Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Rosja wymieni Kaukaz na Białoruś i Ukrainę

Posted by Marucha w dniu 2013-01-28 (Poniedziałek)

Jak wiadomo, przepowiednie ekspertów od (geo)polityki nie sprawdzają się nigdy. Ale można się nimi pobawić.
Artykuł podrzucił p. RomanK.

Admin.

Na podstawie przeprowadzonej serii analiz źródeł jawnych CIA, GRU i szeregu instytutów badawczych, a także prac Alvina Tofflera, Zbigniewa Brzezińskiego i Samuela Huntingtona, geopolityczni eksperci ułożyli prawdopodobną mapę Europy 2035 roku.

Mapa numer 1 – Europa Zachodnia

Zmiany terytorialne w Europie rozpoczną się od Wysp Brytyjskich. W 2013 r., zgodnie z referendum, od Wielkiej Brytanii może odłączyć się Szkocja. To da impuls do wzrostu nastrojów separatystycznych w Ulsterze, co zakończy się zjednoczeniem całej Irlandii. I w ten sposób, samo określenie Wielka Brytania straci sens.

Zwiększający się kryzys gospodarczo-finansowy już rozpoczął proces decentralizacji w Hiszpanii. Baskowie i Katalończycy uważają, że znacznie łatwiej będzie im wyżyć bez Madrytu. Wkrótce możemy być świadkami pojawienia się dwóch nowych państw – Kraju Basków i Katalonii. Wystąpienie tych dwóch obszarów nieuchronnie zmusi Hiszpanię do stania się państwem konfederacyjnym.

Kryzys wielokulturowości dotyka już Francję. Państwo nie potrafiło przetrawić i zasymilować dzikiej kolorowej ludności ze swoich byłych kolonii. Z roku na rok sytuacja się pogarsza. Niewykluczone, że podobnie jak w filmie „13 Dzielnica” władze Paryża będą zmuszone do rozwiązania problemów etnicznych przez „odcięcie” części terytorium i późniejszej deportacji w to miejsce społeczności kolorowej. Taki obszar już tworzy się wokół Marsylii – Piemontu i części Południowej Burgundii. Możliwe, że, do 2035 roku pojawi się tam niejakie arabskie islamskie państwo. Część Akwitanii przypadnie Baskom, a ludność Lotaryngii z centrum w Strasburgu na zasadach federacji wejdzie w skład Niemiec. W tej sytuacji jest bardzo możliwe, że niepodległość uzyskają również Korsykanie.

Jeszcze szybciej od Francji może rozpaść się Belgia. Kraj pokojowo podzieli się według różnic narodowościowych pomiędzy Flamandami i Walonami. Flamandowie dodatkowo wstąpią w sojusz z Królestwem Niderlandów.

Mapa numer 2 – Europa Środkowa

Zjednoczone Włochy podzielą się na dwie części. Pracowitym mieszkańcom północy znudzi się karmienie leniwych południowców i kraj przedzieli granica, która będzie przebiegała wzdłuż południowych krańców Toskanii i Emilii-Romanii. Biedne południe samo nie poradzi sobie z utrzymaniem Sardynii i Sycylii. Wyspy ogłoszą swoją niepodległość.

Duże zmiany spodziewane są na Bałkanach. Z nasileniem się islamskiego czynnika w Europie powstanie lobby w celu likwidacji państwowości Bośni i Hercegowiny. Terytorium kraju może być rozdzielone między Serbię i Chorwację. W charakterze kompromisu dla Turcji dojdzie do politycznego zjednoczenia Albanii, która oprócz Kosowa najprawdopodobniej otrzyma zachodnie regiony Macedonii.

Węgry również poszerzą swoje granice. Przy korzystnej koniunkturze politycznej odzyskają część rumuńskiej Transylwanii i terytorium współczesnej Wojwodiny na terenie Serbii – Północny Banat.

Polskę, wręcz przeciwnie, czeka smutny los. Kraj straci terytoria dawniej należące do Niemiec – Pomorze i Śląsk, a w przypadku porozumienia między Moskwą i Berlinem – także jej północno-wschodnie regony. Rosja, wprawdzie, nie utrzyma Obwodu kaliningradzkiego i odda go Niemcom. Na rzecz Zachodniej Ukrainy Polska może utracić część terytorium współczesnego województwa podkarpackiego i lubelskiego. W to miejsce powstanie nowe państwo – Galicja ze stolicą we Lwowie.

Z innych regionów współczesnej zachodniej Ukrainy niepodległość mogą odzyskać Karpatorusini , podczas gdy Obwód czerniowiecki w drodze kompromisu otrzyma możliwość przyłączenia się do Rumunii. Również Rumunia za utratę Transylwanii możne dostać Mołdawię bez Naddniestrza, która przypadnie Rosji, jak również południowa część Obwodu odeskiego.

Mapa numer 3 – Europa Wschodnia

W wyniku osłabienia europejskiej jedności terytoriów krajów bałtyckich z dominującą ludnością rosyjską – obszar Narwy w Estonii, wschodnia Łotwa z centrum w Dyneburgu – przyłączy się do Rosji. Białoruś jako państwo zniknie i stanie się prowincją przynależącą do Rosji.

Poprzez dalszy rozłam polityczny Ukrainy, z Kijowa do Moskwy przejdzie Donbas, większa część południowej Ukrainy i Krym.

Ogromne zmiany dotkną Kaukaz. Wątpliwe, czy Rosji uda się utrzymać Północnokaukaskie Republiki. W pierwszej kolejności tyczy się to Dagestanu, Czeczenii i Inguszetii. Pytanie tylko, w jaki sposób przyjdzie się z nimi rozstać i z czyjej inicjatywy. Najbardziej prawdopodobne, że oddzielenie może nastąpić – po stalinowsku – z odcięciem najgęściej zaludnionych rejonów górzystych, przy czym nie według istniejącego podziału administracyjnego granic, a na przykład, wzdłuż rzeki Terek.

Abchazja, zważywszy na jej nieznaczącą populację, może zostać administracyjnie przydzielona do Kraju Krasnodarskiego. W przypadku ustanowienia w Gruzji reżimu marionetkowego, w drodze kompromisu kraj może odzyskać Osetię Południową.

Rozwiązanie problemu karabaskiego jest możliwe tylko dzięki ustaleniu powszechnie akceptowanej granicy między Rosją i Armenią. W tym celu będzie trzeba utworzyć „korytarz transportowy”, który rozdzieli Gruzję na Zachodnią i Wschodnią, oddzielając przynajmniej Kachetię od Tbilisi. W tym przypadku należy wziąć pod uwagę czynnik turecki. W sytuacji politycznego zrzeczenia się Karabachu Ankara potrzebuje określonych korzyści. Mogą to być terytorialne ustępstwa, na przykład w Bułgarii, gdzie znajduje się znacząca część tureckiej ludności.

Eksperci, którzy opracowali mapę, radzą, aby nie brać jej zbyt poważnie i nie oczekiwać 100- procentowego prawdopodobieństwa. Szczegółowe zmiany terytorialne są możliwe tylko w przypadku zbieżności ogromnej ilości czynników. Jednak prawdopodobieństwo tego, że w 2035 roku, mapa polityczna Europy będzie przypominała powyższy model jest całkiem duże.

Artiom Stockij
„Ekspres Gazeta” / eg.ru
Tłumaczenie: Aleksandra Bożyk
http://www.kresy.pl

Komentarzy 25 do “Rosja wymieni Kaukaz na Białoruś i Ukrainę”

 1. Mierk said

  co trzeba przyjmować aby tak kolorowe zwidy mieć?

 2. kiriki said

  A gdzie nowa Turcja, jako kraj oderwany od szwainlandu?!
  Polska szybciej otrzasnie sie ze spiaczki i stanie sie na powrot republika rosyjska, aby utrzymac status quo z utesknieniem czekajac na nowego Bolka ktory za 50 lat, wyzwoli romantyczny narod Polski spod buta Moskali z cichym poparciem naszych oidwiecznych przyjaciol z Ameryki! xD
  Pozdrawiam

 3. Easy Rider said

  Czyżby to była nowa wersja mapy Gomberga? Bo tu nie chodzi o proroctwa – podobnie jak z tamtą mapą, to jest po prostu plan Iluminatów. Oni podobno tak mają zapisane w swoim zakonie, że muszą poinformować o swoich planach, tylko dokonują tego nie wprost, w związku z czym nie każdy potrafi to odczytać. Tutaj warto przypomnieć sprawę kart do gry o nazwie „Iluminati” z 1994 r., gdzie są m. in. obrazki tego, co wydarzyło się w 2001 r. – walące się wieże WTC oraz eksplozja w Pentagonie. Również sprawa szczepionek i inne ciekawe sprawy.

 4. GM said

  Jakieś większe to Generalne Gubernatorstwo zamierzają nam zostawić.

 5. Fran SA said

  A gdzie ten Islam co ma zalac nas wszystkich?

  Admin troche sie pomylil, albo znow ironizuje.
  Na razie wedlug tych ‚przepowiedni’ prorokow z CIA i pana Brzezinskiego, wszystko idzie zgodnie z planem: Katalonia wlasnie oglosila niepodleglosc, Izrael kombinuje, zeby Azerbajdzan sklocic nie tylko z Armenia ale i z Iranem; awantura o Nagorno- Karabach trwa i jest podtrzymywana od dawna – swego czasu nawet wymyslili przesladowania ‚molokanow’ – bardzo piekny pomysl.
  Zydzi chca utworzyc zydowska autonomie w Lotaryngii, na Ukrainie jest wrzask caly czas o to, kto jest banderowcem albo nie. Wielu ‚uczonych’ i prorokow uwaza, ze Ukraina powinna byc podzielona na polsko i rusko jezyczna.
  Szkocja i Irlandia gotuje sie z nienawisci do Anglii, bo gowno maja z tej Wielkiej Brytanii. I jeszcze bardziej nie lubia osiadlych na wyspie od ponad 400 lat ‚lojalistow’ Angoli – wiec sie wyspa zdaje sie dogaduje miedzy soba.
  O Wielka Albanie mordowalismy Serbow, a szczatki Czarnogory beda dalej nalezec do Rotschildow.
  Natomiast zastanawiaja mnie ‚nietkniete’ granice, oraz wstydliwie nie wspominany Birobidzan.

  Wlosi z Poludnia i tak sie nie moga dogadac z ‚Rzymianami’ wiec slusznie, ze beda oddzielnie; Wlochy zreszta to sztuczny twor i tak za dlugo byli w zgodzie z Kalabria.
  A Polska? wiadomo; kraj sezonowy, przegramy lebensraum i nie bedzie ani Lwowa ani Wroclawia.

  Tylko nie wiem o jakiej niepodleglosci Korsyki mowa. Przeciez od lat znecaja sie nad nia Jankesy.
  No, i co jest wazne: Rosja odzyska Krym. Dobrze tak szemranym Ukraincom! My nie mamy Lwowa – a oni Krymu.

 6. hawo said

  Ciekawe ze od Niemiec żadne państwo islamskie sie nie odrywa..

 7. Easy Rider said

  Zastanawia mnie w tym wszystkim jedno – skoro dążeniem ONYCH jest stworzyć jeden światowy rząd (UE już jest formą przejściową), to jaki sens ma ta zabawa z kolorkami na mapie, przypominająca zabawę dzieci w piaskownicy? Może po to, żeby już zawczasu skłócić wszystkich ze wszystkimi – a później zapanować nad całością? Cóż, odwieczna zasada: divide et impera.

 8. Fran SA said

  Ad. 7
  EasyRider
  Tak kiedys ‚pociupali’ Bliski Wschod. I teraz prawie w kazdym rzadza.

 9. RomanK said

  Na pamiec trzeba jesc semiczki i popijac winem:-))))
  Mapa Gronberga….Unia Europejska i zapomniane juz dzis Euroregiony…. swiadcza ,ze stare plany nie sa zapomniane ,,one tylko podlegaja korektom! Wszelakie zmiany- jakie wprowadzono do nowej mapy uwzgledniaja tzw :Swoznie Brzezinskiego”..zreszta on i Huntington czy Tofler to ta sama szkola i zlob… Swoznie maja spelniac role przenoszenia zmiennych sil..stad najczesciej ulegaja grzaniu, zapalaniu i wytarciu…zeby tego uniknac proponuje sie specjalna budowe swoznia i oslony okoloswozniowej i wlasciwe smarowanie…
  Galicja…to bardzo stary experyment….1000 letni…i z duzym dorobkiem historyczno, kulturalnym..
  Umiejetnie smarowany doskonale przeniesie przegiecia i napiecuia pomiedzy Wshodem i Zachodem…oraz Orientem….
  Komu do smiechu niech sie smieje..gwarantuje mu zesie smieje- jako ostatni:-))))

 10. JO said

  Teoria swozni p. RK nie ma tu nic wspolnego…to pstrem bzdem jak to ten Pan czesto mowi.

  Galicja to osrodek wybuchowy, ktory ma w przyszlosci byc miesem armatnim po wykonczeniu PRL BIS.

 11. Zbigniew Козил said

  Eh tam. Ta eg.ru wygląda mi na dość denny brukowiec, a nie na poważne pismo. O czym tu wobec tego rozmawiać poważnie?

 12. Mariusz81 said

  Przyjdzie taki czas, że jedni drugim będą wrogami mimo, że będą mieszkać obok siebie. To samo będzie z państwami, gdzie nie będzie już tradycyjnych państw narodowych. Polska np zostanie rozparcelowana jeszcze bardziej niż za Rozbicia dzielnicowego. Wszystko będzie przypominać antyczne greckie państwa-miasta… a wszystko to po czasie upadku państw. Polska dostała szanse na niepodległość w 1918 roku. Jednak Polacy nie potrafią wykorzystać to co wywalczyli. Każdy z nas widzi że Polska pomału rozłazi się w oczach. Ludzie rozjeżdżają się za granicę, na emigrację, za chlebem po całym świecie, jak za czasów zaborów. Polska zaś ekonomicznie jest osłabiana coraz bardziej, ograbiana i zadłużana tak bardzo, że z pewnością dożyjemy momentu, gdy prawie wszystkie wpływy z podatków trzeba będzie przeznaczać tylko na spłatę samych odsetek. Polska będzie politycznym trupem, który każdy dookoła podzieli jak tylko sobie zechce.

  Podział Polski przedstawiony na mapie i tak jest dla nas wspaniałomyślny. Ten, który rysował granice Polski zapomniał, że Polsce może odpaść także Górny Śląsk, Wielkopolska, Kaszuby, Wschodnia część Podlasia i Lubelszczyzny. Pozostali widząc, że tamci mogą się rządzić sami, też będą chcieli tego samego i takim to sposobem można całkowicie podzielić całkowicie Polskę. Czyli słaba Polska dzielnicowa bis.

  Oczywiście są to tylko moje przypuszczenia, oparte na pewnych proroctwach ale i nie tylko… Chcę żeby Polska byłą jak najmocniejsza i żeby moje wcześniejsze gdybania obróciły się w g…o. Jednak widząc to co dzieje się obecnie z naszym krajem, trudno nie odnieść wrażenia, że wszystko idzie w stronę wymazania naszego kraju z mapy świata i ze świadomości każdego Polaka.

  Ci, którzy wróżą taką świetlaną przyszłość Niemcom, niech pamiętają, że Bawaria wcale nie musi być częścią obecnych Niemiec. Bawarczycy mają inny język, religię i kulturę niż protestanccy, zateizowani Niemcy z północy. Jak najlepiej życzę Serbom Łużyckim, wymierającemu i germanizowanemu słowiańskiemu narodowi, który w skali kraju nie ma nawet miana mniejszości narodowej. Nie zapominajmy też o Fryzach na północnym zachodzie, a także o Duńczykach z Schleswig-Holsteinu. Do tego widząc postępującą islamizację w Niemczech, mogę bez wahania powiedzieć, że w przyszłości Zagłębie Ruhry zostanie całkowicie zislamizowane. Mapa Niemiec może bardziej przypominać Cesarstwo Rzymsko-Niemieckie podzielone na malutkie księstwa i królestwa, w dobie wojen reformacji w XVI i XVI wieku, gdzie sąsiadujące ze sobą księstwa były sobie wrogami z powodu różnych religii.

  Jak widać da się rozparcelować Niemcy jeszcze bardziej niż Polskę. Nie życzę nikomu źle i nie mam zwyczaju dzielenia cudzego, skóry na niedźwiedziu. Jedynie opisuje swoje obecne odczucia, poparte różnymi tendencjami i faktami.

  Pewnie każdy z nas spotkał się z przepowiedniami świetlanej przyszłości Polski, że będzie od morza do morza, że będziemy mieć granicę z Chinami. 😉 Jednak widząc jaką drogą idzie Polska obecnie, czyli na zatracenie, trudno wierzyć, że nagle ot tak sobie, wyjdzie z naszego kraju iskra, która zmieni cały świat. Widząc to co dzieje się obecnie trudno w to uwierzyć. Wiem, że jest źle i wiem że będzie jeszcze gorzej niż jest. Polska bezwładnie idzie na spotkanie z Antychrystem. Niby to Polska miała być nadzieją całego świata na zmiany, być Mesjaszem. Widzę zmiany w Rosji, gdzie potępia się i walczy z homoseksualizmem, który cały czas opiera się syjonistom. Widzę odradzające się prawosławie. Ostatnio w Davos, sam Soros mówił, że Rosja Putina idzie w złą stronę, odradzał wszystkim inwestowanie w Rosji, pewnie myśląc że ukarze tym Putina i Rosjan, którzy będą błagać o więcej McDonaldów i więcej kredytów, najlepiej na jak największy procent. ;). Gdy, ktoś pokroju Sorosa, kogoś bez sumienia, ostatniego bydlaka, mówi, że Rosja idzie złą drogą oznacza, że jest zupełnie na odwrót.

 13. syzyf said

  jakos tego „panstewka nikt nie rusza” (hahaha) – Birobidżan – pierwsze państwo żydowskie

  By KSC on 25/01/2013in Judaizm i islam

  Birobidjan – The First Jewish State
  Birobidżan – pierwsze państwo zydowskie
  http://rehmat1.com/2010/06/13/birobidjan-the-first-jewish-state/
  13.06.2010 tłumaczenie Ola Gordon

  ……………

  [Wpis ukaże się jako artykuł na głównej stronie – admin]

 14. gti said

  ad.12 nie wiem czy wiekszosc tych przepowiedni i proroctw nie byla pisana specjalnie na zasadzie nic nie robta siecta cicho a i tak bedzieta od morza do morza no i ta biernosc w konsekwencji nas wykonczy

 15. Jan said

  Ad.12 „Jednak widząc jaką drogą idzie Polska obecnie, czyli na zatracenie, trudno wierzyć, że nagle ot tak sobie, wyjdzie z naszego kraju iskra, która zmieni cały świat.”

  Pan Nasz Jezus Chrystus dał taką obietnicę warunkowo tj; – „jeżeli będzie mi wierna”.
  Danie światu „wielkiego Papieża”, niespotykana w dziejach dotąd papolatria i kult JP II, nie napawa optymizmem na realizację obietnicy danej św. Faustynie. Nie do przyjęcia jest aby Duch Boży prowadził Kościół po manowcach w zakresie kultu, dyscypliny i doktryny przez wieki, czekając aż pojawi się natchniony SV II i „pomazaniec z Krakowa” w celu „wyprostowania” dotychczasowej błędnej drogi z przeszłości 19 wieków. Podobnie też idąca opornie akcja nawracania narodów europejskich, przez wypędzonych za chlebem.

 16. JO said

  ad.12. Duren Pan jestes ze swoimi Pilsudczykowskimi Pogladami won.

  10 000 000 istnien ludzkich to dla Pana NIC i to istnien, ktore stanowily Elite.

  Wlasnie to Polska Potrafi. Potrafila i odrodzi sie, bo Polska to Katolicyzm, to Prawda, ktora Zwycieza.

  Oczywiscie nie zwycieza Lemingi bo ich po prosu uni zabija a juz to sie dzieje. Zwycieza POLACY, czyli Katolicy/Ortodoksi w RP

 17. JO said

  Ciekawe jest, ze nazwa Ukraina nie jest juz Liderem w „sprawie” a Halyczyna – Galicja. Jak to niektorzy sa na czasie z Wiadomosciami….Ciekawe jak zmienie sie nazwa po Halyczynie, moze Wielka Lemkowszczyzna albo Wielkie Zakarpaciw….coz nazw jest do wyboru , do koloru a ludzi da sie zawsze przerobic na Idiotow…

 18. Mariusz81 said

  Re. 16

  Nie znasz mnie a szufladkujesz jako kogoś z „piłsudczykowskimi poglądami”. Przecież napisałem, że nasz kraj upada. Obecna sytuacja Polski jest analogiczna do tej sprzed rozbiorów. Tylko ślepy lub głupi może tego nie zauważyć. Napisałem, o tym, że wszystko zmierza w stronę rozparcelowania Polski na drobne kawałeczki. W którym miejscu napisałem nieprawdę? Z samych chęci, pustej dumy nic nie wyniknie dla Polski. Zaś dobrymi chęciami jest wybrukowane piekło. Chcę Polski z obecnymi granicami. Nic mniej i nic więcej. I teraz priorytetem jest utrzymanie tego co jest, a nie marzenie o Wielkiej Polsce. Z czym do ludzi? Polska teraz nie była by się w stanie sama obronić, ponieważ nie ma armii, a cóż dopiero marzyć o Wielkiej Polsce. O kraju z którego wyjdzie iskra na cały świat. Tyle, żeby do tego dojść już teraz Polska musiała by iść zupełnie odwrotną drogą niż teraz. Musiałby płonąć gorący ogień a nie zimny sylwestrowy. Polska bezwładnie podąża za trendami made in USA, UE, czyli za głupotą i całkowitym upodleniem człowieka. I jak taka uformowana głupia masa może być przykładem dla innych krajów. Rosja jak najbardziej, a Polska, tak jak wszystko wskazuje idzie na całkowite zatracenie. JO, z samego pisania i nieróbstwa i pustej dumy niepodpartej czynami Polska nie przetrwa. Słusznie zauważył to Gti. Ciebie JO zaś charakteryzuje zwykła pycha i krótkowzroczność. Najważniejsze jest dostrzec problem i zacząć z nim walczyć, a nie obrażać się za prawdę i pisać np, że dla mnie ” 10 000 000 istnien ludzkich to dla Pana NIC”. Na podstawie czego doszedłeś do takiego wniosku? Już nie takie państwa upadały jak Polska, a teraz są tylko wspomnieniem. Jeśli nie dba się o coś to to z czasem marnieje i umiera. Dotyczy to teraz Polski. Dla ciebie prawdą jest katolicyzm i Polska. Ja zaś znam inna prawdę, bożą – Wszystko co ma początek, ma też i swój koniec. Ty czy ja możemy chcieć by Polska trwała wiecznie, jednak z perspektywy Boga jest to zwykła pycha. Bo jak napisałem wcześniej, nic nie trwa wiecznie. I nie chodzi tu o pogodzenie się z tym że Polska kiedyś definitywnie upadnie, bo to jest pewne, ale z tym, że na pewno będzie miało to miejsce gdy nie będzie się o nią walczyć.

 19. Pokręć said

  Ruskie chyba „krokodyla” zaćpali. W 2035 Polski nie będzie W OGÓLE.

 20. Mariusz81 said

  JO, spójrz na mapę Rzeczypospolitej w 1770 i w 1796. Przecież to był ogromny kraj, z pozoru bardzo silny. Wystarczyło 20 parę lat by przestał istnieć. W tamtym czasie też wielu Polaków było święcie przekonanych, że Polska była niepokonana i że będzie trwać wiecznie. Ale byli wtedy też i tacy którzy widzieli jaki rak zżera Rzeczpospolitą. Oczywiście byli oni wyśmiewani przez „mądrzejszych”. Rozbiory Polski nie wzięły się znikąd. Od początku XVIII wieku trwała w Polsce degrengolada. Gdzie, szlachta, obcy królowie i królowie elekci niszczyli Polskę. To samo dzieje się teraz. Pod koniec istnienia Rzeczypospolitej, kiedy zauważono że Polska jest słaba, zaczęto cokolwiek robić by to zmienić i wtedy właśnie nasi sąsiedzi, nie chcą pozwolić by w Polsce było lepiej, zaczęli ja okrajać. Robili to ci sami królowie, którzy wcześniej klepali po ramieniu rządzących Polską. Teraz jest tak samo. Polska idzie drogą, dobrą dla obcych ale nie dla nas. Teraz rządzący Polską są poklepywani po ramieniu przez zachodnich polityków, bo robią tak jak chcą „oni”. Czyli polityka zadłużania i wyprzedawania, wynaradowiania i depopulacji Polski. Obecnie to co teraz mamy w walce z nimi, z wrogami Polski, to tylko świadomość co się dzieje i to nie wszyscy. Tak naprawdę, nie dzieje się nic by odwrócić ten trend. Uwierz mi gdyby to miało miejsce, Polska została by dosłownie zaszczuta przez zachód, gdyby w Polsce zaczęło się dziać coś w interesie Polski, gdyby Polska się im postawiła. Teraz Polska idzie na postronku syjonistów. Gdyby Polska zaczęła teraz iść drogą dobrą dla siebie, światowe media zrobiły by z Polski drugą Białoruś, zaś ten co by rządził Polską został by drugim nie dobrym Putinem. Polska zaś w ramach kary, z każdej strony stała by się obiektem ekonomicznych ataków i spekulacji.

 21. Jan said

  Te obrazki to chyba lipa dla odwrócenia uwagi od realizacji planowanej III wojnyświatowej.
  „Trzecia Wojna Światowa  musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi  Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz politycznySyjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” (http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm EN)

 22. Psiemislavius said

  Re 12:
  Nie miałbym nic przeciwko, by w powstały na nowo drobne państewka niemieckie i utworzyły ponownie Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego. Jakby nie patrzeć, to ten związek państw miał swe fundamenty w chrześcijaństwie.

 23. Mariusz81 said

  Co do niepodległości Katalonii… Otóż jakiś czas temu trafiłem na ten artykuł:

  http://www.gatestoneinstitute.org/2956/jihadists-liberating-spain-islam

  W niektórych katalońskich miastach odsetek muzułmanów sięga 40%. Na niepodległości Katalonii zyskają przede wszystkim katalońscy muzułmanie, obok Katalończyków najwięksi zwolennicy niepodległości Katalonii. Muzułmanie w skali Hiszpanii nie mają zbytnio nic do gadania, ale w Katalonii stali by się drugą siłą polityczną. Za przykład rozumowania katalońskich muzułmanów, podaję wypowiedź Abdelwahaba Houzi-ego, salafickiego imama z Léridy, miasta gdzie niemal 30 tysięcy muzułmanów stanowi już 20% populacji:

  „Muzułmanie powinni głosować na partie niepodległościowe, bo te potrzebują naszych głosów. Ale nie wiedzą oni o tym, że jeśli wygrają będą musieli przyznać i nam prawo głosu, a wówczas wszyscy muzułmanie wybierać będą partie islamskie. Wówczas sięgniemy po władzę w regionie autonomicznym i zaczniemy realizować zasady islamu”.

 24. […] https://marucha.wordpress.com/2013/01/28/rosja-wymieni-kaukaz-na-bialorus-i-ukraine/Prawdopodobna mapa Europy w roku 2035 ułożona przez geopolitycznych ekspertów na podstawie analiz źródeł jawnych CIA, GRU i szeregu instytutów badawczych, a także prac Alvina Tofflera, Zbigniewa Brzezińskiego i Samuela Huntingtona. […]

 25. tamawa said

  A dzisiaj Krym jest już Rosyjski! 🙂
  Popieram wypowiedzi Mariusza 81.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: