Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Poczta Polska wydała znaczek „Polska-Izrael. Niepodległość. Pamięć. Wspólne Dziedzictwo”

Posted by Marucha w dniu 2018-11-07 (Środa)

Jakie, kurwa, „wspólne dziedzictwo”? Wspólnota żywiciela z tasiemcem?
Jaka, kurwa, niepodległość, skoro żydostwo wściekle zwalczało plany odzyskania niepodległości przez Polskę?
Pamięć? O czym? O niezliczonych zdradach żydowskich? O kolaboracji z każdym wrogiem Polski?
Nie ma końca upokorzeniom, nie ma końca plugawienia naszej pięknej historii żydowską mierzwą.
Admin

Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 70. rocznicy proklamowania niepodległości Izraela do obiegu w obu krajach trafił okolicznościowy znaczek – „Polska – Izrael. Niepodległość. Pamięć. Wspólne Dziedzictwo” – informuje Poczta Polska i zamieszcza zdjęcia z uroczystego odsłonięcia znaczka z udziałem ambasador Izraela Anny Azari.

PocztaPolska
@PocztaPolska
Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 70. rocznicy proklamowania niepodległości Izraela do obiegu w obu krajach trafił okolicznościowy znaczek – „Polska – Izrael. Niepodległość. Pamięć. Wspólne Dziedzictwo”.

15:47 – 5 lis 2018

Oto mamy obraz tego, do czego doszliśmy w 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Marsz Polski Niepodległej zakazany przez prezydenta Wrocławia. Prezydent Warszawy oświadcza, że rozwiąże Marsz Niepodległości pod byle pretekstem, a właściwie bez pretekstu [już się stało – admin].

A co dostajemy w zamian? Dostajemy znaczek z izraelską flagą i hasłem „wspólne dziedzictwo”.

Jakie „wspólne dziedzictwo” łączy Polskę i Izrael? Żadne. Nie ma czegoś takiego jak „wspólne dziedzictwo” polsko-izraelskie. Nie zmienią tego faktu ani androny prezydenta Dudy o Rzeczpospolitej Przyjaciół i kraju Polin, ani bajęda wicepremiera Gowina o Rzeczpospolitej jako ojczyźnie narodu żydowskiego, ani pochwalne hymny prezesa Kaczyńskiego o Izraelu jako cudzie naszych czasów.

Szanowni politycy „dobrej zmiany”, wiecie co możecie zrobić z tym znaczkiem? Możecie go sobie przykleić na czole i nadać się paczką na Poczcie Polskiej z adnotacją „do Izraela”. Dostaniecie tam odznakę szabesgoja i rachunek na 300 miliardów dolarów. Ale spłacajcie go z własnej kieszeni!

https://wprawo.pl

Komentarzy 28 to “Poczta Polska wydała znaczek „Polska-Izrael. Niepodległość. Pamięć. Wspólne Dziedzictwo””

 1. NICK said

  ???

  !!!

  qrva.

 2. Dziadzius said

  Niby gdzies w Pismie ma pisac ze ‚bog pomaga tym co pomagaja izraelowi i karac tych co izraelowi szkodza’ — Jezeli by to bylo PRAWDA to Polska by dzis uzywala amerykanske dolary do podcierania zadfka a nie calowac szydowskie trepcie za te
  same dolary – bo kiedy wszystkie kraje europy te gnidy gonily to nasza szluhta ich przyjela i dzis mamy nagrode ganidy dalej nas ssa i my im jeszcze za to dziekujemy.
  Biedna Polska i Glupia- ale nie wiem czy glupia bo biedna czy biedna bo glupia –no bom tez Polak.

 3. Tadeusz Białek said

  Jakie wspólne dziedzictwo , a podobno znam historię?

 4. Barbara Chojnacka said

  Na szczęście jest poczta mailowa

 5. osoba prywatna said

  Niektóre przykłady tych, którzy pracowali na ten znaczek.
  https://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/judeopolonia_1.jpg?itok=H9Ue_CGG

 6. Plausi said

  To „Wspólne Dziedzictwo”

  to przecie „Wasze ulice, nasze kamienice”, czyż nie jest to „Wspólne Dziedzictwo”, a jeśli jakiś twardziel jeszcze nie pojął, to

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Dlaczego tak jest ? Na to pytanie już raz staraliśmy się odpowiedzieć:

  https://marucha.wordpress.com/2018/10/27/wynaradawiac-mozna-ale-tylko-polakow/#comment-788756

  Odpowiedź zadowalająca ?

 7. Witold Krassowski, DZIEJE BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY NA ZIEMIACH POLSKI, Wydawnictwo ARKADY – Warszawa 1989

  Dziś kupiłem na straganie STAROCI książkę, które NIE MOGŁA się ukazać za mego Pobytu w Polsce, gdyż nazwałbym ja: JARUZELIŚCI, KOCHANEK HITLARA WAM ROZKAZ DAŁ… Ten Prezydent Mitterrand, pognębił mnie nad Renem nie tylko Idiotyczną chronologią architektury nadreńskiej, dezawuującą mą Funkcjonalną Chronologię Architektury Niemieckiej, ale i wypędził z Niemiec Antonowa-Ukraińca, na którego Postawiłem, IDIOTYCZNYM Airbusem-MAMUTEM, który NIE SPŁACI SIĘ.
  Gdy ja wyjechałem do Niemiec jako komisarz Skarbu Tysiąclecia czyli Majestatycznego Skarbu Czyngis Chana, to Jaruzeliści zaczęli PIERDZIEĆ na melodię Mazurka Dąbrowskiego – że Kochanek Hitlera to ZWYCIĘSTWO, no i Wypierdzieli Kanclerz Merkel z odbytnicy Kochanka Hitlera. Kochanowski napisał wiersz ZAŁGANY WAWEL, ale dopiero ja powiedziałem DLACZEGO Załgany. Otóż dlatego, że był to zamek Biskupi, który po zniszczeniu przez Jana Luksemburskiego zamku Królewskiego na Bielanach został zarekwirowany przez Władysława Łokietka.
  POPARLI mnie Żydzi żądając Zwrotu Wawelu i Grożąc Polakom JAKIMIŚ Kwitami wielkich sum ba Budowę Zamku Królewskiego. Odpowiedziałem, że chodzi prawdopodobnie o Opodatkowanie Żydów przez Kazimierza Wielkiego na budowę Gotyckiego KREMLA po rozgromieniu Wielkiej Ordy pod Bełzem ??? co Uzasadniłem. Na to historiografia III.RP nie odpowiedziała Pierdzeniem tylko Anonimowym wpisem, że WAWEL JEST WŁASNOŚCIĄ WATYKANU. Na to odpowiedziałem, że WIDOCZNIE wobec Zawłaszczenia Wawelu przez Andegawenów kuria krakowska scedowała prawa własnościowe krakowskiego zamku Biskupiego na RZYM ???
  Jeśli Kochanowski mógł napisać Załgany Kraków to ja mogę napisać Załgana Jerozolima, bo Żydzi trykają z mur Pretorium Rzymskiego. Skutkiem Załganego Krakowa była dziadowska pieśń żałobna ROZWALIŁ SIE NIEMIEC-ŚWINIA NA POLSKIEJ KRAINIE, bo z Załganego Krakowa strzelać nie można. Ponieważ Uniwersytet Rockefellera wygląda Jak Cytadela to można zaśpiewać żałobną pieśń krakowską: CHEJ TAM W ZIEMI ŚWIĘTEJ, GDZIE JORDANUS PŁYNIE, ROZWALIŁ SIĘ ROKFEL-ŚWINIA NA JEROZOLIMIE…

 8. marju73 said

  Panie Gajowy. Świetny komentarz.

 9. Jack Ravenno said

  O kułwa ale upadek…

 10. Birton said

  stare, ale ważne:
  http://xportal.pl/?p=32654&
  w tle 300 mld dla syjonistów

  a ponadto :
  Nas, Polaków, nic nie obchodzi żydowski holocaust i te 6 miliardów zabitych Żydów, tak samo jak Żydów nie interesuje ludobójstwo na Polakach.
  My, Polacy, mamy tam żydowskie ofiary, gdzie Żydzi ofiary polskie .
  Nas , Polaków nie interesuje żydowski holocaust, my zajmujemy się ludobójstwem Polaków.
  My, Polacy, nie modlimy się za żydowskie ofiary, tak samo jak Żydzi nie modlą się za polskie ofiary.
  „Żyd jest Żydem , Polak Polakiem i nigdy się nie spotkają” – parafraza z Kiplinga

 11. ,... said

  http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/51,54420,11431222.html?i=2&disableRedirects=true

 12. Piskorz said

  re 3 INTERPRESS wydał w 1983 broszurę /39 str./ „Z dziejów żydów w Polsce”, autorzy wiadomo jacy, np Tyloch Danter, Horn..Szkoda, że książczyna nie ma 10-12 str..

 13. lopek said

  „Poczta Polska wydała znaczek „Polska-Izrael. Niepodległość. Pamięć. Wspólne Dziedzictwo””
  ========
  Właśnie ten znaczek świadczy o tym, że ta Poczta – nie jest już wcale polska.

 14. lopek said

  Wszystkich wojujących pedałów to kiedyś czeka – o ile wcześniej w sposób naturalny nie osiądzie taki jeden z drugim w Piekle.

 15. TG said

  Frank, frankizm – polecam

  Jaką rolę w niezwykłej wizji Jakuba Franka miała odegrać Polska? Co Frank robił przez 13 lat na Jasnej Górze? I co z frankizmem ma wspólnego wciąż pokutujący mit „Judeopolonii”? A co Mickiewicz?
  Wyciągnięta z lamusa historii przez książkę Olgi Tokarczuk postać Jakuba Franka to jeden z najbardziej niezwykłych fenomenów polskiej historii – a raczej jej heterodoksyjnej wersji. A jednak pozornie egzotyczna postać Franka i losy idei, którą stworzył, są o wiele ściślej związane z oficjalną historią polskiej kultury – z Mickiewiczem i Krasińskim jako jej głównymi aktorami – niż mogłoby się wydawać. Konsekwencje fermentu, który wzniecił żydowski mesjasz ponad 250 lat temu, możemy obserwować nawet dzisiaj…

  Kim był Jakub Frank? Twórcą jednej z najbardziej niezwykłych herezji w dziejach świata? Mesjaszem? Wcielonym bogiem? Czy raczej – jak chce Adam Lipszyc – „wcieleniem hucpy”? Jako charyzmatyczny przywódca Frank pociągnął za sobą rzeszę Żydów, dla których był oczekiwanym mesjaszem. Doprowadził do jednej z największych fal konwersji w dziejach Polski, ale stworzył też wyłom w historii judaizmu. A może był raczej nihilistą, który dla osiągnięcia swoich celów gotów był podeptać zasady swojej religii, a nawet rzucić największe oszczerstwo przeciwko własnemu narodowi, cynicznie narażając go na prześladowania. A więc kim był Frank?
  https://culture.pl/pl/artykul/frank-frankizm-i-spor-o-paradygmat-polskiej-kultury

 16. lopek said

  Re 12:
  Pomyłka co do lokalizacji wpisu.

 17. Lipski said

  1.Ile milionów znaczków Polska-Izrael?
  2.Jakie zyski dla podatników ,dla Wydziału Skarbowego, dla…Izraela ze sprzedaży tego znaczka?

  Ekipa MOSADu w Polsce wraz z politycznymi specjalistami od markentigu przygotowują mieszkańców Polski do zmian.Za jaką cenę?
  Dla depopulacji Polaków w Polsce.Zyski z bogactw w Polsce.

  My będzeimy pisać a oni będą zamykać Polaków w więzieniach lub likwidować liderów oporu w Polsce.
  Mają rutynę z arabami,Palestyńczykami.

  Radzę tworzyć grupy 2-3 osobowe ,bez podawania nazwisk,które będą ze sobą współpracować.

  Radzę się uczyć biologii i produkcji grzyba z chleba.To się przyda.Oni nie mają empatii.

  Będą łapanki i będzie miało miejsce mordowanie Polaków w Polsce ale i wśród Polonii.

  Niech żyje Polska i jej Naród Polacy.
  WPolsce.biz.

 18. Tadeusz Białek said

  Jak nazywa sie prezesunio Poczty Polskiej? Czy może też należy do bractwa chrzczonych nozykiem?

 19. Anucha said

  Une delikatnie dają do zrozumienia ,że przytulą nas podobnie jak Palestynę,
  A swoją drogą taki znaczek aby przykleić trzeba polizać, Mają kiepełe-ilu polaków nieświadomie pocałuje i przyklepie ten sojusz,

 20. Lolek said

  Dobrze, że papier fluorescencyjny dali, coby dawał „światłość” … w sławojkach.
  https://www.kzp.pl/index.php?artykul=nws-n58-n5842

 21. revers said

  Wystarczy ubwieszczy znaczek czasow i miejsca

 22. Moher49 said

  Jest taki obrazek, propagowany przez Sierakowskiego z krytyki politycznej – polski orzeł z z gwiazdą Dawida zamiast głowy. Poczta polska kiedyś, wczoraj szabesgoje – Duda i Morawiecki się do tego obrazka przyłączają. Za czasów pierwszej Solidarności funkcjonowało takie określenie „przyczepiło się gówno do okrętu i mówi płyniemy” – tak też odbieram wczorajsze postanowienie tych dwóch szabesgojów.

 23. Tymek said

  Czekamy kiedy poczta polska wyda znaczek na którym obok siebie staną „Lech Kaczyński i Stepan Bandera – pamięć i współne dziedzictwo”.

 24. Piotr Podgórni said

  „Krew Jego na głowy nasze i naszych dzieci” – to jest ich dziedzictwo. Ich dziedzictwem jest klątwa.

 25. Lily said

  Czytalam w internecie,ze za wydaniem tego
  znaczka stoi J.D. Organizator zjazdu Knesetu
  w Krakowie w 2014 r.Teraz wyglada na to,ze
  to przedstawiciel Knesetu w III.R.P.
  Po koszernej kolacji u J.D,premierem zostaje
  junior Morawiecki.

 26. morgan said

  Obywatel Duda zachwycal sie „poezja” swego tescia opisujacego biedne zydowskie dziewczynki bite przez Polaköw. Nagle zaczyna majaczyc o wielkiej przyjazni obu narodöw.
  Cos mu sie poplatalo?

 27. ERROR 404 said

  Kneset w mieście Kraka już miał swoją inicjację , muzeum za Polaków pieniądze w mieście Warsa i Sawy też sobie zaserwowali ,
  emerytury z krwawicy słowian sobie sprawili , ordery Orła Białego sobie w klapy wpinają…
  Teraz jeszcze wprowadzić język z grupy kananejskiej jako urzędowy i szlus…

 28. ibrahim ibn jakub said

  Jak widzicie, nie ma żydowskich teorii spiskowych. Jest żydowska praktyka spiskowa.

Sorry, the comment form is closed at this time.