Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AnKa o 12 ciekawostek na dowód, że na…
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Zbyszko o Noc Listopadowa czy „burd…
  Yagiel o Wolne tematy (83 – …
  Tadeusz Kaktus o Wolne tematy (83 – …
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Krzysztof M o Sterowanie nacjonalizmami
  Szczepan Zbigniewski o List z Moskwy do polskich…
  Adrian o Wolne tematy (83 – …
  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  bryś o Wolne tematy (83 – …
  jasiek z toronto o Najbogatszy człowiek na ś…
  Szczepan Zbigniewski o Jak wymyślono naród żydowski?…
  Szczepan Zbigniewski o Noc Listopadowa czy „burd…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Sakiewicz nastaje na Konfederację

Posted by Marucha w dniu 2019-04-21 (Niedziela)

Sprawa musi być poważna skoro sam redaktor naczelny Gazety Polskiej się nią zajął i w ostatnim numerze swojej Gazety zamieścił dwustronicowy tekst.

Przedtem coś mówił na ten temat w Radiu Wnet ale był to tylko niezborny atak na Konfederację i trudno było zrozumieć jaki jest dokładnie jego cel i przyczyny. W swoim tekście wyjaśnia dokładniej o co mu chodzi.

Otóż, według pana Sakiewicza, narodowcy „w USA prowokując konflikt pomiędzy Polakami i Żydami, mogą doprowadzić do zwycięstwa demokratycznego kandydata”, zaś w Polsce odbiorą kilka procent PiS-owi, co, z kolei „wystarczy, by PiS stracił większość w Sejmie”.

Czyli według wyobrażenia pana Sakiewicza Konfederacja może spowodować całkowitą zmianę u układzie sił politycznych, nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Taka to ważna ta Konfederacja. Skoro tak, to trzeba się chyba zapisać, a właściwie, to przystąpić.

Rozumiemy już dlaczego to sam pan Sakiewicz bierze się za walkę z nią. Sprawa, jak to mawiali starożytni Rzymianie, doszła do trzeciego szeregu. A Sakiewicz, to przecież, jak najbardziej, wielka, i coraz większa, persona po stronie „dobrej zmiany”. Uważa on, że „Donald Trump wygrał wybory dzięki dwóm mniejszościom – polskiej i żydowskiej”.

Jeśli naprawdę tak on uważa, to powinien chyba zadać sobie pytanie – dlaczego zatem tak nierówno on je traktuje. Żydom stara się przypodobać pod każdym względem: przeniósł amerykańską ambasadę do Jerozolimy, uznał ich suwerenność nad wzgórzami Golan, daje im miliardy dolarów dotacji co roku i przekazuje najnowsze uzbrojenie.

W stosunku do Polski jego stosunek jest diametralnie odmienny. Przysyła tu swoich funkcjonariuszy w rodzaju Pompeo czy Mosbacher, którzy żądają zmiany polskiego prawa i zaspokojenia żydowskich roszczeń, a broń jest sprzedawana bardzo drogo i bez offsetu. Ciągle jakieś ostrzeżenia, pouczenia i żądania. Nawet bohaterów wyznaczają z puli odpowiadającej stronie żydowskiej, jak ostatnio ten Frank Bleichman, funkcjonariusz UB.

Pana Sakiewicza zdaje się jednak nie zastanawiać, ani nie poruszać ta odmienność w traktowaniu strony żydowskiej i polskiej, której nie powinno być, skoro obie mniejszości miały tak samo przyczynić się do wyboru Trumpa. Dlaczego spełnia wszelkie życzenia Żydów, pomimo, że to naraża Amerykę na konflikt z całym światem arabskim, muzułmańskim i jest sprzeczne z prawem międzynarodowym? Polaków zaś traktuje tak obcesowo, wręcz pogardliwie, a wspieranie, przez wywieranie nacisków, roszczeń żydowskich może doprowadzić do materialnej i politycznej degradacji Polski.

Kiedyś, chyba w serialu „Czterej pancerni”, była taka scena, gdzie jakiś kapral chwalił się naokoło, że oddała mu się prawdziwa hrabina, wołając przy tym entuzjastycznie: „niech żyje reforma rolna!”.

Wygląda na to, że Amerykanie i pan Sakiewicz uwierzyli, że cały polski naród składa się z podobnych hrabin, które będą ich bezwzględnie kochać, popierać i zrobią dla nich wszystko, i to nawet pomimo działań zmierzających wprost do ograbienia z własności, wołając przy tym: „nie żyją żydowskie roszczenia”. Myślę, że zarówno Amerykanie, jak i pan Sakiewicz ze swoimi politycznymi przyjaciółmi, się grubo mylą.

Stanisław Lewicki
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 29 do “Sakiewicz nastaje na Konfederację”

 1. NICK said

  Chcę wierzyć, że myśl-polska jest polską myślą.

 2. Sarmata said

  To prawda, że „Konfederacja może spowodować całkowitą zmianę u układzie sił politycznych, nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie.”

  ————
  Bua ha ha ha ha!
  Admin
  ————

  Dlaczego PiSiory rozdają wszystko na pniu i w pośpiechu nawet na świnie, wie ktoś?!
  Odpowiem: dlatego, że muszą przetrwać do wyborów w październiku i je wygrać! Muszą je wygrać, aby bezprawnie! oddać żydom polski majątek o wartości 1 biliona zł (1 000 000 000 000 zł)!
  To jest jedyna przyczyna. Po tych wyborach ma nie być Polski! PiSiory już o tym wiedzą, bo posyłają swoje dzieci do szkół żydowskich jak Morawiecki czy Ogórek.
  To jest prawdziwa i jedyna przyczyna!
  tu dowód zdrady: https://www.youtube.com/watch?v=p3tJmF_4yik

  Panie Michalkiewicz, może Pan dołączy to spostrzeżenie do swoich wystąpień w tej dziedzinie?

 3. RomanK said

  Ludzie…Polacy..jaki to temat????…… szmata, ktora przyjela najwyzsze odznaczenie panstwowe od ukrainskiej Bezpeky…
  Jesli ktos opiera swoje decyzje na tym- co glosi .mowi, pisze, sugeruje ten osobnik to najprawdowpodonie sam jest szmata.

  Trump wygral wybory wybrany przez tzw.. matolow , ciemniakow, nieukow, zapierdalaczy, fizycznych, rednekow, pojebow konserwatywnych i nosicieli broni ..tzn zwyklych Amerykanow..Jedynym czynnikiem zewnetrzym , ktory naprawde pomogl to… chlopak- ktoremu ..amerykanski zolnierz tranwestyta Manning, przeslal mase materialu dowodowego, lamiac i prawo i przysiege wojskowa narazajac swoje zycie…. dokumentow totalnie kompromitujacych administracje Neoconow Globalistow Obama-Clinton- Bush…ktory to upubcznil !
  Odwazny
  Szwed dziennikarz Julian Assange i Chelsea Manning, ktorzy pokazail calemu swiatu..ze jesli sie chce ..mozna!

 4. RomanK said

  Panie Sarmata…. Pan Michalkiewicz broni interesu Polski i Polakow…i robi to niezwykle skutecznie. On wcale nie chce nikomu do..ebac….co pan sugeruje….gdyz on akurat rozumie ,ze doplaty do swinek bydla i dzieci….to jest akurat w interesie Polakow.

 5. Katarzyna T said

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/cicha-bitwa-o-swiete-miasto/mhynt4r

 6. Maverick said

  Sakiewicz to idiota, na Trumpa głosowali rednecks i robole a żydzi głosowali na Hitlery bo ta lucyferianka była taka czarująca, dzieci też lubiała mordować.

  ——
  Sakiewicz to SKURWYSYN.
  Admin

 7. NICK said

  Pisałem.
  Michalkiewicz stoi pod murem.
  Taką drogę wybrał.

  Teraz się dookreśli?
  Tak. Nauczył mnie wiele.
  Jak tu się dookreślić.
  Współczuję.

  Jestem dawno dookreślony.

 8. NICK said

  Katarzyna. (4).
  Tam jest Palestyna.

  Chce Pani coś jeszcze zapodać?
  Bezwarunkowo zwrot Prawo-witym.

 9. Maverick said

  Żydzi i USsmani chyba chcą zagłodzić polskie dzieci tymi roszczeniami, Madeline Albright jako sekretarz stanu zamordowała bez skrypułów pół miliona Irackich dzieci. W Jemenie chcą zagłodzić blisko 10 milionów. Pimp-eo nie będzie miał żadnych wyrzutów sumienia, bo ta spasiona świńska morda nie ma żadnych zachowań etycznych. Kraść, oszukiwać, zastraszać to motto jego działaności.

 10. NICK said

  Maverick.
  Zamordowała 1,5 miliona ludzi, delikatnie i oficjalnie licząc.

 11. NICK said

  A niech mnie tu Kafel wejdzie.

 12. Deparchator I said

  Odsunięcie PiS od władzy oznacza brak finansowania z budżetu dla mediów Sakiewicza, więc on walczy o byt. To raz.

  Konfederacja natomiast jest przygotowana, żeby zwekslować reakcję opinii publicznej na żydowską kradzież. Ruch Narodowy (uczestnicy tzw Marszy Niepodległości i okolice) kształtował się w znacznym stopniu od dołu i gdyby dzisiaj istniał to dostałby właśnie potężny zastrzyk politycznej energii.

  MSZ kieruje układ Geremka – czy w tej sytuacji notatka o rozmowie Żyda z „polskiego” MSZ z Żydem z MSZ „Amerykańskiego” tak sobie „WYCIEKA”? Nie. Ona ma „wyciec”, dolać oliwy do ognia i wywołać reakcję Polaków właśnie teraz w okresie wyborów. Konfederacja to grupa konfidentów.

  Papierkiem lakmusowym jest przygotowana przez Michalkiewicza ustawa, która NIGDY nie trafi pod głosowanie. Będzie za to dużo wrzasku i tuptania.

 13. Marek said

  Maverick said
  2019-04-21 (Niedziela) @ 14:24:52

  Sakiewicz to idiota, na Trumpa głosowali rednecks i robole a żydzi głosowali na Hitlery bo ta lucyferianka była taka czarująca, dzieci też lubiała mordować.
  ===
  Nie tylko redneki. Ciulneki też. Kilku ich tu dałoby się za Trumpa pokroić. Bo to wielki przywódca jest. Zna się na biznesie i ma piękną żonę. Trzecią. I córunię, co rodzi już nie zwykłe dzieci, ale żydowskie.

 14. hulajdusznik said

  Zapodam jeszcze raz:

  Takie nastawanie na „konfederację” wygląda mi na jej uwiarygodnienie wśród plebsu o bardzo małym rozumku. Jak na mój gust to w tej całej „konfederacji” mości sobie gniazdka zbyt dużo jakoś takich niepolskich osobników o podejrzanej dla mnie proweniencji. Ich gadanina uderza niby w czułe punkty, ale bebloczą o tym, o czym ich zdaniem ludziska chcą usłyszeć, tylko że na czczej paplaninie się kończy. Oczywiście obmyślą niby jakieś projekty zaradcze, które z góry są skazane na niepowodzenie. Tu nie może być żadnych półśrodków. Na co liczą? No bo uny to som tysioncletnie specjalisty od wszelkiego liczenia. Otóż najprawdopodobniej liczą na zebranie wszystkich głosów niezadowolenia do jednego kubła z wkalkulowanym skutkiem przegranej. A potem będzie: „Samiście sobie winni, bo nas nie wybraliście”, czy coś w ten deseń. W razie wpadki zaś, czyli wygranej wszystko zostanie po staremu, czyli w rodzinie. Nic nie zrobią dla Polaków dobrego. Będą się zasłaniać potężnymi wrogami. Nie dotrzymają żadnej obietnicy. Póki co to nawet nie usłyszałem żadnej konkretnej obietnicy. Konfederacja jest ustawioną „opozycją”. To jest kolejna ychnia ściema. Wiem, jestem okrutny, ale nie wierzę w żadne wybory w państwie, gdzie władza należy do wybrańców, przypadkiem tylko nie będących Polakami. Nie w wybory oparte na pojebanej ordynacji. Nie w wybory, których praktycznie nie można kontrolować. Nie w wybory, po których „dobrodzieje” mają w dupie swoje czcze obiecanki cacanki i wyborców. I co im zrobicie, kiedy nie rozliczą się sumiennie z każdego danego przedtem słowa? Są na tę okoliczność przewidziane jakieś kary? Nie w wybory, gdzie reje i ryje wodzą jakieś partyjki, chuj wie przez kogo sponsorowane. Tak, Sakiewicz to idiota, ale czy nie jest idiotyzmem zajmowanie się tą kreaturą, analizowanie jego pierdolenia i rozwodzenie się nad nim w ogóle i w szczególe?

 15. RomanK said

  Panie Gajowy..SSyn sie rozplakal i nie mozna go utulic….ma do pana nieodpuszczony zal za porownanie z Sakowiczem….. niech pan powie……ze taki to az ….nie:-))))

 16. hulajdusznik said

  Jeszcze kilka słów dla jasności. Ten animator z rysunku z poprzedniego komentarza sam jest tylko kukłą, tyle że wyższej rangi. Patrzcie zawsze tam, gdzie nie chcą, żebyście patrzyli, czyli na ychnią najskuteczniejszą broń – pieniądz. Kto go drukuje, kto i komu go rozdaje, i jaki ma w tym cel. Bo jeżeli jedna (jedna!) klika ma w swoich łapach wszelkie narzędzia związane z tak zwanymi „finansami”, to chociaż byście się zesrali, drogą jakichś „wyborów” nie załatwicie niczego. Więcej załatwilibyście nie uczestnicząc w tych złudnych farsach „wyborów”. Więcej załatwilibyście trzymając swoje marne grosze, które uda wam się zarobić w wyniku przywileju niewolniczej pracy w przysłowiowej skarpecie. Więcej załatwilibyście rozsądnie gospodarując waszymi pieniędzmi. Nie zadłużajcie się bez potrzeby w ychnich bankach. Nie dajcie się nabierać na ychnie „inwestowanie”. Nie wspierajcie żadnych fundacji ani innych pasożytów. Trwajcie. Trzymajcie się Boga a nie jego namiestników. Trzymajcie się polskości.

 17. Ale dlaczego? said

  😀

  No tak.
  Konfederacja to żydy. I należy ich zwalczać, bo to nie polocy są.

  A ja powoem tak.
  Gówno prawda!!!

  Nie cierpię Mikkego, podzielam poglądy Winnickiego, lubię z przymróżeniem oka posłuchaç pana Brauna.

  Ale POLSKA i POLACY nie mają ALTERNATYWY.

  Jeśli nie porozumienie Konfederacja, to Polak9m pozostaje eybór międzu kurwami i kurwami.
  T.j. między PO, PIS i wiosną…

  90 % Polaków nawet NIE WIE o 447 i 300mld$.

  W TEJ CHWILI dorabianie gęby Konfederacji to agentura Amosadu.

  !!!

 18. NICK said

  Wszedł.

 19. Rokitnik said

  Polacy z mojego kregun wiedza o ustawie 447…..ale NIE ogarniaja jak taki d r e n a z bedzie maial SKUTKI?
  Dla zmylki rozpowiada sie, ze Szydzi pomoga nam ( buuu hahahhaa !) wydebic od Niemcow, odszkodowanie za zniszczenia wojenne, a juz zwlaszcza za spalenie Warszawy?

 20. Katarzyna T said

  Ad.8 Mnie ten artykuł pokazał bezradność Palestyńczyków i coś więcej.

 21. NICK said

  Dookreśli Pani?
  Bo nawet za Gierka, we salach katechetycznych, rejon współczesnego usra-hell-a określano Palestyną.

 22. wlerianda said

  Konfederacja jest typowo agenturalna o tu pan Sakiewicz ma rację ale to nie żadne novum.

 23. Katarzyna T said

  Ad.21 Myślę ,że Pan zna historię Palestyny , więc swoją wiedzą dookreśli sobie Pan sam. W zamian proponuję wokół istotnego polskiego stanu rzeczy, świadomości, nieswiadomości.”Tylko ktoś oszukany, z wypranym mózgiem albo dobrze opłacany może uwierzyć, że ten sojusz NATO jest dla wspólnego dobra swoich członków i ludzkości”.https://wolna-polska.pl/wiadomosci/70-lat-nato-nielegalnej-organizacji-z-powaznymi-problemami-psychicznymi-2019-04

 24. olo said

  Nasi przodkowie w grobach się przewracają, gdy ta plugawa chazarsko-banderowska a r c y k u r w a chodzi po polskiej ziemi.

 25. Moher49 said

  Konfederacja – być może to agentura a być może może nie ?. Nie biorą pieniędzy od Sorosa, dlatego popieram KONFEDERACJĘ. Zostaliśmy wielokrotnie oszukani przez wilki w owczych skórach. PiS, PO to wrogie Polsce partie, dlatego trzeba je od władzy odsunąć i ukarać. W KONFEDERACJI jest nadzieja.

 26. Alina said

  Ale Dlaczego? ma rację. W tej chwili jedynym racjonalnym rozwiązaniem jest głosowanie na Konfederację. Konfederacji gębę robi Mossad. Pełno ich w Gajówce.

  Lech Kaczyński nie zagłosował na Konfederację i rozbił się pod Smoleńskiem. Wcześniej jeszcze Bronisław Komorowski nie zagłosował na Konfederację i przegrał wybory. Ukraińcy nie zagłosowali na Konfederację i wybory wygrał żydowski komediant. Jeśli Polacy teraz nie zagłosują na Konfederację to stanie się jeszcze coś gorszego, czego nawet w tej chwili trudno sobie wyobrazić.

  Konfederacja to może i żydy, ale takie żydy co chcą dobrze. Konfederacja to jedyny ratunek. Konieczna jest jednak całkowita mobilizacja i wspólne głosowanie na ich listę. Innego wyjścia nie ma.

 27. NICK said

  Poznałem KatarzynęT. (23).
  Wystarczy.

 28. NICK said

  A-linka.
  No.
  Wybieraj.
  Najlepiej siebie.

 29. Milan said

  „Sakiewicz to skurwysyn
  Admin”

  Nic dodać, nic ująć.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: