Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o Wolne tematy (64 – …
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Sebastian o Facet o ksywce „Margot”
  wanderer o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Instytut Rodła we Wrocław…
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  revers o Segregacja pacjentów. Koronawi…
  I*** o Duchowa przestrzeń Polski?
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Listwa o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
  Boydar o Wolne tematy (64 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 524 obserwujących.

W Berlinie ruszyła kampania społeczna „Typowy Niemiec”

Posted by Marucha w dniu 2017-11-16 (Czwartek)

W Berlinie pojawiło się 1500 plakatów z wizerunkami uchodźców, opatrzonych napisem „Typowy Niemiec”. To część kampanii „Pokażmy kolory”. Celem jest ocieplanie wizerunku uchodźców przybyłych do Niemiec.

Organizatorką kampanii „Typowy Niemiec” jest sekretarz stanu ds. federalnych w gabinecie burmistrza Berlina Sawsan Chebli z pochodzenia Palestynka. Jej zadaniem poprzez tę kampanię jest ocieplanie wizerunku uchodźców w Niemczech i walka ze stereotypami.

Kampania będzie zwalczać wizerunek tzw. uchodźcy jako potencjalnego terrorysty i wyłudzacza zasiłków, który nigdy się nie zintegruje. W całym Berlinie rozprowadzono już 1500 plakatów przedstawiających wizerunki ośmiu uchodźców, którzy mówią, jak wspaniały jest Berlin i jakie mają plany na przyszłość.

Wyprodukowano również krótki spot reklamowy z bohaterami przedstawionymi na plakatach „Typowy Niemiec”. Dla przykładu 28-letnia Fatuma Musa Afrah pochodzi z Somalii, mieszka w Berlinie od 2015 roku i opowiada jak to prowadzi wykłady na temat praw człowieka i integracji. Z kolei 18-letni Rand Rajab z Syrii chce skończyć szkołę średnią i zapowiada, że będzie studiować psychologię lub dziennikarstwo. Przykłady tych osób mają udowodnić, że wszyscy uchodźcy to wykształceni ludzie, którzy wzbogacą Niemcy.

[Ilu Was? – Raz! – admin]

https://ndie.pl

Komentarze 34 do “W Berlinie ruszyła kampania społeczna „Typowy Niemiec””

 1. zenek trąba said

  Diabeł, co był w wódce na dnie, istny Niemiec, sztuczka kusa, skłonił się gościom układnie, zdjął kapelusz i dał susa, z kielicha aż na podłogę, pada, rośnie na dwa łokcie, nos jak haczyk (Sic! – przyp. mój), kurzą nogę i krogulcze ma paznokcie…

  Prorok jakiś czy co ten Wieszcz?

 2. Boydar said

  Przypomniało mi się za Panem Gajowym … 🙂

  – razkroj dwieri !
  – a kto tam !?!
  – my russkije partizany !
  – a skol’ko was ?
  – zwanzig !

 3. Plausi said

  Niemcy w RFN

  są pod kontrolą władz okupacyjnych

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/oszalamiajaca/#CzegoPolacy

  choć wydaje im się, pdobnie jak Polakom

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  że są u siebie, obowiązuje nadal: „wasze ulice nasze kamienice”

  jak na razie wszystko odbywa się wg. planu

  http://balder.org/coudenpo

 4. Nemo said

 5. Maćko said

  Tyz Infowar w pełni!

 6. jaja said

  Te fejki sa po to rozporowadzane, zeby wzbudzic, wyzwolic w rodowitych Niemcach negatywne emocje, spowodowac ryk wscieklosci, ktora jest tlumiona ze wzgledu na resztki zaufania do wladz. Ano, jeszcze czesc naiwnych Niemcow chyba wierzy, ze Adolfiny pozbeda sie w jakis sposob „typowych Niemcow i bedzie czystka. Rubbikon jak dotad zadnemu liderowi na zdrowie nie wyszedl. Wulkan zaczyna dymic i magma sie wyleje i co z tego wyniknie,? Tylko Bog wie.

 7. […] Tekst  wzięty  z  https://marucha.wordpress.com/2017/11/16/w-berlinie-ruszyla-kampania-spoleczna-typowy-niemiec/ […]

 8. paul said

  Obraza białych chrześcijan i Boga. Ciekawe jak niewielu to widzi. Co durniejsi robią sobie pod górkę w posmiechujki z diabelkiem. Poza tym plany talmudu w realu. Germanie to nie Slowianie.

 9. AlexSailor said

  @Jaja

  Taki chyba jest też cel (nie wiem czy drugorzędny, czy pierwszorzędny) całej hecy z nachodźcami w Niemczech.
  Wystarczy zmiana władz i iskra, a wybuchnie tak, że II WŚ po podobnych wydarzeniach po I WŚ w Republice Weimarskiej, to będzie przedszkole.
  Niestety jak zwykle uderzy u nas, i niestety dostaną też migranci, którzy faktycznie uciekli z piekła, by przeżyć.
  Mimo, że tych jest jak na lekarstwo, to jednak szkoda.

 10. Dictum said

  Typowa para niemiecka

  http://niepoprawni.pl/sites/default/files/styles/medium/public/galerie/9967-zbyszek%20nieweglowski/refugees_satire_0.gif?itok=fBYJgaM0

 11. revers said

  Tak, Soros dobrze oplaca niemieckich zielonych, faszystow i antyfaszystow i jest jak jest nawet brazowe psie g. na ulicy jest dojcz lub volksdojcz.

  http://theduran.com/the-list-of-soros-names-226-meps-in-europe-who-are-under-the-control-of-george-soros/

 12. Zdzicho said

  Mam nadzieję, że próba stworzenia z Niemiec tygla narodów, wymieszania kultur i w rezultacie państwa w rodzaju Kanady nie uda się. Takie pozbawianie tożsamości narodowej Niemców, Francuzów, Holendrów etc. prowadzi do ogłupienia i utraty pamięci o przodkach. O historii. A w zamian filmy produkcji żydomasońskiej, tworzące „historię” i inne s.f. nawet w bajkach. Jak się przeciwstawić. Wydaje się, że hasło” róbmy swoje” nie może tu już mieć zastosowania. Nie ma na takie wyczekiwanie czasu, na dobrą zmianę, czekanie jak na Godota u Becketa. Teraz podstawą jest zrzucenie jarzma nacisku. Społeczeństwa powinny powiedzieć: Sprawdzam. Liczyć się będą tylko wartości wymierne. Na pewno nie wydrukowane na jakimkolwiek papierze, czy stworzone w programie bankowym środki. Tylko złoto, srebro, platyna, ziemia, woda, powietrze, ropa, węgiel, gaz etc. ale także na krótką metę niektóre dobra materialne. Jak? Poprzez faktyczną wycenę dóbr i ich podział. Wycena kraju. Podział po wycenie na każdego. Bez prawa zbycia za życia. Renta z tych praw, ale tylko dla mieszkających w danym kraju obywateli. Podobno tylko prawda może wyzwolić. Tak więc Wariograf dla każdego zarządzającego i w rezultacie w ostateczności kara śmierci dla okradających resztę. Żadna banicja. Tylko wykonanie kary na miejscu. I wtedy się obudziłem. Patrząc przez okno, z plakatów spoglądały na mnie uśmiechnięte twarze osób o innym kolorze skóry, wołająceże teraz to one są prawdziwymi Niemcami.

 13. Pinxit said

  Od kiedy Niemcy sa homogenicznym narodem???
  Albo Francuzi??

 14. Kar said

  ..ten plakat/y w swojej kurews..j wymowie jest/sa ohydne..parszywe..i wredne..Znam Niemcy i troche Niemcow, ktorzy musza pokornie na kolanach zrec to kosher gowno..

  – a jestem tez b. przekonany, ze pomazancy znad Wisly nie popuszcza i skopiuja szybko dokladnie i beda napier…te sama mantre…juz wkrotce

 15. Marucha said

  Nie miejmy złudzeń.
  Ta akcja uświadamiającą dzieje się naprawdę. To nie jest żadna prowokacja obliczona na na obudzenie Niemców z letargu.
  Nic z tych rzeczy.
  To jest kolejny etap wbijania młotem do głowy poprawności politycznej,
  Przy okazji zacierania różnic między narodowością, a obywatelstwem.

 16. Boydar said

  Jak się by obudzili, znowu będą skandować Sieg Heil !, Drang nach Osten, Polnische Schweine i takie różne inne. Nie ma potrzeby budzić, to niehumanitarne. Blisko trzydzieści milionów rosyjskich istnień, prawie siedem naszych, to „ostatnio”. Nieokreślona liczba od początku średniowiecza. Infiltracja i dywersja za „carów” i „naszych” królów . Rewolucja październikowa i wszystko co potem.

  Tu nie ma już nad czym procesować, wyrok mógł być i jest tylko jeden – Germaniaem delendam esse. Te rojowisko bandytów nie rokuje poprawy od samego poczęcia.

  Ciotka Makrela nie bez przyczyny jest skąd jest. I nie bez powodu zna się od dawna z wujkiem Władkiem. A Angole się pogodziły z niemożnością dalszego używania tego narzędzia i klepnęły Ruskim utylizację. Nie trzeba było lwa zaczepiać bombami i Wunderwaffe.

 17. Kar said

  ..ale zes sie pan na calego rozdygotal, daj se pan na uspokojenie..najpierw ich, a pozniej za nas..przeciez to klasyczne zagajenie od zakrystii..bylo juz grane..i niech Pan jeszcze x dokladnie sobie przeczyta z tego jeb. plakatu;…typisch deutsch! ..W kanadzie to obleci, nie w Europie..o k..a nie!

 18. Boydar said

  Każdy dygoce jak uważa.

 19. jaja said

  &15

  Tym razem, przykro mi ale nie zgodze sie z Panem. Mam w Niemczceh bardzo bliska rodzine, kapowata po przejsciach rojow nachodzcow, oooooo nie gapowata. Corka jest bardzo towarzyska i biegle jak rodowita Niemka wlada niemieckim (byla tam w dziecinstwie). Ma duzo znajomych, takich zaufanych, no i tesciowie tez bardzo towarzyscy, majacy rozlicznych przyjaciol ( a przyjaciele co oczywiste tez maja swoich przyjaciol i grono znajomkow sie rozrasta razem z opiniami) to ona cos tam wie co glowach przecietnych Szwabow piszczy, ano, dlawi ich obecnie przesyt „typowymi Niemcami,” i maja ich macicieli niemieckiego ordungu powyzej uszu. Zreszta madre, ponadczasowe przyslowie mowi, ze „co za duzo to niezdrowo.” i ta zmora dlawi Niemcow. Pozogi domow „typowych” Niemcow sa na porzadku dziennym i mozna przypuszcacm ze jak tylko sie znajdzie nowy charyzmatyczny lider, ktory nie kupuje tej obrazy rodowitych Niemcow a jadowicie poszczuje to moze liczyc na masowe poparcie, nie tylko przy urnie.
  Niech jeszcze dluzej milosnicy miksowania ras probuja wciskac wkurzonym Szwabom sztuczke z typowymi Niemcami to zobaczymy czym to sie skonczy.

 20. NICK said

  Nie wiem co napisać.

 21. Kar said

  ..panie Nick, czas to shekel, wkrotce zawina nas w taki kosher/ kebab-plakat rozek i wpierl.. ciupasem zywcem..Ja mieszkam zaraz/sasiaduje z niedersachsen granica, i to odhacza regularnie o brzasku..a pana siegnie to 6 godz. pozniej..a Pana Boydara jeszcze troche pozniej, bo ulkowany na wschodzie.., bo on bezpieczny (?)..wiec daj Pan glos..albo wypusc pan swoje ukochane pszczoly, i niech pojebja wszystkich dokumentnie..

 22. Kar said

  ..czekam panie szanowny Nick na feedback jak ta glodna suka, niebojaj sie pan opinii Boydara..on tez podobno czlowiek

 23. Boydar said

  Ja nie gryzę 🙂

  Choć zamemłać potrafię na śmierć.

 24. Putrapolski said

  Z tego co widzę, to całość odbywa się na tle kaloryferów w jakimś zapyziałym pokoju. O co raban?

 25. Kar said

  ..dzieki, panie Boydar

 26. revers said

  re22

  zajmij sie pan swoimi uchodzcami, co prawda nie saniadymi, ani ciemnoskorymi, ale jescze oplywjacy krwia na siekierkach wolynkich, z plotami z nabitymi polskimi dziecmi na sztachety plotu.

  https://kresy.pl/wydarzenia/wiecej-imigrantow-spoza-ue-przybylo-polski-niz-niemiec/

  Co prawda nwyki mordownia zmienili, ale o tym pisze szeroko tylko wloska prasa jak za zgoda i wiedza strzelano do ludzi na Majdanie jak do kaczek z Litwiakami, Gruzinamu Szakaszwilego w komitwie, o Domu Zwiazkowym w Odessie nie wspominajac, palenie zywcem, lub gwalt, tortury, wieszanie kobiet ciezarnych na kablu razem.

  A przybylo UPA wiecej do RP jak eskimosow z Afryki do Niemiec.

 27. jaja said

  Chyba tak bardzo sie nie mylilam w swoich przewidywaniach. Oto co pisza na anglojezycznych nierzaleznych mediach: czarno widza Adolfiny przyszlosc. Wzrasta poparcie „faszystwoskiej” i „typowych Niemcow,” partii. Bardzo ciekawe rysuje sie przyszlosc typowych Niemcow w Niemczech. Ciekawe gdzie dadza dyla?

  In Germany, Angela Merkel – upon whom many place the most blame for the flood of millions of illegal immigrants into Europe from Africa and the Middle East – is facing the possibility of either being ejected as Chancellor, or the prospect of a second election after her party’s failure to form a coalition, with immigration quotas being a central issue of contention.
  Merkel’s Christian Democratic Union missed a critical deadline yesterday while trying to stitch together a three-party “Jamaica coalition,” which could force new elections – or her ouster.
  “It’s not just the chancellor’s fourth term that depends on the success of Jamaica, but her entire political career,” reported Bild ahead of the deadline, calling it Merkel’s “most dangerous night.”
  Despite the arbitrary cutoff date, talks are expected to continue into the weekend.
  Merkel’s party has slipped to its lowest popularity in the polls in 17 years – while the populist, pro-border control Alternative For Germany (AfD) makes record gains.
  Europe Elects @EuropeElects
  Germany, Civey poll:

  CDU/CSU-EPP: 29% ↓
  SPD-S&D: 20% ↓
  AfD-EFDD: 14%
  FDP-ALDE: 11%
  GRÜNE-G/EFA: 11%
  LINKE-LEFT: 10%
  7:33 AM – Nov 17, 2017
  1 1 Reply 6 6 Retweets 9 9 likes
  Twitter Ads info and privacy
  “With coalition talks ongoing and Merkel’s position under question, it marks another low point an increasing backlash against her insistence on mass open door migration,” reports Westmonster. “With the anti-mass migration Alternative for Germany on the rise having gone from 0 seats in the Bundestag to over 90, it is clear that the shape of German politics is now changing radically.

  http://www.infowars.com/europe-awakens-to-existential-crisis-as-austria-tackles-immigration-merkel-faces-ouster/

 28. za kominiarzem said

  My tez będziemy typowymi niemcami.

  Na kultury dziś ugorze,
  Nikt nie sieje i nie orze,
  Nie podlewa i nie zbiera…
  O, niech jasna to chorela.

  Znów w historii wszak kultury,
  (nie wiadomo, po raz który)
  Polak siedzi na przypiecku
  I się uczy po niemiecku.

  Bo kultura to nie gleba,
  I uprawiać jej nie trzeba,
  Kamień kose by wykruszył,
  Pług betonu by nie ruszył.

  Przyszłość nasza to Teutonia!
  Taka losu jest ironia.
  Cywilizuj się, ziomalu,
  Będziesz człowiek w każdym calu.

  Miast po polu z kosa latać,
  Uczestnikiem będziesz świata.
  Będziesz miał w Europie miejsce,
  Gdy kraj sprzedasz za czerwieńce.

  Tak jak Arab, Turek, murzyn,
  Ty Rajchowi będziesz służył.
  Będziesz tworzył, choć żeś nikim,
  Przyszłość Bundesrepubliki.

  Bo Europa to Europa,
  Nie dla baby, nie dla chłopa,
  Ale dla inteligenta,
  Co mu żadna rzecz nie święta.

  Rzuć muzykę, rzuc poezję.
  Przecież cię Europa nie zje.
  Utkwij wzrok swój w skrzynkę szklaną.
  (przyszłośc będziesz mieć świetlaną)

  (wersja pierwotna, nazwisko autora znane, adres juz nie. 1999)

 29. ojojoj said

  „…Przykłady tych osób mają udowodnić, że wszyscy uchodźcy to wykształceni ludzie, którzy wzbogacą Niemcy…”

  Czegos nie rozumiem.
  Skoro uchodzcy wzbogacaja Niemcy, to znaczy ze pochodza z lepszej kultury – bo jak czyms gorszym mozna ulepszyc cos lepszego?
  A jezeli pochodza z lepszej kultury, to po ch..j uciekli skad pochodza ?

 30. www said

  To jest nie wystawa ale ironia!

 31. Pinxit said

  29
  Ojojoj
  Nie uciekli tylko zostali wypedzeni.
  To tylko Polakow z Polski nikt nie wypedza. Sami uciekaja.

 32. Ola said

  ad.13, Pinxit
  co piaty niemiecki obywatel ma obce korzenie , emigranckie . I to juz dlugo przed 2015 .

 33. ojojoj said

  do 2 Boydar
  Miej litosc nad moja „wontrobom” 😀 LOL

 34. analiza patologii said

  Zasadniczo u nas to samo – „prawdziwy Polak”:

  Tylko na mniejszą skalę, acz nic bez przyczyny. Ludzie w tym względzie są chyba już dostatecznie wk%rwieni, bo i nie trzeba superwyobraźni by wywnioskować, KU CZEMU to zmierza. Przykładowo kierowcy tirów do Anglii przez Calais, po trosze już jeżdżą jak na wojnę.

  https://www.cda.pl/video/58609418

  Ale KTOŚ co za tym stoi, zapewne odruchem rozsądku chciałby się ubezpieczyć oraz bezpiecznie „przezimować”, skoro gdzieindziej może być gorąco…

Sorry, the comment form is closed at this time.