Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Lily. o Wolne tematy (48 – …
  Lily o Wolne tematy (48 – …
  Yagiel o Wolne tematy (48 – …
  Sebastian o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Tożsamość Ukrainy
  bronek o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  bronek o Tożsamość Ukrainy
  Krzysztof M o Tożsamość Ukrainy
  Tadeusz Kaktus o Prawdziwa Europa szuka azylu w…
  Tadeusz Kaktus o Upały i irracjonalizm z b…
  Tadeusz Kaktus o Tożsamość Ukrainy
  revers o Ławrow: nazywanie NATO sojusze…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Jak tępa mafia wymiaru robi Polaków w trąbę

Posted by Marucha w dniu 2012-12-14 (Piątek)

Po co ryzykować napady z bronią w ręku czy parać się uczciwą pracą, jeśli można zostać sędzią, komornikiem lub innym łajdakiem z wymiaru i kraść z pomocą aparatu państwowego.

Komornicy, sędziowie i reszta szwindlerów z wymiaru sprawiedliwości, zapewne drwią sobie z mafii takich jak pruszkowska czy z ciężko pracujących Polaków. Po co ryzykować napady z bronią w ręku czy parać się uczciwą pracą, jeśli można zostać sędzią, komornikiem lub innym łajdakiem z wymiaru i kraść z pomocą aparatu państwowego. I nie daj Boże nazwać tych ludzi po imieniu. Za to są paragrafy.

We wcześniejszych artykułach sugerowałem, że wymiar sprawiedliwości został zdominowany przez psychopatów i to prawdopodobnie dziedzicznych. Ich cechami charakterystycznymi jest między innymi skłonność do oszustw i brak jakichkolwiek skrupułów. Towarzyszy temu tępota umysłowa i dwumowa. Inny język na użytek publiczny i inny dla własnego grona. Osobnicy ci mają też pęd do władzy. Dlatego tak wielu z nich jest w urzędach i tak trudno z nimi się porozumieć. Ich sposób myślenia jest inny, pozbawiony emocji i nastawiony na pasożytowanie i niszczenie ofiar. Towarzyszy temu maska normalności, często uśmiech i udana życzliwość. Za tą maską kryje się natura hieny.

W artykule „Gdy wariaci mają władzę” pokazałem jak załatwia się postanowienia sądów w celu przejmowania majątków. Robione jest to w wyjątkowo prymitywny sposób i udaje się dlatego, że większość ludzi ma zakodowane w umysłach założenie, że sądy działają w dobrej wierze, a prawa trzeba przestrzegać.

Tymczasem jest dokładnie odwrotnie. Sędziowie robą durnych Polaków w trąbę, a prawo traktują instrumentalnie i zwykle w kierunku robienia przekrętów. I, co ciekawsze, niekoniecznie czynią to za łapówki. Przypuszczam, że większość oszustw wynika z psychopatycznej natury tych osobników.

Wracając jednak do wspomnianego przekrętu, to postanowienia takie załatwia się na telefon od adwokata i korzysta się z przepisu o zabezpieczeniu roszczenia, który istnieje w prawie finansowym. Tutaj wystarcza uprawdopodobnienie roszczenia. W ten sposób można rościć sobie prawo do alimentów w dowolnej wysokości. Nie potrzeba na to żadnych dokumentów. Następnie przechodzi się do prawa rodzinnego, które nakazuje natychmiastową płatność alimentów. Prawo, co prawda, wymaga w sprawach rodzinnych rozprawy, ale to drobiazg. Papier zniesie wszystko. Zawsze można napisać, że wydano postanowienie na rozprawie.

Dla przeciętnego zjadacza chleba sprawa jest trudna do odkręcenia. Poprzez manipulację terminami nie dopuści się do zaskarżenia, wyrok się uprawomocni etc. Poza tym, co tu zaskarżać, jeśli sędzia ma pieczęć z rygorem natychmiastowej wykonalności. W ten sposób obchodzi się dwuinstancyjność postępowania i można zasądzić alimenty w dowolnej wysokości, nawet 7 tys. zł miesięcznie od bezrobotnego, tak jak było u mnie, i oczywiście tworzy się sztuczny dług.

Jest to logika typu 2+2=22 i pozwala z pomocą owej magicznej pieczęci z dziada zrobić bogacza, oczywiście czyimś kosztem. Najlepiej kosztem tego, kto ciężko pracował na swój majątek. Tak właśnie obrabia ludzi mafia sądowa, a ciemny lud wierzy w prawo, zobowiązania etc.

Poprzez fakt, że akty własności w Polsce nie istnieją, a są jedynie rejestry w sądach, mafia za pomocą zapisu w księdze wieczystej może praktycznie dowolną osobę pozbawić jej własności, i to robi. Najlepiej jeśli delikwent nic nie wie o przekręcie i jest na przykład za granicą, a posiada dom w Polsce. Po przyjeździe do domu może nie być wpuszczonym, bo to nie będzie już jego własność.

W taki właśnie sposób zostało załatwione postanowienie z 21 grudnia 2005 r., które jest podstawą egzekucji w stosunku do mnie, a dług jest już astronomiczny. I nie ma tu znaczenia, że ostatecznie po ponad roku użerania się, postanowienie zostało uchylone. Sędzia wcześniej przecież przybił magiczną pieczęć z „natychmiastowa wykonalnością”. Jest jeszcze jeden aspekt magii. Moja była, Katarzyna Gaworek-Goczyńska związana jest z sektą Sai Baby. Ongiś bardzo potężną i wpływową, między innymi wskutek przejmowania majątków wyznawców. Sai Baby już nie ma. Wydaje się jednak, że jego duch ma się dobrze.

Dla większego uprawdopodobnienia roszczeń, ofiarę przekrętu oskarża się o pobicie i jeszcze lepiej, ładuje się do psychiatryka. Usłużni biegli psychiatrzy dopilnują reszty. Człowieka można ubezwłasnowolnić i okraść kompletnie.

Z moich obserwacji, mafijny system robienia przekrętów obejmuje całe sądownictwo i jest to struktura hierarchiczna, chociaż może niekoniecznie zgodna z formalną strukturą sądów. Stąd biorą się owe dziwne zachowania się sędziów, niezgodne ze zdrowym rozsądkiem i nawet literą prawa. Po prostu są to wyroki mafijne, na zlecenie, a sędziowie poprzez żonglerkę paragrafami, jakoś muszą je uzasadniać. Osoby, które nie poddają się, muszą liczyć się konsekwencjami i tym można wytłumaczyć mój dwukrotny kilkumiesięczny w sumie pobyt za kratami. Dodajmy przy oskarżeniach, za które w normalnym kraju prokurator i sędziowie trafiliby do psychiatryka lub zakładu specjalnego dla ociężałych umysłowo.

Oszustwa robione są zwykle prymitywnie i nachalnie. Nie ma to jednak znaczenia, gdyż system kontroli z zasady nie istnieje. Dlatego w 2007 r. usunięto z sądów karnych ławników i dlatego Trybunał Konstytucyjny nie dopuścił do rozpatrzenia mojej Skargi Konstytucyjnej w tym względzie. Chodziło o to, aby mafia miała pełnię władzy i mogła robić przekręty bez skrupułów. Być może chodzi też o to, aby Polaków wyzuć z własności.

Jak wspomniałem, wiele wskazuje na psychopatyczną dewiację u opisywanych osobników. Świadczy o tym między innymi wyjątkowa tępota. W piśmie komornika jest wyraźnie napisane ze podstawą egzekucji jest postanowienie z 21 grudnia 2005 r. z tytułem wykonawczym z 4 stycznia 2005 r. czyli pieczęć została przybita jeszcze przed wydaniem samego postanowienia, które też było wynikiem oszustwa. Poza tym jest tam napisane, że było wydane na rozprawie, po której w aktach nie ma śladu, gdyż sprawa była załatwiana prywatnie z adwokatem. Co więcej, jak pokazałem wcześniej, owo otrzymane na lewo postanowienie, moja była przerabiała na kopiarce. Jest to więc przekręt na przekręcie. Zwracałem na to uwagę wielokrotnie. Na próżno. Typowy urzędnik wymiaru jest zbyt tępy, żeby zrozumieć tego typu niuanse. Psychopaci są tez jak widać odporni na presję moralną czy publikacje w mediach. Do czasu, kiedyś bowiem wywiozą ich na taczkach i to w najlepszym przypadku.

Żeby rabunek był bardziej efektywny bierze się zakładników. W tym wypadku są to dzieci, z którymi nie mogę się spotkać już od siedmiu lat. Jak to się robi pokazałem w niedawnym tekście „Otwarta wojna z rodziną”. Chodzi o to, że gdyby dzieci wróciły do domu, lub gdybym przynajmniej miał z nimi regularny kontakt, sytuacja by się rozwiązała i nie byłoby podstaw do haraczu. Można by też normalnie żyć, a tego psychopaci nie lubią. Manipulacje, intrygi i czynienie zła, to ich ulubione zajęcia.

Tymczasem w mediach słyszy się o państwie prawa, drobiazgowym przestrzeganiu przepisów przez sądy itd. Co ciekawe propaganda ta jest często powielana przez osoby postronne. Jak wydać psychopatyczna propaganda robi wodę z mózgu.

Żeby nie być gołosłownym załączam skan z wynikiem pracy komornika Ryszarda Moryca i Sądu Okręgowego w Warszawie.  Przedstawiam też zdjęcia komornika prezentującego potencjalnym nabywcom swoją zdobycz. W swoich przekrętach korzysta z ochrony polskiej policji. Szwindle opisywanego typu mają miejsce za pełną wiedzą i aprobatą najwyższych władz PL a kolejni ministrowie sprawiedliwości byli o nich bezpośrednio informowani. Informowana była te opozycja. Tak więc ludzie, inwestujcie w Polsce a napchacie kieszenie Morycom i im podobnym. Sami zaś pójdziecie z torbami.

Dodam jeszcze że po powrocie do domu wziąłem rytualną kąpiel po kontakcie z nieczystymi osobnikami.

Bogdan Goczyński

Zawiadomienie o licytacji

Komornik Moryc w asyście polskiego policjanta.

Komornik Moryc z profilu

Wspólnik Moryca

http://bogdangoczynski.nowyekran.pl/

Komentarzy 11 do “Jak tępa mafia wymiaru robi Polaków w trąbę”

 1. […] Za; https://marucha.wordpress.com/2012/12/14/jak-tepa-mafia-wymiaru-robi-polakow-w-trabe/ […]

 2. Błysk said

  Autor na podstawie swoich fatalnych doświadczeń z sądami w RP wyciąga wnioski ogólne o stanie sadownictwa w RP. Jest niewątpliwie źle ,wiele sądów po prostu nie przestrzega przepisów /jak choćby sądy w Lublinie/ , a dotyczy to przede wszystkim sądów rejonowych .Trochę lepiej jest w sądach okręgowych i w apelacyjnych .Jak się wydaje w sprawach politycznych sądy orzekają zgodnie z wolą decydentów politycznych ,np. fatalne zgnojenie wręcz posła Wrzodaka przez Sąd Najwyższy.Jest bardzo źle z Trybunałem Konstytucyjnym ,który orzekł,że nie było naruszenia prawa w sprawie akcesji do UE.Co do komorników ,to także jest rożnie , odnoszę jednak wrażenie,że naogół działaja w granicach prawa.Odzielną kwestia jest dwutorowość prawa : konstytucja RP czy prawo UE , na co zwracała uwagę Pani poseł Piotrowicz.

 3. Reblogged this on ZYGFRYD GDECZYK.

 4. W ‚Protokołach Mędrców Syjonu’ stoi jak byk, że obrzynki ‚powinny się kierować na doktorów PRAWA i medycyny’, a wtedy ‚życie gojów będzie w ichszych rękach’. Minęło ok. 120 lat, odkąd wygłoszono te wykłady… I wszystko to się realizuje jak w zegarku! O wielkim oszustwie medycyny można poczytać na stronach Kościoła Twórcy (polecam!), a teraz już nawet zielarstwo chcą skurwiele zdelegalizować w całej UE, by planowo zatrutą i schorowaną Aryjską konkurencję ‚narodu dobranego’ wykończyć jeszcze szybciej (panie Marucha, ja naprawdę chciałbym się dogadać z nazistowskimi frakcjami żydłaków, żeby ofiar i syfu u nas było mniej, tyle że to zapewne nierealne).
  Medycyna to dziś ratalne zabójstwo, a z rozwiązań prawnych… no cóż, oscylatory i inne grube szwindle nie mogłyby się obyć bez dziurawej jurysdykcji Temidy sterowanej zombistycznie przez kolektywnego BOKORA elit Syjonu. Niczym wobec tego jest czyn tak prostacki, jak ostry wjazd do banku w kominiarach po szmal. Jeśli chodzi o prawdziwą, lukratywną przestępczość typu mało-inteligentnego i o której się nawet nie mówi, żeby samemu nie zginąć (zbrodniarze mają długie łapy), to za przykład podam rządzone przez albańską mafię Kosowo, gdzie oprócz klasycznego narkobiznesu jedyną „przedsiębiorczość” stanowi handel ludzkimi organami oraz produkcja i sprzedaż diamentów z nie wykorzystanych resztek ciał pomordowanych. Naturalnie starsi bracia proislamskiego papy Wojtyłło (z ojca Rusina i matki Żydówki) takoż muszą z tego mieć jakiś szemrany interes, bo żeby platonicznie popierać destabilizację Europy, to nie byłoby w ich stylu…

 5. Joker said

  @2 Total paranoia.

 6. 166 bojkot TVN said

  Gdybyśmy wszyscy mieli broń na wyposażeniu, żadna sędziowska idiotka ani idiota nie wydałby niesprawiedliwego wyroku. Każdy miałby świadomość, ze to będzie ostatni wyrok w ich życiu.
  http://szymowski.nowyekran.pl/post/83067,bron-dla-kazdego

  Nieprawda. W USA broń jest powszechna, a i tak robią z ludem, co chcą – admin

 7. 166 bojkot TVN said

  http://jazgdyni.nowyekran.pl/post/83053,ms-reymont-czyli-nie-wyplywa-sie-w-swieto

 8. @ 6-admin:
  Bo współcześni Aryjczycy są spolegliwi jak kundle (w tej grupie Słowianie ciut brutalniejsi), a wszelki wróg cynicznie wykorzystuje naszą wrodzoną łagodność i umiar (w czym niemała rola Kościoła, zwłaszcza soborowego) oraz liberalne prawodawstwo. Nieproszeni goście i zboczeńcy mają w Europie większe prawa od gospodarzy i ludzi normalnych – kwestię wyjaśnia wokalista genialnego zespołu Honor, Mariusz Szczerski (R.I.P.) w piosence ‚Dzwon’.
  Dziwisz mi się Adminie, że popieram ekspansję wybielonego Izraela do Lewantu/Afryki (w porozumieniu z Białą Europą). Cóż, raz że nie pójdzie im tak łatwo, bo to duży obszar, a dwa – chyba lepiej, żeby mocowali się z demonicznymi Arabami, którzy na okrągło będą im robić kęsim, niż gdyby nie wytrzymaujący ciśnienia Izrael miał się ewakuować do Polski/Europy, gdzie masy są apatyczne, a gotowi na wszystko ludzie CZYNU pokroju Ryszarda Cyby/ Brunona Kwietnia stanowią partykularne ewenementy (de facto nie spotykane), no nie? Nawet samobójcy, ludzie mocno zadłużeni, bezprawnie ograbieni z mieszkań jak w tym artykule i będący w rozpaczy, chorzy na raka etc. umierają całkiem bezproduktywnie dla Rasy i Narodu, nie myśląc nawet o przejściu do historii jako bohaterowie, o których dzieci będą się uczyć w podręcznikach historii wolnej Polski i Europy… a zwiększenie dostępu do broni mogłyby to choć odrobinę zmienić. 🙂
  PS. Nordyccy Żydzi nie budzą we mnie wstrętu większego ponad samą świadomość ich pochodzenia. Gdyby jednak odebrano im dzieci i wychowano na dobrych Polaków, Niemców etc., byle nie wiedziały kim byli ich biologiczni rodzice, to miałyby szansę wyrosnąć na całkiem przyzwoitych ludzi…

 9. 166 bojkot TVN said

  Sprawa już dawno przestała być zabawna – zaczyna być tragiczna dla B Goczyńskiego! KTO TO PRZERWIE Z MINISTERSTWA SPRAWIEDLIWOŚCI
  http://dosc.nowyekran.pl/post/83284,bogdan-goczynski-zatrzymany-w-sadzie-rejonowym-dla-warszawy-srodmiescia-video
  Qrwy robią co chcą

 10. 166 bojkot TVN said

  http://pietkun.nowyekran.pl/post/83364,smrod-polskich-sadow-czyli-zabic-niepokornych
  Bogdan Goczyński ma za sobą pierwszą noc w zamknięciu. Wydając nakaz aresztowania i list gończy za Goczyńskim Sąd w Tarnowskich Górach złamał prawo. Podobnie, jak zatrzymujący go policjanci – informuje sędzia Mariusz Lewiński. I dodaje: To śmierdzi

  To było złamanie prawa przez sędziogo i Prezesa Sądu Rejonowego w Tarnowskich Górach, Krzysztofa Kubata nawet bez użycia białych rękawiczek. Po prostu czują się bezkarni i mają w nosie i Konstytucję, i prawo obowiązaujące – przepraszam, nieobowiązujące – w Polsce.

  Jak nam powiedział, po dokładnym sprawdzeniu sprawy, zawodowy sędzia ppłk Mariusz Lewiński, sprawa Bogdana Goczyńskiego była załatwiona w taki sposób, aby go zniszczyć. Ta sprawa śmierdzi.

  – Art. 22 paragraf 1 kodeksu karnego wykonawczego mówi, że o terminie i celu posiedzenia zawiadamia sie prokuratora, skazanego oraz jego obrońcę lub pełnomocnika. Te warunki nie zostały spełnione – wyjaśnia. – Art. 23 paragraf 1 kkw mówi zaś, że sąd moze zarządzić sprowadzenie skazanego na posiedzenie sądu. Dlaczego nie skorzystano z tej instytucji? Bo przeciez list gończy wysłano dlatego że się ukrywał. Dlaczego najpierw nie sprowadzono na posiedzenie sadu a aresztowano w celu osadzenia w ZK do odbycia zarządzonej kary? I dalej – art. 23 paragraf 2 kkw informuje, że sąd może zlecic przesłuchanie skazanego sądowi wezwanemu. Tej mozliwości także nie wykorzystano. Dlaczego? Art. 38 kkw daje możliwość uczestnictwa organizacji społecznych i osób godnych zaufania w wykonywaniu kary. Zgodnie z art. 178 paragraf 2 kkw, przed wydaniem postanowienia w przedmiocie zarządzenia wykonania zawieszonej kary sąd powinien wysłuchac skazanego lub jego obroncę. Dlaczego sąd tego nie uczynił? Konieczne bedzie uzyskanie protokołu z posiedzenia sadu, który zarzadził wykonanie kary.

  Bogdan Goczyński skutecznie zaczął budować alternatywny system sądownictwa w Polsce. Na ile bali się go bezkarni sędziowie, którzy – a takich przypadków ujawniamy coraz więcej – sami nagminnie łamią prawo? Odpowiedź można było zobaczyć podczas licytacji mieszkania Bogdana Goczyńskiego. Mieszkania w Warszawie wycenionego przez komornika Ryszarda Moryca i jego biegłych na kwotę 175 tys. złotych! Tak niska wycena zwróciłaby uwagę sądu nawet w niewielkim mieście na Ścianie Wschodniej Polski, gdzie ceny nieruchmości są najniższe w kraju. Warszawscy sędziowie w magiczny sposób „oślepli”.

  Podobnie jak minister sprawiedliwości i – pożal się Boże – rzecznik praw obywatelskich.

 11. riger said

  Niestety to smutna prawda. Jest źle, bardzo źle. KOnstytucja RP i ustawy szczegółowe zostały wielokrotnie pogwałcone, prawo jest błednie interpretowane lub pomijane w celu uniknięcia odpowiedzialności przez sędziów, prokuratorów, komorników.
  W takim stanie rzeczy jeśli sami nie pogonimy tego towarzystwa lepiej nigdy nie bedzie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: