Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Naszym Wzorem Janusz… o Wolne tematy (48 – …
  bardzo o Wielka rozgrywka
  Marucha o Tożsamość Ukrainy
  Boydar o Strzelanina w Uvalde a dostęp…
  NC o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Kojak o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  Emilian58 o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Marcin o Polskie firmy miałyby brać udz…
  Zenon_K o Wolne tematy (48 – …
  Kojak o Rosja nakazuje Agencji Żydowsk…
  Kojak o Meyssan: agonia Zachodu
  Boydar o Wydalenie 70 pracowników rosyj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 617 obserwujących.

Wolne tematy (43 – 2016)

Posted by Marucha w dniu 2016-05-20 (Piątek)

W Polsce rządzące gnojki zaczynają aresztować ludzi, którzy nie ujadają na Rosję, jak im parchaci „Amerykanie” kazali. Kiedy pisdzielce zaczną zagłuszać rosyjskie nadajniki radiowe? 
No cóż… z gówna bicza nie ukręci, a z polskich „elit” nie wyłoni ludzi zdrowych psychicznie.
Wpisujmy tutaj luźne uwagi.

pasta jajeczna z awokado

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2016/05/16/wolne-tematy-42-2016/
Następne: https://marucha.wordpress.com

Gajowy Marucha

Komentarzy 260 do “Wolne tematy (43 – 2016)”

 1. Maćko said

  Wherever, under whatever forms, such laws as the mass of the people desire are passed, and such laws as they dislike are rejected, there is democracy. Wherever, under whatever forms, the laws passed and rejected have no relation to the desires of the mass, there is no democracy.
  http://www.cantab.net/users/michael.behrend/repubs/belloc_party/pages/Chapter_01.html

 2. Listwa said

  Pielgrzymka do Nagasaki i Akita

  W dniach od 29 kwietnia do 8 maja 2016 r. odbyła się coroczna pielgrzymka wiernych z Azji do Akita w Japonii. W tym roku, podczas 10. jubileuszowej pielgrzymki pielgrzymi odwiedzili również Nagasaki — miasto, w którym św. Maksymilian założył Niepokalanów (Mugenzai no Sono).
  W pielgrzymce uczestniczyli wierni z Japonii, Singapuru, Filipin, Australii, Malezji, USA, Niemiec, Szwajcarii i Polski. Była to ok. 100-osobowa grupa. Nad pielgrzymami duchową opiekę sprawowali księża: ks. Karol Stehlin — przełożony dystryktu Azji; ks. Tomasz Onoda z Japonii— przeor w Manili (Filipiny) oraz ks. Piotr Fortin z USA — dyrektor szkoły w Manili (Filipiny).
  Pielgrzymka rozpoczęto w Nagasaki. Każdego dnia pielgrzymi mogli wysłuchać trzech Mszy św. Dla wiernych z Japonii, którzy mogą uczestniczyć 2-3 razy w miesiącu w Mszy św., była to szczególna łaska. Po Mszy św. śpiewanej ks. Karol Stehlin głosił jedną konferencję. Każda z nich była dobrym duchowym przygotowaniem do odwiedzenia miejsc męczeństwa chrześcijan w Nagasaki oraz Ogrodu Niepokalanej założonego przez św. Maksymiliana Kolbe.

  Nagasaki — “Mały Rzym”

  Kiedy w 1492 roku Krzysztof Kolumb przybył do Ameryki, Portugalczycy rozpoczęli podróże do Azji przez Przylądek Dobrej Nadziei. Na początku XVI wieku Portugalczycy przybyli do Goa (India), następnie do Malakki (Malezja) i do Makao (Chiny). W 1543 roku Japonia po raz pierwszy miała kontakt ze śwaitem zachodnim — Portugalczycy przybyli na jedną z południowo-zachodnim wysp Japonii, wyspę Tanegashima.
  Święty Franciszek Ksawery słysząc o nowoodkrytej wyspie Japonii, postanowił rozpocząc tam misje. Pierwszy chrzest odbył się w 1549 w Kagoshima, gdzie dotarł św. Ksawery. W następnym roku, święty przybył na wyspę Hirado, a także odwiedził Kioto, które w tym czasie było stolicą Japonii. Współbracia Franciszka Ksawerego z Towarzystwa Jezusowego licznie przybyli do Japonii. Starali się zrozumieć język japoński, kulturę i zwyczaje. Wielu Japończyków nawróciło się. Chrześcijaństwo rozpowszechniało się bardzo szybko, szczególnie w zachodniej Japonii. W Nagasaki w jego rejonie, w takich miastach, jak: Hirado, Yokoseura, Kuchinotsu, Amakusa, a także na wyspach, wiele osób przyjęło chrześcijaństwo. W rezultacie, Nagasaki przekształciło się w centrum tętniącego życiem chrześcijańskim, było tam ponad 10 kościołów i szpitali. Podróżni przybywający do Nagasaki nazywali to miasto „Mały Rzym”.
  I tak jak w Rzymie kolejne lata chrześcijaństwa w Japonii przypominały pierwsze lata chrześcijan w Wiecznym Mieście. Wszyscy japońscy chrześcijanie byli prześladowali, a wielu z nich poniosło śmierć męczeńską.

  Pierwszy dzień pielgrzymki w Nagasaki

  Podczas pierwszego dnia pielgrzymki odwiedziliśmy miejsce, gdzie 5 lutego 1597 roku ukrzyżowano 26 chrześcijan. Wśród nich było 6 Franciszkanów (5 Hiszpanów i 1 Portugalczyk) i 20 świeckich osób. Najmłodszy ze świeckich miał 12 lat. Na tym wzgórzu, zwanym Nishizaka, zginął także polski jezuita, ks. Wojciech Męciński. Do Japonii, wraz z towarzyszami, przybył 5 lipca 1642 roku. Już 21 sierpnia tego roku zostali aresztowani. Przez 7 miesięcy byli poddawani okrutnym torturom. 17 marca 1643 roku przyprowadzono ich na wzgórze Nishizaka i tam powieszono głowami w dół. Ojciec Wojciech Męciński ponióśł śmierć męczeńską w dniu 25 marca 1643 roku. Odznaczał się on nie tylko wybitną gorliwością misjonarską, ale również głębokim nabożeństwem do Matki Bożej.
  Miejsce to, przesiąkniete krwią pierwszych japońskich chrześcijan oraz misjonarzy, wielokrotnie odwiedzał i modlił się św. Maksymilian.
  Zwiedzilismy także muzeum poświęcone 26 męczennikom. Zachowało się wiele unikatowych pamiątek z czasów pierwszych chrześcijan w Japonii, m.in. modlitewniki i łaciński Mszał. Moglismy zobaczyć także oryginalny list św. Franciszka Ksawerego.
  Po wyjściu z muzeum i zrobieniu pamiątkowego zdjęcia przed pomnikiem 26 męczenników spotkaliśmy grupę z Polski. Byli niezmiernie zaskoczeni, gdy ks. Karol Stehlin odezwał się do nich w języku polskim. Wspólnie zaśpiewaliśmy „Apel Jasnogórski” i „Bogurodzicę”, które to pieśni znajdowały się w naszym pielgrzymkowym śpiewniku. Obie pieśni zaintonował ks. Tomasz Onoda, który uczestniczył w pielgrzymce do Częstochowy 3 lata temu. Japończycy pięknie śpiewają i mają niezwykły talent do bezbłędnego powtarzania polskich trudnych słów. Pieśni zabrzmiały bardzo profesjonalnie!

  Drugi dzień pielgrzymki

  Podczas drugiego dnia pielgrzymki odwiedziliśmy Unzen Hell — Unzen Piekło. Miejsce to uzyskało taką nazwę, gdyż w gorących siarkowych żródłach zamęczono wielu chrześcijan. Najczęściej w źródłach tych zanurzano ich ciała głową w dół. O tych wydarzeniach przypomina krzyż na wzgórzu. Niestety jest dość ukryty pośród drzew, ale jednak odwiedzany przez wielu pielgrzymów.
  Tego dnia odwiedzilismy Muzeum Chrześcijaństwa w Zamku Shimabara. Potem udalismy się na brzeg morza Ariake, gdzie wielu japońskich chrześcijan zostało wyrzucanych do morskich otchłani z łodzi, którymi byli transportowali z wielu miejsc Japonii.
  Na każdym miejscu męczeństwa, które odwiedzilismy, modliliśmy się dziesiątka różańca.

  Trzeci dzień pielgrzymki

  W tym dniu odwiedziliśmy muzeum upamiętniające wybuch bomby jądrowej w dniu 9 sierpnia 1945 roku. Jedną z ekspozycji jest zachowany fragment ściany frontowej katedry Urakami, która znajdowała się 500 m od centrum wybuchu bomby. Wśród niewielu rzeczy zachowanych z doszczętnie zniszczonej katedry mogliśmy zobaczyć fragmenty wielu różańców. Zostały one zebrane z ruin kościoła. W czasie wybuchu, w katedrze spowiadało dwóch księży. Wiele osób modliło się po spowiedzi i wiele osób czekało na spowiedź. Różańce prezentowane w muzeum to m.in. różańce tych osób.
  Po zwiedzeniu muzeum udaliśmy się do pobliskiego parku, w którym również znajduje się niewielki fragment ściany katedry. Zaśpiewaliśmy tam po łacinie Litanię Loretańską.
  W tym dniu odwiedziliśmy także mały domek doktora Nagai Takashi, który ofiarnie pomagał swoim rodakom po wybuchu bomby. Doktor i jego żona byli katolikami. Przed II wojną światową i w czasie jej trwania doktor zajmował się radiologią. Kilkakrotnie spotykał się on ze św. Maksymilianem, który jak wiadomo chorował na gruźlicę i u doktora Nagai robił prześwietlenia płuc, a także korzystał z jego porad lekarskich.
  Jeszcze przed wybuchem bomby, w czerwcu 1945 roku, doktor dowiedział się, że ma białaczkę i pozostało mu maksymalnie 3 lata życia. Po wybuchu bomby atomowej na skutek choroby popromiennej u doktora występowało ciągłe krwawienie, któremu lekarze nie potrafili zaradzić. W dniu 20 września 1945 roku po spowiedzi doktor Nagai usłyszał wewnętrzny głos „poproś o wstawiennictwo św. Maksymiliana Kolbe”. Udał się do groty Lourdes w Mugenzai no Sono i prosił św. Maksymiliana o wstawiennictwo u Niepokalanej, by zechciała przedłużyć jego życie. Prośba doktora została wysłuchana, żył jeszcze 6 lat. Pomimo że leżał w łóżku przez 5 lat, był bardzo szczęsliwy, gdyż mógł jeszcze wspierać katolickie wychowanie dwójki swoich dzieci. W tym czasie, gdy zmagał się z ogromnym fizycznym cierpieniem, napisał 17 książek. Zmarł w 1951 roku.

  Czwarty dzień pielgrzymki

  Na rozpoczęcie czwartego dnia pielgrzymki ks. Karol Stehlin podczas porannej konferencji opowiedział historię życia św. Maksymilian do czasów jego wyjazdu na misje. Historię tę ks. Karol kontynuował w miejscach związanych ze św. Maksymilianem, ale o tym w dalszej części relacji.
  W tym dniu odwiedziliśmy katedrę O’ura pw. 26 Pierwszych Japońskich Męczenników — miejsce, w którym dnia 17 marca 1865 roku było wydarzenie powszechnie zwane jako „Odnalezienie chrześcijan w Japonii”. Tuż po ukończeniu budowy katedry przez francuskich księży do Nagasaki przybyła z wyspy Goto 15-osobowa grupa japońskich katolików. Widząc modlącego się księdza, jedna z wiernych, pani Isaberina Sugimoto Yuri, zadała księdzu trzy słynne pytania: „czy modlisz się na różańcu”, „czy masz Ojca w Watykanie”, „czy nie masz żony”. Ksiądz Bernard Petitijean, misjonarz francuski na wszystkie ptania odpowiedział twierdząco i kobieta wyszeptała: „Nasze serca są takie same jak twoje”. „Szczęście napełniło moją duszę”, zwierzał się potem ks. Petitjean. Było to wielkie wynagrodzenie jego 5-letniej pracy w Japonii, która do tej pory była bezowocna.

  Jak Japończycy zachowali wiarę? Z pokolenia na pokolenie ojcowie nauczali dzieci, że trzeba czekać na kapłanów, poddanych „Króla Rzymu”, żyjących w celibacie. Pozbawieni kościołów i kapłanów Japończycy przez dwieście pięćdziesiąt lat schodzili się w niedziele i święta w oznaczonych domach prywatnych i tam wspólnie odmawiali Różaniec, dzięki któremu ich wiara trwała niewzruszona. Zachowywali także nabaożenstwo zalu doskonałego, dzięki któremu pozostawali w stanie łaski uświęcającej, która to dawala im siłę do trwania w wierze katolickiej. Gdy Ojciec święty Pius IX postanowił upamiętnić dzień 17 marca ustanawiając go świętem „Odnalezienia Chrześcijan”.
  W katedrze znajduje się figura Matki Bożej z Dzieciątkiem, zwana także figurą matki Bożej odnalezienia Chrześcijan. Przed tą statuą wielokrotnie modlił się św. Maksymilian. W tym kościele odprawiał także Msze św., gdyż seminarium, w którym wykładał filozofię po przyjeździe do Nagasaki mieści się 50 m od budynku katedry. Jak pamiętamy z biografii św. Maksymiliana miejscowy biskup Hayasaka poszukiwał wykładowcy filozofii i to on zaproponował je św. Maksymilianowi. W „zamian” św. Maksymilian natychmiast mógł wydawać japońskiego „Rycerza” oraz zlecać tłumaczenia i sprawy administracyjne studentom i klerykom japońskim.

  Obecnie w budynku seminarium mieści się muzeun św. Maksymiliana Marii Kolbe, w którym duża sala jest poświęcona jego osobie. Piękna wystawa prezentuje życie i działalność św. Maksymiliana w Polsce i w Japonii. Z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy pierwsze numery Rycerza Niepokalanej „Mugenzai no Sono no Kishi” w języku japońskim.
  Następnie udaliśmy się do małego domku, który przez pierwszych 9 miesięcy pobytu w Japonii wynajmował św. Maksymilian. Już tam wstawił maszynę drukarską i drukował „Mugenzai no Sono no Kishi”. Niestety, z domku zachował się tylko duży ceglany komin; w wilgotnym klimacie Nagasaki nie przetrwały drewniane ściany. Zostały one odbudowane (już jako ceglane) pod koniec ubiegłego wieku.
  Tutaj ks. Karol Stehlin kontynuował opowieść o św. Maksymilianie. Święty Maksymilian jako cel swojej pierwszej zagranicznej misji wybrał Japonię jako kraj najbardziej przygotowany na przyjęcie słowa Bożego. „Społeczeństwo japońskie odnosi się do nas z rosnącą sympatią. Rozumieją nas coraz bardziej, a nawet ostatnio nie pobierają już cła z przedmiotów, które Niepokalanów polski nadsyła, gdyż uznają nas za ubogich zakonników, pracujących dla dobra Japończyków. Poganie wspomagają nas ofiarami w naturze, a nawet nie wahają się pożyczyć w razie potrzeby większej kwoty bez procentu i bez formalności zwrot zapewniających. W tych dniach pogański dziennik nagasacki posłał do nas aż dwóch korespondentów, którzy w trzech kolejnych numerach bardzo przychylnie opisali nasz sposób życia, podkreślając jego doskonałość, w porównaniu z życiem pogańskim w niektórych wypadkach. To znowu spotęgowało przychylność dla nas pogan.” (na statku „Afurica Maru” w drodze do Hongkongu, 17 V 1932)

  Potem udaliśmy się do Mugenzai no Sono — japońskiego Niepokalanowa, który w 1931 roku założył św. Maksymilian. Mugenzai no Sono położone jest na stromej, malowniczej górze. Obecnie z dawnych drewnianych budynków, budowanych przez o. Kolbego i jego współbraci została jedna cela, w której pracował św. Maksymilian. Cały kompleks został przebudowany, gdyż w wilgotnym klimacie Nagasaki drewniane budynki nie przetrwały.
  Zachowały się natomiast w doskonałym stanie maszyny drukarskie, czcionki drukarskie oraz wszystkie numery „Mugenzai no Sono no Kishi”. W muzeum znajdują się także notatki oraz oryginalne listy o. Kolbe, m.in. jego list dotyczący jego „przygód” w indyjskim Colombo, gdzie chcial założyć Niepokalanów oraz list z datą 10 września 1940 roku pisany z Polski i wysłany do japońskiego Niepokalanowa.
  List traktuje m.in. o potrzebie modlitwy: „A kiedy powstanie Niepokalanów chiński w Szanghaju? Kiedy w Annamie? Kiedy Niepokalana spełni te marzenia, by przedstawiciele Dalekiego Wschodu używający kanji w seminarium nagasakowskim przygotowywali się do pozyskania dusz swoich rodaków dla miłości Bożej w Niepokalanej. Niech Ona sama ustala terminy, my zaś się módlmy, by czas ten co prędzej nadszedł.
  Bo doprawdy, modlitwa to zapoznany, a jednak najpotężniejszy środek do przywrócenia pokoju w duszach, do dania im szczęścia, bo do zbliżenia ich do miłości Bożej. Modlitwa odradza świat. Modlitwa jest warunkiem nieodzownym odrodzenia i życia każdej duszy. Przez nią św. Terenia nie opuszczając murów swego klasztorku, stała się patronką wszystkich misyj i to nie tytularną tylko, jak dowodzi doświadczenie.
  Módlmy się i my, módlmy się dobrze, módlmy się wiele i ustnie, i myślnie, a doświadczymy na sobie, jak Niepokalana coraz bardziej opanowywać będzie duszę naszą, jak coraz bardziej pod każdym względem będziemy się stawali Jej, jak znikać będą winy i słabnąć wady, jak łagodnie i potężnie zbliżać się będziemy coraz bardziej do Boga.”

  W Mugenzai no Sono odwiedziliśmy także piękną grotę Lourdes. Przy tej grocie w 1945 roku modlił się doktor Nagai Takashi o przedłużenie życia. Już wtedy wiedział o męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana. W grocie modliliśmy się różańcem i odnowilismy Akt ofiarowania się Niepokalanej. Akt odczytali księża w czterech językach: ks. Karol Stehlin — w języku polskim, ks. Tomasz Onoda — w języku japońskim, ks. Piotr Fortin — w języku angielskim i na koniec wszyscy trzej księża odnowili akt po łacinie. Piękna to była chwila!
  W kościele mogliśmy zobaczyć relikwię św. Maksymiliana — włos z brody. Jak wcześniej wspomniano Mugenzai no Sono jest położone na stromej górze. Przechodząc pomiędzy budynkami czy udając się do groty, trzeba pokonywać strome zbocza. Z jak wielkim wysiłkiem musiał to czynić św. Maksymilian, który był przewlekle chory i oddychał tylko jednym płucem.

  Podczas misji św. Maksymiliana w Nagasaki liczba katolików w Japonii została podwojona. Wielką łaską była możliwość dotknięcia ziemi, po której stąpał i na której pracował św. Maksymilian. Japoński Niepokalanów jest podobny do polskiego, a jednocześnie różni go wiele — choćby to, że nie mam tam już franciszkanów, a jednak odczuwa się jakby św. Maksymilian tam ciągle przebywał…
  Każdego dnia w Nagasaki była słoneczna pogoda, co było niebywałym zdarzeniem, gdyż w tej części wyspy często pada deszcz. I to deszcz pożegnał pielgrzymów przed wylotem do Akita.

  Akita — Objawienia Matki Bożej

  Do Akita przybyliśmy 3 maja wieczorem, w dniu święta Królowej Polski. W ciągu czterech dni, każdego poranka po Mszy św. ks. Karol Stehlin głosił nauki rekolekcyjne o Matce Bożej Miłosierdzia.
  Każdego popołudnia odwiedzialiśmy kaplicę, w której jest figura Matki Bożej. W rzeczywistości figura jest o wiele piękniejsza niż przedstawiają zdjęcia. Ma w sobie swoisty wdzięk. Twarz Matki Bożej emanuje dobrocią i pokojem, jakby mówiła: “przychodźcie do mnie bez lęku”. W kaplicy modliliśmy się różańcem, śpiewaliśmy także pieśni ku czci Matki Bożej.
  Każdego dnia do kaplicy szliśmy w krótkiej, ok. 20-minutowej pielgrzymce, podczas której odmawiliśmy jedną część różańca. Powiewały flagi prawie wszystkich krajów, których przedstawiciele uczestniczyli w pielgrzymce. Pierwszego dnia ks. Karol Stehlin niósł polską flagę, którą podczas modlitwy różańcowej przekazał kolejnej osobie. Popołudniu, po powrocie z kaplicy ks. Karol głosił kolejną konferencję.
  Pielgrzymka zakończyła się 8 maja, w święto św. Stanisława, o którym wspomniał ks. Karol podczas kazania. Po uroczystej Mszy św. Do Rycerstwa Niepokalanej przystąpiło 10 osób, w tym jedna osoba z Niemiec.
  Pielgrzymka była bardzo dobry czasem do pogłębienia wiedzy o Niepokalanej i św. Maksymilianie, a przede wszystkim przyczyniła się do duchowego wzrostu uczestników jako Rycerzy i dzieci Maryi.

  Na koniec specjalne podziękowanie kierujemy do ks. Tomasza Onody i japońskiej grupy wiernych, dzięki którym pielgrzymka była przygotowana perfekcyjnie.

  Deo per Immaculatam gratias!

  Foto:
  http://militia-immaculatae.asia/english/P_Akita_2016.php

 3. Maćko said

  Gdziekolwiek , pod jakąkolwiek formą, takie prawa jakich masa ludzi pragnie są tworzone , a takie prawa , jakich masy nie lubią są odrzucane , jest demokracja.
  Gdziekolwiek , w ramach różnych form , prawa przeszły i odrzucone nie mają żadnego związku z pragnieniami mas , nie ma demokracji .
  http://www.cantab.net/users/michael.behrend/repubs/belloc_party/pages/Chapter_01.html

 4. Rubaszny Rubens said

  Angielscy masoni torturują dzieci:

  .https://www.youtube.com/watch?v=QS3LoSiv9uU

  Dlaczego Polska jest obiektem pożądania elit tego świata?

  .https://www.youtube.com/watch?v=FWEVrPqFwX4

  Debata o początkach Polski:

  http://archeowiesci.pl/2016/05/17/debata-o-poczatkach-polski/

  Demony słowiańskie:

  http://innemedium.pl/wiadomosc/demony-slowianskie

  Po zamku w Kraśniku pozostał jeden kamień.Wedługo lokalnych dokumentów miejskich była to budowla „starożytna” ale archełologowie mówią,że to tylko przenośnia:

  http://zamki.net.pl/zamki/krasnik/krasnik.php

  Unikatowe bransolety z Trzcianki:

  http://archeowiesci.pl/2016/05/17/unikatowe-bransolety-z-trzcianki/

  Archeowieści rozpoczynają cykl wywiadów ze znanymi polskimi archeologami.Przy panu Wandaluzji ci archełologowie to jednak leszcze

  http://archeowiesci.pl/2016/05/16/wywiady-z-profesorami-archeologii/

  Zamek Pieskowa Skała okiem drona:

  .https://www.youtube.com/watch?v=Jh9VK91PNmw

  Opactwo Cystersów w Paradyżu okiem drona:

  .https://www.youtube.com/watch?v=Oudubj_bym8

  Zamek Podskale okiem drona:

  .https://www.youtube.com/watch?v=X_4iCBusYG4

  Okiennik Wielki czyli neolityczny instrument astronomiczny?

  .https://www.youtube.com/watch?v=wQ19Ve-eNWM

  Film o faraonie Ramzesie II:

  .https://www.youtube.com/watch?v=DO_YwY7C88s

  Znany polski jasnowidz przeprowadził wywiad z egipskim bogiem Horusem:

  .https://www.youtube.com/watch?v=y9YPOJ-Rs4k

  Zwiedzanie wrocławskiego kościoła NMP Na Piasku:

  .https://www.youtube.com/watch?v=mLlATaG_2NI

  Zwiedzanie archikatedry warszawskiej:

  .https://www.youtube.com/watch?v=jxnUC5oupog

  Amerykanie to stado bydła?

  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/85999-stado-bydla

  W Londynie odkryto szczątki dziwnych stworzeń:

  http://innemedium.pl/wiadomosc/w-piwnicach-jednego-z-londynskich-domow-odkryto-szczatki-dziwnych-stworzen

  Nikola Tesla zaprojektował pierwszy pojazd UFO:

  http://innemedium.pl/wiadomosc/nikola-tesla-zaprojektowal-pierwszy-pojazd-ufo

 5. revers said

  Pieniadze zgromadzone na OFE i ZUS nie sa wlasnoscia Polaków.

  https://www.wprost.pl/gospodarka/418351/Tusk-pieniadze-w-OFE-i-ZUS-nie-sa-wlasnoscia-Polakow.html

  mało ze w bankach nie będa? juz europejska ustawa o wlasnosci zgromadzoych pieniedzy na prywanych kontach z mozliwoscia przejecia przez bank jest w toku.

 6. snag said

  Senor Marucha ,…

  Przesadza pan z tym wplywem Stanow tym samym rozgrzeszajac V- kolumne sookinsynow w W-wie. Jak juz wspomnialem w poprzednich kto ma jaja ten olewa Israel firsters na Capitol Hill ,…

  Snag said

  2016-05-19 (czwartek) @ 18:45:34
  Osoba Prywatna @ 205 ,…

  Eureka ,…

  Stany dbaja o wlasna doope tudziez rzady innych krajow tylko polsko-jezyczni w Warszawie nie potrafia czy nie chca ,…

  Kiedy Netanyahu malowal czerwona kreske w UN domagajac sie sankcji przeciw Iranowi rzad Szwajcarii podpisal kontrakt na 27 miliardow dolcow na dostawe gazu z rezimem Iranu po czym ostentacyjnie pokazal palca Israel-firsters w amerykanskim kongresie i ziograjdolkowi ,…

 7. revers said

  Piskorski o TTIP

  http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2016/05/06/ttip-czyli-koniec-europy/

  „Z FB „Zmaina”

  Po ponad 6 godzinach i braku jakichkolwiek twardych dowodów Sąd podjął decyzje o 3 miesiecznym areszcie dla Mateusza Piskorskiego. Tak wygląda w praktyce demokracja w Polsce.

  Jak widać PiS zaczyna wdrażać w życie maksymę: „Kto nie z nami, ten za kratami”.”

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/20/iiizydo-rp-tylko-syjonistyczna-czy-nazistowska/

 8. Siggi said

  Zachodnie media milczą a wojna z grupą BRICS trwa w najlepsze. Jeden z krajów członkowskich już został wyeliminowany – chodzi oczywiście o Brazylię. Teraz przyszedł czas na Republikę Południowej Afryki, gdzie najwyraźniej trwają przygotowania do zamachu stanu.
  Brazylijska prezydent Dilma Rousseff była oskarżana głównie o korupcję i udało się ją zawiesić w wyniku głosowania w Senacie. Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości – władzę tymczasowo przejął Michel Temer, wiceprezydent Brazylii który jak się okazało był informatorem amerykańskich służb. Co ciekawe, Temer również jest zamieszany w skandal korupcyjny ale próbował się wybielić, przez co Rousseff nazwała go zdrajcą. Kolejnych problemów przysporzył sobie gdy wyciekło nagranie, na którym ćwiczył już przemowę do narodu jako prezydent, choć głosowanie w sprawie zawieszenia Rousseff miało odbyć się dopiero za dwa tygodnie.
  Podobne wydarzenia miały miejsce w Republice Południowej Afryki. Na początku kwietnia odbyło się głosowanie w sprawie zawieszenia prezydenta Jacoba Zumę, którego oskarżono o korupcję i naruszenie konstytucji. Jednak w jego przypadku proces zakończył się porażką a Zuma pozostał u władzy. Tamtejsza opozycja, wyraźnie niezadowolona z wyniku głosowania, nazwała go „wielkim i złośliwym nowotworem” rządowej partii Afrykański Kongres Narodowy (ANC), której Zuma jest przewodniczącym.
  W lutym bieżącego roku partia ANC oskarżyła Wielką Brytanię i USA o próbę dokonania zamachu stanu. Sekretarz Generalny Gwede Mantashe powiedział wtedy że do kraju przeniknęły podejrzane elementy. Stwierdził, że „spotkania w amerykańskiej ambasadzie są niczym innym jak mobilizacją dla zmiany władzy. Jesteśmy świadomi programu który bierze młodych ludzi do Stanów Zjednoczonych na 6 tygodni, przywozi ich z powrotem i rozsyła ich wszędzie”.
  Kilka dni temu znów pojawiła się informacja według której Wielka Brytania chce obalić prezydenta Jacoba Zumę. Zachód naturalnie nie przyznaje się do oskarżeń i traktuje je jak opowieści wyssane z palca. Podobnie było w przypadku Brazylii – historie o zamachu stanu były stawiane na równi z teoriami spiskowymi. Warto zadać pytanie nie czy, lecz kiedy RPA będzie miała nowego prezydenta, co jeszcze bardziej osłabi grupę BRICS; które państwo będzie następne w kolejne do „wyzwolenia” oraz jaka będzie reakcja ze strony Rosji i Chin.
  Zachodnie media milczą a wojna z grupą BRICS trwa w najlepsze. Jeden z krajów członkowskich już został wyeliminowany – chodzi oczywiście o Brazylię. Teraz przyszedł czas na Republikę Południowej Afryki, gdzie najwyraźniej trwają przygotowania do zamachu stanu.
  http://zmianynaziemi.pl/node

 9. snag said

  Warto odnotowac ,…

  Proby ometkowania BDS (divestment) Ontario przez israeli ass-kissers gryza ziemie. Rzad Ontario oparl pokazal ‚pala’ probom ometkowania ruchu jako anty-semitic, anty-izraelski i anty-zydowski motywujac ze jest zamachem na wolnosc slowa i zrzeszenia.

  Mimo przykladow jak deal Szwajcarii z Iranem czy ostatnio Berlina z Moskwa olewajace ‚dyktature’ USraela na gajowce ciagle wini sie Stany co zle w kraju bo gdyby nie te to bylo by cacy ,…

  Get a grip, lemmings ,…

  Na marginesie, coraz czesciej maja miejsce proby metkowania trendow ktore krytykuja polityke ekspansji zio-grajdolka jako nienawisc do zydow i wszystkiego co zydowskie zeby odwrocic uwage od sedna problemu jakim jest ich brak umiejetnosci wspolzycia z sasiadami ,…

  Pogromy czy ekspulsja z ponad 109 miejsc na ziemi zaczynajac od 250 AD nie byly przypadkiem, ta banda nie potrafi zyc w zgodzie z sasiadami czy jak oni z wlasnej pracy i potu bez pasozytnictwa ,…

  http://www.jta.org/2016/05/20/news-opinion/world/ontario-anti-bds-bill-defeated

  Fuckin’ locust ,…

 10. on said

  Polecam obejrzeć, bez kropki:
  Aleksander Jabłonowski prowokacje wojenne USA. Fałszywa flaga:

 11. snag said

  Nie samym chlebem czlowiek zyje ,…
  ————————————————————————-

 12. W Iranie jest bardzo wielu zaskakująco doskonałych gitarzystów. Gitara jest tam popularnym instrumentem.

  A swiat myśli (beeep!) ze tam tylko siedem włók piasku i kobity zawinięte w kołdry.

 13. Inkwizytor said

  Izwienicie za filmik ale gość opisał działania PiSdu po wybiórach. Do 1 min włącznie, warto posłuchać. Prorok ? 🙂

 14. Watazka said

  Bardzo piekne rosyjskie czastuszki. Zawsze na czasie.
  Polecam:

 15. http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=18331405&kat=141202&title=Adam-Wajrak-symbolem-naszego-narodu-jest-dzika-Puszcza-Kto-tego-nie-rozumie-musi-przegrac&ticaid=1170bd//

  Polaka została ZNISZCZONA Śmiertelnym Pokerem: BYLE PRZECIWKO MNIE: Rabin Weiss do nałożnika Hitlera: BRONCIU, CO SIĘ STAŁO Z NASZĄ POLSKĄ? GDZIE SĄ CI POLACY, KTÓRZY TAK KOCHALI ŻYDÓW? Nałożnik Hitlera został jednak zamordowany przez bułgarskiego kamikadze, gdyż chciał spłacić kurwy bułgarskie kilkoma walizami Euro, które upchał do Mercedesa. Następcą Nałożnika została Angela Hitler-Merkel, która wywiozła skarb Włastów z twierdzy Modlin do USA, który został wykorzystany przez Izbę Lordów dla rewindykacji Anglosaskich USA.
  Ja obiecałem Polakom Polski Cud Gospodarczy a folksdojcz Tusk IRLANDZKI – Na Grilowaniu i Dobrej Piłce Nożnej. Różnica między nami była jednak i jest taka, że do czego ja się dotknąłem stało się ZŁOTEM a do czego dotknął się Balcerowicz czy Tusk jest GÓWNEM.
  Na wrzaski, że PUSZCZA UMIERA, TRZEBA JEJ POMÓC odpowiadam, że rozwiązałem to ponad 30 lat temu. Puszcza Umiera, bo pozbawiono ją kuraka leśnego, jakim była czubatka polska. Poza tym restauracja czubatki polskiej w ekosystemie leśnym i POLNYM w taktyce czechosłowackiej ZWIĘKSZA przyrost masy drzewnej powyżej 30%.

 16. Siggi said

  Pod melodię „Kalinka” tańczy dr Zacharowa Maria Wasilewna – dyrektor Departamentu Informacji MSZ Rosyjskiej Federacji.
  Jestem pod wrażeniem Jej „ciętego” języka przy okazji różnych dyskusji w TiVi,w których uczestniczy.Włada biegle chińskim(dzieciństwo,lata szkoły podstawowej spędziła w Pekinie) ,angielskim.
  Tu jest filmik:
  http://eer.ru/a/article/u125603/19-05-2016/47930
  Foto:
  http://eer.ru/sites/default/files/styles/large/public/uploads/1436698471.jpg?itok=It2Y4K5e

  Dla mnie bomba!
  Naprawdę fachowo tańczy. Świetna babka, ładna, zgrabna i mądra. Rzecz prawie niespotykana w naturze.
  Admin

 17. revers said

  W Iraku ISISmani rozpuscili w cieklym azocie 25 irakijczykow podejrzanych o wspołprace z silami rządowymi

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Diler-zatrzymany-w-trakcie-transakcji-Jego-klientami-byli-celebryci-i-biznesmeni,wid,18288232,wiadomosc.html?ticaid=1170c0

  Ile jeszcze tortur i humanitarnych sposobow na smiec, sponsorowanych przez zachod nalezy wprowadzic w zycie by osignac cele nwo, syjonistow i globalistow.

  Czy Piskorskiego tez rozpuszcza w ciekłym azocie, w humanitarnym akcie lepszego, sortowniejszego psychopaty z PIS.?

 18. revers said

  ad16

  prawidlowy link na fizyczne znikanie przeciwnikow syjonistow i globalistow w kontakcie z cieklymi wysokowydajnymi, wysokostezonymi kwasami, zwiazkami chemicznymi.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,ISIS-dokonalo-potwornej-egzekucji-szpiegow,wid,18339133,wiadomosc.html?ticaid=1170c0

 19. Glos Prawdy said

  „Procesja” kotow w Optinej Pustyni.

  Niezwykła procesję zorganizowali w Optinej Pustyni — wzięli w nim udział koty.

  Na filmie, który na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował klasztor, ścieżką idzie kościelny z krzyżem w ręku, a za nim uwiązało się jego „stado”.
  .https://www.youtube.com/watch?v=S7XUJ_ljFN0

 20. Mickiewicz said

  Dziękuję panu ‚Listwo’ za ten niesamowicie obszerny i merytoryczny wpis (2.). Bardzo ciekawy.

  To samo pan „Rubaszny Rubens” we 4. Dzięki. Masa wiedzy. Nic, tylko chłonąć.

 21. Lovdhak Rusofil said

  Polecam wspaniały opis żydobolszewickiej zarazy z USA, prelekcja Pana Aleksandra Jabłonowskiego Nienawidze tych skurwysynöw z Ameryki jak wściekłych psów

 22. NyndrO said

  Jestem na wsi u znajomych. Wsrod pieknych polskich lasow i jezior. Do sklepu mam jakies 3 kilasy. I wlasnie szedlem. Ide,ide i w pewnym momencie cos „cyka”. Poszukuje owada i znalazlem plot z trzech nitek z malutka zolta plakietka ” uwaga wysokie napiecie”. Jako wisienke dodam,ze za plotem byl rzepak,a z 200 metrow dalej osrodek dla dzieci. Harcerzy zdaje sie.Aj waj, prezesie- patrioto.

  Kryminał – admin

 23. Dictum said

  Ja się poważnie zapytowuję – gdzie jest nasz Pan Mordka?
  Panie Mordka, odezwij się Pan.

  Niestety, p. Mordka nie odpowiada…
  Admin

 24. Boydar said

  Az szkoda że Żyd, ja się pomodlę,tak na wszelki wypadek, najwyżej będzie zdrowszy.

 25. neokonserwatysta said

  …po wczorajszym glosowaniu nad uchwała nad suwerennością. Wzywamy my narodowcy spod znaku pisu do stanowczego i bezapelacyjnego krokowi przeciwko Putinowi. Panie Antoni czas na aneksje obwodu kaliningardzkiego, atak rakietowy i dywizje pancerne do dzieła. Rosja zagraża ładowi publicznemu i chce naszej aneksji. Tylko zajęcie Petersburga i sforsowanie Newy zaprowadzi ład i porządek.

 26. NyndrO said

  Panie Kierowniku,a nazwa miejscowosci – Chomiaza Ksieza. Maja rozmach…

 27. osoba prywatna said

  Jak Pentagon przygotowuje się do wojny czołgowej z Rosją
  http://www.goniec.net/goniec/inne-dzialy/goniec-poleca/jak-pentagon-przygotowuje-si%C4%99-do-wojny-czo%C5%82gowej-z-rosj%C4%85.html

 28. http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/walim-podziemne-miasto-nie-istnieje-druga-grupa-naukowcow-wykluczyli-wskazane-miejsce/v2yr2kl

  TO KONIEC MARZEŃ O PODZIEMNYM SKARBIE?

  To pasuje IDEALNIE do relacji autochtonki, córki leśniczego niemieckiego i żony leśniczego polskiego. W domu jej rodziców zjawili się oficerowie sowieccy i – wobec nieobecności ojca – kazali jej pokazać Wjazd do tunelu, gdzie jeździła rowerem, wobec czego pokazała im ten Wjazd, który był zakopany i porośnięty chwastami i krzewami. Czerwonoarmiści odkopali go, założyli prowizoryczne tory i wyprowadzili pociąg z dwoma lokomotywami spalinowymi i trzema długimi wagonami. 2 pierwsze wagony były obite blachą cynkową i miały napisy GAZY BOJOWE a III wagon był zwykłym pulmanem, a potem Wjazd WYSADZILI.
  Pan Slowikowski Obserwuje ZAWAŁ, gdzie powinien być Wjazd do tunelu, który to Zawał ciągle OSUWA SIĘ – jakby nie był ustabilizowany? co daje mi do myślenia, że ów Zawał to pozostałość po wysadzonym przez czerwonoarmistów Wjęździe do tuneli pod Książem? Ten Wjazd wskazał mu jego kolega-Niemiec, który zauważył go z uszkodzonego Parowozu, gdyż z toru był przysłonięty MASKOWNICĄ.
  Połączyłem to z danymi o Złocie Serbskim i zaczęło mi GRAĆ. Niemcy ewakuowali z Łucka na Wołyniu 2 strategiczne bomby atomowe, na Moskwę i Leningrad, które ukryli pod Książem, z Wjazd do tuneli zamaskowali. Był to zespół 6 pociągów, z których każdy miał po 2 lokomotywy dislowskie.
  Według mych kalkulacji to dwa składy wiozły po jednej bombie atomowej, którym towarzyszyły po 2 pociągi z suplementarnym złotem serbskim. Piszę Zlotem Serbskim, gdyż tylko ono nadawało się do tego jako oznaczone IZOTOPOWO.
  Gdy żołnierze generała Pattona weszli w Mezimesti do tunelu do Książa to zastali tam żołnierzy generała Waltera, którzy JEDEN pociąg im Podarowali. Wobec tego pozostało 3 pociągi ze Złotem Serbskim. Walterowcy dwa pociągi mieli zawalić dynamitem, ale Generał Walter został zamordowany za ten Pociąg ze złotem przez generała Spychalskiego, późniejszego marszałka, a na forum internetowym czytałem, że pociąg ze złotem spod Książa jest w Warszawie, z dokładnym wskazaniem miejsca. Z tego zaś wynika, że DRUGI pociąg zawalony przez walterowców pojechał do Berlina ??? co się nazywa KOŃCEM MARZEŃ O PODZIEMNYM SKARBIE? Spychalski mógł mógł Nie Sięgać po te pociągi, gdyż się BAŁ Złota Serbskiego.
  Ciekawiło mnie też, SKĄD Serbowie mieli tyle złota? bo z łupów w wojnach bałkańskich to chyba nie. Otóż mogli je mieć, albo z Imperialnego Skarbu Attyli, albo z aneksji Czarnogóry ??? Na wieść o klęsce nad Nidą Hunowie załadowali skarb Imperialny w pałacu Habsburgów w Budzie na istery i spławili Dunajem. Wandalowie wysłali Gepidów, aby czyhali na ten skarb w Żelaznych Wrotach, ale przechwycić go mogli Bizantyjczycy i ukryć w zamku belgradzkim, gdzie odnaleźć go mogli Serbowie i PRZETOPIĆ.
  Największe Srebro europejskie było w Kosowie, którego skarbiec był w Czarnogórze, toteż w ciągu TYSIĄCLECI nagromadzić się tego mogło bardzo dużo. Brutalna aneksja Czarnogóry przez króla Aleksandra mogła mieć jakąś szczególną przyczynę. Tą Przyczyną mogło być Srebro Czarnogórskie, które można była sprzedać na giełdach i zakupić złoto?

 29. anucha said

  „W obliczu braku politycznej woli użycia amerykańskich żołnierzy, pole działania należy do wieloetnicznych i wielonarodowych sił, tak jak to ma miejsce dzisiaj w Iraku i w Syrii.

  – Dlatego też konieczne jest budowanie rozwiązań politycznych dla naszych kampanii i operacji.”

  Qrwa szlag człeka trafia jak czyta o strategi syjonistów i planach ataku na Rosję wykorzystując gojowskie mięcho armatnie.

 30. osoba prywatna said

  Stany Zjednoczone wypowiedziały wojnę BRICS
  http://zmianynaziemi.pl/
  Wielka Brytania i USA mogą próbować obalić prezydenta RPA, kolejnego członka grupy BRICS
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wielka-brytania-i-usa-moga-probowac-obalic-prezydenta-rpa-kolejnego-czlonka-grupy-brics
  Żyd Goldfein prezydentem banku centralnego Brazylii
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zyd-goldfein-prezydentem-banku-centralnego-brazylii-2016-05

 31. osoba prywatna said

  „Takiej koncentracji wrogich wojsk u rosyjskich granic nie było od czasu agresji nazistowskich Niemiec w 1941 roku” – oświadczył amerykański politolog, ekspert ds. Rosji, prof. Stephen Cohen, zabierając głos w programie Johna Batchelora.
  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/opinie/20160520/2885874/Stephen-Cohen-NATO-Rosja.html#ixzz49J1WeIle

 32. snag said

  Anucha @ 29 ,…

  Cos na temat ,…

  W Stanach w czasie drugiej wojny niektorzy przejrzeli na oczy, niestety na krotko ,…

  First man to sink an enemy battleship – Colin Kelly
  First man to set foot on enemy territory – Robert O’Hara
  First woman to lose five sons – Mrs. Sullivan
  First son of a bitch to get four new tires from the rationing board – Nathan Goldstein

  http://www.theoccidentalobserver.net/2014/01/review-of-derek-penslars-jews-and-the-military/

 33. osoba prywatna said

  Kot przed telewizorem.
  .https://www.youtube.com/watch?v=_cVM5infYxk&feature=youtu.be

 34. osoba prywatna said

  To nie Żydzi , a Chrześcijanie zabili Jezusa ! – tak twierdzi bp Ryś
  https://gloria.tv/video/kne6GYesH4T

 35. osoba prywatna said

  Prezydent podpisał ustawę nadającą obcym wojskom uprawnienia Sił Zbrojnych RP!
  http://polskaracja.com/prezydent-podpisal-ustawe-nadajaca-obcym-wojskom-uprawnienia-sil-zbrojnych-rp/

 36. sara said

 37. osoba prywatna said

  Kierowcy masowo przekreślają symbol UE na tablicach rejestracyjnych. Policja grozi karami
  http://polskaracja.com/kierowcy-masowo-przekreslaja-symbol-ue-tablicach-rejestracyjnych-policja-grozi-karami/

 38. re1truth2 said

  Sekretarz Stanu USA John Kerry udał się w środę 18 maja do pałacu prezyden-ckiego w Egipcie. W wiadomościach „Amerykański sekretarz stanu zapowiedział rozmowy z egipskim prezydentem w Kairze o sytuacji i pokojowych propozycjach politycznych dla krajów w regionie, w tym konfliktu izraelsko-palestyńskiego.”
  Tłumacząc to z nowomowy politycznej na język angielski: USA i Izrael próbowały popchnąć Egipt do braku poparcia dla nadchodzącej rezolucji ONZ w sprawie Palestyny.
  Izrael nawet próbował przekupić egipskich przywódców, ogłaszając podczas spotkania, że ​​”Izrael może darować Egiptowi połowę $ 1.7 b gazu grzywny za wybuch gazociągu w El-Arisz w Egipcie w lipcu 2012.”
  A to jest bardzo ważne: „Kerry: Egipt kluczowym partnerem regionalnym podała gazeta Jerusalem Israel News – 18 godzin temu krótka wizyta Kerry’ego podsycana spekulacjami, że za kulisami Amerykańsko – Egipskiego procesu pokojowego z Izraelem i innymi partnerami regionalnymi były prace, które mogłyby obejść silnie nagłośnioną francuską inicjatywę mająca na celu zakończenie konfliktu izraelsko-palestyńskiego. ”

  Wydaje się, że USA i Izrael nie dostały tego, co chciały od Egiptu, to dlatego ich samolot pasażerski spadł w podejrzanym „ataku terrorystycznym”
  http://thesaker.is/egyptair-flight-ms804-crash-is-prequential-to-the-us-war-on-egypt-by-scott/ – Like with MH17 in Ukraine EgyptAir Flight MS804 crash is prequential to the US war on Egypt, by Scott.

 39. re1truth2 said

  Znowu protestują – no tu widać bez dwóch zdań nacjonaliści – ciekawe kto im płaci?
  Czyżby, to McCain – maca Kain przywiózł w walizeczce .https://youtu.be/c6Bmkjmnf6M

  https://www.rt.com/news/343756-ukraine-nationalists-kiev-parliament/

 40. Bronisław said

  Re: 34. Pan(i) Osoba Prywatna!

  Czy mam wobec tego rozumieć, że „heretyk Ryś”, w przebraniu biskupa głosi, iż Maryja, Matka Chrystusa, Apostołowie i wszyscy członkowie Kościoła Chrystusowego są winni tego, że Żydzi na dziedzińcu Piłata wymogli na nim, aby skazał Jezusa Chrystusa na śmierć krzyżową, wykrzykując przy tym: „Krew Jego na nas i na syny nasze”?! Podobni Jemu ludzie głoszą przecież również, że Polacy winni są temu, iż Niemcy mordowali bez litości Żydów oraz różne inne brednie!!! I, czy to nie jest istna Wieża Babel?!!! Jak wobec tego powrócić do ładu i normalności?!!! Gorąco Pana(ią) pozdrawiam! Króluj Nam Chryste!!!

 41. revers said

  Coraz wiecej suwerennosci i wolnosci w RP w nowej mowie

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Fprezydent-podpisal-ustawe-nadajaca-obcym-wojskom-uprawnienia-sil-zbrojnych-rp

  Ambasador inaczej

  http://www.kresy.pl/publicystyka,analizy?zobacz/jan-pieklo-zobacz-kogo-pis-zrobil-ambasadorem-na-ukrainie

  od czarta i belzebuba.

 42. revers said

  W banderlandii szturm parlamentu

  .https://www.youtube.com/watch?v=zft8PY_n0Kw

 43. Siggi said

  M.Migalski to napisał ,ja nie…
  Zatem odwalić się ode mnie z jakimikolwiek krytycznymi uwagami pod moim adresem ,bo podam do sądu grodzkiego albo jeszcze jakiegoś innego np.koleżeńskiego,partyjnego.
  Przeanalizował M.M. Prezesa Tysiąclecia,co tam Tysiąclecia – Wszechczasów i mnię się przedstawia,że trza MM złapać gdzieś i ogolić mu jaja na sucho za to.Co?
  Dostałem to w poczcie emailowej i nie mogłem podać linku,dlatego w całości tu poniżej.
  —————-

  Psychologiczny portret Kaczyńskiego
  Marek Migalski politolog, publicysta, pisarz

  Zachowania Jarosława Kaczyńskiego są podejrzane. Jego dziwne relacje z matką, bratem i ojcem. Jego postrzeganie siebie jako współczesnego Hioba. Fakt, że nigdy jako dorosły człowiek nie był prywatnie zagranicą. Wszystko to każe zastanowić się, czy mamy do czynienia z człowiekiem zdrowym psychicznie. Zwłaszcza, że jest de facto naczelnikiem RP.

  Do tej pory próby psychologicznej analizy Jarosława Kaczyńskiego zaczynały się od insynuacji na temat jego orientacji seksualnej, a kończyły na plotkach o romansach jego ojca. Ani prezes PiS, ani my, nie zasługujemy na tego typu „analizy”. Ale w obecnej sytuacji politycznej, tak – politycznej, rozważania na temat charakteru i psychologicznego portretu Kaczyńskiego są konieczne. Bo tworzony przez niego model państwa, znajdujący się co prawda dopiero in statu nascendi, oparty jest na woli jednego człowieka. Ustrój, który szykuje nam PiS, jest właśnie takim woluntarystycznym systemem, w którym wola przywódcy politycznego silniejsza jest i ważniejsza od siły i wagi innych instytucji politycznych, zapisanych i umocowanych w konstytucji. Dlatego też rozważania na temat charakteru i stanu umysły Kaczyńskiego są nie tylko dopuszczalne, ale nawet niezbędne w procesie rozumienia tego, co czeka nasze państwo w przyszłości. I z takich właśnie przesłanek wyszedłem pisząc poniższy tekst. Mam jednak świadomość, że jestem politologiem, a nie psychologiem lub psychiatrą – dlatego unikać będę łatwych diagnoz i medycznych terminów. Będą to raczej uwagi bacznego obserwatora życia politycznego i społecznego, oraz osoby, która kilka razy miała okazję bezpośredniej i osobistej rozmowy z Kaczyńskim.

  Jakim zatem człowiekiem jest dziś prezes PiS? Nie sposób odpowiedzieć na to pytanie, nie zwracając uwagi na jego ponadstandardowe relacje, jakie łączyły go z matką i bratem. Powszechną wiedzą jest to, że już jako dorosły człowiek dzwonił do nich kilkanaście razy dziennie. Przyznam się, że nie znam nikogo, kto praktykowałby coś takiego. Większość osób, które dane mi było poznać, kocha swoich rodziców i rodzeństwo, ale jednak dzwonienie do nich kilkanaście razy dziennie, nie zdarza się żadnej z nich. To jednak dziwne – może świadczyć o wielkiej miłości Kaczyńskiego do matki i brata, ale też o jakimś dziwnym uzależnieniu.

  W tym kontekście należy też patrzeć na jego reakcję na ich śmierć. Wygląda na to, że Kaczyński uważa się za kogoś w rodzaju współczesnego Hioba, który przeżył niespotykaną tragedię. Tak też widzą go jego zwolennicy. On sam, na przykład na miesięcznicach smoleńskich, ma bardzo surową i zaciętą twarz. Od 10 kwietnia 2010 roku nosi żałobę. To chyba wyraz tego, iż sam uważa, że doznał czegoś niesamowitego i że dlatego, w odróżnieniu od innych ludzi, musi wciąż ubierać się w czerń.

  Tyle tylko, że takie rzeczy spotykają miliony ludzi. Nie jest czymś niespotykanym utrata brata, a już na pewno nie jest nim śmierć 87-letniej matki. Z całym szacunkiem dla Lecha Kaczyńskiego i Jadwigi Kaczyńskiej, a także dla samego Jarosława Kaczyńskiego – to, co spotkało tę rodzinę nie jest czymś hiobowym. Jest czymś strasznym i przykrym, ale nie takie rzeczy zdarzają się ludziom. Takie właśnie jest życie. Niedawno mój znajomy musiał pochować swoją 43-letnią żonę i został z trójką dzieci. Nie patrzy jednak na świat spod ściągniętych surowo brwi i nie postrzega siebie jako kogoś wyjątkowego. Stara się żyć i dbać o innych.

  Los Jarosława Kaczyńskiego nie jest losem współczesnego Hioba. Jest przeciętnym, w sensie psychologicznym, życiorysem. Ze szczęśliwym dzieciństwem w normalnym domu, udaną młodością, wspaniałym życiem dorosłym. I z tragicznymi wydarzeniami u jego końca. Ale naprawdę innych Polaków spotykają gorsze rzeczy, jednak nie aspirują oni do miana cierpiętników i nie chodzą całe życie w żałobie.

  Chyba, że sam Jarosław Kaczyński naprawdę uważa, że jego brata zabito, a śmierć matki była konsekwencją owe mordu. Ale wówczas konsekwencje dla przyszłości naszego państwa są jeszcze poważniejsze. Bo jeśli noszenie żałoby nie jest jedynie wynikiem postrzegania samego siebie jako wyjątkowo cierpiącego, ale jest zapowiedzią zemsty na tych, którzy stoją za śmiercią obojga najważniejszych dla niego osób, to znaczy, że wszyscy mamy problem. Bo instytucje państwa polskiego będą używane w procesie zemsty na rzekomych (zagranicznych lub krajowych) mordercach Lecha i, pośrednio, Jadwigi Kaczyńskich.

  Podobne wątpliwości biorą się w odniesieniu do stosunku prezesa PiS do swojego ojca. Tu także musi zastanawiać chłodny dystans do niego. O ile relacje z matką były aż nad wyraz ciepłe, o tyle stosunek do ojca jest zadziwiająco oziębły. Nie ma sensu przywoływać tu plotek pojawiających się w niektórych niechętnych Kaczyńskiemu publikacjach, ale faktem jest ta ogromna rozbieżność w stosunku do obojga rodziców. O ile matka pojawia się we wspomnieniach prezesa Kaczyńskiego przy każdej okazji, to ojciec nie jest wymieniany prawie nigdy. Musi to zastanawiać, choć nie mnie rozstrzygać o czym to świadczy. Mogę jedynie zwrócić uwagę na ten fenomen.

  Może z tego właśnie bierze się dziwna predylekcja Kaczyńskiego do akceptowania kobiecości kobiet w swoim otoczeniu i nieakceptowania męskości mężczyzn. Kobiety w PiS mogą robić właściwie co im się podoba i wdzięczyć się przed prezesem do woli. Mogą epatować swoją kobiecością i ją jawnie manifestować. Natomiast Kaczyński nie znosi męskości mężczyzn. Lubi jak się przed nim wiją, jak się upokarzają, jak tracą swoją godność. Ma zamiłowanie do wymuszania na swoich podwładnych zachować haniebnych i naruszających męski honor i męską godność. Wymaga hołdów i to w formie odbierającej powagę. Przykładów tego typu rytuałów jest aż nazbyt wiele – wystarczy jednak zobaczyć zachowanie pisowskich posłów w kontakcie z prezesem. Są uniżenie grzeczni. Sławnym stało się to, że za poprzednich rządów Kaczyński nakazał Zbigniewowi Ziobro…zmianę chodu, bowiem dotychczasowy uznał za zbyt pewny siebie. Wystarczy nie wyciągnąć na czas dłoni z kieszeni, zbyt wcześnie wyjść z poczekalni w siedzibie partii, czy nie dość szybko wstać z krzesła, by na zawsze zostać uznanym przez prezesa PiS za niegodnego awansu. Tylko najbardziej biegli w sztuce ukrywania swej męskości i godności osobistej mają szanse na karierę w partii i, co gorsza obecnie, w państwie.

  W Kaczyńskim groźna jest niechęć do wszystkiego, co niepolskie. Lub brak zainteresowania tym. O świecie wie tyle, ile powiedzą mu jego przyboczni. Ci zaś, z powodów, o których było powyżej, mówią mu jedynie to, co on sam chce usłyszeć. To naprawdę niewytłumaczalne, że prezes PiS, jako dorosły człowiek, nigdy nie był prywatnie zagranicą. Nigdy. Ostatni raz zagranicą prywatnie był w latach…60-tych. W Odessie. Z matką i bratem. Potem już nigdy nigdzie. Czyż to nie dziwne i nie zastanawiające? Każdy normalny człowiek, gdy tylko warunki finansowe mu na to pozwalają, chce zobaczyć kawałek świata. Ale nie Kaczyński. Nigdy prywatnie nie wyjechał z kraju. Nawet po 1989 roku, kiedy miał ku temu wszelkie możliwości. Co nim powoduje? Wstyd z powodu braku znajomości języków obcych? Niechęć do obcych? Miłość do Polski? Brak zainteresowania światem zewnętrznym? Jakakolwiek byłaby odpowiedź, świadczyć ona będzie o tym, że prezes PiS jest dziwną postacią, z jakimiś (jakimi?) problemami psychicznymi.

  Biorąc pod uwagę starzenie się Kaczyńskiego, można domniemywać, że wszystkie opisane powyżej jego przymioty i dziwactwa będą się jeszcze pogłębiać. Starzy ludzie tak właśnie mają – raczej utwierdzają się w swoich nawykach i zwyczajach, niźli je modyfikują i zmieniają. Zwłaszcza, gdy są otoczeni dworem potakiwaczy i pochlebców. Można więc oczekiwać, że prezes PiS będzie taki, jak do tej pory – tylko że bardziej. Bardziej nieufny do świata, bardziej podejrzliwy wobec innych, bardziej domagający się hołdów, bardziej postrzegający siebie jako albo ofiarę czegoś strasznego, albo jako straszliwego mściciela. Nie wróży to dobrze nam wszystkim. Nie wróży to dobrze Polsce.

  Nie ma sensu mnożyć tych przykładów. Zwłaszcza nie ma sensu, by politolog odpowiadał na pytania o psychologiczne źródło ich pochodzenia. Faktem jednak jest, i taka była teza tego artykułu, że państwo polskie znajduje się obecnie w faktycznym władaniu człowieka o dziwnej, być może z punktu widzenia psychiatrycznego chorobowej, osobowości. Że jego dziwaczny charakter i jeszcze dziwaczniejsze zachowania oraz fałszywy obraz samego siebie mogą wpływać, a nawet śmiem twierdzić – wpływają, na funkcjonowanie państwa polskiego. Uzależnił on od siebie prezydenta, premier oraz większość parlamentarną. Włada umysłami dużej części publicystów. De facto kieruje polityką Rzeczpospolitej. Warto więc zadawać sobie pytania o stan jego umysłu, o charakter, oraz o to, jakie biesy ciskają się w jego duszy. Bo to nie tylko jego sprawa, ale – niestety – od pewnego czasu to także nasza wspólna sprawa. I dlatego warto, by ten artykuł nie tyle zakończył, co raczej rozpoczął poważną, a nie hejterską, analizę psychologiczną faktycznego przywódcy państwa polskiego.

  Na koniec uwaga osobista – zostałem usunięty z delegacji PiS w Parlamencie Europejskim we wrześniu 2010 roku. Ale faktycznie Kaczyński spisał mnie na straty…rok wcześniej, o czym wiedział wówczas tylko on i ja. Zażądał wtedy ode mnie zwolnienia dwojga moich najbliższych asystentów. Wcześniej pracowali dla polityka Polski XXI i zapewne inni śląscy posłowie PiS donieśli o tym prezesowi. Odmówiłem. Uznałem, że nie mogę na początku mojej kariery politycznej zdradzić swoich najbliższych współpracowników. W tym momencie obaj, i Kaczyński i ja, zrozumieliśmy, że nie zdałem podstawowego testu na lojalność. W następnych miesiącach oddałem się od PiS, choć pozostawałem formalnie w jego delegacji w PE. Powróciłem do bliskiej współpracy z Kaczyńskim dopiero po tragedii smoleńskiej i wszedłem nawet do jego sztabu wyborczego. Ale na krótko. Po moim sierpniowym liście otwartym do Kaczyńskiego zostałem wykluczony ostatecznie z delegacji PiS w PE. Ale tak naprawdę rozstaliśmy się z Kaczyńskim rok wcześniej – gdy odmówiłem zachowania haniebnego i podłego. Gdybym wówczas zgodził się na jego prośbę, zasłużyłbym na jego szacunek i uznanie. Wolałem jednak pozostać przy swoim uznaniu i szacunku dla siebie. To też pouczająca historyjka o charakterze – nie moim, lecz Jarosława Kaczyńskiego.

 44. La Reine Toronto said

  ,https://youtu.be/fVgWbLUkgY4
  528 Hz, rezonans dobry dla naszego zdrowia; dbajmy o siebie; odbudowa DNA.

 45. osoba prywatna said

  Re 40
  Ten przebieraniec ma więcej podobnych wystąpień.
  Np.
  Biskup Ryś do młodzieży:nie możecie nie wziąć odpowiedzialności za Holokaust
  https://gloria.tv/article/ycnfqJsEK4s
  CO NAS ŁĄCZY Z IZRAELEM -Bp.Ryś
  https://gloria.tv/postings/+/video/26ZW6Rh9q8h
  Dziękuję za pozdrowienia i odwzajemniam je.

 46. Smakosz said

  Miałem się już nie wpier…dalać tu, ale na zdjęciu jest pasta jajeczna z awokado.

 47. osoba prywatna said

  Odszkodowania od Niemców: 850 mld dolarów dla Polski
  .https://www.youtube.com/watch?v=e6ibcM_P6L8

 48. Ad. 47

  Te 850.mld $, to pierwsza rata. 🙂

 49. http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=18342469&kat=1356&title=Dym-w-egipskim-samolocie-Najnowsze-doniesienia-po-katastrofie&ticaid=1170d9//

  Media nabrały wody w usta, gdyż Egiptowi grozi kazus hiszpański: KAPITULACJA PRZED TERRORYZMEM, albo bankructwo przemysłu turystycznego – który TRZYMA budżet Egiptu. Bankructwo Egiptu to zaś najlepsza droga dla przejęcie władzy przez islamistów. Ponieważ komunikacja LOTNICZA jest najbardziej wrażliwym elementem przemysłu turystycznego to jest ona na celowniku Bojowników, gdyż tu można osiągnąć Polityczne cele najmniejszym kosztem, jak w Hiszpanii. Lotniska Paryża są obsługiwane przez 40 tysięcy, z których połowę stanowią muzułmanie lub ich sympatycy więc są – pomimo nasycenia policją i służbami specjalnymi – ZABEZPIECZONE w 20%.
  Komunikacja Lotnicza opiera się na technice właściwie wojskowej, która jest WRAŻLIWA i zawodna, czyli najbardziej podatna na terroryzm. Przykładem tego był CONCORDE, skonstruowany wcale nie dla ŚCIGANIA się biznesmenów tylko dla Wojennej DOKTRYNY d’Gaulle’a, co skazywało go na NIEWYPŁACALNOŚĆ.
  Gdy ja przystąpiłem w Niemczech do Licytacji Lotniczej to było 200 towarzystw lotniczych a MIAŁO BYĆ 4: Rotszyldów, Rokefelerów, Buszów i Batenbergów. Szybko zorientowałem się, że Moja Technika Lotnicza ma ZBANKRUTOWAĆ onych 200 towarzystw, dla Zreformowania ich do CZTERECH, toteż wzywałem Towarzyszów do NIEWYPRZEDAWANIA akcji. To mi się poniekąd udało, gdyż – wbrew prognozom – przez te fatalne ćwierćwiecze 150 Towarzystw UTRZYMAŁO SIĘ.
  Teraz do PLAG biznesu lotniczego dołączył Terroryzm Powietrzny – wobec którego NAJBARDZIEJ ODPORNA jest Moja Technika Lotnicza. POLICZMY: Stuprocentowe Bezpieczeństwo Wypadkowe i 66% Odporności na TERRORYZM, gdyż mój Aerobus może lądować w KAŻDYCH warunkach na JEDNYM z 4 silników. Wobec tego abnegowanie go było i jest SKURWYSYŃSTWEM, obliczonym na Zreformowanie 150 Towarzystw Lotniczych do CZTERECH. To tłumaczyć można tylko Majestatem Cesarza Japonii jako Synem Abrahama, co CHODZIŁ I DUPIŁ ???

 50. Bronisław said

  Re: 45. Czy wobec tego największym zagrożeniem dla Narodu Polskiego nie są „wilki w owczej skórze” w naczelnych instytucjach Naszego Państwa?!!! Jestem przekonany, że dopóty, dopóki nie uporamy się – z Bożą pomocą – z tym problemem, to nie wyjdziemy z tego „zaczarowanego (obłędnego) koła”?!!! Króluj Nam Chryste!!!

 51. Marucha said

  Re 50:
  Nie inaczej. To polskojęzyczne władze są największym zagrożeniem dla bytu narodowego i dla istnienia państwa. Nawet się ze swymi zamiarami nie za bardzo kryją.
  Odrażająca mieszanina agentury, łajdactwa i głupoty.

 52. Re: 51 Marucha.
  Panie Gajowy, moze nie glupoty, ale wyrachowanego sk…synstwa (ku…estwa do „lapy” za wszelka cene..)…
  (agentura mosadu I CIA, zydowskiego lajdactwa I szubrawstwa jak I …to co powyzej…).
  =====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Wypowiedz R.Paul’a n/t krachu finansowego dotyczy 28 maja 2016 roku – podobno na 100% – czyli najpierw krach finansowy, a dopiero potem wojna (no I wobec powyzszego moze nie dojsc do wyboru D.Trump’a na stanowisko prezydenta USA)
  Ciekawie sie zapowiada…

 53. Glos Prawdy said

  Сo na działce nie należy sadzić w pobliżu

  Odpowiada rolnik-hodowca Michał Wróbel:
  — Złota zasada ogrodnika mówi — nigdy nie posadź obok kultury z jednej rodziny. No, powiedzmy, pomidory, bakłażany i papryki. Bo mają wspólne szkodniki i choroby. I jeśli w pomidorach pojawi się jakiś robak, to on od razu pójdzie na spacer po całej sadzonce. A jeśli przy tym są różne, to masz czas, aby podjąć jakieś chemiczne środki, aby nie dopuścić do przeniesienia szkodnika na zdrowe kultury.

  Nie warto również przekształcać swoje grzędy do wspólnego mieszkania i sadzić truskawki, czosnek, kapustę, a na rogach i pietruszke. Jednak w każdej kulturze są potrzebne swoje warunki do wzrostu. Na przykład, system korzeniowy kukurydzy z wielką siłą wysysa z gleby wszystkie składniki odżywcze, a rośliny ze słabym systemem korzeniowym, takie jak cebula, obok niej po prostu zmarnieja.
  Źli sąsiedzi — kapusta i truskawki. Bo zbyt duże liście po prostu ukryja przed słońcem
  ciepłolubną jagode.
  Ogórki i pomidory też nie bardzo mieszkają razem. Rzecz w tym, że pierwszym potrzebna odżywcza gleba i duża wilgotność, a drugim przeciwnie, przydatne suche powietrze i umiarkowanie żyzna ziemia. Dlatego dla pomidorów i ogórków zaleca się umieścić dwa oddzielne szklarnie, a nie jedną wspólną. Ale ponieważ to nie jest tanie, letnicy uparcie omijają tę zasadę stroną. A szkoda, plon był by o wiele lepszy
  http://nashaplaneta.su/news/chto_na_dache_ne_nuzhno_sazhat_rjadom/2016-05-21-19414

 54. Marek said

  Trader21:
  „Stany Zjednoczone są największym rajem podatkowym na świecie

  Zero Hedge donosi, że trust o nazwie Rothschild&Co, założony w Reno w Nevadzie przez Rotschilda, jest największym funduszem stworzonym w celu ukrycia kapitału przed opodatkowaniem. Trust funkcjonuje legalnie, ponieważ korzysta z liberalnego prawa w tym zakresie. Po kryzysie w 2008 roku USA wydało wojnę rajom podatkowym. Zmieniono przepisy funkcjonujące w Szwajcarii (zniesiono tajemnicę bankową), przeprowadzono bail in na Cyprze, zlikwidowano raje podatkowe na Bermudach i Bahamach. Upubliczniono konta i adresy klientów Katarskiego Banku Narodowego, a także dane z największego w historii wycieku dokumentów klientów panamskiej firmy prawniczej. To wszystko najwyraźniej miało jeden wspólny cel: wyeliminować konkurencję Rothschilda i jego trustu w Nevadzie, a tym samym ściągnąć dodatkowy kapitał do USA.”

 55. Nemo said

  „Przypadek Mateusza Piskorskiego jest tak prymitywny, że aż powinien zawstydzić Polaków – tak nisko bowiem ceniona okazuje się być ich inteligencja, samodzielność myślenia, zdolność przeniknięcia prowokacji – ale także odwaga i niezależność. Oto przecież minister Mariusz Kamiński, posłowie PiS i publicyści związani z tą partią otwartym tekstem mówią jaka była przyczyna i jaki jest cel aresztowania lidera ZMIANY. Po pierwsze – jak stwierdził koordynator służb specjalnych – chodziło o „pokazanie ich sprawności”. Po drugie – co dopowiadają portale pro-rządowe aresztowanie Mateusza ma „zrobić wrażenie na Rosji”. Proszę jeszcze raz to dokładnie przeczytać – obóz rządzący jasno mówi, że sprawa ma charakter pokazowy! Nawet nie starają się udawać, że „coś jest na rzeczy”, co powtarzają nawet niektórzy przestraszeni, że podzielą los Piskorskiego.”
  http://www.konserwatyzm.pl/artykul/13715/sprawa-piskorskiego

 56. Takitam said

  54. I o to chodzilo! Po opublikowaniu Panama Pampers, bystrej operacji manipulacyjnej, pojawily sie artykuly o latwosci przechowywanie dularuf w USA… jak male cwane przerzuca swoje zlodziejskie oszczednosci do USA to po jakims czasie im sie je skonfiskuje i duze cwane zlikwiduja mniejsze cwane aby nie zagrozily tym u g’ory obrastajac w piorka… pierwszy etap przerabialismy na cyprze

 57. Elektron said

  kolejny fragment wspomnień Edwarda Woyniłłowicza.

  10 grudnia 1922.

  Z Bzowca znowu jestem w Warszawie. Wczoraj odbył się w tak nazwanem „Zgromadzeniu Narodowem”, czyli połączonych Senacie i Sejmie, wybór prezydenta Rzeczypospolitej i, niespodziewanie, po kilkakrotnem głosowaniu wyszedł z urny wyborczej Gabryel Narutowicz. Witosowcy zdradzili partję Narodową, która prowadziła na to krzesło ordynata Maurycego Zamoyskiego, obecnego posła w Paryżu i miała w zamian za zgodę na Rataja, jako marszałka Sejmu otrzymać poparcie Zamoyskiego na prezydenta. Stąd ogromne oburzenie w Warszawie, specjalnie na Stronnictwo Ludowe i na Żydów, którzy szalę na stronę lewicy przechylili. Tłumy poszły zaraz do hotelu Europejskiego, licząc że tam znajdą Narutowicza, z okrzykami:

  „niech wyjdzie Narutowicz, kandydat żydowski, trzeba dopełnić nad nim obrzezania” itp. Wobec tak wrogiego nastroju wnoszono, że Narutowicz stanowiska nie przyjmie i że przysięga w Sejmie do skutku nie dojdzie, toteż tłumy roznamiętnione zalegały ulice, a szczególnie plac Świętego Aleksandra i dostępy do ulicy Wiejskiej. Jadącego do Sejmu Narutowicza, pomimo ochrony przez oddział szwoleżerów, obrzucono śniegiem i błotem, pałką zrzucono mu kapelusz z głowy. W sali sejmowej zebrała się tylko lewica, ale przysięga się odbyła. Narutowicz, podobnie jak Piłsudski pochodzi z Litwy, kończył szkoły w Lipawie, skąd udał się na uniwersytet w Zurychu.

  Tam miał kontakt z anarchistami rosyjskiemi i był przez rząd carski śledzony. Skończywszy świetnie nauki, został profesorem w Zurychu i znanym bardzo hydrotechnikiem za granicą, specjalnie nad Renem. Poddaństwo miał szwajcarskie i dopiero po wielu latach, sprowadzony do kraju przez Grabskiego, przyjął od lat paru poddaństwo polskie, ale znajomości przez to kraju i warunków miejscowych wcale nie mógł osiągnąć.

  Powiadają, że tylko pod silnym naciskiem masonerji, której jest członkiem, musiał zgodzić się na zajęcie stanowiska prezydenta

  http://coryllus.pl/?p=3436

 58. Elektron said

  Liczba książąt
  W królestwie tym rządziło łącznie pięćdziesięcioro książąt i księżniczek. Wśród
  nich były dwie kobiety, Wanda i Jadwiga85, obie sprawowały rządy przez pewien
  czas, a pozostałych czterdziestu ośmiu władców było mężczyznami. Początkowo86
  książęta byli nazywani wodzami, książętami lub dowódcami Polski, ponieważ ich
  jedynym obowiązkiem w tamtych czasach było dowodzenie armią. Należy zauwa-
  żyć, że do Bolesława Chrobrego87 nie byli koronowani.
  Pierwszy król
  Tytuł wodza stosowano od roku 550 do roku 1005, kiedy cesarz Otto III mia-
  nował królem Bolesława I, szesnastego księcia Polski. Był on drugim chrześcijań-
  skim księciem, który rządził tym krajem. Wszyscy przed nim i jego ojcem, Miesz-
  kiem I, byli poganami, tak jak i sami Polacy aż do dziesiątego wieku, kiedy
  Mieszko, piętnasty książę Polski, nawrócił się na chrześcijaństwo w roku 964,
  w czasach papieża Jana XIII, dzięki czemu jego syn Bolesław otrzymał tytuł króla88.

 59. Elektron said

  Medycy i ich umiejętności
  Co do medyków w Polsce, to nie ma ich zbyt wielu, a ci, którzy są, to w więk-
  szości Francuzi, Włosi lub Niemcy, natomiast prawie nikt z miejscowych nie gar-
  nie się do tej profesji, mają oni bowiem niewielką możliwość przysposobienia się
  do niej w kraju. Z kolei bogatsza szlachta, która mogłaby sobie pozwolić na naukę
  za granicą i ma w zwyczaju podróżować, jest zwykle albo zbyt leniwa, albo zbyt
  dumna na to, by przyłożyć się do czegoś, co wymaga tak wyczerpujących studiów
  oraz takiej wnikliwości w praktyce. Oto, Panie, przyczyna, dla której wśród Pola-
  ków nie ma prawie nikogo, kto byłby wykształcony w tej profesji.

  Brak możliwości swobodnego studiowania
  Doktor Connor mówi, że kiedyś spotkał się w Rzymie z pewnym młodym me-
  dykiem, który przybył tam z Polski, aby zebrać nieco doświadczenia. Kilku jego
  rodaków przebywających wówczas w tym mieście powiedziało doktorowi, że jest to
  syn bogatego chłopa polskiego, który był, jak to ujęli, wasalem czy niewolnikiem
  niejakiego starosty kowalskiego474. Otóż ojciec za równowartość 100 rixtalarów
  wykupił wolność syna, następnie wysłał go na uniwersytet, a stamtąd w podróż za
  granicę, ponieważ bez uprzedniego wykupienia jego wolności nie mógłby oswobo-
  dzić go od pańskiej służby, która dziedziczona jest przez pana tak jak ziemia.
  Bernard O’Connor HISTORIA POLSKI

 60. Siggi said

  Памятник отцу генералиссимуса Сталина – генералу Пржевальскому в Питере
  —————————————–
  Pomnik ojca generalissimusa Stalina – generała Przewalskiego w Petersburgu( …w Rosji nad Newą miasto ,nie mylić z miastem na Florydzie chyba,ale na pewno w USA).

  https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13255935_548381098675040_3859987600463806890_n.jpg?oh=b79b77d9a516bc9ace26c1809078c9f0&oe=579EA419

 61. Siggi said

  http://www.kresy.pl/publicystyka,analizy?zobacz/jan-pieklo-zobacz-kogo-pis-zrobil-ambasadorem-na-ukrainie

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jan-pieklo-w-kijowie-radosc-banderowcow-smutek-ich-ofiar/4t7m8q?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

 62. snag said

  Bronislaw @ 50 ,…

  Niby dlaczego Bog mialby wam pomagac skoro sami nie chcecie ? ,…

 63. Guła said

  ad 45
  Popularna dziś wersja przyjmuje, że było to dzieło niemieckich tajnych służb z Agencji 114: W 1956 Alfred Benzinger zaproponował skoordynowaną akcję, mającą na celu propagowanie terminu „polskie obozy koncentracyjne”: „Odrobina fałszu w historii po latach może łatwo przyczynić się do wybielenia historycznej odpowiedzialności Niemiec za zagładę — przekonywał Benzinger.”
  .http://3obieg.pl/ponury-fenomen-polskich-obozow

 64. osoba prywatna said

  Nie wszystkich na zachodzie sparaliżowała syjonistyczna tel-avi-zja.
  Facet wali wprost, bez ogródek.
  Weteran U.S. Marine mówi kto steruje politykami i wszczyna wojny
  .https://www.youtube.com/watch?v=D7VX2RNtIoI

 65. snag said

  Ktos moze wie gdzie moge znalezc informacje ile polskich paszportow wydano starszym ‚braciom’ w wierze w 2015 czy liste ‚oddanych’ posesji i majatkow?

 66. Marucha said

  Panie Snag,

  Ja Pana kurwa bardzo uprzejmie proszę, aby się Pan z łaski swojej nie wpieprzał w polskie sprawy. To jest nasz kraj, nasz naród, nasze zalety i wady, nasza mentalność i nasze problemy.

  Pan już polski zapomniala. Zresztą Pan nie jest z naszej dzielnicy.

 67. snag said

  Marucha @ 60 ,…

  Pytam z ciekawosci 😉 ,…

 68. snag said

  😉 ,…

 69. Towarzystwo Wałbrzych-METRO

  https://kefir2010.wordpress.com/2015/08/29/zloty-pociag-nazistow-z-walbrzycha-zawiera-niesamowite-tajemnice-rosjanie-i-zydzi-chca-nam-go-odebrac/
  „Złoty pociąg nazistów” z Wałbrzycha zawiera niesamowite tajemnice. Rosjanie i żydzi chcą nam go odebrać!
  Posted on 29 Sierpień 2015 by Jarek Kefir
  „Złoty pociąg nazistów” z Wałbrzycha zawiera niewyobrażalną ilość złota! Żydzi i Rosjanie chcą nam go odebrać przemocą!
  Materiał do którego dotarłem, jest wręcz niesamowity! Zacznijmy od początku. Legendarny, pancerny pociąg miał być schowany gdzieś w Ziemi wałbrzyskiej, przez uciekających z Wałbrzycha Niemców. Ma on zawierać ogromne ilości złota, w tym tzw Bursztynową Komnatę. Pociąg ma aż 100 metrów, więc złota tam jest tyle, że Polska stałaby się najbogatszym krajem na Ziemi. I tutaj zaczynają się kłopoty.

  Bowiem liczne sępy chcą wręcz przemocą odebrać nam skarby Polskiej Ziemi. Pociąg chcą nam wydrzeć żydzi, Niemcy, ale także Rosjanie:
  –Rosja chce położyć łapę na ładunku „złotego pociągu”. Tymczasem ABW śpi..
  –Światowy Kongres Żydów chce Złotego Pociągu. Za „cierpienia i straty podczas Holokaustu”
  To może być przyczyną kolejnej wojny, bowiem możliwe jest, że ilość złota w tym pociągu jest ogromna. Jak bezczelnym trzeba być, by krajowi który najwięcej wycierpiał podczas wojny, odbierać taki skarb. Żydzi są od zawsze łasi na wszelkie dobra materialne. Przed II wojną światową mniejszość żydowska do spółki z niemiecką grabiła nasz kraj i przyczyniała się do biedy zwykłych Polaków. Ziemie Palestyńskie również wyrwali przemocą i wymordowali ich mieszkańców poprzez ludobójstwo.
  Tak samo Rosjanie – wywozili z polskich ziem zachodnich całe fabryki, ogromne ilości dóbr materialnych, a teraz wyciągają łapy po nasz pociąg. Nie wspomnę o tym, że Rosjanie przez ponad 50 lat nas okupowali i łupili. Mają do dziś ogromne wpływy w Polsce, razem z dzisiejszymi Niemcami. Pozostaje też inna ważna kwestia. Otóż co tak naprawdę, oprócz złota, może zawierać ten pociąg?
  Stawiam na to, że złoty pociąg nazistów odnaleziony w Wałbrzychu, zawiera:
  -tajemnice organizacji Thule i innych organizacji okultystycznych, które stworzyły III Rzeszę i czuwały nad jej „współpracą naukową” z USA od 1933 do 1945?
  -patenty na nie wprowadzone do dziś wynalazki, odkrycia naukowe?
  -tajemnice państwowe wielu ówczesnych państw, zawierające np prawdziwą przyczynę wybuchu II wojny światowej?
  -dokumenty o współpracy III Rzeszy i USA z cywilizacjami pozaziemskimi?
  -dokumenty i materiały (w tym radioaktywne) dotyczące programu budowy bomby atomowej czy napędu antygrawitacyjnego, i innych tego typu „zabawek„?
  -tajemnice wszechświatów równoległych i innych wymiarów, z którymi nazistowskie Niemcy miały eksperymentować?
  Ponoć testamentem nazistów było to, że w ciągu 70 lat od ich pokonania (1945 rok) mają oni wrócić i ponownie przejąć władzę nad Ziemią. Kwestią dyskusyjną jest to, czy chodzi o projekt New World Order (nowy porządek świata). Czy raczej naziści wrócą z innego wymiaru, bądź wrócą razem z współpracującą cywilizacją pozaziemską? To raczej grząski teren domysłów, spekulacji i teorii spiskowych. Jednak wręcz „alergiczna” reakcja naszych odwiecznych i śmiertelnych wrogów (Niemców, Rosjan i żydów) na odkrycie złotego pociągu nazistów daje wiele do myślenia.
  Faktem jest jednak to, że Niemcy były głównym.. wygranym II wojny światowej, i dziś są potęgą ekonomiczną, a Unia Europejska jest po prostu zakamuflowaną IV rzeszą niemiecką:
  –Niemcy wygrały II wojnę światową, żyjemy w IV rzeszy niemieckiej (część 1
  –Niemcy wygrały II wojnę światową, żyjemy w IV rzeszy niemieckiej (część 2
  Jak podaje serwisniezalezna.pl o odkryciu miejsca złotego pociągu nazistów:
  „W Wałbrzychu natomiast cały czas trwa typowanie miejsca, w którym pociąg został ukryty. Portal walbrzych24.com podał takie miejsce – znajduje się ono w pobliżu wałbrzyskiego Urzędu Skarbowego. We wskazanym miejscu pojawiła się od razu policja”
  Powziąłem informację, że pancerny złoty pociąg nazistów znajduje się nie koło wałbrzyskiego Urzędu Skarbowego, ale pod zamkiem Książ koło Wałbrzycha. Od zakończenia II wojny światowej krążą legendy o znajdujących się tam ogromnych podziemiach. Do Wałbrzycha z całej III Rzeszy transportowano ogromne ilości żelbetonu, stali, cementu, piasku. Były to ilości nawet na dzisiejsze czasy niewyobrażalne. Budowa tajemniczego „czegoś” trwała 3,5 roku. Budowa pod tym zamkiem w Wałbrzychu była realizowana przez Luftwaffe, a to był ewenement jak na III Rzeszę. Siły powietrzne (Luftwaffe) bowiem nigdy nie uczestniczyły w budowie podziemnych kompleksów.
  Obecnie wiadomo, że pod zamkiem Książ znajdują się podziemia. A podziemia te mają sięgać znacznie, znacznie głębiej. Mówi się nawet o tym, że w takich podziemiach są wejścia do tajemniczych podziemnych światów. Czyli budzącego grozę i ponoć działającego do dziś Kompleksu Riese, o którym pisze Dariusz Kwiecień (link tutaj) czy do Agharty – podziemnego, starożytnego świata.
  Obszerny artykuł o linii kolejowej pod zamkiem Książ koło Wałbrzycha:
  –Tunel do zamku Książ pod Wałbrzychem: bajka czy f

  Dariusz Kwiecień napisał tak o pancernym, złotym pociągu nazistów z Wałbrzycha (Dolny Śląsk):
  „Złoty Pociąg to świadectwo prawdy dla Jareckiego i innych wariatów, tylko tacy niepoczytalni o tym składzie mówili i pisali, tylko kto ich słuchał. Złoty Pociąg zaślepi, ale także otworzy oczy niedowiarkom tam są kryształowe trumny i technologia o jakiej możemy tylko marzyć. Są ludzie, którzy w imię takiej potęgi są w stanie rozpętać wojny”
  Źródło: http://moje-riese.blogspot.com/
  Według Dariusza Kwietnia szacowana wartość pociągu to.. bilion euro. Wróćmy do sprawy zamku w Książu. Niemcy tak budowali tunele, by pociąg do niego wjechał, a potem.. zniknął. W ścianie tunelu był potajemy przejazd, wystarczyło zmienić zwrotnicę, a otwierała się ściana. I potem do niej wjeżdżał pociąg, po czym zamykała się i ślad ginął po pociągu. W samym zamku Książ było bardzo dużo pomieszczeń, które przed końcem wojny zostały zamurowane, a w których pozostawiono wiele dzieł sztuki i kosztowności. Odnajdowano takie ukryte komnaty w czasie jakiejś naprawy czy remontu.

  Przeczytajcie też, co może się znajdować w podziemiach Wawelu i Szczecina. Wejście do podziemnych światów, wielkie hale i tunele, potężne, liczące dziesiątki tysięcy lat megalityczne budowle, podziemne piramidy? Linki poniżej:
  –Potężne megalityczne podziemia na Wawelu? Na świecie są cuda o których nie mamy pojęcia
  –Podziemne miasto w Szczecinie i program nuklearny III Rzeszy
  Polecam też cytaty o tym, co może znajdować się w tajemniczym złotym pociągu nazistów:
  „Haunebu III Powstał tylko jeden prototyp. Wykonał on 19 lotów podczas których testowano jego właściwości w czasie lotu. Mógł on pomieścić w swoim wnętrzu aż 32 ludzi i rozwijać prędkość10 Machów (ok. 12000 km/h)! cyt : Sprawa zaawansowanej technologii ujrzała światło dzienne od kiedy to Sir Roy Feddon, szef tajnego niemieckiego instytutu techniki, pracującego dla szczebla ministerstwa zajmującego się produkcją pojazdów latających, w 1945 roku oświadczył…..(…) Widziałem część z projektów i całe linie produkcyjne.. Gdyby Niemcy upadły kilka miesięcy później, sprzęt ten spowodowałby odwrócenie szali zwycięstwa„
  „Po kapitulacji III Rzeszy w Berlinie rozpoczęła dochodzenie komórka NKWD zajmująca się przesłuchiwaniem jeńców oraz oficerów niemieckich mających związek z tajnymi technologiami składowanymi na Dolnym Śląsku, której przewodzili płk. Władysław Szymański i gen. Jakub Prawin. Dokumenty ze śledztwa spisywano bez pomocy tłumacza i maszynistki, a następnie przesyłano specjalnym kanałem do Bieruta. A wszystko dlatego, że przesłuchania dotyczyły jak określił to jeden z badanych SS Jakob Sporrenberg „najtajniejszego projektu III Rzeszy”. Nosił on nazwę CHRONOS, którego centralnym elementem było urządzenie o nazwie Die Golcke (Dzwon)„
  Polecam również materiały video o podziemiach w Wałbrzyskim zamku Książ i złotym pociągu nazistów:
  –Złoty pociąg pod Wałbrzychem. Nazi gold train ‚found in Poland’
  –Książ podziemia PAN
  –Nieznane podziemia zamku Książ
  Autor: Jarek Kefir
  Chcesz wspomóc to co robię i sprawić, by tego typu wpisy pojawiały się z regularną częstotliwością? Aby to zrobić, kliknij tutaj.
  Jeśli spodobał Ci się ten artykuł – podaj go dalej i pomóż go wypromować! Pomóż innym poznać tę prawdę.

  Polecam też inne ciekawe artykuły z mojej strony, niekoniecznie związane ze złotym pociągiem nazistów znalezionym w Wałbrzychu:
  –Leki na żołądek pogarszają objawy zamiast pomagać. Konsekwencje mogą być bardzo poważne
  –Plaga otyłości została zaplanowana?! „Koncerny bogacą się na nieszczęściu ludzi”
  –Czy glin (składnik szczepionek) naprawdę szkodzi? Poznaj fakty
  –Pomimo zaszczepienia 97% Polaków nadal masowo zapadamy na choroby zakaźne
  –Dr Andrew Wakefield udowodnił związek szczepień z autyzmem i farmacja zniszczyła mu karierę
  –Zwolennicy szczepień okłamują nas na każdym kroku. Poznaj kulisy manipulacji
  –Ogłupiają nas za pomocą fluoru i innych trucizn. Zależy im na bezwolnych obywatelach
  –Tajemnicze zgony lekarzy kwestionujących szczepienia. Mafia farmaceutyczna działa
  –Fałszowanie badań naukowych na zlecenie korporacji i rządów to codzienność
  –Leki na cholesterol powodują ślepotę, depresję i szkodzą na serce
  –Jak się pozbyć bólu przeszłości? Niesamowite ćwiczenia i techniki
  –Potęga afirmacji i wizualizacji: to działa! [ĆWICZENIE]
  –Nie spychaj emocji do podświadomości bo to prowadzi do duchowej zguby!
  –4 szokująco skuteczne sposoby na „zresetowanie” i oczyszczenie umysłu
  –Skuteczny sposób oczyszczenia umysłu. Złe emocje mijają jak ręką odjął!
  –Uważaj czego słuchasz. Toksyczna muzyka jest bronią biologiczną elit, niszczącą podświadomość i mózg
  –Wiedza Tajemna – dla elit i.. dla Ciebie! Racjonalistyczny ateizm i religie – dla mas
  –Twoje myśli nie są tak naprawdę Tobą, uwolnij się od nich!
  –Potężna moc ludzkiego umysłu: siłą psychiki wyleczysz prawie każdą chorobę!
  –Skąd pochodzą Twoje myśli? Zaskoczę Cię: w większości nie są Twoje
  UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ NA SWOIM PROFILU:

  Więcej

  Ten wpis został opublikowany w kategorii Afery, Banki i tajna władza, Ciekawe, Felietony i artykuły autorskie, Niewyjaśnione zjawiska, Spiski i konspiracje, Sprawy globalne, Sprawy Polski,Tajemnice historii, Wojny i konflikty, Zmiany i kataklizmy globalne i oznaczony tagami gdzie jest złoty pociąg nazistów, II Wojna Światowa, naziści, pociąg, pociąg nazistów, podziemia, skarb,tajemnice, Wałbrzych, Wrocław, złoty pociąg, złoty pociąg nazistów, złoty pociąg Wałbrzych. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
  Zobacz wpisy
  16 myśli nt. „„Złoty pociąg nazistów” z Wałbrzycha zawiera niesamowite tajemnice. Rosjanie i żydzi chcą nam go odebrać!”

  1. Pingback: “Złoty pociąg nazistów” z Wałbrzycha zawiera niesamowite tajemnice. Rosjanie i żydzi chcą nam go odebrać! | komp13

  2. Krystyna pisze: 30 Sierpień 2015 o 11:02
  Dzięki, Jarku, za ten ,,podniecający” artykuł.
  .Nostradamus po spisaniu swoich przepowiedni na luźnych kartkach, podrzucił je do góry, po czym zebrawszy z podłogi, poskładał w niechronologiczną całość. Był to dodatkowy, celowy zabieg dla ukrycia rzeczywistego przekazu, nad którym od wieków głowią się mądrzy i uważający się za takich …
  A kto by pomyślał, że nasz Tuwim okaże się prorokiem i to jeszcze sprytniejszym, i ukryje tajemną wiedzę wśród wierszy dla dzieci? Bajki dla najmłodszych zawierają rzeczywistą prawdę dla dorosłych! Wszak i jedni i drudzy uwielbiają fantazje, nazywając je tylko inaczej; bajką lub teorią spiskową.
  W przytoczonym poniżej fragmencie centurii Tuwima pierwsze trzy wagony przeznaczone były dla generalicji niemieckiej, sprytnie ukrytej pod postaciami zwierząt, ludzi otyłych i wędlin.
  Proszę się przyjrzeć, a fakt, że pociąg znajduje się ,,pod” Wałbrzychem staje się oczywisty!
  … ,, Wagony do niej podoczepiali
  Wielkie i ciężkie, z żelaza, stali,
  I pełno ludzi w każdym wagonie, …
  Powyższe słowo na niedzielę. Wesołą niedzielę!
  A dokładając do tego roszczenia Światowego Kongresu Żydów i Rosjan rozbawiajmy się powoli, ponieważ niejeden ześmiał się na suchy wiór, czyniąc to zbyt gwałtownie.
  A co w tej materii wizjonerzy? Może by któryś z kongresu przesłał myckę swojego ojca lub dziadka dla zacnego pana Krzysztofa Jackowskiego, czy innego, równie wiarygodnego wizjonera (o panu Jackowskim wyrażam się z pełnym szacunkiem) lub jakieś radzieckie oficerki Iwana Iwanowicza, aby raz wreszcie i ostatecznie rozwiać wątpliwości do kogo należy zawartość pociągu? To bardzo ważne, aby odróżnić pociąg od jego zawartości, gdzie ten pierwszy jest bezcenny dla muzeów.
  Czy świat nie jawi się wielką piaskownicą, w której tylko patrzeć, jak zaczną się walić wiaderkami po łepetynach, aby stać się właścicielem wykopanej, starej szkatułeczki? Wystarczy wejść na czworakach w splątany walką tłumik i najnormalniej w świecie przywłaszczyć sobie pudełeczko. Daję głowę, że nikt tego nie zauważy!
  Polacy już wielokrotnie dali się wystrychnąć na dudka – lub jak kto woli – wydudkać na strychu.
  Póki co, to pociąg do sensacji rozwijającej wyobraźnię – zjawiska niezbyt powszechnego wśród nas, Polaków.
  A skoro już zaczęliśmy myśleć …
  Przepowiadany przez wielu fakt, że Polska stanie się centralnym narodem świata, za którą należy się gorąco modlić – to tez porusza pracę szarych komórek …
  Jedno mi się w tym wszystkim nie podoba, że dzieje się to za rządów pani Kopacz. Zbieżność nazwiska przypadkowa?
  A może wreszcie ,,szydło wyjdzie z worka”, jak na temat swojej osoby zażartowała pani Beata Szydło podczas przemówienia po nominacji na kandydata na premiera przyszłego rządu?
  Będąc niepoprawnym sceptykiem zapytam: A co, jeśli ,,złoty” a może ,,platynowo- diamentowy” pociąg okaże się pusty?
  No, nie znowu taki pusty, ponieważ byłaby to najzabawniejsza i najśmieszniejsza okazja do odciągnięcia uwagi Polaków od rzeczywistości i przyszłych wyborów, że o ośmieszeniu przed światem nie wspomnę.
  Dlaczego tak uporczywie pcha się przed moje oczy obraz łóżka i ręki błogo leżącej w nocniku, w ciepłym jeszcze moczu?
  Jeśli sprawą zainteresował się Światowy Kongres Żydów, to możemy być pewni, że podwałbrzyski pociąg, choć jeszcze nie wydobyty, już jest pusty!
  Jak miło, że stwierdzenie, iż Polacy uważają się za pępek świata, dostało nowe życie – i to jakie!
  Serdecznie pozdrawiam, i życzę owocnych poszukiwań. Wszak wszyscy lubimy znajdować skarby, tyle, że dla każdego z nas słowo ,,skarb” może oznaczać zgoła zupełnie coś innego …
  Lubię
  Odpowiedz
  Anna pisze: 30 Sierpień 2015 o 11:54
  To nie skarb jest przyjacielem ale przyjaciel jest skarbem.

  Odpowiedz
  3. Anna pisze:
  30 Sierpień 2015 o 11:58
  Ja bym im dała ten „skarb” i niech Niemcy, Żydzi i Rosja wymordują się między sobą o to, czyj on jest.

  Odpowiedz
  Krystyna pisze:
  30 Sierpień 2015 o 14:32
  I słusznie! Tylko Niemcy jakoś opóźniają okrzyknięcie swojej własności. W końcu też mogliby zauważyć, że nie tak dawno Śląsk należał do nich. Z resztą zbędna fatyga. Każda sztabka złota ma wybitą swastykę – a to wszystko wyjaśnia.

  Odpowiedz
  4. Świętobor pisze: 30 Sierpień 2015 o 13:01
  Reblogged this on czasnazmiany.
  Lubię
  Odpowiedz
  Sanctus Diavol pisze:
  30 Sierpień 2015 o 15:55
  … armageddon nadciąga … kataklizm … zdrajcy i kryptoagenci, w tym naczelny … Polska w agoni …
  http://trybeus.neon24.pl/post/125239,prezydent-duda-powiernikiem-koncernow-szczepionkowych
  http://www.koniec-swiata.org/prognoza-imgw-zostala-utajniona-dlaczego/
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/64155-zagraniczne-banki-strasza-prezydenta-parlament-i-rzad
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/62775-uwaga-to-pulapka-jow-y-dadza-zwyciestwo-po
  http://archiwaipn.hvs.pl/kukiz-i-bezpartyjni-czerwoni-baronowie/
  http://wybranowski.dorzeczy.pl/id,7015/Liroy-wystartuje-z-Kukizem.html

  Odpowiedz
  gmo zabija pisze: 31 Sierpień 2015 o 20:59
  sanktus biblia ci na glowe padla chyba, nie wiesz ze mysli kreuja rzeczywistosc jak sie skupisz nad czyms to to przywolasz ? nic nie nadchodzi tylko twoje mysli urrealniaja to bedziesz myslal o smierci to sobie urealnisz to wkrotce, wiem ze w kosciele tego nie ucza ale to po prostu kosmiczne niezmienialne prawa, nieszczescia chodza parami wlasnie z tego powodu, ze strach przyciaga nastepny strach i tak w kolko biblia bazuje na strachiu i ty tez jez

  Odpowiedz
  5. Sanctus Diavol pisze: 30 Sierpień 2015 o 15:49
  … armageddon nadchodzi …
  http://www.koniec-swiata.org/prognoza-imgw-zostala-utajniona-dlaczego/
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/64155-zagraniczne-banki-strasza-prezydenta-parlament-i-rzad
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/62775-uwaga-to-pulapka-jow-y-dadza-zwyciestwo-po
  http://archiwaipn.hvs.pl/kukiz-i-bezpartyjni-czerwoni-baronowie/
  http://wybranowski.dorzeczy.pl/id,7015/Liroy-wystartuje-z-Kukizem.html

  Odpowiedz
  6. Sanctus Diavol pisze: 30 Sierpień 2015 o 15:50
  http://www.koniec-swiata.org/prognoza-imgw-zostala-utajniona-dlaczego/
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-gospodarka-polska/item/64155-zagraniczne-banki-strasza-prezydenta-parlament-i-rzad
  http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/62775-uwaga-to-pulapka-jow-y-dadza-zwyciestwo-po
  http://archiwaipn.hvs.pl/kukiz-i-bezpartyjni-czerwoni-baronowie/
  http://wybranowski.dorzeczy.pl/id,7015/Liroy-wystartuje-z-Kukizem.html

  Odpowiedz
  7. Falkenberg pisze: 31 Sierpień 2015 o 16:22
  Dolny Śląsk jest pełny tajemnic i jak to po wojnach i przekształceniach administracyjnych bywa „skarby” i tajemnice były, są i będą. Niemodlin i niemodliński zamek również owiane są opowieściami o skarbach niemieckich ukrytych podczas oblężenia Niemodlina przez Armię Radziecką.

  Odpowiedz
  8. Arek pisze: 31 Sierpień 2015 o 17:22
  Widziałem stronę http://www.niemodlinzamek.pl i są tam ciekawe informacje o skarbach z przeszłości.

  Odpowiedz
  9. Wed pisze: 1 Wrzesień 2015 o 09:38
  Nie wiem jakie znaczenie dla mojego rozwoju osobistego ma tzw. pociąg z Wałbrzycha lub jakikolwiek inny pociąg, ale skoro tak duzo się o tym pisze…

  Odpowiedz
  Krystyna pisze: 1 Wrzesień 2015 o 10:45
  A czyż to mało razy, drogi Wedzie, my, naiwni Polacy wsiąkaliśmy w tematy zastępcze, w nie mające swojego rozwiązania aferki i afery po to tylko, aby odciągnąć naszą uwagę od tego, co naprawdę jest istotne – ot, choćby zbliżające się wybory.
  My rzeczywiście mamy złoty pociąg, … ale do naiwności i dziecięcego trzepotania skrzydełkami.
  Nasz pseudo zjednoczony, współżyjący w zgodzie naród przypomina mi – ostatnio coraz częściej – wielką fermę kurzą, w środek której, od czasu do czasu, wrzucany jest lis. Ba! Nie musi być prawdziwy. Wystarczy wypchana atrapa, a kraj nasz zalewa fala sensacji i skrajnych emocji, które nie mają nic wspólnego z trzeźwym oglądem rzeczywistości.
  Zarządzający fermą doskonale wiedzą co czynią …
  Odpowiedz
  10. JU BI pisze: 4 Wrzesień 2015 o 12:38
  tam też jest skarb http://niemodlinzamek.pl/

  Odpowiedz
  Krystyna pisze: 4 Wrzesień 2015 o 22:41
  Gdyby tak się dało tę zbiorową psychozę na temat jakiegoś pociągu i przy okazji wzniecania informacji o tajemniczych skarbach w zamkach zamienić na energię zjednoczenia Polaków, to bylibyśmy poważnym i liczącym się narodem w świecie.
  Czy nie widzicie i nie słyszycie jak się z nas śmieją? Z naszej prymitywnej chuci, która nie ma nic wspólnego z poważnym myśleniem o losach kraju.
  *****
  Jeśli ktoś pisze o Bursztynowej Komnacie czy Zlocie Wrocławia w Wałbrzychu to mnie Diabli Biorą więc jest to na forum TWM Zakazane. Mój stryj OSKALPOWAŁ Stalina i zastrzelił Berię dzięki pomocy marszałka Broz-Tito-Pindara, więc Marszałek zwrócił się ze sprawą Złota Serbskiego do Prawdziców. Wobec tego Wszyscy, których Śmierć Stalina i Berii NIE INTERESUJE nie mają tu czego szukać.
  Również Archiwum THULE jest w skarbcu Himmlera w Bolesławcu a nie w Wałbrzychu.

 70. snag said

  Jesli kogos interesuja uboczne efekty operacji na otwartym sercu czy bypass z uzyciem serce-pluco maszyny (a jest ich wiele) chetnie podrzuce pare cennych artykulow na temat ,…

 71. osoba prywatna said

  Pajac z Watykanu w kolejnej swojej odsłonie.
  Papież Franciszek powiedział, że islamiści z ISIS są jak ucznie Jezusa. Zalecił Europejczykom rozmnażanie się z muzułmanami
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-powiedzial-ze-islamisci-z-isis-sa-jak-ucznie-jezusa-zalecil

 72. Siggi said

  https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13076978_1113603052033293_9162886692663895836_n.jpg?oh=bdd65812f117771943cfd45cc49712b2&oe=57DCB776

 73. Siggi said

  https://scontent-lax3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12998730_1113603048699960_469873407112144558_n.jpg?oh=5fb079340b64061d516d02f57a102301&oe=57E3A361

 74. osoba prywatna said

  Co NATO pełniący obowiązki papieża?
  18-letnia jazydka Lamiya Bashar podjęła 4 nieudane próby ucieczki przed oprawcami z Państwa Islamskiego. Za każdym razem była jeszcze intensywniej bita i torturowana. Dopiero piąta próba powiodła się i niewolnica seksualna dżihadystów znalazła się na wolności. W trakcie ucieczki towarzyszyły jej jeszcze dwie jazydki, które po drodze weszły na minę i zginęły na jej oczach. W wyniku wybuchu Bashar straciła prawe oko, a jej twarz pokryła się ranami od odłamków.
  .https://www.youtube.com/watch?v=mGFXg-ULNWY

 75. osoba prywatna said

  Mistrz rysunku w efekcie 3D.
  .https://www.youtube.com/watch?v=TE8Z4Mu9DgY

 76. NICK said

  Każdy zna.
  Każdy przewiduje. Następny akord. Następne słowa.
  .https://www.youtube.com/watch?v=ctWZFp6b1gQ

 77. http://www.msn.com/pl-pl/podroze/news/na-mazurach-odkryto-rzymski-skarb/ar-BBsFM2r?ocid=spartandhp//

  Znaleziony k. Zalewa pod Ostrudą skarb rzymskich monet z przełomu I i II w. ne nie miał nic wspólnego z Gotami, którzy na prawym brzegu dolnej Wisły pojawili się w r. 175 ne. Jest to skarb związany z rzymskim handlem bursztynem, gzy Mazury były zamieszkałe przez Estów czyli FINÓW.

 78. osoba prywatna said

  Oczywiście, tradycyjnie nic z tego nie będzie.
  Premier – pierwszy polski samochód na wodór. Zamiast ropy, benzyny i gazu!
  http://moto.onet.pl/premiery/premier-pierwszy-polski-samochod-na-wodor-zamiast-ropy-benzyny-i-gazu/t5h37j

 79. NICK said

  Kontrowersyjnie. Z’NICKam. Piszta.

  Co chceta.

 80. jamek said

 81. Maćko said

  Wyklad o przekazywaniu informacji:

  CDK 05. Przekazywanie informacji w myśl jakościowej teorii informacji Mazura – Maciej Węgrzyn

 82. Smag said

  .http://natemat.pl/166835,seksualne-niewolnice-panstwo-islamskie-wydalo-dokument-wyliczajacy-zasady-gwalcenia-niewiernych-kobiet
  „Seksualne niewolnice”. Państwo Islamskie wydało dokument wyliczający zasady gwałcenia „niewiernych”kobiet – 15 zasad
  Obrazy handlu niewolnicami w islamie
  https://www.google.pl/search?q=Niewolnice+seksualne+w+islamie,+w+malarstwie&client=ubuntu&channel=fs&biw=1828&bih=961&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjai9Cru-7MAhXFbZoKHa3fCCcQsAQIQQ#channel=fs&tbm=isch&q=Obrazy+handlu+niewolnicami+w+islamie

  Anielicę, niemieckie, szwedzkie, belgijskie, polskie panie chętne na zamianę z jazytkami wiiny zgłosić nabór na wyjazd. Nasza społeczność winna przyjąć niewolnice z wymiany?
  Pozdr.

 83. Smag said

  http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=26&t=637 – Space tethers, satelita na uwiezi
  . http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4a/Michael_Lukas_Leopold_Willmann_001.jpg/689px-Michael_Lukas_Leopold_Willmann_001.jpg – Drabina Jakubowa do nieba
  .http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/43/Fig12_Tether_System.PNG – Space tethers, satelita na uwiezi
  .http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Atmosfeer_Atmosphere_German.PNG – Widok atmosfery i jonosfery z rozroznieniem na temperature, cisnienie, gestosc i koncentracje elektronow.
  .http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/GPB_circling_earth.jpg – Gravity Probe B GPB okraza Ziemie pod katem czwartego wymiaru – czaso-przestrzeni.
  .http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/39/EISCAT_Svalbard_Radar.jpg – EISCAT (European Incoherent Scatter ) – Svalbard Radar.
  To temat dla snaga amerykanina za pozwoleniem Admina.
  Pozdr.

 84. Mickiewicz said

  Panie Prawdziwcu Thellu, po jakiego ch… Pan wtłacza tego ch… syjonistę kefira?!? We wpisie nr.69?!

 85. La Reine Toronto said

  ad 69 Dlaczego Wandaluzja sie tu szarogesi i wtlacza te dlugie texty? Prosze Pana etykieta obowiazuje takze i Pana.
  Jak zechce to otworze te linki….zajmuje zbytecznie nasza pojemnosc PC i czas.
  Ratunku! Panie Gajowy na pomoc!

 86. Siggi said

  Brak słów …
  —————–

  Aborcja po latynoamerykańsku. Drakońskie przepisy sprawiają, że do więzień trafiają nie tylko kobiety po zabiegu, ale też takie, które „tylko” poroniły

  • W pięciu krajach Ameryki Płd. obowiązuje całkowity zakaz aborcji
  • W ośmiu innych dostęp do zabiegu jest obwarowany ostrymi restrykcjami
  • Dzieje się tak, mimo wielości lewicowych rządów
  • Na kontynencie kwitnie podziemie aborcyjne
  • Nie tylko wykonawcy zabiegów, ale także kobiety trafiają do więzień
  • Zgwałcona 18-latka z Salwadoru usłyszała wyrok 30 lat, gdy poroniła. Jej przypadek nie jest odosobniony
  dalej tu…………………..
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Aborcja,wid,18337450,wiadomosc.html

  Nachalnie jednostronne naświetlenie sprawy.
  Aborcja jest morderstwem. Kropka.
  Admin

 87. Siggi said

  http://www.fakt.pl/facet/militaria/zbiorowe-gwalty-pod-monte-cassino/pkc7h7v?utm_source=Interakcja&utm_medium=Share&utm_campaign=BigShare

 88. Siggi said

  Nie mam specjalnie powodów,żeby cenić tego,co to napisał,ale w pewnych kwestiach nie można mu odmówić trafności spostrzeżeń.

  Polonia…?

  Amerykańska Polonia mogłaby odegrać rolę w wyborach prezydenckich, gdyby potrafiła się zorganizować w którymś ze stanów, znanych z silnej obecności Amerykanów polskiego pochodzenia. Ale tego nie potrafi.
  dalej……………

  http://wiadomosci.onet.pl/opinie/polacy-w-usa-moga-krytykowac-billa-clintona-ale-on-ich-nie-uslyszy/qd1ey8

 89. Jędrek said

  Dlaczego Amerykanie dążą do nowej zimnej wojny, a jak może wyglądać gorąca. Niestety pa anglijskij. >http://www.globalresearch.ca/what-would-a-war-between-russia-and-the-usa-look-like/5526402

 90. Devasura said

  Ciekawostka.
  W jogurtach Jogobelli nie ma juz chyba bakterii zywych.
  Zazwyczaj jogurt po dwoch dniach w cieple zaczyna rozdymac wieczko itp. Jogurty niemieckiej firmy Zott sa sterylne? Coraz bardziej jalowe pokarmy

 91. Maćko said

  91 D. Racja, nawet te z „biofidus” sa sterylne. Smakowo sama chemia osadzona na mleku w proszku.
  Co robic? Nie kupowac. Proste. Kazdy moze – kazdy powinien bojkotowac oszukane produkty.
  Przy okazji
  https://www.pola-app.pl/

  O Poli

  Masz dość masówki globalnych koncernów? Szukasz lokalnych firm tworzących unikatowe produkty? Pola pomoże Ci odnaleźć polskie wyroby. Zabierając Polę na zakupy odnajdujesz produkty “z duszą” i wspierasz polską gospodarkę.

  Zeskanuj kod kreskowy z dowolnego produktu i dowiedz się więcej o firmie, która go wyprodukowała. Pola powie Ci, czy dany producent opiera się na polskim kapitale, ma u nas swoją produkcję, tworzy wykwalifikowane miejsca pracy, jest częścią zagranicznego koncernu.

  Jeśli znajdziesz firmę, której nie ma w naszej bazie, koniec znie zgłoś ją do nas. Pomożesz nam w ten sposób uzupełniać unikatową bazę polskich producentów.

  ( Samoobrona stosowana )

 92. AniaK said

  Re91:
  Pewnie teraz to ja już jestem kompletnie wysterylizowana. Jogobella to moje ulubione jogurty. Niemcy chyba mi się nie wypłacą 🙂

 93. AniaK said

  Dobrze że zbieram rachunki z LIdla 🙂

 94. AniaK said

  Lidl-a

 95. NICK said

  Najkrócej pisząc.
  Jogurty są produkcją odpadowo-dochodową.

  Mleko świeże, różne szczepy ‚lacidofili’, owoce świeże, mrożone i przetrworzone.
  Mikser.

 96. revers said

  Dyrektywa BRRD, czyli powrot do komunizmu elitarnego.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dyrektywa-brrd-pozwoli-bankom-zabierac-oszczednosci-klientow-2016-05

 97. Wojtek said

 98. NICK said

  Pieniążki trzymamy w kieszeni. Utrzymujemy się.
  Nadwyżki inwestujemy w rzeczy trwałe, wartościowe.
  Wszystkie instytucje finansowe, o ile możemy, omijamy jak najszerszym łukiem.

 99. NICK said

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/koncern-bayer-chce-przejac-monsanto-oferuje,143,0,2088079.html

 100. NICK said

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/sw-4-puszczyk-pzl-swidnik,151,0,2086039.html

 101. marrkerr said

  Następnie przytoczono wypowiedź Piekło: „To bardzo zły moment dla takiego filmu, bo część polskiego społeczeństwa jest manipulowana. W Polsce jest taki ksiądz Isakowicz-Zaleski, który kieruje się stanowiskiem rosyjskim, mówi tylko: Wołyń, Wołyń”.

  http://www.kresy.pl/publicystyka,analizy?zobacz%2Fjan-pieklo-zobacz-kogo-pis-zrobil-ambasadorem-na-ukrainie

 102. JO said

  ad.76. Pan zadziera , Panie NICK 🙂
  Czy Pan jest zboczencem , talmudzista?

 103. outsiderR said

  Warto posłuchać:

  http://swietarodzina.pila.pl/2016/05/prymicje-trydenckie-ks-karol-swiergosz/

 104. NICK said

  No i po remisji… .

 105. marrkerr said

  Smulders i Martenczuk spotykali się z sędziami Biernatem i Wyrzykowskim, aby odbierać od nich instrukcje, co powinno się znaleźć w stanowisku Komisji Europejskiej dotyczącym Polski. Podobne instrukcje zawiera dokument wysłany do Brukseli, podpisany przez asystenta sędziego Biernata – Jakuba Królikowskiego, ale przecież ściśle konsultowany z prezesami TK. W dokumencie mówi się m.in. o tym, że projekt ustawy z 29 kwietnia 2016 r. przewiduje uchylenie ustawy o TK z 25 czerwca 2015 r. i powrót do ustawy o TK z 1 sierpnia 1997 r. zmodyfikowanej w ten sposób, że ma to być niezgodne z konstytucją, czyli zgodne z orzeczeniem TK z 9 marca 2016 r. W dokumencie wskazano też, że nowelizacja pomaga uniknąć obowiązku opublikowania „wyroku” z dnia 9 marca 2016 r. i m.in. z tego powodu nie może być traktowana jako próba złagodzenia konfliktu wokół Trybunału Konstytucyjnego, a tylko jako jego nowy etap.

  http://wpolityce.pl/polityka/293874-nasz-news-apolityczni-prezesi-tk-rzeplinski-i-biernat-lamia-konstytucje-i-ustawe-o-tk-scisle-wspolpracujac-z-timmermansem-zobacz-dokument

 106. revers said

  Obama na zjezdzie komunstycznej partii Wietnamu

  https://blaber.pl/news/swiat/prezydent-usa-przybyl-z-trzydniowa-wizyta-do-wietnamu/

  mozna i tak, raz wietnamskim komunista, raz amerykanskim neokonem, raz amerykanskim konwersatysta.

 107. JO said

  po remisji Panie NICK

 108. Cybersecurity said

  @ 88. Siggi said … ://www.fakt.pl/facet/militaria/zbiorowe-gwalty-pod-monte-cassino/pkc7h7v?utm_source=Interakcja&utm_medium=Share&utm_campaign=BigShare

  Nie bój się, może DST nie zauważy. Adres prawdziwy to tutaj:
  http://www.fakt.pl/facet/militaria/zbiorowe-gwalty-pod-monte-cassino/pkc7h7v?utm_source=Interakcja&utm_medium=Share&utm_campaign=BigShare
  Gorzka prawda o zwycięstwie pod Monte Cassino
  Kiedy 19 maja 1944 polscy żołnierze zdobywali Monte Cassino, ich frontowi koledzy we francuskich mundurach kolonialnych szykowali się do haniebnego pochodu zwycięzców. Przez 50 godzin pozwolono im gwałcić, mordować i rabować. Ofiarą marokańskich Goumiers (byli to bitni żołnierze, którzy również masowo ginęli w kampanii włoskiej) padło tysiące dziewczynek, kobiet i staruszek z miejscowości położonych nieopodal słynnych wzgórz. Zgwałcono nawet miejscowego proboszcza. Niektóre źródła mówią, że Marokańczycy i żołnierze z innych francuskich wojsk kolonialnych mogli zgwałcić tam nawet 60 tys. osób. Francuzi postanowili pociągnąć winowajców do odpowiedzialności i skazali na śmierć… 15 Goumiers.
  Pozdr.

 109. Cybersecurity said

  @ 89. Siggi said … Nie tylko wykonawcy zabiegów, ale także kobiety trafiają do więzień…

  I słusznie. Aborcjonistki należy sterylizować, aby nie zabijały więcej, skoro nie chcą mieć dzieci.

 110. Glos Prawdy said

  Dlaczego żydzi biorą rosyjskie imiona i nazwiska?

  Artykuł rewelacyjny, przetłumaczyłam tylko część z braku czasu. To list, bardzo przypomina Protokoły mędrców Syjonu, tylko otwarty i skierowany do ludzi byłego Związku Radzieckiego, arogancki i sarkastyczny.
  ———–

  „Spowiedź nadczłowieka”. Niedawno na oczy ponownie trafiło bardzo dziwne przesłanie jakiegoś nadczłowieka o imieniu Eugeniusz Kazimirowicz Gordiejew z dnia 7 września 1991 roku z dalszym podpisem „Moskwa. Kreml”. Dlaczego ponownie, bo kiedyś, bardzo dawno temu, już kiedyś napotkałem na podobne treści, żałuję, że zupełnie nie przydał temu żadnego znaczenia.
  Ten dokument został opublikowany w „Wieczornym Kijowie” 28 września 1992 roku, a także w gazetach „Wolne słowo” i „Niezależna gazeta”. Wtedy te niezwykłe objawienia były postrzegane tylko jako nasączone nienawiścią typu bzdury pacjenta „kremlowskiej izby”.
  Niestety, w dzisiejszych czasach napełniły się one zupełnie innym sensem. Rozejrzyj się na przeżyte lata i zobacz, że to „Objawienie” jest niczym innym, jak strasznym scenariuszem największej tragedii, w której każdy z nas mial do odegrania swoją rolę. Podobno dlatego „Spowiedź nadczłowieka” zyskała „drugie życie” 10 lat później na łamach gazety rady Najwyższej „Głos Ukrainy” (nr 106, 16.06.2001 r.).
  Zwróćcie uwagę na datę w końcu „Spowiedzi” – 7 stycznia1991 roku. Z przodu nas czekał zamach stanu, pucz, rozpad Związku, rozpasanie kryminału, spadek gospodarki, dłużna kabała, rabowanie narodowych bogactw, prezydenckie-gubernatorskie bezprawie, partyjna bachanalia, duchowna degradacja i wymarcie. Wszystko zbywało się! Scenariusz „Nowego trybuna wieki”, napisany przez fachową Rękę Mistrza-lalkarza jest urzeczywistniony z zadziwiającą precyzją.
  Wykładam spowiedź nadczłowieka na stronach strony internetowej, bo ona zdolne spulchnić grunt dla rozważań. Zresztą, u wielu mogą powstać podejrzenia w wiarygodności tego zwrócenia, decydować jak zawsze tylko wam, szanowni państwo. Dodam tylko, niewolnik to ten – kto w nic nie wierzy, albo wierzy, lecz myśli nie swoim rozsądkiem.Rozglądajcie się, analizujcie i zostawajcie.
  ——————-
  „Nasz czas powraca. W zasadzie czas był nasz i nigdy nie uciekał. Jak na ziemi zawsze było dobro i zło. Bo jesteśmy silniejsi i bardziej agresywni od dobra i nas pokonać nie można. Będziemy zmieniać kształt i powłokę, będziemy zmieniać tablicy i kolory, będziemy dostosować się do wszelkich warunków, ale przetrwamy i wygramy. Nasz cel jest jeden — być zwycięzcami.

  Wasz los — zawsze być niewolnikami na wieki wieków. Udało się nam zaszczepić w was geny niewoli na zawsze. Damy wam jeszcze tysiące rewolucji i przebudowy, u was będzie wieczna walka o sprawiedliwość, ale nigdy ja nie dostaniecie. Będę z wami wiele mówił otwartym tekstem, nie dlatego, że jestem arogancki, ale dlatego, że nie znam strachu. Za mną gigantyczną trwała siła KPZR, KGB, MSW, ministerstwo Finansów, Doc, rząd, prokuratura i wszelkiego rodzaju Najwyższe Rady — to tylko po prostu wahacze w naszych rękach. Pod naszą zagra taczać prezydenci i wykonują przecież naszą wolę, robią to, co chcemy.
  Nas nie obchodzi, ile jest posłów-rodników — choć miliony. Góra zawsze będzie nasza! Można odebrać u nas domki letniskowe, przywileje, maszyny itp., ale władze — NIGDY! Mamy głęboko w dupie opinię narodu, jest dla nas ona pustym sloganem. Bo zdanie to tworzymy sami. Niech odbywają się przynajmniej setki referendów. Najważniejsze jest to, aby nasza opinie pełnił lud. Na każde natarcie będziemy odpowiadać mocno i brutalnie.
  Dla nas za szczęście – zniszczyć produkty, rośliny, środowisko, sztuka, itp. to Dla nas żądny wysiłek przynieść wam głód, sabotaż, ubóstwo, dewastacji I choroby. Nic nas nie kosztuje nic, abyście przegryźli sobie gardła. Możemy doprowadzić was do rozpaczy: abyście chwycili za broń i poszli na skrajność. Wtedy możecie fizycznie poczuć naszą siłę. Wasz naród nigdy nie wzrośnie, nawet jeśli to się stanie — nigdy długo nie utrzyma swoją władzę. On po prostu nie umie tego robić. Władza zawsze będzie dawać nam siebie! Tak przemyślane, zaplanowane. Jest tylko jeden sposób, aby pokonać nas na zawsze. Ale nigdy nie można go używać, bo tylko zło geniusza może myśleć o takim. Dobro tego zrobić nie jest w stanie.
  Nam nieźle powiodło się z wami w kolejnwj grze w przebudowę, reklamie, demokrację. To co prosi tłum — proszę bardzo. Damy,ale tyle, ile my zechcemy. Do czego śmieszna i naiwna wiara w poważne zamiary. Sztuka mówić wszystko i nic — to też naszabroń. I na zjazdach można zobaczyć to w akcji. Utopimy was w wielomostwie. Żaden was progressive pomysł nie przeszedł. Odbyły się te, które chcieliśmy, udając, że idą od was
  Mamy najpotężniejszą broń — wielkie, potężne kłamstwo, cierpliwość, zdolność adaptacji, natychmiastowa reakcje i, co najważniejsze, zdolność do działania, czego nigdy nie nauczył się ani jeden bojownik o sprawiedliwość. Do tego mamy doskonałe sposoby wprowadzać takich zapaśników w sam tłum. Zawsze w cieniu, żywy przykład — akademik Cukrów. To według naszego scenariusza sami go zabili. Będziemy zadawać obrażenia swoich przywódców, a to dopiero początek. Wkrótce pojawi się kolejne ofiary, a nie w waszej mocy, aby temu zapobiec.
  Niewolnicy nie są zdolne do działania. są w stanie tylko do posłuszeństwa i wykonania naszej woli. Wszystkie swoje siły, żeby coś zmienić na lepsze (jak uważacie), oprócz cierpienia, frustracji i rozpaczy, nic wam nie przyniosa. Nie, nie przekonuje was i nie wzywam was opuścić ręce i nie walczyć. Działajcie, walczcie, wygrywajcie, pijani zwycięstwem — wszystko to będzie oszukiwaniem samych siebie. Nam potrzebna jest wasza walka z nami. Nasza wiedzą, rozum, doświadczenie muszą być zawsze w formie.
  Wszystkie wasze marzenia i pragnienia, cała wasza pasja zwierząt sprowadzają się tylko wokół jednego — żarcia i śmieci. Wasza zazdrość, chciwość i głupota — nieskończone. I to ogromną broń w naszych rękach. Potrafimy się tym umiejętnie posługiwać. Wszystko, co robimy, robimy starannie i genialnie proste. Oskarżacie nas na podstawie przykładu urzędnikow. To jest naiwne. Tak tępych, chciwych lub po prostu głupich zawsze stawiamy na wysokie stanowiska. Oni – nasz pancerz i ochrona. Cała wasza energia rozbija się w drobny mak o ich żeliwny monolit.
  Waszej energii niewolniczej oburzenia brakuje do pierwszej łaski. Para chłodni z kiełbasą w stanie uspokoić wszelkie wasze pasję i zniszczyć marzenia o demokracji. Wszystkie wasze problemy od tego, że dzieci Ziemi i Kosmosu zniszczyliście całą wiedzę i doświadczenie swoich przodków i powtarzacie tylko ich błędy. Nikt z was nie wie, w czym sens życia i przeznaczenie człowieka na tej ziemi. Spójrzcie na siebie z boku, co robicie i jakiego losu jesteście godni. Jesteście niewolnikami i niszczycielami. waszymi rękami niszczymy ziemię…
  http://nashaplaneta.su/news/zachem_evrei_berut_russkie_imena_i_familii/2016-05-22-19465

 111. Watazka said

  16
  Siggi
  Nie wiadomo, czy Zacharowa lepiej tanczy czy lepiej pyskuje.
  Ja moge jej sluchac i moge ja ogladac bez konca.
  Moze to nie bardzo fair ale zaraz mi na mysl przychodza amerykanskie ‚dyplomatki”: Jen Psaki, Susan Rice, Victoria Nuland, Samantha Power i te wyfiokowane debilki z Fox News i CNN, ktorym sie Krym z Kremlem myli..
  Przy Zacharowej to straszna holota.

  No tak, ale lubie sie znecac nad soba ogladajc jak Jen Psaki (wlasciwie amerykanski odpowiednik Zacharowej) opowiada, jak to flota amerykanska dobija do wybrzezy … Bialorusi a gaz z Zachodniej Europy jest przesylany rurami do Rosji.
  Jeszcze smieszniej bo na pytanie dziennikarzy czemu Viktorii Nuland sie Unia nie podoba, (FUCK the EU) – Jen Psaki wyjasnila, ze przedstawicielka USA do Unii nauczyla sie brzydko mowic od … Rosjan bo tam kiedys przebywala.
  Na uwage dziennikarki, ze Viktoria Nuland klnie po angielsku a nie po rosyjsku pani Psaki nie bardzo byla zazenowana.

  No to zrobmy studium porownawcze.
  Zacharowa:

  Мария Захарова разносит в щепки хохлов! – Zacharowa w akcji z Chachlami:

  Jen Psaki,
  ktora wszystko wie najlepiej: „Niech tylko Bialorus wkroczy na Ukraine to Szosta flota USA przybije do brzegow Bialorusi”.
  Mnie sie najbardziej spodobalo poczucie humoru Rosjan: na urodziny przyslali jej ogromny bukiet kwiatow z serdecznymi zyczenia.
  Niestety, humor rosyjski i nasmiewanie sie z pani rzecznik rzadu amerykanskiego doprowadzilo do .. przeniesiena pani Psaki w inne miejsce, gdzie jej kompromitacje sa mniej widzialne.

  Jen Psaki i Szosta Flota:

 112. JO said

  ad.111. Ludzi mozna prowadzic do doskonalosci albo do dewiacji, zbydlecenia, spotworzenia.

  Do obu drog Zycia lub smierci – potrzebni sa Ludzie przewodnicy , ludzie Bogobojni lub Falszywi oraz narzedzia , ktorymi Przewodnicy „steruja” tlumem Ludzkim/masa ludzka.

  Tymi narzedziami sa media, szkolnictwo w tym Kosciol…..srodki przymusu – prawo….policja, wojsko…..- organizacja pantwowa oparta na prawie naturalnym…..lub organizacja mafijna oparta na naturalizmie – namietnosciach.

  Narod Polski , ktory przez wieki byl Filarem Etyki Chrzescijanskiej – prawa Naturalnego, jest Podmiotem szczegolnie teraz napietnowanym przez Mafie, ktora po likwidacji Srodkow Presji, ktora posiadalismy – Przemysl …( pieniadze) , Szkolnictwo, Kosciol , teraz Mafia likwiduje pojedynczego czlowieka Polaka, stosujac Systemowa Depopulacje, zastepujac Polakami polska ziemie Zydami, mieszancami….

  „Strach” byc Polakiem. Jestesmy lowna zwierzyna dla Zydo-Masonerii….

 113. Yah said

  Ad 112

  Panie JO, nie trzeba sie martwić, już tam Pan Bóg coś przygotował. Warunek jest jeden – wierzyć Bogu, a nie politykom i naukowcom. Jak uwierzymy w Boga to Pan Bóg nas poprowadzi. Czy ktoś myśli w ten sposób ? Nie – dominuje pycha – my źle wybraliśmy, następnym razem my wybierzemy lepiej. Do głowy towarzystwu nie przychodzi, ze to wszystko wokół to działania pedagogiczne Pana Boga, które maja na celu doprowadzenie towarzystwa do konkluzji – bez Pana Boga to g…no możemy zrobić. Następnie do kolejnego wniosku – Panie Boże prowadź – a reszta sama się ułoży. Niestety szubrawcy zadbali o to by ludzie wierzyli sobie, naukowcom, politykom, a nie Bogu …

  Tak sobie myślę, że jeśli uwierzymy, Pan Bóg sprawi, ze szubrawcy wykończą się wzajemnie. Nam pozostało ufać Bogu, modlić się i pracować na chleb powszedni.

 114. NICK said

  I poczytajcie komentarze… . Nóż się w kieszeni otwiera. Portal ten ostatecznie schodzi na psy. Parchate zresztą.
  http://wpolityce.pl/swiat/293908-para-prezydencka-na-spotkaniu-z-krolem-norwegii-haraldem-v-i-krolowa-sonja-zobacz-zdjecia

 115. JO said

  ad.112. Uwazam, ze jest Pan za surowy dla Nas. Mozemy mowic o „Naszym ” wyborze, jezeli bysmy byli :
  1. Przygotowani jako spoleczenstwo do wyboru.
  2. Wybory byly by uczciwe a nie oszustwem.

  ad.1. Do wyborow nas przygotowywano Deprawujac, DeFormujac z Katolickiej na Zydowska Formacje – oparta na naturalizmie.
  ad.2. Zydo-masoneria ubrala szaty symboli, ktore Narod uwazal od zawsze za Swiete oraz Symbole naszych Przewodnikow – Ksieza, Papiez, Episkopat.

  W zwiazku z powyzszym, wypraszam sobie, by mowiono o mnie, ze „podjalem wybor”

  Na to sie nakladaja jeszcze inne, wazne czynniki – by wybor Spoleczenstwa/Narodu byl jego wyborem, to Narod powiniem miec swoich przedstwaicieli, ktorym Nardo zawsze Ufa, gdyz ta Elita pochodzi naturalnie z Narodu – danego spoleczenstwa – Nam Elite zamordowano, nie pozwolino sie odrodzic a ten znikomy procent jej , ktory mimo wszystko powstal – wygnano, zniszczono, zaszczuto….

  Nauczmy sie mowic tak jak jest, bop inaczej bedziemy zyc w talmudycznym przeswiadczeniu o naszej winie i bedziemy tak sie zachowywac jak Pan Stonoga :)))

 116. NICK said

  No albo to:
  http://wpolityce.pl/polityka/293902-3917-nowy-sondaz-tns-rosnie-poparcie-dla-pis-ktore-gromi-platforme-i-nowoczesna-sprawdz-wyniki

  Albo lepiej nie czytać… .
  diabelskie POPIS-y.

 117. Maćko said

  98. Nick. No do czego to doszlo. Pan tez sie ze mna zgadza! :-))))))))))))))))

 118. NICK said

  Maćko. (117).
  Bo to albo pomyłka jest albo Pan zgadza się ze mną.
  No i na koniec niech będzie to:
  🙂 .

 119. Marucha said

  Re 115:
  Elit nie mamy, za to mamy zalew ćwierćinteligentów i głupków. Oraz zdrajców.
  To oni, siłą większości, nie dopuszczą do głosu nikogo, kto mógłby wysforować się na elitę.

 120. Siggi said

  http://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/05/22/historie-pisza-zwyciezcy-9-faktow-z-ii-wojny-swiatowej-ktorych-alianci-powinni-sie-wstydzic/

 121. JO said

  ad.119. Glupcy sa celowo wystawiani na „piedestal”, by legitymizowac zdrajcow oraz przede wszystkim wrogow przebranych w polskie szaty.

  Glupcy i zdrajcy niedopuszczaja Elite do wladzy, bo maja „pistolet” do glowy przylozony, lub tak sa manipulowani przez wrogow wewnatrz naszego spoleczentwa, ze swiecie wierza w to co robia i kogo reprezentuja.

  Gdyby prawdziwa Elita rzadzila, to stosujac presje, uzywala by, dla dobra wspolnego , glupcow i ich prowadzila a zdrajcow po prostu wieszala; wrogow eliminowala, niedopuszczala.

  Niestety Elita dzis, nie ma Srodkow Presji. Ba , ona sama jest represjonowana, czesto salwowac musi sie ucieczka.

  W dzisiejszej sytuacji bez pomocy Bozej, jaka to byla w przeszlosci…, w tym pomocy Rosji – nie ma szans na to by Polaka i Narod Polski przetrwal.

  To dlatego tak wazne jest, by nawrocic Spoleczenstwo Polskie oraz namowic Rosje, by nam Pomogla.

 122. Yah said

  Panie JO jeśli wierzymy we wszechwiedze i wszechmoc Boga to nie możemy mówić „wymordowano nam elity”. Pan Bóg dopuścił do wymordowania elit. Dlaczego ? Naród musi zrobić rachunek sumienia i odpowiedzieć na pytanie – za karę za co Pan Bóg zesłał ten dopust ?
  Dlaczego Pan Bóg pozwala na coraz głupszych przywódców ? No właśnie dlaczego ?

  „W związku z powyższym, wypraszam sobie, by mówiono o mnie, ze „podjąłem wybór””

  A gdzie ja coś takiego napisałem ???

  Skoro przez 200 lat nie byliśmy w stanie wypracować mechanizmów obronnych i cały czas jako naród mamy skłonności samobójcze i jesteśmy dziecięco naiwni jeśli chodzi o manipulacje Zachodu to coś z nami jako narodem jest nie tak. Ilu publicystów pisze od 200 lat prawdę, tylko kto ich czyta i kto pamięta, a ilu kłamców jest cytowanych w podręcznikach ? Komu ludzie wierzą , pomimo, że jak na dłoni widać, że to kłamstwa? Kłamcom właśnie bo to wygodniejsze. A może Pan Bóg chce tu pozostawić tych, którzy uwierzyli w Ducha Prawdy.

  Panie JO – to Pan Bóg wybiera zaglądając w zakamarki naszych serc …..

 123. osoba prywatna said

  Moment, w którym okupacyjne „elity” IIIRP (nie ważne czy pod szyldem PiS, czy PO) wkroczą na drogę siłowego rozwiązywania społecznych i politycznych problemów, będzie stanowić początek ich końca.
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/131766,na-drodze-do-spolecznego-olsnienia-w-iii-rp

 124. NICK said

  Nie P. Nowopolski. (123 – OP).
  Niewielu Polaków coś olśni do jakiegoś zrywu. Polacy będą z mozołem pracować i upowszechniać Prawdę.

  Polactfo zaś, te ponad 90%, przyjmie wszystko za dobrą monetę. Bo na te durne owieczki to byle pastuch wystarczy.
  Olśnienie i zryw to być mogą. Przeciw Rosji – Siostrze. Walka bratobójcza. Samobójcza.

  [Od którego pokolenia nosi pan to nazwisko, hę?]

 125. JO said

  ad.122.

  1. Ja widze to inaczej – to Pan Bog w swojej dobroci dopuszcza wciaz cierpienie naszego Narodu, bysmy powstali z kolan, ale Pan Bog nie dopuścił do wymordowania elit ( to zdanie z zasady jest bledne, grozne..) , bo bylo to skutkiem grzechu i to nie koniecznie naszego czy naszych przodkow. Ja przekonany jestem, ze to „tak nie dziala” – Elty zostaly wymordowane przez Wrogow , ktorzy sluchali sie zlego ducha…. i koniec. Pan Bog dopuszcza Grzech, ale nie jest odpowiedzialny za Jego Skutki , ba przeciwnie, on Leczy , eliminuje Skutki Grzechu. Tu nie ma zadnego dopuszczenia morderstwa przez Boga, to zle podejscie do tematu. Pan Bog jest Dobrocia …, a kazde morderstwo pochodzi od Szatana. To co Pan Bog Dopuszcza , to cierpienie, bysmy w „ogniu sie hartowali”. To cierpienie jest darem, ale tylko wowczas gdy je przyjmiemy – odczytamy to jako Dar, proszac, by znosic je pokornie, hartujac nim swojego Ducha.

  Biskup Fulton , pieknie w kazaniu swoim opisal Szatana i Pana Boga Akcje. Pan Bog jest zawsze, nigy nie opuszca i ostrzega. A Szatan jest „przyjacielem” na chwile i ta tylko, gdy jego nie sluchamy, a nim przestaje byc , gdy upadamy ponoszac skutki grzechu – wowczas sie smieje, wyszydza z nas i opuszcza jako ten niby przyjaciel… To Pan Bog zawsze jest przy nas, pomaga nam sie podnisc, pomaga naprawic skutki grzechu….

  2. Polacy, ktorzy cierpienia nie przyjma jako Dar, beda je odbierali od tego, ktory jest tworca Ciarpienia i poniosa tego skutki – smierc a przed tem zbydlecenie…, czego jestesmy swiadkami na wlasne oczy….

  Jako Narod wypracowalismy mechanizmy obronne, bo przeciez mimo wszystko przetrwalismy. Przeciez to wlasnie te mechanizmy obronne Naszego Narodu, ktore spowodowaly , ze nawet Bismark , pod ich wplywem, ich sila , sie nawrocil – teraz Zydo-Masoneria nam wybila z Reki poprzez Sobor Watykanski II i pontyfikat Zyda JPII.

  Pan , moim zdaniem, blednie, bardzo dolujaco interpretuje historie oraz w tym temacie Teologie na bazie naszego Narodu Doswiadczen.

 126. JO said

  Kazdy Grzech pochodzi od Klamstwa, a zrodlem Klamstwa jest Szatan, ktory jest 100 % klamstwem.

  Nasi pra Rodzice posluchali sie Klamstwa i od tego czasu Natura nas Ludzi sie zmienila na gorsze, ktora Pan Jezus Chrystus Cudownie naprawil nasza Nature.

  Niestety tu na ziemi, to Klamstwo jest Ksieciem tego Swiata, ktory popycha nas go Grzechow, ktorych skutki sa oplakane , w tym eliminacja elit Narodow calych, w tym Elit Polski.

  Pan Bog NIE dopuszcza do eliminacji Elit. On z ta Eliminacja Elit Nie ma NIC wspolnego. Jednak Pan Bog dopuszcza grzech i cierpienie na tej ziemi, bo to jest Pana Boga Laska dla Nas, bysmu ja uzywajac, siegneli po Otwarte Bramy Raju, a na ziemi pozytek…..- tym pozytkiem moze byc na przyklad – odbudowa naszych Elit.

 127. snag said

  Zydzie sa pojebani z tym ‚jewish’ – W Argentynie druzyna rugby po raz drugi z kolei wygrala mistrzostwo, oczywiscie zydzi musieli musieli odnotowac ze druzyna jest wspierana przez zydowskich kibicow ,…

  Jewish-backed Buenos Aires rugby club wins national title
  ——————————————————————————–
  http://www.jta.org/2016/05/22/news-opinion/world/jewish-backed-buenos-aires-rugby-club-wins-national-title

 128. Maćko said

  Jak to nie ma polskich elit ??? A Czlowieki tu, na Gajówce? Elit tu duza doza. Czasami niestrawna, ale elitarna.

 129. Watazka said

  114
  Nick
  A co sie takiego p. Nickowi nie podoba?
  Kolekcja kapeluszy? To taka moda od stu lat, ktora przyszla do Europy od krolowej Wiktorii.
  A komentarze sa adekwatne do obrazka.

  A poniewaz pani Pawlowicz obiecala, ze PiS przejmie prase bo ma monopol na pisanie prawdy to W polityce juz widac, ze zmienila gazetka zespol redaktorski i bedzie teraz pisac sama prawde.
  Dlatego klamliwe komentarze wylano z trzaskiem.
  Pani PiS Duda pomylila troszke garderobe bo sie spieszyla i bala sie spoznic na samolot wiec porwala nie ten stroj co trzeba.
  Takie kapelusze i stroje sie nosi na Swieto Konia w konskich wyscigach w Melbourne.
  Rondem udalo sie jej a zagluszyc kapelusz krolowej Norwegii i troszke tak wyglada jakby sie przebrala za nieboszczke lady Diane.
  Gawiedz zachwycona, ze tak ladnie gonimy Zachod- byle z daleka od Polski.

 130. http://archeowiesci.pl/2008/10/17/archeolodzy-pochwalcie-sie-odkryciami/

  ARCHEOLODZY, POCHWALCIE SIĘ ODKRYCIAMI!
  Wojciech Pastuszka – 17 października 2008 Posted in: Archeologia

  Jestem wdzięczny panu Wojciechowi Pastuszce za zainicjowanie akcji: ARCHEOLODZY, POCHWALCIE SIĘ ODKRYCIAMI! Mam bowiem tych odkryć Nieodzownych CO NIEMIARA.

  I. Odkryciem były Megalityczne Kultury Żeglarskie, których Genezę przeniosłem z Bliskiego Wschodu do Ameryki Środkowej i połączyłem z rozprzestrzenianiem się rolnictwa Mezolitycznego. Zostało to potwierdzone przez Greków i Rosjan znalezieniem w 1968 r. Megalitów na Bahamach, jako STARSZYCH od Zachodnioeuropejskich i Bliskowschodnich.

  II. Odkryciem STRATEGICZNYM była Funkcjonalna Chronologia Architektury Niemieckiej. Ponieważ zamki nadreńskie, które są Aktywem niemieckiego kapitału Turystycznego, były datowane na X – XI wiek to ja ogłosiłem, że są to zamki HALSZTACKIE, co zostało podjęte przez Akademię Nauk NRD, od której kupił to Franz J. Strauss, aby eksperymentować z tym na wrocławskim zamku Biskupim, gdzie zostałem komisarzem WOAK.

  III. Okryciem było sformułowanie przy Relacjonowaniu ZAMKÓW nad Młynówką: Biskupiego i Piaskowego, Polskiej Architektury Gotyckiej jako KONSTRUKTYWIZMU CEGLANEGO. To dało Funkcjonalną Architekturę Polska, ZGODNĄ z Lwowsko-Wrocławską Szkołą Archeologiczną i Architektoniczno-Historyczną, która została WYTRUTA trutką Majranowskiego. To wymagało przyjęcia cegły Lombardzkiej lub Duńskiej, i dopiero po kilkunastu latach wyszła mi tu Cegła Duńska.

  IV. Podczas pobytu w Niemczech w l. 2089-90 chciałem SPRZEDAĆ Niemcom Troję na Złotym Rogu, gdyż Troja Schliemanna była zamachem na Rosję i Francję. Na podstawie kapitału historycznego Troi Schliemanna Rosja wykupiła Dług Sułtański, co umożliwiło Żelaznemu Kanclerzowi WYGANIE rosyjskich papierów wartościowych z giełdy berlińskiej, które musiała przyjąć giełda paryska, co spowodowało NIEWYPŁACALNOŚĆ Rosji i Francji z racji „fekaliomachicznych” papierów rosyjskich.
  Chciałem też sprzedać Niemcom za małe pieniądze Świątynię Salomona w Jerozolimie, za co uważa się Wzgórze Świątynne, które było PAŁACEM Salomona, przebudowanym przez Rzymian na Pretorium, ale Kanclerz Kohl zabrał tylko Pretorium Żydom i dał Palestyńczykom, którzy nie rozliczyli się ze mną.

  V. Ponieważ Niemcy nie wpuścili mnie do Turcji, gdzie chciałem Zweryfikować DANE o genezie Metalurgii Żelaza, to w r. 2000 – aby nie być półgłówkiem Indianim Jonesem – ogłosiłem, że Europejska Metalurgia Żelaza pochodzi z SUDETÓW, gdzie są megnetyty i węgiel koksujący.
  To zostało POTWIERDZONE przez Anglików jako Europejska Atlantyda. Przy tym ogłosiłem, że odkryte przez Amerykanów Mezolityczne Stalownictwo LEMURII importowało magnetyty nie z Afryki Południowej a Sudetów, czego skutkiem były Rolnicze Kultury Naddunajskie, które zainicjowały neolityczną metalurgie i STALOWNICTWO na Śląsku i w Czechach.

  VI. Konwencje STALOWNICZE Wrocławia i Krakowa z Tartessem-Tangerem spowodowały budowę metalurgii Powiślańskiej na szwedzkiej rudzie i sokalskim węglu, a po Wojnie Bogów i podboju Europy Środkowej przez Pana Oceanów POSEJDONA z Ameryki Północnej, jego ród podjął budowę metalurgii Kaszubskiej, na szwedzkiej rudzie i cieszyńskim węglu, dostarczanym kanałem Przemysłowym Sosnowiec-Bydgoszcz.

  VII. To spowodowało Środkowoeuropejską URBANIZACJĘ w postaci Przedposejdońskiej PRAGI, Krakowa i Płocka oraz Posejdońskiego Poznania, Wrocławia, Kalisza, Gdańska, Bydgoszczy i Szczecina, co GRA Architektonicznie. Zostało to Potwierdzone przez archeologa niemieckiego Heinricha Kusche, który zidentyfikował gęstą siatkę na zdjęciach satelitarnych Europy jako NEOLITYCZNE tunele, które ja zinterpretowałem jako Lochy Zamkowe, co zostało potwierdzone w Austrii i na Lubelszczyźnie, gdzie odkrywano na tej podstawie rekultywowane rolniczo ZAMKI.

  VIII. Przez STRATYGRAFIĘ Troi na Złotym Rogu, gdzie odkryto zbudowany przez indyjskich Lemurów na południowym brzegu Stambułu Najstarszy Port Europy YENICAPI jestem odkrywcą Tureckiej Atlantydy. Bezpośrednio przed PRZEBUDOWĄ Lemurii na Troję Śnieżka z Pragi kazała Izydzie z Włoch Założyć Egipt, pozostałością po czym jest Najstarszy znany port na świecie w Safadzy, w którym odkryto zasypane piaskami przewleczone na Morze Czerwone okręty IZYDY.

  IX. Gdy Prezydent Sadat wygnał mnie z Egiptu to wycofałem swój kapitał Egiptologiczny nie do Libii, ale do Izraela, gdzie miałem Świątynię Salomona o której Żydzi NIE WIEDZIELI a reprezentowanie mnie w Egipcie powierzyłem Francuzom. Ci zostali zaraz Zajoba, bo takiego bogactwa egiptologicznego Nie Widzieli. Musiałem ich przywoływać do porządku, iż największy Skarbiec w Historii LABIRYNT nie był POD Piramidą Cheopsa, ale w LabirynTHOSIE-Athosie. Potem okazało się, że Biblioteka Ptolemeuszy z Labiryntu, której lamusem była Biblioteka Aleksandryjska, jest w Skarbcu Hitlera w Wałbrzychu, którego Armia Czerwona nie mogła odwodnić przez kilka lat.

  X. WIĘKSZEGO Zajoba dostali tylko Niemcy, bo chcąc ubiec Francuzów zrekonstruowali i OPUBLIKOWALI Ptolemejską Aleksandrię na fundamentach RZYMSKICH (!!!!!). Nie był to nawet Szczyt ich wyczynów, bo Angela Merkel rzuciła mi w twarz: NIE BĘDĘ JEŚĆ TWOICH FEKALIÓW.
  To zdezawuowało mą Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej, ale i SKAZAŁO Amerykanów na konsumpcję fekaliów hitlerowskich, które są TRUJĄCE – ze skutkiem NIEWYPŁACALNOŚCI, czyli że było to Powtórzenie spreparowania Troi Schliemanna dla wygnania rosyjskich papierów z giełdy berlińskiej. Żelazny Kanclerz dał jednak inwestorom pozytywną alternatywę: CHCECIE ZAROBIĆ TO IDŹCIE DO CZECH, jakiej alternatywy Amerykanie Nie Mieli.

  XI. Cała potęga Syjonu była skutkiem podpisania przez wezyra Józefa konwencji STALOWNICZEJ z Pelopsem z Poznania na dostawy żelaza i stali do Egiptu. Obsługujący tą konwencję Żydzi nabywali w Pylos Żelazo i Stal Śląską na wagę MIEDZI, które sprzedawali w całym pasie zwrotnikowym na wagę ZŁOTA. Gdy faraon Jechnaton skłonił Słowian do zerwania konwencji, dając im Serenę-Tobruk, skąd była droga wozowa do Czadu, gdzie była kość słoniowa i Złoto Ghany, to Mojżesz musiał wywieść skarbiec Sueski do Eljatu. Puścił więc setki wozów ze złotem zachodnim brzegiem Wlk Jeziora Gorzkiego na Północ a gdy czyhające rydwany egipskie rzuciły się na nie przez taflę solną to Żydzi otworzyli tamę w Suezie, przez które wdarło się Morze Czerwone, które pochłonęło Egipcjan.
  Berlusconi i Kadafi dostali za to z Brukseli pieniądze na Ratowanie Wenecji, ale program MOJŻESZ jest do Luftu. Ja Żądałem Ratowania Wenecji przez podniesienie pałaców o jedną kondygnację techniką moskiewsko-warszawską do poziomu WĘGIERSKIEGO, co daje miejsce na infrastrukturę i trety handlowe za przyćmionymi szybami.

  Tyle na TALERZ Panu Pastuszce miast Niemcom i Amerykanom, którzy boją się TRUCICIELSTWA Żelaznego Kanclerza. Jeden Hindus, który uważał się widocznie za fakira, połknął 12 sztabek złota, ale dostał BOLEŚCI i ochrzaniono go Jak Diabła.

 131. JO said

  ad.34. No bo to nie Zydzi przeciez wymordowali Elity Polskie a sami Polacy ! …..ci „glui Polacy”…powstania Litopadowe, styczniowe, warszawskie…

  To sie nazywa przewrotnosc Talmudu…..

 132. ja said

  weronikasiedlecka@op.pl
  Współczesne osiągnięcia naukowe w dziedzinie genetyki obalają teorię ewolucji. Stały kod genetyczny i liczba chromosomów blokuje naturalny sposób przechodzenia jednego organizmu w drugi. Mutacje to najczęściej degeneracja ( np. choroba Dawna; różnica tylko jednego chromosomu). Obecnie naukowa teoria to kreacjonizm.

  biolog molekularny
  Jest to rodzaj materialistycznego i naturalistycznego światopoglądu, który w konsekwencji prędzej czy później prowadzi do ateizmu, zwłaszcza gdy poddajemy się intelektualnemu lenistwu. Jako naukowiec i człowiek który ma łaskę wiary, nie wynikającą bynajmniej z teologicznego wykształcenia zyskanego w młodości, z zaciekawieniem podchodziłem do teologów, którzy robili intelektualny szpagat próbując pogodzić Objawienie z teorię ewolucji. Dzisiaj odrzucam tego typu dywagacje teologiczne, ponieważ na gruncie biologii którą się zawodowo zajmuję i zarabiam dzięki niej na utrzymanie, odrzucam twierdzenie, że najbardziej elementarne życie, mogło samoistnie powstać z materii nieożywionej. Odrzucam także tezę jakoby odrębne gatunki mogły powstać w procesie ewolucji od form prostych po bardziej złożone. Odrzucam twierdzenia ewolucjonistów ponieważ żadne dane biologii molekularnej, która jest dziedziną mojej naukowej uwagi, nie dają podstaw do takich twierdzeń. …

  biolog molekularny
  Będąc biologiem molekularnym zawodowo pracującym w naukach eksperymentalnych przyjmowałem bez pogłębionej refleksji twierdzenia na temat naturalistycznego pochodzenia człowieka, które głosi neodarwinizm, co sobie obecnie wyrzucam i oceniam jako intelektualną naiwność. Jedną z właściwości poznania naukowego w obszarze wiedzy którą się param jest niestabilność, kruchość i zmienność twierdzeń i teorii którymi próbuje się opisać i wyjaśnić rzeczywistość świata żywych organizmów. Na gruncie teorii poznania zostało to ujęte jako zasada falsyfikacji. W pewnym skrócie ujmując, twierdzeniem naukowym jest to co można obalić. Z racji stażu zawodowego stałem się świadkiem jak pewne teorie i twierdzenia naukowe bledną, a niektóre zupełnie ?wyparowały. Jedyną teorią niepoddającą się temu procesowi jest darwinowska i neodarwinowska teoria o pochodzeniu gatunków. Dlatego uważam, że darwinizm i neodarwinizm nie ma nic wspólnego z nauką. cd..

  http://www.bibula.com/?p=87515

 133. ja said

  Często się mówi, że Pius XII jako przedstawiciel konserwatywnego skrzydła Kościoła był nastawiony antyjudaistycznie. A co za tym idzie, był antysemitą.

  Obie te sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego. Poglądy religijne papieża nie miały wpływu na jego stosunek do Żydów. Wszyscy wiedzą, że Karol Wojtyła jako mały chłopiec przyjaźnił się z żydowskim rówieśnikiem Jerzym Klugerem. Mało kto jednak wie, że podobnego przyjaciela miał Pacelli. Ten chłopiec nazywał się Guido Mendez, był ortodoksyjnym Żydem. Przyszły papież odwiedzał jego dom, brał udział w szabasowych kolacjach. Po latach, już jako Pius XII, pomógł Mendezowi uciec do Palestyny. Rodzina Mendezów do dziś mieszka w mieście Ramat Gan.

  http://www.bibula.com/?p=86687

 134. ja said

  Pius XII odegrał decydującą rolę w walce przeciwko Hitlerowi, jak również w walce przeciwko komunizmowi w Europie Wschodniej. To m.in. z inspiracji Piusa XII Polak Karol Wojtyła, przyszły Jan Paweł II, działał w ruchu oporu w czasie II wojny światowej, a potem sprzeciwiał się komunizmowi. Rola Piusa XII była również dyplomatyczna i ideologiczna: był redaktorem encykliki z 1937 roku oskarżającej nazizm i opublikowanej przez jego poprzednika.

  http://pius12.blogspot.com/2011/04/synny-zydowski-historyk-broni-piusa-xii.html

  białe plamy życiorysu JP2?

 135. Mrozak said

  Rosyjski premier Miedwiediew o blockchainie, smart kontraktach i DAO (!) są napisy po ang.
  .https://www.youtube.com/watch?v=BXlAH2fhyoU

 136. Maćko said

  .https://youtu.be/EXKA6pE09eU
  KOD finansowany przez Sorosa

 137. NICK said

  Zalecam podejście odpowiednio krytyczne.
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/22/poczet-krolow-lechii-kosciol-w-polsce-od-1050-lat-ukrywa-przed-polakami-ze-jestesmy-starozytnym-antycznym-wielkim-imperium/

 138. osoba prywatna said

 139. osoba prywatna said

 140. osoba prywatna said

  Trudne Pytanie: Gdyby wybuchła wojna, co byś zrobił/zrobiła?
  .https://www.youtube.com/watch?v=ju1TXOw6aY8&feature=youtu.be

 141. NICK said

  Powoli zNICKam.
  Rozbujane.
  Jedno pytanie o poczet: „Jasnogórski Poczet Królów i Książąt Polskich”. Gdzie i jak nabyć?

 142. robertgrunholz said

  Gdy Gajówkowa hasbara udaje zatroskanie losem Polski i Polaków można jeno pęknąć ze śmiechu 🙂 Aj vaj, jak oni wtedy pięknie piszą, jakie szczerze łzy leją, jak sobie włosy z głowy rwą i krzyczą! Nic dziwnego, że Hollywood przejęli błyskawicznie, są z nich wszakże urodzeni aktorzy. Bo czymże jest aktorstwo, jeśli nie opanowaną do perfekcji sztuką oszukiwania innych?

 143. Siggi said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dzisiejsza-tragedia-polakow-i-slowian-2016-05

 144. Siggi said

  Awantura o tarczę

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/polska/20160523/2901540/tarcza-nato-redzikowo.html#ixzz49V21FJLe

 145. Polo said

  Pojebani ludzie żyją w Polsce. Wczoraj zobaczyłem na polu gnoja, który pryskał rzepak o pierwszej po południu. Za chwilę łącznie ze mną były trzy zgłoszenia na policję. Dzisiaj jeden z pszczelarzy zastał swoja pasiekę w połowie spaloną, ale cała była oblana czymś łatwopalnym.
  Nikt kurwa nie wezwie pieska z niemiec by podjąć trop pasieka to nie szybkowar z saletrą.

 146. snag said

  Robertgrunholz @ 142 ,…

  😉 ,…

 147. Siggi said

  Warto wiedzieć,co sami Niemcy mówią n/t temat …

 148. Siggi said

  „My wiemy, że to jest demokracja wampirów”

  Leonid Sigan

  12844472

  Rozmowa z Anną Raźny, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego.

  Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/opinie/20160523/2904156/nato-szczyt-polityka-usa-polska.html#ixzz49VPYRCST

 149. snag said

  Robertgrunholz @ 142 ,…

  I beg your pardon, poprawiam ,…

 150. osoba prywatna said

  W średniowieczu za to zostaliby spaleni na stosie, a alchemicy uważaliby ich za geniuszy. Amerykański startup Ava Winery ogłosił pomyślne zakończenie eksperymentu przemiany wody w wino. Okazuje się, że łącząc w pewnych proporcjach oraz warunkach etanol, wodę i węglowodory aromatyczne, szlachetny napój może być uzyskane w ciągu 15 minut.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-zamienili-wode-w-wino

 151. NICK said


  Dobranoc.

 152. outsiderR said

  Dobranoc

  .https://www.youtube.com/watch?v=C1Jpyy8AJwA

 153. Cybersecurity said

  @ 140. osoba prywatna said …
  Wystawiłbym do ataku:
  .http://api.ning.com/files/b8YL1Nsfi8nUC23hAlDi*9kRGRtIIj8DrEilU7xoZjqjv7cV8-tPeyKaBHwEwAs1UEPADnH2nwHkCXUNBj3rdge9QvP-G7we/Papst_Handkuss_image00128435a.jpg?width=750
  Dobranoc

 154. snag said

  Nick @ 141 ,…

  https://www.google.com/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=Jasnog%C3%B3rski+Poczet+Kr%C3%B3l%C3%B3w+i+Ksi%C4%85%C5%BC%C4%85t+Polskich

 155. snag said

  Obstrugany skoorwysyn koles Grossa, w ‚odpowiedzi’ na sledztwo agendy Grossa – Polacy pozwolili Niemcom na wybudowanie obozow i wymordowali 3 miliony zydow ,…

  Skoorwysyn oskarza Polakow o wybielanie faktow a tym samym wybiela Niemcow – A MSZ cicho ,…

  Po tym jak Stoltzman uderzyl sie w piersi za Jedwabne wiedzialm ze na tym sie nie skonczy ,…

  Koorwa finansujcie im wiecej muzeow, festynow, organizacji, wydawajcie im wiecej paszportow ,…

  Jewish High Schoolers Picket Polish Consulate In NY To Protest ‘Holocaust Whitewash’
  ————————————————————————————————————————agendy
  Read more at http://www.thejewishweek.com/news/new-york/jewish-high-schoolers-picket-polish-consulate-ny-protest-holocaust-whitewash#gGIcmDRJbWhupl8T.99

 156. Słyszę więc jestem said

  Odtrutka chociaż na parę minut, bo nie mam złudzeń, wiekszość

  powróci do chuci . . .

  Gorecki Symphony No. 3 „Sorrowful Songs” – Lento e Largo

  Soprano: Isabel Bayrakdaraian,
  Sinfonietta Cracovia, conducted by John Axelrod.
  Taken from „HOLOCAUST – A Music Memorial Film from Auschwitz”. For the first time since its liberation, permission was granted for music to be
  heard in Auschwitz and a number of leading musicians were brought there to perform music for the film.

  .https://www.youtube.com/watch?v=miLV0o4AhE4

 157. Fridriś said

  …czy Wy jesteście zdrowi na umyśle?
  Takich bzdur i nonsensów zdrowy psychicznie człowiek nie jest w stanie napisać.
  Miłego dnia 🙊

  Spier… folksdojczu.
  Admin

 158. NICK said

  Snag. Tyle to i ja wiem.
  Znajdź mi, proszę wydanie książkowe. Do KUPIENIA. Podobnie jest ze „3000…” Millera.

 159. Czolgista said

  @142
  Dobrze powiedziane Panie Robercie. Ta sama hasbara za chwilę atakuje Polaków w najbardziej wyrafinowany sposób.
  Jak widać dobrze Pan jednego z takich delegatów na forum Gajowego scharakteryzował, więc z automatu zareagował spamem i zaczepkami. 🙂

  Przypadek ? Nie sądzę 🙂

  ===
  Ciekawe czy się to potwierdzi, że polska aktorka dostanie wilczy bilet z publicznej telewizji za granie w produkcjach rosyjskich:
  http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/blondynka-547/news-blondynka-juz-bez-joanny-moro,nId,2205892#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 160. Yah said

  Ad 126

  Panie JO szanowny. Może powinienem napisać „elit” w ten sposób. Ostatni rok poświeciłem na analizę źródłowa historii Polski – te tzw. elity popełniały grzech za grzechem, kłamstwo za kłamstwem. To, że o tym nie wiemy to sprawka historyków, kronikarzy, którzy niewygodna dla władzy fakty przemilczali wybierając ( skąd my to znamy) mniejsze zło. A zło pozostaje złem – nazywanie go dobrem i niepotępianie tegoż zła też jest grzechem – za który przychodzi kara.

  Panie JO , a skąd Pan wie jak by wyglądał świat, gdyby te „elity” nie zostały wymordowane. Może by było jeszcze gorzej ? ja nie wiem, Pan Bóg wie bo jest wszechwiedzący.

  Skoro:

  U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli.
  A powiadam wam: Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych.

  To wszystko co się dzieje, dzieje się dla naszego dobra – w końcu modlimy się ” bądź wola Twoja”.

  Drugie przykazanie mówi:

  Nieustannie pamiętać o Nim i nigdy nie zapominać, że widzi on nie tylko nasze uczynki , ale i najskrytsze myśli.
  Bać się Boga, czyli korzyć się przed Nim, uważać GNIEW OJCA NIEBIESKIEGO za największe dla siebie nieszczęście, a dlatego strzec się, by nie ściągnąć na siebie CZYMKOLWIEK na siebie tego gniewu.

  Być posłusznym Bogu , tzn. być zawsze gotowym wykonywać jego wolę i NIE NARZEKAĆ, GDY DOPUŚCI STAĆ SIĘ CZEMUŚ WBREW.

  Tak wrogowie knują przeciwko Polsce i polakom od kilkuset lat, ale ile razy można dawać się nabierać na ten sam fortel, na te same kłamstwa. Nie dawał Pan Bóg szansy ? Dawał wielokrotnie, ale naród tego nie widział i dal się skusić szatanowi, który obiecywał dostatek i dobra dla wszystkich. Jak się skończyło ?

  Wg. Pana trzeba działać, a raczej przeciwdziałać by wrogowie nie zniszczyli Polski. Czyż ta koncepcja nie jest lansowana przez ostatnie 250 lat ? Z jakim skutkiem ?
  Moim zdaniem powinno się zrobić inaczej. Narodowy rachunek sumienia – co robiliśmy w ciągu ostatnich kilkuset lat nie tak, że Pan Bóg spuszcza na nas takie plagi. Tak Bóg jest nieskończenie dobry i jeśli do czegoś takiego dopuszcza – to robi to dla naszego dobra, bo gdyby nie to, to sprawiedliwi cierpieli by jeszcze bardziej. Jeśli uważamy, że jest inaczej, to wątpimy we wszechmoc i wszechwiedza Boga i zakładamy, ze dzieje się tak dlatego, że my czegoś nie dopilnowaliśmy, za mało staraliśmy się, następnym razem zrobimy inaczej. Ile w naszej historii było tych następnych razów ? Czyli powtarzam nie tedy droga – nad narodem wisi jakiś grzech, nieuświadomiony sobie, za który naród sie nie pokajał – stad te problemy. Ja nie potrafię tego wytłumaczyć.

  I jeszcze jedno – Polska przełomu XVII i XVIII wieku – kolos na glinianych nogach , ale jakoś trwał…. czyżby wiara w Pana Boga , utrzymywała to państwo, pomimo, ze istnieć nie powinno.

  Później KEN, Oświecenie, kształcenie elit, wiara nie w Boga, tylko w to, że wiedza i wykształcenie elit uratuje kraj i …… pyk rozbiory. Później bluźniercze „Polska Chrystusem narodów”. Jak można być takim głupcem, by przez parę pokoleń epatować się tym bluźnierstwem i karę Boskiej za głupotę narodu i sprzeniewierzenia się w czymś Panu Bogu , porównywać z cierpieniem Chrystusa. Już tylko za to, powinniśmy dostać parę razy po łbie i ….. dostaliśmy.

  Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobre wynagradza, a za złe KARZE. Błędem Polski i Polaków jest to , ze szukamy przyczyn zewnętrznych, a nie wewnętrznych. Jednak, ponieważ skala odstępstwa od Boga nie zmniejsza się tylko zwiększa, będzie jeszcze gorzej, a nie lepiej. Sprawiedliwi mogą spać spokojnie, w końcu:

  A Bóg, czyż nie weźmie w obronę SWOICH WYBRANYCH, którzy dniem i nocą WOŁAJĄ DO NIEGO, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?»

  Oczywiście nie zwalnia nas to z obowiązku głoszenia Prawdy i Słowa Bożego. Nie mniej proszę zwrócić uwagę na fragment powyższej perykopy – „swoich wybranych”. My głosimy prawdę, ale Pan Bóg znając naszej najskrytsze myśli WYBIERA tych, którzy na zrozumienie prawdy zasługują, bo uwierzyli. Dla reszty, prawda pozostaje zakryta i choćbyśmy na głowie stawali taka pozostanie. Dlaczego – bo tak chce Pan Bóg.

  Na koniec zadanie dla historyków ? Do jakiego momentu w historii Polski okładało się dobrze i od jakiego momentu zaczęło się wszystko stopniowo sypać. Co takiego wtedy się wydarzyło ? Nie znacie Państwo historii rodzin, gdzie z jakiejś przyczyny wszyscy po kolej w bardzo młodym wieku umierają – i nie są to choroby tylko wypadki, dziwne przypadki ? Z Polska jest tak właśnie jak z tymi rodzinami – ciąży na nich grzech przodków.

  Niektórzy zapytają to dlaczego na tzw. Zachodzie było „dobrze” ? Było dobrze bo służą księciu tego świata, a jak się kończy ta służba to widzimy – zepsucie, zgnilizna , degrengolada i śmierć duchowa. To, ze u nas tak nie jest to tylko dlatego, że Pan Bóg daje nam jeszcze ostatnia szansę, bo widzi, że gdzieś tam tlą się jeszcze iskierki dobra i POKORY w narodzie.

  Pozdrawiam Panstwa

 161. Boydar said

  @ Fridriś

  Ależ dziękujemy. Proszę nie zwracać uwagi na opryskliwość Pana Gajowego; On każdemu by nieba przychylił, tylko się krępuje. Miłego Novembra.

 162. Putinistka said

  Panie Gajowy. Czytam Pana bloga od jakiegos roku, lecz nigdy nie zostawilam komentarza. Obecnie jestem studentka, ale za dwa lata ukoncze studia i przyjdzie mi odbywac praktyki w MSZ. Jestem licencjuszem historii (pisalam prace licencjacka nt. Dzialalnosci szpiegowskiej Wlodzimierza Putina). Obecnie moja praktyka polega na szlifowaniu jezyka rosyjskiego (znam francuski, angielski i lacine, jednakze chcialabym kiedys sluzyc w Moskwie). Mialam niestety do czynienia z organizacjami, ktore uchodza za kuznie przyszlych dyplomatow, jednakze mimo ich zapewnien iz sa milosnikami Rosji, nie odnioslam takiego wrazenia. Moim jedynym miejscem odpoczynku jest Gajowka i moja native speakerka. Odbylam tez niedawno podroz do Moskwy, co polecam wszystkim. Niestety bede prawdopodobnie pracowala kiedys w trudnych warunkach, miedzy wilkami, ktorzy nie tylko niezmiernie slabo wladaja rosyjskim (cywilnyj to dla nich cywilny po rosyjsku – z takim rosyjskim nie wiem gdzie sie pchaja). Zycze, aby Gajowka trwala, bowiem niezmiernie rzadko sie z Panem nie zgadzam. Komentujacym takze zycze wszystkiego najlepszego. Czekam na kolejne artykuly. Pozdrawiam!

  ——
  Dziękuję Pani za miłe słowa. Zazdroszczę Pani młodości. Cieszę się, że i w młodym pokoleniu wciąż są normalni, nieuprzedzeni ludzie.
  Tak trzymać!
  Pozdrawiam ciepło.
  Admin

 163. re1truth2 said

  Dla zainteresowanych naszą historią, szukać po bibliografii z ostatniej strony *.pdf

  Click to access Rocznik_Muzeum_Narodowego_w_Kielcach-r2011-t26-s408-412.pdf

 164. re1truth2 said

  Bez kupowania – domena publiczna Poczet Królów abo Monarchów Polskich – Joachim Bielski 1597 – 432 MB
  http://jbc.bj.uj.edu.pl/dlibra/docmetadata?id=230623&from=publication

 165. NICK said

  Książka!
  Reprint!
  Kupię.

 166. NICK said

  Tak. Panie Yah.
  Bóg zaprasza.
  Tu już nic po Nas.
  Tu są rządy lucyfera.
  Ludzkie nadzieje… .
  W Bogu nadzieja.

 167. AniaK said

  .https://www.youtube.com/watch?v=fvGBkwAVdC0

 168. Farsa w pokoju czytań TTIP w Parlamencie Europejskim !!!!!! Polecam
  .https://www.youtube.com/watch?v=fO5Cn8Dpd0U

 169. Boydar said

  „… jednakże mimo ich zapewnień iż są miłośnikami Rosji, nie odniosłam takiego wrażenia …” – Pani Putinistka (162)

  Jakże miło się czasem doczytać, że może nie ze szczętem człowiek zwariował; „nie darzę zaufaniem tego wilka” 🙂

 170. NICK said

  Ad 168.
  Re 99. Bayer kupi Monsanto?

 171. Gall Anonim said

  @ 164, 137 Super. Dziękuję za link. Wszelkie kroniki są obarczone zasłyszanymi opowieściami wędrownych gawędziarzy o krainach miodem i mlekiem płynących, szczególnie niemieckie, francuskie, brytyjskie, arabskie, Józefa z Aleksandrii i inne. Prawdziwe to: umowy kupna sprzedaży na wykopanych tabliczkach, kodeks Hammurabiego
  Pozdrawiam

 172. Boydar said

  Popieram (171) !!!

 173. https://marucha.wordpress.com/2016/05/20/wolne-tematy-43-2016/#comment-582845 said

  https://marucha.wordpress.com/2016/05/20/wolne-tematy-43-2016/#comment-582845

 174. re1truth2 said

  Ciekawe [W 1597 wydał dzieło zatytułowane Kronika polska Marcina Bielskiego nowo przez … syna jego wydana (popularny podręcznik historii w XVII i w XVIII w.). Popatrzcie no – pewnie ‚propaganda’ aż dwa wieki 😉 Była to wersja Kroniki wszytkiego świata autorstwa jego ojca, Marcina Bielskiego. Joachim doprowadził kronikę do 1586 do czasów Zygmunta III Wazy. Jest także autorem Dalszego ciągu kroniki polskiej dotyczącego lat 1587-1598, odnalezionego przez F. M. Sobieszczańskiego, gdzie opisał ostatnie 10 lat dziejów Polski.

  Nowe utwory Joachima Bielskiego odnalazł też W. Bieńkowski.]

 175. Mickiewicz said

  Naród potrzebuje władzy by ta chroniła go przed bezprawiem silnych i bogatych. Gdy władza nie wywiązuje się należycie ze swoich obowiązków, zjawia się bandzior, który każe sobie płacić za ochronę naszego mienia, życia i zdrowia. Jaki sens utrzymywać armię darmozjadów, zwanych rządem, który nie potrafi nas obronić? Po co nam premier, policja, prokuratura i sądy? Ich utrzymanie kosztuje miliardy złotych, po co nam bezużyteczni menele? Oficjalnie, całe grupy oszustów proponują różnego rodzaju darmowe usługi, zawierają oszukańcze umowy ze swoimi ofiarami, po wyłudzeniu podpisów od otumanionych ofiar, te stają się ich dłużnikami. Obrońcą oszustów jest ich wspólnik, radca prawny, adwokat, który wymusza na oszukanych ofiarach spłatę rzekomo zaciągniętego długu, powołując się na zapisy prawa. Okoliczności zawarcia umowy, informacja ofiary, jest wystarczającym powodem by umowę unieważnić, oszustów aresztować i skazać, a w stosunku do ich obrońcy ogłosić dożywotni zakaz wykonywania zawodu. Po co nam rząd, który nie potrafi nas obronić? W PRL ludzie się żenili, zakładali rodziny, kupowali meble na nieoprocentowane raty, mieli gwarancję pracy, mieli siermiężną, ale stabilizację. Dziś żenią się szaleńcy, albo ludzie zamożni. Biedacy bez pracy, bez mieszkania, bez perspektyw na poprawę losu, a takich jest 90% nie pobierają się, nie zakładają rodzin, nie stać ich na to, żyją w luźnych związkach. Urodziny niechcianego dziecka są przekleństwem, nieszczęściem, dramatem, komplikują im życie, głównie kobiecie, bo w 90% takich związków, dziecko zostaje z matką, najczęściej matką bez pomocy, bez pracy, bez środków do życia, nikt nie chce zatrudnić matki z malutkim dzieckiem. Bo kto przejmie opiekę nad malutkim dzieckiem, gdyby matka poszła do pracy? Dziecko jest niekochane, niechciane, jeszcze przed narodzinami, jest kulą u nogi. W kolejnym związku, dziecko traktowane jest przez konkubenta jak namolny bękart, niechciany i poniewierany, taki los zgotowali polskim dzieciom zwyrodnialcy sprawujący władzę od 27 lat na czele z Wałęsą i Lolkiem Wojtyłą. To oni są winni wszystkim zbrodniom popełnionych na dzieciach przez zdesperowane matki tych niechcianych dzieci! W PRL takich zbrodni nie było, rodziny miały dzieci, cieszyli się dziećmi. Jak jest dziś, wiemy. Miliony ludzi wyjechało na zachód w poszukiwaniu pracy, długotrwała rozłąka jest katalizatorem rozpadu rodziny, setki tysiące dzieci zostało bez ojców, bez matek, bez rodziców. Podrzucone na chwilę dziadkom są z nimi do dziś. A dziś- 70 lat po wojnie, 27 lat złodziejskiej demokracji, jest więcej sierot, niż było po II wojnie. Sierot, których rodzice żyją gdzieś w świecie, wyjechali za pracą, bo okupacyjne władze sprzedali ich zakłady pracy. Dla 70% pracujących zarobki nie wystarczają na ich utrzymanie! Za co i w jaki sposób mieliby utrzymać rodzinę, dzieci, w jaki sposób mieliby dorobić się mieszkania? Nie mają żadnej gwarancji czy nie stracą jeszcze dziś lub jutro podle opłacanej pracy, a innej nie ma! Co dzień przechodzą stres, czy jutro pójdą do pracy, czy już jutro jej nie stracą. Kolejne rządy wymiocin odebrali nam wstyd, honor, godność, dumę, odarli nas ze wszystkiego, staliśmy się niewolnikami obcych we własnym kraju! To wszystko zawdzięczamy wymiocinom od 27 lat sprawującym władzę. Nie ma słów by określić konduitę rządów. Nawet słowa wulgarne nie oddają ich łotrostwa. Po 27 latach rządów zwyrodnialców, nie stać nas na założenie rodziny, na posiadanie dzieci, nie stać nas na zakup najnędzniejszego mieszkania, nie stać nas na nic, nie mamy pracy, nie mamy nic co potrzebne do życia człowiekowi. 27 lat rządów i nie ma niczego, co daje nadzieję na stabilizację. Wybory niczego nie zmieniają, bo to nie są wybory! Nasz los, los okradzionych durnych frajerów, zmienić może tylko rewolucja, na pewno nie pod przywództwem nowych łotrów, którym zachciewa się władzy. Związki zawodowe są częścią władzy, tak samo jak kler- oni nie są i nie mogą być przywódcami ofiar rządu. Naszej zrujnowanej ojczyzny nie da się już wyremontować, naprawić, nie ma czego remontować, ani co naprawiać. Trzeba wszystko odebrać co ukradli, sprzedali i podarowali i zbudować od nowa. Tak dalej być nie może. Wóz albo przewóz!
  Jan Pluszkiewicz

 176. Boydar said

  „… Wiadomo, że dzisiaj deputowani Bundestagu oficjalnie wypowiedzą się w sprawie aresztu Piskorskiego …”

  http://pl.sputniknews.com/polityka/20160524/2907479/Piskorski-areszt-ABW.html

  No, no, to już mecenas Kafel nie radzi ? Aż Bundestag ze swą powagą konieczny ?

 177. marrkerr said

  Robią nas w konia: Petru i Balcerowicz: o 2 takich co załatwili Polaków #147
  video
  .https://www.youtube.com/watch?v=VMDACnysGIQ

 178. marrkerr said

  Nie ma to jak dokładnie liczyć głosy , ale nie wszędzie się to udaje 🙂

  http://www.focus.de/politik/videos/rechtspopulisten-wittern-verschwoerung-wahlpanne-in-oesterreich-stadt-erreicht-wahlbeteiligung-von-146-9-prozent_id_5560818.html?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=facebook-focus-online&fbc=facebook-focus-online&ts=201605241209

 179. NICK said

  .http://www.naszdziennik.pl/galeria/158593,nie-potrzebujemy-lekarzy-bez-sumien.html?t=5

 180. marrkerr said

  A w takim Linzu to frekwencja wyborcza wyniosła 600%

  http://linkis.com/www.monatliche.at/Bpszk

 181. robertgrunholz said

  Ciekawe jaki jest rzeczywisty stosunek idiotów, karierowiczów, zdrajców, sabotażystów, folksdojczów i szabesgojów do faktycznie korzennych 🙂 Bo chyba nikt normalny nie wierzy w te ,,listy żydów” pisane przez paranoików i oszołomów, wymyślających nocami ,,prawdziwe” nazwiska i nie potrafiących w żaden sposób udowodnić ich prawdziwości.

 182. Boydar said

  Trochę świnia jestem, w dodatku niekoszerna. Poniżej w linku materiały, gdyby ktoś miał problem w wytłumaczeniu dzieciom, czym jest NATO. Niestety, jeszcze się z tą dydaktyką nie zapoznałem, niech ktoś spróbuje pierwszy.

  http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/szczyt_nato_2016/lekcje/

  Prawdę mówiąc, spodziewam się, że w czerwcu już nikt nie zdąży młodzieży deprawować a we wrześniu młodzież zapozna się ze słowem autopsja i wytłumaczy p. ambasadorowi sama. Oba znaczenia zresztą.

 183. Mickiewicz said

  Czy wreszcie zrobisz coś pożytecznego i dobrego dla Polski?
  >https://lh3.googleusercontent.com/1LMh6NW1eAowhU4lpuBzwv2nWr6XetrWqvTRu93Qeq5RVlv5qqeH5m51-viVrGA7pR-4W-WI=w1920-h1080-no

 184. anucha said

  Roberciegrunholz,
  jestem idiotą , karierowiczem i szabesgojem. Zdrajcą i folksdojczem nie jestem, bo nie miałem takiej okazji , ale wszystko jeszcze przede mną . Więc odpowiem na pytanie.
  żyd działa na mnie jak czerwona płachta na byka , jego widok powoduje odruch wymiotny.
  Oglądając jakikolwiek program popularnonaukowy lub historyczny, zawsze stado zawszonych żydów jest tam ekspertami. Filmy i książki to także ich domena a w nich dewiacje i kłamstwa. A najgorsze jest to,że uważają mnie za debila-a może mają rację 🙂

 185. Pani Aniu 167 .Koty to zimne dranie:)))
  .https://youtu.be/HvXMVDOhgJ4
  OOO widzę ze gościa z Neonu macie diaspora paryska,i londyńska…..nocne szczury i zarobaczone psy eskimoskie..:))))takie tam
  przepoczwarza się kilka razy dziennie, raz broni kogoś pod jednym Nickiem potem jako OKO, na niezależnej atakuje i pluje jadem.
  używa zwrotu pod każdym wpisem „miłego dnia” mającego sugerować że jest pokojowy i kulturalny. Albo ” moim skromnym zdaniem”.
  Wiedzie prym pod kilkoma nickami. Będzie też obrażał i pluł. jak to hasbara.
  Hej Gajówko!

  .

 186. Boydar said

  No nie jest dobrze, Panie Gajowy; robią Panu koło pióra

  http://facet.wp.pl/kat,1034179,wid,18347269,wiadomosc.html?smgnzebaxbaxhefticaid=11710f

 187. .http://i60.tinypic.com/zuf5mv.jpg

 188. Czolgista said

  https://www.rt.com/news/344140-us-spy-plane-russia/

  USA wykorzystuje cywilne samoloty niczym tarcze dla swoich maszyn szpiegowskich. Amerykański samolot szpiegowski leciał bardzo blisko pasażerskiego Boeinga należącego do szwajcarskich linii lotniczych, że , który znajdował się blisko rosyjskiej strefy powietrznej. Załoga Boeinga potwierdziła też, że widzieli niezidentyfikowany samolot w bliskiej odległości od ich maszyny, który nie dawał żadnej odpowiedzi. Amerykanie wyłączyli transpondery w swoim samolocie.

  I kto tutaj zachowuje się nieodpowiedzialnie i nieprofesjonalnie ?

 189. Siggi said

  http://www.pch24.pl/ks–tadeusz-isakowicz-zaleski–waszczykowski-jest-kontynuatorem-polityki-wschodniej-sikorskiego-pjjnz,43456,i.html

 190. Start rakiety „Sojuz” ze sputnikami Galileo – 5 godzin temu.
  .https://youtu.be/5a6N2N5PYQ8

 191. robertgrunholz said

  Ad.184

  ,,jestem idiotą , karierowiczem i szabesgojem.”

  Nikt nie jest doskonały 🙂

  ,,żyd działa na mnie jak czerwona płachta na byka , jego widok powoduje odruch wymiotny.”

  To akurat naturalny odruch, jak i wymiotowanie po spożyciu większej ilości alkoholu, więc nie ma się z czego tłumaczyć. Dziwi mnie, gdy ktoś tego odruchu nie ma. Szczególnie jeśli spojrzy na najstarszych z koczowników, utrzymywanych tylko przez transfuzje krwi nieworodków i nerki Serbów z Kosowa.

  ,,Oglądając jakikolwiek program popularnonaukowy lub historyczny, zawsze stado zawszonych żydów jest tam ekspertami. Filmy i książki to także ich domena a w nich dewiacje i kłamstwa. A najgorsze jest to,że uważają mnie za debila-a może mają rację:)”

  Debili nie zamykają, ani nie zabijają. Więc może to i lepiej, że Pana za debila biorą. Najciemniej pod latarnią?

 192. Kolega Snowdena – Dawid Miranda poinformował, ze wkrótce zostaną opublikowane w czasopiśmie „Intercept” nowe sensacyjne dokumenty. które rozpracowywali.
  https://life.ru/t/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/412158/partnior_snoudiena_anonsiroval_publikatsiiu_novykh_siekrietnykh_dokumientov

 193. Peryskop said

  zawiadomienie o Kongresie nt. autyzmu

  Prof. Maria Majewska mejlem 24.05.2016 :

  w załączniku.

  Osoby zainteresowane powinny skontaktować się z p. Ireną Gałecką z fundacji Ecomedica
  (adres w załączniku)

  ===

  http://www.biomedycynapolska2016.com

  Międzynarodowy Kongres nt autyzmu
  11-12.06.2016, Biblioteka Narodowa, Warszawa

  Fundacja EcoMedica im. Dr Jolanty Mikołajewicz

  +48 515 125 254

  ecomedica@ecomedica.pl

  kontakt: Irena Gałecka
  Przewodnicząca Rady Fundacji

 194. outsiderR said

  Lekcje o NATO – czyli robienie wody z mózgu. Tak pokrótce…

  Z innej beczki. Dlaczego pijemy? Ściślej – dlaczego Polacy piją?
  Konkretyzując – dlaczego Polacy piją alkohol.
  Wydawać by się mogło, że przyczynami mogą być:
  a) nadmiar reklam (słynny piątek wieczorem, kiedy to post powinniśmy uskuteczniać)
  b) zbyt tani alkohol
  c) łatwo dostępny
  d) zwyczajne problemy dnia codziennego (teściowa, teść, żona) czyli – zalewanie robaka
  e) choroba alkoholowa w końcu

  Nie, nic z tych rzeczy. Przyczyna jest zupełnie inna. Jaka?
  Sami nie odkryjecie – do tego trzeba być profesorem. Postępowym oczywiście.

  http://www.pch24.pl/dlaczego-polacy-pija–postepowy-profesor-twierdzi–ze-to-przez—-katolicyzm–zobacz-video-,43474,i.html

 195. Chińczycy pokazali miejski autobus przyszłości , będzie jeździł „nad „potokiem samochodów.
  .https://youtu.be/APybYjcm_j4

 196. Mickiewicz said

  „Poka­zu­jemy cały mecha­nizm mani­pu­la­cji a jed­no­cze­śnie ledwo skry­wane anty­de­mo­kra­tyczne plany. Poka­zu­jemy, jak się te plany mają do gło­szo­nych haseł. Na przy­kład: pro­jekt kon­sty­tu­cji autor­stwa PiS jest pro­jek­tem dyk­ta­tury, a nie demo­kra­cji. Pre­zy­dent może zmie­niać treść ustaw, roz­wią­zać Sejm bez żad­nego powodu i nigdy nie ogło­sić kolej­nych wybo­rów (bo nie ma na to żad­nego ter­minu), a gdy się skoń­czy jego kaden­cja, to wybory pre­zy­denc­kie ma ogło­sić Mar­sza­lek Sejmu, któ­rego nie ma. Ten pro­jekt kon­sty­tu­cji nie zawiera prawa do zgro­ma­dzeń i prawa do strajku, ale za to zawiera prawo do uży­cia woj­ska prze­ciw demon­stran­tom.

  Przy­ta­czamy też liczne ataki na Try­bu­nał Kon­sty­tu­cyjny z lat pierw­szych rzą­dów PiS, w tym, pro­jekt dzi­siej­szej ustawy „napraw­czej” o TK napi­sany już i wnie­siony do Sejmu w 2007 roku. Nie został uchwa­lony, bo PiS stra­ciło wła­dzę.”
  http://studioopinii.pl/krzysztof-lozns-raport-gegaczy-reaktywacja/

 197. Boydar said

  „… możliwe jest, że wśród tych trzech książek znajdzie się …”

  http://kobieta.onet.pl/dziecko/starsze-dziecko/ministerstwo-edukacji-narodowej-rezygnuje-z-wydawania-darmowego-podrecznika-nasz/3b4xyx

  Może jednak lepiej, żeby się nie znalazło. To jest naprawdę syf, w dodatku sygnowany.

 198. Cybersecurity said

  @ 190 dziewczyna Troi said …Galileo…

  Zakończyć marnotrawstwo ropy naftowej i zanieczyszczenie powietrza naszej atmosfery, ograniczyć liczbę samolotów pasażerskich i zastąpic je sterowcami. Powierzchnia fotowoltaiczna zapewni energię do napędu sterowca i jego pilotowanie. Nie będzie potrzeby budowania kosztownych lotnisk z długimi pasami startowymi. Sterowiec może lądować i na pustkowiu koło swojej noclegowej wiaty.
  Dwa lub więcej sterowców wysokościowych może unieść linię energetyczną ponad Gibraltarem, czy Libią i Maltą, aby spełnić projekty N. Tesli przesyłu prądu z Afryki Północnej do Europy

  http://www.airships.net/
  http://www.airships.net/lz127-graf-zeppelin/polar-flight
  http://www.airships.net/blog/luxury-dirigibles-of-the-future

 199. Czolgista said

  Znalazłem przypadkiem:

  https://lenta.ru/news/2016/05/12/agressia/

  Ukraiński sąd NIE uznał, że miała miejsca agresja Rosji na Donbas. po mimo nacisków ze strony Poroszenki.
  🙂

  Najlepsze, że nawet w takiej Ukrainie sądy mogą być niezależne. Szok.

 200. Cybersecurity said

  @ 194. dziewczyna Troi said Chińczycy pokazali miejski autobus przyszłości , będzie jeździł „nad „potokiem samochodów.

  Po co Chińcykom potoki samochodów w miastach kilkunastomilionowych? Dobre rowery są najlepszym środkiem transportu dla miliardowego narodu.
  Pozdrawiam

 201. JO said

  ad.193. Nie pija li tylko Polacy ale i inne narody a wiaze sie to z grupa hormonalna krwi…..

  Kazdego Nalogowego palacza, pijacego alkohol mozna wyleczyc w „piec minut” – odpowiednia dieta oraz zmana stylu zycia…

  Proste, ale tylko dla tych, co maja wiedze – jak zawsze…:(

 202. Re.198 Cybersecurity.
  dziękuję i pozdrawiam również:)))
  Wie Pan,myślę, ze trudno ludzi nagle przesadzić na rowery.Poza tym miasta się rozrastają nawet w Chinach i jazda np. zimą za miasto do domu.Kobiety , zakupy, dzieci ze szkoły,np. mąż zanietrzeźwiony do odebrania od kolegi . samochód jest potrzebny.No, rowerem na pewno byłoby zdrowiej i może nawet szybciej w korkach, jeśli ktoś mieszka w samym mieście.
  .http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201111/1321640323_by_p0l4_600.jpg

 203. Mickiewicz said

  Wojna domowa na Ukrainie 24.05.2016r.-462 dzień od nowego rozejmu.
  https://adnovumteam.wordpress.com/2016/05/24/wojna-domowa-na-ukrainie-24-05-2016r-462-dzien-od-nowego-rozejmu/#respond

 204. Siggi said

  Na „podbrzuszu”Rosji w Kazachstanie zaczyna się kryterium uliczno-majdanowe.Poniżej ogólna analiza przyczyn plus do tego nie można wykluczyć „wpływów zew.”.Przypadek Kazachstanu chyba jednak należy zaliczyć do klasyki problemów geopolityki.Zasiedziały lider,którego przygniata podeszły wiek,masa błędów przy okazji „wybijania”się na niepodległość , na rynkową gospodarke i jeszcze parę czynników jak: islamizacja,desowietyzacja,oligarchizacja i „kociołek” zaczyna kipieć.Nie bardzo jest kim zastąpić Nazarbajewa,a polityka na ulicy zaczyna swoje harce.
  Mówi się o kazachskim majdanie…

  http://politikus.ru/events/76970-kazahstan-vedut-po-puti-maydana.html

 205. Jan Rokicki said

  Ustawa o „bratniej pomocy”t.z.w. służb wciąz obowiązuje. Spodziewajmy się zatem legalnie uzbrojonych funkconariuszy o nieeuropejskich rysach i południowej urodzie. Niemcom odbiło kompletnie.

  http://m.niezalezna.pl/80856-niemcy-oszaleli-chca-przyjmowac-do-policji-imigrantow-bez-niemieckich-paszportow

 206. Mickiewicz said

  Różne wersje czołgu T-90. Śmiem twierdzić, że są lepsze od jankeskich i USraelskich.
  >http://cs604419.vk.me/v604419549/e765/VQWdtSq7YOI.jpg

 207. Mickiewicz said

  Córka radnej z Gdańska zatrzymana
  >https://youtu.be/FCJpXLYIGx8
  Zamieszki w Gdańsku
  >https://youtu.be/i38TpetIiv8
  Zamieszki w gdańsku 2
  >https://youtu.be/YXmyw3HbtuI
  Gif z czornym Obambo
  >https://i2.wp.com/wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/05/OBAMA.gif

 208. Rośnie dwukrotnie ilość autobusów kursowych z Ukrainy do Polski. Charkowskie Przedsiębiorstwo Autobusowe, zwiększa ilość kursów do Wrocławia dwukrotnie. Jeżdżą przez Lublin, Warszawę i Łódź.
  Inne kursy są do Krakowa i Bydgoszczy.
  Z Charkowa są też międzynarodowe kursy do Rosji i Mołdawii.
  http://nahnews.org/773448-kolichestvo-avtobusov-iz-xarkova-v-polshu-uvelichitsya-letom-vdvoe/

 209. Mickiewicz said

  Można obejrzeć
  >https://youtu.be/WTsGVHXHQIs
  >https://youtu.be/6lLoLespsIs
  >https://youtu.be/OI-myJGuBpI
  >https://youtu.be/jLt_eTcmQLA

 210. Mickiewicz said

  Europa w stanie snu
  >https://youtu.be/0Z1BZxWADrM
  Złoto kontra Dolar – Wielka Wojna Gigantów Trwa.
  https://sportowefaktywpplkibice103378blog.wordpress.com/2016/05/24/zloto-kontra-dolar-wielka-wojna-gigantow-trwa/
  Wkurzony Niemiec o uchodźcach
  >https://youtu.be/unOdHwmWG-g
  O uchodźcach i imigrantach
  >https://youtu.be/J1tPtbkVzFs
  komentATOR#325
  >https://youtu.be/yiT5qdOhU40

 211. snag said

  Robertgrunholz @ 181 ,…

  Do wiarygodnej listy skoorwieli dorzuca sie kilka nazwisk prawdzieych patriotow i voilà, cala lista do kosza ,…

 212. snag said

  Anucha @ 184 ,…

  Ja licze palce zanim jakiemus uscisne reke 😉 ,…

 213. snag said

  Zakuty @ 159 ,…

  Uderz w stol 😉 ,…

  ——
  Panie Snag… a może dałby Pan już spokój ze swoim hasbarowaniem?
  Admin

 214. Niedźwiedź przyłącza sie do wyrazów zazdrości młodości wobec pani Putinistki a przy okazji chce sie pochwalić, iż od wczoraj z powodu starość przebywa na emeryturze. Nie, nie ma tak dobrze, żadne kapcie i tiwi, żadne wędkarstwo, ani działalnośc hobbystyczna, żadna praca w ogródku (fuj!), ani bezczynność. Trzeba pracować dalej, aby nie zasłużyć u osób nieżyczliwych na jakże trafny przydomek śmierdzącego lenia.

  Ale rubikon kalendarzowy już za niedźwiedzim ogonem.

 215. Ukraiński bokser Stanisław Kasztanow, poświęcił swoje zwycięstwo / z Tomaszem Gargułą/ w wadze półciężkiej na zawodach w Moskwie……Putinowi, oraz podziękował za wsparcie Donbasu,
  Żyć pod pokojowym niebem , to szczęście, dziękuję prezydentowi Rosji za tę możliwość dla mnie i mojej Rodziny- powiedział Stanisław. Jestem przeciwko nacjonalizmowi.
  Rodzice nie wychowywali mnie w duchu skrajnej ukraińskości nacjonalizmu, Kiedy głównym punktem stały się naloty lotnicze na Donbas ,zrozumiałem , ze muszę wyjechać z żoną i córeczkami.
  Musiał zacząć karierę od nowa.
  .https://youtu.be/i_8Xj60qzr0

  .

 216. Prezydent Putin odwiedził patriarchę Wszechrusi Kiryłła, z życzeniami w Dniu Imienin i prezentem.

  .https://youtu.be/WY_qG0cmI4U

 217. Cybersecurity said

  @ 205. Jan Rokicki said …To nie żart. Władze Bawarii namawiają imigrantów do wstępowania do policji.

  Wojska zaciężne (najemnicy) znani są w historii od najdawniejszych czasów. Ściągani imigranci z Azji i Afryki mają służyć wstępnie w policji europejskiej, a po przeszkoleniu w euroarmii w wojnie przeciw Rosji. Wielka Brytania używała wojsk kolonialnych, aby oszczędzać swoich. USA używa Latynosów i AfroAmerykanów w wojnach terrorystycznych. Pora teraz na OjroNiemieckie: policja, tłumienie zamieszek w Polsce, nabór do Bundeswehry i naprzód w imię Allaha …na Putina

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwardia_Szwajcarska
  Obrazy dla Gwardia papieska
  https://www.google.pl/search?q=Gwardia+papieska&client=ubuntu&hs=pwb&channel=fs&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjjpo79jfPMAhWjApoKHVOWBtYQsAQIMw&biw=1828&bih=961

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojsko_zaci%C4%99%C5%BCne
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Grunwaldem

 218. Młodzi Serbowie .po 21lat/ dokarmiają ciężarne Rodaczki.Otwarli bar i sklep „Dobro”,w którym przyszłe Mamy za darmo dostają pizzę, naleśniki czy kanapki i pierożki.
  Dobro dane powraca – mówią.
  http://vk.com/video325527155_456239025?hd=-1&t=1s

  Ps. Nie wie ktoś, czy Serbów możemy lubić ,czy też mamy ich nienawidzić jak Rosjan i też to będzie karalne????zgodnie z teorią twórcy zła i nienawiści!!

 219. UWAGA…..Czy „Aleksander Jabłonowski” zniknie ? Co z nim zrobi CIA ?
  .http://pressmix.eu/2016/05/23/czy-aleksander-jablonowski-zniknie-co-z-nim-zrobi-cia/

 220. NICK said

  (201). JO. Przestań pan ze: ” grupa hormonalna krwi…..” Raz na zawsze!

  „odpowiednia dieta oraz zmana stylu zycia…Zapomniał Pan o Bożej pomocy i wolnej Woli?
  Po polsku pisania?

 221. snag said

  Admin @ 213 ,…

  Po moim trupie 😉 ,…

 222. Czolgista said

  Co tutaj robi ewidentny propagandzista o ksywce Snag, który szczuje na Iran niczym izraelski rząd, a jednocześnie udaje antyżydowskość. I to przy całkowitym poparciu dla sojusznika Izraela, który finansowo i militarnie wspiera Izrael od samego początku – czyli USA. Skąd ma Izrael bomby i samoloty, które wykorzystuje przeciwko Palestynie, Syrii, Libanowi ? Kto zapewnił przetrwanie Izraelowi w 1973 ? Itd.

  Odpowiadam. Uwiarygadnia się jak na bezczelną syjonistyczną hasbarę przystało. 🙂

 223. Pod Władimirowem /Rosja/ paliło się mieszkanie na V piętrze bloku, które zajęło się od pożaru na IV.
  Ludzie uratowali rodzinę z dziećmi, łapiąc ich na koce na dole. Ojciec źle skoczył i jest poszkodowany.
  .https://youtu.be/7GCtCtaKa90

 224. Jeszcze film z akcji ratowniczej we Władimirowie. Najpierw wyrzucili dzieci.
  .https://youtu.be/iosNZ1w-tqA

 225. Czolgista said

  Jak można wierzyć w te wszystkie antysyjonistyczne deklaracje ze strony łebka, który m.in. wymyślał, że Ajatollah Chomeini specjalnie wysłał samolot pasażerski z dzieci i „biedni” Amerykanie go zestrzelili w irańskiej strefie powietrznej, bo Iran to komuna i dzieci się tam nie wysyła na kolonie.
  Iran nie zniża się to takich haniebnych prowokacji jak USA a la operacja Northwoods, ani nikogo zbrojnie ten kraj nie zaatakował. Co więcej, jest powszechnie rozpoznawany jako główny wróg Izraela i przeciwnik syjonizmu. To dzięki Iranowi, który dostarczał uzbrojenie i wojskowych ekspertów, Liban wybronił się przed atakiem Izraela.

  Troll Snag reprezentuje poziom izraelskiego brukowca. Przestrzegam, żeby nikt się nie nabierał na jego pokraczną retorykę.

 226. Czolgista said

  Błąd. Powinno być: z dziećmi.

 227. https://marucha.wordpress.com/2016/05/23/prawda-o-wielkiej-zydowskiej-rewolucji-pazdziernikowej-w-rosji/

  PRAWDA O WIELKIEJ ŻYDOWSKIEJ REWOLUCJI PAŹDZIERNIKOWEJ W ROSJI
  Posted by Marucha w dniu 2016-05-23 (poniedziałek) – na podstawie: >http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/.
   
  Świetnie udokumentowana i logicznie napisana przez Eugeniusza Kościeszę analiza żydowskiej wielkiej rewolucji październikowej z jednym nieprawdziwym wyjątkiem we wprowadzeniu Autora, że „z tych korzeni wyrasta bezpośrednio

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/08/uszkujnik-paradoksy-historii-tajna-historia-rosji-europy-i-swiata/

  Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;

  Uzupełnieniem książki Staszyńskiego jest 9 opasłych tomów na cienkim papierze pt. „Martyrologia Polaków na terenach ZSRR (bez Ukrainy) w latach 1917-1945” opracowane przez 40 osobową komisję historyków: w połowie Rosjan, w połowie Polaków zamieszkałych w Rosji pod przewodnictwem polskiego księdza katolickiego. Opracowanie to zawiera wykaz nazwisk i adresów 11,5 miliona Polaków wymordowanych w wymienionym okresie przez chazarsko-żydowskie NKWD oraz zestawienie oryginalnych nazwisk: kto wydawał rozkaz mordu i kto wykonywał, także w Katyniu, Ostaszkowie, Starobielsku i innych obozach. Podstawą opracowania, które obecnie jest tłumaczone na polski, były dokumenty z archiwalne, głównie z archiwów NKWD, udostępnione Komisji za zgodą Władimira Putina.
  Wczoraj oglądałem film i Józefie Czapskim, który powiedział, że gdy w r. 1945 szedł z francuskim intelektualistą ruinami Warszawy, gdzie nie było ani jednego zamieszkałego domu, to ten powiedział: MACIE SZCZĘŚCIE, ŻE ZGINĘŁO WAS TYLKO 200 TYSIĘCY. Ja te słowa znam jako autorstwa Andre Malraux’a

  Książka W. Uszkujnika, TAJNA HISTORIA ROSJI, EUROPY I ŚWIATA opiera się na Tezie, że Berię zastrzelił Żukow. Jest to tylko TEZA, gdyż nie ma do tego żadnych danych. Cytuj się natomiast słowa Marszałka Żukowa: Z BZDURAMI O ARESZTOWANIU, OSĄDZENIU I STRACENIU LEWRENRTIJA BERII NIE MAM NIC WSPÓLNEGO.
  Gdy Chruszczow przywiózł do Belgradu film PROCES BERII to został;pouczony przez Towarzyszy Jugosłowiańskich, że oskarżenie o zbrodnie stalinowskie Berii powoła Front Stalinowski, który ZMIECIE REFORMATORÓW. Film ten był analizowany przez służby specjalne kilku państw zachodnich, które orzekły, że jest to reżyserowana przez Mołotowa gra sobowtórów kremlowskich, w którym rolę Berii gra aktor Mirczulawa.
  Poza tym DWUDZIESTU byłych członków KC KPZSb orzekło, że Beria był widziany jako ŻYWY po raz Ostatni w Ambasadzie Polskiej, gdzie świętowano Urodziny Bieruta. Potem Prezydium KC KPZSb pojechało do Bolszoja na operę DEKABRYŚCI, gdzie BRAK Towarzysza Berii zauważyli WSZYSCY.
  Najbardziej Wiarygodnym Świadkiem Śmierci Stalina i Berii był Anastas Mikojan. Jako URZĘDUJĄCY Sekretarz Generalny KPZSb „pokazywał on trupa Berii na Dyżurce gmachu, gdzie zebrał się Komitet Centralny KPZSb bezpośrednio po przedstawieniu Dekabrystów, czyli KILKA GODZIĆ po libacji u Bieruta, co nazywa się NOCNYM Posiedzeniem Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Związku Sowieckiego bolszewików. Na posiedzeniu tym było zrazu tylko 2 emerytowanych generałów Armii Sowieckiej, ale Po Północy przybyła z Syberii delegacja Armii Sowieckiej z Marszałkiem Żukowem.
  Przy OKLASKACH Marszałek Żukow wszedł na mównicę i Zaproponował STŁUMIENIE PUCZU NKWD PRZEZ DYWIZJE SYBERYJSKIE, ale wniosek Upadł. Wobec tego Prezydium KC udało się na Naradę, gdzie postanowiono zaprosić Towarzysza Kaganowicza. Mikojan przyprowadził go szybko a Żukow przyłożył mu pistolet do żeber i Wyprowadził do samochodu pancernego, który poprowadził batalion spadochroniarzy syberyjskich do moskiewskiego sztabu NKWD.
  To są SŁOWA URZĘDUJĄCEGO WÓWCZAS SEKRETARZA GENERALNEGO KOMUNISTYCZNEJ PARTII ZWIĄZKU SOWIECKIEGO BOLSZEWIKÓW ANASTASA MIKOJANA, któremu kłamstwa czy niekonsekwencji nikt dotychczas nie zarzucił. Jest to też zgodne z tym, co głoszę od wielu lat, że Berię zamordował marszałek Broz-Tito-Pindar posługując się moim stryjem.
  Artykuł powinien mieć tytuł MASOŃSKA REWOLUCJA. I wojnę światową zadekretował Parvus, który na posiedzeniu Sztabu Cesarskiego, którego był Doradcą, powiedział, że Inteligencja Rosyjska Dynastii Czuszimu NIE WYBACZY. Było to tym, czym dla serbskich psów wojny slogan uniwersytetu belgradzkiego, że Austria Wojny Światowej NIE PRZEŻYJE. – Jeśli bowiem Car naraził się ŚMIERTELNIE inteligencji rosyjskiej to stało się to Czynnikiem polityki niemieckiej. Parvus mógł to wiedzieć od Lenina, który jako patriota i imperialista rosyjski Rozumiał Rosję: Czytał i Przemyśliwał.
  Parvus STAŁ między Leninem-Rosjaninem a Trockim-Żydem. Lenin znał Piłsudskiego z rodzinnego domu; o ile jednak Aleksander poszedł na szafot za zamach na cara to Piłsudski uniknął stryczka jako Książę Żmudzki. Wołodia mógł więc przysłuchiwać się dyskusjii Aleksandra z Józefem, który obstawał, że do wojny Europejskiej Dość MUSI. W wojnie tej Niemcy pobiją Rosję, ale same zostaną pobite przez Francję, Anglię i USA – wobec czego on, WOŁODIA, może Uratować Imperium KAPITAŁEM Marksa.
  Lenin jechał więc na tej samej doktrynie, co Piłsudski, która stała się aktualna po bitwie pod Verdun, gdy zaistniała potrzeba wyeliminowania Rosji z wojny, do czego się nadawał TYLKO LENIN. Cesarski Sztab generalny zaczął więc za radą Parvusa hojnie finansować Lenina i zafundował mu wraz z towarzyszom przejazd Zaplombowanym Pociągiem ze Szwajcarii przez Szwecję do Rosji. Pociąg wiózł, poza Sztabem Lenina, sto milionów papierowych rubli i 12 mil ZŁOTYCH z DRGM wybitych przez mennicę żydowską w Konstancji, których pilnowało 5 tys rewolwerowców sprowadzonych przez Trockiego a USA.
  Po puczu bolszewickim w Piotrogrodzie w lipcu 1917 Rząd Tymczasowy zabrał się za Bolszewików, aresztując wielu i publikując dokumenty ich AGENTURALNOŚCI wobec Niemiec – że Lenin musiał się Ukrywać. Jednak wobec puczu Korniłowa Bolszewicy poparli Kiereńskiego, który – dzięki Przekupieniu przez bolszewików kozaków – Przetrwał. To stało się początkiem współpracy Bolszewików z MASOŃSKIM Rządem Lutowym, który za 40 milionów RM sprzedał władzę Bolszewikom a właściwie Żydom, gdyż WSZYSCY bolszewiccy kontrahenci byli Żydami, łącznie z reprezentującym Rosjan Leninem i Polaków Dzierżyńskim.
  W artykule czytamy: „Dla pełniejszego obrazu polecamy następny tekst pt. „Plan podziału świata na 16 państw a mit drugiej wojny światowej”, oparty na mapie z 1941 r. (mapa Maurycego Gomberga – Żyda z pochodzenia) z biblioteki Kongresu Amerykańskiego. Łączna analiza tego tekstu z poniższym i załączonym na powyższym linku, da „obraz” zupełnie inny na: rolę Stalina i Hitlera, którzy pokrzyżowali plany stworzenia światowego gułagu. Niestety, historia znana jest mało prawdziwa, a historia prawdziwa jest mało znana, ponieważ jest celowo fałszowana, im dalej od wydarzeń tym więcej!
  *****
  Maurice Gomberg był żydowskim grawerem i komunistą z Homla, który opracował Kartę Atlantycką graficznie. Po znalezieniu podczas śledztwa Abwehry w Jedwabnem u rabina Białegostoku uwierzytelnionej politycznie Karty Atlantyckiej mapa ta została zdezawuowana i – jako Bezpańska – stała się własnością GRAWERA, który opublikował ją i sprzedawał ŻYDOM po Dolcu.
  *****
  https://marucha.wordpress.com/2016/05/20/wolne-tematy-43-2016/
  134. ja said – 2016-05-23 (poniedziałek) @ 15:37:09
  Pius XII odegrał decydującą rolę w walce przeciwko Hitlerowi, jak również w walce przeciwko komunizmowi w Europie Wschodniej. To m.in. z inspiracji Piusa XII Polak Karol Wojtyła, przyszły Jan Paweł II, działał w ruchu oporu w czasie II wojny światowej, a potem sprzeciwiał się komunizmowi. Rola Piusa XII była również dyplomatyczna i ideologiczna: był redaktorem encykliki z 1937 roku oskarżającej nazizm i opublikowanej przez jego poprzednika.
  http://pius12.blogspot.com/2011/04/synny-zydowski-historyk-broni-piusa-xii.html
  białe plamy życiorysu JP2?
  *****
  Tą sprawę wyjaśniłem DAWNO i kilkakrotnie: Polscy oficerowie przez 2 tygodnie gospodarowali w archiwum Hitlera w Zgorzelcu, przy czym Piotr Jaroszewicz wyrywał niektóre dokumenty, wiązał w pakiety i nosił do swego gazika. Zjawił się jednak nie SmerSz ale NKWD, którzy SKOPALI Polaków za grzebanie w archiwum Hitlera i wygnali.
  Piotr, który był synem popa prawosławnego, kazał Steciowi zawieść te pakiety do Tyńca, gdzie ten odbywał nowicjat. Tam zmikrofilmowano je i dano mikrofilm nowicjantowi Wojtyle, aby zwiózł je pocztą lotniczą ze Lwowa do Włoch, gdzie Anders kazał Wojtyle zawieść to do ANGLII.
  Ot i cała prawda o Partyzancie Piusa XII w łóżku Boskiego Adolfa.

 228. Czolgista said

  http://prawy.pl/31719-rosyjska-penetracja-srodowisk-patriotycznych-jest-tolerowana/

  Cieszą zatrzymania przez ABW… Brak słów.

  Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one.

  ——
  No to Prawy.pl mentalnie usuwamy z witryn godnych uwagi.
  Admin

 229. osoba prywatna said

  Czyżby demokracja miała wkrótce zapukać do Arabii Saudyjskiej? Od pewnego czasu Stany Zjednoczone zaczynają oskarżać swojego sojusznika o zamach terrorystyczny z 2001 roku. Co więcej, amerykański Senat przyjął nawet ustawę która odbierze Saudom specjalny immunitet i pozwoli domagać się od nich odszkodowania. Jeśli nowe przepisy wejdą w życie, wtedy nie terroryści a Arabia Saudyjska będzie oficjalnie oskarżona o zamach i masowe morderstwo.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/saudyjska-prasa-twierdzi-ze-usa-wysadzily-wieze-wtc-aby-miec-pretekst-do-niekonczacej-sie

 230. Boydar said

  @ Pan Niedźwiedź Senior

  Ha, po wyznaniu spod (214), niektórym łza w oku powinna się zakręcić. Tak naprawdę, to Gajówka od tego się prawie zaczęła. Stare dzieje … gratuluję Panie Niedźwiedziu. Oby czasem i na słoik miodu czosnkowego wystarczyło.

 231. Czolgista said

  @GM
  Szycht się cieszy zatrzymania, gdy agentura nie powstrzymywana przez nikogo działa jawnie i rozwala nasz kraj.
  Sam za chwile może być zatrzymany pod byle pretekstem przy aplauzie ukraińskich wyrobników takich jak Kowal.

 232. JO said

  A ten duet dedukujemy Panu Gajowemu, za wysilek… , a przede wszytskim odmawiamy Modlitwe do Pana Boga, do Calego Nieba, by Pan Bog wynagrodzil Panu Gajowemu stokrotnie…:

 233. NICK said

  Obiecałem. Jest. Tym razem solo. Klarnet. Obraz jest prosty. Tym więcej można interpretować. Można?
  A, może, zgadywać, odnajdywać?

  Brakuje mi tu artysty malarza!!!

  Bo? Wieeelu medyków wypędziliście… .

 234. JO said

  ad.133. Zaiste …wole ten Klarnet, niz spustoszenie w Duszy ludzkiej robiacy, erotyczny, graniczacy z miekkim porno teledysk…. – Panie Nick!

  Prosze NIGDY tego wiecej nie robic….

 235. amelia said

  W dniu 27 maja, w godzinach 15-16, przed siedzibą partii PiS w Łodzi, na ulicy Piotrkowskiej 143 [między ul. Zamenhoffa i al. Piłsudskiego] odbędzie się wspólna manifestacja partii:
  POLSKA PATRIOTYCZNA, partii ZMIANA oraz Stowarzyszenia WIERNI POLSCE SUWERENNEJ.

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/24/manifestacja-przeciw-pelzajacemu-zamachowi-stanu-pis/

 236. NICK said

  Tamto? Miękkie porno?
  Rzeczywistość. Zmierzył się Pan z ‚kroczem’?

 237. JO said

  ad.235. Zmierzylem

 238. La Reine Toronto said


  smacznego hamburgera wiosennego

 239. La Reine Toronto said


  hamburger z indyka przelozony boczkiem i pomidory z rusztu ….smacznego

 240. JO said

  ad.237. Zeczywiscie bierze na wymity….szczegolnie jak patrze i mysle jak to kazdy z tych skladnikow jest z psom go-wnem, zabami, insektami, gadami… – zmutowany…

 241. La Reine Toronto said


  hamburger z indyka miedzy tostami z zytniego chlebka; do tego napoje …z babelkiami?
  na zdrowie !

 242. JO said

  ad.240. To byl test…na pokore oraz wytrwalosc… 🙂
  Nie zakapowal Pan ? 🙂

 243. La Reine Toronto said

  ad 239, no JO nie masz racji akurat to jest mieso organiczne i b.drogie…w Toronto sa sklepy gdzie mozna kupic dziczyzne i oczywiscie organiczne mieso….pokarm tylko trawa i to w miejscach na dalkiej POLNOCY !
  Uzywanie takie slowinictwa jest nieeleganckie szanowny Panie.
  Jak torsje to chyba z naduzywania czegos ‚innego’ i to raczej patologia…
  Ojejku!

 244. JO said

  ad.234. Przepraszam, ale uzylem celowo takie slownictwo, bo slowo „hamburger” Pan uzyl, co nie tylko wywoluje u mnie takie odczucia, ale w istocie hamburgery powszechnie sa takie jak opisalem.

  Nie wpadlem na to, ze Pan tu jakies „ekologiczne” hamburgery tu pokazuje. Uwazalem, ze takich nigdzie nie ma.

  Za gafe , przepraszam 😦

 245. La Reine Toronto said

  ad 244: przeprosiny zaakceptowane: to sa przepisy dla tych z Panstwa kto lubi gotowac a lato sie zbliza to i na powietrzu tez mozna, np.na pikniki etc.

  Mamy doborowe Towarzystwo to w Gajowce …elegancja Francja …jak to sie powiadalo w dawnym PRL’u , n’est pas?

  Pozdrowienia!

 246. Boydar said

  Panie Fridriś, nie chcę wtrącać się między sznapsa a to drugie, ale czy Pański nick stanowi clou tego „żartu” ?

 247. Siggi said

  Idę na spacer ze słuchawkami w uszach i tak dla przypomnienia słucham Panią Profesor.
  ————

  Czym grozi Polsce i Polakom dług publiczny? Prof. dr hab. Grażyna Ancyparowicz (całość 3h 30 min)
  .

 248. Glos Prawdy said

  Słowiańskie pieśni, folklor. Głosy Rosji

  Już ty jesteś, Порушка Параня | Ja za to kocham Iwana | Rosyjskie pieśni Ludowe
  .https://www.youtube.com/watch?v=m3JIUQbIUw0

  Pelageya – Ptaszek. „Całym światem”
  .https://www.youtube.com/watch?v=FaRcatKStkM

  Ivan Kupala- Kostroma/ Иван Купала- Кострома
  .https://www.youtube.com/watch?v=E_0j_38Tda0
  Иван Купала – Виноград – Ivan Kupala – Grape
  .https://www.youtube.com/watch?v=6Qteaktf7SE

  Anastazja Sorokowa – Czarny Kruk
  .https://www.youtube.com/watch?v=sp_ImgAKxEM
  .https://www.youtube.com/watch?v=BWebpyQx4gE

  Młada „Wylała sie rzeczka szybka”
  .https://www.youtube.com/watch?v=2cEQNd-u04Q

 249. Mrozak said

  „Świat bankowy staje się nerwowy na słowo Blockchain, właśnie ze względu na jego potencjał który mógłby wykluczyć pośredników obrotu pieniędzmi jakimi są dzisiaj banki, firmy ubezpieczeniowe, notariusze – instytucje zupełnie niepotrzebne zbędne, bo żyjące tylko z pośrednictwa.”
  http://www.wiatrak.nl/53912/czy-blockchain-zmieni-swiat

 250. JO said

  ad.246.
  Za zeznaniem Pani Ireny Szymczak i jej meza, pracownikow Zakladu Biowetu Gorzow, Dyrektora Laboratorium oraz Dyrektora Zakladu Produkcji Szczepionek i Surowic…

  Biowet Gorzow Wielkopolski – Zaklad produkujacy Leki dla Zwierzat – Pantwowy Zaklad, produkujacy lek na motylice watrobowa, ktorej substancja czynna byla kupowana za dewizy w krajach zachodnich.

  Dyrektor Janiak, juz swietej pamieci,,,, za wiedza Ministerstwa Rolnictwa dokonal zakupu substancji czynnej , na okres kilku lat w przod 2-3 lat(?) na produkcje leku DOTOWANEGO dla Rolnikow przez Panstwo.

  Bodajrze za Rzadow Mazowieckiego, Rzad Polski zdecydowal o zaprzestaniu dotowania Rolnikow, leczenia i prewencji zwierzat – oplat za lek i leczenie… na motylice watrobowa.

  Pani Szymczak z Panem Janiakiem jezdzili do Warszawy na spotkania z Ministerstwem Rolnictwa w sprawie wniosku Zakladu o przedluzenie DOTACJI, gdyz Zaklad, bedac wciaz Panstwowym Zakladem Pracy, w przypadku braku dotacji, nie bedzie mogl zaplacic zagranicznym wierzycielom za substancje czynna, ktora zaklad zakupil na Rzadowe zlecenie produkcji Leku stosowanego w Chodowli Zwierzad a dotowanego od lat przez Panstwo Polskie dla Rolnikow – chodowcow bydla.

  Rzad Odmowil przedluzenia dotacji oraz odmowil pomocy w zaplacie za substancje czynna wierzycielom zagranicznym a przeciwnie, postawil zaklad pracy w stan upadlosci i wystawil na „licytacje”.

  Zeby bylo Drodzy Gajowicze wal „milej” to trzeba wam wiedziec, ze Rzad Polski postawil Zaklad Biowet Gorzow na Licytacje, ale Dlug oddzielil od Zakladu, przejmujac go , po to bysmy to MY POLACY Z NASZYCH PODATKOW, zaplacili wierzycielowi a nie nabywca Zakladu.

  Oczywiscie Biowet Gorzow nie mogl produkowac lekow, jako „bankrut”, wiec Dr Janiak utworzyl prywatna Spolke z o.o, o naziwe INTERBIOWET, ktory zlecal produkcje Zakladowi Panstwowemu Biowetowi Gorzow, produkcje na CALA POLSKE Lekow weterynaryjnych.

  Takim sposobem, z Dyrektora, Pan Janiak stal sie KAPITALISTA cala geba. Zeby bylo milej, to on podpisal kontrakt na swoja Firme Sp z o. o. na wylacznosc produkcji na cala Polske leku z substancja czynna Tiamuliny z firma Sandoz, ktorym przedstawicielem byl i jest chyba wciaz ( choc innej nazwy) Pan Tomasz Trela.

  Pani Irena Szymczak i pracownicy Biowetu Gorzow postawili wniosek do Rzady o prawo pierwokupu Biowetu Gorzow, jako dlugoletni (przez caly PRL…) pracownicy tego zakladu, ale Rzad Polski odmowil.

  Biowet Gorzow zostal licytowany i „Dziwnym Sposobem” nabywca tego zakladu stal sie lekarz weterynarii Pan Jasiu Ferster – znany lekarzom weterynarii nieudacznik i kretacz, ktory sprzedawal surowce farmaceutuczne z bagarznika dla rolnikow. Surowce kupowal zapewne w niemczech, przemycal przez granice jakos… i interes sie rozwijal….

  Pan lekarz weterynarii Jasiu Ferster kupil Zaklad Biowet Gorzow – jeden z najwiekszych zakladow w Polsce, produkujacych leki weterynaryjne – za jego zysk z rocznej produkcji lekow. Kupil zaklad oddluzony, z calym wielkim majatkiem poza miastem Gorzow oraz certyfikatami obrotu lekow weterynaryjnych – koszt zakupu jak napisalem – to byl Roczny zysk zakladu ze sprzedazy lekow, ktore byly wlasnoscia NASZYCH RODZICOW, drodzy Gajowicze – Panstwa Polskiego.

  Po tym zakupie Pan Jas Ferster zmienil nazwisko na Johan Furster – i juz z Polaka, okazalo sie, ze stal sie Niemcem.

  Juz Pan Furster….odsprzedal Zaklad, dla Koncernu Farmaceutycznego Vetoqinol, ktoreko podobno wlasciciele/udzialowcy to miedzy innymi pokolenie bylych wlascicielu przedwojennego Zakladu Farmacetycznego Biowetu Gorzow – oczywiscie nazwa byla inna…(podobno)

  Cala sprawa, wydaje sie, ze byla ukartowana…..przejecie za grosze naszgo Gajowicze majatku – przejecie zlodziejskie.

  Tak to przejmowany byl caly majatek Polski przez Zydo-Masonerie.

  Czy latwo jest odebrac majatek zlodziekom. Oczywicie , ze latwo, pod warunkiem, ze bedzie sie mialo Srodki Presji.
  Jezlei nie, to „co im zrobicie…” ???

  Ja wiem, co oni nam zrobia – zamorduja nas , nasze dzieci, zdepopuluja – to dzieje si ena naszych oczach.

 251. Yah said

  Z oddali ciężko trafić g…nem w swoje gniazdo, ale największym problemem ptaków, jak piszą ornitolodzy, jest zasrywanie gniazd przez kukułki. Tak to jest z podrzutkami. Trzeba by wy…yć z gniazda, ale od razu larum na cały świat podniosą. Niestety kukułka nigdy nie zrozmie innego ptaka. Jak u ptaków, tak u ludzi.

 252. Mrozak said

  Samolot armii amerykańskiej wylądował w Gdańsku.
  http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Samolot-armii-amerykanskiej-wyladowal-w-Gdansku-n101954.html?strona=1#opinie

 253. marrkerr said

  Według przekazanych danych, w roku 2015 doszło do ponad 7 tys. zatruć i 34 zgonów, których powodem mogły być dopalacze.

  http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/3832-dopalacze-to-wciaz-wielki-problem-tylko-w-ubieglym-roku-doszlo-do-ponad-7-tys-zatruc

 254. Cybersecurity said

  @ 232 JO said …

  Moja ulubiona!

 255. Maciej said

  246

  Panie Siggi czy wie Pan, że pani prof. jest od 30 stycznia tego roku członkiem Rady Polityki Pieniężnej, to chyba jedna z najlepszych „dobrych zmian” personalnych jakie nowa władza dokonała …

 256. Cybersecurity said

  @ 232 JO said …

  Winno być: Moja ulubiona Anna Netrebko!

 257. Boydar said

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Samolot-prezydenta-Poroszenki-wylecial-do-Rosji-po-Sawczenko,wid,18349077,wiadomosc.html

  Słusznie, teraz wypada poczekać, aż ją ukry zarżną. Nieżywy „heroj” jest znacznie wyżej ceniony w tym środowisku. Nie trzeba płacić pensji ani renty czy emerytury. I jakiś zgrabny pomnik można postawić.

 258. Glos Prawdy said

  Prorocze słowa Muammara Kaddafiego. Kadafi był bardziej przenikliwy niż zachodni politycy:

  „A teraz posłuchajcie wy, ludzie z NATO!
  Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potok afrykańskiej migracji do Europy, ściany, co zatrzymywała terrorystów „Al Kaidy”. Tą ścianą była Libia. Rujnujecie jej. Wy – idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie „Al Kaidy” płonąć wam w piekle. I tak ono będzie.
  Nigdy nie kłamię. Nie kłamię i teraz.”
  http://mirpolitiki.net/istorija_kultura/agressiya-nato-protiv-livii-2015.html

 259. watazka said

  Przejebane. Trzeba miec naprawde nasrane we lbie: polskim carom buras budjet:

  Hit w polskiej sieci:

  http://noizz.pl/spoleczenstwo/zdjecie-pary-prezydenckiej-hitem-w-sieci-co-je-wyroznia/mtjxedq#:k0OO45DJ_X-C/A

 260. Boydar said

  Porównywanie Kadafiego (257) do „zachodnich” polityków mija się z celem oraz obraża nieboszczyka. Kadafi był niezłym bandytą ale również i nieugiętym patriotą oraz trzeźwo myślącym gospodarzem ogromnego kraju. W jego ojczyźnie nie mógł być Matką Teresą i rządzić tą swoją dziczą. To co przewidywał zostało wzięte przez „zachodnich” polityków bardzo serio i z całym dobrodziejstwem inwentarza. Po prostu uwierzono mu bez najmniejszych zastrzeżeń. Właśnie dlatego jest tak jak jest; przynajmniej w tym obszarze zagadnień.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: