Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  prostopopolsku o Tortura nadziei
  prostopopolsku o „Udu***y cię tak, że się…
  oszolomklasyczny o Demokracja jako broń. „Global…
  Lily o Wolne tematy (23 – …
  Gem o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Zabójstwo Kennedyego, 9/11 i…
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  Gem o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  UZA o „Udu***y cię tak, że się…
  emilo o Wolne tematy (23 – …
  emilo o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Hanna Gronkiewicz-Waltz (Haka Grundbaum)

Posted by Marucha w dniu 2014-07-12 (Sobota)

Hanna Beata Gron­kie­wicz-Waltz (Haka Grund­baum), ur. 4 lis­to­pa­da 1952 w War­sza­wie – ży­dow­ska praw­nicz­ka, eko­no­mis­tka, po­li­tyk, pre­zes Narodowego Ban­ku Pol­skie­go w latach 1992– 2001, prze­wod­ni­czą­ca Ra­dy Po­li­ty­ki Pieniężnej w latach 1998–2001, wiceprezes Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (EBOR) w latach 2001–2004, posłanka na Sejm RP V kadencji w latach 2005–2006, od 2 grudnia 2006 prezydent miasta stołecznego Warszawy, wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej.

W 1992 roku zmieniła na stanowisku prezesa NBP, Grzegorza Wójtowicza zamieszanego w aferę Art-B. Tę zmianę koła dobrze poinformowane skomentowały: „zamienił stryjek siekierkę na kijek”.

Kim była Hanna Gronkiewicz-Waltz? Chociaż pochodziła z plemienia Judy, głosiła się gorliwą katoliczką, aktywistką Ruchu Odnowy w Duchu Świętym, gorąco popieraną przez bpa Dembowskiego, współtwórcę Okrągłego Stołu i zażartego przeciwnika lustracji. Twierdziła, że przed każdą decyzją radzi się Ducha Świętego. Jej katolicyzm mocno przygasł, kiedy na pewnym przedwyborczym wiecu zapytana, do jakiej parafii należy, nie umiała na to odpowiedzieć, a Duch Święty niczego jej nie podszepnął.

We własnoręcznie przez Gronkiewicz-Waltz napisanego życiorysu będącego załącznikiem do podania o przyjęcie na Wydział Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, w rubryce „nazwisko rodowe matki” zostawiła puste miejsce.

Życiorys Hanny Gronkiewicz-Waltz zawiera zastanawiający epizod. W okresie pierwszej „Solidarności” była tak agresywnie i bezpardonowo atakującą rząd Jaruzelskiego działaczką studencką, że po wprowadzeniu stanu wojennego wszyscy byli pewni, że natychmiast zostanie aresztowana. Ona jednak została przez rząd Jaruzelskiego hojnie nagrodzona zsyłką do Paryża i wysokim stypendium w dewizach na ukończenie studiów na Sorbonie. Należałoby skrupulatnie zlustrować jej teczkę, o ile komisja Michnika gdzieś jej nie „zagubiła”. Byłaby to niepowetowana strata dla historii.

Powołana po Wójtowiczu na stanowisko prezesa Narodowego Banku Polskiego zaraz pokazała co potrafi. Tę zmianę koła dobrze poinformowane skomentowały: „zamienił stryjek siekierkę na kijek”.  Wkrótce po jej nominacji amerykański gangster żydowskiego pochodzenia Srul Bogatin, założył w Lublinie bank z kapitałem zakładowym 1.000 ówczesnych złotych tj. 10 groszy. Zaraz po założeniu bank „zachwiał” się i wystąpił o pożyczkę do Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ta zgodnie z nakazami Talmudu natychmiast podparła chwiejącego się gangstera „pożyczką” 100 mln dolarów, wypełniając plemienny obowiązek, choć Bogatin dawał mniejsze zabezpieczenie niż Bagsik i Gąsiorowski.

Gronkiewicz-Waltz dając gangsterowi „pożyczkę” 100 mln dolarów wiedziała, że Stany Zjednoczone występują właśnie do Polski z żądaniem o ekstradycję Bogatina, celem rozliczenia go za oszustwa popełnione na terenie USA, w każdym razie wniosek taki wpłynął i Polska Bogatina wydała do USA, gdzie zainkasował wyrok 15 lat więzienia za oszustwa. Nasze 100 mln dolarów zniknęły podobnie jak te pożyczone Bagsikowi, bo Gronkiewicz-Waltz „zapomniała” upomnieć się o nie w amerykańskim sądzie, popełniając w ten sposób przestępstwo z art. 231 § 1 kodeksu karnego (niedopełnienie obowiązku służbowego połączone z wielką stratą państwa).

Choć Hanna Gronkiewicz-Waltz deklarowała w jednym z wywiadów, że nie ma sobie nic do zarzucenia w żadnej sprawie, a gdyby złamała prawo, to już dawno usłyszałaby zarzuty, to sprawa ta jak bumerang wraca od czasu do czasu przywoływana na arenie politycznej, ale również dzięki dochodzącemu swoich praw w sądzie Olczakowi (akcjonariusz PKBL). Dotychczasowe, przekazywane przez Olczaka zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez grupę osób powiązanych ze sprawą PKBL, w tym byłą prezes Narodowego Banku Polskiego, okazywały się bezskuteczne.

Było tak między innymi przy złożonym przez Tadeusza Olczaka zawiadomieniu o popełnieniu przestępstwa z listopada 2006 r., w przypadku którego, na podstawie postanowienia z dnia 31 stycznia 2007 r. stwierdzono, że opisane w nim okoliczności nie uzasadniają podejrzenia o popełnieniu przestępstwa, a co za tym idzie – odmówiono wszczęcia śledztwa w sprawie.

Ostatnią zainicjowaną przez niego sprawą przeciwko Hannie Gronkiewicz-Waltz jest oskarżenie przekazane Sądowi Okręgowemu w Lublinie, który następnie przetransferował je do Sądu Okręgowego w Warszawie.

Zgodnie z prywatnym aktem oskarżenia była prezes NBP miała w sprawie Pierwszego Komercyjnego Banku w Lublinie nie dopełniać obowiązków oraz nadużyć swoich uprawnień, a tym samym działać na niekorzyść akcjonariusza banku.

Po tej aferze, otrzymała prawie natychmiastowy awans na prezesa Europejskiego Banku Współpracy i Rozwoju (EBOR) który był nagrodą starozakonnych za jej samarytański uczynek. Od 2001 do 2004 była wiceprezesem ds. zasobów ludzkich i administracji Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. W 2005 wstąpiła do Platformy Obywatelskiej. Zajmowała się przebudową struktur partii w Warszawie. Zaangażowała się w kampanię prezydencką Donalda Tuska w wyborach w 2005.

28 grudnia 2005 została ogłoszona przez Platformę Obywatelską kandydatką w wyborach samorządowych w 2006 na stanowisko prezydenta Warszawy. W I turze wyborów zajęła 2. miejsce, a w II turze pokonała Kazimierza Marcinkiewicza. W związku z wyborem na urząd prezydenta Warszawy wygasł jej mandat poselski. 2 grudnia 2006 została zaprzysiężona na urząd Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. W 2010 zdecydowała się ubiegać o reelekcję. W pierwszej turze wyborów uzyskała 53,67% głosów, co zapewniło jej utrzymanie urzędu z pominięciem drugiej tury.

Podczas prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz w Warszawie powstało Muzeum Historii Żydów.

Jest również odpowiedzialna za aferę meczetową w Warszawie!

Chcąc uderzyć w rodowitych warszawiaków i ich tradycyjny nurt narodowo-katolicki, wydała zgodę na budowę kolejnego meczetu w Warszawie który ma stać się punktem do islamizacji Warszawy i całej Polski.

Przy rondzie Zesłańców Syberyjskich w Warszawie ruszyła budowa meczetu. Powstaje on głównie dzięki pieniądzom saudyjskiego sponsora, gdzie panuje najbardziej ortodoksyjna wersja islamu – wahabizm!… z którego pochodzi też – Osama bin Laden i Al Khaida – islamskie ugrupowanie terrorystyczne którego głównym celem stało się zwalczanie wpływów Izraela, USA i szeroko pojętego Zachodu w krajach muzułmańskich oraz szerzenie islamu w krajach niewiernych.

W Warszawie istnieje już jeden meczet który w pełni zaspakaja potrzeby muzułmanów przebywających w Polsce i znajduje się w Wilanowie przy ul. Wiertniczej. Należy do Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej, która prowadzi również Centrum Kultury Islamskiej. Gmina z Wiertniczej jest członkiem istniejącego od 1925 r. Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP. Przewodniczącym związku jest mufti Polski Tomasz Miśkiewicz.

Tymczasem meczet przy rondzie Zesłańców Syberyjskich buduje Liga Muzułmańska czyli radykalna islamska organizacja w Polsce której członkami są imigranci z krajów arabskich zwożeni celowo do Warszawy których zadaniem jest islamizacja Polski!

Liga Muzułmańska, zrzeszająca głównie imigrantów z państw muzułmańskich, związana jest z największej siecią europejskich organizacji islamskich FIOE (Federacja Organizacji Muzułmańskich w Europie). Raport sporządzony przez organizacje współpracującą z amerykańskimi służbami specjalnymi twierdzi, że FIOE tak naprawdę reprezentuje w Europie fundamentalistyczne Bractwo Muzułmańskie.

Od początku swego istnienia Bractwo sprzeciwia się świeckim tendencjom w krajach muzułmańskich, odrzucają wpływy zachodnie oraz żądają powrotu do zasad „Koranu” i szariatu. Motto tej organizacji brzmi: Allah jest naszym celem. Prorok naszym przywódcą.” Koran” naszym prawem. Dżihad naszą ścieżką. Śmierć na ścieżce Boga jest naszą jedyną nadzieją.

Silne powiązania łączą przywództwo, centralne instytucje oraz organizacje członkowskie FIOE z Bractwem, jak również z Arabią Saudyjską. Finansowanie FIOE pochodzi głównie ze źródeł w Zatoce, włączając w to niektóre rodziny panujące Zjednoczonych Emiratów Arabskich. FIOE ma silne powiązania z Hamasem i organizacjami finansującymi Hamas, niektóre organizacje członkowskie FIOE są powiązane z Al-Kaidą. Jedną z głównych i zarazem najbardziej znanych instytucji FIOE jest Europejska Rada ds. Analiz i Wydawania Fatw, założona w 1997 roku, której przewodniczy duchowy lider Bractwa Muzułmańskiego szejk Jusuf Al-Qaradawi. Jej fatwy można przeczytać na polecanej przez Ligę Muzułmańską w RP stronie islamonline.net.

Z fatw zamieszczonych na tej stronie dowiemy się, że zabijanie apostatów to czyn pozytywny, lecz nie należy tego robić, ponieważ szkodzi to… wizerunkowi islamu.

Nezar Charif warszawski imam w wywiadzie dla „Dispatch International”powiedział:

„DI”: Co Pan sądzi o fundamentalistycznych sektach islamskich, takich jak salafici czy wahhabici?
Imam Nezar Charif: Fundamentaliści islamscy są wspaniali. Ani dom, ani religia nie są wystarczająco silne bez solidnych fundamentów. Wszyscy muzułmanie są fundamentalistami.
„DI”: Czy chciałby Pan wprowadzenia prawa szariatu w Polsce?
Imam: Ależ oczywiście! Szariat jest taki sam dla wszystkich i dlatego jest lepszy niż polskie i europejskie prawo!

Takie to właśnie przysłowiowe „kukułcze jajo” podrzuciła Gronkiewicz Waltz mieszkańcom Warszawy i Polsce.

Meczet dla imigrantów islamskich zwożonych do Polski ma powstać ze środków radykalnych islamistów (wahabitów) z Arabii Saudyjskiej, patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Bractwo Muzułmańskie ale już koszty działalności meczetu i przyszłego getta islamskiego mają pokrywać …polscy podatnicy!

Wprost” ujawniło też kulisy sprzedaży kamienicy, dzięki której rodzina prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz zarobiła kilka milionów złotych. Problem w tym, że prawowitym właścicielem budynku był zupełnie ktoś inny.

Chodzi o sprzedaż prywatnej spółce pożydowskiej kamienicy przy ul. Noakowskiego 16 w Warszawie. Waltzowie i ich krewni odziedziczyli większość udziałów w tej nieruchomości po Romanie Kępskim, wuju męża pani prezydent stolicy. I odzyskali ją od stołecznej gminy w ekspresowym jak na tutejsze warunki tempie.

Sęk w tym, że Kępski nabył udziały w kamienicy, jak wynika z akt policji II RP i peerelowskiej milicji, od szajki oszustów, najprawdopodobniej tzw. szmalcowników. Oszuści bezprawnie przywłaszczyli ją sobie podczas wojny, gdy zginęli albo uciekli jej prawowici żydowscy właściciele. Mimo potwierdzających tę wersję dowodów, urzędnicy stołecznego ratusza już w III RP dali wiarę fałszywkom wystawionym pół wieku wcześniej przez sprytnych złodziei i w październiku 2006 r. przekazali nieruchomość m.in. Waltzom.

Kamienica stoi w bardzo atrakcyjnym punkcie miasta, w centrum, między ulicą Koszykową a placem Politechniki. Zdaniem agentów z biur nieruchomości, rynkowe ceny mieszkań w tej okolicy wynoszą dziś 11-14 tys. zł za 1 m2. Spółka z zagranicznym kapitałem Fenix Capital formalnie nabyła go w lutym 2007 r. od spadkobierców Kępskiego (w tym rodziny Waltzów) za 8 mln zł.

Hanna Gronkiewicz -Waltz słynie też z hojności w nagradzaniu swoich urzędników kosztem polskich podatników:

 • 24 mln zł – tyle pieniędzy prezydent stolicy, przeznaczyła na nagrody dla dyrektorów miejskich biur i ich zastępców od 2007 do 2012 roku
 • Od jesieni 2006 roku, gdy objęła fotel prezydenta, wypłaciła urzędniczej armii, bagatela, ponad 318 mln zł nagród.
 • Na prowadzenie w 2011 i 2012 roku oficjalnych profili na popularnym portalu społecznościowym miasto wydało grubo ponad pół miliona złotych
 • Najwięcej kosztowało miasto prowadzenie fan page’u w języku angielskim. Za jego utrzymanie ratusz zapłacił ponad 400 tys. zł. Według statystyk „lubi” tą stronę niewiele ponad 44 tys. osób. Druga ważna strona http://www.facebook.com/warszawa w 2011 roku i części obecnego kosztowała miasto niemal 40 tys. zł. „Polubiło” ją natomiast niecałe 36 tys. osób.
 • Pluszowe piórniki w kształtach kaczki, misia czy myszki, eleganckie wieczne pióra, a nawet serwisy śniadaniowe z drogiej porcelany to tylko niektóre z pomysłów na gadżety promocyjne jakie chce w 2013 roku zakupić stołeczne buro promocji. Przetarg jest rozpisany na sumę powyżej 200 tys euro co oznacza, że biurokraci chcą wydać nawet milion złotych na wyszukane gadżety.

Andrzej Waltz


Mąż Hanny Gronkiewicz – Waltz, Andrzej Waltz jest inżynierem transportu publicznego i absolwentem Politechniki Warszawskiej. Specjalizuje się w trakcjach elektrycznych.

Do czasu objęcia władzy w Warszawie przez Hannę, pan Andrzej zajmował się stołeczną infrastrukturą. Aktualnie mąż Pani Prezydent Warszawy prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą „Andrzej Waltz Projekty – Konsultacje – Oprogramowanie”, którą założył w 1996 roku. Zgodnie z wpisem do rejestru ewidencji działalności gospodarczej siedziba firmy mieści się w domu jednorodzinnym, w którym mieszka Hanna Gronkiewicz – Waltz wraz z mężem.
Wspólnie prowadzą więc rodzinną firmę o nazwie – stołeczne miasto Warszawa.

http://yelita.pl

Komentarze 24 do “Hanna Gronkiewicz-Waltz (Haka Grundbaum)”

 1. Luxeuro said

  ” Powstaje on głównie dzięki pieniądzom saudyjskiego sponsora, gdzie panuje najbardziej ortodoksyjna wersja islamu – wahabizm!… z którego pochodzi też – Osama bin Laden i Al Khaida – islamskie ugrupowanie terrorystyczne którego głównym celem stało się zwalczanie wpływów Izraela, USA i szeroko pojętego Zachodu w krajach muzułmańskich oraz szerzenie islamu w krajach niewiernych.”

  Ja bym to skorygował.

  „Powstaje on głównie dzięki pieniądzom saudyjskiego sponsora, gdzie panuje najbardziej ortodoksyjna wersja islamu – wahabizm!… z którego pochodzi też – Osama bin Laden i Al Khaida – islamskie ugrupowanie teatralne-terrorystyczne którego głównym celem „Teatralnym” stało się wzmacnianie wpływów Izraela, USA i szeroko pojętego Zachodu w krajach muzułmańskich oraz szerzenie islamu w krajach niewiernych.”

 2. NSZ-ZJ said

  CO TE CHAZARSKIE PARCHY Z NAMI WYPRAWIAJĄ – ZWYKŁA BANDA PRZESTĘPCÓW.Walka z nimi więc powinna być bezwzględna nie wyłączając fizycznej likwidacji złodziei mafiosów i morderców

 3. JO said

  Przeciez Ja nalezy zastrzelic!!!!

 4. aaaaaaaaa said

  @3
  wpierw należy ściąć głowę za islam i meczet a potem wbić na pal za nagrody i całą resztę …..

 5. Griszka said

  W PiSie też są znajdą się tacy „katolicy” jak Hanka. Wielu do nie dawna nie wiedziało, że za wspieranie procederu aborcyjnego jest nakładana kara ekskomuniki. Jeszcze parę lat temu stali na tej samej pozycji co prezydent Warszawy atakująca prof. Chazana.

 6. Infonurt2 ( na domenie http://www.infonurt3.com) a gdzie do cholery podzial się słynny cwaniak warszawski Wiecha ??Odp. Hitler wymordował większość przed i po PW a reszte żydokomuna zamykając miasto-Warszawa była miastem zamkniętym w czasie całego PRL… Obecnie jest tak większość żydokomuny i paru Polaków ..

 7. Syriusz said

  A wystarczy noca podrzucic swinski ryj na plac budowy tego meczetu i po ptokach.

 8. Boydar said

  A ja bym połączył wnioski Kolegów (3) i (5)

 9. fajfer1962 said

  Co za truchło. Nadaje się aby ją wsadzić w końskie puzdro 🙂

 10. Pytacz said

  Haka czy Hajka? „hojnie nagrodzona zsyłką do Paryża i wysokim stypendium w dewizach na ukończenie studiów na Sorbonie.”

  To rozreklamowany przez zydow universytet gdzie dymplomy zydzi dostaja za obecnosc na wykladach. Tow. Gieremek tez go ukonczyl jak i inni dyplomowani.

 11. Boydar said

  Ponawiam swoja sugestię (8). Obecnie to (3) – Pan JO i (7) – Pan Syriusz

  @ Pan Aaaa – nie dostanie Pan w wolnym handlu takiego pala, żeby nie był nagrodą dla p. Hajki. Trzeba by coś rzemieślniczo …

 12. Boydar said

  Przepraszam, miało być Aaaaaaaaa 🙂

 13. Branibor said

  POLACY jechac z tym sanchedrynem upszczonym w polskie nazwiska.
  KONIEC TEGO ludzie oni robia nam Majdan.

 14. Miet said

  Re.13.
  @Branibor
  Moja poprawka: ten Majdan to już był bardzo dawno temu zrobiony, kiedy to polskie lemingi zachłystywały sie odzyskaną i upragnioną „wolnością”, no i tym, że wreszcie wcielono ich do „cywilizowanego” zachodniego świata.

 15. Stary Warszawiak said

  Ad 6.
  Pan Bohdan Szewczyk.
  Jako 100 % warszawiak tak jak pisał Stefan Wiechecki (Wiech) z dziada pradziada – mogę Panu odpowiedzieć, że tych 100 % warszawiaków jest (moim zdaniem) mniej jak 5 %.
  I to głównie mieszkających na prawej stronie Wisły na tak zwanej Pradze.
  Przecież prawie cały rząd to nie są warszawiacy.
  A teraz odnośnie głosowań: w swoim opowiadaniu „W Ciechocinku na……” Pan Albin Siwak
  przytacza wypowiedź żydówki (prawdopodobnie mamusi pana Michała Boniego) na temat
  głosowań tych niby warszawiaków.
  I ta pani mówi: Przecież ja żyję na co dzień między ludźmi i słyszę jak złorzeczą Żydom.
  Ale będąc z wami szczera powiem tak: A kto temu winien że tylu Żydów jest u władzy ?
  Czy czasem nie wy sami ? Bo na przykład wystawia się jako kandydatów na prezydenta
  Warszawy dwie osoby. Oboje to Żydzi, tak Bielecki jak i Gronkiewicz-Waltz i co?
  Sami oni się wybrali ? Nie. To Polacy poszli do urn i oddali na nich swe głosy. A później
  krytykują, że żydówka jest prezydentem. Gdybyście zbojkotowali te wybory, mówiąc, że
  nie ma kandydatów Polaków i nie poszli głosować na ich wybór – to by nie zostali
  wybrani.
  To jest niestety bardzo słuszna racja tej pani, która przyznaje, że chociaż jest żydówką
  ale sercem i rozumem jest Polką. Że rozstała się z synem, którego codziennie widujecie
  w telewizji.
  I co z tego, że ja tak jak radziła ta pani nie poszedłem głosować – to moi rodacy niby
  warszawiacy wybrali już Hakę w pierwszej turze wyborów.
  A w ubiegłym roku chcieli ją odwołać bo przestała im się podobać.
  Warszawa (z pracującymi przyjezdnymi) liczy 2.000.000 ludzi i co ponad milion to Żydzi –
  nie wierzę – i nie ma takiej możliwości.
  Ale to są warszawiacy głupole, którzy czytają na co dzień GW, oglądają szkło kontaktowe,
  i wierzą we wszystko co im podadzą tak zwane pro-rządowe środki przekazu.
  Na zakończenie przytoczę usłyszaną historię 100 % warszawiaków:
  Znany celebryta Wiesław Ochman też 100 % warszawiak przyjechał w odwiedziny
  do znajomych czy rodziny na warszawską Pragę (dzielnica ta nie należy do bezpiecznych).
  Przyjechał samochodem, samochód postawił na ulicy i poszedł. Po kilku godzinach wraca
  a przy samochodzie kręci się można powiedzieć niebezpiecznych typ i odzywa się do
  Ochmana tymi słowami: „Wiesiek do k…. nędzy jak się odchodzi od samochodu to się
  samochód zamyka, a ty nie zamknąłeś i jak muszę go pilnować, żeby ci go nie rąbnęli”.
  Ot to tacy są ci prawdziwi warszawiacy, których jest już garstka.

 16. minus said

  „Kim była Hanna Gronkiewicz-Waltz? Chociaż pochodziła z plemienia Judy, głosiła się gorliwą katoliczką, aktywistką Ruchu Odnowy w Duchu Świętym, gorąco popieraną przez bpa Dembowskiego, współtwórcę Okrągłego Stołu i zażartego przeciwnika lustracji. Twierdziła, że przed każdą decyzją radzi się Ducha Świętego. Jej katolicyzm mocno przygasł, kiedy na pewnym przedwyborczym wiecu zapytana, do jakiej parafii należy, nie umiała na to odpowiedzieć, a Duch Święty niczego jej nie podszepnął.”

  http://odnowa.org/index.php/38-aktualnosci/aktualnosci-artykuly/542-oswiadczenie.html :

  ” Oświadczenie

  Wraz z polskimi biskupami na czele z kard. Nyczem oraz z wieloma środowiskami w Polsce pracującymi na rzecz cywilizacji miłości, wyrażamy najwyższe zaniepokojenie z powodu zwolnienia prof. Chazana z funkcji dyrektora szpitala św. Rodziny w Warszawie. Katolicka Odnowa Charyzmatyczna w Polsce jednoznacznie opowiada się zarówno po stronie ochrony życia ludzkiego, jak również po stronie ochrony tych, którzy to życie ratują. Wyrażamy sprzeciw wobec łamania klauzuli sumienia pracowników służby zdrowia i apelujemy o zmianę decyzji pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz! W pełni solidaryzujemy się z postawą prof. Chazana, który stał się (oby ostatnią!) ofiarą walki o wolność i ochronę sumienia katolika-obywatela w Polsce!

  W imieniu Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Polsce
  przewodniczący ks. Sławomir Płusa
  wiceprzewodniczący Norbert Dawidczyk”

 17. BANITA NSZ said

  @ 2?

  A kolega to skąd?

 18. akej said

  Brawo warszawka! Oglupiale stoleczne lemingi, ktore Hajke wybraly na preydenta W-wy powinny teraz od niej dostac w dupe ile tylko wlezie. Hajka zawsze bedzie Hajka i zawziecie bedzie z zapalem zwalczala katolicyzm, patriotyzm i polskosc.

 19. Syriusz said

  Ludzie, czy wy wciaz wierzycie, ze wybory w Polsce sa uczciwe i demokratyczne?
  Od conajmiej 20 lat sa falszowane tak jak i za komuny.

 20. emeryt said

  To nie koniec potopu judeo-islamskiego w Polsce !

  Te dwa narody to tak jak partie PO i PiS udaja ze :walcza” ze sobą a faktycznie maja jeden cel sprawowanie na zmiane władzy i panowanie z podzialem praw i obowiazkow z dostępem do zlobow i wszelkich profitow.

  TAK CZYNIA WSZYSCY SEMICI !!!

  Wiec powstal antysemityzm z podzialem na zydow i arabow,co ludzie w końcu musza zrozumieć.

 21. Gazda said

  Ad 10. Pytacz stawia sluszne pytanie, bo „koszerne” imie Pani Gronkiewicz to Hajka, a nie Haka.

 22. JO said

  ad.18. Oczywiscie , ze qwa Hanka sie samowybrala….

 23. ERROR 404 NSZ said

  Ad. 2

  Jeżeli jest Pan w strukturach NSZ, może Pan używać Nick NSZ, ale bardzo proszę nie dopisywać ZJ, do tego nie ma Pan uprawnienia.

  Ad. 19

  Pana oburzenie jest słuszne.Polska z małą przerwą nie jest wolna od 300 lat.Te maszkarony po kanciastostołowe tylko się przepoczwarzają
  w różne partyjki by zagospodarować oczekiwania społeczeństwa między Odrą a Bugiem.Są więc czerwoni, liberalni, prawicowi i narodowi.
  Są świeccy i wyświęceni.W magdalence był cały przekrój.

  Pozdrawiam zrewitalizowany ERROR 404 NSZ , Białystok

 24. Gość said

  Szanowni Państwo,
  Nieraz pisano o tym w gajówce…
  Sama byłam świadkiem jak kupcy, których potraktowano haniebnie pod pałacem PKiN, organizowali ostrą akcję przeciwko HGW, prowadzili akcję przeciwko wyborowi HGW i mieli ogromne poparcie, a parę dni później podano wynik głosowania…100 % poparcie dla HGW!!!!
  Kto jej dał te 100%!!!
  Pewnie ten co liczył głosy!
  Wybory w okupowanym państwie są tylko farsą!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: