Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Katechon o Wolne tematy (81 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (81 – …
  Dinozaur o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Jerzy o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Zbigniew Kozioł o Upadek nauki? W przyszłym roku…
  Lily o Wolne tematy (81 – …
  zen o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  JanuszT o Gdzie się podziała grypa? Dr M…
  Boydar o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzeci Rzym – czy Święta …
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o Trzy lata więzienia za „dyskry…
  Yah o Wolne tematy (81 – …
  Przemysław Jakub o „Strajk Kobiet” chce ingerować…
  . o O JKM i nie tylko…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 527 obserwujących.

Eugenika kultury (1)

Posted by Marucha w dniu 2015-02-12 (Czwartek)

Od 1989 roku trwa proces depolonizacji Naszego Kraju.

Najpierw zlikwidowano polski przemysł, potem zmuszono miliony młodych ludzi – a więc przyszłość Narodu – do emigracji. Przeniesiono własność najważniejszych nieruchomości na obcych i zlikwidowano narodową kulturę. Wszystko w imię postępu.

Kulminacją tych wydarzeń był tak zwany „Europejski Kongres Kultury” we Wrocławiu – na którym były funkcjonariusz stalinowskiego aparatu terroru – bredził o jakiejś „nowoczesności”, której naturalną konsekwencją był wedle niego „holokaust”.

Otwarcie Muzeum Historii Zydow Polskich im. Jakuba Bermana, Warszawa, ul. Anielewicza 6. fot. jewishmuseum.org.pl.

Wielokrotnie wyrażałem opinię, że to zwidy człowieka upośledzonego umysłowo, a nie wnioski osoby inteligentnej.
Swoją ocenę opierałem na doświadczeniach cywilizacji – co jest naturalnym procesem myślenia.

Nie brałem jednak pod uwagę, że Żydów pokroju Baumana, nie można oceniać tymi samymi kryteriami – jak resztę ludzkości i bynajmniej nie wypływa to z jakichkolwiek uprzedzeń z mojej strony, ale żydowskiej mentalności.

Wedle żydowskiego punktu widzenia – w tym ustaw Knesetu z 1950 roku wszyscy Żydzi, którzy pomagali Niemcom mordować swoich pobratymców – działali zgodnie z zasadą obrony własnego życia. Na tej podstawie żaden żydowski oprawca z lat wojny – nie został pociągnięty do odpowiedzialności w Izraelu. A przecież tysiące Żydów współpracowały z Niemcami – w dziele zagłady własnego Narodu.

Kiedy więc słuchamy wywody Baumana o jakiejś „nowoczesności” – to pamiętać musimy, ze mowa w nich tylko i wyłącznie o nowoczesności żydowskiej.

Do drugiej połowy XVIII wieku Żydzi tkwili wciąż w starożytnym zabobonie i izolowali się od wyznawców innych religii.

Kulturowe Oświecenie przyniosło żydowski odpowiednik w postaci Haskali.

Pewna część Żydów odeszła zarówno od starożytnych tradycji – jak też nowożytnego chasydyzmu. Uważali się za „postępowych” i tak się właśnie określali.

W obrębie społeczności żydowskiej zawsze występowały tarcia i walki frakcyjne. Jednak przełomowym momentem okazało się zrodzenie syjonizmu. Jego ideą był „powrót Żydów do Izraela”.

Bez znaczenia był dla nich fakt, że większość współczesnych Żydów nie ma nic wspólnego ze starożytnymi Izraelitami, bo są potomkami Chazarów. Najważniejszą była szowinistyczna idea „narodu wybranego”, który ma powrócić na ziemie oddane im rzekomo przez Boga.

W planach tych pojawiła się jednak bardzo poważna przeszkoda. Religijni Żydzi, a w szczególności Chasydzi uważali, że państwo Izrael może powstać dopiero po nadejściu Mesjasza. Ponieważ – na początku XX wieku mieli oni przemożny wpływ na społeczność żydowską – to stali na przeszkodzie – w budowie państwa żydowskiego, bo blokowali emigrację Żydów do Palestyny.12

Syjoniści znaleźli na to – bardzo proste rozwiązanie. Zdecydowali się pozbyć tych, którzy stali na drodze ich planów i zmusić Żydów do opuszczenia Europy.

Charakterystyczne jest to, że pierwsze ataki bojówek NSDAP na Żydów – dotyczyły jedynie tradycjonalistów.
Emancypowani Żydzi byli bezpieczni i nawet utożsamiali się z ideami nazistowskimi. Większość niemieckich Żydów popierała wyrzucenie z Niemiec imigrantów z Europy Wschodniej.

Jeszcze w czasie wojny – postępowi Żydzi uważali, że „w gettach znajdują się przez pomyłkę, bo niemieckie represje winny dotyczyć tylko tych zapóźnionych”. Potwierdził to sam Roman Polański – w jednym z wywiadów o swoim pobycie w getcie w Podgórzu.

Tak – proszę Państwa. Syjoniści współpracowali z nazistami w eksterminacji tradycjonalistów – na co mamy nie tylko dziesiątki dowodów, ale nieustannie powtarzane oświadczenia żydowskiego stowarzyszenia Neturei Karta, które 27 stycznia ubiegłego roku – w tym samym czasie gdy delegacja izraelskiego Knesetu odbyła sobie sesję w KL Auschwitz, przeprowadzili w Berlinie konferencję prasową, by zaprotestować przeciwko udziałowi przedstawicieli państwa Izrael, „którego założyciele odmówili ratowania Żydów podczas Holokaustu”.

„Powszechnie jest wiadome, że polityka syjonistyczna prowadzona podczas Holokaustu polegała na tym, że tylko kosztem krwi żydowskiej przelanej na masową skalę, pozwoli im osiągnąć założone wcześniej cele gdy już się zakończy wojna, co miało wynikać z poczucia winy i sympatii zwycięzców. Oni sprowokowali antysemityzm i sabotowali wszelkie wysiłki na rzecz ratunku, co było wliczone w ich cele polityczne”. Tak dziś twierdzi większość religijnych Żydów.

Zygmunt Bauman – mówiąc o „nowoczesności” – nie poinformował swoich słuchaczy o tym, że wypowiada się na temat żydowskiej „nowoczesności”.

Ta – żydowska „nowoczesność” realizowana jest dziś między innymi – w polskojęzycznym Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, które uczyniło byłego komunistę i funkcjonariusza stalinowskiego aparatu terroru – reprezentantem kultury polskiej – gdy w tym samym czasie eksterminuje współczesną kulturę polską.

Doskonałym przykładem jest Muzeum Historii Żydów Polskich, którego koncepcję stworzyli byli komuniści – doświadczeni w szkalowaniu Narodu Polskiego.

Muzeum to – jest jarmarkiem nowoczesnych gadżetów technologicznych a jednocześnie kulturowym śmieciem, w którym precyzyjnie ograniczono najbardziej istotne fakty – z historii Żydów w Polsce. Zorganizowane zostało bowiem przez neokonów dla żydowskich neokonów. A goje niechaj się cieszą, że coś się dzieje.

Na otwarcie Muzeum Historii Żydów Polskich nie zaproszono przedstawicieli religijnych Żydów. Nie po to się ich pozbywano w czasie Wojny, by dziś akceptować.

Również, na tegoroczne obchody wyzwolenia Oświęcimia – nie zaproszono ani przedstawicieli religijnych Żydów, ani rodziny Witolda Pileckiego. Nie po to zamordowano Pileckiego, czy Chasydów – by dziś oddawać im hołd.

Przypomnieć należy również, że na długo przed hitlerowskimi pogromami, religijnych Żydów pozbyli się bolszewicy. Na początku lat trzydziestych, nie było w Związku Radzieckim żadnych związków wyznaniowych. A tym bardziej żydowskich. Po wojnie, Stalin obawiał się, że żydowskie ruchy religijne odrodzą się w Polsce. Byłaby to wielka przeszkoda – w budowie „społeczeństwa socjalistycznego”.

Enkawudziści powtórzyli w Polsce to samo – co zrobili naziści – 10 lat wcześniej. Sprowokowali w kilku miastach burdy uliczne, które miały być rzekomo dokonane przez Polaków. W 1945 roku – w Krakowie, milicjanci podburzyli żuli, by ci atakowali Żydów dokładnie w okolicy synagogi. Poza wyzwiskami nic z tego nie wyszło. Dlatego milicjanci napadli na kilka mieszkań i pobili zarówno Żydów – jak też Polaków… Wydarzenia te – szumnie nazwano „pogromem”.

A dla Żydów słowa „pogrom” nie trzeba powtarzać.
Zdecydowali się ukrywać swoje wierzenia.
W ten sposób komuniści pozbyli się problemu religijnych Żydów (na Kościół Katolicki przyszedł czas później.)

Na obchody 70. rocznicy zajęcia obozu w Oświęcimiu przez Rosjan – nie zaproszono przedstawicieli środowisk religijnych Żydów. Nie po to się ich pozbyto w przeszłości, by dziś przyjmować. W miejscu największego mordu – w dziejach ludzkości, urządzono piknik – na którym lansowali się polityczni celebryci Europy.

Pogratulować należy bezczelności organizatorów tego spędu. Czując się bezkarni – pozwalają sobie na bezczelne manipulowanie historią i kulturą. Wszystko w imię posiadania władzy.

By łatwiej sprawować rządy – wywołują gospodarczy, społeczny, polityczny i kulturalny chaos, który pozwala ukryć prawdziwe ich cele.

O chaosie w kulturze – pisać będę w następnych artykułach.

Artysta i teoretyk kultury
Artur Łoboda
Fundacja Promocji Kultury
www.fundacja.zaprasza.eu

Źródło: http://zaprasza.net/a.php?article_id=33016

Przeczytaj więcej tekstów Artura Łobody na naszym portalu.
http://www.polishclub.org/

Komentarzy 14 do “Eugenika kultury (1)”

 1. Józef Piotr said

  Przepraszam ! Te dwa kurduple na przodzie to ci co wynaleźli komunizm i gloryfikują Darwina ?
  Tak sobie zapytuję !

 2. Godło tego muzeum said

 3. Następny film dzisiaj widziałam said

 4. Plausi said

  Gojom w pysk

  „Muzeum Historii Zydow Polskich im. Jakuba Bermana, Warszawa, ul. Anielewicza 6”

  Nazywając MHZ im Bermana, siepacza narodu polskiego, chciały kręgi żydowskie wymierzyć Polakom policzek, w ten sposób urągają oni nie tylko Polakom fałszując historię holokaustu, n.p. Jednwabne, ale urągają także polskim ofiarom zwyrodniałych żydowskich bestii, jak wiemy znanych od biblijnych czasów.

  „W miejscu największego mordu”, jaki tam znowu „największy mord”, jedynie w obozach Kołymy zlikwidowała żydowski zarząd narodem rosyiskim dwa razy tyle. Naiwasem mówiąc Oświęciem był obozem dla Polaków, ludność pochodzenia żydowskiego i rosyjskiego była kierowana do Brzezinki. Ale bez kłamstwa u żydowski spekulantów się nie obejdzie, zapragnęli ograbić Polaków z ich miejsca pamięci i ich ograbili, zresztą nie bez wsparcia „naszego” papieża z żydowskiej uliczki w Wadowicach.

  Panie Plausi, to „muzeum Imienia Jakuba Bermana” to gorzki sarkazm, autorstwa (chyba) St. Michalkiewicza… – admin

 5. Blaupunkt said

  POLACY zaduzo milosc I wiecznego przebaczania tym KTORZY NAS rabuja I to w BIALY DZIEN. Tak nas wytresowali HAAAAAA A ahhhhhhhhaaaaaaaa

 6. Zar said

  Niereligijni Żydzi to zwyczajni lucyferianie – taki wniosek nasuwa się gdy zadamy sobie pytanie: o co im chodzi?

 7. To Pan Netanyahu nie jest religijny ? Dałbym głowę, że wielokrotnie gościł w synagogach, chwalił dokonania ortodoksyjnych rabinów itd.

 8. Kar said

  re:1/Piotr

  ..nie pomylka, to 6 z + w To-tka dla nas…

 9. marta15 said

  jak wszyscy ladnie ubrani w granatowo-niebiesko-biale gajerki.
  co za wspaniala solidarnosc i z faszystowskim panstwem Israel .
  co za duma.z racji utozsamiania sie z najwiekszym wspolczesnym panstwem od lamania podstawowych praw czlowieka, agresorem o skali swiatowej.

 10. Re: 9 Marta15…
  Nigdy na przestrzeni czasu, zydostwo nie uznawalo nie-zydow ludzmi (czlowiekiem). Od zawsze my goje bylismy dla nich bestiami w ludzkiej skorze (w/g talmudu) …(a oni od „bogami”…od samego diabla)…

  Oni (zydzi) zadnych praw nigdy nie przestrzegali…. Oni swe talmudyczne prawa narzucali i wciaz narzucaja tylko dlatego, ze kontroluja przeplyw srodkow finansowych, a te uruchamiaja wszelakie z tym zwiazane mechanizmy od mediow do politykierow… Czy to nie widac dzisiaj bardzo jaskrawie???…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Najwiekszy zlodziej swiata (lichwiarz) rotshild posiada okolo 550 bilionow (trylionow) dolarow majatku…gdzie bill gates to przy nim drobny (super drobny) zebrak…
  I te 550 bilionow dolarow rodzina rotshildow „wyplukala” z powietrza…tak, tak, z powietrza…(a scislej mowiac…dzieki naszej gojow nieznajomosci systemu cyrkulacji srodkow finansowych)…

 11. marta15 said

  bardzo ciekawy , wart przetlumaczenia artykul.
  Co zydostwo mzoe uwazac za swjo ogromny sukces to zniszczenie moralnosci chrzescijan , a w tym zwlaszcza zniszczenie moralnosci kobiet poprzez promocje seksu, feminizmu, pornografii.
  Miliardy niby chrzescijan daly sie na to ladnie nabrac i jako rezultat wiekszosc niby chrzescijanskich zon, matek i corek wyglada i zachowuje sie jak male koorewki . wspolzycie przed slubem, zamieszkiwanie przed slubem, , sluby z tzw . brzuchem, antykoncepcja , aborcje, etc to jest juz NORMA wsrod niby chrzescijan.
  Obcisle, krotkie gacie ukazujac krocze, majtki-strinigi i pol tylka wystajce przy najmnjeszym nachylniu to tez norma .
  Biusty i nogi wyekponowane to tez norma. Kobiety wystawiaja swoje atuty na pokaz w nadzieji ,ze uzyskaja najlepszego ( tzn. bogatego ) kupca . a i wystawiaja tez bo i inne tez sie wystawiaja to one nie chca byc gorsze.
  a faceci , tzw niby chrzescijanie uwazaja, ze to juz NORMA ,ze ich kobiety robia sie za tzw kooorwiszony. nawet sa dumni ze za ich zona, kochanka, kobieta, siostra, , corka, etc inni faceci sie ogladaja.
  Znaczy sie , ze maja rasowego, atrakcyjnego koorwiszona przy boku i sa dumni, ze inni zazdrosza i slina im leci z geby jak ja widza.
  Takie psie czasy nastaly.
  —-
  „..The role of woman is at the heart of any culture. Apart from stealing Arab oil, the turmoil in the Middle East is about stripping Muslims of their religion and culture, exchanging the burka for a bikini.

  I am not an expert on the condition of Muslim women and I love feminine beauty too much to advocate the burka here. But I am defending some of the values that the burka represents for me.

  For me, the burka represents a woman’s consecration to her husband and family. Only they see her. It affirms the privacy, exclusivity and importance of the domestic sphere.

  The Muslim woman’s focus is her home, the „nest” where her children are born and reared. She is the „home” maker, the taproot that sustains the spiritual life of the family, nurturing and training her children, providing refuge and support to her husband.

  In contrast, the bikinied American beauty queen struts practically naked in front of millions on TV. A feminist, she belongs to herself. In practice, paradoxically, she is public property. She belongs to no one and everyone. She shops her body to the highest bidder. She is auctioning herself all of the time.

  In America, the cultural measure of a woman’s value is her sex appeal. (As this asset depreciates quickly, she is neurotically obsessed with appearance and plagued by weight problems.) ..”

  http://www.henrymakow.com/

 12. 1000-e muzeów ŻYDOWSKICH utrwalają KULT żyda i MIT holokaustyczny ! said

  Obecnie w samym USA zarządzanym przez mafie żydo-masońska jest 77 MUZEÓW holokaustu – OGROMNE bardzo drogie GAMSZYSKA jak byłe muzea Lenina w ZSRR.

  Te Muzea Holokaustu w USA zostały wybudowane za forsę amerykańskiego podatnika, a ich funkcjonowanie OPŁACA też amerykański podatnik w 100% !

  Te obiekty SŁUŻĄ do INDOKTRYNACJI poczucia WINY oraz ULEGŁOŚCI dzieci w szkole wobec ŻYDOSTWA, aby zakodowac w głowach na AKCEPTOWANIE SPECJALNYCH prawnych, finansowych PRZYWILEJÓW ale tylko dla NIBY „poszkodowanych” żydów itp.

  Intrygujące jest to, że w Izraelu jest TYLKO 8 muzeów żydowskiego holokaustu !

  Za to we Francji jest aż 64 muzeów żydowskiego holokaustu.
  W Wielkiej Brytanii jest 24 muzeów holokaustu, a w Australi-16, Brazyli-6, Niemczech-18, Holandia-8, Południowej Afryce – 8 … itd.
  W Polsce oficjalnie jest 8 muzeów holokaustycznych.

  PO CO TO WSZYSTKO ?

  W celach INDOKTRYNACJI poczucia WINY zwykłego obywatela za „holokaust” aby bez dyskusji PŁACIŁ finansowy oszukańczy haracz żydowskim KLUBOM w USA w ramach REKOMPENSATY finansowe jako „zadość uczynienie” dla CHCIWEGO żyda, tak aby oni za ten szmal mogli się szarogęsić w Ameryce.

  Po to właśnie jest też ponad 1000-e muzeów na Świecie budujących KULT żyda i MIT holokaustyczny na całym Świecie.
  Ten mechanizm budowania KULTU żyda czy holokaustycznego MITU w celu wyłudzenia gangsterskiego haraczu w Izraelu jest po prostu NIE potrzebny w Izraelu, dlatego tam nie ma takiej masy muzeów holokaustycznych.

  Rządząca żydo-masońska mafia w USA, wymusiły w Ameryce Północnej (USA i Kanadzie) poświecenia NAJWIĘKSZEJ ilości GODZIN lekcyjnych ze wszystkich innych zdarzeń historycznych we wszystkich szczeblach szkolnictwa na „nauczanie” o żydowskim światowym MICIE holokaustycznym.

  Absolutnie najważniejszą OBOWIĄZKOWĄ wycieczką KAŻDEGO ucznia amerykańskiej szkoły stało się wspólny wyjazd do lokalnego muzeum holokastycznego, aby tam każde szkolne dziecko było poddane INDOKTRYNACJI holokaustycznej jako najważniejszego wydażenia w historii Świata.
  Tak wyprana mózgownica młodego przeciętnego amerykańca ma służyc temu, aby było subordynowane i ULEGŁE wobec DOMINACJI żydowskiej KASTY rządzącej w USA lub Kanadzie.

  Ten mechanizm INDOKTRYNACJĄ holokaustyczną przypomina identyczny mechanizm INDOKTRYNACJI radzieckiego społeczeństwa w byłym ZSRR przez ŻYDO-bolszewika W. Lenina, który ustanowił ŻYDO-bolszewicką władze w ZSRR nazywana „Soviecką” kora NIE była rosyjską lecz ŻYDOWSKĄ.

  W III RP też zaczyna DOMINOWAĆ indoktrynacja ŻYDOWSKIM „mesjonizmem” w polskiej historii po wyrzuceniu przez ŻYDOWSKĄ władze obecnej „warszawki” z polskich szkolnych lektur obowiązkowych polskich pisarzy jak A.Mickiewicza, H.Sienkiewicza, M.Konopnickiej i ZASTĄPIENIA ich przez jakiś prymitywnych prostackich grafomanów żydowskich jak B.Szulca, Tomasza Grossa który biologicznie nienawidzi Polaków …itp.
  Tak właśnie uprzywilijowani żydzi przystąpili do zamiany Polski na Żydoland (na podobieństwo jak jest w USA) gdzie etniczni Polacy maja by zepchnięci do 3-j kategorii obywateli w Polsce lub wyrzuceni z Polski na zagraniczna banicje zarobkową.

  Etatowi pracownicy muzeów holokaustycznych w Ameryce dokonują inspekcji wszystkich szkół, tak aby programy opracowane o nauczaniu holokaustu były w 100% realizowane oraz wbijane do umysłow tubylców.
  Każdy nowy obywatel obecnej Ameryki musi byc tak uformowany, aby automatycznie akceptował DOMINACJĘ żydowskich ideologii, akceptował żydowską KASTĘ jako rządzacą, a także że JAKOBY żydowski holokaust to NAJWAŻNIEJSZE wydarzenie w dziejach ludzkości.
  Jakoby historia Świata ma tylko dwa okresy: PRZE i PO żydowskim holokauście …
  To jest istna PARANOJA i BZDURA jak obecne społeczeństwo jest tresowane za pomocą indoktrynacji żydowskiej.

  We wszystkich szkołach Ameryki Północnej są wyznaczeni specjalni nauczyciele, którzy są ZOBLIGOWANI do obowiązkowego DOZOROWANIA programów nauczania o żydowskim holokauście tak jak nakazują te programy sfabrykowane przez rządząca KASTĘ żydowską.

  Tym to sposobem KULT żyda i żydowski MIT holokaustyczny stał się nieomal OBOWIĄZKOWĄ religią w Północnej Ameryce. Koszty tych programów są ogromne, ale pokrywane z kasy lokalnego podatnika.
  Ten system i metodologia INDIKTRYNACJI o czołowej roli żydostwa w Ameryce Północnej i o żydowskim holokauście jest lustrzanym odbiciem tego jak żydo-bolszewia w ZSRR nauczała wszystkich wymyślonych bredni o żydo-bolszewiku Włodzimierzu Leninie oraz budowaniu komunizmu, którego wynalazcami byli żydzi.

  Zawsze ta sama Modlitwa:

 13. Maciejasz said

  Ad. 7 To pojawianie się w synagogach to dla zachowania pozorów. 90% gojów na świecie nie ma bladego pojecia o różnicach w „duchowości” żydowskiej, żydzi lemingom kojarzą się głównie z myckami, synagogami, Holocaustem i hołdem jaki winniśmy im składać, ze względu na ich cierpienia bla bla bla… Wykorzystując nasza niewiedze, urządzaja rozne szopki żeby „bydło” dalej spało…

 14. NC said

  Re 10, jasiek z toronto:

  „Nigdy na przestrzeni czasu, żydostwo nie uznawało nie-żydow ludzmi (czlowiekiem). Od zawsze my goje bylismy dla nich bestiami w ludzkiej skorze (w/g talmudu) …(a oni od „bogami”…).”

  Na prawo od Pańskiego wpisu znajduje się w Gajówce cytat z pogladów pani Engelking-Boni:

  „Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć… A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym” – Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 „Kropka nad i ” 09.02.2011.

  Pani Engelking-Boni była kiedyś kochanką niejakiego Michała Boni, kiedy był on żonaty z pierwszą żoną, potem została jego drugą żoną, a potem zgorzkniała po porzuceniu przez kapusia Boniego uznała się za boga w formie żeńskiej, co ilustruje w/w cytat.

  Posada pani Engelking-Boni jak i zresztą całe to Centrum Badań nad Zagładą Żydów jest opłacane przez polskiego goja z podatków ściąganych z niego przez Urząd Skarbowy.

Sorry, the comment form is closed at this time.