Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Wolne tematy (35 – 2018)

Posted by Marucha w dniu 2018-05-10 (Czwartek)

Przyjaciel Polski, amerykański prezydent Trump, nasrał Polakom w twarz. Trzeba będzie jeszcze głębiej wejść mu w dupę i jeszcze bardziej szczekać na Putina.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2018/05/06/wolne-tematy-34-2018/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2018/05/14/wolne-tematy-36-2018/

Gajowy Marucha

Komentarze 242 do “Wolne tematy (35 – 2018)”

 1. W godzinach nocnych rozpoczęła się konfrontacja pomiędzy Syryjską Armią Arabską a Siłami Obronnymi Izraela. Syjonistyczne wojsko około godziny pierwszej w nocy rozpoczęło atak na syryjskie cele, podając za pretekst rzekomą agresję Iranu na izraelskie pozycje na Wzgórzach Golan, natomiast syryjska armia informuje o dziesiątkach zestrzelonych pocisków swoich przeciwników. Jednocześnie kolejny izraelski atak na Syrię został wykorzystany przez dżihadystów, którzy rozpoczęli swoją własną ofensywę.

  Izraelskie wojsko o godzinie pierwszej w nocy czasu damasceńskiego ostrzelało pozycje Syryjskiej Armii Arabskiej (SAA) w mieście Al-Bas, znajdującym się przy granicy Syryjskiej Republiki Arabskiej z Libanem i Izraelem. Syryjskie wojsko odpowiadając na syjonistyczną agresję wystrzeliło z kolei pociski w izraelską bazę wojskową na okupowanych Wzgórzach Golan. Koło godziny drugiej syjonistyczne lotnictwo zbombardowało z kolei cele w południowym regionie Damaszku, przy czym syryjska obrona przeciwlotnicza strąciła część rakiet.

  Godzinę później doszło do kolejnego izraelskiego aktu agresji, którego celem były również cele w południowym Damaszku. Niedługo potem SAA po raz kolejny zareagowała na syjonistyczne prowokacje, ponownie wystrzeliwując pociski na wybrane cele na Wzgórzach Golan. Jednocześnie izraelskie ataki po raz kolejny uruchomiły operujących na terenie Syrii dżihadystów, którzy uaktywnili się w regionie położonego nieopodal Wzgórz Golan miasta Al-Kunajtira.

  Izraelskie władze twierdzą, że ich atak był odpowiedzią na działania elitarnych irańskich jednostek operujących w Syrii, które miały ze środy na czwartek wystrzelić około dwudziestu pocisków na pozycje syjonistycznej armii na Wzgórzach Golan. Izraelski minister obrony narodowej Awigdor Lieberman wyraził jednocześnie nadzieję, że po atakach podporządkowanych mu sił zakończył się rozdział, jakim były niepotwierdzone jeszcze irańskie działania przeciwko syjonistycznym wojskom.

  Rosyjski resort obrony narodowej poinformował z kolei, że 28 izraelskich samolotów wystrzeliło około sześćdziesięciu rakiet ziemia-powietrze oraz dziesięć ziemia-ziemia, a syryjskiej obronie przeciwlotniczej udało się przechwycić ponad połowę z nich.

  Na podstawie: sana.sy, almasdarnews.com, presstv.com, dziennik.pl.

 2. Kapłani religii holo nie odpuszczą nikomu. 89-letnia Ursula Haverbeck, nazywana przez niemieckie media „nazistowską babcią” trafiła za kraty. Kobieta miała się zgłosić w celu odbycia kary za „negowanie Holokaustu”, ale jak twierdzą demoliberalne media „ukrywała się w swoim domu”.

  Ursula Haverbeck w październiku 2017 r. usłyszała wyrok za „podżeganie do nienawiści i kwestionowanie nazistowskich zbrodni”. Sąd zdecydował, że kobieta ma spędzić dwa lata w więzieniu. 89-latka miała sama zgłosić się służbom w celu odbycia kary, jednak tego nie zrobiła. Śledczy namierzyli Haverbeck w poniedziałek 7 maja w jej domu w miejscowości Vlotho. Została aresztowana i natychmiast przewieziona do więzienia.

  Odważna staruszka publicznie twierdziła, że „Holokaust jest największym i najbardziej trwałym kłamstwem w historii”. Według niemieckiego prawa każdy, kto „publicznie popiera, neguje lub bagatelizuje masowe mordowanie Żydów”, może zostać skazany na maksymalną karę pięciu lat pozbawienia wolności.

  W liberalnych społeczeństwach można nie wierzyć w Boga, ale kto nie wierzy w „Holocaust”, ten od razu pozna karzącą rękę demokracji.

  Solidarität mit Ursula Haverbeck!

  Na podstawie: nacjonalista.pl

 3. MatkaPolka said

  Rada Ochrony praw człowieka ONZ – DOMAGA SIE od rządu Polski UWOLNIENIA PISKORSKIEGO

  20 kwietnia 2018 r. Grupa robocza ds. Aresztowania arbitrażowego Rady Praw Człowieka ONZ podjęła przełomową rezolucję, do której Fort Russ uzyskał wyłączny dostęp przed jej oficjalnym wydaniem.Oficjalny dokument opinii ONZ „WGAD / 2018 / POL / OPN nr 18/2018” głosi, że uwięzienie polskiego działacza i uczonego zamieniło więźnia politycznego, dr. Mateusza Piskorskiego, w arbitralność i naruszenie międzynarodowego prawa człowieka i prawa obywatelskie. Dokument wzywa więc rząd polski do natychmiastowego uwolnienia Piskorskiego i zapewnienia mu odpowiednich odszkodowań

  Grupa robocza ustaliła, że „Mr. Działania Piskorskiego wyraźnie mieszczą się w granicach wolności słowa i wypowiedzi oraz wolności pokojowych zgromadzeń i zrzeszania się, chronionych artykułami 19 i 20 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka … „(punkt 45), oraz że” jego pozbawienie swoboda jest zatem arbitralna „(punkt 48).

  Z uwagi na to pogwałcenie praw Piskorskiego, Grupa Robocza „pragnie podkreślić, że w przyszłości nie powinien odbywać się proces Pana Piskorskiego” (punkt 49). W raporcie zauważono jednak, że „nie ma widocznego końca w ciągłym odnawianiu aresztu przedprocesowego pana Piskorskiego i chociaż jego zatrzymanie jest co trzy miesiące poddawane regularnej kontroli, jest on skutecznie zatrzymywany na czas nieokreślony” (punkt 50 ).

  Odnosząc się do charakteru „sprawy” i zarzutów wobec Piskorskiego, dokument potwierdził również, że polski rząd „nie dopuścił pana Piskorskiego i jego prawników do sprawiedliwego dostępu do informacji niejawnych” (punkt 53) i że „Pan Prawo Piskorskiego do przedstawienia obrony zostało naruszone, ponieważ mógł on uczestniczyć tylko w niektórych przesłuchaniach dotyczących jego tymczasowego aresztowania „(punkt 54).

  Podsumowując, grupa robocza Rady Praw Człowieka ONZ ds. Arbitralnych zatrzymań oceniła, że „odpowiednim środkiem zaradczym byłoby natychmiastowe zwolnienie pana Piskorskiego i nadanie mu wykonalnego prawa do odszkodowania i innych odszkodowań zgodnie z prawem międzynarodowym” (punkt 60), oraz wzywa rząd polski do „zapewnienia pełnego i niezależnego dochodzenia w sprawie okoliczności dotyczących arbitralnego pozbawienia wolności pana Piskorskiego oraz do podjęcia odpowiednich działań przeciwko osobom odpowiedzialnym za łamanie jego praw” (punkt 61).

  .https://www.fort-russ.com/wp-content/uploads/2018/05/Screen-Shot-2018-05-10-at-15.57.42.png

  .https://www.fort-russ.com/wp-content/uploads/2018/05/Screen-Shot-2018-05-10-at-15.57.50.png

 4. MatkaPolka said

  On April 20th, 2018, the Arbitrary Detention Working Group of the United Nations’ Human Rights Council adopted a groundbreaking resolution to which Fort Russ has gained exclusive access ahead of its official release.

  This official UN opinion document, “WGAD/2018/POL/OPN No. 18/2018”, declares the imprisonment of the Polish activist and scholar turned political prisoner, Dr. Mateusz Piskorski, to be arbitrary and in violation of international law on human and civil rights. The document thus calls on the Polish government to immediately release Piskorski and afford him appropriate reparations.

  Rada Ochrony praw człowieka ONZ – DOMAGA SIE od rządu Polski UWOLNIENIA PISKORSKIEGO

  https://www.fort-russ.com/2018/05/breaking-un-demands-poland-release-political-prisoner-mateusz-piskorski

 5. VAV said

 6. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Po podpisaniu ustawy S. 447 / H.R. 1226 przez Trumpa powinna wyjść do ludzi Joanna Szczepkowska i powiedzieć: „Proszę państwa, 10 maja 2018 roku skończył się w Polsce proamerykanizm”.

  Jak pamiętam, jakie jeszcze 15, a nawet 10 lat temu były proamerykańskie nastroje w Polsce, a jakie są teraz, to trudno sobie wyobrazić jakie będą za kilka lat, po tym, jak USA zaczną naciskać w sprawie tej ustawy. Gdy jakieś 10 lat temu zacząłem się orientować co jest grane na świecie i zaczęły mi się zmieniać dotychczasowe proamerykańskie poglądy, to była to wówczas rzadkość. Dziś, biorąc pod uwagę to, co wylewa się z netu, mój antyamerykanizm można uznać za umiarkowany. W końcu ludzie zaczynają się orientować, że „nasz największy sojusznik” to w rzeczywistości okupant, eksploatator i krzywdziciel.

  ——-
  Nic podobnego nie będzie mieć miejsca. Polacy to durnie.
  Admin

 7. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  .https://www.youtube.com/watch?v=HNJilJYtDE0
  10 maja 2018 to już się w Polsce skończyło.

 8. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  @7
  Napisy w prawym dolnym rogu.

 9. semperparatus said

  No…widze gospodarzu,że wprowadzasz cenzurę…kasujesz niewygodne posty…postępujesz tak samo jak ci których tak potępiasz…żałosne…

  ——–
  Czy Pan nie wie, że WordPress SAM moderuje pewne wpisy, zanim je nawet ujrzę?
  Admin

 10. gość said

  Czy ktoś jeszcze pomyślał, że żydowski Izrael działa przeciw Rosji?

  Premier Izraela na Defiladzie Zwycięstwa w Moskwie

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805097925178-Netanjahu-Izrael-Moskwa-Defilada-Zwyciestwa/

 11. semperparatus said

  Rozumiem…zwracam honor…

 12. Joannus said

 13. gość said

  Musisz to wiedzieć(308)Odpowiedź doktora Czerniaka na nagonkę i zarzuty cz.1

  .https://youtu.be/SSHUnXm3BEc

 14. Marucha said

  Re 10:
  Nie wyciągajmy daleko idących wniosków z symboliki.

 15. Judasz said

  Jak rozwiązać problem antysemityzmu w Polsce w 4 minuty https://www.youtube.com/watch?v=gCvUtPMaimo

 16. osoba prywatna said

  Polska nie powinna rezygnować z Iranu. Według Winnickiego jest ważniejszy od Izraela
  https://wiadomosci.wp.pl/polska-nie-powinna-rezygnowac-z-iranu-wedlug-winnickiego-jest-wazniejszy-od-izraela-6249967755228801a

 17. Zerohero said

  „Przyjaciel Polski, amerykański prezydent Trump, nas*** Polakom w twarz. Trzeba będzie jeszcze głębiej wejść mu w d*** i jeszcze bardziej szczekać na Putina.”

  Kilka lat temu była prowokacja. Ktoś podawał się za kontakt u szejka i oferował polskim modelkom 20tys złotych za zjedzenie kału wypadającego prosto z tyłka pana szejka. Zgłosiły się chętne.
  Różnica między polactwem a tymi „modelkami” jest taka, że „modelkom” za jednego strzała trzeba było jednak sporo zapłacić, natomiast polactwo jeszcze płaci za przywilej połknięcia USraelskiego kupsztala.

  PS. Rozróżniam między Polakami a polactwem. Polacy stanowią mniejszość etniczną w kraju zamieszkanym przez polactwo, Ukraińców i Żydów.

 18. osoba prywatna said

  Z jego firmy pochodziła czarna skrzynka tupolewa. We wtorek zginął w katastrofie
  http://niezalezna.pl/224244-z-jego-firmy-pochodzila-czarna-skrzynka-tupolewa-we-wtorek-zginal-w-katastrofie

 19. Joannus said

  Ad 10
  Gość nic nie wie wie co jest grane, poza widzianym obrazem z ekranu.

 20. osoba prywatna said

  Koszmarna zbrodnia – kościół obrzucony granatami podczas mszy. Wśród zabitych jest ksiądz
  http://niezalezna.pl/224084-koszmarna-zbrodnia-kosciol-obrzucony-granatami-podczas-mszy-wsrod-zabitych-jest-ksiadz

 21. gość said

  @Pan to uważa za symbolikę?

  http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/143667,el-miurid-wyniki-spotkania

 22. gość said

  Joannus said
  2018-05-10 (czwartek) @ 18:58:59

  Ad 10

  Gość nic nie wie wie co jest grane, poza widzianym obrazem z ekranu.
  ————————–
  Skąd Joannus wie, co gość ma w głowie ?

 23. Joannus said

 24. gość said

  Karoń i Rola o podpisaniu przez Trumpa aktu. 447, co dalej z Polską i śnie Gadowskiego!

  .https://youtu.be/MMq4RdGq1IY

 25. Lily said

  Re 23;Joannus.
  Aktor,gra wyznaczona mu role,a scenariusz pisze ktos inny.
  „Wszedzie mamy swoich ludzi”,Szymon P.
  W miejsce”mamy”,wpisz wstawiamy.

 26. Czerwiec said

  http://www.presstv.com/Detail/2018/05/10/561246/Syria-Israel-Golan-Heights
  http://www.presstv.com/Detail/2018/05/10/561267/Rouhani-Erdogan-Iran-Deal-US

  https://theiranproject.com/blog/2018/05/04/iranian-world-leaders-answer-to-netanyahus-jcpoa-accusations/
  https://theiranproject.com/blog/2018/05/10/mp-rocket-attack-on-israel-conducted-by-syria-not-iran/

  http://parstoday.com/en/news/middle_east-i84246-saudi_led_raids_kill_more_yemenis_including_2_whole_families

  http://www.araweelonews.com/whats-the-saudi-modernization-all-about-shocking-information-revealed/

  http://lnews.shafaqna.com/rss/EN/US/136684

  https://www.rt.com/news/426412-orban-christian-values-eu-hungary
  https://www.rt.com/op-ed/426351-us-free-speech-mccarthyism/

  http://shiapost.com/2018/05/04/32-buses-carrying-terrorists-from-southern-damascus-prepared-to-leave-for-northern-syria/

  http://www.thebaghdadpost.com/en/story/15548/What-is-the-fate-of-foreign-ISIS-terrorists-in-Iraq

 27. Lily said

  Re 23;Joannus
  Wpisz w wyszukiwarke Ron Masak i
  popatrz na zdiecia po prawej stronie ekranu.
  Postaraj sie zobaczyc wszystkie.

 28. http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/michalkiewicz-to-prawdziwy-koniec-ii-wojny-%c5%9bwiatowej-%e2%80%93-polacy-zap%c5%82ac%c4%85-%c5%bcydom-za-niemieckie-zbrodnie/ar-AAx3IP0?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP

  MICHALKIEWICZ: TO PRAWDZIWY KONIEC II WOJNY ŚWIATOWEJ – POLACY ZAPŁACĄ ŻYDOM ZA NIEMIECKIE ZBRODNIE

  Prezydent Trumpf podpisał Uchwałę 447 w Odpowiedzi na mój Jutrzniejszy post 33 https://marucha.wordpress.com/2018/05/09/hieny-cmentarne-z-holocaust-industry//, ponieważ ja jestem – a przynajmnuej byłem – najbardziej poczytnym blogerem w USA. Michalkiewicz zaś KWICZY, że Polska zapłaci Żydom za ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL Wehrmachtu z Białegostoku, na podsatwie którego zamordowano 300 tysięcy aktywnych KOMUNISTÓW (Komisariat Żydowstwa Rzeszy; Szwajcarski Czerwony Krzyż) a 6 milionów wygnano do USA.
  Ponieważ Uchwała 447 została wydana przez Gułagsów i Holokaustów więc należy Policzyć, ILU TYCH HOLOKAUSTÓW I GUŁAGSÓW JEST W USA. Asz mówilmi, że Gułagsi jechały do USA w wieku PRZEDDOKTRYNALNYM więc ważnym jest ILU TYCH GUŁAGSÓW taka Ukrainka, Polka czy Mniejszośćiówka Etniczna mogła urodzić, bo jechali tylko CHŁOPCY, gdyż dziewczynki były potrzebne na rodzenie Pilnowaczy Niewolników Folwarku Rotszyldów. Więc niech Michalkiewicz przestanie Kwiczeć i policzy, ILU HOLOKAUSTÓW I GUŁAGSÓW JEST W USA, i jak oni rządzą przez swe Kartoteki w Moskwie ???
  Polska nie będzie płacić ani za ANTIKOMUNISTISCHBEFEHL ani za mapę Kirka Douglasa. We wczesnej młodości widziałem film ŻOŁNIERZE, który kończy się bardzo długim szeregiem mułów znoszących ciała amerykańskich żołnierzy z Monte Casino. Amerykański reporter frontowy przyglada się im i ROZPOZNAJE Kirka Douglasa. Poruszony podchodzi do muła, idzie z nim i głaszcząc ciało mówu tragicznie A TAKI BYŁ DOBRY ŻOŁNIERZ.
  Nie przypuszczałem, że Żyda Chazarskiego zagra Donald Trumpf.

 29. Boydar said

  To chyba dla mnie za skomplikowane, ale zamieszczam, może ktoś inny skorzysta

  http://slav.neon24.pl/post/143634,syjonistyczne-przejecie-usa-45-zadeklarowanych-celow

 30. Czerwiec said

  https://www.shiitenews.org/index.php/middle-east/item/34361-for-first-time-in-decades-israel-comes-under-attack-by-tens-of-rockets-from-syria

  https://www.shiitenews.org/index.php/iraq/item/34251-iraq-15-daesh-fighters-including-female-leader-arrested-in-mosul

  https://sana.sy/en/?p=137008

  https://www.islamicinvitationturkey.com/2018/05/10/for-first-time-in-decades-israel-comes-under-attack-by-tens-of-rockets-from-syria/
  http://www.defapress.ir/en/news/70113/come-to-the-knees-of-the-zionist-regime-from-the-blessings-of-the-holy-defense
  http://www.defapress.ir/en/news/70103/over-120-daesh-terrorists-killed-in-southern-damascus

  http://www.irna.ir/en/News/82910844
  Syria: Damascus seriously repels Zionist aggression

  Damascus, May 10, IRNA – Syrian Deputy Foreign Minister Faisal Mekdad said on Thursday that Damascus is ready to seriously deal with the Zionist aggressions.

  http://www.irna.ir/en/News/82911409
  https://sana.sy/en/?p=137004

  http://iran.timesofnews.com/syrian-army-tightens-noose-on-terrorists-in-al-hajar-al-aswad.html

  http://middle-east.timesofnews.com/like-a-tiger-hamas-leader-vows-strong-protests-at-gaza-rally.html

  http://www.syriatimes.sy/index.php/don-t-miss/36365-zionist-enemy-s-aggression-on-syria-a-response-to-terrorist-groups-defeat-foreign-ministry

  http://www.syriatimes.sy/index.php/don-t-miss/36363-new-zionist-aggression-a-futile-attempt-to-support-terrorism-army-general-command

  http://www.syriatimes.sy/index.php/don-t-miss/36355-military-source-syrian-air-defenses-confront-zionist-enemy-missile-aggression

  http://www.presidentassad.net/index.php?option=com_content&view=category&id=161&Itemid=471
  https://www.facebook.com/Mohamad.Abdo.AlIbrahim

 31. tay said

  To świetnie zorganizowana mafia na skale światowa, Rządzi tam min. 100 lat. Wyewoluowali od stawonogów, którzy przyszli z `lasa i sasa`. Ten Biby w centrum dowodzenia, w tle zachowek syfilny Lenin, w obelisku Baala, w centrum czerwonego Kremla, przed maszerująca silą Rosji, oddającą hołd potworom, niosącym portrety pomordowanych, przez tychże, Smuta. Ogłupienie totalne. Mądrzy Rosjanie to byli za Caratu. Tam teraz jak w Polsce, mniejszość w biedzie, Rosjan, reszta żydzi i mieszanka, którzy rządzą Rosja, na wzór mafijny.

  Żydzi ze wschodu tłuką się o wpływy, bogactwo, władze, wręcz istnienie, z żydami z zachodu, ot wszystko. Tak to jest jak się sięgnie po cudze, pomordują się jak wściekle psy. Ilu goim padnie nieważne.

 32. gość said

  https://pl-pl.facebook.com/robertwinnickipubliczny/videos/1882380585139870/

 33. gość said

  Apel Prezesa Ruchu Narodowego do Mateusza Morawieckiego

  Warszawa, 09.05.2018 r.

  Sz. P. Mateusz Morawiecki
  Prezes Rady Ministrów

  Szanowny Panie Premierze!

  Zerwanie przez USA porozumienia nuklearnego z Iranem oraz przywrócenie sankcji to fatalny sygnał dla bezpieczeństwa i stabilizacji na Bliskim Wschodzie.

  Niestety, jest to również świadectwo wzrostu i tak potężnych wpływów lobby izraelskiego w Waszyngtonie. Co za tym idzie, wobec trwającej nagonki środowisk żydowskich oraz izraelskich polityków, mediów i postaci życia publicznego na nasze państwo – są to również złe wieści dla Polski.

  Wojenne pogróżki na Bliskim Wschodzie dobiegają dziś przede wszystkim z Tel-Avivu. Tymczasem Iran, od którego w ostatnim czasie Polska odebrała znaczącą dostawę ropy naftowej, jest potencjalnie niezwykle korzystnym partnerem gospodarczym dla naszego kraju. Jest jednym z czołowych producentów ropy naftowej i gazu ziemnego, potężnym, otwierającym się rynkiem 80 milionów konsumentów oraz znaczącym importerem produkcji rolnej.

  Iran jest zarazem jedynym w regionie poważnym przeciwnikiem Izraela niezniszczonym przez zewnętrzne interwencje. Nawiązanie przez Polskę ściślejszych relacji z tym państwem będzie z tego powodu również istotnym sygnałem suwerenności i podmiotowości Polski w obszarze stosunków międzynarodowych.

  Dlatego imię pokoju, w imię polskich interesów gospodarczych, w tym zwłaszcza w kluczowej dla bezpieczeństwa państwa energetyce, ale także m.in. ze względu na kwestię bezpieczeństwa chrześcijan w regionie, Polska powinna wyraźnie zdystansować się do obecnej polityki Stanów Zjednoczonych oraz Izraela w tym zakresie.

  W polskim interesie leżą intensywne i życzliwe relacje z Iranem. Wzywam Pana Premiera do prowadzenia odważnej i roztropnej polityki państwa polskiego w tym zakresie.

  Robert Winnicki
  Poseł na Sejm RP
  Prezes Ruchu Narodowego

  http://ruchnarodowy.net/apel-prezesa-ruchu-narodowego-do-mateusza-morawieckiego/

 34. Rob said

  @21 Gość

  Czy Ty naprawdę nie rozumiesz tej sytuacji?
  Jak większość Polaków przywiązujesz wielkie znaczenie do pozorów.
  Właśnie takimi pozorami, gestami, symbolami łatwo urabia się Polaków.
  Jak te naiwne panienki jesteśmy zwodzeni przez różnego rodzaju zboczeńców.
  Wystarczy, że przyjedzie prezydent USA do Polski i powie: jesteście wspaniali, kocham Was i Polskę….
  I co z tego wynika? Nic! A nawet gorzej, zostaliśmy w ten sposób uwiedzeni i w związku z tym łatwi do wykorzystania.
  Wracając do obchodów w Moskwie.
  Kto na tym korzysta? Oczywiście, że Putin i Rosja.
  I cóż to kosztowało prezydenta Putina, żeby obok niego stanął premier Izraela? Nic.
  Natomiast ten fakt wpisuje się w rosyjski scenariusz i to w momencie kiedy „zachód” próbuje izolować Rosję.
  Większość Polaków nie rozumie jak się prowadzi politykę.
  Pamiętasz jak Turcy zestrzelili rosyjski samolot nad Syrią i jak się zachowała Rosja niedługi czas po tym?
  Putin ostrzegł Erdogana przed planowanym zamachem.
  Zastanów się dlaczego?
  Bo dla Putina liczył się interes Rosji przede wszystkim (w danym momencie to było najbardziej korzystne rozwiązanie dla Rosji).
  Polski prezydent nigdy by tak nie postąpił. Polak wystawby istnienie swojego narodu i państwa na wielkie ryzyko, żeby tylko
  zaszkodzić Rosji.
  Dmowski ujął to następująco:
  „Bardziej nienawidzą Rosję niż kochają Polskę”.
  To jest nasz polska wada: za dużo sentymentów, emocji, pseudo-honorowych postaw… za mało zimnej, racjonalnej kalkulacji.

 35. maximus7 said

  Dyskusje,..komentarze, i co dalej…
  starsi zaczęli juz otwarcie proces przejmowania naszej ziemi..mają wszystko zaplanowane na wiele lat do przodu..w szczegółach. .co my robimy. Nic..
  utrzymujemy obca,… ich władzę w warszawie. .ustanowiona zresztą za stalina.
  .biernie patrzylismy jak rozkradaja zaklady,..cały przemysł. ..co zrobiliśmy. .nic.
  nie wiemy nawet czy woda jest jeszcze nasza…inne zasoby …
  pozwolilismy żeby kilka milionów z nas musiało udać się na wygnanie..
  .teraz to juz tylko mozemy pogadać. ..bla..bla..bla..a oni..konsekwentnie robią swoje…za nasze pieniądze. .
  .juz nas nie ma…zrozumiałem to kiedy wiele lat temu zostałem zmuszony do wyjazdu…
  nic nie znaczymy…chociaż pocieszam się tym że nie tyko my… patrze jak amerykanów wzięli pod but…jak ich już też jawnie puszczają z torbami..Jak ta tutejsza szlachta w śmiesznych berecikach,..albo i bez się panoszy…I buduje swoje koszmarne palace…jak amerykanie juz zaczyaja ich bać. …Może jeszcze nie wszędzie ..stany są wielkie ale przez to jakże to jest absurdalne i żałosne

 36. Polski punkt widzenia said

  Niezwykle utalentowana Klaudia Kulawik – 10 lat temu podbiła swoim występem widzów popularnego show „Mam talent”. W programie tym, jako 11 letnia dziewczynka, brawurowo zaśpiewała, jakże trudną wokalnie, piosenkę Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat”.

  W Polsce ukończyła szkołę muzyczną w Katowicach (flet), dziś kontynuuje studia w Londynie na uczelni muzycznej (BIMM). Właśnie nagrała pierwszy autorski singiel „Follow me” – niebanalny tekst o miłości w stonowanej, subtelnej oprawie muzycznej i nadzwyczajny głos Klaudii, która wyrosła na piękną pannę … film nakręcono w Krakowie i w Szczawnicy.

 37. Rob said

  @33 Maximus7
  „utrzymujemy obca,… ich władzę w warszawie. .ustanowiona zresztą za stalina”
  Nie wiedziałem, że władza Kaczyńskiego i Morawieckiego została ustanowiona jeszcze za Stalina…

 38. provincjal said

  „„utrzymujemy obca,… ich władzę w warszawie. .ustanowiona zresztą za stalina”
  Nie wiedziałem, że władza Kaczyńskiego i Morawieckiego została ustanowiona jeszcze za Stalina…”
  Nie widzi pan tego na osi czasu, kogo stalin przywiózł na czołgach i usadowił na najważniejszych urzędach, do tej pory są na nich zasiedziali !

 39. Rob said

  @38 Provincjal
  Od tamtej pory wiele się zmieniło.
  Rozumując w ten sposób możnaby dojść do wniosku, że władza Putina pochodzi od Stalina.
  Tylko dlaczego Kaczyński i PiS nienawidzą Putina?
  Proszę tylko nie odpowiadać, że to taka gra.


 40. KAROŃ I ROLA O PODPISANIU PRZEZ TRUMPA AKTU 447, CO DALEJ Z POLSKĄ I ŚNIE GADOWSKIEGO!

  Karoń twierdzi i Powtarzał, że to co zrobił Trumpf jest GŁUPE. Wyobrażał sobie, że Trumpf ma refleks strtategiczny więc zastanawia się, kto go do tego ZMUSIŁ? To jest odrzucenie całej dotychczasowej cywlizacji prawnej na rzecz Gangsterstwa Politycznego. Nalega, żeby Polska ogłosiła, iż nie zamierza rezygnować z Cywilizacji Łacińskiej dla Gangsterstwa Politycznego.
  W początku 1990 r. prestiżowy francuski publicysta ekonomiczny zadał rządowi Mazowieckiego-Balcerowicza zasadnicze pytanie: GDZIE WY PANOWIE IDZIECIE – MOŻE DO KALKUTY??? Timur Kulawy szedł do Kalkuty, żeby zdobyć WYPŁACALNOŚĆ, ale został zaatakowany nad Worsklą przez Polaków i jego olbrzymie imperium Zawaliło Się, więc ja myślałem, że Mazowiecki z Balcerowiczem też idą do Kalkuty po WYPŁACALNOŚĆ. Okazało się jednak, że Mazowiecki z Balcerowiczem prowadzą Polskę do KONGA czyli żydowskich gangsterów politycznych Czombego i Mobutu, którzy teraz nazywają się DONALD TRUMPF.
  Żydowska Cywilizacja Kryminalna, którą Żydzi Podbili Świat, weszła w etap Gangsterstwa Politycznego, którym rządzi Izrael na sposów tajnych kont izrelaskich Eichmanna i Wallenberga. Śmiem twierdzić, że Trumpfa ZMUSIŁ do Podpisania Aktu 447 Pierdziel Rokefeler, który po utracie Rosji na rzecz Lobkowiców WALCZY o Europejski Izrael: Ukraina-Polska-Słowacja-Węgry-Rumunia. Karoń mówi: TU NIE CHODZI O PIENIĄDZE, ALE WŁADZTWO TERYTORIALNE – czyli że po stłamszeniu Polski taki los czeka Ukrainę, Slowację, Węgry i Rumunię, bo Czechy zostaną skonsumowane przez IV Rzeszę z granicą na Dolnej Wiśle i górnej Warcie z lat 963-67.
  Żydzi podbili świat kapitałem kryminalnym, który teraz jest Gangsterstwem Politycznym. Karoń boleje nad głupią milością Polaków do Anglosasów, która miała sens w XX wieku, kiedy Anglosasi musieli się rozprawić z II i III Rzeszą oraz Zweiązkiem Sowieckim, ale teraz Anglosasi zostali Pożarci przez Kapitał Kryminalny, który rządzi USA Holokaustem i Makabrycznym Holokaustem GUŁAGIEM.

 41. Boydar said

  O czym oni, kurwa, do nas rozmawiają ???

  https://gwiazdy.wp.pl/gromee-nie-przeszedl-do-finalu-eurowizji-nikogo-to-nie-dziwi-6250559943272577a

  A może wcale nie do nas; może jedni żydzi chcą delikatnie zwrócić uwagę innym żydom, że z promocją obrzydliwych parchów z”kraju nad Wisłą” nieco przegięli ?

 42. Boydar said

  https://www.o2.pl/artykul/david-goodall-przezyl–lata-i-postanowil-umrzec-naukowiec-poddal-sie-eutanazji-w-szwajcarii-6250322868811393a

  Niby naukowiec a jednak dureń, w dodatku bez wychowania. Kto go do nieba wpuści w obsranych butach ?

 43. andzia said

  re 39
  Nienawidzą Putina, bo takie są tryndy. Już Tusk się chwalił, że Polska została postawiona na pierwszej linii frontu przeciwko śmiertelnemu wrogowi Putinowi. To śmiertelne zagrożenie eksponował ostatnio w szczególności Macierewicz.
  Oczywiście cały okrągły stół to potomkowie komuchów poprzebierani w różne pióra. Macierewicz z ojcem Kijowskiego z KOD-u w młodości działali w jednej organizacji. Kruk krukowi oka nie wykole. Ich jedynym celem jest jak najwięcej się nachapać. Patriotyzm to dla nich abstrakcja. Dlatego śmieszą mnie entuzjastyczne cytowania tzw. „mocnych wypowiedzi” polytyków. Chlapać ozorem każdy może.

 44. revers said

  re42

  Nie szukaj pan daleko, bo w budynku sejmu zainstalowaly sie panie z niepelnosprawnymi dziecmi ktore chca popelnic samobojstwo, lub sa zyczyliwsi ktorzy daja rade matkom zeby pojechaly do Holandii, tam eutanazja legalna.

  A o Szwjcarskich eutanazyjnych dobrodziejach mozna bylo uslyszec juz w 2010 roku w Polskim Radio Plus gdzie publicznie pelna entuzjazmu pani emancypatka wprost nie mogla wyjsc z podziwu jaki to wysokcywilizowany kraj ta Szwajcaria gdzie mozna popenic sepuku eutanazacyjne na zyczenie.

 45. andzia said

  Elity III RP to tylko mafia https://www.youtube.com/watch?v=NmaH6wWoX_w

 46. bogo22 bogo22 said

  biale zawsze pod czerwienia…!
  biale, robi ilosc, czerwien jakosc…!

 47. nnn said

  Ponieważ żydzi dziedziczą pochodzenie po matce , a dziedziczenie odbywa się po linii mitochondrialnej .Wykonanie testów DNA mitochondrialnego ujawni , kto jest Żydem. Może okazać sie w ten sposób , ze Polacy odziedziczyli mitochondria po Abrahamowej Sarze i to im należy sie majątek po polskich Żydach, a moze Manhattan i Palestyna. Ale nie bądźmy zachłanni. Palestyny i Manhattanu nam nie trzeba. Manhattan niech wróci do Indian, a Palestyna do Palestyńczyków, którzy jako potomkowie Ismaela są kuzynami Zydów po linii Abrahamowego Izaaka.

  Chciałem przekazać dobrą wiadomość . Własnie poczułem się Żydem i jestem w stanie potargować się za mniejszą stawkę o zwrot majątku. Spuszczę do symbolicznego dolara wpłaconego na pomoc dla rodzin zamordowanych Palestyńczyków.
  Ale chciałem jednocześnie zastrzec , jako Żyd, że nie biorę na siebie, ani moje pokolenia tych zbrodni.

  Nie będę uświadamiał o moim odczuciu zydowskości moich rodziców , ani innych ochrzczonych krewnych w tym księży, ponieważ starych drzew się nie przesadza. Za to będę zachęcał do wykonania badań genetycznych, moze rzeczywiście okaże się , ze pochodzą od Sary. Tylko skąd wziąć DNA mitochondrialne Abrahamowej Sary?

  Może kryminalistycy przeprowadzą śledztwo , zeby wykazać , że amerykańscy Żydzi domagający sie zwrotu majątku od Polski nie mają DNA mitochondrialnego Sary.

 48. Premizlaus said

  Jako Państwo myślą czy to może być fałszywka czy jednak prawda?:
  https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/10/kanibalizm-to-nie-fikcja/ (Uwaga! Drastyczne zdjęcia.)

 49. nnn said

  To jest na pewno kanibalizm

  https://szczepienia.wybudzeni.com/2018/05/11/planned-parenthood-sprzedaje-czesci-ciala-abortowanych-dzieci-dla-zysku/

 50. Lily said

  Wazne!
  Bialo-czerwona dobra zmiana z naczelnikiem/wodzem w III.R.P,na czele.

  Jesli nie przejdzie,szukaj na
  Musisz to wiedziec, nr 307.

 51. Sebastian said

  Jak państwo walczy z urzędu z ASF

  Dziś do redakcji zadzwonił czytelnik Wspólnoty i powiedział, że tuż za Sosnowicą na parkingu leśnym, od kilku dni, leżą zapakowane w worki martwe dziki.

  https://24wspolnota.pl/pl/parczew/wydarzenia/30533/jak-pa-stwo-walczy-z-urz-du-z-asf.htm

 52. Santa said

  Ksiądz Guz promuje Karonia?

  Pod jednym z tekstów Zadzoriny Mietek umieścił dłuższą wypowiedź księdza Guza, w której wskazuje on Krzysztofa Karonia jako tego człowieka, który walczy, do tego skutecznie z neomarksizmem w systemie polskiej edukacji.

  ksiądz Guz się myli. Krzysztof Karoń nie walczy z neomarksizmem w systemie edukacji, bo on nie ma do tego systemu dostępu. Krzysztof Karoń, podobnie jak sam ksiądz profesor stwarzają jedynie pewien rodzaj złudzenia, jakże powszechnego, które polega na tym, że emitowanie, ciągłe i uporczywe, tych samych treści, zastępuje działanie. Taka walka przez gadanie.

  Im więcej sformatowanych treści i groźnego ruszania palcem w bucie tym bardziej nasz ideologiczny przeciwnik jest zestrachany. A jeśli do tego frontman ma poparcie sławnych i rozpoznawalnych profesorów, to już prawie, prawie zwycięstwo jest nasze.

  Ja tylko przypomnę, że jak ksiądz Guz chciał rzeczywiście walczyć z neomarksizmem w systemie edukacji, to go przesunęli na wysuniętą placówkę do Tomaszowa Lubelskiego i tak się to skończyło. Powtórzę może jeszcze raz – walka zakłada nawiązanie kontaktu z przeciwnikiem.

  Tego w przypadku Karonia i księdza profesora nie widać. Ktoś może słusznie zauważyć, że walka ideologiczna polega na tym, by głosić swoją prawdę jasno i wyraźnie. Tak, zgodzę się z tym, ale może to głoszenie prawdy nie powinno odbywać się w zamkniętych grupkach przekonanych i odpowiednio wcześniej spreparowanych wyznawców.

  Może trzeba zacząć mówić do publiczności szerszej? Żeby to jednak zrobić trzeba mieć jakieś nośniki treści i one nie powinny być, mam wrażenie, prostym streszczeniem wcześniejszych wykładów i pogadanek. Nie powinny być też promocją samego autora, bo nie o to przecież chodzi, żeby się lansować, ale o to, żeby promować treści i promować innch ludzi mających także coś ciekawego do powiedzenia. Ludzi, którzy może nie mieliby inaczej żadnych szans na zaistnienie.

  Opowiadałem tu wczoraj o sprawach, jak sądzę ważnych, o manipulacjach i zmyśleniach, które wprowadzone przez politykę do kultury popularnej kształtują naszą świadomość i przyzwyczajenia. Powiedziałem też, że zastanawiające jest dlaczego Kościół, mając tyle ośrodków naukowych i wydawniczych, tak strasznie infantylizuje swój przekaz, nie odnosząc się do różnych gigantycznych oszustw.

  Dziś zastanawiam się dlaczego pomiędzy księdzem Guzem, który powoli staje się celebrytą, a Terlikowskim nie ma nic. Poza oczywiście Karoniem. Treści zaś, które powinny zmieniać sposób myślenia ludzi z systemu edukacji korzystających, są na stałe i nie rozerwalnie zespolone z konkretnymi osobami.

  To jest moim zdaniem niezwykłe, bo dobrze wiem, że produkowane tu przez nas treści są regularnie przywłaszczane „dla siebie” przez różnych miśków, którym do głowy nawet nie przyjdzie, żeby powołać się na książkę, autora, związanych z naszym wydawnictwem.

  Jeśli idzie o księdza Guza i Karonia jest inaczej. To oni są nośnikami treści i pozostaną nimi do śmierci. Ja oczywiście widzę tu błąd, wręcz głupotę, ale nie będe tego tłumaczył księdzu profesorowi, bo on po pierwsze nie posłucha, a po drugie nie zrozumie.

  Powiem więc to Wam. Autor nie może być jedynym nośnikiem treści, żyjemy w czasach kiedy autorzy i wydawcy powinni stwarzać rynek, czyli takie miejsce gdzie krąży gotówka. Wtedy neomarksizm jest naprawdę zagrożony.

  Jest on zagrożony także wówczas kiedy do bibliotek wędrują ekgzemplarze obowiazkowe wydawnictw, w których autorzy proponują inne niż neomarksistowskie rozwiązania i inną wykładnię historii.

  Wszystko inne to autopromocja jedynie i przekonywanie już przekonanych. Na tym kończę, bo pomyślałem, że pojadę może do ogrodu botanicznego i odpocznę trochę.

  Pogadanka dziś o 18.45 albo o 19, zależy jak się skończy msza przy Ołbińskiej 1 u karmelitów. Zapraszam na poral http://www.prawygornyrog.pl
  https://karmelicibosi.pl/kontakty/wspolnota-pw-sw-rafala-kalinowskiego-7/

  http://gabriel-maciejewski.szkolanawigatorow.pl/ksiadz-guz-promuje-karonia

 53. Santa said

  chińsko żydowski rząd

  Mao in a high-level meeting with several Jews [Frank Coe, Israel Epstein, Elsie Fairfax-Cholmely, and Solomon Adler]

  Sidney Shapiro, Israel Epstein and Chen Bidi getting a birthday party thrown by the politburo

  From a Chinese article on the Jewish birthday party:

  Three CPPCC [politburo] members with foreign origins celebrated their 90th birthday together at Jingfeng Hotel, one of the hotels in Beijing appointed for the NPC and CPPCC sessions, on March 8. Israel Epstein, Sidney Shapiro (Sha Boli) and Chen Bidi were born in Poland, the United States and Canada respectively, and they obtained Chinese nationality in 1957 and 1963. As experts who have long been working in the field of foreign publicity, they witnessed China’s revolution and socialist modernization drive.

  https://www.stormfront.org/forum/t208829/
  http://whale.to/c/mao.html
  http://whale.to/c/israel_epstein.html
  http://www.sunray22b.net/jews_in_china.htm
  http://alt-right.com/2017/12/15/cuck-owen-shroyer-has-meltdown-when-asked-about-jewish-influence/
  http://abundanthope.net/pages/Political_Information_43/Jewish-Faces-in-Chinese-Government_printer.shtml
  http://www.jewwatch.com/china.html
  http://en.metapedia.org/wiki/Israel_Epstein
  https://chinawatchcanada.blogspot.com/2016/02/part-2.html
  American Ezra Weston Loomis Pound , a Rothschild’s peer review agent was a kingmaker when it came to poets and writer. He is the popshot who made T. S. Eliot, James Joyce, Robert Frost ,Ernest Hemingway etc famous.

 54. Polskie Obserwatorium Praw Goja said

  Zapewne wszyscy Gajówkowicze pamiętają, jak pod koniec zeszłego roku władze Izraela chciały nałożyć na zlokalizowane w Jerozolimie kościoły chrześcijańskie rzekomo zaległe (w PRL-u to się bodaj nazywało „domiary”) podatki od nieruchomości, które byłyby równoznaczne z wyrugowaniem chrześcijan z Jerozolimy. Ostatecznie (póki co) Żydzi, po oburzeniu światowej opinii publicznej, z tego zrezygnowali.
  Przypomniało mi się to, bo właśnie, próbując się czegoś dowiedzieć o majdanie w Armenii, który właśnie miał tam miejsce i się niestety udał (o czym się g*wno można dowiedzieć z polskojęzycznych merdiów, tak samo jak o nieudanym na szczęście majdanie na Słowacii sprzed kilku tygodni) zajrzałem na kanał na YT Nikołaja Starikowa (rosyjskiego organizatora tzw. Antymajdanu, czyli organizacji społecznej zrzeszającej Rosjan, którzy mają być gotowi wyjść na ulice w kontrproteście przeciw ewentualnemu majdanowi organizowanemu w przyszłości w Rosji przez Zachód). Na filmiku dotyczącym m. in. wydarzeń w Armenii, Starikow opowiedział o swojej niedawnej wizycie w Izraelu i Palestynie i że dowiedział się wtedy o nowej rzeczy z kart historii Rosji, o której wcześniej nie wiedział. Chodzi o tzw. umowę pomarańczową z 1964 r. Mianowicie Cerkiew „prawosławna” miała w Jerozolimie (w jej centrum) swoją dużą kolonię (ziemia i wiele budynków sakralnych oraz użyteczności publicznej – coś w rodzaju takiego „prawosławnego” odpowiednika Watykanu w Ziemi Świętej). Po rewolucji bolszewickiej władztwo nad tym przejął ZSRS, ale – choć nie łożono już na to pieniędzy państwowych, jak za czasów carskich, to nadal miało to „prawosławno”-rosyjski charakter religijno-kulturowy. I dopiero Chruszczow w 1964 roku sprzedał to Izraelowi za pomarańcze o wartości ówczesnych 4,5 miliona dolarów – stąd przeszło to do historii jako „umowa pomarańczowa” (Апельсиновая сделка).
  .https://www.youtube.com/watch?v=0VSkJ6UZlnk
  (fragment od 5:30 do 9:50)
  Warto o tym pamiętać, gdy pojawiają się żydowskie pomysły, aby obóz w Oświęcimiu wyłączyć spod jurysdykcji państwa polskiego i umiędzynarodowić. Skoro Chruszczow oddał ważną rosyjską enklawę w jednym z najważniejszych religijnych, kulturowych i geopolitycznych miejsc świata za pomarańcze, to ciekawe za co przedstawiciele ścierwoelit III RP oddaliby kawałek Oświęcimia?

 55. troll polonii said

  52
  Polskie obserwatorium praw Goja

  Gdy chodzi o Armenie to zdaje sie jest to tez welwetowa rewolucja – tyle, ze podobno nie przeciwko Rosji.
  Fort Russ wyjasnia:

  Armenian ‚street revolution’ is not a Maidan – Fort Russ

  https://www.fort-russ.com/2018/05/popov-armenian-street-revolution-is-not-a-maidan/

  Z drugiej strony inne zrodla pisza o roli Sorosa w armenskiej awanturze:

  What’s Washington Really Doing in Armenia?

  http://www.williamengdahl.com/englishNEO3May2018.php

  Has US taxpayer money been going to Soros organizations in ARMENIA since 2000?! – Greek News on Demand, Ελληνικά Νέα Τώρα

  http://greeknewsondemand.com/2018/05/03/bombshell-us-taxpayer-money-has-been-going-to-soros-organizations-in-armenia-since-2000

  Soros w Armenii
  http://www.esisc.org/upload/publications/analyses/11791/AC 02.pdf

  Velvet revolution in Armenia: Russia is just watching

  http://www.pravdareport.com/world/ussr/23-04-2018/140833-armenia-0/?utm_referrer=readers_top

 56. osoba prywatna said

  Konflikt Iracko Żydowski
  http://fischer.neon24.pl/post/143681,konflikt-iracko-zydowski

 57. osoba prywatna said

  Platforma Obywatelska to jedyna partia w Polsce, która prowadzi elektroniczną bazę swoich członków. Zajrzeli do niej dziennikarze. I znaleźli bardzo ciekawe dane…
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/438204,ilu-czlonkow-po-to-ludzie-po-podstawowce.html

 58. osoba prywatna said

  Tak wygląda szpitalne menu prezesa Kaczyńskiego.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/574050,kaczynski-w-szpitalu-dieta-posilki.html
  Koment.
  Olska
  (2018-05-09 16:52)
  Mam nadzieję ze go szybko wyniosą kolanem do przodu.

 59. robertgrunholz said

  Polacy są przeciwni kupowaniu surowców od Rosji i Iranu, ale nie przeszkadza im za to wahhabicki gaz, ze sprzedaży którego zyski pośrednio posłużą do podkładania bomb na europejskich lotniskach. O tempora, o mores!

  https://rgrunholz.wordpress.com/2018/05/11/o-iranie-i-saudach-slowa-dwa/

 60. Boydar said

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/onz-wzywal-polske-do-ich-zamkniecia-ale-zwolennicy-okien-zycia-przekonuja-prawo-do/9bdefs8

  A taki „Michnik”, „Kwaśniewski”, „Bartoszewski”, „Mazowiecki”, „Geremek”, „Polak” i milion innych, mają prawo do braku identyfikacji, i „ONZ” nie protestuje.

 61. Lily said

  Re 55; Osoba Prywatna
  Z „lepszego sortu”,wiec naleza mu sie luksusy.
  Dziwie sie,ze naczelnik nie ma jeszcze lektyki
  zrobionej ze szlachetnego kruszcu.

 62. NICK said

  Karoń to obleśny coś tam.
  Agent wielu wywiadów.

  Natanek. Bo KTO został?
  https://gloria.tv/video/LZPh8b6pQQcJ2AoTAXZS4FiAh

 63. snag said

  Krew zalewa patrząc na polski debilizm i frajerstwo – W studio: prof. Barbara Engelking, prof. Jan Grabowski.

  Engelking i Grabowski powinni wisieć a nie prowadzić ‚studia’ w Polsce, szkalować, preparować grunt do ‚restytucji’ i nagłaśniać szajs na polskiej stacji … A na gajowce … bo Trampek, nie Trump (jak gówniarze w piaskownicy) jako kandydat obiecał zniesienie wiz.

  Nowe badania ukazały ogrom zbrodni Polaków na Żydach. Najniebezpieczniej było w małych miasteczkach
  —————————————————-
  http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,23321378,nowe-badania-ukazaly-ogrom-zbrodni-polakow-na-zydach-najniebezpieczniej.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_TokFm

  ———————————————-

  Study says Polish neighbors betrayed many more Jews than previously thought
  ———————————————-
  https://www.jta.org/2018/05/11/default/poles-helped-kill-jews-hiding-nazis-study-claims

 64. osoba prywatna said

  Ziemia jest œwięta. To ziemia wydaje plony i żywi. To ziemia nieustannie tryska wodš ze swych Ÿródeł. To ziemia daje ludziom schronienie i czyste powietrze dzięki drzewom i lasom. Bez ziemi, żyć nie można. Ziemia jest błogosławieństwem, jeœli się o niš dba. Ziemia się jednak nie odnawia. Ziemi jest nawet coraz mniej. Zalewa się jš asfaltem i betonem. Zanieczyszcza się jš. A ludzi, którzy ziemi potrzebujš jest coraz więcej.

  Kto nie ma dla niej szacunku, ten nie potrafi mieć dla niczego szacunku.

  Bez własnej ziemi, człowiek staje się koczownikiem. Nędzarzem. Wędrowcem, który nigdzie nie jest u siebie. Cišgle za czymœ tęskni.

  Któż nie marzy o posiadaniu ogródka, kawałka działki, pola? Któż nie myœli o przekazaniu go swoim dzieciom, aby chociaż one mogły z tej ziemi korzystać?

  Lecz zamiast przypominać nam te prawdy i uœwiadamiać młode, dojrzewajšce pokolenia, powtarza się nam, że:

  musimy sprzedawać ziemię, aby obcokrajowcy u nas inwestowali, a nam się jutro lepiej wiodło;

  musimy sprzedawać ziemię, aby udowodnić œwiatu, że jesteœmy ludŸmi postępu;
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/ziemia/ziemia.html

 65. osoba prywatna said

  Szczepić czy nie?
  http://jeznach.neon24.pl/post/143685,szczepic-czy-nie

 66. osoba prywatna said

 67. osoba prywatna said

  Howard Rubin (62 l.), prawa ręka Georga Sorosa, został aresztowany i oskarżony o wielokrotny gwałt, handel żywym towarem i więzienie dziesiątków kobiet w swojej wartej $8 milionów rezydencji na Manhattanie.
  http://nyeveningnews.com/2018/05/06/george-soros-right-hand-man-arrested-for-rape-and-human-trafficking/

 68. osoba prywatna said

  Roman Kafel:O żydowskich zbrodniarzach wojennych
  http://niszczsyjonizm.blogspot.no/p/roman-kafelo-zydowskich-zbrodniarzach.html

 69. osoba prywatna said

  ŻYDOGLOBALIZM

  Żydom na świat ślina cieknie
  Że o mało się nie wścieknie
  Ta parchata cała nacja
  Psychopatów mafiokracja
  Dorwać władzę nad wszechświatem
  Być dla wszystkich ludzi katem
  Gnoić,niszczyć i mordować
  Okraść,zgwałcić,zdemolować
  Morderstwem,oszustwem,biciem
  W chlew zamienić ludzkie życie
  Żyjąc w bandyckim obłędzie
  Kalaruchy zawsze.wszędzie
  Zgodnie z Jahve nakazami
  I rabinów rozkazami
  Wciąż warcholą,jadzą,knują
  Mendzą,kłamią i mordują
  By nad Ziemią władza cała
  Żydobandzie się dostała
  Wszystkie chwyty dozwolone
  Życie ludzi wciąż gnojone
  Z mediów jad żydowski cieknie
  Przed nim goj nam nie ucieknie
  Zrobi im się z mózgu watę
  By zyskać władzę nad światem
  Wciskać wszędzie kit żydoski
  Stres,depresje,nerwy,troski
  Mają rządzić gojów światem
  Smagać ich psychicznym batem
  Nie dać im chwili spokoju
  Topić ich w psychicznym gnoju
  By nie znali dnia,godziny
  Kiedy ich całkiem, zgnoimy
  Wszędzie tworzyć takie prawa
  By ich obrony pozbawiać
  By za bogów nas uznali
  Na rozkaz dupę lizali
  By goj na sam widok żyda
  Czuł się jak pluskwa lub gnida
  Człowieczeństwa pozbawiony
  Z majętności ograbiony
  Bez perspektyw,praw,nadziei
  Żył w swojej psychicznej brei
  Jak bydle,robak,poczwara
  Które tylko wciąż się stara
  Jak życie żydom umilać
  I dla żydów ciągle tyrać
  Rano,wieczór,we dnie,w nocy
  Robić wszystko co w swej mocy
  Życie żydom w raj zamieniać
  Kosztem swego upodlenia
  By na Ziemi ród wybrany
  Był na szczęście wciąż skazany”
  Obraz ten bliski ziszczenia
  Świat ludzi bliski zniszczenia
  A wszelką władzę nad światem
  Przejmie bestia co jest katem
  Wszelkich ludzkich praw,godności
  Uczciwości i miłości
  Gad ten całą Ziemię skalał
  Bandytyzmem Ziemię zalał
  Zniszczył co piękne w człowieku
  Stworzył życie na kształt ścieku
  W, którym najlepiej się czują
  Żydoskie łajzy i szuje
  Gustują w psychopatyźmie
  W bandyckiej,chorej zgniliźnie
  Nie czas już na dywagacje
  Jak ocalić ludzką nację
  Przed podłą żydów zarazą
  Psychopatów nacją wrażą
  Do broni,kos,siekier,cepów
  Skasować żydoskich trepów!
  Do noży,pał,dynamitu
  Pozbawić parchatych mitu
  Że to naród jest wybrany
  Ale,że ma mózg zasrany
  Przez rabinów i cadyków
  I parchatych polityków!
  Do dzid,łuków,karabinów
  Rozwalić tych skurwysynów!
  Co im we łbach tylko władza
  „Lud we wszystkim ma dogadzać”
  Do dział,rakiet i moździerzy!
  By przestała swe kły szczerzyć
  Sfora wrednych psów pejsatych
  Ludzkich uczuć sam negatyw
  Do laserów,fal,atomu!
  By wygonić ścierwo z domu
  Co się z wieków Ziemią zowie
  By zadbać o swoje zdrowie
  Zdrowe dzieci,godne życie
  By żyć można w dobrobycie
  Żeby wszyscy ludzie prości
  Żyli w szczęściu i miłości

 70. osoba prywatna said

  Gdańszczanie przeciw homopropagandzie prezydenta miasta. A rząd nabrał wody w usta!
  Read more: http://www.pch24.pl/gdanszczanie-przeciw-homopropagandzie-prezydenta-miasta–a-rzad-nabral-wody-w-usta-,60208,i.html#ixzz5FDD4m05D

 71. W Rumunii kwitnie realna gospodarka. W Polsce – fantasmagorie Morawieckiego said

  10.05 http://prokapitalizm.pl/w-rumunii-kwitnie-realna-gospodarka-w-polsce-fantasmagorie-morawieckiego.html

  Prezes ZPP przytacza szereg posunięć, jakie przeprowadzono w Rumunii w ostatnich kilkunastu miesiącach. Co więc zrobili Rumuni? Kaźmierczak wylicza:

  „- obniżyli stawkę VAT (w 2016 do 20%, w 2017 do 19%)
  – od 2018 stawka PIT to 10%, a kwota wolna od podatku to równowartość 23 tys. zł
  – od 2018 wprowadzili też podatek obrotowy dla mikrofirm (od 0,5 do 1 mln euro przychodu rocznie) o stawce 1%””.

  Działania te spowodowały:

  „- 6,9% wzrost PKB w 2017 roku (najszybciej w Unii Europejskiej, w trzecim kwartale szacowano nawet 8,8% wzrost (PKB Rumunii rosło szybciej od chińskiego)
  – w 2017 roku, konsumpcja gospodarstw domowych wzrosła o 10,3%
  – tym samym, stosunek długu publicznego do PKB znacznie zmalał w 2017 roku: z 37,6% do 35,2% (w Polsce 52% dla porównania)
  – wskutek dobrych danych gospodarczych, rumuńskie Ministerstwo Finansów zmieniło prognozę wzrostu PKB w roku 2018 z 5,5% do 6,1% (wzrosły również prognozy Banku Światowego – z 3,7% do 4,5%)
  – w 2018, wg prognoz MF, konsumpcja gospodarstw domowych ma wzrosnąć o ponad 6%
  – w styczniu 2018 Rumunia zanotowała najniższe bezrobocie od 25 lat: 3,99%”

 72. Kapsel said

  Merkel zatelefonowała do Putina. Będą bronić porozumienia atomowego z Iranem

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Rosji Władimir Putin w piątkowej rozmowie telefonicznej poruszyli temat sytuacji na Bliskim Wschodzie, po wycofaniu się USA z porozumienia atomowego z Iranem.

  Szefowa niemieckiego rządu i rosyjski przywódca zadeklarowali, że ich kraje będą dążyły do utrzymania umowy z Teheranem przy udziale pozostałych sygnatariuszy. Wyrazili też zaniepokojenie ostatnimi wydarzeniami na Bliskim Wschodzie i zgodzili się, że kluczowe jest unikanie dalszej eskalacji – przekazał rzecznik rządu w Berlinie Steffen Seibert.

  http://www.tvp.info/37165811/merkel-zatelefonowala-do-putina-beda-bronic-porozumienia-atomowego-z-iranem

 73. Kapsel said

  Ryszard Petru opuszcza Nowoczesną

  http://www.tvp.info/37165915/ryszard-petru-opuszcza-nowoczesna

  Nowoczesna bez Scheuring-Wielgus. Posłanka opuszcza partię

  http://www.tvp.info/37126773/nowoczesna-bez-scheuringwielgus-poslanka-opuszcza-partie

 74. Kapsel said

  Pomnik Katyński w Jersey City zostanie przesunięty o 60 metrów

  Jest porozumienie w sprawie Pomnika Katyńskiego w Jersey City. Konstrukcja zostanie przesunięta o około 60 metrów, pozostanie jednak w prestiżowej lokalizacji, przy nabrzeżu rzeki Hudson. – Miejsce tuż obok, zapewni pomnikowi spokój. Nie będą się tam odbywać imprezy, które będą nadszarpywać jego godność – powiedział w rozmowie z TVP Info konsul generalny RP w Nowym Jorku Maciej Golubiewski, nawiązując do organizowanych w pobliżu festynów.

  http://www.tvp.info/37168667/pomnik-katynski-w-jersey-city-zostanie-przesuniety-o-60-metrow

 75. snag said

  Ad. do 62 ,…

  Autorka wywiadu, Anna Wacławik-Orpik której akurat nie wpadło do głowy żeby spytać ilu Polaków i żydów sprzedali okupantom żydzi zaczynając od rozbiorów do WWII i tu zacząć od słynnej ’13’ tki w okupowanej W-wie i jej fundatora Gancwajcha.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Group_13

  Charakterystyczny im nosek, niedomyte włosy, niechlujność … niech mi ktoś powie że nie żydówka ,…

  Wpisy od wywiadem to osobny temat obrazujący IQ młodego pokolenia polactfwa.

 76. Kapsel said

  Kara śmierci za bluźnierstwo przeciw islamowi

  Mauretania stała się kolejnym krajem muzułmańskim, który przewiduje karę śmierci za bluźnierstwo bądź znieważenie Koranu czy Mahometa.
  Schwytano pięciu najgroźniejszych przywódców Państwa Islamskiego

  Obowiązujące do tej pory prawo dawało winnemu trzy dni na wyrażenie skruchy. Teraz kara śmierci będzie nieuchronna i obowiązkowa.

  http://www.tvp.info/37170066/kara-smierci-za-bluznierstwo-przeciw-islamowi

 77. Józef said

  Trump dobrze odczytał to, czego Polacy pragną najbardziej i są to dwie rzeczy, czyli obecność amerykańskiej armii i żydowska władza i własność w Polsce, gdyż całe pokolenia w ramach solidarności, właśnie po to walczyły z sowieckim okupantem czyli władzą ludową. Może nieprawda?

 78. revers said

  Daj pan spokoj, to teraz zaplac z swego zydom i Trumpowi 1 Bilion, jeszcze 25 mld. usd za rakiety, dwa razy drozej od tych sprzedanych Rumunom.

  A bedzie tego wiecej do placenia grubych rachunkow amerykanom za dziurawa obrone anty rakietowa. A do tego pierwsi do odparowania i zgrilowania gotowi tubylcy, zreszta niezal Biedroniow i ich wyborcow z Slupska i Radziszewa.

  Po ostanich sankacjach Trumpa na Iran, Boening i Airbus utracili kontrakty na 39 mld
  . usd, i tak sie maja wojenne geszefty i racje stanu gudlajow. widocznie w ropie i w przejeciu bankow iranskich wiekszy cymes.

 79. revers said

  „W wywiadzie na portalu wpolityce.pl szef MSZ Jacek Czaputowicz skomentował podpisanie ustawy 447 przez prezydenta Trumpa. – Ustawę jednogłośnie przyjął Senat, a później Kongres USA, więc oczywistym było, że prezydent Trump ją podpisze. Nie daje ona jednak żadnych instrumentów prawnych. Uważam, że nie ma w niej np. nic na temat mienia bezspadkowego.

  To są jawne kpiny z Polaków. W punkcie 3 ustawy 447 wyraźnie napisano, że dotyczy ona restytucji mienia bezspadkowego („the restitution of heirless property to assist needy Holocaust survivors”). Czy minister Czaputowicz nie umie czytać? A może myśli, ze Polacy nie umieją czytać? Albo są tak głupi, ze przełkną to kłamstwo bez mrugnięcia okiem?”

  Racja stanu, elity, zjadacz g.na TV lub dziennikarz nic o tym nie wie? czy rznie glupa?

  http://wprawo.pl/2018/05/11/kpiny-z-polakow-minister-czaputowicz-o-ustawie-447-nie-ma-w-niej-nic-na-temat-mienia-bezspadkowego/

 80. Boydar said

  „… 41% Ukraińców „zdecydowało” pozostawić most dla siebie, ale zrobić go płatnym dla Rosjan, a 32% poradziło wysadzenie konstrukcji w celu zerwania wszelkich więzi z Rosją. Tylko jedna czwarta respondentów uznała, że most powinien być wykorzystywany zgodnie z jego przeznaczeniem …”

  https://pl.sputniknews.com/swiatowa_prasa/201805117940923-sputnik-ukraina-most-krymski-rosja/

  41+32=73

  Siedemdziesiąt trzy procent mieszkańców Ukrlandii kwalifikuje się do natychmiastowej i bezwzględnej utylizacji. Tak samo było siedemdziesiąt lat temu. Gdyby w owym czasie „Stalin” nie podjął decyzji jaką podjął, mielibyśmy w granicach Polski trzydzieści parę milionów psychopatów więcej niż mamy.

  ——–
  Ciekawe, jakie wyniki dałaby ta ankieta w Żydopolsce.
  90%? 95%?
  Admin

 81. Boydar said

  „… członek irańskiej Rady Ekspertów i ajatollah prowadzący modlitwę piątkową w Teheranie /Ahmad Khatami/, oświadczył, że jeśli Izrael będzie działać „nierozsądnie”, Tel Awiw i Hajfa zostaną zrównane z ziemią …”

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805117942454-Sputnik-Iran-zrownamy-z-ziemia-Tel-Awiw/

  Spokojnie, Panie Khatami; do Hajfy musimy deportować dziesięć milionów tasiemców polskojęzycznych. Jak Pan zrównasz wszystko równo z ziemią to zdechną z głodu po tygodniu. To nie po chrześcijańsku. Gdyby Pan mógł trochę później, miesiąc, może dwa, tak po starej znajomości polsko irańskiej, plizzzzzz.

 82. snag said

  Widzisz p. senor admin …

  … ja nie po to zamieściłem ten post żeby dołować Putina a żeby donieść panu i reszcie ze polityka to nie black @ white jak wam się wydaje a kalkulacje i interes o czym zapominają wasi naczalni i wielu z was na gajowce.

  ——–
  Pana zdanie, jako osoby obcej mi cywilizacyjnie, nie ma dla mnie większego znaczenia.
  Admin

 83. Marucha said

  Próbuję polactwu uzmysłowić, czym Polsce grozi podpisana przez Chuja ustawa 447.
  Zero zainteresowania – albo agresja skierowana przeciwko mnie.

  Czy ten naród zasługuje na coś lepszego, niż wyrżnięcie przez banderowców?

 84. Boydar said

  Jeszcze dwa lata temu to tak jak Pan Gajowy napisał – w granicach 90%. Obecnie siem letko chyba zreflektowały; oceniam na 75.

 85. osoba prywatna said

  Porażająca śmiertelność Polaków
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/porazajaca-smiertelnosc-polakow-2017-10

 86. osoba prywatna said

  Aleksander Jabłonowski, 10 MAJA ROKU PAMIĘTNEGO TRUMP NAPADŁ NA POLSKĘ MOCĄ AKTU SWEGO !
  .https://www.youtube.com/watch?v=w_mtm048krA

 87. Kapsel said

  Biały Dom poinformował, że Donald Trump nie będzie jednak członkiem delegacji, która weźmie udział w oficjalnym otwarciu nowej ambasady USA w Jerozolimie. Uroczystości zaplanowano na 14 maja.

  Jerozolima jest stolicą Izraela, ale jest również terytorium spornym – Palestyńczycy uważają bowiem, że jej wschodnia część należy do nich i miałaby w przyszłości zostać stolicą niepodległego państwa palestyńskiego. Inne państwa, nie chcąc zaogniać sytuacji, lokują więc swoje ambasady w Tel Awiwie. USA planowały przeniesienie swojej ambasady do Jerozolimy już w 1995 roku, jednak dopiero Trump wprowadził ten plan w życie – co wywołało gigantyczne protesty i nieomal kryzys dyplomatyczny.

  . Zamiast niego głową delegacji Białego Domu będzie zastępca sekretarza stanu John Sulivan. Co nie oznacza, że Trump nie ryzykuje – wśród członków delegacji znajdzie się jego córka Ivanka oraz zięć Jared Kushner.

  Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/wiadomosci/swiat/donald-trump-zaskoczyl-wszystkich-ta-decyzja-nie-spodoba-sie-w-izraelu,23194250461#ixzz5FE8bJ4fm

 88. Salcie said

  „Ustawa 447 to zwycięstwo Przemysłu Holocaustu” – S.Michalkiewicz:#40 KONDOMINIUM News

 89. revers said

  Rada Ochrony praw człowieka ONZ – DOMAGA SIE od rządu Polski UWOLNIENIA PISKORSKIEGO

  20 kwietnia 2018 r. Grupa robocza ds. Aresztowania arbitrażowego Rady Praw Człowieka ONZ podjęła przełomową rezolucję, do której Fort Russ uzyskał wyłączny dostęp przed jej oficjalnym wydaniem.Oficjalny dokument opinii ONZ „WGAD / 2018 / POL / OPN nr 18/2018” głosi, że uwięzienie polskiego działacza i uczonego zamieniło więźnia politycznego, dr. Mateusza Piskorskiego, w arbitralność i naruszenie międzynarodowego prawa człowieka i prawa obywatelskie. Dokument wzywa więc rząd polski do natychmiastowego uwolnienia Piskorskiego i zapewnienia mu odpowiednich odszkodowań

  Grupa robocza ustaliła, że „Mr. Działania Piskorskiego wyraźnie mieszczą się w granicach wolności słowa i wypowiedzi oraz wolności pokojowych zgromadzeń i zrzeszania się, chronionych artykułami 19 i 20 Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka … „(punkt 45), oraz że” jego pozbawienie swoboda jest zatem arbitralna „(punkt 48).

  Z uwagi na to pogwałcenie praw Piskorskiego, Grupa Robocza „pragnie podkreślić, że w przyszłości nie powinien odbywać się proces Pana Piskorskiego” (punkt 49). W raporcie zauważono jednak, że „nie ma widocznego końca w ciągłym odnawianiu aresztu przedprocesowego pana Piskorskiego i chociaż jego zatrzymanie jest co trzy miesiące poddawane regularnej kontroli, jest on skutecznie zatrzymywany na czas nieokreślony” (punkt 50 ).

  Odnosząc się do charakteru „sprawy” i zarzutów wobec Piskorskiego, dokument potwierdził również, że polski rząd „nie dopuścił pana Piskorskiego i jego prawników do sprawiedliwego dostępu do informacji niejawnych” (punkt 53) i że „Pan Prawo Piskorskiego do przedstawienia obrony zostało naruszone, ponieważ mógł on uczestniczyć tylko w niektórych przesłuchaniach dotyczących jego tymczasowego aresztowania „(punkt 54).

  Podsumowując, grupa robocza Rady Praw Człowieka ONZ ds. Arbitralnych zatrzymań oceniła, że „odpowiednim środkiem zaradczym byłoby natychmiastowe zwolnienie pana Piskorskiego i nadanie mu wykonalnego prawa do odszkodowania i innych odszkodowań zgodnie z prawem międzynarodowym” (punkt 60), oraz wzywa rząd polski do „zapewnienia pełnego i niezależnego dochodzenia w sprawie okoliczności dotyczących arbitralnego pozbawienia wolności pana Piskorskiego oraz do podjęcia odpowiednich działań przeciwko osobom odpowiedzialnym za łamanie jego praw” (punkt 61).

 90. revers said

  To kiedy popizdzielce wypuszcza Mateusza Piskorskiego i wyplaca wysokie odszkodowania?

  https://www.fort-russ.com/2018/05/breaking-un-demands-poland-release-political-prisoner-mateusz-piskorski/

 91. Zby said

  Panie Gajowy
  Proszę zauważyć, że światowa polityka pochłonęła szanownych odwiedzaczy strony na całego! Jakoś nikt nie komentował tej wielkiej (w moim przekonaniu), japońskiej sztuki, eleganckiego (wizualnie) podawania potraw wszelakich, na wejściowej fotce. No, ale tyle się dzieje dookoła…

 92. Rafal Cz. said

  Ad 29.
  Panie Boydar, wszedlem na link … i podzielam panskie odczucie.

 93. Anna Nyndr0 said

  The Cranberries.
  Dolores O’Riordan (1971-2018)

  . https://youtu.be/G6Kspj3OO0s

  z płyty „To the Faithful Departed”. Napisana ku pamięci Danny’ego Cordella, a także Joe O’Riordana – dziadka Dolores.
  Rok powstania utworu_1996.

 94. Rafal Cz. said

  Jest taki prawnik amerykanski ktorego rzad polski moze poprosic o obrane interesow. Ten prawnik powiedzial lata temu Larry Kingowi (CNN) ze ” you culdn’t afford me”
  Geniusz prawa. Amerykanin.
  Wystarczy niewiele zeby zaplacic (powiedzmy milliard).
  A on z zydow zrobi sieczke w amerykanskim stylu .

 95. Anna Nyndr0 said

  😊
  Prawidłowy link to :
  . https://youtu.be/RUmdWdEgHgk

 96. mrozak said

  Dogadali się. Putin i premier państwa położonego w Palestynie.
  https://www.jpost.com/Middle-East/Netanyahu-No-basis-to-think-Russia-will-limit-Israels-action-in-Syria-556011

 97. Anna Nyndr0 said

  Linger, przyniósł zespołowi sławę.
  Napisany, o pierwszym pocałunku.

 98. Boydar said

  @ Pan Rafał

  Tu nie trzeba żadnego prawnika; tu trzeba KIEROWNIKA

  .https://www.youtube.com/watch?v=PeHiBMdgO8g

 99. osoba prywatna said

  Jak uczłowieczyć leminga – leming katolik
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/jak-uczlowieczyc-leminga-leming-katolik-2018-05

 100. osoba prywatna said

  Kara więzienia za bojkot Izraela. Projekt ustawy już jest w Kongresie USA
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/kara-wiezienia-za-bojkot-izraela-projekt-ustawy-juz-jest-w-kongresie-usa-2018-05

 101. Niech Polacy przestaną FANZOLIĆ czyli gdać po austriacku. Trzecia Wojna Światowa to SATELITARNA DETEKCJA ZŁOTA. DOWODEM jest ROZWALENIE Związku Sowieckiego właśnie Satelitarną Detekcją Złota przez Lobkowiców, którzy weszli w posiadanie Kart jako szpicle Edwarda Gierka.
  Lobkowice poza Rozwaleniem Związku Sowieckiego wygnali z Rosji Rekefelerów przy wsparciu Rotszyldów, ale aby Rotszyldy nie weszli w buty Rokefekerów zawarli DIL z Pierdzielami Rokefelerami dając im Europejski Izrael: UKRAINA-POLSKA-SŁOWACJA-WĘGRY-RUMUNIA, czego skutkiem jest Akt 447. Jest to też kompromisem Rokefelerów z Rotszyldami, którzy jako NIEMCY mają otrzymać po REALIZACJI tegoż Izraela Kalisz i Budę.
  To jest Dil na miarę Drugiej Wojny Światowej o granicy niemiecko-żydowskiej na Missisipi, która – po realizacji Stanów Zjednoczonych Europy Rotszyldów i Europejskiego Izraela Rokefekerów – zostanie ZREALIZOWANA, bo USA Drugiego Józefa Becka nie znajdą. Dlatego nie godzę się z Aszem, że Pierwszymi Szubienicznikami Europy winni być Kaczyńscy, bo według mnie to córka Hitlera Angela Merkel.

 102. osoba prywatna said

  Właściwości węgla drzewnego jakich nie znałeś. Dr Michael Lam
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wlasciwosci-wegla-drzewnego-jakich-nie-znales-dr-michael-lam-2018-05
  Koment.
  Gdy juz slonce zaczelo zachodzic wskoczylismy na ostatnie 5 min do morza aby obmyc sie z piasku i jeszcze raz podryfowac, oparzyla corke meduza po raz drugi. Setka ludzi na plazy, po meduzach ani sladu a tu kolejny raz niefart.
  Za pierwszym razem. Musialo to byc jakis miesiac temu. Poprosilem wowczas o udzielenie pierwszej pomocy ratownika. Wreczyl mi jakas niewielka fiolke z plynem a ja polalem tym poparzona noge corki, ktorej placz na jakies pol godziny ustal. Jakis typ z pobliskiego recznika polecil metode polania poparzonego nogi moczem. W drodze powrotnej zastanawiajac sie co zrobic w celu usmierzenia bolu zahaczylismy o sklepik z zabawkami i naszla mnie wtedy mysl, czy wegiel aktywowany badzie sluzyl tutaj pomoca?
  Uzywalem go wczesniej niejednokrotnie na ugryzienia komarow.
  W domu szybko wygooglowalem ze mocz jest do bani i ze ocet jablkowy moze pomoc. Corka niechetnie i z placzem dala sie umyc z piasku pod prysznicem. Oczywiscie ocet byl pod reka. Troche pomogl. Wahalem sie z tym weglem jednak, gdyz kazde dotkniecie oparzenia doprowadzalo corke do placzu. Wiec zdecydowalem sie popryskac woda i posypac weglem. Corka wreszcie zasnela lecz nie obylo sie bez placzu.
  Nastepne dwa dni to pryskanie octem i posypywanie weglem lecz juz tylko pieklo przy dotyku.

  Wracajac do dnia dzisiejszego i do wlasciwie trzech dni wstecz, kiedy to ja zostalem poparzony. Bylem juz wowczas przygotowany 🙂
  Od razu, w przeciagu 2 min, ocet w sprayu (ocet z woda) a nastepnie wegiel. Jak reka odjal! Bylem w szoku gdyz naprawde pieklo.
  Po prowrocie do domu zaczalem szukac w necie. Znalazlem tylko gdzies jakies wraz z innymi ze wegiel na ukaszenia owadow i takze oparzenia meduz, nic konkretnego plus jakis komentarz ze ktos juz kiedys jak ja wpadl na ten pomysl.
  W kazdym badz razie…. corki noge oraz dlon szybko popryskalem sprayem i posypalem nastepnie weglem. Placz ustal. Dalem ciasteczka na otarcie lez. Kilku gapiow wietnamczykow zebralo sie, nawet ratownik przyszedl sparawdzic czemu ludziska sie zeszli w jednym miejscu.
  Pakazalem wegiel, dalem do sprobowania ocet ciekawsiej babce, reszta zaczela kiwac glowa z niedowierzaniem.
  W drodze powrotnej oczywiscie musiala byc zabawka. Wybrala sobie zestaw do zabawy w piasku 🙂
  W domu prysznic, potem na udo jeszcze raz wegiel, juz bez octu. Na dlon corka nic juz nie chciala wiec tylko olejem rycynowym zmieszanym z kokosowym posmarowalem. Do picia woda z weglem a na skrecona kostke, jeszcze raz zywokost-mimo tego, iz wracajac z plazy szla w podskokach z wiaderkiem foremek pod pacha.

  Moje wnioski co do oparzenia przez maduze? Liczy sie czas reakcji. Im szybciej sie poleje oparzone miejsce octem jablkowym rozcienczonym z woda i posypie weglem tym lepiej.

 103. osoba prywatna said

  Brutalna pacyfikacja Marszu ku czci Powstańców Śląskich degraduje PiS do poziomu Platformy
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/brutalna-pacyfikacja-marszu-ku-czci-powstancow-slaskich-degraduje-pis-do-poziomu-platformy-2018-05

 104. Russkij Szpion said

  Polish Massacre Memorial, Jersey City, New Jersey – Roadside America
  https://www.roadsideamerica.com/story/22896
  Tłumaczenie strony
  In 1940 the Nazis massacred over 20000 innocent Poles in the Katyn Forest. Their grisly fate is distilled into a statue of a man with a bayonet in his back.

  no comment, Nazis here, Nazis there……

 105. provincjal said

  Kapsel said
  2018-05-11 (piątek) @ 20:31:05
  Toż to wymarzony cel „ataku terrorystycznego”, np. z Syrii „irańskimi” rakietami, co tam dla unych poświęcić paru żydków, nie chciałbym być złym prorokiem…

 106. Sebastian said

  Zbiory ze schyłkowego okresu starszej oraz ze środkowej epoki kamienia (paleolit schyłkowy i mezolit) to przede wszystkim pojedyncze narzędzia oraz całe zespoły znalezisk wykonanych z krzemienia, głównie pochodzące z badań wykopaliskowych na terenie najdawniejszych obozowisk grup ludzkich na Pomorzu Zachodnim. Towarzyszą im przedmioty wykonane z kości i z poroża. Wśród nich szczególnie wyróżniają się zabytki reprezentujące sztukę zbieraczy i łowców epoki kamienia: laski magiczne z Rusinowa i Szczecina-Podjuch pokryte bogatym ornamentem z przedstawieniami postaci ludzkich.

  http://muzeum.szczecin.pl/zbiory/archeologia/epoka-kamienia.html

 107. Lily said

  A tu taki filmik dla Was.

 108. Sebastian said

  Ministerstwo zdrowia RP jest zainteresowane by lekarze zza wschodniej granicy, szczególnie Ukrainy, mogli szybciej leczyć polskich chorych. Na początku marca wystąpiło do ministra nauki i szkolnictwa wyższego z wnioskiem o zmiany w rozdziale drugim rozporządzenia z 22 grudnia 2015 r. w sprawie nostryfikacji dyplomów ukończenia studiów za granicą.

  no to będą rezać

  http://slowopolskie.org/polski-resort-zdrowia-planuje-zniesc-nostryfikacje-dyplomu-dla-lekarzy-z-ukrainy/

 109. Boydar said

  A co wiemy o „ukraińskich” lekarzach ? Czy wstrzykują noworodkom rtęć i aluminium ? Bo jeśli nie, to może nie są gorsi od „polskich”. A może nawet i lepsi, nie przesądzam, bo nie wiem.

 110. revers said

  re109

  Ukrainscy lekarzy maja wieksze doswiadczenia w szczepiniu „gardasilem”

  https://www.wykop.pl/link/4301335/34-letnia-joanna-z-warszawy-zmarla-w-wyniku-powiklan-po-szczepionce/

  Wlasnie zmarla w warszawie 34 letnia Joanna z Warszawy a to dopiero poczatek. Na Ukrainie wczesniej zaczal dzialac gudlajski IMF, WB bank ktory sypal miliardowymi kredytami pod trupa gospodarczego ukrainy, ale pod warunkiem ze zakupi u znanych firmach farmaceutycznych slawnych z dzalan ubocznych, toksycznych szczepionek z zaszczepieniem ukrainkek hpv, raka szyjki, ukraincow na grype.

 111. revers said

  I nie popisza sobie apnowie na wlasnych plotach i obejsciach , aipac czuwa i karze z grubej rury …

  http://wprawo.pl/2018/05/11/za-napisy-zydzi-grabia-polske-i-zydzi-lapy-precz-grozi-w-polsce-kara-do-2-lat-wiezienia/

  Za napis „Zydzi grabia” grozi 2 lata z kk, a jak wejdzie CETA na dobre to i o gajowce mozna zapomniec, bo nikt nie popisze sobie tylko o sukcesach gudlajow.

 112. Kapsel said

  Trochę słońca , świeżego powietrza i jak odzyskać dziecięcą radośc :

 113. Salcie said

  Niech mi szanowny Gajowy wybaczy ten mały odskok od wszystkich tak ważnych aktualnych spraw na korzyść chwilowego wspólnego uczestnictwa w uczcie intelektualnej ze wspaniałym duchownym, ks. prałatem Romanem Kneblewskim. Spotkanie sprzed roku….

  A poza tym cieszymy się bardzo, że wraca Pan do zdrowia! Pańska choroba na pewno nie była przyjemnym doświadczeniem ale… pozwoliła Panu na własne oczy zobaczyć i poczuć ilu ma Pan wokół przyjaciół 🙂
  —————————————————————-

  Ks. Roman Kneblewski – „Szatańska przewrotność w polityce”

 114. Marucha said

  RE 113:
  Droga Pani Salcie,
  Istotnie wracam do zdrowia. Pozostały mi tylko jeszcze jakieś drobne, mniej istotne bóle – oraz ogólne osłabienie; moja kondycja to jakieś 50% tego, co przedtem.
  Ale żyję już prawie normalnie, jeżdżę na skuterze, na rowerze (ostrożnie), bawię się z wnukami, mogę wykonywać codzienne czynności.
  Powróciłem, krótko mówiąc, z dalekiej podróży…

 115. klawo said

  https://mensrightspolska.wordpress.com/2018/04/07/polowanie-na-czarownice-w-sprawach-oskarzen-o-gwalt-na-amerykanskich-kampusach/

 116. RomanK said

  83…. Panie Gajowy ..a dlaczego pan probuje zwrocic uwage :Polactfu: skoro pan dobrze wie ze uwaga polactwa skupia sie tylko i wylacznie na otworach, jakie zrobil im w ciele Pan Bog….bo i na tyle im wolno i na tyle ich stac.
  Niech pan nie traci cennego czasu ..ale poprostu zwroci uwage na temat wlasciwym wladzom Polski..prez Kaczynskiemu,. Prez Dudzie. Morawieckiemu. Czaputowiczowi i innym pelniacycm obowiazki polakom….
  Ze jak trzeba to leci sie do Moskwy na parde z porteretm dziadzisusia KGBisty… a jak trzeba do Washington z poparciem lobbystow….
  Ja mysle ze Trump podpisal ..tylko na zlosc panu i Gajowce:-))))

 117. RomanK said

  Ustawa 447 jest ukoronowaniem wieloletnich zabiegow i kosztownej wspolpracy wladz Polski z Przemyslem Holocaustu….wszystkie fety, dni os3wiecimskie , przeloty samolotow, nabozenstwa ekumniczne. wlazenie na czworaka i na szczupaka, obarzanie remntami i odszkodowaniami….stworzyly wrazenie….ze Polacy przyznaja sie do winy:-))))) wrazenie na tyle dobre , ze wyglada na to – ze sie pokajali …a teraz……. nalezy bulic….a akcji windykacyjnej ma pilnowac najgowniejszy zandarm swiata..czyli USA..dlatego i wojska przydatne w Polsce…
  Rozumienie opacznie interesow…nie zwalnia z odpowiedzialnosci glupich…
  Wszystkie drogi prowadza do Kasy…o czym wyklada psiadz pralat Kneblewski…zeby bron boze nie ciagnac do odpowiedzialnosci winnych ludzi…bo naprawde to winien jest DIABEL!!!!!
  Chce pan panie Gajowy zadrzec z Diablem????? kto atakuje „polactfo” czyli rzadzacych Polska…rani zrenice Diabla:-=))_))))

 118. RomanK said

  Wszystkim nie obeznanym z dyplomacja…zwracam uwage, ze to co ogladacie, sluchacie …a juz wkrotce oddczujecie na wlasnych kieszeniach i skorze…to najlepszy przyklad czegos co okresla sie mianem:
  Porozumienie ponad glowami:-)))
  z czego wynika ze rzondy zawsze sie potrafia wyzywic, wg zasady jeden w rzadzie drugi w sadzie….co jest i demokratyczne i sluszne..z racji obietnicy Salomona..ze wszystkie wrogi , dam za podnozek pod twoje nogi…
  CO jest mozliwe zawsze z narodem najpobozniejszym z poboznych, bo w takim przypadku wiadomo, ze taki narod wierzy bezgraniocznei , bez czytania Swietych Ksiag, zatem skad ma znac cytaty…ktorymi BOG go ostrzega przez wybranymi przez siebie samego:-))))

 119. revers said

  Zandarmi juz na miejscu na mocy rozszrzonego 1066

  a windikatorzy z IMF, roznych poborcow quasi podatkowych przybedzie.

  A i za Iran trzeba bedzie zaplacic bo sankcje ida w 2 strony, ceny ropy z 70 skoczyly do 90 usd, a bedzie i 100 baksow za rope.

  Cos zle Kukiz maluje ten swoj kanister bo ceny ropy szybciej rosna, niz tasiemcowy podatek w cenie paliwa.

 120. andzia said

  Masońska frakcja w pisie czyli odsys energii z Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=2xS_FGYZJLA&t=171s

 121. Marucha said

  Re 115:
  Wie Pan, dlaczego wciąż usiłuję coś polactwu przekazać, choć nim pogardzam?
  Bom głupi.

 122. revers said

  Waha do gory, majtki w dol , kieszenie iranskie zaszyte …

 123. Kapsel said

  Polskie sądy oddaliły pozwy przeciw Guyowi Verhofstadtowi za „60 tysięcy faszystów” na Marszu Niepodległości

  http://wprawo.pl/2018/05/10/polskie-sady-oddalily-pozwy-przeciw-guyowi-verhofstadtowi-za-60-tysiecy-faszystow-na-marszu-niepodleglosci/

 124. Kapsel said

  Nowe prawo w Południowej Karolinie zakazuje krytyki Izraela bez względu na fakty

  Południowa Karolina to pierwszy stan, w którym wprowadza się prawo uznające jakąkolwiek krytykę Izraela za antysemityzm. Prawo ma być stosowane na stanowych uczelniach. Senacki projekt ustawy wymaga od Komisji ds. Szkolnictwa Wyższego Karoliny Południowej wydrukowania kopii nowej definicji antysemityzmu i rozprowadzenia jej na wszystkich stanowych uczelniach publicznych. Rozwiązanie zostało uznane w Izraelu za „ustawę przełomową”, która doprowadzi do zmian w całych Stanach Zjednoczonych i na świecie.

  http://wprawo.pl/2018/05/10/nowe-prawo-w-poludniowej-karolinie-zakazuje-krytyki-izraela-bez-wzgledu-na-fakty/

 125. Kapsel said

  ad. 123

  Kara więzienia za bojkot Izraela. Projekt ustawy już jest w Kongresie USA

  https://marucha.wordpress.com/2018/05/06/wolne-tematy-34-2018/#comment-753446

 126. Lily said

  Prorocze slowa,wypowiedzane przez Pana
  Edwarda Gierka.
  „Oby wokol naszych miast nie pojawily sie
  slumsy,a sklepy nie byly pelne drogich towarow
  niedostepnych dla nedzarzy snujacych sie po
  ulicach. Boje sie tez,ze gdy siegniemy po
  pomoc,ale nie bezinteresowna nadejdzie z
  Zachodu z sytych i zamoznych Niemiec.
  I znow jak przed laty na tej Ziemi pojawia sie
  panowie,ktorzy beda za bezcen wykupywali
  Polska wlasnosc”.

 127. andzia said

  Spotkanie pod monopolowym w czasie obrad sejmu: https://www.youtube.com/watch?v=-TsgQNsX_nA

 128. VAV said

 129. RomanK said

  Panie Gajowy….pan nie jest glupi….pan jest bezsilny. A jest pan bezsilny- bo jest pan Polakiem…..
  Moze wielu przeszlo nad Ogniem i Mieczem…jak przyslowiowa flegma prez zeby…..ale Mowa Zagloby na szancach Zbaraza do wspolrodakow jacy go oblegali…jest najwazniejszym Manifesto Polactfa Sarmactfa ..mieniacego sie Elita ( szlachta)Polski….i tak juz zostalo….

  Wiek pozniej Polacfo Sarmactfo uszlachetnilo sie prawdziwym wlewem krwi Japheta do Sa(r) mackiej….i zapewnila szybkie przepoczwazenie sie w prawdziwe Polactfo przez feeee….z pelnymi prawami dziedziczenia.

  Odrzucenie ludu lajanego przez Pana Zaglobe najgorszymi porownaniami..spowodowalo pelna allienacje i wyzucie ze schedy narodowej zarowno ludu polskiego- jak i ruskiego….kilku pelmion tego samego narodu Slowian. To pokutuje do dzis kolejnymi tragediami i Polski i Ukrainy i wielu bratnich krajow slowianskich….

  Termin uzyty przez Ziemkiewicza” polactfo” to termin peyoratywny…majacy zohydzic pojecie Polskosci…ethnosu Lehitow i Slowian in specie… wszystkich Slowian… bez wyjatku!
  .
  To wlasnei dlatego- jak ognia obecna elita polacfa przez uzrzniete feeee…tak boi sie zapisu w Konstytucji ”
  -definicji POlaka..
  -.Narodu polskiego…
  – KTo jest Polakiem, a kto jest obywatelem polski
  – i jaka jest roznica pomiedzy jednym a drugim!
  -CO to znaczy POlska…i panstwo Polskie
  – i co znaczy ze narod POlski jest suwerenem i gospodarzem w swoim Panstwie!!!!!
  -Jaka jest rola i jakie prawa wynikaja z przynaleznosci do Narodu Polskiego????

  NIby tak niewiele …ale jakiz potworny starch elit tzw klasy politycznej Polski……zeby ci Polacy wykluczeni calkowicie..i ci wykluczeni czesciowo..bojacy sie wlasnego oddechu i wlasnej tozsamosci..strachliwie i trwozliwie pod ksywkami starajacy sie powiedziec co czuja nei zebrali sie nad…….. urna wyborcza……..nie zorganizowali…nie wprowdzili w czyn tego o czym marza pokolenia..zeby uwolnic sie tej wielowekowej parchatej niewoli, ktora rozprasza narod i niszczy ducha….unicestwia nas jako ludzi.

  Pomyslcie nad tym ..choc przez minute…prosze/////

 130. Maverick said

  No i Żydzi postawili na swoim i wydoją Polaków.

 131. NICK said

  Co jak co.
  BARDZO WAŻNY wpis Romana Pana. (129).

 132. RomanK said

  126.. Pani Lyly ,,Gierek nei byl ani intelektualista ani prorokiem…pracowal jako robotnik we Francji i znal Zachod moze jedyny wsrod dintojry w jakiej sie znalazl.
  Jego slowa swiadcza natomiast o tym ,ze byl dodkonale powinformowany , co szykuja tzw. elity gory partyjne,j czyli parchaci ..zwani dla niepoznaki technokratami. Wiedzial, ze juz istnieje porozumienie pomiedzy bracmi ze wschodu i zachodu…wszyscy B’nai Abraham…jak przejac ogromny majatek demoludow i uwlaszczyc sie tym- co znacjonalizowali i pomnozyli w procesie niewolniczej pracy ludow Slowianskich ci ktorzy nazwywali sie przedwodnia klasa proletariatu:-)))))
  Wiedzial i ostrzegal , bo znal to z pierwszej reki…mieszkal w gettcie Pas de Calais….
  TO jeszcze jeden dowod, ze Wszystko co sie stalo bylo oszustwem, i przygotowana mistyfikacja. Jednego nie przewidzieli…ze Polakow bedzie stac..moze juz ostatni raz w ich egzystencji, jako narodu- na…Polska Solidarnosc…..
  Gierek wiedzial ,ze przebieraja nogami, zeby go wymienic na Babiucha , ze czekaja juz umowy kredytowe i cale sfory bankowcow z gotowym jarzmem kredytowym….dlatego probowal ostrzegac….Niestety braklo mu jako polakowi odwagi!!!!! Gdyby powiedzial to co wiedzial otwartym textem….i wezwal Narod….roznieslibysmy na strzepy ta SPBande…
  Niech pani porowna //dlug Polski za Gierka 22 mld dollarow..nawet stosujac przelicznick dollarowy 2,7…to wynosi 59 mld dollarow….
  neich pani zobaczy ile wynosi ten dlug obecnie….i sprawdzi c pani z tego ma:-)))

  .

 133. The cures said

  @RomanK – Referendum unijne trwało dwa dni. Po pierwszym (sobota) frekwencja wynosiła 17%. Wystarczyło JEDNO słowo z ambon.

  Polacy sa mentalne zniewoleni.

 134. osoba prywatna said

  Dwory i dworki szlacheckie dawniej i dziś. Niespieszna podróż śladem historii
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=UT3tphaWAK4

 135. Piskorz said

  re 100 Nie kupuj art. z kodem od 729..A czy podpadam już pod ten art…?!

 136. revers said

  ad129, 131

 137. RomanK said

  The Cures…..widzi pan ja rozumiem panskie zdanie…..tak mysli wielu uczciwych Polakow….gdyby nie jedno ,ale….Polakow zapytano w sposob typowo talmudyczny….bez wyjasniania JAK????? I wohoel pomijajac milczeniem DLACZEGO?????
  A na te dwa pytania doskonale znal odpowiedzi Episkapus…..iu moznie nei wystarczyloby jedno slowo..ale powiedzmy piec zdan…prostych zdan!
  Ze mam racje . polecam panu obejrzenie tegoz to wystapienia nasiech narodowych cadykim ..ktore powiada przez ogrodek:-))))dlaczego goje sa i maja byc goje….i w jaki sposob:-)))) w doborowym towarzystwe ….a jakze:-))))

  Jestm bardzo ciekaw panow reakcji..szczegolnie zalezy mi na reakcjach…stalych Gajowkowiczow.

 138. osoba prywatna said

  ŚWIĘTY KRZYŻ …W JEDEN DZIEŃ
  .https://www.youtube.com/watch?v=ytkKuIz4Hos

 139. RomanK said

  Panie Revers ..niech pan zamiesci trzecia fotke ….na trzecia mozliwosc…jak by to wygladalo , gdyby nas nie musial nikt wyzwalac…prosze…..

  Zebuy panu ulatwic zadanie prosze szukac czegos podobnego…jak Matejkowe Hold Pruski….i Ukorzenie Szujskich…..to wielce pouczajace obrazy///zwlaszcza….. jak je zestawiec z rysunkami Grottgiera ..np. Branka, Kucie kos i ……Pozegnanie Europy……

 140. Piskorz said

  re 133 „Wystarczyło JEDNO słowo z ambon.” Racja…a..początek był ..2 polowa XVII w. Polecam lekturę książki „Dzieje bez dziejów”…Stachniuka..

 141. Boydar said

  Panie Romanie. Przecież nas już podobno nie ma, tak przynajmniej twierdzi wielu. To o co ten cały giewałt ?

 142. gość said

  Jak naprawdę jest na Ukrainie? (dr Jan Przybył)

  Dr Jan Przybył przedstawia filmy i zdjęcia z ostatnich wyjazdów na Ukrainę z agencją turystyczną „Wilejka” i opowiada, jak podróżować po tym państwie, aby ustrzec się niemiłych przygód. (Wiosna 2018)

  .https://www.youtube.com/watch?v=Vgg74J92CyU

 143. gość said

  Absurdy ministra Glińskiego, jacht i promocja Polski na oceanie, czyli miliony w błoto

  Owszem, rządy PO-PSL znały grubsze afery, ale PiS celuje w bardziej absurdalne. Oto kiedy media ujawniły, że projekt Polska 100 Polskiej Fundacji Narodowej kosztował ponad 11 mln zł i to nie licząc zakupu jachtu!

  Ten miał sobie pływać z Mateuszem Kusznierowiczem po całym świecie i proponować Polskę. Kusznierowicz teraz jest podpadnięty w PiS więc zmiana planów, a jacht przez trzy lata jak stał w stoczni we Francji (pomimo olbrzymich poniesionych kosztów) tak stoi… bo spartolono umowę.

  Za to najlepsze jest tłumaczenie Glińskiego:

  „Nie 20 milionów, tylko ok. 14 (…) milionów – włącznie z zakupem łódki i nie dla pana Mateusza [Kusznierewicza] tylko dla Polskiej Fundacji Narodowej – czyli dla nas wszystkich” (Minister Piotr Gliński, dziś PiS, wcześniej: Unia Wolności).

  Bez komentarza…

  http://lewy.pl/61077-absurdy-ministra-glinskiego-jacht-i-promocja-polski-na-oceanie-czyli-miliony-w-bloto/

 144. gość said

  Czarny scenariusz po fuzji dużych polskich banków

  W najbliższych miesiącach Pekao i Alior Bank staną się jedną instytucją. Już teraz wiadomo, że skorzystają na tym inwestorzy. I na pewno stracą pracownicy, którzy w liczbie ponad tysiąca znajdą się na zielonej trawce.

  https://strajk.eu/czarny-scenariusz-po-fuzji-duzych-polskich-bankow-1000-osob-straci-prace/

 145. revers said

  RoamnK napsial „Pozegnanie Europy……”

  Nie am co szukac taki odplywajacy zaglowiec od wybrzezy europy narysowalem artyscie Westdorfowi w Berline, pochodzacy z Portugalli, ktorego dziadkowie rowniez w czasie wojny prezebyli szlak artystyczny przez europe Franksistow, Hitlera, Stalina w Mokwie, by ostaecznie wyladowac w Brazyli jeszcze w trakcie wojny, co bylo nie malym cudem, a tak poza tym wszystko sie zgadza w tasiemcowej buahlterii? Pan Westdorf mail twrz iberyjska i chetnie czytal Nietschego, tylko w jezyku portugalskim, czesto w nocy wyprowadzala go europejska policja za glosna retoryke nie poprawnie polityczna.

  Moze cos jednak na pocieszenie z Wojciecha Kossaka.

 146. gość said

  Natalie Portman obraziła Netanjahu i została wyklęta…

  Podwójne standardy GW: „Marsze Hamasu są oczywistą prowokacją, bo nie ma możliwości, by Palestyńczycy mogli powrócić do miejsc opuszczonych 70 lat temu. Tamtych domów już nie ma, ludzie z nich wygnani nie żyją lub stoją nad grobem…”.

  https://www.wykop.pl/link/4309045/natalie-portman-obrazila-netanjahu-i-zostala-wykleta/

 147. gość said

  Miękka gleba chroni słynną krzywą wieżę w Pizie przed trzęsieniami ziemi

  Grupa geologów i inżynierów z WŁoch i Wielkiej Brytanii, postanowiła ustalić, jak to możliwe, że krzywa wieża w Pizie była w stanie przetrwać bez większych problemów kilka dużych trzęsień ziemi w jej okolicy. Nie widać jednak ich wpływu na konstrukcję słynnej architektonicznej porażki.

  Eksperci z Uniwersytetu w Bristolu twierdzą, że zagadka nietypowego oporu wieży na tak niszczące przecież zjawiska, prowadzi do zrozumienia dynamicznej interakcji między sztywną konstrukcją wieży i miękkim podłożem na którym ją wzniesiono.

  Krzywa Wieża była budowana przez prawie dwa stulecia, od 1173 w 1360 roku. Już w trakcie jej budowy, z powodu błędów w projektowaniu i właśnie przez zbyt miękki grunt, który od początku powodował jej przechył. Jednak budowa została doprowadzona do końca, a wieża nadal przechylała się powoli.

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/miekka-gleba-chroni-slynna-krzywa-wieze-w-pizie-przed-trzesieniami-ziemi

 148. Wojna zapewne wybuchnie w 2021 roku – 7 lat po ostatnim kryzysie finansowym! Rosja skończy pierwszy etap modernizacji armii, a USA – jeszcze NIE! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3. wojnie światowej – przeczytasz w książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)
  The war will probably break out in 2021 – 7 years after the last financial crisis! Russia will finish the first stage of modernization of the army, and the USA – not yet! On the future of the European Union, the USSR powers [and its twenty-first century condominium on the Vistula: JUDEOpolonia], jihad and the Third World War – you will read in the book ‚2021, Moonwars’ (on: docer.pl)

 149. osoba prywatna said

  Parkour Kitty: Cat Makes Action-Packed Escape
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=1AacxhpOm3w

 150. http://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/fatalna-nazwa-nowej-restauracji-roberta-lewandowskiego/ar-AAwK829?li=BBr5MK7&ocid=UE12DHP//

  Robert Lewandowski chce budować nad Mamrami WENECJĘ MAZURSKĄ. Trzeba tu zwrócić uwagę, że NAJLEPSZĄ inwestycją XXI wieku jest zbudowana w Las Vegas bardzo tandenta kopia WENECJI. Pochodzący z Podlasia hotelarz zbił fortunę na hazardzie w Macao, ożenił się z panną z Węgrowa Podlaskiego i pojechał do Wenecji, aby swe miliony zainwestować w MÓJ wiosek Ratowania Wenecji techniką moskiewsko-warszawską.
  Przegrał jednak z Berlusconim i Kadafim, którzy ZGARNĘLI brukselską pulę pokerową Eksodusu Biblijnego, ZAŁATWIONĄ Śmiercią faraona Jechnatona-Jehowy na tafli solnej Wielkiego Jeziora Gorzkiego: http://wandaluzja.pl/?p=p_310&sName=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny//, i zastąpili ja błazeńskim programem MOJŻESZ.
  Wobec tego Hotelarz nabył plany konserwatorskie Wenecji i pojechał do Las Vegas, gdzie zbudował bardzo tandetną imitację Wenecji, która awansowała go na MILIARDERA, co uznano za Najlepszą Inwestycje Kapitałową XXI Wieku.
  Giżycko to jednak nie Las Vegas toteż Mazurska Wenecja Najlepszą Inwestycją Kapitalową nie będzie, ale pomysł jest dobry. Ponieważ Węgrzy MUSZĄ budować Wspaniałą Wenecją jako POMNIK kultury węgierskiej, nad Balatonem lub Adriatykiem to Robert Lewandowski może podjąć inicjatywę kapitałową, a ponieważ Skandynawskiem Rajem był zawsze DUNAJ, gdzie pływali Kanałem Przemysłowym przez Gopło i Częstochowę to ta Węgierska Wenecja będzie LEPSZYM Biznesem od Amerykańskiej czy zafekaliowanej Adriatyckiej.
  Skandynawski Jachting jest wielkim kapitałem a Dunaj RAJEM SKANDYNAWSKIM. Niemcy naparacowali się jak osły nad kanałem Men-Dunaj, ale tam żadan Skandynaw nowet nosa nie wsadził a inwestycja NIE ZWRÓCI SIĘ.

 151. Rokitnik said

  at.137
  Sprawa jest prosta – od 1944 roku jako POLACY NIE wytwarzamy grupy PAŃSTWOWO TWÓRCZEJ, zwanej potocznie – szlachtą! Mógł użyć słowa ELITA, co pewnie dla p.Romana byłoby strawniejsze w odbiorze?
  Czy ta data coś panu /państwu / mówi? A w rozwinięciu rzecze p. Stanisław Michalkiewicz; że skoro TAK,…to obcy nam narzucają własną ” szlachtę ” / z konsekwencjami jakże obecnie znanymi nam wszystkim /!?
  Zostaliśmy powtórnie s p r z d a n i przez pier***y zachód, jak w Jałcie i Teheranie z tą tylko różnicą, że tym razem ZABORU dokonali rzydzi za przyzwoleniem polactfaa nad Wisłą, poprzez ”wybrańców ” wyłonionych w demo…tfffu – wyborach!!!
  Zaiste bedziemy musieli wypić do końca ten kielich goryczy ( powiadał p. ST. M) albowiem d o j d z i e do wyrugowania polaków (i ukraińców ) – by stworzyć miejsce dla Unych, zawłaszczających tą piękną krainą pomiędzy morzem Bałtyckim a morzem Czarnym??!!! ( ” a lud roboczy wytrzeszczy oczy ” ) Amen

 152. osoba prywatna said

  Wincy kotów.
  .https://www.youtube.com/watch?v=opYts0nFOvs

 153. osoba prywatna said

  Take me back – Van Morrison
  .https://www.youtube.com/watch?v=-suuzz4g2R0

 154. osoba prywatna said

  World Balance Champion And Violinist – Richardo
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=BCIEKMYhDQE

 155. VAV said

 156. hucpa said

  re 146 gościu, wieszczysz parcha,. fajne Esterki,. Królowe żydowskie,.. Jak to jest grzebać się w żydowskim G…..e. Ostatnio fajny film parchy zrobili, królowa much,.. zalec,.. powąchaj,..

  https://www.dia.org/art/collection/object/queen-victoriatroubled-flies-41476

 157. hucpa said

  J.Stalin. dobroczyńca żydowski, co to niby juch przykrócił, se pocytac, jaki z niego antysemita.

 158. @ 119. Revers,
  “Cos zle Kukiz maluje ten swoj kanister bo ceny ropy szybciej rosna, niz tasiemcowy podatek w cenie paliwa.”

  Kukiz ma teraz lepsze zajęcie: hazaraki drobnymi kroczkami już przywłaszczyły sobie w pełni Auschwitz,
  to on teraz robi ten pierwszy kroczek do przejęcia przez hazaraków jeszcze i Katynia!

  http://m.telewizjarepublika.pl/kukiz-odpowiada-burmistrzowi-jersey-city-i-publikuje-liste-zydow-zamordowanych-w-katyniu,64556.html#komentarz-593526

 159. Zbyszko said

  Posoborowa oazowa beztroska i wesołkowatość zamiast pobożności w służbie niszczenia Kościoła;
  http://gibson.neon24.pl/post/143692,oazowe-profanowanie-mszy-sw

 160. Polski punkt widzenia said

  Niedawno minęło już 10 lat od samobójczej śmierci niezapomnianego i prawdziwie utalentowanego Artysty (kompozytora i autora tekstów), lidera i wokalisty zespołu Universe, niezwykle popularnego w latach 80 – tych – mając 19 lat udanie zadebiutował (wraz z Henrykiem Czichem) na opolskim festiwalu w 1983 roku, zdobywając II nagrodę w konkursie Promocje za piosenkę „Mr Lennon”.

  W 2005 roku, a więc dwa lata przed tym nieszczęściem, bardzo szczerą i poruszającą rozmowę z Mirkiem Bregułą (10.02.1964 – 02.11.2007) przeprowadził Ojciec Marian Gil z Katolickiego Studia Młodych w Toronto.

 161. osoba prywatna said

  Prawdziwy koniec II wojny światowej: Polska zapłaci Żydom za niemieckie zbrodnie! – S. Michalkiewicz
  .https://www.youtube.com/watch?v=nUekThFpJz8

 162. https://marucha.wordpress.com/2018/05/10/wolne-tematy-35-2018/ – Ad. 101, 150:

  Korwin Mikke mówił, że Jarosław Kaczyński to NOGA EKONOMICZNA I FINANSOWA A MATEUSZ MORAWIECKI TO HILARY MINC. NOGA zagrała więc Robertem Lewandowskim i Wzięła ZŁOTEGO Lwa Weneckiego jako Pomnik Kultury Węgierskiej, bo to Wegrzy zbudowali Wspaniałą Wenecję w latach 1086-1177. Ewakuijąc ją jednak prze4z Niemcami, Francuzami, Anglikami i Lombardami rozebrali wspaniały pałac Królewski z Wysoką Campanillą, na miejscu którego Wenecjanie urządzuli ARSENAŁ, bo Pałac Dożów był Biskupim, jak krakowski WAWEL.
  Zastanawiam się, czy istnieje możność rewindykacji funduszu unijnego na Ratowanie Wenecji, zahachmęconego przez Kadafiego i Berlusconiego mają książką „Incydentu nie było” http://wandaluzja.pl/?p=p_310&sName=talmud-najlepszy-kodeks-mafijny ??? bo wówczas Lewandowski miałby pieniądze na budowę Wenecji Węgierskiej. Na Ratowanie Wenecji Padańskiej żadnego funduszu nie trzeba, bo technika moskiewsko-warszawska jest superatywna więc wystarczą ROZKRADANE dotacje rządowe i kapitał hipoteczny. Tak się ma też sprawa z MOJĄ hipoteką Rzymu i MOIM katastrem jerozolimskim BITYM gamoniem historycznym i archeologicznym Indianim Jonesem od Rostrzeliwania Antysemitów.
  Ja myślałem za Unia Europejska została sfinansowana z Satelitarnej Detekcji Złota a Stanisław Michalkiewicz mówi, że Unia Europejska powstała na technice finansowej Potopu Szwedzkiego. Pieniądze generuje się z POWIETRZA, które pożycza się Ograbionym Reforemami Unijnymi, żeby przejąć ich własność za 10% wartości – którą to Inżynierią Finansową żydzi weszli w posiadanie Wysp Greckich. Tą techniką finansową Szwedzi zniszczyli metalurgię powiślańską, co skazało Polskę na NIEWYPŁACALNOŚĆ a miejsce Żelaza Polskiego zajęło Zelazo Francuskie i tandetne Angielskie z efektem, że Imperia Kolonialne, które WISIAŁY na Żelazie Polskim dostały się Anglikom.
  15 lat temu dostałem list, że ANGLIA OPUŚCI UNIĘ EUROPEJSKĄ, do której weszła, żeby ZWABIĆ państwa Europy Śodkowej, które liczą na asekurację angielską. Po zaprowadzeniu państw Europy Środkowej do RZEŹNI Anglicy wyjdą zeń tylnymi dzrzwami, aby Nie Patrzeć. UNIA EUROPEJSKA TO STANY ZJEDNOCZONE ROTSZYLDÓW A KAPITAŁ ROTSZYLDÓW TO NARODOWY KAPITAŁ ANGIELSKI. – Anglia to MATRIOSZKA ROTSZYLDÓW.

 163. Peryskop said

  O umieraniu dzieci

  Prof. Maria Majewska mejlem 13.05.2018

  Po moim komentarzu nt. tragicznej śmierci Alfiego Evansa, będącej następstwem ciężkiego okaleczenia szczepionkami, otrzymałam list od dra hab. med. Tomasza Dangela (dyrektora hospicjum dziecięcego w Warszawie), który przytoczył brytyjski artykuł wyjaśniający, że po odłączeniu dziecka od respiratora szpital Alder Hey nie odciął go od nawadniania, tylko zaprzestał podawać pokarm przez 28 h. Po tym okresie karmienie przywrócono. Rodzice Alfiego słusznie uznali takie traktowanie za barbarzyństwo. http://www.lifenews.com/2018/04/25/hospital-officials-waited-28-hours-before-finally-feeding-alfie-evans-not-even-an-animal-would-be-treated-like-this/

  Jest prawdopodobne, że poszczepienna degeneracja mózgu Alfiego była tak masywna, iż nie udałoby się go uratować, choć mam ograniczone zaufanie do brytyjskich raportów medycznych. Czy zaprzestanie odżywiania i leczenia dziecka w stanie uznanym przez lekarzy za beznadziejny było eutanazją? Opinie lekarzy i społeczeństwa na ten temat są podzielone. Abstrahując od tego jak nazwiemy tę procedurę, uważam, że zachowanie szpitala jak i sądu brytyjskiego było przede wszystkim niehumanitarne. Tamtejszy system opieki medycznej najpierw śmiertelnie okaleczył dziecko, które urodziło się zdrowe, potem odebrał rodzicom szansę na jego zbadanie, leczenie i opiekę przez niezależnych lekarzy. Jak wiemy szpital watykański zgodził się przyjąć Alfiego, a rząd niemiecki udostępnił specjalny medyczny samolot do jego transportu. W UK nie zapewniono ciężko choremu dziecku ani należytej opieki, ani nawet spokojnej śmierci w domu rodzinnym.

  Przetransportowanie Alfiego do szpitala we Włoszech było ważne nie tylko ze względów humanitarnych, ale również medycznych i naukowych. Skoro lekarze brytyjscy „nie potrafili” zdiagnozować jego choroby (bo nie chcieli przyznać, że była to poszczepienna encefalopatia i degeneracja mózgu), uczciwość zawodowa i ludzka wymagała, by pozwolić na to innym lekarzom i naukowcom. Nie uczyniono tego, by nie naruszać kłamliwego mitu o bezpieczeństwie szczepionek, który nadal jest serwowany rodzicom na całym świecie, przyczyniając się do poszczepiennej śmieci milionów dzieci. Możliwe, że chciano też ukryć dowody jakichś nielegalnych eksperymentów na Alfim. Jeśli nie będzie jakichś przecieków z tego szpitala, pewnie nigdy nie poznamy prawdy.

  Mózg Alfiego post mortem powinien być rzetelnie zbadany i przyczyny oraz patomechanizmy jego degeneracji dokładnie ustalone. Ten przypadek niezwykle ciężkiego powikłania poszczepiennego powinien być sumiennie opisany w niezależnej publikacji naukowej. Można mieć pewność, że brytyjski totalitarny system medyczny do tego nie dopuści. Przecież ten sam system ukrzyżował zawodowo dra Andrew Wakefielda za to, że opublikował wyniki swego badania wskazujące na związek szczepień autyzmem. Ta prawda miała być na zawsze zakazana.

  Na zakończenie przytaczam linki od doc. Dangela nt. filozofii, historii, praw i praktyki w zakresie opieki paliatywnej nad nieuleczalnie chorymi dziećmi w Polsce.

  Click to access 1134_zaniechanieiwycofaniezleczeniapodtrzymujacegozycieudzieci-wytyczneptp-2011.pdf

  Click to access 1135_zaniechaniewycofaniezleczeniapodtrzymujacegozycieudzieci-zaryspraktykimed-1997.pdf

  Opis przypadku: str. 12-15 http://www.hospicjum.waw.pl/pliki/Artykul/1178_informator-hospicjum-nr24-czerwiec-2003.pdf

 164. Peryskop said

  zbieramy podpisy – b. wazne

  Prof. Maria Majewska mejlem 9.05.2018

  Drodzy Państwo,

  Właśnie odbywa się bardzo ważna akcja StopNop zbierania podpisów pod petycją do rządu i sejmu żądającą dobrowolności szczepień, czyli tych samych praw dla Polaków, jakimi się cieszą obywatele 20 krajów UE.

  Jest skandalem, że polski naród nadal pozostaje zbiorowym niewolnikiem karteli farmaceutycznych i ich płatnych lobbystów, którzy w mediach i polityce udają „ekspertów, choć pozbawieni są elementarnej wiedzy nt. powikłań poszczepiennych oraz chorobotwórczego i okaleczającego działania wielu szczepień.

  Tego nie można dłużej tolerować. Kto chce się szczepić i narażać swoje i swych dzieci zdrowie i życie, ten ma do tego pełne prawo. Ale nikt nie ma prawa zmuszać innych do przyjmowania szczepiennych trucizn. Takie zmuszanie jest sprzeczne z Polską Konstytucją.

  Na stronie stop nop znajduje się formularz do wydrukowania, na którym trzeba zbierać podpisy, oraz adres na który należy nadesłać listę z podpisami. Warto sobie tez przeczytać historię szczepień Alfiego, które posłużyły do jego zabicia.

  http://stopnop.com.pl/

 165. Ktoś said

  W szkołach trwają matury…. rzecz powszechnie wiadoma ale
  równolegle do nich trwa NARODOWY TEST „POLSKOŚCI”..

  i konia z rzędem temu kto chociażby wie czego on się tyczy
  bo nie mówię o jego zdaniu a już jutro się skończy…… ;D

 166. to tu to tam said

  Aby zobrazować skalę hańby, jakiej dopuszczali się wobec Rodaków na Litwie już nie komuniści, ale solidarnościowcy, przypomnijmy chociażby wypowiedź Zbigniewa Romaszewskiego, który 29 sierpnia 1989 roku w eterze Radia Wolna Europa powiedział:

  „[…] w zasadzie na Wileńszczyźnie nie ma Polaków, a ludzie tam mieszkający posługują się tzw. prostym językiem, mieszanką białoruskiego i polskiego”.

  .http://xportal.pl/?p=33587

 167. azbMC said

  Zgadnijcie Kto Wygrał Eurowizję , Czyli za Rok w Izraeul .
  Ciekawe czy Przygotują Jakieś Atrakcje Turystyczne w Stylu „Możliwość Obserwacji Bombardowania Palestyńczyków” ,
  Czyli Piknik Rodzinny na Wzgórzach ?

  ———-
  Takiego jeb….. kiczu dawno nie widziałem.
  Admin

 168. narozniak said

  biorąc pod uwagę wyniki w Polsce chyba czas na emigrację

 169. wyskok said

  Zdzislaw Kukula zkukula@bellaliant.net IP dzisiaj 11:45
  wiele lat temu przed ucieczka z Polski pracowalem jako inz na metanowych kopalniach w tym obecnej JSW … wiec znam temat i srodowisko doskonale. Od pierwszych godzin tej katastrofy wyrazalem na forach onetu, dziennika zachodniego, dorzeczy oraz innych polskich mediow … swoje powazne obawy co do jakosci akcji ratowniczej na Zofiowce pomimo zdawkowych komunikatow w mediach. Katastrofa zdarzyla sie ponad tydzien w sobote rano a kontrolny otwor 9.5cm wywiercili dopiero po 4 dniach z przekopu, ktory znajduje sie tylko kilka metrow ponizej drazonego chodnika podscianowego … i musieli ten odwiert powtarzac bo za pierwszym razem nie trafili w swiatlo chodnika podscianowego … ludzie trzymajcie mnie zebym mlotkiem nie przy….olil tym zas..nym ratownikom z Zofiowki ( a bylo ich az 200 jak podaly polskie media) … takich idiotow gorniczych nie widzialem za calej mojej pracy w kopalniach za PRL-u … dwa chodniki bite z przeciwnych stron trafialy na siebie co do cm … ten odwiert powinien byl byc gotowy pod koniec pierwszego dnia akcji rano ! … dopiero 4 dnia genialni ratownicy przypomnieli sobie ,ze trzeba by zakrecic wode w stalowym rurociagu idacym do przodka chodnika podscianowego i stworzyli podziemne jezioro wodne gdzie woda siegala do stropu obnizonej czesci chodnika … przeciez ten rurociag nalezalo odciac w pierwszych godzinach katastrofy i pompowac nim powietrze do zawalonego przodka … a tak nasi szpece w tym z „Bytumia” celowo nazwa … UTOPILI GORNIKOW , KTORZY PRZEZYLI „TAPNIECIE” … prokurator i to natychmiast potrzebny jest na Zofiowce i kilka karetek wieziennych by aresztowac prawie ,ze ksiedza po socjologii po KUL-u a obecnego wiceministra energetyki Tobiszowskiego nieuka oraz jego szefa Tchorzewskiego, prezesa kopalni Ozona i jego zastepce Sledzia oraz cale kierownictwo tej tragicznej akcji ratunkowej na kopalni Zofiowka …

  .https://dorzeczy.pl/kraj/64215/Jastrzebska-Spolka-Weglowa-potwierdzila-ze-dwoch-z-trzech-zaginionych-gornikow-nie-zyje.html

 170. Kapsel said

  ad. 167

  ….Takiego jeb….. kiczu dawno nie widziałem.
  Admin …

  Znalazłem takie tłumaczenie:

  Spójrz na mnie, jestem pięknym stworzeniem
  Mam gdzieś twojego współczesnego kaznodzieję
  Chłopcy witam na moim przedstawieniu, ja wam pokażę
  Hej, Myślę, że zapomniałeś zasad gry
  Ucieczki mojego pluszowego misia
  Barbie ma coś do powiedzenia, hej
  Moim rozkazem* jest żeby zostać sama
  Zabieram ze sobą swojego pikachu
  Jesteś tak głupi jak twój smartphone

  Wonder Woman** nie waż się zapomnieć
  Jesteś boska, a on jeszcze pożałuje
  On jest tchórzem***
  Nie jestem twoją (…)

  Nie jestem twoją zabawką
  Ty głupku
  Sprowadzę cię do parteru, zmuszę żebyś patrzył na mnie
  Tańczącą z moimi lalkami do bitu
  Nie jestem twoją zabawką (cululoo)****

  (Zwrotka 2)
  N-n-n Nie jestem lalką (hebrajski)
  n-n-n Nie jestem lalką
  (…) Biją weselne dzwony
  (…) Kasa i błyskotki człowieku
  Mam gdzieś twoją kupę szmalu***** kochanie

  Wonder Woman** nie waż się zapomnieć
  Jesteś boska, a on jeszcze pożałuje
  On jest tchórzem***
  Nie jestem twoją (…)

  Nie jestem twoją zabawką
  Ty głupi chłopaku
  Zniszczę cię, odliczaj czas
  Tańczymy z moimi lalkami do bitu

  (Bridge)
  Wezmę cię teraz
  Teraz ze mną chłopaku

  (Outro)

  (Nie jestem twoją zabawką)
  Ty głupku
  Sprowadzę cię do parteru, zmuszę żebyś patrzył na mnie
  Tańczącą z moimi lalkami do bitu
  Spójrz na mnie jestem pięknym stworzeniem
  Mam gdzieś twojego współczesnego kaznodzieję
  Nie twoja zabawka,Nie twoja zabawka, Nie twoja zabawka, zabawka
  Nie jestem twoją zabawką, Nie twoja zabawka, Nie twoja zabawka, zabawka

  *(simon says) – zapożyczone z zabawy simon-says gdzie każdy wykonuje rozkazy jednej osoby, które padają po słowach ‚simon says’

  **Wonder Woman – może mieć podwójne znaczenie jako fikcyjna postać i super-bohaterka, lub Wspaniała kobieta, która ma czegoś nie zapomnieć

  *** He’s a bucka-mhm-buckbuckbuck-mhm boy
  Bucka-mhm-buckbuckbuck – w języku angielskim ‚to be a chicken’ = ‚być tchórzem

  **** cululoo – Marokański/Arabski okrzyk radości

  ***** stefa – w hebrajskim slangu znaczy stos pieniędzy

  http://www.tekstowo.pl/piosenka,netta_barzilai,toy.html

 171. Kapsel said

  Zdaniem Amnesty International baza danych londyńskiej policji nt. gangów jest rasistowska, bo 78 % osób na liście to Murzyni

  http://dzienniknarodowy.pl/zdaniem-amnesty-int/

 172. osoba prywatna said

  Podług nieba i zwyczaju
  https://www.pch24.pl/podlug-nieba-i-zwyczaju,498,i.html

 173. wyskok said

  http://www.goniec.net/goniec/teksty/trzeci-maja-19-2018.html

  pruszynski„W 1931 roku 48,86 procent Żydów posiadało dochód nieprzekraczający 50 zł na tydzień, 29,06 procent posiadało dochody pomiędzy 50 a 100 zł na tydzień. W 1929 roku 15-30 procent Żydów żyło poniżej poziomu nędzy.”

  http://www.goniec.net/goniec/inne-dzialy/wywiady/kosmetyki-nie-musz%C4%85-tru%C4%87.html
  https://elmaskincare.com/

 174. troll polonii said

  167
  Zwierzyniec

 175. VAV said

  Poniższe dwa zdjęcia przedstawiają freski na ścianie szkolnej kafeterii w Canterbury High w Ottawie w Kanadzie.
  Ciekawe byłoby wiedzieć, czy naga para heteroseksualna będzie dopuszczalna.
  https://vladtepesblog.com/2018/05/09/murals-in-hall-outside-cafeteria-of-ottawa-high-school/

 176. Boydar said

  Żydom to (174) pasuje, zarówno demoralizacja gojów jak też czynności sensu stricto. Sami są już nie do zdemoralizowania. A pierdolili się systemem pucharowym od zawsze.

 177. Polski punkt widzenia said

  (160) c.d.

  W tej niezwykle interesującej rozmowie Mirek Breguła opowiada m. in. o swojej piosence zatytułowanej „Krajcok” (to nazwa skrzyżowania w Chorzowie Starym), której fragment przedstawiono w filmie – otóż, podczas pobytu w Chicago spotkał nieszczęśliwych Rodaków i tak powstał ten nostalgiczny, pięknie skomponowany utwór – proste słowa a jakie wymowne !

  Gdzieś tam za rzeką jest łatwiej niż tu,
  Lecz wolę ten kamień, bo mój.
  Gdzieś tam za morzem jest trud wielkich szans,
  A tutaj na wszystko mam czas.

  Choć chciałbym mieć więcej niż mam,
  Choć żal mi, że drwią z nas gdzieś tam.
  To widząc z dwunastki mój Krajcok, mój Dom,
  Mam pewność – nie ruszę się stąd !

  Kocham te wierzby te same od lat,
  Bo one są siostry, ja brat.
  Kocham te groby, pokryte już mchem,
  Bo jestem ich synem, ich snem.

  Choć chciałbym mieć więcej niż mam,
  Choć żal mi, że drwią z nas gdzieś tam.
  To widząc z dwunastki mój Krajcok, mój Dom,
  Mam pewność – nie ruszę się stąd !

  Gdzieś tam za rzeką jest łatwiej niż tu,
  Lecz wolę ten kamień, bo mój.

  Piosenka ta znalazła się na doskonałej płycie pt. „Latawce”.

  Pamięci Mirka Breguły – wspomnienie o Artyście, w pięknej, choć poruszającej (bo osobistej w treści), oprawie muzycznej … „Kiedy zgasły wszystkie gwiazdy …”, „Przez szum drzew …”.

 178. osoba prywatna said

  Dwór polski XVIII/XIX wieku – architektura, tradycje, atmosfera
  http://www.magwil.lt/material,dwor-polski-xviii-xix-wieku-%EF%BF%BD-architektura-tradycje-atmosfera,326.html

 179. Polski punkt widzenia said

  (177) przepraszam …”Gdyby zgasły wszystkie gwiazdy …” … Artysta pisał swoje piosenki prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem – to był celowy, świadomy zabieg twórczy, o czym nadmienia w wyżej wymienionej rozmowie z Ojcem Marianem Gilem z Toronto.

 180. Polski punkt widzenia said

  (167) AzbMC

  Toż ta żydowska „produkcja” nadaje się tylko do jakiejś podejrzanej tancbudy albo do cyrku i to byle jakiego … tekst żałosny, w kompozycji trudno doszukać się melodii … a wykonawczyni straszy i „głosem” i „urodą” i wdziankiem (bo nie można tego czegoś nazwać strojem) !!!

  Jednym słowem – ohyda !

 181. VAV said

 182. Kapsel said

  Skarży się, że jest na czarnej liście. Dostaje miliony złotych dotacji

  – Wraz z nowym rządem, który przejął całkowitą kontrolę nad publiczną telewizją, wracamy do czasów komunizmu – skarży się francuskiej AFP reżyser „Idy”, Paweł Pawlikowski, twierdząc, że istnieje w Polsce „czarna lista” filmów, na której znajdują się również jego produkcje. Jakie są fakty? – Reżyser nie jest na żadnej liście poza listą tych, którzy otrzymali dotację – przypomina wiceminister kultury, Paweł Lewandowski. Dwa filmy Pawlikowskiego dostały już łącznie 7 milionów z budżetu państwa.

  Paweł Pawlikowski, laureat Oscara za „Idę”

  http://www.tvp.info/37184649/skarzy-sie-ze-jest-na-czarnej-liscie-dostaje-miliony-zlotych-dotacji

 183. revers said

  „Złe wieści (chociaż już nie zaskakujące w świetle wydarzeń z ostatnich miesięcy) napływają z Wielkiej Brytanii. To już prawdziwa nagonka na nieprawomyślnych Polaków. W zeszłym roku nie wpuszczono dwukrotnie Jacka Międlara, a w lutym b.r. Rafała Ziemkiewicza.

  Pierwszy wyjazd Międlara, wizyta Ziemkiewicza i mająca się właśnie rozpocząć seria prelekcji promujących najnowszą książkę Wojciecha Sumlińskiego „To tylko mafia” organizowało stowarzyszenie Polska Niepodległa. Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów, dziennikarz śledczy już przeszło dwie godziny spędza w osobnym pokoju na lotnisku Luton. Tam jest przesłuchiwany przez policję oraz służby graniczne. Jest wypytywany o cel pobytu w Wielkiej Brytanii, kontakty, miejsca prelekcji. Z dużym prawdopodobieństwem zostanie tym razem (bo nie jest to pierwsza jego wizyta na Wyspach) zawrócony. Jak się dowiedzieliśmy, zarzucono mu m.in. to, że jest „ekstremistą”

  ..

  http://dzienniknarodowy.pl/wielka-brytania-wojciech-sumlinski-zatrzymany-lotnisku-luton-ekstremista-wideo/

  sami ekstermisci z tej polski tylko kirona brytyjska i sanhedryn z city jest cymes i cacy

 184. gość said

  „Sfałszowana biografia Józefa Piłsudskiego” – Tomasz Ciołkowski

  .https://youtu.be/H_32ITML1tU

 185. Kapsel said

  Polska liderem bezpieczeństwa w Europie Środkowej

  Polska w 2017 roku wydała na obronność najwięcej w tej części Europy. Co więcej, nasze wydatki na wojsko stanowiły ponad czterdzieści procent tego, co na swoje siły zbrojne przeznaczyły w zeszłym roku wszystkie państwa Europy Środkowej – wynika z analizy globalnych wydatków zbrojeniowych, jaką co roku przygotowują specjaliści z instytutu SIPRI.

  1 bilion 739 mld dolarów – tyle w ocenie niezależnych analityków ze Sztokholmskiego Międzynarodowego Instytutu Badań nad Pokojem (SIPRI) wydały w zeszłym roku na swoje armie państwa na całym świecie. Niezmiennym liderem, jeśli chodzi o budżet obronny, pozostają Stany Zjednoczone, które na wojsko przeznaczyły rok temu 610 mld dolarów (miliard mniej niż w 2016 roku). Drugie miejsce ponownie przypadło Chinom – około 228 mld dolarów (5,6 proc. więcej niż w 2016), a trzecie – co jest sporym zaskoczeniem – Arabii Saudyjskiej z prawie 70 mld dolarów (9,2 proc. więcej niż w 2016).

  Dlaczego to niespodzianka? Do tej pory bowiem trzecie miejsce zajmowała Rosja, która tym razem z budżetem szacowanym na około 66 mld dolarów sklasyfikowana została na czwartej pozycji rankingu. Szwedzcy analitycy podkreślają w raporcie, że na wyniku Rosji w dużej mierze zaważył słaby kurs rubla wobec dolara. Dodają jednak, że nie tłumaczy to do końca zauważalnego, bo ponad 20-procentowego (w odniesieniu do 2016 roku), spadku rosyjskich wydatków obronnych.

  Mimo spadku Rosja nadal zalicza się do niewielkiej – bo składającej się tylko z 11 krajów – grupy państw, które wydają na wojsko więcej niż 4 proc. swojego Produktu Krajowego Brutto. Poza nią tak wysokimi nakładami na obronność mogą się wykazać jeszcze Oman, Arabia Saudyjska, Republika Konga, Kuwejt, Algieria, Jordania, Izrael, Liban, Bahrajn oraz Armenia.

  Polska liderem

  http://polska-zbrojna.pl/home/articleshow/25351?t=Polska-liderem-bezpieczenstwa-w-Europie-Srodkowej

 186. Salcie said

  Hmm….nietypowy, a nawet troche szokujący punkt widzenia w sprawie polskiej rusofobii. Skopiowane z forum pod artykułem:

  Religijny fundament polskiej rusofobii?

  .http://roux.neon24.pl/post/143408,religijny-fundament-polskiej-rusofobii
  ———————————————
  Historyczna rusofobia wynikała z „drang nach osten”
  Polska od wieków organizowała wyprawy na wschód po zdobycze.
  Takie wyprawy zbrojne to czysty bandytyzm … lokalna ludność się opierała a najeźdźcy ich wyrzynali i palili.
  Tak kształtowano wzajemne relacje.

  Gdy Rosja była silniejsza to odbijała ziemie a na prośbę polskich oligarchów rodowych nawet przejęła władzę nad Polską.
  Wtedy znowu lud Polski się buntował a władza rosyjska (carska) zaprowadzała porządek.

  Taką mamy glebę historyczną, Z Niemcami mamy podobną glebę.
  Ta różnica, że to Niemcy się do nas pchali a nie odwrotnie a w przypadku Rosji było raczej odwrotnie.

  Już skład etniczny Polski wschodniej przed wojną wskazywał, że te ziemie nie są etnicznie polskie. Mówimy tu o ziemiach zagarniętych przez Piłsudskiego po I wojnie światowej. Nazywanie tych ziem Polską to nadużycie.
  Piłsudski chciał więcej i szedł na Kijów mordując po drodze tysiącami lokalnych mieszkańców..
  Potem się odwróciło i Piłsudski musiał uciekać po dokonaniu potwornych zbrodni… Tę ucieczką „historycy” nazywają agresją Rosji na Polskę..
  Jaką Polskę … tę która powstała kilka lat wcześniej i zajmowała się mordowaniem na wschodzie.

  Potem druga wojna światowa i heroiczny wysiłek Rosjan w walce z Hitlerem (znowu drang nach osten) i wyzwolenie Polski spod hitlerowskiej okupacji. Naród był wdzięczny za wyzwolenie… ale nie cały … Watykanowi,który ściśle flirtował z Hitlerem nie podobali się „bezbożnicy ze wschodu”a do tego tzw zachód jak zawsze sabotował wysiłek Rosji usiłując „wygrać” ten wysiłek wojenny dla siebie (stymulowanie wrogiego Rosji podziemia AK a potem bandyckiego).

  Potem był PRL i 45 lat rozwoju gospodarczego… i 45 lat rycia przez zachód czyli siania nienawiści do ZSRR z czynnym udziałem Watykanu.

  W końcu po kilku nieudanych próbach przewrotu w Polsce (56, 68, 70, 76) powstała Solidarność stworzona przez zachodnie służby specjalne oraz KK z JPII na czele. Zachód od czasów II wojny światowej to już była globalna mafia żydowska. Ta mafia nieustannie krzewiła rusofobię w Polakach, za wyjątkiem krótkiego okresu gdy przejęła władzę nad Rosją (okres Jelcyna). Wtedy mówiło się, że Rosja jest już demokratyczna, że może by wstąpiła do NATO, i że trzeba zabliźnić wzajemne historyczne rany, Jelcyn przywiózł jakieś papiery o Katyniu…

  Ale trwało to krótko… gdy Jelcyn wyznaczył Putina na następcę … Rosja znowu stała się „zła”
  Propagandowa, medialna rusofobia się nasiliła.
  Za każdym razem gdy Rosja wyciągała do Polski rękę do zgody zdarzała się jakaś prowokacja (pobicia rosyjskich turystów, podpalenie budki… i inne incydenty), która uruchamiała masowo media żydowskie szczekające nienawiścią do Rosji.

  Dzisiejsza rusofobia jest wyłącznie rządowa a nie narodowa i podsycana przez żydowskie media oraz istnieje wyłącznie w interesie globalnej mafii żydowskiej.
  W narodzie rusofobii nie ma… poza KK i jego najbardziej prostymi intelektualnie owieczkami a to niewykształcony margines, PRL jednak wykształcił całe pokolenia Polaków na wysokim poziomie.

  Oscar

 187. Marucha said

  Re 186:
  Pani Salcie, autor bredzi albo celowo kłamie.
  Przypuszczam, że to drugie i że jest kawałem skurwysyna.
  Z elementami prawdy miesza ordynarne lgarstwa.

  O jakie „bandyckie wyprawy” na wschód mu chodzi? Kiedy, gdzie, kto „wyrzynał i palił”?
  Kiedy Watykan „flirtował z Hitlerem”?
  Polska rusofobia nie jest „rządowa”, ale ogarnia większość społeczeństwa – a autor pieprzy, że jej „nie ma”.

 188. ,... said

  Bogactwo polskich Żydów?

  Antony Polansky podaje, że w II RP „1 milion z 3 milionów” Żydów polskich prawie w całości uzależnionych było od pomocy dobroczynnych organizacji. „W 1938 roku 50 proc. Żydów w Polsce nie było w stanie zapłacić 5 zł komunalnego podatku, 50 proc. reszty nie było stać na zapłacenie 10 zł”.

  Jako źródło tych informacji Polansky wskazuje opracowanie prof. Oskara Janowskiego, który o przedwojennych polskich Żydach pisze tak: „75 proc. Żydów można sklasyfikować jako biedotę”.

  Jeszcze jedna informacja podana przez prof. Yehudę Bauera: „W 1931 roku 48,86 proc. Żydów posiadało dochód nieprzekraczający 50 zł na tydzień, 29,06 proc. posiadało dochody pomiędzy 50 a 100 zł na tydzień. W 1929 roku 15-30 proc. Żydów żyło poniżej poziomu nędzy”.

  Te fakty też podważają tezę, że Żydzi płacili 40 proc. podatków w II RP.

  Jak więc ci biedni Żydzi mieli zostawić po sobie nieruchomości, których co najmniej 40 procent znajduje się dziś na Litwie, Białorusi i Ukrainie, warte 65, czy nawet 300 mld dolarów, nie mówiąc już, że przed wojną na gwałt brali pożyczki „pod hipotekę”, licząc, że po wojnie będzie dewaluacja złotego i spłacą swe zobowiązania znacznie taniej?

  http://www.goniec.net/goniec/teksty/trzeci-maja-19-2018.html

 189. Salcie said

  Tez mam podobne odczucia jak Pan 🙂

  Pozdrawiam

 190. ,... said

  Amerykańscy Żydzi mogą już liczyć dolary które otrzymają od Kongresu i Senatu USA, oraz prezydenta Donalda Trumpa za cząstkę bezspadkowej własności Generała Kazimierza Puławskiego w Chicago i Filadelfii. Za resztę własności bezspadkowej Polska winna otrzymać najnowszy system obronny S-500 zakupiony w Federacji Rosyjskiej.

  http://dziennikzwiazkowy.com/ameryka/chicago-wlasnoscia-kazimierza-pulaskiego-miasto-zbudowano-na-ziemi-podarowanej-generalowi/

  .https://pl.wikipedia.org/wiki/Kazimierz_Pu%C5%82aski
  .http://www.polskiinternet.com/famouspoles/kazimierzpulaski.shtml
  .https://www.senat.gov.pl/gfx/senat/pl/senatopracowania/72/plik/ot-574.pdf
  .http://dziennikzwiazkowy.com/polonia/buntownik-partyzant-mason-pulaski-jakiego-nie-znacie/

  Pozdrawiam uciekinierów z Polski do Chicago

 191. Kapitan Bąba said

  Uwaga. Informujcie kogo się da.
  W grupach dot. handlu starociami/antykami pojawiają się ostatniotakie ogłoszenia:
  „Kupie każdy list dokument czy przedmiot z obozów koncentracyjnych , gett , obozów pracy przymusowej czy z wiezien 3 Rzeszy . Interesuje mnie wszystko !”
  Jest kilku przytomnych którzy to odpowiednio komentują – jako zbieranie podkładek pod wyłudzanie majątku od Polski.
  .https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1731935720197711&set=pcb.2115984861763409&type=3

 192. Piskorz said

  „Diejenigen, die entscheiden, sind nicht gewählt, und diejenigen, die gewählt
  werden, haben nichts zu entscheiden.”
  (
  Horst Seehofer /jakaś szycha z Bawarii/..powiedzial, Ci. którzy decydują nie są wybrani, a ci, którzy są wybierani…”nie mają nic do gadania”.!!
  ,

 193. Salcie said

  Klarowne podsumowanie….

  ———————————–

  Ustawa 447, czyli początek końca.

 194. VAV said

 195. Poziomka said

  Lampka pokoju – „katolicka” nagroda dla Merkel za organizację pokojowego współżycia między narodami. Cudzysłów mój, prywatny.

  https://www.infowars.com/merkel-receives-catholic-award-for-helping-muslim-migrants-criticizes-trump/

 196. Kapitan Bąba said

  Epidemia odry na Ukrainie:
  http://www.wykop.pl/ramka/4310445/na-ukrainie-trwa-epidemia-odry-portal-informacyjny-aktualnosci-z/

 197. Hubert Kozieł, Beria: CZERWONY PROMETEUSZ – Gruzin, który stał na czele sowieckiej bezpieki, trafil do ruchu bolszewickiego jako agent prowokator. Później utrzymywał bliskie stosunki z obcymi tajnymi służbami, przyczynił się do klęski ZSRS w 1941 r. i zabił Stalina; Uważamrze HISTORIA, Maj 2018: na okładce BERIA morderca STALINA – Wzorowy komunista czy gruziński patriota?

  Jesteśmy bombardowani CZERWONYM czy SŁOWIAŃSKIM PROMETEUSZEM Ławrentym Berią. Ta akcję wywołałem ja, wykzaując, że na mocy tajnego paktu Stalin-Benesz Czechosłowacja wykonała dla Stalina 3 STRATEGICZNE bomby atomowe Tesli; na Warszawę, Berlin i Londyn.
  Wobec tego Stalin kazał Armii Czerwonej zaatakować Polskę, ale zpostał pouczony przez sztab generalny Armii Czerwonej, że WOJNA Z POLSKĄ JEST MOŻLIWA TYLKO W SOJUSZU Z NIEMCAMI. Wykorzystał to Heydrich dla intrygi z Czerwonym Napoleonem Tuchaczewskim, co spowodowało okrutną czystkę w generalizji i kadrze oficerskiej Armii Czerwonej. Ponieważ Beck o stalinowskich bombach atomowych powiadomił Hitlera to doszło do MANACHIUM, gdzie 30 IX podpisano Traktat, w którym Anglicy zarekworowali bombę atomową na LONDYN.
  Po śmierci Kirowa Stalin NIE MÓGŁ RZĄDZIĆ Bez Tuchaczewskiego więc na Sylwestra 1948 został otruty, prawdopodobnie polonem. Stalin chorował do końca kwietnia, przy czym stan jego pogarszał się, ale 1 Maja OZDROWIAŁ. Był to – jak wszystko na to wskazuje – Stalin II. Z tym Stalinem II wiąże się kariera Ławrentego Berii, który przyjechał z Gruzji do Moskwy, gdzie zastąpił Jeżowa. Beria nie mógł być w żadnym względzie zabójcą Stalina I a tylko dobrodziejem jego śmierci, jako prawdopodobnie agent Mussoliuniego. Beria przywiózł w Podarunku dla Stalina Doświadczenie Fermiego, którym Stalin miał być Głęboko Poruszony, ale dla Stalina I było ono „psu na buty”, bo miał bomby atomowe Tesli, z których III zabrali mu Anglicy.
  Wobec Plany Saharowa, zniszczenia wybuchem na dnie Atlantyku Wschodnich Stanów i Europy Zachodniej CAR-BOMBĄ, która była wyciągniętymi spod KSIĄŻĄ 2 czechosłowackimi bombami atomowymi Tesli, które miały być użyte ma Moskwę i Leningrad, mój ojciec, marszałek Broz-Tito i generał amerykański Nikita Chruszczow aresztowali w Kijowie Genralissimusa, który wiożł do Pragi zloto na wykupienie przez Holokaustów USA. Mój ojciec dał Generalissimusa Generałowi Amertykańskiemu, który go ZAMORDOWAŁ, ustanowił ze szkoły sobowtórów stsalinowskich Stalina III i powołał z Berią i Żdanowem tryumwirat Rządzący, gdy Stalin III utworzył z Marszałkiem Żukowem opozycyjny Duumwirat.
  Gdy Stalin III próbował zamordować mnie rękami Świadków Jechnatona-Jehowy – a więc Rotszyldów – to mój stryj OSKALPOWAŁ Stalina III a potem zastrzelił Słowiańskiego Prometeusza Ławrentego Berię, który URATOWAŁ ŚWIAT Mordując „największego wroga ludzkości Stalina III”. Spadkobiercą Stalina III został Generał Amerykański Nikita Chruszczow, który powinien być ROTSZYLDEM, bo wyglądał jak Piast Kołodziej.
  Odnośnie rzekomego zamordowania Stalina przez Berię nikt nie podał faktografii, bo takowej nie ma. JEDYNĄ faktografię podałem ja z powołaniem na marszałka Broz-Tito. Z Tity zrobił DURNIA Nikita Chruszczow przekonując go, że żadnych Prawdziców w Nowogrodzie Niżnym NIE BYŁO.

 198. VAV said

 199. Zbigniew Kozioł said

  Moja praca:

  Jest też wersja angielska: .https://www.youtube.com/watch?v=eZX4nnOQeto

 200. @ 198. VAV,
  „THE BEST OF….”
  Serdecznie dziękuję za zobrazowanie mi co właściwie p. Gajowy ma na myśli pisząc „polactfo”!
  Pozdrawiam.

 201. Ale dlaczego? said

  Na dobry początek dnia 🙂 :

  http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C29455%2Cprzemysl-niepelnosprawne-bociany-wysiaduja-i-wychowuja-piskleta.html

 202. andzia said

  Gdakać każdy może .https://www.youtube.com/watch?v=NhQr7v0UuQI

 203. Zby said

  Głównym celem powinno być rozpieprzenie Anglii, jako głównego żródła wszelkich „problemów” na tym świecie. Patrząc na historię starą i nową, oni zawsze maczali w tym palce. Wszędzie, gdzie tylko sięgały ich wpływy. Ale trzeba znać tą „prawdziwą” historię, trochę inną, niż TV podaje…:-)

 204. andzia said

  Wyrzucony z partii republikańskiej za „niewłaściwe” wobec Żydów stanowisko polityk, depcze flagę izraelską i pluje na nią.
  .https://www.youtube.com/watch?v=Cz9WMK240ZQ
  W poddanej totalnemu reżimowi Polsce byłby niechybnie, natychmiastowo aresztowany.

 205. andzia said

  Kiła trzeciorzędowa- tajemnica marszałka Piłsudskiego: .https://www.youtube.com/watch?v=9U3PKR8YayY&t=3s

 206. osoba prywatna said

  Zanim Karol został papieżem…
  http://www.dw.com/pl/zanim-karol-zosta%C5%82-papie%C5%BCem/a-17643156

 207. osoba prywatna said

  Deser w bucie, czyli nowe standardy dyplomatyczne Izraela…
  http://trybeus.neon24.pl/post/143719,deser-w-bucie-czyli-nowe-standardy-dyplomatyczne-izraela

 208. Boydar said

  https://treborok.wordpress.com/wielki-wybuch-sztuczny-wszechswiat/?preview=true

 209. osoba prywatna said

  Ponad 10000 żydów dostało Polskie paszporty! Wszytko to za rządów PIS-u. Za te informacje podziękujmy Markowi Jakubiakowi, który zamieścił ciekawe zdjęcie na Twitterze
  http://nczas.com/2018/04/20/ponad-10000-zydow-dostalo-polskie-paszporty-wszytko-to-za-rzadow-pis-u-za-te-informacje-podziekujmy-markowi-jakubiakowi-ktory-zamiescil-ciekawe-zdjecie-na-twitterze/

 210. Kapsel said

  I pomyśleć, że ci ludzie chcieli niedawno robić pucz. Czarna komedia à la Nowoczesna

  Na naszych oczach sypie się projekt, który miał być gwoździem do politycznej trumny Grzegorza Schetyny i całej PO, a co więcej – głównym zagrożeniem dla PiS. Można się śmiać, ale rozbawienie szybko ustępuje miejsca przerażeniu, gdy uzmysłowimy sobie, że politycy Nowoczesnej domagali się niemal rewolucji!
  Partia, która ma problem z dopełnieniem podstawowych procedur związanych z finansami czy zachowaniem wewnętrznej dyscypliny, była kreowana na realną siłę, która może odsunąć od władzy przebrzydły PiS na czele z żoliborskim dyktatorem. Summa summarum wyszło na to, że Petru i spółka mieliby problem z odsunięciem od miski Kota Prezesa, a co dopiero mówić o organizacji puczu.

  https://wpolityce.pl/polityka/394093-i-pomyslec-ze-ci-ludzie-chcieli-niedawno-robic-pucz-czarna-komedia-a-la-nowoczesna

 211. osoba prywatna said

  447.

 212. Głos Prawdy said

  USA zmuszą Polaków zapłacić „ofiarom holokaustu” 300 miliardów dolarów

  „9 maja 2018 r. Polska ostatecznie przegrała ii wojnę światową… Polacy muszą teraz zapłacić żydom $300 mld za to, że ich zabijali Niemcy” – tak zareagował lider partii Sojusz polityki realnej Stanisław Мichalkiewicz na podpisaną Donaldem Тrampem ustawę 447o powrocie ofiar holokaustu utraconego mienia. Amerykańskie władze obiecują im w tym wspierać.
  Przeciwko prawu wystąpiła polska diaspora w USA i polscy politycy, nawet złożyli petycję na oficjalnej stronie Białego domu, ale autorzy projektu ustawy, a to 57 senatorów z partii Republikańskiej i Demokratycznej partii, kategorycznie stwierdzili, że „Polska pozostaje jedynym dużym państwem w Europie, gdzie do tej pory nie podjęto narodowego kompleksowego programu, przewidującego restytucję mienia lub odszkodowania za utraconą własność prywatną”.

  Sekretarz stanu USA ma za zadanie zgłosić przed Kongresem przez 18 miesięcy o istnieniu takiej nieruchomości w 46 krajach, w tym w Polsce. W przypadku niemożności ustalenia tożsamości spadkobierców obiekt musi być przekazany do publicznego użytku organizacjom zajmującym się badaniem holokaustu, w celu późniejszego wykorzystania do celów edukacyjnych.”
  http://webnovosti.info/новости/сша-заставят-поляков-заплатить-жертвам-холокоста-300-миллиардов-долларов/

 213. Głos Prawdy said

  Perspektywa wojny Izraela z Iranem

  ”Wojna Izraela przeciwko Iranowi. Przyczyny, stan i perspektywy

  Izrael nie kłamie w tym, że Iran jest dla niego realnym zagrożeniem. Żydzi po prostu kłamią na temat charakteru tego zagrożenia i o tym, dlaczego jest ono dla nich tak niebezpieczne. Czego boją się w rzeczywistości? Jak daleko posuną się do wojny z Iranem?…”
  http://webnovosti.info/новости/война-израиля-против-ирана-причины-состояние-и-перспективы/
  ……..
  Tłumaczcie sobie Państwo sami, bo nie dam rady, nie mam czasu.

 214. Głos Prawdy said

  Rosja w konflikcie arabsko-izraelskim

  Strategia Rosji w konflikcie arabsko-izraelskim

  W rzeczywistości nie ma konfliktu arabsko-izraelskiego, ale przejęcie sąsiednich ziem przez Żydów i podżeganie do konfliktów w sąsiednich krajach, jako jeden z etapów tego przechwytywania.. Rosja musi walczyć ze światową żydowską mafią …
  http://webnovosti.info/новости/стратегия-россии-в-арабо-израильском-конфликте/

 215. Głos Prawdy said

  Najważniejsze – zneutralizować małpę z granatem

  „Dlaczego Rosja nie reaguje na ataki USA i Izraela na Syrię?

  Żydzi kontynuują ciosy rakietowe przeciwko Syrii. Dlaczego Putin pozwala Izraelowi i USA zbombardować Syrię bezkarnie? Jaki jest prawdziwy powód „rażącej” cierpliwości Rosji wobec absolutnie szalonego Izraela …?

  Zadaniem Rosji jest wycofanie z gry małpy z granatem nie pociągając za zawleczkę.”
  http://webnovosti.info/новости/почему-россия-не-отвечает-на-удары-сша-и-израиля-по-сирии/

 216. Kapsel said

  Re 211

  Ta skarbonka to taka pękata od kredytów, bo w rzeczywistosci to raczej tak wygląda.

 217. osoba prywatna said

  Jaki Putin na kolejną kremlowską turę?
  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/143720,jaki-putin-na-kolejna-kremlowska-ture

 218. Boydar said

  I o takiego (215) szkieletora tak się tłuką z zagramanicznymi ? To już nie te czasy, że przeciętnego tutejszego nie stać było na 5 zł podatku. Już mają „do stracenia”. To my nie mamy.

 219. Kapsel said

  Re 217 Na fotce (211) są tylko pieniądze…

 220. osoba prywatna said

  https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32266866_2139404522955293_948669550251999232_n.jpg?_nc_cat=0&oh=40fa460c9e8e123861b547550af4b852&oe=5B53F872

 221. Kapsel said

  Przez siedem lat tyle wyświetleń !

  LIKWIDACJA PAŃSTWA POLSKIEGO (6/6) prof. Piotr Jaroszyński
  6 012 wyświetleń
  Opublikowany 10 lut 2011

  NAM NIE SĄ POTRZEBNI POLACY (4/5) prof. Piotr Jaroszyński
  4 713 wyświetleń
  Opublikowany 10 lut 2011

 222. Boydar said

  Off topic

  https://businessinsider.com.pl/technologie/nauka/radioteleskop-fast-w-chinach-jest-najwiekszy-na-swiecie/czgzyd3

  Budzi szacunek …

 223. Kapsel said

  Ad. 220

  Dla porównania , pedały z Lao Che ,w trzy mieiące

  LAO CHE – NIE RAJ (Official Single)
  2 666 919 wyświetleń
  Opublikowany 16 sty 2018
  .https://www.youtube.com/watch?v=soTn9p3Adpw

 224. revers said

  Juz w milionach licza holocaust gudlajow przez polakow, oj przelozy sie to biliony

  http://nczas.com/2018/05/13/zydowski-atak-na-polakow-przybiera-na-sile-juz-jestesmy-odpowiedzialni-za-smierc-pol-miliona-zydow-co-bedzie-dalej/

 225. Boydar said

  Warto przeczytać

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/widma-duchy-mity-oto-swiat-polskiej-polityki/w8jf5k8

  mimo wszystko.

 226. revers said

  W Belgii pro sharia partia skupiajaca ekstermistow i umiarkowanych muzulmanow chce sieganac po wladze …

  https://voiceofeurope.com/2018/05/pro-sharia-party-leader-belgium-will-have-a-muslim-majority-within-12-years/#.WvbQ8QAqUFc.twitter

  wiecej uciekinierow przyjmowac i isis rychtowac, takze przez europejskie z nazwy nato.

 227. revers said

  A wladze okupacyjne rp czasami nie ogrodzily sie nowym wysokim plozem, i zasiekami z drutu kolczastego? bo w okolicznej jednostce wojska nijakiego podwojne zasieki z drutu kolczastego. Szykuja sie na osteczne rozwiazanie tubylcow? wg. main kampfu zydowskiego? przstrzen zyciowa juz jest za 2/3 PKB tubylcow dla narodu wybranego i nadludzi, i ustawki 447.

 228. osoba prywatna said

  Via Smoleńsk na Wawel, za służbę dla obcych i rusofobię
  http://roux.neon24.pl/post/143670,via-smolensk-na-wawel-za-sluzbe-dla-obcych-i-rusofobie

 229. revers said

  errata 226

  .. wysokim plotem …

 230. revers said

  Ostateczne rozwiazaniee e kwestii palestynskiej w Gazie i Jerozolimie.

  http://dzienniknarodowy.pl/usa-przeniosly-ambasade-jerozolimy-ponad-40-ofiar-smiertelnych-1600-rannych-wsrod-protestujacych-palestynczykow-wideo/

  Nawet Szekele z podobizna Trumpa i Cyrusa Wielkiego

  http://nczas.com/2018/05/13/zydzi-wybili-monete-z-podobizna-prezydenta-usa-teraz-trump-buduje-dom-w-jerozolimie/

  moze szekle z Duda i 447 napisem beda nie mniej wazne.

 231. Kapsel said

 232. VAV said

 233. NICK said

  Co sądzicie o Kotach Brytyjskich.

  Ustąpiłem Kobiecie a miało to być ne emeryturze… eh.

 234. Kapsel said

  Piotr Korczarowski
  Nadawane na żywo 7 maj 2018
  Uzurpujący sobie tytuł hrabiego, a nawet prezydenta RP, niejaki Jan Zbigniew Potocki (o ile to w ogóle jego prawdziwe nazwisko) poszedł o „jeden most za daleko”, nazywając kilku młodych patriotów „chazarskimi parchami”. Będąc jednym z wymienionych przygotowałem specjalną odpowiedź dla „wielkiego mistrza”.

  O jeden most za daleko hipokryty Potockiego

  .https://www.youtube.com/watch?v=5Ou_Z3Z_1RM&t=4s

  Czy Jan Potocki ma problemy finansowe, czy chce rozbić internet?

  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/czy-jan-potocki-ma-problemy-finansowe-czy-chce-rozbic-internet/

 235. gość said

  Rząd chce hojnie dopłacać do zakupu aut elektrycznych. Nawet po 25 tys. zł! Zagraniczni producenci już zacierają ręce

  Sprawa tzw. elektromobilności i dopłat do zakupu pojazdów elektrycznych pokazuje, że rząd traci kontakt z twardą rzeczywistością. Minister Krzysztof Tchórzewski zapowiedział w ubiegłym tygodniu dopłaty dla osób gotowych kupić sobie nowego „elektryka”. W 2019 r. miałyby one wynieść do 25 tys. zł na auto. Dofinansowanie mogłoby objąć rocznie do kilkudziesięciu tysięcy pojazdów. Razem daje nam to potężną kwotę, która w praktyce zasili konta zagranicznych firm produkujących auta elektryczne. Jednocześnie rząd nie ma kasy na opiekunów niepełnosprawnych…

  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04400-Nawet-25-tys-na-nowego-elektryka-od-rzadu.htm

 236. gość said

  Krwawy dzień w Strefie Gazy: ponad 50 zabitych i tysiące rannych

  Co najmniej 52 Palestyńczyków zginęło, a ponad 2,4 tys. zostało rannych w poniedziałek w starciach z izraelskimi siłami w Strefie Gazy na granicy z Izraelem, gdzie trwają protesty przeciwko przeniesieniu ambasady USA z Tel Awiwu do Jerozolimy.

  Dane te przekazał palestyński resort zdrowia. Według niego 1204 osoby zostały postrzelone, a ok. 1200 doznało innych obrażeń, w tym w wyniku kontaktu z gazem łzawiącym; 116 rannych jest w stanie ciężkim lub krytycznym.

  Wśród zabitych jest osiem osób poniżej 16. roku życia – poinformował ambasador Palestyny przy ONZ.

  Agencje piszą, że jest to najkrwawszy dzień w Strefie Gazy od czasu wojny w tej palestyńskiej enklawie między kontrolującym ją Hamasem a Izraelem w 2014 roku.

  Palestyński rząd oskarżył w poniedziałek Izrael o dokonanie masakry w Strefie Gazy. Rzecznik rządu Jusuf al-Mahmud zażądał w oficjalnym oświadczeniu „natychmiastowej interwencji międzynarodowej w celu powstrzymania straszliwej masakry dokonanej w Gazie przez izraelskie siły okupacyjne przeciwko naszemu bohaterskiemu narodowi”.

  http://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/1123613,krwawy-dzien-w-strefie-gazy-ponad-50-zabitych-i-tysiace-rannych.html

 237. Boydar said

  Nie wierz nigdy … 🙂

 238. Boydar said

  https://pl.sputniknews.com/blogs/201805147951732-Braterstwo-Polsko-Rosyjskie-Lodz/

 239. NICK said

  Najwyżej zaszczelę.

  Kumpel dotrzymuje słowa.
  To legenda ludowa.

  Pozdrawiam i… za lekturę.

  Na-ten-ja-chuj vqrvił co niektórych.
  A Putin raczej.
  A pisałem Panu Gajowemu: garstka TU zostanie.
  Polaków.
  Wielekroć byłem „zdenerwowany”.
  Lecz.
  Nie zawiodłem się, ostatecznie, NIGDY.
  Na Gospodarzu.

 240. Marucha said

  Re 239:
  Tak, Panie Nick… Nawet w gajówce Polaków jest niewielu.
  A polactwo to jak perz. Wszędzie rośnie.
  Tępa umysłowość…

 241. AJ said

  > A polactwo to jak perz. Wszędzie rośnie.

  A każdy z nich katolik.

 242. revers said

  ktory nie caluje Koranu za JP2 … , ale Putina by zadusila rozancem nawet na swietej gorze chrzescian.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: