Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Siekiera_Motyka o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Maciejasz o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Jabo o Vucic jako model współczesnej…
  Kar o Myśleć trzeba. Myśleć!
  JOIGNAC o Wolne tematy (48 – …
  Adrem o Vucic jako model współczesnej…
  Yah o Wolne tematy (48 – …
  Yah o Myśleć trzeba. Myśleć!
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Nacjonalizacja Centralnego Banku Rosji

Posted by Marucha w dniu 2015-03-21 (Sobota)

Centralny Bank Rosji

Oto następny krok (milowy) w kierunku wyzwolenia Ziemi. Może są to te bardzo ważne wiadomości obiecane wcześniej. Simon Parkes potwierdza tę informację (czytaj na końcu wpisu).

Posunięcia w kierunku (re)nacjonalizacji najprawdopodobniej były powodem nieudanego zamachu stanu w Moskwie przez prozachodnich oligarchów. Dwa pożary, kilkudniowa nieobecność Putina, przemieszczenia wojsk, ciężarówki pod Kremlem – mogły mieć z tym coś wspólnego.

Putin ma zamiar znacjonalizować Bank Centralny Rosji kontrolowany przez rodzinę Rothschildów w celu ustabilizowania spadku rubla.

Doniesienia z Euro-med.dk

Zgodnie z konstytucją, Centralny Bank Rosji należy do obcego państwa – Miasta Londynu (City of London, miasto w mieście – skupisko wielu największych banków) i wykonuje zlecenia z Londynu i Waszyngtonu. Bank ten może drukować pieniądze tylko w powiązaniu z gotówką w walucie obcej, co nie jest wystarczające dla celów Putina. CBR nawet musi kupować obligacje (bezwartościowe) za dolary z zakupu rosyjskiej ropy naftowej, w wyniku czego dolary powracają do Federalnej Rezerwy!

Ponadto Putin jest pod naciskiem Zachodu, który chce go obalić i zastąpić oligarchami o zachodnich poglądach. Tak więc ambasador USA w Moskwie, Tefft, powiedzial bardzo wyraźnie: „Wyprzemy Putina z urzędu i zainstalujemy naszego człowieka jako lidera rządu (nawet wymienił osobę po imieniu) oraz mianujemy nowych ministrów”.

Dlatego Putin musi mieć obecnie silną armię, aby zapobiec poddaniu się Rosji dla USA.
Fiodorow powiedział w wywiadzie: rozłam w rosyjskiej elicie miał miejsce dwa miesiące temu i część elity postanowiła pozostać z Putinem.

Putin następnie podjął decyzję, która zdefiniuje przyszłe wydarzenia. Ponadto logika 1) stanu wyjątkowego lub 2) geopolitycznej wojny weszła w życie, gdy jesteśmy pod presją.

Oznacza to: 1) Ameryka teraz nie może zmniejszyć swojej presji, podczas gdy 2) my po prostu cieszymy się tą presją, ponieważ to zmusza nas technologicznie do narodowego wyzwolenia: od wielu lat nie mogliśmy uzyskać de-offshoringu (ściągnięcia operacji biznesowych z powrotem do kraju), ale amerykański nacisk spowodował to w jeden dzień.

Putin musi teraz bezlitośnie oczyścić piątą kolumnę – w naszym Banku Centralnym, w Ministerstwie Finansów, w Ministerstwie Gospodarki.

Ale przede wszystkim Putin postrzega Zachód jako wielkiego spekulanta przeciwko wartości rubla.
Zaplanowanie w prosty sposób: 1) rozłam w rządzie, 2) Identyfikacja piątej kolumny w rządzie, w biznesie i w mediach, 3) oczyszczenie, 4) równoległa aktywna pozycja na Ukrainie, ponieważ Ukraina i Rosja jest tym samym – jak powiedział Putin. Takimi słowami określił swoje stanowisko i strategię dla Rosji.

Nacjonalizacja Centralnego Banku Rosji byłaby pierwszym sygnałem i oznaczałaby ostateczne zerwanie z Miastem Londynu Rothschilda / Imperium Brytyjskim / „Brytyjską (banksterską) Koroną” i jej narzędziem, Stanami Zjednoczonymi. Ich związek był napięty od czasu, gdy Putin przejął udziały Jukosu Rothschilda / Chodorkowskiego. Dlatego Putin waha się z nacjonalizacją. On również nadal potrzebuje zezwolenia do wyegzekwowania swojego planu jako silnego człowieka. Do tego potrzebuje „wielką konieczność”, która jest przypuszczalnie bliska ze względu na agresję USA.

18 marca, 2015
http://yournewswire.com/putin-to-nationalise-rothschild-central-bank/

19 marca 2015, Simon Parkes:
Mam kilka bardzo ważnych tematów dla mojego następnego biuletynu, ale po prostu chcę was poinformować, że w alternatywnych mediach mówi się, że prezydent Putin rozważa nacjonalizację Centralnego Banku Rosji. Mogę potwierdzić, że jest już on znacjonalizowany, a tym samym rękawica została rzucona pod nogi rodziny Rothschildów. Więcej o tym w biuletynie na początku następnego miesiąca.

Przetłumaczyła Krystal
https://krystal28.wordpress.com

 

Komentarze 24 to “Nacjonalizacja Centralnego Banku Rosji”

 1. Zerohero said

  Faktycznie, po Jelcynie ciągnie się smrodek i ten smrodek z BC Rosji nie wywietrzał….(co na to barany nazywające Putina carem?) Nie neguję sedna wpisu, ale sam wpis to tylko domysły . Z wątku antymajdan na prawda2 dowiedziałem się, że Simon Parkes to entuzjasta klimatów reptiliańskich, portali między światami itp. Dla mnie facet jest niewiarygodny. Oto on.

 2. Joe said

  To nie „smrodek” to POwazny SMOG…Drogi Panie…Musimy dokladnie obserwowac i analizowac stanowisko Chin.To Chiny daja Putinowi sygnaly do nastepnych ruchow na szachownicy finansjery.A wszystko zaczelo sie POdczas wizyty Clintonowej w Chinach.Reakcja premiera Chin byla bardzo jak na Chinczykow …ostra.POtem prawie 2-lata cisza..No i zaczyna sie!
  Juz dawno slyszalem opinie amerykanskeigo eksperta…ze na POwalenie Rotschildow wystarczy POwalic im jeden bank a reszte dokana efekt DOMINA.

 3. aleksander said

 4. JerzyS said

  Warto przypomnieć, że to Właśnie Rothschild odmówił carowi podczas I w. św spieniężenia papierów wartościowych

 5. revers said

  Rychlo w czas

 6. revers said

  http://whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/allwarsarebankerwars.php#axzz3V2INwEpj

 7. Kazek said

  Mało wiarygodny ten pan Simon. Jest ekspertem od reptilian i innych i tego typu stworzeń

  http://www.simonparkes.org/

 8. vortex said

  Ten Iewgienij Fiodorow miewa ciekawe informacje, co zrozumiałe jest blisko centrum władzy, nieraz podaje fakty nigdzie indziej nie podawane (na ile prawdziwe, nie wiem). Także miewa nieortodoksyjne wypowiedzi. Jest koordynatorem (czyli szefem) ruchu narodowo-wyzwoleńczego. Ten ruch działa wyłącznie metodami pokojowymi i ostatnio ma coraz większe poparcie społeczne. Poniżej adres ich strony.

  http://www.rusnod.ru/

  A tutaj informacja na temat Fiodorowa w rosyjskiej wiki.

  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1%91%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2,_%D0%95%D0%B2%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B5%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87

 9. Anteas said

  Dał by Pan B. cobyśmy zamiast Trzeciej Rzeszy Pospolitej mieli Rzeczpospolitą Polska, a u władzy zamiast agentów obcych, wrogich Polsce mocarstw mieli tak silnego i kompetentnego przywódcę jak Pan P. Ale zdaje mi się że siła nagrzeszyliśmy, i stąd też Pan B. w swojej świętej Sprawiedliwości postanowił nas ukarać właśnie Trzecią Rzeszą Pospolitą i agentami obcych mocarstw u władzy.

  Ad 1.
  Z całym należnym Panu szacunkiem, Panie Zerohero, chciałem rzec iż jestem monarchistą, i z tego powodu nazwanie Pana P. carem uważam za komplement, a nie zniewagę.

 10. aa said

  o tym gledza juz od dawna. Takze o wymianie rzadu Miedwiediewa-i jego samego. Tylko ze to tylko gledzenie a w miedzyczsie ta banda zdrajcow rozwala rosyjska gospodarke i kupuje amerykanskie smieciowe obligacje, Sam prezydent nie moze ?? pewno nic zrobic a reszta czeka na majdan i pewno kombinuje jak sie ustawic w przyszlosci-kapitalizm. Tylko powrot do socjalizmu moze uratowac Rosje

 11. RomanK said

  Panie Jerzy..I Wojna byla wlasnie o to ,ze Car odmowil przyjecia papieru za zloto. Nie zmienil parytetu rubla…czym odmowil holduy Mamonowi.
  Koszt tej operacji pond 64 mln istnien ludzkich,,,bialych, jasnookich , blondynow..w wieku rozrodczym.

 12. revers said

  ad2

  Chiny nawiazaly scislejsza wspolprace regionalna w trojkacie Chiny, Poludniowa Korea, Japonia – jesli ten alians przeszedl na by na BIRCS lub czesciow rozliczal sie w yuanach to usrael w finasowwej komie k.o. Juz teraz janki w nerwach.

  http://deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2015/03/21/washington-nervoes-china-japan-und-suedkorea-vor-allianz/

 13. revers said

  ad 11, dokladnie, szacuje sie ze car zdeponowal w melinie Nowojorskiej u czosnkow 380 ton zlota, to z tamtad plynely polecenia likwidacji calej rodziny Romanowow plus 60 mln. bialych rosjan. Disiaj to robi byly general z Wietnamu, powtarzajac zabic tylu rosjan ile mozna, tylko nie idzie o zloto, ale o czarne zloto nafte syberyjska, kaspijska i gaz. Kolomyjski przejal sila Ukrainska spolke naftowa.

 14. Joe said

  12…Korea i Japonia swoimi biznesami sa bardzo mocno powiazane z janki od 2-giej wojny…i niewiele mozna zmienic z byle powodu….Ale z Chinami to zupelnie inna sprawa.Raz ze usraelici mocno sie przeliczyli co do zdolnosci i mozliwosci Chinczykow,a dwa ze ta wspolpraca jest dopiero od kilkunastu lat…No i trzy ze Chinczycy perfekcyjnie odrozniaja zyda azjatyckiego,ktory najczesciej udaje Wietnamczyka,albo jakas inna cholere…bo wie ze Chinczyka mu udawac nie wolno… zostanie rozpoznany.

 15. Zerohero said

  @9, Anteas

  Chodzi o przypisywanie mu władzy absolutnej, której tak naprawdę nie Putin nie posiada. tzn. negowanie faktów. Choć dobrze Pan wyczuł – ci co nazywają Putina carem robią to tonem szyderstwa sugerując, że w Rosji nie ma tak wspaniałej demokracji jak u nas. 🙂

 16. mandżur said

  Ale zdaje mi się że siła nagrzeszyliśmy, i stąd też Pan B. w swojej świętej Sprawiedliwości postanowił nas ukarać właśnie Trzecią Rzeszą Pospolitą
  Nie bardzo rozumiem w czym problem. chcielibyście być pierwszymi to macie.
  Mk 9:33) Przyszli do Kafarnaum. Gdy już znalazł się w domu, zapytał ich: O czym rozprawialiście w drodze? (34) Oni zaś milczeli, gdyż w drodze rozprawiali o tym, kto (z nich) jest największy. (35) Wtedy usiadł, przywołał Dwunastu i powiedział im: Jeśli ktoś chce być pierwszy, niech się stanie ze wszystkich ostatnim i sługą wszystkich.

  Od Grecji i Cypru aż po Islandie i Norwegię Polacy są niewolnikami i służącymi.

 17. Joe said

  Putina moga nazywac jak chca .Putin i tak jest swiadomy ze nie wolno mu popelnic bledu cara Mikolaja…Ale tez banksterstwo dobrze wie ze jak zacznie sie prawdziwa strzelanina…To rezydencja bankstersow rozniesione beda w pyl…bo zostali namierzeni i okresleni.Juz skonczylo sie pitolenie o teoriach spiskowych.

 18. Mordka Rosenzweig said

  re 11

  Szanowny pan Roman,

  O czym szanowny pan pisze? Sze co?

  „Koszt tej operacji pond 64 mln istnien ludzkich,,,bialych, jasnookich , blondynow..w wieku rozrodczym.”

  Ja pan Mordka tym razem bardzo sie zdenerwowal na ten nonsens!!!

  Pszeciesz to byly zwykle goje, a wiec bylo to warte, nieprawdasz?

 19. rodz said

  Banki centralne poszczególnych narodów nie są już „elicie” skoro w ich rekach jest ONZ,FED, Bank Światowy , MFW , BIS ,nie potrzebują już banków ,bardziej potrzebują nowego globalnego systemu bezpieczeństwa ekonomicznego trzymającego w potrzasku zniewolone (czytaj:złupione narody ) bez możliwości resetu wszelkiego długu(lichwy)

 20. Joe said

  „Koszt tej operacji ponad 64 mln istnien ludzkich””Pszeciesz to byly goje”…Pan Mordka zaczyna przeginac robiac jaja z zaglady ludzi…Panie Mordka to zywy TALMUD…satanizm…przyhamuj bo sie rozwalisz….

 21. Brawo !

 22. Trochę materiałów po rosyjsku o Centralnym Banku Rosji:


 23. Fursow i Starikow to znani publicyści i działacze patriotyczni w Rosji. Z powyższego widać, że konieczność nacjonalizacji CB Rosji była obecna w tamtejszej publicystyce już od dłuższego czasu.

 24. Właśnie się połapałem, że wspomniany Starikow w 2011 r. napisał książkę pt. „Nacjonalizacja rubla” (Николай Стариков, „Национализация рубля”), w której postulował właśnie tę nacjonalizację, jako warunek uzyskania pełnej suwerenności przez Rosję. Tu ta książka na pdf:

  Click to access nacionalizaciya_rublya-put_k_svobode_rossii.pdf


  a w wersji audio jest dostępna na YT:

Sorry, the comment form is closed at this time.