7n5WSellrVRJQVCfoG1xAZQdtwyujSB58DGHYK3pc

  House of Saud

 68. Zbyszko said

  Neokatechumenat – przemilczane, swego czasu zignorowane, o potężnej sile rażenia, dzieło zniszczenia Kościoła, ale i… całego świata
  https://gibson.neon24.pl/post/147673,neokatechumenat-bomba-atomowa-wrzucona-do-kosciola

 69. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Robią to samo, co w USA, czyli omijają konstytucję za pomocą talmudycznej ekwilibrystyki wyroków sądowych. Właśnie sąd oświadczył, że „małżeństwa” sodomickie w Polin nie są sprzeczne z konstytucją, w której stoi jak wół, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny:
  https://dorzeczy.pl/kraj/93147/sad-konstytucja-nie-zabrania-malzenstw-homoseksualnych.html

 70. revers said

  I napadaja na sasiednie panstwa, jak chca , kiedy chca

  https://www.almasdarnews.com/article/update-syrian-military-on-high-alert-after-israeli-attack/

  tym razem dzisiejszy nalot na Syrie, jak by konferncji bliskowchodnich bylo malo i bezpieczenstwa.

 71. Andzia said

  re: 69
  To się nazywa „wyinterpretowanie” tj. metoda daleka od prawa rzymskiego, wynikająca z Talmudu.

 72. Andzia said

  Tu o bohomazach w stylu bżydowskim dla katolików na święta a także o frekwencji podczas opłatkowego spotkania w knesejmie.
  Talmudycznie pominięte przez ichnie merdia: -sejmie-podczas-oplatka/

 73. Andzia said

  Nie przeszedł link: – https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2018/12/14/afera-kartkowa-min-glinskiego-i-nieobecnosc-wybranych-w-sejmie-podczas-oplatka/

 74. NICK said

  https://pl.aleteia.org/2018/03/31/mezczyzna-z-calunu-zrekonstruowany-w-3d-ewangelia-mowi-prawde/?fbclid=IwAR1pgEt6XsDEX4xzRfu_kbxrjDSDxVKviCnz9dBiHWzV2dsEGpwdcrn7bHg

  Jezus Chrystus 3D.

 75. Dziś rano stwierdziłem ZNIKNIĘCIE z mej poczty WP listów Banku Atlantyckiego, informujących o ZABLOKOWANIU mych czeków Listą Oszustów Światowych, na którą wpisali mnie Niemcy za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota i ZŁOTA INDII – Największego Na Świecie.
  W związku z tym informuję, że wczoraj byłem u adwokata, którego polecił mi Asz. Pan Mecenas powiedział: JA PANU POMÓC NIE MOGĘ, GDYŻ JESTEM CYWILISTĄ A PANA SPRAWA JEST KRYMINALNA. PANU POTRZEBNY JEST KARNISTA: CO TO JEST ZA LISTA OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH? KTO PANA WPISAŁ NA TĄ LISTĘ? DLACZEGO III.RP PANA INTERNOWAŁA NA PODSTAWIE TEJ LISTY OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH?
  Ja apeluję do Prokuratora Generalnego III.RP, który odsyła sprawę NOTORYCZNIE do Prokuratury Okręgowej a ta – po przetrzymaniu – do Prokuratury Dzielnicowej Wrocław-Fabryczna, co ma się NIJAK do sprawy, gdyż Prokuratura Dzielnicowa NIE MA POJĘCIA o liście Oszustów Światowych więc Umarza Sprawę. Ja znowu apeluję do Prokuratora Generalnego, który gra w KÓŁKO MACIEJU, aż Prokurator Dzielncowy, który o liście Oszustów Światowych NIE SŁYSZAŁ znowu umorzy sprawę, jako NIE JEGO, co jest SPRZECZNE z Kodeksem Napoleona. W rządzie indyjskim zaś Mason Siedzi na Masonie i Masonem Pogania, więc wszyscy masoni wzięli Diolę ze Złota Indii NAJWIĘKSZEGO NA ŚWIECIE.
  Po zabezpieczsneiu tego, co udało mi się uratować, mój komoputer został ZAINFEJOWANY więc zamieszczm planszę:
  All files including videos, photos and documents on your computer are encrypted by nozelesn ransomware.
  File decryption costs money.
  In order to decrypt the files, you need to perform the following steps:
  1. You should download and install this browser http://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en
  2. After installation, run the browser and enter the address: lyasuvlsarvrlyxz.onion
  3. Follow the instructions on the web-site. We remind you that the sooner you do, the more chances are left to recover the files.
  Guaranteed recovery is provided within 10 days.
  IMPORTANT INFORMATION
  You should enter the personal code on the tor site.
  Your Personal CODE:
  333824ca09320caab99fcb7ace1843fd-ce3c00e13e20afb4657d0fa9b0790509
  ŚWIECIE.
  Na dodatek. Kilka dni temu zablokowano mi wejście na MOJE forum http://www.wandaluzja.pl// KTOŚ dalej przeszukuje mi dokumenty i kradnie je. Gdy powiedziałem Policmajstrowi, że to Policja Polityczna czyli Mossad to odpowiedział, że WIDOCZNIE PROWADZĄ JAKIEŚ TAJNE ŚLEDZTWO.

 76. Dziś rano stwierdziłem ZNIKNIĘCIE z mej poczty WP listów Banku Atlantyckiego, informujących mnie o ZABLOKOWANIU mych czeków Listą Oszustów Światowych, na którą wpisali mnie Niemcy za UJAWNIENIE Satelitarnej Detekcji Złota i ZŁOTA INDII – Największego Na Świecie.
  W związku z tym informuję, że wczoraj byłem u adwokata, którego polecil mi Asz. Pan Mecenas powiedział: JA PANU POMÓC NIE MOGĘ, GDYŻ JESTEM CYWILISTĄ A PANA SPRAWA JEST KRYMINALNA. PANU POTRZEBNY JEST KARNISTA. Po pierwsze: CO TO JEST ZA LISTA OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH? Po drugie: KTO PANA WPISAŁ NA TĄ LISTĘ? Po trzecie: DLACZEGO III-RP PANA INTERNOWAŁA NA PODSTAWIE TEJ LISTY OSZUSTÓW ŚWIATOWYCH?
  Ja apelowałem do Prokuratora Generalnego III.RP, który odsyła sprawę NOTORYCZNIE do Prokuratury Okręgowej, a ta do Prokuratury Dzielnicowej Wrocław-Fabryczna, co ma się NIJAK do sprawy, gdyż Prokuratura Dzielnbicowa NIE MA POJĘCIA o liście Oszustów Światowych więc Umarza sprawę. Ja znowu apeluję do Prokuratora Generalnego, który gra w KÓŁKO MACIEJU, aż Prokurator Dzielncowy, który o liście Oszustów Światowych NIE SŁYSZAŁ znowu umorzy sprawę, jako NIE JEGO. W rządzier indyjskim zaś Mason Siedzi na Masonie i Masonem Pogania, więc wszyscy masoni wzięli Diolę ze Złota Indii, NAJWIĘKSZEGO NA ŚWIECIE.
  Po zabezpieczsneiu tego, co udało mi się uratować, mój komoputer został ZAINFEJOWANY więc zamieszczm planszę:
  All files including videos, photos and documents on your computer are encrypted by nozelesn ransomware.
  File decryption costs money.
  In order to decrypt the files, you need to perform the following steps:
  1. You should download and install this browser http://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en
  2. After installation, run the browser and enter the address: lyasuvlsarvrlyxz.onion
  3. Follow the instructions on the web-site. We remind you that the sooner you do, the more chances are left to recover the files.
  Guaranteed recovery is provided within 10 days.
  IMPORTANT INFORMATION
  You should enter the personal code on the tor site.
  Your Personal CODE:
  333824ca09320caab99fcb7ace1843fd-ce3c00e13e20afb4657d0fa9b0790509
  ŚWIECIE.
  Na dodatek. Kilka dni temy zostało zablokowane mi wejście na MOJE forum http://www.wandaluzja.pl// KTOŚ dalej przeszukuje mi dokumenty i kradnie je. Gdy powiedziałem Policmajstrowi, że to Policja Polityczna czyli Mossad to odpowiedział, że WIDOCZNIE PROWADZĄ JAKIEŚ TAJNE ŚLEDZTWO.

 77. Lily said

  Pod rzadami,tzw”dobrej zmiany”.
  Dobrej napewno,tylko dla kogo ?.

 78. Głos Prawdy said

  „Ci w Kościele u władzy postanowili przekształcić Prawo Boże, by moc usprawiedliwić swoje ciężkie grzechy, grzechy wołające o pomstę do Nieba. Kamień na sercu leży, kiedy się wie, że na Kościół przyjdzie prześladowanie, jakiego wcześniej nie było. Jest to kara Boża za nasze grzechy i występki kapłanów i biskupów. Bo całe zło dzieje się na naszych oczach. Stworzyli antykosciol dla zaspokojenia swoich grzechów. Pan Jezus mówi: „namaściłem was Duchem Świętym, abyście prowadzili całe narody do Mnie, a wyście naśmiewacie się z Moich pragnień z poganami, z mordercami i bałwochwalcami.” A oni dzisiaj całe narody prowadzą do piekła. 90% z nas jest bez winy, oni nas zatruli. Jestem prześladowany w Moim własnym domu. Moje dobrodziejstwa marnotrawicie. Dlatego nie dziwcie się, że w kościołach są kawiarenki, baseny. Dzieci, w jakim trupiarstwie żyjecie w waszych rodzinach i waszych wspólnotach, ucięto źródło łaski, Kościół zraniony już nie uświęca tak jak uświęcał przedtem. Musi powstać nowe życie w Kościele, musi powstać nowy duch, który na jego tradycji,prawie, które ustanowiłem, na fundamencie, jaki utworzyłem, poświęcając sam siebie odda Mi nową i czystą ofiarę. Ta bitwa jest przerażająca. Mój Kościół musi Mnie przyzywać, na razie tego nie robi. Na razie mówi Bogu – won, sakralizuje zło, gdzie się tylko da. Mój Kościół musi Mnie pragnąc, musi potrzebować, kochać. Dzieci, dziękujcie Bogu za wszystko, za Jego cierpliwość, bo jeśli się ona skończy, uruchomi się Jego sprawiedliwość, a wtedy wszyscy, dobrzy i źli będziemy nieprawdopodobnie wyli.Jesteście skostniali przez waszą niewiarę. Wszystkie zakony pójdą na pożarcie, które nie odkryją Woli Boga i nowego ducha, wszystkie zginą. Potrzebna jest kolejna konfiskata wszystkich dóbr Kościoła, żeby się mogło narodzić nowe życie. Bo zdrajcy, którzy przejęli władzę w Kościele funkcjonują w normie prawa świeckiego i kościelnego nie do ruszenia. Ten mechanizm żydowski u Piłata nic nie zmienił,”mamy prawo, a według prawa musi umrzeć” Żydzi mieli prawo , w ich prawie nie było Boga.Kościół, który odrodzi się w sercach, będzie Kościołem Świętym, ofiarnym i będzie Kościołem Boga”
  Kazanie – ks. P. Natanek 10.02.2019
  .https://www.youtube.com/watch?v=byVmXtMWBtY

 79. Głos Prawdy said

 80. revers said

  Kolejny raz przez izraelskie drony zniszczone szpitale w Syrii …

  https://kresy.pl/wydarzenia/izraelskie-rakiety-zniszczyly-szpital-w-syrii/?utm_source=notification&utm_medium=browser&fbclid=IwAR1oDgUSJMkdCOA3wRPduamGloSDDeZAQxipvZm7NMhp4kXMTWEEOVCDms4

 81. VAV said

 82. Andzia said

  H.Pająk: nowa okupacja będzie gorsza od nazistowskiej: https://www.youtube.com/watch?v=7JmFzb3XCZw

 83. Peryskop said

  A w mediach tylko anonimowo
  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Dariusz_Jacek_Krawiec

 84. Lily said

  Re 16;Maverick
  „God put man in White House”,Which god?.

 85. revers said

  Batia przestrzega polakow nie wymachiwac szabelkami …

  https://pl.sputniknews.com/polska/201902129803812-Lukaszenka-Bialorus-Polska-nowy-ambasador-Wladimir-czuszew/

 86. maasteer said

  Ad 5 VAV

  Ciężkie powikłania po szczepionce na pneumokoki. W Warszawie lekarze chcą odłączyć od aparatury 7 miesięcznego chłopca

  Niestety, doczekaliśmy się polskiego Alfie Evansa. W Warszawie, w szpitalu na ulicy Niekłańskiej trafiło dziecko z prawdopodobnymi powikłaniami poszczepiennymi po przyjęciu szczepionki przeciw pneumokokom. Skutkiem tego 7- miesięczny Szymon znalazł się tam w stanie ciężkim z podejrzeniem zapalenia mózgu. Dziecko żyje obecnie jedynie dzięki aparaturze podtrzymującej życie, a lekarze powiedzieli rodzicom, że „nie będą wentylować zwłok”.

  Temat obowiązkowych szczepionek jest nadal bardzo kontrowersyjny. Większość społeczeństwa nie interesuje się w ogóle takimi kwestiami jak powikłania poszczepienne, dopóki nie wystąpią u ich dzieci, lub u dzieci ich znajomych. Panuje powszechne przekonanie, że szczepionki są bezpieczne, a urzędnicy i lekarze chcą naszego dobra.

  Wszystkich, którzy ostrzegają, że koncerny farmaceutyczne nie ponoszą żadnych konsekwencji powikłań na skutek ich preparatów, nazywa się ciemniakami. Agresywni zwolennicy przymusowych szczepień zwykle porównują sceptycyzm wobec bezpieczeństwa tych procedur do wiary w płaską Ziemię. Jednak rzeczywistość jest daleka od ich życzeniowego myślenia.

  Szczepionki być może coś pomagają, ale mogą też zniszczyć czyjeś życie i za każdym razem ten zabieg wykonywany na zdrowych dzieciach, można porównywać do gry w rosyjską ruletkę. Po prostu gdy pielęgniarka wbija igłę z tym preparatem, jest to ekwiwalentem pociągania za spust rewolweru. Uda się, albo nie.
  ————————–
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ciezkie-powiklania-po-szczepionce-na-pneumokoki-w-warszawie-lekarze-chca-odlaczyc-od

 87. osoba prywatna said

  Ekspert do spraw węgla i energetyki Krzysztof Tytko przeprowadził dowód, iż eksploatacja węgla metodą procesowania (zgazowania) przyniesie przychód w kwocie 6 069 823 zł dla każdego Polaka, pod warunkiem, że obecny rząd nie odda eksploatacji polskich złóż węgla obcym korporacjom.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/6-069-823-zl-dla-kazdego-polaka-z-procesowania-wegla

 88. ech said

  Operation Disclosure – OF DESINFORMATION

  (Videos) Dems Burst into Tears | The So-Called ‚Evidence’ | Confidential Tip on LA MIL Spec Ops

  (Video) David Zublick Channel — Soros Arrested: Bush Pleads Guilty to 9/11, Obama Begs for his Life
  https://operationdisclosure.blogspot.com/2019/02/video-david-zublick-channel-soros.html

  (Video) High Level Arrests in Los Angeles, Not Practice

  Posted: 11 Feb 2019 02:27 AM PST
  https://operationdisclosure.blogspot.com/2019/02/video-high-level-arrests-in-los-angeles.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+OperationDisclosure+%28Operation+Disclosure%29

  RV/INTELLIGENCE ALERT – February 12, 2019

  (Disclaimer: The following is an overview of the current situation based on intelligence leaks received from several sources which may or may not be accurate. Other confirmed sources may also be included in this overview.)

  Rumors suggest the military exercise in L.A. last week was an actual operation to bust a biochemical false flag attack.

  Special Forces were seen carrying two objects out from the building and into the MH-60 Black Hawk.

  Recorded footage shows decontamination protocols being performed on one of the MH-60 Black Hawk helicopters.

  However, other reports claim the operation was related to human trafficking.

  The declaration of a national emergency in the US and martial law in the UK will trigger the rest of the world to fall into a state of an emergency.

  Expect Trump to declare a national emergency after the US government is shutdown once again.

  Also, expect the UK to declare martial law if another no-vote occurs on Brexit.

  The public will be shocked from the massive data dumps and arrests.

  The new quantum financial system will be announced almost immediately to calm the public.

  Zimbabwe is expected to introduce a new gold-backed currency in advance of the QFS announcement.

  The RV remains expectant at anytime between now and the predicted events above.

  A. Closing the IRS and Federal Reserve, while restoring a new US Republic:

  The Feb. 15 government shutdown deadline was about the demise of the Federal Reserve and IRS system being shut down through an RV of the fiat US dollar to a gold/asset-backed new US Treasury note. A takedown of the Stock Market, Federal Reserve and IRS was essential in order to instigate a Global Currency Reset and restor a new US Republic functioning under the original Constitution.

  B. The Cabal-owned Federal Reserve has been responsible for every downturn, recession, depression and war since they came into existence in 1913. The raising of rates is to (1) stifle US economic growth (2) recover some of the money aka „quantitative easing” (shell game) of the Obama Administration when the debt doubled from $10T to $20T and (3) provide ammunition to paid Deep State contractors in the House, Senate and Media to use against Trump in the run up to the 2020 election.

  1. According to sources, the Alliance has decided to initiate the transition by force – that would take up to two weeks to complete.

  2. The transition will likely be triggered by Trump declaring a national emergency and/or the UK declaring martial law.

  3. Securing the border wall was the final GESARA compliance term for the US. The US will become GESARA compliant whether by deal (Cabal’s surrender) or by force (national emergency). Same goes for the UK with Brexit.

  4. Mass indictments and arrests were to occur from incriminating evidence gathered over the years.

  5. There would be military in the streets as seen in L.A. last week.

  6. These events would cause the Stock Market to plummet, which would finally pull the plug on the old and dying fiat financial system.

  7. Once the dust settles, China would publicly announce the new Quantum Financial System – which would reset the value of all currencies based on assets/gold.

  8. Rumors claimed that a new gold-standard African currency would be introduced at the African Union Summit to couple with their new continental passport.

  9. The Cabal was broke, and checkmated both militarily and politically.

  10. Feb. 15 was said to be the deadline for the Cabal to surrender.

  3. Barack Obama was being detained at GITMO, charged with High Treason. He has turned over several bits of information including the Benghazi massacre, the 9/11 cover up, Fast and Furious, Hillary Clinton’s crimes regarding her server and was begging for his life.

  4. The trials were being filmed, with transcripts made available at a later date.

  5. On Dec. 5 envelops believed carrying indictments were given to Biden, Bush, Obama and the Clintons.

  6. They were being held in Camp 7 at GITMO – a $69 million facility made for 15 high value prisoners.

  7. On Aug. 25 2018 John McCain was found guilty of child trafficking and Treason

  8. On Nov. 30 HW Bush was found guilty for violations of the RICO act, child trafficking and designing the attempted murder of Ronald Reagan.

  R. Military Tribunals, David Zublick:

  Trump To Impose Martial Law Part One

  Trump To Impose Martial Law Part Two

  HI JOHN Jr. KENNEDY aka VICNCENT FUSCA, given a new name by our wonderful patriotic military, who saved John and his wife Carolyn
  https://www.youtube.com/channel/UCiAf4vWYAUxpdkMPnOc5Bfw/videos https .

  GESARA Law:

  https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2016/11/20-answers-gesara-update-thursday.html https://www.facebook.com/qanon.gesara/videos/2140834202842549/

  Martial Law:

  Military Tribunals, complete transcripts: https://c-vine.com/
  C-VINE International News Network Facebook for Military Tribunals: https://www.facebook.com/groups/CvineNewsTalk/

  Martial Law Text:

  https://www.law.cornell.edu/uscode/text/10/2808

  Trump To Impose Martial Law Part One: https://www.youtube.com/watch?v=lZjVXCG6y1c

  Trump To Impose Martial Law Part Two: https://www.youtube.com/watch?v=3cgr6c5KB9o

  As much as we want to see corrupt people arrested, Q reminds us that optics are important.
  (Video) Satanic Cult Raided in LA, Kids Rescued!

  (Video) David Zublick Channel — Soros Arrested: Bush Pleads Guilty to 9/11, Obama Begs for his Life

  ——- Пересылаемое сообщение ——–
  От кого: Operation Disclosure
  Кому: nikasid108@mail.ru
  Дата: Вторник, 12 февраля 2019, 0:52 -08:00
  Тема: Operation Disclosure

  Operation Disclosure
  (Video) In Pursuit of Truth — QAnon News: #FactsMatter
  RV/Intelligence Alert: „Emergency” — February 12, 2019
  (Videos) Dems Burst into Tears | The So-Called ‚Evidence’ | Confidential Tip on LA MIL Spec Ops
  Restored Republic via a GCR as of Feb. 12, 2019
  (Video) They Found Everything, New Evidence Over Stone Probe has been Released
  (Video) Black Conservative Patriot — IG Horowitz’ FISA Investigation: FBI Hid Tons of Evidence of Trump’s Innocence
  (Video) X22 Report — Episode 1788: Did Trump Just Expose the [CB] System? | Prosecution and Transparency
  (Video) Jenny Hatch — Acting AG Matt Whitaker Activated
  (Video) SGTReport — Other Off-Limits Topics: John Barbour and Donald Jeffries
  (Videos) Latest Q Posts Today [PP]+[Fake News] | Narrative Fight | The El-Chapo Connection
  (Video) Stroppy Me — Q Under Attack By MSM! D’s are Losing The Plot (and the War)! Gotcha Adam, BOOM!
  (Video) PrayingMedic — QAnon: Optics are Important
  (Video) Satanic Cult Raided in LA, Kids Rescued!
  (Video) The Great Awakening: We are the Media Now
  (Video) April LaJune — Military Exercises in LA: Cover for Raid on Law Office Connected to Human Trafficking?
  (Video) David Zublick Channel — Soros Arrested: Bush Pleads Guilty to 9/11, Obama Begs for his Life
  Sorcha Faal — Russian Strategic Bombers Ordered to Alert
  Anna Von Reitz — By Their Works
  BATR: Green New Deal Hallucination
  Benjamin Fulford Report (Excerpt): „Massive World Changes” — February 11, 2019
  RV/Intelligence Alert: „Deadline” — February 11, 2019
  (Video) High Level Arrests in Los Angeles, Not Practice
  (Video) In Pursuit of Truth — QAnon News: #FactsMatter
  Posted: 12 Feb 2019 12:37 AM PST

  Published on Feb 12, 2019

  RV/Intelligence Alert: „Emergency” — February 12, 2019
  Posted: 12 Feb 2019 12:35 AM PST
  Operation Disclosure

  M. Feb. 11 2019 5:32 pm EST Massive World Changes, Fulford: „Massive World Changes” – Fulford Report (Excerpt) – 2.11.19 https://benjaminfulford.net/ Benjamin Fulford, White Dragon Society

  1. Intense negotiations are taking place now at the highest levels of world power that could result in earth-changing announcements as early as March.

  2. U.S. President Donald Trump had threated to declare a national emergency.

  3. One big public move was the announcement of a one-world religion by the Pope, a senior Islamic representative, and representatives from many other religions. This came after Pope Francis became the first pope in history to visit the Arabian Peninsula, the birthplace of Islam. The text of the announcement can be seen here: http://w2.vatican.va/content/francesco/en/travels/2019/outside/documents/papa-francesco_20190204_documento-fratellanza-umana.html

  4. CIA sources in Southeast Asia say that moving the UN headquarters from New York to Laos will be a big theme of the Feb. 27-28 summit between U.S. President Donald Trump and North Korean strongman Kim Jong Un.

  5. Asian secret societies, the U.S. military-industrial complex and European royals are working on creating a world future planning agency. MI6, P2 Freemason, Pentagon, and Asian secret society sources also say there is also a strong push for some sort of world government to be announced.

  6. The map at the link below shows the three power groups, with the Western alliance in blue, the Eurasian grouping in red, and the Southern alliance in grey. Each is roughly equal in land mass and population. Superficially, the map shows the groups’ views on the government of Venezuela, but in reality it is a division over control of the world. https://bigthink.com/strange-maps/which-countries-support-maduro-guaido

  7. The announcement of a unified passport for all African nations last week was one visible sign of the move toward a world government. https://wnobserver.com/world/african-union-leaders-gathered-at-opening-session-of-32nd-summit/

  8. The battle for Venezuela can also be seen as a failed attempt by the neocons (Khazarian mafia) to regain control of the international financial system by seizing the world’s largest oil reserves. Pentagon sources note that the “U.S. puppet in Venezuela was not recognized by supranational organizations like the European Union, IMF, Organization of American States, World Bank, African Union, or UN.”

  9. The UN, Vatican, and Red Cross refused to deliver “humanitarian aid” to puppet opposition leader Juan Guaidó because it was a cover for arms shipments, the sources say. As a result, “the Venezuela coup was an epic fail,” they said.

  10. The failure to grab Venezuelan oil may also force Trump to declare a national emergency—or a national bankruptcy, according to CIA sources.

  N. Feb. 11 2019 Russian Bombers on Alert after Deep State Threats: „Russian Strategic Bombers Ordered To Alert After “Deep State” Threatens, Sorcha: http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=117119

  O. Feb. 10 2019 Mueller Report: Confirmation, Countdown Begins, T-Minus, Optics Are Important – Episode 1787b https://www.youtube.com/watch?v=bHAwIsjSH-k&feature=share

  P. Feb. 10 QANON – GESARA: https://www.facebook.com/qanon.gesara/videos/2140834202842549/

  Q. Feb. 11 2019 6:31 pm EST Soros Arrested, Bush Pleads Guilty to 9/11, Obama Charged with High Treason (video), Zublick: (Video) David Zublick Channel — Soros Arrested: Bush Pleads Guilty to 9/11, Obama Begs for his Life https://www.youtube.com/watch?v=milggE_GQyo&feature=share

  1. Billionaire financier George Soros was arrested on Feb. 3 and was being detained in Switzerland for interrogation before being extradited to GITMO where he will face a military tribunal as an enemy combatant against the US.
  2. George W. Bush has plead guilty to many crimes, including the planning and cover up of 9/11, cover up of his father’s activities including violation of the RICO act, Treason, Money Laundering, pedophilia, Child Sex Trafficking, attempted assassination of Ronald Reagan in 1981, assassination of John F. Kennedy and other high crimes and misdemeanors. He has agreed to be executed rather than face tribunals – which has been delayed until conclusion of the tribunals (expected to last two years).

  3. Barack Obama was being detained at GITMO, charged with High Treason. He has turned over several bits of information including the Benghazi massacre, the 9/11 cover up, Fast and Furious, Hillary Clinton’s crimes regarding her server and was begging for his life.

  4. The trials were being filmed, with transcripts made available at a later date.

  5. On Dec. 5 envelops believed carrying indictments were given to Biden, Bush, Obama and the Clintons.

  6. They were being held in Camp 7 at GITMO – a $69 million facility made for 15 high value prisoners.

  7. On Aug. 25 2018 John McCain was found guilty of child trafficking and Treason

  8. On Nov. 30 HW Bush was found guilty for violations of the RICO act, child trafficking and designing the attempted murder of Ronald Reagan.

  R. Military Tribunals, David Zublick:

  Trump To Impose Martial Law Part One

  Trump To Impose Martial Law Part Two

  1. Ohio Governor John Kasich – himself facing military tribunals – said on Face the Nation that Arizona Senator John McCain was put to death.

  2. McCain faced Treason, Attempted Overthrow of US, Child Trafficking ring McCain Institute funded by the Rothschilds and Saudia Arabia, Money Laundering, but chose to plan his own execution.

  3. Bill and Hilary Clinton face tribunals.

  4. HW Bush charges included pedophilia and child sex trafficking.

  5. Obama involved in anti Trump counter intelligence on Trump Campaign. Stock and Page redacted info of Obama in CIA report.

  S. Feb. 11 2019 5:27 am EST CIA Operatives in Las Vegas Massacre, LA Arrests (video): (Video) High Level Arrests in Los Angeles, Not Practice https://www.youtube.com/watch?v=W06ms6AV6Ns&feature=youtu.be

  U. International Child Sex Trafficking:

  Feb. 11 2019 Canadian Youth Sports Sexual Abuse of Minors: https://www.msn.com/en-ca/sports/more-sports/sexual-abuse-of-minors-pervades-canadian-youth-sports-cbc/ar-BBTpPtV?li=AAggXBR&OCID=ansmsnnews11

  Feb. 11 2019 1:14 am EST Cover Up Child Trafficking (video): (Video) Stroppy Me — PP Covers up Child Trafficking

  Feb. 11 2019 19:00 pm EST Satanic Cult Raided in LA (video): (Video) Satanic Cult Raided in LA, Kids Rescued!

  V. Resources:

  National Human Trafficking Hotline: 1-888-373-7888

  Trump Twitter: https://twitter.com/realdonaldtrump?langen

  Donald J. Trump verified account: @realDonaldTrump

  Trump’s Email: whitehouse.gov@gmail.com

  Q Posts: https://qanon.pub/ https://qntmpkts.keybase.pub/

  GCR: The Chinese master plan for the global financial system began on Sat. Feb. 1, 2003 and came to fruition on Fri. Feb. 1 2019. https://drive.google.com/file/d/1glxmux6R9WG72LLGbD4Ux6b6VCMc818-/view

  GESARA Law:

  https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2016/11/20-answers-gesara-update-thursday.html https://www.facebook.com/qanon.gesara/videos/2140834202842549/

  Martial Law:

  Military Tribunals, complete transcripts: https://c-vine.com/
  C-VINE International News Network Facebook for Military Tribunals: https://www.facebook.com/groups/CvineNewsTalk/

  Martial Law Text:

  https://www.law.cornell.edu/uscode/text/10/2808

  Trump To Impose Martial Law Part One: https://www.youtube.com/watch?v=lZjVXCG6y1c

  Trump To Impose Martial Law Part Two: https://www.youtube.com/watch?v=3cgr6c5KB9o

  W. Redemption/Exchanges:

  Global Markets were set to crash in order to hide the huge influx of monies from the Global Currency Reset. Zim redemption appointments would be made through emergency text, or email with the number to call. Currency exchange appointments would use 800#s sent out through websites or email. If you were a Zim redeemer and called an 800 number you would be steered to a redemption center in your area, or be given another number to call to obtain your redemption appointment.

  Published on Feb 11, 2019

  The real estate market in the big cities are drying up, those who are trying to sell their property are having a very difficult time. Prices are just to high for many, and the sellers are beginning to lower their prices. The economic was pumped by the [CB], but now it is on life support. Trump has cornered the [CB]s, not just the Fed but all [CB]s, they have no where to turn which means when the system comes crashing down the blame will be on them.

  Published on Feb 11, 2019

  Elizabeth Warren says Trump will be in prison by 2020, is she projecting. NJ is about to implement a rain tax. Adam Schiff begins to project that the Mueller report will show no collusion. Gallup indicates that illegals are waiting to make their move on the US border. Ninth Circuit court rules in Trump’s favor regarding the border wall. Acting Defense Secretary is in Afghanistan talking about peace. Q drops more bread, hints that power will return to the people. Voter Id is in the works. The MSM is losing the control over the narrative. The wall has brought public awareness to the what the [DS] is all about.
  (Video) Jenny Hatch — Acting AG Matt Whitaker Activated
  Posted: 11 Feb 2019 07:15 PM PST
  =======

  BLACK OPS TOOK TO THE L.A. AIR AND PUT THE COMMUNITY IN A STATE OF FRENZY. THE NEWS WENT SILENT. WE FOUND THE REASON WHY! CITIZEN VIDEO SHOWS CHILDREN BEING RESCUED BY BLACK OPS PATRIOTS!

  The narrative is controlled. We take it back. We bring you the full, unbiased truth. Trust the plan. Red pill yourselves. The Deep State Rabbit Hole is deeper than any of us could have imagined. Not recommended for those under 18. We are not here to tell you to think the way we do. We are here to challenge the narrative at every turn so that you, the citizen of our Republic, have the info to form your own opinion. Break the chains of mind control with our help.
  (Video) The Great Awakening: We are the Media Now
  Posted: 11 Feb 2019 06:17 PM PST

  Published on Feb 11, 2019

  Herein we discuss Q’s most recent posts including the truly sick details emerging from hidden videos taken by Planned Parenthood, potential investigations, the absurdity of voter ID, and how the overton window is shifting to the point that we are the media now.
  (Video) April LaJune — Military Exercises in LA: Cover for Raid on Law Office Connected to Human Trafficking?
  Posted: 11 Feb 2019 06:14 PM PST

  Streamed live Feb 11, 2019

  After putting out a „public service announcement,” Military moves in to raid TWO Downtown LA offices including a well known law firm.
  (Video) David Zublick Channel — Soros Arrested: Bush Pleads Guilty to 9/11, Obama Begs for his Life
  Posted: 11 Feb 2019 03:31 PM PST

  Published on Feb 11, 2019

  Billionaire financier George Soros has been arrested and is being detained in Switzerland for interrogation before being extradited to the United States where he will face a military tribunal as an enemy combatant. George W. Bush pleads guilty to high crimes and misdemeanors including 9/11. Barack Obama being detained at Gitmo, charged with High Treason, begs for his life. David Zublick unseals the truth in this special report!
  Sorcha Faal — Russian Strategic Bombers Ordered to Alert
  Posted: 11 Feb 2019 03:30 PM PST
  February 11, 2019

  Russian Strategic Bombers Ordered To Alert After “Deep State” Threatens To Jail President Trump

  By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers

  Source: What Does It Mean

  A chilling new Ministry of Defense (MoD) report circulating in the Kremlin today states 10 crews of Tu-95MS strategic nuclear bombers and tanker aircraft have successfully carried out long-range test missile strikes on “enemy” ground facilities after they were ordered to alert status by President Putin—a war move deemed necessary after American shadow government “Deep State” leftist-socialist leader US Senator Elizabeth Warren declared yesterday that “by the time we get to 2020, Donald Trump may not even be president…in fact, he may not even be a free person”—and if should happen, would immediately ignite World War III as Senator Warren’s Democrat Party has already declared that the United States is at war with Russia. [Note: Some words and/or phrases appearing in quotes in this report are English language approximations of Russian words/phrases having no exact counterpart.]

  According to this report, this past July-2018, top officials in Moscow were left in anger and confusion after “Deep State” aligned Democrat Party socialist operatives in the United States launched a withering new attack absurdly claiming that Hillary Clinton’s election loss to President Trump was caused by Russia—that they claimed was “Our Pearl Harbor”, an event that occurred in 1941 when the Empire of Japan attacked America and threw them both into World War II.

  Though kept from the knowledge of the American people by their socialist mainstream propaganda media establishment about the absurdity of Russia having ever interfered in their 2016 presidential election, this report notes, both the “Deep State” and its Democrat Party socialist leaders were in full knowledge at the time of their lying “Pearl Harbor” accusation that former British spy Christopher Steele had already testified under oath in a London court confessing that Hillary Clinton had paid him millions-of-dollars to make up Trump-Russia collusion lies so she could use them to contest her election loss.

  Further being deliberately ignored by these socialist “Pearl Harbor” warmongers, this report continues, were the April-2018 findings made by the US House Intelligence Committee that proved there had been no collusion between Trump and Russia—findings that were confirmed as being true this past week by the powerful US Senate Intelligence Committee Chairman Richard Burr who, likewise, stated that no evidence of any collusion between Trump and Russia has ever existed.

  As to the true reason why the “Deep State”, their Democrat Party allies and the corrupt socialist mainstream propaganda media establishment continue to spout forth their ever hysterical Trump-Russia collusion lies, this report explains, is due to the growing and unstoppable truth proving that Hillary Clinton’s Democrat Party email hacking was an inside job having nothing whatsoever to do with Russia.

  That is now being joined, this report continues, with a mountain of accumulating evidence showing Hillary Clinton was the one who had actually colluded with corrupt Russian officials for years in order to enrich herself—and in whose effort to hide her crimes, saw her masterminding the plot to destroy Trump by paying Glenn Simpson of Fusion GPS to not only hire former British spy Christopher Steele, but have him, also, pay one of his Russian operatives to ensnare the Trump campaign into meeting with her at Trump Tower.

  And is a plot, this report notes, that now includes Democrat Party US Congress Intelligence Committee Chairman Adam Schiff, who has just been revealed to have conducted secret meetings with Glenn Simpson at a Colorado ski resort—but whose top 25 “Deep State” co-conspiratorsin the US Department of Justice and FBI, have already either been fired, demoted or forced to resign by President Trump—and one of whose wives, named Nellie Ohr (wife of top demoted Department of Justice official Bruce Ohr), has now “connected all the dots” of Clinton-Russian-Ukraine collusion leading from the Democrat Party right to the very door of Special Counsel Robert Muller.

  While fearfully watching all of their made up Trump-Russia collusion lies being exposed one after another, this report further notes, the “Deep State” aligned Democrat Party has rapidly shifted their destruction tactics against President Trump to include their pummeling him over his nation’s southern border crisis—that in the past few days has seen the Democrat Party governors of both California and New Mexico ordering their state’s National Guard troops to be removed from the US-Mexico border because of the Trump administration’s “manufactured crisis”.

  Coinciding with these vitally needed National Guard troops protecting the US-Mexico border being removed, this report continues, the Democrat Party leaders in the US Congress have, also, brought talks over a southern border wall to avert another US government shutdown to the brink of collapse—most particularly due to their only proposal is to make the entire United States a sanctuary nation for illegal aliens.

  As to what the United States is facing, though, should a US-Mexico border wall not be built, this report states, the highly respected Gallop Poll organization is now warning is going to be a 42 million strong unstoppable horde of illegal aliens who are watching to see what happens next—and whose numbers already flooding into the US are now on pace for worst year since the massive wall-building spree in 2007—and because of, just yesterday, saw US border officials having to form a miles long barrier of hundreds of police vehicles to keep their southern border from being completely overrun—which is the exact opposite of a “manufactured crisis” these vile socialist Democrats claim—and is why President Trump, whose US border forces are already undermanned by nearly 2,000 agents, is now reported to be leaning towards declaring a “state of emergency” before his nation ceases to exist.

  Not being understood by the American people as to why the “Deep State” aligned Democrat Party is forcing President Trump towards declaring a national “state of emergency”, this report concludes, is that these socialist maniacs intend to use it as their center piece to bring impeachment charges against him now that their Trump-Russia collusion lies have all now been exposed—with it further being unknown to these people that the groundwork for this illegal impeachment is being laid out in the Democrat Party controlled US House of Representatives at this very moment—one of whose most laughable charges claims Trump has enriched himself while being president, which stands in sharp contrast to the fact that Trump has lost $1 billion in personal wealth since running for president—but are facts not needed as all Democrat Party leaders have been ordered by multi-billionaire Tom Steyer to either impeach Trump or he’ll spend billions-of-dollars to throw all of them out of power—the most catastrophic result of, if these socialist monsters have their way, Democrat Party Senator Warren alluded to by her stating that Trump may not even be a free person in 2020—but that could only happen if these socialists flooded America with hundreds-of-thousands of radical leftist rioters whom they wouldn’t recall unless Trump was impeached and he and his entire family imprisoned—that’s known as a “Colour Revolution” used by globalist-socialist forces to overthrow nationalist governments standing in their way—but as it concerns the heavily nuclear armed United States, will see it being attacked by Russia long before these socialist monsters are able to turn their bloodlust on them.

  You can never say you weren’t warned, as you were told about the significance in the colour Hillary Clinton and her husband were wearing when she non-conceded her loss to President Trump.

  February 11, 2019 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.
  Anna Von Reitz — By Their Works
  Posted: 11 Feb 2019 03:27 PM PST
  Monday, February 11, 2019

  By Their Works

  Source: Paul Stramer | By Anna Von Reitz

  I have always preferred to think of myself as a „Christian”, a member of the Universal Church, and have always regarded doctrinal and denominational differences as big question marks.

  There may indeed be only one correct doctrine in the end, but just as easily there might be no correct doctrine ever created by man. The same goes for denominations. So far as I know, God did not come down to Earth and declare a schism between Catholics and Methodists and Baptists and Mennonites and Baptists and…. men and their differing opinions did all that.

  Judging from the number of times the Disciples had to be directly corrected, and even with the help of the Holy Spirit —accounting for our egos, bad hearing, temptations, and other faults— I don’t put my faith in doctrines promulgated by men.

  This is why I have an inclusive and broad view of religion. So long as people are trying to live honorable and peaceful lives, taking care of each other and their families and communities, I tend to call that „good”. Live and let live.

  We will all get our corrections when the time comes.

  But when „Christians” harbor organized crime within their Church and benefit from it….

  When they act as Trustees in Gross Breach of Trust with respect to entire countries and billions of people suffer….

  When they take crimes and sins like pedophilia and make them into sacraments….

  When there is no end to this relativism and wishy-washy spineless lack of basic ethics and honesty….

  When they twist any reasonable plausible recognizable definition of „Christianity” into something else….

  Then I protest — because they are not just giving themselves a bad name, they are disgracing all those who answer to the name „Christian”.

  And they are disgracing Christ.

  If a Christian will not stand up for the memory of Yeshuah and his Teaching and his Living Spirit, who will?

  I have been polite. I have been patient. I have been supportive of Church reform all across the board.

  I have often stood in the gap and defended people who are trying to do the right thing though their sins be as scarlet and also defended the millions of completely innocent Christians who are being disgraced and misrepresented.

  Yes, I have called forth the Loyal Angels of the Living God and I am not ever going to be wishy-washy about that. Nor will I apologize.

  Being a Christian is not a „relative thing” subject to „interpretation” via some kind of „fluid definition” that suddenly includes cannibalism and the rape of little children. No.

  That’s not „Christianity” you feckless, shameless Liars.

  That’s Satanism, and by your works you shall be known.

  —————————-

  See this article and over 1500 others on Anna’s website here: http://www.annavonreitz.com

  To support this work look for the PayPal button on this website.
  BATR: Green New Deal Hallucination
  Posted: 11 Feb 2019 03:25 PM PST
  Green New Deal Hallucination

  Utopia in the „Green” universe is a zombie parade of whackos sitting at the cool cafeteria table in a mental hospital. The „Green New Deal” is a script compiled by opiate medicated inmates at One Flew Over the Cuckoo’s Nest salons. Tragically, granting any validity to a mindset that is totally inept of economics and the most rudimentary principles of business, would qualify for admission to their sanctuary. The eventual result of this hallucinogen religiosity causes the abandonment of all objective reality and common sense. According to Americans for Tax Reform the main points of this „Green New Deal” include some of the most absurd and foolish promises to come out of elected officials.

  · Rebuild every single building in the U.S.
  · Will end all traditional forms of energy in the next ten years.
  · Plans to ban nuclear energy within 10 years if possible.
  · Don’t invest in new technology of Carbon Capture and Storage,

  just plant trees instead!
  · Mandates all new jobs be unionized.
  · May include a carbon tax.
  · May include cap and trade.

  Such highlights must have been conceived under altered states of inspiration . . . No need to worry how much it will cost or how will it be paid for. The green dream moves these fanatical zealots.

  Review the entire tenets of the „Green New Deal”. Especially note the impact on military spending that ignores the pushback and core mission of the Global NWO Empire.

  „We will cut military spending by at least half to bring our troops – currently stationed in over 800 bases worldwide – home to their families, deploying our valued servicemen and women in their own communities to build up our country’s future and prosperity here at home. Maintaining bases all over the world to safeguard fossil fuel supplies or to shore up repressive oil monarchies could no longer be justified as “protecting American interests.”

  While agreeing with a substantial retraction of military bases; assuming that their purpose is to safeguard oil, dismisses the record increases in domestic production, which have provided internal independence in supply.

  Climate Change Dispatch cites a National Review response from Jim Geraghty to an article NYT, Wash Post Promote ‘Ambitious’ Green New Deal. As any wise historian would acknowledge the term New Deal is reminiscent of that premier Socialist and Warmonger, FDR. Mr. Geraghty writes:

  „It would effectively nationalize the entire energy industry and shut down non-renewable energy companies, with workers given a vague promise to “provide resources to workers displaced from the fossil fuel industry.”

  According to the U.S. Department of Energy, roughly 1.1 million work in coal, oil, and gas production; 2.3 million jobs in transmission, distribution, and storage; and 2.4 million workers in motor vehicles and component parts (not counting dealerships). The vast majority of these 5.8 million jobs would be eliminated under the Green New Deal.

  The Green New Deal calls for “replacing non-essential individual means of transport with high-quality and modern mass transit.” This is a wonky way of calling for a ban on cars. Who decides whether your car is a “non-essential individual means of transport”?”

  This scheme against individual transportation has an underlying goal of creating urban ghettos. Herding the sheeple into paddocks of total surveillance by way of an electric power grid fence is the goal. Of course, little attention is given to the practical production by which those megawatts will be generated. Pure magic miracles will not materialize to power up those tracking devices.

  Examine the most outrageous electric generation frauds of the bunch, industrial wind factories. The Green New Deal Is the Antithesis of Green offers a few of those inconvenient facts that dispel that Al Gore fairy tale, An Inconvenient Truth.

  “Meeting present-day US electricity consumption, for example, would require 12 percent of the continental US land area for wind.” The two researchers didn’t spell out exactly what that means, so let’s do the math. The land area of the continental Unites States is about 2.9 million square miles (or 7.6 million square kilometers). Twelve percent of that would be about 350,000 square miles (or 912,000 square kilometers). Therefore, merely meeting America’s current electricity needs with wind would require an area more than twice the size of California, which covers about 164,000 square miles (424,000 square kilometers).

  In other words, just meeting existing electricity demand — and remember, this ignores the vast amounts of natural gas needed by industry and the millions of barrels of oil per day needed to fuel our airplanes, trucks, and cars — would require covering with wind turbines a land area twice the size of Nancy Pelosi’s home state. The idea of setting aside that much land is nonsense on stilts.”

  Blowing in the wind does not store electricity, so base load demand requires fossil fuel generation. Solar production ‚after dark’ is a trick that is not ready for primetime. Both alternatives are not cost effective when compared to coal or natural gas methods. In fiscal terms only through government coercion with punitive taxpayer subsidies can the illusion of green energy render the curse of a statist economy be forced upon our society.

  Mike Adams expresses a flawless summary in the essay, The real Democrat agenda unveiled: a new UTOPIA.

  „Yes, Ocasio-Cortez is clinically insane. But her ideas — which are almost all rooted in communism and fascism — are shockingly popular among the drooling left-wing idiots who now run the tech giants, the media and the U.S. House of Representatives. If these people are allowed to gain power over the country, they will plunge America into an era of unprecedented human suffering, starvation and destitution.”

  There is no deal in the affliction from an environmental neurosis. Proponents of this sickness admire the tyrant FDR because he imposed and expanded despotism of central planning and government. The green abusers hate LIBERTY and individuals who exercise their natural rights. The true danger has little to do with environmental risks and much to do from the extreme radicals who hate a sovereign America.

  SARTRE – February 12, 2019

  Read the entire article on the Utopia archives

  Subscription sign-up for the BATR RealPolitik Newsletter

  Discuss or comment about this essay on the BATR Forum
  Benjamin Fulford Report (Excerpt): „Massive World Changes” — February 11, 2019
  Posted: 11 Feb 2019 02:31 PM PST
  Weekly Geo-political News and Analysis

  Secret treaties signal massive world changes as early as March

  By Benjamin Fulford, White Dragon Society
  2019-02-11

  Intense negotiations are taking place now at the highest levels of world power both in secret and in public, multiple sources agree. These could result in earth-changing announcements as early as March, they say. The power struggle in Washington, D.C. is also heading for some sort of climax, as can be seen by U.S. President Donald Trump’s threat to declare a national emergency.

  One big public move was the announcement of a one-world religion by the Pope, a senior Islamic representative, and representatives from many other religions. This came after Pope Francis became the first pope in history to visit the Arabian Peninsula, the birthplace of Islam. The text of the announcement can be seen here:

  http://w2.vatican.va/content/francesco/en/travels/2019/outside/documents/papa-francesco_20190204_documento-fratellanza-umana.html

  CIA sources in Southeast Asia say that moving the UN headquarters from New York to Laos will be a big theme of the February 27-28 summit between U.S. President Donald Trump and North Korean strongman Kim Jong Un.

  Asian secret societies, the U.S. military-industrial complex, and European royals are working on creating a world future planning agency, according to sources involved in the negotiations. Several official documents related to this have already been signed, say British royal family sources.

  MI6, P2 Freemason, Pentagon, and Asian secret society sources also say there is also a strong push for some sort of world government to be announced. This can now be done in a manner in which there are no losers, only winners, thanks to a rare and nearly perfectly equal balance of world power, they say.

  The map at the link below shows the three power groups, with the Western alliance in blue, the Eurasian grouping in red, and the Southern alliance in grey. Each is roughly equal in land mass and population. Superficially, the map shows the groups’ views on the government of Venezuela, but in reality it is a division over control of the world.

  https://bigthink.com/strange-maps/which-countries-support-maduro-guaido

  The announcement of a unified passport for all African nations last week was one visible sign of the move toward a world government.

  https://wnobserver.com/world/african-union-leaders-gathered-at-opening-session-of-32nd-summit/

  In any case, the battle for Venezuela can also be seen as a failed attempt by the neocons (Khazarian mafia) to regain control of the international financial system by seizing the world’s largest oil reserves.

  Pentagon sources note that the “U.S. puppet in Venezuela was not recognized by supranational organizations like the European Union, the Organization of American States, the IMF, the World Bank, the African Union, or the UN.”

  Also, the UN, the Vatican, and the Red Cross refused to deliver “humanitarian aid” to puppet opposition leader Juan Guaidó because it was a cover for arms shipments, the sources say. As a result, “the Venezuela coup was an epic fail,” they said.

  The failure to grab Venezuelan oil may also force Trump to declare a national emergency—or perhaps more accurately, a national bankruptcy, according to CIA sources.

  Pentagon and CIA sources say this could lead to the downfall of Trump because he…(Full report available Thursday. – OD)

  https://benjaminfulford.net/
  RV/Intelligence Alert: „Deadline” — February 11, 2019
  Posted: 11 Feb 2019 03:15 AM PST
  Operation Disclosure

  RV/INTELLIGENCE ALERT – February 11, 2019

  (Disclaimer: The following is an overview of the current situation based on intelligence leaks received from several sources which may or may not be accurate. Other confirmed sources may also be included in this overview.)

  According to sources, the Earth Alliance have decided to initiate the transition by force.

  If true, the transition may take up to 2 weeks to complete.

  The transition will likely be triggered by Trump declaring a national emergency and/or the UK declaring martial law.

  Securing the border wall is the final GESARA compliance term for the US.

  The US will become GESARA compliant whether by deal (Cabal’s surrender) or by force (national emergency).

  Same goes for the UK with Brexit.

  Mass indictments and arrests are to occur from incriminating evidence gathered over the years.

  There will be military in the streets as seen in L.A. last week.

  These events will cause the stock market to plummet which will finally pull the plug on the old and dying fiat financial system.

  Once the dust settles, China will publicly announce the new quantum financial system.

  The announcement of the new quantum financial system (QFS) will reset the value of all currencies based on assets/gold.

  Rumors claim a new gold-standard African currency will be introduced at the African Union summit to couple with their new continental passport.

  The Cabal are broke, and checkmated both militarily and politically.

  The 15th is said to be the deadline for the Cabal to surrender.

  The private currency redemption event (RV) may begin at anytime as all transactions will be processed through the QFS.

  FOR MORE INFORMATION ABOUT THE RV/GCR VISIT:

  http://www.dinarchronicles.com/intel.html


  (Video) High Level Arrests in Los Angeles, Not Practice
  Posted: 11 Feb 2019 02:27 AM PST

  Published on Feb 7, 2019

  Please peeps… combat disinformation by doing the research and using critical thinking!

  ======

  To jest psi-ops. Pod kazdym kamieniem, siedzi i knuje.

 89. ech said

  https://operationdisclosure.blogspot.com/2019/02/video-david-zublick-channel-soros.html

  AHA

 90. Maverick said

  Stan lewackich umysłów ilustruje to:

 91. Boydar said

  Panie Ech, dawno się Pan łopaty prosi.

 92. TG said

  Panie Gajowy , czy zamieszczony artykuł o L.Wałęsie to wypadek przy pracy?

 93. Boydar said

  Ale może obędzie się bzzzz

  https://turystyka.wp.pl/budzi-sie-wulkan-w-niemczech-jego-wybuchu-powinnismy-sie-obawiac-6348626534372993a

 94. Voodoosch said

  Na Eurowizji w Izraelu Francję będzie reprezentował Bilal Hassini, który jest nastolatkiem, który jest muzułmaninem, który jest gejem, który jest transseksualistą…

  https://www.google.com/amp/s/m.jpost.com/OMG/Gay-French-Muslim-teen-to-perform-in-Israel-for-Eurovision-579381/amp

 95. piwowar said

  Zaraz. Pedał. czy muslim?

 96. ech said

  Panie Boydar, dzięki za ostrzeżenie, – że Świadomość goim to skarb, który parchy zawłaszczyły, wiec należy im to odebrać i wrócić na miejsce prawowitym właścicielom..

  https://mega.nz/#!fzQAQARA!cIgiQorH4Xgiof_PRl7wL6N3UXUIa6ydHNYONHoE5sw

 97. ech said

  https://mega.nz/#!6rAEjCBI!nzK1cII3EkvTUU0EEGp-2ueap4aMFyErpQA2mDvnrnI

  General Patton

 98. ech said

  https://mega.nz/#!fnQ23QRS!YZxZt2-4V-LlxzzakfVa2B9NEV2Q9YEWRqEK5DlEM8k

  Niemcy i szydzi.

  https://mega.nz/#!eyIyhKbb!FC5E__tE5ygejDiVfjurcmDNIVCEpVwnKN1Pz80uuHE

  Niemcy pod Hitlerem.

  https://mega.nz/#!G2RSkaIb!n7K_FyU9yn1hdUsyhoZb4poCK__vxhVha4tB9kUY9Bs

 99. ech said

  https://mega.nz/#!SzYSVSzD!cZEyMYaEZN8qE4YRvaTJjvUObXiGiCxqp3EgAEuIT3E

  To naprawdę wybrance Boga.

 100. ech said

  https://mega.nz/#!22Yw0A4D!wd9DqkRiVEjEzWYbQSzDhSb-74gke-w31_0pzWwX5wI

  David Irving

 101. ech said

  https://mega.nz/#!LiJWgS4C!Fg–7CpOmWVbXQzXSY5e_vtWZpJeQWE4QwsYrbH4E-Q

  Zydostwo otwarcie przyznaje sie do siania zlego.

 102. ech said

  https://mega.nz/#!O2JEUSRA!XNRXgkmDC0b9cDVBaen6gk22GRSV5XcoQf_BtX4Kl6M

  Testament emerytowanego Biskupa.

 103. Wndaluzja.pl said

  https://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/3046-olszewski-bandera-ze-zbrodnia-wolynska-nie-mial-nic-wspolnego-ona-mogla-sluzyc-sowietom//

  O tym powiedział mi jeden jezuita w l. 80, że bezpodstawnie oskarża się o WOŁYŃ Niemców, gdy jest to zbrodnia SOWIECKA. Według mnie i jednego Szleziera, bo swej narodowości nie krył, to sprwcami Zbrodni Wołyńskiej byli dwaj Żydzi Chazarscy, teść Stalina Łazar Kaganowicz i jego młodszy brat Martin Bormann, jako szefowie Hitlerowsko-Stalinowskiej Konwencji Zwalczania Polskiego Ruchu Niepodległościowego, podpisanej przez Hitlera i Stalina w Brześciu przy przekazywania Twierdzy Brzeskiej przez Wehrmacht Armii Czerwonej
  Bormann sprzedał US Army Hitlerowską Bombę Atomową, ale to nie on URATOWAŁ Moskwę i Leningrad przed STRATEGICZNYMI bombami atomowymi Tesli, wykonanymi przez Benesza na zamówienie Stalina na Warszawę, Berlin i Londyn, ale Armia Krajowa w Łucku i Świdniku. Pan Mecenas zadał mi przy tym zasadicze pytanie, że SKORO ANGLICY DALI HITLEROWI W MONACHIUM 2 BOMBY ATOMOWE na Warszawę i Berlin TO DLACZEGO HITLER NIE UŻYŁ ICH na Moskwę iu Leningrad ???
  Na to mam taką odpowiedź, że próbował jej użyć Hitler przez Goeringa, ale Plan Łowczego Siedmiogrodu został zniweczony przez AK w Łucku i Świdniku. Wobec tego plan ten został zastąpiony Diabelskim pomysłem ODDANIA BOMB STALINOWI W KSIĄŻU, który jako agent niemiecki, zniszczy nimi Wschodnie USA i Europę Zachodnią Planem Saharowa. W Tej Racji Stalin prowadził poczas POCZDAMU ofensywę w Turyngii, w której zginęło PONAD 1,5 miliona Niemców. Ten Plan Saharowa został zniweczony przez marszałka Broz-Tito w Berdyczowie ZAKATOWANIEM Generalissimusa czyli Stalina II.
  W Moskwie Stalinów BOGATO; w szkole sobowtórów kramlowskich było 19 Stalinów. Beria miał 2: Mirczulawę i Mizenmachera-Redykę a Hitler trzech GRAJĄCYCH i kilku Pozorantów.
  I jeszcze jedno: Sportowy Banderowiec Nikołaj Podgorny tak nadokad Gierkowi, że ten kazał go śledzić. I. raport Lubkowicza mówił, że Podgorny robi Satelitarną Detekcję Złota a II, że dał Złoto Indii Batenbergowi – za co Gierek kazał Sportowego Banderowca wyrzucić na Zbitą a Morde. Karol Gustaw zdobył Skarb Rzeczpospolitej i Strategiczne Zapasy Saletry w Sandomierzu DZIĘKI Księciu Heskiemu. Gdy po bitwie pod Warką Książę Heski zapytał polskich oficerów o Wysokość Okupu to ci wyjęli szable i ROZSIEKALI GO.

 104. ech said

  Waszyngton idzie w ślady Szwecji, będzie kompostował goim – na obornik !

  https://www.focus.pl/artykul/ludzki-kompost-sa-bardzo-podekscytowani-perspektywa-zostania-drzewem-lub-inna-mozliwoscia

  https://mega.nz/#!OuRFDSyC!SgyV7NVY9CkSSNQlglEP0ehkHwo17cTWVjG4Ui8q1xE

 105. revers said

  No to szykuje sie kolejna antypolonijna hucpa w Paryzu i Shoah, bedzie tam i polakozerca Gross, i kilka innych panienek z gazety g.nej

  https://polishmediaissues.online/la-polonie-proteste-contre-la-conference-anti-polonaise-de-paris/?fbclid=IwAR0RhEpLGV34e6BzxBTgVCeXgDcMdIyuwvET7cp5uBrKlglfA9DvSzptYSU

  glosow prawdy rebe Schehtera i Mola.

  lub inne raporty szwajcarskiego czerwonego krzyza o shoah szwindlu

  http://www.killuminati-unzensiert.com/?p=2310&fbclid=IwAR3AQetlSCR7mdPOtnawmQAl0jWLKpdZQmImMnA1h9dE_87dTJ-9ij5cJrs

 106. https://www.gazetawarszawska.com/index.php/zamachwarszawski/2594-zydowskie-ataki-hackerskie-wymierzone-w-gazete-warszawska

  Gazeta Warszawska namierzyła HAKERA Rafała Szymczaka, prawdopodobnie tożsamego z UMOCZONYM w Zamach Smoleński Rafałem Szymczakiem, którego z tej racji nazywa Rafałem Szymczakiem-Smoleńskim.
  Z tej racji oświadczam, że KRADZIEŻ moich czeków, zablokowanie mi wejścia na moją witrynę http://www.wandaluzja.pl – najpopularniejszą i najdroższą w USA, OKRADZENIE mojej poczty internetowej WP i zainfekowanie mojego komputera są w Czasowym i PRZYCZYNOWYM związku ze sprawą Złota Stalina, które było Sprawdzane przez Bank Atlantycki w Belgradzie i Zagrzebiu.
  Nie płacą mi, gdyż zostałem wpisany przez NIEMCÓW na listę Oszustów Światowych za Ujawnienie Satelitarnej Detekcji Złota i Złota Indii NAJWIĘKSZEGO na Świecie.

 107. NyndrO said

  Rosjanie, Chińczycy i Iranańcczycy powinni styknąć, Demokracjo. uciekajj!

 108. revers said

  „I o to właśnie toczy się gra, oni chcą zainstalować na terytorium Rzeczpospolitej “szlachtę jerozolimską”, główną stawką nie jest “marne” 65 miliardów dolarów.
  W takiej sytuacji mogliby nas “doić” w nieskończoność i te 65 miliardów okazałoby się kwotą śmiesznie małą, w porównaniu do profitów uzyskanych z owego “dojenia”.” – do tego sie sprowadza.
  polishclub.org
  Żydzi już teraz przejmują Polskę. – Polish Club Online
  Czy Żydzi wrócą do Polski? Ostatnia afera związana z ustawą o IPN,…
  http://www.polishclub.org/2018/04/06/zydzi-juz-teraz-przejmuja-polske/?fbclid=IwAR1yHiPTN6trnjQ-owxh_GQrH9KSFFFwf2KgJk6Dy8pI50N-mF1KKpmDVMA

  a to moze byc 330 mld usd lub biliony do konca swiata polin.

 109. Rubaszny Rubens said

  Czy mógłby jakiś informatyk pomóc panu Wandaluzji w doprowadzeniu jego strony do porządku? Bo wszystko się tam rozjechało.

 110. https://www.gazetawarszawska.com/index.php/video/1004-dr-ewa-kurek-jakim-prawem-polski-rzad-dopuscil-do-obrad-knessetu-na-wawelu//

  Pani Ewo, Polacy są szantażowani KWITAMI Wielkich Sum, jakie Żydzi płacili ponoć na budowę Zamku Królewskiego, który identyfikują z WAWELEM. Z tej racji domagali się ZWROTU WAWELU, wobec czego ja wykazałem, że Wawel, jako ZAMEK BISKUPI, nie mógł być budowany za pieniądze żydowskie, gdyż prawo kanoniczne ZABRANIAŁO Kurii pożyczania pieniędzy od Żydów a biskup krakowski był Najbogatszym Feudałem Polski.
  Dopero gdy Jan Luksemburski zburzył KRÓLEWSKI Gargamell – żeby nie było w Europie zamku WSPANIALSZEGO od Hradczanu – to Władysław Łokietak zarekwirował Biskupi Wawel, który prawem kaduka stał się zamkiem Królewskim. Proponiowałem krakowskiej Eminencji rewindykowanie WAWELU, ale Gdzież Tam… Na Wawelu PIASTOWSKI jest tylko Pałac, przebudowany przez Austriaków na Kuchnie Szpitalne.
  Protestowałem Pogrzeb Prezydenta Kaczyńskiego Na Wawelu, gdyż tam Nie Ma Miejsca a na Gargamellu miejsca byłoby Sto Razy Więcej. Przemawiałem też do rozsądku benedyktynom tynieckim, że jeśli faktycznie znają się na finansach to niech kupią Bielany, bo były Na Sprzedaż, i dopiero gdy ja zacząłem się awanturować to zostały zarekirowane przez Magistrat.
  Kazimierz Wielki odbudował tylko małą część Gargamella na zamek Rezydencjonalny PRZEGORZAŁY czyli Przepalony. Kwity Wielkich Sum, którymi Żydzi straszą Polaków żądając Zwrotu Wawelu mogły być na budowę moskiewskiego KREMLA, gdyż Moskwa została anektowana przez Królestwo Polskie po bitwie pod Bełzem w roku 1362.

 111. lewarek.pl said

  W poniedziałek w Czechach pracę rozpoczęło dwóch mężczyzn. Ich polegające na odpłatnym świadczeniu „usług seksualnych” osobom niepełnosprawnym zajęcie nazwano „asystą”. Dołączyli oni do kobiet wykonujących ten „zawód” od 2015 roku.
  http://www.pch24.pl/mescy-asystenci-seksualni–nieobyczajnosc-pod-plaszczykiem-wielkodusznosci,66106,i.html#ixzz5fPcCigBC

 112. maasteer said

  A polskojęzycznym radiu regionalnym pier…ą o zagrożeniu grypą. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem są SZCZEPIONKI! – kuchnia EUREKA!!! a że NFZ nie ma kasy na ratowanie życia i na podstawowe zabiegi to cicho sza …. Szczepmy się wiec ku chwale koczowników, którym potrzebne jest nasze terytorium …. i zasoby naturalne. – jak wszędzie.

 113. Głos Prawdy said

  Trump jest zszokowany homoseksualizmem Macrona: „Tak bardzo polubił moją rękę”

  W tolerancyjnej Ameryce i w przestrzegającej wolnych obyczajów Europie nikogo nie dziwi nietradycyjna orientacja seksualna. Jednak jest jedna rzecz – artyści lub bywalcy gej-klubów, i zupełnie innego – polityki w podeszłym wieku.
  Donald Тramp ma 72 lata. Od trzykrotnie żonaty, ma 5 dzieci. Nie jest wykluczone, że u prezydenta są jeszcze bękarty, których on nie chce reklamować. Trump nie raz stawał się oskarżonym w skandali związanymi z jego miłością do kobiet, więc wszystko może być.
  Prezydent USA nigdy nie powiedział nic przeciwko homoseksualistom, ale po rozmowie z Macronem 72-letni mężczyzna nie mógł tego znieść. W wywiadzie nie mógł ukryć irytacji i obrzydzenia, mówiąc o orientacji seksualnej francuskiego przywódcy, który żyje dla niepoznaki z rześką emerytką Brigitte.
  Trump powiedział, że jakiemukolwiek człowiekowi, który chociaż przez minutę kontaktował się z Macronem, staje się jasno, na ile fanatycznie on lubi mężczyzn. Emmanuel po prostu omdlewa w ich towarzystwie. Widząc atrakcyjnego mężczyznę, francuski prezydent traci panowanie nad sobą i kontrolę nad sobą. Trump był zszokowany, kiedy uświadomił sobie, że spodobał się Macronowi.
  „Złapał moją rękę jak zabłąkany. Żął i uściskał ją, starając się jak najdłużej przedłużyć dla siebie tę przyjemność”, – podzielił się szczegółami Trump. – Potem zaczął znacząco mrugać i dawać do zrozumienia, że podobają mu się mężczyźni, i nie jest przeciwny mówieniu ściślej niż zwyczajowo podczas protokołu rozmów przywódców państw. Macron nie jest tylko homoseksualistą, który dostał władzę. Jest protegowanym bogatego europejskiego lobby gejowskiego i jest marionetką w rękach pederastów.
  Relacje biznesowe pomiędzy Trumpem i Macronem nie istniały, osobiste – jeszcze bardziej. Właśnie dlatego szybko powiększa się przepaść między USA i UE (a zwłaszcza Francją). To zabawne, że u podstaw konfliktu leży moralna wolność, którą Ameryka i Europa agresywnie narzucają całemu światu.

 114. Boydar said

  Oglądając występy Pana Lucjana nie trzeba było się wstydzić, świeć Panie nad Jego duszą

  https://sport.onet.pl/boks/nie-zyje-lucjan-trela/93wwntf

  —————–

  Admin

 115. osoba prywatna said

  W największym streszczeniu ideę anglosaskiego zarządzania można streścić w czterech zdaniach: Świat to rynek. Biznes polega na konkurencji. Pomożemy ci uzyskać przewagę konkurencyjną. Dzięki temu możesz osiągnąć sukces życiowy.
  https://www.polishclub.org/2019/02/12/anglosaska-szkola-zarzadzania/

 116. revers said

  ad108

  jest moc Pompeo do Ciaputwicza oddac szlachcie Jerozolimskiej majatki do ostaniego guzika z petelka …

  https://www.magnapolonia.org/pompeo-wezwal-polskie-wladze-do-uczynienia-postepow-ws-restytucji-mienia-utraconego-w-holokauscie/?fbclid=IwAR3tVa–AXTTLDK4M8KOzaKXwerxft7ElcbRrIGSbO0rlXMAUavykxYvORU

 117. 44% Żółtych Kamizelek we Francji sądzi, że istnieje konspiracja syjonistyczna na skalę globalną:

  https://russia-insider.com/en/44-yellow-vests-think-there-zionist-conspiracy-global-scale/ri26247

 118. osoba prywatna said

  Konferencja warszawska: jest okazja!
  http://marianmiszalski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=592&Itemid=1

 119. osoba prywatna said

  Czy Watykan stworzył logo dla nowej światowej religii?
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-watykan-stworzyl-logo-dla-nowej-swiatowej-religii

 120. osoba prywatna said

  Rosja poważnie zastanawia się nad krótkotrwałym odłączeniem się od globalnego Internetu, co pozwoliłoby przetestować cybernetyczne możliwości kraju. Test w praktyce oznaczałby, że dane przekazywane przez wszystkich rosyjskich obywateli pozostałby tylko wewnątrz narodu i nie byłyby dostępne w skali światowej.
  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-rozwaza-odlaczenie-sie-od-internetu

 121. Wieloimienny said

  Panie Gajowy pan mnie pytał czy Michalkiewicz jest zwolennikiem misesowsko-friedmanowskiego kapitalizmu. Freidman jest dla niego najwidoczniej autorytetem, a remedium na unię europejską to dziki kapitalizm.

  .https://youtu.be/pjnrd7WT-f0

 122. osoba prywatna said

  Imperializm kapitału żydowskiego
  https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/11/imperializm-kapitalu-zydowskiego/

 123. osoba prywatna said

  Rasizm – słowo używane jako broń do upadku narodowych państw
  https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/02/07/rasizm-slowo-uzywane-jako-bron-do-upadku-narodowych-panstw/

 124. osoba prywatna said

  Masakra! 20 zabitych i dziesiątki rannych w zamachu w Iranie. Terrorysta samobójca wysadził autobus Strażników Rewolucji [VIDEO +18]
  https://nczas.com/2019/02/13/masakra-20-zabitych-i-dziesiatki-rannych-w-zamachu-w-iranie-terrorysta-samobojca-wysadzil-autobus-straznikow-rewolucji-video-18/

 125. ech said

  ,…u podstaw konfliktu leży moralna wolność, którą Ameryka i Europa agresywnie narzucają całemu światu.,..

  https://mega.nz/#!3mgHAAxI!fHr5CQB9EtoLwCGJOqoGHRHM7fMyFaeNAiIaC2vVdJA

  Nie moralna wolność – amoralne zniewolenie, od popłuczyn marksistowskich i leninowskich żydów.

 126. osoba prywatna said

  Netanjahu przyjechał do Warszawy organizować III Wojnę Światową? Ta wypowiedź premiera Izraela jest kasowana z Internetu [FOTO]
  https://nczas.com/2019/02/13/netanjahu-przyjechal-do-warszawy-organizowac-iii-wojne-swiatowa-ta-wypowiedz-premiera-izraela-jest-masowo-kasowana-z-internetu-foto/

 127. ech said

  https://mega.nz/#!q7IEkaRQ!JeuFEiQFlza75Q_JVpCGo3nD4d5BanaQWo_Nc-6QKlo

  Sekrety żydowskie

 128. ech said

  Bandyci chodzą po wolności.

  https://mega.nz/#!2qRGiSjJ!pl_m9Mq8Czl0aPjqeC_LRuYdsZNiGPvVTbGEFcg8NsM

  Świetlana Stalin Allilujewa, uciekła na zachód w 1967, gdy miała 40 lat, tak mówiła o ZSRR w swej książce”dwadzieścia Listów przyjaciela” -mimo wszystko był mi Ojcem – to ta której matka zwariowała od znęcania się nad nią Stalina popełniając „samobójstwo”.

  W.Suworow – Związek Sowiecki, to wielki dom wariatów, kierowany przez największych obłąkańców. Uciekła i mimo cenzury morderców w książce „tylko jeden rok” przypisała Ojcu odpowiedzialność za morderstwo Katynia,. rok1969.

  ———–
  Suworow to anty-autorytet.
  M.in.
  >http://www.mysl-polska.pl/node/281
  Admin

 129. Boydar said

  Moim zdaniem Suworow to potrójny agent. Szczególnie, że wciąż żyje.

  —–
  Nie inaczej.
  Idol naszych rusofobów.
  Admin

 130. andzia said

  Ciekawa konferencja. Chyba to miał na myśli Herr Tusk, kiedy mówił, że Polska będzie dhugą Ihlandią:

  (prof. Kucharczyk, Gabriel Maciejewski)
  A Kaczor – ufojcie, że Polska będzie potęgą, nie sprecyzował, kto w Polsce będzie potężny.

 131. andzia said

  Iran poprzez Hezbollach grozi Polsce (tak piszą na BW): .https://www.youtube.com/watch?v=o_a_WeOQI-g

 132. ech said

  Oto mądrość polinskiego narodu wybranego;

  „” Abramek
  Apel do wszystkich skurw ysynów trzymających swoje brudne polskie łapy na majątkach moich przodków.
  Oddajcie wszyskie kamienice skurw ysyny. Jak wam nie wstyd? Zachowujecie się jak hieny.
  Podczas gdy moi przodkowie po nocach uczyli się języków obcych i trudnej sztuki kupiectwa, wasi przodkowie byli zwykłymi śmieciami i psami i przetrwaniali te nieliczne śmieci, które mieli chlając i współpracując z nazistami. ODDAJCIE MAJĄTKI JESZCZE RAZ POWTARZAM! Zanim
  wielka moc Izraela sama się o nie upomni. Polska oddaj majątki, które zagrabiłaś mojemu
  ludowi! „”

  ======

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSGv_l-PPh8qRyadriQdnbvtkR9J1aNR37SzMwXrsaXIep6ZWKD

  ISIS – królowa prostytucji i handlu dziecmi, m.in. na ołtarze demoniczne.

 133. ech said

  Oni pójdą tam gdzie nie ma końca.

  https://mega.nz/#!L2RjlQzD!57-C7iwTGX_eD7lcN2EohvhgeY-VLsFXt7g1y_nfF4g

 134. VAV said

  Papież i najważniejszy imman islamu właśnie podpisali przymierze, które przybliża nas do jednej światowej religii.

  Historyczne przymierze międzywyznaniowe zostało podpisane na Bliskim Wschodzie w poniedziałek 4 lutego, a mainstreamowe media w Stanach Zjednoczonych prawie o nim milczą. Szejk Ahmed al-Tayeb uważany jest za najważniejszego imama w sunnickim islamie i przybył na ceremonię podpisania w Abu Zabi z papieżem Franciszkiem „ramię w ramię w symbol międzywyznaniowego braterstwa”. Ale nie była to tylko ceremonia dla katolików i muzułmanów. Według brytyjskiego źródła informacji, podpisanie tego przymierza zostało dokonane „przed globalną publicznością przywódców religijnych z chrześcijaństwa, islamu, judaizmu i innych wyznań” …

  Papież i wielki imam al-Azhar podpisali historyczną deklarację braterstwa, wzywającą do pokoju między narodami, religiami i rasami, przed globalną publicznością przywódców religijnych z chrześcijaństwa, islamu, judaizmu i innych wyznań.

  Papież Franciszek, przywódca katolików świata i szejk Ahmed al-Tayeb, szef najbardziej prestiżowej siedziby nauki sunnitów, przybyli na ceremonię w Abu Dhabi w parze symbolizując międzykulturowe braterstwo.

  Innymi słowy, nastąpił wspólny wysiłek, aby upewnić się, że wszystkie religie świata były reprezentowane na tym zgromadzeniu.

  Według oficjalnej strony Watykanu, dokument zachęca wierzących ze wszystkich religii „do uściskania sobie dłoni, obejmowania się nawzajem, całowania się nawzajem, a nawet modlitwy” między sobą …

  Dokument, podpisany przez papieża Franciszka i wielkiego imama al-Azhar, Ahmeda el-Tayeb’a, został przygotowany „z wielką refleksją i modlitwą”, powiedział Papież. Jedyne wielkie niebezpieczeństwo w tej chwili, kontynuował, to „zniszczenie, wojna, nienawiść między nami”. „Jeśli wierzący nie potrafimy uścisnąć ręki, objąć się nawzajem, pocałować jeden drugiego, a nawet modlić się, nasza wiara zostanie pokonana „, powiedział. Papież wyjaśnił, że dokument „zrodził się z wiary w Boga, który jest Ojcem wszystkich i Ojcem pokoju; potępia wszelkie zniszczenia, cały terroryzm, od pierwszego terroryzmu w historii, od Kaina. ”

  W tym dokumencie jest dużo języka o pokoju, ale wykracza to poza poparcie dla pokoju.

  W kółko słowo „Bóg” używane jest do równoczesnej identyfikacji Allaha i Boga chrześcijaństwa. Oto tylko jeden przykład …

  My, którzy wierzymy w Boga i na ostateczne spotkanie z Nim i Jego sądem, na podstawie naszej religijnej i moralnej odpowiedzialności, i poprzez ten dokument, wzywamy samych siebie, zarówno na przywódców świata, jak i na architektów polityki międzynarodowej. i światowej gospodarki, aby usilnie starać się szerzyć kulturę tolerancji i żyć razem w pokoju; interweniować przy najbliższej okazji, aby powstrzymać przelanie niewinnej krwi i położyć kres wojnom, konfliktom, degradacji środowiska i moralnemu i kulturowemu upadkowi, którego obecnie doświadcza świat.

  Ponadto dokument ten odważnie oświadcza, że ​​”różnorodność religii”, którą widzimy na świecie, była „wolą Boga” …

  Wolność jest prawem każdej osoby: każda jednostka cieszy się wolnością wiary, myśli, ekspresji i działania. Pluralizm i różnorodność religii, koloru, płci, rasy i języka są wolą Boga w Jego mądrości, poprzez którą stworzył istoty ludzkie. Ta boska mądrość jest źródłem, z którego wywodzi się prawo do wolności wiary i wolność bycia innym. Dlatego też należy odrzucić fakt, że ludzie są zmuszani do przylgnięcia do określonej religii lub kultury, a także do narzucenia kulturowego stylu życia, którego inni nie akceptują;

  W gruncie rzeczy mówi się, że wolą Bożą są setki różnych religii na świecie i że wszystkie są w zasięgu wzroku.

  Wiemy, że elita chce jednej światowej religii, ale spotkanie najważniejszych duchownych zarówno z katolicyzmu, jak i islamu sprawia, że ​​tak dramatyczny publiczny popęd jest absolutnie oszałamiający.

  Możesz znaleźć pełny tekst przymierza, który podpisali na oficjalnej stronie Watykanu.

 135. AK, NASA BIJE NA ALARM – Ziemia ma gorączkę! Fakt, 13 II 2019, s. 24.

  RYCHŁO W CZAS. 12.300 lat temu, na skutek stopienia się lodowców Kanadyjskiego i Skandynawskiego, nastąpiło Optimum Klimatyczne i Geologiczne HOLOCEN. Teraz – na skutek przemysłowej eksploatacji przyrody – OBSERWUJEMY Koniec optimum klimatycznego, czego objawem jest TOPIENIE SIĘ Arktyki i Antarktydy, co spowoduje podnoszenie się poziomu Mórz i Oceanów i ZALANIE Ekumeny Nadbrzeżnej.
  Gdy zaczęto spekulować na tym zjawisku DZIĘKI komputerom Karpińskiego to powstało KILKADZIESIĄT modeli klimatycznych, z których ostało się KILKA. Śmiechu było Co Niemiara, aż Wyskoczyło, że POCZDAM ZALEJE – i tego Diabła już się z komputera wypędzić nie dało. Teraz NASA przestała się bać Rokefelera – szefa żydoarabskiego kapitału petrochemicznego więc Dzwoni, że POCZDAM ZALEJE, ponoć Jedyną Miłość Fryderyka Wielkiego.
  Z tego Karpińskiego to było kawał SKURCZYBYKA. Miał 5 medali ZA ODWAGĘ, ale dla NASA należy się VI, że nie boi się Rokefelera. To nie są żarty, bo Ober-HOLOKAUST Prezydent Bush-Junior kazał SKATOWAĆ mego Pełnomocnika w NASA – ze skutkiem 11 miesięcy leczenia – bo chciałem Ratować Poczdam czyli wypędzić Diabła z komputera. NASA przestała się jednak Bać Rokefelera, gdy Amerykanie przestali się modlić: ŚWIĘTY STALINIE CHROŃ NA SPRZED ROTSZYLDAMI więc Rotszyld wjechał TRYUMFALNIE do USA trzymając za jaja Rokefelera satelitarną detekcją złota.
  Amerykanie przestali się modlić do Świętego Stalina, gdy IPN opublikował zdjęcie: Sztab Marszałka Broz-Tito w Berdyczowie. Na tym zdjęciu po Lewej siedzi mój stryj Czesław a z prawej symetrycznie ŁUPASZKO, który Zakatował Generalissimusa za Plan Saharowa. Twarz Łupaszki od Bolesława Piaseckiego jest znana z 10 zdjęć, ale Łupaszko w sztabie Broz-Tity ma twarz mego ojca…, który do Katowania Generalissimusa się absolutnie nie nadawał. Zdjęcie to z mym Zeznaniem w konsulacie Francuskim było sprawdzane przez Bank Atlantycki w Belgradzie i Zagrzebiu, który UZNAŁ moje roszczenia. Łupaszka to polski bohater ludowy. W wojnie bolszewickiej to Łupaszków było Od Metra. Sztab mego ojca był w Żytomierzu.
  Przy NASA trzeba wspomnieć o Rewolucji Technologicznej: Anita Błaszczak, Czas na rewolucję technologiczną – Branża HR w ostatnich latach coraz szybciej nadrabia dystans, jaki dzieli ją od liderów transformacji cyfrowej – finansów i marketingu; Rzeczpospolita, 13 II 2019, s. A21. To jest głupiego gadanie, bo naśladowanie Tryumfatorów. Wnioskodawcą Technologii Cyfrowej byłem ja: MATEMATYCZNE OZNACZANIE STALI, bo Tylko Mnie udało się wprowadzić normy technologiczne na maszynę cyfrową ODRA czyli Przed Karpińskim, choć był to konkurs RWPG i ONZ.
  Ja mam jednak znacznie lepszą formułę Rewolucji Technologicznej czyli Trzymania Rokefelera za jaja. Keynes i Paderewski WYMOGLI na Roosevelcie Nacjonalizację Złota jako wyjście z Wielkiego Kryzysu. Chodzi o to, że renta Deflacyjna złota jest zwykle WIĘKSZA od Kapitałowej, co powoduje w recesji czy kryzysie UCIECZKĘ Kapitału i Pieniądza od papierów wartościowych do złota, co nazywa się KRYZYSEM. Otóż Keynes i Paderewski ZMUSZAJĄĆ Roosevelta do Nacjonalizacji Złota przyznali Amerykankom prawo do Garnituru Złotniczego a Żydom do złota, które mogą Połknąć, co nazwano PUCZEM FASZYSTIOWSKIM.
  Na tym zmuszaniu Żydów przez policję finansową – a były to Skurczybyki – do łykania złota USA wzbogaciły się niebywale, że weszły do wojny z PEŁNYMI SKARBCAMI. Na Puczu Faszystowskim USA zarobiły Więcej niż Hitler na walucie keynesowskiej.
  Ja mam jednak znacznie lepszy środek ANTYKRYZYSOWU od Faszystów, którego Hitler wprowadzić Nie Mógł, gdyż jako Naczelnemu Wodzowi Wehrmachtu przysługiwało mu Całe Złoto Zdobyczne i Wybór Dzieł Sztuki. Jest nim sarmacki Babski Monopol Złota, który WYMUSZA grę papierami wartościowymi a gra papierami wartościowymi jest GRĄ W TECHNOLOGIĘ, co zapełni skarbiec nie gorzej od żydowskiego łykaczyzmu złota. Obecnie kupuje się papiery wartościowe, wkłada do szafy i czeka na Lepsze Czasy, gdy są one do Gry w Technologię. Jeśli nie będziesz grał to STRACISZ.

 136. revers said

  ad134

  Dla przypomnienia i rozroznienia wiary slowa papierza Benedykta VI w Regensburgu …

  https://www.ncronline.org/news/vatican/francis-and-benedict-two-popes-two-divergent-approaches-islam

  jeszcze zyjacego papieza a juz pochowanego za zycia.

 137. osoba prywatna said

  Około 80% Polskich złóż metali w rękach obcego kapitału.
  Główny Geolog Kraju: większość koncesji w obcych rękach
  https://publiszer.pl/okolo-80-proc-polskich-zloz-metali-w-rekach-obcego-kapitalu/

 138. revers said

  ad134

  oraz pokojowa hektabomba na granicy iransko-pakistanskiej juz w pierwszym dniu 13 lutego 2019 otwracia hucpy wawskiej, przynajmiej 30 zolnierzy prestizowej gwardii iranskiej zabitych …

  https://www.wprost.pl/swiat/10191029/krwawy-zamach-terrorystyczny-w-iranie-tamtejsze-msz-wiaze-go-z-konferencja-w-polsce.html?fbclid=IwAR3E–0cLmVE5muXcyZn4Wcog54tqPSU4HqwZrnR35kNwvpWPLzFU1JcwZc

  Teheran bezposrednio wiaze zamach bombowy na granicy z pakistanem z konferencja wojny pana Bibiego i Pompeo.

 139. Rubaszny Rubens said

  Wniosek do Gajowego o uczynienie z tej informacji osobnego newsa na blogu: https://rmf24.pl/fakty/swiat/news-skandaliczna-wypowiedz-dziennikarki-z-usa-mowila-ze-zydzi-wa,nId,2835757

 140. revers said

  ad139
  z sieci

  „PIS założył Polska Fundacja Narodowa z budżetem 200 mln zł aby promowała Polskę na świecie. Z litości pominę wyczyny leśnych dziadków poza ostatnim – dopłynęli do Miami, FL aby zrobić imprezę dla kilku znajomych królika.

  Szkoda, że nie dopłynęli tym jachtem do Waszyngtonu gdzie dla NBC pracuje Andrea Mitchell – topowa reporterka podczas antyiranskiego szczytu w Warszawie powiedziała, że Żydzi walczyli w getcie z polskim i nazistowskim reżimem.

  Pani Andrea prywatnie jest córką amerykańskich Żydów i żona byłego szefa FED – Alana Greenspana, prominentnego Żyda. A to ptysie oznacza, że PiS będzie siedział cicho jak mysz pod miotłą, gadać za nich będą ich medialne pieski i na tym koniec. Nowelizacja IPN jest martwa.

  Nie spodziewałem się, że może być gorzej w polityce zagranicznej niż za PO. Owszem polityka Tusków była służalcza ale była w tym jakaś logika i pragmatyzm, a PiS sprowadził nas do roli prostytutki, która płaci za możliwość odbycia stosunku.

  Jak podaje D. Finkelstein – amerykańskim Żydom historię o Polakach mordercach sprzedał Kosiński w „Malowanym Ptaku”. Wyjątkowa gnida, bo młodość podczas wojny spędził spokojnie we wsi Dąbrowa Rzeczycka, niedaleko Stalowej Woli, nikt rodziny Lewinkopf (prawdziwe nazwisko) nie wydał okupantom.
  „Malowany Ptak” był główną książka w USA dla środowisk skupionych wokół tematyki Holocaustu. Na jego podstawie powstaje film – niedługo premiera. Utrwali wizerunek Polaka – antysemity.

  Ogromne szkody wizerunkowe dla Polski wyrządziła ta książka – na jej podstawie powstała narracja środowiska żydowskiego w USA, które chce wydoić z Polski 200 mld $.

  A co robi PiS? Pisze nowelizacje ustawy IPN, która na kolanach zmienia na tekst napisany w Mosadzie (wywiad Izraela). Powołuje bieda-fundacje, która przewala kasę na jacht.

  PiS to nie są nieudacznicy – to są zdrajcy, którzy knują w swoich gabinetach otoczeni dawna agentura PRL i trzeba ich przegonić z Polski w 2019. No chyba, że za rok chcemy usłyszeć w światowych mediach jak to Polacy napadli Żydów na Westerplatte w 1939.” – Cytat za: Obywatel D.C.

 141. Czaruś said

  Przypomnę, że Kosiński zginął przed laty śmiercią samobójczą w swoim domu w wannie z nałożoną na głowę torbą foliową.

 142. Lily said

  Re 140;Revers
  W Pisie rzady sprawuje Kaczynski,kto
  tylko wystapi z szeregu,zaraz Kaczynski
  robi z gosciem porzadek.
  Dla Kaczynskiego, liczy sie jedynie wiernosc
  i posluszenstwo wobec „wodza”.
  Maly czleczek, z wydumanym EGO.

 143. revers said

  Oczwisie naczelnik w walentynki robi sobie selfcie jak z nie kotami, to dwoma mlodymi walkami od walentego …

  ale juz o morderczych szczepionkach mozna uslyszec tylko od Putina

  http://stopnop.com.pl/wiktoria/?fbclid=IwAR02yQ-lJ9m6e9wsRHtCcysF9FMPIk5iXJhaJkFByBVdwk6O_q7uP752f5I

  lub niektorych lekarzach jak Zieba, Majewska.

 144. Peryskop said

  Okazało sie, że „polskim grafenem” kierowały Uzdrowiska Polskie !

  http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-02-14/rzeczpospolita-sledczy-sprawdzaja-grafenowa-spolke/

 145. andzia said

  Proponuję słuchać ks. Wożnickiego, W tym zamęcie i nienormalności przynosi to ukojenie. Jak kto może, ma możliwość uczestnictwa duchowego we Mszy Św.Trydenckiej, można posłuchać salezjańskiego słówka wieczornego a nawet w ostatnio opublikowanym ogłoszeniu z przedwczoraj Ksiądz mówi o dyskotece w Domu Salezjanów, o parchatym młodzieńcu, któremu się nie chciało zapukać do drzwi i dać reklamówkę z lekami choremu księdzu, bo „nie chciał się w to mieszać”

 146. andzia said

  Ciekawa jetem, co tam na studiach prawniczych uczą teraz, Ja skończyłam studia w 1980r,.w tzw,4 -letnim systemie obowiązywania, gdzie trzeba. kto mniej inteligenty kuć nocami. Pamiętam, jak kładłam się spać to moj kolega siedział w pokoju przy lamce i kuł. Dla wyjaśnienia=to kolega z grupy a nie z jakiegośtam gender, o którym nie mieliśmy wówczas pojęcia. Chociaż ten kolega z grupy (tj. z alfabetu) dużo mi zawdzięczać powinien, bo zamiast siedzieć na górze w kujown na twardym krześle,i, to uczył się kameralnie, to jak ja zaprezentowałam swoją pracę w Katedrze Prawa i Stosunków Międzynarodowych, to nikt nie zabrał głosu, tylko ten kolega szukając dziury w całym. Prof. Gilass z UMK zignorował te jego uwagi, chociaż wydawało mi się, że ów kolega cieszył się pewną estymą. Prof. Gilas dał mi 5 =wtedy nie było 6.
  Teraz jak czytam te przepisy unijne (porządek prawny w tworze na polskim gruncie zorganizowanym przez obcych) to politowanie, nic więcej. Dla skrótu podam, że wykładnia gramatyczna nadaje się do kosza. Nie dość, że zatrudniają marnych tłumaczy- a może to tłumoki piszą unijne prawo, to jeszcze nie wszystko jest tłumaczone, a obowiązuje.
  Ten 4-letni eksperyment nauki trwał tylko jeden rok. Ja zaczynałam naukę z kimś innym, po drodze skończyłam z kimś innym (niektórzy starsi o 10 lat). Ja skończyłam w terminie.

 147. PaniWoźna said

  ad. 146 Andzia, nadal nie ma 6. Jest 5! Jako celujący, ale liczy się do średniej jako 5.

 148. osoba prywatna said

  Tymoszenko odpada, Poroszenko nadrabia. Prezydentem ukrainy może zostać komediant Wołodymyr Zełenski
  https://nczas.com/2019/02/14/tymoszenko-odpada-poroszenko-nadrabia-prezydentem-ukrainy-moze-zostac-komediant-wolodymyr-zelenski/

 149. osoba prywatna said

  Kilka faktów o naturze „naszych starszych braci w wierze”
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/147694,kilka-faktow-o-naturze-naszych-starszych-braci-w-wierze

 150. piwowar said

  Pani Andziu – (130), jednym lapidarnym zdaniem podkreśliła Pani to, co Piwowar trąbi na pustyni jak jerychońska tuba od wielu lat. Tak, jeśli któryś z idiotów wcześniej nie naciśnie tego swojego czerwonego guzika, to Polska wkrótce będzie światową potęgą gospodarczą, finansową, militarną, a więc konsekwentnie polityczną. Z pięknym językiem polskim jako głównym urzędowym, którym władze i być może obywatele będą się posługiwać prawidłowo. Z tradycją pielęgnowaną, choć może nieco wypieloną z niepożądanych naleciałości (niepożądanych przez przyszłych polaków). Z historią, także traktowaną z szacunkiem, choć trochę inną niż mamy na dzień dzisiejszy. Ale to nie będzie polska Polska. Powiedzmy oględnie – niesłowiańska. Nieeuropejska. światowa.

  Już zresztą jest niesłowiańska…

 151. osoba prywatna said

  Węgry informują brytyjską grupę żydowską, aby „zajęła się swoimi sprawami” w zw. z zarzutami o antysemityzm
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wegry-informuja-brytyjska-grupe-zydowska-aby-zajela-sie-swoimi-sprawami-w-zw-z/9ffvxle?utm_source=macgregor.neon24.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 152. osoba prywatna said

  HIT! BRAUN, WINNICKI i WILK w najmocniejszej konferencji w tym roku! Roszczenia, USA, 447 – 14 LUTY
  .https://www.youtube.com/watch?v=q2PVrSkFk-M&feature=youtu.be

 153. osoba prywatna said

 154. revers said

  Pence dzis idzie dalej w kierunku zerwania przez zachodnich wasali umow atomowych z Iranem …

  https://home.1und1.de/magazine/politik/eil-mike-pence-eu-verbuendeten-ausstieg-iran-atomabkommen-33563878?fbclid=IwAR1kSp7PKu9KCTfxKSc9UMq3yLRc7Dn1j_eEgb_2ufLLgfpUHNoHQMmYBHc

  oj dzieje sie jak by syjonsci i neokoni przyspieszyli

 155. revers said

  ad154

  Pence po polsku ….
  https://nczas.com/2019/02/14/wojenne-pogrozki-w-warszawie-wiceprezydent-usa-uzyjemy-pelnej-sily-militarnej-aby-wyrugowac-radykalny-islamski-terroryzm-z-powierzchni-ziemi/

 156. andzia said

  Jeszcze opowiem Wam o s…kaczorach. których intrygą sama uległam ofiarą. Otóż pod egidą kaczorów spłodzono kmiot nad kmiotnościami. Ta ustawa służyła do wyłapania osób nie wspłółpracujących, Zanim Tk uchylił kmiota. to informacjie wszyscy musieli złożyć, W przymusowych samorządach ja też złożyłam. Poinformowano się , zapisano i odesłano, bo w międzyczasie zasrańcy „zmienili zdanie”. Prawda jest taka, że s…uściślali rejestry.

 157. RomanK said

  UJ jjjj…widzac kto sie pojawil na wojennej Konferencji Pierwszej Wielkiej Polin Magus…….przypomina mi sie pewien znajomy..dzis znany polityk w Polsce, ktory we wczesnych latach 70tych idac z prondem..urzadzil Orgie:-)))))
  Tak..”orgie”… prawde mowiac ..pierwsza orgie w Rzeszowie…..naaaaa… napisze w czasach nowozytnych ..bo wczesniej to cholera wie..a znowu mi zarzuca niescislosci:-))))
  Ja nie moglem wziac udzialu..bo musialem lake wykoscic pod lasem…. ale w poniedzialek pytam…no I co???? no I jak bylo??? orgia sie udala????
  –A tak….udala owszem ….ale nikt nie przyszedl tylko Wladek z Kazkiem:-)))))) i ,,Wacek.. ale juz pijany:-)))

 158. osoba prywatna said

  Cyrkowiec z MON Błaszczak, po raz drugi kupuje to samo co pod koniec listopada w 2018 roku, kupuje drugi raz, ponieważ mocodawca jego będzie w W-wie i coś tam w blasku fleszy dla niewolników trzeba pokazać.
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/147688,blaszczak-kupuje-himars-jeszcze-raz

 159. RomanK said

  ..pani Andziu..o czym pani pisze???? co to jest „kmiot”????ktorego splodzil Kaczynski???

 160. andzia said

  ps. w praktyce wyglądało to tak, że po otrzymaniu informacji, po zapoznaniu się z nimi,i po własnym śmiesznym TK (i uwidocznieniu ich w parchach) zwracano dokumenty z oświadczeniami i wiadomo who is who. Mam w pełni uzasadnione podstawy. aby sądzić. że tzw.lustracja służyła zdrajcom do wyeliminowania Polaków. Sama napisałam oświadczenie na swoją szkodę, bo gnidy tego wymagały.

 161. Abc said

  129…Suworow..to poczwórny agent..Trzeba wiedzieć, co się pisze. a nie tak z pustym ozorem.

  Może poszóstny?
  Admin

 162. osoba prywatna said

  20190212 1115 protest Ambasada USA

 163. osoba prywatna said

  Kiedy mieszkasz z dala od wież telefonii komórkowej, nawet elementarny dzwonek może być prawdziwym problemem. Co dopiero mówić o odbiorze Internetu za pomocą kanałów 3G i 4G. Jednak ten problem można stosunkowo łatwo i bardzo elegancko rozwiązać. Aby to zrobić, musimy trochę popracować i zbudować małą antenę. Na szczęście wszystkie materiały do tego są łatwo dostępne.
  https://treborok.wordpress.com/3g-4g-antena-wlasnymi-rekami-o-zasiegu-do-30-km/?preview=true

 164. Głos Prawdy said

  Żydowska dyktatura w Rosji

  Victor Marsden, 12 lutego 2019 r

  Żydowska totalna dyktatura w Rosji i na całym świecie

  Żydzi ukrzyżowali Rosję, to oni są odpowiedzialni za wojny światowe, za hipokryzję „Ligi Narodów” i za zdradę, tak zwane „podpisanie pokoju wersalskiego”. Chrześcijanie to żydowscy niewolnicy, „mięso armatne” …

  ŻYDZI W ROSJI

  Z listą Żydów w radzieckim rządzie Rosji

  Wprowadzenie do broszury Victora Marsdena,

  napisane w 1921 roku przez nieznanego redaktora

  „Proponowany artykuł został napisany przez Victora Marsdena w grudniu 1918 roku. Przez wiele lat był stałym korespondentem angielskiej gazety Morning Post w Rosji. Po zbrojnym przewrocie, zorganizowanym przez bolszewików, Marsden został wrzucony do Twierdzy sw. Piotra i Pawla. Było to tego samego dnia, 31 sierpnia 1918 r., kiedy w Petersburgu został zabity kapitan Cromie. W 1921 roku, po powrocie z Rosji, Viktor Marsden odzyskiwał zdrowie jako korespondent orszaku księcia Walii, podczas wycieczki księcia na terenie całego imperium Brytyjskiego. Jednak odrazu po powrocie z tej wycieczki Victor Marsden nieoczekiwanie zmarł wśród pełnego zdrowia. Poniżej znajduje się lista decydentów państwa radzieckiego. Nawet Pan Lucien Wilk nie był w stanie zadeklarować tę listę jako fałszywą. Amerykański żydowski bankier Jacob Schiff (który zostanie dokładniej omówiony później) sfinansował Japonię na wojnę z Rosją. Potem Schiff sfinansował „rosyjską” rewolucję z 1905 r. w Rosji i zapewnił wygodne życie Trockiego, tak jak Rothschild w Londynie w pewnym czasie zapewniał życie Karola Marksa. I po tym, jak Trocki został uwolniony z niewoli kanadyjskiej na zlecenie rządu angielskiego kontrolowanego przez Żydów, nie ma już wątpliwości, że Żydzi ukrzyżowali Rosję i są odpowiedzialni za wojnę światową, hipokryzję Ligi Narodów, oraz za zdradę, tak zwane „podpisanie pokoju wersalskiego”.
  W żadnym wypadku nie można sobie wyobrazić, że Rosja jest jedyną ofiarą Żydów. Rosja po prostu powtórzyła los Anglii i Francji, które spotkały ich w ich własnych „wielkich rewolucjach”.
  Przed rewolucją Żydzi całkowicie kontrolowali carski rząd, tak jak kontrolowali angielski rząd Asquitha i Lloyda George’a przez Cassel, Spayer, Mond & Co. Kiedy upadł rząd Asąuitów, Żydzi zaczęli kontrolować Lloyda George’a przez swoich kolegów, którzy byli dosłownie umieszczeni w każdym wydziale Anglii i we wszystkich miejscach, które przynajmniej wzbudziły jakieś zainteresowanie. W tym samym czasie nie tylko Żydzi pracują dla Żydów, ale także pół-Żydzi i ukryci Żydzi, dokładnie tak, jak w Rosji.
  Zagrożenie żydowskie nie jest już zagrożeniem, jest faktem dokonanym totalnej dyktatury żydowskiej ustanowionej na całym świecie. Żydzi na całym świecie w pełni kontrolują wszystkie bogactwa, pieniądze, minerały i informacje. Im szybciej Brytyjczycy zrozumieją ten fakt, tym lepiej dla nich, ponieważ do niedawna nikt nie przeszkodził Żydom w realizacji programu światowej kontroli ustanowionego w Protokołach mędrców Syjonu. ”

  Żydzi w Rosji

  Żydów w Rosji jest więcej, niż w całym świecie razem wziętym. Tylko oficjalnie żydów w Rosji około 10 milionów osób, a ile ich tam jest w rzeczywistości, Bóg jeden wie. We wszystkich krajach, gdzie istnieje wojskowy obowiązek, Żydzi za pomocą rabinów falsyfikują swoją statystykę. To zwyczajna praktyka. Żydzi zmieniają daty swoich urodzin, zapisują chłopców jako dziewczyny, rejestrują tylko jedno dziecko zamiast kilku, i tak dalej. Oprócz tego, że Żydzi praktykują uprowadzanie dziewcząt w burdeli, które na całym świecie trzymają tylko Żydzi, zjawisko zwane „białą niewolą”, bogaci Żydzi często praktykują małżeństwo z nie-Żydami i zapisują swoich półżydów pod chrześcijańskiem imionami. To, jak ta praktyka zniekształca nasze społeczeństwo, jest przedmiotem osobnych badań. Na przykład jeden rosyjski wielki książę, który został niedawno zastrzelony, był nielegalnym wnukiem królewskiej osobistości w Niemczech, uwiedzionej przez żydowskiego bankiera. Żydzi dobrowolnie poślubiają swoje kobiety chrześcijanom. W Rosji Żydzi są również skłonni zaakceptować ortodoksję, zwłaszcza jeśli jest to dla nich korzystne. W tym samym czasie zmieniają swoje imiona, jeśli wcześniej był nim Jakub Rubinstein, teraz jest Iwan Iwanowicz Iwanow. Ta zmiana w niczym nie zmienia esencji Żyda, który wciąż gorączkowo obsługuje swoją światową kagalę. Rosjanie nazywają takich Żydów „wykrest”. Dlatego na podstawie moich wieloletnich obserwacji w Rosji uważam, że liczba Żydów w Rosji to co najmniej dwadzieścia milionów ludzi (to było sto lat temu, a ile teraz?).
  Jedynym publicznym urządem, który był otwarty dla Żydów pod rządem carów, było, co dziwne, w tajnej policji w żandarmerii. Fakt ten oczywiście wyznaczał losy Rosji, a w szczególności premiera Stołypina. Żydzi byli świadomi wszystkiego, co dzieje się w królewskim rządzie, ponieważ całkowicie kontrolowali królewską tajną policję i wiedzieli o wszystkim.
  Bolszewicy mogli, nie bez naszej pomocy (Anglia), łatwo łatwo przejąć władzę w lipcu 1917 roku, jeśli nie wcześniej. Teraz Żydzi przejęli władzę w Niemczech, a więc cały świat stoi u ich stóp. Chrześcijańskie narody są pogrążone w ubóstwie i niewolnictwie na całym świecie. Chrześcijanie są żydowskimi niewolnikami. Ponieważ Żydzi – to jedyna rasa, która nie tylko chroni się przed poczęciem, ale i stymuluje urodzenie (spojrzycie na ich religijną regulację zachowania po sobotach), to nie ma wątpliwości, że liczebność Żydów wkrótce przekroczy liczebność chrześcijan. I wtedy, jak im się wydaje, narodzi się Żyd, Mesjasz, który da całemu światu „niełaskę zwycięzcy”.
  Jesteśmy już na końcu tej długiej drogi podboju, na którą Żydzi wkroczyli sześć tysięcy lat temu. A dwa tysiące lat temu Żydzi, po zniszczeniu republikańskiego Rzymu, już przejęli władzę światową w swoich rękach, wprowadzając reżim w pełni odpowiedzialny przed Żydami, tak zwanymi cesarzami. Cesarzy rzymskich bogaci Żydzi z Rzymu już wyznaczali i obalali według własnego uznania, ponieważ to Żydzi kontrolowali pretorianów. W przeciwieństwie do republikańskiego Rzymu Imperium Rzymskie było już żydowskim imperium rzymskim. Jeśli spojrzeć na historię cesarskiego Rzymu, to, jak wszystko, należy interpretować zupełnie inaczej.
  Wszyscy cesarze, którzy odmówili posłuszeństwa wobec Żydów, byli oczerniani i nazywani szalonymi, takimi jak Neron czy Kaligula. Nieposłusznego Żydom Nerona usunęlii po spaleniu Rzymu i wywołaniu zamieszek, a następnie zniesławianiu go i wymyślaniu pięknych legend o jego śmierci. Cesarze rzymscy, którzy byli pomocni dla Żydów, nazywani byli sprytnymi i wielkimi, ale Jezus Chrystus przyszedł, a Żydzi zostali odrzuceni i stracili dominację nad światem, a ich żydowskie legowisko w Palestynie zostało zniszczone. Ale Żydzi nie należą do tych, którzy się poddają, znów zaczęli walkę o dominację nad światem, a teraz Żydzi są już na końcowym etapie tworzenia globalnego stanu Żydów. W tym schemacie nie ma nie-Żydów.
  Bez wyjątku wszystkie rewolucje w Rosji, aw szczególności w 1905 i 1917 r., były dziełem rąk Żydów. Nawet powstanie Emelyana Pugaczowa zostało zorganizowane przez Żydów. Emelyan Pugachev przyjechał z Polski, a to wiele mówi. Wcześniej polskie żydostwo zorganizowało już kampanię przeciwko Moskwie i było bardzo blisko celu. Polska w tym czasie była stolicą światowego żydostwa, jak to jest obecnie w Anglii, Rosji Sowieckiej czy USA. Nic dziwnego, że Pugaczow pochodził właśnie z Polski.
  Towarzyszyli mu żydowscy „komisarze” uzbrojeni i wyposażeni w polskie żydostwo, to znaczy nie było to powstanie, ale inwazja z Polski dużego oddziału zagranicznych najemników. Jego marszowi po rosyjskiej ziemi towarzyszyły te same bicie chrześcijańskich kapłanów, niszczenie kościołów i masakry zwykłych ludzi, które są znakiem rozpoznawczym działań ukrytych Żydów, począwszy od protestanckiej Holandii, Niemiec, rewolucyjnej Francji czy Anglii, a skończywszy na rewolucji bolszewickiej z 1917 roku.
  Podobne wydarzenia, w których Żydzi wyeliminowali jako klasę całą narodową warstwę wykształconych ludzi w głównych krajach europejskich, to następujące wydarzenia: tak zwana walka narodowo-wyzwoleńcza Holandii o wyzwolenie spod hiszpańskiej dominacji, skąd Żydzi zostali wypędzeni przez królową Izabelę, Wojna trzydziestoletnia w Niemczech w 17 wieku, Wielka Żydowska Rewolucja w Anglii w XVII wieku, Wielka Żydowska Rewolucja we Francji w XVIII wieku, a wreszcie Wielka Październikowa komunistyczna żydowska rewolucja w Rosja. W tym samym czasie Ameryka była już otwarta i od samego początku została zbudowana jako kraj żydowski i na zasadach żydowskich jako stan Żółtego Diabła, żydowskiego boga Mamona, żydowskiego Molocha i Boga Jehowy.
  Po 1917 r. Bolszewiccy Żydzi wywieźli z Rosji wszystkie kosztowności, które można było fizycznie wywieźć od razu: złoto, klejnoty, które usunęli ze zmarłych, a teraz są zaangażowani w eksport naturalnych bogactw z Rosji. W latach 1917-1921 ci Żydzi zniszczyli nieokreśloną liczbę milionów ludzi w Rosji, głównie z wyższych warstw społecznych. Teoria klasowa ich Żyda, Karla Marxa, dała im możliwość oficjalnego wygnania i zniszczenia całej wykształconej klasy Rosji, więc teraz nie ma prawie nie-Żyda, który mógłby czytać i pisać. Żydzi w Rosji sprzedają obecnie naturalne bogactwo Rosji rządom Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Żydzi w Piotrogrodzie to jedyni ludzie, którzy mogą iść prosto. Rosyjscy Żydzi, mimo rewolucji i wojny domowej, mają żywność, ubrania, buty, mają wszystko, czego potrzebują. Inni, z wyjątkiem Żydów, w Rosji, nie mają nic z tego. Nie-żydzi w Rosji są skazani na śmierć głodem. Niektóre żydowskie oddziały zabierają żywność i kosztowności od rosyjskich obywateli, podczas gdy inne żydowskie oddziały ich rozstrzeliwują. Żydzi podróżują teraz z całego świata do bolszewickiej Rosji: z Anglii, z USA, by pomóc rosyjskim Żydom rządzić Rosją, a wszyscy oni otrzymują stanowiska kierownicze w Rosji, otrzymują dobre mieszkania, jedzenie, ubrania bez żadnych problemów naraz. Natychmiast po 1917 r. Żydzi na ogół zakazali jakiejkolwiek formy religii chrześcijańskiej w Rosji. Pod groźbą śmierci, śluby, pogrzeby i ogólnie żadne rytuały nie powinny być wykonywane w Rosji z użyciem chrześcijańskich symboli. Rozwód, wręcz przeciwnie – to kwestia kilku minut. Dokonuje się tego dla wygody żydowskich wodzów, pozbywając się ich nieżydowskich nałożnic. Kapłani są szczególnym obiektem żydowskiej nienawiści. Gdyby informacje o całkowitym morderstwie narodu rosyjskiego nie mogły przeniknąć za granicę, kapłanów już dawno by wszystkich zniszczono.
  Z drugiej strony istnieją fakty, aby wierzyć, że po raz pierwszy od czasu zniszczenia Jerozolimy istnieje rozłam między starymi i młodymi pędami w żydostwie. Młodzi Żydzi są w większości ateistami i zabijają chrześcijan, nie lekceważąc żadnych środków technicznych. Nie jestem pewien, czy starsze żydostwo jest z nimi całkowicie, ale dopoki to cierpienie chrześcijan, to starcy Żydzi patrzą na tę sprawę z tajną aprobatą. Jeśli jednak pewnego dnia lud rosyjski zbuntuje się i zacznie zabijać Żydów, to nie ma wątpliwości, że cały świat zostanie wypełniony opowieściami o dzikich okropnościach, na jakie narażeni są „niewinni” Żydzi, a wszystkie chrześcijańskie rządy spiesznie pomogą Żydom i zaryzykują swoich chrześcijańskich synów i wyślą im iść na wojnę w Rosji, aby pilnie ratować Żydów z uczciwej zemsty.
  (Appro. Trans To powstanie przeciwko żydowskiemu niewolnictwu nie miało miejsca w Rosji, ale w Niemczech, których losy i zniesławianie są dobrze znane, a Amerykanie i Brytyjczycy posłali swoje dzieci, aby wyrwały Żydów z rąk Niemców, którzy stracili wszelką cierpliwość).
  Żydzi byli dowódcami oddziałów, którzy 31 sierpnia włamali się do ambasady brytyjskiej w Piotrogrodzie i zastrzelili kapitana Cromie. Żydzi aresztowali wszystkich w ambasadzie angielskiej. Trzej Żydzi dowodzili wszystkimi, mając w każdej ręce jeden rewolwer.

  WIELKA ŻYDOWSKA REWOLUCJA JESZCZE SIĘ NAZYWA ROSYJSKIEJ, BO TAM BYŁO 60 000 000 ROSYJSKICH TRUPÓW

  Wszelka walka polityczna w każdym państwie prowadzona jest tylko między Żydami.
  Dlatego, że są inteligentne? Nie, bo oni są liczne. Bo oni są wszędzie, wyraźne ( jawne), wpółjawne i zamaskowane, zrusyfikowane i zamerykanizowane. Wszystkie partie polityczne są rządzone przez Żydów, ale to nie oznacza braku zgody wśród Żydów. Jest to zwykły trik, w wyniku którego ktoś z nich w każdym razie dojdzie do władzy. Mówisz, że jest to sprzeczne z teorią i że związki muszą walczyć z kapitalistami. To wyjaśniają ci Żydzi. Ale w praktyce zarówno żydowscy bankierzy, jak i żydowscy szefowie związków zawodowych okradają chrześcijan z obu stron.
  Żydowski rząd Rosji rządzi Rosją poprzez tworzenie uzbrojonych oddziałów, z których każdy ma osobnego komisarza osobiście od Lwa Trockiego, który jest prawdziwym dyktatorem Rosji. Grupy zbrojne to bandy przestępców, którzy nie gardzą zabiciem własnych współobywateli. Lejba Trocki ma bezpośredni dostęp do zachodnich bankierów i dlatego jest niewyczerpanym źródłem pieniędzy i broni. W rzeczywistości w Rosji tylko jedna osoba – Trocki ma walutę. Kierując się walutą i bronią, Lew Trocki broni uzbrojonych i gangsterów, z którymi dąży do stłumienia jakiegokolwiek oporu w Rosji wobec swojego reżimu.
  Rosja jest zubożała i wywłaszczona przez żydowskich komisarzy, w niej ludzie umierają z głodu milionami, ale gangi Trockiego są uzbrojeni w nowe europejskie bronie i nie brakuje amunicji. Żydowskie emisariusze Trockiego za granicą zapewniają Trockiemu dopływ broni w dług pod późniejsze udzielenie koncesji na rozwój rosyjskich bogactw naturalnych. Kto z kierowników band, w ten sposób, uzbrajanych Trockim, słucha się Trockiego, nadal otrzymuje pieniądze i broń i zalicza się do jednostek regularnej Armii Czerwonej. Kto przestaje słuchać Trockiego, przestaje otrzymywać pieniądze i broń, więc wszyscy, choć mogą awanturować się przez jakiś czas, są ostatecznie skazani na zagładę. Jest oczywiste, że mając nieograniczony przepływ pieniędzy zza oceanu, Lew Trocki, który wcześniej miał amerykański paszport, musi wygrać ten nieuczciwy pojedynek z Rosjanami, ponieważ cały świat i najgorsza jego część faktycznie walczą przeciwko narodowi rosyjskiemu. W ten sposób Lew Trocki od razu zabija dwa ptaki jednym kamieniem: z jednej strony eksterminuje populację rosyjską, a z drugiej – osobiście tworzy lojalną armię. Szpiedzy Trockiego są wszędzie i szpiegują każdego chrześcijanina. Każda zbrodnia u Trockiego podlega karze śmierci.
  Jeśli Żydzi maja problem, biorą się zakładnicy: żona, dzieci, krewni i rozstrzelują się. Na przykład, trzeba żeby dany carski oficer walczył przeciw swojemu ludowi, to jego rodzina bierze się w zakładniki. Pieniądze i wartości dla rozliczenia z amerykańskimi bankierami zbierają się również przez rozstrzeliwanie zakładników. Przytłoczenie oporu również osiąga się przez rozstrzeliwanie zakładników. Całe terytoria Rosji i części ludności są ogłoszone takimi, że podporządkowują się powszechnemu zniszczeniu, na przykład, południe Rosji i Ukrainy i i kozacy „расказачиваются” w ogóle. Wszędzie w „radzieckiej” żydowskiej Rosji pojawiła się żydowska symbolika w postaci gwiazdek.
  W 1905 roku miliony funtów zostały wysłane z Londynu do Rosji, aby pomóc Żydom przeprowadzić zamach stanu, ale rosyjski rząd musiał przeprosić za jednego urzędnika państwowego, który odważył się głośno powiedzieć o tym w Moskwie. Zgadza się, formalnie ta osoba nie miała racji, pieniądze zostały zebrane nie przez Anglię, ale przez światowe żydostwo i wysłane do Rosji w okrężny sposób, ale nie bezpośrednio przez Anglię. (To była tak zwana sprawa Agence Latine, osoba, która dostarczyła tę informację rosyjskiemu urzędnikowi, rosyjskiemu tajnemu agentowi, jest teraz, jak sądzę, w Londynie).
  Światowe żydostwo ma swój własny rząd, a nie jeden, a wiele, które splatają się i działają w sposób skoordynowany, w taki sposób, że reprezentują gigantyczną ośmiornicę świata. Centralnym mózgiem tego rządu jest Sanhedryn, współczesny odpowiednik tego, który zawsze istniał (obecnie najwyraźniej nosi on nazwę Prezydium Światowego Kongresu Żydów).
  http://webnovosti.info/новости/еврейская-тотальная-диктатура-в-россии-и-во-всем-мире/

  Żydzi rządzący Rosją:
  https://yadi.sk/i/kBOofPYz9Z2LTA

 165. Głos Prawdy said

  Żydzi rządzący Rosją:
  https://yadi.sk/i/kBOofPYz9Z2LTA

 166. lewarek.pl said

  – Naród polski współpracował z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu – miał powiedzieć premier Izraela Benjamin Netanjahu cytowany przez „Jerusalem Post”. Polityk miał wyrazić taki pogląd w czasie dzisiejszej wizyty w Muzeum Historii Żydów Polskich – POLIN.
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/benjamin-netanjahu-polacy-pomagali-niemcom-zabijac-zydow/tfjkz2s

 167. andzia said

  re” 159 To ta śmieszna ustawa lustracyjna. Celowo skonstruowana tak, by ją wywalić. Dwóch kaczorów pilnujących układu i swoich dup. Zwykły. przeciętny prawnik widział kmiota, ale nieboszyczyk kaczor oszukiwał, bo to we krwi.
  Sama bym napisała o wie taniej ustawę, ale przecież kmiotom nie chodzi o lustrację ale o koryto,

 168. VAV said

 169. ech said

  https://mega.nz/#!e75GWKrB!bJM2c7g1koeSAGrGr0gRUH3NZp-mJ5MM7WM-xOU26Qw

  Rakaboom5s chanell.

  https://mega.nz/#!jihUnQRB!r3iFmH41tlOEQLWCYR6Q9ULzu7MfroXLtfz8VUcF6nA

 170. ech said

  https://mega.nz/#!a3p0WSqb!snzUqQ5nm3-k-xhHLHbWN64fnITt83S11R0lq0tesc4

  Dla jednych Rzeznik Narodów dla drugich zbawca.

 171. ech said

  https://mega.nz/#!6y5ESCoS!COxzf0hDSPNK7jWq8UosstFRfnQwHW8eL_ygGf2opvg

  Jak szydzi eksploatuja panienki na modne ciuszki.

 172. Rokitnik said

  At 152 Konferencja w kuluarach Sejmu panow, Brauna ,Winnickiego i Wilka – naprawde rzeczowa i… MOCNA !
  Zabraklo Mikkiego ale w tym towarzystwie widac, ze p.Grzegorz Braun ma mocniejsze i szersze spojrzenie na toczacy sie SKANDAL parlamentarny w Polsce. Ciekaw jestem reperkusji owego wystapienia ? W kazdym badz razie – ze strony internautow otrzymali wszyscy, bardzo wysokie notowania i prawie ze deklaracje o masowym poparciu….

  Mysmy juz tyle razy byli z w o d z e n i , ze zalecam sobie ( i czytajacymm moje slowa ) daleko idaca ostroznosc?
  Dlatego napisalem, ze oczekuje na wydarzenia polityczne albowiem i osoby i miejsce wystapienia – nie byly przypadkowe !? GADAC to my tez potrafimy. Lecz tylko posuniecia REALNE sie licza, bo one stanowia o ZMIANACH albo…niestety, o dalszej stagnacji !!?
  Co bym zrobil na miejscu owej trojki? Chyba ONI lepiej wiedza jak my, ” domorosli politykierzy „, odcieci od jakichkolwiek zrodel ?Marzacy jedynie o TOMPNIECIU, ktore podwazy istniejacy parszywy, miedzynarodowy u k l a d sil – zaparzenstwa i ZDRADY Narodowej.

 173. revers said

  Korwin-Mikke ostro komentuje Konferencję Bliskowschodnią w Warszawie. „Propaganda sowiecka to mały pikuś”

  https://nczas.com/2019/02/15/korwin-mikke-ostro-komentuje-konferencje-bliskowschodnia-w-warszawie-propaganda-sowiecka-to-maly-pikus/

 174. file:///C:/Users/Admin/Desktop/Z%C5%81OTO%20daenikena.html//
  ERICH VON DÄNIKEN: KOSMICI, KOMIKSY I ŻYŁA ZŁOTA 10-06-2015
  Okładfka komiksu BOGOWIE Z KOSMOSU, fot. Prószyński i S-ka
  Okładka komiksu/ fot. Prószyński i S-ka
  następne

  Erich von Däniken: Kosmici, komiksy i żyła złota
  „Ekspedycja” (wówczas „Bogowie z kosmosu”), której pierwsza część ukazała się w 1978 roku, uchodzi do tej pory za jeden z niewielu polskich komiksów, mogących pochwalić się międzynarodowym sukcesem na tak wielką skalę. Wznowiona właśnie seria, składająca się z ośmiu tomów wydanych w pokaźnym, kolekcjonerskim integralu, została przetłumaczona na 12 języków, sprzedała się w nakładzie ponad pięciu milionów egzemplarzy i, co dobitnie dowodzi jej popularności, w kilku krajach doczekała się również pirackich, nieautoryzowanych edycji. W czym tkwi sekret nieprawdopodobnego powodzenia? 

  Pomysł stworzenia komiksu opowiadającego o humanoidalnych mieszkańcach planety Des, którzy przybywają na prehistoryczną Ziemię, i w wyniku eksperymentów doprowadzają do wyewoluowania ludzkiego gatunku, wyszedł od Eberharda Dursthoffa, dyrektora niemieckiego wydawnictwa Econ Verlag GMBH. Była to logiczna, biznesowa konsekwencja gigantycznego zainteresowania książkami autorstwa Ericha von Dänikena, ukazującymi się nakładem oficyny. 
  oceń, Podziel się

  To było KONTROWANIE mnie i Tereski Maj, obecnie Premiera Zjednoczonego Królestwa.
  LUDZIE TO LUBIĄ, LUDZIE TO KUPIĄ, BYLE BEZCZELNIE BYLE GŁUPIO.

 175. Parapsychopatolog said

  Kolejny gest „przyjaźni” żydów do Polaków:
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/olbrzymi-afront-netnjahu-wobec-morawieckiego-tak-go-potraktowali/342l62m#slajd-1

 176. lewarek.pl said

  175.
  To już drugi taki przypadek. Kilka miesięcy temu w Nowym Jorku Nataniasz kazał warować pod drzwiami Dudzie kilkanaście minut, chociaż akurat nie miał żadnego spotkania. Media to zauważyły.
  Oczywiście oba kundle posłusznie czekały.

 177. Lily said

  Jakos cicho o tym, w glownych mediach.
  Dlaczego?.

 178. osoba prywatna said

  Prof. Bartyzel mówi wprost: „Żydzi przeczołgują nas jak treser w cyrku. A my zastrzegamy, że nie jesteśmy podludźmi”
  https://nczas.com/2019/02/15/prof-bartyzel-mowi-wprost-zydzi-przeczolguja-nas-jak-treser-w-cyrku-a-my-zastrzegamy-ze-nie-jestesmy-podludzmi/

 179. osoba prywatna said

  Rosyjska ambasada trolluje Amerykanów i wyśmiewa Polskę. „USA będzie walczyć do ostatniego Polaka” [VIDEO]
  https://nczas.com/2019/02/15/rosyjska-ambasada-trolluje-amerykanow-i-wysmiewa-polske-usa-bedzie-walczyc-do-ostatniego-polaka-video/

 180. osoba prywatna said

 181. NICK said

  Ultrakaina.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Articaine

 182. NICK said

  Przepraszam. (181) to nie TU.

  Zatem w nadgrodę. Maska i niemoc.

 183. osoba prywatna said

 184. NICK said

  OP.
  Te.
  Wokół.
  ‚Jabłuszka’.

  To są ryje obce.
  Obce na owce.

  Czyżby kandydował na ‚prezia’?

  Za lat, hm, (…)

 185. andzia said

  A tu moja sympatia Grzesiu Braun (nie wygolony jak pszenno-buraczany Juda, albo Herr Tusk, czy inny Ciaputowicz)https://www.youtube.com/watch?v=oN7M_yaJxBw
  Ma ładną twarz.ale widocznie woli się podobać żonie, która nie wyglada na kogoś z plemienia yidysz.

 186. NICK said

  Dowolny p. generale.
  Do-WOLNY.

 187. osoba prywatna said

  Zdjęcia posiłków dla dzieci z tego szpitala wywołały burzę. Mielonka jako królowa oddziału
  https://mamadu.pl/141015,mama-pokazala-jakie-posilki-dostawalo-jej-dziecko-w-szpitalu-we-wroclawiu

 188. Voodoosch said

  Kolejne dzieciaki wagaruja w imie obrony klimatu. Tym razem w Londynie. Rodzice popieraja.

  https://www.bbc.co.uk/news/uk-47250424

 189. osoba prywatna said

  DRAGON 17, czyli NAJWIĘKSZA KOMPROMITACJA W DZIEJACH MON. część 1
  https://www.mpolska24.pl/post/15381/dragon-17-czyli-najwieksza-kompromitacja-w-dziejach-mon-czesc-1

 190. osoba prywatna said

  RE 189
  W uzupełnieniu tej żenady.

 191. osoba prywatna said

 192. Zerohero said

  Sztormy, fale rozbijające się o brzeg i zalewające latarnie morskie, statki i okręty skaczące po 10 metrowych falach

  .https://www.youtube.com/watch?v=Le-tHm3OLMo

 193. osoba prywatna said

  Obecnie w Polsce żadna jednostka nie pełni dyżuru bojowego. Żołnierze zawodowi często mieszkają ponad 20 kilometrów od jednostek, zaś składy amunicji, paliw i sprzętu są często w innych miejscowościach niż jednostki bojowe. Tak jak husaria była w czasach upadku Rzeczypospolitej jazdą pogrzebową, tak my dziś mamy armię defiladową. Co znamienne, ponieważ z perspektywy mocarstw defilują przegrani, a zwycięscy dumnie paradują – mówi w rozmowie z PCh24.pl Jacek Hoga, prezes fundacji Ad Arma.
  Read more: http://www.pch24.pl/polska-armia-istnieje-tylko-teoretycznie,62150,i.html#ixzz5fdH3EGnd

 194. NICK said

  (186).
  KONIEC.

 195. Zdziwiony said

  Film dokumentalny „Bask. Objawienie Ameryki”, przedstawia tragiczną i fascynującą historię konia arabskiego Bask, który przyszedł na świat i wychował się w polskiej Stadninie Albigowa. Historia Baska jest historią niezwykłą i cały czas znaną. Po 4 latach biegów w wyścigach na Służewcu, kiedy jego kariera, jak sądzono, skończyła się w 1963 r., został on sprzedany do Stanów Zjednoczonych, gdzie odniósł oszałamiające sukcesy. Po dramatycznej podróży przez Ocean Atlantycki dotarł do Arizony i w USA został nazwany „objawieniem Ameryki”. Do dziś Baskiem są zachwyceni nie tylko hodowcy na całym świecie, ale także światowy przemysł filmowy i celebryci (m.in Johnny Depp, Steven Spielberg, Charile Watts – The Rolling Stones).
  .http://www.polonia.tvp.pl/sess/tvplayer.php?object_id=34368918&autoplay=true

  http://www.stadnina.albigowa.com.pl/bask/

 196. NICK said

  OP. (191).

  Wyjątkowo?
  RYJ ma prosty.

  Bez grymasu.

  Poniżam się, oceniając.

 197. Zdziwiony said

  Raport o NATO: Polska, Węgry i Turcja zagrożeniem

  W piątek rozpoczęła się Konferencja Bezpieczeństwa w Monachium. W zaprezentowanym tam raporcie „70 lat NATO: Sojusz w kryzysie” Polskę, Węgry i Turcję wymieniono jako kraje stanowiące potencjalne wewnętrzne zagrożenie dla demokratycznych wartości.

  https://wiadomosci.wp.pl/raport-o-nato-polska-wegry-i-turcja-zagrozeniem-6349845302867585a

 198. NICK said

  OP. (162)
  Pro!
  Test… .

 199. duszyczka said

  Pozdrawiam wszystkich czytających i słuchających
  szukających Prawdy
  specjalnie dla Was

  odlot
  pozdrawiam Wandaluzje (proszę o coś więcej a propos Cyryl i Metody apostołowie słowian)
  mordka 😉
  dzięki Gajowy że puszczasz…
  wiem 😉

 200. duszyczka said

 201. duszyczka said

  Cyryla a Metod

 202. duszyczka said

  Panie Gajowy jeszcze to

  zdravim

 203. andzia said

  Pan Gajowy to faktycznie mocny facet,

 204. https://www.gazetawarszawska.com/index.php/historia/2680-wladcy-rosji-x-dr-denis-fahey
  Władcy Rosji – X. dr Denis Fahey.

  Istotne jest to, że były DWIE Rosje bolszewickie: Rosja Rotszylda i Rosja Rokefelera. Po bitwie nad Niemnen, kiedy droga do Moskwy została przed Polakami Otwarta, Trocki musiał UWOLNIĆ Dzierżyńskiego, który ze Stalinem sprzdał Południową Mongolię nacjonalistom chińskim a Pónocną Mandzurię samurajom za najemników chńskich i japońskich, którzy rozgromili eserów na Syberii i Powołżu oraz wygnali Polaków z Odessy.
  Tak jak mauserom płacili Rotszyldy przez Trockiego, tak kitajcom i nipkom Rokefekery przez Stalina. Nie od rzeczy był tu tajny rozkaz Piłsudskiego Rozstrzeliwania Mauserów, co nazywa się Polskim Katyniem, do czego Piłsudski prawdopodobnie zobowiązał się w Magdeburgu.

 205. Delphi said

  Bardzo dobry artykuł:
  http://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/147726,persona-non-grata

 206. revers said

  robienie obrzezanych lasek i hamerykanskich lasek to juz chyba polska specjalnosc jak mowi wentyl bezpieczenstwa nadwislanego Aleksander Jablonski

  .https://www.youtube.com/watch?v=vKZqKr8Gy0w

 207. https://fakty.interia.pl/raporty/raport-ziemowit-szczerek/swiata-strona-b/news-czas-spojrzec-prawdzie-w-oczy-czym-jest-polska-cywilizacja,nId,1001146
  CZAS SPOJRZEĆ PRAWDZIE W OCZY

  Ziemowit Szczerek, Środa, 24 lipca 2013 (16:13)
  Polskę odmieniamy przez wszystkie przypadki, bo co mamy robić. Musimy. Nie mamy wyjścia. Ale czym ta Polska właściwie jest? Czym jest polska cywilizacja? Popatrzmy na to, co widać na zewnątrz. W końcu krajobraz kulturowy jest tej cywilizacji manifestacją. I jej bezlitosną weryfikacją.

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-ziemowit-szczerek/swiata-strona-b/news-czas-spojrzec-prawdzie-w-oczy-czym-jest-polska-cywilizacja,nId,1001146#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Autor wybrał 2 przykłady: OGRODZIENIEC jako Bezsprzecznie Polski, bo Kazimierza Wielkiego i ŚWIEBODZIN jako Miasto Pruskie, UPIĘKSZONE przez Polaków pomnikiem Chrystusa Króla polskiego, będący Zmałpowaniem Symbolu Rio de-Janeiro. Dodaje, że gdyby LUBLIN był pod jurysdykcją PRUSKĄ to byłoby to miasto na miarę WROCŁAWIA a nie Grajdoł. PLATFORMA zarzuca Kaczyńskiemu, że ROBI Z POLSKI DZIEWIĘTNASTOWIECZNY GRAJDOŁ czyli Lublin. Według Ziemowita Szczerka Polski Ogrodzieniec to RZYGAJĄCY PIJAK !!!
  Z tym się nie zgadzam, bo ten Ogrodzieniec to nie jest Całkiem Polski, bo jest to zamek Greckiego Boga Prapoczątku Jura-Uranosa, budowany przy pomocy pił DIAMENTOWYCH. Zamku jurajskie nie były zaś przebudowywane z tej racji – z wyjątkiem zamku Myśliwskiego PIESKOWA SKAŁA czyli Psiarni, gdyż aż do przeniesienia stolicy do Warszawy był to królewski Park Łowiecki. Znaczy to, że Pieskowa Skała była budowane BEZPOŚREDNIO po renesansowym Wawelu.
  Wawel Renesansowy nie był zaś budowany przez Bonę Sforzę, o czym świadczy widok Wawelu z cytadeli na BIELANACH Mikołaja Kopernika z Zapowiedniego Listu Matrymonialnego na Dwory Europejskie. Historycy sztuki uważają zaś, za Pierwsze dzieło renesansowe w Polsce SARKOFAG Władysława Jagiełły ??? wykonany niewątpliwie za życia króla. Pierwszą zaś budowlą renesansową jest zamek TRZYGŁAWA w Szczecinie z przebudowy Bogusława X.

 208. Dictum said

  ŚWIETNE !

  Jan Olszewski – między nieskutecznością a kultem

  Aktualizacja: 2019-02-15 11:05 am

  Cały wczorajszy wieczór oglądałem telewizję. Obok leżała moja schorowana i ledwo chodząca teściowa, która czasem spoglądała w odbiornik jednym okiem. Babcia, bo tak ją teraz nazywamy, przez całe swoje życie szczerze nienawidziła Wałęsy. Kiedy jednak wczoraj, w filmie „Nocna zmiana” pokazali pana Lecha wraz z Antonim Macierewiczem, powiedziała – wiesz Gabryś, ten Wałęsa to jednak był ładny. Nie powiem, zdziwiłem się bo nigdy nie myślałem o Lechu Wałęsie w takich odjechanych kategoriach.

  Smutny był ten wieczór, bo zmarł Jan Olszewski, do którego ja szczególnego serca nie miałem. Jan Olszewski, jakby nie było premier, nie został upamiętniony w portalach tak, jak prezydent Adamowicz. Informacja o jego śmierci pojawiła się, ale gdzieś na samym dole, w newsach dotyczących cycków celebrytek. W Wirtualnej Polsce zaś nie było jej wcale. Miało to wszelkie cechy wendetty. Jak głupim trzeba być, jak chytrym przy tym i podłym żeby robić takie rzeczy, w dodatku na zlecenie. Bo ja rozumiem, że to się stało na zlecenie, albowiem normalnie jest tak, że kiedy umiera ktoś ważny informacje o tym idą na hot spoty.

  Oglądając wczoraj wszystkie wspominki o Janie Olszewskim, film „Nocna zmiana”, a także zmontowany na chybcika film „Prawnik w czasach bezprawia”. Uświadomiłem sobie kilka spraw istotnych, zobaczyłem kilka istot zupełnie potwornych, kilku durniów, a także przekonałem się ostatecznie o niesamodzielności polityki polskiej w każdym jej dostępnym naszym zmysłom wymiarze. Zrozumiałem także dlaczego my, ludzie od polityki oddaleni, nigdy nie będziemy przez nią poważnie traktowani i dlaczego nie możemy nawiązać żadnej komunikacji z politykami. O tym jednak później. Zacznę może od tych potworów. Pokazywali Kuronia. Ja pierniczę….nie wiedziałem co powiedzieć i zrobić. Już o nim całkiem zapomniałem. Kilka razy zdarzyło mi się wysłuchać opowieści o tym, jak wrażliwy Kuroń cierpiał w celi z kryminalistami. Zobaczyłem wczoraj jakie spektrum emocji przewija się przez twarz pana Jacka w ciągu kilku sekund, kiedy zapytano go o uchwałę lustracyjną. To było naprawdę niezwykłe. Pomyślałem, że należy się jakaś specjalna renta tym wszystkim ludziom, których za karę zamknięto kiedyś w celi z Kuroniem. Ja bym się chyba ze strachu przecisnął przez to małe okienko i uciekł po ścianie. Pokazywali też pana ministra Włodarczyka, który wyśpiewywał peany na cześć zmarłego. Mówił o jego uczciwości, prawości, charakterze i temu podobnych sprawach, całkowicie zwykle zafałszowanych, o których mówi się w godzinie śmierci. Wspominam o Włodarczyku albowiem napisałem do niego z pięć chyba maili z prośbą, żeby pozwolił mi wydać opracowane przez siebie wspomnienia Marii Kleniewskiej, cienką, ale ważną książeczkę dokumentującą życie ziemian na Powiślu Lubelskim. Nie odpowiedział ani razu. Poprosiłem Związek Powiślan z Wilkowa, żeby z nim porozmawiali. Bez skutku. Nie muszę więc chyba dodawać co sądzę o ludziach opowiadających w telewizorze o prawości, uczciwości, charakterze, których nie stać na to, by odpisać na list wydawcy zainteresowanego książką.

  Wysłuchałem tego co mówili Zofia Romaszewska, Semka, Piotr Naimski i Antoni Macierewicz i nie mogłem wyjść ze zdumienia, że oto Jan Olszewski, siostrzeniec Stefka Okrzei zostaje premierem, gangi odwołują jego rząd, a na to Semka pisze książkę zatytułowaną „Lewy czerwcowy”. Rozumiem więc, że ów siostrzeniec Stefka Okrzei, wychowany w tradycji PPS reprezentował w Polsce prawicę?

  Przejdźmy jednak od tych, niesmacznych w gruncie rzeczy szczegółów, do konstatacji ogólniejszych. Politycy w Polsce żyją w pewnym schemacie operacyjnym, którego sami nie potrafią do końca zrozumieć. My zaś żyjemy w życiu naszym i próbujemy coś z tego ich schematu pojąć, ale oni się denerwują, że zrozumiemy więcej niż oni sami, a także, że w ogóle próbujemy coś zrozumieć zamiast słuchać i wierzyć. Taki wniosek wyciągnąłem podczas wczorajszego, w zasadzie zmarnowanego wieczoru.

  Polityka w Polsce, i to było widać wczoraj wyraźnie, w filmie Kurskiego i w tym drugim – „Prawnik w czasach bezprawia”, opiera się na skonstruowanym jeszcze w XIX wieku antycarskim schemacie operacyjnym, w którym socjaliści, bo dla nikogo innego nie było tam miejsca, podzieleni są na frakcje. One są z istoty sobie wrogie, choć wyrastają z tego samego budżetu. Ponieważ w czasie działań operacyjnych zleconych przez sponsora wrogość pomiędzy frakcjami narasta, a stopień zrozumienia sytuacji maleje, przywódcy frakcji próbują opisać swoją i swoich braci w wierze, sytuację za pomocą innych schematów operacyjnych, takich do których aspirują. Najważniejszy z nich jest brytyjski system parlamentarny. To jest wprost kłamstwo, ale pomyślane tak, żeby uratować ich mózgi oraz zrobić odpowiednie wrażenie na ludziach zwanych wyborcami. Mamy więc ten rzekomo realny schemat operacyjny wzorowany na brytyjskim parlamentaryzmie, a w nim prawicę, lewicę i centrum. To jest fikcja i wczoraj było to widać bardzo wyraźnie. Istotne jest coś innego – oni nie rozumieją dlaczego mają się zwalczać, ale się zwalczają. Najchętniej jednak by się pogodzili, ale ciągle coś im przeszkadza. Tym czymś jest istota schematu operacyjnego, czyli mechanizm wymyślony dawno temu gdzieś w piwnicach pałacu barona Rotschilda, zakładający, że nie może być żadnej zgody między braćmi. Musi być zawsze jakiś dobry powód, żeby oni zaczęli do siebie strzelać. Mike musi zabić Freda, bo ten się po prostu nie nadaje do prowadzenia interesu, a poza tym szuka sojuszy gdzie indziej. Jeśli nie rozumiecie o czym mówię przejdę do szczegółów.

  Pokazywali wywiad w którym Lis Tomasz rozmawiał z Rokitą i Niesiołowskim. Myślałem, że zlecę ze stołka. Piekielnie inteligentny Rokita mówił, że uchwała lustracyjna to zło i akt antyprawny, a Niesiołowski mówił, że to uratuje Polskę i machał przy tym rękami. Potem, w czasie sławnej narady u Wałęsy, którą chyba wszyscy oglądają jednym okiem, widać ,prócz wszystkich ludzi Mike’a Corleone, także dwóch braci Tataglia czyli Janowskiego i Niesiołowskiego właśnie, na których nikt nie zwraca uwagi, bo i po co. Oni siedzą sobie z prawej strony Wałęsy, jakby byli podporą tronu. Niesiołowski nie mówi nic, a Janowski mówi, że trudno będzie przekonać jego klub do głosowania przeciwko rządowi. Widzimy więc wyraźnie jakie to jest ciekawe przedstawienie. Jak wielowarstwowe i jak przy tym nieautentyczne. Comedia del arte to przy tym szczyt psychologicznego wyrafinowania. Nawet przedstawienie „Pajac i żandarm” jest lepsze. Potem zaś pokazują Semkę, który z przejęciem opowiada o wielkości i przyzwoitości Jana Olszewskiego, w podobnym tonie wypowiada się Czesław Bielecki. No i oczywiście ministrowie Macierewicz i Naimski. I wszyscy mówią o pewnej politycznej tradycji w Polsce, o tradycji II RP. Proszę Państwa, w Polsce nie ma żadnej politycznej tradycji. Ta umarła wraz z Hipolitem Milewskim, Edwardem Woyniłłowiczem i Emmanuelem Małyńskim. To co jest przedstawiane jako polityczna tradycja to obliczony na walki frakcyjne lewicy schemat operacyjny opracowany w Londynie przez I wojną światową. Schemat, którego Semka zrozumieć nie potrafi, a Naimski boi się, że ktoś odkryje jaka jest jego istota. Z tych dwóch postaw bierze się całe zamieszanie w polskiej polityce, zamieszanie, w którym my, ludzie zwani wyborcami jesteśmy jedynie przedmiotem, nawet nie zabiegów i kokieterii, irytacji raczej, a nieraz żądań popartych wściekłością. Pokazywali też wczoraj Ernesta Bryla, człowieka wyjątkowo naiwnego, który nie mógł zrozumieć, że kiedy odwoływano rząd Olszewskiego, robotnicy, których w Warszawie i w Ursusie było jeszcze pełno, nie wyszli na ulicę i nie zablokowali tego odwołania świętym gniewem ludu. Proszę Państwa nikt z tych ludzi, wliczając w to samego Jana Olszewskiego, nawet nie pomyślał o takim rozwiązaniu, albowiem na naszych oczach rozegrała się utarczka frakcyjna, którą różni frajerzy wzięli za starcie gigantów. Konsekwencjami tej utarczki żyjemy do dziś i żyć pewnie będziemy jeszcze długo, bo politycy, całkowicie uwikłani w swój stary, operacyjny schemat, nie rozumieją, że my ludzie, nie słuchamy ich i nie będziemy słuchać, do momentu, w którym nie zrezygnują z tego, fałszywego całkiem języka wynikającego z całkiem fałszywej i w dodatku przez nich samych nie rozumianej sytuacji.

  Przez cały wieczór liczyłem na to, że dowiem się kogo bronił w sądzie Jan Olszewski. I rzeczywiście dowiedziałem się – bronił Michnika. Potem powiedzieli coś jeszcze o jakimś chłopcu skazanym na 10 lat i tyle. Nie wymieniono żadnego nazwiska, nie wskazano żadnej konkretnej rodziny robotniczej, a to chyba jest do cholery ważne, jak się jest działaczem organizacji o nazwie Komitet Obrony Robotników, prawda? Było za to dużo o rozmowie Jana Olszewskiego z papieżem i o tym, że przejście Olszewskiego pod skrzydła episkopatu nie spodobało się Janowi Józefowi Lipskiemu i Szopotańskiemu. Czyli komu? Masonom się nie spodobało, prawda? Było o pracy Jana Olszewskiego w „Po prostu” oraz o wielkości pisma „Po prostu”, które, jak pamiętamy przygotowało grunt, pod wyniesienie Gomułki. Nie było za to ani słowa o tym, że Jan Olszewski bronił w latach 70-tych pisarza Jerzego Rawicza, dawnego działacza PPS Lewicy przed oskarżeniami rodziny Heil z Krakowa. Rawicz napisał w jednej ze swoich książek, że ojciec Romana Heila, który się tu ze mną często kłócił na blogach, był agentem gestapo. Dlaczego mecenas Olszewski postanowił bronić Rawicza, pozostanie dla nas zagadką. Sprawę przegrał, a Rawicz musiał swoje oskarżenia odwołać.

  Może więc lepiej by było powiedzieć ludziom, że Jan Olszewski nie był postacią jednowymiarową, a nie robić z niego herosa, który stał na pierwszej linii i walczył ze smokami? To bowiem jest zwyczajnie nie do uwierzenia, podobnie jak nie do uwierzenia i nie do zaakceptowania będą wszystkie konsekwencje tej legendy. Jestem głęboko przekonany, że wartość legendy Jana Olszewskiego będzie maleć, a próba utrzymania jej, jaką dobra zmiana zapewne podejmie, będzie z każdym rokiem coraz kosztowniejsza i coraz bardziej nonsensowna. Nikt tego nie kupi, nikt poza ludźmi uwikłanymi w schemat operacyjny, o którym piszę, ludźmi rozumiejącymi, że polityka i publicystyka polityczna w Polsce żyje życiem innym niż naród. I to jest także przyczyny wiecznych utyskiwań, a czasem wściekłości ludzi zajmujących się publicystyką i polityką – że naród nie dorósł do ich koncepcji. Naród dorósł, tylko oni nie chcą powiedzieć prawdy. Jest jeszcze jedna sprawa. Polityka w Polsce jest całkowicie wprasowana w politykę globalną i nikt tutaj o niczym tak naprawdę nie decyduje. Nie mogę już słuchać jak Kostrzewa Zorbas mówi, że przewodniczył negocjacjom, które doprowadziły do wyprowadzenia wojsk radzieckich z Polski, a stało się to ponieważ Czesi i Węgrzy okazali solidarność z Polakami i zatrzymali transporty wojska jadące z wschodnich Niemiec do ZSRR. Zatrzymali, bo ktoś im kazał. Upadek komunizmu to był plan dalekosiężny, do którego cały czas szukano wykonawców. I oni musieli się zaleźć tak czy inaczej. Nikt jednak nie przewidział, że wykonawcy będą sobie rościć prawa do sprawstwa najważniejszych wypadków politycznych lat 90-tych. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju Europy Środkowej nie ma i nie będzie żadnej organizacji, z którą światowe potęgi musiałby się liczyć. Są tylko wynajęci ludzie odgrywający przedstawienie pod tytułem „Pajac i żandarm”. Ich rolą istotną jest tak głębokie zdegradowanie nas – ludzi zwanych wyborcami – żeby mogli sami uwierzyć we własną moc. Tak to niestety wygląda. Na dziś to tyle. Pomódlmy się za śp. Jana Olszewskiego, premiera Rzeczpospolitej.

  Gabriel Maciejewski

  Zapraszam na stronę http://www.prawygornyrog.pl

  Za: Gabriel Maciejewski – blog literacki (Lut 09 2019)

 209. ali said

 210. ali said

  Premier: W Jedwabnem mordowali Polacy…
  https://www.rp.pl/Konflikt-Polska-Izrael/180209355-Premier-W-Jedwabnem-mordowali-Polacy-popychani-przez-Niemcow.html

  https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-szewach-weiss-odznaczony-orderem-orla-bialego,nId,2338757

 211. NICK said

  Dictum.
  Słuchaj.
  Co Ty TU wyrabiasz.

  Choćby cytatem.

  Modlić się?
  Za „olszewskiego”?
  Masona z półki wyższej?

 212. NICK said

  Dictum.
  Słuchaj.
  Co Ty TU wyrabiasz.

  Choćby cytatem.

  Modlić się?
  Za „olszewskiego”?
  Masona z półki wyższej?

 213. andzia said

  Temat stale aktualny: https://www.youtube.com/watch?v=uNMYj0eme2c
  Ja już dawno zauwazyłam. że czyta byle co i pisze byle co. To taka kategoria głupio mądrych. Nic dziwnego, że niektórzy fiksuja jak np. Podlecki. Takich oszołomów mamy wokół.

 214. NICK said

  Nie wiem.
  Skąd Przybył. A nie jest oficerem. Strzelającym sobie we policzek.
  Dla jaj.
  Lub innych cel-luuff.
  Zatem, Andziu. (213)
  Warto Twego materiału posłuchać.

 215. NICK said

  Wandaluzja.
  Co 30 kilometrów.
  Mamy pomniki.
  Naturalne i bogate.

Sorry, the comment form is closed at this time.