Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  ? o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  ? o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  osoba prywatna o Wolne tematy (22 – …
  Yah o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Yagiel o Wolne tematy (22 – …
  JW o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Andy X o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  osoba prywatna o Wolne tematy (22 – …
  Aspera o Podlaskie: kościół pełen wiern…
  JW o Kobieta mnie doi
  bryś o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Sołtys o Rząd wprowadza nowe ograniczen…
  Kar o Kobieta mnie doi
  laika o Wolne tematy (22 – …
  Stanisław Potocki o Kobieta mnie doi
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 510 obserwujących.

Przemilczane i niewygodne fakty związane z wybuchem II Wojny Światowej

Posted by Marucha w dniu 2011-02-24 (Czwartek)

Szczypta Historii. Admin [Chodzi o admina strony Stop Syjonizmowi].

Poniżej przedstawiamy nieoczekiwane wypowiedzi polityków, którzy znajdowali się w pobliżu opisanych wydarzeń:

Joseph P.  Kennedy, Ambasador USA w Wlk. Brytanii, ojciec słynnej dynastii Kennedy’ch.

James Forrestal pierwszy sekretarz Departamentu Obrony USA (1947-49) cytuje jego wypowiedź tuż sprzed wybuchu II Wojny Światowej: “Chamberlain (Premier Wielkiej Brytanii) oświadczył, że Ameryka i światowe żydostwo pchnęły Anglię do wojny.” (The Forrestal Diariesed. Mills, Cassel p. 129)

Książę Jerzy Potocki, Ambasador Polski w Waszyngtonie. Znany i wiarygodny brytyjski historyk wojskowości, generał-major JFC Fuller cytuje słowa, jakie J. Potocki zawarł w swoim Raporcie ze stycznia 1939 do MSZ na temat amerykańskiej opinii publicznej: “Przede wszystkim cała propaganda znajduje się w żydowskich rekach”. Mówiąc o niesłychanej skuteczności ich propagandy, zwraca uwagę na ignorancję przeciętnego obywatela, który nie ma pojęcia, co na prawdę dzieje się w Europie.  Zaskakuje go fakt, że “w całej tej starannie przygotowanej kampanii propagandowej na ogół nie wspomina się o Związku Radzieckim, a jeżeli już, to w przyjaznym tonie, tak że przeciętny czytelnik sądzi, że mamy do czynienia z jakimś przyjaznym, demokratycznym państwem. Żydzi nie tylko że utworzyli swoje niebezpieczne centrum w Nowym Świecie, które rozsiewa wrogość i nienawiść, ale rowniez podzielili świat na dwa wrogie obozy. Prezydent Roosevelt otrzymał olbrzymie środki na gromadzenie zapasów broni dla przyszłej wojny, do której Żydzi prą z całych sil.” (Fuller, JFC: The decisive Battles of the Western World, vol. 3, pp 372-374)

Hugh Wilson, Ambasador USA w Berlinie do 1938 roku, uznał na rok przed wybuchem wojny, że niemiecki antysemityzm jest “ zrozumiały.” Spowodowane to było faktem, że cały przemysł rozrywkowy, prasa, palestra, służba medyczna znajdowała się prawie w całości w żydowskich rękach przed dojściem nazistów do władzy. Żydzi należeli do najbogatszych warstw społecznych [Wypisz wymaluj – jak w III Rzeczypospolitej – admin]. Poza tym Niemcy obawiali się ich, ponieważ większość kadry bolszewików w Rosji miała zydowskie pochodzenie [Dodajmy: ogromna większość – admin]. (Hugh Wilson, Diplomat between Wars, Longmans 1941, cytowane przez Leonarda Mosley’a w Lindbergh, Hodder 1976.)

Sir Nevile Henderson, brytyjski ambasador w Berlinie, powiedział, że “nieprzyjazne nastroje w Wielkiej Brytanii w stosunku do Niemiec były kreowane przez Żydów” (Taylor AJP: The Origins of the Second World War, Penguin 1965, 1987, etc. p.324).

Czy te wszystkie powyższe opinie mogą wynikać jedynie ze strasznego antysemityzmu? Zanim wyrobimy sobie zdanie, warto zapoznać się z gospodarczymi problemami, jakie wystąpiły przed wybuchem wojny.

Pod koniec I Wojny Światowej Niemcy w rezultacie Traktatu Wersalskiego zostały zmuszone do płacenia olbrzymich reparacji wojennych Francji i innym uczestnikom wojny, swoim poprzednim konkurentom – w duzym stopniu na wskutek postawy amerykańskiego prezydenta Woodrow’a Wilson’a.  (Paul Johnson, A history of the Modern World, 1938. p. 24, H. Nicholson, Peacemaking 1919, (1933) pp.13-16).

Niemcy zostały uznane za jedynego winnego wybuchu I Wojny Światowej. (Prof. Sydney B. Fay, The Origins of the World War (Penguin, vol. 2 p. 552)

W rezultacie nałożenia tych olbrzymich ciężarów reparacji finansowych, w 1923 roku Niemcy osiągnęły inflację na astronomiczną skalę. Drukowano pieniądze przez 24 godziny na dobe. W 1921 roku wymieniano 1 dolara USA za 75 DM, natomiast w 1923 za  1 dolara płacono już 5 miliardów marek. W praktyce niemiecka klasa średnia została całkowicie zniszczona, a oszczędności bankowe sięgnęły dna.  (Koestler The God that Failed, p.28).

Brytyjski historyk Sir Arthur Bryant (Unfinished Victory, 1940, pp. 136-144) pisał:

“ Żydzi, mając najmocniejszą pozycję w świecie finansów oraz używając swoich międzynarodowych powiązań wykorzystali możliwości, jakie dawał wspomniany traktat w najszerszym zakresie. Nawet jeszcze w listopadzie 1938 roku, a więc pięć lat po wprowadzeniu antysemickiego ustawodawstwa i ciągłych prześladowań, byli właścicielami jednej trzeciej wszystkich domów w III Rzeszy. Większość tych domów nabyli w czasie szalejącej w Niemczech inflacji. Większość Niemców, którzy utracili wówczas swoje majątki, uznawała to za  przejaw potwornej niesprawiedliwości. Teraz, tracąc swoje domostwa, czyli resztkę swojego majątku, widzieli, że przechodzi on w ręce obcych, którzy niewiele wnieśli do narodowej spuścizny i niczego nie poświęcili dla swojej ojczyzny.  Żydzi, których udział w populacji Niemiec nie przekraczał 1 % mieli nieproporcjonalnie wielki udział w polityce, biznesie oraz w zawodach wymagających wyższego wykształcenia. Żydzi kontrolowali większość bankow, włączając Reichsbank.

Podobna sytuacja była w takich dziedzinach, jak wydawnictwa,  kinematografia, teatry, większa część prasy, czyli w dziedzinach odpowiedzialnych za kształtowanie opinii publicznej w cywilizowanych krajach. Największa gazeta o nakładzie 4 mln egzemplarzy znajdowała się w ich rekach. Z roku na rok, inni obywatele napotykali na coraz większe problemy w dostaniu się do uprzywilejowanych zawodów. To nie “arianie” dyskryminowali w tym czasie mniejszość, to mniejszość, bez używania przemocy, stosowała rasową dyskryminację. Nie stosowano prześladowań, a jedynie eliminację.

Obcy prezentowali wyzywająco swoje bogactwo, kosmopolityczne gusta i blichtr, wobec powszechnej biedy narodowych Niemców, którzy uczynili z antysemityzmu niebezpieczną i wstrętną broń w nowej Europie.  Niedawni żebracy, którzy teraz paradowali w siodłach, z jakich wysadzili dotychczasowych właścicieli, rzadko kiedy są popularni w społeczeństwie, szczególnie wśród tych, którzy do niedawna jeszcze wygodnie w nich siedzieli.”

Sarah Gordon w swojej książce pt. Hitler, Germans and the “Jewish Question,”   (Princeton University Press 1984), zasadniczo potwierdza to, o czym pisał Sir Arthur Bryant.  Potwierdza ona fakt, że Żydzi nigdy nie stanowili więcej, niż 1% niemieckiej populacji w latach 1871-1933, natomiast mieli nieproporcjonalnie duży udział w biznesie, handlu, usługach prywatnych i publicznych. Żydzi byli szczególnie widoczni w prywatnej bankowości. W 1923 roku w Berlinie było 150 żydowskich prywatnych banków, a tylko 11 znajdowało się w rękach Niemców. Żydzi byli właścicielami 41% hut i 57% zakładów metalurgicznych. Opanowali praktycznie giełdę berlińską, na której w 1928 roku byli właścicielami 80% akcji.  W 1933 roku, kiedy naziści rozpoczęli eliminację Żydów z eksponowanych stanowisk, zwolniono z powodów “rasowych” 85% brokerów giełdy berlińskiej. Około czwarta część profesorów i instruktorów na niemieckich uniwersytetach miało żydowskie pochodzenie. W roku akademickim 1905-6 25% studentów na wydziałach prawa i medycyny miało żydowskie pochodzenie.. W 1931 roku 50% z  234 dyrektorów niemieckich teatrów bylo Żydami, natomiast w samym Berlinie 80%. Szacuje się, że przeciętny dochód na głowę berlińskich Żydów był dwa razy większy, niż innych mieszkańców Berlina, etc. etc.

Artur Koestler daje przykład super-trustu Ullstein’a jako największego wydawnictwa w Europie.  W samym Berlinie wydawał 4 dzienniki, wśród nich szanowany Vossische Zeitung, założony jeszcze w XVIII wieku oraz wieczorowy B.Z. am Mittag. Poza tym Ullstein wydawał kilkanaście miesięczników i tygodników. Posiadał również własną agencje informacyjną i agencję turystyczną oraz był jednym z największych wydawców książek w Niemczech. Firma znajdowała się w rekach pięciu braci Ullsteinów, którzy, podobnie jak bracia Rotschildowie, byli Żydami. (The God that failed, 1950 RHS Crossman, p/ 31)

Edgar Mowrer, berliński korespondent Chicago Daily News, który napisał antyniemiecką książkę pt. Germany Puts the Clock Back (Penguin Special, 1937), mimo tego stwierdził, że “wszystkie ważne, strategiczne stanowiska w administracji państwowej w Prusach znajdowały się w żydowskich rekach.  Wystarczyłaby rozmowa telefoniczna pomiędzy trzema Żydami w ministerialnych biurach, aby wstrzymać wydawanie jakiegoś pisma w państwie. Żydzi przybyli do Niemiec, aby odgrywać ważną rolę w administracji i polityce, podobnie jak już poprzednio, w ramach wolnej konkurencji, wywalczyli sobie mocne pozycje w handlu, biznesie, bankowości,  prasie, sztuce  oraz w życiu intelektualnym i kulturalnym kraju. Odnosi sie wrażenie, ze Niemcy, państwo, które czuje, że ma misję do spełnienia, wpadło w ręce cudzoziemców.” Dalej, Mowrer zaobserwował, że każdy kto mieszkał w Niemczech w latach 1919-26 mógł łatwo zaobserwować powszechny seksualny promiskuityzm. W Berlinie i innych większych miastach pełno było nocnych lokali, kabaretów i innych miejsc lekkiej rozrywki, a hotele robiły duże pieniądze na wynajmowaniu pokoi “na godziny” (pp.153-154). Mowrera zaskoczyła duża ilość dziecięcych prostytutek kręcących się przed berlińskimi hotelami i restauracjami.  Dalej Mowrer dodaje, że większość tych przybytków znajdowała się w żydowskich rękach. (pp.144-45).

Douglas Reed, berliński korespondent londyńskiego Times’a przed II Wojną Światową, był wrogo nastawiony do Niemiec i Hitlera. Opisał jednodniowy bojkot żydowskich sklepów oraz akcje brunatnych koszul malowania słów Jude na oknach czerwoną farbą. Wówczas zdał sobie sprawę ze zdominowania biznesu przez Żydów. Jeden Żyd przypadał statystycznie na 100 obywateli niemieckich, ale np. wśród właścicieli Kurfuerstendamm na 99 Żydów można było z trudem znaleźć jednego czystej krwi Niemca. (Reed Insanity Fair, 1938, pp. 152-53).  W swojej książce Disgrace Abounding zanotował, że “W Berlinie przed Hitlerem większość teatrów i kin znajdowało się w żydowskich rękach, większość aktorów filmowych i teatralnych było niemieckimi, austriackimi lub węgierskimi Żydami. Angażowali ich żydowscy producenci i promowali w żydowskich pismach żydowscy krytycy. Czy to znaczyło, że nie-Żydzi byli gorszymi aktorami lub dziennikarzami? Oczywiście nie, ale już na początku byli eliminowani ze względu na swoje pochodzenie przy zatrudnianiu ich przez żydowskich producentów filmowych i teatralnych, wydawców, itd. (pp. 238-39).

Pisarz żydowskiego pochodzenia Edwin Black sam przyznał, że 75% prawników i prawie tyle samo lekarzy w Berlinie było Żydami (Black, The Transfer Agreement, 1984, p.58)

Żydów postrzegano jako niebezpiecznych wrogów Niemiec po tym, jak Samuel Untermeyer, przywódca World Jewish Economic Federation, ogłosił wojnę z Niemcami 6 sierpnia 1933 roku. (Edwin Black, The Transfer Agreement: the Untold Story of the Secret Pact between the Third Reich and Palestine, 1984, pp. 272-277). Zdaniem Blacka,  Samuel Untermeyer uosabiał śmiertelne niebezpieczeństwo, jakie zagrażało Niemcom (p. 369). Kulminacją tego był wszechświatowy bojkot niemieckich produktów, ogłoszony przez międzynarodowe organizacje żydowskie. Londyńskie Daily News z marca 1933 opublikowały artykuł na pierwszej stronie pt. Judea Declares War on Germany. Bojkot ten był prawdopodobnie odpowiedzią na zamiar wprowadzenia ustaw norymberskich, które weszły w życie dopiero w 1935 roku. Ironią może być fakt, że podobne prawo o wyjątkowości kulturowej Żydów obowiązuje w Izraelu (Hannah Arendt, Eichman inJerusalem, p. 7)

Hiltler widział ogromne zagrożenie dla Niemiec ze strony komunizmu.  Jego zamiar wyeliminowania tego niebezpieczeństwa zrodził natychmiast nienawiść i niechęć żydowskich organizacji, prasy oraz zachodnich polityków, na których Żydzi mieli wpływ. Według żydowskiego autora Chaima Bermant’a, Żydzi, którzy stanowili mniej niż 5% rosyjskiej populacji, mieli udział więcej, niż 50% wśród bolszewickich rewolucjonistów. W swojej książce pt. The Jews (1977) Bermant napisał:

“ Należy dodać, że większość czołowych rewolucjonistów, którzy doprowadzili Europę do konwulsji pod koniec XIX i w pierwszych dekadach XX wieku, pochodziło z bogatych żydowskich rodzin. Mogliby być wytypowani przez ojca rewolucji Karola Marksa. Tak więc, w chaosie jaki zapanował po I Wojnie Światowej, rewolucje pojawiły sie w calej Europie. Wszędzie na ich czele stali Żydzi; Trocki, Swierdłow, Kamieniew i Zinowjew w Rosji, Bela Kun na Wegrzech, Kurt Eisner w Bawarii oraz Róża Luksemburg w Berlinie.Dla wielu zewnętrznych obserwatorów, rewolucja rosyjska wyglądała jak żydowska konspiracja, szczególnie jeżeli przyjrzeć się  próbom  wzniecenia rewolucji w Środkowej Europie.  Władze partii bolszewickiej były praktycznie w żydowskich rękach. Z siedmiu członków Politbiura aż czterech było Żydami:  Trocki (Bronstein), Zinowjew (Radomsky), Kamieniew (Rosenfeld) oraz Swierdłow.

Powyższą opinię podziela wielu innych autorów:

“Zwykle pomniejsza się lub ignoruje rolę, jaką żydowscy intelektualiści odgrywali w Komunistycznej Partii Niemiec i konsekwentnie pomija się ważną przyczynę wzrostu nastrojów antysemickich w Niemczech przed i w czasie I Wojny Światowej. Olbrzymi udział Żydów w rewolucji oraz w Republice Weimarskiej nie podlega dyskusji, a był to na pewno jeden z ważnych powodów antysemityzmu po I Wojnie Światowej. Stereotyp Żyda jako socjalisty lub komunisty skłaniał wielu Niemców do uogólnienia tego na całą żydowską mniejszość i do uznania Żydów za “ wrogów narodu niemieckiego.” (Sarah Gordon, Hitler, Germans and the ‘Jewish Question’, Princeton University Press (1984) p.23).

“Druga fala silnego, antysemickiego paroksyzmu nadeszła  w rezultacie krytycznej roli, jaką Żydzi odgrywali w międzynarodowym ruchu komunistycznym i w rewolucji rosyjskiej oraz w czasie  kryzysu gospodarczego w latach 1920-ych i 1930-ych. Antysemityzm wzmógł się w Europie i w Stanach Zjednoczonych w rezultacie uświadomienia sobie wiodącego udziału Żydów w rewolucji rosyjskiej. Odczucia te nie ograniczały się do samych Niemiec lub tylko do wulgarnych ekstremistów, jak naziści.  Antysemityzm stał się normą w “sympatycznych” społeczeństwach Północnej Ameryki i Europy, włączając w to kręgi uniwersyteckie. (Martin Bernal, Black Athena, vol. 1, pp. 367, 387).

“” Główna rola, jaką przywódcy komunistyczni żydowskiego pochodzenia odegrali w Rewolucji Październikowej, miała prawdopodobnie przeważający wpływ na kształtowanie się pogladow antysemickich Adolfa Hitlera.” (J&S Pool, Who Financed Hitler, p.164).

Hitler doszedł do władzy w Niemczech, stawiając sobie dwa główne cele: likwidacja rezultatów niesprawiedliwych postanowień Traktatu Wersalskiego oraz zlikwidowanie zagrożenia Niemiec ze strony Związku Sowieckiego.  Wbrew mitom tworzonym przez tych, którzy uznają cele etniczne za jego główny cel,  nie miał on planów dalszych podbojów. Prof. AJP Taylor wykazał to w książce The Origins of the Second World War, ku rozczarowaniu ze strony zachodniego politycznego establiszmentu. Taylor pisze:

“Stan uzbrojenia Niemiec z 1939 roku wykazuje, ze Hitler nie rozważał szerszej wojny, a może nawet nie widział w ogóle potrzeby wszczynania wojny” (p.267).  W 1939 roku armia niemiecka nie posiadała wystarczającego wyposażenia do prowadzenia dłuższej wojny. Nawet w 1940 roku niemiecka armia była słabsza od francuskiej (poza samym dowództwem) (p. 104-5). To, co wydarzyło się w latach 1939-41 było wynikiem nieprzewidzianej słabości oraz przechylenia się równowagi sił,  a Hitler umiejętnie wykorzystywał wszystkie nadarzające się okazje” (Taylor).  Wprawdzie Anglia i Francja wypowiedziały wojnę Hitlerowi, ale on sam chciał zawrzeć pokój z Anglią, co ujawnili niemieccy generałowie(Basil Liddel Hart, The Other Side of the Hill, 1948 , Pan Books 1983), w związku z wstrzymaniem ofensywy pod Dunkierką, gdzie Hitler miał okazję wziąć do niewoli całą armię brytyjską, ale nie zrobił tego. Lidder Hart, jeden z najlepszych brytyjskich historyków wojennych, cytuje słowa niemieckiego generała von Blumentritt’a, który powiedział w związku z powyższym rozkazem: “Hitler wprowadził nas w zdumienie, mówiąc z podziwem o imperium brytyjskim, które powinno być utrzymane wraz z brytyjską cywilizacją i z tym, co ona dała światu. Stwierdził dalej, że wprawdzie imperium to utworzono, stosując często brutalne środki, ale ‘tam gdzie drzewa rąbią, tam wióry lecą’ . Porównał następnie imperium brytyjskie do Kościoła Katolickiego. Obydwie organizacje są podstawą utrzymania porządku światowego. Jedyne, czego Hitler żądał od Wielkiej Brytanii, było uznanie roli Niemiec na kontynencie europejskim. Powrót kolonii niemieckich uznał za  pożądany, ale nie podstawowy. Był nawet gotów wesprzeć Wlk. Brytanie militarnie w razie zaistnienia takiej potrzeby.”(p. 200)

Według Liddell’a Hart’a  “Hitler nie chciał zdobywać Wielkiej Brytanii. Zwykło się uważać, że to skuteczna obrona przed atakami Luftwaffe w czasie tzw. Bitwy o Anglię uratowała ten kraj. W rzeczywistości jednak Hitler nigdy nie przywiązywał dużej wagi do przygotowań do inwazji wyspy. Po krótkim okresie przygotowań, porzucono je na rzecz podjęcia niezbędnych kroków do inwazji Rosji. (p.140)

David Irving w przedmowie do swojej książki The Warpath (1978) pisze, że “w rzeczywistości, w żadnym momencie Hitler nie przedstawiał zagrożenia dla Wielkiej Brytanii lub imperium brytyjskiego”

Powyższe fakty, celowo przemilczane, przedstawiają sprawy wojny w odmiennym świetle. Współcześni historycy poruszają się jedynie w ramach wyznaczonych im z góry granic, ignorując wspomniane dowody, gdyż zdają sobie sprawę z konsekwencji ich przekroczenia. Niestety tylko niewielu z nich odważyło się zrzucić z siebie kaftany bezpieczeństwa, w które zostali ubrani przez  oficjalną i nieoficjalną cenzurę.

http://hrp-historicalreviewpress.blogspot.com/2010/08/hidden-but-awkward-origins-of-world-war.html
(Z angielskiego tłumaczył Bob Rozalsky)

Źródło: http://www.radiopomost.com/

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com

Komentarzy 27 to “Przemilczane i niewygodne fakty związane z wybuchem II Wojny Światowej”

 1. OBRONA POLSKA said

  Przeciez nic sie pod tym wzgledem nie zmienilo przez ostatnie 200 lat i powtorka z historii trwa !

  Jedno co zastanawia to to, dlaczego goje sa co raz bardziej glupi (?) i daja sie nabierac na zydowskie sztuczki przyjazni i wspolpracy, tak ze szmulami jak i ze szwabami (pokolenia bolszewi wspomagaja,szmulowa konserwa anglo-zabodajna puchnie i wkrotce peknie),UE sie sypie bowiem za Grecja pojda inni,nawet ci strachliwi gdy glod ich przyprze !
  Do tego dochodzi jeszcze „przyjazn” z kolejnymi pokoleniami MIESZANCOW,tak z Polski jak i z innych narodowosci.

  Oczy i uwage zwroccie na ostatnia wizyte „namaszczonych polskich” w Izraelu (dzisiaj drugi dzien naradzania,czy juz nastal czas na……( w tym co zrobic z polskimi sasiadami Ukraina, Bialorusia i Litwa oraz utworzenie Izraela II,ze stolica w W-wie).
  Bliski Wschod gdy nie dojdzie do utworzenia „Unii Semicko-Muzulmanskiej” zostanie SPALONY ogniem nowej broni !

  W piekle podlozono drewna pod kotly – smola wrze !

 2. Wojtek said

  Bzdura w tym tekście mi się nasunęła – „Hitler doszedł do władzy.”

  Starsi i mądrzejsi Hitlera wyjęli z pudełka, bo ładnie krzyczał.

 3. pilarz said

  jaka inwazja Rosji. Klasyczna wojna prewencyjna /W. Suworow/.Hitlera „wymyślił” Stalin coby ten zacząl rozpieruchę. A un będzie „wyzwalał.

 4. Nie_Daleko said

  “w całej tej starannie przygotowanej kampanii propagandowej na ogół nie wspomina się o Związku Radzieckim, a jeżeli już, to w przyjaznym tonie, tak że przeciętny czytelnik sądzi, że mamy do czynienia z jakimś przyjaznym,demokratycznym państwem.

  Nazywali go „Wujek Joe”, i jego wąsy trochę przypominają te Wałęsy.

  http://www.independent.co.uk/news/world/europe/the-big-question-why-is-stalin-still-popular-in-russia-despite-the-brutality-of-his-regime-827654.html

  http://www.upi.com/enl-win/a474f75b0a4c22476ae77f388bd93163/

  a tu ten „palec” Stalina

 5. wet3 said

  Zanim powiem cos na temat sartykulu to najpierw wytkne cholernie razacy blad! W prawdziwej polszczyznie mowi sie „na skutek”, lub „wskutek”. Mowienie „na wskutek” chuchnie!!!

 6. wet3 said

  @ 5
  Oczywiscie ostatnie slowo powinno byc
  „cuchnie” (a nie „chuchnie”). Przepraszam.

 7. TomUSA said

  Wet3, nie ma za co! Czasem jak taki jeden chuchnie, to aż cuchnie.

 8. bazarmedyczny said

  **********************************************

  TO TEŻ SĄ PRZEMILCZANE I NIEWYGODNE FAKTY ZWIĄZANE Z 2 WŚ :

  IG FARBEN – PRODUCENTKA M.IN CYKLONU – I JEJ DZIECI POD ZMIENIONYMI IMIONAMI NP BAYER, SANOFI…………….

  CO TO ZA SYSTEM – KTÓRY WSPIERA ŚMIERĆ I ZNISZCZENIE ???
  W KTÓRYM NAUKA I LECZNICTWO UPADŁY JUŻ TAK NISKO, ŻE SŁUŻĄ MAMONIE I ZABIJAJĄ ???
  CO TO ZA SYSTEM, W KTÓRYM WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI NIE ŚCIGA LUDOBÓJCÓW ???
  CO SIĘ DZIEJE Z LUDŹMI ??????
  CZY TAK BYŁO ZAWSZE ???
  CZY TO JAKIŚ SEN ?????
  NAJBARDZIEJ WKURZA MNIE TO, ŻE WŁADZE WIEDZIAŁY O TYM ZBRODNICZYM PROCEDERZE :
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/24/infekcjologia-wakcynologia-to-sciema-a-wladze-o-tym-wiedza/

  CZŁOWIEK – KTÓRY JUŻ NA POCZĄTKU MARCA 2007 ROKU POWIADOMIŁ PROKURATURĘ W WARSZAWIE – ŻE BĘDZIE AKCJA ZE SZCZEPIONKAMI, ŻE WYMYŚLILI TAMIFLU I INNE GÓWNA – JAKO „LEKI” CHRONIĄCE NAS PRZED NIBY WIRUSAMI – NA ISTNIENIE KTÓRYCH NIE MA DOWODÓW !!!
  TAK SAMO JAK NIE MA DOWODÓW NA ISTNIENIE WIRUSA HIV I NA ZWIĄZEK Z AIDS :
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/02/12/aids-naukowe-oszustwo/
  TEN CZŁOWIEK ZOSTAŁ OSTRZEŻONY PRZEZ SWOICH ZNAJOMYCH – BIOCHEMIKÓW I BIOTECHNOLOGÓW Z KILKU KRAJÓW………WIEDZIAŁ CO PISZE……..NIE PISAŁBY TAKICH ZAWIADOMIEŃ DO PROKURATURY RP……………..
  I CO ???????
  I GÓWNO !!!!!!!!

  PODOBNIE GÓWNO – KIEDY TAKIE ZAWIADOMIENIE ZOSTAŁO ZŁOŻONE W NIEMCZECH – SPRAWA ODBYŁA SIĘ W 2001 ROKU – SĘDZIA DOSTAŁ ODPOWIEDŹ OD SPECJALISTY WIRUSOLOGII – ŻE NIE MA ŻADNYCH DOWODÓW NA ISTNIENIE WIRUSÓW !!!!!!!!!!!
  I CO ??????????
  I GÓWNO !!!!!!!!!!!

  BO CZYJ INTERES JEST NAJWAŻNIEJSZY ????????
  BIG PHARMA !!!!!!!!!!!
  I ICH WŁAŚCICIELI Z WALL STREET !!!!!!!!!!!!
  CZYTAJ – W LINKU
  http://bazarmedyczny.wordpress.com/2011/01/22/3/

  TAK JAK GOJÓW WYDYMALI ZA POMOCĄ PSEUDO-EKONOMII, FED I MF, TAK SAMO GOJÓW DYMAJĄ ZA POMOCĄ PSEUDO-MEDYCYNY, CHEMICZNYCH NANO-PSEUDO-LEKÓW, CHIPÓW RFID , WAKCYNOLOGII, INFEKCJOLOGII, BIOTECHNOLOGII, I INNYCH DERYWATÓW I SWATÓW – KTÓRE PROWADZĄ DO RUINY, NĘDZY, ŚMIERCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  LUDZIE – OBUDŹCIE SIĘ !!!!!
  DO JASNEJ CHOLERY – TO JEST DEPOPULACJA NA OSTRO !!!!!!!!!

  ***********************************************************************

 9. Swiadomy Polak said

  Polityczny „bleff” Hitlera.
  Hitler powiedzial to, Hitler powiedzial tamto etc etc i co z tego ?… a po cichu robil swoje.

  Hitler rozwalil Francuzow w 2 tygodnie i uziemil Anglie lodziami podwodnymi.
  Zydowska propaganda grzmiala na Hitlera, kiedy niemieccy socjalisci rozbili troche szyb i zdemolowali zydowskie sklepy i synagogi w czasie „Nocy Krzysztalowej”, jesienia 1938r, ale zydowska propaganda milczala o TAJNYM POROZUMIENIU podpisanym w wielkiej tajemnicy jesienia 1933r, pomiedzy SYJONISTAMI i III Rzesza w sprawie emigracji zydow do Palestyny w celu utworzenia panstwa zydowskiego – porozumienie pozostawalo w mocy do konca 1941r.

  Podobnie sprawa dotyczy obustronnej wspolpracy polityczno-gospodarczo-militarnej Niemiec z zydo-bolszewickim ZSRR od czasu podpisania porozumienia w Locarno w 1922r.
  Po dojsciu Hitlera do wladzy na poczatku 1933r, niemieckie zbrojenia ruszyly z wielkim rozmachem, a pieniedzy na rozruch dostarczala zydowska finansjera, glownie z USA przez nastepne 6 lat – produkcja i testy niemieckiego zelastwa byly dokonywane na terenach ZSRR, w zamian za rope naftowa i czesc niemieckiego uzbrojenia, podczas, gdy propaganda poruszala zupelnie inne tematy i prala mozgi czytelnikom zadnym nowych wiadomosci.

  Hitler wpadal w szal, kiedy mowil o zydowskim i komunistycznym zagrozeniu, a po cichu wspolpracowal z ZYDAMI i KOMUNISTAMI, majac rowniez w swoim aparacie wielu ZYDOW i to byl jego „BLEFF” i dzialania na pokaz opinii publicznej w Niemczech i na swiecie.

  Polski wywiad informowal rzad w Polsce o niemiecko-sowieckiej wspolpracy militarnej i zagrozeniach po dojsciu Hitlera do wladzy, ale zydo-socjalistyczno-masonska sitwa u steru wladzy zachowywala sie obojetnie, polegajac na „porozumieniach” spisanych na kartce papieru, ktore nigdy nie byly dotrzymywane przez strone przeciwna – vide historia Polski.

  „Zimny prysznic” spadl na „Warszawke” 1 wrzesnia 1939r, a w przeciagu tygodnia Niemcy wymordowali 40 tysiecy Poznaniakow w ramach „Pochodu na Wschod” i depopulacji polskich niewolnikow w odwecie za Powstanie Wielkopolskie 1918-1919r.

  Wniosek:
  ZYDOSTWO i NIEMCY to NAJWIEKSI WROGOWIE Polski !… i to krotkie zdanie jest latwe do zapamietania.
  Kto kolaboruje z wrogami Polski ten jest ZDRAJCA POLSKICH INTERESOW NARODOWYCH.

  Kto ma watpliwosci wobec wnioskow, musi powtorzyc historie od nowa.
  A kto sie nie zgadza z wnioskami jest zydowskim i niemieckim kolaborantem.

 10. Kronikarz said

  9/

  !!! dlatego daly sie Une potunlnie oznakowac, zamknac w gettach i jak baranki szli w takt !!!

  Ludzie, ktorzy to w wojne widzieli a nie znali zakulisowych spraw, nie mogli tego wtedy pojac.

  ! Obecne KLAMSTWA historyczne to PRZEMYSL !

 11. Swiadomy Polak said

  Ad 10
  Zydowscy przywodcy religijni w Polsce prowadzili swoja polityke plemienna i los Polakow w ogole nie obchodzil zydow.
  Zydzi dazyli do lepszego statusu dla siebie ponad Polakami i poszli na wspolprace z okupantami Polski – Niemcami i Sowietami.
  W 1940r napisali nawet list do Hitlera z prosba o utworzenie panstwa zydowskiego dla siebie ze stolica w Lublinie, podczas gdy dwaj okupanci Polski prowadzili agresywna polityke eksterminacji Polakow na terenach okupowanych i jest to typowy przyklad, ktory ukazuje uprzywilejowany status zydow w czasie okupacji oraz roznice pomiedzy slowami niemieckich politykow przed wrzesniem 1939, a niemieckimi dzialaniami po wrzesniu 1939.

  Uwazam, ze miedzywojenne pokolenie Polakow bylo swiadome obecnosci i dzialan zydowskiej PIATEJ KOLUMNY w Polsce, podobnie jak i niemieckiej Piatej Kolumny (Volksdeutsch’ow), ktorzy podjeli oficjalna wspolprace z okupantami Polski.

  Jest sprawa oczywista, ze ogol Polakow nie znal zakulisowej polityki prowadzonej przez zydowskich przywodcow religijnych w Polsce i poza Polska, poniewaz ich dzialania byly skryte.
  Ale w momencie, kiedy Niemcy i Sowieci napadli na Polske, zydzi praktycznie potwierdzili swoj wrogi stosunek do Polski i Polakow, potwierdzajac tym samym wczesniejsze odczucia Polakow – zydowska wrogosc byla widoczna w zydowskiej prasie, polityce i dzialaniach finansowych i ekonomicznych okresu miedzywojennego.

  Z psychologicznego punktu widzenia, zydowska kolaboracja z okupantami Polski wywolala trwaly uraz z umyslach Polakow, ktorzy poczuli sie zdradzeni przez zydowskich lajdakow, pasozytujacych na Polsce i Polakach przez caly okres miedzywojenny – pomijam tutaj historie zydowskiego pasozytnictwa, ktore liczy ponad 3.5 tysiaca lat i wiedza o tym tylko nieliczni, ktorym zalezy na poznaniu calej prawdy.

  Polacy sa z natury ludzmi honoru, ale przy zetknieciu sie z ludzmi podlymi powstaje gleboka przepasc i uprzedzenie, co jet normalna ludzka reakcja.
  Dodam tylko, ze zydowskie lajdactwo i pasozytnictwo jest stalym elementem kazdego zyda wychowanego na Talmudzie.
  Pomimo, ze zydowskie lajdactwo i pasozytnictwo jest u zydow rzecza normalna, to w kulturze chrzescijanskiej jest odbierane jako postawa AMORALNA i ZLO.
  Wobec takiego stanu rzeczy mamy w Polsce do czynienia z dwoma wrogimi wobec siebie pojeciami: ZLA i DOBRA, ktore wzajemnie sie wykluczaja i praktycznie wywoluja disharmonie we wspolzyciu miedzyludzkim.
  Dlatego egzystencja ZYDOW i Polakow obok siebie wzajemnie sie wyklucza, poniewaz ZLO bedzie zyc kosztem DOBRA – w tym przypadku nie zachodzi odwrotnosc logiczna.
  Dlatego im wczesniej Polacy pozbeda sie ZLA z Polski, tym lepiej dla Polakow i kultury chrzescijanskiej.

  Wracajac do zagadnienia zakulisowych dzialan zydowskich przywodcow religijnych podczas pierwszych miesiecy okupacji uwazam, ze Polacy zrozumieli jakimi kanaliami okazali sie zydzi i gdy na poczatku 1942r Hitler podjal decyzje pozbycia sie zydowskiego elementu, wsrod Polakow zapanowalo odprezenie i obojetnosc, poniewaz zydow spotkala nalezyta kara za ich podlosc i kolaboracje z okupantami, a poza tym Polacy nie chieli nastawiac glowy za zydowskie kanalie, poniewaz za pomoc zydom grozila kara smierci temu, ktory pomagal i jego najblizszej rodzinie oraz przepadek mienia na skarb Rzeszy niemieckiej – Zydom nie grozila kara smierci za pomoc Polakom, poniewaz okupanci Polski nie wydali takiego rozporzadzenia, a mimo tego zydzi nie pomagali Polakom.

  Postawa zydowskich przywodcow religijnych w Polsce i wydanie przez nich zydow na rzez jak przyslowiowych „baranow”, musiala zdziwic myslacych Polakow, ktorzy w poczuciu swoich polskich obowiazkow podjeli walke z okupantem niemieckim.
  Zydzi takich motywow nie mieli, poniewaz zydzi mysla tylko o sobie i naplyneli do Polski w celu zdobycia pieniedzy i bogactwa kosztem Polski i Polakow, i taka jest zydowska mentalnosc.
  Poza tym rabini urobili zydom mozgi wpajajac im mit o ich „wybranosci” i poswieceniu sie dla Izraela i w zwiazku z tym ogol zydow zachowal sie biernie w stosunku do niemieckich represji i planow zydowskiej eksterminacji – vide takze obojetna i negatywna postawa zachodniej diaspory zydowskiej (zydow Sefardyjskich), glownie zydow z USA, wobec zydow z Europy wschodniej (Askenazyjskich), wyrazona przez rabina Greenbauma z tzw. „Rady Pomocy Zydom” podczas spotkania Syjonistow w Nowym Jorku w 1943r, ktory powiedzial:
  „Jedna krowa w Palestynie jest wiecej warta niz wszyscy zydzi w Polsce”.

  W zwiazku z powyzszym, gdybym to ja stal na czele Panstwa polskiego, to kazalbym oglosic na 48 godzin przed oficjalnym wystapieniem, ze wyglosze specjalne oredzie do Narodu.
  W momencie najwiekszej ogladalnosci odczytalbym komunikat dotyczacy wyludzania odszkodowan od Polski przez zydow, podajac jednoczenie udokumentowane informacje podstepnej i wrogiej dzialalnosci zydostwa, wspolpracy z okupantami Polski etc etc i oglosil na koncu, ze Polska i Polacy nie ponosza za to jakiejkolwiek odpowiedzialnosci i nie czuja sie winni zydowskich nieszczesc.
  Postaralbym sie rowniez o usuniecie zydostwa z Polski, jako wrogiego elementu, ktory szkodzi kulturze chrzescijanskiej i zakloca porzadek chrzescijanski w Polsce – vide powyzsza analiza.

  Toronto, Kanada

 12. Nieświadomy Polak Obrono Nasza Jezus Maria said

  Ja żem w ogule nie wiedział że to tak było z Żydami jak Świadomy Polak pisze. Ja żem myślał że ony są patriotyczne i prześladowane przez Polaków;

 13. Tomek Kolejarz said

  Ciekaw jestem kto według prof. Sydney B. Faya odpowiada za wybuch I wojny światowej? Może Marsjanie?

  Jeszcze większym idiotą jest zacytowany w artykule prof. AFP Taylor. Stan uzbrojenia Wermachtu pozostawiał wiele do życzenia, ale jego wielkość jednoznacznie wskazywała, że bynajmniej nie ma on służyć li tylko obronie przed napaścią. Hitler zdawał sobie sprawę, że Wermacht jest może słabiej uzbrojony, ale ta armia miała jedną zasadniczą przewagę nad pozostałymi, mianowicie chęć do walki, czego Angolom i żabojadom brakowało szczególnie na początku wojny i jeszcze przed jej wybuchem, żeby wręcz nie powiedzieć, że im nieraz smrodem z portek czuć było. Niemcy czuli to doskonale i postanowili wykorzystać, co im się do 1942 świetnie udawało. Poza tym Niemcy by zbankrutowały dzięki polityce Hitlera gdyby nie podboje, okupacja i wyzysk krajów okupowanych.

  Lidell Hart to następny chory królik co to Hitlera broni. Niemcy jak najbardziej chcialy pokonać Wlk. Brytanię, bo ta nie chciała im się poddać ani zawrzeć pokoju. Operacja „Lew Morski” (chodzi o inwazję na wyspy) była oczywiście przygotowywana. Wzięła w łeb z powodu porażki Luftwaffe w 1940r. w walce Z RAF. Nota bene porażka na własne życzenie. Wystarczyłoby jeszcze 2-3 tygodnie intensywnego bombardowania lotnisk i baz RAF-u, żeby brytyjskie lotnictwo straciło jakąkolwiek wartość bojową. No ale degenerat Goering dowódca Luftwaffe nie miał zdaje się w sobie za grosz konsekwencji z jakiej Niemcy słynęli.

  O Irvingu to już mi słów szkoda.

  Ad 9

  Zgadzam się z małym zastrzeżeniem. Do wymienionej dwójki należy dodać współczesną Rosję i dopiero mamy pełen obraz naszych wrogów.

 14. chemtrail said

  Re 13

  Panie Toku Kolejarzu chyba rzeczywiście lekcje historii podobnie jak biologii trzeba by powtórzyć na jakieś inszej uczelni.

  1. Kto odpowiada za wybuch I wojny ?
  Ci sami co zwykle, ci co zarabiają krocie na każdym konflikcie, co pożyczają pieniądze na te konflikty.

  2. Co do stosunku ( a może raczej słabości) Hitlera do Wielkiej Brytanii, misjach Rudolfa Hessa etc – w czytankach szkolnych o tym nie piszą.

  3. Co do „wrogiej” Rosji – jednego z nielicznych krajow gdzie obywatele NAPRAWDĘ popierają swojego premiera, przykładu dla innych jak dbać o swoją tradycję, kulturę, suwerenność i niezależność od „wolnorynkowych” szubrawców. Jeśli Rosja jest w tej chwili głównym wrogiem unych – a une to główne zagrożenie – to po co nam Rosja jako wróg ?

  http://www.youtube.com/user/obserwuj

 15. Mateusz.Z said

  Super artykół Panie Marucha,z początku myślałem ze to co jest napisane to bzdura ale po przeczytaniu całość i sprawdźeniu tego i owego utwierdźił mnie ten artykół jeszcze bardziej że żydzi to s********y

 16. Kronikarz said

  Tajny Referat Jakuba Bermana & Statut Kaliski = KAZDY Polak powinien znac i czytac…

  KAZDY Polak powinien znac i czytac, od czasu do czasu choc to mocno boli, A- & B- :

  A- !!! TAJNY REFERAT JAKUBA BERMANA

  Sekretarza Stanu Rady Ministrów i Członków Biuru Politycznego PPR, Członków Tymczasowego Rządu Jedności Narodu oraz Sekretarza Poalej – Syjon – wygłoszony w kwietniu 1946 r. na posiedzeniu egzekutywy Komitetu Żydowskiego.

  (według stenogramu)

  Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa pol¬skiego opinie i utwierdzać go w przekonaniu. że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.
  Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami i prasą, filmem, radiem.
  W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocnoutwierdzać się w gospodarce narodowej.
  W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu ich Żydami, wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Spra¬wiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, spółdzielczość.
  W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję
  w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.
  Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko. Należy również tworzyć typowe ośrodki żydowskie przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu – obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystoso¬wywać przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi byliśmy słabo obeznani.
  Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.
  Jeżeli stwierdzi się, że jakiś Polak jest antysemitą” natychmiast go zlikwidować
  Przy pomocy władzy bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając
  organom wykonawczym sedna sprawy. .
  Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję.

  Są małe widoki, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm.
  Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek
  współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie różne koncepcje ustrojowe ¬komunizm i kapitalizm – zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce. Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, że USA wspó1nie z ZSRR wystąpiły do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstw Osi, a głównie Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.
  Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały. .
  Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczegó1nych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków – 36200, Kijów – 17800, Moskwa – 53000, Leningrad -61000, w zachodnich republikach 184 730. .
  Żydzi skupieni w tych ośrodkach, to przeważnie inteligencja żydowska i dawne.
  kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski – tzn. zgodnie z projektem Politbiura – fachowcy ci obsa¬dzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozloko¬wany głównie w centrum kraju.
  Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjęliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.
  Każdy Żyd musi mieć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i pro¬tektorem narodu żydowskiego, że jakakolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują większą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu.
  Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.
  Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego, na terenie Śląska Górnego i Dolnego, jest obecnie ponad 40 000 Żydów. Około 15000 Żydów ma być zatrudnio¬nych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa, są przewidziane do tych cclów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i pań¬stwowych. Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczną koncentrację elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych. Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych.

  http://bronislaw-bartoszewski.blog.onet.pl/TAJNY-REFERAT-JAKUBA-BERMANA,2,ID259485003,n

  ***

  B- !!! Statut Kaliski

  1. Kiedy jest sprawa przeciwko żydowi, nie może przeciw niemu świadczyć chrześcijanin sam, lecz razem z innym żydem.

  2. Kiedy chrześcijanin pozywa na żyda o zastaw, żyd zaś utrzymuje, że żadnego nie wziął, wtedy żyd przysięgą się uwolni.

  3. Kiedy chrześcijanin utrzymuje, że na zastaw od żyda mniej pieniędzy otrzymał, aniżeli żyd teraz żąda, żyd przysięgą dowód złoży.

  4. Kiedy żyd, nie mając świadków, utrzymuje, że chrześcijanin zastaw wypożyczył chrześcijanin się odprzysięże.

  5. Prócz rzeczy kościelnych i krwią zabarwionych wolno żydom wszystko brać w zastaw.

  6. A gdyby zastaw jaki był kradziony, żyd się odprzysięże, że o kradzieży nie wiedział, a chrześcijanin winien mu kapitał na zastaw ten wypożyczony z procentem zapłacić.

  7. Kiedy zastaw chrześcijanina przez ogień lub kradzież u żyda zginie, żyd od nalegającego chrześcijanina.

  8. Żydzi w sporach swoich (tj. między sobą) wyłączeni są spod sądów miejskich; zostają pod opieką króla lub wojewody.

  9. Za zranienie żyda, słuszna kara i koszta kuracji.

  10. Za zabicie żyda słuszna kara i konfiskata majątku.

  11. Za uderzenie żyda kara zwyczajna w kraju.

  12. Żydzi ceł większych od mieszczan nie płacą.

  13. Od przewożonych zmarłych nic nie płacą.

  14. Chrześcijanin niszczący cmentarz oprócz kary zwyczajnej majątek traci.

  15. Rzucający kamieniem na szkołę żydowską odda wojewodzie dwa funty pieprzu.

  16. Gdy żyd u swojego sędziego ulegnie karze, która się wandel nazywa, zapłaci mu funt pieprzu. (Wandel: wina pieniężna).

  17. Gdy żyd raz i drugi od swego sędziego zapozwany, nie stawi się, zapłaci karę zwyczajną, gdy się trzeci raz nie stawi zapłaci karę stosunkowo wyższą.

  18. Za zranienie żyda, żyd płaci karę zwyczajną.

  19. Przysięga na dziesięć przykazań nie powinna być żydowi naznaczoną, tylko o wartość przechodzącą szacunek 50 grzywien srebra, a w mniejszych rzeczach przed szkołą przysięgać będzie.

  20. Gdyby dowodów nie było, kto zabił żyda my żydom damy przeciw podejrzanym prawną opiekę.

  21. Za gwałt na żydzie wyrządzony, chrześcijanin będzie karany podług prawa ziemskiego.

  22. Sędzia żydowski żadnej sprawy przed sąd nie wytoczy, jeżeli do tego przez skargę strony spowodowany nie będzie.

  23. Gdy chrześcijanin odbierze dany żydowi zastaw, a procentu nie zapłaci w ciągu miesiąca, przybywa procent od procentu.

  24. U żyda nikt na kwaterze być nie ma.

  25. Nie wolno jest żydom wypożyczać pieniądze na dobra nieruchome.

  26. Odwodzenie dziecka żydowskiego, jako kradzież uważane będzie.

  27. Zastaw gdy rok i dzień u żyda pozostaje, staje się jego własnością.

  28. W dnie świąt swoich, żydzi nie mogą być przymuszani do oddawania zastawu.

  29. Zastawy od nich gwałtem biorący ściągnie na siebie karę.

  30. Nie wolno żydów oskarżać o używanie krwi chrześcijańskiej.

  31. Występki żydów w ich szkołach sądzone być mają.

  32. W jakiej monecie żyd pożyczał, w takiej żądać może oddania długu z należnym procentem.

  33. Konie żydzi w zastaw tylko we dnie brać mogą.

  34. Mincarzom nie wolno chwytać żydów pod pretekstem, że fałszują pieniądze.

  35. W gwałcie nocnym sąsiedzi żydowi pomoc dać winni pod kara 30 szelągów.

  36. Wolno jest żydom wszystkie towary kupować, chleba i innych żywności dotykać się.

  © 2005-2007 Katolicka Agencja Informacyjna.

  http://dziedzictwo.ekai.pl/text.show?id=4581

 17. Kronikarz said

  11/ Swiadomy Polak,

  Potwierdza Pan Szanowny w 11/ to, co mnie wczesniej ogromnie zainteresowalo, bowiem – czytajac o tym wszystkim u roznych autorow i z roznych punkow widzenia – nie moglem pojac w tym swietle autentycznych informacji z Polski od Polakow, kiedy bylem dzieciakiem :

  a) uwag prostych ludzi, ktorzy to przezyli i widzieli w czasie wojny, uwag w rodzaju „jakze tak mozna bylo, zeby sie wcale nie bronic tylko isc na rzez” (uwaga krytyczna ale pelna wspolczucia) lub „niektorzy sie chowali przez wojne i byli tacy wycienczeni a po wojnie juz trzymaja, i to w mig, handel prywatny na podcieniach” ;

  b) uwag ludzi bardziej swiadomych, ktorzy woleli raczej milczec na te tematy ale w roznych momentach potrafili tu opisac bardzo jasno konkretne fakty w rodzaju „ach jak oni taki placek z cebula lubili jesc” a potem nic ani nic nie powiedzieli wiecej o nich (jako dziecko nie wiedzialem, ze ludzie sie bali ubeckich zagonow Bermana)

  Cf. Tajny Referat Bermana !

  Sugestia do Pana : majac mozliwosci – jak to wyraznie tu widac – powinien Pan Szanowny napisac cos w rodzaju broszury lub wrecz ksiazke, gdzie nalezaloby takie mysli jak tu wyrazone zilustrowac opisami konkretynch sytuacji, zrodlowych tekstow, referencji wszelkich itd.

  Takie opracowanie powaliloby wszystkie wypociny kazdego Grossa, bo prawda jest bronia najskuteczniejsza z mozliwych. Taka praca bedzie miala wartosc nie tylko 65 000 000 000 £ (tak, miliardow) ale wiecej, bo to bedzie nasza dewiza :

  Bog Honor Ojczyzna i Polska Suwerennosc Tozsamosc

  Chetnie bym autorowi takiego pamfletu podrzucil takie czy inne teksty a nade wszystko czytal. Precz kurewskie lajdackie pasozytnicze lapska od ziemi skad nasz Rod !

  Pozdrawiam 😉

 18. Tomek Kolejarz said

  Re 14

  Ad 1

  Za wybuch I wojny odpowiadają głównie Niemcy, bo to one chciały zmienić światowy porządek. Niektórzy Żydzi to tylko jedna z grup ich początkowo popierających.

  Ad 2

  Swojej wiedzy nie opieram głównie na szkolnych czytankach. Są zbyt prostackie i mało szczegółowe. Hitler, Goering i reszta degeneratów z NSDAP podziwiała styl życia angielskiej arystokracji i często go naśladowała. Patologiczne zauroczenie i fascynacja były jednak jednostronne. Anglicy głęboko gardzili w ich mniemaniu „niemieckimi parweniuszami i barbarzyńcami”. Do Wlk. Brytanii jak wiele wskazuje doleciał wcale nie Hess, ale zdaje się jakiś jego sobowtór. Prawdy pewnie nigdy nie poznamy, a szkoda. A jak było z tą Anglią? No cóż, ani się gamoń Hitler nie dogadał, ani nie pokonał. Swojej głupocie i niekonsekwencji zawdzięcza kilkukrotne oddanie pola swoim przeciwnikom np. pod Dunkierką czy w bitwie o Anglię.

  Ad 3

  Wszystko wskazuje na to, że obecnie sytuację w Polsce kontrolują do spółki nasi odwieczni wrogowie tj tandem Rosji i Niemiec. Nie wierzę w to, że bez wiedzy i zgody Rosji odbywa się zażydzanie Polski. Chyba strategiczni partnerzy postawili na Icka z Mośkiem jako arendarzy wspólnego kondominium. Zresztą to już trzecie zażydzanie Polski z tamtego kierunku. Pierwsze odbyło się za czasów carskich, kiedy z większości terytorium Rosji Żydów wygnano do Kongresówki. Drugie zafudowali nam Sowieci od 1944 roku. To byłoby trzecie.

  Putin zdaje się nie cieszy się takim poparciem jak Łukaszenka na Białorusi. Co do Rosji nie mam złudzeń – wystarczy poczytać książkę W. Grzelaka „Rosja bez złudzeń” jak i jego artykuły w „Opcji na prawo” i „Najwyższym czasie”. Rosja stoi na rozdrożu i jest jak drzewo wyrwane z korzeniami – elity z premierem na czele to byli Sowieci, którzy wyrastają gdzieś z tradycji ZSRR, którego Putin się nie wyrzeka, a wręcz chwali i wspomina z nostalgią. Na odrodzenie tej starej dobrej carskiej Rosji raczej nie liczmy. Zresztą mimo formalnych gestów władz na razie odrodzenie tradycyjnej prawosławnej Rosji jakoś za bardzo nie idzie. Rosja to schizofrenia – mieszanka ZSRR i pustych symboli dawnej Rosji.

 19. Marucha said

  Re 18:

  1) A za mord Katyński odpowiadają Rosjanie.
  3) Czy zapomniał Pan o totalnie dominującej agenturze żydowskiej?

 20. Tomek Kolejarz said

  Re 19

  Ad 1)

  Nie do końca Rosjanie, raczej Sowieci. Odróżniajmy Rosjan od Sowietów.

  Ad 2)

  Co oznacza agentura żydowska? Zauważyłem dość niepokojący trend – błąd poznawczy polegający na uznaniu, że Żydkowie tego świata tworzą monolit – dobrze zorganizowaną jednolitą strukturę, realizującą te same cele i założenia. Nie za bardzo mogę się z tym zgodzić. Oni również często bywają podzieleni i mają różne zdania. Historia i współczesność pokazuje, że też walczą o władzę we własnym gronie, nienawidzą się wzajemnie i zwalczają. Uznanie, że za wszystko odpowiadają, wszystko planują i wszystko mogą to jakiś chory przykład krańcowego determinizmu. Jako katolik i wolnościowiec uważam raczej, że nasz los jest w naszych rękach. żydkowie nie są wszechmogący jak Bóg i ich czas również przeminie tak jak czas Egipcjan, Rzymian, ZSRR czy III Rzeszy.

 21. Marucha said

  Re 20:
  Żydostwo tworzy dużo większy monolit, niż nam się zdaje. Nie negując istnienia pewnych tarć i raczej marginalnych grupek, uważam że Żydzi po prostu stwarzają pozory różnicy zdań.

 22. Tomek Kolejarz said

  Re 21

  Znając naturę ludzką, a przecież Żydzi to też ludzie, to nie są to raczej pozory różnicy zdań. Wspólne działania róznych grup są raczej wynikiem wyjątkowo rozwinietego instynktu stadnego, tak dobrze rozwiniętego w ich cywilizacji.

 23. antykk said

  Tomek Kolejorz czy jesteś pan niepełnosprytny umysłowo, czy zwykły wichrzyciel blogowy?

 24. Krzysztof M said

  Ad. 21

  Słyszałem kiedyś od kogoś, kto dobrze zna tamte sprawy: Jeśli Izraelowi zabrać wroga zewnętrznego, to się rozsypie. To wojna ich jednoczy.

 25. Maciej said

  Wspaniała strona Panie Marucha ,nic dodac nic ujac ,postaram sie rozpropagowac ja na moim koncie youtube.Dla takich ludzi jak Pan warto miec nadzieje dla świata…

 26. Maciej said

  🙂

 27. Rodak said

  Warto tutaj przypomniec artykul opublikowany kiedys na stronie gajowego na temaqt sytuacji w Niemczech przed wybuchem II wojny swiatowej:

  Przemilczane i niewygodne fakty związane z wybuchem II Wojny Światowej
  https://marucha.wordpress.com/2011/02/24/przemilczane-i-niewygodne-fakty-zwiazane-z-wybuchem-ii-wojny-swiatowej/

Sorry, the comment form is closed at this time.