Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Novy o Obowiązek szczepień, przymus i…
  Marek o Obowiązek szczepień, przymus i…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  Marek o Arcybiskup Viganò o NWO, o zna…
  Piotr B. o Polskie przyczółki Józia …
  Krzysztof M o Google: algorytmy czy pol…
  Krzysztof M o Nauka dowodzi, że rudowłosi po…
  trybeus o Obowiązek szczepień, przymus i…
  UZA o Google: algorytmy czy pol…
  zen o Obowiązek szczepień, przymus i…
  UZA o Sondaż: Tożsamość płciowa, can…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 564 obserwujących.

Dr Reiner Füllmich o rzekomej pandemii – 20.06.2021.

Posted by Marucha w dniu 2021-06-22 (Wtorek)

Poprzednia część: https://marucha.wordpress.com/2021/06/19/dr-reiner-fullmich-o-rzekomej-pandemii-19-06-2021/

W pierwszej części swej wypowiedzi odpowiedział dr Reiner Füllmich na trzy zasadnicze pytania:

1. Jak niebezpieczny jest naprawdę ten rzekomy nowy wirus?
2. Jakie są zdrowotne i ekonomiczne skutki działań antycovidowych?
3. Na ile wiarygodny jest test PCR do wykrywania infekcji?

Skąd wziąłem odpowiedzi na te trzy pytania? – pyta mecenas i odpowiada: Z prac Fundacji Corona Commitee, którą wraz z moją koleżanką Viviane Fischer i dwoma innymi prawnikami założyliśmy 10 lipca 2020 roku, i której od tego czasu stale doradzają specjalista w dziedzinie chorób płuc i wieloletni były dyrektor departamentu zdrowia publicznego dr Wolfgang Wodarg, biolog prof. dr Ulrike Kämmerer z Uniwersytetu w Würzburgu oraz profesor prawa dr Martin Schwab z Uniwersytetu w Bielefeld. Od tego czasu komisja ta przeprowadziła konsultacje z około setką szanowanych, światowej sławy naukowców, lekarzy, prawników, ekonomistów, psychologów, psychiatrów i innych.

Wskaźnik śmiertelności z powodu zakażeń covidem wynosi 0,14% – Że wyrządzone szkody są tak potwornie niszczycielskie, że trzecia wojna światowa nie mogłaby być gorsza, nie trzeba nikomu tłumaczyć. To, że rzeczywiste zagrożenie wirusem, czymkolwiek on dokładnie jest i czy kiedykolwiek został naukowo poprawnie wyizolowany, nie przekracza zagrożenia grypą sezonową, przyznała nawet WHO, która szacuje śmiertelność infekcji na 0,14%, o czym była mowa powyżej.

A przytłaczająca większość tych, którzy umierają, jest w wieku powyżej osiemdziesięciu lat i ma poważne liczne istniejące wcześniej schorzenia. Świadczą o tym m.in. autopsje przeprowadzone przez prof. Püschela z Hamburga. Co dziwne, wbrew wyraźnym życzeniom RKI.

Wykrywanie wirusowego RNA nie wskazuje na obecność zakaźnego wirusa

W międzyczasie dziesiątki naukowców potwierdziły, że wbrew twierdzeniom jego wynalazcy Drostena, cieszący się obecnie światową sławą test PCR Drostena nie pozwala na wyciąganie wniosków na temat infekcji. Nawet WHO i amerykański odpowiednik niemieckiego RKI, CDC, przyznały to, wskazując, że pozytywny wynik testu nie mówi nic o tym, czy badana osoba jest infekcyjna. Dzieje się tak, ponieważ test nie jest w stanie odróżnić materiału żywego od martwego. Nie może więc stwierdzić, czy to, na co daje wynik pozytywny, to martwe fragmenty, pozostałości po skutecznej obronie organizmu przed atakiem wirusowym, który już dawno został przeżyty, czy też żywy wirus rzeczywiście dostał się do komórek i tam się namnaża. Tylko to mogłoby doprowadzić do infekcji. Nie może również stwierdzić, czy objawy, których doświadcza dana osoba, nie są wywołane przez inny czynnik chorobotwórczy, taki jak wirus przeziębienia lub grypy.

Konkretnie CDC stwierdza w dwóch zdaniach, że „wykrycie wirusowego RNA nie sugeruje obecności zakaźnego wirusa ani tego, że COVID-19 jest czynnikiem wywołującym objawy kliniczne.” I: „Ten test nie może wykluczyć choroby spowodowanej przez inne czynniki bakteryjne lub wirusowe”.

Brak zakażeń bezobjawowych

Zresztą – oba stwierdzenia zakładają, że badana osoba ma objawy. Na przykład, ból głowy, ból gardła, ból kończyn, biegunka lub podobne. Zwykle nie idzie do lekarza nikt, kto nie ma żadnych objawów, czyli żadnych dolegliwości, a więc nie może dać lekarzowi żadnych wskazówek do diagnozy medycznej czegokolwiek. Co też osoba bezobjawowa, bez symptomów powinna odpowiedzieć lekarzowi na jego pytanie: „Jakie ma pan dolegliwości?”.

Normalnie, przynajmniej do czasu pojawienia się Corony, ludzie bez objawów byli uważani za zdrowych i sami postrzegali siebie jako zdrowych. Ważne jest, aby zauważyć, że to twierdzenie, iż istnieją objawowe lub bezobjawowe infekcje, pochodzi również od Drostena. W rzeczywistości nie ma w ogóle infekcji bezobjawowych, co ostatnio wykazało badanie dziesięciu milionów uczestników przeprowadzone pod koniec ubiegłego roku w Wuhan, w Chinach, we wszystkich miejscach.

Drosten opublikował fałszywe oświadczenia. I wiedział, że są one fałszywe. Opublikował je na początku 2020 roku w dwóch pracach, które nawet nie spełniają standardów naukowych, jak zgodziło się 22 naukowców o międzynarodowej renomie w swoim tzw. dokumencie retrakcyjnym dotyczącym jego twierdzenia o teście PCR. I opublikował te fałszywe oświadczenia, wiedząc, że są one fałszywe. Już w momencie publikacji o bezobjawowych infekcjach wiedział, że podany przez niego jako przykład przypadek Chinki odwiedzającej Niemcy wcale nie był bezobjawowy. Raczej leczyła swoje objawy zwykłym lekiem na grypę. I zgodnie z wywiadem, którego udzielił w 2014 r. w Wirtschaftswoche, wiedział również, że pozytywny wynik testu PCR nie ma żadnego znaczenia w kontekście zakażeń.

Ale Drosten ma jeszcze jeden problem ze swoją wiarygodnością, oprócz poważnych finansowych konfliktów interesów. Istnieją poważne wątpliwości, czy w ogóle prawidłowo ukończył doktorat, tzn. czy ma prawo używać tytułu doktora. W tej sprawie toczy się postępowanie sądowe.

I ma on dalsze problemy z wiarygodnością, ponieważ podczas epidemii świńskiej grypy w 2009 roku wraz z obecnie całkowicie skompromitowanym Anglikiem Neilem Fergusonem ostrzegał opinię publiczną przed tragicznymi konsekwencjami i milionami zgonów, jeżeli natychmiast nie zostaną przeprowadzone masowe szczepienia. Te przewidywania okazały się całkowicie bezpodstawne i błędne w tamtym czasie, a świńska grypa okazała się łagodną grypą. Jednak szczepionki zostały już zakupione przez wiele krajów świata na warunkach, które do dziś utrzymywane są w tajemnicy, i zostały one następnie wykorzystane, zanim wszystko zostało zniszczone wielkim kosztem. W rezultacie około 1300 dzieci, zwłaszcza w Skandynawii, jest poważnie upośledzonych przez całe życie, ponieważ cierpi na narkolepsję.

Rząd federalny świadomie i dobrowolnie wydał rozkaz zastosowania śmiercionośnych środków. Pytanie brzmi, dlaczego rząd federalny, bez choćby odrobiny empatii czy współczucia, poszedł za radą tego człowieka i masowymi żądaniami zamknięcia i zarządził te niszczycielskie środki, które, między innymi, zmusiły nieuleczalnie chorych ludzi do umierania w izolacji i bez wsparcia bliskich. I dlaczego rząd nie tylko nie zwrócił uwagi na inne opinie, ale nawet ich nie analizując, nie mówiąc już o dyskusji, odrzucił je jako radykalną prawicę, antysemityzm i teorie spiskowe?

Krótko mówiąc, jak to się stało, że rząd federalny i ślepo podążające za nim rządy stanowe świadomie i dobrowolnie nakazały podjęcie śmiertelnie niebezpiecznych i niszczycielskich środków, zażądały, aby nikt nie zadawał pytań, a ponadto zignorowały i celowo oczerniły wszystkie inne opinie naukowe i medyczne, które stwierdzały, że rzekomy nowy wirus nie stanowi większego zagrożenia niż wirus grypy, że istnieją skuteczne metody leczenia, które praktycznie nic nie kosztują, i że środki jako całość spowodują najbardziej niszczycielskie szkody zdrowotne i gospodarcze?

Rząd federalny pozwala na eksperymenty medyczne na ludności i celowo ich oszukuje. Dlaczego? -Jak mogło dojść do tego, że rząd federalny zignorował nawet potwierdzające to dane, które zostały szczegółowo podsumowane w wyżej wymienionym obszernym dokumencie tzw. fałszywego alarmu, sporządzonym przez wysoko wykwalifikowanego urzędnika Ministerstwa Spraw Wewnętrznych odpowiedzialnego za ochronę ludności? A przede wszystkim: Dlaczego rząd federalny zezwala na eksperyment medyczny na własnej populacji, wbrew Kodeksowi Norymberskiemu i celowo oszukuje ludność, aby to zrobić?

Dlaczego rząd federalny pozwala, aby ludność, która od roku jest popychana w tym kierunku, była leczona produktem, który nazywa się szczepionką, ale który w rzeczywistości jest eksperymentem genetycznym, którego skuteczność jest wysoce kontrowersyjna, a niebezpieczeństwo, jakie ze sobą niesie, nigdy nie zostało odpowiednio sprawdzone w żadnym badaniu naukowym, ale który jest testowany na żywo, że tak powiem, na niczego nie podejrzewającej ludności? Dlaczego, po masowych skutkach ubocznych, w tym wielu zgłoszonych zgonach, z powodu których każde prawdziwe badanie zostałoby natychmiast przerwane, rząd pozwala na kontynuowanie tego eksperymentu?

Czyje interesy reprezentuje rząd federalny?

Podsumowując: Czyje interesy reprezentuje rząd federalny, gdy zarządza tak destrukcyjne działania? Te należące do narodu niemieckiego czy zupełnie inne? Biorąc pod uwagę oczywisty fakt, że inteligentni, empatyczni urzędnicy państwowi nigdy nie działaliby przeciwko własnym obywatelom w sposób, który poważnie zaszkodziłby ich zdrowiu, gospodarce, a co najważniejsze – demokracji, nasuwa się pytanie:

W czyim imieniu działa w ten sposób rząd federalny i z jakiego powodu?

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że najważniejsi doradcy rządu federalnego, oprócz Drosten the Wellcome Trust oraz Fundacji Billa i Melindy Gatesów, wysocy rangą przedstawiciele przemysłu farmaceutycznego produkującego szczepionki oraz przemysłu technologicznego wzywają do wprowadzenia cyfrowego certyfikatu szczepień, rodzi się podejrzenie, że to ich interesy, a nie interesy ludzi, są tu reprezentowane, i to w sposób całkowicie pozbawiony szacunku i empatii.

Światło słoneczne jest najlepszym środkiem dezynfekującym. Stale rosnąca grupa międzynarodowych, szczególnie dobrze powiązanych z prawem anglo-amerykańskim prawników pracuje w ścisłej koordynacji, aby wnieść światło w ciemność i znaleźć odpowiedzi na pytania, kto za tym wszystkim stoi i kto musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Ponieważ, jak powiedział mój prawniczy bohater Louis D. Brandeis, dawniej członek Sądu Najwyższego, powiedział: „Światło słoneczne jest najlepszym środkiem dezynfekującym”.

I to światło słoneczne jest tym światełkiem na końcu tunelu, które wszyscy widzimy, coraz jaśniejsze.

https://report24.news/rechtsanwalt-fragt-warum-ordnete-regierung-wissentlich-toedliche-massnahmen-an/

Opracował: Zygmunt Białas
http://zygumntbalas.neon24.pl

Komentarze 4 do “Dr Reiner Füllmich o rzekomej pandemii – 20.06.2021.”

 1. walerianda said

  Jak pajęczyną opletli po przez finanse wszystkie kraje świata swoimi wpływami a tam gdzie się jeszcze nie zagnieżdzili
  sieją śmierć o czym przekonała się Afryka. W Polsce przejmowali władzę wraz z czczoną nie wiadomo za co Konstytucją
  3 – go Maja. Czas oczyścić Administrację Państwową z tego obcego wirusa i całej pandemicznej zarazy sięgającej po
  trwałe okaleczanie naszych bezbronnych dzieci.

 2. Yagiel said

  ad Walerianda@1 – czas oczyścić administrację państwową… Nie prościej podpisać się ‚Syzyf’ i czyścić, czyścić!
  Czas na drukowanie tego textu Feullmich’a i wręczanie go krewnym, kolegom w pracy, policjantom, lekarzom, expedientkom, itd. – czytanie tego prostego-prawdomównego textu, świadomość, że jest ten mecenas i ta akcja ratunkowo-sądowa Ludzi Myślących, może pomóc od zaraz!
  2 minuty czytania
  i Myślenie! o zdrowym życiu, o naszych Prawdziwych Wrogach – zaczynając od ministrów/ministerstwa zabijania i premiera władz okupacyjnych w Polsce.
  Trzeba Myśleć, żeby przeżyć, i przekazać Myślenie dzieciom/uczniom.
  przeżyć carka Jarka i jego nad-Braci i nad-Siostry, żeby przeżyć Tosden’a, 5Gates’a i WHO.
  Trza Myśleć, żeby Żyć.

 3. bryś said

  „Stale rosnąca grupa międzynarodowych, szczególnie dobrze powiązanych z prawem anglo-amerykańskim prawników pracuje w ścisłej koordynacji, aby wnieść światło w ciemność i znaleźć odpowiedzi na pytania” – pomóc wam? Robicie to po godzinach, czy co? Odpuście sobie teorie spiskowe i zacznijcie od debilnych ograniczeń. Kwarantann, ograniczeń przemieszczania się, zamykania całych działów gospodarki itp, itd. Od szczegółu do ogółu.

 4. osoba prywatna said

  @charon 07:32:26
  RE:
  „A może po prostu pandemia jest FAKTEM i nie ma tu żadnego spisku ?”

  Bardzo trudno uwierzyc, ze istnieje w ogóle pandemia.

  Dlaczego?
  – Bo z jakichś przyczyn, ogłoszono pandemię wtedy, gdy zanotowano 4 (cztery) przypadki zachorowań.

  Z punktu prawa było to NIELEGALNE. Bo ogłoszono pandemie, ZANIM wzrosła odpowiednia ilość przypadkow choroby.
  Bo trzeba najpierw ogłosić epidemię, której przy 4-ch przypadkach tez nie da sie ogłosić.

  – Rozumiem, ze w Polsce prawo i konstytucja sa łamane na codzień i od święta , jako ze zgodnie z naukami wielkiego wodza Piłsudskiego ‚Konstytucja – to prostytucja’. Nasz wielki wódz na kobyle potraktował polską konstytucje jak … prostytutkę i zbrojnie obalił legalny rząd Polski.
  I dlatego, w myśl zasady wielkiego Ziuka, w obecnej Polsce, Konstytucja nie jest dzieciom wpajana od dziecka, niedostępna w szkole ani w kioskach Ruchu – tak jak to bywało za moich czasów.

  – Ale nie tylko Polska może sie pochwalić nieznajomością, lekceważeniem a nawet i gwałceniem konstytucji.

  Po co jest Konstytucja?
  Zarówno w Polsce, jak i w różnych zachodnich demokracjach parlamentarnych, każda ustawa i propozycja ustawy musi być przedyskutowana i przegłosowana w parlamencie. Izba Wyższa Parlamentu /Senat/ sprawdza legalne uzasadnienie ustawy przegłosowanej w Izbie Niższej Sejmie /Sejm, Kongres/; i dopiero wtedy ustawa zatwierdzona przez Senat – ma moc prawną. Ustawa, która nie przeszła przez sito paramentu – jest bezprawna i jest wynikiem dyktatury.

  W Wielkiej Brytanii nie ma konstytucji ale system zarządzania jest chroniony przez Korone i Prawo; to znaczy Korona zapewnia ochrone Prawa a Prawo chroni Koronę.
  Prawo w Angli, tzw. System Westminsterski, oparty jest na zasadzie Magna Karty, z 1215 roku.
  Magna Karta zas zapewnia reprezentacje w Parlamencie wszystkich warstw społecznych.
  I w Anglii – tak jak w każdej parlamentarnej demokracji, każda ustawa, żeby stała sie prawem, musi przejść przez głosowanie w Parlamencie i zatwierdzenie przez Senat tzw. ‚ revising house’, czyli sprawdzenie ustawy pod względem PRAWNYM, a wiec zgodnym z Konstytucja ( W Anglii zaś Izba Lordow bada prawne uzasadnienie ustawy
  przegłosowanej w Izbie Gmin. )

  Naturalnie, w obecnych czasach bezprawia, wiele rządów przyjęło polska zasadę Piłsudskiego i seksualny stosunek do Prawa i Konstytucji.

  Dochodzi do tego, ze minister dyplomacji wysyła polskie wojsko na rabunkową, nielegalną wojnę naftową na Bliskim Wschodzie i w zamian za udział w mordowaniu ludności cywilnej (a przede wszystkim dzieci!) i bombardowanie budynków publicznych; szpitali, szkół , najsłynniejszego muzeum, uczelni i świątyń …polski minister od dyplomaci obiecuje polskim żołnierzom amerykanskie kontrakty w odbudowaniu zniszczonego, zabytkowego państwa!!!
  Jest to chyba największa zbrodnia wobec polskiej konstytucji w tzw. ‚demokracji’ po-Solidarnosciowej. Bo jak nazwać takie wojsko?

  A potem jakieś niechrzczone pacany urządzają nam rocznicę Konstytucji 3 Maja!
  No to po cholere nam bardzo kosztowny parlament?
  Jeśli byle kaprys ‚władcy podziemi’ może wprowadzić zarządzenie niezgodne z prawem – to takie nielegalne zarządzenie automatycznie obala prawo – i nastepuje BEZPRAWIE.
  Jeśli byle ustawa /zarządzenie, jest ważniejsze od prawa – to prawo nie istnieje.

  ‚Uczyli nas starożytni:
  ‚Legibus idcirco omnes servimus , ut liberi esse possimus’
  /Dlatego służymy prawu abyśmy mogli być wolnymi (ludzmi)/

  I nie chodzi o karę wiezienia. Chodzi o dobro i bezpieczeństwo narodu.
  Polacy akurat powinni o tym wiedzieć.

  Nie tylko w Polsce wprowadzono szokujący sytem anty-edukacji.
  Nikt nie zna konstytucji na pamięć A szkoda.
  Konstytucji nie można juz dostać w każdym kiosku – a tak drzewiej bywało.
  Żaden nauczyciel nie zna konstytucji i nie ma kwalifikacji, żeby POLSKIE PRAWO dyskutowac z uczniami.
  Prawo zastąpiły nam durnowate biurokratyczne zarządzenia, które sa bezprawne. Kto ma tylko dwie dziurki w nosie może być prawodawcą.

  Zgodnie z naszą Konstytucja, bezprawne sa wszystkie aktualne wojny, w których polskie wojsko bierze udział. I bezprawne sa wszystkie fundusze, które finansują konflikty i broń przeciwko ludności cywilnej : W Donbasie, Iraku, Afganistanie, Libii, Jugosławii Jemenie, Syrii, Sudanie..Donbasie

  Być może, ze na tym polega ‚murzyńskość’ obecnej demokracji w Polsce , o ktorej wspomniał Tusk:
  „Nie masz prawa znać prawa’.

  Ale nawet murzyni na plantacji mieli większą świadomość swojego niewolnictwa’.

  Obecna maskarada, ogłoszenie pandemii, zamykanie ludzi w domach i te wszystkie bestialskie obostrzenia sa BEZPRAWNE – bo:

  – Opinia lekarzy nie była dyskutowana w parlamencie; w obecnej demokracji, lekarze nie maja reprezentacji w parlamencie; ani w Polsce ani w calej Europie. Rządzi biurokracja której. nikt do parlamentu nie wybrał.
  – Nie powolano ani narodowej, ani międzynarowej konferencji lekarzy, specjalistow do przedyskutowania stanu zagrozenia i możliwych środków zaradczych.
  – Nie bylo zadnego dyskutowania w parlamentach swiata na temat jakosci bardzo eksperymentalnych szczepionek. Nie powolano komisji jakosci tych preparatow. Kto zezwolil na masówkę szczepionkowa?
  – Nawet golym, nieuzbrojonym okiem widac, ze szczepionkowy biznes zostal zmonopolizowany, co jest niezgodne z etyka lekarska.
  – Wszystkie zatem ‘obostrzenia’ zakazy, nieludzkie traktowanie dzieci, zamykanie szkół, instytucji naukowych, drobnego biznesu, usług i przedsiębiorstw – sa nielegalne, bo nikt z grup społecznych/ zawodowych nie mial prawa głosu w parlamencie.

  – o losach państwa i narodu decydują wielkie biznesy, których nikt nie wybieral do parlamentu: grupy oligarchów reprezentują własne biznesy i interesy własnych rodzin. Podejrzane najbardziej jest i to, ze na takim bezprawiu można sie dorobic przeogromnych dochodów.

  Wielkie biznesy nie reprezentują interesów narodu. Prowadza nielegalne wojny, okupują i okradaja suwerenne panstwa; terrorem i strachem zmuszają ludzi do posłuszeństwa.

  Zdaje sie, z na plantacjach bylo lzej. Bo można bylo śpiewać… na świeżym powietrzu.
  I do tego bez maski.

  Przypomina to czasy Pol Pota w Kambodży. Pol Pota wyszkolili w Paryżu.
  I to Stany Zjednoczone organizowały niszczenie państwa Khmerow /a takze Laosu/, klasy sredniej i niszczenie grup zawodowych., niszczenie oświaty i nauki.
  Naturalnie wszystko można bylo zwalić na Pol Pota.

  Zachodzi pytanie:
  Dlaczego te wszystkie obecne globalne zarządzenia pandemiczne nie były dyskutowane w parlamentach swiata?
  Czy dlatego, ze sie boją demokracji?
  Cyklopy jednookie boja sie, ze ‚vox populi – vox dei’ (głos ludu- głosem Boga)
  Widać sie czegoś wystraszyli.

  Obecna pandemia ma na celu marksistowską a rewolucje i marksistowskie zarządzanie światem.
  Posłużono sie pandemiczną bronią owiniętą w szczepionkowe, brudne onuce.. Pandemia to znakomite wytłumaczenie.
  nadużycie link skomentuj
  Tiamat 23.06.2021 12:44:34

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: