Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Bezpartyjna o Wolne tematy (24 – …
  re1truth2 o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Jak rosyjska ropa umknęła…
  zbigi o Ruska baba, czyli co dale…
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Liwiusz o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Liwiusz o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  B o USA nastawiają przeciwko sobie…
  mironik o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Zielone ludziki
  revers o Hillary Clinton: Konflikt na U…
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Marek o USA nastawiają przeciwko sobie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rabin wzywa papieża do zamknięcia kościoła w Auschwitz-Birkenau

Posted by Marucha w dniu 2015-01-31 (Sobota)

Wpływowy rabin z Nowego Jorku Avi Weiss zaapelował do papieża Franciszka o zamknięcie kościoła katolickiego „na terenie byłego hitlerowskiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau”.

Brzezinka – Niedoszła komendantura obozu Birkenau – Kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski (autor Jurek K)

Na łamach amerykańskiego dziennika „Washington Post” napisał, że już wcześniej papież dowiódł, iż jest „wspaniałym przyjacielem wspólnoty żydowskiej”. W jego kompetencjach jest nakłonienie wspólnoty kościelnej do zamknięcia świątyni.

Wyjaśnijmy, że chodzi o kościół pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Polski, położony przy obozowych drutach Birkenau. Za zgodą władz miejscowi katolicy przebudowali w 1982 r. na świątynię budynek, w którym w czasie II wojny światowej planowano umieścić obozową komendanturę SS. Jednak w grudniu 1944 r. wciąż był on w budowie, której ostatecznie nie dokończono, gdyż zbliżał się front i Niemcy skupili się na zacieraniu śladów zbrodni popełnionych w obozie, wyzwolonym wkrótce (27 stycznia 1945 r.) przez Armię Czerwoną. Komendantura SS nigdy w nim nie działała, co potwierdził już w 2005 r. historyk z Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau Franciszek Piper.

Rabin z nowojorskiego Bronxu, wymieniany przez „Newsweek” jako jeden z dziesięciu najbardziej wpływowych żydowskich duchownych w USA, podkreślił w swoim artykule, że chodzi mu o prawdziwość miejsca pamięci. Zwrócił uwagę, że 70. rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz pokazała, jak mało ofiar Holokaustu pozostało jeszcze przy życiu. „Nie wolno nam pozwolić, aby dowody zbrodni holokaustu zostały przywłaszczone przez inną grupę dla innych celów” – napisał rabin Weiss. [Właśnie, ktoś tu sobie przywłaszcza monopol na cierpienia podczas II Wojny i robi na tym tłusty szmal.  – admin]

Już w 1989 r. rabin Weiss prowadził spektakularny protest przeciwko tzw. chrystianizacji Szoah. Wraz z grupą swoich zwolenników okupował wówczas tzw. stary teatr na terenie obozu, który siostry karmelitanki przekształciły w klasztor. W tym budynku SS składowała gaz „cyklon B”, którym w Auschwitz i Birkenau uśmiercono ponad 1,2 mln osób. Ponad 900 tys. ofiar stanowili Żydzi.

W 1993 r. papież Jan Paweł II zadecydował o zamknięciu klasztoru [to było jedno z największych osiągnięć Największego z Rodu Polaków: przepędzenie katolickich zakonnic z ich klasztoru – admin], a siostry miały się przenieść w inne miejsce w Auschwitz. Teraz tego samego zdecydowania oczekuje rabin Weiss od papieża Franciszka. „Pamięć o zamordowanych Żydach – zamordowanych dlatego, że byli Żydami – musi być tam uznana z historyczną dokładnością” – stwierdza Weiss.

W przeszłości przedstawiciele amerykańskich Żydów pikietowali kościół Matki Bożej Królowej Polski. W 2005 r. tłumaczyli, że „obecność kościoła w tym miejscu wpływa na ironiczny przekaz o tym, co się tu zdarzyło podczas Holokaustu. Ostateczne rozwiązanie było wymierzone przeciwko Żydom, tu zginęło ich ponad milion, a obecność krzyży i jakichkolwiek symboli zmienia ten obraz”. Utrzymywali wówczas, że kościół znajduje się w miejscu, gdzie w czasie wojny funkcjonowała komendantura SS, „skąd wychodziły rozkazy o likwidacji ludzi”. [Komendantura tam nie funkcjonowała i nie wychodziły stamtąd żadne rozkazy – admin]

http://www.niedziela.pl

Coraz trudniej jest kulturalnym językiem komentować czyny i rozmowy… robię, co mogę, ale sam, Panie Boże widzisz, że to prawie niemożliwe…
Admin

Komentarzy 66 do “Rabin wzywa papieża do zamknięcia kościoła w Auschwitz-Birkenau”

 1. Filo said

  Ciekawe komu i dlaczego krzyz przeszkadza?
  I co ma wspolnego kosciol w Brzezince z jakims debilem z Bronx?

  I to taka wiadomosc akurat jak sie zbliza Swieto Matki Boskiej Gromnicznej. Pojde do kosciola i o co mam sie pomodlic?

 2. Boydar said

  Wydaje mi się (tak off topic), że Matki Boskiej Gromnicznej to absolutnie najstarsze nawiązanie Polaków do Chrystusa i Jego Matki. Według różnych źródeł, obchodzone już jest u nas grubo ponad dziesięć wieków. Warto wiedzieć i się zastanowić, jak to jest, z tym „chrztem Polski” w 966. Żeby coś weszło do tradycji ludowej, to już musi sporo czasu minąć, bardzo sporo …

 3. Lily said

  Walcza z kosciolem,a sa stalymi bywalcami w Watykanie. O co,w tym wszystkim chodzi…?.
  Ogolnopolski Dzien Judaizmu,jest inicjatywa Eposkopatu Polski,jego celem jest,”rozwoj dialogu chrzescijansko-zydowskiego”.
  Dzien ten,”ma pomoc Katolikom,w odkryciu judaistycznych korzeni chrzescijanstwa,oraz poglebieniu swiadomosci-jak nauczal JPII”.
  Slow,brak na to wszystko…

 4. Anteas said

  Posoborowy „kościół” i jego antypapieże mają pierdolca na punkcie starszych braci, zatem można od razu usunąć tabernakulum, krzyże i pozostałe wyposażenie.

 5. wanderer said

  Juz im sie calkiem we lbach wywrocilo. Brak slow. Jestesmy u siebie, a on sobie moze gadac w izraelu albo w NY jak ktokolwiek bedzie chcial go sluchac.

 6. NICK said

  Panie Marucha. Fucktycznie. Ale nawet nie przeklinać. WYYYĆ.
  Pan się nie załamuj!!!
  Bo co wtedy My?

  Oświęcim – eksterytorialny. Nasza własność – gó.wno. Ja, Pan, Pani, wszyscy – poza prawem. „Eksterytorialni”.
  No, jest karnawał… .

  Załamać mnie może tylko ciężka, obłożna choroba.
  Ale że nieraz duszę w sobie co poniektóre wiązanki nie dla damskich uszu przeznaczone – to fakt.
  Admin

 7. ERROR 404 NSZ said

  Prawda jest taka, że oni się czują już jak u siebie, więc co raz mniej nam tego sukna zostaje aż do wyczerpania materii zwanej jeszcze przez niektórych Rzeczypospolitą..

  Z nutą smutku w głosie, ERROR 404 NSZ.

 8. mgrabas said

  to słowian zginęło w Oświęcimiu najwięcej

 9. Moher49 said

  Tym ch.. przeszkadza wszystko co chrześcijańskie. Był problem z krzyżami śp. Kazimierza Świtonia, klasztorem Karmelitanek. Zażydzony kościół katolicki w Polsce oraz kolejni papieże nawet palcem nie kiwną w obronie pamięci tysięcy chrześcijan uśmierconych w tym obozie. Głowy w piasek i niech żyje Judeopolonia. Wstyd panie Dziwisz, panie Nycz, panie Pieronek, bo biskupami was nazwać to świętokradztwo. Kościół prawosławny to już by na pana rabina klątwę nałożył, o muzułmanach nie wspomnę.

 10. Siekiera_Motyka said

  No i Austria otwiera swoja gębę,
  ” Nie bądź bierny” – taki tytuł nosi relacja z obchodów 70 rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu zagłady w Auschwitz w austriackim brukowcu „Heute”. Zdanie to jest skierowane do Polaków, którzy zdaniem gazety ponoszą współodpowiedzialność za Holokaust.
  Według „Heute” prezydent RP Bronisław Komorowski mówił podczas obchodów o tym, że „Niemcy zamienili Polskę w cmentarz”. Nie wspominał jednak przy tym o „winie Polaków”.
  Tymczasem zamordowano aż 3 mln polskich Żydów. Później mówił o tym Roman Kent, który przeżył Auschwitz. Zaproponował 11 przykazanie: „Nie bądź nigdy biernym”. Ani biernym widzem ani biernym uczestnikiem wydarzeń
  — grzmi gazeta, sugerując, że Polacy biernie przyglądali się zagładzie żydów.
  Oraz dodaje, że Austria, w przeciwieństwie do Polski, w postaci kanclerza Wernera Faymanna, przyznała się podczas obchodów, po raz kolejny, do swojej winy.”

  http://wpolityce.pl/historia/231592-czy-jest-granica-tego-szalenstwa-austriacka-gazeta-wzywa-polske-by-przyznala-sie-do-udzialu-w-holokauscie-a-na-stronach-yad-vashem-mozna-przeczytac-o-polskim-obozie

 11. Siekiera_Motyka said

  „”Polish concentration camp” jest jeszcze w kilku miejscach: http://www.yadvashem.org/yv/en/education/conference/2004/10.pdf http://www.yadvashem.org/odot_pdf/Microsoft%20Word%20-%206299.pdf

 12. Moher49 said

  Tydzień temu w naszym kościele, ksiądz powiedział, że na mszy wystarczy się dwa razy przeżegnać. Wkrótce wcale nie będziemy się żegnać a zamiast krzyża ustawią menorę.

 13. Maverick said

  Rabin tworzy nową rzeczywistość jak Schetyna.

  Miejsce Schetyny jest w Tworkach. Powiedział ze Auschwitz
  wyzwolili Ukraińcy.
  Schetyna to bohater polish jokes wygląda na retarda. Nosek tez ma żydowski stad to uwielbienie tworzenia rzeczywistość dla głupich lemingów jak Polacy.

 14. RomanK said

  27 lat temu pisalem do Watykanu i Episkopatu Polski prosbe, zeby oddac i klasztor i kosciol w Auschwitz Zydom – ” Jews for Jesus…”
  Jak ktos czegos nie rozumie,.,.odpowiem ..z paroma wyjatkami , ktore i tak niczego nie rozumieja:-)))

 15. Joannus said

  Odpowiedz Franciszka na apel umiłowanego w wierze starszego brata, zdaje się być taka jak ”rodaka” przed laty, który zlikwidował Klasztor, a świątynię w Przemyślu oddał duchowym przewodnikom banderowców.
  Wszak od SVII Watykan ma wytyczony cel, znajdujący się w priorytecie zaawansowanej realizacji, Celem tym przebudowa KK dla włączenia w jeden uniwersalny światowy na usługach żydostwa i ich ”animatora”.
  Oskarżenia śp.Arcybiskupa M.Lefebvre pod adresem zdrajców Pana i Zbawiciela – ”oni Jego zdetronizowali”, wojtylianie nigdy nie zrozumieją. Każdy przejaw dalszej i świętokradczej destrukcji KK przyjmą jako postęp z pełną aprobatą, jak chociażby formę przyjmowania Komunii św na stojąc, w dziwacznym dwurzędowym pochodzie.

 16. Dictum said

  Koniecznie do żądania zamknięcia kościoła, niech dopiszą Franciszkowi żądanie, żeby zamknął Niderlandy.

 17. Dictum said

  „Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony”.

 18. Dictum said

  Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie. Błogosławieni jesteście, gdy ludzie wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. (Mt 5,10-12)

 19. Moder Svea said

  Moder Svea said:
  Nie tylko Zydzi zgineli tez zgineli Cyganie, kaleki, uposledzeni…i inni Polacy.

  Ponadto zginęło wielu krótkowidzów, osób z nadwagą, cukrzyków i brodaczy.
  Admin

 20. NICK said

  Ad. (6) – Admin. Amen. Zdrowaśka i Anioł. Stróż.
  (14) Szanowny Panie Romanie. Tak ogólnie. Niczego co w Polsce nikomu obcemu oddawać nie wolno. To jest BAZA. Każdy kawałek Polski jest POLSKI. Nie musi Pan odpowiadać, zaprawdę. Niechże Pan 100x przeczyta, co Pan napisał.
  Auschwitz… . Co dalej? Kazimierz? Krakowski – już jest i Dolny – też jest. Warszawa? Też jest. Łódź, cały Kraków, Lublin, Słupsk, Wrocław… .

 21. Dictum said

  ad. 15-18
  Reasumując – Zanadto nie martwmy się! Widać to wszystko ma być!

 22. Boydar said

  Zaraz się Pan NICK zdziwi … jak przypuszczam.

 23. RomanK said

  Panie Nick..czy ja pisalem ..Xeno for Jesus?????

 24. NICK said

  Nno, nie (23) – Pan Roman. Przepraszam. Dopiero teraz, troszkę, zrozumiałem.
  Tak, P. Boydar (22) – taka prawda.

 25. inka said

  Oni uważają ( i co gorsza coraz więcej czynników rządzących z prawa i lewa też) że są w Polsce ( POLIN) u siebie i coraz więcej decyzji podejmują a lokalni kacykowie tylko je podklepują dla spokoju bo jeszcze ciągle są „polskimi władzami”- powoli i ich wyrugują i maskowanie całkiem nie będzie potrzebne

 26. cadyk said

  „jak mało ofiar Holokaustu pozostało jeszcze przy życiu” ….ale pozostaną jeszcze z nami prze następne 150 lat bo taka jest konieczność wyższa. Na 100 rocznicy wyzwolenia bedzie ich jeszcze ze 120 i nikt nawet nie śmie zapytać jak to jest możliwe.

 27. cadyk said

  „obecność kościoła w tym miejscu wpływa na ironiczny przekaz o tym, co się tu zdarzyło podczas Holokaustu” nie rozumiem oburzenia tego rabego, to jest już od dawna Disneyland dla dzieci z Izraela….

 28. bezpartyjny said

  @20. Izrael Szahak tak pisze za co jest znienawidzony przez swoich współbraci : „Izrael propaguje wśród swoich żydowskich obywateli opartą na zasadzie swoistej odrębności czy
  eksluzywizmu ideologię Ziemi Odzyskanej. Zasadniczym jej celem jest ograniczenie do minimum
  nieżydowskiej populacji Izraela. Ideologię tę wpaja się żydowskim uczniom w tamtejszych
  szkołach. Naucza się więc dzieci, że ideologia ta odnosi się do całego Państwa Izrael, które wraz z
  terenami zdobytymi po roku 1967 określa się mianem Ziemi Izraela. Zgodnie z nią ziemię
  „odzyskaną” stanowią terytoria, które z rąk nieżydowskich przeszły na własność żydów.
  Mogą one stanowić własność prywatną albo należeć do państwa lub do Żydowskiego Funduszu
  Narodowego. Ziemia znajdująca się nadal w rękach nieżydowskich określana jest jako: „nie
  odzyskana”. Tak więc jeśli żyd, który popełnił najstraszniejszą ze zbrodni, nabędzie kawałek ziemiod najbardziej prawego goja, wówczas ziemia ta, będąca dotychczas „nie odzyskaną”, staje się na
  mocy owej transakcji ziemią „odzyskaną”. Logiczną konsekwencją takiego stanu rzeczy jest
  wysiedlenie, zwane delikatnie „przesiedleniem”, wszystkich nie-żydów z terenów, które muszą
  zostać odzyskane. Dlatego utopią jest ziemia w całości „odzyskana”; żadna jej piędź nie jest
  posiadana ani uprawiana przez nie-żyda.”

 29. Blaupunkt said

  POLACY obudzimy sie lepiej. I pogonimy ich .Tych naszych lokatorow.KTorzy wmawiaja nam ze to wszystkich ich.G……………o prawda.

 30. marta15 said

  jakiego papieza?? my przeciez juz nie mamy papieza ale anty-katolickeigo anty-papeiza. W koncu wypadaloby zdac sobie z tego sprawe.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nowa-ewangelizacja-czyli-zydomasoneria-jawnie-satanizuje-soborowcow-2015-01
  —————

  „…Ty jesteś Piotr (czyli Skała), i na tej Skale zbuduję Kościół mój,
  a bramy piekielne sekty soboru Watykanskiego – 2 go nie przemoga”.

 31. efka said

  Komu przeszkadza krzyż – diabłu.

 32. xxxxxxxxxxxx said

  Niech się rabi nie wpierd…la do naszego kościoła. Niech się lepiej zainteresuje własnym napletkiem.

 33. Zbyszko said

  To jest czysty antypolonizm i antychrześcijaństwo. Czy jest na to jakiś paragraf? Powinien się chyba tym zająć jakiś międzynarodowy sąd?

 34. Złamas said

  Powinien się chyba tym zająć jakiś międzynarodowy sąd?

  Mocne…. trzeba dodać jeszcze – „niezawisły” 🙂

 35. Rokitnik said

  p.Romanie at 14
  Ładnych kilka lat temu, na stacji Metra w NY, stała Żydowska młodzież z ulotkami i koszulkami ” Jews for Jesus ” !
  Młoda siksa wręczyła mi ulotkę / odruchowo wziąłem / i także automatycznie idąc rzuciłem okiem na treść?!
  Pod wpływem impulsu ZAWRÓCIŁEM natychmiast, podszedłem do żydóweczki z ulotkami …trzasnołem ja po łapskach aż się jej propaganda rozleciała i….wycedziłem przez zęby…wy**** bo jak was tu jeszcze raz zobaczę to przy*** z liścia !!! / po angielsku to trochę prościej wypada /.
  Co mnie tak wnerwiło? Otóż poza czysta propagandą w ulotce ONYCH stało jak BYK … ” jeżeli chcesz naprawdę dowiedzieć się jak było z ZMARTWYCH WSTANIEM CHRYSTUSA..to proszę zadzwoń do Rabbiego Rossencwaina…!!??( tu podany telefon).
  Proszę sobie wyobrazić, że już nigdy więcej ” akcji ” żydowin, nie widziałem w całym New Yorku.
  KOMU chciał pan oddać ten Kościół?.

 36. aaaaaaaaaaa said

  ” rocznica wyzwolenia obozu koncentracyjnego Auschwitz pokazała, jak mało ofiar Holokaustu pozostało jeszcze przy życiu”

  to w takim razie dla kogo są te miliardy odszkodowań ?……..może dla wnuków ?

 37. bart said

  A ja żądam kategorycznie, żeby przerobic synagogi na dyskoteki.

 38. Zygmunt said

  Adminie, to jest wiecznie nie nażarte talmudyczne bydło. Oszuści i złodzieje. A rabinaty to pasożydy, żerujące na pasożydach gorszych i Gojach. Czyli ludziach. Ich trzeba nie brać w ogóle pod uwagę. Gówna się nie dotyka bo śmierdzi z daleka. To nie są ludzie a robactwo i z ludźmi nie powinni mieć nic wspólnego. Odizolować to robactwo i samo wyzdycha bo się do niczego nie nadaje oprócz wiszenia na szyjach Narodów spijając ich krew.
  W obozie najlepiej się spełniali służąc jako kapo.

  To mówi kim są żydzi: http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/01/Biologiczny-%C5%BByd-czyli-paso%C5%BCyt-ludzko%C5%9Bci1.pdf

  Pobierajcie i uświadamiajcie młodzież.

 39. RomanK said

  ad 35…Jas dalej chce im oddac w uzytkowanie…..im Jews for Jesus….. http://www.jewsforjesus.org/
  Pan jestes w goroncej wodzie kompany…dlaczego nie zadzwonil pan do rabiego???I za co pan pobil dziewczyne>?>?>? To, ze pan jestes Ortodox wcale pana nie upowaznia, zeby wyganiac innych Zydow z publicznej stacji metra:-))) bic ich i niszczyc im ulotki, jakie za uzbierane grosiki dla zbawienia duszy drukuja….
  Ja wlasnie chcialbym to samo oglondac w Polsce w Auschwitz… jak sie miedzy soba bija,tzn. zbawiaja,,,, dzwonia do rabinow…niszcza ulotki…dla zbawienia…swoj swojego o swoje,,,bez udzialu goje….
  Oprocz tego chcialem namowic burmistrza Oswiecimia, zeby na Dnie Oswiecimskie zwolnic z podatku wszystkie dziwki, bez wzgledu na rase, narodowosc , obywatelstwo, wyznanie i stan zdrowia,.,.,, jakie chca zarobic..na poboznych Zydach z calego siata,,,,i nakazac policji by im zadnych wstretow nie czynic.. Zwolnic je od oplat za bilety komunikacji miejsciej na te dnie i zaproponowac taksowkarzom zwolnienia za wozenie dziweczek,.,,,Wzamian opodatkowac aparaty fotograficzne i kamery flmowe:-))))
  Ustawic kioski z napisami…Rzymne pivo i Goronce Gensine…. Vodka Kosher….Bajgelle i Shnitzel…Bathamte….

  A propos..
  ….jade a przed samym Downtown wielki BIlboard…. You have a problem -call Jesus!!! i numer telefonu…. Bylem po amputacji i nie moglem kosic trawy, i postawili mi czerwona kartke….dzwonie zatem na numer…i do 15 min dzwoni ktos do drzwi,,Otwieram usmiechniety ,zdrowy Mexykanin z kosiarka i mowi do mnie: Good Morning Senor….Me yama Jesus,.,.,por todos 25 dollares….fronte e atraz…veintisinco…

  Panie Rokitnik…pan musi byc niewierzacym, bezboznikiem, rasista:-_)))

 40. Marucha said

  Re 39:
  Panie Romanie, to genialna propozycja. Dać to sekcie „Jews for Jesus”!

  Już widzę te gorące dysputy pod murami Auschwitz między Żydami, zwolennikami Jezusa, a innymi sektami.
  Dysputy przeradzające się w awantury, potem w szarpaniny – a na końcu w regularne bijatyki w imię Jahwe.
  No i te piękne żydowskie wyzwiska fruwające gęsto w powietrzu!

  A wszystko w otoczeniu polskich kurewek, które pobożnym Żydom nasuną nie tylko niepobożne myśli, bo za myślami pójdą czyny.

  Gdyby takie coś sfilmować… to było by lepsze, niż Flip i Flap…

 41. Pitagoras said

 42. u said

  To podpucha z tym apelowaniem rabinowatego. Toc rogaty na tronie w Watykanie, bez zbednych apelu wie co ma robic, zeby dokuczyc Bogu i zyskac uwazanie w piekle.

 43. Filo said

  33
  Zbyszko
  „Antypolonizm’ to eufemizm. Taki troche amorficzny. Ja to nazywam Polakozerstwo.

 44. RomanK said

  ad40…Ujjjj panie Gajowy..27 lat temu…,pan wie- bo pan wdzi, jaaaaaakie korzysci sa nieodniesione:-))) a takie nieodniesione korzysci to sa same straty ..panie Gajowy…straszne straty…materialne … a zwlaszcza te niematerialne -pan wie- te co niby nic nie kosztuja a same zyski..pan zreszta wspomnial,,,,,,.Ja -wie pan- juz je przestalem liczyc 17 lat temu…bo mnie szlag malo nie tego i serce juz mnie nie wytrzymowalo….Od tego czasu zmienilem sobie troszkie modlitwe do Najwyzszego..i z rana powiadam:
  Panie Boze Wszechmogacy !!!! Dlaczego stworzyles mnie gojem????
  Nie Panie, zebym mial pretensje..ale ot tak… dobrze wiedziec…..
  :-)))

 45. bart said

  Chrześcijańscy żydzi mają swoja radiostacje w Cincinnati. Czy reprezentuja uczciwe wyznanie Nauczyciela z Galilei, czy jest to jeszcze jedna forma ogłupiania mas, nie chce mi się na starość dociekać.

 46. Rugnak said

  Proponuje kweste na zaplate za wykonanie dokladnej ilosci krzyzy z tabliczkami wyjasniajacymi kim byl ten Polak . Krzyze te nalezy zawiezc do „yadvashem” i tam ustawic na swoim miejscu . Drzewka to moze sa wazne dla niektorych , ale dla Polakow wazny jest krzyz . Jak sie rzymianie nie zgodza to nalezy obstawic tymi krzyzami oboz w Brzezince i droge dojazdowa do obozu . Coby mlodzi rzymianie na wycieczce mieli co czytac . W ostatecznosci na prywatnej ziemi kazdy wlasciciel powinien postawic tyle krzyzy z nazwiskiem i opisem ile bedzie mogl , okna tez mogly by byc uzyte .

 47. bart said

  Panie Kangur, teraz juz nic nie wolno, nawet na własnej ziemi. Kto zreszta powiedzial, czy ta ziemia wciąż jeszcze jest własna.

 48. Rugnak said

  Panie Bart , skasowal pan ostateczna propozycje , a co na temat tej najwazniejszej ?
  Jakby sie zebralo kilku chlopow to nawet mozna by te krzyze zaniesc tam na plecach .
  Taka pielgrzymka by troche czasu potrwala. Rzymianie by mieli bardzo powazny problem .

 49. Filo said

  Chrzescijanski zyd to tak jak dziewica w zamtuzie.

 50. slowianin said

 51. czytelnik said

  Jak się ma to wszystko do wylozenia w kazdym motelu/hotelu amerykańskim księgi zwanej „bajbo” ?

  Na wsi polskiej kiedyś powiadali,ze diably boja się swieconej wody i krzyza ,a dziś jak z tym jest ?

  Jak czytam diably w Polsce czuja się jak u siebie w …. i czynia PIEKLO.
  Gdzie wiec woda i kropidło ???

 52. bart said

  Puściłbym panu, panie Rugnak propagandowy film z youtube o krzyżu, ale uważam, że sie nie godzi. Nie tutaj.

  Jest więc tak. Jeśli cokolwiek może razić uczucia religijne innych wyznań, jest to nielegalne. Zatem krzyz w Pańskim domu jest nielegalny, bo zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że pod pański dach wejdzie dajmy na to szatanista i sie zgorszy.

  Nie wiem, jak jest interpretowana sprawa symboli które razić mogą uczucia religijne takiego powiedzmy chrześcijanina, szczególnie katolika, ale to już zupełnie inna sprawa, której nie ma.

 53. Rugnak said

  Dziekuje za nauki panie Bart.
  Jezeli jakis glupiec zadeklaruje ze oddychanie jest nielegalne to pan sie sam zaaresztuje .
  Zegnam .

 54. Jarek said

  Rabin to nie kapłan czy duchowny to osoba świecka

 55. Zdziwiony said

 56. Tralala said

  ad Marucha

  „Coraz trudniej jest kulturalnym językiem komentować czyny i rozmowy… robię, co mogę, ale sam, Panie Boże widzisz, że to prawie niemożliwe…
  Admin”

  Mozliwe, mozliwe, Pana Jezusa tez ogarnial „swiety gniew”, a jednak…

  Panie Marucha, Pan sobie przypomni taka broszurke : Kempis „O Nasladownictwie Chrystusa” i bedzie dobrze.

  B. proszę nie porównywać mnie w żaden sposób do Jezusa. To bluźnierstwo.
  Admin

 57. RomanK said

  ad 45 Panie Bart…,,.ja panu delikatnie przypominam , ze to nie ja reklamuje rozglosnie Cincinnati, ani gloszone przez nie tresci. Ja tylko pragne oddac im pare miejscow w Auschwitz, zeby bylo demokratycznie…i bez monopolow. Ja ne chce im dac licencji na rozglosnie w Polsce i konkurencje rebe Grzybkowi.. ja nawet nie podsluchuje co Jews mowia do Jezusa….bo mnie w gojskiej rodzinie uczyli, zeby nie podsluchowac,. A co one beda robic w Auschwitz to ich wewnetrzna zydowska sprawa…Ja zastrzegam poniedzialek i wtorek na wycieczki dla gojow…
  i zeby sluzby Israela nie mogly nosic broni palnej…natomiast walna moga. W inne dnie nie chce tam wchodzic zeby nie podglondac czego mnei tez uczyli w gojskiej rodzinie.

 58. Dictum said

  ad. 56.
  Rozważania św. Tomasza a Kempis noszą tytuł „O naśladowaniu Chrystusa”.
  I Panie Gajowy, jeśli kto zauważy u kogo i powie, że ten ktoś naśladuje (no, próbuje naśladować) Chrystusa, to nie jest żadne bluźnierstwo. Oczywiście najłatwiej nam naśladować Jego gniew na zło. Ale myślę, że u Pana za gniewem idą też czyny. Ewangelizowanie to też naśladowanie naszego Pana. Ewangelizowanie – niesienie dobrej nowiny.

  Ok, ma Pan rację…
  Admin

 59. Tralala said

  ad 58 Dictum
  Ma Pan racje, „O naśladowaniu Chrystusa”. Wszyscy powinnismy sie starac Nasladowac Chrystusa, po to napisano te ksiazeczke, a nasi kaplani FSSPX stale nam to przypominaja.

  Pozdrowienia

 60. Katerina Lesniak said

  Nowy Jork znany jest jako środowisko różnych pseudo bohaterów , obrońców czgoś czy kogoś kto obrony nie potrzebuje , tak jak na przykład głośny Al Sharpton który upiera się ,że walczy z rasizmem i poniżaniem bezbronnych uciskanych czarnych w USA. Tak samo Al Sharpton jak Rabi Weiss sa ludźmi którzy robia sławę i pięniadze ma wyszukanych i wyolbrzymionych problemów które praktycznie nie istnieja! Jaki jest powód ich działalności jest trudny do zrozumienia prawdopodobnie przechodza teraz tak zwanā i szeroko propagowana w USA męska „MENOPAUSA”. Okazuje się że mężczyźni przeżywaja okres utraty hormonalnej bardziej niż kobiety!

  G-prawda. Tu nie chodzi ani o mężczyzn, ani o żadną andropauzę – tylko o zwykłe, normalne, żydowskie kurewstwo.
  Admin

 61. bart said

  Pan Rugnak nie kuma. Szkoda ze mu tego powiedziec nie moge, jako że się juz pożegnał.
  Chciałem mu pokazac kilka absurdów, a ten sie obraził, potwierdzając po raz którys, iz nie potrafimy dyskutowac, ani nawet rozmawiać normalnie.

  Ja sie nie zaaresztuje, bo od tej „cywilizacji” staram sie trzymac tak daleko, jak potrafię.
  Krzyz zresztą w domu mam, a jeszcze jeden robie dla córki i męczę sie z wyryciem inskrypcji.

  Także, ideami propagowanymi przez żydowskich chrześcijan niezbyt się interesuję, bo z uwagi na uciekający coraz szybciej czas, mam ważniejsze sprawy którymi powinienem się zajmować. Po prostu pozwoliłem sobie na krótka wzmiankę, takie ciekawostkie przyrodnicze, jako że mieszkałem w Cincinnati przez prawie cztery lata. I to WSZYstko.

 62. https://marucha.wordpress.com/2015/01/31/rabin-wzywa-papieza-do-zamkniecia-kosciola-w-auschwitz-birkenau/

  Gajowy zamieszcza rzecz MAKABRYCZNĄ, a mianowicie Nową Komendanturę w Oświęcimiu-Brzezince: Brzezinka – „Niedoszła komendantura obozu Birkenau – Kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski (autor Jurek K)”. NKom została adaptowana przez Polaków na Kościół, którego ZWROTU domagają się Żydzi, apelując do żydłaka Franciszka I.
  Nie wiem, czy wszyscy zdają sobie sprawę, co to Znaczyło: Jeśli bowiem Niemcy Planowali ROZBUDOWĘ Brzezinki to znaczy, że przepustowość obozu Pracy NIEWOLNICZEJ dla Słowian NIE WYSTARCZAŁA. Ponieważ pierwotny Generalplan-Ost w postaci skoszarowania Słowian w obozach Folwarcznych i Przemysłowych z jurysdykcją szwajcarską DLA ŻYDÓW nie wypalił a wysiedlenie Słowian na Syberię nie wchodziło już w grę ze względu na Japończyków i Chińczyków to postanowiono spotęgować TRYUMF FINANSOWY Auschwitz-Birkenau: http://www.wandaluzja.com/?p=p_321&sName=hitlerowski-system-pracy-niewolniczej// przez Rozbudowę Brzezinki, czego manifestacją jest Nowa Komendantura.
  W związku z tym Przypominam, że powtórzyłem wersję, iż plan Świątyni Salomona Izaaka Newtona jest w masońskim archiwum w USA. Przy Planie jest METRYKA jako zbudowanej przez faraona Sezostrisa III, który wbijał słupy graniczne nad Indusem i w Wołgodonie.
  Jeśli tak to Sezostris kazał POWTÓRZYĆ mauzoleum Eurydyki w Troi na Złotym Rogu – ale wobec OBRAŻENIA SIĘ Ariów z Kijowa na one słupy graniczne w Wołgodonie zabrakło stali zbrojeniowej z Kielc, wobec czego trzeba było budować 4 wieże PRZYPOROWE, jak to jest w Biblii Marcina Lutra: http://www.wandaluzja.com/?p=p_290&sName=jerozolima-do-utraty-zmyslow//.

 63. revers said

  prof. Nowak wzywa rabinow i ich gmine do przepraszania narodow swiata i samych siebie

  http://g loria.tv/?media=634651&language=YiwzPCkSG6u

 64. Boydar said

  No dobra, a jak przeproszą to co dalej, panie Nowak ? Powiem panu, dalej to jeszcze tylko Kol Nidre i pozamiatane.
  Ni chu.ja ! Nie chcę ich przeprosin ! Weg !!! Poniatno ?

 65. @60 Katherina Leśniak
  Robią to z pragmatycznych powodów. Chcą się wybić na autorytety moralne, być w centrum uwagi, a przy okazji odcinają z tego zielone kupony.

 66. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2015/01/31/rabin-wzywa-papieza-do-zamkniecia-kosciola-w-auschwitz-birk… […]

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: