Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Szczepan Zbigniewski o Generał Surowikin radykalnie z…
  Carlos o Wolne tematy (83 – …
  Marguar o Strasburg, porażka Europy…
  Czaruś o Mocarstwowość z podkulonym…
  NC o Po latach bezmyślnego ruchania…
  Parch o List z Moskwy do polskich…
  TTT o Po latach bezmyślnego ruchania…
  MatMati o Izrael przyznaje się do udział…
  Emilian58 o Obłażenie Agnieszki Piwar prze…
  minka o Marokańczycy uczcili zwycięstw…
  prostopopolsku o Obłażenie Agnieszki Piwar prze…
  prostopopolsku o List z Moskwy do polskich…
  prostopopolsku o List z Moskwy do polskich…
  lewarek.pl o Wolne tematy (83 – …
  revers o Wolne tematy (83 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

„Obowiązkiem chrześcijan jest walka z szatańskim planem Sorosa, który celowo sprowadza migrantów do Europy”

Posted by Marucha w dniu 2017-10-27 (Piątek)

„Obowiązkiem chrześcijan jest walka z szatańskim planem Sorosa, który przywozi migrantów do Europy” – twierdzi węgierski poseł. Węgierski polityk uważa, że miliarder George Sorosa i jego zwolennicy, próbują rozcieńczyć ducha Europy „wymuszonym osadzaniem dziesiątków milionów migrantów”. Deputowany powiedział, że chrześcijańskim obowiązkiem jest walka z „szatańskim planem” Sorosa.

[Otóż dam sobie łeb urwać przy samej dupie, że Judeopolonia będzie OSTATNIM krajem, który ośmieli się podać w wątpliwość czyste intencje i czyste ręce Wielkiego Filantropa, ponieważ siedzenie u niego w dupie sprawia polskim rządom przyjemność – admin]

András Aradszki, reprezentujący Chrześcijańsko-Demokratyczną Partię Ludową (Fidesz – KDNP), głosi, że „Soros i jego towarzysze chcą zniszczyć niepodległość i wartości państw narodowych”. Jego wypowiedź jest cytowana przez The Budapest Beacon. Zdaniem Aradszki, celem Sorosa „jest wyparcie chrześcijańskiego ducha Europy przymusowym osiedlaniem dziesiątków milionów migrantów”.

„Ale walka z szatanem jest chrześcijańskim obowiązkiem. Tak, mówię o ataku szatana, który jest także aniołem zaprzeczenia, ponieważ zaprzecza temu, co zamierza zrobić – nawet jeśli jest to całkiem oczywiste. Rozpaczliwie próbują udowodnić, że nie ma kwoty [uchodźców], nie ma obowiązku rozstrzygania sporów, a plan Sorosa nie istnieje” – zauważa Aradszki.

„Konsultacje krajowe są dla nas znakomitą okazją do przekazania naszej opinii na temat szatańskiego planu Sorosa”.

W niedzielę Bakondi György, główny doradca ds. Bezpieczeństwa premiera, ostrzegał przed konsekwencjami „planu Sorosa”. Oznacza to, że może to mieć poważne konsekwencje dla suwerenności państw członkowskich, dla samych narodów, a także dla bezpieczeństwa obywateli europejskich.

Soros stwierdził w 2015 r., że „UE musi rocznie przyjąć co najmniej milion osób ubiegających się o azyl w najbliższej przyszłości. I, aby to zrobić, musi dzielić się tym ciężarem sprawiedliwie. Odpowiednie finansowanie ma kluczowe znaczenie” – napisał miliarder. „UE powinna zapewnić każdej nowej osobie przez pierwsze dwa lata 15 tys. euro, aby pomagać w pokryciu kosztów mieszkaniowych, opieki zdrowotnej i edukacji, a także, aby przyjmowanie uchodźców było bardziej atrakcyjne dla państw członkowskich”. [sic! – admin]

Premier Viktor Orban, który wielokrotnie obwiniał Sorosa o napędzanie kryzysu uchodźców w Europie, powiedział, że „Bruksela podlega wpływowi George Sorosa. Udowodniliśmy istnienie planu Sorosa, a sam zainteresowany przyznał, że taki istnieje. Ustawiliśmy to zagadnienie w centrum naszej polityki” – powiedział premier w wywiadzie dla radia publicznego w piątek.

W lipcu Orban oskarżył Sorosa o wykorzystanie UE do stworzenia „nowej, mieszanej, muzułmańskiej Europy”. Premier powiedział, że Soros jest teraz silniejszy w Brukseli niż w Waszyngtonie lub w Tel Awiwie, a instytucje europejskie powinny walczyć o ograniczenie jego wpływów. Zauważył, że reforma Europy może rozpocząć się tylko poprzez powstrzymanie nielegalnej imigracji do UE, a także, że straż graniczna Węgier podejmuje ten wysiłek i trud.

Pod koniec ostatniego miesiąca Orban wezwał Węgrów do wzięcia udziału w badaniu na temat „planu Sorosa”, argumentując, że pomogłoby to krajowi osłonić się przed migracją. W ankiecie zwanej „konsultacjami krajowymi” prosi się Węgrów o wyrażanie opinii, czy kraj ma się stać pro imigrancki, czy też nie.

„Chcemy węgierskich Węgier i europejskiej Europy” – powiedział Orban w pierwszym dniu jesiennej sesji parlamentu.

Jeden z bliskich współpracowników Sorosa, powiedział, że jego mocodawca i jego fundacje popierają „bardziej spójną i humanitarną politykę, aby pomóc w przesiedlaniu imigrantów, uciekających przed represjami i przemocą w swoich domach”, ale „nie ma czegoś takiego, jak globalny spisek przeciwko Węgrom „.

Węgry, wraz z Polską i Słowacją, są zaangażowane w silny spór z UE w sprawie przyjmowania i rozlokowywania uchodźców. UE w 2015 roku zażądała, aby ww. kraje Europy Środkowo – Wschodniej przyjęły 160 tys. ludzi z Grecji i Włoch, z czego dopiero status 27700 osób został uregulowany do tej pory.

Węgry twierdziły we wrześniu, że ogrodzenie na granicy z Chorwacją i Serbią pomogło zmniejszyć napływ migrantów o 99,7 procent od 2015 roku. Ten mały kraj śródlądowy posiada teraz jedną czwartą długości swoich granic chronionych płotem.

Węgierski mur graniczny był wielokrotnie krytykowany przez inne kraje europejskie, a także przez polityków UE, ale Budapeszt oparł się naciskom jego usunięcia i zapora nadal stoi.

http://zmianynaziemi.pl

Komentarzy 15 do “„Obowiązkiem chrześcijan jest walka z szatańskim planem Sorosa, który celowo sprowadza migrantów do Europy””

 1. kura domowa said

  Panie Gajowy , siedzenie w dupie Sorosa to nie tylko przyjemność, ale tez to, o czym wszyscy wiemy . Uszanowania.

 2. guła said

  Ta wielomilionowa armia nachodźców w wieku poborowym – jakiej świat nie widział, pozostawiła swoich najbliższych i swoje domy na pastwę losu i prze na podbój europy.
  Tak czy inaczej przyjdzie się z nimi zmierzyć.

 3. guła said

  Pamiętam film który w 70 r. będąc w wojsku miałem okazję oglądać. Dotyczył on incydentu nad Ussuri – jak to ładnie nazwano i nazywa się do dziś, gdzie idących do ataku dziesiątki tysięcy wojsk chińskich zmiatała z powierzchni brań laserowa. Jeden wielki grill.

 4. maasteer said

  W roku 2012 Soros odebrał z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Zasługi RP (niewygodne info) – i nie trafił za to pod trybunał stanu za zdradę państwa. I Kaczyniak cicho siedział – się nie zbulwersował. Hańba. Ta nagroda to gorsze kure…o niż afera ambergold.

  ps
  Oprócz Niemiec pro-imigranckie represje są też dokonywane w UK:
  Brytyjska policja chciała aresztować szwedzkiego dziennikarza za myślozbrodnię

  Europa Zachodnia ucisza mieszkańców oraz samych dziennikarzy, którzy nie popierają polityki rządowej w kwestii masowej migracji i nagłaśniają przestępstwa popełnione przez tzw. uchodźców. Przekonał się właśnie o tym szwedzki dziennikarz, który dowiedział się, że jego rodzinę żyjącą w Wielkiej Brytanii odwiedziła policja z zamiarem jego aresztowania!
  ——————————————————
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/brytyjska-policja-chciala-aresztowac-szwedzkiego-dziennikarza-za-myslozbrodnie

 5. Echo z Węgier said

  Gdyby przybliżyć ogłupionemu manipulacjami społeczeństwu, a politycy polscy szczegółowo poznali wydarzenia historyczne związane z powstaniem w 1948 roku nowego państwa na ziemi palestyńskiej, to byłoby lepsze zrozumienie dzisiejszej tragedii milionów młodych wypędzonych z Syrii, Iraku i Libii zmuszanych do opuszczenia ojczyzn bogatych w pokłady gazu ziemnego i ropy naftowej.

  Rząd węgierski zamykając szczelnie granice kraju poważnie przeszkodził w realizacji planu „opróżniania ziemi syryjskiej i irackiej” i tworzeniu Wielkiego Państwa od Nilu do Eufratu. Dlatego w dniu 23 października br. Święto Narodowe Węgier zostało przemilczane w „polskich” i europejskich mediach.

  Wiedza o 1956 roku w polskim społeczeństwie jest bardzo powierzchowna. Prawda jest, ze 100% informacji politycznej przeciętny Polak dostaje z „polskich” mediów. Jednak by je obrobić trzeba pewnego wysiłku i pewnej wiedzy. Stad wiele informacji jest przyjmowanych „jak leci”.

  Jest rok 1956 – nad rzeką Jordan powstaje plan opanowania należącego do Egiptu kanału Sueskiego i półwyspu Synaj. Jednak na przeszkodzie stoi Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich utrzymujący z Egiptem owocne kontakty. Z wielką pomocą przychodzą wtedy „własne wtyczki” z partii komunistycznych ZSRR i Węgier. Skutecznie doprowadzono do konfliktu dwóch koszernych komunistów Jánosa Kádára (właśc. János Csermanek) oraz Imre Nagya (właśc. Imre Groß).

  W październiku 1956 roku w Sevres pod Paryżem, odbyła się tajna narada przedstawicieli rządu Wielkiej Brytanii, Francji i Okupanta Palestyny. Podpisano tzw. protokół z Sevres, w którym zaplanowano, że usrael dokona inwazji na półwysep Synaj i opanuje kanał Sueski.

  Wydarzenia węgierskie z października 1956 odwróciły uwagę publiczną świata zajętą konfliktem Bliskowschodnim, z którego bardzo skutecznie wyłączono wojska sowieckie broniące komunizmu na Węgrzech.

  Ogółem w walkach zginęło ponad 2.500 Węgrów ( w tym jedynie 250 żołnierzy) , a 20.000 zostało rannych. Sowieci stracili ponad 660 zabitych i 2.000 rannych. W ramach represji popowstaniowych, w latach 1957-1960 skazano ponad 16 tysięcy osób, w tym 600 na karę śmierci.

  Wielki komunista János Kádár do roku 1989 był wynoszony na piedestały w pralniach medialnych, a obecnie przypisuje się mu odpowiedzialność za zbrodnie węgierskiego października.

  Jeszcze większemu komuniście jakim był Imre Nagy do roku 1989 przypisywano odpowiedzialność za udział w kaźniach i egzekucjach w Rosji z rozkazów Lenina, Stalina i Berii w latach 1918-1944, a obecnie w pralniach medialnych jest wynoszony na piedestały i jest bohaterem socjalistów i liberałów węgierskich.

  https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/189958,Kazn-Romanowow

  Po 1989 roku znaczna część społeczeństwa węgierskiego oczekiwała, że wszelkie zbrodnie komunistyczne zostaną rozliczone. Po pierwszych wolnych wyborach szybko powstała odpowiednia ustawa, potem jeszcze jedna. I obie pod wpływem Strasburga i Białego Domu sąd konstytucyjny unieważnił, odwołując się do tego, że przecież ci „biedni” aparatczycy, którzy zabijali i wyrywali paznokcie, działali zgodnie z obowiązującym wówczas prawem! A poza tym w państwie prawa ustawy nie mogły działać wstecz, a więc nie było innego wyjścia, niż zastosować znaną też Polakom grubą kreskę. Według tej filozofii komunistów nie można byłoby postawić przed sądem o ile nie byli nazistami.

  Do dnia dzisiejszego nie osądzono jeszcze żadnego zbrodniarza odpowiedzialnych za tragedię miliona rodzin węgierskich lat 1956-1960. Wszelkie próby szukania prawdy w „sądach” zakończyły się fiaskiem dzięki Unii Pieniężnej (po polsku Unii Europejskiej) broniącej praw sądownictwa.

  Przyjedźcie na Węgry w dowolnym roku dnia 23 października, tam wszystkie cmentarze już oświetlone w nocy, pełno ludzi, bowiem rozpoczyna się najdłuższy na świecie Ty-Dzień Zaduszny. Pamięć wielu tysięcy pomordowanych i tragedia ponad miliona Węgrów.

 6. snag said

  Niby cacy fotka ino ze Soros mial niecale 9 lat w ’39 ,…

 7. RomanK said

  Soros..poprostu inwestuje w nowy o wile bardziej intratny business niz narcobusiness…..w Emigracje!!!!!

 8. […] Tekst wzięty z  https://marucha.wordpress.com/2017/10/27/obowiazkiem-chrzescijan-jest-walka-z-szatanskim-planem-soro… […]

 9. , said

 10. Pinxit said

  Nie rozumiem o co taki raban.
  Soros zostal odznaczony najwyzszym polskim odznaczeniem. I jakos nikomu to nie przeszkadzalo?

  Soros odznaczony przez Komorowskiego – YouTube

 11. , said


  te plany były zapowiadane wxzrśniej

 12. , said


  te plany były zapowiadane wxześniej (Made In Heaven )-link.https://www.youtube.com/watch?v=vBCTasRgFqo
  (wcześniejszy post z utworem” in my defence ” ma pomylony adres na „youtube” z tym utworem

 13. , said

 14. JerzyS said

  http://krajwspanialy.pl/zbrodnia-monte-cassino/

  Kogo nam Soros sprowadza?

  Przemilczana zbrodnia marokańska spod Monte Cassino

  „Czerwone maki na Monte Cassino” to nie tylko przelana krew polskich żołnierzy. To także ukrywane i nigdy nie rozliczone zbrodnie kolonialnego francuskiego Korpusu Ekspedycyjnego, składającego się z marokańskich muzułmanów.

  Jak w każdej armii kraju kolonialnego, w wojskach francuskich II Wojny Światowej walczyli sprowadzeni kolonii egzotyczni żołnierze. Ponieważ większość kolonii francuskich położona była w północnej Afryce i obejmowała Maroko, Algierię i Tunezję, nazywane przez Francuzów krajami Maghrebu, byli to muzułmańscy najemnicy, walczący dla pieniędzy i łupów. Ta jednostka, powołana w 1944 roku liczyła 112 tysięcy żołnierzy, a składała się w 60% z Marokańczyków, a w 40% z Francuzów urodzonych w Maghrebie.

  Gourmierzy z Maroka

  Gourmierzy z Maroka we włoskich górach
  Monte Cassino

  Jej pierwszy i najpoważniejszy test bojowy odbył się pod Cassino, górskim mieście, w którym wraz z wojskami polskimi, brytyjskimi, kanadyjskimi, indyjskimi i przedstawicielami wielu innych narodów Aliantów szturmowali bronioną przez Niemców górską twierdzę – klasztor Monte Cassino. Gourmierzy, jak ich nazywano, znani także jako „Francuscy Maurowie” byli brutalną i niezdyscyplinowaną jednostką górskiej piechoty. Natarcie uzbrojonych w długie noże i karabiny muzułmanów zagroziło niemieckim flankom w górach Aurunci i zmusiło Niemców do wycofania części wojsk w dolinę. To otworzyło możliwość skutecznego natarcia na klasztor przez Polski II Korpus Władysława Andersa i zwycięstwo aliantów.

  Generał Alphonse Juin

  Generał Alphonse Juin

  Dowódca korpusu, generał Alphonse Juin powiedział im wtedy w przemówieniu przed bitwą:

  „Za tymi górami, za wrogami których zabijecie dziś w nocy, są ziemie bogate w kobiety, wino, domy. Jeżeli uda wam się przejść przez te linie, nie zostawiając żadnego przeciwnika przy życiu, wasz generał wam obiecuje: te kobiety, te domy, to wino i wszystko co tam znajdziecie jest wasze i dla waszej przyjemności. Przez pięćdziesiąt godzin. Możecie mieć wszystko, robić wszystko, brać wszystko, zniszczyć wszystko, jeśli na to zasłużyliście. Wasz generał dotrzyma słowa, jeśli wy będziecie służyć aż do ostatniego zwycięstwa.”

  A Marokańczycy po prostu skorzystali z tej niezwykle hojnej oferty. Po zwycięstwie pod Monte Cassino, rozbójnicy Alibaby – a raczej Alphonsa, przystąpili do dzieła gwałtu i zniszczenia.
  Zbrodnia marokańska

  18 maja 1944 roku, po zajęciu Monte Cassino, Marokańczycy rozpoczęli zbrodnie. Tysiące goumierów rozpoczęło masową grabież oraz gwałt, posuwając się w dół doliny wzdłuż szlaku kolejnych. Zgwałcili 60 tysięcy kobiet i dziewczynek w wieku od 11 do 86 lat. Trwało to wiele dni, a nie dwie doby. Mężczyźni, którzy się sprzeciwiali najeźdźcom zostali zamordowani i byli wbijani na pal jako ostrzeżenie. Marokańczycy zgwałcili nawet miejscowego proboszcza Alberto Terillę, który na skutek odniesionych obrażeń zmarł. Był to największy gwałt masowy w historii świata, po gwałtach Sowietów na Niemkach z okupowanych terenów III Rzeszy (do 1 miliona ofiar). Liczba gwałtów była nawet większa niż w niesławnym gwałcie japońskich żołnierzy w chińskim Nankinie.
  „Dwie Kobiety”

  Ta zbrodnia tkwi głęboko jak rana we włoskiej świadomości i do dziś zapewne żyją ofiary gwałtów oraz dzieci poczęte z gwałtu. Inaczej niż Polacy, Włosi bardzo źle wspominają Monte Cassino i nie uznają tego za wyzwolenie, ale za wielką hańbę i wieczną drzazgę tkwiącą we włoskiej narodowej duszy. O masowym gwałcie powstały we Włoszech książki, nigdy nie wydawane na Zachodzie, a także film – „Dwie kobiety”

  Plakat filmu „Dwie kobiety”

  Plakat filmu z 1960 roku

  Opowiadał on o tych wydarzeniach końca II Wojny Światowej. W tym włoskim filmie, osnutym na zbrodni „Marocchinate”, w kulminacyjnej scenie marokańscy żołnierze dokonują zbiorowego gwałtu na matce i córce w kościele. Film w 1960 roku dostał Oscara za najlepszą rolę kobiecą, którą otrzymała wtedy 26-letnia Sophia Loren, a jej filmowa córka miała 12 lat. W 1989 roku włosi nakręcili nawet remake tego filmu. Zachodnia kultura 50 lat temu była zupełnie inna – dzisiaj poprawność polityczna nie pozwoliłaby pokazać nigdzie takiego filmu, zarówno ze względu na rasę oprawców, jak i na niezwykle brutalny akt gwałtu na dziewczynce.

  Włoski plakat propagandowy

  Włoski wojenny plakat propagandowy, ostrzegający przed żądzą czarnoskórych żołnierzy aliantów. Podpis głosi: „Broń się! To może być twoja matka, żona, siostra, córka”
  Konsekwencje

  „Francuscy Maurowie” gwałcili, plądrowali i mordowali dalej, podążając dalej przez Toskanię i Lombardię, aż do Niemiec. Raport niemieckiej policji z okupowanego przez francuzów Stuttgartu z 1945 roku mówi o 1198 zweryfikowanych przypadkach gwałtu. Wiek ofiar wynosił od 14 do 74 lat i większość ofiar „była atakowana w swoich domach przez Marokan w turbanach którzy wyważali drzwi, plądrując mieszkania”. Jak bardzo historia dziś się powtarza! Również generał Patton, mający zawsze ostre, wojskowe i niepoprawne politycznie poglądy, w swojej słynnej autobiografii „Wojna jak ją poznałem” pisze o Marokańczykach jako o gwałcicielach. Najbardziej zdemoralizowani żołnierze byli rozstrzeliwani (mówi się o zaledwie kilkudziesięciu egzekucjach), jednak zbrodnia pozostała bez żadnych konsekwencji. Zgwałcone kobiety we Włoszech dostały skromne renty od państwa – oczywiście nie francuskiego.

  Nie powstał żaden trybunał który rozliczył zbrodniarzy. Nikt nie osądził generała Alphonse Juina, który jako bohater wojenny, w nagrodę otrzymał w latach 50. pozycję Marszałka Francji, a nawet wysokie stanowisko w NATO, powołanym po wojnie w celu obrony przed Związkiem Radzieckim. Nie otrzymał żadnej kary. Francja nigdy nie przeprosiła nikogo za działania swoich żołnierzy.

  Te smutne wydarzenia historyczne miały jednak naprawdę miejsce, o czym nie powinniśmy zapominać. „Czerwone maki na Monte Cassino”, jak uczy się w szkołach, to nie tylko przelana krew polskich żołnierzy, ale także gwałty i mordy dokonane na ludności włoskiej przez alianckich żołnierzy z Maroka. Historia nigdy nie rozlicza zwycięzców – i nie rozliczyła. My, jako naród który wycierpiał wiele od okupanta ze Wschodu i z Zachodu, nie powinniśmy jednak nigdy zapominać o zbrodniarzach i nie kryć ich ponurego występku. A pamięć o tej historii i barbarzyństwie ludów Afryki powinna nam towarzyszyć w dzisiejszym kontekście masowej migracji muzułmanów do Europy

 15. matirani said

  https://it.m.wikipedia.org/wiki/Marocchinate

  Panie Jerzy, bardzo interesujący wpis.
  W wiki nic po polsku, niestety.
  Uszanowania

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: