Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Olo o „Represje załamały skrajną…
  Boydar o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  karlik o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  Krzysztof M o Co jest droższe: ładowanie poj…
  bryś o Koniec zmiany czasu coraz bliż…
  bryś o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (71 – …
  Stan Piasta o Co jest droższe: ładowanie poj…
  Peryskop o Wolne tematy (71 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 557 obserwujących.

Prof. Gut, wirusolog: Koronawirus objawiał się dotychczas jako grypa, lecz teraz został zauważony

Posted by Marucha w dniu 2020-03-20 (Piątek)

Polecamy krótką, lecz niezwykle rzeczową wypowiedź prof. dr hab. Włodzimierza Guta, wirusologa (NIZP-Państwowy Zakład Higieny), który w wielu publicznych wypowiedziach spokojnie podchodzi do koronawirusa. W wywiadzie na antenie telewizji TVN prof. Gut odpowiada na pytania:

To co się stało, że on tak nagle wybuchł, że wszyscy na świecie w tej chwili tylko o koronawirusie?

– Został zauważony.

Czy wcześniej chorowaliśmy na tę chorobę?

– Na pewno tak.

Chce pan powiedzieć, panie profesorze, że wcześniej była to choroba niezidentyfikowana jako koronawirus?

– Była to choroba oddechowa. Kiedy my mówimy ‘grypa’, to mamy tak naprawdę na myśli choroby wywoływane przez cały zastęp, dość liczny prawie 300 różnych wirusów, to my obserwujemy i piszemy ‘grypa’. Bo to jest obraz kliniczny.

Czyli jest to grypa.

– Swego rodzaju.

Koronawirus jest grypą?

– Jako wirus – nie. Ale jako przebieg na początku nie chce się niczym wyróżniać. Dopiero kiedy dochodzi do zapalenia płuc staje się SARS-em.

3-minutowy wycinek wypowiedzi – poniżej:
>https://www.youtube.com/watch?v=IH3LqtivbAg

Koronawirus – realne zagrożenie czy globalna manipulacja?

Dla porównania jak bardzo społeczeństwa mogą być manipulowane w “wojnie z koronawirusem” prezentujemy poniżej zestawienie liczbowe dziennych zgonów na świecie, w rozbiciu na przyczynę śmierci. Według danych z 9 marca, Covid-19 z dziennym żniwem średnio 56 ofiar ma się nijak do “zwykłej” grypy zabierającej ponad 1000 osób dziennie.

Co ważne, bez wyraźnej intencji nikt nie zauważyłby żadnego “coronawirusa”, a wszystkie te ofiary po prostu niezauważalnie podniosłyby wskaźnik “normalnej grypy”, może ostrzejszej w tym sezonie, ale jednak “normalnej”.

Co więcej, w takiej Italii, historycznie, rok po roku, notuje się bardzo wysoki wskaźnik zachorowań na “zwykłą” grypę i większą śmiertelność niż w innych krajach (mowa o tej nadzwyczaj wysokiej śmiertelności na zwykłą grypę we Włoszech, np. tutaj).

Tak więc straszenie wielkimi liczbami “zachorowań na coronawirusa” i tworzenie z tego paniki jest nadużyciem, a “wielkie liczby zgonów” są jeszcze większym nadużyciem, bowiem w innych latach “po prostu” przypisano by te zgony do grypy. Tyle we Włoszech.

Weźmy dla innego przykładu takie Stany Zjednoczone. Według danych CDC – tutaj, w sezonie grypowym 2017-2018 objawy grypowe miało w USA 45 milionów ludzi (sic!), hospitalizowano od 620 tysięcy do 1 miliona 400 tysięcy (zauważcie Państwo rozpiętość i nieprecyzyjne dane, bo – nikt nie chce w to uwierzyć, ale samo CDC przyznaje się do tego: w USA szpitale nie są zobowiązane do prowadzenia żadnych statystyk dotyczących grypy!), zaś zmarło na grypę 61 tysięcy osób.

Do tej pory ludzie umierali na grypę, dzisiaj umierają… dalej na grypę! (według dotychczasowej nomenklatury). Z tym, że pewien rodzaj grypy wyodrębniono, tworząc histerię koronawirusa.

Tak więc ktoś “zauważył” koronawirusa – jak mówi to prof. Gut. Ktoś zauważył, bo komuś na tym zależało… Komu – nie wiemy, w jakim celu – nie wiemy, choć możemy domyślać się, bo cele są naprawdę szatańskie. Zaś aspekt zdrowotny jednak przestaje być dla nas jedynym argumentem.

Być może celem było wywołanie paniki, sparaliżowanie społeczeństw, a w ślad za tym przebudowa społeczeństw. Bo świat “po koronawirusie” nie będzie już ten sam…

Red.

http://www.bibula.com

Komentarzy 29 do “Prof. Gut, wirusolog: Koronawirus objawiał się dotychczas jako grypa, lecz teraz został zauważony”

 1. Nina said

  Takich informacji nam brak.

  TVPiS lansowani są głównie najwięksi specjaliści do walki z wirusami M.Morawiecki i A.Duda. Przekaz szczujni PiSowskiej jest jasny : wszystko działa, wszystko funkcjonuje znakomicie, rzad i prezydent czuwają nad losem każdego Polaka.

  Przeczy to faktom. Fakty obnażają tę żenującą hipokryzję.

  W najlepsze trwa karykaturalna kampania prezydencka, a A. Duda ani myśli o przełożeniu wyborów prezydenckich. Jak to się mówi : po trupach (dosłownie) idzie po władzę.

  Tymczasem nikt z PiS nie jest w stanie nikomu zagwarantować, ze do wyborów pójdą sami, zdrowi ludzie.

  Kłania się Kodeks Karny.

  Art. 165
  Paragraf 1. Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:
  a) powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej albo zarazy zwierzęcej lub roślinnej (…)

  podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

  Dziś (20.03.2020) ok. 20.00 znów wystąpił w TVPiS z apelem … Andrzej Duda. Te same słowa co każdego dnia o 19.30

 2. Maya said

  DYREKTOR SZPITALA W GENUI I PREZYDENT WŁOSKIEGO STOWARZYSZENIA DO SPRAW INFEKCJI zajmuje stanowisko wobec koronawirusa: WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA!
  NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!

  „Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi – że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza.
  Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych..
  To jest dla mnie bardzo smutne .. jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę… ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa. Jeden z nich umarł bo miał zawał serca i grypę jednocześnie.. Jeżeli znajduje się dzisiaj kogoś kto umarł w domu – robi się pośmiertnie test i już zalicza się ten przypadek na konto koronawirusa. (przypisek: ponieważ wirusy korony nosimy w sobie prawie wszyscy, jak co roku, tyle tylko ze normalnie ich się nie szuka- nie robi się na nie testów. W tym roku zaczęto ich szukać – i oczywiście, znajdować).
  Powinniście uważać, bo to już jest coś w rodzaju wojny. Trzeba być rozsądnym. We Włoszech nie zmarł NIKT na koronawirusa. Tutaj jest ciężka grypa, influenza – ale nic niebezpiecznego!
  Również te 30 osób które zmarły w Chinach – to była też normalna grypa.
  – Jak się ma ze środkami ostrożności?
  Co mamy robić?
  – Wy nic nie musicie robić!! Jest tyle strachu! Te całe media..to jest śmieszne… niczego nie potrzeba, wystarczy myć ręce i to wszystko. To jest zupełnie normalna grypa, nic nadzwyczajnego. Znaleziono tyle przypadków, bo dokładnie tego szukano (za pomocą niezweryfikowanych testów, mój przypisek), Ludzie mogą być zupełnie spokojni. Tego wirusa jest naprawdę tak mało.. nikt nie musi się obawiać, że to jest epidemia! Nikt na to nie umarł.
  – Czy ludzie mają zostać w domu? Bo ludzie się boją… Czy mają normalnie pracować?
  – Ludzie są tak zaprogramowani.. ty masz normalnie wykonywać swoją pracę.. nie blokujcie życia w waszym mieście.. bo wy sami się wykończycie! Występowałem w programie telewizyjnym w Rzymie i mówiłem o tym, byłem w Mediolanie.. problem nie istnieje. Oni wywołują strach, mówiąc codziennie o wirusie. Jeżeli myjesz ręce i nie wkładasz ich ciągle do ust, nie będziesz miał tego zaziębienia…To jest grypa. Jeżeli ciągle czegoś dotykasz i wkładasz ręce do ust, to dostaniesz grypę. Ale to jest normalna grypa.
  – Dlaczego jest pan jedynym lekarzem, który tak się wypowiada, jako dyrektor szpitala?
  – Wszyscy się boją. Ci, którzy poszli na zewnątrz.. ci (tych słów nie rozumiem; przypisek Alicja).. lekarze boją się mediów. Ja tego sobie nie wymyśliłem – to mówią statystyki. Wirus występuje w 2%, a zapalenie płuc w 4%! To jest o wiele poważniejsze niż wirus. Cały system (społeczny) się zawali, jeśli ludzie zawalą. Jedno jest zupełnie jasne i ważne: jeżeli macie grypę, nie biegnijcie od razu do szpitala.. zostańcie w domu, grypa sama przejdzie. Nie zapychajcie szpitali z tego powodu, bo to jest błąd. Bo ten wirus do tej pory nikogo jeszcze nie zabił. Dziękuję.”

  https://ryszardpiotrnisza.blogspot.com/2020/03/z-sieci-pozyczone-z-grupy-ale-rozsadne.html

 3. Jan_S said

  Nawet połowa testów na „koronowirusa: może być fałszywie pozytywna[Chiny]

  Gdy wskaźnik infekcji w związku z bliskim kontaktem z zarażonym oraz czułość i swoistość zgłoszonych wyników przyjęto jako oszacowania punktowe, dodatnia wartość predykcyjna aktywnego badania przesiewowego wyniosła zaledwie 19,67%, natomiast odsetek wyników fałszywie dodatnich wynosił 80,33%.

  W USA w testach CDC nie można było odróżnić koronawirusa od wody (sic!)

  Konkluzja: Cały ten koronaświrus to pic, medialny fake news!

  Bandyta, żyd Morawiecki ogłosił, że od dzisiaj, kara za samowolne wyjście z domu w czasie odbywania „kwarantanny” bez zgody nadzorców, wynosi 30 000 zł!!!

  Przygotowałem już moje narzędzia do samoobrony.

  Pełną parą wchodzi Nowy Porządek Świata!!! Świata bez ludzi!!!

  https://pubmedinfo.org/2020/03/20/nawet-polowa-testow-na-koronowirusa-moze-byc-falszywie-pozytywna/

 4. Kapsel said

  Trumny w Bergamo i «dywanowe» szczepienia przeciwgrypowe

  «Kwestia jest pod względem naukowym wręcz zaskakująca, więc śmierć setek starców lombardzkich z prowincji Bergamo i Brescia powinna stać się przedmiotem badań naukowców włoskich…»

  http://ram.neon24.pl/post/153857,trumny-w-bergamo-i-dywanowe-szczepienia-przeciwgrypowe

 5. Kapsel said

  We Włoszech nikt nie zmarł na tego wirusa!

  Umierają na zawał, grypę, zapalenie płuc itp.

  [umieszczam dla informacji. Nie wiem, czy to tak… MD]
  DYREKTOR SZPITALA W GENUA i prezydent włoskiego stowarzyszenia do spraw infekcji zajmuje stanowisko wobec koronawirusa:

  dr Matteo Bassetti, dyrektor kliniki chorób zakaźnych polikiliniki San Martino di Genova w Genui (Liguria)

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=27447&Itemid=53

 6. Józef Bizoń said

  Przed chwilą słuchałem wypowiedzi byłego Wojewody Lubelskiego Czarnika.
  Sam na własne uszy słyszałem jak Morawiecki kilka dni temu powiedział, że ta sytuacja będzie trwać od 4 do 6 miesięcy.
  Naskoczył on na posła z PO, że sieje on panikę, bo powiedział, że taki stan jak obecnie potrwa conajmniej 3 miesiące.
  No i że ten poseł kłamie.
  Teraz wychodzi kto jest kto.
  W ramach wprowadzania co raz większych restrykcji niech od razu wprowadzą karę śmierci poprzez natychmiastowe rozstrzelanie zaraz po wyjściu z domu objętego aresztem domowym zwanym kwarantanną.
  Boją się, że ludzie na taczkach ich w końcu wywiozą jak strach opadnie.

 7. Józef Bizoń said

  A teraz jak się robi konieczna pod strach statystyke.

  Na Łańcucie pięknie wpadli – tragedia.

  Kobieta lat 27, 12 dni temu urodziła dziecko w szpitalu w Nisku.
  Trzymali ją tam do wczoraj i z wysoką temeraturą przywieźli ją na zakaźny w Łańcucie.
  A co tam – ma temperaturę, to jużci musi być wirus w koronie.
  W Łańcucie szybko lekarze odkryli, że ma sepsę w wysokim stadium zaawansowania.
  Zaraz wykonali operację usunięcia ogniska sepsy,
  ale na ratunek było już za późno, bo tak się juz sepsa rozwineła.
  Po 12 godzinach od operacji kobieta zmarła.

  Ktoś szybko podał do statystyki, że zmarła na zapalenie płuc z powdu wirusa.
  Pasowało to zarówno szpitalowi w Nisku, a i do nakręcania propagandy strachu.
  Zaraz jak wszystkie tuby nagłośniły, że zmarła z powodu wirusa, zareagował na to szpital w Łańcucie i lekarz w radio powiedział, że zmarła z powodu sepsy, a nie koronowirusa.

  Zaraz po tym ruszyły tuby rządowe.
  W telewizorni wypowiedziała się reporteka stojąca pod szpitalem w Łańcicie i czytała z kartki to co miała powiedzić.
  Pacjentka z bardzo ciężkim zapaleniem płuc spowodowanym wirusem trafiła po porodzie do szpitala w Łańcucie.Po niej krótka wypowiedż przedstawiciela szpitala, który powiedział, że u pacjentki stwierdzono septyczne zapalenie i dlatego zmarła.
  Teraz dalej reporterka czytając z kartki powiada.
  Widzicie państwo – pacjentka z bardzo ciężki zapaleniem płuc spowodowanym koronawirusem została przywiezina do tutejszego szpitala, przyplątało się jeszcze zapalenie septyczne i zmarła. Miała 27 lat i niedawno urodziała dziecko.

  Teraz obowiązuje już w tubach wersja – z MINISTERSTWA PRAWDY – że co prawda zmarła z powodu sepsy, ale miała koronawirusa, którym zaraziła się od matki, która powróciła z Włoch.
  No to i wina jej matki i Włoch.
  Linia obrony szpitala w Nisku została już ustanowiona,
  a i nakręcających statystykę.

  Tak ma być i już.
  Te medialne powiedzą wszystko co im każą.

  Słuchajta „Ministerstwa Prawdy”. – a gospodarka?
  A co wam do gospodarki! Przecież się na niej nie znacie.

 8. Siekiera_Motyka said

  Prosta grypa która nie była zauważona i Chiny nagle ją zauważyli i zamknęli 15 milionowe miasto zasypując drogi by nikt nie mógł wyjechać ????? Dołując swoją ekonomie i tym samym sabotując ufność w Chiny jako pewny dostawca.

  Może a może nie.

  A co ciekawe, wszystko dokładnie doszło do „wybuchu” po Chińskim Nowym Roku. Taki fortunny moment. Na dodatek, kilka miesięcy wcześniej była w Wuhan Wojskowa Światowa Olimpiada.

  Niech profesor poczyta to,

  ” Thus, the high-affinity binding of the SARS-CoV-2 spike protein to human ACE2 is most likely the result of natural selection on a human or human-like ACE2 that permits another optimal binding solution to arise. This is strong evidence that SARS-CoV-2 is not the product of purposeful manipulation.

  As our report mentions right at the start, scientists passed the H5N1 Bird Flu through a series of ferret hosts until it gained ACE2 affinity and then became incredibly virulent, which is what’s seen with COVID-19 since its affinity to ACE2 is orders of magnitude higher than SARS. That process would leave a genome that appears “natural” and not purposeful as well since it wouldn’t leave a genomic smoking gun and would simply appear to be the result of “natural” selection. However the addition of artificial generations produced by this process of passing through ferrets in the lab would create a lot of genetic distance from any possible relatives – precisely what is seen in COVID-19: it forms its own clade and appears very distant from all other bat coronaviruses. So this is lazy research, they’re either unaware of the Bird Flu study or are willfully ignoring it.

  Tutaj

  https://harvardtothebighouse.com/2020/03/19/china-owns-nature-magazines-ass-debunking-the-proximal-origin-of-sars-cov-2-claiming-covid-19-wasnt-from-a-lab/

  Tu jest opisane jak można zrobić w laboratorium tak by wyglądało jak by z natury.

  Covid-19 nie ma pewnego testu, jest na poziomie 50% dokładny. We Polnocnych Włoszech jest zanieczyszczenie, dużo starszych ludzi z problemami związanymi z bardzo zanieczyszczonym środowiskiem. A wiec ludzi którzy kusz maja choroby. Dopada ich grypa i koniec.

  https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-03-18/99-of-those-who-died-from-virus-had-other-illness-italy-says

  Pytanie: Czy umarli z grypy czy z już istniejącej choroby ?

  Tak ze jest Pandemia ale nie taka jak w 1918.

 9. Piskorz said

  re 7 , że zmarła z powodu wirusa” …Dobrze, że naszego, zmarłego klika dni temu. Brunnera, nie podciągnęli pod wirusa koronnego..

 10. sanning said

  Armia włoska transportuje zwłoki ofiar na wirusa korone.

 11. sanning said

  Koronawirus: sytuacja w Bergamo – od drzwi do drzwi 17.03.2020.

 12. Antymon said

  Znalazłem w sieci poważny artykuł naukowy na temat zachorowań i śmiertelności na grypę we Włoszech w latach 2013-17:

  https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1201971219303285#tbl0010

  Nie przeczytałem całości, bo zajęłoby mi to mnóstwo czasu, ale po przejrzeniu tekstu i przeszukaniu go pod kątem określonych słów dowiedziałem się, co następuje:

  Statystyki obliczano dla sezonów od jesieni do wiosny, tj. od 42. do 17. tygodnia każdych dwóch kolejnych lat w badanym okresie.

  Łączna liczba zachorowań na różne odmiany grypy we Włoszech w badanych sezonach wynosiła od 4,5 mln do 6,3 mln osób.

  Śmiertelność wynosiła od 20 do 25 tys. osób na sezon i miała tendencję rosnącą, głównie ze względu na starzenie się populacji (najwięcej zgonów miało miejsce w grupie 65+).

  25 tys. zgonów na sezon (ok. 180 dni) to jest ok. 140 osób dziennie. Średnio. Teraz epidemia COVID we Włoszech trwa od początku lutego, czyli ok. 50 dni. Zmarło ok. 4000 osób, czyli 80 dziennie.

  Być może coś pomyliłem lub czegoś nie zrozumiałem, bo – jak wspomniałem – przejrzałem artykuł pobieżnie. Jak ktoś ma ochotę, to niech czyta, sprawdza i mnie poprawi.

 13. Corona wirus czy też…grużlica wyjątkowo agresywna?Kuba już posiada leki,które w Chinach są produkowane.Amen.

 14. zofia said

  GUS dane dotyczace zgonow

  2016 – 388000
  2017 – 403500
  2018 – 414000
  2019 – 410000

  Uwaznie trzeba sprawdzic jaka bedzie smiertelnosc w 2020r o ile wzrosnie z powodu Koronowirusa ?
  W jakiej kondycji beda rodziny jezeli nie bedzie pieniedzy na oplaty, jedzenie… bo rodzice musza siedziec w domu zeby wirus ich nie zarazil?

 15. revers said

  re10

  a inna armia wyzwolencza usej wjezdza sobie do portu wloskiego Pescara, podobne sceny byly w Hamburgu i jak nigdy nic udaje sie na wschodnie wojny i poligony

  film z dzisiejszego poranka w porcie Pescara 🇮🇹. Tak jest we Włoszech portach.

  Podczas gdy media bombardują nas, mówiąc nam, żebyśmy zostali w domu we Włoszech 🇮🇹 „Defender Europe 20” rozpoczęła się!
  Kiedy napisałem to kilka dni temu, pomylono mnie za wariatkę, trolla i panikę….

  20 tysięcy amerykańskich żołnierzy uzbrojonych w czołgi, 🚁, samoloty, przylatuje do Włoch i Europy, aby dołączyć do 17 000 już obecnych w 🇪🇺!

  I to chce, żebyśmy myśleli, że chodzi o próbę!?!?
  Próby czego?
  Dlaczego nie zmienili daty tak zwanej próby?
  Trzeba powiedzieć, że to naprawdę idealny moment na próbę!
  Wisienka na torcie, pojawiają się z największym wojskowym wojskowym od 25 lat i to tylko do ćwiczenia??

  Jeszcze jedno. Dlaczego prezydent o tym nie mówi? Jeśli prezydenci jeszcze o tym nie mówią, oczywiście media też nie!
  Czy przyjdą w maskach, czy będą „odporni”?

  Svpl, przestańmy być lobotyzowany przez tych władzę! 🐑 🐑 🐑 🐑 🐑 🐑 🐑 🐑 🐑 🐑

  Tak, zagrożenie ⚠ ☣️ #coronawirus istnieje, ale czy to nie jest stworzone, aby przygotować nas na coś innego?

  Żeby wydostać się z domu, trzeba mieć pozwolenie. (jak we Włoszech. Nie, nie, nie, nie
  Potem poprosi nas o posterunki wojskowe i cofną zgodę.

  Ale w międzyczasie nasze umysły są zajęte przez koronawirusa…

  Otwórzmy oczy i zjednoczmy się na to, co będzie dalej…

  Tiziana

 16. Siekiera_Motyka said

  Ad. 4 – Czytając relacje z Włoch dowiedziałem się że w Bergamo miastowe KREMATORIA mogą poradzić sobie tylko z 25 zwłok na dzień. Widocznie technologia jest za bardzo zaawansowana od lat wojennych 😉

 17. Piotr Podgórni said

  W 2018r odczytano heretycki list pasterski o Duchu Św. Był on ponownym ukrzyżowaniem Jezusa Chrystusa a skoro ukrzyżowano tego, który jest Prawdą to dziś mamy epidemię kłamstwa. Covid-19 nie istnieje fizycznie, jest duchem, duchem kłamstwa. Tam gdzie ogłoszono zarazę ogłoszono jego panowanie a tam gdzie panuje zaraza zaraza rządzi. Ta zaraza wymago ofiar i oszuka każdego, który w nią uwierzy. Białe kitle, które uwierzyły zarazie nie leczą już chorych na różne choroby tym samym powiększając daninę złożoną zarazie. Ale zaraza domaga się więcej ofiar dlatego wysyła się wojsko na ulicę. Defender jest programem antywirusowym a ludzie dla tych, którzy rządzą w imieniu zarazy tymi wirusami mającymi być złożone w ofierze zarazie.

 18. NICK said

  P. Piotr.
  Lubię podteksty. 🙂 .
  Zwłaszcza dobre.

 19. Maya said

  «Wszystko jest fałszem, a fałsz jest wszystkim…»

  http://ram.neon24.pl/post/153871,koronawirus-upiorny-fortel-fobokracji

 20. sanning said

  Chiny /sojusznik Rosji/, aby umocnić stosunki handlowe z Włochami podpisały kilka miesięcy
  temu wzajemny traktat (umowa reguluje stosunki handlowe w basenie Morza Śródziemnego).

  Podpisując traktat, władza Ameryki nad Włochami jest znacznie mniejsza, ale nie bez znaczenia.
  Oczywiście od momentu sojuszu Chin z Włochami dochodzi do eksplozji wirusa koronowego, który zaczyna niszczyć i najbardziej paraliżować Włochy i Chiny.

  Chiny i Rosja od lat są niekwestionowanymi przeciwnikami handlu USA, ponieważ ich znaczenie znacznie
  zmniejsza monopol dolara na rynku światowym i w porównaniu ze Stanami Zjednoczonymi, prowadzi
  do znacznych strat gospodarczych i geopolitycznych.

  Od pewnego czasu Ameryka robi wszystko, aby sprowokować Rosję do sankcji handlowych i prowokacji wojskowych
  przeciwko Syrii, Iranowi, Ukrainie i wszystkim, co wpływa na jej interesy handlowe i geopolityczne.

  Podczas gdy obywatele świata w Europie, Chinach i we Włoszech są rzutowani na wirusa koronowego oczami i uszami.
  W tym czasie Ameryka decyduje się kontynuować sprowadzanie swoich wojsk na rosyjską granicę bez żadnych problemów!

  Zjawisko „wirusa koronowego” jest użytecznym narzędziem do rozpraszania uwagi i przygotowywania
  dużej części obywateli świata na coś ważniejszego, co w tym przypadku nie ma nic wspólnego z rozwiązaniem wirusa.

  Drodzy dziennikarze, politycy i obywatele, wasz globalny system geopolityczny załamuje się na waszych oczach.

  Coś się dzieje i nie chodzi o teorię spiskową, ale o fakty geopolityczne, które można sprawdzić w dowolnym momencie
  w 7 krajach europejskich. To jest temat, który powinien zadać media, aby dowiedzieć się,
  o kryje się za zasłoną dymną wirusa korony!

 21. sanning said

  Bundeswehr kończy „Defender Europe 20”. 18.03.2020 12:59 Uhr – Hamburg Journal

  „Z powodu dalszego rozprzestrzeniania się wirusa koronowego w Niemczech Bundeswehra anulowała
  swój udział w ćwiczeniu wojskowym NATO „Defender Europe 20”.
  Federalne Ministerstwo Obrony w Bonn powiedział w połowie marca, że ponoszą szczególną odpowiedzialność
  za zdrowie żołnierzy i ludności cywilnej. Bundeswehr zamierza nadal wspierać partnerów NATO,
  którzy nadal uczestniczą w ćwiczeniu na mniejszą skalę.”

  .https://www.ndr.de/nachrichten/hamburg/Coronavirus-Bundeswehr-beendet-Defender-Europe-2020,defender114.html

 22. markglogg said

  ad @12 Antymon obliczył:

  obliczył:
  (We Włoszech) 25 tys. zgonów na sezon grypy (ok. 180 dni) to jest ok. 140 osób dziennie. Średnio. Teraz epidemia COVID we Włoszech trwa od początku lutego, czyli ok. 50 dni. Zmarło ok. 4000 osób, czyli 80 dziennie.

  To jest BŁĘDNE UŚREDNIENIE.

  Dlaczego? Przed 50 dniami we Włoszech były POJEDYNCZE zgony na COVID-19, wczoraj takich zgonów było już PONAD SZEŚĆSET. Jeśli ta tendencja geometrycznego (jak pamiętam ze szkoły przed 60 laty) wzrostu się utrzyma przez następne DWA TYGODNIE to będzie prawdziwa NARODOWA KATASTROFA. Podobnie w Hiszpanii i w SZWAJCARII.

  Pozdrowienia, MG

  —————
  Tylko nie wiemy, czy ci ludzie zmarli „na koronowirusa”, czy z innych powodów.
  Admin

 23. markglogg said

  Ad @20 Sanning się dopytuje

  O CO CHODZI?

  Ponoć to była próba „zwalenia” obecnego przezydenta Chin, przy pomocy (asystowanego ewidentnie z USA) SPISKU lokalnych władz prowincji Huawei (ok. 60 mln mieszkańców)

  Cytuję za sobą na https://wiernipolsce1.wordpress.com/2020/03/20/cala-europa-przeciw-tylko-polacy-ignoruja-zagrozenie/#comments :

  Jeszcze jedno SKOJARZENIE: akurat pod zdjęciem US Army lądującej w Niemczech 3 marca br. „filemon12345” na neon24 wzywa
  .https://www.voltairenet.org/local/cache-vignettes/L400xH300/Voltairenet-org_-_1_1_-486-7b551.jpg
  .
  //BOJKOT ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI POLSKI BOJKOT WYBORÓW//

  Toć to przecież EUROPĘ OKUPUJĄ „JANKESI” – jak to widać na obrazku powyżej. I ćwiczenia „DEFENDER EUROPE 2020” to kolejny element OKUPACJI EUROPY PRZEZ USA.

  Ci „nasi okupanci” w ogóle się nie przejmują pandemią COVID-19, którą sami rozpętali: najpierw w Chinach, sądząc że „wstrząśnięty” nią rząd CHRL się załamie (co się nie udało) potem w Iranie (co też nie „wstrząsnęło” tamtejszym rządem, pomimo kilku zgonów w jego szeregach) i w końcu w „miękkim podbrzuszu Europy” (Włochy, Hiszpania) niezbyt miłującym „panujących im łaskawie” Jankesów.

  (W Hiszpanii rządowym dekretem ZNACJONALIZOWANO wszystkie szpitale (sic!) No i tradycyjnie SUWERENNI Szwajcarzy też dostali ostro „po łapkach” ponad 4000 zakażeń w tym niewielkim kraju. (A super-bogaty Luksemburg, obok Islandii, to największe na świecie skoncentrowania zachorowań, liczonych w stosunku do całej populacji – odpowiednio 773 i 967 zakażonych osób na milion; w Polsce tylko 10).

  A tytułem tzw. „backfire” dostają w dupę i same US-RAKI: w stanie Nowy Jork już ponad 5000 nowych zakażeń COVID-19.

  Natomiast „Ludowe Chińczyki”, zamiast się korzyć przed PANEM ŚWIATA (hebr.ADON OLAM) wysyłają do Włoch, Hiszpanii i Polski bezpłatną pomoc medyczną: takie mają nadwyżki tych materiałów.

  Czytać więcej na ten temat: „COVID-19: AMERYKAŃSKI NOWOROCZNY „DAR 2020” DLA „POGAŃSKICH” NARODÓW” http://markglogg.eu/?p=3040

  Tutaj tylko wskażę, że najlepszy na świecie znawca koronowirusów typu SARC, pani Prof. Zhengli Shi, szef laboratorium w Wuhan dostała, w ostatnich latach dwa AMERYKAŃSKIE GRANTY, w łącznej wysokości 1 mln 200 tys $, właśnie na prace nad koronowirusem „pochodzącym od nietoperza”

 24. Antymon said

  ad 22 Markglogg

  Liczba zgonów może nadal rosnąć, ale może również zacząć spadać. Faktycznie trzeba poczekać do wygaśnięcia epidemii i policzyć za cały okres.

  Niemniej jednak średnia liczba 140 zgonów dziennie na „zwykłe” choroby grypowe we Włoszech w latach 2013-2018 jest dla mnie, laika w tej dziecinie, zaskakująco duża. To średnia za cały sezon, co oznacza, że musiały być dni, w których zmarło np. 300 osób. Gdyby media to nagłaśniały w odpowiedni sposób, też mogłyby wywołać stan powszechnego strachu.

 25. NICK said

  Ludziki.
  Granice, we końcu, zamykają.
  Sanniing..
  Nie ma sojuszy.
  Są granice.
  Naturalne.

  Naturalne.
  Jak Bug.
  Jak Karpaty.
  Jak Nysa z dwóch wzięta.

  Jak miasto Donbas.
  Jak Krym.

  [rzym jest pochłonięty]

 26. Stanisław Potocki said

  Kilka dni temu wrzuciłem pod jednym z artykułów filmik pokazujący ujęcia z miejsc epidemii w Chinach,Włoszech i Iranie. Przewracający się chorzy ludzie,zajmujący się nimi ludzie w maskach i kombinezonach. Ale prawda jest taka,że sam nie wiem co o tym myśleć. Wszystko to wygląda bardzo dziwnie i podejrzanie. Tylko jak wytłumaczyć to,że ta panika ma miejsce prawie na całym świecie? Prawie wszystkie rządy i media uczestniczą w jej nakręcaniu. Czy możliwe,że to jest w jakiś sposób skoordynowane? Kto to wywołał i komu zależy na takim „resecie” światowej gospodarki?

  —————
  Są dwa elementy:
  1. Koordynacja
  2. Głupota mas ludzkich.
  Admin

 27. Marek said

  Kto to wywołał i komu zależy na takim „resecie” światowej gospodarki?
  ===
  Jak to kto?
  Ci, którzy mają w swoich łapach 90% całego bogactwa planety Ziemia. I ciągle im mało.
  Skoro majątyle bogactwa , to mają również swoich zarządców i media pod kontrolą.
  Pan chyba nie uważa, że jakiś Juda z Mateuszkiem jest suwerennym władcą.
  I tysiące im podobnych Judaszów Mateuszkowych.

 28. bryś said

  Zapominacie że inne choroby nie zniknęły. A jest ich w piii…p. I żeby było to wiarygodne, powinny być pełne statystyki, czy ktoś za pomoca księgowości nie dokonuje przesunięć. Mamy w 2018 500 zgonów z powodu grypy i zero z wirusa covid, w 2020 500 zgonów z covid a 0 z grypy. A żeby zrobić panikę wystarczy opóźnienie w sezonie grypowym czy w kostnicy, czy z pogrzebami na 3 dni i już się zaczną trumny piętrzyć.

  No ale kto z nami tak będzie rozmawiał. Siedź w domku, a my się tobą zajmniemy, kochanienńki.

 29. bryś said

  A i jeszcze dzięki zamieszaniu w służbie zdrowia trzeba uwzględnic może dodatkowe zgony z powodu trudności do innych zabiegów i planowanych operacji.

  No i stres. Stres zabija…(podobno)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: