Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Wyniki referendów – za R…
  Wład Władowicz Budyń o Kierowcy mają dość. „To…
  Wład Władowicz Budyń o Wyniki referendów – za R…
  revers o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Leo o Zorganizowany system wyłudzani…
  revers o Wyniki referendów – za R…
  Emilian58 o Choć złą sprawę szatan po…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Czego dowiedziałem się podczas wizyty w siedzibie władz stanu Ohio

Posted by Marucha w dniu 2022-05-05 (Czwartek)

Okazało się, że całkiem sporo. Najbardziej zdumiewającą rzeczą, jakiej się dowiedziałem, jest to, że przez ponad 10 lat możesz nie dowiedzieć się, czy szczepionka wyrządziła Ci poważną krzywdę. Wielu z nas może być tykającymi bombami zegarowymi.

Pałac stanowy w Ohio

Właśnie wracam samolotem z podróży do Ohio Statehouse, gdzie odbyła się impreza zorganizowana przez Children’s Health Defense. Wielu moich zwolenników było tam w komplecie. Oto krótkie podsumowanie rzeczy, których dowiedziałem się od słuchaczy i innych mówców:

 1. Jedna trzecia z nich to nadal maski do prania mózgu. Nieformalne liczenie osób wchodzących na pokład samolotu sugeruje, że około 2/3 podróżnych nie ma maski; 1/3 nadal ma wyprane mózgi. Jest to zgodne z szacunkami formacji masowej, według których jedna trzecia ludzi to osoby, które straciły nadzieję, jedna trzecia daje się przekonać, a jedna trzecia nigdy nie dała się nabrać.
 2. Zdarzenia niepożądane poszczepienne mogą wystąpić wiele lat później. Szczepionki mogą zabijać ludzi wiele lat później. Pewien ojciec stracił swoją 20-letnią córkę na skutek ataku wywołanego szczepionką przeciwko zapaleniu opon mózgowych, którą podano jej, gdy była małym dzieckiem.
  Szczepionki mogą poważnie zaszkodzić ludziom nawet 13 lat po szczepieniu. Jedna z prowadzących imprezę miała atak podczas jej trwania. Szczepionkę Gardasil otrzymała wiele lat temu, ale pierwszy atak wystąpił u niej dopiero 13 lat temu. Napady zdarzają się, gdy jest pod wpływem stresu i mogą być wywołane złym wyborem żywności. Tak więc, mimo że przez 13 lat nie wystąpiły u niej żadne niepożądane reakcje, teraz w ciągu kilku minut może stać się niepełnosprawna. To było zdumiewające, gdy zobaczyłem to na własne oczy i dowiedziałem się o 13-letnim okresie utajenia.
 3. Jak rozpoznać niepożądane działanie szczepionki po latach? Urazy poszczepienne można rozpoznać nawet dziesięć lat po szczepieniu, ponieważ objawy są tak nietypowe i spójne. Chodzi mi o to, że w przypadku większości szczepionek profil działań niepożądanych jest dość wąski i nietypowy. W przypadku szczepionek COVID lista objawów jest o wiele bardziej zróżnicowana, ale wystąpienie wielu nietypowych objawów (wszystkie powiązane ze szczepionką w VAERS) wkrótce po szczepieniu jest oczywistym sygnałem.
 4. Poznałem nastolatka z autyzmem. Uległ on urazowi poszczepiennemu. Słyszeć o autystycznych dzieciach to jedno. Spędzenie czasu z autystycznym nastolatkiem to zupełnie inny poziom. To straszna choroba, której – jak się uważa – można zapobiec, jeśli zaprzestaniemy szczepień. Powiedziano mi, że Amisze nie mają szczepionek i nie chorują na autyzm.
 5. Cenzura państwowa. Firma Palo Alto Networks (dostawca, z którego usług korzysta dom stanowy w Ohio) uważa Gab.com i vacsafety.org za organizacje wywrotowe, więc żadna z tych stron nie była dostępna z domu stanowego w Ohio. Jest to rządowa cenzura wolności słowa i uważam, że jest ona niezgodna z konstytucją.
 6. Wprowadzono nas w błąd w sprawie innych leków, nie ogranicza się to tylko do szczepionek. Statyny to zła wiadomość, co potwierdziło się po raz kolejny podczas tej podróży. Wygląda na to, że wszyscy, których znam i którzy obiektywnie się temu przyjrzeli, mówią, żeby trzymać się od nich z daleka.
  To, co się stało ze szczepionką COVID, zniszczyło wiarę pewnego znanego lekarza w system medyczny. Zwróciłam mu uwagę na artykuł o tym, że leki przeciwcukrzycowe, które są reklamowane w telewizji, nie są tak bezpieczne, jak się wydaje (oboje mamy cukrzycę typu 2). Jenny Ruhl odrobiła pracę domową; niestety, bardzo niewielu endokrynologów poświęca czas na własne badania. Myślę, że jest to typowe dla większości leków przepisywanych obecnie. Nie było to dla mnie żadną nowością, ale warto to powtórzyć.
 7. Zapalenie mięśnia sercowego może dotyczyć więcej niż 1% dzieci. Nikt nie wykonał badania poziomu troponiny u grupy zaszczepionych dzieci po szczepieniu. Zasadniczo boimy się tego szukać. Peter McCullough uważa, że może to być nawet 1 na 20, jeśli weźmie się podkliniczne zapalenie mięśnia sercowego (podwyższona troponina z widocznymi objawami, co oznacza „tlące się uszkodzenie serca”).
 8. Niewiele mniej niż 1% społeczeństwa nigdy nie zostało zaszczepionych żadną szczepionką. Przeprowadziłem ankietę „przez podniesienie ręki” na tłumie, który w większości był nieszczepiony COVID. Jest to więc najlepszy przypadek. Mniej niż 1% osób podniosło ręce.
 9. Najłatwiejszy sposób, aby przekonać lekarza: Poproś go, aby pokazał Ci dane (patrz ten artykuł). Następnie zapytaj go, dlaczego środowisko medyczne nie tylko nie ma tych danych, ale też o nie nie prosi. Daj mi znać, co powie. Jeśli to go nie przekona, to nic już tego nie zrobi.
 10. Aplikacja AERS. Robert Malone opowiedział mi o fajnej aplikacji do zgłaszania zdarzeń niepożądanych o nazwie wombat (to może być zły link), stworzonej przez firmę Phi, którą można ponownie wykorzystać jako ogólne narzędzie do śledzenia, dzięki któremu możemy sprawdzać różne rzeczy za pomocą ogólnodostępnego narzędzia. Pomyślmy o VAERS na sterydach, a nie tylko o śledzeniu zdarzeń związanych ze szczepionkami, ale ogólnie o zdrowiu ludzi. Może to być naprawdę potężne narzędzie badawcze.
 11. Tutaj możesz zgłosić swój uraz związany ze szczepionką COVID: Na stronie internetowej truthforhealth.org. Stronę tę prowadzi Peter McCullough.
 12. Jak skłonić polityków do działania w interesie publicznym: Musisz im pokazać, że będzie to miało wpływ na ich szanse na reelekcję. Najwyraźniej rzadko podejmują oni inne działania. Taką radę dali nam profesjonaliści.
 13. Dlaczego Ohio nie blokuje szczepionek i nie wprowadza zakazu ich stosowania: To proste: „dobrzy” ustawodawcy w Ohio powiedzieli, że nie mają wystarczającej liczby głosów. Interesy partykularne (np. Izba Handlowa) poprą innego ustawodawcę, jeśli ten nie będzie się trzymał linii i nie poprze szczepionek.
 14. 75% lekarzy radiologów w UCSF/Marin uzyskało zwolnienie z religii zamiast szczepionki przypominającej. To dlatego, że widzieli, co się stało z zaszczepionymi pacjentami. Nie są głupi. Ponownie widzimy potwierdzenie statystyk dotyczących masowego powstawania szczepionek (w równej części zduplikowanych, częściowo zduplikowanych i nie zduplikowanych).
 15. Jak leczyć osoby poszkodowane przez szczepionki: Dowiedziałem się, jakie techniki stosują lekarze w leczeniu osób poszkodowanych w wyniku szczepień. Dowiedziałem się też, że większość klinik, które twierdzą, że się tym zajmują, nie ma pojęcia, co robi, i po prostu będzie ci robić test za testem, a w zasadzie zarabiać na tobie mnóstwo pieniędzy. Napiszę na ten temat osobny artykuł w podrozdziale. W szczególności leczenie IVIg jest mieczem obosiecznym, głównie negatywnym.
 16. Szpitale dostają ponad 100 tys. dolarów za każdego zmarłego pacjenta z COVID. To karygodne, że rząd USA zachęca szpitale do zabijania pacjentów. Dlaczego nie ma zachęty za każdego uratowanego pacjenta z COVID? Założę się, że wyniki byłyby dużo inne, gdybyśmy to zrobili!
 17. Dane brytyjskie wskazują na 28-krotnie większe prawdopodobieństwo zgonu (z wszystkich przyczyn) w przypadku szczepienia. Dane brytyjskie pokazują, że w wieku 10-14 lat, >=21 dni od drugiego zastrzyku, umieralność jest 28 razy większa niż u osób nieszczepionych. Zajrzyj na stronę https://archive.ph/kch6d.
  Gwarantuję Ci, że jest jeszcze gorzej, jeśli weźmiesz pod uwagę zgony zaraz po szczepieniu. Czy uważasz, że powinniśmy umieścić całostronicowe reklamy i billboardy podpisane przez ponad 10 000 lekarzy (w reklamie zamieszczamy hiperłącze do nazwisk) z napisem „PROSZĘ nie szczepić swoich dzieci” i podtytułem „Najnowsze dane rządu brytyjskiego pokazują, że szczepione dzieci umierają 28 razy częściej niż nieszczepione. CDC nie chce przyznać się do błędu i dlatego nie mówi Ci o tym”? Inna reklama, którą chcę opublikować, dotyczy maseczek, np.: „Najnowsze dane wskazują, że noszenie maseczki zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na COVID. Ale CDC jest zbyt zakłopotane, aby przyznać, że się pomyliło”. Ponownie, podpisane przez 10 000 lekarzy z odnośnikiem do źródła naukowego.
 18. Oszustwo motywowane przez rząd. Ernestowi Ramirezowi zaproponowano 30 tys. dolarów, aby powiedział, że jego syn zmarł z powodu COVID, a nie szczepionki. Odmówił.
 19. Adaptacyjne badania kliniczne dla następnej pandemii. Peter McCullough uważa, że badanie COLCORONA było naprawdę dobrze przeprowadzone i powinno być w przyszłości wzorem dla adaptacyjnych badań klinicznych.
 20. Rząd USA płaci szkołom za propagowanie śmiertelnie niebezpiecznych leków. Uniwersytetowi Stanowemu Ohio płaci się prawie 1 miliard dolarów za przestrzeganie wytycznych CDC dotyczących szczepionek. Informacja o tym jest podana do publicznej wiadomości. Jeśli tyle płacą Ohio State, to czy można sobie wyobrazić, co dostają inne szkoły?

Zapisz się na biuletyn Steve’a Kirscha (w oryginalnym artykule)

https://stevekirsch.substack.com

Komentarzy 5 do “Czego dowiedziałem się podczas wizyty w siedzibie władz stanu Ohio”

 1. Kapsel said

  Dane dotyczące bezpieczeństwa „szczepionek przeciwko Covid” objęte tajemnicą wojskową

  https://www.bibula.com/?p=133857

 2. minka said

  Kolejne państwa nie chcą już kupować szczepionek kowidowych…

 3. minka said

  Covid to największe kłamstwo w historii świata, a prof. Michel Chossudovsky to udowadnia

  Największe kłamstwo w historii świata: nigdy nie było pandemii. Baza danych jest błędna. Mandaty Covid, w tym „szczepionka”, są nieważne.

  Destabilizacja struktury społecznej, politycznej i ekonomicznej 190 suwerennych państw nie może stanowić „rozwiązania” w walce z wirusem. Ale to było narzucone „rozwiązanie”, które było wdrażane w kilku etapach od samego początku kryzysu koronowego w styczniu 2020 roku. To zniszczenie ludzkiego życia. To destabilizacja społeczeństwa obywatelskiego.

  Fałszywa nauka wspierała ten niszczycielski program. Kłamstwa zostały podtrzymane przez masową kampanię dezinformacyjną w mediach. 24/7, nieustanne i powtarzające się „powiadomienia o Covid”

  Historyczna blokada z 11 marca 2020 r. wywołała chaos gospodarczy i społeczny na całym świecie. Był to akt „wojny ekonomicznej”: wojny przeciwko ludzkości.

  Ten diabelski program podkopał suwerenność państw narodowych.

  https://dailyexpose.uk/2022/05/03/covid-is-the-biggest-lie-in-the-worlds-history/

 4. Voodoosch said

  Jak TV pokaże to wszystko przejdzie. Nieważne, że propaganda jest na poziomie teletubisiów. Na takim samym poziomie jest motłoch. Nawet jak powiedzą, że zaatakowali nas kosmici (których nikt nigdy nie widział), to też uwierzą. Jak tv powie to uwierzą też, że trzeba zabijać małe dzieci, bo one najbardziej roznoszą „morderczego” wirusa. Motłoch jest niebezpieczny, jest totalnie tępy i trzeba się trzymać od niego z dala.

 5. minka said

  Znany polski charyzmatyk suspendowany! Zwalczał przymus masek w Kościele

  Ksiądz Daniel Galus z Czatachowy został suspendowany. Taką decyzję podjął metropolita częstochowski arcybiskup Wacław Depo. Jest to natomiast ważna postać dla polskiego ruchu charyzmatycznego.

  https://prawy.pl/119850-znany-polski-charyzmatyk-suspendowany-zwalczal-przymus-masek-w-kosciele/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: