Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kar o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  Lily o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (25 – …
  bryś o Wolne tematy (25 – …
  Sudbina Srba o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  miś puchatek o Sprawa biskupa Torres’a – odwo…
  miś puchatek o Wolne tematy (25 – …
  Marucha o Moc milczenia. Przeciw dyktatu…
  Marucha o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
  Voodoosch o Tanie show Trybunału w Hadze ś…
  lewarek.pl o Wolne tematy (25 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

O tych, którzy się na niemiecką propagandę nabrać dali…

Posted by Marucha w dniu 2023-01-30 (Poniedziałek)

No i redakcja „Myśli Polskiej” wreszcie przestała „rżnąć głupa” w kontekście moich zarzutów, że stawia na sojusz polsko-niemiecki i przyznała, że rzeczywiście uważa, że Niemcy od 1945 r. nie są zagrożeniem dla Polski, a więc cała linia strategiczna Dmowskiego de facto się załamała.

Nie wiem, jak redakcja chce wytłumaczyć niemiecki rewizjonizm, który szalał w RFN aż do Helmuta Kohla, który zwinął go pod dywan kiedy się okazało, że Niemcy mogą wykorzystać naszą „opozycję demokratyczną” do rozwalenia bloku wschodniego, zjednoczenia Niemiec, zniszczenia państwa polskiego i przejęcia w sposób dyskretny kontroli nad Mitteleuropą. Ale to już nie mój problem.

Trzeba było naszego odejścia, żeby zostało powiedziane wprost, co było cały czas zbywane milczeniem albo wręcz negowane. Cały nasz dorobek naukowy dotyczący Niemiec był przez redakcję notorycznie ignorowany, więc trudno było to dłużej tolerować, skoro wyniki naszych badań były nie do pogodzenia z nowym wręcz dogmatem redakcyjnym, że Niemcy są biednymi i bezzębnymi ofiarami i że każdy, kto pisze o niemieckim zagrożeniu, popiera USA. Co oczywiście jest kompletną bzdurą, skoro można uważać, że oba państwa prowadzą w stosunku do Polski bezprzykładną neokolonialną politykę. I że trudno leczyć dżumę cholerą…

„Gratuluję” redakcji tego dobrego samopoczucia w kwestii niemieckich działań co do Polski i na terenie Polski po 1945 r….

Oto na łamach „Myśli Polskiej” Przemysław Piasta pisze:

Podobnie bezzasadne jest demonizowanie kwestii niemieckiego imperializmu. Niemcy, pomimo zjednoczenia, pozostają państwem złamanym, politycznie niesamodzielnym. Pozostając de facto pod amerykańską okupacją (w RFN stacjonuje obecnie ponad 40 tysięcy amerykańskich żołnierzy) nie są na arenie międzynarodowej podmiotem samodzielnym. Dlatego od dekad budują swoją pozycję poprzez ekspansję gospodarczą (co czynią skutecznie) i budowę pozycji politycznej w ramach europejskiego projektu federacyjnego. Przy czym w tym drugim aspekcie nie posiadają pełnej sterowności. Unia Europejska stała się bowiem w ostatnich latach, nie tyle instrumentem polityki niemieckiej, co instrumentem ponadnarodowych elit globalistycznych. Zatem nie ma co walczyć z niemieckim imperializmem, w klasycznym tego słowa rozumieniu.

Rzecz jasna niemiecki imperializm może się jaszcze odrodzić, może stać się zagrożeniem w nieokreślonej przyszłości. Nie stanie się to jednak dzisiaj, jutro ani pojutrze. Tę bitwę wygraliśmy, czas przestać ją toczyć.

Po co zatem walka z niemieckimi wiatrakami? Partii rządzącej potrzebna jest do zbicia politycznego kapitału. Wskazanie czytelnego wroga to podręcznikowa wręcz metoda na odniesienie sukcesu w tej materii. Szczególnie jeśli sojusznikiem jest nie tylko trudna historia, ale i głęboko zakorzenione stereotypy. Trudniej odpowiedzieć, dlaczego ten stary kotlet odgrzewają ci, którzy określają się jako endecy. Nie znam odpowiedzi na to pytanie. Jeśli jednak czynią tak dlatego, że takie a nie inne stanowisko wobec Niemiec zajął przed ponad stu laty Roman Dmowski… oznacza to, że z Dmowskiego niewiele zrozumieli.

Za: https://myslpolska.info/2023/01/27/piasta-sprawy-wazne-i-wazniejsze/. Wyboldowania moje.

Magdalena Ziętek-Wielomska
https://konserwatyzm.pl

 

Komentarze 34 do “O tych, którzy się na niemiecką propagandę nabrać dali…”

 1. Mietek said

  Podobnie bezzasadne jest demonizowanie kwestii niemieckiego imperializmu. Niemcy, pomimo zjednoczenia, pozostają państwem złamanym, politycznie niesamodzielnym. Pozostając de facto pod amerykańską okupacją (w RFN stacjonuje obecnie ponad 40 tysięcy amerykańskich żołnierzy) nie są na arenie międzynarodowej podmiotem samodzielnym. Dlatego od dekad budują swoją pozycję poprzez ekspansję gospodarczą (co czynią skutecznie) i budowę pozycji politycznej w ramach europejskiego projektu federacyjnego. Przy czym w tym drugim aspekcie nie posiadają pełnej sterowności.

  Nie wiem, w czym problem? Wszystko napisane zgodnie z prawdą.

  Dalej pisze..

  Unia Europejska stała się bowiem w ostatnich latach, nie tyle instrumentem polityki niemieckiej, co instrumentem ponadnarodowych elit globalistycznych. Zatem nie ma co walczyć z niemieckim imperializmem, w klasycznym tego słowa rozumieniu.

  Też wszystko prawda, dzisiejsze Niemcy to bezzębna szczekaczka, nic więcej.

  Dalej..

  Rzecz jasna niemiecki imperializm może się jaszcze odrodzić, może stać się zagrożeniem w nieokreślonej przyszłości. Nie stanie się to jednak dzisiaj, jutro ani pojutrze. Tę bitwę wygraliśmy, czas przestać ją toczyć.

  Wszystko prawda.

 2. Listwa said

  „Unia Europejska stała się bowiem w ostatnich latach, nie tyle instrumentem polityki niemieckiej, co instrumentem ponadnarodowych elit globalistycznych”

  – jest to i to panie Piasta, a MyślPolska to nie ideologia i tendencyjne zaożenia, jak to zaczynacie robić.

 3. Dario61 said

  Hitler po dojściu do władzzy potrzebował 6 lat by stworzyć faszystowskiego potwora,banderowcy od 2014 8 lat by zarazić swą zbrodniczą ideologią większość Ukraińców.Nawet tych rosyjskojęzycznych.U nas piorą już mózgi poliniactwu rusofobią chocby nawet była nie do końca zgodna z prawdą.Więc trzeba być czujnym i nie tylko wobec sąsiadów.

 4. Piłka w grze.

 5. JADAM said

  Ad 3) Dario 61
  DOOOOBRA obiecanka dla gawiedzi , to 99 % sukcesu :
  1 ) Wszystkie baby są w s p ó l n e – i aktiabrskaja (pażdziernikowa)
  rewolucja pobiediła ( wygrała !???! )
  2 ) 100 milionów dla KAŻDEGO (….) zapodał Bolek z Polanki .
  ( Nie dodał tylko tego – BEZNAPLETKOWCA – tzn .stulejkowców .
  A tłumoki znad Czaskowianki poleciały za „kapustką”
  3) Libia – Kadafi to ultrabandyta , a stworzenie z państwa ogrodu
  warzywno- owocowego dla CALUSIEJ Europy , – to zbrodnia.
  …..
  …..
  …..
  X ) Banderland , jak nie zostanie anihilowany ,- to Polacy skończą ,jak
  Prusowie ( był taki narodek / plemię do XII wieku na ziemiach Pl )

 6. Kojak said

  od 1 Niemcy ekspansje gospodarcza ? Co czynia skutecznie ? CZynili skutecznie teraz juz sa totalnie w czarnej dupie i leca nadal na dol ! Nie moge sie nadziwic dlaczego debilne szkopy zawiesily sobie petle na szyje i sie wieszaja. Toc ta ich minster MSZ to agresywna wariatka chyba z uszkodzonym mozgiem . Jej miejsce we szpitalu nie na urzedzie !

 7. Kojak said

  od 5 Nawet czolowe niemieckie markowe firmy jak; Volksvagen , BMW i inne znane, chca uciekac z Niemiec !!!

 8. Liwiusz said

  Polska była potęgą w czasach gdy orano koniem. 90% Polaków żyło z ziemi. Dzisiaj o potędze i dobrobycie decyduje nowoczesny przemysł. Dobrze o tym wiedzieli komuniści. W każdej ambasadzie była grupa osób zajmująca się szpiegostwem technicznym. Warto odnaleźć w archiwach wykradzione materiały, z którymi nie mogliśmy sobie wtedy poradzić. Komuniści wieś przenieśli do miasta. Tworzyli olbrzymie PGR-y. Dzisiaj nie ma pracy w rolnictwie i w przemyśle. Unijna kasa jest wydawana z myślą o nadchodzących wyborach a nie o pomyślności następnych pokoleń.

 9. Ramirez said

  Wystarczy ująć to tak:
  Grupa ludzi, która z nadania USA, ale w istocie należąca do Międzynarodówki Bankierów, okupuje Niemcy, prowadzi wobec Polski wrogą politykę.
  Inną niż wroga polityka USA, ale również wrogą.

  Tak że, i RFN są dla Polski realnym Wrogiem, i RFN jest terytorium okupowanym.
  Proste?
  Jak włos Mongoła.

 10. Mietek said

  Do Kojak.
  od 1 Niemcy ekspansje gospodarcza ? Co czynia skutecznie?
  Do tej pory całkiem dobrze im szło, dopiero rosyjska interwencja na upa inie zmieniła wszystko.
  A to że robią to wszystko na własne życzenie, to raczej wynika z tego, że byli zbyt pewni swoich możliwości, pytanie tylko brzmi? Czy to wspólny efekt Rosji i USA, czy sprawy potoczyły się przypadkiem?

 11. CBA said

  re 8 Ale około 70 % ziemi było w rękach polskich. rolników. Reszta… to PGR i Sp-Rolnicze.

 12. Mietek said

  Jeszcze w odpowiedzi dla kolegi Kojaka.

  Węgierski premier Orbán mówił o rozczarowaniu Niemców polityką sankcji Berlina.

   Polityka Niemiec, a także przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen, w okresie kryzysu, w szczególności nałożenie sankcji, wywołały szok kulturowy i zmniejszyły wiarę Węgrów w niemiecką praktyczność – powiedział węgierski premier Wiktora Orbana.

  „My, Węgrzy, mamy kolejny szok kulturowy związany z Niemcami.

  Dorastałem w poczuciu – zawsze tak mówiono na Węgrzech – że Niemcy – no tak! Niemcy są dokładni, inżynierowie, kalkulują, nie spieszy im się, wiedzą co oni robią.

  Teraz widzimy, co oni robią, bo Komisja Europejska ma niemieckiego przewodniczącego.

  Zawiedli z sankcjami, przeliczyli się, z zawodowego punktu widzenia nie liczyli się do końca” – powiedział polityk w rozmowie z Kossuth radio.

  Według niego wielu europejskich przywódców w czasie kryzysu „zwinęło się w kłębek i najeżyło jak jeże”. Węgry natomiast przeszły na „aktywną obronę” i nie „zrzuciły ciężaru wzrostu cen energii na obywateli, jak to robiły wszędzie”, ale kontynuowały politykę obniżania rachunków za media.

  „Dzięki ochronie mediów rodziny zaoszczędziły miesięcznie 181 tys. forintów (ok. 500 dolarów). Oczywiście nie trzymały ich w dłoniach, listonosz ich nie przywiózł, ale nikt po nie nie przyjechał” – powiedział Orban.

  Jego zdaniem Unia Europejska nie ma odwagi przyznać się do błędności polityki sankcyjnej, a Węgrom siły, by zmienić stanowisko większości państw, więc sankcje wobec Rosji prawdopodobnie będą kontynuowane, mimo ich nieskuteczności.

  I tak to właśnie wygląda.

 13. Crestone said

  „…który zwinął go pod dywan”
  Pani Magdalena Ziętek-Wielomska połączyła niefortunnie dwa odrębne powiedzenia:
  – zamieść śmiecie pod dywan
  – zawinąć ciało w dywan

  ———
  Nie aż tak niefortunnie.
  Admin

 14. Jabo said

  Panie Mietek, czy to rzeczywiście Niemcom dobrze szło. Niemieckie koncerny są niemieckie tylko z nazwy. Decydujące udziały mają w nich fundusze inwestycyjne z Black Rockiem na czele, zarządzane zza oceanu. Oni nie stracą. Co zgubią w Niemczech, znajdą gdzie indziej. Po tyłku to dostanie społeczeństwo niemieckie, ale czy ono jest tak do końca niemieckie. Mają przecież miliony Turków, do tego „ubogaceni” zostali przez Merkiel setkami tysięcy nowych imigrantów. Z resztą ci sami macherzy ubogacają nas Ukraińcami, w tym samym celu. Oni źle się czują w pąństwach jednorodnych etnicznie, jak powiedziała jedna żydówka. Państwo Wielomscy wsiedli na niemieckiego konika i niczego innego nie widzą i dlatego bardziej przemawia do mnie , to co pisze Przemysław Piasta. To nie jest początek XX wieku. Dzisiaj o świecie nie decydują państwa i ich rządy, ale ukryci właściciele wielkich korporacji. Może po za Rosją i Chinami i oto idzie walka. Bez tego nie domknie się wizja wspaniałego, korporacyjnego świata, zarządzanego cyfrowo, w każdym najdrobniejszym szczególe, ku chwale najbogatszych rodów na świecie. Czyż odgrywanie roli Boga dla całej planety nie jest warte ofiary nawet pary miliardów przedstawiciel pospólstwa. Przecież to nie wygórowana cena. Pospólstwo w takiej ilości jest zbędne w czasach automatyzacji i cyfryzacji, a tylko niszczy planetę.

 15. Swiat bez zmian said

  Wam się coś tutaj myli.. Hitler i 3 rzesza to forma i próba UPAŃSTWOWIENIA wielkich faszystowskich prywatnych korporacji, w których obywatel miał stać się ponownie pracownikiem/niewolnikiem i dłużnikiem Pana feudalnego w nowym stuleciu.. Po to ma miejsce urbanizacja wielkich obozów miejskich (gett)

  Stalin i projekt sowiecki od drugiej strony był dokładnie tym samym celem.. Zarówno projekt sowiecki(łagry-przymus kolektywizacji) jak i nazistowski( Dachau) to socjalizm!

  Albert Kahn przedstawiciel Wall Street i projektant Detroit (General Electric /H. Ford/Rockefeller) został wybrany na „Balcerowicza” planu NEP-u 5 letniego Stalina w ZSRR.!

  Gdy w USA był wielki kryzys 1929r. pieniadze z USA zostały przetransferowane do Niemiec na zbudowanie Rzeszy i do sowietów na projekt kolektywizacji gospodarki.. kryzys z 2008r przetransferował pieniądze z Europejskiego systemu bankowego do Azji na rynki wschodzące , głównie do Chin po to, by przeciwstawić azjatyckiego żyda( Jezuici) europejskiemu żydowi (Illuminaci) ,tym samym dojdzie do 3 wojny światowej przez ostateczne uderzenie Izraela w Iran oraz USA w Rosje i Chiny i na odwrót. To Gog i Magog

  USA to świetny Kraj , ale jest niszczony od wewnątrz (rak) tak samo jak niszczona jest Polska własnie przez wielkie faszystowskie korporacje , które stworzyły nazizm , Hitlera i sowietyzm nazwany obecnie demokracją i liberalizmem!

  Zarówno Hitler od Bauera-Rotschilda jak i Stalin(Gruzin) , który był wybrankiem Jezuitów został „stworzony” przez utworzony w 1776r w Ingolstadt w Bawarii zakon illuminatów będący dziełem anty-ludzi od Cecila Rhodesa, Alfreda Milnera i włoskich/europejskich średniowiecznych rodzin arystokratycznych, których członkowie byli cesarzami rzymskimi( Habsburg/Hohenzollern,Longobardowie/Karolingowie) i papieżami ( Jezuici) rodzina Borgia itp. Adam Weishaupt dokładnie opisał plan imperium brytyjskiego i rzymskiego zalecając by utworzyli świecką faszystowską hierarchie na wzór zakonu Jezuitów celem przejęcia władzy na świecie.

  Roosevelt to mason 33* nazywał się Rosenfeld (Niemiec) Kennedy i Bush to Niemcy, Kissinger to również Niemiec. Trocki to Bronstein a Stal(in) – Dżugaszwili , Len(in) to Uljanow, a Put(in) to prawdopodobnie Szełomow i generalnie też ma powiązania gruzińskie przez Ojca.
  Jak wiemy z Historii połączenie żyda i Niemca daje koktajl mołotowa i tak koło się zamyka.

  Berel Lazar w swoim przemówieniu przyznał (moim zdaniem) że Putin od wczesnych lat był ich projektem politycznym(kabała) być może też ze względu na to, że ojcem mógł być gruziński żołnierz.

  Wielkie Niemcy i Rzesza to projekt imperium rzymskiego , którego schedę przejęły USA i uruchomiły wielką korporacje faszystowską pod nazwą UE na podstawie traktatów rzymskich o Unii Europejskiej jako sfederalizowane super Państwo korporacji nazistowskich.

  Dlatego chociażby realizowane są takie projekty jak AH1N1 i COVID-19/HIV oraz nazistowska cyfryzacja gospodarki wraz z BIO i EKO oraz „globalnym ociepleniem” emisja CO2.

  Putin i Rosja ,gdyby nie dostali ochrony rady najwyższej to mogliby zachodowi nastukać, dlatego że dla Rosji , Ukraina i Syria to jest wojna egzystencjalna na przetrwanie, ale dla USA i zachodu również (BRICS) i dedolaryzacja swiatowej gospodarki. Gdyby nie geopolityczny zbieg zdarzeń w funkcji czasu , który powoduje przebiegunowanie światowej gospodarki i ekonomii na wschód to Rosja podzieliła by los Afryki a i żadnego Putina by nie było tylko wciąż Jelcyn i od razu NATO byłoby w Rosji, a nie robi podchody przez Syrie, Kaukaz i Ukraine!

 16. corintians said

  Mietek, widze ze znasz sie na wszystkim.
  Czy wiesz jakie bylo prawdziwe poparcie dla Lukaszenki w wyborach?

 17. Zerohero said

  Wielomscy chcą żyć. Lepiej walić w Niemców niż międzynarodowego żyda.

 18. Listwa said

 19. revers said

  Twit: Magdalena Ziętek-Wielomska
  @MWielomska
  ·
  20h
  I ma rację. Zachód tej wojny nie wygra i kiedyś trzeba będzie znaleźć kozła ofiarnego. PL będzie idealnym kandydatem, jako główny podżegacz wojenny. PL poniesie konsekwencje swojego zaślepienia i chorej megalomanii. Rosja przetrwa, a PL być może nie…
  dorzeczy.pl
  Były ambasador Niemiec ostrzega: Polskie pięć minut może się szybko skończyć
  Były ambasador Niemiec w Polsce Rolf Nikel uważa, że „polskie pięć minut”, związane z wojną na Ukrainie, „może się szybko skończyć”.

  Bylo zobaczyc wykresy makroekonomiczne Niemcow, spadek eksportu do historycznie niskich wartosci,

  Dzień dobry z #Niemcy, gdzie PKB skurczył się o 0,2% w 4Q 2022 QoQ, co oznacza, że Urząd Statystyczny zrewidował swój szacunek ze stagnacji do skurczenia się w 4Q, a to zwiększa prawdopodobieństwo #recesji. Konsensus oczekuje, że niemiecki PKB skurczy się o 0,5% w 1Q 2023 QoQ.

  Tu tez odpowiedni wykres makroekonomiczny, ktory pownien pokazac sie w kazdym rzeczowym artkule o wydolnosci polityczno ekonomicznej panstwa, czy regionu, a nie ze wyprodukujemy LEOPARDA z powiezonego materialu i paru nie aktualnych technologii.

 20. Alain said

  Europa 2035 szybciej niż planowano. Już odgrodzono płotem lubelskie i podkarpackie pod pretekstem ASF z Ukrainy. A z Polski pozostanie coś na wzór Księstwa Mazowieckiego. https://www.delfi.lt/pl/aktualia/swiat/europa-2035-europa-srodkowa.d?id=65156953

 21. NICK said

  Alain.
  Zaraz potem 15-minutówki.
  Zaraz czyli już.

 22. Marucha said

  Lekceważenie Niemców… kolejny przejaw polskiej głupoty, której historia nic nie zmieniła…

 23. Swarożyc said

  Kolektywna pamięć katolaka jest jak pamięć złotej rybki, czego dowodem jest m.in. histeria probanderowska aktualnie grasująca w Polsce. Podobnie jest z Niemcami;nic nie wskazuje aby Niemcy zmieniły cele swojej polityki w stosunku do Polski, a co najwyżej, sposoby na bardziej subtelne. Niemcy będą niegroźne dla Polski kiedy będą podzielone na 600 małych landów, odgrodzonych od Polski granicą celną.
  żydowskie plany wobec Niemiec są/były jak najbardziej słuszne.
  Niemiec jako przyjaciel Polski to mżonka!

  dobrz plan dla Niemiec:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Plan_Morgenthaua
  Jeszcze lepszy plan dla Niemiec:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Niemcy_musz%C4%85_zgin%C4%85%C4%87!
  Bardzo sensowny wykład M. Wielomskiej

 24. Marcin said

  Jeśli Niemcy są narzędziem w rękach USA to USA to narzędzie może użyć w każdej chwili.
  Ratunku już znikąd.

 25. Piotr B. said

  Re 10.Mietek,Niemcy poniosla niemiecka BUTA jak zawsze.Mysleli ze ruskiego mozna ogrywac tak samo jak robila to Katarzyna.Inne czasy nastaly,Putin to nie potulny malzonek carycy ktorego mozna bylo sie pozbyc w prosty sposob.A z Lawrowem tworza duet ktorego zazdroszcza wszystkie narody i szwabskie WODZusIE o tym wiedza.Bo tak dzis mozna tylko nazwac rzadzacych tym kadlubem niemcami zwanym.

 26. Anzelm said

  Niemiecki rewizjonizm czy ukraiński rewizjonizm były sponsorowane od końca wojny przez wuja sama, jako narzędzie zimnej wojny . Redakcja otrzymała artykuł na temat, ale z jakiegoś powodu nie uznała za stosowne aby go opublikować.

 27. Swarożyc said

  ad23
  W uzupełnieniu dodam że w pierwszej części wykładu, p Magdalena mówi o filozoficznych podstawach niemieckiej polityki w XX wieku.

 28. Swarożyc said

  Niemcy jako psychopaci…

 29. lewarek.pl said

  Niemcy nie porzuciły i nie porzucą swojego Drang nach Osten. To jeden z filarów ich polityki zagranicznej. Chociaż hasło to nie pada oficjalnie, to przecież wszystkie działania niemieckie z ostatnich dekad pokazują, że jest realizowane.
  Niemcy są największym egzystencjalnym zagrożeniem dla Polski.

 30. gnago said

  Dla każdego rozumnego liczą się fakty, a takim faktem jest brak uznania mniejszości polskiej w Niemczech. A to jasno precyzuje niemieckie zamiary wobec Polski. Nie udało się zbrojnie próbują gospodarczo. I to lepiej im idzie dzięki głupcom w Polsce

 31. NICK said

  Gnijący świat you tube.

 32. NICK said

  you tube wojenka lao che.

 33. NICK said

  Chińczyk nas nie lubi.
  Szkoda to jest nasza.

 34. Listwa said

  Rzeczowo:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: