Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Virgo-Snake o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  How Too Ansys (@Ansy… o Tożsamość Ukrainy
  niepostepowyoszolom o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Piskorz o Wolne tematy (48 – …
  maxie o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Lily. o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Kaczyński deklaruje: Ustalone. Polska nie przyjmie uchodźców.

Posted by Marucha w dniu 2016-05-08 (Niedziela)

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, oświadczył w rozmowie z internautami, że Polska nie przyjmie uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Przekonywał, że stanowisko jest ustalone i jest oficjalną deklaracją premier Szydło oraz partii. [Sraty taty dupa w kraty – admin]

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, podczas specjalnego czatu z internautami odpowiedział na pytanie dotyczące przyjmowania uchodźców przez Polskę. Lider obozu władzy oświadczył, że w związku z ostatnimi wydarzeniami w Europie zachodniej, Polska nie przyjmie nikogo, ponieważ nie mamy odpowiedniego mechanizmu zapewniającego bezpieczeństwo obywatelom Polski.

– Po tych wydarzeniach, które miały ostatnio miejsce, związanych z aktami terroru, my nie będziemy przyjmować uchodźców, bo nie ma mechanizmu, który by nam zapewnił bezpieczeństwo – oświadczył Jarosław Kaczyński.

Jak podkreślił prezes PiS, jest to stanowisko premier Beaty Szydło, całkowicie popierane przez jej formację, jak i przez niego.

– To ci, którzy dzisiaj maszerują (chodzi o KOD i antypisowską opozycję) chcą, żeby uchodźcy przybywali do Polski, żeby polskie normalne życie zostało zakłócone. My mamy w tej sprawie zupełnie inny pogląd. Chcemy pomóc uchodźcom, ale chcemy im pomóc finansowo, w miejscach gdzie w tej chwili przebywają – dodał Jarosław Kaczyński. [A jakie, kuźwa, mamy wobec nich zobowiązania? Kolonizowaliśmy ich? Bombardowaliśmy? – admin]

http://pikio.pl

Kolejne obiecanki-cacanki bez pokrycia i bez woli ich realizacji….
Admin

Komentarzy 45 do “Kaczyński deklaruje: Ustalone. Polska nie przyjmie uchodźców.”

 1. Zerohero said

  Lider obozu władzy oświadczył, że w związku z ostatnimi wydarzeniami w Europie zachodniej, Polska nie przyjmie nikogo, ponieważ nie mamy odpowiedniego mechanizmu zapewniającego bezpieczeństwo obywatelom Polski.

  Dwie uwagi:

  1. Gdy ukochana przez mentalnego karła Unia wypracuje mechanizmy (inwigilacja, chipowanie, państwo policyjne), to „Polska przyjmie”. Gdy Mossad zweryfikuje…..”Polska przyjmie”. Przecież kwestia zachowania tożsamości, kultury itp. nie jest ważna. Liczy się tylko….

  2. bezpieczeństwo. PIS często używa słowa „bezpieczeństwo”. Za często.

 2. Marucha said

  Re 1:
  Jeśli ktoś ma wątpliwości, że chodzi o cokolwiek innego, niż ordynarne łgarstwa „pod publiczkę” (czyli pis-idiotów) – to powinien dać się zbadać psychiatrze.

 3. Adam Banaś said

  Majdanowy karzeł wie co mówi. W Europie będą rządzić Islamiści a w Polsce hybrydy. Nigdy nie zapomnę prezesa Kaczyńskiego na kijowskim Majdanie pod pachą Witalija kKczko przed czarno czerwonymi sztandarami UPA z tyłu Tiahnybok,jJceniuk…tłum hajlujący sława hierojam,sława Ukrainie.Przecierałem oczy…Cała ta jego polityka historyczna to pijarowska manipulacja,podobnie jak Muzeum Powstania Warszawskiego stojące nawet w wakacje pustawe..Tłumy walą cały rok do Muzeum Historii Żydów Polskich,z Izraela,Zachodu polska młodzież i dzieci ze szkół warszawskich i przyjezdne w czasiewakacji.zafundowane przez jego brata jako prezydenta Warszawy.

  Największe chazarskie kłamstwo…
  …polega na tym, że fałszywi Żydzi (hybrydy i Nefilimy) twierdzą, że są biblijnymi Izraelitami czyli Narodem Wybranym przez Boga. Nic dalszego od prawdy. Jest zupełnie odwrotnie. To rzeczywiste plemiona Izraela były przez hybrydy i Nefilimów prześladowane i skażane genetycznie w ziemi kananejskiej.
  Z powodu notorycznego łamania Prawa Bożego Izraelici zostali srogo przez Boga ukarani. 10 pokoleń Izraelitów dostało się do niewoli asyryjskiej około roku 700 p.n.e. i my, Indo Europejczycy czyli biali ludzi i Słowianie jesteśmy ich potomkami czyli rzeczywistym Narodem Wybranym przez Boga. Pozostałe 2 pokolenia, Judy i Lewitów poszły do niewoli babilońskiej. Nefilimowie i hybrydy nie przestali prześladować Słowian i Judejczyków a ta sytuacja jest w dzisiejszych czasach identyczna.
  Po uprowadzeniu 10 pokoleń Izraela w góry Ararat nagle pojawiła się na tym terenie dzicz chazarska i powstało najokrutniejsze w tym czasie na terenach dzisiejszej Ukrainy państwo Chazarów, które z czasem przyjęło Judaizm. W chwili obecnej sytuacja świata jest niemal identyczna jak ta przed potopem. Nasienie węża jest bliskie zniszczenia Narodu Wybranego i rasy białej.
  Celem nasienia węża jest walka z Bogiem, oraz zniszczenie rasy białej, Chrześcijaństwa i Słowian.
  Ów cel jest doskonale widoczny, jeżeli spojrzymy we właściwym kierunku. Istnieje wiele materiałów, w których fałszywi Żydzi chełpią się swoimi osiągnięciami na świecie. Ale wystarczy jedna wskazówka i ich rzekoma wielkość natychmiast sypie się jak domek z kart.
  Zadajmy sobie proste pytanie. Cóż dobrego fałszywi Żydzi zrobili dla świata? Absolutne zero! Żadnego pozytywnego dzieła, a okazji mieli mnóstwo. Zniszczyli monarchię francuską i rosyjską. Lenin i Stalin byli u szczytu władzy tak potężnego państwa. Czy powstała z tego jakaś nowa cywilizacja, nowa kultura czy cud technologiczny!? Rosjanie cudem przeżyli jako naród!
  USA! Cóż fałszywi Żydzi osiągnęli w USA? Zastosowanie chrześcijańskich przykazań wyniosło USA na szczyt świata a zastosowanie chazarskiej lichwy i podobnych taktyk, jak w Rosji doprowadziło do zniszczenia największego imperium światowego, jakie kiedykolwiek istniało. I to są bezsporne dowody na to, że syjoniści nie mają innego celu, poza walką z Bogiem. Jest to także dowodem na to, że są oni proroczo zapowiedzianym nasieniem węża. Gdyby Bóg nie istniał, nikt by Go nie zwalczał!
  Zakon Jezuitów – armia Watykanu – jest podzielony na kilka części i o najważniejszym kręgu Jezuitów najprawdopodobniej wiele się nie dowiemy. Ale wiele o nich ujawnił Alberto Rivera, były Jezuita, który ujawnił całkowitą kontrolę Watykanu nad wszystkimi religiami. Za owo ujawnienie został on zamordowany.
  Rządzi nami Watykan czyli część upadłych aniołów oraz ich potomstwo, Nefilimowie (Iluminaci, Jezuici, Masoni) oraz dalsze potomstwo, hybrydy nazywające siebie Żydami. Przywódcy religijni całego świata to także nasienie węża! Krążą słuchy, że w podziemiach Watykanu mieszkają niektóre upadłe anioły. Innym miejscem przebywania aniołów są podziemne bazy w USA i w innych krajach.
  Kiedyś widziałem film ukazujący środki bezpieczeństwa dla grupy Bilderberg. Masa płotów, kamer, policji, zasieków z drutu kolczastego itp. rzeczy. Ale moją uwagę przykuło zaklejanie wszystkich okien cienką, nie przeźroczystą plastikową zasłoną. Było to bardzo dziwne i najwyraźniej była to ochrona przez możliwością robienia zdjęć i filmów z wysokich budynków. Przy najnowocześniejszych kamerach z potężnymi zoomami można fotografować z kilkuset metrów a nawet z kilku kilometrów.
  Skoro lista członków obrad była oficjalnie opublikowana, kto był pomiędzy nimi, kogo za wszelką cenę ukrywano, abyśmy go nie zobaczyli? Jest ewidentne, że moglibyśmy tę osobę rozpoznać! Pozostawię owe dociekania czytelnikom!
  Z powodu braku sumień są to skrajni rasiści, zboczeńcy, pedofile, geje, mordercy, zbrodniarze łamiący Konwencję Genewską oraz wszelkie możliwe prawa, agresorzy wysyłający wojska do krajów Islamu z poleceniem dokonywania masowych mordów po to, aby celowo wywołać nienawiść u ludzi, którym właśnie oni zgotowali piekło. Niestety wielu uczciwych ludzi także współpracuje z nimi nie zdając sobie sprawy z tego, kim oni są i jakie są ich cele.
  Z powodu tak skomplikowanej struktury władzy niewielu ludzi potrafi to połączyć w jedną logiczną całość. Głównym problemem są konflikty pomiędzy nimi. Zwróćmy jeszcze raz uwagę na plan trzech wojen światowych. Nasienie węża wywołało już dwie wojny światowe oraz trzy wielkie rewolucje. Nikt z tego nasienia, czyli z władz nie stracił życia a tracili je jedynie niewinni ludzie, ponieważ Lucyfer rękami swego synagogi szatana realizował swój morderczy plan.
  Ludzi po prostu mordowano umacniając tym samym własną władzę. Dlatego zamordowano Sikorskiego czy rodzinę cara Mikołaja. Hitler nie zginął w Berlinie!
  Nasienie węża nie ma żadnych problemów z poświęceniem życia tysięcy swoich własnych współpracowników, jeżeli jakiś cel musi być osiągnięty. Oto wyjaśnienie Holokaustu Żydów. Zacznij szukać dowodów na ilość pomordowanych Żydów.
  Ostatnim przykładem ich morderczej działalności jest mord 250 000 niewinnej cywilnej populacji Libii.
  Mas media – propaganda nasienia węża zachowuje ciszę, ponieważ owej zbrodni dokonało syjonistyczne NATO. Ale kiedy Saddam Hussein jedynie wkroczył do Kuwejtu, wojska NATO zgotowały Irakowi ogniową łaźnię. Polskie wojska także brały udział w tej rzezi. Dlatego zbrodnia w Libii i mord Kadafiego a także zdecydowana większość wojen nie jest nazywana zbrodniami w syjonistycznych mediach.
  Wszyscy członkowie władz biorących udział w zbrodni w Libii są winni ludobójstwa w tym pokojowym niegdyś pięknym kraju i zbrodniarze ci powinni stanąć przed sądem w Norymberdze czy Hadze i otrzymać za te zbrodnie karę śmierci! Polskie rządy nie są w tym przypadku wyjątkiem, ponieważ nasze wojska także brały udział w masowych zbrodniach w Iraku czy Serbii i nadal biorą w nich udział w Afganistanie.
  Będąc naszymi wrogami hybrydy muszą się ukrywać i maskować, ponieważ jest ich znacznie mniej, niż ludzi. Stanowią oni główny trzon Elity rządzącej światem i katastrofalne wyniki ich rządów są już widoczne jak na dłoni.
  Mamy obecnie olbrzymi kryzys i jesteśmy przez nich coraz bardziej zniewalani.
  W chwili obecnej trwa desperacka próba rozbrojenia Chrześcijan w USA i jeżeli to się uda, być może nastąpi Wielki Ucisk.

  W Muzeach Żydów i tych w USA i tych w Polsce puszcza się zwiedzającym następujący film poniżej gdzie wyjaśniają, kto jest panem polskiej ziemi.
  Proszę posłuchać co ta wyleniała chazarka na tym filmie mówi ! Z jej wypowiedzi wynika że tutaj nigdy nie mieszkały inne ludy, to chazarskie dzikusy zasiedlali dzicz po której hasały niedźwiadki i jelonki a nazwę Polska zawdzięczamy hebrajskiemu brzmieniu „ziemi obiecanej” !! Najśmieszniejsze to to, że sami Chazarzy używają IDISH czyli język który jest dialektem niemieckiego i nie ma nic wspólnego z Hebrajskim. Nic dziwnego bo ci oto właśnie Chazarzy zwani dla zmyłki Żydzi aszkenazyjscy zostali stworzeni przez naukowców Pruskich w XVIII wieku. Nazwano ich Aszkenazyjskimi żeby uhonorować ich protoplaste rodu wnuka czy prawnuka biblijnego Nimroda który był wnukiem biblijnego Hama.
  Nikt nie wie, że prawdziwi żydzi to indoeurpejczycy czyli my Polacy, Hiszpanie czy Szkoci i nie mamy nic wspólnego z pochodzącymi z Kazarii żydami o turkomongolskiej haplogrupie krwi? Nikt w Polsce nie wie, że wyraz „żyd” nie oznacza narodowości lecz pochodzi z angielskiego jewellery – handlarz drogimi kamieniami, w skrócie jew i pojawił się w angielskich słownikach dopiero w XVIII wieku? To tylko szczegóły, niestety ludzie są zabardzo zapracowani i ogłupieni żeby to wiedzieć. Bądź czy inaczej taki właśnie przekaz idzie do wycieczek zagranicznych zwiedzających muzeum żydów polskich na całym świecie!! Powoli przyzwyczaja się świat i tubylców, że to my jesteśmy gośćmi na ziemi podarowanej chazarom przez siły wyższe !!! MY jesteśmy przybłędami… oni są u siebie !!
  Film jest pod patronamem loży – B’nai B’rith – Loża Polin doglądanej i zaproszonej do Polski przez prezesa i patriotów z PISu który dla zmyłki nazywany jest przez tubylców Kaczyńskim. To on ich zaprosił do Polski. „W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża Polin.” Jego braciszek wcześniej przerwał eschumację w Jedwabnym żeby uniemożliwić dotarcie do prawdy.

 4. kojak said

  Wiarygodnosc Kaczynskiego jest.jak spiewa Lady Pank -,,Mniej niz zero ,, Zeruje jak hieny, szakale i sepy zeby menda wstrzelic sie w nastroje i grac gebelsowsko -hitlerowska propagande aby za jej pomoca balamucic Polakow i tyle !

 5. rebeliant80 said

  Piszcie sobie co chcecie, ale obecnie tylko Kaczor może uchronić Polskę przez zalewem islamizmu, na razie nie szkodzi Polakom, a przynajmniej nie tak jak mógłby. Oczywiście zobaczymy co będzie później, innego wyboru w tej chwili nie ma, albo PiS który wykazuje pewien sceptycyzm wobec Unii i jej szalonych planów (słowa Kaczora o tym iż nie wyobraża sobie Polski poza UE to chyba tylko ukłon w stronę eurokratów by obniżyć napięcie, Orban wielokrotnie mówił podobne rzeczy, a jednak robi swoje) albo zaKODowane sprzedawczyki, które gdyby były przy władzy już dawno sprowadziły by całe wagony bombowych chłopców z Biskiego Wschodu i Afryki. Ja osobiście liczę na to, że wyrośnie jakaś realna siła polityczna ze środowisk narodowych, jednak w najbliższej perspektywie się na to nie zanosi, a za takie indywidua jak Kukiz czy Korwin to serdecznie dziękuję.

 6. NICK said

  REBELIA. Wg definicji.

 7. kojak said

  od 8 ! Rebeliant 80 ! Panie ! Naiwne komunaly pan opowiadasz ! Zydowstwo ewakuowalo PO bo nie sa az tacy idioci ! Wiedzieli ze dalsze rzady PO groza wybuchem kotla pod para i tyle ! Kopacz zaczela juz tak jechac po bandzie ze doszli do wniosku zeby te zlodziejskie rzady trwaly trzeba dokonac kosmetyki i tyle ! To sluzby dokonaly afery tasmowej i tam jakos nie bylo pisiakow ? Idiotyzm ! Tajniacy za zydowskim rozkazem ostetecznie zatopili PO i tyle ! Co oni zrobili dotychczas(PIS ) ? Nic ! dali jakas kase tym ktorzy juz wycigali koptyta i tyle ! 500 plus ! Nie dostalo ich jednak 40 % dzieci ! Reszta obietnic bydlakow i gnoi z PIS lezy do gory nogami ! Szkoda nawet opowiadac o lgarstwach tvch syjonistycznych bandytow i oszustow

 8. outsiderR said

  Déjà vu mnie naszło. Całkiem małe…
  Kiedyś to już było?
  „Partia kieruje, a rząd rządzi”. Czy odwrotnie.

  Z jednej strony – jest przywódcą największej partii w sejmie.
  No dobrze… I co z tego?

  Jaki jest głos Prezydenta? On za coś odpowiada chyba, nie tylko przed historią.
  Co na to Premier? To są chyba organa władzy?

  PS Piszę „organa” bo organy podobnież są w Oliwie 😉

 9. Janek said

  Czeski rząd już wymięknął i wziął pierszą transzę tzw. uchodźców, na co oddzywają się silne głosy w sprawie referendum o wyjscie z eurokołchozu. Jest tylko kwestią czasu kiedy to samo będzie u nas.

 10. Moher49 said

  Pan prezes jest niskiego wzrostu, ale karłem mnie jest. Napoleon też był mały.

 11. Adam Banaś said

  Napoleon był Masonem na rozkaz swoich panów wyprowadził pół milionową armię i zostawił na mrozach bez prowizji i ciepłej odzieży.
  Twój wysoki inaczej Kaczyński też nam szykuje holocaust.

  Czy ty człowieku jesteś normalny. Gang jest ten sam nic się nie zmieniło. Może na gorsze bo PIS już przebił POprzedników liczbą ministrów i urzędników.
  NIE MA ŻADNYCH WYBORÓW–JEST TYLKO UWIARYGADNIANIE OKUPANTA !!! WSZYSCY MUSIMY ZDJĄĆ PRZYŁBICE i OKREŚLIĆ SIĘ– KIM JESTEŚMY !!!
  Proszę państwa ja sam się nabierałem naten teatrzyk i nawet uważałem PIS za mniejsze zło które należy popierać domomentu kiedy przeczytałem, że w styczniu zeszłego roku cały PIS razem z resztąbandy na Wiejskiej głosował za ustawą która umożliwiła, że z naszego ZUSu będą zabierać naszym matkom ibabciom pieniądze i oddawać mieszkańcom Izraela. Ta ustawa to uznanie de factokłamstwa o polskich obozach koncentracyjnych.
  http://interia360.pl/polska/artykul/polskie-emerytury-dla-zydow,68490
  Za jakiś czas zobaczyłem Jarka na Ukrainiepopierającego banderowców. Dzisiaj dzięki Majdanowi takiej naszej Solidarności,UKRAINA jest za afrykańskimi Rwandą, Czadem i Gabonem … w spadku PKB ( -17 %)i bilansie handlowym ( – 761 MLN $) ALE wyprzedza ..Rwandę w poziomie zarobków42,9 $ do 20 $ Ale z Rosji „agresor” na którego terytorium schroniłosię prawie 900 tyś. obyw. Ukrainy. „Agresor” z którym Ukrainahandluje a fabryki słodyczy prezydenta U. wprost kwitną w Rosji Haa
  Co wprowadziło PIS odkąd jest u władzy, przymusowe szczepienia forsuję ustawę TPP która ma stanowić podstawę dla nowego kształtu …… żywność GMO i zmusi rolników w Unii do upraw GMO. O ustawie 1066 nie chcę się rozpisywać. Aż tak jesteś naiwny chłopie?
  Co robił Winnicki u Kukiza?
  Kukiz, Kaczyński i cała reszta tej bandy z wiejskiej była na Majdanie. Przecież Kukiz to prymitywny dziadek udający chłopczyka nadaje się tylko do kiepskich wyglupow. Kto wybral tego idiote? Przeciez to zwykly krzykacz z targowiska, nie majacy pojęcia o polityce. Kukiz jeszcze niedawno popierał banderowców. Śpiewał piosenki dla banderowców widząc w koło portrety ludobójcy polskich dzieci niejakiego homoseksualisty bandery do tej pory są w TV Republika jego piosenki. My normalni Polacy boimy się o nasze dzieci bo pamiętamy co robili banderowcy. Tylko zwyrodniały kanalia pozbawiony człowieczeństwa potrafi bratać się z bękartami morderców tych ludzi, którzy tych morderców uznali za swoich narodowych bohaterów.
  Trzeba być ścierwem na miarę faszystowskich okupacyjnych władz III RP, które są zdolne do mordowania tak samo jak bękarty junty kijowskiej, którą odwiedzają renegaci z Polski. Nie ma słów by określić postępowanie okupacyjnej władzy III RP nie znam takich słów!
  Patroszenko reprezentuje ukraińskich ludobójców 200 tysięcy Polaków z Wołynia i nie tylko z Wołynia. Trupy rezunów są potwornie okaleczone, nie ma zastrzelonych trupów. W dołach śmierci są trupy malutkich dzieci z gwoździami wbitymi w główki, z odrąbanymi nóżkami i rączkami z odciętymi siekierą głowami, są tułowia przecięte piłą do drzewa, są płody ludzkie, te trupy wołają o pomstę do nieba, zadeptywanie pamięci o nich, o ich strasznym losie jest wspólnictwem w tej zbrodni!
  To Anders zaręczył USA, że ukraińscy faszyści to Polacy siłą wcieleni do niemieckiej armii! Stalin domagał się przekazania tych ludobójców ZSRR, ale opinia Andersa o Polakach zdecydowała, bo taka była potrzeba. USA pozwolili faszystowskim ludobójcom z banderowskiej Ukrainy odpłynąć do Kanady, tam się osiedlili i tam mnożą się jak szczury!

 12. Piskorz said

  re 10..Francuzi nie bez racji mowią, że porównanie nie rzeczą rozsądną..Comparaison n”est pas raison../porównanie niczego nie dowodzi/..

 13. revers said

  a 1,5 mld kto wyłoży za 7000 zakwotowanych uchodżców?, w koncu ten sam Kaczynski przekoywał że Polxit nie ma, nie ma alternatywy dla uni, a i partia musi z czegos zyc na przyszlośc znaczy zaksiegowac pieniadze na przyszle wybory..

 14. Kazek said

  To jednak dobra wiadomość, że tak powiedział .
  PO jak to partia niczego nie obiecywała i uchodzców zakontraktowała. Teraz natomiast wykorzystuje swoje wpływy w mediach aby tubylców przerobić na bydło spolegliwe względem Inżynierów i Lekarzy ze spuchnietymi jądrami.
  Ja wolę zdecydowanie to co robi PIS w tej sprawie nawet jak jest to fałszywe i pod publiczkę przynajmniej jest dyskusja i ludzie mogą usłyszeć kontrargumenty .

  Ja wiem ,że teraz bardzo dobrze widziane jest nap…lać PIS najlepiej z każdej strony.
  Stary układ nie może doczekać się kiedy wrócą do koryta.

  Wiem ,że PIS to pieski USA i ich marzeniem jest wojna z Rosją , wytłuczenie wszystkich Ruskich bez litości ale mam nadzieję ,że do tego nie dojdzie .
  Jeśli kogoś wytłuką to nas.
  Polaków można tępić bezkarnie jesteśmy chłopcem do bicia w Europie.

  PS. Kaczyńskiego bardzo tutaj w Niemczech nienawidzą.

 15. gosc said

  Panie prezesie pis-jak dotad KULTURA I SZTUKA-jest w pogardzie! -nowe-MKiDN-nadal dotuje idiotyzmy infantylne -takie;jak bazgranie milusinskich po scianach ZACHETY-Galerii NARODOWEJ-w Muzeum Narodowym -podobno wszystko wolno?-CZYZBY? W MKiDN zostaly zatrudnione osoby NIE KOMPETENTNE-NIE PROFESJONALNE /np.rzecznik prasowa/ ARTYSTOW PLASTYKOW -nie ma !-zostalismy-zresetowani semantycznie -nie ma slowa ARTYSTA PLASTYK;RZEZBIARZ GRAFIK-MALARZ RYSOWNIK-etc. SZTUKA WARSZTATOWA-/ostatnie stypendia przyznane przez min MKiDN-to; iventy-dzialania-wizualne! -a co to? NEO _MODERNIZM-liberalizm-nihilizm- straszydla i paprzydla- dotowane z pieniedzy panstwowych!-No jak to tak ?

 16. u said

  Ten pi.d.ielec kaczor znajdzie sposob by sie nie wychylic. Moim zdaniem to juz nawlokl tej dziczy i sa juz w Polsce. Kwacze tylko bajki dla glupich. Cieplo kolo kupra zaczyna mu sie robic to wciska ciemnote dla oslom.

 17. zuzanna said

  Odp 3. AdamBanaś Na potwierdzenie tego o czym mówisz kilka cytatów ;
  Wyznania Harolda Wallace Rosenthala, zamordowanego przez Mossad. „To co powiedziałem jest prawdą – wszystko. Nie muszę kłamać. Wy i my faktycznie mamy innego Boga. Nie jesteśmy wybranym narodem. Większość Żydów nie chce się przyznać, ale naszym bogiem jest Lucyfer, więc nie kłamałem – i my jesteśmy jego narodem wybranym. Lucyfer jest bardzo żywy. Popłynie krew mas kiedy czekamy na nasz dzień zwycięstwa”. – Wszystko powyżej potwierdził również nowojorski prawnik Henry Klein, również zamordowany, w książkach Syjonizm rządzi światem [Zionism Rules The World], Żyd ujawnia żydowski spisek światowy [A Jew Exposes The Jewish Worldwide Conspiracy]. Przeczytaj: Prawda o Talmudzie, świętej księdze judaizmu [The Truth About The Talmud, Judaism’s Holiest Book] Michaela Hoffmana i Alana Critchleya

  w książce „You Gentiles” (1924) Maurice Samuel pisze: „We wszystkim, jesteśmy niszczycielami – nawet w instrumentach destrukcji do których kierujemy się by poczuć ulgę… my Żydzi, my niszczyciele, zostaniemy nimi na zawsze. Nie ma takiej rzeczy którą mógłbyś zrobić by zaspokoić nasze żądania,potrzeby i wymagania. Będziemy zawsze niszczyć ponieważ chcemy tego świata tylko dla siebie.” (strona 155)

  W Starym Testamencie!Pan Jezus powiedział;”Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście”.(Jan 8:42-48)
  (ich bóg jahwe to szatan-sami to przyznają,talmud naucza kłamać i oszukiwać) Żydzi kłamią. Oni zawsze kłamali. I na pewno żydzi kłamią dzisiaj o wszystkim co wiąże się z nimi i z ich brudną historią..
  Zawarte w protokołach medrcow syjonu ?
  WYRADZANIE SIĘ GOJÓW
  „Głód wytwarza dla kapitału pewniejsze prawa do robotnika, niż te którymi obdarzyła arystokracje prawna władza monarchiczna. – Przy pomocy nędzy i wypływającej stad zawistnej nienawiści, rządzimy tłumem i dłońmi jego miażdżymy wszystkich, którzy staja na drodze do naszych celów”.
  OGÓLNE PRZESILENIE EKONOMICZNE
  Nienawiść powyższa wyrasta na gruncie przesilenia ekonomicznego, które wstrzyma wszystkie operacje giełdowe i ruch w przemyśle. Stworzywszy dostępnymi dla nas sposobami tajnymi przy pomocy złota, będącego wyłącznie we władaniu naszym, ogólne przesilenie ekonomiczne, wyślemy na ulice jednocześnie we wszystkich krajach europejskich cale tłumy robotników. Tłumy te z rozkoszą będą przelewały krew tych, którym w prostocie ducha zazdroszczą od najmłodszych lat, a których dobytek będą mogły wówczas grabić.”

  „Nie tylko szaleńcy z Gestapo robią nieludzkie rzeczy innym ludziom. My, CIA,jesteśmy odpowiedzialni za te nieludzkie rzeczy na masową skalę na całym świecie.” – John Stockwell, były agent CIA John Coleman były agent brytyjskiego wywiadu MI6, „Conspirators Hierarchy, Committee of 300”.mówi o tym, że dla człowieka utworzone jest jakoweś„narkotykowe środowisko otaczające”. „Otaczające środowisko naszego stylu życia jest zatrute” – pisze Coleman –„nasze myślenie jest zatrute. Nasza zdolność do zarządzania własnym losem jest zatruta. Zderzyliśmy się ze zmianami, które zatruły nasze myślenie do takiego stopnia, że nie wiemy co, w ogóle, robić…W dodatku do totalnej komputeryzacji zostaliśmy poddani prawie totalnemu „praniu mózgu”. Jesteśmy całkowicie pozbawieni zdolności stawiania oporu narzucanym zmianom. To wszystko oznacza formowanie jeszcze jednego „otaczającego środowiska”, kontroli nad osobowością, znaną także jako kontrola nad prywatną informacją bez której rządy nie mogą rozgrywać swoich gier”. TYLKO LUCYFER MÓGŁ W SWOJEJ PRZEWROTNOŚCI UCZYNIĆ Z 7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH
  CNOTY ,RZĄDZĄCE DZISIEJSZYM ŚWIATEM !

 18. Adam Banaś said

  Pięknie dopowiedziane. A teraz powiedz komuś w Polsce, że tzw. Żydzi to nie żydzi to każdy pomyśli, że ktoś zwariował. Do tego co napisałaś mogę tylko dodać, w Dokumencie Szkockiej Deklaracji Niepodległości sami Szkoci piszą że są potomkami biblijnych żydów i opisują jak się znaleźli w dzisiejszej Szkocji. Mieszko jak zapisał się do sekty Watykańskiej to tytułował się jako Dagome iudex czyli Dagome sędzia. W starym testamencie w rozdziale księga sędziów są obszerne wyjaśnienia co to znaczy. Dlaczego okradziono nas z naszej historii do Mieszka? Dlaczego w Częstochowie zniknął obraz z królami Polski w tym z królową Wandą przed Mieszkiem? Alfred Pike dużo wyjaśnia. Pozdrawiam myślącą.

  Radzę bardzo uważać z takimi określeniami jak „sekta watykańska”.
  To ostrzeżenie.
  Admin

 19. zuzanna said

  odp.18
  Milo pogadać z kimś spoza matriksa 😉 Polecam wykład E.Griffina na temat gry w prawice i lewice ,manipulacje społeczeństwem i światem. https://www.youtube.com/watch?v=_XLjX9OYNNk
  „Wybory” czwartkowe w londynie są potwierdzeniem czarnego scenariusza dla białej rasy i europy.
  „45-letni Khan to urodzony w Londynie syn pakistańskich imigrantów, prawnik zajmujący się prawami człowieka i były minister. Będzie pierwszym muzułmaninem na czele władz europejskiej stolicy. Stanowisko burmistrza Londynu obejmie po polityku Partii Konserwatywnej Borisie Johnsonie.”Oczywiście z namaszczeniem wybrańców szatana. usa -burak tez muzułmanin!Brytyjskie k(r)ure…wo od 1000 lat siedzi w kieszeniach pomiotów szatana-tam właśnie uwił sobie gniazdo lucyfer.Dopóki ludzie nie pozbędą się strachu i uzależnienia od jednookiego(tv) bandyty, nie wyjdą ze świata farsy,fałszu i zakłamania-a to poprowadzi ludzki gatunek do samozagłady .Pozdrawiam

 20. wanderer said

  A ja sie zastanawiam, czemu ma to sluzyc zeby w Polsce nie bylo uchodzcow. Tu jest glebszy sens. Bo na szczegolny patriotyzm prezesa nie licze. Czyzby Polska miala zostac mesjaszem narodow? A moze ziemia obiecana przybledow?

 21. zuzanna said

  Wanderer -20
  Bardzo trafne spostrzeżenie.Możliwe ze wkrótce będą likwidować w ten czy inny sposób bazę isra/hell i „wartościowsza” cześć pasożydów będzie ewakuowana .A to komentarz z isra/hell/skiego bloga ; ~ktoś 09/15/2014 o 22:45 · Odpowiedz
  „Żydzi kochają Polskę tylko widzą w niej jedną wadę. Za dużo w niej Polaków po drugie z małym bo małym ale jednak majątkiem. Wciąż jednak pracują nad obiema sprawami na raz.”

 22. Marucha said

  Re 20, 21:
  Być może, że za deklaracją o nie przyjmowaniu uchodźców kryje się inny cel.
  Ale moi zdaniem jest to typowa obietnica skrojona pod oczekiwania Polaków, z której nikt nie ma zamiaru się wywiązać. a wyborcy o obietnicach zapomną za dwa dni.

 23. Kar said

  re:18/Adam B.

  ..panie Adamie: Albert, czy Alfred Pike?

 24. AniaK said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Mariusz-Blaszczak-o-uchodzcach-nie-przyjmiemy-nikogo-kto-zagrazalby-bezpieczenstwu,wid,18318656,wiadomosc.html?ticaid=116fa3&_ticrsn=3

  „Nie przyjmiemy nikogo, kto by zagrażał bezpieczeństwu. Nie ma w tym momencie ludzi, o których moglibyśmy powiedzieć, że bezpieczeństwu nie zagrażają (…) co do których mielibyśmy 100 procentową pewność, że nie zagrażają bezpieczeństwu. Niestety bardzo wiele z tych osób posługiwało się fałszywymi dokumentami, a więc my nie zrobimy niczego, co by zagroziło bezpieczeństwu Polski i Polaków – powiedział Błaszczak.”

  Zamykamy granice, wprowadzamy wizy czy się to komu podoba czy nie. Tak trzymać! 🙂

 25. AniaK said

  „Kaczyński deklaruje: Ustalone. Polska nie przyjmie uchodźców.”

  Porozumienie Kaczyński – Błaszczak. Z panią Szydło chyba tego nie konsultowali, bo o ile dobrze pamiętam ona pani Merkel coś tam obiecała 🙂

 26. AniaK said

  Może pan Błaszczak doczeka się w końcu sprawiedliwości. Za wierną służbę zasłużył sobie na stanowisko premiera jak mało kto. Pani Szydło wyraźnie wpakowała się poza kolejnością 🙂

 27. AniaK said

  „- Jesteśmy też zgodne, że należy znaleźć rozwiązania służące ochronie naszych granic zewnętrznych. Że musimy wspólnie o to zadbać, co się nam jeszcze nie udało – mówiła. Zdawkowo wspominała o „160 tys. uchodźców, którzy mają być rozdzieleni pomiędzy państwa UE” i gazociągu Nordstream. – Cieszę się, na współpracę – mówiła Merkel.”

  Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75399,19618287,angela-merkel-serdecznie-witamy-beate-szydlo-w-berlinie-znamy.html#ixzz489drdgn9

 28. AniaK said

  Pani Szydło wygląda mi na strasznego lizusa.

  .http://bi.gazeta.pl/im/0e/b5/12/z19617550IH,Angela-Merkel-i-Beata-Szydlo-w-Berlinie.jpg

 29. AniaK said

  Wspólne zakupy w Lidl-u to tylko kwestia czasu.

  .http://cdn21.se.smcloud.net/t/photos/109705/jadwiga_staniszkis_jaroslaw_kaczynski_zakupy.JPG

 30. Bronisław said

  Pani Aniu! Przepraszam za porównanie, ale oczekiwanie prawdomówności od kierownictwa PIS.wców, to tak, jak wierności od „ladacznicy”?!!! Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę zachowania pięknej urody! Króluj Nam Chryste!!

 31. Peryskop said

  Re 29

  Muszą pędzić bimber, bo po co im aż 2 kilo cukru ?

 32. Zerohero said

  @27 AniaK

  Do PO słusznie przylgnęła etykietka partii niemieckiej, a PiS dostawało się czasem od germanofobów. Jednak gdy co do czego przychodzi, to

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Morawiecki-Polski-udzial-w-inwestycji-Mercedesa-do-uzgodnienia-3524064.html

  Dodał, że w każdej tego typu inwestycji pojawia się taki element, jak wsparcie państwa. Może dotyczyć np. braku opodatkowania w przypadku specjalnej strefy ekonomicznej i to tutaj będzie miało miejsce –

  Tłumaczę z pisiackiego na ludzki:
  Polacy w Polsce muszą płacić podatki.
  Niemcy w Polsce nie muszą płacić podatków.

  Ta inwestycja wzmacnia polsko-niemiecką współpracę i ma symboliczne znaczenie w kontekście zbliżającej się 25. rocznicy Traktatu o dobrym sąsiedztwie między naszymi krajami z 17 czerwca 1991 roku

  Widać, że się mało nie zesr…ł ze szczęścia.

 33. Lily said

  Ten,specyficzny uscisk dloni,czy to nie jest symbolika masonska ?.
  A,zeby byc zaproszonym na szkolenia do USA,
  to trzeba miec odpowiednie predyspozycje.

 34. Adam Banaś said

  „Radzę bardzo uważać z takimi określeniami jak „sekta watykańska”.
  To ostrzeżenie.
  Admin”

  A czy mogę używać takich sformułowań jak okupant Watykański?

  ——
  Może Pan. Ale już nie w gajówce.
  Admin

 35. AniaK said

  .http://pochwalaglupoty.pl/images/kartki/mem-jaroslaw-kaczynski-kot-wicepremier.jpg

 36. AniaK said

  Alik z zazdrości pewnie się w grobie przewraca 🙂

  .https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/7/a6/99/4ec37bbac0842_o.jpg?1353383875

 37. Boydar said

  Uwzględniając starszą tradycję, mamy już „polskie obozy” i „polską klasę polityczną”. Natomiast w Watykanie występują dodatkowo również zatkane kible, rura z gównem i smród brudnych skarpetek. Prawdę mówiąc, jak wszędzie na świecie. Czy wnioskując po „pod latarnią najciemniej” oskarżyć Pan chce latarnię ? A może przechodniów ?

  Czy ma Pan pewność Adamie, że opowiada się Pan po właściwej stronie ?

 38. Przemko said

  no to zakładamy się? jeśli przegram – stawiam dobry obiad z winem, a dla kota dorzucę walerianę.
  do jesieni PISiorki nasprowadzają nam tabuny „uchodźców” i powiedzą, że to sami sprawdzeni przez mossad lekarze i inżynierowie programów kosmicznych ….

 39. czosnkowy niedźwiedź said

  „Ustalone. Polska nie przyjmie uchodźców”.

  Ustalone.

  Smutno mi.

  policzone, zważone, podzielone. mane tekel fares.

  „A moze ziemia obiecana przybledow?”

  Repatriantów, panie Wanderer, repatriantów.

  I tu leży der Hund begraben.

 40. czosnkowy niedźwiedź said

  Bardzo misie nie podoba spojrzenie makreli ze zdjęcia powyżej.

 41. Boydar said

  Azji też źle z pala patrzyło.

 42. czosnkowy niedźwiedź said

  Ona wcale sie nie czuje na palu. To spojrzenie hieny.
  (Co tu tak wieje Trylogią ostatnimi czasy?)

 43. czosnkowy niedźwiedź said

  Wierzę głęboko, że w Polin nie będzie problemu uchedźców islamskich. Anihilacja wchodzi szeroko otwartymi drzwiami z zupełnie innej strony. Pan Jo zamieścił obraz Madonny Donbaskiej.

  Nas już nie ma.

 44. robertgrunholz said

  To bardzo proste:

  Polska przyjmie uchodźców, których Mossad zweryfikuje pierwej jako terrorystów.

  Terroryści dokonają zamachów i PiS znowu stanie na czele bezpieczeństwa Polski, by wprowadzić kolejne ustawy ograniczające wolność słowa, dające większe możliwości inwigilacji ,,naszym” służbom, a w ostatecznym rozmachu wprowadzi do Polski wojska okupacyjne Chazaro-landii i zlikwiduje obrót gotówkowy.

  Polska stanie się totalnie zinwigilowanym i bezpiecznym krajem jako przystań dla zasłużonych przybyszów z Tel-Awiwu i Berlina. Już teraz wykupili na tą okazję całe masy ziemi i mieszkania.

 45. JO said

  ad.44.

  https://gajowka.wordpress.com/grabiez-polskiej-ziemiojcowizny/#comment-2921

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: