Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Mój komentarz do wydarzeń w Paryżu

Posted by Marucha w dniu 2015-01-12 (Poniedziałek)

Zamach pozwolił rządzącej oligarchii, która jest oligarchią polityczno-medialną na szybkie odniesienie następujących i niezaprzeczalnych zwycięstw.

Zbrodnia, która polegała na wystrzelaniu prawie wszystkich członków redakcji pisma “Charlie Hebdo” popełniona została według mediów przez dwóch braci wyznania mahometańskiego.

Nie wiem, kto stoi za tym zamachem. Ale w społeczeństwie masowego spektaklu jakim jest demoliberalizm rzeczywistość nie ma żadnego znaczenia. Liczą się obrazy medialne i efekt, jaki wywołują w zmysłach telewidzów oraz radiosłuchaczy. C’est du Condillac elémentaire.

Jedyne pytanie jakie sobie więc postawiłem w chwili, kiedy dowiedziałem się o zamachu na redakcje “Charlie Hebdo” brzmiało następująco: jaki efekt w umysłach wywoła to wydarzenie, które rządząca oligarchia natychmiast zacznie prezentować na sposób rewolucyjny, mówiąc, że „Republika jest w niebezpieczeństwie”. Nie przeliczyłem się w moich oczekiwaniach.

Zamach pozwolił rządzącej oligarchii, która jest oligarchią polityczno-medialna na szybkie odniesienie następujących i niezaprzeczalnych zwycięstw. Wyliczam je w punktach.

1. Osiągnięto efekt sztucznego wzruszenia mas i nieskrywanej emocji. “Wartości republikańskie” (czyt. demoliberalne) zostały „zaatakowane przez barbarzyńców”.

2. Natychmiast ogłoszono żałobę narodową podając za jej cel“wyrażenie poparcia dla “wartości republikańskich” (czyt. demoliberalnych).

3. Zorganizowano obowiązkową minutę ciszy dla wyrażenia poparcia dla “wartości republikańskich” (czyt. demoliberalnych).

4. Odbyły się i cały czas trwają masowe wiece potępiające “ekstremizm”.

To właśnie to słowo trzeba zapamiętać. Za kilka dni ludność zapomni, że w trakcie strzelaniny napastnicy krzyczeli Allach Akbar. W mózgownicach pozostanie jedynie przekonanie, że wszystkiemu winien jest “ekstremizm”, a więc Rosjanie, Putin, Polacy, którzy przecież jak powszechnie wiadomo wymordowali wszystkich Żydów, naziści, mężczyźni-maczysci, bokserzy, adepci MMA etc..  [To, co krzyczeli napastnicy nie jest żadnym dowodem niczego. Krzyczeć każdy może, co chce. Gajowy może np. krzyczeć, że jest członkiem chińskiego lewicowego ugrupowania „Hujwiel Ki”. – admin]

5. Opozycja przestała istnieć. Propaganda oficjalna, a szczególnie prawicowy dziennikarz pochodzenia żydowskiego Eric Zemmour, głosi, że „to był nasz 11 Września”. Jak więc tu być w opozycji?! Skoro wojna – no to i Union sacrée ”:)

6. Prawica poczuła się zwolniona od myślenia – teraz wystarczy krzyczeć “Precz z islamem!” i już nawet książek nie trzeba ani czytać, ani pisać.

Zbrodnia w Paryżu potwierdziła tezę księdza Philippe’a Marcille:

„Wszyscy ci, którzy kiedykolwiek w historii usiłowali obalić System demoliberalny przy użyciu siły zawsze osiągali odwrotny skutek i doprowadzali tylko do jego umocnienia”.

Tak, oligarchia może spać spokojnie – już dawno nie była tak silna i nie cieszyła się tak ogromnym poparciem mas.

Umowa społeczna została przedłużona…

Antoine Ratnik
http://konserwatyzm.pl/

Komentarzy 47 do “Mój komentarz do wydarzeń w Paryżu”

 1. Cracovia Pany! said

  Świetny komentarza pana Antoniego.
  „Extremizm” – tu pan trafił w 10! Dodałbym fanatyzm religijny…tradycję, katolicyzm i oczywiście niezbędne słowo-klucz – BEZPIECZEŃSTWO i mamy pozamiatane 🙂

 2. NICK said

  Przedłużono „umowę” [kto, z kim i gdzie?] „społeczną”. Oczywiście autor ma rację – ironizuję.
  Tym przedstawieniem – tragifarsą, kupili sobie tzw. spokój u Francuzów. Jakże prostacko, jak niskim kosztem… .
  Cóż to za podły etap dziejów. Idziemy. Do gett. I, prawie nikt, nie piśnie… .
  Tym większa kara spadnie na tych, którzy wiedzą, mają jaźń, świadomość.
  Na rządzących podłym światem, w tym, papieży posoborowych.

 3. Medium said

  @NICK
  Umowę ze USA o wpływy. Już sama postać słabego prezydenta o tym mówi.

 4. Medium said

  Dodam jeszcze: przyjrzyjcie się uważnie, w którą stronę zwrócone są teraz oczy Marine Le Pen.

 5. RomanK said

  BE WISE AS SERPENTS

  Fritz Springmeier

  copyright 1991

  Page 319:

  The following is list is made up of Freemasons who are in Prominant positions in charge of Christian Seminaries or schools, or are teachers. This is not a complete list, but is given in the hopes it will provide the reader for a feel for how much influence the Masonic lodge has even on Christian education.

  Page 324:

  The largest of any Protestant denomination in the U.S. are the Southern Baptists. How widespread is Freemasonry in this largest denomination? 40% of the Southern Baptist ministers are Masons.19 Not only are large numbers of Baptist ministers Freemasons, but the various Baptist denominational leaderships are heavily Masonic. Some examples are…

  Page 354:

  The Alabama Grand Lodge reported in 1889 that out of its 7,950 Freemasons in the state 483 were Christian ministers.7 The New York Grand Lodge report of 1890 gives us the breakdown of the 703 Christian clergymen that were N.Y. Masonic members: Methodist(288), Episcopalian(146), Baptist(112), Presbyterian(59), Universalist(31), Congregationalist(21), Dutch Reformed(13), Christian(13), Lutheran(11), Jewish(7), Unitarian(l), Reform Jew(1).8

  Fritz also talks a lot about Billy Graham, who is allegedly a 33rd degree Freemason. Billy was given prominence in the press and was friends with all of the Presidents except apparently Nixon. Jesus said:

  “Woe unto you, when all men shall speak well of you! for so did their fathers to the false prophets.” Luke 6:26

 6. Kojak said

  Nie wiem czy tak moga sie cieszyc ? Pozornie moze odniesli tzw rzekomy sukces ! Ludzie jednak zobaczyli przekonyujaco jednoczesnie ze te multi -kulti ktore stanowi podstawe wrecz egzystencji rzadzacych zwyrodnialcow jest kpina i zwyczajnym oszustwem ! Jesli juz to tu tylko zagrala ludzka solidarnosc i wzruszenie zwiazane z zamordowaniem ludzi ! Co prawda bydlakow i kanali ale jednak ludzi !

 7. Marcin said

  Bingo. Teraz zostaje tylko kwestia zdefiniowania co jest „aktem terroryzmu” w jewropejskim ‚Patriot Act” i jesteśmy już załatwieni.

 8. Tralala said

  „6. Prawica poczuła się zwolniona od myślenia – teraz wystarczy krzyczeć “Precz z islamem!” i już nawet książek nie trzeba ani czytać, ani pisać.”

  Erreur ! Nie wolno krzyczec „precz z islamem” !

  Nalezy krzyczec „precz z terroryzmem, fundamentalizmem, integryzmem” !

 9. Zerohero said

  @8, Tralala

  Akurat wydarzenia zalatujące na kilometr GLADIO, 9-11 i tym podobnymi akcjami Mossadu oraz jego przybudówek nie są uczciwymi argumentami przeciw islamowi. Wojna domowa w Libii, wojna domowa w Syrii, wojna domowa w Iraku – wszystko sterowane z zachodu. Na cały temat al-kaidy i terroryzmu proponuję brać poprawkę związaną z działaniem zachodnich SS.

  Proszę zwrócić uwagę na schemat: 1) reżim sprowadza do Europy muzułmanów, 2) reżim robi w imieniu muzułmanów false flag. 3) lewicowi obrońcy muzułmanów pierniczą, że muzułmanie są zupełnie OK 4) prawicowi oskarżyciele pierniczą, że za zamachy są w 100% robotą muzułmanów. Efekt: problem nabrzmiewa.

  i Pan/Pani gdzieś w tym algorytmie daje się wkręcić jak ostatni naiwny. Skąd ta chęć krzyczenia „precz z islamem”? Wystarczy krzyczeć „Europa dla Europejczyków”, „Polska dla Polaków”. I już. Nie jesteśmy psami by ktoś nas szczuł.

  Oni wszędzie JUDZĄ i szczują. Na Ukrainie, na Bliskim Wschodzie, w Europie. Z punktu widzenia świadomego Europejczyka rozwiązanie jest proste: emigrantów stopniowo „rozbroić” (wchłonąć, nielegalnych deportować, do tratw na Morzu Czarnym strzelać a nie je jeszcze wyławiać by biedny Murzyn się nie utopił). i po kłopocie. Wrzaski „precz z islamem” to jest właśnie przewidziany punkt programy. Chce Pan/Pani robić za żydowskiego golema?

 10. RomanK said

  Zgadzam sie z komentarzem……. papugi!

 11. Pelagius Asturiensis said

  Tu o samobójstwie oficera policji śledczej zajmującej się całą sprawą:

  http://alalumieredunouveaumonde.blogspot.com/2015/01/france-mossad-israel-nom-de-code-de.html

  http://fr.sott.net/article/24405-Attentat-contre-Charlie-Hebdo-plusieurs-lieux-de-cultes-musulmans-attaques-en-France-et-mysterieux-suicide-d-un-commissaire-lie-a-l-affaire

  Ciekawe, że kilka miesięcy temu inny oficer tej samej policji, w tym samym miejscu, popełnił samobójstwo. Odkrył jego ciało ten, który się właśnie sam zabił.

  Seryjni samobójcy chodzą co najmniej parami.

 12. Pelagius Asturiensis said

  Je suis Charlie = Je suis Israel

  http://jssnews.com/2015/01/08/en-hebreu-je-suis-charlie-est-lacronyme-de-je-suis-israel-elements-graphiques-by-shmoo/

 13. revers said

  „Smierc Arabom”!!!, pozniej innym gojom.

  http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?kat=1356&wid=17171677#.VLQtrCKO3Oo.facebook

 14. Tralala said

  ad 9 Zerohero

  Nic Pan nie zrozumial.

  Czy Pan nie zauwazyl, ze propaganda krzyczy, ze to nie Islam, bo ten jest ok, ale terorysci sa wszystkiemu winni?

  A, wogole, nie chce mi sie gadac.

 15. matoł said

  Tralalalo: Ależ oczywiście, że terroryści sa winni, tylko aby ich dostrzec, trzeba patrzeć nie w tę stronę, w którą pokazuja palcem media, ale obawiam się że w odwrotną.

  (Islam akurat nie tu…)

 16. NC said

  Re 2, Nick:
  „Tym większa kara spadnie na tych, którzy wiedzą, mają jaźń, świadomość.
  Na rządzących podłym światem, w tym, papieży posoborowych.”

  Nie będzie żadnej kary. To co Pan napisał, to zwykłe „wishful thinking” (czyli, jak spolszczył to Melchior Wańkowicz – „chciejstwo”), pociecha wszystkich bezradnych.

 17. vigil said

  Ja tez bym chcial sie zapisac do tej chinskiej organizacji Hujwiel Ki”, moze Gajowy by mnie zarekomendowal. Bede krzyczal przy najblizszej okazji jak trzeba bedzie.

  Artukul zrobil Bingo!

  Pozdrawiam tych co w te chucpe rzydowska nie uwierzyli i dalej ja kontestuja.
  Smiedziala mi ta chucpa czosnkiem od samej pierwszeju minuty.

 18. Tom said

  Je suis Charlie w języku hebrajskim jest skrótem od „JESTEM IZRAEL”
  Wszystkie drogi prowadza do Tel-Awiwu.

 19. Boydar said

  @ NC (16)

  „… Nie będzie żadnej kary …”

  Czy mając świadomość, czym jest rynna, przez lata patrzył Pan będzie że jej nie ma (jest uszkodzona), to uwalenie się rogu mieszkania i grzyb w piwnicy, będzie karą ? Czy może nieubłaganą konsekwencją ? Nazywaj Pan to jak chcesz. Pan NICK nazwał to po ludzku i bezpośrednio – kara !

 20. Plausi said

  Kampania reklamowa „Charly Hebdo”

  w Neon24 zwrócono uwagę na wielkie znaczenie reklamowe inscenizacji w Paryżu. Jaśli istotnie „CH” uzyska „”rekordowe wydanie trzech milionów egzemplarzy, co jest prawie 100 razy większe niż dotychczasowe”, przy czym koszty reklamy ponoszą społeczeństwa głównie Europy, wycieczkę pani Kopacz ze świtą do Paryża musimy my opłacić, to była to dla tego „CH” najtańsza kampania rekalmowa.

  Na naszą korzyść możemy jednak zapisać jedno: „dokonano masowego kollczykowania pożytecznych idiotów i agentów służb, każdy z nich nosi publicznie etykietę: „Je suis Charly”, późny ojciec JKM ostentacyjnie przypiął sobie ektykietę odwrotną, płynąc na fali reklamy „CH”.

  Udział naszych mediów w tej kampanii reklamowej, dokumentuje chyba wystarczająco, kto właściwie zarządza jakie doniesienia w nich się pojawią. Na temat realności/fiktywności takich doniesień, wypowiadaliśmy się już wcześniej.

 21. gość said

  Rysownicy z „Charlie Hebdo” obrażają z wznowioną siłą

  Pismo „Charlie Hebdo”, w którego redakcji zamachowcy zabili 12 osób, nie rezygnuje z kontrowersyjnej działalności. W najnowszym numerze na okładce zamieszczona została karykatura proroka Mahometa z napisem „wszystko wybaczone” – poinformował portal rmf24.pl. Na tym jednak prowokacja się nie kończy.

  Na okładce postać proroka narysowana została na zielonym tle – chodzi o kolor islamu. Po ujawnieniu tej nowej karykatury Mahometa w sieci wielu francuskich internautów sugeruje, że jest ona jeszcze bardziej prowokacyjna, niż poprzednie, bo – ich zdaniem – po odwróceniu rysunku do góry nogami, twarz proroka przypomina męskie narządy płciowe.

  Autor karykatury, niejaki Luz, jest jednym z rysowników brukowca. W rozmowie z brytyjskim „The Telegraph” stwierdził on, że praca nad rysunkiem pomaga członkom zespołu radzić sobie z tragedią. Z kolei prawnik gazety Richard Malka powiedział, że okładka ma pokazać, że redakcja nie będzie ustępować ekstremistom.

  Jutro pismo trafi do sprzedaży w nakładzie 3 milionów egzemplarzy. Zwykły nakład tygodnika wynosił 60 tys.

  By przynieść sobie ulgę i poradzić z tragedią Francuzi postanowili szydzić z wznowioną siłą. Ot, co pozostało z „Najstarszej Córy Kościoła”. Kościoła katolickiego – przypomnijmy – opartego na nauczaniu Chrystusa. Francji już nie ma, a my jesteśmy właśnie świadkami jej pogrzebu!

  AP, za: rmf24.pl

  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/8066-rysownicy-z-charlie-hebdo-obrazaja-z-wznowiona-sila

 22. Marucha said

  Re 21:
  W związku z tym ogłaszam, że gówno wierzę w śmierć jakichś zasrancen z redakcji „Charlie Hebdo”.

 23. krolewnascieszka said

  Efektem quasi muzułmańskiej masakry będzie ograniczenie wolności wszystkich religii. Każda religia będzie synonimem terroru – może z pojedynczym wyjątkiem.

 24. revers said

  Kto ochroni Francuzow, Palestynczykow, Libanczykow, Irakijczykow, Syryjczykow, Libijczykow, Noworosjan? przed koszerna zaraza.

 25. revers said

  ad21

  tez to czytalem wczesniej w innych jezykach, takze to ze tuz przed zamachem kilku rysownikow, dzienikarzy Charliego Hebdy zawiesilo dzialnosc, zostalo odsunietych, zapewne lepiej poiformowanych lub samych agentow mossadu, jak w WTC1,2,7.

  Zginelo paru goi, szabasgoi, pomocnikow, rdzen wrocil do pracy i ze zdwojona sila przekazu atakuje dalej to co chce, co zamierza Israel vel Charli Hebda.

 26. revers said

  ad24

  wejscie do jednej ze koszernych szkol we Francji.

 27. Zerohero said

  @14, Tralala

  Oczywiście każdy leming uważa, że to byli islamiści. Nie ma żadnej cenzury na tym polu. Wystarczy kontakt z mass mediami oraz poczytać fora. Francuski reżim używa rozmydlonej retoryki, bo piecze kilka pieczeni na jednym ogniu (jak zauważył A.Ratnik). „prawica” bezmyślnie pyszczy na islam – to też zauważył Antoine Ratnik (pkt. 6). Inni komentatorzy analizują to od strony GLADIO.

  a gdzie stoisz ty, mądralo? Piszesz, że nie chce ci się gadać – to po co otwierasz gębę? Tylko żeby mi napisać, że nic nie zrozumiałem? I co to wnosi do tematu? Spadaj zarozumiały głupku.

 28. Wiadomości z Polin said

  Incydent we Francji jest jakoś dziwnie skorelowany z pojawieniem się w Niemczech antymuzułmańskiej inicjatywy PEGIDA. Może to tylko zbieg okoliczności, a może nie.

 29. Tralala said

  ad 27 Panie Zerohero, ciut kultury poprosze. Calmos ! Prosze przeczytac artykul, potem moja wypowiedz, zastanowic sie i zobaczymy….

 30. Filo said

  A moj komentarz jest taki:
  Do Paryza przyleciala banda obwiesiow, ktorzy tak popieraja ‚wolnosc slowa’ i dziennikarzy jak ja kijowski majdan.
  Pan Netanjahu w pierwszym szeregu- odpowiedzialny jest za zycie wielu dziennikarzy; a i robi za burka bo nie wpuszcza zadnego ‚podejrzanego’ dziennikarza do Gazy; nawet delegacji z ONZ nie wpuscil. Przedstawiciel Egiptu zapomnial, ze ‚przez pomylke’ Egipt trzyma w wiezieniu trzech dziennikarzy z Al Jazeery; a do tego przyplatal sie przedstawiciel Arabii Saudyjskiej, ktory juz zapomnial, ze w tamtym tylko tygodniu w Arabii Saudyjskiej wychlostali blogiera.
  No i pan Patroszenko, ktory odpowiada za zabojstwo rosyjskich i wloskich dziennikarzy na Wschodniej Ukrainie.
  Prezydent Holland nie wystapi w obronie Dieudonne i jego kolegi- sportowca, ktory pokazal gest Quenelle obrazajacy wszystkich podobno zydow! Wolnosc slowa nie dla kazdego!

  Takiej parady obludnikow i pajacow Paryz dawno nie widzial. Nie tylko urzadzili wielkie zawody kto glosniej broni wolnosci slowa, ale muzulmanow zmuszaja do jeszcze glosniejszych okrzykow potepiajacych terroryzm ( ale tylko islamski).
  Pokazali tez szalenie ostatnio mierne inscenizacje holywoodzkie jednosci przywodcow, ktorzy tepia dziennikarzy u siebie a bronia w Paryzu. I to przez caly jeden dzien! (Wiecej by nie wytrzymali)
  Barak Obama nie przybyl na te wystepy przebierancow; i od razu FoxNews i pare innych tv stacji w USA narobilo rabanu, ze miejsce murzynka jest kolo Kopacz i Netanjahu!
  Bo do kompletu cyrkowego brakowalo tylko Obamy, ktory jest przedstawicielem narodu mordujacego dziennikarzy po calym swiecie. (ponad 100 w samym tylko Iraku)
  No bo do czego to podobne, ze szefowie rzadow urzadzaja publiczne demonstracje administracyjnej solidarnosci przywodcow takich panstw jak Arabia Saudyjska i demokratyczna ponoc Polska??? przeciez robia to na codzien i nie koniecznie w kuluarach. Byly prezydent Polski paraduje z islamistami. Ciekawe, przy jakiej okazji sie zaprzyjaznil?

  I wstydzilaby sie Ewa Kopacz pokazywac komukolwiek na oczy po tym jak jej partia pozwala na wywalanie z pracy pracownikow naukowych, ktorzy probuja skorzystac z akademickiej wolnosci slowa.
  A powinna trzymac transparent pt. Je sui Leper.

  Wsrod islamistow:
  http://www.tvn24.pl/pomorze,42/abu-dhabi-ale-cudenka-lech-walesa-pod-wrazeniem-bliskiego-wschodu,404673.html

 31. revers said

  tylkoostaniegolata zginelo 17 dzienikarzy w Gazie, ponad 2000 palestynczykow

  ale pokrzywdzony jest tylko jeden narod wybrany co zamanifestowal Nataniahu po wlasnej hucpie w Paryzu..

 32. plausi said

  Chucpa

  @gość:

  „zamieszczona została karykatura proroka Mahometa z napisem „wszystko wybaczone” – poinformował portal rmf24.pl”,
  cytowany już przez nas Neon24 podał nawet Link do tej okładki, obok słów „wszystko wybaczone” stoi też tekst kolczykowania „Je suis Charlie” (jestem Charlie). Nawiasem mówiąc „CH” nazywa się sam „journal responsable” (odpowiedzialny jurnal), można by zapytać za co ?

  Dominacja i prezencja zbrodniczych grup, które z niebywałą ironią i tupetem się jako ofiary prezentują, nie jest w stanie nikogo zadziwić, poza naturlanie w//w kolczykowanym bydłem medialnym. Całe to wydarzenie paryskie określilibyśmy jako niebywałą kpinę z ludzi i zdrowego rozsądku czyli chucpę.

 33. revers said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/francuskie-911-holland-podaza-tropem-busha-2015-01

 34. Filo said

  Zastanawia fakt, ze wielu dziennikarzy pracujacych na linii frontu podobno nie ginie nawet od wroga tylko od wlasnych wladz.
  I mnie najbardziej irytuje brak chocby jednego symbolicznego przemowienia w obronie dziennikarzy tych demokratycznych panstw, ktorych przedstawiciele zebrali sie w Paryzu w celach zdaje sie wylacznie towarzyskich..
  Trzymali sie pod rece otoczeni tysiacami wojska i policji (bo wcale nie boja sie terroryzmu).
  Podatnik juz nie takie widowiska fundowal.
  Taki pacan jeden z drugim powinien przynajmniej pisnac niesmialo, ze wolnosc slowa i ekspresji dotyczy wszystkich dziennikarzy bez wzgledu na szerokosc geograficzna i ze np. do wozow oznakowanych UN, PRESS, RED CROSS AMBULANS HUMANITARIAN AID itd. sie nie strzela bo tak nakazuje Konwencja i miedzynarodowe prawo.
  Trzymanie sie zas pod reke jak na paradzie na deptaku (Happy Eastern Parade) w otoczeniu policji, wojska i snajperow na dachu zakrawa na jakas brukowa burleske wystawiana na przedmiesciach Paryza.
  ‚To przeciez wstyd europejski’ – jakby powiedzial Szwejk.

  A tymczasem obluda i cenzura szaleje:
  Bardzo znany dziennikarz z Sydney Morning Herald zmuszony byl zrezygnowac z pracy poniewaz obrazil czytelnikow swoim ‚krytykanctwem’ napadu na Gaze! I do tego zrobil to nie na lamach prasy tylko na tweeterze bo odpowiadal na bardzo obrazliwe komentarze i pogrozki!

  http://whatreallyhappened.com/node/341647

 35. Zerohero said

  @29, Tralala

  Kulturę rezerwuję dla osób kulturalnych. W komentarzu nr. 14 Tralalala jako pierwsza zrezygnowała z kulturalnej formy dyskusji. Cytuję cały komentarz Tralalali:

  „Nic Pan nie zrozumial.”
  Czy Pan nie zauwazyl, ze propaganda krzyczy, ze to nie Islam, bo ten jest ok, ale terorysci sa wszystkiemu winni?”
  A, wogole, nie chce mi sie gadac.”

  Pierwsze i trzecie zdanie to niegrzeczne ozdobniki. Nie ma co prawda brzydkich słów, ale CZŁOWIEK zauważy, że to chamskie. Pani kultura jest na poziomie komputera czy co?

  Środkowe zdanie to zacukanie się na własnej opinii w formie „czy naprawdę nie widzisz, że mam rację”? Też niegrzeczne, bo w ogóle nie odnosi się do tego co napisałem wcześniej. Ale może jest prawdziwe? Bojkotuję mainstream, ale tak z ciekawości wchodzę w tym momencie na Onet. Na głównej jest jeden tekst nawiązujący do zamachów:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-izraela-nie-do-przyjecia-ze-zydzi-boja-sie-w-europie/1gsvk

  a w nim takie zdania:

  „zginęli w sklepie koszernym w Paryżu zaatakowanym przez dżihadystę”
  …terroryzm praktykowany przez ekstremalny islam

  z resztą każdy wie, że w CH kpili z Mahometa. Proszę wejść na jakiekolwiek forum opanowane przez lemingów i sprawdzić czy lemingi nie wiedzą, że chodzi o terrorystów muzułmańskich. No? W ogóle Tralala zadała sobie kiedykolwiek trud zastanowienia co oznacza zasada „dziel i rządź”, jak działa polityka emigracyjna UE i kto ją kontroluje, po co było Gladio, jak działa podział na prawice i lewicę? W tym wątku Tralala nie zdradza cienia zrozumienia tematu a bawi się w jakiegoś besserwissera otwierającego innym oczy. Dostaje zatem ode mnie to na co zasłużyła.

 36. Tralala said

  ad 35

  ha, ha, ha, ha !!!!

 37. Zerohero said

  i trzeba było tak od razu Tralaluniu! Mam wiele pobłażliwości wobec wariatów.

 38. Boydar said

  Pan Zerohero ma obowiązek ustąpić Damie pierwszeństwa ! 🙂

 39. Zerohero said

  Panie Boydar, sądzi Pan, że Tralalala zachichrała się zasłaniając usta wachlarzem? To wiele zmienia.

 40. Boydar said

  Pani Tralala jest debeściara, nie trafi z a Nią 🙂

  Akurat Wy nie powinniście się wykłócać o drobiazgi. To ja jestem od robienia obory.

 41. revers said

  http: // s22.postimg.org/cickl5nch/charli1.jpg

 42. Tralala said

  Francja: pierwsze propozycje scigania tych pod haslem „Nie jestem Charlie”.

  moze juz nie dlugo pan Zerohero nie bedzie musial scierpiac mnie w gajowce:))

 43. Tekla said

  Ad. PaniTralala

  Nie ma co sie przejmować..ja ta, lubie jak Pani pisze!

 44. Tekla said

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/teleinformatyka/david-cameron-na-wojnie-z-terroryzmem-wielka-brytania-zakaze-skype-a/d2cyf

  Po zamachach w Paryżu premier Wielkiej Brytanii rozpoczął wielką krucjatę na rzecz bezpieczeństwa swoich obywateli. David Cameron chce zakazać aplikacji, które kodują wiadomości użytkowników w sposób uniemożliwjający rządowi ich przeczytanie. Wśród nich są iMessage Apple’a, Skype Microsfotu i WhatsApp Facebooka. Obrońcy praw obywatelskich rwą sobie włosy z głowy.

 45. Zerohero said

  False flag dość często działa wielotorowo. np. 9-11 pociągnął 1) ustawę patriot act oraz 2) wojnę w Iraku i Afganistanie. Zamach na CH również jest wielotorowy.

  Francuski prezydent F. Hollande ogłosił, że lotniskowiec „Charles de Gaulle” uzyskał gotowość do przeprowadzenia „operacji antyterrorystycznej” na Bliskim Wschodzie. Okręt w najbliższych godzinach ma dołączyć do sił dowodzonej przez Amerykanów koalicji bombardującej cele w Iraku i Syrii. W przemówieniu wygłoszonym na pokładzie lotniskowca Hollande uzasadnił francuskie uczestnictwo w konflikcie niedawnym atakiem na siedzibę lewackiej redakcji „Charlie Hebdo”.
  http://xportal.pl/?p=18644

  @Boydar

  Drobiazgi jak drobiazgi. Na przykład niejaki Max Kolonko „otwiera” oczy krzycząc, że zamachów we Francji dokonali islamiści. Fani Kolonki funkcjonują w przekonaniu, że należą do jakiejś wąskiej elity kontestatorów mającej świadomość islamskiego zagrożenia. Czemu pan Kolonko nie pójdzie krok dalej i nie wyjaśni, że islamscy terroryści są na pasku NATO? O, bo to byłoby dla naszego niszowca zbyt wiele. Francuski reżim godzi wodę z ogniem. tzn. sięga wyżyn politycznej poprawności wobec muzułmanów a jednocześnie na nich szczuje. Przyznam, że mnie denerwują tacy jak Kolonko.

  @42, Tralala

  Bardzo zacny materiał, a w komentarzach można znaleźć głosy myślących Francuzów.

 46. hetman said

  David Cameron chce zakazać aplikacji, które kodują wiadomości użytkowników w sposób uniemożliwjający rządowi ich przeczytanie. Wśród nich są iMessage Apple’a, Skype Microsfotu i WhatsApp Facebooka

  http://www.h-online.com/news/item/Sniffer-tool-displays-other-people-s-WhatsApp-messages-1574382.html
  Pierwszy z brzegu przykład „zaszyfrowania” tych komunikatorów.

  Przecież to dezinformacja. Apple, MS, Pejsbook to wywiadownie CIA & MOSSAD.

 47. Tralala said

  ad 45 Zerohero

  Panie szanowny, zebym to ja wiedziala czego Pan ode mnie chce?

  Mam uznac, ze zamach jest dzielem muzulmanow?
  Czy mam uwazac, ze celem zamachu jest nagonka na islam?
  A moze powinnam podpisac sie pod „jestem Charlie”?

  Nic z tego, ani 1, ani 2, ani 3

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: