Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Lily. o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yagiel o Wolne tematy (48 – …
  Sebastian o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Krzysztof M o Tożsamość Ukrainy
  Tadeusz Kaktus o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Tadeusz Kaktus o Upały i irracjonalizm z b…
  Tadeusz Kaktus o Tożsamość Ukrainy
  revers o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Niepoprawni.pl: Dlaczego należy ich omijać szerokim łukiem?

Posted by Marucha w dniu 2021-01-07 (Czwartek)

Tzw. „pandemia” pokazuje wyraźnie, że do walki o dyktaturę globalną wprzęgnięto nawet mało znaczące strony jak wspomniana w tytule.

Nielegalnie przejęta (czytaj zajumana) przez jednego z założycieli strona była kiedyś miejscem gdzie można było, choć w ograniczony sposób, wymieniać się poglądami. Właśnie takimi „niepoprawnymi”. To jednak brutalnie skończyło się wraz z wrogim przejęciem przez niejakiego Gawriona.

To był bodajże rok 2013, jeśli dobrze pamiętam, Polacy zaczynali być zmęczeni rządami koalicji PO PSL bo wyszło to co wychodzi zawsze czyli arogancja władzy coraz mniej liczącej się z obywatelami. Do tego rozsiewane przez szykujący się do przejęcia władzy PiS plotki o rzekomych aferach i przekrętach.

Piszę celowo „rzekomych” bo po buńczucznych zapowiedziach programu cela+ cele zostały puste a największym sukcesem pisowskiego wymiaru „sprawiedliwości” było bezprawne przetrzymywanie w areszcie byłego posła Samoobrony Mateusza Piskorskiego. I nawet w tym przypadku pełna klapa – oskarżony o działalność agenturalną na rzecz Rosji i Chin M.Piskorski czekał na formalne zarzuty 3 lata w więzieniu. I nie doczekał się.

Jednak, żeby dojść do władzy, PiS potrzebował „wszystkich rąk na pokładzie”. „Strefa Wolnego Słowa” kawalera orderu ukraińskiej bezpieki Sakiewicza potrzebowała wsparcia do zagospodarowania dość ważnego segmentu opinii publicznej czyli blogerów i komentatorów. Jestem przekonany, że to było prawdziwym powodem „zajumania” portalu przez spolegliwego Gawriona.

To chyba jakiś „gawrion”, bo przecież nie orzeł ani bielik.

Gdy tam się zajrzy to natychmiast rzuca się w oczy grafika – wszelkie odcienie błękitu, jakby żywcem ściągnięte z izraelskiej flagi. Jedynym „polskim” elementem jest umieszczony obok logo obrazek ptaszka mającego symbolizować godło Polski, taka krzyżówka kurczaka z wroną z przekrzywioną koroną, która bardziej przypomina beretke menela. Tylko jeszcze peta w gębie brak. Jawna, bezczelna szydera z polskiego symbolu narodowego.

Strona stała się z „niepoprawnej” „poprawna”, jawnie pisowska i syjonistyczna. Wycięci zostali wszyscy, którzy byli w stanie jeszcze zachować krytyczne, „niepoprawne” myślenie”.

Jak łatwo się domyśleć notowania strony poszybowały w dół. Strona stała się zwykłym partyjnym ściekiem gdzie zawsze znajdują przytulisko trolle wyrzucone z innych portali.

Sam Gawrion dumny jest z wymyślonego ponoć przez niego systemu administrowania – „AIM(S) – Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion”. Ten „inteligentny” system polega w skrócie na tym, że władze posiada grupka najgłupszych trolli, którzy odpowiednio oceniając komentarze powodują ich ukrycie. Ta banda najgorszej swołoczy spełnia także inne „pożyteczne” zadania, np donoszenie do tzw „organów państwa” na wszystkich, którzy wg pisowskiego pkt widzenia „działają na szkodę państwa”.

W rzeczywistości to nie Gawrion wymyślił ten system nadzoru, to pomysł Niemców stosowany w obozach koncentracyjnych gdzie spośród więźniów, głównie żydów, werbowano największe swołocze, uzbrajano ich w pały a oni za szansę przeżycia katowali współwięźniów. Na „niepoprawni” ta zasada funkcjonuje w najlepsze a Gawrion, jak kiedyś SSman w KL, nie musi sobie sam brudzić rąk, bo to „społeczność” (czyt. Kapo) „źle ocenili treści”.

Ostatnio portalik Gawriona stanął w pierwszym szeregu walki o „wyszczepienie” polskich gojów. Każda dyskusja krytyczna jest usuwana, cytowane opinie naukowców chowane do piwnicy. Wczoraj jeden z najdłuższych stażem blogerów został usunięty bo ośmielił się przytoczyć wypowiedź prof. Zielińskiego, wybitnego fachowca w temacie.

Sam Gawrion poszedł jeszcze dalej niż Kaczyński, który podzielił Polaków na „lepszy i gorszy sort”. Gawrion, który okazał się być wybitnym ekspertem od genetyki i wirusologi nazwał tych szczepionko-sceptycznych „szurami, kretynami i łajdakami” mimo, że jak sam wyznał nie ma zamiaru się szczepić…

Akcja „wyszczepienie” Polaków idzie opornie więc znowu „wszystkie ręce na pokład”. Nachalna, gebbelsowska propaganda w mediach, ustawki z celebrytami, którzy „biją się” o zastrzyk, mogą nie wystarczyć, więc wypuszczono na media społecznościowe sfory płatnych trolli. Gawrion znowu dostał szansę i możliwość zarobienia kilku srebrników.

Teraz rozumiecie dlaczego należy omijać „niepoprawni”.pl szerokim łukiem?

[Zrozumieliśmy to od momentu, gdy okazało się, że ta witryna to jeden z medialnych odprysków działalności ukraińskiego agenta, Sakiewicza – admin]

Jarosław Ruszkiewicz
http://niepodległy.pl

Komentarzy 7 do “Niepoprawni.pl: Dlaczego należy ich omijać szerokim łukiem?”

 1. AlexSailor said

  Po wysłuchaniu kilku nagrań Jacka Hogi (ad Arma), JE Grzegorza B., przeczytaniu kilku artykułów tu właśnie „na gajówce” , ale nie tylko, można stwierdzić, że wielki wpływ na Polskę ma FSBU. Być może w dużym stopniu kontrolują Polskę. I nie można mieć o to nawet do ukrów pretensji. Po prostu robią, co do ich służb należy. Zaś medal nadany przez FSBU jednemu z polskich głównych goebelsów, jest w zasadzie kropką nad „i”. Ba, nawet jest błędem, bo żadna poważna służba nie daje takich odznaczeń jawnie. A wynikać może z tego, że w ogóle się z nami nie liczą. I w zasadzie nie można mieć do nich pretensji. Po prostu zgroza.

 2. never mind said

  Jak mozna zostać trollem? Płatnym? Czy są jakieś kursa i czy przedtem należy się przestać uważać się za porządnego człowieka? Jakie predyspozycje są w tym fachu wymagane?

  Tera na trochę powazniej:
  Gdy kto zasady działania trolli, łatwiej mu ich zwalczać.

 3. JanuszT said

  Kiedyś wchodziłem tam, ale szybko się przekonałem, że tam pisze żydostwo. Także nie polecam…

 4. Ad. 1

  można stwierdzić, że wielki wpływ na Polskę ma FSBU. Być może w dużym stopniu kontrolują Polskę

  Aż tak im zagrażamy? Na pewno? 🙂

 5. JADAM said

  A co to są trole ???
  Pracują , jak ta banda napastliwych -telefonicznych oferentów cudów na kijkach ?
  Nie rozumiemy się – czy tyg. powszech. , gaz. wyb. , dtv , pol (cośtam ) , czy cokolwiek pisane , świetlone , brzękające w radyjach , – to też t r o ll n i e czy n i e ???
  ………….
  Czytasz , słuchasz , oglądasz – m y ś l !!!
  I nie jęcz , że jakieś trolle cóś tam byzgrają .

  Od wielu lat na to ….coś nie zaglądam , chociaż i tam pisywała Matka Polka.
  …. Brakuje mi trochę powiastek z serialu poznaniaka ,
  ale idzie przeżyć.
  Jeśli dno dna – zdechnie .
  Jeśli ma klientelę (czytelników ) – każdy ma swoje wyobrażenie świata.

 6. SL said

  Poczytajcie sobie to
  https://niepoprawni.pl/comment/1657925#comment-1657925
  Zwłaszcza niektóre komentarze są „ciekawe”.
  Jawne wybielanie OUN-UPA

 7. Atrapy „opozycji” czy „alternatywne”

  są doprawdy liczne.

  „ostrzega się użytkowników przed portalem …, jest bowiem możliwe, że ten portal jest kreacją tajnych organów i to nie koniecznie z Polski. Inwigilacja osób publikujących w tym portalu nie jest wykluczona.”

  https://prawicapl.wordpress.com/2013/10/30/holokausttm/

  takich portali, wykreowanych lub przejętych przez służby takie czy inne, jest bez liku, w fazie instalacji i upowszechniania przebierają się w różne opończe, dlatego zawsze należy z uwagą obserwować portal, któremu zaweirzamy nasze myśli, bowiem:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2

  „opozycja” jest przygotowywana na długo przedtem, zanim zostanie użyta, w linku także komentarz do wydarzeń określonych kodem propagandy: „pandemia”. A komu to wyjaśnienie nie wystarczy, to choćby:

  http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Metody_walki

  prostoduszność nie przydaje się zbytnio na tym terenie.

  Nie dziwmy się zbytnio, kiedy jakiś nam sympatyczny portal zniknie, być może provider otrzymał jasne polecenie, albo też stracił sponosora.

  O tym, że siedlisko licznych blogerów, google „blogspot.com” jest bezpośrednio połączony, nie można wykluczyć, że jest częścią infrastruktury, wywiadu USA, to powinien sobie każdy od dawna uświadomić. Nasz tutejszy provider wordpress.com:

  „IP Address 192.0.78.12 – 3,921 other sites hosted on this server
  IP Location United States Of America – California – San Francisco – Automattic Inc”

  musi być też na usługach, choć mało się o tym mówi, ale nie łudźmy się zbytnio.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: