Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Sebastian o NATO może się samo rozbroić…
  revers o NATO może się samo rozbroić…
  ? o Wolne tematy (58 – …
  Yagiel o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Co nam zrobili ruskie
  Głos Prawdy o Co nam zrobili ruskie
  Anzelm o NATO może się samo rozbroić…
  plausi o Położyć kres patologii
  Anzel o Położyć kres patologii
  Anzelm o Położyć kres patologii
  bardzo o Wolne tematy (58 – …
  Emilian58 o Schiller na liście Ukraiń…
  prostopopolsku o Żydowska kloaka przetacza się…
  bryś o Co nam zrobili ruskie
  Us o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Od Kaina do Chazarii

Posted by Marucha w dniu 2013-05-15 (Środa)

Tekst jest wyjątkowo długi, postanowiłem go jednak umieścić w jednym kawałku -admin.

From Cain To Khazaria
http://anglo-saxonisrael.com/content/cain-khazaria
http://www.killthebank.net/content/cain-khazaria

Pastor Eli James  28.08.2012, tłumaczenie Ola Gordon.

Prawdziwa genealogia żydowskiego narodu udokumentowana Biblią i pracami żydowskich autorów.

Oni nie są tymi za których WY ich uważacie!

Image - Jesus

“Dlatego właśnie Ja ponowię niezwykłe działanie cudów i dziwów z tym ludem: zginie mądrość jego myślicieli, a rozum jego mędrców zaniknie” (Iz 29:14)

Dzieci Prawdziwego Izraela, w świecie religii ma miejsce gigantyczne oszustwo. Jest to oszustwo o tak ogromnych proporcjach, że wpływa na każdy moment waszego życia. Wpływa na wasze dochody, wasze zdrowie, waszą rodzinę, wasz dom, waszą wiarę, wasze samopoczucie, a nawet na wasze życie seksualne. I ostatecznie wpływa na waszą nieśmiertelną duszę, która w tej chwili jest w poważnym niebezpieczeństwie. To oszustwo pomieszało mądrość i rozum milionom dobrych ludzi.

Większość chrześcijan po prostu nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieje OSZUST udający Izrael.

Napisałem liczącą 333 stron książkę o tym oszuście. Książka ma tytuł “The Great Impersonation, How the Anti-Christ Has Deceived the Whole World” [Wielkie oszustwo, jak antychryst oszukał cały świat]. Książka ta w szczegółach opowiada o dwu rodach pochodzących z rajskiego ogrodu.

Księga Rodzaju jasno przepowiada, że te dwie rodziny będą w stanie nieustannej wojny między sobą aż do Wielkiego Dnia naszego Pana. Ale żadna wiara poza chrześcijańską tego nie uczy. Ani nie uczy tego, że cały świat zostanie oszukany przez tę “bestię” i w dużej mierze ulegnie temu oszustwu.

Sam Jezus Chrystus wielokrotnie ostrzega nas przed podstępami tego diabelskiego rodu (rasy) węży (J 8:33-44), który jest tak zły, że nawet On odmawia próby ich nawrócenia (Mt 13:13-15).

Celem niniejszego opracowania jest przedstawienie dwu zasadniczych tez:
1. Żydzi NIE SĄ spokrewnieni z żadnym z 12 plemion Izraela, łącznie z plemieniem Judy
2. judaizm NIE MA NIC WSPÓLNEGO z prawem mojżeszowym.

Faktycznie, co udowodnię ponad wszelką wątpliwość, judaizm jest oszukańczą religią, tak samo jak żydowski naród jest OSZUKAŃCZYM NARODEM. Te dwa wielkie oszustwa, połączone w jedną kulturę, a mianowicie w żydowska kulturę, tworzą byt, który Biblia nazywa “diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię” (Ap 12:9).

Oczywiście nigdy nie przyjdzie do głowy przeciętnemu życzliwemu chrześcijaninowi, że szatan może zadzwonić do drzwi ubrany w strój duchowny; ale to jest dokładnie oszustwo wykorzystywane przez szatana. Nie tylko to, szatan zatrudnia całe denominacje duchownych, którzy zarówno bez świadomej winy, jak  i umyślnie promują to gigantyczne oszustwo.

Żeby wyrazić to w sposób nieco mniej delikatny, “Chciwość zawsze wygrywa z głupotą. bo głupota nie rozpoznaje chciwości“. Inne podobne powiedzenie “Ofiara oszustwa zawsze dowiaduje się ostatnia“. W międzyczasie ofiara traci wszystko, co posiada.

Kim są Żydzi?

Najpierw musimy zbadać kilka żydowskich opinii na temat ich “semickiego” pochodzenia. Czy są prawdziwe, czy fałszywe?

Jedną z najsłynniejszych żydowskich opinii o żydowskim dziedzictwie jest rabiniczna treza, że naród żydowski jest ekskluzywnym potomkiem Abrahama. Opiera się to na Rdz 12:3. Przeczytajmy ten fragment i zobaczmy czy zgadza się z żydowskimi opiniami:

“Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą, a tym, którzy tobie będą złorzeczyli, i ja będę złorzeczył. Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo ludy całej ziemi”.

Ten fragment wykorzystują żydzi i chrześcijanie by implikować. iż jeśli nie błogosławimy żydom, to my, chrześcijanie, sami nie będziemy błogosławieni.

Błogosławieństwo to ma być warunkowe. Zatem leży w interesie nie-Abrahamitów – fragment nie wymienia żydów! – by błogosławić Abrahama, jeśli nie-Abrahamici chcą sami być błogosławieni.

Należy podkreślić, że nigdzie w Piśmie nie utożsamia się Abrahama z żydowskim narodem. Faktycznie takie utożsamienie jest automatycznie anachroniczne, co oznacza,  iż Abrahama, dziadka Izraela, nie można nazwać po żadnym ze swoich potomków. Jakub był Abrahamitą, ale Abraham z pewnością nie był Izraelitą! Żadnego dziadka nigdy nie nazwano po wnuku.

Jest również prawdą to, że nigdzie w Piśmie Izraelici nie są nazwani “Żydami”. Absolutnie nie ma takiego twierdzenia w żadnym Testamencie, które by mówiło  “Jakub jest Żydem”, albo “Izrael jest Żydem”, czy nawet  “Juda jest Żydem”. Mamy natomiast kilka kontrprzykładów, które pokazują, iż prawda jest wręcz odwrotna!

2 Kr 16:6 odnosi się do domu Judy jako “Żydów”, ale o domu Izraela mówi “Izrael”. Jeśli Żydzi są Izraelem, jak ciągle się nam wmawia, to dlaczego ten fragment temu zaprzecza? Faktem jest, że wyraz “Żyd” jest nowoczesnym wymysłem, które po prostu nie znaczy ani “Juda”, ani “Izrael”, ani “Abraham”. Wszystkie te twierdzenia są oszustwem wymyślonym przez rabinów w wyraźnym celu oszukania chrześcijan.

Spójrzmy na całe błogosławieństwo (wersety 1-3) Które Jahwe nałożył na Abrahama i zobaczmy czy można je stosować wobec ludu żydowskiego:

Pan rzekł do Abrama: “Wyjdź z twojej ziemi rodzinnej i z domu twego ojca do kraju, który ci ukażę.
2 Uczynię bowiem z ciebie wielki naród, będę ci błogosławił i twoje imię rozsławię: staniesz się błogosławieństwem.
3 Będę błogosławił tym, którzy ciebie błogosławić będą, a tym, którzy tobie będą złorzeczyli, i ja będę złorzeczył. Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo ludy całej ziemi”. – Rdz 12:1-3.

Punkt 1:  werset 2 mówi że Jahwe uczyni z Abrahama “wielki naród”. Na pewno imię Abrahama stało się “wielkie”, ale naród żydowski zawsze był bardzo POGARDZANYM ludem, w całych dziejach. To udowodnione jest ich własnym przyznaniem się. Oni zawsze wyliczają, jak byli “prześladowani” przez każdy naród, wśród którego żyli.

Punkt 2: Abraham miał w sumie ośmiu synów po trzech żonach. Miał Iszmaela po Hagar, Izaaka po Sarze, i sześciu synów po Keturah po śmierci Sary. Imiona tych sześciu synów: Zimran, Jokszan, Medan, Midian, Jiszbak i Szuach (Rdz  25:1). Każdy z tych synów był Abrahamitą, ale żaden nie był Żydem! Żydowskie twierdzenie, że błogosławieństwa w Rdz 12 odnoszą się do nich jest oszustwem. Biblia nic takiego nie mówi! Rabini spreparowali tę doktrynę z niczego, z mędrkowania w swoich jesziwach!

Paweł każe nam wystrzegać się żydowskich baśni (Tt 1:14); a ich częściowe cytowanie Rdz 12:3, w której nie ma nic o Żydach, jest początkiem największej żydowskiej baśni ze wszystkich: Wielka Personifikacja Izraela przez Żydów.

Punkt 3: werset 2 mówi o bezwarunkowym błogosławieństwie: “staniesz się błogosławieństwem”. Ale ponieważ Żydzi przyznają się, że są narodem względem którego każdy inny naród zawsze był wrogi, to jak mogą być “błogosławieństwem” dla tych narodów, które gardzą nimi i ich wyrzucają? Jest coś poważnie nie tak z tymi żydowskimi twierdzeniami!

Punkt 4: werset 3 mówi: “Przez ciebie będą otrzymywały błogosławieństwo ludy całej ziemi”. To kolejna rażąco oczywista sprzeczność między tym co jest powiedziane o Abrahamie i żydowskich doświadczeniach. Faktem jest, że naród żydowski zawsze był pogardzany, dokąd tylko się udał! Wyzwę każdego, by wymienił jeden naród w którym mieszkali Żydzi, który ich obecność postrzegał jako błogosławieństwo. Wręcz przeciwnie, nie byliby wypędzani z ponad 100 krajów (Hiszpania, Francja, Niemcy, Anglia itd.) i miast-państw, gdyby mieszkańcy uważali ich za błogosławieństwo. Żydów raczej zawsze uważano za przekleństwo i zarazę wszędzie tam, gdzie tylko wybrali, by zamieszkać.

I ten fakt historyczny perfekcyjnie zgadza się z Klątwa Kaina: “tułacze i zbiedzy” (Rdz 4:12), wędrujący z miejsca na miejsce dlatego, że ich obecność tak irytuje narody-gospodarzy. Oczywiście Żydzi nigdy nie cytują tego wersetu w odniesieniu do własnego ludu, mimo że idealnie pasuje do żydowskich doświadczeń historycznych. Te widoczne rozbieżności między żydowską historią i błogosławieństwem Abrahama mówią nam, że coś tu jest nie tak!

Żydzi albo kłamią o tym kim są, albo opowiadana przez nich historia jest zła.

Punkt 5: za prezydenta Harry S Trumana Ameryka była pierwszym krajem na świecie, który uznał bandyckie Państwo Oszustów. Minęło ponad 60 lat od powstania tego łajdackiego państwa. Ameryka jako pierwsza pobłogosławiła Izraelczyków – i Ameryka błogosławiła im hojniej niż jakikolwiek inny kraj.
PYTANIE: Jakie błogosławieństwa otrzymaliśmy w zamian za błogosławieństwo Żydów?
ODPOWIEDZ: Chaos, zamęt, długi, matactwo, zdrada, wojna, wojna, wojna i więcej wojen. Nasze społeczeństwo gwałtownie stoczyło się pod względem moralnym, duchowym, gospodarczym, religijnym, a nawet intelektualnym, w wyniku tego, że błogosławimy ZŁEMU NARODOWI.

Są tylko dwie możliwości, albo Żydzi kłamią o tym kim są, albo błogosławieństwa w Rdz 12:3 są fałszywe.

Ponadto Żydzi opowiadają o swoim rzekomo ekskluzywnym “semickim” pochodzeniu od Abrahama. Czy to też jest kłamstwem? Tak, z całą pewnością jest, bo wszyscy ośmiu męskich przodków Abrahama MUSZĄ BYĆ RÓWNIEŻ Semitami, skoro są jego bezpośrednimi potomkami. Iszmael, syn Hagar, miał 12 synów; i ci synowie stali się znani światu jako Arabowie! A zatem Arabowie są Semitami. Izaak, syn Sary, dlatego jest Semitą. I 6 synów Keturah to też Semici. Ale żadnemu z tych ludzi Żydzi nie przyznają OCZYWISTEGO POCHODZENIA SEMICKIEGO – poprzez Abrahama!

W konsekwencji łatwo zauważyć, że żydowskie twierdzenie, iż TYLKO ŻYDZI włączeni są w kontekst Rdz 12:3 to CZYSTE POZORY! Tu nie pasuje żydowska wersja biblii! Absolutnie niema to ŻADNEGO SENSU! To wszystko to tylko egoistyczny nonsens, przez kult rabiniczny promowany jako Pismo.

Kiedy prześledzimy prawdziwą genealogię żydowskiego ludu przy pomocy biblii i historii, dowiemy się, że naród  żydowski nie jest ani semicki, ani hebrajski,ani izraelicki, ani judejski. Każde z tych twierdzeń jest tylko oszustwem. Te fałszywe twierdzenia, kiedy doda się je razem, WIELKA PERSONIFIKACJA Izraela przez zupełnie inny naród, naród, który faktycznie jest NAJWIĘKSZYM WROGIEM  Izraela, ale który wymyślił najlepszą strategię zamachu na swoich wrogów, a później przejął ich tożsamość.

Każdy słyszał o pojęciu KRADZIEŻY TOŻSAMOŚCI, ale ono zawsze dotyczyło jednostki. To znaczy słyszymy o kimś kto skradł tożsamość innego człowieka; ale RZADKO słyszymy by jeden naród ukradł tożsamość innego narodu. taki pomysł jest całkowicie niezrozumiały dla większości chrześcijan – nie mówiąc o wszystkich innych – ale to jest dokładnie co zrobił naród żydowski! Oni są nie-Izraelitami, którzy przejęli Tożsamość Prawdziwego Izraela, żeby odzyskać coś co ich jedyny semicki przodek, Ezaw, odrzucił dawno temu!

Steven Spielberg nigdy nie zrobi filmu w oparciu o ten scenariusz, ponieważ ostatnią rzeczą o której Żydzi chcieliby by świat się dowiedział, jest to, że ONI NIE SĄ NARODEM, ZA JAKI SIĘ PODAJĄ!

Znaki Izraela

Musimy zrozumieć to, że o dzieciach Izraela jest wiele przepowiedni w Starym Testamencie. Wszystkie te przepowiednie zostały spełnione – co do  joty – przez Izrael, ale nie przez Żydów. Dla sprawdzenia tej opinii proszę przeczytać mój poprzedni artykuł zatytułowany “The Marks of Izrael” [Znaki Izraela], który podaje w szczegółach ponad 20 przepowiedni, które zostały spełnione przez narody kaukaskie (Prawdziwy Izrael), a nie zostały ABSOLUTNIE spełnione przez naród żydowski [http://anglo-saxonisrael.com/blog/?p=42].

Przepowiednie te mówią, że Izrael ma być ludem rolniczym, takim Żydzi nigdy nie byli, morskim, takim Żydzi nigdy nie byli, wspaniałym militarnie, Żydzi nigdy takim nie byli, z dynastii królewskiej, którym nigdy nie byli, ludem akceptującym Mesjasza, którym nigdy nie byli, ludem który zapomni o PrawdziwejTożsamości, której oczywiście nie zapomnieli, i ludem który będzie światu poświadczał Biblię, czego nigdy nie zrobił!!!

Oni trzymają dla siebie swoją PRAWDZIWĄ RELIGIĘ, Talmud. Żaden rabin nigdy nie tłumaczył nie-żydowskiemu światu wielkich prawd Pisma! Wprost przeciwnie, powtarzają głupie hasła takie jak “Żydzi są wybranym przez Boga narodem“, i “Palestyna należy do nas“, i “to my jesteśmy Semitami z Biblii“, i “to my napisaliśmy Biblię“, itp., itp. Ale żadne z tych twierdzeń nie jest nawet bliskie prawdy. To wszystko kłamstwa, pochodzące z około 125 roku przed Chrystusem (po Chr). To wtedy pojawił się PIERWSZY ŻYD; i wtedy był początek żydowskiej religii. To wtedy Jan Hyrcanus, król Judy, podbił Idumeę i zaczął z Edomitów robić obywateli Judei. Ci Edomici wtedy zaczęli mówić o sobie jako o Judejczykach, jakby byli Izraelitami. Współcześni Żydzi sefardyjscy są faktycznie potomkami tych Edomitów. To omówimy w szczegółach dalej.

Biorąc pod uwagę niezwykłe sprzeczności między proroctwami i zapisami historycznymi, staje się oczywiste, iż niemożliwe jest by naród żydowski był Izraelitami z Biblii. I to jest Największe Oszustwo w historii. I dlatego Jezus ostrzega nas mówiąc, że ci rabini są oszustami, lichwiarzami i szarlatanami, udającymi Izrael, kiedy nim nie są. Mt 23, Łk 12, J 8 mówią w sposób nie budzący wątpliwości, że rabini judaizmu są szarlatanami i kramarzami, udającymi kogoś kim nie są.

Jeśli Żydzi nie są Izraelem, to kim są?

Znaki Kaina: badanie genealogii Kaina od Rajskiego Ogrodu

“Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów” – Łk 12:1

Po zabójstwie Abla przez Kaina, Jahwe, świadek tego mordu, zapytał Kaina o brata. Rdz 4:8-14 odnotowuje następujące fakty:

“Rzekł Kain do Abla, brata swego: “Chodźmy na pole”. A gdy byli na polu, Kain rzucił się na swego brata Abla i zabił go. Wtedy BÓG zapytał Kaina: “Gdzie jest brat twój, Abel?” On odpowiedział: “Nie wiem. Czyż jestem stróżem brata mego?” Rzekł Bóg: “Cóżeś uczynił? Krew brata twego głośno woła ku mnie z ziemi! Bądź więc teraz przeklęty na tej roli, która rozwarła swą paszczę, aby wchłonąć krew brata twego, przelaną przez ciebie. Gdy rolę tę będziesz uprawiał, nie da ci już ona więcej plonu. Tułaczem i zbiegiem będziesz na ziemi!” Kain rzekł do Pana: “Zbyt wielka jest kara moja, abym mógł ją znieść. Skoro mnie teraz wypędzasz z tej roli, i mam się ukrywać przed tobą, i być tułaczem i zbiegiem na ziemi, każdy, kto mnie spotka, będzie mógł mnie zabić!”

Zaraz, już widzimy to, że naród żydowski nosi na sobie te znaki Kaina!

Przeciwnie do ich publicznie wygłaszanych twierdzeń, oni NIE uznają innych narodów za braci. Wystarczy zapytać Palestyńczyków. Oni zawsze mówią, iż ICH CIERPIENIA są ważniejsze od cierpień innych narodów! Co to za arogancja? Pomimo,, że Żydzi uważają przeciwnie, Żydzi zawsze byli niezasymilowanym ludem w każdym kraju w którym się osiedlili; i NIGDY nie dogadywali się z narodami-gospodarzami. Zamiast tego zawsze WYZYSKIWALI te narody okradając je ze wszystkiego bogactwa poprzez lichwę. I dlatego ich twierdzenia o promowaniu “braterstwa” kończą się tam gdzie są ich egoistyczne interesy plemienne. Tutaj pokazane jest lekceważenie dobrobytu innych przez Kaina. Sposób w jaki Żydzi potraktowali Palestyńczyków jest bardzo podobny do sposobu w jaki Kain potraktował Abla.

Jezus powiedział: “Poznacie ich po owocach“. Chrześcijanie muszą jeszcze nauczyć się tego, że jedynym sposobem rozpoznania Żyda jest zwrócenie uwagi na jego zachowanie, bo ich zachowanie PRZECZY ich słowom.

I ze względu na ich niezdolność dogadywania się z sąsiadami, Żydzi byli WIECZNYMI TUŁACZAMI na ziemi, ZBIEGAMI z jednego kraju do następnego, w poszukiwaniu następnych ludzkich ofiar. I oczywiście Żydzi nie zajmują się rolnictwem, bo ziemia nigdy nie wyda owoców potomkom Kaina. Rabini, uznając ten fakt, nauczają na podstawie Talmudu: “Rolnictwo jest najgorszym ze wszystkich zajęć“. (Yebamoth 63a.) Czy to nie jest głos Kaina?

Rdz 4:17-24 podaje bezpośrednich potomków Kaina: Enoch, po którym nazwał miasto, Irad, Mehujael, Methusael, and Lamech. Lamech miał dwie żony, które urodziły Jabala, Jubala i Tubalcaina. Potomkowie Jabala mieszkali w namiotach. Dlatego byli ludem koczowniczym. Potomkowie Jubala  byli muzykami. Tubalcain był kowalem. To kowalstwo wymyśliło narzędzie wojny, takie jak miecze, włócznie, tarcze itp.

Wersety Rdz 4:25 do Rdz 5:4 mówią, że Adam i Ewa mieli trzeciego syna o imieniu Set. Set byłsubstytutem Abla, którego zamordował Kain. Ponieważ Kain zamordował swojego brata, został wypędzony z raju i od Adama i Ewy, w niełasce! Dalsza część Rozdz 5 wymienia potomków Adama. Zauważmy, że na tej liście NIE MA Kaina jako potomka Adama i Ewy. Genealogia Kaina jest pokazana osobno i różni się od Adamitów. Łukasz w Rozdz 4 daje KOMPLETNĄ GENEALOGIĘ Adama, od Jahwe Boga, ojca Adama, przez wszystkich do Jeszua Mesjasza (Jezus Chrystus). Kaina nie ma na liście w żadnej tych genealogii, mimo że jego matką była Ewa! Gdyby Adam był ojcem Kaina, Biblia z  pewnością odnotowałaby ten fakt. Nie robi tego.

Co niewielu chrześcijan rozumie o tych genealogiach jest to, że one są po to byśmy zauważyli różnice między jedna grupą ludzi i drugą. Z oczywistych względów judaistyczni rabini nie nauczają niczego o tych genealogiach; i ponieważ nowoczesny świat chrześcijański wierzy w żydowskie twierdzenia o ich statusie “wybrańców Boga”, nikt nie wydaje się być zainteresowany tym by dowiedzieć się czy twierdzenia te SĄ FAKTYCZNIE PRAWDĄ! Dowiemy się czy są one chociaż bliskie Prawdzie.

Rdz 15:18-21 to bardzo ważne wersety, gdyż dają nam nazwy plemion skojarzonych z potomkami Kaina:

“Wtedy to właśnie PAN zawarł przymierze z Abramem, mówiąc: “Potomstwu twemu daję ten kraj, od Rzeki Egipskiej aż do rzeki wielkiej, rzeki Eufrat, wraz z Kenitami, Kenizytami, Kadmonitami, Chetytami, Peryzzytami, Refaitami, Amorytami, Kananejczykami, Girgaszytami i Jebusytami”.

Zauważmy, że Kenici są pierwsi na liście. Wyraz ten jest nowym terminem dla większości chrześcijan. Większość teologów nigdy nie głosi kazań na ten temat; ale jeśli chce się zrozumieć Biblię, jest to określenie które musimy poznać. Kim są Kenici?

“Concordance” [Skorowidz] Stronga (# 7017) daje nam definicję: “potomkowie Kaina“.

Stąd wiemy, że rodowody pokazane w Rdz 4, jako potomkowie Kaina, to są ci sami Kenici.

Żeby dowiedzieć się jak złe były te różne plemiona, przedstawimy każde z dziewięciu:

Kenizyci – Kenici, którzy, jak Lamech, byli koczowniczymi myśliwymi.

Kadmonici – wielbiciele węża, mieszkali na górze Hermon. Hermon jest tradycyjnym miejscem, do którego “z nieba” zeszli upadli aniołowie. (źródło: http://sacred-texts.com/etc/wos/wos04.htm )

Chetyci – potomkowie Heta. Ezaw, brat Jakuba, ożenił się z dwu Chetytkami. Te dwie kobiety były utrapieniem Izaaka I Rebeki. Ezaw i jego dwie żony zostali zmuszeni do usunięcia się z oczu rodziców, gdyż oni nie tolerowali ich bałwochwalstwa.

Peryzzyci – Kiedy Izrael napadł na Kanaan, Peryzzyci zajmowali “leśną krainę” nieopodal Szechem. Niektórzy badacze utożsamiają ich z gigantami Horim. Na północ od Peryzzytów było terytorium należące do gigantów Refaim. Pod koniec kampanii północnej, plemiona Efraima i Manasacha walczyły z tymi gigantami i przejęły ich ziemie. Większość badaczy o tych Peryzzytach mówi jako o “prehistorycznym” plemieniu niewiadomego pochodzenia.

Refaim – Podobieństwo było tak duże, pisze Mojżesz, że Nefilim zaczęli żenić się z pięknymi córkami pochodzącymi od Adama [Adamici], mieszając w ten sposób ludzkość ze zwierzętami. Geny tych dwu rożnych ras / gatunków, mieszając się, rodziły stworzenia po części zwierzęce, po części ludzkie. Z powodu występowania u nich zaburzeń endokrynologicznych, wielu z tych mieszańców wyrastało na gigantów. Ale nazwa dana gigantom płci męskiej charakteryzuje ich nadludzką siłę, a nie ich wzrost. Starożytni nazywali ich Gibborim, co oznacza potężnych mężczyzn. Ich odwaga, w powiązaniu ze wzrostem, masą i silnym ciałem, przysparzały im powszechnej sławy. Mojżesz mówi, że były zawzięci i wojowniczy. Przez wieki wywoływali strach w sercach przedpotopowych ludów o normalnej wielkości. Nie ulega wątpliwości, że wywoływany przez nich strach, pozwolił im panować nad całą Mezopotamią. A ich liczne prześladowania, jak mówią wersety Mojżesza 6:1-4, trwały aż do pierwszych dni wielkiego deszczu. – (Steve Quayle, “Giants in the Middle East” [Giganci Bliskiego Wschodu]http://www.stevequayle.com/Giants/Mid.East/Giants.Mid.East12.html)

Amoryci – Craig Meyer ( http://www.watchmanmag.com/0105/010516.htm) daje następujący opis:

Określenia “Amorite” i “Amoryci” występują 26 i 60 razy w amerykańskiej standardowej wersji Biblii, w 86 przypadkach. O Amorytach wspomina już Rdz 10:16 jako o potomkach Kanaan, syna Chama. Wraz z innymi plemionami zamieszkiwali ziemie Kanaan. “Amorite” mogło odnosić się albo do pojedynczego etnicznego klanu, albo luźnej konfederacji plemion. Niekiedy nazwa Amorite wydaje się być jednoznaczna z “Kanaanici” i oznaczać wszystkich nie-Izraelitów, którym Bóg nakazał opuszczenie tych terenów (Joz 10:5; 24:8-15; Sdz 6:10). Nazwa Amorite oznacza dosłownie “wysoki” i może odnosić się do jednej (lub więcej) z trzech możliwości: 1). terenu górskiego zajmowanej przez nich krainy (Lb 13:29; Pwt 1:7, 19-20); 2). ich przerażającej waleczności (Pwt 1:44); lub 3). rozmiaru ich sylwetki (Lb 13:33).

Jeśli zamiarem było 1), to Amorite oznaczało “człowieka z gór”. Jeśli 2) lub 3) to było to pojęcie “wysoki [i potężny]“. Możliwe jest iż w określeniu tym jest kombinacja więcej niż jednego pojęcia. Jest dosyć prawdopodobne, że kiedyś Amoryci byli najpotężniejszym ze wszystkich pogańskich klanów w Palestynie. Babilończycy ziemie Syria-Palestyna nazywali “krainą Amorytów” (International Standard Bible Encyclopaedia, I:119). W pierwszym okresie podboju teksty Starego Testamentu mężczyzn  Ai (Joz 7:7) razem z wojskami Sihona i Og (Lb 21:21-35) określają jako groźnych amoryckich [Amorite] wrogów. Przyszłe pokolenia izraelickie na te wydarzenia będą patrzeć jak na ważne punkty zwrotne w ich historii (Ne 9:22; Ps 135:10-12; Am 2:9-10).

Dlatego jest wysoce prawdopodobne, że Amoryci, podobnie jak Refaim, byli gatunkami hybrydowymi, pół-ludźmi, pół-upadłymi aniołami, z którymi Kananejczycy zawierali związki małżeńskie.

Kananejczycy: Rdz 10:6 mówi, że Kanaan był synem Chama. Na temat tej opowieści dużo światła rzuca historia o pijaństwie Noego. O tym epizodzie opowiada Rdz 9:18-27. Co dokładnie wydarzyło się w tym epizodzie pijaństwa? Niewielu naukowców zajmowało się ta sprawą, ale jest dosyć wyraźne, że Cham zrobił coś bardzo złego swojemu ojcu. Zwykle uważa się, że tego złego czynu dopuścił się przeciwko osobie Noego, bo werset 22 mówi, iż Cham “ujrzał nagość swojego ojca”.

Widać tu że wyrażenie “nagość ojca” to eufemizm dla nagości matki, bo organy reprodukcyjne matki są wyłączną “własnością” męża. W tamtych czasach każdego kto naruszył to prawo skazywano na śmierć. Cham miał szczęście, iż to go nie spotkało.

Kpł 18:8 specyficznie mówi, że nagość ojca oznacza to samo co nagość żony: “Nie będziesz odsłaniaćnagości swojej macochy, bo to jest nagość twojego ojca“.

Kpł 18:16 czyni podobną deklarację, mówiąc, iż “nagość” żony NALEŻY DO JEJ MĘŻA. Ale to wyjaśniadlaczego to Kanaan, a nie Cham został przeklęty (w. 25), ponieważ Kanaan był owocem KAZIRODZTWA. Jako owoc kazirodztwa, co jest naruszeniem Prawa Bożego, Kanaan nie mógł odziedziczyć ani kapłaństwa, ani stanowiska przywódcy własnego ludu. Z powodu tego grzechu, Cham przeniósł się na południowy zachód w kierunku Egiptu, gdzie ustanowił kilka narodów, łącznie z Mizraim (Egipt), Kusz, Put i Kanaan (Rdz 10:6-14).

Zwróćmy uwagę na założone przez Kanaana kraje: “Kanaan zaś miał synów: pierworodnego Sydona i Cheta. A ponadto: Jebusytów, Amorytów, Girgaszytów, Chiwwitów, Arkitów, Sinitów, Arwadytów, Semarytów i Chamatytów. A potem szczepy kananejskie rozproszyły się. Granica Kananejczyków biegła od Sydonu w kierunku Geraru aż do Gazy, a potem w kierunku Sodomy, Gomory, Admy i Seboim – aż do Leszy” (Rdz 10:15-19).

Plemiona te uznawano za najzacieklejszych wrogów Izraelitów. Kanaan, choć sam Noahita i Chamatyta, stał się zdrajcą własnego narodu i ustanowił kilka narodów składających się z najgorszego rodzaju stworzeń, z których wielu było również potomkami upadłych aniołów z Rdz 6. Kanaan żenili się wewnątrz plemienia; i dlatego nazywano ich Kananejczykami. Wększość badaczy Biblii po prostu ignoruje takie fakty, gdyż nie chcą kwestionować czy nikogo “obrażać” zaglądając w ich pochodzenie! Nowoczesne judeo-chrześcijaństwo, wzorując się na dzieciach diabła, nie chce “wścibiać nosa” w sprawy żydowskiego narodu. Mówmy tu o “szkieletach” w szafie!

Girgaszyci – hybrydowe potomstwo Kanaana i albo Refaim, albo prehistorycznych koczowników.

Jebusyci – kolejne hybrydowe plemię stworzone przez Kanaana.

Zauważmy, że JEZEBEL, która poślubiła króla Ahaba z domu Izraela, była Sydonitką. Ten fakt tłumaczy dlaczego była tak zła. Zauważmy również, że potomkowie Kanaana założyli miasta Sodomę i Gomorę! “Jaki ojciec taki syn!” Biblia mówi, że nigdy z tych ludzi nie wyszło nic dobrego, ani nie może wyjść z nich nic dobrego. To dlatego Bóg nakazał Joszua i Izraelitom ich zabić! Hybrydowe gatunki są zakazane przez Jahwe, i właśnie tacy byli ci Kenici i Kananejczycy! (Kpł 19:9, Pwt 22:9).

“Czy Etiopczyk może zmienić swoją skórę, a lampart swoje pręgi? Tak samo czy możecie czynić dobrze,
wy, którzyście się nauczyli postępować przewrotnie?” (Jr 13:23).

Istotą tych utożsamień jest to, że te 10 narodów to napar wiedźmy z mieszanek genetycznych: upadli aniołowie, giganci, pigmeje, czciciele węży, prehistoryczni koczownicy i różne inne szczepy obcych istot, którzy czuliby się dobrze mieszkając na wyspie dr Moreau (albo w scenach z Gwiezdnych wojen!), złego geniusza, który kochał eksperymenty na ludziach poprzez mieszanie ludzkich genów z tymi innych gatunków zwierząt, żeby tylko zobaczyć co może powstać. Hybrydyzacja i mieszanie ras to tutaj kluczowe słowa.

Józef Flawiusz mówi, że Kain był hybrydą:

ADAM i Ewa mieli dwóch synów: starszego o imieniu Kain; którego imię. kiedy się je interpretuje, oznacza opętanie; młodszego Abla, co oznacza smutek. Mieli także dwie córki. Tych dwóch braci cieszyło inne życie: Abel, młodszy, kochał sprawiedliwość; i wierzył, że Bóg był we wszystkich jego działaniach, celował w cnocie; i był pasterzem. Ale Kain był nie tylko bardzo zły w innych sprawach, ale był całkowicie pochłonięty zdobywaniem; i on najpierw wymyślił orkę ziemi. Zabił brata w następujący sposób: – Oni postanowili złożyć ofiarę Bogu. Kain przyniósł owoce ziemi i jego gospodarki; a Abel przyniósł mleko i pierwsze owoce jego stada: ale Bóg był bardziej zadowolony z ofiary tego drugiego,kiedy był honorowany tym co rosło w sposób naturalny z własnej woli, niż z tego co było wymysłem chytrego człowieka, i zdobyte przez wymuszanie ziemi; dlatego Kain był bardzo zły bo Bóg wybrał Abla przed nim; i zamordował brata, i ukrył jego ciało, myśląc iż ucieknie przed wykryciem. – Józef Flawiusz, Antiquities, Księga I, Rozdz. 2, akapit 1.

A zatem mamy dwa powody dlaczego ofiara Kaina nie była do przyjęcia dla Jahwe. Ta sprawa była zagadką dla wielu chrześcijan. Poniżej dwie odpowiedzi:

#1: Abel  zaoferował pierwsze owoce swojego stada, zgodnie z prawem Jahwe. Wielu badaczy Biblii fałszywie naucza, że do czasów Mojżesza nie było prawa. To jest błędne. Adamowi i Ewie powiedziano, że były pewne rzeczy, których NIE WOLNO IM ROBIĆ. Obu – Noego i Abrahama nazywano “sprawiedliwymi”, co oznacza, iż rozumieli różnicę między dobrem i złem. To samo było z Kainem! Ale Kain ciągle czynił zło, bez skruchy! Zamiast oferowania Jahwe pierwszych owoców swojego gospodarstwa, zatrzymał je dla siebie!!!

(Symbolicznie Kain był pierwszym owocem łona Ewy, bo urodził się przed Ablem. Odmowa Kaina złożenia ofiary z pierwszych owoców symbolizowała fakt, że Kain odmówił poświęcenia Jahwe SIEBIE.)

#2: Kain był hybrydą. Józef Flawiusz mówi, że Abel poświęcił to co urosło NATURALNIE, Z WŁASNEJ WOLI.  Ale Kain wymyślał stworzenie gatunków dla własnych celów i WYMUSZAŁ ZIEMIĘ!

“A kiedy Kain podróżował do wielu krajów, wraz z żoną, zbudował miasto zwane Nod, które jest miejscem tak nazwanym, i tam się osiedlił; on i jego dzieci. Ale on nie przyjął kary żeby się zmienić, ale by stać się gorszym; bo jego celem było zdobycie tego co dawało mu zadowolenie cielesne, choć to krzywdziło jego sąsiadów. Powiększył swój majątek przez grabież i przemoc, zachęcał swoich znajomych do przyjemności i łupów przez rabunek, i stał się wielkim liderem ludzi do złego. Wprowadził zmianę w prostym sposobie życia mężczyzn; oraz był autorem miar i wagi. I podczas gdy żyli oni niewinnie i hojnie a nic nie wiedzieli o takich sztukach, zmienił świat na sprytną przebiegłość. . . Nie, nawet kiedy jeszcze żył Adam, okazało się, że potomkowie Kaina stali się wyjątkowo źli, po kolei umierali, jeden po drugim gorszy niż poprzedni. Byli nieznośni w wojnie, i porywczy w kradzieży, a jeśli ktoś był powolny w mordowaniu ludzi, ale był odważny w rozrzutnym zachowaniu, w niesprawiedliwym działaniu, i krzywdził dla zysku” – (ibid, akapit 2)

Dlatego imię Kain oznacza Zysk [ang.: Cain, zysk = gain]; skąpstwo, chciwość. Oczywiście na przestrzeni dziejów Żydzi znani byli jako chciwi, lubieżni przestępcy, bez jakiegokolwiek współczucia dla innych ludzi. Teraz znamy źródło ich zła. Sowicie zasłużyli na tytuł: WIAROŁOMNY ŻYD! Żydowski naród zawsze miał reputację Kaina!

Nawiasem mówiąc, Józef Flawiusz NIE BYŁ Żydem. Był Judejczykiem, tzn. bezpośrednim potomkiem plemienia Judy, a nie edomickim Żydem mieszanej rasy. Informacja ta jest zawarta w jego autobiografii.

Jasher również potwierdza, że hybrydyzacja i mieszanie ras były złem jakie występowało przed potopem Noego: “A wszyscy synowie mężczyzn odeszli od dróg Pana w tych dniach, jak mnożyli się na ziemi synami i córkami, i uczyli się wzajemnie swoich złych praktyki i nadal grzeszyli przeciwko Panu. A każdy człowiek stawał się sam sobie bogiem, i rabowali i plądrowali każdego bliźniego swego, jak również jego krewnego, i zepsuli ziemię, a ziemia była pełna przemocy. A ich sędziowie i przywódcy poszli do córek ludzkich i zabierali ich żony siłą od mężów według ich wyboru, a synowie ludzi w tych dniach brali bydło z ziemi, zwierzęta z pola i ptactwo z powietrza, i nauczali mieszania zwierząt jednego gatunku z innymi, żeby tym sprowokować Pana; i widział Bóg całą ziemię i była zepsuta, bo wszelkie ciało zepsuło swoje drogi na ziemi, wszystkich ludzi i wszystkie zwierzęta” (Jasher 4:6-18).

Czy istnieje jakakolwiek wątpliwość, żeby te upadłe anioły były hybrydyzatorami i mieszali rasy? Wzięcie kobiety SIŁĄ oznacza GWAŁT. Nefilim opuścili swoje pierwsze siedlisko i rozpoczęli terroryzować ludzi dokonując GWAŁTÓW. Gwałcili córki Adamitów, kradli je mężom i robili z nimi co chcieli. I TO było powodem dlaczego Jahwe musiał tych ludzi zniszczyć, ale niektórzy z nich uciekli, ponieważ potop Noego NIE BYŁ GLOBALNY. To jest bardzo stary mit. Nie mam czasu by omówić ten temat, ale odsyłam czytelnika  do mojej strony www.anglo-saxonisrael.com, i artykułu Marka Downeya wyjaśniającego dlaczego ten potop był LOKALNY, A NIE GLOBALNY:  http://anglo-saxonisrael.com/blog/?p=18 .

Faktem jest, że wielu olbrzymów mieszkało pośród Kananejczyków, po potopie, i oni byli potomkami przedpotopowych Refaim. Plemię Gath składało się z olbrzymów; a Goliat był jednym z ostatnich członków tego plemienia.

Znając te rzeczy, czy Biblia zaczyna dla was robić sens? Czy któryś z pastorów głównego nurtu wyjaśnił wam te szczegóły? Czy nie chcielibyście dowiedzieć się kim są obecnie potomkowie Kaina? Czy to nie jest ważny temat? Jeśli myślicie że to ważna sprawa, czytajcie dalej, bo dowiecie się, iż nie ma nic ważniejszego niż to byście dowiedzieli się kto chce zniszczyć was i waszą rodzinę, wasz naród, waszą religię i waszą rasę.

Księga Apokalipsy ich imperium nazywa TAJEMNICĄ WIELKIEGO BABILONU, a rządzą nim Żydzi i dom Rotszylda. Powinien to wiedzieć każdy chrześcijanin. Mimo że temat Tajemnicy Babilonu, światowego imperium handlarzy, występuje w trzech całych rozdziałach Apokalipsy, żaden z pastorów głównego nurtu nie odważy się poruszyć tego tematu, ponieważ, gdyby to zrobił, to wie że musiałby mówić o Żydach; a tego nie zrobi bo albo obawia się o swoje życie, albo o swój portfel. Niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy, ale naprawdę, jest to “z obawy przed Żydami” (Jan 7:13, 19:38, 20:19).

Skoro już wiemy o tym, że Kenici są potomkami Kaina, prześledźmy ich genealogię w pozostałej części Biblii.

Kananejczycy stają się głównym plemieniem Kenitów

Pamiętajmy, iż Rdz 6 mówi o tym jak Nefilim (upadli aniołowie) mieszali się z córkami Adama i gwałcili je, tworząc w ten sposób hybrydę Refaim (“giganci”). którzy terroryzowali okolice swoją nadludzką siłą i złymi czynami. To z powodu tych czynów Jahwe wywołał potop Noego. Ale potop nie zniszczył wszystkich tych kreatur. Księga Jasher mówi, że wielu z nich uciekło do krainy, która później stała się znana pod nazwą “ziemia Kananejczyków“.

“A synowie mężczyzn przyszli by włamać się do arki, przyjść ze względu na deszcz, bo nie mogli znieść padającego na nich deszczu. A Pan odesłał wszystkie bestie i zwierzęta, które stały wokół arki. A bestie obezwładniły ich i wypędziły z tego miejsca, a każdy człowiek poszedł swoją drogą i znowu rozproszyli się po ziemi” – Jasher 6:24-25.

Co było dokładnie tym czego można było się spodziewać, zamiast stać tam podczas gdy woda sięgała im do nozdrzy. 40 dni nieustannego deszczu oznaczało, że wielu miało okazję do ucieczki. Ale otworzyły się również “fontanny z głębokości“, co oznaczało zalanie terenów spod ziemi, z powodu trzęsień ziemi. Były one bardziej nagłe, porywały wielu ludzi z zaskoczenia.

Biblia potwierdza tę opinię kiedy mówi:

“A w owych czasach byli na ziemi giganci; a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach” – Rdz 6:4.

Później? Po czym? Oczywiście po potopie.

“Znowu doszło do wojny między Filistynami a Izraelem. Wyruszył Dawid ze swymi sługami, i walczyli z Filistynami. Dawid poczuł zmęczenie. Tymczasem niejaki Iszbo-be-Nob, pochodzący od Rafy [wcześniej Rafaim / ang wersja: który należał do gigantów], którego włócznia ważyła trzysta syklów brązu, przypasawszy nowy [miecz] mówił, że chce zabić Dawida. . . [Ale Abiszaj, syn Serui, przyszedł mu z pomocą. Uderzył Filistyna i zabił go. Wtedy ludzie Dawida zaklinali go, mówiąc: „Nie pójdziesz z nami dalej do walki, abyś nie zagasił światła Izraela”.] Jeszcze raz doszło do wojny z Filistynami w Gob. Sibbekaj Chuszatyta zabił wtedy Safa, pochodzącego od Rafy [ang. wersja: syna gigantów]. Kiedy doszło do nowej walki z Filistynami w Gob, Elchanan z Betlejem, syn Jaira, zabił Goliata z Gat, którego drzewce dzidy wyglądało jak wał tkacki. I jedna jeszcze odbyła się walka w Gat. Pokazał się tam człowiek wielkiego wzrostu, który miał u każdej ręki po sześć palców i po sześć palców u każdej nogi – razem dwadzieścia cztery palce. Pochodził on również od Rafy. [ang. wersja: od gigantów] Kiedy urągał Izraelitom, zabił go Jonatan, syn Szimei, brata Dawida. Ci czterej pochodzili od Rafy [ang. wersja:gigantów] z Gat. Polegli oni z ręki Dawida i jego sług” – 2 Sm 21:15-22.

Więc skąd się wzięli ci giganci, skoro rzekomo mieli zostać zniszczeni przez potop?

Potop Noego ani nie był globalny, ani nie zniszczył każdej żyjącej na ziemi rzeczy. Ta fałszywa teoria opiera się na prostym błędnym tłumaczeniu hebrajskiego wyrazu ERETZ, który oznacza tylko “ziemię” lub “terytorium“. Kain nie został zabrany z planety kiedy był usunięty “z powierzchni ziemi”. Po prostu został wypędzony z raju, więc wyraz ‘eretz’ użyty w Rdz 4, oczywiście nie oznacza ‘planety’.

A zatem Kanaan poszedł żyć pośród Kenitów, Refaim (giganci) i innych stworów, potomków Kaina i innych hybryd. Opuścił własny lud, ponieważ, jako zakazany owoc kazirodztwa, nie mógł dziedziczyć pośród swoich. W ten sposób stał się wrogiem własnego narodu; i spłodził wiele plemion kananejskich.

Żydzi produkują Nową Ewangelię

Musimy zrozumieć to, że obecna fala “Ewangelii o mieszaniu ras” była starannie spreparowana przez Żydów, którzy są największymi wrogami Prawdziwego Izraela. Ich pieniądze i wpływy wśród ewangelistów telewizyjnych wytworzyły ten obecny fanatyzm, który jest niczym innym niż psychologiczną WOJNĄ RASOWĄ przeciwko Białej Rasie. Każdy kto uważa, iż WOJNA RASOWA z Prawdziwym Izraelem pochodzi od Boga Jahwe, został poważnie oszukany. Chrześcijanie którzy wierzą w tę modernistyczną herezję, faktycznie są pionkami antychrysta; i oni tego nie wiedzą.

Zanim kontrolowana przez Żydów telewizja i tele-ewangeliści zaczęli promować ten szum o mieszaniu ras, uważano je za TABU. Kiedy dorastałem jako katolik w Chicago w latach 1950, mieszania ras ani nie tolerowano, ani do niego nie zachęcano. Białe kobiety zadające się z Czarnymi mężczyznami nazywano “BIAŁĄ HOŁOTĄ / ŚMIECIEM”. W latach 1960 wszystko się zmieniło, kiedy Żydzi zaczęli wykorzystywać TV, posługując się tele-ewangelistami do głoszenia NOWEJ EWANGELII: “Ewangelii zbawienia przez mieszanie ras“.

W tym artykule chcę udowodnić wam, że Biblia ABSOLUTNIE ZABRANIA MIESZANIA RAS. I każdy kto uważa, iż mieszanie ras jest uznawane przez Jahwe, jest kłamcą.

Pwt 23:2 precyzyjnie mówi, że MIESZAŃCY  [potocznie: KUNDLE] nie zostaną przyjęci do zgromadzenia Izraela: “Nie wejdzie syn nieprawego łoża do zgromadzenia Pana, nawet w dziesiątym pokoleniu nie wejdzie do zgromadzenia Pana”.

Bardziej nowoczesne przekłady powiedzą “znajduch” czy “nieślubne dziecko”, ale jest TYLKO JEDNA DEFINICJA  hebrajskiego wyrazu ‘mamzer’. Oznacza KUNDEL. W hebrajskim nie ma żadnego innego znaczenia. A zatem każde inne tłumaczenie jest fałszywe.

Jahwe błogosławi nasieniu (potomkom) Abrahama

Po zaoferowaniu syna Abrahama, Izaaka na ołtarzu Jahwe, Abraham otrzymał błogosławieństwo za wierność Jahwe:

“Po czym Anioł Pański przemówił głośno z nieba do Abrahama po raz drugi: “Przysięgam na siebie, wyrocznia Pana, że ponieważ uczyniłeś to, a nie oszczędziłeś syna twego jedynego, będę ci błogosławił i dam ci potomstwo tak liczne jak gwiazdy na niebie i jak ziarnka piasku na wybrzeżu morza; potomkowie twoi zdobędą warownie swych nieprzyjaciół. Wszystkie ludy ziemi będą sobie życzyć szczęścia[takiego, jakie jest udziałem] twego potomstwa, dlatego że usłuchałeś mego rozkazu” – Rdz 22:15-18.

Biblia mówi, że wszystkie narody na tej planecie będą błogosławione przez POTOMKÓW Abrahama, tzn. jego fizycznych potomków przez Izaaka. To samo błogosławieństwo przejdzie także przez Jakuba, ale trzeba znaleźć najlepszą partnerkę dla Izaaka. w Rdz 24 Abraham zakazuje Izaakowi POŚLUBIENIA KANANEJKI, gdyż Kananejczycy są ze złego nasienia (rodu).

“Abraham zestarzał się i doszedł do podeszłego wieku, a Bóg mu we wszystkim błogosławił. I rzekł Abraham do swego sługi, który piastował w jego rodzinie godność zarządcy całej posiadłości: “Połóż mi twą rękę pod biodro, bo chcę, żebyś mi przysiągł na Pana, Boga nieba i ziemi, że nie weźmiesz dla mego syna Izaaka żony spośród kobiet Kanaanu, w którym mieszkam, ale że pójdziesz do mego rodzinnego kraju i wybierzesz żonę dla mego syna Izaaka” – Rdz 24:1-4.

[W ang. wersji jest wyraz „kindred” = tutaj ‚mój rodzinny kraj’, ogólne znaczenie ‚krewny, pokrewny’]

Kim byli KREWNI Abrahama? Są to potomkowie Noego, jak mówi Rdz 10. Wszystkie te ludy były BIAŁE. Hebrajski wyraz ‘awdawm’ (Adam, #119) oznacza “pokazujący krew na twarzy, różowy”. Oznacza to występowanie rumieńców na twarzy. Tylko Biali rumienią się i tylko Biali pokazują krew na twarzy. Rdz 6:6 mówi, że Noe był “idealny w swoim pokoleniu“. Hebrajski wyraz ‘toledaw’ oznacza POCHODZENIE. Noe miał idealne pochodzenie, przeciwnie do tłumu mieszanej rasy stworzonej przez upadłych aniołów, mieszających swoje nasienie z córkami Adama.

Pomysł, iż trzej synowie Noego byli innej rasy jest nienaukowy i nie z Pisma. Biblia nic takiego nie mówi. Jahwe nie zadeklarowałby, iż pochodzenie Noego od Adama było idealne, a później NARUSZYŁBY to twierdzenie każdym kolejnym słowem. Ten pomysł jest całkowicie absurdalny. Adamici, Szemici, Hebrajczycy i Izraelici mieli nakazane by rozmnażali się ekskluzywnie pośród SWOICH, tak jak Jahwe nakazał w Rdz 1 – SWÓJ ZE SWOIM. Nowoczesne kościelstwo [Churchianity = połączenie Church – kościół  z christianity – chrześcijaństwo, stąd kościelstwo] bardzo się stara ignorować przekaz o rasie w Biblii, płaszczy się u stóp antychrysta, po to żeby zdobyć jego akceptację.

Jakub i Ezaw

Biblia opisuje narodzenie Ezawa i Jakuba w Rdz 25:19-26.

“Oto dzieje potomków Izaaka, syna Abrahama. Abraham był ojcem Izaaka. Izaak miał czterdzieści lat, gdy wziął sobie za żonę Rebekę, córkę Betuela, Aramejczyka z Paddan-Aram, siostrę Labana Aramejczyka.
Izaak modlił się do Pana za swą żonę, gdyż była ona niepłodna. Pan wysłuchał go, i Rebeka, żona Izaaka, stała się brzemienna. A gdy walczyły z sobą dzieci w jej łonie, pomyślała: “Jeśli tak bywa, to czemu mnie się to przytrafia?” [Jako mężczyzna, nie mogę sobie wyobrazić jak to jest kiedy dwaj synowie bliźniacy toczą walkę w moim brzuchu, ale to jest dokładnie    co dzieje się z Rebeką. Parafrazując Billa Clintona: „Rebeko, CZUJĘ TWÓJ BÓL”.] Poszła więc zapytać o to Pana, a Pan jej powiedział [teraz słuchajcie bardzo uważnie, bo te słowa są bardzo ważne]: “DWA NARODY SĄ W TWYM ŁONIE,  DWA ODRĘBNE LUDY  wyjdą z twych wnętrzności; jeden będzie silniejszy od drugiego, starszy będzie sługą młodszego“. Kiedy nadszedł czas porodu, okazało się, że w łonie jej były bliźnięta. I wyszedł pierwszy syn czerwony, cały pokryty owłosieniem, jakby płaszczem; nazwano go więc Ezaw. Zaraz potem ukazał się brat jego, trzymający Ezawa za piętę; dano mu przeto imię Jakub. – Izaak miał lat sześćdziesiąt, gdy mu się oni urodzili.

“Dwa ODRĘBNE ludy wyjdą z twych wnętrzności”. Tutaj mówi, że te dwa typy narodów będą żyły osobno, tak jak Kenici żyli osobno od Adamitów, tak jak Szemici, Hebrajczycy i Izraelici żyli osobno od Kananejczyków. Pamiętajmy, Kanaan urodził się Adamitą, ale stał się zdrajcą rasy i dołączył do Kenitów, a tym samym był ojcem kilku plemion nie-Adamitów. Przekonamy się, że Ezaw zrobi dokładnie to samo!

Chłopcy dorastali: Ezaw był sprytnym myśliwym, człowiekiem pól; a Jakub był zwykłym człowiekiem mieszkającym w namiotach. Izaak kochał Ezawa, bo jadł jego dziczyznę: a Rebeka kochała Jakuba. “Gdy pewnego razu Jakub gotował jakąś potrawę, nadszedł z pola Ezaw bardzo znużony i rzekł do Jakuba: “Daj mi choć trochę tej czerwonej potrawy, jestem bowiem znużony”. Dlatego nazwano go Edom. Jakub odpowiedział: “Odstąp mi najprzód twój przywilej pierworodztwa!” Rzekł Ezaw: “Skoro niemal umieram [z głodu], cóż mi po pierworodztwie?” Na to Jakub: “Zaraz mi przysięgnij!” Ezaw mu przysiągł i tak odstąpił swe pierworodztwo Jakubowi. Wtedy Jakub podał Ezawowi chleb i gotowaną soczewicę. Ezaw najadł się i napił, a potem wstał i oddalił się. TAK TO EZAW ZLEKCEWAŻYŁ PRZYWILEJ PIERWORÓDZTWA” [Rdz 25:29-34]

Czym jest to pierworództwo? Jest to prawo posiadania dzieci Adamitów, dzieci obietnicy; ale Ezawa bardziej interesowało wypełnienie brzucha niż kontynuacja rasy Adamitów.

Księga Jashera podaje więcej szczegółów, żeby wzmocnić nasze zrozumienie tego co wydarzyło się tego historycznego dnia:

“I pewnego dnia Ezaw szedł przez pole na polowanie, i zobaczył Nimroda spacerującego po puszczy z dwu mężczyznami. I wszyscy jego mocarze i jego ludzie byli z nim na puszczy, ale odeszli na pewną odległość od niego, a oni odeszli od niego w różnych kierunkach, aby polować, Ezaw ukrył się przed Nimrodem, i zaczaił się na niego na puszczy. I Nimrod i jego dwaj ludzie, którzy z nim przyszli na miejsce gdzie byli, kiedy Ezaw wyskoczył nagle z miejsca zaczajenia, i wyciągnął miecz i pośpieszył i podbiegł do Nimroda i odciął mu głowę. I Ezaw stoczył desperacką walkę z dwoma mężczyznami, którzy byli z Nimrodem, a kiedy zawołali do niego, Ezaw zwrócił się do nich i bił ich na śmierć mieczem. I mocarze Nimroda, który opuścili go, aby przejść do puszczy, usłyszeli wołanie na odległość, i rozpoznali głosy tych dwóch mężczyzn, i podbiegli by poznać przyczynę tego, kiedy znaleźli ich króla i dwóch mężczyzn, którzy z nim leżeli martwi na pustyni. A kiedy Ezaw zobaczył mocarzy Nimroda tak na odległość, zbiegł, i tym samym uniknął, a Ezaw wziął cenne szaty Nimroda, które ojciec Nimroda pozostawił Nimrodowi, a którymi Nimrod panował w całej krainie, i pobiegł i ukrył je w swoim domu. I Ezaw wziął te szaty i pobiegł do miasta z powodu ludzi Nimroda, i przyszedł do domu ojca zmęczony i wyczerpany walką, i był gotowy na śmierć ze smutku, kiedy podszedł  do swego brata Jakuba i usiadł przed nim. I rzekł do swego brata Jakuba, bo oto ja umrę dzisiaj, a po co mam chcieć pierworództwo? A Jakub zadziałał mądrze z Ezawem w tej sprawie, i Ezaw sprzedał swoje pierworodztwo Jakubowi, gdyż  tak było spowodowane przez Pana. I część Ezawa w jaskini na polu Machpelah, którą Abraham kupił od synów Heta za posiadanie miejsca pochówku, Ezaw również sprzedał Jakubowi, i Jakub kupił to wszystko od swego brata Ezawa, za wartość podaną. A Jakub napisał to wszystko w księdze, i zeznał to samo przy świadkach, i zapieczętował ją, i księga pozostała w rękach Jakuba” – Jasher 27:3-14.

Przeciwnie do tego co mówią nam judeo-chrześcijańscy mistrzowie ambony, Jakub nie postąpił źle. Ponieważ Ezaw właśnie zamordował Nimroda, był uciekinierem – jak Kain po zamordowaniu Abla – uciekając z życiem.  Spodziewał się śmierci, gdyż ścigały go wojska Nimroda. Sam Jahwe zorganizował by Ezaw sprzedał swoje pierworództwo, bo Ezaw na nie nie zasługiwał. Jak zwykle spekulacje na temat fałszywych księży nowoczesnego chrześcijaństwa nie mówią o tym co faktycznie się wydarzyło. Ich tradycje zainspirowali Żydzi, którzy chcą ukryć przed nami tę historyczną wiedzę.

Ezaw narusza zakaz Abrahama o mieszaniu rasy                                

Po sprzedaniu pierworództwa Jakubowi, Ezaw zrobił coś niewybaczalnego. Ożenił się z kobieta poza jego rasą.

“Gdy Ezaw miał czterdzieści lat, wziął za żonę Jehudit, córkę Chetyty Beeriego, oraz Bosmat, córkę Chetyty Elona. Były one powodem zgryzoty Izaaka i Rebeki” – Rdz. 26:34-35.

Pamietajmy, że Chetyci pochodzą również z diabelskiego rodu Kananejczyków. Tym sposobem Ezaw do domu przyprowadził kananejskie śmiecie. Izaak i Rebeka NIE BYLI ZADOWOLENI! Ponieważ Abraham starał się by wysłać do Padanaram, do swoich KREWNYCH, by znaleźć żonę dla Izaaka, Ezaw chwalił się swoim grzechem, przeciwstawiał się tradycji rodzinnej zachowania czystego rodu. Poniżej rezultat tej sytuacji:

“Rebeka mówiła do Izaaka: “Sprzykrzyło mi się życie z tymi Chetytkami. Jeżeli jeszcze Jakub weźmie sobie za żonę Chetytkę, czyli jedną z tych kobiet, które są w tym kraju, to już nie będę miała po co żyć!“- Rdz 27:46.

A zatem Rebeka mówi, że jej życie pójdzie na marne jeśli Jakub zmarnuje swoje nasienie na kananejskich kobietach! Izaak i Rebeka postanawiają natychmiast położyć kres tej sytuacji: “Wtedy Izaak zawołał Jakuba, pobłogosławił go i DAŁ MU TAKI ROZKAZ: “NIE BIERZ SOBIE ZONY SPOŚRÓD MIESZKANEK KANAANU” – Rdz 28:1.

Jeśli uważasz, że to ma jakieś inne znaczenie poza zakazem mieszania rasy dla Jakuba, to skonsultuj wersety Pwt 7:1-6; 9-12; 14-16; 19-22; 24:

“Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie. Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości. Nie będziesz z nimi zawierał małżeństw: ich synowi nie oddasz za małżonkę swojej córki ani nie weźmiesz od nich córki dla swojego syna, gdyż odwiodłaby twojego syna ode Mnie, by służył bogom obcym. Wówczas rozpaliłby się gniew Pana na was, i prędko by was zniszczył. Ale tak im macie uczynić: ołtarze ich zburzycie, ich stele połamiecie, aszery wytniecie, a posągi spalicie ogniem. Ty bowiem jesteś narodem poświęconym Panu, Bogu twojemu. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, byś spośród wszystkich narodów, które są na powierzchni ziemi, był ludem będącym Jego szczególną własnością. . .

Uznaj więc, że Pan, Bóg twój, jest Bogiem, Bogiem wiernym, zachowującym przymierze i miłość do tysiącznego pokolenia względem tych, którzy Go miłują i strzegą Jego praw, lecz który odpłaca każdemu z nienawidzących Go, niszcząc go. Nie pozostawia bezkarnie tego, kto Go nienawidzi, odpłacając jemu samemu. Strzeż przeto poleceń, praw i nakazów, które ja tobie polecam dzisiaj pełnić. Za słuchanie tych nakazów i pilne ich wykonywanie będzie ci Pan, Bóg twój, dochowywał przymierza i miłosierdzia, które poprzysiągł przodkom twoim. . .

Obfitsze błogosławieństwo otrzymasz niż inne narody. Pomiędzy ludźmi i pomiędzy trzodami twoimi nie będzie niepłodnego ani niepłodnej. Pan oddali od ciebie wszelką chorobę, nie ześle na ciebie żadnej ze zgubnych plag egipskich, których byłeś świadkiem, a ześle je na wszystkich, którzy cię nienawidzą.Wytępisz wszystkie narody, które ci daje Pan, Bóg twój. Nie zlituje się twoje oko nad nimi, abyś nie służył ich bogom, gdyż stałoby się to sidłem dla ciebie. . .

“Tak samo uczyni Pan, Bóg twój, wszystkim narodom, których ty się lękasz. Nadto jeszcze Pan, Bóg twój, będzie zsyłał na nich szerszenie, aż reszta, która się przed wami ukryje, wyginie. Nie drżyj więc przed nimi, bo Pan, Bóg twój, jest pośród ciebie, Bóg wielki i groźny. Z wolna i po trosze wypędzi Pan, Bóg twój, te narody sprzed twoich oczu. . . Królów ich wyda w twe ręce, abyś wygubił ich imię spod nieba. Nikt się z nich nie ostoi przed tobą, aż ich wytępisz”.

“Nie zawrzesz przymierza z Kananejczykami“. Nie jest to wystarczająco jasne? On NIE wybrał nas żebyśmy zniszczyli nasza rasę poprzez mieszanie jej!! Wszystkie kobiety, które poślubiłyście Żydów, zawarłyście przymierze z Kananejczykiem. Ponieważ wasi rabini – to znaczy – pastorzy, zachęcali was do zawarcia przymierza z nie-Izraelitami i nie –Adamitami. ZŁAMAŁYŚCIE PRZYKAZANIE JAHWE. Nasi adamiccy mężczyźni odparli tę modę, ale nawet to robi się modne na skutek stałego nacisku ze strony żydowskich mediów by być modnym, i stałego nacisku kościołów żeby “ratować świat przez skończenie z plagą rasizmu“. Ale te instytucje wyraźnie ustawiły się przeciwko samemu Bogu, który naucza WRĘCZ ODWROTNIE. Jahwe uczy byśmy pozostali osobno i święci, żebyśmy byli błogosławieństwem dla narodów, dając przykład opartego na prawie Królestwa.

Pwt 7 wyraźnie mówi, że NASZ DOBROBYT JEST BEZPOŚREDNIO ZWIĄZANY Z NASZĄ ODRĘBNOŚCIĄ OD TYCH KANANEJCZYKÓW. Księgi Ezdrasza i Nehemiasza używają dokładnie tego samego języka, mówią iż nie powinniśmy oddawać naszych córek ICH SYNOM, ani brać ICH CÓRKI dla naszych synów. Widocznie judeo-chrześcijanie mają INNE BIBLIE; ale wszystkie Biblie które czytałem zawierają te słowa! (Ezd 9:2, 12; Ne 10; 13:25).

Apokalipsa potwierdza tę rzeczywistość, ale znowu judeochrześcijański kler nie ma o tym pojęcia:

“Potem ujrzałem innego anioła – zstępującego z nieba i mającego wielką władzę, a ziemia od chwały jego rozbłysła. I głosem potężnym tak zawołał: “Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów
i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi wzbogacili się ogromem jej przepychu”. I usłyszałem inny głos z nieba mówiący:
“Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli.

Bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie. Odpłaćcie jej tak, jak ona odpłacała,
i za jej czyny oddajcie podwójnie: w kielichu, w którym przyrządzała wino, podwójny dział dla niej przyrządźcie!  Ile się wsławiła i osiągnęła przepychu, tyle jej zadajcie katuszy i smutku! Ponieważ mówi w swym sercu: “Zasiadam jak królowa i nie jestem wdową, i z pewnością nie zaznam żałoby”, dlatego w jednym dniu nadejdą jej plagi: śmierć i smutek, i głód; i będzie ogniem spalona, bo mocny jest Pan Bóg, który ją osądził.I będą płakać i lamentować nad nią królowie ziemi, którzy nierządu z nią się dopuścili i żyli w przepychu, kiedy zobaczą dym jej pożaru. Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą:
“Biada, biada, wielka stolico, Babilonie, stolico potężna! Bo w jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł!” A kupcy ziemi płaczą i żalą się nad nią, bo ich towaru nikt już nie kupuje” – Ap 18:1-11.

Dzieci Izraela, jeśli nie widzicie, iż to proroctwo spełnia się na waszych oczach, w roku 2009, to jesteście ślepi. A najgorszy w obecnej apostazji chrześcijaństwa jest fakt, że kościoły (fałszywy prorok) DZIELĄ ŁÓŻKO Z TYMI HANDLARZAMI ŚMIERCI, żydowskimi syjonistami, TAJEMNICZYM BABILONEM, MATKĄ NIERZĄDNIC. Bardzo szybko zbliża się Dzień Sądu; i wszyscy ci którzy promują zniszczenie naszej rasy przez nierząd (mieszanie ras) stali się wrogami NASZEGO STWÓRCY, Jahwe. A wszyscy ci którzy robią INTERESY z tą WIELKĄ LADACZNICĄ zostaną ściśnięci, spaleni i wrzuceni do ognia Sądu. A judeo-kościoły sa najlepszymi klientami Bestii!

Książęta Edomu

Pogwałciwszy swój święty obowiązek zachowania czystej rasy, Ezaw przeniósł się na górę Seir, terytorium Kananejczyków, i rozpoczął życie pośród nich. Kiedy jego rodzina powiększała się i prosperowała wśród Kananejczyków, Edomici stali się klanem rządzącym. Rdz 36 przedstawia nam denealogie potomków Ezawa-Edoma:

“Oto potomkowie Ezawa, czyli Edomu. Ezaw wziął sobie żony spośród mieszkanek Kanaanu: Adę, córkę Elona Chetyty, Oholibamę, córkę Chiwwity imieniem Ana, wnuczkę Sibeona, i Basmat Izmaelitkę, siostrę Nebajota. Ada urodziła Ezawowi Elifaza, Basmat – Reuela, a Oholibama urodziła Jeusza, Jalama i Koracha. Są to synowie Ezawa, którzy mu się urodzili w kraju Kanaan. Ezaw, zabrawszy swoje żony, synów i córki, całą czeladź swego domu, swoją trzodę i wszystkie zwierzęta oraz całe mienie, które sobie nabył w Kanaanie, udał się do ziemi [Seir] daleko od swego brata Jakuba, gdyż zbyt liczne mieli stada, aby mogli być razem: kraj, w którym przebywali, nie mógł im wystarczyć ze względu na ich mienie. Ezaw osiedlił się na wyżynie Seir. – Ezaw to Edom.

“Oto potomkowie Ezawa, praojca Edomitów, na wyżynie Seir. Oto imiona synów Ezawa: Elifaz, syn Ady, żony Ezawa, i Reuel, syn Basmat, żony Ezawa. Synami Elifaza byli: Teman, Omar, Sefo, Gatam i Kenaz.  A Timna, która była drugorzędną żoną Elifaza, syna Ezawa, urodziła mu Amaleka. To są potomkowie Ady, żony Ezawa.  Oto synowie Reuela: Nachat, Zerach, Szamma i Mizza. Byli to potomkowie Basmat, żony Ezawa. A oto ci byli synami żony Ezawa, Oholibamy, córki Any, wnuczki Sibeona: urodziła ona Ezawowi Jeusza, Jalama i Koracha.

Oto potomkowie Ezawa, czyli synowie Elifaza, pierworodnego syna Ezawa, naczelnicy szczepów: Teman, Omar, Sefo, Kenaz, Korach, Gatam i Amalek. Są to naczelnicy szczepów w kraju Edom, synowie Elifaza, potomkowie Ady. Oto synowie Reuela, syna Ezawa, naczelnicy szczepów: Nachat, Zerach, Szamma i Mizza. Są to naczelnicy w kraju Edom, synowie Reuela, potomkowie Basmat, żony Ezawa. Oto synowie Oholibamy, żony Ezawa, naczelnicy szczepów: Jeusz, Jalam i Korach. Są to naczelnicy szczepów, potomkowie Oholibamy, żony Ezawa, a córki Any. – Są to potomkowie Ezawa, a zarazem naczelnicy ich, czyli Edomitów. Oto synowie Seira, Choryty, mieszkańcy [pierwotni] tego kraju: Lotan, Szobal, Sibeon, Ana, Diszon, Eser i Diszan. Ci są naczelnikami szczepów, Choryci, synowie Seira, w kraju Edom.

Synami Lotana byli: Chori i Hemam, siostrą zaś Lotana – Timna. Oto synowie Szobala: Alwan, Manachat, Ebal, Szefo i Onam. Synowie Sibeona: Ajja i Ana. Ten to Ana znalazł gorące źródła na stepie, gdy pasł osły Sibeona, swego ojca. A oto dzieci Any: Diszon i Oholibama, córka Any. Synowie Diszona: Chemdan, Eszban, Jitran i Cheran. Synowie Esera: Bilhan, Zaawan i Akan. Synowie Diszana: Us i Aran.

Oto naczelnicy szczepów, Choryci: Lotan, Szobal, Sibeon, Ana, Diszon, Eser, Diszan. Są to Choryci, naczelnicy szczepów choryckich w kraju Seir.

Oto królowie, którzy panowali w kraju Edom, zanim Izraelici mieli króla. W Edomie był królem Bela, syn Beora; nazwa jego miasta – Dinhaba. A gdy umarł Bela, królem był po nim Jobab, syn Zeracha, z Bosry. Gdy zaś umarł Jobab, po nim królem był Chuszam z ziemi Temanitów. Gdy umarł Chuszam, po nim królem był syn Bedada, Hadad, który zadał klęskę Madianitom na równinie Moabu; nazwa jego miasta – Awit. Po śmierci Hadada, po nim królem był Samla z Masreki. A gdy umarł Samla, po nim królem był Szaul z Rechobot nad rzeką. Gdy umarł Szaul, po nim królem był Baal-Chanan, syn Akbora. A po śmierci Baal-Chanana po nim królem był Hadar; nazwa zaś jego miasta Pau, a imię żony jego Mehetabeel, córka Matredy z Me-Zahab.

“Oto imiona naczelników szczepów Ezawa według ich szczepów i miejscowości, nazwanych ich imionami: Timna, Alwa, Jetet, Oholibama, Ela, Pinon, Kenaz, Teman, Mibsar, Magdiel i Iram. Są to naczelnicy szczepów Edomu według obszarów przez nich posiadanych. Ezaw – praojciec Edomitów.

Na podstawie tych Pism, możemy teraz kategorycznie stwierdzić, że Stary Testament uczy as genealogii Kenitów, od Kaina do Ezawa. W skrócie wygląda to tak:

Kain – Kenici – Kananejczycy – Edomici.

Kain i Kenici żyli PRZED potopem Noego. Ale PO potopie, Jahwe powiedział Abrahamowi, że Kenici nadal istnieli, na ziemi Kanaan! Co się wydarzyło, to Kanaan przeniósł się do innych plemion Rdz 15:18-21. Ostatecznie wszystkie te plemiona nosiły jego imie. Kiedy Ezaw został przywódca, ich nazwa zmieniła się na Edom. W Nowym Testamencie Biblia uzywa dwu różnych słów odnoszących się do tej genealogii: Edomici i Żydzi.

Dwa rodzaje Judejczyków

W dniach tuż przed pojawieniem sie Mesjasza, królestwo Judy było w poważnych tarapatach, po licznych bitwach najpierw z Grekami, później z Rzymianami. Dynastia makabejska, która była również znana jako dynastia hasmonejska z Judy dzielnie walczyła by zachować swoją rasę, religie i kulturę. Żeby to sprawdzić, czytajcie Księgi Makabeuszy w Apokryfach. Większość chrześcijan nie wie o tym,ale Apokryfy były pierwotnie obecne w Wersji Króla Jakuba. W pewnym momencie w połowie XIX wieku, apokryfy usunięto. Uważam że powodem tego było by uniemożliwić naszej rasie zrozumienie tego, iż Juda w pełni zachowała swoją segregacyjną religię. Ci mający program integracji nie mogli pozwolić na to by te księgi pozostały w Biblii, na wszelki wypadek gdyby chrześcijanie chcieli je przeczytać.

Poniżej fragment z Księgi Tobiasza:

Strzeż się, dziecko, wszelkiej rozpusty, a przede wszystkim weź sobie żonę z potomstwa twych przodków! Nie bierz żony obcej, która nie byłaby z pokolenia twojego ojca, ponieważ jesteśmy synami proroków. Wspomnij sobie, dziecko, z przeszłości, że Noe, Abraham, Izaak, Jakub, przodkowie nasi, wszyscy wzięli żony z pokrewieństwa swego i dlatego byli błogosławieni w dzieciach swoich, a ich potomstwo posiądzie ziemię. 13 A teraz, dziecko, kochaj twoich braci i nie wynoś się w sercu swoim nad twych krewnych ani nad synów, ani nad córki twego narodu i wybierz sobie z nich żonę, ponieważ w pysze jest wiele zepsucia i niegodziwości, a w próżniactwie ubytek i wielka bieda. Albowiem próżniactwo jest matką głodu.Tobiasz 4:12-13.

Taki rodzaj ruiny jaką widzimy dzisiaj! Głód nadejdzie bardzo szybko, gdyż nasi ludzie są zbyt głupi by posłuchać swojego Boga.

Tak, dzieci Izraela, Jahwe jest rasistą. Kocha swoje dzieci, i chce dla nich tego co najlepsze.  . . gdyby tylko Go słuchali !!!

Przez całe apokryfy przewija się idea separacji rasowej. Kluczowe jest by zrozumieć to, że nasi przodkowie z domu Judy w krainie Judy (nie Żydzi” w Judei) zrobili WSZYSTKO CO W ICH MOCY by pozostać oddzielnym i odległym narodem. Oni nie byli ani Żydami, ani nie praktykowali judaizmu. Byli czystymi rasowo Judajczykami praktykującymi prawo Mojżesza, ale siły zewnętrzne napierały na małe królestwo Judy; i to miało trwać tylko tak długo żeby powstał czystej krwi Biały Człowiek, Judajczyk o imieniu Jezus Chrystus, który miał mieć tylko tyle czasu żeby odegrać Jego zbawczą ofiarę.

Pierwszy Żyd był Edomitą

Do tego momentu prześledziliśmy genealogię Kaina do Edomitów z ziemi kananejskiej.W Nowym Testamencie ich naród nazywany jest IDUMEA. Jest to grecki wyraz od Edom. Żaden z “chrześcijańskich” kościołów nie uczy nic o tym okresie, kiedy nastąpiło ważne przejęcie władzy. Przejęciem władzy był ZAMACH STANU, zainscenizowany przez Edomitów takich jak Antypater i Herod. Wszyscy badacze Biblii wiedzą o tym, że dwu złymi geniuszami byli Edomici; ale oni postanowili nie ujawniać tego faktu chrześcijańskiemu światu. Powodem tego jest to, że oni pomagają Żydom ukrywać pod maską Izraela ich PRAWDZIWĄ TOŻSAMOŚĆ.

Opisałem tę historię w innym artykule; ale ponieważ jest ona tak ważna, przedrukuję ją tutaj, bo wyjaśnia w jaki sposób Edomici stali się Żydami.

Pan Jezus powiedział: “Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało byćwyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć” – Mt 10:26. Hiob 28:11 również składa tę obietnicę.

Tekst historyczny: Jak Edomici uzurpowali sobie tron Judy

“Nie można rozróżnić graczy bez programu”

Biorąc pod uwagę fakt, że ten okres historyczny ma tak ogromne znaczenie w zrozumieniu w jaki sposób Edomici zaczęli wcielać się w Judę, można przypuszczać, że to edomickie wcielenie będzie przepowiedziane w Piśmie. Faktycznie tak było:

“Dlatego mówi Pan Bóg: Zaprawdę, z wielkim oburzeniem mówiłem przeciwko pozostałym ludom iprzeciwko całemu Edomowi, którzy zawładnęli moim krajem, żywiąc w sercu radość i w duszy pogardę po to, by mieć go jako <własność i> łup” – Ez 36:5.

Fabuła: Protagonista postanawia zniszczyć wroga, antagonista, który po zdobyciu go spiskuje obalenie protagonisty przez oszustwo, przekupstwo i tajne układy z innymi wrogami protagonisty. Czy antagonście uda się ten planowany zamach?

Główni gracze: John Hyrcanus, Alexander Janneus, faryzeusze, Hyrcanus II, Antypater, Juliusz Cezar, Pompejusz, Marek Antoniusz, Partowie, Herod Wielki i ponownie faryzeusze.

Scena: Wojna między Judą i Idumeą.

Teraz dowiecie się więcej o narodzie Idumei niż uczą wszystkie podręczniki do historii świata, gdyż ta historia została umyślnie usunięta lub zniekształcona ze szkodą dla was. Zobaczmy w jaki sposób Idumici zabrali się za przejęcie ziemi Jahwe w ich posiadanie, jak przepowiedział Ez 36:5:

W roku 125 przed Chrystusem, król John Hyrcanus wywołał wojnę z sąsiadującym narodem kananejskim / edomickim z Idumei. W tej wojnie Judahici odnieśli absolutne zwycięstwo, podporządkowując sobie w ten sposób ostatnią kananejską twierdzę wojskowego oporu. Ale John Hyrcanus zrobił straszny błąd w układach z pokonanymi. Zaoferował im obywatelstwo wraz z istniejącymi judejskimi obywatelami Judy. Następnie dał Idumejczykom ultimatum: obrzezanie albo śmierć! Napletek albo życie!

Ultimatum to miało miejsce w roku 121 przed Chrystusem. Teraz wyobraźmy sobie długą kolejkę idumejskich mężczyzn ustawionych do obrzezania. Wyobraźmy sobie to. Wyobraźmy sobie pierwszego faceta w kolejce. Ten facet był pierwszym Żydem na świecie. (Teraz wiecie dlaczego dr Wesley Swift z Bertrand Comparet zawsze mówił o tych ludziach jako EDOMICKICH ŻYDACH, żeby odróżnić ich od Prawdziwych Judejczyków  Żaden z tych badaczy tożsamości nie przyjmie fałszywej propozycji, że ci Idumejczycy byli Judejczykami. To jest to samo jak znanie różnicy między kowbojami i Indianami!) Poprzez siłowe połączenie dwóch krajów, John Hyrcanus nie tylko naruszył elitaryzm Izraela i bezpośredni nakaz Jahwe by nie zawierać małżeństw czy przymierzy z Kananejczykami (Pwt 7),stworzył Idumejczykom możliwość by udawali Judejczyków.

W rezultacie John Hyrcanus popełnił ten sam grzech który spowodował wypędzenie narodu Judy:

“Ciemięzca rękę wyciągnął po wszystkie jej skarby, a ona patrzyła na pogan, jak do świątyni wtargnęli,
choć im zakaz wydałeś, iż nie wejdą do Twego zgromadzenia” – Lm 1:10.

Najlepszym określeniem Żyda jest ten kto udaje Judejczyka  “i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana” – Ap 2:9, “Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią” – Ap 3:9.

Pierwszy Idumejski mężczyzna do obrzezania teraz mógłby udawać, że jest Judejczykiem  gdyż dano mu pełne obywatelstwo narodu, który do tej pory zabraniał obywatelstwo wszystkim nie-Izraelitom. Ponadto ci Idumejczycy byli potomkami tych Kananejczyków, których Joszua miał rozkaz wymordować!W ten sposób John Hyrcanus wymieszał Najświętszy Lud z najbardziej nieświętym ze wszystkich!

Znając taki fakt historyczny w tej sprawie, NIE jest prawdą, iż ci Idumejczycy “przeszli na judaizm”, bojudaizm jeszcze wtedy nie istniał. Judaizm dopiero zaczynał nabierać kształtu w wyniku połączenia się dwu całkowicie niespokrewnionych ludów – faktycznie wrogów (Rdz 3:15).

Poprawny opis tego wydarzenia jest następujący:

Poprzez poddanie się obrzezaniu powstał Żyd Edomita. Ta okoliczność dała Żydom okazję do publicznego udawania, że sa posłuszni Prawu Mojżeszowemu, podczas gdy potajemnie praktykowali własne tradycje. W ten sposób narodził się judaizm. Idumejczycy NIGDY nie przeszli na Prawo Mojżesza. Ich włączenie do narodu Judy samo w sobie było naruszeniem Prawa Mojżeszowego, więc jak można to opisać jako “konwersję na judaizm”. W tamtych czasach NIE BYŁO NIC TAKIEGO jak judaizm. Było tylko Prawo Mojżesza. Żydowska wersja tych wydarzeń mogłaby sugerować, że ci Idumejczycy przyjęli Prawo Mojżesza. Nie. Nigdy tego nie zrobili. Wręcz przeciwnie, to jest gdzie  i kiedy Edomici zaczęli personifikować Judę i udawać że wyznają hebrajskość. To dlatego Pan Jezus mówi, że ICH TRADYCJA (judaizm) znosi Prawo [Boga] [„I tak ze względu na waszą tradycję znieśliście przykazanie Boże” – Mt 15:6]

Teraz możecie zrozumieć dlaczego Żydzi nienawidzą z taką dziką pasją obu – Pana Jezusa i Nowy Testament, gdyż BARDZO DOBRZE WIEDZĄ, że Jezus potępia ich religię, ale nie chcą byście o tym wiedzieli. Faktem jest, że nie można zrozumieć Nowego Testamentu bez zrozumienia WAŚNI KRWI, toczącej się między Jezusem i faryzeuszami WE WSZYSTKICH CZTERECH EWANGELIACH. Zachęcam wszystkich studentów Biblii do ponownego przeczytania Ewangelii, zwracając uwagę na ten fundamentalny antagonizm między Jaszua i synagogą szatana. Nowy Testament jest, powiem szczerze, strona po stronie, wyjaśnieniem konfliktu MIĘDZY DOBREM I ZŁEM; i Jaszua nie szczędzi wysiłków by ujawnić hipokryzję i zdradę faryzeuszy. Taki jest najważniejszy temat Nowego Testamentu; ale nowocześni judeo-chrześcijańscy kaznodzieje CAŁKOWICIE IGNORUJĄ TEN TEMAT. Poprzez ignorowanie tego tematu, czy na skutek ignorancji czy współudziału, judeo-chrześcijańscy głosiciele zostawili swoje stado totalnie w niewiedzy co do charakteru tego zła. Ci “księża” pozwolili wilkom na sianie spustoszenia wśród owiec; i wielu z nich dokładnie wie co robi. Pozostali tkwią albo w ignorancji, albo w zaprzeczaniu; ale wszyscy wykonują pracę szatana.

A zatem judaizm NARODZIŁ SIĘ w roku 121 przed Chrystusem, kiedy ten nielegalny akt obrzezania był pierwszym talmudycznym naruszeniem Prawa Mojżeszowego, mimo że był ustanowiony przez Prawdziwego Judajczyka, Johna Hyrcanusa. Wpuszczając pasożytów do owczarni, John Hyrcanus umożliwił pierwsze pogwałcenie w długiej linii wielu tysięcy pogwałceń, które judaizm talmudczny nadal praktykuje obecnie.

Z tej historii widać wyraźnie, że judaizm jest nowopowstałą religią. Nie ma ansolutnie żadnego roszczenia do pochodzenia biblijnego. A zatem, przed ta data, rokiem 121 przed Chrystusem, nie było takiej rzeczy jak Żyd, i nie było takiej religii jak judaizm. Oba pojawiły się  wyniku nielegalnego połączenia dwu wrogich względem siebie narodów. To zawarte w piekle małżeństwo było prawdziwym źródłem żydowskiej religii i narodu. Przeciwnie do bajek judaizmu, królowie Judy do tej pory nie pozwalali na obrzezanie nie-Judajczyków; i ta data jest początkiem wpadnięcia  Judy w ręce Idumejczyków.

Proces zastąpienia hebraizmu judaizmem

W tej części podsumuję krótko historię tego okresu:

Kiedy grecki świat podbijany był przez świat rzymski (280-133 przed Chrystusem, w krainie Judy panował chaos. Makabeusze, panująca dynastia judajska, odważnie walczyła by zachować swoje judejskie dziedzictwo i prawa. Józef Flawiusz, judejski historyk, mówi, że Juda Makabeusz bardzo dobrze znał prawo i był mu wierny. To nie jest prawdą o żadnym kiedykolwiek żyjącym Żydzie. Żydzi są wierni, ale nie Biblii, lecz własnym półtajnym interpretacjom i tradycjom. tradycje te zawsze znane były pod rożnymi nazwami, takimi jak Miszna, Zohar i Talmudy. Kabała jest także częścią tej anty-Mojżeszowej tradycji.

Kiedy Imperium Greckie obalane było przez Imperium Rzymskie, królewski dom Judy, znany także jako dom Dawida, został złapany między młotem a kowadłem. Makabeusze zdobyli niezależność od Greków w roku 147 pChr, ale zdawali sobie sprawę z tego, że to tylko kwestia czasu zanim Imperium Rzymskie rozszerzy się na północ i zaatakuje Judę. To w końcu stało się w roku 63 pChr, kiedy Pompejusz przejął kontrolę nad Judą. W tym chaotycznym czasie Idumejczycy dostrzegli okazję działania z Rzymianami przeciwko królewskiemu domowi Judy. Antypater, przebiegły idumejski Edomita (prototyp “żydowskiego doradcy”), często podróżował do Rzymu, i nastawiając królewski dom Judy przeciwko Rzymianom, został mianowany przez Pompejusza z upoważnienia Juliusza Cezara na wezyra króla Hyrcanusa II. Później, po zabójstwie Juliusza Cezara, Antypater spiskował z Markiem Antoniuszem obalenie dziedzicznej dynastii Judy, i przekazanie jej w ręce jego synów, którzy byli rasowymi Idumejczykami, a nie Judajczykami.

(Kto mówi że historia jest nudna!!! Powodem dlaczego podręcznik do historii jest nudny jest to, że UKRYWA ON WSZYSTKO CO DOBRE! Każdy chrześcijanin powinien być uczony tej historii przez Kościół, ale rabini i ich szabezgoje wśród kleru zrobią wszystko co w ich mocy by uniemożliwić wam poznanie tego czego uczę was tutaj.)

John Hyrcanus, jeden z ostatnich prawdziwych Judejczyków zajmujących tron Judy, był również naiwnym człowiekiem, wpadł w idumejską zasadzkę, kiedy pokonał ich militarnie, połączył te dwa odrębne narody w jeden konglomerat, “unię”, która faktycznie przygotowała do upadku makabejskiej / hasmonidzkiej dynastii. Wszedł w układ z Idumejczykami. Dając im obywatelstwo Judy, miały połączyć się dwa narody Idumei i Judy. Kiedy włączał Idumeę do Judy, Hyrcanus nie wiedział, że stworzy gotową Piątą Kolumnę wywrotowców, sabotażystów i zdrajców. To wymieszane państwo stało się znane jako “Judea”. Oczywiście to pogwałciło Prawo Mojżeszowe, które zakazuje mieszania ras, i to także pogwałciło zasadę “Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo” (2 Kor 6:14). To połączenie dwu różnych narodów miało miejsce w roku 125 pChr, a obrzezanie Idumejskich mężczyzn rozpoczęło się w roku 121 pChr.

Następcy Johna Hyrcanusa

W Księdze 13, Rozdział 19, Akapit 7, Józef Flawiusz opisuje śmierć Johna Hyrcanusa. Rozdział 11 opisuje walki z Herodem jego dwu najstarszych synów, Aristobulusa i Antigoniusa o zachowanie kontroli nad królestwem. Ale sojusz Heroda z faryzeuszami i pro-rzymskimi frakcjami w Judzie był zbyt silny. Sytuację pogarszało to, że Aristobulus i Antigonius walczyli między sobą o kontrolę królestwa. Aristobulus zamordował brata i w ciągu roku zmarł z powodu strasznej choroby jelit.

Jeden z ich młodszych braci, którego więził Aristobulus, został uwolniony z więzienia i mianowany królem. Nazywał się Aleksander Janneus. ponieważ sprzeciwiał się faryzeuszom, jego panowanie nękały ciągłe walki, łącznie z wojną domową i wojnami z zagranicznymi wrogami. Pomimo wszystkich problemów, Aleksandrowi udało się pokonać na polu bitewnym Syryjczyków, Idumejczyków i Fenicjan, odbierając większość obszarów dla Judy. Również dotknęła go choroba i królestwo zostawił żonie, Aleksandrze. Poradził jej, by natychmiast po jego śmierci  zawarła sojusz z faryzeuszami, bo uważał ich za główny powód wszystkich problemów politycznych i religijnych. Po panowaniu trwającym 27 lat, zastąpiła go Aleksandra. Aleksandra zasiadała na tronie, a krajem zza kulis rządzili faryzeusze. “Więc faktycznie była regentem, a władzę sprawowali faryzeusze” (13.16.2).

Mimo że John Hyrcanus pokonał Idumejczyków militarnie, to faktycznie skazał królestwo Judy na dostanie się w ręce Edomitów. Zawierając zakazane przymierza z tymi zdradzieckimi wrogami Prawdziwego Izraela, pozwolił im wejść do rządu Judy jako doradcom i finansistom! A zatem, czy jeszcze jest coś nowego?

Hyrcanus II, syn Aleksandra i Aleksandry, był monarchą który sprzymierzył się z Antypatrem, bogatym Idumejczykiem. kiedy Antypater został doradcą Hyrcanusa II, dom Judy został obarczony pierwszym żydowskim (edomickim) doradcą-dworzaninem. Za plecami Hyrcanusa II, Antypater potajemnie spiskował przeciwko domowi Judy, i przekupił Juliusza Cezara by ten mianował jego synów, Heroda i Fazelusza na lokalnych gubernatorów. (Diabeł  zawsze szepcze w ucho despoty!)  W ten sposób edomicki dom Heroda został ustanowiony poprzez zdradę, przekupstwo i zachęcanie obu stron do krwawej wojny domowej. Ostateczny koniec tronu Judy w Judei zorganizował ojciec Heroda, Antypater, którego posłuchał Juliusz Cezar, i w końcu zgodził się na to, by Herod i Hyrcanus byli jego koregentami. Tym sposobem naruszenie Prawa Mojżeszowego przez Hyrcanusa doprowadziło do ostatecznego przejęcia jego własnej dynastii.

Na temat korupcji na dworze Hyrcanusa II Józef Flawiusz mówi: “Główni ludzie spośród Żydów [sic, Judajczyków – Eli] przyszli tam by oskarzyć Fazelusza [edomickiego brata Heroda] i Heroda, i powiedzieli, ze Hyrcanus wydawał się faktycznie rządzić, ale to ci ludzie [Fazelusz i Herod] sprawowali władzę”  (Antiquities, 14.12.2.) [Zobaczcie jak syjoniści przejęli władzę w Ameryce, a okaże sie, iż jesteśmy dokładnie w takiej samej sytuacji dzisiaj, kiedy żydowski pieniądz (mamona) i siła dyktują i republikanom i demokratom. Nasi prezydenci mają iluzję władzy, ale to międzynarodowy Żyd rządzi za kulisami. Syjoniści są współczesnymi herodowcami.] Więc królestwo miało na tronie czystej krwi Judajczyka, ale rządzili Edomici.

W pewnym momencie herodowcy zawarli sojusz z faryzeuszami, którzy, już wtedy, stali się całkowicie odrębną sektą kapłanów, zainteresowanych jedynie zachowaniem własnej władzy. W celu zachowania tej sekty, rozpoczęli spiskowanie z herodowcami przeciwko własnemu narodowi. Mamy porównanie z własną historią.: kiedy Rotszyldowie ustanowili płk Edwarda Mandela House’a jako doradcę Woodrow Wilsona, tym edomickim Żydom udało się przez Wilsona założyć Bank Federalnych Rezerw, wprowadzić poprawki do podatku dochodowego i wykluczyć z podatku korporacje. Następnie zaczęli wplątywać Amerykę w europejską wojnę, mimo że Wilson prowadził kampanię obietnicy “trzymać naszych chłopców z daleka od wojny“. Po re-elekcji zdradził amerykański naród wycofując się z tej obietnicy. O prezydencji Wilsona można słusznie powiedzieć, że jego żydowscy doradcy nakierowali go do jednej katastrofalnej decyzji po drugiej. Do tej pory jesteśmy poddanymi Federalnych Rezerw (maj  2010).

Zemsta Antypatra

“Antypater był jedną z najbardziej nieprzyjemnych postaci w historii. To on doradził Hyrcanusowi by szukał pomocy u Nabatejczyków w walce ze swoim bratem Aristobulusem. Korzystny rezultat tej walki dał Antypatrowi wielkie wpływy w Judei. Był także pochlebcą, służalczym wobec każdego Rzymianina, który według niego mógł wygrać.  Dzięki schlebianiu Pompejuszowi, został mianowany na gubernatora Idumei. Po klęsce Pompejusza w bitwie pod Farsalos (48 pChr) w Grecji, Cezar przejął władzę w Judei w imieniu Rzymu. Kiedy zamordowano Cezara, Antypater nadskakiwał Kasjuszowi, jednemu ze spiskowców w mordzie Cezara. Po śmierci Antypatra w roku 43 pChr, otrutego przez członków własnej rodziny podczas uczty z konkubinami, jego następcą został syn – Herod” – Max Dimont, “The Jews, God, and History” [Żydzi, Bóg i historia].

Jak widać z tej mało znanej historii, która jest dostępna dla nas wszystkich, judaizm powstał w wyniku PRZEJĘCIA tronu Judy przez bandę złych, edomickich Żydów. Idea, że ci rasowo ekskluzywni Judajczycy dobrowolnie i tajemniczo mogli przekształcić się w zdrajców o mieszanej rasie, jest po prostu absurdalna. Nic tego rodzaju nie miało miejsca. Ale każdy w to wierzy, bo tego uczą Żydzi. Tak jak Żydzi marrano w Hiszpanii sabotowali ten chrześcijański kraj, i tak jak żydowscy bolszewicy uzurpowali sobie tron cara Rosji w roku 1917, i tak jak syjoniści neo-Kahna uzurpowali sobie rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki obecnie.

Kiedy Żydzi przejmują kraj, zaczynają przerabiać jego historię, tak by wyglądali w niej dobrze. Ludobójczy maniak zatrudnia firmę PR by ukryć swoje sabotaże i aferalną przeszłość i zastępuje ją wyczyszczonym wizerunkiem: “naród który uczył świat tolerancji“. Ludzie którzy wierzą w ten szum zdziwią się kiedy Żydowski Porządek Świata uderzy ich prosto w oczy!

Żyd Maks Dimont ma absolutną rację w kwestii przebiegłego charakteru swojego przodka i współwyznawcy – Antypatra. Oczywiście Dimont nawet szeptem nie mówi o tym, że płynie w nim ta sama krew jak w Antypatrze. Ani nie wyjaśnia że to Idumejczycy zmienili mozaizm w talmudyzm. Jakoś, mówią oszukańczy rabini, Jahwe pozwolił by Jego Prawo ZDEPRAWOWALI rabini; i że rabini są nauczycielami tej deprawacji. NIEPRAWDOPODOBNE! Oczywiście szatan lubi opowiadać takie kłamstwa! Wszystkie jesziwy (seminaria rabiniczne) judaizmu są po to by preparować takie kłamstwa dla publicznej konsumpcji. Muszę dać kredyt gdzie się należy. Synagoga szatana to najwięksi eksperci świata w przepisywaniu historii, zawsze wymyślają się jako jej bohaterowie i demonizują swoich wrogów jako łotrów!

Dimont, jak jego koledzy dostawcy przaśnego chleba, twierdzi, iż ta niedorzeczna transformacja odbyła się w czasach Ezry i Nehemiasza. Będąc oszukańczym Żydem, jego głównym zadaniem jest zapewnienie, że ta Wielka Impersonacja Judy przez Idumeę nigdy nie zostanie ujawniona. Żydzi zawsze muszą udawać, że nie ma w tym żadnej pomyłki, ani etnicznej, ani religijnej. Oni robią to poprzez wykreślanie każdej wzmianki o kananejskim pochodzeniu ich własnego narodu. Oni zawsze muszą udawać, że są Izraelem i Judą. W odwrotnym przypadku, ta religijna szarada skończyłaby się, i chrześcijanie w końcu postrzegaliby ich jako perfidnych pasożytów jakimi naprawdę są.

Judaizm to zaraza; a naród żydowski to infestacja pasożytami. Żeby żydowska wersja tej historii była prawdziwa, musimy odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie, a mianowicie: “W jaki sposób rasowoekskluzywne kapłaństwo lewickie przeobraziło się w wymieszane rasowo faryzejskie duchowieństwo?”

Cóż, ani to nigdy nie miało miejsca, choć każdy zakłada, iż to musiało się wydarzyć  w przeciwnym wypadku od kogo faryzeusze mogli dostać ich Mojżeszowy autorytet? Faktem jest, że lewickie kapłaństwo było skutecznie zakazane podczas greckiej i rzymskiej okupacji Judy; i ze względu na tę próżnię  królowie judejscy zmuszeni byli do mianowania na wysokich kapłanów nie-Lewitów, często zajmując te stanowiska przez nich samych. W tamtych czasach o kapłaństwo rywalizowały trzy frakcje: esseńczycy, saduceusze i faryzeusze. Jak mówi Józef Flawiusz, z tych trzech, jedynie esseńczycy byli prawdziwymi Judajczykami, całkowicie lojalnymi wobec Prawa Mojżesza (“Wars” [Wojny] 2.8.2). Do czasów Heroda kapłaństwo było czyste pod względem rasowym (“Against Apion” [Przeciwko Apionowi], Ksiega 1, werset 7). Za okupacji wojsk Grecji i Rzymu, stanowisko najwyższego kapłana stało się meczem piłki nożnej, kopanej od jednej frakcji do drugiej, aż w końcu Herod mianował na te stanowiska swoich idumejskich poddanych. W głównym akcie obelgi wobec Judajczyków, Herod nawet posunął się tak daleko, że importował kananejskiego kapłana z Babilonu, Ananelusa, i mianował go najwyższym kapłanem. Jest to dokładnie taki rodzaj intrygi, o którym Żydzi nie chcą byście wiedzieli, bo te fakty bardzo wyraźnie pokazują, że Herod mianował całkowicie nieodpowiednich ludzi – swoich idumejskich przyjaciół i krewnych – na pozycje władzy religijnej i politycznej.

Herod ustanawia faryzeuszy jako oficjalne, państwowe kapłaństwo

W wyniku połączenia Judy z Idumeą, sekta znana pod nazwą faryzeuszy stała się bardzo silna. Zostali oficjalnymi kapłanami państwowymi, gdyż mieli poparcie heroda, nie-judajskiego Idumejczyka, który będąc zainstalowanym przez Rzym, judejskich władców i kapłanów stopniowo zastępował swoimi idumejskimi kumplami. Tak jak Herod uzurpował sobie tron Judy, tak faryzeusze uzurpowali sobie kapłaństwo Judy. Taka jest historyczna rzeczywistość, o której judaistyczni rabini nie chcą byście wiedzieli.

Herod był synem Antypatra. Planem Antypatra było umieszczenie w końcu Heroda na tronie Judy. Józef Flawiusz w Księdze XIV, Rozdz. IX, Akapit 4, mówi, że kobiety z Judy ciągle publicznie agitowały przeciwko Herodowi, kiedy dzielił władze z Hyrcanusem, żądając by postawić Heroda przed sądem za mordy prawdziwych Judajczyków w krainie. Oto co mówi Flawiusz: “bo kiedy Herod otrzymał królestwo,wyrżnął wszystkich członków tego (judajskiego) sanhedrynu, a sam Hyrcanus także, z wyjątkiem Sameasa, bo bardzo go szanował z powodu jego (rzekomej) sprawiedliwości [sic, ludzie wierzyli Sameasowi, ale okazało się, że działał w służbie Heroda], i ponieważ, kiedy miasto później oblężone było przez Heroda i Sosjusza, przekonał ludzi by wpuścili do niego Heroda”. (Brzmi jak Woodrow Wilson i płk House, Franklin Delano Roosevelt i Bernard Baruch, Nixon i Kissinger, George Bush i neo-Kahniści, prawda? Żydzi zawsze wykorzystują dobrze ulokowanych doradców do sabotowania naszego przywództwa i przekierowania naszej polityki narodowej dla ich korzyści.) A zatem można powiedzieć  że Herod wymordował Judejczyków w sanhedrynie, a judejski król Hyrcanus II uczestniczył w tej zdradzie.Można widzieć z tej historii, że Hyrcanus był wyjątkowo słabym człowiekiem, który nie postrzegał idumejskiej zdrady jaką była!

Księgi XIII do XVII “Antiquities” opisują w szczegółach intrygę, mordy, korupcję, otrucia itp., które były plaga dla ówczesnej Judei. Wszystkie te intrygi mają unikalny, żydowski znak zakulisowego spiskowania, machlojek i zdrady, które Prawdziwy Izrael błogo ignoruje! (ponieważ nasi ludzi nie maja takiego samego apetytu na intrygi jak Żydzi, po prostu zakładamy, iż Żydzi nie mogą być zdolni do takiej zdrady. Oczekujemy własnej, wewnętrznej uczciwości od podstępnych ludzi, którzy nie mają nic w sercach oprócz złodziejstwa. Jest to taki sam rodzaj naiwności, jakiego oszuści spodziewają się po swoich ofiarach.) Kiedy czytamy Flawiusza, tak jak Biblię, należy czytać albo “Judaici” [ang. Judahites]  albo “Judejczycy”, tam gdzie w jego tekstach występują “Żydzi”, ponieważ tłumacz, w tym przypadku William Whiston, kolejny naiwny chrześcijanin, nie widzi między nimi różnicy! Wszelkimi sposobami, z żydowskiego punktu widzenia, my chrześcijanie mamy wierzyć, iż te wydarzenia są tylko WEWNĘTRZNĄ WALKĄ między i wśród Judejczykami. Jak tu pokazuję, rzeczywistość jest taka, że królestwo Judy poddawane było bardzo sprytnie zaplanowanemu ZAMACHOWI przez jego największego wroga! Było to osłabianie przez wroga zewnętrznego, a nie problem wewnętrzny!)

Herod morduje Hyrcanusa II, ostatniego Prawdziwego Judejczyka na królewskim tronie domu Judy w Judei

Hyrcanus II próbował wyzwolić Judeę spod sił okupacyjnych Rzymu poprzez sojusz z Partami, którzy byli [potężną siłą militarną, której Rzym nie mógł pokonać na polu walki. Partowie mieli najbardziej zaawansowaną na świecie kawalerię, wspaniałych łuczników na koniach i rycerzy wyposażonych w zbroje i kolczugi. Rzymska piechota nie mogła równać się z siłami Partów. Ale Hyrcanus nie zdawał sobie sprawy ze związków Heroda z Rzymianami. Zakładając iż Herod będzie lojalny wobec domu Judy, nie przewidział jego zdrady.

„Przeto kiedy pojawił się Hyrcanus, pełen zapewnień, z pozwoleniem króla Party, i kosztem Żydów, którzy dostarczyli mu pieniądze, Herod przyjął go z każdym możliwym szacunkiem, i dał mu wyższe miejsce na spotkaniach publicznych, i usadzał go nad pozostałymi podczas uczt, w ten sposób go oszukując. [Żydzi nadal posługują się tymi oszukańczymi metodami kiedy mają do czynienia z narodami chrześcijańskimi! Historia syjonizmu jest absolutnym tego dowodem!] Nazwał go ojcem, i go wspierał wszelkimi możliwymi sposobami, żeby nie nabrał podejrzeń o jakichkolwiek zdradliwych zamiarach przeciwko niemu. [Żyd schlebia swojej ofierze! – Eli] Robił także inne rzeczy, żeby zapewnić sobie panowanie, co jeszcze wywołało bunt w jego rodzinie; zachowując ostrożność przy mianowaniu jakiejś znamienitej osoby [czyli Prawdziwego Judaity] najwyższym kapłanem Boga, wysłał po niewyraźnegokapłana z Babilonu, o imieniu Ananelus, i asygnował go na najwyższego kapłana”. –  Antiquities of the Judahites, Księga XV, Rozd. II, Akapit 4.

Oto skąd biorą się powiązania z Babilonem! Babiloński Talmud jest dokładnie babiloński  gdyż był to pogański import z Babilonu do tradycji Prawa Mojżeszowego. Zrobił to Herod. to NIE Ezdrasz i Nehemiasz wprowadzili zwyczaje babilońskie do tradycji mojżeszowych. To w Babilonie to pogańskie kapłaństwo miało główną jesziwę (centrum nauki); i to w Babilonie, pośród innych miejsc, takich jak Pergamos, powstał Talmud babiloński. Flawiusz wyraźnie mówi, że Herod robił wszystko co mógł by uniemożliwić Prawdziwemu Judahicie zajmowanie stanowiska najwyższego kapłana!!! Nie ma żadnej innej możliwej interpretacji. To dlatego Herod wysłał do Babilonu po nowego wysokiego kapłana.

Tu jest mądrość: babiloński związek z judaizmem pojawił się w czasach Antypatra i heroda, a NIE za Ezdrasza i Nehemiasza. Odłóżmy w końcu ten mit do lamusa!

A więc kiedy Hyrcanus zajmował się zawiązaniem sojuszu z Partami, Herod robił plany wymordowania ostatnich spadkobierców do tronu Judy. Pozbywszy się ostatniego podobieństwa lewickiego kapłaństwa, pozostało tylko dwóch spadkobierców stanowiącch przeszkodę do całkowitej kontroli ziemi i ludu Judy, Najpierw zamordował Aristobulusa, brata Hyrcanusa II (15.3.3) Potem przysiągł że zamorduje Hyrcanusa (15.6.2). Ponieważ Herod był faktycznie agentem Rzymu, sojusz militarny między Hyrcanusem II i Partami dał Herodowi pretekst do pozbycia się Hyrcanusa.

Flawiusz mówi: “Jeśli chodzi o samego Heroda, zobaczył że nie został już nikt o królewskiej godności poza Hyrcanusem, i dlatego uważał, iż korzystne dla niego będzie nie mieć na swojej drodze żadnej przeszkody. . . (15.6.1)

Hyrcanus podjął ostatnią próbę odzyskania tronu Judy. Dzięki tej próbie miał nadzieję otrzymać posiłki kawalerii z Arabii; i wysłał kuriera o imieniu Dositheus z listem do gubernatora Arabii. Ale Dositheus zdradził Hyrcanusa i list przekazał Herodowi.

“Kiedy tylko Herod dostał ten list, natychmiast wysłał po Hyrcanusa, i zapytał go o sojusz jaki zawarł z Malchusem; a kiedy temu zaprzeczył, pokazał list sanhedrynowi i skazał go natychmiast na śmierć“. (15.6.2)

Dzięki sanhedrynowi już pod kontrolą Heroda, wyrok śmierci na królewskim domu Judy był zapewniony. Dlatego Hyrcanus, usiłując odzyskać tron Judy, zmarł W WYNIKU MORDU DOKONANEGO PRZEZ EDOMICKIEGO ŻYDA.

Herod niszczy zapisy genealogiczne Judy i Izraela

Powodem stłumienia przez żydostwo tej intertestamentalnej historii jest to, że tak dużo ujawnia o prawdziwym pochodzeniu żydowskiej religii i narodu. Tak długo jak będziemy tkwić w ignorancji na temat tej całej edomickiej zdrady, żydowska wersja o tym jak rabini wyrugowali lewitów jest jedyną dostępną informacją. Znajomość tej historii rzuca tony światła na UZURPACJĘ domu Judy przez sprytny, oszukańczy pomiot węży, znanych jako edomiccy Żydzi.

Jaka była pierwsza rzecz którą zrobił Jaszua po powrocie z 40-dniowego postu na pustyni? Schwycił bicz WE WŁASNE RĘCE i użył go do wypędzenia lichwiarzy ze świątyni! Ponieważ prawdziwi Judahczycy (plemię Judy)  mieli ZAKAZ PRAKTYKOWANIA LICHWY, ci lichwiarze mogli być tylko Edomitami z Babilonu i Edumei, których Herod importował do Jerozolimy właśnie w tym celu.

Przeciwnie do judeo-chrześcijańskich współczesnych kościołów, wcześni ojcowie Kościoła rozumieli to, że Herod był Idumejczykiem, a nie Judaitą:

Ale ponieważ tam przetrzymywano w archiwach genealogie Hebrajczyków, jak również tych, którzy mogli prześledzić swoje pochodzenie aż do prozelitów, takich jak Achior z Amonitów i Ruth z Moabitów, i do tych, którzy mieszali się z Izraelitami i z nimi wyszli z Egiptu, Herod, [przeczytajcie to bardzo uważnie:] ponieważ izraelickie pochodzenie nie przyniosło mu żadnych korzyści, i ponieważ miał świadomość własnego nędznego pochodzenia [był edomickim Żydem – Eli], spalił wszystkie zapisy genealogiczne, myśląc iż będzie mógł jawić się jako szlachetnie urodzony, jeśli nikt nie będzie mógł, na podstawie rejestrów publicznych, prześledzić jego pochodzenia do patriarchów czy prozelitów i z nimi się mieszających, których nazywano Georae – “Nicene and Post-Nicene Fathers” [Ojcowie nicejscy i po-nicejscy], Ser. II, t. I, Euzebiusz: Church History; Life of Constantine, Oration in Praise of Constantine, cyt. “Epistle to Aristides” [List do Arystydesa] Juliusz Afrykański.

Wyraz  ‘Georae‘ odnosi się do osób mieszanej rasy. Takim ludziom nigdy nie pozwalano na zajmowanie stanowiska kapłana, nie mówiąc o najwyższym kapłanie.

Faktem jest, że wszyscy badacze Biblii bardzo dobrze wiedzą o tym, że Herod był nie-izraelickim Idumejczykiem, ale żaden z nich nie pokaże znaczenia tego faktu, bo dla Żydów jest to bardzo niewygodny fakt by się z nim zmierzyć czy do niego przyznać. Jak możliwe jest to żeby Idumejczyk został “królem” Judy? Fakt jest taki, że wejście Heroda na tron było zamachem, sygnalizował zdradę Prawdziwego Izraela, zainscenizowanym przez wrogi naród, Edomitów i Kananejczyków z Idumei!!! W żaden sposób nie był przejściem dynastycznym od jednego judejskiego króla do następnego.Przyglądając się tym szczegółom historycznym, wszystkim tym samym historykom nie udaje się przekazać faktu, że naród Judy poniósł druzgocącą klęskę polityczną. Było to faktycznie obalenie, a nie kontynuacja dynastii. Rabini judaizmu nie chcą byście dowiedzieli się, że kapłaństwo sponsorował uzurpator Herod, i miał z nim sojusz. Oni chcą byście wierzyli, że judaizm jest legalnym spadkobiercą nauk Mojżesza. Chcą również byście wierzyli, że mieszanie ras było akceptowaną praktyką wśród Judaitów zanim na scenie pojawili się faryzeusze. Kiedy pozna się fakty historyczne, łatwo jest zobaczyć, że herodyjscy faryzeusze byli hochsztaplerami z innego kraju, którzy udawali, że są legalnymi kapłanami Judy. Potwierdzają to wszystkie cztery Ewangelie; ale chrześcijanie nie czytają Biblii, ani nie interesują się historią biblijną,dlatego nie znają tych rzeczy. Z powodu braku prawdy duchowej wierzą w żydowskie bajki.

“Naród mój ginie z powodu braku nauki”  [wiedzy] – Oz 4:6.

Z pewnością w czasach Jezusa Chrystusa niektórzy z faryzeuszy byli Judejczykami, ale większość z nich była zdrajcami, plastusiami (szabezgojami) Heroda. Szabezgojem jest nie-Żyd, który wykonuje brudną pracę dla Żydów.

Dlatego tak często zadawane pytanie: “Kim są PRAWDZIWI Żydzi” jest fałszywym pytaniem. Powinniśmy postawić takie pytanie: “Kim są PRAWDZIWI Judajczycy?” Albo jeszcze lepiej: “Kim są PRAWDZIWI Judaici?” Prawdziwymi Judaitami są potomkowie krwi z plemienia Judy. Nikt inny. A skoro Żydzi NIE są potomkami krwi z plemienia Judy, prawdziwi Żydzi zawsze byli plemieniem pasożytów, którzy oszukiwali świat swoimi kłamstwami przez 2000 lat.  Ale ponieważ niemożliwe jest oszukać WYBRAŃCA, nie jesteśmy oszukiwani; i wzywamy Żydów by udowodnili swoje izraelickie pochodzenie. MY kaukascy Izraelici możemy udowodnić swoje pochodzenie rozproszeniem, ale Żydzi nie mogą udowodnić swojego pochodzenia od Izraela. I taka jest prawda. Wiemy o tym my i wiedza o tym oni. I wiemy również, że Jahwe jest po naszej stronie. powiedział nam, że On zachowa swoją resztkę, i że Królestwo Jezusa, po ustanowieniu, nie będzie miało końca. Ani nie będzie w nim żadnych Kananejczyków (Za 14:21).

Nam Jahwe obiecał życie wieczne; a idumejskim oszustom Jahwe obiecuje spustoszenie, nawet całkowite zniszczenie, za ich zbrodnie przeciwko Prawdziwemu Izraelowi (Księga Abdiasza). My chrześcijańscy Izraelici wiemy kim jesteśmy; i to dlatego Żydzi boją się Pisma, jak zbrodniarz który ma zostać ujawniony. Nadszedł czas by reszta chrześcijańskiego świata uświadomiła sobie tę farsę.

Do czasów Chrystusa ci faryzeusze byli głównie idumejska sektą o babilońskich / kananejskich tradycjach. W tym kluczowym okresie oni zastąpili i uszczuplili lewickie kapłaństwo, które było kapłaństwem judeiskim, NIE żydowskim. Udając że przyjmują pewne tradycje Mojżeszowe, edomiccy faryzeusze stworzyli hybrydową babilońską / mojżeszową religię znaną jako judaizm, religię która, odwrotnie do Prawa Mojżeszowego, zawsze głosiła mieszanie ras. Oni za cenę nawrócą każdego. Jaszua mówi o tym w ten sposób:

“Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami” – Mt 23:15.

W czasach Chrystusa lud Judei był społecznością wielokulturową, mocno między sobą podzieloną. Edomici trzymali się herodowców, a Judaici prawdziwych potomków domu Dawida i Judy. Wielu z ludzi Judy, którzy nie wiedzieli o zdradzie Edomitów, mieli mieszane uczucia o faryzeuszach, ale rząd Heroda promował te sektę jako religię państwową, dlatego niewiele sekt miało większą władzę religijną niż faryzeusze. (Niestety, Żydzi znowu dokonali takiego samego ZAMACHU religijnego dzisiaj. Na skutek syjonistycznej infiltracji w naszych szkołach, rządzie i seminariach, chrześcijaństwo stopniowo nawróciło się na “judeo-chrześcijaństwo”, które jest niczym innym niż judaizmem z chrześcijańskimi etykietkami; ale nowocześni chrześcijanie nie mogą tego dostrzec, gdyż zmiana następowała tak powoli, przez ostatnie 150 lat – takimi wydarzeniami jak usunięcie apokryfów z Biblii króla Jakuba, tłumieniem historii okresu międzynarodowego, i wprowadzeniem Biblii Scofielda – że nie maja pojęcia o tym, iż już się wydarzył religijny zamach stanu.) Kiedy będziecie dokładnie czytać Ewangelie i Listy, zobaczycie żefaryzeusze uważani byli przez Jezusa i apostołów za najgorszych ludzi w Judei. Jeśli jesteście chrześcijanami i tego nie wiecie, to dlatego, że judeo-chrześcijański mistrz ambony ukrywał przed wami tę informację. Istotnie współczesne chrześcijaństwo stało się niczym więcej niż inforeklamą dla judaizmu i syjonizmu. Jezus Chrystus nigdy nie powiedział i dobrego słowa; i to uczucie było wzajemne!!!

Zniszczenie świątyni i rozproszenie edomickich Żydów

Poniżej rabiniczne źródła na temat powstania judaizmu i zniszczenia światyni:

Zalążki judaizmu ortodoksyjnego

Co się działo z faryzeuszami? Liderem grupy w latach 66-70 był Johann ben Zakkai. Również on widział, że zniszczenie Jerozolimy było bliskie, i uciekł wraz z licznymi uczniami. Ukrył się w trumnie i wyniesli go z Jerozolimy by wyprawić mu “pogrzeb”. Wtedy Rzymianie pozwalali na odejście Żydom, ale nie chcieli tego zeloci bo chcieli od nich pomocy w walce, więc Johann zaplanował ten podstęp. Po opuszczeniu Jerozolimy, udał się do gubernatora Wespazjana. Jak mówi historia, zwrócił się do Wespazjana :cesarzu”, i zanim Wespazjan zdążył go poprawić, wszedł posłaniec i powiedział, że cesarz zmarł. i Wespazjan był nowym cesarzem (jest to bardzo skrócona wersja). Johann zdobył łaski Wespazjana i pozwolono mu by poszedł do Jawne na wybrzeżu i zorganizować tam szkołę Tory.

Do  70 AD było tam wielu Żydów i mogli pozwolić sobie na luksus różnych sekt i poglądów. Poprzez duże zmniejszenie ich liczebności i zniszczenie świątyni, Johann czuł, że po to by przetrwał judaizm, musieli się zjednoczyć (czy możemy się z tego nauczyć?). Czuli że musieli rozpocząć kodyfikację tradycji werbalnych [Te tradycje werbalne są bezpośrednim pogwałceniem Pwt 4:1-2 – Eli] i uzgodnić teologie i doktryny. To zajęło wiele lat i było wiele sporów, gdyż wśród faryzeuszy było wiele opinii. Największy spór był między Gamilielem II i rabinem Akiwa na początku II wieku. Według Gamileiela II faryzeizm wymagał drobnych reform, a według Akiwy konieczne było stworzenie nowego systemu, dającego całą władzę i autorytet rabinom. Wprowadził doktrynę, że prawo werbalne powstało w tym samym czasie jak Tora, i że Mojżesz, Dawid itd. byli rabinami. Wygrał z Gamilielem II w bitwie, która była bardzonieprzyjemna i oszukańcza po obu stronach.

Pod przywództwem Akiwy w końcu zarządzili, że rabini mogli zmienić Tore jeśli było to konieczne, i że większość rabinów (wszyscy kumple Akiwy) nawet mogli zastępować Bat Kol (głos Boga). . . Zrobili nowe greckie tłumaczenie Tanach by zastąpić Septuagintę i nowe aramejskie, oba bardziej odpowiadały teologii Akiwy. nie mogli zmienić hebrajskiej wersji, ale ich komentarze w prawie werbalnym o Tanach stały się głównym autorytetem. Mogli odrzucić orzeczenia każdego rabina, które im się nie podobały. Z tego wszystkiego powstał współczesny judaizm ortodoksyjny. (To dlatego obecnie potrzebujemy poświęconej grupy mesjanistycznych rabinów praktykujących Torę by walczyli z halachą Bez halacha będziemy mieć konfuzję , a ortodoksyjna halacha, zdaniem wielu rabinów, ma zbyte wiele problemów.)  [Jakby ta ogromna sterta słownych ekskrementów i oszustwa (Talmud) mogła być może być zreformowana!!! – Eli]

Żeby podsumować, faryzeusze byli w Jawne, a nazarejczycy w Pella. Wcześniejszą schizmą był spór wewnętrzny  [Nieprawda!!! Nazarejczycy byli Judaitami, który w sposób naturalny wyznawali Mesjasza, gdyż On był ich spowinowaconym zbawicielem. Żydzi nienawidzili Mesjasza, bo byli Edomitami (Jan 7:35; 8:33-44). To jest WIELKIE KŁAMSTWO, które rabini musieli utrzymać za wszelką cenę! Nie było w tym NIC WEWNĘTRZNEGO. Była to tocząca się WAŚŃ RODOWA miedzy Prawdziwymi Jaudaitami i kananejskimi uzurpatorami! – Eli] Teraz ona narastała i nieunikniony był całkowity rozłam. Rabini Akiwy zaczęli wprowadzać wiele nowych orzeczeń i teologii. [Tak! Żydzi zakonserwowali „wyrocznie Boga”, tak? JA TAK NIE MYŚLĘ! – Eli.] Było to częściowo konieczne, żebyście mieli judaizm bez swiątyni I krwawych ofiar. Zanim zniszczono świątynię  dominowała faryzejska szkoła Szammai (z którą Jeszua prowadził główne spory). W Jawne zdecydowali, że od tej pory dominować będzie szkoła Hillel. Modlitwy i akty żalu zastąpiły ofiary. Nie wszystkie ich zarządzenia były złe. Mieli trudne zadanie i trwały walki o władzę i wiele decyzji było problematycznych – “The Nazarenes” [Nazarejczycy] Moshe ben Shaul. Źródło:http://www.yashanet.com/library/temple/nazarenes.htm

Dzięki temu historycznemu oszustwu, cały świat jest pod CAŁKOWICIE FAŁSZYWYM WRAŻENIEM, że judaizm opiera się na naukach Mojżesza. Oczywiście Żydzi umyślnie przekazują to wrażenie Gojom. Ale ich własne pisma – które NIE SĄ pokazywane publicznie – deklarują wręcz przeciwnie. Moshe ben Shaul powiedział, że judaizm wymyślili faryzeusze. Totalnie zgadza się z tym Universal Jewish Encyclopedia:

“Współczesna religia żydowska śledzi swoje pochodzenie, nieprzerwanie, przez wszystkie stulecia, DO FARYZEUSZY. Ich główne idee i metody wyrażały się w literaturze o ogromnym zasięgu, z której bardzo wiele nadal istnieje. TALMUD jest największym i najważniejszym członkiem tej literatury” – t. VIII, s. 474 (1942).

W czasopiśmie Look z 17.06.1952 roku opublikowano artykuł zatytułowany “Kto jest Żydem?” autorstwa rabina Morrisa N Kertzera. W nim rabin ocenił znaczenie Talmudu dla współczesnego judaizmu:

“Talmud składa się z 63 ksiąg prawnych, etycznych i historycznych pism starożytnych rabinów. Zredagowano go wieki po narodzeniu Jezusa. Jest to kompendium prawa i wiedzy. JEST TO KODEKS PRAWNY, KTÓRY TWORZY PODSTAWĘ ŻYDOWSKIEGO PRAWA RELIGIJNEGO I PODRĘCZNIK DO KSZTAŁCENIA RABINÓW”.

Jeśli przeczytaliście Nowy Testament, pamiętajcie, iż ci faryzeusze stworzyli WŁASNĄ RELIGIĘ. Często słyszymy, że ta NOWA RELIGIA, JUDAIZM, jest taka sama jak religia Mojżesza, to jest absolutna bzdura. To chrześcijaństwo jest prawowitym spadkobiercą Starego Testamentu. Judaizm to oszust, nie mający żadnego prawa do nauk Starego Testamentu.

“Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości” – Mt 23:27-28.

Oni są kłamcami i obłudnikami, którzy udają, że są święci! Jeśli chodzi o Mojżesza, Jezus powiedział do tych faryzeuszy: “Gdybyście jednak uwierzyli Mojżeszowi, to byście i Mnie uwierzyli” – J 5:46.

Oczywiście nie wierzyli Mu. oni ZABILI Go, bo Mesjasz stanowił zagrożenie dla ich bezprawnego “świadectwa”. (J 7:35)

Mając tę historyczna informacje, teraz możemy dokończyć genealogię potomków Kaina w Judei. Wiedząc o tym, że kult faryzeuszy był idumejska twierdzą w czasach Jaszua Mesjasza, oto ich drzewo genealogiczne:

Kain

Kenici

Kananejczycy

Edomici

Idumejczycy

Faryzeusze

Rabini

Żydzi.

Geneza określenia “sefardyjski”

Do tej pory zajmowaliśmy się wyłącznie jedną grupą żydowskiego narodu, grupą sefardyjską. Jest to nazwa wybrana przez rozproszonych Żydów po wypędzeniu ich z Judei przez Rzymian. Ci sefardyjscy Żydzi, chociaż całkowicie nie spokrewnieni z Prawdziwym Izraelem i Prawdziwą Judą, przynajmniej maja historię zamieszkania obok biblijnych Izraelitów. Nazwa “sefardyjski” faktycznie pochodzi od hebrajskiego “Sepharvaim”, odnoszącego się do plemienia kananejskiego, które mieszkało w dalekiej południowo-wschodniej Idumei, koło Babilonu. II Księga Królów 17:24-41 mówi, że po usunięciu z Samarii Izraelitów z domu Izraela, Asyryjczycy importowali Sepharvaim by zamieszkali na opuszczonym terenie. Tekst mówi również, że ci Sepharvaim później zaczęli praktykować “prawo Mojżesza”. Ale oni NIE byli Izraelitami. Byli Kananejczykami, więc to było pierwszym przypadkiem historycznym kiedy nieizraelicki lud zaczął praktykować NASZĄ RELIGIĘ. To oni są oryginalnymi Żydami sefardyjskimi! A zatem idea przyjęcia religii innego ludu zaczęła się w tamtym czasie; ale ci ludzie NIE byli Izraelitami. Byli Edomitami. Żydzi sefardyjscy nazwani są po tych Babilończykach! To jest także dlaczego ich “święta” księga nazywa się TALMUDEM BABILOŃSKIM.

Poniżej dobre podsumowanie pochodzenia Żydów sefardyjskich:

Wśród ludu znanego jako Żydzi sefardyjscy, “Żydzi hiszpańscy”, jest mieszanka tych ludów, którzy również pochodzili od Kananejczyków (skolonizowali Kartaginę). Po wcieleniu ich przez Rzym, przyjęli nazwę Sepharvaim lub Sephardim i stanowią około 5% współczesnej populacji Żydów. Sefardyjscy Żydzi posługują się językiem latino, mieszanką hiszpańskiego i hebrajskiego. Wyemigrowali na zachód przez Egipt, potem na północ do Hiszpanii wcześniej z Jahud i Samarii, podczas i po zniszczeniu Jerozolimy przez Rzymian w roku 70 pChr. Migracja ta stała się znana pod nazwą “żydowskiej diaspory”. Obecnie sefardyjscy Żydzi nadal używają przyjętej nazwy Sephardim. Osiedlili się w Hiszpanii, Portugalii i na wschodnim wybrzeżu M Śródziemnego, we Włoszech, na Bałkanach, w Salonikach i Macedonii, i ostatecznie we Francji, w Anglii i Europie zachodniej.

W przeciwieństwie do Żydów Ashkenazi (którzy nigdy nie postawili stopy w Południowym Królestwie Jahud), Sepharviam Yahudain pochodzili z Jahud i w czasach Mesjasza znani byli pod nazwą Samarytan, gdyż większość ich mieszkała w Samarii, terenu z którego usunięto Północne Królestwo Izraela w wyniku podboju przez asyryjskiego króla Salmanasara V. W czasach Mesjasza dwunastu apostołom wydano instrukcje nie wkraczania do miast Samarytan, Mt 10:5. Chociaż wielu Prawdziwych Izraelitów pochodzenia plemiennego żyjących w Samarii otrzymało świadectwo Jaszua i przekaz o zbawieniu od apostołów (Dz 1:8). Niektórzy Samarytanie mieszanej krwi dzięki naukom apostołów także przeszli na wiarę chrześcijańską (Dz 8:4-25).

Żydzi Sephardim lub Sepharviam (nieważna pisownia) nie mają w sobie hebrajskiej izraelickiej krwi; oni nie należą do plemiemia Yahudy, mimo że jako mieszkańcy nazywali się Yahudain, czyli osoby żyjące na ziemi oryginalnie zamieszkałej przez Yahud i Izrael. Pochodzą z mieszanych rodów  Edom / Ezaw / Kaana. Żydzi sefardyjscy, tak jak aszkenazyjscy Żydzi chazarscy, nie są ludem semickim. Wyraz Sephardim nie jest hebrajskim odnoszącym się do Hiszpanii, chociaż określenie to ‘kojarzono’ z Hiszpanią, bo wielu sefardyjskich Żydów tworzyło w Hiszpanii grupę jako naród – źródło:http://assemblyoftrueisrael.com/TruthPage/the_word_jew.html

Tym obszernym badaniem historii Starego Testamentu, historii międzytestamentalnej, i historii Nowego testamentu, pokazaliśmy że w Biblii występuje ród Kenitów; ale musicie wiedzieć, że ten temat stanowi część Biblii, zanim będziecie mogli znaleźć związane z tym tematem wersety. Ale to stanowi tylko część historii. Zajmowaliśmy się kwestią edomickich Żydów. Teraz zajmiemy się sprawą Żydów aszkenazyjskich.

Chazarowie

W 740 AD na północ od  Palestyny miało miejsce jedno z jajdziwniejszych wydarzeń w historii. Józef, król (bułan) królestwa Chazarii, żeby ratować swoje królestwo przed atakami na dwóch frontach, musiał podjąć polityczną decyzję. Chrześcijańska Rosja atakował z pólnocy, a muzułmanie zagrażali atakiem z południa. Chazaria miała dobre położennie wzdłuż szlaku handlowego między Europą i Wschodem, dlatego Józef Bułan zamierzał zachować swoje królestwo.

Musiał również ucywilizować swój niezdyscyplinowany lud, a byli to zasadniczo dzikusi mieszkający na południowo-wschodnich stepach Rosji, graniczących z zachodnią Azja. W tym celu przeprowadził rozmowę z chrześcijańskim kapłanem, żydowskim rabinem i muzułmańskim kapłanem. Być może żeby nie antagonizować sąsiednich ludów chrzescijańskich i muzułmańskich (“Jeśli będę faworyzował jeden, drugi stanie się moim wrogiem”), wybrał judaizm jako nową religię państwową. Dzięki tej decyzji, żydowska populacja planety zwiększyła się 10-krotnie, gdyż było 10 razy więcej Chazarów w Chazarii niż sefardyjskich Żydów w reszcie świata.

Ale ta decyzja była czymś więcej, bo faktem jest, iż wielu Edomitów i Hetytów migrowało do Chazarii, począwszy od czasów rzymskiej inwazji na Jerozolimę przez Tytusa w 70 AD. W 740 AD kraina Hetytów znana była jako Azja Mniejsza. Obecnie jest to teren Turcji. Tak więc zasadniczo Turcy są częścią starego królestwa Hetytów, w które wżenił się Ezaw. Ale zabrał swoje hetyckie zony i przeniósł się na górę Seir, która w końcu stała się znana pod nazwą Idumea.

Jak  mówią praktycznie wszyscy badacze tego tematu, król Józef mógł przesledzić pochodzenie swojego ludu do Togarma, syna Aszkenaz, syna Jafeta. Wyraz “Turk” jest skrótem wyrazu “Togarma”. Dlatego lud chazarski jest mieszanką hebrajskiego Jafeta, Hetytów i Edomitów, oraz w dużej części wrzuconej krwi Mongołów, gdyż Mongołowie mieli liczne starcia z Chazarami, i między tymi dwiema grupammi nastapiła znaczna asymilacja.

Takie jest drzewo genealogiczne tzw. ŻYDÓW ASZKENAZYJSKICH, którzy obecnie stanowią do 95% światowej populacji zydowskiej. Z wyjątkiem jakiegoś szczepu Edomitów, którzy migrowali do Chazarii z Idumei, ten chazarski naród NIE MIAŁ ABSOLUTNIE ŻADNYCH KONTAKTÓW ANI Z IZRAELEM, ANI JUDĄ. I dlatego nazywanie się przez nich “Semitami” jest oczywistym absurdem.

Poniżej kilka cytatów pochodzących od historyków i z encyklopedii, które pokazują NIESEMICKIE POCHODZENIE aszkenazyjskich Żydów:

“Jest bardzo prawdopodobne, że większość przodków Żydów w ogóle nigdy nie mieszkała w Palestynie, co potwierdza siłę historycznego domagania się nad faktem” – “Outline of History” [Zarys historii], H G Wells.

“Chazarowie, lud południowo-rosyjski pochodzenia tureckiego [Turkic], którzy u szczytu swojej potęgi (VIII-X wiek) rządzili imperium do którego należał Krym. . . Chazarska rodzina królewska i arystokracja przeszła na judaizm za panowania króla Bułana (768-809 AD) i odtąd judaizm uwazany był za religię państwową. . .” – “The Cadillac Modern Encyclipedia” s. 822

“Chazarowie stanowili etniczną grupę należącą do ludów tureckich [Turkish], którzy pod konniec II wieku ery chrzescijańskiej zamieszkiwali rejon miedzy Kaukazem i dolną Wołgą i Donem. . . Na poczatku VIII wieku więzy dynastyczne wiązały Chazarów bliżej z Konstantynopolem. . . kiedy cesarz bizantyjski Leon, Isaurian, prześladował Żydów w 723 AD, wielu Żydów znalazło schronienie w królestwwie chazarskim, a ich wpływ był tak duzy, że w połowie VIII wieku król Chazarów i wielu należących do szlachty przyjęli wiarę żydowską” – “New Catholic Encyclopedia”, t. VIII, s. 173.

“Ogromna większość wpółczesnych Żydów są Semitami tylko w mowie” – E Raymond Capt, “Missing Links Discovered in Assyrian Tablets” [Brakujące ogniwa odkryte na asyryjskich tablicach], s. 93.

“. . . to oznaczałoby, że ich przodkowie przybyli nie z Jordanu lecz z Wołgi; nie z Kanaany ale z Kaukazu, kiedyś uwazanego za kolebkę aryjskiej rasy; oraz że POD WZGLĘDEM GENETYCZNYM SĄ BARDZIEJ SPOKREWNIENI Z PLEMIONAMI HUN, UIGUR I MAGYAR, NIŻ  Z RODEM ABRAHAMA, IZAAKA, I JAKUBA. . .”  – prof. A N Poliak, Tel Aviv University.

“I nie podnosząc wrzawy, ‘antysemityzm’, módlcie się co się stanie z ruchem syjonistycznym? Chazarska konwersja nie była wyjątkowa. . . Kto może powiedzieć na pewno, że wielu chrzescijańskich czytelników tej ksiązki może nie mieć faktycznie lepszego powodu, czego nie chca zrobić, by udać się z powrotem do ‘ojczyzny’ do Palestyny, niż Hannah Semmer, Menachem Begin czy Golda Meir?” – Alfred Lilienthal “The Zionist Connection II” [Syjonistyczny łącznik II] s. 759.

Teraz już wiecie jak śmieszne jest by ktoś z Żydów nzywał siebie “Semitą”. Ani Edomici, ni Chazarowie są z pochodzenia Semitami. Zydzi są w 100% oszustami.  Nazywanie się “Semitami” jest tylko częścią ich religjnej i historycznej szarady, jak bibllijny “Izrael”. Wprost przeciwnie, pokazałem, że ci ludzie faktycznie są  I ZAWSZE BYLI, najgorszymi wrogami JAKICH KIEDYKOLWIEK MIAŁ IZRAEL. A ich wcielanie się w nas pozwoliło im ogłupić cały swiat (Ap 12:9) by stworzyć iluzję, iż to oni są “wybranym przez Boga narodem”.

Biorąc pod uwagęstarozytność tej WIELKIEJ PERSONIFIKACJI, i finezyjność z jaką dokonał tego naród zydowski, pod dyrekcją swoich diabelskich kapłanów, rabinów judaizmu, nie należy się dziwić temu, że przez nich ogłupiony został cały świat.

Ta farsa miała początek w rajskim ogrodzie:

“A wąż był BARDZIEJ PRZEBIEGŁY niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. . . wtedy rzekł wąż do niewiasty: “Na pewno nie umrzecie!” – Rdz 3:1-4.

Ten lud wężowy nadal oszukuje nas obecnie! Jeśli nie rozumiecie tego, że żydowski program mieszania ras jest po to by zniszczyć Białą Rasę, to nie rozumiecie Biblii, ani współczesnych wydarzeń, bo z pewnoscią, jeśli Biali nie będą się rozmnażać, TO Z PEWNOŚCIĄ WYMRZEMY!

Judeo-chrześcijanie, tak jak Ewa, są nadal oszukiwani; i to im się podoba. Szatan dał im tak wysokie fałszywe nadzieje, że oni nie wyobrażaja sobie żadnej innej rzeczywistości. Ale NADCHODZI BARDZO PRZYKRE OBJAWIENIE.

Dzięki RUCHOWI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ TOŻSAMOŚCI ta farsa rozpada się w szwach. Żydowskie kłamstwa i zdrada zaczynają ich straszyc, jak udowodnił to skandal Masdoffa; a ich krajowe i międzynarodowe zbrodnie sa ujawniane całemu światu, dzieki internetowi, którego nie udało im się jeszcze ocenzurować, zwłaszcza zbrodnie brutalnej IDF, które obracają przeciwko nim opinię całego świata.

Także upada ich światowa ekonomia lichwy; i walczą by utrzymać swoje syjonistyczne imperium. Począwszy od zamachu na Amerykę w 1913 roku, przejęciem naszej gospodarki poprzez ustanowienie Banku rezerw Federalnych, Edomitom udało się wykrwawić Amerykę z jej bogactwa; a nasza gospodarka jest teraz w kryzysie. ich chciwość zabiła gęś znoszącą złote jaja. Zrzucili z muru Humpty-Dumpty; i nie ma żadnego sklejania kawałków.

Oni odpowiedzialni sa za trwający kryzys światowy, co przepowiedziano w Ap 17-19, i nie będzie żadnej poprawy, bo oni totalnie osłabili produkcyjność amerykańskiej gospodarki, zagrażając całej zachodniej cywilizacji; i pozostaje tylko państwo opieki społecznej / wojny, finansowane pieniądzem umownym. Jak wszyscy powinniśmy wiedzieć, rząd nie wytwarza bogactwa; a judeo-bolszewicka tyrania (NWO) doprowadzi do jednej ostatecznej amerykańskiej rewolucji.

W czasie rewolucji amerykańskiej pokonalismy żydoskich bankierów. I pokonaliśmy ich ponownie w wojnie w 1812 roku. I pokonamy ich jeszcze raz, jak obiecał Jahwe, z Jego pomoca, w Dzień Sądu.

Żeby dokończyć nasze badanie genealogiczne żydowskiego narodu, mamy to drzewo od Kaina:

Kain

Kenici

Kananejczycy

Edomici

Ideumejczycy

Faryzeusze

Żydzi sefardyjscy

Żydzi aszkenazyjscy (Chazarowie).

Sąd nad Edomem

Nieliczni teolodzy dyskutowali kiedykolwiek Księgę Obadiasza, która przewiduje całkowitą destrukcję tych Edomitów. Jeśli masz “Concordance” [Skorowidz] Stronga, proponuję odszukać wszystkie przypadki w Biblii, kiedy mówi o Edomitach i Idumejczykach. Będziesz miał skarbnicę informacji o nich na zawołanie, ukrytą w Biblii. Ponieważ mistrzowie ambony nowoczesnej apostazji nawet nie poruszaja tego tematu, dowiesz się więcej o wrogach Prawdziwego Izraela, niż od tych wszystkich zwiedzionych pastorów razem. Będziesz dużo mądrzejszy od każdego z nich, bo rozumiesz Święte Słowo Boga, które oni bardzo mało rozumieją, tworząc własne, fałszywe tradycje.

Co ciekawe, sami Żydzi są dość defensywni w tym temacie. Kiedy naciskani, pójdą do wielkich skrajności, by twierdzić, że wyrok na Edomie już nastąpił! Wręcz przeciwnie! W Judei wydarzyło się tylko częściowe spełnienie, jak prorokował Paweł w Liście do Rzymian 16:20, zapowiadając atak Rzymu na Jerozolimę, spełniający po części Rdz 3:15. Ponieważ Rzymianie byli faktycznie Izraelitami od Zarah-Judah, ci Adamici zapłacili zaliczkę za Sąd w 70AD, zwiastujacy sąd ostateczny, który nadejdzie z Drugim Przyjściem tego samego Mesjasza, którego Żydzi odrzucają.

Prawdą jest – a gdzie jest judaizm tam  nie ma prawdy – że Sąd nad Edomitami jeszcze ma się odbyć. Jak przewidział Ezdreasz, nie odbędzie się aż w Wielkim Dniu Pana, w Dniu Sądu. Faktycznie wizja Ezdrasza jest dosyć specyficzna, gdyż to będzie znakiem czasu z taką pewnością jak narodziny Chrystusa naznaczyły przejście od pChr do AD.

Żydzi upierają się, że Edomici już zostali zniszczeni. Oczywiście mówia to nawet nie odnosząc się do żadnych dokumentów. Kiedykolwiek my nowoczesnych Żydów nazywamy Edomitami, to oni twierdzą iż Edomici wymarli lub zostali wyniszczeni dawno temu. Nie chcą by ujawniono, że ONI SAMI SĄ EDOMITAMI Z BIBLII. Żydzi bardzo dobrze wiedzą, że są Edomitami. Ale robią wszytsko co możliwe by ukryć ten fakt przed chrześcijanami.

W związku z tym chciałbym podzielić się ciekawą anegdotą. Pastor Ken Gregg z ruchu Utożsamiania się z Tennessee stał w kolejce w restauracji fast foodowej, i miał na sobie koszulkę z napisem na plecach: “Kim są ci Edomici, którzy ośmielaja się kwestionować rasę saksońską”. Był na niej rysunek aryjskiego wojownika wymachującego tarczą i mieczem. Przez przypadek w kolejce za nim stał Żyd. Kiedy pastor Gregg się obrócił, Żyd powiedział: “Jestem Żydem i nie podoba mi się napis na twojej koszulce”. Pastor Gregg zastanowił się przez chwilę i odpowiedział: “Więc PAN WIE ŻE JEST EDOMITĄ?” Gdyby Żydzi mogli się rumienić, ten Żyd by się zarumienił. Jego komentarz pokazał, że wiedział iż jest Edomita. Żydzi WIEDZĄ KIM NAPRAWDĘ SĄ. A tylko resztę świata, oprócz tych w ruchu Utożsamiania się, zaskakują ich oszustwa.

I rzekł do mnie: “Na początku, gdy ziemia została stworzona, zanim stanęły granice świata, czy zerwały się wichry, zanim zagrzmiało i zabłysło, czy fundamenty raju zostały położone, zanim widziano piękne kwiaty, czy ustanowiono ruchome siły, zanim zebrały się niezliczone rzesze aniołów, czy podniosło się powietrze, zanim nazwano rozmiar firmamentu, czy zanim nawet kominy w Syjonie były gorące, i zanim oczekiwano obecnych czasów, i zanim wymyślono tych którzy teraz grzeszą, zanim zostali przypieczętowani ci, którzy gromadzili wiarę do skarbca:  Wtedy rozważyłem te rzeczy, a wszystkie one zostały wykonane przeze mnie samego, i przez nikogo innego: przeze mnie również będą zakończone, a nie kogo innego. Wtedy odpowiedziałem i powiedziałem: “Jakie będzie oddzielenie jednego czasu od drugiego?  albo kiedy będzie koniec pierwszego i początkek tego po nim?”

I rzekł do mnie: “Od Abrahama do Izaaka, gdy z niego urodzili się Jakub i Ezaw, ręka Jakuba trzymała najpierw piętę Ezawa. Bo Ezaw jest końcem świata, a Jakub jest początkiem tego co po nim nastąpiło. Ręka człowieka jest między piętą i ręką, inne pytania, Ezdraszu, nie pytaj”. I odpowiedziałem wtedy i powiedziałem: “Panie, który wyznajesz regułę, jeśli znalazłem łaskę w oczach twoich, błagam cię, pokaż Twojemu słudze koniec Twoich znaków,  część których pokazałeś mi wczoraj w nocy”.  Więc on odpowiedział i rzekł do mnie: “Wstań na nogi, i usłysz potężnie brzmiący głos. I to będzie jakby to był wielki ruch; ale miejsce, gdzie ty stoisz nie będzie ruszone.  A zatem, gdy to powie nie bój się: bo słowo jest o końcu, a fundament ziemi jest zrozumiały. A dlaczego? ponieważ mowa o tych rzeczach drży i porusza: bo wie, że koniec tych rzeczy musi być zmieniony”. I to się stało, że gdy to usłyszałem, wstałem na nogi i słuchałem, i oto był głos który mówił, a dźwięk jego był jak szum wielu wód.

I rzekł: “Oto nadchodzą dni, które zaczną się zbliżać, a odwiedzę mieszkających na ziemi, i zrobię inkwizycję dla tych, którzy krzywdzili niesprawiedliwie ich nieprawością, i kiedy cierpienie Syjonu będzie spełnione; A gdy świat, który zacznie znikać się skończy, wtedy pokażę te znaki: księgi będą otwierane przed niebem, i ujrzą je wszyscy razem: i dzieci jednoroczne będą mówić ich głosami, i kobiety ciężarne będą rodzić przedwcześnie dzieci trzech lub czterech miesięcy, i będą żyć, i będą dorastały.

I nagle obsiane miejsca okażą się nieobsiane, pełne magazyny nagle staną się puste. I trąbka wyda dźwięk, który każdy człowiek usłyszy, nagle będą się bać. W tym czasie przyjaciele będą walczyć jeden z drugim jak wrogowie, ziemia będzie straszyć tych, którzy na niej mieszkają, strumyki się zatrzymają i przez trzy godziny nie będą płynąć. Każdy kto to przeżyje wszystko co powiedziałem ucieknie, i zobaczy moje zbawienie, i koniec waszego świata. A ludzie którzy zostaną przyjęci to zobaczą, którzy nie zaznali śmierci od urodzenia, a serce mieszkańców zostanie zmienione, i nabierze innego znaczenia. Bo zło zostanie ujawnione, a oszustwo przerwane” – 2 Ezdrasz 6:7-27.

Spełnienie proroctwa Izaaka

Kolejnym identyfikującym znakiem Edomitów i Kananejczyków jest to, że mieli być slugami Adamitów. O klątwie Kanana mówi Rdz 9:25-27. Potomkowie Kanana mieli słuzyc Szemowi i Jafetowi. Przypomnijmy sobie co Jahwe powiedział Rebece: “starszy bedzie służył młodszemu“. Ponieważ Edomici i Kananejczycy zasadniczo są z tej samej grupy plemion pod dwiema innymi nazwami, oba proroctwa się spełniły; i były prawdą przez tysiące lat.

Na przestrzeni dziejów, do czasów domu Rotszylda i ich ONZ, Żydzi służyli jakubowi-Izraelowi jako doradcy polityczni, lekarze, prawnicy, nauczyciele, bankierzy, artyści, ekonomiści itp. Oczywiście Żydzi zawsze czuli się urażonymi z powodu tej pozycji drugiej klasy. Od czasu Rdz 3:15, która mówi, że Kenici będą deptali nam po piętach, my Izraelici budowaliśmy kraj po kraju; a Żydzi NIGDY NIE ZBUDOWALI kraju. Żydzi zawsze wchodzili do NASZYCH krajów oferując “usługi” naszym ludziom.  “Starszy [Ezaw] będzie służył młodszemu [Jakub]“. Niestety, tymi “usługami” zwykle była lichwa. A żydowska lichwa zawsze prowadziła do zniszczenia narodów.

“Ezaw-Edom od dawna odgrywali rolę lichwiarza (“pożyczkodawca”) Jakuba, z korzyścią dla złych królów, którzy przejmoali ziemię, zostawiając nas lokatorów-farmerów i niewolników zarobkowych, aż powróci nasz Król osądzić wszystkich” – Dan Gentry, “The Children of Hell” [Dzieci piekła] lato 2009 “Facts For Action,” źródło: Christian Research, www.christianresearch.info

Do stworzenia ONZ i pseudo-Izraela, Żydzi (Ezaw-Edom) zawsze grali jako pomocnicy dla Prawdziwego Izraela.

Po tym kiedy Izaak pomyłkowo pobłogosławił Jakuba zamiast Ezawa, Ezaw poprosił o błogosławieństwo. Oto opis tego wydarzenia:

Gdy Ezaw usłyszał te słowa swojego ojca, podniósł głośny pełen goryczy lament, i rzekł do ojca: “Daj i mnie błogosławieństwo, mój ojcze!” Izaak powiedział: “Przyszedł podstępnie brat twój i zabrał twoje błogosławieństwo!” A wtedy Ezaw: “Nie darmo dano mu imię Jakub! Dwukrotnie mnie już podszedł: pozbawił mnie mego przywileju pierworodztwa, a teraz odebrał za mnie błogosławieństwo!” Izaak na te słowa odrzekł Ezawowi: “Skoro uczyniłem go twoim panem, wszystkich zaś jego krewnych – jego sługami, i zapewniłem mu obfitość zboża oraz moszczu, to cóż mogę dla ciebie uczynić, mój synu?” Lecz Ezaw rzekł do ojca: “Czyż miałbyś tylko jedno błogosławieństwo, mój ojcze? Pobłogosław także i mnie, ojcze mój!” I Ezaw rozpłakał się w głos. Na to Izaak taką dał mu odpowiedź: “Nie będzie żyzny kraj, w którym zamieszkasz, bo nie będzie tam rosy z nieba. Z miecza żyć będziesz i będziesz sługą twego brata! A gdy pragnienie wolności owładnie tobą, zrzucisz jego jarzmo z twej szyi” Rdz 27:34-40.

Takie jest proroctwo, które spełniło to bandyckie państwo. Ezaw uwolnił się od jarzma Jakuba; i w tym samym czasie rozpoczął się trudny okres dla Jakuba”. My nie mamy nic oprócz problemów od kiedy Wiek Syjonizmu rządził swiatem. Pnieważ Żydzi NIE SĄ Izraelem, niemożliwe jest spełnienie proroctwa o “ponownym zgromadzeniu się w Izraelu”.

Ostatnio edomiccy Żydzi stali ie nerwowi. Ich światowe imperium liichwy i intrygi politycznej niemal całkowicie kontroluje planetę. Faktycznie łamalo jarzmo Jakuba ze swoich karków. Stworzenie bandyckiego państwa izraela zwróciło im w posiadanie Jerozolimę; a świat chrzecijański nie ma pojęcia, że to proroctwo Edom spełnił.

Obecnie Żydzi dyktują nam warunki, kiedy Tajemniczy Babilon przejął wszystkie rządy świata, jedynie poza kilkoma wyjątkami takimi jak Iran. Poprzez infiltrację naszych narodów, Żydzi przejęli nasze rządy i instytucje religijne. Pwt 28:43-45 również wiele wyjaśnia. Mówiąc o Prawdziwym Izraelu, Jahwe przepowiedział:

“Obcy, mieszkający u ciebie, będzie się wynosił coraz wyżej, a ty będziesz zstępował coraz niżej. On ci będzie pożyczał, a ty jemu nie pożyczysz. On będzie na czele, a ty zostaniesz w tyle. Spadną na ciebie wszystkie te przekleństwa, będą cię ścigały i dosięgną cię, aż cię zniszczą, bo nie słuchałeś głosu Pana, Boga swego, by strzec nakazów i praw, które na ciebie nałożył“.

“Obcy” mieszkający u nas to perfidny edomicki Żyd. On nam pożyccza; my mu nie pożyczamy. Nasze narody są karane przez samego Jahwe z powodu naszego nieposłuszeństwa. Ponieważ my, jako kraj i jako naród, zapomnieliśmy jego prawa i szliśmy własnymi liberalnymi i pogańskimi drogami, idąc śladami dzieci piekła ku własnej destrukcji. Jahwe zniszczy tych z nas, którzy to zrobili; i tylko Prawdziwa Resztka przeżyje Dzień Sądu. On wyplenia niewierne owce, gdyż one odmawiają posłuszeństwa Jego prawom. Nic nie jest wyraźniejsze czy prostsze do zrozumienia.

Świadectwo Henocha

Księga Henocha ma dużo do powiedzenia o tych, którzy nazywa się złymi i bezbożnymi, którzy będą żyć jako ostatnie pokolenie prze sądem ostatecznym.

Henoch 1:1-2:

Błogosławieństwo Henocha, którym pobłogosławił wybranych i sprawiedliwych obecnych w dniu ucisku, podczas którego wszyscy źli i niegodziwi zostaną usunięci. Henoch, człowiek błogosławiony i sprawiedliwy, któremu Pan otworzył oczy i obdarzył świętym widzeniem w niebiosach, zabrał głos i powiedział “[To, co] pokalali mi aniołowie! Usłyszałem od nich wszystko i zrozumiałem to, co zobaczyłem, choć przeznaczone to jest nie temu pokoleniu, lecz pokoleniom dalekim, które dopiero nadejdą” [Jesteśmy pokoleniem, które odnalazło teksty w grotach M Martwego, przyp M G / źródło:http://www.revelationbible.pl/henocha/1henocha%20.html]

Jahwe pokazał Henochowi niezwykle szczegółową wizję ostatniego pokolenia ludzi, którzy będą mieszkać na ziemi. Częścią tej wizji jest bardzo wyraźny obraz tych, którzy będą prześladować prawdziwe dzieci Jahwe. Henoch przepowiedział także, że w ostatnich dniach wydarzy się wielkie oszustwo:

Henoch 104: 10-11:

I teraz znam te tajemnicę, że grzesznicy zmienią się i na wiele sposobów wypaczą słowa prawości, ibędą wypowiadać złe słowa, i kłamać, i stosować wielkie oszustwa, i pisać księgi [Talmud] dotyczące ich słów.

Skoro Henoch wyraźnie powiedział, iż jego słowa pisane były dla ostatniego pokolenia wierzących w Jahwe, możemy sie spodziewać, ze w tym pokoleniu będą praktykowane “wielkie oszustwa” na wierzących. Nie ma wiekszego oszustwa niż kłamstwo. że ten szatański ród Kaina, przez kananejczyków i Edomitów i do współczesnych Żydów, są prawdziwymi potomkami Abrahama, Izaaka i Jakuba! Nigdy nie powiedziano wiekszego kłamstwa rasie Adama, anglosaskiej rasie, Białej Rasie. To kłamstwo wymyślono i uwieczniono dzięki absolutnej żydowksiej kontroli mediów, edukacji, Hollywood, politykom i rządowi, akademii, wydawnictwom i nieogranicznemu wsparciu finansowemu poprzez żydwska kontrolę bankowości na świecie. Jeśli to kłamstwo nie kwalifikuje się na “wielkie oszustwo”, to nie kwalifikuje się żadne kłamstwo! Zobaczmy co jeszcze miał do powiedzenia Henoch odnośnie tych złych i bezbożnych stworów, którzy udają iż są “Izraelem”.

W rozdziale 94 Henoch omawia tych złych i bezbożnych grzeszników, którzy nie praktykują oszustwa, ale budują swoje bogactwo na fundamencie oszustwa:

Henoch 94:6-7:

“Biada tym, którzy buduja nieprawość i opresję, i jako fundament kładą kłamstwo; bo oni nagle zostana obaleni, i nie zaznaja spokoju. Biada tym, którzy swoje domy budują z grzechu; bo wszystkie ich fundamenty zostaną obalone, i zginą od miecza. A ci którzy nabywają złoto i srebro wyrokiem nagle wymrą“.

Obecnie całym “fundamentem” żydowskiej tożsamości jest to, że to oni są “wybranym” przez Boga narodem. Tym fałszywym założeniem ogłupili świat, po to by pozwolił im przejąć kontrolę niemal nad wszystkim co wymaga kontroli. To tą fałszywą obietnicą ukradli ziemię Palestyny w roku 1948. jest oczywiste, że Żydzi rządzą szlachetnymi metalami na całym świecie. Dom Rotszylda kontroluje światową cen złota i ma całkowita kontrole nad metalami szlachetnymi, jak również kopalniami złota. Całe to ogromne bogactwo i wpływy zbudowano na fałszywym fundamencie oszustwa i skradzionej tożsamości pawdziwych dzieci Jahwe, rasy anglosaskiej. Żydzi zapłacą za ten grzech nagłą destrukcją i wiecznym wyrokiem po powrocie Jahwe, kiedy wróci by ustanowić swoje wieczne królestwo na ziemi.

Spójrzmy na pewne wyraźne znaki na tych, których Henoch opisuje jako złych i bezbożnych:

Henoch 22:3-8:

“Wtedy Rafael odpowiedział, jeden ze świętych aniołów, który był ze mną, i rzekł do mnie: ‘Te puste miejsca zostały stworzone w tym celu, żeby w nich gromadziły się duchy zmarłych dusz, żeby gromadziły się tam wszystkie dusze dzieci ludzi. I te miejsca są po to by przyjmowały ich do dnia ich sądu i do ich wyznaczonego terminu, aż wielki na nich wyrok (nadejdzie)‘. Widziałem (ducha) zmarłego człowieka składającego pozew, a jego głos poszedł do nieba i złożył prośbę. I zapytałem anioła Rafaela, który był ze mną, i rzekłem do niego: ‘Ten duch składa prośbę, kim on jest, którego głos idzie i składa prośbę w niebie?’ A on odpowiedział mi, mówiąc: ‘To jest duch, który wyszedł z Abla, którego zabił jego brat Kain, i składa ten prośbę przeciwko niemu, aż jego ród zostanie zniszczony z powierzchni ziemi, i jego ród zostanie wymazany  spośród rodów ludzi“.

Wersety te są bardzo ważne, gdyż korzenie współczesnych Żydów można prześledzić do ich oryginalnego przodka, Kaina. Tutaj mamy wgląd w tę  prawą część Szeolu, i widzimy że Abel, którego sprawiedliwym nazwał Jaszua Mesjasz w Mt 23:25, nieustannie woła do Jahwe by zniszczył z ziemi ród Kaina i wymazał spośród ludzi. Jak ważne jest to, że Abel modli się nie o sąd nad samym Kainem, ale nad wszystkimi jego potomkami! Niewątpliwie Abel wiedział o szatańskim pochodzeniu Kaina w wyniku stosunku seksualnego węża z Ewą w Raju. Skoro pochodzenie Żydów można historycznie przesledzić do Kaina, to jest to w ogromnej sprzeczności z ich twierdzeniem, iż są “świetym narodem”, i faktem, że prawy duch, Abel, modli się o to by ich “ród” został zniszczony z powierzchni ziemi! Im wnikliwiej patrzymy w świete słowo, tym wyraźniejszy staje się fakt, że Żydzi narzucili na anglosaską rasę największe oszustwo jakie kiedykolwiek widział świat! Jak mówi I Jan 3:12:

“Nie tak, jak Kain, który pochodził od Złego i zabił swego brata. A dlaczego go zabił? Ponieważ czyny jego były złe, brata zaś sprawiedliwe”.

Jest to tak jasne, że Abel, wraz z milionami naszych drogich zamordowanych z nim braci w Szeol, modli się nawet dzisiaj by ten sam szatański “ród” Kaina, współcześni Żydzi, zostali wymazani spośród rodów “ludzi”, rasy anglosaskiej, naszej rasy. Przypowieść o pszenicy i kąkolu w Mt 13 mówi o zbliżającej się odpowiedzi na trwające od tysiącleci modlitwy Abla o wyrok na ten szatański ród.

Henoch ma więcej do powiedzenia w sprawie identyfikacji złych i bezbożnych w końcowym wieku, co będzie widoczne w powrocie Jahwe na ziemię. Zbadajmy te wersety i zobaczmy na kogo wskazują:

Henoch 46:7-8:

I są to ci, którzy oceniają gwiazdy na niebie, i podnoszą ręce przeciw Najwyższemu i stąpają po ziemi i mieszkają na niej. I wszystkie ich uczynki manifestują nieprawości, a ich władza polega na ich bogactwie, a ich wiara jest w bogów, których zrobili własnymi rękami, a oni zaprzeczają imieniu Pana Duchów (Jahwe), i oni prześladują domy Jego zgromadzeń, i wiernych, którzy wyznają imię Pana Duchów.

W tym ostatnim pokoleniu jest tylko jedna grupa ludzi, którą można zidentyfikować jako tych, którzymają władzę polegającą na ich bogactwie, zaprzeczają imieniu Jahwe, i przesladują domy Jego zgromadzeń, tą grupą są współcześni Żydzi! To nie muzułmanie czy buddyści. To nie al.-kaida! To nie Kościół Katolicki, jak wielu fałszywych proroków chiałoby byśmy wierzyli. Nawet krótkie spojrzenie na prawdziwą historię naszej rasy w tym wieku wskazałoby na żydowskie przesladowania Białej rasy na całym świecie. Nie pokazując opinii publicznej ich wysiłków, Żydzi wspierali, finansowali i legalizowali nie-białą imigrację do naszych wszystkich wcześniej Białych krajów. Oczywiście, skoro “rasizm” jest największym złem tego świata, oni “zwalczają” go, prawda?

Kiedy Biali coraz bardziej pozbawiani są praw, Żydzi stają się bogatsi niż kiedykolwiek! Mamy wierzyć, że żydowskie / syjonistyczne przejmowanie wszelkiej władzy jest przypadkowym skutkiem ubocznym ich “liberalizmu” i “tolerancji”.

As Whites are increasingly disenfranchised, Jews grow richer than ever! We are expected to believe that Jewish/Zionist acquisition of all power is just a coincidental side-effect of their “liberalism” and “tolerance.”

Henoch 96: 4-8:

Biada wam, grzesznicy, bo wasze bogactwa sprawiają, że wyglądacie jak sprawiedliwi, lecz wasze serca skazują was na bycie grzesznikami, i fakt ten będzie świadectwem przeciw wam na pamiątkę waszych złych czynów. Biada wam, którzy pożeracie najlepszą pszenicę i wino pijecie dużymi miseczkami, i z całą siłą deptacie pokornych. Biada wam, którzy piją wodę z każdego źródła, bo nagle zostaniecie pochłonięci i uschniecie, bo żeście opuścili źródło życia. Biada wam, którzy działacie dla nieprawości i oszustwa i bluźnierstwa: to będzie pomnik przeciw wam za wasze zło. Biada wam, wy możni, którzy z siłą uciskacie sprawiedliwych; bo dzień waszego zniszczenia nadchodzi.

Dzięki nieograniczonemu i niesprawiedliwemu bogactwu współczesnych Żydów, mogą oni wyglądać jak sprawiedliwi. Mogą uciszyć prawie wszelką ich krytykę i mogą kontynuować ich “wielkie oszustwo” udając wybrańców Jahwe. jest to istotne, że w powyższych wersetach Henoch używa słów oszustwo i bluźnierstwo razem by opisać ród Kaina. Ich wielkie oszustwo rzeczywiście jest bluźnierstwem i będzie pomnikiem przeciwko im w dniu sądu ostatecznego.

Henoch 97:8-10:

“Biada wam, którzy gromadzicie srebro i złoto nieprawością i mówicie: “Staliśmy się bogaci w bogactwie i mamy posiadłości, i zdobyliśmy wszystko czeego pożądaliśmy. A teraz róbmy to, co zamierzaliśmy: bo  zebraliśmy srebro, a wielu to rolnicy w naszych domach. A nasze spichrze są wypełnione po brzegi jak wodą, i tak jak woda i wasze kłamstwa wypłyną; bo wasze bogactwa nie utrzymają się a szybko wyniosą się od was, bo wy nabyliście to wszystko niesprawością, a wy będziecie poddani wielkiej klątwie”.

Nie można zaprzeczyć, że obecne pokolenie Żydów jest w posiadaniu większości bogact świata. Henoch pokazuje, iż to jest przypadek końca czasu dla złych i bezbożnych Żydów. Pokazuje, że to co zgromadzili poprzez nieprawość (ukradli nam przez lichwę!) i zostana poddani wielkiej klatwie na sądzie ostatecznym.

W rozdziale 103 Henoch zawarł być może najwyraźniejszy opis utożsamienia rodu Kaina jako złych i bezboznych przesladowców prawego rodu, rasy anglosskiej.

Henoch 103:9-15:

“Niech nie mówią prawi i dobrzy którzy żyją: “W naszych niespokojnych dniach pracowaliśmy mozolnie i doświadczaliśmy wszelkich kłopotów, i napotkaliśmy na dużo zła i byliśmy wykorzystywani, a zostało nas mało i nasz duch jest mały. I zostaliśmy zniszczeni i nie znaleźliśmy nikogo kto by nam pomógł nawet słowem: Byliśmy torturowani i niszczeni i nie spodziewaliśmy się przeżyć z dnia na dzień. Mieliśmy nadzieję być głową a staliśmy się ogonem: Trudziliśmu się mozolnie i nie mielismy żadnej satysfakcji z naszej pracy, i staliśmy się pokarmem grzeszników i nieprawych, i oni nałożyli ich ciężkie jarzmo na nas. Panowali nad nami, których nienawidzili i bili nas; a przed tymi, którzy nas nienawidzili zginaliśmy nasze karki, ale nie okazywali nam litości.

“Chcieliśmy odejść od nich żeby móc od nich uciec i żyć w spokoju, ale nie znaleźliśmy miejsca gdzie mogliśmy uciec i być od nich bezpieczni. I skarżylismy się władcom na naszą mękę, i krzyczeliśmy przeciwko tym, którzy nas pożerali, ale oni nie zajęli się naszymi krzykami i nie słuchali naszego głosu. [Ani republikanie, ani demokraci! – Eli] I pomagali tym którzy nas pożerali i tym którzy zrobili z nas niewielu; i ukrywali naszą opresję, a oni nie zdjęli z nas jarzma tych którzy nas pożerali i rozproszyli nas i mordowali, i ukrywali ich mordy, i nie pamietali, że podnosili ręce przeciwko nam“.

Te wspaniałe wersety Henocha mogą byś podsumowaniem anglosaskiej historii ostatnich 100 lat. Wyjasniają w jaki sposób syjonistyczne lobby ciemiężyło Białą Rasę, od kiedy ohyda spustoszenia 15 maja 1948 roku osiedliła się w Palestynie. Nasza szlachetna rasa była celem rodu Kaina tak jak opisuje Jahwe w Rdz 3:15. Jahwe powiedział, że będzie nienawiść między dwu rodami, które wyszły z łona Ewy, i Henoch daje nam szczegółowy opis tej wrogości. Spójrzy na słowa użyte przez Henocha dla opisania zachowania Żydów wobec rasy Adama: Kłopot, dużo zła, pochłonięci, zniszczeni, pokarm dla grzeszników, ich jarzmo nałożone na nas, wadza nad nami, nienawidzili nas, bili nas, nie miali nad nami litości, pożerali nas, ukrywali ich opresje, rozproszyli nas, mordowali nas, ukrywali mordy dokonane na naszej rasie.

Bracia, kiedy odłożymy na bok cały nonsens i pranie mózgów i żydowskie bajki (oszustwa), które w tak dużym stopniu stanowiły historię anglosaską, jest bardzo jasne, że byliśmy ofiarami ogromnego szwindlu. Tożsamość całej świętej rasy została nam skradziona i przejeta przez inny szatański ród, ród Kaina, oryginalnego Żyda.

Kto mógłby sobie wyobrazić, by cały naród mógł personifikować całkowicie inny naród. . . I USZŁO MU TO PŁAZEM !!! Tu nie chodzi o jakiegoś Joe Blowa kradnącego tożsamość Jacka Blacka. To jest cały naród kradnący tożsamość innego narodu !!! Jest to tak niepojęte, że ci z nas którzy ujawniają ten totalnie lucyferiański charakter tego zła są ośmieszani, karceni i wyśmiewani, podczas gdy Żydzi na to gwiżdżą !!! Dobrego serca chrześcijanie nie mogą nawet podejrzewać tak nikczemnej hańby! ten rodzaj zła po prostu przekracza ich wyobraźnię! I dlatego nie może istnieć! Oni NIE CHCĄ WIERZYĆ, ŻEBY TAKIE ZŁO BYŁO MOŻLIWE!

A Mesjasz powiedział: “Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!” – Mt 10:16. Co On przez to mógłby mieć na myśli?

To oszustwo dokonane zostało z takim sukcsem, że 99% naszej anglosaskiej rasy uważa, iż Żydzi są prawdziwymi potomkami 12 plemion Izraela, a nie oni sami! Gdyby nie było to tak złym i szatańskim kłamstwem, można by pogratulować Żydom za dokonanie tak zdumiewającego oszustwa! Niestety, miliony naszych braci zamordowano jako część tej diabelskiej impersonacji, dlatego nie należą się gratulacje, bo zarezerwowany jest sąd ostateczny dla tego złego rodu Kaina, znanego dzisiaj pod nazwą Żydzi.

Henoch w rozdziale 103 opisuje koniec rodu Kaina.

Henoch 103:5-8:

“Biada wam, grzesznicy, kiedy umrzecie, jeśli umrzecie z bogactwem swoich grzechów, i ci którzy mówicie o sobie: “Błogosławieni są grzesznicy: oni widzieli wszystkie swoje dni. I ponieważ umarli w dobrobycie i bogactwie, i nie widzieli ucisku czy mordu w ich życiu; oni zginęli z honorem i sądu nie  wykonano na nich za życia “. Wiedzcie, że ich dusze zejdą do Szeolu i będą nieszczęśliwi w ich wielkim ucisku. A do ciemności i łańcuchów i płonącego ognia, gdzie jest ciężki sąd wasze dusze wejdą; i wielki sąd będzie nad wszystkimi rodami świata. Biada wam, albowiem nie zaznacie spokoju.

Kiedy na ziemi pokaże się sąd ostateczny, każdy z tego złego rodu zostanie usuniety i wrzucony w wieczny ogień, razem z diabłem i jego aniołami. Wtedy wybrana rasa Jahwe, anglosaska, kaukaska, będzie świecić jak słońce w królestwie swojego Ojca (Mt 14:43). Niech ten błogosławiony czas nadejdzie szybko i przyspieszony przez naszą rasę dodającą swoje głosy do niezlicznych milionów naszych zamordowanych braci, którzy krzyczą z Szeolu o sąd nad rodem Kaina. Chwalmy naszego Ojca, Jahwe, za Jego wyraźne słowo w księdze Henocha!

http://www.killthebank.net/content/cain-khazaria

Znaki Kaina

To badanie historii i proroctwa biblijnego i izraelickiego pokazało, że WIELKA IMPERSONACJA Izraela stanowi główny temat Biblii. To że większość ludzi na świecie jest całkowicie oszukana tą impersonacją jest faktem proroczym i rzeczywistością historyczną. Podsumowując, poniżej dowody  przedstawione w tym artykule, oraz inne znaki, które pokazują. że Żydzi są potomkami Kaina:

– nie okazują współczucia dla nie-Żydów – Rdz 4:9

– niezdolni do zajmowania się rolnictwem – Rdz 4:12

– zbiedzy wielokrotnie wypędzani z krajów w których mieszkali – Rdz 4:12

– tułacze błąkający się z kraju do kraju – Rdz 4:12

– koczowniczy pasterze bydła – Rdz 4:20

– pracują w przemyśle rozrywkowym – Rdz 4:21

– handlują bronnią – Rdz 4:22

– są chciwi (Józef Flawiusz “Antiquities”)

– są hybrydyzatorami (Flawiusz): Monsanto itp.

– krzyżują rasy (Jasher, Biblia, historia, reklamy i tele-ewangelizm)

– mordercy, bolszewizm, podżegacze wojenni, komunizm, syjonizm, NWO

– lichwiarze

– uzurpatorzy

– handlarze niewolników

– pracze mózgów

– molestują dzieci

– aborcjoniści

– aferzyści

– pornografiści

– oszuści

– ludobójcy

– fałszywi kapłani

– hipokryci

– rasiści

– wojny religijne pod pozorem “tolerancji”

– satanizm pod pozorem “praw Mójżesza”

– fałszywi oskarżyciele

– wrogowie chrześcijaństwa

– wogowie wolności słowa

– międzynarodowi kupcy (Tajemniczy Babilon)

– członkowie V kolumny

– wyznawcy religii babilońskiej (Talmud babiloński)

– bogobójcy.

Mógłbym tu dodać dosłownie setki więcej występków, gdyż Żydzi są odpowiedzialni za więcej zbrodni niż wszystkie inne narody razem.

Zniszczenie Mamona

Z powyższej listy występków dla każdego powinno być oczywiste, że żydostwo jest biblijnym MAMONEM. Definicja Mamona: bogactwo, chciwość i doczesne korzyści uosabiane z fałszywym bogiem w Nowym Testamencie. Mamon to bogactwo materialne mające zły wpływ.

Wszędzie gdzie spojrzymy, widzimy bogatych Żydów popełniających złe czyny przeciwko reszcie świata. A odszczepieńcze kościoły nie zwracają uwagi na Mamona. Udają że on nie istnieje. Cóz, ON NA PEWNO ISTNIEJE; a to że nie udaje im się ostrzec swoich stad przed niebezpieczeństwami z jego strony dowodzi, że nowoczesne judeo-chrześcijańskie duchowieństwo to właśnie WILKI W OWCZEJ SKÓRZE, PRZED KTÓRYMI OSTRZEGAŁ NAS MESJASZ.

Zamiast ostrzegać nas przed PRAWDZIWYM ZŁEM TEGO ŚWIATA, dołączyli do syjonistycznego chóru, fałszywie oskarżając BIAŁĄ RASĘ o wszelkie zło. Ustanowili STRASZYDŁO: “rasizm”. I te instytucje edukacyjne tego świata nigdy nie przestają bić tego chochoła, stosując to fałszywe oskarżenie żeby pozbawić własności Białego Człowieka, podczas gdy w sposób rażący ignorują żydowskie afery. Gdyby Biali mieli połowę wpływów żydowskiego lobby w DC, byłoby zdziobało prawdy w tym zarzucie.

Musicie celowo przymykać oko na te fakty, i na codzienne okrucieństwa dokonywane przez Żydów na Palestyńczykach, żeby wierzyć w fałszywą rzeczywistość, matrix oszustwa, stworzonego przez szatana i jego ulubieńców, Żydów.

O obłudzie i niewspółmierności tej rzeczywistości powiedział Jaszua następującymi słowami: “Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?” – Łk 6:41.

Hipokryci nowoczesnego świata za wszystko obwiniają tych, którzy zbudowali znaną nam cywilizację; i przymykają oko na prawdziwe zło, niszczycieli: syjonizm, talmudyzm i ich imperium Mamona. Żydzi są liderami Mamony (Tajemniczy Babilon, a kościoły głównego nurtu są WIELKĄ NIERZĄDNICĄ, która zachęca nas do cudzołóstwa z Mamonem. Każda denominacja wspierająca syjonizm jest niczym innym niż prostytutką szatana.

Pamiętajmy co Jahwe powiedział Rebece kiedy pytała o bolący brzuch: “Dwa narody są w twym łonie, dwa odrębne ludy wyjdą z twych wnętrzności” – Rdz 25:23.

Czy można to ująć wyraźniej? Ezaw był złym człowiekiem; Jakub był prawym. Wżeniając się w złe drzewo, Ezaw wżenił się w lud jeszcze gorszy od niego. Wżenił się w rodziny upadłych aniołów; i od tego czasu tak się zachowywali.

A tym Żydom, którzy próbują unikać tematu twierdząc, że Edomitów usunięto dawno temu, tylko wskażę jedną z ich własnych encyklopedii:

“Edom jest nowoczesnym żydostwem” – Jewish Encyclopedia, 1925, t. 54, s. 41.

Podsumowanie

Przedstawiona tutaj dokumentacja na temat pochodzenia Kenitów pokazuje niezbicie, że w dzisiejszym świecie nie ma Żyda, który mógłby uczciwie nazwać się “Semitą’. To fałszywe wykorzystywanie języka stanowi tylko małą część GIGANTYCZNEJ FARSY zwanej judaizm. Judaizm jest religią i kulturą KŁAMSTW. Realia są takie, że naród żydowski i ich religia są zepsute od góry do dołu; a historia wykazała, że ich nadmuchane poczucie własnej wartości zawsze było ich upadkiem. Mogli ogłupić świat w tych ostatnich dniach, ale Jahwe osądzi to w niedługim czasie.

Judaizm jest religią kłamstw; i ta religia kłamstw wykreowała naród kryminalistów, ludzi którym radość sprawia oszukiwanie chrześcijan. Tak, są Żydzi, którzy faktycznie nie są kryminalistami, ale oni WSPIERAJĄ  żydowskich kryminalistów, i dlatego nie są bez winy. Czy aktywni syjoniści czy nie, wszyscy Żydzi są talmudycznymi rasistami; a głos tych niewielu demonstrantów, którzy próbują ostrzegać własny naród przed ich szaleństwem, tłamszony jest poduszką syjonistycznej prasy i rabinicznego oszustwa. Jeśli zabierają głos, jest on niesłyszalny. Oberjuden dopilnuje żeby “mniejsi bracia” nie narzekali zbyt głośno. Oto najkrótsza ocena farsy judaizmu jaką kiedykolwiek czytałem:’

“Maskarada judaizmu w biblijną Judę i, co więcej, w cały Izrael – co jest podstawą żydowskiego nacjonalizmu – staje się oczywiście podróbką, kiedy porówna się ja ze źródłami historycznymi prawdziwych domów Izraela i Judy. Nawet krótkie podsumowanie pokaże kontrast między potomkami biblijnego Jakuba-Izraela jako sprzeczny z obcymi potomkami kabały, którzy roszczą sobie prawa nie tylko do Ziemi Obiecanej, ale także do nazwy i dziedzictwa Izraela” –  W N Saxon “The Mask of Edom” [Maska Edomu], s. 8.

Niestety, nowoczesne kościoły zostały całkowicie zwiedzione tą impersonacją, i nadal prowadzą chrześcijan drogą do piekła, powtarzając żydowskie kłamstwa. Daleko jest każdemu o łagodnym usposobieniu chrześcijaninowi by skarżyć się czy nawet badać żydowską wiarołomność, oszustwo, korupcję, wyuzdanie, infiltrację, matactwo, zdradę, ludobójstwa, itp.

Faktycznie sam Jezus powiedział, że ci Edomici będą tak przekonywujący w swoich oszustwach, że chrześcijanie będą nawet zdolni zabijać innych chrześcijan, żeby tylko przypodobać się swoim oszustom: “Wyłączą was z synagogi. Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu” – J 16:2. “Chrześcijańscy” syjoniści, myśląc, iż oddają cześć “Bogu”, dołączyli do Żydów w nawoływaniu do zniszczenia palestyńskiego narodu, prześladowania “rasistów”, uciszania niezadowolenia i wszczynania fałszywych wojen !!! Gdzie tu jest “oddawanie czci”? Oni służą szatanowi, myśląc iż służą Bogu. Czy można być bardziej zwiedzionym? Jest także pewne, że ci “chrześcijańscy syjoniści” poprą syjonistyczne państwo policyjne, kiedy ich zbiry będą szukać “własnych terrorystów” by ich więzić, i kiedy ich Policja Pharmakeia (tyranosaurus rex) zmusi was do wstrzyknięcia sobie śmiertelnych szczepionek.

Judeo-chrześcijanie czują się bardzo wygodnie z tymi wszystkimi żydowskimi wadami, bo wszystko to tłumaczy fakt, iż “Jezus był Żydem”, oraz bo “Żydzi są wybranym przez b—a narodem”. Dzięki tym dwu kulawym pretekstom akceptują wszystko co Żydzi robią przeciwko ludzkości. Nawet szatanowi nigdy nie było tak dobrze!

Jednocześnie judeosi uczą nas, że Prawdziwym Izraelem już nie jest Naród Wybrany. Biblia mówi wręcz przeciwnie. Nie jest naszą winą. że są tak nieugięcie oporni na prawdę o NASZEJ Tożsamości Izraelskiej, że po prostu nie widzą świateł auta, którego celem jest rozjechanie ich.

Jahwe mówi, że w ostatnich dniach pozostanie RESZTKA; i ta resztka będzie się składać z pełniej krwi Izraelitów.

“Taki jest cały Izrael. To dla Izraela stworzyłem świat, a kiedy Adam przekroczył moje prawa tworzenie przeszło pod sąd” – 2 Ezd 7:11.

‘Rozeszli się więc gońcy z listami od króla i jego przywódców po całej [ziemi] Izraela i Judy, zgodnie z królewskim rozkazem ogłaszając: “Synowie Izraela, powróćcie do Pana, Boga Abrahama, Izaaka i Izraela, aby i On powrócił łaskawie do tych, którzy ocaleli uciekając z ręki królów asyryjskich” – 2 Krn 30:6.

“Utworzy się droga dla Reszty Jego ludu, która przetrwa wygnanie w Asyrii, podobnie jak się to stało dla Izraela, kiedy ten wychodził z krainy egipskiej” – Iz 11:16.

”Reszta powróci, Reszta z Jakuba do Boga Mocnego. Bo choćby lud twój, o Izraelu, był jak piasek morski, Reszta z niego powróci. Postanowiona jest zagłada, która dopełni sprawiedliwości. Zaiste, zagładę postanowioną wykona Pan, Pan Zastępów, w całym kraju” – Iz 10:21-23.

“Ponieważ Ja, Pan, nie odmieniam się, więc dlatego wy, synowie Jakuba, nie jesteście zniszczeni” – Ml 3:6.

“Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela” – Mt 15:24. Mówi “dom Izraela”, a nie “duchowy Izrael”. Dom Izraela zawsze, bez wyjątku, odnosi się do dosłownych dzieci Izraela.

RESZTA PRAWDZIWEGO IZRAELA zatryumfuje. A nie Żydzi. Ale przypowieść o pszenicy i kąkolu ostrzega, że ci z naszej rasy,  których “korzenie” są tak ściśle poplątane z tymi od kąkolu, zostaną wyrwani, zgromadzeni i spaleni razem z kąkolem” – Mt 13:24-30.

Czy rozumiecie ten przekaz? Albo przywrócicie swoją świętość i dołączycie do resztki, albo zostaniecie spaleni z kąkolem. Co jest dla was ważniejsze? Pycha czy Życie?

Zarówno wypędzony Izrael jak i Edom są obecnie bardzo żywi; ale antychryst ogłupił chrześcijański świat by uwierzył, że żaden z nich nie istnieje; i to wszystko jest daremna dyskusją. “Wszystko jest duchowe: – mówią. Przeciwnie do tego czego uczą nowocześni heretycy, niewiara w dosłowne spełnienie tych proroctw skaże tych heretyków na pewną śmierć. Bardzo niewielu z nich przeżyje Dzień Sądu. Jahwe nie obchodzą liczby. Obchodzi go jakość. Księga II Ezdrasza tak o tym mówi:

” . . . posiadacz tego co jest trudne do uzyskania ma więcej powodów do zadowolenia niż właściciel tego czego jest dużo. W ten sam sposób, kiedy spełnię obietnicę stworzenia, BĘDĘ MIAŁ RADOŚĆ Z NIEWIELU, KTÓRZY ZOSTANĄ ZBAWIENI, bo to oni sprawili, że teraz zwycięża moja chwała, a przez nich moje imię (JHWH)stało się znane” – 2 Ez 7:59-60.

Judeo-chrześcijanie w swoim ciągłym złudzeniu dobrych intencji, wspaniale przysłużyli się szatanowi, bo wynieśli jego ród wysoko nad własnym, i bez kwestionowania żydowskich powodów czy stosowania ich złych praktyk, powtarzają, jak papugi, chory refren: “Żydzi są wybranym przez b—a narodem”.

Jezus powiedział: “PO OWOCACH ICH POZNACIE”. Otwórzcie oczy i przestańcie wierzyć w ich kłamstwa.

Ten kto daje się oszukiwać nie wie że jest oszukiwany, aż do czasu kiedy ktoś mu to wytłumaczy.

OBUDŹCIE SIĘ! OPUŚĆCIE BABILON!

http://gazetawarszawska.com

Komentarzy 35 do “Od Kaina do Chazarii”

 1. efka said

  Dziękuję. Krótkie mogą być spodenki bo już ciepło, a ważne sprawy trzeba znać dokładnie z detalami.

 2. Fran SA said

  Izraelski naukowiec poprawil Stary Testament. Znalazl 1500 bledow. (Wprost)

  http://www.wprost.pl/ar/338862/Izraelski-naukowiec-poprawil-Stary-Testament-Znalazl-1500-bledow/?pg=1

  Nie chca dranie wymienic tych bledow. Zalosne. Bo nie chca powiedziec, ile raz juz poprawiali ten Stary Testament.

  Na szczęście – dla katolików Stary Testament nie znaczy wiele.
  Ale kto ma Biblię Wujka, niech jej strzeże.
  Admin

 3. revers said

  http://innemedium.pl/wiadomosc/tajemniczy-kraj-planecie-ziemia

  polecam j.w. link z komentarzem srulka muzykanta

 4. Jan said

  Ad 2 Nowy Testament jest też stale ”poprawiany” ostatnimi laty w przekładzie ekumenicznym, min posługują się nim obecnie Księża celebrując w novusach.

 5. Griszka said

  Kain biologicznym synem diabla ? Wedlug mnie to spora nadinterpretacja autora artykulu. O losie Kaina zadecydowaly jego bledne decyzje I przywiazanie do zla.
  Co na to Magisterium Kosciola ?

 6. efka said

  Potomkami Kaina są ludzie, którym włosy nie rosną na twarzach, tutaj o tym ani słowa.

 7. Hanna said

  „Dalsza część Rozdz 5 wymienia potomków Adama. Zauważmy, że na tej liście NIE MA Kaina jako potomka Adama i Ewy. Genealogia Kaina jest pokazana osobno i różni się od Adamitów. Łukasz w Rozdz 4 daje KOMPLETNĄ GENEALOGIĘ Adama, od Jahwe Boga, ojca Adama, przez wszystkich do Jeszua Mesjasza (Jezus Chrystus). Kaina nie ma na liście w żadnej tych genealogii, mimo że jego matką była Ewa! Gdyby Adam był ojcem Kaina, Biblia z pewnością odnotowałaby ten fakt. Nie robi tego.”

  Eh, wszystko ci się pozajączkowało.
  Nie wymienia Kaina jako syna Adama, bo Kain był synem Pana.
  W wersji sumeryjskiej mitu o Adamie i Ewie ( Adappa i Ava badź Eva) Kain nikogo nie zabił. Jest tylko takie stwierdzenie; Ponieważ Kain był synem Pana, jego krew była tak wysoka, że w porównaniu z nim krew Abla wsiąkała w ziemię.

 8. Hanna said

  Natomiast dziwne są też wywody autora co do domu Izraela.
  Za dom Izraela uznawane jest potomstwo wszystkich 12 synów Jakuba zwanego Izraelem. Miał ich z dwiema żonami Leą i ukochaną Rachelą oraz dwiema niewolnicami. Do naszych czasów podobno przetrwało potomstwo Leviego ( kasta kapłańska ) oraz Judy i Beniamina,które to wczesniej połaczyło się z rodem Judy.
  Ezaw i Jakub byli synami Izaaka, a więc wnukami Abrahama i Sary.
  Czemu autor się zżyma, ze oni nie są żydami, to już nie wiem.

  A potomstwo Ezawa , które miał z dwiema Hetytkami ( nie żydówkami ) dało początek Edomitom, ludowi zamieszkującymi południowe rejony Morza Martwego.
  Ezaw złamał więc przymierze z Bogiem,w myśl którego Żyd musi być mężem Żydówki. Ale w końcu bracia się jakoś pogodzili. Ale jeśli przynależność do narodu jest określana matrilinearnie, to potomstwo Ezawa nie jest żydami, bo ich matki nie były żydówkami.

 9. Amadeus said

  Po pierwsze nie doczytałem do końca, ale co mi się rzuciło w oczy ( może się mylę ale..) , autorem chyba jest protestant co już powinno być znakiem zapytania co do tego czy artykuł nie zwodzi na złą stronę mocy :P.
  Po drugie: nie jestem tak dobrze obyty z księgami, ale zdaje mi się że autor podpiera się księgami z kanonu nie biblijnego ( nie zawsze oczywiście) co daje możliwość pomieszania prawdy z kłamstwem.
  Po trzecie, a już wcześniej przez kogoś napisane pewne informacje są w tym artykule pomieszane lub nie przemyślane albo nawet naciągnięte pod tezę postawioną na początku lektury. Co po prostu jest kłamstwem. Rzecz się ma z Kainem, potopem a raczej z powodzią jednej lub dwóch rzek, bo tak można się dowiedzieć z artykułu, a raczej bardziej na zasadzie protestanckiej była powódź ale terytorialna ( ziemia to też terytorium więc ta powódź objęła jakieś terytorium jak podaje autor tylko nie podaje w ilu procentach te terytorium było pod wodą. W 10%, w 50% czy 99,999% terytorium?). A także jakieś zapętlenie z drzewem genealogicznym Adama,Noego,Abrahama itd.

  Jeżeli to za wczesna opinia to przepraszam.

 10. Moze ponizszy fragment z apokalipsy ma troszkę wspólnego z powyższym artykułem

  (7) Aniołowi Kościoła w Filadelfii napisz: To mówi Święty, Prawdomówny, Ten, co ma klucz Dawida, Ten, co otwiera, a nikt nie zamknie, i Ten, co zamyka, a nikt nie otwiera. (8) Znam twoje czyny. Oto postawiłem jako dar przed tobą drzwi otwarte, których nikt nie może zamknąć, bo ty chociaż moc masz znikomą, zachowałeś moje słowo i nie zaparłeś się mego imienia. (9) Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, KTÓRZY MÓWIĄ O SOBIE ŻE SĄ ŻYDAMI – A NIE SĄ NIMI, LECZ KŁAMIĄ. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają, że Ja cię umiłowałem. (10) Skoro zachowałeś nakaz mojej wytrwałości i Ja cię zachowam od próby, która ma nadejść na cały obszar zamieszkany, by wypróbować mieszkańców ziemi. (11) Przyjdę niebawem: Trzymaj, co masz, by nikt twego wieńca nie zabrał! (12) Zwycięzcę uczynię filarem w świątyni Boga mojego i już nie wyjdzie na zewnątrz. I na nim imię Boga mojego napiszę i imię miasta Boga mojego, Nowego Jeruzalem, co z nieba zstępuje od mego Boga, i moje nowe imię. (13) Kto ma uszy, niechaj posłyszy, co mówi Duch do Kościołów.

  Te wszystkie wypędzenia Żydów czy „Żydów” z tylu krajów przez ostatnie 2000 lat może miały miejsce dlatego, że to nie są żydzi czy tam izraelici. Gdyby byli prawdziwymi izraelitami to może stosunek państw do nich byłby inny. Tylko jeśli oni nie są to gdzie się podziali prawdziwi? Tak sobie tylko głośno myślę.

 11. MatkaPolka said

  Only when we know and identify the white European people as the Israel people, and the Jews as the Edomites, do things in the world make complete sense. When the roles of Jacob and Esau are identified, we see that everything is happening exactly as written in the Script.
  The problem the world has been plagued with is a case of mistaken identity and unknown identity regarding the roles God has assigned to Esau and Jacob. The Edomites do not like the roles they have been assigned and fear being found out for who they really are. They thus have been trying to rewrite the Script to keep white Christians from discovering their identity and heritage and that of the Jew. Thus it is believed that Esau (the Jew) is Jacob (God’s chosen people), and Jacob (the white race) is just a „gentile.”
  No one can deny that the Jews are a most unique and unusual people which stand out in history and current events. That uniqueness exists in part because of their Edomite heritage. No other people fit the characteristics and follow the role of Esau-Edom so completely as do the Jewish people. The Jews follow the role that their ancestors the Edomites had followed.

  http://comparet.christogenea.org/content/who-are-jews
  http://comparet.christogenea.org/content/your-heritage

  Problem, z którym świat się boryka się to problem błędnej i fałszywej tożsamości i ról, jakie Bóg przypisał dla Ezawa i Jakuba

  Dopiero kiedy zidentyfikujemy europejskich białych ludzi jak Izrael, a Żydów jako Edomitów, wszystko na świecie nabiera pełnego sensu. Kiedy roli Jakuba i Ezawa zostaną prawidłowo zidentyfikowane, zobaczymy, że wszystko dzieje się dokładnie tak, jak to napisano w Piśmie.

  Edomici nie lubią roli, jaka została im przypisane i boją się jest odkryć prawdę, kim naprawdę są. Żydzi dlatego próbują przepisać Biblie tak, aby trzymać z daleka białego chrześcijan od poznania ich tożsamości i dziedzictwa kulturowego Żyda.

  Dlatego uważa się, że Ezaw (Żyd) jest Jakubem (wybranym przez Boga) a Jakuba (rasy białej) jest tylko gojem.

  Nikt nie może zaprzeczyć, że Żydzi są najbardziej oryginalne i niezwykłe osoby, które wyróżniają się w historii i bieżących wydarzeń. To wyjątkowość istnieje w części ze względu na ich dziedzictwo Edomitów. Ta charakterystyka i biblijna rola Ezawowa-Edomity nie pasuje bardziej do żadnej inne grupy osób tak bardzo i całkowicie jak do Żydów

  Czy Jezus Chrystus był Żydem ?

  Aby odpowiedzieć na te pytania, musimy najpierw określić, co rozumiemy przez „Żyd”. W muddled myśli większość ludzi w tej sprawie jest fakt, że po prostu nie wiedzą, co rozumieją pod terminem i co to znaczy “Żyd” – czasem oznacza Żyda przez religii, niezależnie od jego rasy (dla negroes, chińskim i japońskim są wszystkie zostały zamienione na judaizm), lub czasami one oznaczają Żydem przez rasę, bez względu na jego religię (np. Premier Ben Gurion narodu żydowskiego w Palestynie jest Buddyjski przez religię, choć Żydem przez wyścigu) – i zwykle ludzi nie wie, która z tych one oznaczają.

  Czy Jezus Był Żydem ze względu na wyznawana religie?

  Ponieważ odpowiedzieć najszybszy odpowiedz na to pytanie ,można udzielić odpowiadając na pytanie niech nam najpierw pytanie – był Jezus Chrystus a (Chazarskim) Żyda przez religie?

  Odpowiedź jest oczywiście „NIE„.

  Jezus był rzecznikiem prawdziwej religii Starego Testamentu, mających podstawy w prawie w Prawie i przepowiedniach Prorocy: Jezus nieustannie karcił Żydów za to dla porzuconych prawdziwej religii Starego Testamentu na rzecz judaizmu w oparciu o Babiloński Talmud (który w Jego czasach był nazwany „Tradycją Starszych”). W Mateusza 5:17-18, Jezus powiedział: ” Nie myślcie, że przyszedłem, aby zniszczyć Prawo (Przykazania, Praw i Wyroki) lub proroków; Ja nie przychodzę, aby je zniszczyć, ale aby je wypełnić, bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki niebo i ziemia nie przeminą, ani jedna krztyna jeden tytuł nie zmienią się ani o Jotę jest w żadnym mądrego zanim prawo nie zostanie spełnione

  Jezus stale karcił Żydów za ich apostazję, do odkładanie na bok praw Boga na rzecz Tradycji Starszych. Ten talmudycznych judaizmu był bardzo różni się od religii, które znajdujemy w Starym Testamencie. Rabin Stephen S. Wise, Naczelnego Rabina Zjednoczonych, wyrażone tak jasno, że nie mogę poprawić na jego słowa.

  On powiedział: „Powrót z Babilonu i przyjęcie przez Talmud Babilońskiego, oznacza koniec HEBREWISM, i początek judaizmu”.

  Ponieważ prawdziwej religia w Starego Testamentu było rzeczywistą religią Hebrajczyków (NIE ŻYDZI), uczony Rabin miał zupełną rację nazywając ją „Hebruizm” i zauważając, że przyszedł czas jej końca (Hebraizmu), kiedy Talmud (wówczas zwany Tradycja z Starszych) została przyjęty, i że był to początek nowej RELIGION – „Judaizm” (lub BABYLONIANISM.)

  Więc czytamy w Ewangelii Mateusza 15:19: „Wtedy przyszli do Jezusa w Pisarze i Faryzeusze, którzy byli w Jerozolimie, mówiąc:”
  Dlaczego Twoi uczniowie postępują wbrew Tradycji Starszych? Bo nie myją rąk, kiedy jedzą chleb. ”
  Lecz On odpowiedział: i rzekł do nich: „Dlaczego wy przekraczacie przykazania Boga w waszej Tradycji Starszych? Wy hipokryci!

  Więc nie masz proroctwa Izajasza dobrze mówi, mówiąc ci ludzie przyciągają mnie blisko swoimi ustami, a ich czczą mnie swoimi wargami, lecz ich sercem daleko jest ode Mnie. Ale na próżno oni mnie kultu, nauczanie doktryny przykazania mężczyzn. „(Tego samego wydarzenia znajduje się również w Ewangeli Marka 7:5-13). W Jana 5:37-46,

  Jezus powiedział do Żydów:” Ojciec Sam, który Mnie posłał, wysłał również świadków o Mnie …. Pisma Szukaj: w ich zdaniem wy macie życie wieczne, i to oni, którzy zaświadczą o mnie …. Bo jeśli wy uwierzyliście Mojżeszowi, to wy mnie uwierzycie również mnie bo On Mojżesz: pisał o mnie. ”

  Również w Jana 8:54-55, On powiedział:” To jest mój Ojciec, który czczil mnie: o którym wy mówicie, że On jest waszym Bogiem : ale wy Go nie znacie. „W Jana 15:23, Jezus powiedział:” Kto Mnie nienawidzi, ten i Ojca mego nienawidzi.

  „W 21 rozdziale Ewangelii Mateusza, Jezus podsumował swoje stanowisko, mówiąc, że nawet Poborcy Podatków i nierządnice może wejść do królestwa Bożego przed Żydami.
  Zaprawdę, Jezus Chrystus w całym swym posłaniu było pełną demonstracją tego, że on nie był (Khazar) Żyda przez religię.

  Czy Jezus był Żydem ze względu na rasowe pochodzenie?

  Czy Jezus był (Chazar) Żydem przez Rasę? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy śledzić pochodzenie rasowe, jak Jezus i Żydów. Jezus Chrystus był czystej krwi członkiem plemienia Judy – a żaden prawdziwy członek plemienia Judy, jak to zobaczymy, nie był Żydem przez rasę.. Jezusa rodowód znajduje się w obu Ewangeliach Mateusza 1 i Łukasza 3. Oba z nich wskazują, że był potomkiem Patriarchy Juda, przez jeden z jego synów, bliźniaków, Farez; przez Matki Jego, Maryi, On przyszedł poprzez linię Dawida, i Natana, brata Salomona, jak drogi w rozdziale 3. Łukasza. Jezus Chrystus był, więc czystej krwi Izraelitą, z pokolenia Judy, jak mówi Paweł w Rzymian 9:4-5.

  Teraz nam prześledzimy pochodzenie rasowe z (Chazarów) Żydów. Po pierwsze, trzeba zauważyć, że

  Tzw. Żydzi nie byli – i nie są — Izraelitami

  . Tak, wiem, że WIEKSZOŚĆ została nauczona, że „Żyd” i „Izraelita” znaczą to samo, ale nie większej fałszu był kiedykolwiek nauczał, jak zobaczymy.

  Daj nam dostać pierwszy dowód tego ze Jezus Chrystus.

  Stwierdził po prostu, w Ew. Mateusza 15:24: ”

  Ja nie wysłała, ale aż do owiec, które poginęły (grzeszników) z domu Izraela”. Dlatego on wysłał do tych, którzy byli z Izraela – ale nie dla innych. W związku z tym, kiedy posłał Jego 12 uczniów, aby głosili Jego Ewangelii (dobra nowina), Matthew 10:5-6 rekordy Powiedział im: „Idź, nie w sposób pogan, i do dowolnego miasta samarytańskiego

  Wejdzcie nie, ale go raczej do owiec, które poginęły (grzeszników) z domu Izraela „.

  I dodaje: „Nie będziecie już ponad miast Izraela, aż Syn Człowieczy przyszedł. (Mateusz 10:23). Mogli już ponad wszystkie miasta Judei za miesiąc, więc było oczywiste, że miast Izraela, do którego określone zostały w miastach na tzw zagubione Plemie, które zostały już wprowadzone w Europie długo migracji. Gut podjąć staranne notatki Jezusa Chrystusa własne słowa: „Ja nie wysłała, ale aż do owiec, które poginęły (grzeszników) z domu Izraela”. Jeżeli jakakolwiek część Żydów z Izraela, które następnie zostały niektóre owce, ale on mówi, że nie są.

  W 10. rozdziale Jana, Jezus mówi: „Ja jestem dobrym pasterzem i znam owce moje, i jestem znany MINE”.

  Ale on mówi Żydom — i mówi „Żydzi „—” Ale wy nie wierzycie, PONIEWAŻ wy nie jesteście owce moje, jak mówiłem wam.
  Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je, a one za mną idą „.

  Uwaga dokładnie te słowa: „On nie mówi, że powodem, że Żydzi nie są Jego owiec jest to, że nie wierzą, że mogą one stać się Jego owiec prostu zmieniając ich umysły: przeciwnie, on mówi, że powodem ich Nie wierzę, że nie są one swe owce: Wie, które są Jego owce, i wie, że Żydzi nie są Jego owiec.

  Kim są ŻYDZI?

  Ponieważ Żydzi nie są jakąkolwiek część plemienia Izraela, a więc Kim są ŻYDZI?

  Prześledźmy ich pochodzenia. Dowiemy się, że prawdziwa linia genealogiczna Jezusa Chrystusa , Jego ludzie, muszą być wolni od skudlenia i mieszania się z sąsiednimi Kananejczykami.

  (Uwaga: Kananejczycy byli potomkowie Kanaan. Kanaan był synem Chama. Cham był synem Noego. (Księga Rodzaju 10:1, -6-20). Zgodnie z Księga Rodzaju 24:3-4 Abraham, starał się i dbał o to z wielkim bólem, aby jego syn Izaak, powinno się poślubić tylko kobietę własnego plemienia. Podobnie Księga Rodzaju 27:46-28:1 jest zapisane, że od Izaaka również jest wymagane, aby jego syn, Jakub (ojciec Izraelitów) powinna również poślubić kobietę tylko w jego własnej linii rasowej. Prawo to zostało przestrzegane przez kilka wieków, aby zachować linię czystej rasy. Ale jeden z synów Izraela, Patriarcha Juda, ojciec pokolenia Judy, naruszył te Boskie prawo(zakaz) przez małżeństwo z Kananejką, która urodziła mu 3 synów, z których tylko jeden, Szelach, przeżyl i zostawił potomnych. (Patrz Księga Rodzaju 38:1-5).

  Ta SKUNDLONA LINIA genealogiczna musi być WYRAŹNIE ODRÓŻNIONA od czystej linii krwi potomków Judy, przez jego synów bliźniaków Fareza i Zaraha, Juda był ojcem Fareza i Zarah przez Tamar, chociaż urodzili się z nieślubnego łoża , byli czystego krwi z plemienia Izraela z obu stron ojca i matki. Potomkiem jednej z nich, z linii Fareza, był Jezus Chrystus. Potomkowie tych bliźniąt Fareza i Zaraha są rzeczywistym pokolenia Judy.

  PÓŁ KRWI SYN JUDY

  Pół krwi syna Szelacha, towarzyszył Judzie do Egiptu, i przez następne wieki zostawił wielu potomków.

  Towarzyszyli wojskom Izraela w Wyjściu z Egiptu do ziemi obiecanej. (Patrz Księga Rodzaju 46:12 i 26:20 Księga Liczb) Jednakże: byli pół krwi Kananejczykami , brakowało im duchowe poznanie, które Bóg dał do dla swego ludu. Pozostali również bałwochwalcami, Czcili Baala. W I Kronikach 4: 21, znajdziesz wzmiankę, którya mówi o nich jako o „Domu Ashbea”. – „Człowiek Baall” i pokazuje, że są one nadal bałwochwalcy, nie postrzegają Boga Izraela. Szelenici, pół krwi potomkowie Judy, utworzona jednym z narodów ziemi, które należały do Żydów w czasach Jezusa Chrystusa.

  „Mieszanka Rasowa „

  Inna grupa, która stał się częścią Żydów była „mieszanka rasowa”, o której Księga Wyjścia 12:38 mówi, że opuścili Egiptu wraz z synów Izraela. W hebrajskim słowo przetłumaczone tutaj jako „mieszanka” jest słowo „EREB”, co oznacza, mieszaniec lub kundel. W ciągu dwóch stuleci pobytu w Egipcie wielu z nich naruszyło Boże prawa zakazujące mieszania rasy, i stali się były wynikiem złamania tego zakazu. Podczas Exodusu, kiedy było ciężko na pustyni, Biblia zapisy zawarte w tym „mieszanka rasowa” przysparzała mnóstwo kłopotów i doprowadził niektórych Izraelitów do buntu. (Patrz: Księga Liczb 11:4-6). Ta skundlona grupa pozostawała jeszcze w kraju po powrocie z niewoli babilońskiej, znajdujemy wzmiankę o nich wymienione w Nehemiah 13:3 Pozostawali jeszcze w ziemi, i wciąż jest źródłem problemów. Ta grupa stanowiła również część Żydów w czasach Chrystusa.

  ZNISZCZYĆ Kananejczyków

  Potem były różne Kananejczyka ludzi, którzy jeszcze w kraju, którego były przede wszystkim Jebusytów, Chetytów, Chiwwitów, Peryzzytów i Amorytów. (Księga Rodzaju 10:15-20; Księga Powtórzonego Prawa 7:1, pamiętajmy, Kanaan był synem Chama, Cham był synem Noego.) Kiedy Izraelici wchodzili do Ziemi Obiecanej.

  Bóg dał im szczegółowe instrukcje, aby całkowicie wypędzić lub eksterminować wszystkich tych Kananejczyka, mówiąc:

  „Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, aby ją posiąść, będziesz musiał wrzucić liczne narody większe od Ciebie a które były przed tobą, Chetytów i Gergashites i Amorytów, Kananejczyków i Peryzzytów i Chiwwitów, Jebusytów, siedem narodów liczniejszych i potężniejszych niż ty, a gdy Pan, Bóg twój, wyda je przed tobą będziesz Uderzże nich i zupełnie ich zniszczysz;

  Nie będziesz czynisz z nimi przymierza, ani nie będziesz wykazywał im żadnej litości… Ale miastach tych osób, które Pan Bóg twój, da ci do dziedziczenia, nie pozostawisz nic przy życiu i wszystko co oddycha będziesz zupełnie ich zniszczenie; mianowicie Chetyty, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwitów, Jebusytów: jak Pan, Bóg twój, tobie. „(patrz: Księga Liczby 33: 50-56; Księga Powtórzonego 7:1-6; 20:16-18.)

  Baal i Isztar

  Wiem, że to jest modne wśród „liberalne” Kościół dzisiaj do członków ich nosami patrzeć na Boga i mówili: „Ja po prostu nie może uwierzyć, że w okrutny Bóg Starego Testamentu”. Jednak myślę, że on bardzo dobrze zarządzać bez ich wiarę.

  On ma zawsze dobry powód do tego, co On mówi do nas lub co mamy do zrobienia.

  Biblia nigdy nie dyskutuje i tłumaczy powodów. Po prostu je stwierdza, i ustanawia zasady, ale zawsze istnieje dobry powód, jeśli będzie do niego.

  Do około 2000 roku, miał Kananejczycy wyznawali Baala i Isztar – najbardziej niemoralne religii na świecie, z możliwym wyjątkiem niektórych hinduistycznych religii dziś.

  Część kultu Baala i Isztar polegała na obowiązkowym prostytucji wszystkich kobiet. Na dni festiwalu niektóre w roku, wszystkie kobiety z wioski musiały siedzieć w dziedzinie poza miejscowością bramie i wszelkie wędrówki wielbłąda-kierowcy, który przyszedł wraz mogą wybrać kobietę swojego wyboru, dac jej pieniądz, którą musi zapłacić ponad do świątyni, a następnie podejmuje ją na bok i pozostawić ją z jego syfilisem i rzeżączką.

  To przeniosło do Palestyny plagę chorób wenerycznych z całej Azji zachodniej.

  Każdy lekarz może powiedzieć, że jeden zakażenia syfilis, nie wyleczona może wywoływać zmian zwyrodnieniowych w dzieci aż cztery pokolenia. Ale Kananejczyków była odtworzenia choroby z nowych zakażeń każdym pokoleniu do 2000 roku, nie były one fizycznie, psychicznie, moralnie i duchowo pasują do zawarcia małżeństwa lub nawet skojarzyć z naszych ludzi.

  Dlatego Bóg ostrzegł Izraelitów eksterminacji nich, jeśli nie, Ostrzegł ich, będziesz miał „integracja”, Wasze dzieci będą dorastać wraz z nimi jako towarzysze zabaw, będą miedzy ożenki, dopóki nie staną się jak bardzo zanieczyszczone są, i

  Ja będę musiał Cię zniszczyć tak teraz jak ja polecam ci zniszczyć ich .

  Ale Izraelici często miękkich serc i miękkiego serca. Podczas gdy oni eksterminacji ludności Jerycha i kilku innych miastach, Biblia notuje zostawili większość pozostałych przy życiu, czyniąc je jedynie płacić ciężkie daniny podatkowe.

  Na przykład, miasta Jerozolima była zamieszkana przez Jebusytów w czasie Izraelici przybyli cala Biblia rekordy Jebusytów nie zostały zabite, ani napędzane, ale nadal mieszkają wśród ludzi z pokolenia Judy i Beniamina. (Patrz Jozue 15:63; sędziowie 1:21, 27-35; 19:10-12; i II Kronik 8:7-8). Nawet po ludzi na południu Królestwa Judy zwróciło od 70 lat „w niewoli Babilon, Jebusytów nadal w ziemi, a niektóre z osób, wśród nich były intermarrying. (Patrz 9:1-2 Ezra i Nehemiah 13:23-29). Rekordy A Biblia to samo co do innych Kananejczyka narodów. Kolejny dowód na to znaleźć w różnych miejscach, takich jak Ezechiela 16:1-3: „Znowu słowo Pan skierował do mnie te słowa:” Synu człowieczy, Jerozolima była przyczyną coraz bardziej uszkodzony, ponieważ większość z proroków rekordu. (UWAGA: Jeżeli Kanaan był Żydem, a potem jego ojca Ham musiałyby być Żydem i Ham ojca Noego musiałyby być Żydem. Noe był Żydem? Oczywiście, że nie!)

  One otoczone i stał się z wpływowych doradców, Królów Judy: tak jak one dzisiaj otaczają i głównego doradcy naszego prezydenta. Znaleźliśmy jasny dowód tego w Izajasza 3:8-9, gdzie mówi: „W Jerozolimie jest zniszczony i Judy upadł, ponieważ ich języki i ich czyny są przeciw Panu, by oczy Jego chwały. Pokazywać ich oblicze

  Czyż DOWÓD przeciwko nim, ale go nie ukrywać. Biada ich duszy! Bo nagradzanie zła ku sobie. ”

  Pastor Bertrand L. Comparet

  W czasach Chrystusa Edomici potomkowie wyklętego rodu Ezawa (mieszanka Rasowa) – byli wyznawcami Isztar i Baala najbardziej niemoralnej religii na świecie – Faryzeusze ( religia ta zmuszała żony do prostytucji –oddawaniu usług seksualnych każdemu przejeżdżającemu na wielbłądzie pielgrzymowi do świątyni w Jerozolimie za pieniążek na świątynię; w ten sposób Edomici zbierali syfilis z całej Azji mniejszej i byli zakażeni kiłą wrodzoną.

  ZYDOSTWO PO MATCE TO WŁAŚNIE KONSEKWENCJA TEGO ZWYCZAJU – z czego zapewne niewiele żydów zdaje sobie sprawę

  Jeśli kobieta w dzień festiwalu miała 5 klientów i zaszła w ciąże to rzeczywiście trudno jest ustalić ojcostwo. Przyjęcie tej logiki z nizin społecznych,( nieakceptowanych przez jakakolwiek religie, społeczeństwo czy cywilizacje) jako zasady religijnej to najdziwniejszy koncept religijny.
  No ale skoro tak twierdzą rabini uczeni w piśmie..

  Dyskusja biblijna „Czy Jezus był Żydem” – księdza Camparet wyjaśnia,ze Edom/Ezaw nie są Żydami, ze zostali wyklęci przez Boga (biblijnego) i że wszelkie odniesienia Judaizmu do Biblii i Starego Testamentu Jest UZURPACJĄ od samego zarania powstania Judaizmu.

  RZECZYWISTYMI ZYDAMI W SWIETLE BIBLII – IZRAELEM – NARODEM WYBRANYM SA CHRZESCIJANIE –WYZNAWCY JEZUSA CHRYSTUSA POTOMKOWIE BIBLIJNEGO ABRAHAMA

  Po odjęciu z Judaizmu uzurpacji do Biblii i KABALY – zostaje kult Fallusa, dziedzictwo po matce naturze i wrogi do otoczenia i sąsiada Talmud.

 12. Nie doczytałem jeszcze do konca, bo powoli mi to idzie. Wiele z tych rzeczy co jest napisana w artykule brzmi jak s-f lecz nie koniecznie tak musi byc. Co do olbrzymów co sie rodziły po zblizeniu sie „synów Boga” do kobiet, to cos musiało byc nie tak, bo to nie normalne aby rodzily sie jakies olbrzymy, a wiec kim byli „synowie Boga”? Wielu uważa głównie protestanci (oni nie są trędowac, jakbysmy sie urodzili w protestanckim kraju to tez bylibysmy protestantami) że to byli aniołowie którym się spodobały ludzkie kobiety. Brzmi jak s-f ponownie ale wyjaśniałoby to dlaczego rodzily sie olbrzymy (cos z dna bylo nie tak). PAmietajmy ze aniolowie czesto przybierali ludzką postac tak ze nie roznily sie niczym od czlowieka widocznym. W Sodomie chcieli ich sodomici nawet zgwalcic jakoze byli urodziwi itp. W dodatku z tego co wiem okreslenie „synowie Boga” w języku chyba hebrajskim pojawia sie jeszcze pare razy w Biblii i za kazdym razem odnosi sie do aniołów, a nie ludzi jak to wyjasnia np przypis w Biblii tysiąclecia.

  Co do potopu to pisze ze po potopie byli wciaz olbrzymi. Pytanie skąd? Byc moze potop byl faktycznie lokalny. Nie wiem.

  No i co do samego potopu. Jeśli Bóg zdecydował się na tak drastyczne rozwiązanie to z tamtym światem musiał byc cos naprawde nie tak. W biblii pisze ze noe jako jeden z nielicznych byl „nieskazitelny”. Wiemy że Noe jest przodkiem Jezusa. Byc moze cala ówczesna rasa poza Noem i ewentualnie rodziną była w jakis sposób skażona. Gdyby Bóg nic nie zrobil to cieżko byłoby wyprowadzic linie od Adama do Jezusa bo niedługo po Noem nie byłoby ani jednego „nieskazitelnego”.

  Co do ksiąg poza biblijnych o których pisał Amadeus, to czy jesli jakas sie nie znajduje w Biblii to znaczy ze jest nieprawdziwa? W Bibii sa odiesienia zarówno do ksiegi henoha czy jashera ale same te księgi sie w niej nie znalazły. Byc moze jedynym powodem byl fakt ze brzmiały zbyt dziwacznie. Mozemy byc pewni ze to co jest w biblii jest prawda ale czy to znaczy ze niektore rzeczy ktore w niej nie sa nie sa? Nie jestem pewien tym bardziej ze zawartosc bibii sie zmieniala troche.

  Tak czy siak nie bedziemy chyba do konca naszego zycia wiedziec na 100% jak to było z tymi wszystkimi wydarzeniami opisanym w ST.

 13. […] za: https://marucha.wordpress.com/2013/05/15/od-kaina-do-chazarii/ […]

 14. dr TS said

  Analizując tekst pastora, można zauważyć, że możliwe były hybrydy ludzi z małpami, przed potopem. Stanowili oni lud, do którego przystał Kain. To widocznie jacyś pite i inne tropusy, wliczając też neandertalczyków. Ta odnoga kananejska, edomicka i ostatecznie idumejska stała się kanwą teorii ewolucji. Wynikałoby z tego, ze żyją hybrydy, które rzeczywiście pochodzą od małp. I to oni chcą za Darwinem zafałszować prawdę o linii ludzkiej. Genialni edomiccy naukowcy także dzisiaj marzą o hybrydach ludzkich…
  Zaprawdę ciekawe opracowanie.
  Dość szybko zdjęto z witryny gazetywarszawskiej… Były naciski???

 15. Fran SA said

  Caly czas dyskutujemy o ‚nacji’, ktorej w ogole kiedys nie bylo. Zydow w ogole nie bylo.
  Mieszkancy Judei byli bardzo wymieszani, a najmniej bylo tam Hebrajczykow, bo to byli przybysze, a przede wszystkim koczownicy.. Beduini.
  Byly natomiast luzne plemiona hebrajskie, ktore ze soba sie tlukly a czasami nawet zyli w zgodzie i zenili sie miedzy soba. Hebrajczycy tez sie mieszali z innymi plemionami i narodowosciami. Dawid ( o ile w ogole istnial) zgwalcil zone Uriasza, Hetytke i mial z nia nieslubnego syna, Salomona, a ten Salomon mial wiecej zon niz bylo istniejacych religii. Salomon byl apostata. Wiec tak naprawde nie wiadomo, kim byli liczni podobno potomkowie Salomona.

  Interpretacja tekstow Starego Testamentu przypomina czasami interpretacje powstania Izraela na terenie Palestyny. Ziemia obiecana, ‚boskie’ zagarniecie cudzej ziemi, i usprawiedliwienie wszystkich morderstw, bo im Jahwe kazal.
  Teraz zas sie okazuje, ze Adam i Ewa to tez byli zydzi, choc nikt o tych zydach przez tysiac lat nie slyszal
  No to Jak Adam i Ewa byli zydami, to nie ma innej narodowosci na swiecie oprocz zydow i my wszyscy jestesmy pejsate! Razem z Chinczykami i Hindusami i Maorysami z Nowej Zelandii. Do tego wybrane przez plemiennego boga Jahwe, ktorego Mojzesz sobie i hebrajczykom przyswoil od Medianitow. Mojzesz spedzil 40 lat u Medianitow i mial stamtad i zone i religie..
  Tak ja tysiace lat temu, tak i teraz grupa hochsztaplerow przechwycila elementy cudzych religii i zrobila z tego niezly gescheft.
  To kaplani egipscy uwazali sie za wybrancow bogow i kazali sie rzezac, zeby wzmocnic potencje; czczenie roznych bykow i cielcow tez przywlekli z Egiptu i ubierali w klejnoty i zloto na znak wielkiej czci.

  Opowiadanie o judeo-chrzescijanstwie jest bluznierstwem, bo chrzescijanie nie maja nic wspolnego ani ze zlotym cielcem ani kultem falusa. W calym Starym Testamencie pisze, ze Bog karal Hebrajczykow za ich szwindle i przestepstwa. Domalowali i wspolczesni zydzi, ze te plemiona, ktore zydzi mordowali to byla kara boza, bo bog pomagal mordowac wrogow Izraela.
  To branie stron przez bogow ukradli z mitologii greckiej, gdzie bogowie tez pomagali zwyciezac roznym walczacym stronom w wojnach najezdzczych. ZYdzi zreszta do II-go wieku naszej ery wierzyli w wielobostwo. A nazwa ‚zyd’ ma dwa zrodla: Jedno sobie zagarneli z Judei, (Jude) gdzie akurat mieszkalo dziesiatki innych narodowsci Bliskiego Wschodu a zydzi stanowili (jak zawsze) bardzo maly procent mieszkancow i do tego przybyszy z Babilonu, a wiec nie byli tubylcami.

  W okresie sredniowiecza, grupa zawzietych biznesmenow i handlarzy ‚czym sie dalo’ o chartakterystycznych cechach kultu zlotego cielca, handlowala tez bizuteria (jewel) – Jew. Jakos do glowy im nie przyszlo, zeby sie nazywac Hebrajczykami, ale za to nazywaja sie ‚synami Izraela, czyli Jakuba, ktory walczyl z Bogiem’. Jakub byl zlodziejem, oszustem i przestepca, a do tego zmusil Boga, zeby mu te przestepstwa poblogoslawil.Dlatego nazwal sie ‚Izrael’ co znaczy ‚ten, ktory walczyl z bogiem’.
  Dla zydow zreszta ich wlasny bog jest handlarzem, z ktorym sie targuja o byle co i byle gdzie. Widac to wyraznie jak Lot sie targuje z bogiem, bo koniecznie chce uratowac Sodome i Gomore i stawia swojemu bogu warunki: ‚A jezeli bedzie 50sprawiedliwych w miescie, czy uratujesz miasto…’

  Torah (Piecioksiag Mojzeszowy) wyraznie pisze, ze Bog pokaral plemie Jakuba za nieposluszenstwo wobec boga i za kare rozpirzyl plemiona hebrajskie po calym swiecie i nie pozwolil wracac do Jerozolimy az do przyjscia Mesjasza. Mesjasza jeszcze nie ma – wolnej Jerozolimy tez nie.
  Wiekszosc zydow, ktorzy w Torah uwierzyli zgineli w obozach w czasie drugiej wojny swiatowej, bo zdaniem Ben Guriona ‚nie nadawali sie do Izraela’. .

  Naturalnie, ze te wszystkie hece nie maja nic wspolnego z chrzescijanstwem.
  Ciekawe, jak to niektore spekulanty probuja zlutowac dwie wykluczajace sie religie. I w jakim celu? Zeby uwierzyc, ze mamy sie modlic do zyda?

  Czy to tez ‚judeo-chrzescijanie’???:

  http://www.haaretz.com/print-edition/news/this-year-in-uman-hasids-don-veils-en-route-to-rabbi-nachman-s-tomb-1.312612

 16. RomanK said

  Czlowiek..zanim sie sam zaczal rodzic mial kilka wersji…niezdolnych do rozrodu.. udany prototypy to byly
  Lulu
  Lulu Amalu..
  .Adapu..
  .i Adam…wersja ostateczna zdolna do samoreprodukcji….hybryda na wzor i podobienstwo Stworcy..z jego „czaskta” nephesh elokis….czy wg Sumerow shiru.
  { Pisma klinowe z NIniva – Epic Enuma Elish } Ksiegi Enocha i Lamecha… Ksiega Celtow- Kolbrin, Ariovedy, Knigi Svetla… Tybetanska Ksiega Umarlych..
  Egipska Ksiega Umarlych, .

 17. Fran SA said

  A to jeszcze jedna ciekawostka na temat przeklaman i zmyslan. Zastanawia fakt, ze tylu politykow i roznych ‚prominentow’ lata pod te sciane placzu i odstawia cyrk poganski. Jak im nie wstyd. Jerozolima byla zrownana z ziemia. Nie ma sladu po zadnych Herodach ani ich mitycznych zamkach. A jednak … modla sie wielcy tego swiata do kupy kamieni, ale tylko panowie.. z jakiegos szalenie waznego powodu:

  http://12160.info/video/why-rand-paul-went-to-the-wailing-wall

 18. osoba prywatna said

  Bejamin Freedman o prawdziwych przyczynach wojen światowych

  download as a pdf file Download this page in PDF format

  Przypominam jedno z ważniejszych przemówień, jakie kiedykolwiek wygłoszono ujawniając największą w historii międzynarodową konspirację, o której nie ma nawet słowa w podręcznikach historii. Konspiracja ta trwa do dzisiaj i nosi obecnie nazwę New World Order (NWO).
  Autor przemówienia, Benjamin Freedman, był w samym jej środku, był więc najlepszym świadkiem, co więcej, zgromadził niepodważalne dowody na spisek, którego ofiarą miał być cały świat. I faktycznie jest.
  Freedman przeszedł konwersję z judaizmu na katolicyzm. W swoim czasie był bohaterem dla Polonii amerykańskiej – w Wikipedii przedstawiono zdjęcie Freemana jako laureata polskiej nagrody Muchy Antykomunistycznej Federacji Polskich Wojowników o Wolność (Anti-Communist Federation of Polish Freedom Fighters) w Salem, Massachusetts (link).
  Freedman osobiście znał m.in. Bernarda Barucha, Samuela Untermyera, prezydentów Woodrowa Wilsona, Franklina Roosevelta i Johna F. Kennedy’ego. Przeklęty przez środowiska syjonistyczne, do końca życia próbował ostrzec Amerykę i świat przed horrorem syjonizmu, zagrażającemu całej ludzkości. W syjonistycznej Wikipedii jest określany jako antysemita, choć przecież był tzw. żydem.
  Dla syjonistów świadectwa Freedmana są straszliwym ciosem – jeden z nich odważył się ujawnić wielką tajemnicę spisku i robił to publicznie przed wielotysięcznymi audiencjami. Poświęcił na to cała swoją wielomilionową fortunę pochodzącą z jego fabryki mydła Woodbury Soap Company. Obok Myrona Fagana jest wielkim bohaterem pochodzenia żydowskiego, który zrobił wszystko by ocalić ludzkość przed satanistycznym pogromem.

  1974 roku Benjamin Freedman wygłosił poniższe przemówienie przed organizacją militarną w Waszyngtonie D.C. Został przedstawiony przez Pułkownika Dall.

  PŁK. CURTIS B.DALL:
  Krótko, dodam kilka słów o moim przyjacielu, Benie Freedman, co uważam za wielki zaszczyt.
  Początkowo byliśmy sobie przedstawieni, cóż jako kolejni znajomi, lecz bez pewności, czy nie jest to przypadkiem kolejny z t.z. koni trojańskich, jednak postanowiłem sam się o tym przekonać. Przez lata przekonałem się więc, spędzając wiele radosnych wieczorów ugoszczony przez niego i jego żonę, Rose, której nie ma już wśród nas.
  Kiedy Ben miał 25 lat, jak też oświadczam tutaj, pochodzi on z bardzo zamożnej rodziny żydowskiej z Nowego Jorku, kiedy to Ben, wraz z żoną Rose, przeszli w sferę Chrześcijaństwa, wiązało się to z ogromną odwagą. Wymagało to `guts` /silnych trzewi/, jak to się zwykło mówić w jednostkach marynarki wojennej. Ben był atakowany przez wielu swoich przyjaciół za wiarę, że nasz kraj zarzucał obywatelom obcych krajów idee, które nigdy nie miały miejsca.
  Tak wiec, z wielkim szacunkiem i honorem powiem – ten gentleman jest światowym uczonym w dziedzinie, w której będzie się wypowiadał. Jestem zaszczycony, jako członek tej dostojnej organizacji militarnej, przedstawić zasłużonego Benjamina Freedman z Nowego Jorku.

  BEN FREEDMAN:
  Jestem zaszczycony zaproszeniem. Nie wiem jak dziękować pułkownikowi Dall za umożliwienie mi dzisiejszego spotkania z Wami. Ale mam nadzieję, że w obrocie sprawy Wy również będziecie mu za to wdzięczni. I jeżeli postaracie się użyć informacje, które Wam przedstawię, możecie stać się bardzo pomocni w uchronieniu tego kraju przed losem jaki spotkał Wlk. Brytanię a nawet być może Związek Sowiecki (Rosję Carską).

  Znajdujemy się obecnie w bardzo poważnym stanie. Właśnie powróciłem, w ostatnich czterech tygodniach, z przedłużającej się podróży, ze znanego pod nazwą, Bliskiego Wschodu.
  Jestem zaprzyjaźniony z głowami tamtejszych państw, rządzącymi, którzy znają mnie już przeszło 25-30 lat, którzy przemawiają do mnie i traktują mnie jak swojego brata. Zatrzymuję się w ich domach i wszyscy mówimy sobie po imionach.

  Teraz, co mogę Wam powiedzieć to, że cokolwiek się dziś dowiecie może być dla Was bardzo niekomfortowe. Jednak im bardziej niekomfortowo będziecie się czuć po wysłuchaniu tego co mam do powiedzenia, tym większa szansa, że zwiększycie swoje wpływy by uchronić ten kraj przed losem, na który nie zasługuje.

  Po tym jak wybitni mężowie stanu, których tu widzę, wyciągnęli nas z dołu raz, może dwa razy /wojny światowe/, nie sądzę by było sprawiedliwe dla nich oglądać jak idziemy na dno historii, gdzie bezsprzecznie będziemy zdążać, jeżeli obecne sprawy potoczą się – to nie jest to słowo – jeżeli sprawy pogrążą się!
  W bardziej naglącym tempie niż w ostatnich dziesięciu czy piętnastu latach miało to miejsce.

  Teraz, zanim przejdę do faktów, chciałbym zwrócić uwagę na jedną sprawę. Będę używał słowa, słowo które słyszycie, które czytacie, którego używacie – JEW \Żyd\ , jako coś co mogłoby być rozważane i podparte przeszłością. Użyję tego słowa, jakkolwiek nigdy nie używam go w relacjach z ludźmi i w prywatnym otoczeniu. Teraz, chcę wytłumaczyć, że Dr Samuel Johnson napisał pierwszy Słownik Angielski w 1797 roku. To tylko kilka lat do 1800, co nie jest tak dawno temu! Zajmuje on dwa grube tomy, zawierające możliwy każdy zwrot i słowo, które było wtedy w użyciu w języku angielskim.

  Pokazałem go wielu ważnym osobistościom w wielu okresach mojego życia i byli oni zszokowani, ponieważ kiedy mówiłem im, co Wam chcę powiedzieć teraz, nie wierzyli mi. Tak więc nabyłem te książki – kosztowały nie małe pieniądze. Ich pierwsza edycja jest niezwykłą rzadkością!

  W tej książce, w tych dwóch tomach pierwszego kiedykolwiek Słownika Angielskiego, opublikowanego przez Dr Samuela Johnsona (o którym wielu z Was tutaj wie), słowo JEW (ŻYD) nie występuje! Słowo JEW nie występuje! To słowo zostało wymyślone, wymuszone na Was, wepchnięte w wasze gardła przez kontrolujące media i ludzi zainteresowanych w doprowadzeniu Was na rzeź. Słowo JEW nie miało miejsca. Oni mówią – Shakespeare go użył. Oni cytują wszystkich ludzi, którzy je użyli, ale słowo to nie istniało!

  Nie chcę się teraz nad tym rozwodzić. Nie jest moim zamiarem wygłaszanie Wam wywodu z filologii. Mamy coś dalece ważniejszego. Ale wspominam to słowo, używajcie go, lecz wiedzcie że ja nigdy go nie zaakceptuję. I więcej, powiedzmy, ludzie którzy referują do sztucznego jedwabiu.
  Cóż, słowo sztuczny jedwab posiada pewną przeszkodę. Importowałem je, gdy początkowo powstało. Było zrobione w Niemczech i nazwano je „artificial silk” /sztuczny jedwab/. I miało to swoje reperkusje. Ludzie nie chcieli kupować nic co miało związek ze sztucznością. Tak więc producenci wspólnie wystawili cenę $25.000 nagrody dla kogokolwiek kto mógłby znaleźć dobre słowo do użytku zamiast słowa „artificial silk”. Ta nagroda została przyznana osobie, która wymyśliła słowo „rayon”. W dzisiejszych czasach ludzie mówią o „rayon” jako czymś co istniało od początku świata, jakby istniało zawsze. „Rayon” jest słowem modernistycznym i człowiek który je wymyślił dostał 25 tyś dolarów. Słowo „jew” było wymyślone przez ludzi, którzy wciągnęli nas w dwie wojny światowe, którzy zastawili pułapkę by wpędzić nas w trzecią, i którzy praktycznie objęli kontrolę nad całym światem, zwłaszcza kontrolę nad tym krajem, według Senatora Fulbright’a i innych.

  I jest już najwyższy czas by nauczyć się podstaw i coś z tym zrobić. Jestem przekonany, że dopóki coś nie będzie zrobione by zmienić myślenie 200.000.000 Amerykańskich Chrześcijan, to ten kraj jest skierowany ku katastrofie. Jest tu w kraju 200 mln Chrześcijan, którym radio, prasa, telewizja, obrazy ruchome, każde inne formy mediów, zrobiły pranie mózgów, od rana do wieczora – przez masową informację, która zwiodła Was wszystkich do wierzenia w rzeczy, o których oni wiedzą, że są częścią planu by Was oszukać.

  Jednym z nich jest słowo `jew`!

  Teraz, na Bliskim Wschodzie, znacie sytuację. Stany Zjednoczone kontynuowały zaopatrywanie od końca II Wojny Światowej, 32 miliardy dolarów wpłacone przez podatników. 95% z tych 32 miliardów dolarów było użyte przez Kongres Stanów Zjednoczonych, po tym jak wpłaciliście je do Skarbu Państwa, by stworzyć USA wspólnikiem i aliantem złodziei i morderców, by pomóc im w utrzymaniu skradzionego terytorium, które zdobyto przez inwazję na Palestynę, wypędzając wzburzonych ludzi z kraju zamieszkiwanego przez nich 2 000 lat!

  Teraz Wy byliście uczeni przez Chrześcijan, jesteście pouczani przez duchowieństwo, przez swoich księży ( i Dr Ellson, Boże błogosław mu, wie jak zawsze walczyłem, i on robił co tylko mógł, przez wiele lat, bym możliwie osiągnął cel). …Byliście pouczani, że Waszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pomóc repatriować Naród Wybrany do Ziemi Świętej. Byliście pouczani przez wszystkie media masowej informacji, włącznie z wszelkimi możliwymi środkami, którymi kształtują Wasze myślenie, że waszym chrześcijańskim obowiązkiem jest pomoc w repatriacji Wybranego Narodu Bożego do ich Ziemi Obiecanej!

  Teraz, powiem Wam co to jest za kłamstwo!

  Mogę zacytować i przytoczyć tutaj źródła które konsultowałem, około 234 oficjalnych dokumentów, map, książek i innych materiałów lecz najlepszym jest ten znaleziony w ostatnich latach, The Encyclopedia Britannica, edycja z 1911, tom 15, trzy strony, określające słowo „Khazar” /Chazar/. Trzy strony!
  Ta książka była opublikowana w 1911 roku w Londynie, i zajęło to prawie dwadzieścia pięć lat by tą informację skompletować. To wynik badania wielu ludzi. Wiele źródeł tej informacji jest zamieszczonych na końcu opisu. I tam znajdziecie, że Chazarowie byli narodem Azjatyckim, byli Mongoloidami, Turecko-Fińskim plemieniem w Azji. Mieli oni tyle kłopotów z innymi narodami, którym w końcu udało się wyprzeć ich z Azji do, co jest dzisiaj nazwane, Rosją i do ziem zwanych Ukrainą. Znaleźli tam liczną pokojową, agrokulturową ludność, w większości Słowian, i pokonali ich. Zrobili to samo co robili do tej pory i co robią teraz na Bliskim Wschodzie. Zajęli ich ziemie bez żadnego powodu, poza tym miejscowi ludzie nie byli wyszkoleni w walkach!

  Tam ustanowiono Królestwo Chazarskie /Khazar Kingdom/.

  Teraz. Te trzy strony w Encyklopedii Britannica, tom 15, 1911 roczna edycja , mówi o tym kim oni są, jak bestialscy i barbarzyńscy byli i jak udało im się zmieść w poprzek Europę, aż po bramy Paryża i po Finlandię. Kontrolowali oni całą Europę – ci Mongołowie znani jako Chazarowie! Robili to około IV do IX wieku. I byli najbardziej brutalnymi z ludzi. Niewolili innych i uciskali przez co utrzymywali pod kontrolą praktycznie całą Europę. Aż w końcu w VIII wieku, przybył zza morza, co dziś jest zwane jako Szwecja, człowiek o imieniu Rurik /Varengian/ i zorganizował ludzi. Ludzi tych interesowała tylko agrokultura. Nie chcieli żadnej polityki, nie chcieli tworzyć narodu czy rządów. Ale wiedział jakiego traktowania obiektem byli i ustanowił regulację Rokh, która później stała się podłożem Rosyjskiego Imperium.

  Zorganizował on ludzi i rozpoczął odpieranie Chazarów i w ostateczności udało mu się odeprzeć ich do początkowej strefy, gdzie z początku dotarli, strefy Ukrainy, i tam kontynuowali swoje Królestwo Chazarów.
  Kultywowali oni religię Fallika /Phallic Worshipers/. Ktokolwiek, kto nie wie co to oznacza, nie będę teraz wdawał się w szczegóły, ale byli oni tak zdegenerowani, że sam król, ich władca, słysząc o monoteistycznych formach religijnej wiary – Chrześcijaństwo, Islam i Judaizm – wysłał po reprezentantów tych trzech religii i jak dziecko grające „ene dułe” wybrał jedną z nich. Słuchał ich poczym rzekł, że chce zostać Żydem i zaadoptować religię zwaną dziś Judaizmem. I tak wymusił on na całym narodzie (który wtedy liczył być może nawet 18-20 milionów ludzi, z przedłużeniem do samego serca Europy) i musieli oni stać się członkami tej wiary religijnej. Wysłał on swoich ludzi do Centrów Talmudycznych do Ziemi Świętej i wykształcił religijnych liderów (czy nazwiemy ich Rabbinami czy jakkolwiek inaczej). Wyznaczył on 4.000 szlachty (posiadali oni system feudalny), aby zaadoptować tę wiarę i Judaizm oficjalnie został ich wiarą. Wybudowali oni tysiące szkół i tak zwanych świątyń czy miejsc kultu. Tą drogą ludzie Wschodniej Europy zostali Żydami (znanymi dziś pod tą nazwą).

  Mam dziś ze sobą ulotkę, którą otrzymałem w poczcie ostatninego tygodnia, The March of Dimes zamieścił ją, w asyście Fundacji Rockefellera, i zacytowali oni całość, ponieważ odkryli w ostatnich latach, że Chazarowie są nosicielami choroby, której żadni ludzie na świecie nie posiadają. Tutaj jest ta ulotka, którą wysłali. Jest zatytułowana: „Kasak Disease” /The Jewish Disease – Tay- Sachs/.
  Ja znałem ją od lat. Gazeta The New York News zamieściła całą sprawę, więc zaangażowałem się i zbadałem ją, dając dotacje do jednej lub dwóch klinik, w których próbowano coś z tym zrobić. Wschodnioeuropejscy potomkowie Chazarów, zwani dziś Żydami, są nosicielami tej choroby. Gdy jeden Chazar poślubi kolejnego Chazara (to nie ja mówię lecz Mt.Sinai Szpital, Szpital Pamięci Żydowskiej – The Jewish Memorial Hospital, Fundacja Rockefeller, oni wszyscy zrobili mnóstwo badań na ten temat. Opublikowali również te dane i statystyki…), że jedno z czterech dzieci, gdy jeden Chazar poślubi drugiego Chazara, lub tego pochodzenia, to dziecko nie może żyć dłużej niż trzy lata. A koniec, który to dziecko cierpi jest zbyt przytłaczający by go teraz tu opisywać. Dwoje z pozostałych zostaje nosicielami a jedno jest czyste.
  Twierdzę, po słuchaniu przez 26 lat na każdym spotkaniu Narodów Zjednoczonych….(uczestniczę, posiadam miejsce i słyszę przemowienia tych przedstawicieli tak zwanego Państwa Izraelskiego)… mówiłem od wielu lat, zanim jeszcze o tym wszystkim wiedziałem – oni muszą być niespełna rozumu! Jak oni mogą mówić takie rzeczy w obecności 131 przedstawicieli narodowych? Jak oni mogą tak mówić­? Czy nie mają wstydu?
  I odkryłem, że oni cierpią z powodu tej choroby. Więc siedząc tam, mówią całemu światu, oficjalnie, w Narodach Zjednoczonych, że są Wybranym Narodem Boga, i że jest chrześcijańskim obowiązkiem repatriować ich do ojczyzny, kiedy oni wiedzą kim są.

  Teraz, są ludzie którzy ponownie wystąpili na ścieżkę wojny, znów realizują swoje stare sposoby, i realizowali od dawna, ponieważ po ekspansji Imperium Rosyjskiego i podbiciu Królestwa Chazarskiego, zespolono tych ludzi i Imperium Rosyjskie, tych tak zwanych Żydów w Rosji, którzy stali się ortodoksyjnymi Żydami, tak ich nazywamy… Rosja stała się krajem katolickim, pod Vladimirem III, w 986… i nie mogli oni położyć na niczym swoich rąk. Teraz co się stało?

  Byli oni w stanie wojny bez przerwy od tamtych czasów. Po XI wieku, kiedy to zostali pokonani, zawzięli się wtedy że nigdy nie zaakceptują tej przegranej, że będą oni nieustannie organizować się i buntować aż do deklaracji niepodległości i do założenia Królestwa Chazarskiego. To było w XI wieku! Walczyli oni z reżimem Cara, od tamtej pory, i nie chcę się tu rozwodzić, ale mogę podać mnóstwo na ten temat, i nikt nie może tego zaprzeczyć, ponieważ mogę dać Wam rozdział i wers w setkach książek, mapy które sfotografowałem, z różnych krańców świata, w publicznych bibliotekach i muzeach.

  Teraz, mamy tych ludzi, zorganizowanych i, ni stąd ni zowąd, coś się rozwinęło. Ostatnia rewolta jaką rozpoczęli w 1905 roku. Według Encyklopedii Britannica, pod słowem `Bolshevism`, jedną z ich pięciu zasad było: nigdy nie atakować dopóki armia kraju nie jest zaangażowana w inny sposób. I w 1905 roku Rosja była w konflikcie z Japonią, na dalekim wschodzie, wtedy oni rozpoczęli swoją ostatnią rewoltę, i zostali stłumieni jak zawsze od czasów II wieku.

  Tutaj ja pojawiam się na widoku – nie żyłem przecież II wieku, ale co staram się Wam powiedzieć, że w 1905 dostali oni solidne lanie, jak i tutaj.

  I tak, mieliśmy Prezydenta w Waszyngtonie, Mr.Taft, Mr.Jacob Schiff z Kuhn, Loeb & Co., bankierów w Nowym Yorku, którzy są prawą ręką w Stanach Zjednoczonych, międzynarodowej, obejmującej cały świat plutokracji Rothszylda.
  Mr.Schiff, z dwoma młodymi mężczyznami, poszedl zobaczyć się z Mr.Taft , i powiedział „ Mr.Taft,… (mówię wam to z pamięci. Znam to prawie na pamięć, gdyż książki są tutaj, w Bibliotece Kongresowej. Ludzie, którzy byli w pokoju z Prezydentem Taft w tym czasie, oraz Prezydent Taft słyszeli Mr. Jacob`a H.Schiff)
  … chcemy, abyś anulował Faworyzowaną Umowę Narodową z Rosją Carską, i abyś odwołał stamtąd naszych Ambasadorów.” Prezydent odpowiedział im „Mr.Schiff, to wszystko nie wygląda tak jak przedstawiasz. Mój ambasador zdał sprawozdanie inaczej”.
  Tak więc Mr.Schiff powiedział mu w innych słowach „Masz zamiar, czy nine masz zamiaru to zrobić?”
  Kiedy Prezydent odpowiedział, że nie ma zamiaru, Mr.Schiff odrzekł „Stworzymy partię polityczną i ustanowimy prezydenta w Waszyngtonie, do którego będziemy dyktować warunki i co ma robić”.

  Jacob Schiff wrócił do Nowego Jorku (był on wtedy głową Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego, /American Jewish Committee/) i w domu mojego ojca (byłem wtedy małym chłopcem) w obecności wielu ważnych osobistości, niektórych imiona słyszeliście, opowiedział on tą historię; sprawdziłem w książkach w Bibliotece Publicznej, we wspomnieniach człowieka, który był wtedy w tym pokoju, imiona, które są Wam znajome. To jest fakt.

  Teraz, co się stało? Zebrali się w Nowym Jorku, aby pozbyć się prezydenta Taft. Byłem protegowanym Mr.Bernarda Baruch – z imieniem, którego na pewno jesteście zaznajomieni. Jego ojciec był doktorem, Dr.Simon Baruch, który nauczył mnie świata, i Bernard Baruch był ciągłym wizytorem w naszym domu. Zalecał się on do mojej siostry, jednej z sióstr.

  Tak i scena, aby pozbyć się Republikańskiej Partii i Republikańskiego Prezydenta, została rozstawiona. Ale było bardzo trudno, ponieważ po depresji Clevelanda (Prezydent Cleveland był Demokratą, mieliśmy Wolny Rynek), mieliśmy najgorszą depresję kiedykolwiek przez nas widzianą. I to przysporzyło Partii Republikańskiej władzy, ponieważ oni wynegocjowali taryfę, protekcyjną taryfę, by chronić pracujących ludzi przed tanią siłą roboczą z Europy i by chronić początkujące przedsiębiorstwa w USA przeciw obcym firmom.

  Mr. Schiff przeprowadził rozmowy, wrócił do Nowego Jorku i scena została wystawiona. I ja, jako młody człowiek, dostałem swoją rolę. Co Wam teraz mówię to jest to, co widziałem na własne oczy, słyszałem na własne uszy, ale Wam tylko streszczę.
  Scenę założono: „jak możemy pozbyć się Tafta” – i Mr.Baruch został wybrany jako goniec \the leg man\. To był inteligentny człowiek! Założyli oni siedzibę Narodowych Demokratów pod numerem 200, 5 Alei, będące stroną Starego Fifth Avenue Hotel, teraz budynek biurowy, i Mr.Henry Morgenthau.Sr, stary człowiek, ojciec jednego, którego wszyscy tu znają, został kanclerzem Komisji Finansowej. Ja byłem postawiony jako jego zaufany, asystent skarbnika, którym był Mr Rollo Wells z St.Louis. A ja byłem w samym środku! Widziałem wszystko co się stało, ponieważ przetrzymywałem wszystkie książki zawierające gotówkowe datki. Mr.Jacob Schiff, Żyd (używam tego słowa, jak powiedziałem, z rezerwą) wyłożył pieniądze by rozpocząć działalność Partii, i rozpoczęto poszukiwania człowieka, którego mogliby wystawić jako prezydenta. Skracając długą historię, ponieważ detale te nie są zbyt interesujące, znaleźli Woodrowa Wilson, łotra który nie był wart funta kłaków!

  Znaleźli Woodrowa Wilsona, człowieka który miał więcej ego niż jakikolwiek człowiek o którym czytałem, mieli go jako głowę Partii Demokratycznej. I zaczęli mieć problemy! Ponieważ Demokraci zdobyli głosy elektoralne tylko na Południu, gdzie ludzie zajmujący się agrokulturą chcieli tanich dóbr z Europy. Lecz Północ chciała Republikanów. Zrozumieli wtedy, że nie mogą zdobyć elektoratu Prezydenta w Stanach Zjednoczonych. Cóż więc, zaniosłem pieniądze, byłem tzw. chłopcem na posyłki (byłem wtedy tylko chłopakiem). Z biegu wydobyto Theodorea Roosevelta z politycznego ścieku (był on wtedy edytorem magazynu). Powiedziano mu „jesteś niezastąpionym człowiekiem. Tylko ty możesz uchronić Stany Zjednoczone”. I z jego egocentryzmem ustanowili „Bull Moos Party” i Mr.Jacob H.Schiff i Żydzi z różnych krańców świata, zdobyli niezliczone ilości pieniędzy z Anglii, i uformowali Bull Moose Party. W ten sposób rozerwali głosy na Republikanów między Roosevelta i Tafta i Mr.Wilson wstąpił z większością głosu – najgorszy człowiek (a znam wewnętrzne sprawy z jego życia, których nie chcę tu przytaczać), ale nigdy nie było podlejszego łotra w Białym Domu niż ten, a znałem ich wielu od tamtych czasów!

  I tak. Mr.Wilson nie miał o niczym zielonego pojęcia! Nie mogę zrozumieć jak się dostał na to stanowisko, poza tym że oni mieli na niego rzeczy do szantażu. Znajdziecie w polityce, za każdym razem kiedy upatrzą sobie kandydata i ustawią go na froncie, muszą mieć coś na niego.

  Wiecie, że \Wilson\ sypiał z żoną profesora o nazwisku Peck, który mieszkał naprzeciwko w Princeton. Wilson był nazwany przez mieszkańców Princeton „ogierem Pecks’a”. Kiedy \Mrs Peck\ rozwiodła się i przeprowadziła do Waszyngtonu, wyszła ponownie za mężczyznę, który miał syna. Ten syn pożyczył z banku 40.000 dolarów bez zgody rodziców. Nie miał ich jak spłacić i na chłopaku wzrastała coraz bardziej presja. Więc ta kobieta usłyszała o Samuelu Untermeyer (z ogromnej firmy, Googenheim, Untermeyer & Marshall) prominentny Demokrata; zaopatrzył partię w ogromne sumy. Poszła więc do niego z dużą paczką listów, które czytałem (Wilson był świetny w pisaniu listów. Miał zasób słów, co do tego nie ma wątpliwości, Wilson znał się na słownictwie, zwłaszcza jeśli chodziło o miłostki, w każdym razie). Tak więc, zgotowali wszystko i kobieta wpadła na pomysł szantażowania. Ustaliła z Samuelem Untermeyer by poszedł do niego jako adwokat. \Samuel\ był wielkim sponsorem Partii i znał Wilsona. Skracając długą historię, Wilson nie posiadał takich pieniędzy. Untermeyer zapłacił za niego i chłopak spłacił dług.

  Teraz. Mr.Untermeyer powiedział do Prezydenta Wilsona „zapłaciłem za ciebie te pieniądze, ale ty musisz coś dla mnie zrobić. W kolejnym otwarciu na pozycję Sędziego Sądu Najwyższego chcę wybrać człowieka”, powiedział „nigdy nie mieliśmy naszego w Sądzie Najwyższym i myślę, że powinniśmy mieć Żyda w Sądzie Najwyższym”. Wilson odrzekł „umowa stoi” i 40.000 dolarów zapłacono.

  Kiedy pojawiła się posada w Sądzie Najwyższym Mr.Untermeyer zarekomendował Mr.Brandeis. Mr.Brandeis był syjonistą numer jeden w Stanach Zjednoczonych; głową ich wszystkich i on był bardzo przyjazny do Wilsona. Kiedy przełamała się wojna z Niemcami, między Anglią, Francją, Rosją a Niemcami i Austrią, Stany Zjednoczone nie miały z tym nic wspólnego. Oni wszyscy myśleli, że Anglia, Francja i Rosja zgniotą Niemcy w 60 dni. Pojawiły się wielkie nagłówki we wszystkich gazetach. Byłem wtedy bardzo zainteresowany polityką: „Chłopcy wracają do domu na Boże Narodzenie”, „Chłopcy wracają z okopów na święta”, ale święta przyszły a wojna ciągle trwała!

  Niemcy wprowadzili statki podwodne a Irlandczycy poddali im dwie bazy na wybrzeżach Irlandii i (Niemcy) zatapiali wszystko co przywoziło zapasy jedzenia i amunicji do Anglii, co było wtedy zgodne z Prawem Międzynarodowym. Teraz, gdy wszyscy widzieli że Anglia przegra wojnę, Żydzi byli bardzo podekscytowani, do tego czasu to Niemcy były ich najlepszym sprzymierzeńcem. W 1822, Niemcy zatwierdziły Akt Emancypacji w którym nadano wszystkim równe prawa w Niemczech, koniec z religijną dyskryminacją. Do tego czasu wszystkie kraje w Europie miały ograniczenia 1%, 2%, 3% na ilość doktorów, dentystów, prawników, bankierów, nauczycieli i resztę. Niemcy w 1822 zatwierdziły Akt i wszyscy Żydzi z całej Europy pospieszyli do Niemiec, ponieważ tam mogli się kształcić i zostać doktorami, prawnikami, dentystami i aptekarzami. I tak, kiedy byłem w Niemczech, 50% uczniów w niemieckich szkołach było Żydami z całej Europy. Oni wszyscy przybiegli do Niemiec. Uwielbiali Niemców.

  Baline, Żyd, był głową Hambursko-Amerykańskiej, Północno Niemieckiej – Lloyd linii. Nawet prywatni bankierzy Hohenzollerns byli Żydami. Głową Niemieckiej Generalnej Firmy Elektrycznej był Żyd. Największe firmy – nie było żadnej dyskryminacji w Niemczech. I Żydzi mieli tam piknik, ale to nie byli Chazarowie! To byli tak zwani Żydzi, którzy przybyli do Zachodniej Europy wraz z Rzymską Armią, którzy przybyli z Judei kiedy Rzymianie okupowali Zachodnią Europę, i tam istniały dwa domy kultowe, jeden w Speyer i jeden w Lyons, małe domy kamienne, w II wieku, co było 600 lat przed tym jak Chazarowie przyjęli nową wiarę.

  I tak, Niemieccy Żydzi byli tak odseparowani jak Arabowie z Chazarami, mówiąc szczerze, w tamtejszych czasach było powiedzenie, nie wiem czy mogę je tutaj przytoczyć w tym gronie, ale kiedy mieszkałem w Niemczech, oni mówili o Pollocks (nazywano tak wschodnio-europejskich Żydów- The Pollocks) „Gdzie Pollock leje, tam trawa nie rośnie”. Oni ich nie znosili! Oni nigdy nie zezwolili na małżeństwa z nimi.

  I tak Niemcy wygrywały wojnę, a Żydzi byli bardzo szczęśliwi, ponieważ nie chcieli żeby Rosja została zwycięzcą, z Anglią i Francją, ponieważ myśleli oni że byłoby to na korzyść Żydów w Rosji – Chazarów. Więc, oni wszyscy byli pro-niemieccy.

  Co się wtedy stało? Kiedy Niemcy wysupłały statki podwodne – Anglia, w sierpniu czy wrześniu, nie pamiętam tylko dokładnego tygodnia, jednak Generał Haig w Londynie ostrzegł Anglików „mamy mniej niż dwutygodniowe zaopatrzenie w żywność i amunicję dla całego narodu 55.000.000 ludzi”. Łodzie z zasobami żywności i amunicją topione były tak szybko, że nie mogli oni tego odrobić.

  Teraz Anglia dostała ofertę Pokojowego Układu od Niemiec. Zaoferowano im układ dwa razy! Papier leżał na biurku Brytyjskiego Gabinetu Wojny, gotowy do podpisu. Potrzebny był tylko podpis. I co się stało? Chazarscy Żydzi z Nowego Jorku, Waszyngtonu, przewodzeni przez Brandeis’a złożyli obietnicę przez Fleischman & Sockloff w Londynie. Udali się oni do Brytyjskiego Gabinetu Wojny i powiedzieli: „nie musicie podpisywać pokoju, który jest zaakceptowaniem przegranej. Możemy wam pokazać jak wygrać wojnę i kiedy pokonacie Niemców, okroicie Imperium Ottomańskie (Turcję) i dacie nam Palestynę”. I ubili interes. Był spisany. To nie ja to mówię, nie inni ludzie to mówią, ale syjoniści, w książkach które piszą przedstawiają całą sprawę, jak to uzyskali obietnicę Palestyny, w zamian za zapewnienie użycia swoich wpływów i uwikłania USA w wojnę.

  I tak Żydzi odwracają się przeciw Stanom Zjednoczonym; w ten sam sposób odwracają się przeciw Niemcom, po tym wszystkim co Niemcy zrobili dla nich po 1822 roku. Ubili interes by przyciągnąć Stany Zjednoczone do wojny, co oznaczało oczywistą klęskę dla Niemiec, co z kolei przynosiło triumf i Angielskie warunki zawarcia pokoju.

  I tak, gdy interes został ubity, syjoniści w Londynie poszli do Brytyjskiego Gabinetu Wojny, według ich własnych archiwalnych dokumentów w Muzeum Brytyjskim. Rozprowadzałem tysiące kopii 12 stronicowego memorandum, napisanego przez człowieka który negocjował układ. Kiedy bombardowano Londyn w 1945, myślał on że umrze, I napisał prawdę i oddał do archiwum Muzeum Brytyjskiego. Jest do wypożyczenia. Ktokolwiek może mieć jego kopię. Sam rozesłałem tysiące – być może dziesięć tysięcy.

  Tak więc, Stany Zjednoczone idą na I wojnę światową. Jak zostali uwikłani? Oni nie wiedzieli jak to zrobić, ponieważ Niemcy powiedzieli „nie zrobimy nic, na lądzie czy na morzu, czy na niebie by sprowokować lub usprawiedliwić deklarację wojny przez Stany Zjednoczone, ponieważ zostaniemy pokonani! Teraz przecież wygraliśmy wojnę!”. Którą faktycznie wygrali. Rosyjskie wojska były w odwrocie, we Francji wojsko zbuntowało się i odmówiło walki. Nic nie zostało z ducha walki po stronie aliantów. Co się wtedy stało?

  Poszli do Wielkiej Brytanii, złożyli ofertę, Wielka Brytania zaakceptowała. Teraz pojawiło się pytanie jak zaplątać U.S w wojnę? Nie mogli nas przecież wplątać, gdyż Niemcy nie chcieli dać nam żadnego pretekstu czy prowokacji. Więc co zrobili? Wysłano wiadomość do Waszyngtonu, że S.S.Sussex, prom z Dover do Calais został storpedowany w Kanale i 38 Amerykanów straciło życie!
  Nie będę tego przedłużał, ponieważ jest wiele innych rzeczy do opowiedzenia!

  Na podstawie zestrzelenia promu i straty życia przez 38 Amerykanów, Kongres zadeklarował wojnę przeciw Niemcom. Teraz, po tym jak Generał Pershing ćwiczył 4.000.000 ludzi i byli oni już w drodze, a niektórzy z nich już walczyli w Europie (wielu z Was tutaj obecnych było tam, walczyło podczas gdy u nas również trwała walka) członkowie Parlamentu i inni, którzy nie mogli znieść tego dłużej, wyszli z wyjaśnieniem sekretu, że Sussex nie został zatopiony i nikt z Amerykanów tam nie zginął. A my byliśmy na wojnie!

  Tak właśnie Żydzi zaplątali nas w I wojnę światową, i wtedy wszystko się zaczęło, ponieważ Wilson został wybrany. Mieliśmy narodowy dług równający się 1 miliardowi dolarów, który wzrósł do – jeśli się nie mylę wynosi teraz 465 miliardów, po dwóch wojnach – i tak Żydzi zaplątali nas w I wojnę światową.

  Znałem sędziego Samuela Rosen, który był mentorem Mr.Roosevelt’a. Mówiono, że nie wyszedł do toalety bez konsultacji z Sędzią Rosen. Byłem w stosunku do niego bardzo przyjazny (oto ktoś kto mógłby poprzeć wszystko zeznaniami). Teraz kiedy doszło do II wojny światowej, nie mogliśmy przystąpić do niej, ponieważ Niemcy powiedzieli „kiedy Amerykanie dołączyli do I wojny światowej, patrzcie co się z nami stało”. I tak była kolejna wojna w Europie, Niemcy i europejskie kraje, i nie było szansy by nas do niej dołączyć. I presja żydowska w Nowym Jorku i w Waszyngtonie byśmy dołączyli się była zatrważająca!

  Ale oni nie wiedzieli jak to zrobić. I tak jak Mr.Tanzell napisał w swojej książce „Back Door to War” /„Do wojny tylnymi drzwiami”/ (był on profesorem historii na Uniwersytecie Georgetown) – widziałem, w Bibliotece Yale papiery z Sekretariatu Obrony z tego czasu – byliśmy pchnięci do II wojny światowej przez Mr.Roosevelt’a przez drzwi kuchenne!
  Niemcy nie dałyby nam powodu ani usprawiedliwienia. Ale Żydzi kładli tutaj taką presję na Roosevelt’a „ musimy przystąpić do wojny! Nie możemy pozwolić by on [Hitler] nam to robił”.

  Musieliśmy się zdecydować co robić, więc Stany Zjednoczone wysłały ludzi do Japonii z informacją : „nie możemy już dłużej sprzedawać wam stali i ropy”. Japonia walczyła wtedy z Chinami; bez stali i ropy, którą nabywali w całości ze Stanów Zjednoczonych, musieliby wycofać się z konfliktu. I tak wysłali tutaj dziewięciu różnych ambasadorów i próbowali wpływać na Mr.Roosevelt’a by zmienił zdanie. Ten powiedział „nie możemy już wam sprzedawać, wykluczone”. Więc, wtedy w tym czasie, Niemcy i Japonia miały podpisany traktat; jakiekolwiek państwo które zadeklaruje wojnę, na któreś z obojga krajów, natychmiast dla obydwóch oznaczało to deklarację wojny! I wtedy Mr.Roosevelt wpadł na pomysł „sprowokujemy Japonię do wojny”. I to dlatego odciął ich od zasobu ropy i stali. I Japończycy przysłali swoich 9 ambasadorów i w rezultacie nie mogli nic wskórać, i wiecie co potem się stało w Pearl Harbor!

  Teraz, Mr.Roosevelt zrozumiał, i jest to w pamiętniku Mr.Stimson’a, jego własnym pismem, który znajduje się w pokoju Biblioteki w Yale, zawierający wszystkie dokumenty należące do Mr.Henry’ego L. Stimsona – był on Sekretarzem Obrony. Opisał on w swoim pamiętniku bardzo ważne rzeczy, które wtedy się działy (swoim własnym pismem) i pod datą 25 Listopad, dwa tygodnie przed Pearl Harbour napisał:
  „Prezydent wysłał po nas byśmy stawili się w Białym Domu. Myślałem, że będziemy dyskutować wojnę w Europie, lecz on nam powiedział że musimy być w stanie wojny z Japonią, ale nie chcę żeby to wyglądało jak my wypaliliśmy pierwszy strzał”.
  To jest prawie słowo w słowo! Henry Stimson, Sekretarz Obrony opisał to w swoim pamiętniku. I tak zostaliśmy zagmatwani w wojnę światową, ponieważ Roosevelt powiedział „Musimy być w stanie wojny z Japonią, ale to nie może wyglądać jak my wypaliliśmy pierwszy pocisk!”. Więc dostaliśmy pierwszy pocisk, czyż nie?!, w Pearl Harbour! Ale jedyną drogą by być w konflikcie z Niemcami była wojna z Japonią. Wtedy, automatycznie, w ramach traktatu, mieliśmy wojnę z Niemcami. Tak zostaliśmy wciągnięci w II wojnę światową.

  Jesteśmy teraz na drodze do III wojny światowej. Z ogromną szansą, że tym razem wojny nuklearnej. Jest taka szansa i ja walczyłem o to (poświęcając czas i pieniądze) by warunki nie zostały na to przygotowane.
  Zobaczcie co się dzieje. Kanclerz Senackiego Komitetu do Spraw Zagranicznych, Mr.Fulbright, oświadczył w niedzielę w porannym programie telewizyjnym, który według serwisu reklamowego miał oglądalność 28 milionów; powiedział w odpowiedzi na pytanie o Bliski Wschód:
  „Nic nie możemy zrobić w sprawie Bliskiego Wschodu!” i dodał: „Senat jest kontrolowany przez Żydów: 90% Senatu Stanów Zjednoczonych znajduje się pod wpływami i nic nie możemy zrobić”- w takich mniej więcej słowach. Kanclerz Komitetu Spraw Zagranicznych Stanów Zjednoczonych wyrzuca otwarcie, mówiąc że 90% Senatu jest kontrolowane przez Żydów, znaczy się syjonistów. Więc możemy oczekiwać najgorszego!

  Jedyną drogą by to odmienić, to być czujnym i poznać fakty. Te wszystkie kłamstwa, które powiedziano „ że chrześcijańskim obowiązkiem jest repatriacja Wybranego Ludu Bożego do ich ziemi obiecanej ” jest tylko wierutną bzdurą. I znajdziemy się w kolejnej wojnie dopóki ludzie i tacy jak wy nie obudzą 200 mln Chrześcijan w tym kraju, którzy są tak ogłupieni, że nie wiedzą skąd idą i dokąd zmierzają! Biegają goniąc w koło, wszystko co słyszysz to że „Jezus był Żydem!” Ja już Wam mówiłem, że to słowo nie istniało kiedy Dr.Johnson pisał słownik, i zbadałem całą tą kwestię. Pontiusz Piłat napisał na krzyżu, na którym został ukrzyżowany nasz Pan i Zbawiciel: ‘Jesu Nasarenus Rex Judoreum’ co oznacza, ktokolwiek miał choćby jeden rok Łaciny to wie, że to oznacza „Jezus, Nazaretańczyk Król Judejczyków”, liczba mnoga od słowa „Rex” to „‘rego”- „władać, królować”.
  Próbowali oni oczernić naszego Pana i Zbawiciela, mówiąc że namawiał ludzi aby nie płacili podatków Cezarowi. I to ukonstytuowało rebelię. To dlatego sąd doszedł do skutku, i dlatego Pontius Piłat umieścił napis na krzyżu „Król Judejczyków”, który podburzył przeciw Rzymowi. Teraz my wszyscy wiemy i słyszymy o tym, tysiące razy, że na swym sądzie Jezus powiedział „oddajcie Cezarowi co Cezara a Bogu co Boskie”. On nigdy nie doradzał ludziom aby wycofać się ze spłacania podatków dla Rzymu. I tak widzicie, jako reprezentanci, wysocy reprezentanci 200 mln Chrześcijan w Stanach Zjednoczonych, musimy uczyć się faktów.

  Jak już mówiłem tutaj do jednego z Waszych członków, to w porządku interesować się piłką nożną, koszykówką, siatkówką, golfem i krzyżówkami – nie wiem ile setek, milionów godzin rocznie było roztrwonione przez kobiety przy krzyżówkach!!! Zaspokaja ich stwierdzenie „o, mam wszystkie słowa poza dwoma od wczoraj!” I robią zawody o to między sobą. Spędzają godziny, kupują słowniki, ale nie znają chosiazby podstawowych faktów dotyczących ich egzystencji.

  I tak, nie prosimy się o to by przyjść na ten świat, ani nasze dzieci, ale mamy wobec nich dług. Mamy dług wobec ludzi, którzy poświęcili swoje życie by zachować ten kraj, wiec zobaczmy co możemy zrobić.

 19. Hanna said

  RomanK powiedział/a
  2013-05-16 (czwartek) @ 01:39:11

  Czlowiek..zanim sie sam zaczal rodzic mial kilka wersji…niezdolnych do rozrodu.. udany prototypy to byly
  Lulu
  Lulu Amalu..
  .Adapu..
  .i Adam…wersja ostateczna zdolna do samoreprodukcji….hybryda na wzor i podobienstwo Stworcy..z jego “czaskta” nephesh elokis….czy wg Sumerow shiru.
  { Pisma klinowe z NIniva – Epic Enuma Elish } Ksiegi Enocha i Lamecha… Ksiega Celtow- Kolbrin, Ariovedy, Knigi Svetla… Tybetanska Ksiega Umarlych..
  Egipska Ksiega Umarlych, .

  Dokładnie tak!

  A kto uważa, że my Polacy jesteśmy bardziej żydami niż jakakolwiek grupa żydów, to mu powiem: PORA ZACZĄĆ LECZENIE- TO JUŻ PARANOJA !!!!

  Ale wiem skąd się u bardzo wierzących bierze. Zazdrościcie Żydom tego ich wybraństwa! Wierzcie mi, nie ma czego ! Przeczytajcie porządnie Księgę Rodzaju i uzupełnijcie lekture o teksty sumeryjskie, które są źródłem dla tej księgi.
  Wyjdzie wam, jak się starannie przyłożycie do analizy tego co czytacie, że w Sumerze ok 6 tysiąclecia pne stworzono MIESZAŃCE ! Do zarządzania Ziemią!
  Rozejrzyjcie się ! ONI TO ROBIĄ DO CZEGO ICH STWORZONO !
  My Słowianie mamy historię o jakieś 20 tysięcy lat starszą, więc nie pochodzimy z Sumeru.

 20. RomanK said

  Pani Hanno…. :-)))
  najtrudniej wytlumaczyc oczywiste….cudze chwalicie..swego nieznacie……gratuluje,

 21. efka said

  Kto jest stworzony na obraz i podobieństwo do Boga, a kto jest mieszańcem Wężowego plemnia z małpą widać gołym okiem – po owocach. Kto tworzy i rozwija, a kto pasożytuje i burzy, niszczy i sieje zamęt.
  Po genach można poznać, po mtDNA. Tutaj nikogo nie oszukają, trochę techniki i czasu, a badania genetyczne będą powszechne.
  Degeneracja jaka dotyka mieszańców nie da się ukrywać w nieskończoność, złe mutacje z pokolenia na pokolenie czynią ich coraz bardziej ułomnymi podatnymi na wiele chorób.
  Dlatego tak bardzo interesują się invitro, neonatologią i transplantacjami … patrz(!), w którą stronę idą ich fundacje i organizacje.

 22. Griszka said

  @19
  „Czlowiek..zanim sie sam zaczal rodzic mial kilka wersji…niezdolnych do rozrodu.. udany prototypy to byly
  Lulu
  Lulu Amalu..
  .Adapu..
  .i Adam…wersja ostateczna zdolna do samoreprodukcji….hybryda na wzor i podobienstwo Stworcy..z jego “czaskta” nephesh elokis….czy wg Sumerow shiru.”

  Czyli wmawiasz, że Stwórca był partaczem ? Albo bluźnisz albo jawnie wciskasz głupoty.
  Zrozumiem, że Kain, syn Adama, mógł przekazać swoim pobratymcom większą skłonność do grzechu. Objęło jego ród też przekleństwo, ale to nie oznacza, że ci ludzie nie mają żadnej szansy na zbawienie.
  Niektórzy bawią się jak widzę w nieautoryzowaną egzegezę Pisma Świętego lub po prostu czerpią garściami z wątpliwych pogańskich źródeł. Próbują ukazywać tych ludzi jako jakichś mieszańców. Małpy pozbawione duszy, których nie obejmuje boska łaska.
  Za ich grzechy Jezus Chrystus też umierał na krzyżu jakby niektórzy zapomnieli. Nie wszyscy skorzystali, ale to nie oznacza, żeby od razu zaliczać ich do królestwa zwierząt, traktować ich talmudyczną miarką.

 23. Griszka said

  potomkom, nie pobratymcom

 24. Griszka said

  Panie Romanie. W Krk uczą, że pierwszym człowiekiem był Adam. Od kiedy to nagle Pan zaczął przekładać mity pogańskie nad Doktrynę Kościoła ?

 25. RomanK said

  Gdyby….gdyby ..durnie z uprawnieniami, nie powyrzucali z Biblii ksiag ktorych nie rozumieli….w tym bardzo wazne Ksiegi Joba..ludzkosc znalaby dokladne rozmiary, odleglosci i opisy wszystkich planety Ukladu Slonecznego..i nie tylko….tysiace lat wczesniej,…

  Teraz niech pan uwaza.. z ktora czescia tego- nie zgadza sie Doktryna Kosciola…cyt…
  Wierze….w Stworzyciela Nieba i Ziemi..wszyskich rzeczy…widzialnych i NIEWIDZIALNYCH…..?????
  POlecam Ksiage Eklezjastyka..syna Salomonowego…i medrca o rzadkiej wiedzy…nawet jak na owe czasy….

 26. Amadeus said

  Ad. 19 Hanna

  Już wolę poczytać tego pastora niż panią. Bo przynajmniej on w jakiejś części pisze prawdę, a pani już całkowicie pierd@oli.

 27. Amadeus said

  A pan RomanK już nie od dzisiaj wiadomo że uprawia i szerzy jakieś szatańskie nauki.

 28. Griszka said

  @25
  Teraz niech pan uwaza.. z ktora czescia tego- nie zgadza sie Doktryna Kosciola…cyt…”

  To Pańska prywatna interpretacja. Magisterium Kościoła wyraźnie mówi, że Adam był pierwszym człowiekiem, który został stworzony przez Boga.
  Co do tego, które księgi wchodzą w skład Starego Testamentu to już ta sprawa została dawno ustalona. Wyzywanie kleru od durniów w niczym nie pomoże.

 29. Maciejaszu said

  http://pasja.wg.emmerich.fm.interia.pl/

  Tu macie pewne informacje…

 30. voxclamantis said

  Panowie, jak to się mówi – z czym do ludzi? Doczytałem do roku 740 AD, kiedy to Rosja (???) chrześcijańska (???) zagrażała Chazarom….
  reguły logiki są następujące: gdy jedno z założeń jest fałszywe, fałszywe jest także orzeczenie końcowe. W tym przypadku jest to dyskwalifikujące. Druga sprawa: czy można ufać niejakiemu pastorowi, który sam o sobie powiada, że „kiedyś był katolikiem”? No i trzecia sprawa: o Nephilim i Rephaim to gadka talmudyczna, którą na uzbrojenie przyjęli Illuminaci oraz … (wyleciało mi z głowy nazwisko tego Żyda) ruch „przechrztów” w Polsce. Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę.

 31. ostrozny said

  hmm czytając to rzuca mi się: Bóg był rasistą, tępił żydów, skoro ich tępił Hitler był dobry bo walczył z żydostwem i ich również tępił.
  Swoją drogą nei wierzę w to, i jest pewny, ze ja nie będąc żydem zaadoptuję żydowskie dziecko i ono na pewno nie będzie złe.

  Ktoś to może przetłumaczyć?
  Admin

 32. Miki said

  do voxclamantis
  Troszkę historii..

  Przez terytorium Rosji wędrowały ludy różnego pochodzenia,m.in. Hunowie, Alanowie, Awarowie, Bułgarzy, Chazarowie, Połowcy i Węgrzy. Ok. 632 roku powstało na południu Rosji pierwsze państwo bułgarskie, tzw. Stara Wielka Bułgaria. Bułgarzy emigrowali też do Europy dając początek dzisiejszemu państwu bułgarskiemu, oraz nad Wołgę, gdzie utworzyli Bułgarię Kamską. W poł. VII w. na terenach Północnego Kaukazu powstał Kaganat Chazarski, a Chazarowie opanowali w VIII w. znaczne obszary południowej Rosji i Ukrainy.

 33. Rysio said

  re 31. Prostej polszczyzny Gajowy nie rozumie?

  🙂

  Gryzoń to zwierzę, które ogryza, co tylko może, np. jabłka, zostawiając ogryzki.

  Gramatycznie rzecz biorąc dziewczyna ma inna końcówkę niż chłopiec.

  Szlachta w ‚Panu Tadeuszu’ była bardzo gościnna, bo jak przyjechał Pan Tadeusz na koniu, to o nic się go nie pytano, tylko dano mu siana.

  Bandyci wpadli do sklepu i wymordowali samoobsługę.

 34. Rysio said

  re 31. Ostrożny – po napisaniu zdania, przeczytaj je na głos – to pomaga wychwycić błędy.

  Panie Gajowy, sporo jest Polaków na świecie 2, 3, 4 pokolenie, którzy od wielu lat nie mieli kontaktu z polszczyzną.

  Powinno się ich zachęcać do pisania.

  Kiedyś (25 lat temu) spotkałem w USA starszego dziadka po 70-tce, którego dziadkowie wyemigrowali z Polski 100 lat temu.

  No i ten dziadek zaczął ze mną rozmawiać. Mówił mi, że po polsku rozmawiał tylko z swoimi dziadkami, którzy zmarli jak miał kilka lat. I od ponad 60 lat nie używał j. polskiego.

  Mówił piękną starą wiejską gwarą taką z XIX wieku – nie mogłem się go wprost nasłuchać.

 35. Luxeuro said

  A z Chazarii do

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: