Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  telewizjapolska24 o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  lewarek.pl o Szymowski prześwietla premiera
  walthemar o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  gnago o Szymowski prześwietla premiera
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Marucha o Prof. Mearsheimer: „To Zachód…
  walthemar o Pierwszy pozew za zmuszenie do…
  NyndrO o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
  revers o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Sterylizacja dziewczynek poprzez szczepionki

Posted by Marucha w dniu 2013-02-06 (Środa)

Okazuje się, że szczepionki wcale nie muszą slużyć polepszaniu zdrowia. Wręcz przeciwnie – mogą już na etapie dziecka ubezpłodnić dziewczynki, które nigdy nie zdołają zajść w ciążę. Warto przeczytać cały poniższy tekst dr Jaśkowskiego.

O tym, że głównym celem prasy jest zarabianie wiadomo od dawna. Szczególnie widoczne jest to w Polsce gdzie wydawcami jest głównie kapitał zagraniczny. Wiadomo także powszechnie, że najlepiej zarabia się na reklamie. Wystarczy”przerzucić” jakiekolwiek czasopismo. Reklama jest wszechobecna. Pół biedy jeżeli dotyczy mniej istotnych tematów np. sadzenia gruszek na wierzbie. Gorzej gdy reklama dotyczy naszego zdrowia.

W sytuacji, w której jest nasza oświata – tj. 80 % społeczeństwa kończy tylko szkoły zawodowe  (w celu podniesienia wskaźników dawniejsze kursy pomaturalne nazwano licencjatami i zaliczono do wyższego wykształcenia), otumanianie ludzi jest bardzo łatwe. A wiadomo, że aż 30% kosztów sprzedaży leków to reklama. I jest to całkowicie legalny interes w odróżnieniu np. od handlu bronią czy narkotykami dającymi podobne zyski. Dlatego nie dziwą liczne informacje medyczne w Gazecie Wyborczej, Przekroju czy Wprost wątpliwej wiarygodności.

Faktem potwierdzającym dobrą kondycję przemysłu farmaceutycznego jest stały wzrost dochodów tej branży pomimo widocznych objawów kryzysu w innych .

Nie dziw więc fakt, zajmowania się coraz to nowych wydawnictw medycyną. Niedawno tj. 12 maja 2012 roku portal “money.pl” opublikował ciekawą informację. na pierwszy rzut oka całkowicie niewinną. W internecie nie ma podanych właścicieli tego portalu.

Tytuł tej publikacji brzmi : “To ten kraj został pionierem nowych szczepień”. Pionierem to brzmi dumnie, niestety dalej jest już gorzej. Ponieważ Redakcja stara się udowodnić, jakie są obecnie dwie najgroźniejsze choroby wieku dziecięcego pisząc, że to rotawirusowa biegunka i pneumokoki.

Rotawirusowa biegunka to choroba, którą wystarczy zwalczyć u dzieci za pomocą pepsi coli i ryżu. Rzadko kiedy potrzebne jest coś innego (o skuteczności pepsi mogą potwierdzić mechanicy samochodowi używający jej jako odrdzewiacza).

Natomiast cały hałas medialny o pneumokokach to po prostu nowa nazwa poczciwej dwoinki zapalenia płuc. Owszem, groźnej choroby, ale w XIX wieku. Obecnie w podręcznikach 500 stronicowych, np. z lat 80-tych, zakażenia pneumokokami obejmują raptem jedną kartkę. Więc straszenie ludzi tą chorobą jest irracjonalne, ale skuteczne w reklamowaniu szczepionek i wynika li tylko z chęci zysku.

Po drugie ujawnił się przy okazji jeszcze jeden dowód na nieskuteczność szczepionek. Sekta szczepionkarska podaje, że ma szczepionkę na chorobę, która była groźna ok 150 lat temu.!

Ten “pionierski po 150 latach” program szczepień musi ktoś poważny finansować. Dowiadujemy się, że koszty szczepień pokrywa Światowa Organizacja Zdrowia i “charytatywna inaczej” fundacja Gatesów. A wszytko to popiera Globalny Sojuz (to powinno coś mówić) na rzecz szczepień. Tak, tak coś takiego powstało:  http://www.gavialliance.org/

Dalej czytamy, że firmy farmaceutyczne dały dużą zniżkę przy zakupie szczepionek. Czyli od razu wiemy, kto za to płaci i o ile ceny muszą być wyższe w Europie, aby pokryć różnicę. I dalej z tym samym optymizmem, że dzięki nowym szczepieniom rząd Ghany zmniejszy do 2015 śmiertelność o 2/3.

Dlaczego wybrano akurat Ghanę? Ten mały afrykański kraj o powierzchni 240 000 km 2 zaludniony jest przez ok 25 milionów ludzi. Co daje gęstość zaludnienia ponad 102 osoby na km2. Jest jednym z najuboższych krajów Afryki Jak podaje wikipedia na głowę przypada 1.5 dolara dziennie. Istnieje w nim ponad 25% bezrobocie.

Chociaż kraj ten posiada największe złoża złota, ropę naftową eksploatowaną przez Amoco (obecnie dwie amerykańskie spółki i jedna holenderska wydobywają ponad 34 000 barylek ropy dziennie, vide  http://en.wikipedia.org/wiki/Amoco;  Amoco  to dawniej Standard Oil, właściciel – Rockefeller), oraz gaz w ilości 23 mld metrów sześciennych (dla porównania Polska wydobywa ok 4.5 mld m3 a zużywa ok 10.5 mld m3 rocznie w zimnym klimacie),  to większość ludności para sie rolnictwem: http://en.wikipedia.org/wiki/Ghana.

Ghana jest znana z olbrzymiej korupcji. Obywatel Ghany pełniący funkcję sekretarza generalnego ONZ, Kofi Annan (1997-2006,  http://en.wikipedia.org/wiki/Kofi_Annan) był znany z tego, że jego sekretarz zatrudniał dzieci w fabrykach dywanów i handlował kobietami do domów publicznych, nawet do Belgii. Syn Kofiego natomiast handlował ropą za żywność ze Szwajcarami (firma Cotecna), co było wielkim skandalem. Po kadencji w ONZ wrócił do Ghany jako jej premier.

Czyli jeden wielki sukces ONZ i innych organizacji, troszeczkę zaciemniony tą korupcją.

Czy tak różowo wygląda sprawa szczepień w Afryce? Otóż nie bardzo. Już kilka lat wcześniej Int. J. Epidemiology 33.2. 381 podał, że cyt: „W krajach o niskim dochodzie i wysokiej śmiertelności podawane ostatnio szczepionki mogą być związane ze wzrostem śmiertelności niemowląt.”

I mamy problem. Gwinea Bissau, państewko o powierzchni ok 36 000 km2 i ludności ok 2 milionów także należy do najbiedniejszych państw świata o gospodarce opartej na rolnictwie. Jest także krajem o powszechnej korupcji. Posiada złoża boksytów i fosforytów.

Wielkie zdziwienie więc budzi fakt wydawania pieniędzy ONZ, czyli nas wszystkich, na finansowanie programów mających na celu wzrost śmiertelności w krajach i tak mających dużą naturalną umieralność. W Gwinei 20 % dzieci nie dożywa 5 roku życia. W rolniczych terenach brak czystej wody jest powszechny. A wiadomo z badań amerykańskich, że podstawowym środkiem walki z zarazami jest czysta woda. Zamiast więc budować wodociągi, wydaje się pieniądze na środki zwiększające umieralność!

Ale sprawa staje się bardziej czytelna po przypomnieniu sobie deklaracji Billa Gatesa o przeludnieniu świata i konieczności zmniejszenia populacji. Przeznaczył na to aż 500 milionów dolarów (na zakup szczepionek ze swojej firmy?)

Wikipedia podaje, cyt: ”W roku 2000 Gates i jego żona założyli Bill & Melinda Gates Foundation. Znaczny wpływ na to miała hojność i wielka filantropia Davida Rockefellera.
I dalej, znajdujemy cytaty z wypowiedzi Billa Gatesa:Bill Gates – Celem szczepionek jest depopulacja.”

Dzisiejszy świat zamieszkuje 6,8 miliarda ludzi i zmierza do wartości 9 miliardów. Jeśli obecnie wykonamy dobrze zadanie jeżeli chodzi o szczepionki, służbę zdrowia, rozrodcze usługi zdrowotne, wówczas możemy obniżyć tę wartość o być może 10 lub 15 procent (Bill Gates na zamkniętej konferencji TED 2010 w Long Beach w Kalifornii).

Czy to szokujący plan Billa Gatesa? Multimiliarder zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by zredukować liczbę ludności na Ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć przez zastosowanie odpowiednich szczepionek – pisze portal niezalezna.pl

http://www.google.pl/search?q=gates+szczepienia&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

http://moraine.salon24.pl/160609,bill-gates-uzyjmy-szczepionek-aby-zmniejszyc-populacje

„Działanie jednej ze szczepionek skierowane byłoby przeciwko otoczce przejrzystej komórki jajowej, co zmuszałoby organizm do wytwarzania przeciwciał. Za każdym razem, gdy komórka jajowa zostanie uwolniona, przeciwciała rozpoczynałyby swoją działalność – nie niszczyłyby komórki jajowej, ale stanowiłyby rodzaj tamy, która nie pozwoliłaby plemnikom przedostać siędo niej. Drugi typ szczepionki skierowany byłby przeciw hormonowi HCG wytwarzanemu przez jajo płodowe zagnieżdżone w jamie macicy. Podstawową funkcją tego hormonu jest pobudzanie ciałka żółtego w jajniku do produkcji progesteronu – hormonu podtrzymującego ciążę. Jeśli nie dochodzi do ciąży, jajnik kończy wytwarzanie progesteronu i śluzówka się złuszcza. Jeśli komórka jajowa została zapłodniona, zadaniem hormonu HCG jest podtrzymanie dalszej produkcji progesteronu. Szczepionka zmuszałaby komórki odpornościowe do traktowania HCG jako „agresora”. Atakowany hormon nie przekazywałby informacji jajnikom i choć zarodek wytwarzałby duże ilości HCG, to pod koniec pierwszego miesiąca razem ze śluzówką zostałby usunięty. Szczepionka działałaby jako środek wczesnoporonny. Naukowcy obawiają się o skutki uboczne szczepionki, nie wiedzą też, czy płód nie zostałby uszkodzony, gdyby szczepionka okazała się nieskuteczna.”

Źródło: kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,96114,2544884.html

Szczepionki takie istnieją od co najmniej 20 lat i najczęściej przeciwciała przeciwko HCG znajdują się w szczepionkach DPT, powszechnie stosowanych także w Polsce.

I na próżno szukasz drogi Czytelniku składu szczepionek w PZH przemianowanym na Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Pomimo szerokiego nagłasniania przez kierownika Zakładu Badań Surowić i Szczepionek p. prof. Bożenę Bucholc o podawaniu do publicznej wiadomości składu szczepionek na stronach internetowych, bądź co bądź jeszcze państwowego zakładu, brak jakiejkolwiek informacji o składzie szczepionek. W wykazie prac tego zakładu od 2000 roku nie ma ani jednej pracy o składzie sprowadzanych szczepionek. Mało tego – nawet osoby po uzgodnieniu z p. Profesor terminu spotkania, także nie są wpuszczane na teren Instytutu.

Oczywiście wszystko to jest robione w trosce o zdrowie, tym razem psychiczne, obywateli. Jeszcze by coś przeczytali nie tak i byliby w szoku.

A swoją drogą jaki jest cel istnienia Zakładu, który nie publikuje badań, do których był powołany. Jak wiadomo , to nie zakład PZH ujawnił zanieczyszczenia szczepionek, a małe laboratorium w 4 razy mniejszych Czechach uchroniło obywateli przed epidemią.

dr Jerzy Jaśkowski
jjaskow@wp.pl

Artykuł znaleziony w serwisie:
http://www.polishclub.org/2012/05/20/dr-jerzy-jaskowski-dezinformacje-prasowe-o-szczepieniach/

oraz:

List pani prof dr Marii Doroty Majewskiej w sprawie szczepionek obowiązkowych w Polsce, zawierających śmiertelne dawki rtęci. W Europie Zachodniej już dawno wycofano szczepionki z rtęcią. U nas nie.
http://sigma.nowyekran.pl/post/48292,list-pani-prof-dr-marii-doroty-majewskiej-w-sprawie-szczepionek-obowiazkowych-w-polsce-zawierajacych-smiertelne-dawki-rteci

Wpis ze skrótem tekstu łatwy do udostępnienia na moim profilu (dodany wczoraj):
https://www.facebook.com/Filip.Andrzej.Stankiewicz

Za http://www.vitae.pl/

Komentarzy 14 do “Sterylizacja dziewczynek poprzez szczepionki”

 1. Józef Piotr said

  GATES, GORE ,………ciągle ta sama nacja…………../ . Panie Boże , Patrzysz na to , a nie GRZMISZ . ?

 2. JamJestSceptyk said

  Izajasza 29:
  13. I rzekł Pan: Ponieważ ten lud zbliża
  się do mnie swoimi ustami i czci mnie swoimi
  wargami, a jego serce jest daleko ode
  mnie, tak że ich bojaźń przede mną jest
  wyuczonym przepisem ludzkim,
  14. dlatego też Ja będę nadal dziwnie postępował
  z tym ludem, cudownie i dziwnie,
  i zginie mądrość jego mędrców, a rozum
  jego rozumnych będzie się chował w ukryciu.

 3. Edek Nożycoręki said

  A na to jedna z telewizji wypuszcza nowy serial o medykach, w którego reklamówce młoda aktorka mówi zdecydowanym tonem do matki: „Malwinka zachorowała tak ciężko, bo jej pani nie zaszczepiła!”, a matka w korytarzu z płaczem: „Moja córka mogła umrzeć, bo jej nie zaszczepiłam!” – jakie to proste…

 4. Gość said

  Re. 3. Na to samo zwróciłam uwagę. W ten sposób programuje się ludzi na określone treści. Wyskok Owsiaka z eutanazją był też zaplanowany, info podawane systematycznie z odpowiednią argumentacją, popartą „autorytetami” zaczyna dawać pożądane skutki. Dzisiaj na poważnie dyskutuje się o legalizacji związków homo i mnóstwo młodych „kształconych w zreformowanych szkołach” widzi je jako nie tylko przejaw tolerancji, ale czują i to się im wmawia, że ci inni są wyjątkowi, więc młodych pociąga ta nienormalność (sami próbują jej!) przez to, że ci odmieńcy są w mediach promowani, a także uważani za lepszych, uwolnionych od zaściankowych stereotypów. 20 lat temu ludzie, przede wszystkim młodzież nie byli tak zdeprawowani, mieli zdrowy rozsądek! Takie treści znalazłyby należne im miejsce na śmietniku! Casus z Grodzką, opłacanym agentem wpływu, dowodzi, że nie szanuje się odbiorców wciskając im nieprawdopodobny kit, a nawet groteskowo profanuje najważniejsze polskie urzędy.
  Jest to policzek dla Polaków, których traktuje się gorzej niż bydło, ale jednocześnie jest to znak, że nasze niby ważne urzędy pełnią rolę areny cyrkowej, ukazując prawdę, że ich rola tylko do tego się ogranicza.

 5. „Eskimosi” to nawet z medycyny potrafią zrobić sprzedajną kurwę. Tym niemniej wobec faktów istniejących, na murzynach to niech se eksperymentują do woli, bo i tak ich jest za dużo w stosunku do nas – nas dziś obezwładnionych; w dodatku zwykli oni nagabywać nasze nierozsądne panie o kocenie im łaciatych bachorów, lub też bezpardonowo je gwałcić (statystycznie co piąty murzyn to gwałciciel – był o tym kiedyś rzetelny artykuł). Jeszcze lepiej by się stało, gdyby ten sam numer na bardzo dużą skalę odstawili w Chinach, niosąc Rosji ulgę… Ale od Polski i Białej Europy to tym skurwysynom WARA!!!

 6. Miłek said

  Gospodarzu miły, proszę poprawić nazwisko autora na początku artykułu (Jaśkowski nie Jaśkiewicz).
  Proponuję czytać i rozpowszechniać artykuły autorstwa dr Jaśkowskiego bo warte uwagi.
  W serwisie polishclub sporo tego i dotyczące nie tylko szczepionek.
  Za pozwoleniem szanownego Gospodarza zamieszczam po jednym linku do serii:
  rak, badania
  http://www.polishclub.org/2012/12/18/dr-jerzy-jaskowski-lekarze-ostrzegaja-mammografia-a-sprawa-polska-rak-cz-i/

  szczepienia
  http://www.polishclub.org/2012/10/29/dr-jerzy-jaskowski-lekarze-ostrzegaja-chcesz-zachorowac-szczep-sie-przeciwko-grypie-nie-chcesz-chorowac-nie-szczep-sie/
  http://www.polishclub.org/2012/10/12/dr-jerzy-jaskowski-kongres-wakcynologw-czy-spotkanie-handlowcw-argument-sily-czy-sila-argumentw-pogrobowcy-nauki-czesc-i/
  http://www.polishclub.org/2012/10/18/dr-jerzy-jaskowski-znajomi-krliczka-czyli-flu-forum-2012-pani-prof-lidii-brydak-czesc-i/
  http://www.polishclub.org/2012/09/23/dr-jerzy-jaskowski-celebryci-w-akcji-sekta-szczepionkarska-gazety-w-pranie-mzgu-samorzadowcom-czesc-1/

  swinska grypa
  http://www.polishclub.org/2013/01/15/dr-jerzy-jaskowski-grypa-lekarze-ostrzegaja-dezinformacje-handlarzy-szczepionek-cz-i/

  cukrzyca
  http://www.polishclub.org/2012/11/27/dr-jerzy-jaskowski-cukrzyca-a-sprawa-polska-cz-i/

  monsanto,
  http://www.polishclub.org/2012/11/16/dr-jerzy-jaskowski-dziadku-nie-truj-wnuczka/

  gmo (Stankiewicz)
  http://www.polishclub.org/2012/12/08/filip-stankiewicz-rzad-rp-popiera-gmo/

 7. Stary Pierdziel said

  Poniżej fragment uzasadnienia rekomendacji związków rtęci dla szczepionek, wydanej przez AAP dla WHO, w którym wycofują się z ustanowionego w 1999 roku zakazu ich stosowania. Teraz uważają że thiomersal nie szkodzi.

  „Since 1999, studies to better understand the pharmacology and toxicology of ethyl mercury have documented the profound differences between ethyl and methyl mercury. In addition, efforts to find evidence of harm to children from TCVs, used globally for >60 years, have failed to reveal any such damage. This is in sharp contrast to experience involving methyl mercury, a documented serious neurotoxin. ”
  http://pediatrics.aappublications.org/content/131/1/152.full

 8. Rysio said

  Przymusowe szczepionki, są tak samo dobre i potrzebne jak przymusowa edukacja.

  🙂

 9. marta15 said

  ad 5 panie O . Jest pan wyjatkowa paskuda i rasista w pelnym tego slowa znaczeniu.
  ” cywilizacja bialego czlowieka zwyciezyla cywilizacje dzikich ,bo uswieciala wyprzedaz wszystkiego.
  Lacznie z SUMIENIEM”
  Za Lysiakiem z „Asfaltowy saloon”.

  Teraz cywilzacji bialego czlowieka bedzie strasznie przykro, bo przyjdzie zasluzony , koncowy rachunek za owa radosna wyprzedaz.

 10. @ marta15

  Co było to było, ale przypuszczalnie należy pani do Białej Rasy, zatem powinna pani żyć i działać na jej korzyść. Co, jakby była pani wilkiem, to też chciałaby zakładać komitet obrony praw owiec? Jakby była pani kurą domową, to zakładałaby komitet równouprawnienia dżdżownic? Jeśli żyd przynosi pani wyśrubowany „rachunek” za czerpanie z życia pełnymi garściami, do czego ma pani święte i niezbywalne PRAWO, to trzeba go zmusić żeby to zeżarł i wpakować mu kulę między oczy.

  NATURA wyznaczyła pani rolę, której nie można zmienić. Więc trochę samozachowawczości! Ile dzieci pani urodziła dla Europy? Czy któreś szczęśliwie udało się pani niebieskookim blondynem?

 11. — Pan Ostbaltisch – wpis 10 — Musi , ze to chyba prawda i racja , Pana pisanie .
  W tym temacie duzo przyslow i powiedzen w rodzaju : ze jak sie kogos zaluje , lub
  nad kims lituje , to sie potem ……….. itd , itp .
  Wiele z tych i podobnych powiedzen spelnialo sie zawsze i aktualne wciaz .

 12. No, lapidarnie można to ująć w trzech słowach: LITOŚĆ TO ZBRODNIA. Aczkolwiek prywatnie powinniśmy panować nad sobą i walcząc, wystrzegać się bezpodstawnego sadyzmu.

 13. gumisia said

  Witam,
  swietny artykul
  i teraz pytanie???

  czym mam szczepic dziecko?
  córa ma 10 mscy… jest juz po kilku szczepieciach

  ktos wie, co jest najbezpieczniejsze?

 14. zapodawacz linków said

  Jakiś nowy film dok. się pojawił w temacie spisku szczepionkowego („Lethal Injection – The Story Of Vaccination”). Jeszcze nie oglądałem, więc nie oceniam jego rzetelności.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: