Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (11 – …
  revers o Wolne tematy (11 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Kiełbasy wyborcze dla Żydów?

Posted by Marucha w dniu 2014-12-30 (Wtorek)

Na początku 2011 roku rząd izraelski wraz z Agencją Żydowską utworzył zespół HEART, który miał za zadanie doprowadzenie do „restytucji mienia żydowskiego w Europie Środkowej”. Chodzi tu, jak wiadomo, o tzw. „mienie bezspadkowe”, które – zgodnie z zasadami prawa rzymskiego, przejętymi następnie przez systemy prawne państw cywilizowanych – przypada państwu, którego obywatelem był właściciel mienia.

Dlatego naciski, jakie zarówno strona żydowska, jak i władze Stanów Zjednoczonych wywierały i nadal wywierają na Polskę, idą w tym kierunku, by władze polskie stworzyły pozór podstawy prawnej, na mocy której Żydzi mogliby dokonać rabunku państwa polskiego.

W lutym 2011 roku rząd premiera Tuska in corpore przebywał w Izraelu, gdzie bez wątpienia musiał z rządem izraelskim, jako bezpośrednio zaangażowanym w sprawę owych „roszczeń”, jakieś rozmowy prowadzić, a kto wie, czy nie poczynić jakichś ustaleń.

Jednak polska opinia publiczna nie została o tym poinformowana, a jedynie Władysław Bartoszewski, którego tam nie mogło przecież zabraknąć, w wypowiedzi dla jednej z izraelskich gazet powiedział, że wszystkie ugrupowania parlamentarne w Polsce są niezmiennie przyjaźnie usposobione do Izraela.

Przekładając tę deklarację na język ludzki nie można wykluczyć, że pan Bartoszewski chciał przez to powiedzieć, iż bez względu na to, jaka partia wygra w Polsce wybory – bo rok 2011 był u nas rokiem wyborów parlamentarnych – izraelski program rewindykacyjny nie będzie zagrożony. Warto podkreślić, że mimo wojny, jaką opozycja prowadzi w rządem, żadna partia opozycyjna nie wyciągnęła tej sprawy. Najwyraźniej w tej kwestii obowiązuje zmowa ponad podziałami.

W marcu 2013 roku bawiła w Polsce delegacja zespołu HEART z dyrektorem Robertem Brownem na czele. Nic byśmy o tym nie wiedzieli, gdyby nie wypowiedź pana Browna dla „Times of Israel”, w której poinformował on, że podczas pobytu w Warszawie delegacja zespołu HEART spotkała się z sześcioma ministrami rządu premiera Tuska (wymienił nazwiska Radosława Sikorskiego, Jacka „Vincenta” Rostowskiego i Jarosława Gowina) oraz przedstawicielami opozycji parlamentarnej.

Żaden z Umiłowanych Przywódców nie puścił farby, chociaż pan Brown powiedział, że w następstwie tych wszystkich spotkań, w sprawie „restytucji” nastąpił „przełom”. Dopiero kiedy zaczęliśmy się dopytywać, co ma ten „przełom” oznaczać, w imieniu Ministerstwa Spraw Zagranicznych odezwał się Pinokio, czyli pan minister Sikorski, że żadnego „przełomu” nie było. Myślę jednak, że w odróżnieniu od pana ministra, a obecnie marszałka Sikorskiego, pan Brown wie, co mówi.

I rzeczywiście! Przed tegoroczną wizytą w Warszawie, gdzie miał otwierać Muzeum Historii Żydów Polskich, izraelski prezydent udzielił wypowiedzi dla Polskiej Agencji Prasowej, w której stwierdził m.in., że wprawdzie sprawa „roszczeń” nie będzie podczas tej wizyty dominowała, ale że on pamięta o „udzielonych obietnicach i podpisanych umowach”. Ani o „obietnicach”, ani tym bardziej – o „umowach” polska opinia publiczna nigdy nie została poinformowana ani przez rząd, ani przez Umiłowanych Przywódców z opozycji.

I dopiero za sprawą Wikileaks ujawnione zostało, że prezydent Komorowski obiecał był amerykańskiemu ambasadorowi w Warszawie, iż roszczenia żydowskie zostaną zaspokojone ze sprzedaży lasów państwowych.

Potwierdzeniem tej pogłoski była przygotowywana zmiana konstytucji, według której Lasy Państwowe nie podlegałyby „przekształceniom własnościowym”, chyba, żeby było to uzasadnione celem publicznym.

Zmiana ta została odrzucona, bo do przeforsowania jej zabrakło zaledwie pięciu głosów. Obawiam się jednak, że zarówno Żydzi, jak i Amerykanie, będą nadal naciskali na spełnienie „obietnic” i zrealizowanie „umów” – aż dopną swego – bo w przeciwnym razie ani okupujące nasz nieszczęśliwy kraj bezpieczniackie watahy, ani wystrugani przez nie z bananów Umiłowani Przywódcy – ci wszyscy „prezydenci”, ci wszyscy „premierzy”, ci wszyscy „prezesi” – nie dostaną inwestytury.

Dlatego w roku wyborczym nie powinno być dla nich żadnej taryfy ulgowej: wszystkich kandydatów na prezydentów i parlamantarzystów, a zwłaszcza – prezydenta Bronisława Komorowskiego należy bez żadnej staroświeckiej rewerencji przeegzaminować, komu i jakie obietnice w sprawie żydowskich roszczeń składali i jakie zobowiązania podpisali. Tu nie ma miejsca na żadne rewerencje. Tu idzie o życie, o obrabowanie polskich podatników na sumę co najmniej 60, a może nawet 65 miliardów dolarów, a więc – o kradzież wyjątkowo zuchwałą – a od kiedy to złodziei należy traktować z rewerencją?

Stanisław Michalkiewicz
http://www.michalkiewicz.pl

Komentarzy 68 do “Kiełbasy wyborcze dla Żydów?”

 1. KaRabin said

  Dlaczego macie pretensje do Żydów? Przecież to wy jesteście odpowiedzialni za Polskę,.Wolicie się opluwać, nawet na tym forum sobie ubliżacie. Potem zdziwieni ,że na waszej głupocie ktoś chce zarobić. Zacznijcie się szanować bo wyginiecie jak dinozaury

 2. RomanK said

  Uwazaj na siebie Europo? –
  III Wojna Swiatowa zniszczy Europę po raz trzeci.

  Waszyngton zwariowal na punkcie wojny z Rosją. To zasadnicza część planu PNAC – Plan Nowego Amerykańskiego Stulecia), przejecia władzy nad światem. Po Rosji i Chinach pójdzie reszta. Taki jest Plan. Chiny sa juz uzaleznione, powiadaja. Nieważne, że Rosja i Chiny zawarły niedawno pakt, ścisły sojusz wojskowo – finansowy , który sprawia, ze będzie to prawie niemożliwe do wykonania.

  Chyba – i tu jest sedno sprawy – ze Washington inicjujac wojny nuklearne zniszczy planetę, w tym procesie samego siebie – ale przede wszystkim zniszczy Europe.

  Spośród 28 państw członkowskich NATO, 26 znajduje się w Europie z czego 12 w Europie Wschodniej, stanowia kraje, które kiedyś były częścią, lub „w zależności” byłego Związku Radzieckiego. I teraz stały się krajami i czescia NATO , mimo obietnic Waszyngtonu w chwili upadku muru berlińskiego, ze nie bedzie rozszerzania NATO na wschód. Kłamstwa i afront wobec Rosji.

  Ta prowokacje pogarsza dzisiaj dalsze uzbrajanie się USA w bazy NATO w Polsce i na Łotwie, a przez wlaczenie w swoja sfere Ukrainy NATO stawia Rosji nowe wyzwanie – czy raczej prowokacje w imieniu Waszyngtonu. Przez instalacje w Kijowie hitlerowskich zbirów – dajac im ochrone NATO i robiac członkiem NATO, tak szybko, jak tylko to możliwe.

  Wyobraźmy sobie, NATO u progu Moskwy. Czy Kreml ugnie sie i tak po prostu i bedzie sie staral to zaakceptować? – Raczej nie. Zgadnijmy zatem, ktora to z baz NATO w 26 krajach europejskich, bedzie pelnic role logicznego centrum następnego teatru wojennego?

  Czy to przyboczni generlowie Obamy nie wiedza o tym? – czy to raczej ich wasale nie mają mózgu? A może ci przywódcy kurduple, juz maja gotowe plany ucieczki na Florydę, kiedy ich kraje beda sie zamieniac w tlacy sie popiol?
  – Obudź się, w Europo! Wstawaj szybko!
  – Narody Europy, odbierzcie swoje kraje z rak kurdupli mieniacych sie waszymi rzadami, neoliberalnych marionetek, bez moralnych kręgosłupow i bezmózgich liderów- tchórzy.

  Rzeczywistosc jest taka- jaka jest… Zachod prowadzony przez nagiego cesarza jest juz- obecnie w stanie wojny przeciwko Rosji na kilku frontach. Nieustająca anty-rosyjska akcja i propaganda anty-Putinowska w wykonaniu kontrolowanych przez syjonistów anglosaskich MOM; zbrojenie i wyposażenie zbrodniarzy wojennych brutalnie mordujacych niewinnych ludzi w Kijowie i Donbasie, którzy zamordowali z zimna krwia co najmniej 5000 mieszkańców, z których zdecydowana większość to byli cywile, kobiety i dzieci. Spowodowali fale uchodzcza , ponad milion bezdomnych ludzi do Rosji; Zainspirowane operacje false flag CIA, jak strącenie malezyjskiego samolotu Air MH17 przez lotnictwo Kijowa, zabijając 298 osób. Wprowadzanie niezliczonych sankcji gospodarczych, które szkodza Europie bardziej niż Rosji i doskonale przygotowany od dawna perfidny atak na rubla . Glowna bron walutowej wojny , w połączeniu z „modyfikowanym”, spadkiem cen ropy poprzez spiskowanie z saudyjskimi blaznami zmuszajac ich do nadprodukcji. To ciosy nie tylko w Rosje, ale także w gospodarki innych, którzy nie chcą się uginać przed Washingtonem, jak Iran i Wenezuela.

  Rosja przyjmuje to wszystko ze spokojem. Władimir Putin jest szachistą par excellence, ktory na manipulacujne zagrania Zachodu blokuje ich każdy ruch. Oprócz dużych rezerw walutowych Rosji – szacuje się je na blisko pół biliona dolarów – Pani Elwira Nabiullina, prezes Centralnego Banku Rosji, zawarła umowę swapu walutowego z Chinami, szacuje sie , ze ich łączne oszczędności, stanowią około 27% światowego PKB (2014 est. USA 85000000000000 dolarów) , co stanowi dobre zabezpieczenie wobec zachodniej agresji gospodarczej.

  Kilka dni temu w Rosji Bank Centralny rozpoczął wykup, potanialych nagle obligacji rublowych z zasobow jego nadwyżki rezerw zagranicznych. Rosyjska waluta zyskała 10% w dniu 17 grudnia sama, w ostatnim dniu obrotu przed weekendem. Po upadku rubla, zagraniczni akcjonariusze rosyjskich korporacji, zwłaszcza w Europie i USA, obawiajac się duzych strat po upadku rubla rzucili na rynek swoje akcje – które Rosja szybko wykupila…. masowo, tym samym nie tylko pozbyli sie wlascicieli zagranicznych rosyjskich przedsiebiorstw, ale także zarabili na dywidendach tych zasobów. Według niektórych relacji (Spiegel Online), Rosja na tym posunięciu zarobiła około 20 mld dolarów.

  Wygląda na to, za ta wojne ekonomiczna, jak i propagandowa Rosja juz wygrała. A Front Zachodni w obliczu tych realiow, juz sie kruszy. Rząd Węgier, bedac członkiem Unii Europejskiej i NATO, właśnie ogłosił sojusz z Rosją przeciwko Waszyngtonowi. Turcja, niegdyś blagajaca, aby wejść do UE, jest oburzona dzialaniami Europy i zamiast do Europejskiej Unii … dąży do członkostwa w SCO Szanghajskiej Organizacji Współpracy (). A pamietajcie prosze, zeTurcja jest członkiem NATO…. kluczowym …strategicznym. Czy inni tez pojda w jej slady,widząc nagość i złośliwości cesarza?

  Zasłony spadają stopniowo. Tak zwani sojusznicy Cesarstwa są ostrożni od dawna. Boja sie „sankcji” lub, co gorsza, ewentualnego przejęcia ich przez bezlitosną maszynę do zabijania nieznanych sprawcow, boja sie o swoje głowy i dlatego nadal staraja sie grać razem udajac lojalnosc. Ale, kiedy patrza na Implozję Bestii, w coraz większym stopniu maja nieodparta chcec wyskoczyc z… tonacego okretu.

  Europo – pamiętaj!
  Centrum kolejnej wojny zaplanowani ponownie w Centrum Europy. Zdychajaca Bestia nie zna litości. Raczej zniszczy wszechświat i siebie, niż pozostawi ocalałych -aby cieszyli sie wolnoscia. – Chyba, że te jej trujące macki i zdolnosc mordowania zostana sparaliżowane – śmiertelnie… przez izolacje gospodarcza w drodze rezygnacji z dolara, jako bezwartościowej waluty, nieistotnej i przestarzałej. Dla dobra wszystkich!.

  Europo – to nie jest jeszcze za późno!
  Twoja przyszłość jest w swojej autonomii gospodarczej; w sojuszu z innymi europjskimi krajami , w europejskiej koalicji suwerennych narodów ze Wschodem – W udziale i uczestnictwie z wiele obiecującym Projektem Nowego Jedwabnego Szlaku. Pan Oferta Xi Jinping jaka zlozyl pani Merkel zeszłej wiosny jest nadal otwarta. Neoliberalne myślenie zamiast krótkoterminowego myślenia. Natychmiastowe Korzysci, zamiast natychmiastowego długu.
  Europo, przejmij inicjatywę.
  Odrzuc zadłużony dolar, ktory stal sie falszywym zetonem w Skorumpownaym Systemie Finansowego Kasyna.Nowy system monetarny oparty o rubel-yuan jest juz w trakcie tworzenia.Kosz walutowy wkrótce powiększy się o inne waluty BRICS – i kto wie, być może i o euro? – Nasze dzieci, wnuki i ich dzieci zasługują na przyszłość w pokoju i harmonii i dobrobycie.
  Peter Koenig 29 December 2014/
  Tlum. RomanK
  Za…. http://vineyardsaker.blogspot.com/2014/12/europe-beware-wwiii-could-destroy.html
  Peter Koenig jest ekonomista i analitykiem geopolitycznym. Jest także byłym pracownikiem Banku Światowego . Pracował na całym świecie w dziedzinie Środowiska i Zasobów Wodnych. Pisze regularnie na temat światowych zagadnien dla ICH, RT i Głosu Rosji, obecnie RIA Novosti , blogu Saker i innych stron internetowych. Jest autorem -Implozji – thrillera o wojnie, gospodarczej zniszczenia środowiska i Corporate Greed – fiction -oparty na faktach, oraz na 30 latach doświadczeń z Banku Światowego na całym świecie.

 3. RomanK said

  MImo ze uwazam obecne wybory za zwykla farse..to jednak pewne pozory zebrania wystapienia kandydatow etc beda….Tam jest foprum na postawienie taklich pytan…
  KTO upowanil Pinokioffff do decydowania w imieniu Polakow…
  WE jakim zakresie uprawnien sie miesci to co obiecuja komukowliek???
  Jakie skutki prawne rodzi takie wystapienia Pinokia czy innego misia Koali???
  Oni juz maja domy na Florydzie….zapytajcie kto im kupil i za czyje????

 4. @1
  Jeśli masz jakieś wonty do Michalkiewicza to się trollu zaloguj na forum Pana Stanisława i tam wyraź swój żal. Wątpię jednak żeby chciał wysłuchiwać pisiackich zer wielu ksywek..

 5. NC said

  Raport ambasadora Ashe z 23 stycznia 2009
  Punkt 6a
  http://www.wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW78_a.html

 6. NICK said

  Wiele można zarzucić wpisowi KaRabina (1) ale warto się nad nim zastanowić… .

  P. Michalkiewicz – tradycyjnie – mantruje. I tak sobie powtarzamy znane prawdy o żydach, politykach… .
  A jak już poda jakąś receptę? Rzadkość wielka. To jest to sprytnie opakowane ‚opium’.
  Próbuje nadążać za, np. Gajowym bo MUSI być w czołówce.
  Nic więcej a mógłby. Dlaczego nie? Oto jest pytanie.

 7. Aneta said

  re.1
  …..a co gnido żydowska, żal ci koszer dupe ściska ?, paszoł won z gajówki !

 8. NICK said

  Nawiasem.
  Mamy LIDERA?
  Ogólnopolskiego?
  Powszechnie znanego?
  Pozostając dla starań imć P. Maruchy w należytym szacunku.

  P. Aneto (7). Zakładając, że „mu ściska”. Nie czuje Pani ściskania? A jak pójdzie z Gajówki? Luźniej się zrobi?

 9. Kojak said

  Ze sprzedazy lasow ? To dlatego lajdacy pod oslona nocy chcieli zmienic w konstytucji zapis o lasach aby mozliwe byly kryminalne geszefty z lasami ! Wszystkie partie ? To tylko ktorys raz potwierdza ze te wszystkie partie to sa zydowskie atrapy robiace Polakom bezczelnie wode z mozgu ,ze tu istnieje jakies zycie poltyczne, opcje poltyczne, roznice poltyczne, ze oni reprezentuja rozne orientacje ! A wszystko to tylko zydowska hucpa ! Bartoszewski ? Jaki on Bartoszewski ? Toć to oblesne zydzisko poslugujace sie polskim nazwiskiem ! Jedyny syn siedzi w Izraelu !!! Juz to wstarczy kim jest to indywiduom !!!

 10. Marucha said

  Nie napadajcie na KaRabina.
  Czy nie ma on trochę racji?
  Czy to nie brak solidarności (i tragiczna głupota) nas coraz bardziej pogrąża?
  Jesteśmy dużym stadem osłów, którym rządzić może parę hien.

 11. Mordka Rosenzweig said

  re 10

  Szanowny pan Gajowy,

  Ja pan Mordka jest w dusza niezgodnosc z to stwierdzenie:

  „Jesteśmy dużym stadem osłów, którym rządzić może parę hien.”

  Tak to prawda, tylko dlaczego Polaki sa takie osly?

  Kim byli nadworne lekasze, kture truly polskie krule?

  Kto Polaki bez pszerwy oglupia i napuszcza jedne Polaki na drugie?

  Kto organizuje ruszne powstania aby glupie Polaki mogly pokazac swoja dzielnosc?

  A jak sie zdaszy jeden nieglupi Polak, to szybko popelnia samobujstwo, a wiec skad Polaki maja sie dowiedziec prawdy?

  A potem sie zdaszy jeden, udajacy dobry zyd, ktury muwi sze Polaki beda ginac jak dinozaury, a ktury dobsze wie dlaczego tak jest.

  Szkoda sluw, panie Gajowy.

 12. NyndrO said

  Ad 11.* Smutno się Panu zrobiło? Niech się Pan nie smuci.

 13. matirani said

  1 i 10 – no troche racji jest. zdecydowanie. Pracuje na codzien nad polepszeniem moich manier.
  I przepraszam tych , których urazilem swoja niewyparzona geba.
  Uklony
  Macko
  Ks. Oko na kazaniu powiedzial. ze najwazniejsza walke jaka trzeba wygrac, to z samym soba. Od tej wygranej warto zaczac.

 14. Marucha said

  Re 11:
  Cóż ja Panu mogę odpowiedzieć…

 15. NICK said

  Tak… .
  Ad. (9) Kojak. Jesteśmy, jak widać SKUTECZNIE, PRZYZWYCZAJANI, ogładzani, tresowani…. et cetera.
  Już, tak jakby, przyjmujemy do wiadomości [nie równa się, jaźni, prawdziwej], że Nasze Lasy będą sprzedane.
  Jestem właścicielem jednego hektara lasu. Pozwalam wszystkim zbierać runo, gałęzie, ścinać umarłe drzewa.
  Wiem i zapodaję. Jak Państwowe będą ODDANE? Prywatne się nie ostoją!
  Dziękuję za komentarze Gospodarza i P. Mordki.
  Miło czytać P. Nyndro

 16. Boydar said

  Panie Mordka Najuszanowniejszy !

  Czy jest już tak źle, że z aż tak grubej rury wypadło Panu do nas walić ? Litości !!!

 17. Mordka Rosenzweig said

  re 16

  Najuszanwniejszy pan Boydar,

  Jest goszej nisz zle.

  Nasz wielki papiesz JPII muwil do Polaki szeby kochaly nasza rasa, ale jak one moga kochac jak sa jak te dinozaury?

  Czy dinozaury moga kochac?

 18. KaRabin said

  Witam Gajowego. Zawsze mówiłem ,że by mnie Pan w piwnicy przed Niemcem uchował 🙂 Strach teraz u Pana coś pisać, „gnido żydowska” mocne 🙂

 19. KaRabin said

  re6.

  „Wiele można zarzucić wpisowi KaRabina”. Pytam z ciekawości np. co?

 20. Boydar said

  Wszystko, Panie KaRabin. Każde jedno zdanie w (1), to żydowskie kłamstwo. Jako całość natomiast, zawiera przesłanie uznane litościwie przez Gospodarza; żeby natentychmiast albo jeszcze szybciej się was pozbyć. I zacząć grać od nowa, ale już nie znaczonymi kartami.

 21. Miet said

  Nie wiem dlaczego taki chamski nalot na p. KaRabina – przecież napisał prawdę. Kto odpowiada za losy Polski jak nie Polacy – no kto? Kto wybiera na okrągło tych, którzy Polaków robią ciągle w przysłowiowe „bambuko”???

 22. rydzol said

  #19 KaRabin: cyt: „Dlaczego macie pretensje do Żydów?”

  Choćby dlatego KaRabin: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wyplata-odszkodowan-za-pozydowskie-mienie-za-pieniadze-ze-sprzedazy-lasow

  Ja nie mam zamiaru i moi rodacy spłacać jewrejów. W imię czego? Niedoczekanie wasze koszerni.

 23. KaRabin said

  Dodam jeszcze ,że narodowi szkodzą tacy nieudacznicy którzy za swoje oraz Polski niepowodzenia wiecznie obwinią innych w zbudzając w Polakach poczucie bezsilności. Są to jednostki aspołeczne, zarażające swoja bezradnością innych. Ludzie nie można ciągle o wszystko obwiniać Żydów tylko się wziąć w garść Żeby nie być gołosłownym posłużę się przykładem z Irlandii gdzie ostatnimi czasy społeczeństwo wyszło na ulicę stolicy wdając się w regularną bitwę z policją. Wszystko to w wyniku protestu w sprawie…uwaga……. uchwalenia ustawy zobowiązującej Irlandczyków opłat za wodę (była bezpłatna).

 24. snag said

  Polski rzad reprezentujacy polskie interesy zaczal by od lustracji tytulow wlasnosci ‚nabytych’ majatkow w czasiie rozbiorow – Z wyjatkami nielicznych (asimilowanych) zydowskich przechrztow przed rozbiorami Zydzi nie posiadali ziemi i posesji w Polsce (tudziez w Europie) po rozbiorach chelpili sie kamienicami na polskich ulicach nabytych za psie grosze od cara czy cesarza lub otrzymanych w nagrode za kolaboracje z okupantem, majatkow skonfiskowanych (nierzadko z nazwiskiem) zeslancom na Syberie.

  Kiedys pewien Sybirak z czasow Stalina zasugerowal towarzystwu w ktorym akurat bylem ‚jesli masz watpliwosci czy rodak czy zakonspirowany crypto-zyd z polskim nazwiskiem sprawdz kim jest malzonek/a a znajdziesz odpowiedz’.

  Dlugoletni pobyt w Stanach uswiadomil mnie ze sa wyjatkowo egocentryczni, msciwi, potrafia korumpowac moralnie, finansowo. obstawiac strategiczne rogi na przeciwnych frontach I judzic.zeby dopiac swego. Europa ma doswiadczenia I jest bardziej przezorna natomiast nowo-narodzone spoleczentwa w krajach nowego swiata celowo trzymane w ignoranctwie przez skorumpowany kler ktory nabija kase upychaniem bajek starego testamentu.

  Ksiega Rodzaju 12-3

  Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą,
  a tym, którzy tobie będą złorzeczyli, i ja będę złorzeczył.
  Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo3
  ludy całej ziemi.

  Genialne pod warunkiem ze ignoranckie stado.. Niedouczne ‚bydlo’ nie zadaje pytan. Kto ciekawy tu ma odpowiedz dlaczego brakuje funduszy na szkoly i nauczycieli a nie na zydowskie muzea i festiwale ,…

  narazie ,…

 25. Marucha said

  Re 20:
  W potwarzy dla dobrego jest zawżdy nauka;
  Pochlebstwo złych zatwardzi, a dobrych oszuka.
  /A.M./

  Re 21:
  KaRabin nie udaje kogoś, kim nie jest – a to trzeba cenić, choćby był przeciwnikiem.

  Re 22:
  Pretensje warto by skierować do polskojęzycznych rządów, a nie np. do KaRabina. Jakby polskojęzyczne rządy nie chciały, to by Żydom nie dały. A dają, bo są obcą agenturą, obcym się wysługują i obcym podlegają,.

 26. KaRabin said

  Szanowny Panie „Rydzol ” ,proszę nie mieszać biznesu z patriotyzmem oraz dawaniem robienia z siebie imbecyla.

  Jeśli ktoś z chce z Panem zrobić interes a Pan ze świadomością straty w się w ten biznes angażuje to do kogo pretensje ma mieć pańska żona?

 27. Birton said

  Czy wysłałeś już życzenia Noworoczne Brunonowi Kwietniowi na Montelupich w Krakowie? Nie lękaj się (JP2) .

  Areszt Śledczy Kraków
  Montelupich 7
  31–155 Kraków

  „Brunowi Kwietniowi dużo zdrowia w Nowym Roku 2015 życzy …imię nazwisko, adres”

  motto
  „… kiedy wieje wiatr historii portki się trzęsą pętakom” – Gałczyński

 28. RomanK said

  No coz..panie KaRabin…mowienie prawdy ma swoje koszty:-))))

  Panie Gajowy..,,a polskojezyczne rzady to co???? Kto na nich glosowal, kto kupuje naklady polskojezycznych gazet. bierze udzial w polskojezycznych imprezach…i placi za polskojezyczny chlam….za Siemakowe festiwale….
  Na wszystko sie zgodzi..;;;;/ale na swoja polska organizacje …nie da:-)))) swemu polskiemu kandydatowi na prezydenta nie da nic…do polskiej organizacji sie nei zapisze…. nei poprze.;.;.;po co….sie narazac ..tylko gupi pokazuje twarz:-)))))). Dumni Polacy wola za darmo..i anonimowo;;;’;”.polskojezyczne rzady….kamerki dla swoich zon….zeby sprzedawaly przyrodzonka za zetoniki….Byle nie pokazywaly twarzy..bo to…to ……..niehonorowo….

 29. rydzol said

  # 26 KaRabin said A Ciebie ty żydowska kreaturo, jak można nazwać, ja już wiem: obwieś

  1. człowiek z marginesu społecznego; menel; luj;
  2. przestarzale: hultaj, nicpoń

  Skłaniam się do punktu pierwszego

  O Żydach znam taką opowiastkę…Po I wojnie światowej w takim małym miasteczku o nazwie Pyzdry (Wielkopolska) mieszkali prawie sami Żydzi…pełno było małych sklepików na zewnątrz obskurnych..dla biedoty….a na zapleczu kipiących od złotych wyrobów i futer..dla bogaczy(celem oszukiwania w podatkach).Miasteczko tonęło w błocie.Nowym burmistrzem został oficer wojska polskiego,który zapowiedział,by każdy Żyd przed swoim sklepem na swój koszt zbudował chodnik i posadził drzewko.Niestety nikt go nie posłuchał…Wtedy to zapowiedział,że jeżeli w ciągu najbliższego miesiąca nie będzie chodników i drzewek..to będzie po kolei publiczna chłosta…I o dziwo w ciągu miesiąca wszystkie chodniki były zbudowane i drzewka posadzone.Jak ktoś nie wierzy w tą opowiastkę..może przekonać się naocznie,przyjechać i sprawdzić,że w całym miasteczku są wszystkie chodniki z tamtych czasów równe i identyczne drzewka przed każdą posesją..i to do tego stopnia,iż choć to małe miasteczko to można zabłądzić……!Morał z tego taki,że jak się ich postraszy..to nie będą tu u nas podskakiwać…!

  @ 25 Pan Marucha said: To prawda, że polski rząd to agentura, dodam, że agentura żydowska.

  http://web.archive.org/web/20081210124749/http://www.polonica.net/Lista_zydow_w_zniewalanej_Polsce.htm
  Polecam tą lekturę powyżej w linku. Bardzo ciekawe.

 30. Boydar said

  Nosz (nie wiem jak to się pisze poprawnie) w mordę jeża !

  „… KaRabin nie udaje kogoś, kim nie jest – a to trzeba cenić, choćby był przeciwnikiem …” – cytata za Panem Gajowym

  Po czym poznajemy, że KaRabin kłamie ? Po tym że rusza ustami !!!

  Za co ja mam go szanować, szuję obmierzłą. I tak byłem kurtularny, bo nie odniosłem się do niego samego, a jedynie to treści wypowiedzi.

  Sameście chciały:

  – Dlaczego macie pretensje do Żydów ?
  # nikt nie ma pretensji, niech wypier.dalają jak najdalej stąd, nawet kamieniami nie będę rzucał i drugiemu nie dam

  – przecież to wy jesteście odpowiedzialni za Polskę
  # gdzie jest do qurwy nędzy ta rzekoma Polska, za którą ja mogę odpowiadać, jedyna jaka na razie jest, to ta w moim sercu, chucham na nią i dmucham, i nie będzie mi żydzisko inseminowało, że robię to mało starannie; ja mu się do Telaviwu nie wpieprzam

  – wolicie się opluwać
  # skąd on nagle wie co ja wolę, robię co muszę ani co wolę, żeby właśnie tacy jak on na Polskę nie charkali

  – nawet na tym forum sobie ubliżacie
  # sobie to znaczy komu, wszystko co robimy to nazywamy WAS po imieniu i wedle waszych czynów

  – potem zdziwieni, że na waszej głupocie ktoś chce zarobić
  # gdzie bezczelny mosiek widzi jakieś zdziwienie ? Daliśmy du.py, owszem, bo zamiast was wyrżnąć albo wygonić, przygarnęliśmy z litości żmiję pod kożuch

  – zacznijcie się szanować, bo wyginiecie jak dinozaury
  # a jak już zaczniemy się szanować na masę i za darmo, mosiek ma nadzieje stanąć w jednym szeregu z szanowanymi

  Taki chu.j panie radco !!!

 31. przemądrzałe bydlę said

  Warto przypomnieć, że minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna, na początku października, czyli wkrótce po objęciu tego stanowiska, w wywiadzie udzielonym radiu RMF FM, powiedział:

  „Polska jest finansowo przygotowana na zwrot nawet 60 mld dolarów w 2015 roku. UMIEJĘTNA POLITYKA FINANSOWA sprawi, że wyjdziemy z twarzą wśród narodów świata, a POLACY TEGO NIE ODCZUJĄ”.

  Widocznie sprzedaż lasów to ta „umiejętna polityka finansowa”. Sęk w tym, że mleko się już nieźle rozlało, bo podchody pod sprzedaż lasów są już szeroko (a będą jeszcze bardziej) kojarzone z roszczeniami żydowskimi. W ostatnich dniach wieść o tym nieźle rozlała się po sieci – wystarczy wpisać w google: „wikileaks sprzedaż lasów żydzi”. Teraz każda próba opylenia lasów będzie powodowała wzrost wrogości do Żydów.
  Próbowali to przeforsować tak, „żeby Polacy tego nie odczuli”, czyli w okresie przedświątecznych przygotowań, a w dodatku na nocnym posiedzeniu Sejmu, żeby w 2015 r. lasy opylić i haracz Żydom wypłacić. Tymczasem awaria systemu. Oczywiście tymczasowa, bo chyba nikt normalny nie ma złudzeń co do tego, że spróbują znowu.

 32. matirani said

  Kolega Rydzol podal link, zapewne nikt go nie przeczyta, wiec zacytuje:
  Ponad 800 lat wgryzania się żydostwa w polski naród i w polskie społeczeństwo zrobiło swoje, bardzo wiele znanych i wielkich nazwisk „wielkich rodów” jest bardzo silnie skoligaconych z żydostwem, i nie ma to absolutnie nic wspólnego z Polską ani z Polskością, a wszystko z żydostwem. Nie żyli oni przez 800 lat z Polakami, czy obok Polaków, ale żyli z Polaków, kosztem Polski i Polaków.

  Prawda jest chyba taka, że jakąś domieszkę „żydowskiej krwi” mają miliony z nas. Łącznie z wielką polską arystokracją. Z żydówkami żenili się bowiem Radziwiłłowie, Potoccy i Lubomirscy. Zaś wyłącznie żydowskich antenatów mają Lanckorońscy i Hutten-Czapscy.

  Żydów w Polsce od wieków po dzień dzisiejszy cechowała nielojalność, polonofobia, dywersja, przestępczość i wręcz wroga i nienawistna postawa wobec Polaków, Polski i jej interesów. W dzisiejszej Polsce żydzi w stosunku do Polaków zachowują się w sposób demonstracyjnie pogardliwy – zamiast wdzięczności za wieki tolerancji odpłacają nam wprost fanatyczną nienawiścią.

  Zgoda na piastowanie przez nich znacznej części stanowisk, na których podejmowane są decyzje określające losy państwa i narodu, jest prostą drogą do zguby.

  Dlatego w tej nie mającej precedensu sytuacji zarzut „antysemityzmu” staje się coraz bardziej komplementem.

  To sami żydzi sprawili, ze każdy Polak ma dzisiaj do wyboru: albo zostać „antysemitą”, albo volksdeutsch’em i złotrzoną, sprzedajną łachudrą.

  trudno sie nie zgodzic…
  Macko

 33. Ciekawe, że niejaki KaRabin próbuje na wmówić, że ciągle o wszystko oskarżamy Żydów, a w tym wypadku przecież jest poruszona sprawa nieuzasadnionych roszczeń ze strony diaspory amerykańskiej i Izraela opiewających na kilkadziesiąt miliardów dolarów. Polski nie tylko na to nie stać, ale już wcześniej płaciła takie rekompensaty. Co ciekawe, troll się nie oburza na próbę zabrania własności państwowej, ale tylko na to, że się Polacy źle o Żydach wyrażają, a przecież powinni na rękach nosić i prosić o dalsze takie sankcje z uśmiechem na ustach. 🙂
  Oczywiście ci, którzy sięgają po państwowe pieniądze, na co jest szereg dowodów włącznie z deklaracjami na stronie programu HEART i wypowiedziami wielu polityków, są według logiki trolla niewinni. Przecież to jest zwykłe stawianie zasłony dymnej. Polakom szkodzi przede wszystkim parszywa władza, która obecnie rządzi dzięki układowi okrągłostołowemu i obiecuje spełnienie takich roszczeń. Ma też do dyspozycji usłużne media i środki przymusu bezpośredniego, więc czemu może być winien przeciętny Polak i czemu ma się tłumaczyć z jakichś dziecinnych zarzutów, które biorą się albo z głupkowatej złośliwości albo na ignorancji polegającej na odmowie merytorycznego odniesienia się do artykułów linkowanych w tym wątku.
  Szkoda czasu na dyskusję z trollem, który po prostu koncertowo rżnie głupa.

 34. @30
  Możemy się pobawić z trollem, Panie Boydarze. Według mnie to trolle, czyli w tym wypadku internetowa hasbara, opluwa Polaków i im stawia fałszywe zarzuty, m.in. socjolog Gross i sprawa mordu w Jedwabne.

 35. NICK said

  Lubelaku. Radzę, szczerze, zastanowić się nad Rydzolem. Taki wprost. Świeżynka. Miło nadaje. Odpowiedzi ma gotowe; jakby sztab. Zapodaje – ad hoc – mnóstwo linków… .

 36. KaRabin said

  Drogi Panie „Rydzol ” ,nie błysnął Pan w obeldze. Niestety inni na tym forum bardziej się starali zatem złotego medalu Pan nie zdobędzie. Ale proszę się nie poddawać i ćwiczyć ; ) Biorąc pod uwagę treść pańskiej wypowiedzi, rozumiem, że na pytanie zadane w komentarzu nr 26 nie potrafi Pan odpowiedzieć

 37. Boydar said

  Drogi Panie NICK’u, ja nie prowadzę naboru do Legii Cudzoziemskiej; co wyrosło, w końcu zakwitnie. Trzeba poczekać i to niekoniecznie do wiosny.

  Panie Grisza, ja tam nie wiem, kto kim jest, to wie tylko Pan Gajowy i bardzo Mu współczuję. Musi być sędzią głównym, a noblesse oblige. Moje „rossmufki” z trollami nie są tak całkiem bezzasadne, choć wiem, że akurat Pana Gajowego wqurwiają do białości. Troll podlega tym samym prawom natury co inni i statystycznie nie jest odseparowany w poglądach od lemingów. A przecież nie każdy leming jest trollem, ba, nie każdy leming umie pisać, większość potrafi natomiast składać litery w procesie podobnym do czytania. I ja Proszę Pana dużo z takimi lemingami rozmawiam na gruncie pozainternetowym. I widzę, słyszę, czasem nawet czuję (tfu!) jakie mają poglądy. Wierzę, że jeśli przeczytają je w necie, a potem dodukają do polemiki, może co tysięczny coś pojmie. Uznam to za sukces. Ot i wszystko.

 38. rydzol said

  Re 36: KaRabin said
  A dla pana Imbecyl żydowski trollu to nie obelga. Ty jesteś tu wszystko wiedzący i twoje są racje. Inni mają iść do kąta i potulnie srać w gacie, bo tu rządzi hasbara.

 39. rydzol said

  Interes Polski jest nie ważny, kierują się innym interesem

  My nie zapomnimy kwestii mordu narodu Polskiego

 40. Boydar said

  Bad cop, good cop, widzi Pan NICK ? – już puszcza pierwsze pączki 🙂

 41. rydzol said

  Sprawa ukraińska sprawą Polski?
  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11089&Itemid=56

  To najbardziej Antypolskie działanie obecnie funkcjonuje w sferze naszego życia, artykuł warty przeczytania i zastanowienia się nad tym co możemy zrobić w tej kwestii.
  http://wirtualnapolonia.com/2014/12/27/ida/

  http://miziaforum.wordpress.com/2014/01/18/polacy-boja-sie-zydow-czy-obawy-sa-zasadne-i-zagrozenie-realne/

  http://chazaria.blox.pl/html

  http://historiazakazana.hvs.pl/adolf-hitler-bekart-rotschildow/

 42. rydzol said

  Henry Ford : “Żydzi zawsze kontrolowali biznes…Wpływ kina amerykańskiego i kanadyjskiego jest pod wyłączną kontrolą moralna i finansowa Żydów, manipulujących umysłami obywateli”!!!

  J . Nordman : “Żydzi należą tak do państwa, którego są obywatelami, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta”.

  Rabin Reichhorn (Praga ,1869) : “Co stulecie my, uczeni Izraela, przyjęliśmy zbierać się w sanhedrynie, by sprawdzać, jakie zrobiliśmy postępy w opanowaniu świata obiecanego nam przez Jehowę i jakie zwycięstwo odnieśliśmy nad znienawidzonym chrześcijaństwem”.

  Teodor Choiński /Z przedmowy do książki “Żydzi i Kahały”, J. Brafmana, 1914 r./: “Nie dopiero w czasach ostatnich bojkotują żydzi handel polski. Bojkotowali go od setek lat, od chwili kiedy im nasza ziemia otworzyła na swoje nieszczęście szerokie swoje bramy gościnne. Osiadłszy w naszych mistach i misteczkach, podjęli oni od razu walkę z naszym mieszczańswtem, wydzierając z rąk handel”.

  Pio Baroja Nessi ( hiszpański powieściopisarz XX w.) : ” Żyd żywi głęboką nienawiść do Europy, wierząc, ze Europa go obraziła . I z zapałem przyłącza się do wszystkiego ,co mogłoby nasz kontynent skompromitować . Tak wiec widzimy go w teatrze i powieści, w kinie erotycznym i w kubizmie ,w fałszu i homoseksualizmie Freuda i jego zwolenników…

  Żyd wierzy ,ze jest przeznaczony do stworzenia potęgi zwierzchniej pośród innych ludów . Jest przekonany o swej wyższości, w stosunku do innych ludzi żywi głęboką pogardę i nie bawi się w skrupuły”.

  Adrien Arcano (kanadyjski lider polityczny) : “Poprzez swoje żydowskie agencje informacyjne zatruwają wasze umysły i sprawiają, ze widzicie świat, nie takim, jakim jest, ale takim, jakim oni chcą, abyście go widzieli .Przez kino są wychowankami młodzieży – w ciągu dwóch godzin filmu potrafią wymazać z dziecięcego umysłu, to czego nauczyło się przez 6 miesięcy w domu, czy w szkole”

  Antoni Słonimski (żydowski poeta) : “Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych . Naród ten ,narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata .Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych , są najmniej tolerancyjni .Naród, który krzyczy o nienawiści, jaka budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić “

  I kto jest tu Anty ? My Polacy, czy oni żydzi ? Trudno mówić antysemitą o narodzie, który nie jest semicki ! Nawet własne pochodzenie ukradli biblijnemu narodowi !!! Pozdrawiam, miłej lektury i słodkich snów drodzy rodacyy, gajówkowicze. Wkurw……ił mnie ten jewrejski troll KaRabin said.

 43. akej said

  @ Marucha
  Obawiam sie, ze w swej obronie KaRabina nie ma Pan chyba racji. Dlaczego? – Ano dlatego, ze w PRL-bis wygrywa ten, kto liczy glosy!
  PS – Czy jest Pan przekonany, ze Polacy, ktorzy oddali swe glosy za wstapieniem do UE byli wiekszoscia? Osobiscie sadze, ze to wszystko bylo sfalszowane. Chyba za mocno uderza Pan w Polakow.

 44. rydzol said

  To najbardziej Antypolskie działanie obecnie funkcjonuje w sferze naszego życia, artykuł warty przeczytania i zastanowienia się nad tym co możemy zrobić w tej kwestii.
  http://wirtualnapolonia.com/2014/12/27/ida/

 45. rydzol said

 46. u said

  Jesli zaprzedany za garsc judasznikow kurew..ki rzad spelni te obietnice to chyba juz w koncu ciemny lud nie wytrzyma i spusci to scierwo, ktore nam zagraza w szambo. Bo jesli to wypali to nastapi depopulacja ludnosci uzaleznionej w swojej egzystencji od runa lesnego i drzewostanu.
  Do Zydow nie mozemy miec pretensji, walcza o swoje, bo tak powinno byc, sa Zydami, nie Polakami. Zale musimy kierowac pod wlasnym adresem, ze takie scierwo uwiarygodniamy do wladz.

 47. Marucha said

  Panie Rydzol,
  Po pierwsze, KaRabin nie jest żadnym trollem. Pisuje tu od dawna, acz rzadko.
  Po drugie, pisze kulturalnie, co sprawia – iż niezależnie od racji obu stron – on będzie lepiej się prezentował w dyskusji dla postronnego obserwatora.
  Po trzecie, ale mówię to bez większej nadziei na zrozumienie, warto u niego wyłapać pewne obserwacje i wyciągnąć wnioski.

  Jesteśmy kupą niesolidarnych durniów i tumanów i wściekłość nas ogarnia, że inni to wykorzystują.

  Panie Czołgista,
  Nie zauważyłem, by KaRabin opluwał Polaków – a już na pewno nie dorównuje w tym gajowemu, który, gdy go qrwica złapie, potrafi takimi obelgami obrzucić swoich rodaków i kraj, że menelstwu uszy więdną a z drzew liście opadają.

  Panie Akej,
  Mniejsza o wybory… Rozmawiając z rodakami słyszę, jakie mają poglądy, jaką mentalność, jaki kosmiczny poziom ignorancji w KAŻDEJ dziedzinie życia społecznego, a przy tym jak wybuchają nienawiścią do tych, którzy usiłują ich choć trochę oświecić.
  Nie liczmy na to, że to tylko fałszowanie wyborów, a w rzeczywistości jesteśmy rozumni, patriotyczni i pobożni.
  Swoją drogą zaczynam rzygać polskim patriotyzmem w wersji „Trzecia RP”.
  Niestety nie.

  Re NICK (35)
  Zauważyłem to. I czekałem, czy ktoś też zauważy.

 48. Marucha said

  Re 28:
  No cóż, nie trzeba być Żydem, żeby oberwać po d..ie od rozumnych, patriotycznych i pobożnych Polaków.
  Wystarczy, że ma się współczynnik inteligencji większy od 110%.
  A jak jeszcze powie im się parę słów prawdy – to załóż bracie porządny garnek na głowę i wepchaj dyktę w portki.

  Co ja mam jeszcze dodać? Jest, jak Pan napisał.
  Polacy by chcieli niepodległości za darmo. Najlepiej, jakby im ktoś ją dał na talerzu i jeszcze dołożył żywej gotówki.

 49. snag said

  U @ 46 – „Do Zydow nie mozemy miec pretensji, walcza o swoje” – Jakie swoje? Nabyte w jaki sposob i od kogo? Kto ich zapraszal? Od kiedy przybleda i dziki locator nawet jesli tolerowany staje sie wlascicielem ziemi czy posesji ktora zajal nielegalnie nie wspominajac ze zamiast sie zasymilowac cos wniesc jak reszta pasozytuje na dorobku innych ,…

  Zacznij myslec jak 109 innych nacji i kultur ktore ich pogonilo od 250 AD albo ucz dzieci yiddish i poslugiwania bo daleko nie zajda jak to bractwo zapusci korzenie na dobre ,…

  Dla tych co znaja angielski cos do przezucia co pewien odwazny Zyd zauwazyl i podzielil sie z reszta cywilizowanego swiata ktoremu wmowiono ze jest winny wszystkiemu co Zydow spotkalo ,…

  „Wherever the Jews settled after ceasing to be a nation ready to defend its liberty and independence, one observes the development of antisemitism, or rather anti-Judaism; for antisemitism is an ill chosen word, which has its raison d’etre only in our day, when it is sought to broaden this strife between the Jew and the Christians by supplying it with a philosophy and a metaphysical, rather than a material reason. If this hostility, this repugnance had been shown towards the Jews at one time or in one country only, it would be easy to account for the local causes of this sentiment. But this race has been the object of hatred with all the nations amidst whom it ever settled. Inasmuch as the enemies of the Jews belonged to divers races, as they dwelled far apart from one another, were ruled by different laws and governed by opposite principles; as they had not the same customs and differed in spirit from one another, so that they could not possibly judge alike of any subject, it must needs be that the general causes of antisemitism have always resided in Israel itself, and not in those who antagonized it”

  Bernard Lazare: Antisemitism: Its History and Causes, 1894

  Na marginesie, dostepne on line za darmo ,…

  http://legacy.fordham.edu/halsall/jewish/lazare-anti.asp

  Narazie

 50. u said

  @ 49

  Troche niefortunne okreslenie po przeczytaniu artykulu tak na goraco,, od reki mi sie napisalo, powinno byc „walcza dla siebie”. w miejsce „walcza o swoje.” Ale fakt pozostaje faktem, jak nie zaczniemy od siebie wymagac tzn. wina obarczac za wszystkie nasze kleski obce nam nacje, to nikt nam nie pomoze. Powinnismy po prostu wziac z nich przyklad, krotko mowiac „jak Kuba Bogu tak Bog Kubie.” Mogliby nam wtedy nadmuchac i skoczyc na grzede w kurniku.

 51. snag said

  P.S. do 49 – Moje luzne tlumaczenie cytatu B. Lazare ,..

  Gdziekolwiek Żydzi się osiedlili przestając istnieć jako nacja zdolna to obrony swej niepodległości obserwujemy rozwój anty-semityzmu, precyzyjniej anty-judaizmu bo anty-semityzm to niezbyt celnie wybrany termin który ma jakieś znaczenie tylko w dzisiejszych czasach (sytuacji) i kontekście rozgrywek między Żydami i Chrześcijanami wyrażający filozofie i literalną ekspresję zamiast materialnie uzasadnione powody. Gdyby ta wrogość i odraza okazywana Żydom miała miejsce w jednym kraju to było by łatwo zrzucić to zjawisko na lokalne braki i sentymenty ale to plemię (rasa) było i jest obiektem nienawiści gdziekolwiek i między kimkolwiek się osiedlili. Ich antagoniści należeli do rożnych ras zamieszkałych w odległych od siebie miejscach, hołdujacych rożnym prawom, kierujących się odmiennymi pryncypiami zwyczajów i ducha dlatego zjawisko nie może być osądzone jak pierwsza lepsza sprawa i musi przyjąć że odruchy powodujące anty-semityzm są rezultatem charakterystyki Izraela (plemienia) a nie tych którzy reagują wrogością.

  Narazie

 52. NICK said

  Panowie Marucha i Boydar.
  Przeczytałwszy.
  P.S. Byłem na ulicy Staszica 16, godzina 09.00, Boże Narodzenie, kościół Niepokalanego Poczęcia N.M.P., Lublin. U siebie mam daleko choć jest Bazylika Mniejsza acz tam, tak jakoś, ‚sztucznie’.
  Garstka Nas… . A i w garstce nieco plew. Nic to; akumulatory naładowałem. Choć były ŁZY. Przyznaję. RZEWNE.
  Byli Rycerze od X. Natanka… .

 53. Re: 52 NICK
  Generalnie, jesli Bog nie bedzie na pierwszym miejscu, to nic nie bedzie na wlasciwym miejscu…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 54. Marucha said

  Re 50:
  Tak też odebrałem Pani wpis.
  Żydzi stanowią odrębną grupę, zachowującą się jak naród – i w sposób oczywisty i naturalny mają własne interesy, niekoniecznie zbieżne z interesami narodów, wśród których żyją. Co w tym dziwnego?
  Oczywiście gorzej jest, gdy udają Polaków-patriotów, a w gruncie rzeczy odgrywają rolę Piątej Kolumny. Dlatego wolę p. Piotra Kadlicka, przewodniczącego Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w Polsce, od katolika-patrioty Jarosława Kaczyńskiego.

  Re wielu pozostałych:
  Oczywiście, dużo łatwiej jest najeżdżać na Żydów, często nie bez racji – niż spojrzeć się w lustro…

 55. Boydar said

  Jedna z wyrażonych gdzieś, kiedyś, przez kogoś (nie pamiętam) myśli niosła taki oto przekaz :

  Słowianie byli/są genetycznie nieprzystosowani do organicznej (u podstaw) walki ze złem jako takim. Nie odróżniają dobrego człeka od złego, nie doszukują się w cudzych działaniach zamiaru programowej destrukcji czy bezlitosnego wykorzystania. W głowach im to się po prostu nie mieści. Pan Bóg zauważywszy swój błąd (czy może raczej zmianę zasad rozgrywki wskutek pewnego nieoczekiwanego obrotu spraw) postanowił kod genetyczny Słowian naprawić bez stosowania cudów. Pozwolił, aby populacja żydowska domieszała się do słowiańskiego morza.

  Może proporcje okazały się zbyt drastyczne, może jesteśmy na etapie klarowania roztworu, trudno ocenić. Faktem jest, że tacy naiwni jak 1000 lat temu już nie jesteśmy. I to jest na pewno zgodne z bożym założeniem.

  Ale „… dużo łatwiej jest najeżdżać na Żydów, często nie bez racji – niż spojrzeć się w lustro …” – to już lekka przesada.

 56. Zen said

  Witam ,
  Czekamy na nastepna odslone skandalu z ograbienia Polski z 65mld.
  Dolarow . Co na to wogole zwiazek lesnikow polskich – tez skorumpowany ?

 57. Ex said

  @54 Marucha

  A ja wolę nieodżałowanego Owadię Josefa, który dla czystości katolickiej doktryny zrobił więcej niż wszyscy księża głównego nurtu razem wzięci. Nie może być nigdy zapomniany.

 58. Ex said

 59. u said

  Zydzi swoje dostana, o ile MY aktywnie nie przeciwstawimy sie temu zaplanowanemu zaborowi. I tak aktywnie, zeby na skutek tego dzialania – pseudo-patrioci skonczyli w szambie naleznej im chwaly. Nie ma innego wyjscia, po prostu moim zdaniem nie ma innej alternatywy. Pozostaje do wyboru hamletowska! Zeby elektorat patrzyl w lustro ( esencja oddzyskania naszej suwerennosci i p.Gajowy strzelil ta metafora w srodek tarczy), to moze udaloby sie spuscic szambo w kanal i to w sposob demokratyczny ( fakt, ze jazgot w odpowiedzi na nasza elekcyjna demokracje bylby niesamowity, ale wladza ustawodawcza bylaby nasza i moglibysmy sie wokol niej gromadzic, tak jak Rosjanie wokol Putina, swoim poparciem ja umacniac). Skoro Wegrom sie jakos udalo, Czechy i Slowacy takze maja na czele rzadow osoby, ktore w swoich dzialaniach kieruja sie zdrowym rozsadkiem, a nie emocjami, nie zwalaja win za wlasne zaniechania i bledy na tych co chca sie ich kosztem oblowic, tylko staraja sie tak dzialac, zeby uniemozliwic – skubanie. Wegrom poza tym moglibysmy pomoc w przetrwaniu tornada jakie wali na nich z Zachodu i sami sie obronic, wzmocnic barykady przed wyprzedzajacym uderzeniem w nasz bezcenny drzewostan.

 60. Gotard said

  Nie jestem sympatkiem zydow Ale mysle jakbysmy my tak wspoldziali z soba Jak zydzi.
  To nie mielibysmy tyle klopotow co mamy.Ale my lubimy wiecowac dyskutowac polemizowac A nie konkretnie dzialac.A co najgorsze w tym ze jestesmy intelektualnie do tylu w Europie srodkowej.Zreszta co tu pisac Tu trzeba dzialac .To co trzeba zrobic
  SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU rodacy.

 61. Marucha said

  Dam sobie urwać łeb przy samej d@pie, że Polska już dawno, i to zapewne więcej niż raz, wypłaciła Żydom owe 65 miliardów. Obecnie gra się toczy o kolejną powtórkę wypłaty.

  To jest dość typowe.
  Żydzi wyjeżdżający z Polski sprzedawali swe nieruchomości Państwu – po czym po roku 1989 zgłaszali do już sprzedanych nieruchomości pretensje właścicielskie! O ile wiem, często im się to udawało: „odzyskać” coś, co sami uprzednio sprzedali.

 62. u said

  @ 60

  Nie sadze, ze juz kurniki wylupili z nas to co pragna, bo po prostu nie bylo z czego na potege – lupic. Chyba, ze na ich konto zwalimy cala „prywatyzacje” naszego majatku narodowego, wtedy przelicznik okaze sie, ze jest potegowany bez konca, i swiadczy, ze Rubbikon nie tylko sie zbliza ale zostal przez hiene przekroczony.

 63. Miet said

  Re.60.
  Panie Gajowy, tak było, tak jest i tak będzie jak Pan to pisze.
  Teraz już chodzi głownie o przejęcie majątku trwałego jakim jest ziemia, no i oczywiście lasy, które na niej rosną. To ma swoją nieprzemijającą wartość, niezależnie od sytuacji ekonomicznej świata.
  Dolarów oni mają pod dostatkiem i wiedzą, że one mogą się szybko zamienić w bezużyteczny papier.
  Ale rodakom można to mówić na okrągło, najwyżej usłyszy Pan: „No to zób pan coś Qu..rwa dla tej Polski”.
  Ktoś powiedział o nas i było to nie raz powtarzane tutaj, że dla Polaków można zrobić wszystko – z Polakami nie da się zrobić nic.

  Z Nowym Rokiem życzę Panu i wszystkim ludziom dobrej woli na tym forum aby te złe prognozy moje jak i innych osób tu piszących nigdy się nie spełniły.

 64. carlos said

  re61 Michalkiewicz pokazal kiedys na swoim blogu kopie oryginalnych dokumentow opisujacych wyplate odszkodowan dla roznych krajow. To bylo w latach 60-tych za Gomulki.

 65. carlos said

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2013/07/powojenne-odszkodowania-polski-dla-zachodu-czesc-pierwsza/

 66. snag said

  Carlos @ 64 – Jak w tym wypadku splacone z inicjatywy jednej administracji i ‚zwrocone’ za innej co juz nie sugeruje a jest dowodem ze Polska rzadzi bezkarnie skorumpowana zydowska klika ,…

  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1115

 67. rydzol said

  oto jakiego mamy Prezydenta…:

 68. dejpanspokój said

  Nienawidzę żydów i ich klakierów chyba jeszcze bardziej. Mój dziadek zawsze gadał: „To wszystko zydostwo” a my się oczywiście podśmiewaliśmy z takich stwiedzeń, puszczając je mimo uszu. Dziadek zawsze opowiadał jak było przed wojną, jak żydzi zdominowali handel. Nikt ich nie lubił. Dziś stwierdzam, że dziadek nie gadał od rzeczy, tylko mówił jak było. Historia zatoczyła koło i czas wytępić te pluskwy z Polski.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: