Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kar o Krajobraz po bitwie
  Jack Ravenno o Wolne tematy (48 – …
  Alina@Warszawa o Dudo-maniacy w akcji
  Kwal o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Krajobraz po bitwie
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Ale dlaczego? o Arcybiskup Andrzej Szeptycki w…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Niedźwiedź o Krajobraz po bitwie
  Listwa o Wolne tematy (48 – …
  Marek o Zachodnie koncerny wyprowadzaj…
  Boydar o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Marucha o Prezydent Duda nie ułaskawił p…
  Boydar o Henryk Sienkiewicz – Szkice am…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Globaliści w TRANSie – czyli pranie mózgów w Kanadzie

Posted by Marucha w dniu 2015-06-09 (Wtorek)

Globalistyczne trutnie nie ustają w finansowaniu coraz to nowych pseudo-naukowych teorii mających na celu przenicowanie społeczeństw na lewą stronę, a tym samym doprowadzenie do ich totalnej degrengolady i unicestwienia.

Jeśli komuś się wydaje, że rewolucja seksualna, aborcja, eutanazja, małżeństwa homoseksualistów, in vitro, seksualizacja dzieci, itd. ukończyły dzieło, to się bardzo grubo myli.

Parę dni temu rozmawiałam z moim znajomym z USA, który stwierdził, że Kanadyjczycy są królikami doświadczalnymi, na których testowane są wszelkie innowacje socjalne, a wszystko, co przyjmie się w Kanadzie, zostaje wyeksportowane przez granicę do USA. Odparłam, że za to amerykańska policja jest bardziej uzbrojona niż kanadyjska i bardziej agresywna i bezkarna w porównaniu z kanadyjską. Policja jest uzbrojona po zęby i ma niejednokrotnie w małych miasteczkach pojazdy wyglądające jak czołgi na kółkach, komu więc ona służy i czyich interesów chroni?

Mój znajomy poinformował mnie, że policjanci w USA mieli kiedyś naszywki na mundurach z napisem „dla służby i ochrony” (lub odwrotnie), ale już ich nie mają, bo teraz są przygotowywani do wojny z tymi, których powinni ochraniać i którym powinni służyć. Hm, ciekawa jestem, czy kanadyjska policja też się już tych naszywek pozbyła?

Dlaczego Kanadyjczycy są królikami, a może raczej szczurami doświadczalnymi?

Zapewne dlatego, że jest to mała populacja, ok. 35 mln, rozproszona na ogromnym terenie. Najwięcej osób mieszka w kilku najważniejszych miastach na południu. Ludność tych miast to w dużym stopniu imigranci, którzy zazwyczaj są bardzo spolegliwi nowym władzom, a jednocześnie dumni z przynależności do„tolerancyjnego” społeczeństwa, które„wszystkich traktuje na równi” i przyjmuje ich jako równoprawnych obywateli, razem z ich wszelkimi kompleksami niższości, jakiekolwiek by one nie były.

Największe miasto w Kanadzie, Toronto, ma ok 40-50 procent mieszkańców (48, 6 % w roku 2006), którzy są imigrantami, a więc którzy nie urodzili się w Kanadzie.

Często drugie pokolenie, dzięki systemowi oświaty, jest jeszcze bardziej ugodowe, a zatem„nowoczesne” i „postępowe”, tym samym bardziej otwarte na wszelkie ideologie, niż ich rodzice. Znam kilka takich hipsterskich wojujących feministek, ozdobionych kółkami w nosie i tatuażami, aczkolwiek nie myjących zębów, których babki mieszkały w lepiankach i codziennie kilometrami nosiły wodę ze studni, a które w Kanadzie czują się uciśnione i dyskryminowane z niezliczonych powodów, łącznie z normalną ludzką mową i jedynie ultrapoprawna politycznie nowomowa może ich nie urazić, choć też niekoniecznie.

Oczywiście, że tacy ludzie, przystosowujący się do nowej kultury, a raczej jej braku, co do której nie mają żadnego odnośnika w przeszłości, będą podatni na wszelkie manipulacje i jak gąbka będą wchłaniali wszelkie wpływy mediów i szkolnictwa.

Zakończywszy rozmowę, postanowiłam posłuchać audycji Alexa Jonesa, który jest szkalowany przez media głównego nurtu jako koronny twórca teorii konspiracyjnych. Alex Jones ma grono odbiorców na całym świecie, w liczbach, o jakich dzisiaj mogą tyko pomarzyć umierające media głównego ścieku, jak CNN, ABC, czy FOX, nie tylko dlatego, że mówi o wydarzeniach teraźniejszych, przeszłych i przyszłych w sposób elokwentny, niejednokrotnie zabawny, a przede wszystkim prawdziwy, ale przede wszystkim dlatego, że jego, tak zwane „teorie spiskowe”, które głosi od dwudziestu lat, opadają jak liście z jesiennego drzewa, po to, aby wynurzyć się jako kolejna oburzająca rewelacja w głównych mediach, ukazująca nagą prawdę konspiracji przeciwko ludzkości.

Alex Jones przeglądał aktualne tytuły bieżących artykułów i zatrzymał się na tytule z Kanady, mówiąc, że oto teraz, po wprowadzeniu uniwersalnego i obowiązkowego ubezpieczenia, „Obamacare”, o składkach średnio trzykrotnie wyższych niż poprzednio, nie dość, że musi płacić za czyjeś aborcje, którym jest przeciwny, na dodatek będzie musiał finansować komuś amputację na życzenie.

Następnie przeszedł do relacji reportażu, który oglądał przed laty. Reportaż pokazywał parę homoseksualistów, którzy mieszkali w Meksyku, bo procedury, których dokonywali były zabronione w Stanach Zjednoczonych. Jeden z partnerów miał amputowane obie ręce i obie nogi, leżał w łóżku w pieluchach, a drugi się nim opiekował i zaspakajał wszelkie jego i własne potrzeby. Najpierw obcięto jdno ramię, ale to nie wystarczało, potem drugą kończynę, znowu było mało, potem następne, mniejsza z tym, w jakiej kolejności. Efekt był taki, że jeden z partnerów stał się tak zwanym „nugget”, co znaczy „okruch”, bryłka”, „grudka”, a podejrzewam, nazwa ta pochodzi od nazwy „chicken nugget”, czyli małych panierowanych kawałków mielonego kurczaka, popularnego dania często serwowanego dzieciom.

Otóż gazeta podawała, że istnieją ludzie, którzy mają niezwykle silne pragnienie amputacji, czy innego okaleczenia własnego ciała i niektórzy tego dokonują, przykład omawiany powyżej. Alex powiedział „idźcie i sprawdźcie sami, żebyście nie mówili, że kłamię, główna gazeta kanadyjska o tym pisze”.

Zbulwersowana, zatrzymałam Alexa w połowie zdania i okazuje się, że rzeczywiście: National Post wrzeszczy tytułem, mało tego, neologizm też jest już gotowy:

„Stać się niepełnosprawnym z wyboru, nie z przypadku: osoby „transabled”czują się jak oszuści w swoich w pełni funkcjonujących ciałach” (było transgender i transsexual, teraz jest nowe: transable; „able” to„mogący”, w tym wypadku (pełno)„sprawny”).

Artykuł traktuje między innymi o Jednorękim Jasonie, który po odrąbaniu sobie ręki, marzy o tym, aby sobie jeszcze coś odrąbać.

Na zdjęciu ukazana jest w pełni sprawna kobieta siedząca w wózku inwalidzkim i udająca kalekę.

Okazuje się, że badacze – „naukowcy” w Kanadzie „starają się zrozumieć” co „transabled” myślą i czują. Między innymi, „wykładowca na Uniwersytecie w Nowym Brunszwiku przeprowadził wywiad z 37 osobami na całym świecie”, które czują potrzebę stania się niepełnosprawnym – beznogim, bezrękim, niewidomym, sparaliżowanym, albo „bezczłonkowym”, czyli pozbycia się własnego penisa.

Większość to mężczyźni, połowa z nich mieszka w Szwajcarii i Niemczech, kilkoro w Kanadzie.

Na dodatek, artykuł stwierdza, że podczas gdy społeczeństwo stopniowo zaczyna akceptować osoby transgender i transsexual, te 37 osób też się domaga rozpoznania i akceptacji!

37 – słownie: trzydzieści siedem przypadków na całym świecie, ale największa gazeta kanadyjska poświęca temu problemowi artykuł. Ponadto, ktoś przeznaczył pieniądze na podróże i wywiady tego wykładowcy, a także na konferencję, między innymi na ten temat, ktoś zafundował wideo, na którym niejaki Clive Baldwin robi Kanadyjczykom wodę z mózgu.


Pochodzenie tego bezczelnego „naukowca” jest wypisane na jego facjacie.

Kiedy czytałam ten artykuł, zrobiło mi się niedobrze, natomiast kiedy zaczęłam oglądać film dołączony do artykułu, zalała mnie krew.

Baldwin stwierdził, że społeczeństwo powinno przestać uważać tych ludzi za przypadki patologiczne, krótko mówiąc za nienormalnych.

„Społeczeństwo powinno”.

Kim u diabła jest ten, najprawdopodobniej z pejsami zaczesanymi za uszy, Baldwin, który siedząc na swoim tłustym tyłku ma czelność pouczać społeczeństwo o tym, co powinno robić, jak powinno czuć i co powinno myśleć!?

Bardzo przepraszam, ale ja jestem częścią tego społeczeństwa i z całą świadomością twierdzę, że jeśli ktololwik ma problem z zaakceptowaniem własnego ciała, cierpi na chorobę psychiczną.

Pośród ludzi są dwie płcie, każda z nich ma po 2 chromosomy płciowe, a jeśli ktoś urodzi się z trzema, to jest to patologia, a nie norma, jeśli ktoś nie czuje się kobietą, pomimo biologii, albo mężczyzną, pomimo odpowiedniego garnituru chromosomowego, to jest to patologia, nie norma, jeśli ktoś jest pełnosprawny, a chce być kaleką, to jest to również patologia i nikt nie ma prawa nikomu narzucać normalizowania tej patologii. Koniec, kropka. Tym ludziom należy pomóc, należy ich leczyć, a nie fałszywie litując się nad ich stanem, pozwalać się im samookaleczać na koszt podatnika.

Baldwin pouczał także, że nie należy ich uważać za odstających od normy, bo to są „autentyczni ludzie, autentycznie cierpiący i z autentycznymi silnymi pragnieniami.” Tłumaczę z pamięci, bo nie jestem w stanie słuchać powtórnie jego kretyńskiego, pseudo-naukowego, bezczelnego bełkotu.

Jestem przekonana, że każdy równie autentyczny Napoleon zamknięty w domu dla psychicznie chorych, również czuje autentyczny ból z powodu przegranej pod Waterloo i czuje autentyczne, niesłychanie silne pragnienie, aby stać się uwielbianym cesarzem Francuzów, a nie zesłańcem na małej wyspie.

Tak właśnie wygląda inżynieria społeczna w Kanadzie w praktyce.

Jak wspominałam, podczas czytania artykułu zrobiło mi się niedobrze, bo oczyma wyobraźni ujrzałam małe i starsze dzieci w kolejce po amputację. Nie jest to żaden karkołomny skok myślowy, ponieważ widzieliśmy już takie tendencje w przeszłości i widzimy je na co dzień, gdy problem wałkowany w mediach 24 godziny na dobę przez 365 dni, w ciągu kilku lat staje się zjawiskiem coraz bardziej rozpowszechnionym.

Dla przykładu, w każdym zdrowym społeczeństwie jest 2-4% homoseksualistów; w dzisiejszych społeczeństwach liczba ta jest szacowana na ok. 10%. 40 czy 50 lat temu pierwsza Twiggy była chuda jak patyk, teraz dziewczynki chorują na bulimię i anoreksję; często już dziewięcioletnie, czasami młodsze. [Te 10% to bzdura, pedałów nie ma aż tyle – admin]

Dawno temu, pewna, doświadczona wieloletnim stażem pracy, dyrektorka przedszkola, powiedziała: „dzieci są jak plastelina; z dziećmi można zrobić wszystko”, czym mnie lekko przeraziła, bo jakże wielkie pole do działania dla ludzi, którzy o tym wiedzą i mają złe intencje?

Istnieją przypadki rodziców z mózgami wypranymi przez propagandę, a także szkół i opiekunów, którzy wmawiają chłopcom, którzy lubią się bawić lalkami, albo dziewczynkom, które lubią bawić się z chłopcami, że prawdopodobnie powinny zmienić płeć; dzieje się to zanim dzieci te osiągają dojrzałość płciową, przed okresem pokwitania. Jakaś szkoła w USA wymusiła, że chłopiec, również przed okresem pokwitania, który czuje się dziewczynką, może korzystać z toalety dla dziewcząt.

Jeśli dziecku wmawiano od maleńkości, że coś z nim jest nie tak, jak skłonne będzie ono poddać się zabiegowi zmany płci?

Młodzież przed i po okresie pokwitania bardzo często jest zdezorientowana, nie ma pewności, czy jest homoseksualistą/lesbijką. W wieku, kiedy większość osób z pokolenia ich rodziców i dziadków nie wiedziała, że homoseksualizm w ogóle istnieje.

Mało tego, można zaobserwować bardzo silne tendencje obniżania wieku, w którym dziecko może decydować na temat własnego ciała, wbrew woli, a często bez wiedzy rodziców. Przykłady – aborcja, środki antykoncepcyjne, przyzwolenie na stosunek płciowy (podczas gdy pedofile są przedstawiani jako „kochający dzieci”, kochający „inaczej”).

Możliwość decydowania o własnym ciele… a więc także o tym, czy ma być pełnosprawne. Wyobraźcie sobie dziecko albo wnuka przychodzące pewnego dnia ze szkoły bez ręki albo bez nogi…

Z takimi myślami włączyłam z powrotem Alexa. Dowiedziałam się, że młodzież akademicka, a więc w większości w wieku od 17-19 lat do 24 lat, ogląda „nugget porn”, czyli filmy pornograficzne z osobami z amputowanymi kończynami. Niektórzy czują niesmak, inni wręcz przeciwnie. Są to osoby w wieku, w którym nadal są bardzo podatne na sugestie. Są to także rodzice przyszłych dzieci. Wnioski nasuwają się same.

Alex potwierdził moje czarne myśli mówiąc, „gwarantuję, za 10, może za 5 lat” dzieci będą chciały amputacji, a jeśli rodzice się nie zgodzą, to brygada opieki społecznej odbierze dziecko rodzicom. Rodziców pewnie zasądzi o znęcanie się nad dzieckiem, albo, jeszcze lepiej, za negowanie jego potrzeb. W tym wypadku, „autentycznej potrzeby amputacji”, o której bredzi Baldwin. Zapewne też, troskliwa opieka społeczna zaspokoi tę potrzebę dziecka.

Kanada, jak zwykle w awangardzie, pierwsze jaskółki już wyfrunęły.

Powtarzam: „Strzeżcie się jaskółek”:
> http://lotna.neon24.pl/post/110740,strzezcie-sie-jaskolek
> https://www.youtube.com/watch?v=msZdC2PDfhE
> http://news.nationalpost.com/news/canada/becoming-disabled-by-choice-not-chance-transabled-people-feel-like-impostors-in-their-fully-working-bodies

http://lotna.neon24.pl/

Komentarzy 20 to “Globaliści w TRANSie – czyli pranie mózgów w Kanadzie”

 1. wanderer said

  „Stać się niepełnosprawnym z wyboru, nie z przypadku: osoby „transabled”czują się jak oszuści w swoich w pełni funkcjonujących ciałach” (było transgender i transsexual, teraz jest nowe: transable; „able” to„mogący”, w tym wypadku (pełno)„sprawny”).

  Artykuł traktuje między innymi o Jednorękim Jasonie, który po odrąbaniu sobie ręki, marzy o tym, aby sobie jeszcze coś odrąbać.

  Na zdjęciu ukazana jest w pełni sprawna kobieta siedząca w wózku inwalidzkim i udająca kalekę”

  – Calkowite zdziczenie ludzkie.

  Panie Boze przychodz, juz pora…

  Spokojnie, w Polsce NIGDY do tego nie dojdzie.
  A zresztą… niech sobie nawet głowy odrąbują. Będzie mniej wariatów na świecie – admin

 2. La Reine Toronto said

  To jest prawda. Dodam ze korporacje ustanawiaja swoje prawa socjalne np. zmuszanie pracownikow do pracy 7 dniowej non stop w maksymalnym wymiarze godzin do 100 i dopiero wtedy kwalifikujacy sie do tzw. placy stawki nadliczbowej. Oczywiscie likwiduje sie male kompanie, czy firmy poprzez wykupywanie akcji albo zmuszanie do bankructwa albo utrata np. rzadowych kontraktow np. w sluzbie zdrowia…albo opiece w domu…i doprowadzania do monopolizacji poprzez jedna korporacje np.amerykanska….no i juz…. Imigranci oczywiscie boja sie bo marza o lepszym bycie i godza sie na takie warunki. Pracodawcy korzystaja z nowej technologii ograniczajac do minimum pracownikow biurowych a przerzucajac ich obowiazki na pracownikow w terenie….Profity sa olbrzymie pracownik eksploatowany do maximum….
  Ale…przeciez pracownik nie ma pelnego wymiaru godzin i tak: bo wtedy musi miec swiadczenia socjalne…i platne nadgodziny. Dostaje po kilkanascie godzin na tydzien zeby nie byc zakwalifikowany na bezrobocie …kalkulacja niesamowita.
  Wielkie korporacje zatrudniaja pracwonika nie na etaty ale na umowy….bez zadnych socjalnych swiadczen…coraz wiecej ludzi nie wie jak sobie poradzic bo koszty utrzymania rosna a place maleja….tak…

 3. ad 10;; said

  ad2; 44 tygodniowo po , platne 1.5.
  po 64 godz 2raza (stawka godzinowa) to w Ontario.
  to ze emigranci sie boja to fakt,ale sa tacy co sie nie boja a prawnicy na takich czekaja.
  pozatym jest ministerstwo pracy jak panu zle skontaktuj sie z nimi,

 4. La Reine Toronto said

  ad3: no jezeli sa zwiazki to zaden prawnik sie nie chce mieszac prosze Gajowkowicza. Zwiazki ‚podpisaly’ kontrakt bez udzialu pracownikow i nawet ministerstwo sie nie chce wtracac…wiem o tym. To fakt.

 5. MatkaPolka said

  Kanada – Kraj emigrantów – kraj pachnący pszenicą i żywica

  Nathanel Kapner – Żyd który opuścił żydostwo, przeszedł na prawosławie i stał sie gorącym przeciwnikiem żydostwa w ogóle , a szczególnie Syjonizmu, ujawnia wiele zakulisowych spraw ze świata żydowskiego

  Np. Syjonistyczny rząd w Kanadzie w całości popiera Izrael, a KRYTYKĘ Israela (zbrodni Israela, zbrodni na Palestyńczykach ) uważa za przestępstwo kryminalne.
  Zionist Occupied Government – Rząd Okupowany przez Syjonizm

  Tam gdzie ŻYD dojdzie do władzy wszystko zamienia się w g.ówno – tak też pod rządem Harpera Kanada stała się krajem pachnącym g.ównem

  Kanada, USA, Polska Izrael – w całości popierają żydobanderowską Junte w Kijowie
  The Jewish Takeover Of Canada

  http://www.realjewnews.com/?p=705

  Przykład żydowskiej schizofrenii w rządzeniu to ostatnia

  W ostatni piątek WSPANIAŁY RZĄD HARPERA uchwalił następujące prawo – Bill C-24

  Rząd może ODEBRAĆ OBYWATELSTWO OSOBOM URODZONYM POZA KANADĄ i wyrzucić z Kanady.

  It’s official – second class citizenship goes into effect

  https://bccla.org/2015/06/its-official-second-class-citizenship-goes-into-effect

  Ci, którzy nie są urodzeni w Kanadzie są obywatelami DRUGIEJ KATEGORII, a naturalizacja – nadane obywatelstwo może być odebrane. Dotyczy to również tych, którzy mogą nabyć prawa do uzyskania obywatelstwa innego kraju („eligible to obtain another nationality”)

  Kanada jest krajem emigrantów – jest kolonią brytyjską – głową państwa Kanada jest królowa brytyjska – to dowód wprost na to, że Kanada jest Kolonią.

  TAK WIĘC – WSZYSCY WON!!!

  Natomiast tych , którzy są urodzeni w Kanadzie – np. popełniający przestępstwo kryminalne – te prawo nie obowiązuje

  Ciekawe czy rząd Kanady może odebrać obywatelstwo Anglikom, Szkotom, Irlandczykom
  W końcu Królowa Brytyjska, która jest głową państwa Kanada jest też urodzona poza Kanadą

  Ciekawe czy nowe ustawodawstwo dotyczy również Żydów, którzy posiadają obywatelstwo Izreaela?

 6. MatkaPolka said

 7. MatkaPolka said

  Policjanci w Kanadzie i USA sa wszyscy masonami zrzeszeni w Bractwie Policjantów – Fraternal Order of Police (FOP. TO PAŃSTWO W PAŃSTWIE

  Wszystko w Kanadzie i USA jest masońskie i innych krajach anglosaskich – zarządzane przez Wielka Loże w Londynie – St. Paul Cathedra Grand Lodge – Imperium brytyjskie jest zarządzane przez wielka loże w Londynie –
  http://www.davidicke.com/forum/showthread.php?t=86172
  Masonic Symbolism in St. Pauls Explained

  SYMBOL BRACTWA POLICYJNEGO

 8. marta15 said

  Nalezy rozprowadzac to video gdzei sie da
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zaszczepione-dziewczeta-dunski-dokument-o-powiklaniach-po-szczepionce-przeciwko-hpv-maj-2015-2015-06

 9. Wimar said

  Czy można się dziwić ??. Przecież tę modę lansują celebryci pokroju Angeliny Jolie.
  Nawiązując do uwagi Admina @1 sam kiedyś zastanawiałem się czy jest ona świadoma, że oprócz nowotworów jajnika i piersi ludzie zapadają także na nowotwory mózgu.
  Pani Angelinie, polecam wizytę u dr Guiliotin’a !

 10. marta15 said

  a Israel wlasnie ,bezcermonialnie ,ujawnil swa najblizsza strategie wobec Palestyny
  i Palestycznykow.
  Inaczej: „bezczelne te kurwy sa i zuchwale”.
  Oni otwarcie PIEPRZA to, co tzw opinia publiczna czy ONZ uchwaly i tem podobne sadza. Oni po prostu robia swjej i maja gleboko w doopie gojow i ich opinie.
  Oni potrzebuja gojow tylko jako skarbonke i jako mieso armatnie.
  I TO DOSTAJA !!!!!!!!!!
  Bo durne , skundlone , zastraszone , wyprane z myslenia i dzialania ,goje nie potrafia nawet rozpozanc ,ze ich niby papiez to mason i hertyk.

  Netanyahu cabinet members reject two-state solution; call for annexation of occupied territories.
  http://mondoweiss.net/2015/06/netanyahu-annexation-territories

 11. revers said

 12. Siekiera_Motyka said

  Towarzysz Gomółka wiedział co grozi Polsce. A wiec musiał być usunięty !!!

 13. Salina said

  Trzeba by ktoś utworzył dla tych pyscholi [transable’owców czy jak tam się zowią] odpowiednią klinikę – cały personel powinien być absolutnie banderowski!! Wiele lat praktyki ucinania i ‚amputowania’ bardzo „niepotrzebnych” kończyń i innych organów! EXPERCI światowej klasy…

  vot, chernyi yumor

 14. revers said

  Jak widac Tusk juz wysoko zaszedl, jak Göring, w tej nowej geopolitycznej ukladance, w nowym rozdaniu szefciow, führerkow.

 15. Iwet said

  Mi też się zrobiło niedobrze…

 16. Siekiera_Motyka said

  „W ostatnim, cytowanym zdaniu Lampe zwracał uwagę na istotną dla
  ówczesnej działalności młodych endeków kwestię żydowską, przez której
  pryzmat oceniano zdecydowaną większość spraw. Problem ten, zawsze
  żywy w obozie narodowym, uwypukliły ze szczególną ostrością środo­
  wiska rozłamowe, zwracając uwagę na głęboko niepokojące — ich zda­
  niem — perspektywy, jakie wnet się otworzą przed społeczeństwem pol­
  skim. Według owych prognoz Polska stanie się w swej strukturze „dzi­
  wolągiem”, narodem chłopa i robotnika, kierowanego przez inteligencję
  żydowskiego pochodzenia. Młodzież żydowska bowiem, na skutek z regu­
  ły lepszych warunków materialnych wypełniała uczelnie w nieproporcjo­
  nalnie dużym odsetku 7. Konflikt w odniesieniu do tych zagadnień do­
  tyczył proponowanego przez młodych radykalnego rozwiązania kwestii
  żydowskiej przez usunięcie z Polski ludności pochodzenia żydowskiego —
  widzieli oni w tym prognozę poprawy sytuacji ekonomicznej państwa”

  Click to access WA303_71196_A507-DN-R-8-3_Majchrowski.pdf

 17. Jack Ravenno said

  @1 ADMIN – „A zresztą… niech sobie nawet głowy odrąbują.”

  100/100 !

  P.S. A jeśli nawet nie sobie – no to niech poproszą ukraińców bo ci to mają doświadczenie w tejże materii…

 18. Bebebe said

  Że przypomnę parę artkułów z gajówki….
  I donoszę że praktycznie wszyscy tu czytający powinni się poddać leczeniu.
  No bo jeśli martwimy się o zdrową żywność, to cierpimy na ortoreksję, czy jakoś tak, więc poszli won do psychiatry, zamiast pisywać tu na forum.
  Jak pan Nyndro, pan Jo cz Boydar, tudzież nasz gospodarz się wnerwi i trafi ich wkurw, i sypnie wiązanką, a inni grożą rękoczynami, to znaczy że ADHD, którego nie ma, więc po psychotropy i na leczenie.
  Jak los ojczyzny doprowadzi do płaczu, to depresja…do leczenia!
  Jak holoszwindel i chazaria, to już taka choroba psychiczna, że was/mnie też/ odizolować trzeba…
  To gdzie takie odchyły, w zasadzie nie ma czego leczyć…może po kończynach, będzie można wyciąć parę narządów…coś nereczki przeszkadzają…serducho z tego żalu za mocno piją, podarujemy ma siódmy przeszczep temu co wiecie…

 19. Czarny Kanarek said

  Czytaliśmy Greka Zorbę, nieprawdaż.
  Oczywiście, przeciez jesteśmy ludźmi integilen… ingeliten… inte… A cziort wazmi. Ludzmi mądrymi i obczytanymi.

  Otóż pamiętamy doskonale iż Zorba uciął sobie mały palec u ręki, bo mu przeszkadzał, a autor ksiązki za to go podziwiał.

  Bierzmy przykład z zorby. Zamieńmy mózg na telewizor.

 20. Czarny Kanarek said

  Jażem tylko czekał, jak on se wsadzi te trąbke w

Sorry, the comment form is closed at this time.