Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  revers o Pamiętajmy o losie Serbów
  Włodek o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  leśnik o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  Głodomor o Wolne tematy (23 – …
  Ale dlaczego? o 1984 spóźni się 40 lat (2…
  osoba prywatna o Wolne tematy (23 – …
  Krzysztof M o Męczeństwo Mikołaja II punktem…
  Sudbina Srba o Pamiętajmy o losie Serbów
  Listwa o Wolne tematy (23 – …
  Boydar o Wolne tematy (23 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Abp Viganò popiera kanadyjskich kierowców ciężarówek, nawołując do modlitwy o pokonanie “piekielnego” Wielkiego Resetu

Posted by Marucha w dniu 2022-02-08 (Wtorek)

Drodzy Bracia i Siostry, kanadyjscy kierowcy ciężarówek,

Globalny zamach stanu, który w ciągu tych dwóch lat psycho-pandemicznej farsy został przeprowadzony przez globalistyczną elitę, ukazuje się nam najdobitniej, jeśli nie ograniczymy się do rozważań na temat tego, co wydarzyło się w poszczególnych krajach, ale rozszerzymy nasze spojrzenie na to, co wydarzyło się wszędzie.

Wasz protest, drodzy kanadyjscy przyjaciele kierowcy ciężarówek, dołącza do ogólnoświatowego chóru, który chce sprzeciwić się ustanowieniu Nowego Porządku Świata na gruzach państw narodowych, poprzez Wielki Reset, którego pragnie Światowe Forum Ekonomiczne i Organizacja Narodów Zjednoczonych pod nazwą Agenda 2030.

I wiemy, że wielu szefów rządów uczestniczyło w Szkole Młodych Liderów Klausa Schwaba – tak zwanych Globalnych Liderów Jutra – począwszy od Justina Trudeau i Emmanuela Macrona, Jacinty Ardern i Borisa Johnsona, a wcześniej Angeli Merkel, Nicolasa Sarkozy’ego i Tony’ego Blaira.

Wydaje się, że Kanada jest – wraz z Australią, Włochami, Austrią i Francją – jednym z narodów najbardziej infiltrowanych przez globalistów. A w tym piekielnym projekcie musimy brać pod uwagę nie tylko psycho-pandemiczną farsę, ale także atak na tradycje i tożsamość chrześcijańską – a dokładniej tożsamość katolicką – tych krajów.

Rozumieliście to instynktownie, a wasza tęsknota za wolnością została ukazana w całej swojej skoordynowanej harmonii, zmierzając w kierunku stolicy Ottawy.

Drodzy kierowcy ciężarówek, napotykacie na wielkie trudności, nie tylko dlatego, że rezygnujecie z pracy, aby demonstrować, ale także z powodu niekorzystnych warunków pogodowych, długich nocy na mrozie i prób usunięcia was z drogi. Ale wraz z tymi trudnościami doświadczyliście również bliskości wielu waszych współobywateli, którzy tak jak wy zrozumieli zbliżające się zagrożenie i chcą was wspierać w protestach przeciwko reżimowi.

Pozwólcie mi również wyrazić wam moje wsparcie i duchową bliskość, do których dołączam modlitwę, aby wasze wydarzenie zostało uwieńczone sukcesem i rozszerzyło się na inne kraje.

W tych dniach widzimy, jak opadają maski tyranów z całego świata i niestety widzimy też tak wiele konformizmu, tak wiele strachu, tak wiele tchórzostwa u ludzi, których jeszcze wczoraj uważaliśmy za przyjaciół, nawet wśród członków naszych rodzin. A jednak, właśnie z powodu tej ekstremalnej sytuacji, ze zdumieniem odkrywamy gesty człowieczeństwa ze strony obcych, znaki solidarności i braterstwa ze strony tych, którzy czują się blisko nas we wspólnej walce. Odkrywamy tak wiele wspaniałomyślności i tak wiele pragnienia, aby wyrwać nas z tego otępienia. Odkrywamy, że nie jesteśmy już skłonni biernie znosić zniszczenia naszego świata, narzuconego przez kabałę przestępców bez skrupułów, spragnionych władzy i pieniędzy.

W tym bezlitosnym ataku na tradycyjny świat ucierpiały nie tylko wasz styl życia i wasza tożsamość, ale także wasze dobra, wasze działania i wasza praca. To jest Wielki Reset, to jest przyszłość obiecywana przez hasła takie jak Build Back Better, to jest przyszłość miliardów ludzi kontrolowanych w każdym swoim ruchu, we wszystkich swoich transakcjach, w każdym zakupie, w każdej biurokratycznej praktyce, w każdym działaniu. Automatów pozbawionych duszy i woli, pozbawionych własnej tożsamości, zredukowanych do posiadania powszechnego dochodu, który pozwala im przeżyć, kupować tylko to, co inni już zdecydowali się wystawić na sprzedaż, przekształconych przez serum genowe w ludzi chronicznie chorych.

Dziś bardziej niż kiedykolwiek konieczne jest, abyście uświadomili sobie, że nie można już dłużej biernie asystować: konieczne jest zajęcie stanowiska, walka o wolność, domaganie się poszanowania naturalnych wolności. Ale jeszcze bardziej, drodzy bracia Kanadyjczycy, konieczne jest zrozumienie, że ta dystopia służy ustanowieniu dyktatury Nowego Porządku Świata i całkowitemu wymazaniu każdego śladu Pana naszego Jezusa Chrystusa ze społeczeństwa, z historii i z tradycji narodów.

Demonstrujcie w obronie waszych praw, przyjaciele kanadyjscy: ale niech te prawa nie ograniczają się do prostego żądania wolności wejścia do supermarketów lub nieszczepienia się: niech to będzie również dumne i odważne żądanie waszego świętego prawa do bycia wolnymi ludźmi. Ale wasza demonstracja powinna być demonstracją prawdziwej wolności, przypominającą wam, że tylko Prawda – to znaczy nasz Pan Jezus Chrystus – może zagwarantować wam wolność: prawda uczyni was wolnymi.

Módlmy się, aby Chrystus powrócił, aby królował w społeczeństwie, w waszych sercach i w waszych rodzinach. Weźcie do ręki duchową broń, jaką jest Różaniec Święty, i módlcie się do Najświętszej Dziewicy, Świętej Anny, Świętego Jerzego i Świętych Męczenników Kanadyjskich, aby chronili waszą ojczyznę.

Chciałbym zakończyć mój apel, prosząc was, abyście modlili się ze mną słowami, których nauczył nas nasz Pan: niech będą one pieczęcią tego przebudzenia, tego narodowego wyzwolenia. Odmówmy je wszyscy razem, głośno, aby nasza modlitwa wzniosła się do nieba, ale także, aby rozbrzmiała z mocą na tych placach, na tych ulicach, aż do pałaców władzy:

Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj. I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen.

+ Carlo Maria Viganò, Arcybiskup
7 lutego, 2022 r.
https://www.lifesitenews.com/opinion/abp-vigano-endorses-canadian-truck-drivers-may-your-efforts-be-crowned-with-success/

https://babylonianempire.wordpress.com

Komentarze 4 do “Abp Viganò popiera kanadyjskich kierowców ciężarówek, nawołując do modlitwy o pokonanie “piekielnego” Wielkiego Resetu”

 1. Zenon_K said

  A jednak ta ukladanka jest diaboliczna – no to chyba mimo wszystko chodzi tu o pierwsze przykazanie.

  Panie Listwa niech nam pan da spokoj z waszym kretactwem.

  Tu jest Gajowka a nie przedszkole czy zebranie ZMW czy ZMP.

  Jesli bedzie Pan ciagnal te narracje to , jak napisalem wczoraj, przywale wam z grubej rury i bedzie po przedstawieniu.

  Nie zrobilem tego wczoraj bo pracowalem (ciezko) do 21:30. Po kolacji nie mialem ani serca ani watroby na pisanie.

  Taki tam szantaz z mojej strony

 2. Zenon_K said

  Jeszcze jedna ofiara nowej odmiany padaczki (symptom padasz na glebe jak jesienny lisc), nazwanej padaczka-19.

  Actual footage of Comedian Heather McDonald Collapse on Stage

  .https://www.brighteon.com/02bf8341-4ce9-4d9f-ac1c-eae61b233c2f

 3. Listwa said

  @ 1 Zenon_K said

  Sam widzisz jak tęsknisz. Nie lepiej byłoby dla Ciebie żebyś przypomniał sobie o pokorze i poprzez to poprawił pewne rzeczy i uzupełnił? zamiast grozić rurami

  W sprawie z Przykazaniami chodzi o to, że ocena nie jest zbiorowa a indywidualna, ponadto przedmiotem oceny jest postępowanie, decyzje, postawa konkretnego człowieka. A nie idei lub planów.

  Od istnienia diabolicznych idei do zarzutu w stronę kogoś konkretnego to jeszcze długa droga.

 4. Uopek said

  A gdzie jest Franciszek? Papież nwo ?
  Analiza zakażeń, hospitalizacji i zgonów w Kanadzie
  https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/02/analiza-zakazen-hospitalizacji-i-zgonow.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: