Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  Sceptyk o Upadek cywilizacyjny Polski
  Carlos o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Dzisiejsza tragedia Polaków i Słowian

Posted by Marucha w dniu 2016-05-19 (Czwartek)

Postnarodowe społeczeństwo III RP charakteryzuje się jedną cechą wspólną z poprzednimi pokoleniami; a mianowicie pozbawioną wzajemności miłością do Zachodu.

Artykuł włoskiego eksperta wojskowego Manlio Dinucci wyjaśnia autentyczny cel i niebezpieczeństwa związane z instalacją nowego „systemu obrony przeciwrakietowej” NATO w Polsce i Rumunii [i]. Autor opiera się przy tym na publicznych informacjach jego amerykańskiego producenta Lockheed Martin’a [ii]. System startowy Mark 4 przystosowany jest do wystrzeliwania zarówno „any-rakiet”, jak i (ofensywnych) rakiet.

W tej sytuacji wystrzelone z pomorskiej bazy NATO rakiety typu „Tomahawk cruise missile” [iii] dosięgną bez trudności główne rosyjskie centra. Ponieważ rakiety tego typu lecą tuż na ziemią, nie ma możliwości ich przechwycenia.

W jednym z programów rosyjskiej telewizji, występujący w nim specjalista wojskowy, podkreślił że polska instalacja NATO jest dla Rosji „sprawą życia i śmierci” i na takim właśnie poziomie rozważane będą decyzje dotyczące jej unicestwienia.

Nie ulega wątpliwości, że prące do III wojny światowej państwa NATO (czytaj USA) zmuszą (sprowokują) Rosję do działania. Tak więc, podobnie jak II wojna, III wojna rozpocznie się na polskim Pomorzu. Wybuch tej pierwszej ściągnął na Polskę i świat ogromne nieszczęścia. III będzie znacznie bardziej katastrofalna, a dla Polski i Polaków oznaczać będzie zapewne ostateczne unicestwienie.

Być może taka jest wola Opatrzności, tym bardziej że koncepcja Polski lansowana przez „narodowe elity” wyczerpała się już dawno. Na podobieństwo „bratniej” Ukrainy, III RP przypomina bezgłowego (pozbawionego autentycznych elit) pajaca, za sznurki którego pociągają wszyscy mający swe interesy w tym regionie.

Społeczeństwo polskie zdolne jest jedynie do wymiany jednego garnituru agenturalnych przywódców na drugi. Truizmem jest stwierdzenie, że tak funkcjonująca III RP (znów na podobieństwo Ukrainy) musi ściągać na siebie ogrom nieszczęść, a na dodatek stanowi poważne zagrożenie dla całego regionu.

Postnarodowe społeczeństwo III RP charakteryzuje się jedną cechą wspólną z poprzednimi pokoleniami; a mianowicie pozbawioną wzajemności miłością do Zachodu. Jej obywatele gotowi są dosłownie na wszystko, aby tylko zostać zaliczonym do „Zachodu” . Również tą właściwością podobni są do Ukraińców i innych społeczeństw czwartej kategorii.

Polacy nie są w stanie pojąć, że dla Zachodu, byliśmy zawsze i pozostaniemy, tym co dziś określają mianem „lesser peoples” (podludźmi). Cała tysiącletnia historia Polski ukazuje to dobitnie.

Zachód wykorzystywał każdy pretekst i okazję by niszczyć i podbijać nasze terytoria. Dopiero w 1410 roku (pół milenium od chrztu Polski) udało się mocarstwowej Rzeczpospolitej powstrzymać „chrystianizacyjne” zachodnie zapędy . I to nie na długo.

Polacy nie są w stanie pojąć prostej sprawy, że Zachód kieruje się jedną tylko zasadą – swym interesem. Wbrew hałaśliwej propagandzie, jakiekolwiek zasady moralne są mu całkowicie obce. Demonstrował to nieprzerwanie na przestrzeni milenium i demonstruje to dziś. Jedyne co się zmieniło to „zestaw wartości” w imię których niszczy i eksploatuje on innych.

Absurdalne uwielbienie Zachodu przez Polaków równoważone jest nienawiścią i pogardą do swych naturalnych braci – Słowian. Również w tej cesze identyfikować ich można z Ukraińcami. Oczywiście nie wszyscy Polacy odpowiadają powyższej charakterystyce. Jednak jest ich wystarczająca liczba do pchania Ojczyzny ku zagładzie.

Tragiczny koniec jest nieunikniony, jeśli mieszkańcy III RP nie przestaną kierować się powyżej przedstawionym paradygmatem i nie otrząsną z siebie wszawej agentury odgrywającej rolę „narodowych elit”.

[i] http://www.voltairenet.org/article191787.html
[ii] https://en.wikipedia.org/wiki/Lockheed_Martin
[iii] https://en.wikipedia.org/wiki/Tomahawk_(missile)

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarze 32 do “Dzisiejsza tragedia Polaków i Słowian”

 1. Hasso C. said

  Zgadzam sie z Autorem. W Polsce jest mnostwo kompleksu nizszosci wobec „Zachodu” a konkretniej – wobec narodow i panstw stworzonych przez potomkow Germanow. Krotko mozna to tak przedstawic: „oni moga stworzyc mercedesy i bmw i katedre Notre Dame i Imperium Brytyjskie itd, a my niestety nie”. Z tym wiaze sie chec doszlusowania, podszycia sie pod Zachod, ze my niby „Europa”. Dlatego wielu probuje sie dystansowac od braci Slowian. Im dalej od nich, tym blizej do „Europy”. Reakcja na to jest slowianofilstow, a zwlaszcza rusofilstwo.
  Ale co z tego? Ten „Zachod” od dawna jest w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Ich elity sa sprzedane wrogom i zdradzaja swoje spoleczenstwa. I wcale nie kieruja sie swoim interesem. Wrecz przeciwnie.
  Jesli tylko uda sie nie wpuscic najezdzcow z Bliskiego Wschodu, juz niedlugo Niemcy i inni zapukaja do Polski z prosba o azyl.

 2. Lovshak Rusofil said

  Tragedia Polaków To Macierewicz i ten debil a wzasadzie dwóch debilów ojciec i syn Morawiecki liżący dupy Amerykanom i masonerii, wpędzający nas w TTIP i w wojne jako żydobolszewickie mięso armatnie

 3. Bob.Ola said

  W polskim interesie jest zniszczenie Rosji i odebranie naszych wschodnich rubiezy. Do tego celu konieczne jest odbudowanie wojska a takze wspolpraca z USA. Osobiscie uwazam Rosje za papierowego tygrysa, ktory nie odwazy sie na rozpoczecie wojny z uzyciem broni masowego razenia obawiajac sie, i slusznie, amerykanskiej odpowiedzi. Najprawdopodobniej Rosja ulegnie Zachodowi w wyniku kolejnej wojny gospodarczej. Sily odstraszania pozwola nam takze ograniczyc zapedy mocarstwowe Niemiec.

  Ja też słyszałem to i owo. Kacapy mają radary na lampę naftową, czołgi z tektury a rewolwery na wodę.
  Admin

 4. Maciejasz said

  Ad. 3 Bobola, pan tak na serio? Bo te zniszczeniie Rosji… Pan sobie z nas żartuje, prawda?
  Papierowy tygrys, dobre sobie… Jezeli juz to niedźwiedx, ale nie, on nie jest papierowy.

 5. Zerohero said

  @3, Bobola

  Najpierw naucz się Pan używać polskich liter.
  Potem sprawdź z kim graniczymy od wschodu.
  A na koniec przeanalizuj jak Polska wyszła na współpracy z USA przez ostatnie 20 lat i czy województwo Unii Europejskiej w ogóle może planować jakieś podboje, że o budowie broni jądrowej nie wspomnę.

 6. Boydar said

  No i widzi Pan Gajowy, Pan nie ma uczulenia na niektóre nicki, a ja mam. Nawet mi Zyrtec nie pomaga. Trudna rada w tej mierze.

 7. Antek said

  Ja nie mogę zrozumieć skąd biorą się tacy kretyni jak ten z postu nr.3 (bobola). Na co taki debil liczy wchodząc do Gajówki i smarując swoje dyrdymały???, biedny nasz kraj, oj biedny :-(.

 8. Antares said

  E tam. Nie ma się co martwić, przecież wszystkie przepowiednie mówią, że po następnej wojnie światowej Polska wyjdzie zwycięsko. Tak że szanowni Gajowniczkowie, nie martwmy się tylko róbmy swoje. Bóg na pewno nie da zginąć swemu wiernemu katolickiemu ludowi. Wyginą heretycy ale nie my.
  Pozdrawiam wszystkich.

 9. Mickiewicz said

  A Claritine panie Boydarze, też panu nie pomaga?

 10. Jan T. said

  A tu pewien dziennikarz i prezydent Rosji w króciutkim skeczu o rakietach: .https://www.youtube.com/watch?v=8ux3oiWELIQ

 11. Lovshak Rusofil said

  https://gloria.tv/video/JP9CoHeYiGh.

  I tyle w temacie

 12. NICK said

  Wuj!
  Co go boli? Wuja? Wiemy.
  AAAdminie, spuść toto. Na zawsze.

 13. Boydar said

  Nie, Wieszczu, nie pomaga. Mickiewiczów ci u nas dostatek, sam znam trzech, ale prawdziwie Świętych niewielu. Ja może jestem Chacheł, ale swój honor mam. I polski też szanuję. Przecież ta pruska gnida celowo z „siebie” durnia rżnie. Aż takim półgłówkiem nawet Bolek nie jest. Jeśli dzisiejszym Polakom poniewieranie imienia ich męczennika nie wadzi, to ch.uj z nimi.

 14. Glock said

  Co ty piszesz fajansiarzu Pseudo historyku czy publicysto..Jesli nie nawidzicie POLSKI.I CHCECIE JEJ ZNISZCZENIA sami bedziecie TRUPAMI.A ty gajowy marucha czy jak mu tam.Przestan umieszczac takie DEFETYSTYCZNE polemiki.
  przestan pan byc taki politycznie zakrecony.Taki prozachodni.

  ——
  Czy Pana, za przeproszeniem, pojebało? Czy Pan, kurwa, rozumie co pisze? Pierdolony niedorozwój…
  Admin

 15. NICK said

  Do siebie.
  Chodzi o co go bo-boli.

 16. głos said

  Panie Glock. Zostaw pan. Przecież to trolejbus. Jemu chodzi tylko o to sztob ssorku paddzierżat’. Na takich jedyne lekarstwo, nie claritin (nie można po nim zasnąć), ani Zyrtec, choć ponoć wynaleziony w Polsce, ani inne antychistamindy, tylko dokładne olanie. Raz, dwa razy puści bąka i jak nie bedzie reakcji to pójdzie.

  Jażem ponoć też trol, wszystko zależy od definicji. Czekam na drugą opinie (czeskie przysłowie – jeśli dwóch ci powie żeś osioł, kup sobie siodło)

 17. Boydar said

  Przelatując tekst Pana Głosa (15) zrozumiałem w pierwszym podejściu trolljebus. Jak to się czasem można pomylić.

 18. Isreal said

  …. i tak w prosty sposób, po tylu latach, staliśmy się realnymi wrogami Rosji ……..

 19. revers said

  Bobole moga byc z nosa, nie wiele roznic sie od goo.na, a tygrysy z papieru, te nie syberyjskie to mozna znalezc na zachodzie, bo dla tygrysow syberyjskich bez belgijki karabinu to kazdy doopek zachodni moze byc relnym dobrym mieskiem, na syberii.

  „Bracia, niewiele nas, a wróg jest silny, ale nie w sile Bóg, a w prawdzie.

  Nie ulękniemy się mnogości wrogów,

  wszak z nami Bóg!+

  Św. Błogosławiony Książę Aleksander Newski”

  Ttjana Graczowa, Swieta Rus przeciwko chazarii zachodniej bo nikt nie chce ginac na zachodzie za interesy chzarskie i hendle zachodu.

  http://www.gazetawarszawska.com/politics/94-demo-contents/nwo/772-t-graczowa-swieta-rus-przeciwko-chazarii-wstep

  A pan Makaroniarz niech pilnuje swoich baz atomowych od Bolonii po Belgie bo tam rowniez morze pare pigul doleciec i nie tylko z ladu, bo i z nie dalekiego morza, po morzu srodziemnym operuja okrety rosyjskie i nawet maja pozwolenie od wladz Hiszpani na cumowanie w portach hiszpanskich, a nie angolskie okrety za Giblartar.

  No i pilnowac swoja reptilke Frideryke Mogherini zeby za mocno nie weszla w sankcje, lub przedłuzała sankcje bo nie sprzeda sie z Wloch w Rosji ani past pomidorowych, makaronu, ani serow lub win.

  .

 20. Isia said

  Autor artykułu ma sporo racji i choć to przykre, ale niestety w dużej mierze prawdziwe…co prawda jestem przeciwnikiem generalizowania… . Odnośnie p. Boboli, jeśli to prawdziwe nazwisko, to rzecz jasna ma p. Bobola prawo nim się posługiwać i nikomu nic do tego, ale jeśli nie, to, mówiąc delikatnie, istotnie nie wypada, nie na miejscu jest posługiwanie się nazwiskiem naszego świętego, męczennika (okrutnie zamordowanego nota bene przez kozaków na terenie dzisiejszej Ukrainy), wreszcie patrona Polski, po św Wojciechu i św. Stanisławie biskupie…zgadzam się w tym względzie z p. Boydarem, któremu bardziej przystoi użycie mocnych słów niż mnie kobiecie.

 21. Hasso C. said

  Велика Россия, а отступать некуда, — позади Москва!

 22. Peryskop said

  Komplex niższości Polaków wobec zachodu jest faktem, ale z jakich faktów historycznych wynika ?

  Czy ten komplex aby nie wynika z chrystianizacyjnego rozmiękczenia drugo-policzkowego ?

  … Zachód wykorzystywał każdy pretekst i okazję by niszczyć i podbijać nasze terytoria. Dopiero w 1410 roku (pół milenium od chrztu Polski) udało się mocarstwowej Rzeczpospolitej powstrzymać „chrystianizacyjne” zachodnie zapędy . I to nie na długo.

  Polacy nie są w stanie pojąć prostej sprawy, że Zachód kieruje się jedną tylko zasadą – swym interesem.

  Wbrew hałaśliwej propagandzie, jakiekolwiek zasady moralne są mu całkowicie obce. Demonstrował to nieprzerwanie na przestrzeni milenium i demonstruje to dziś. Jedyne co się zmieniło to „zestaw wartości” w imię których niszczy i eksploatuje on innych…

  A naszym przodkom plebaństwo wklepywało z ambon utopijne dyrdymałki dla usypiania czujności.

  ===

  Natomiast #3@Bobola to moim zdaniem nie jest żaden chemik, a zwykły sajański prowokator.

  „Andrzej Bobola jest pseudonimem literackim Andrzeja Altenbergera, profesora fizyki chemicznej, ktory dla odpoczynku od nieco rozrzedzonej atmosfery fizyki teoretycznej oddaje sie rozwazaniom na tematy humanistyczne o aktualnym znaczeniu.”

  http://images-blogger-opensocial.googleusercontent.com/gadgets/proxy?url=http://1.bp.blogspot.com/-yz-KPrEz28I/U5sYV2Scu3I/AAAAAAAACM8/r1PC4o3Fvj4/s113/*&container=blogger&gadget=a&rewriteMime=image/*

 23. […] za:  https://marucha.wordpress.com/2016/05/19/dzisiejsza-tragedia-polakow-i-slowian/#more-58204 […]

 24. revers said

  Andrzej Bobola brzmi inaczej, ale to nic nie robi na ukrach i ich pomagierach z Polski, od wolania „Slava herojom”.

 25. Jeśli Russkie położą bańkę radarową na region, to gumożuje nawet własnej gotówki ze ściany nie wyciągną, nie mówiąc juz o odpaleniu tomahawków. Równocześnie tybulcy na próżno będa dłubać w swoich smartfonach, które niespodziewanie zgłupieją. Niedźwiedź wcale sie nie dziwi.

 26. Boydar said

  @ Misiu

  Czekałem aż ktoś wskaże tą okoliczność przyrody; czasy się zmieniły, a baterie wcale nie są takie ciężkie.

 27. anonim said

  ad.3 Bob ma Ole
  Najlepsze jest to ze Pan w pełnej POwadze wciska nam tutaj że przekupione chodzące na niemieckoamerykańskożydowskim pasku styropianowe jelity od ćwierćwiecza niezmiennie rozpieprzające WP mają służyć swym panom do zaatakowania Rosji jak tylko to WP odbudują.
  Jedyne do czego WP ma służyć to być przeznaczoną do zniszczenia jednocześnie osłabiając wroga…co by w razie wygranej z Polskiej strony fruktów nie miał kto zbierać a w razie sromotnej klęski by przynajmniej maksymalnie zwycięzcę osłabić.
  Ciemnota i ślepota jeśli nie widzi się tutaj modus operandi sanacji…ale Pan ich lubi

 28. peacelover said

  …a potem bedzie mozna wsadzic na taczki cala pejsata „elitke”
  i wywiesc tam, gdzie pelno podobnego syfu…
  …a bobola zniknie i juz nikomu farmazonow nie bedzie prawil !!!

  (…to chyba nalykowiec !!??… )

 29. Watazka said

  3
  Marucha
  Gajowy chyba sie pomylil z tymi radarami.
  To sa satelity na lampe naftowa
  A te lampe naftowa to ukradli polskiemu wynalazcy Lukaszewiczowi – dlatego mamy udzial w przemysle satelitarnym ale Ruskie ukradly nam patent a teraz beda straszyc naszych sprzymierzencow naszym wynalazkiem.

  A tak juz bylismy blisko, zeby odebrac nasze „rubieze”

  Subject: USA wystraszyły się z powodu rosyjskiego satelity, biorąc go za broń / Sputnik Polska – Wiadomości, Opinie, Radio

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20150720/699710.html

  Na wystawie mody w Mediolanie rosyjscy zolnierze zaprezentowali nowoczesny garnitur ze sznurow konopnych ( na korbke)

  http://tylkonauka.pl/wiadomosc/rosja-zaprezentowala-potezny-kostium-chroniacy-ogniem-eksplozjami

 30. aa said

  krotko i zwiezle ale jakze prawdziwie. Trzeba tylko dodac ze co tak naprawde mysla Polacy trodno wiedziec gdyz mlodzi albo wyjechali albo sa na walizach albo -nieliczni-dali sie wciagnac w zydowski kierat zadluzenia i o tym tylko mysla. Starsze pokolenie -kompletnie oglupione przez propagande. Ogolnie to owszem jest takie miejsce na mapie-Polska- ale wlasciwie to juz dawno cos posredniego miedzy Rumunia a Ukraina- Tzw Elity polskie to przeciez banda zlodziei i szmaciarzy-wystarczy popatrzec na tego swira Antka czy jego wodza kurdupla-czy cos takiego mozna nazwac wogole czlekoksztaltnym? a ze przejeli koryto-Wyborcy olali wybory-frekwencja 20% i to ich elektorat-przekupki i stare dziadyi pijackie mordy ktorych skusili ochlapami. Oczywiscie ze poprzedni nie byli wiecej warci-slowem w Polsce nie ma zadnej sily zdolnej popchnac ten woz bez kol. Co robic-Bog raczy wiedziec

 31. revers said

  Z NATO …

  „W związku ze szczytem NATO w Warszawie od 7 do 10 lipca będzie obowiązywał zakaz spontanicznych zgromadzeń, BOR zyska prawo do rejestrowania obrazu i dźwięku – http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Projekt-ws-szczytu-NATO-dot-min-zakazu-zgromadzen-spontanicznych-do-komisji,wid,18336446,wiadomosc.html?ticaid=117099

  Tym samym żydo-reżim potwierdza, że Polacy nie chcą u siebie zbrodniczej NATO, chroniącej interesy żydowskiej finansjery USA i Wlk.Brytanii.”

 32. heniu said

  ludzie dazmy do zgody nie do wojny komu tak naprawde zalezy na wojnie ?
  zydom usa?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: