Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  antoni o O paranoi giedroyciowych i bar…
  gnago o Transmutacja biologiczna – ską…
  4Kartofle o Transmutacja biologiczna – ską…
  4Kartofle o Transmutacja biologiczna – ską…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Amnesty International walczy o homo-małżeństwa w Irlandii Północnej

Posted by Marucha w dniu 2013-04-12 (Piątek)

Amnesty International ogłosiła plany współpracy w dążeniu do instytucjonalizacji „małżeństw” homoseksualnych w Irlandii Północnej. To kolejny przykład lewicowego charakteru organizacji, która od 2007 r. walczy o uznanie aborcji za „prawo” człowieka.

AI wraz z homoseksualną Rainbow Project zamierzają wystąpić na drogę sądową przeciwko Irlandii Północnej pod zarzutem, że kraj ten „gorzej traktuje pary tej samej płci pod względem możliwości zawarcia związku małżeńskiego i założenia rodziny”.

Według Patrick’a Corrigana, dyrektora Amnesty International w Irlandii Północnej, pozwy są nieuniknione, gdyż Irlandia Północna będzie musiała wprowadzić małżeństwa homoseksualne, jeśli – na co wszystko wskazuje – zostaną one wprowadzone przez resztę Zjednoczonego Królestwa. Homo-małżeństwa są popierane przez Partię Socjaldemokratyczną i Partię Sinn Fein, a także przez Partię Zielonych. Jednak „małżeństwom” osób tej samej płci sprzeciwiają się Unioniści i Demokraci.

W październiku 2012 r. w Zgromadzeniu Irlandii Północnej odbyło się już głosowanie na temat redefinicji małżeństwa. Propozycja zmian przepadła w stosunku głosów 50 do 45. Według ministra finansów Irlandii Północnej, Sammy’ego Wilsona, społeczeństwo nie potrzebuje bynajmniej tego rodzaju zmian. Wilson przestrzegł także przed możliwością zagrożenia wolności religijnych przez wprowadzenie związków homoseksualnych. – Jestem przeciwny małżeństwom tzw. gejów, a wszelki proces legislacyjny zmierzający do tego uważam za niepotrzebny – powiedział Wilson. Organizacje homoseksualne dążą jednak do jak najszybszej legalizacji małżeństw homoseksualnych w Irlandii Północnej. – Tak długo jak istnieje nierówność prawna między Wielką Brytanią, a Irlandią Północną, tak długo będą istnieć wyzwania prawne – powiedział Gavin Boyd z Rainbow Project.

Jak zauważa portal lifesitenews.com, w większości przypadków, w których wprowadzono „małżeństwa” pederastów, działacze homoseksualni osiągnęli to na drodze omijania procesu demokratycznego i zawracania się do niewybieranych przez społeczeństwo sędziów. Być może to właśnie obawa przed stanowiskiem Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu sprawiła, że premier Wielkiej Brytanii David Cameroon zdecydował się na poparcie homo-związków. W obliczu problemów w relacjach z innymi krajami Europy, brytyjski premier mógł uznać, że projekt związków homoseksualnych poprawi jego relacje z coraz bardziej „postępowymi” krajami Europy.

„Małżeństwa” osób tej samej płci są w Wielkiej Brytanii bardzo bliskie wprowadzenia. W lutowym głosowaniu w Izbie Gmin ich zwolennicy wygrali stosunkiem głosów 400 do 175. Wynik nie był jednak całkowitym sukcesem premiera, głosowanie ujawniło bowiem poważne podziały w partii rządzącej. Przeciwko zrównaniu tzw. małżeństw homoseksualnych z małżeństwami zgodnymi z prawem naturalnym głosowało 139 posłów Partii Konserwatywnej, a za była ich mniejszość – 132. Ustawa ta trafiła do komisji parlamentarnej. Jej zadaniem jest naniesienie poprawek, jak również sformułowanie wniosków, które płyną z ogólnokrajowej dyskusji.

„Małżeństwa” jednopłciowe są uznawane w państwach takich, jak: Szwecja, Argentyna, Belgia, Kanada, Islandia, Dania, Holandia, Hiszpania, Norwegia, Portugalia i RPA. Akceptują je także niektóre stany w Stanach Zjednoczonych oraz pewne regiony Meksyku i Brazylii.

Mjend
Źródło: lifesitenews.com
http://www.pch24.pl

Komentarzy 8 do “Amnesty International walczy o homo-małżeństwa w Irlandii Północnej”

 1. marta15 said

  ciekawy artykul ,wart przetlumaczenia.
  „..The statistics on homosexuality and its effects
  Some statistics about the homosexual lifestyle: •One study reports 70% of homosexuals admitting to having sex only one time with over 50% of their partners (3).
  •One study reports that the average homosexual has between 20 and 106 partners per year (6). The average heterosexual has 8 partners in a lifetime.
  •Many homosexual sexual encounters occur while drunk, high on drugs, or in an orgy setting (7).
  •Many homosexuals don’t pay heed to warnings of their lifestyles: „Knowledge of health guidelines was quite high, but this knowledge had no relation to sexual behavior” (16).
  •Homosexuals got homosexuality removed from the list of mental illnesses in the early 70s by storming the annual American Psychiatric Association (APA) conference on successive years. „Guerrilla theater tactics and more straight-forward shouting matches characterized their presence” (2). Since homosexuality has been removed from the APA list of mental illnesses, so has pedophilia (except when the adult feels „subjective distress”) (27).
  •Homosexuals account for 3-4% of all gonorrhea cases, 60% of all syphilis cases, and 17% of all hospital admissions (other than for STDs) in the United States (5). They make up only 1-2% of the population.
  •Homosexuals live unhealthy lifestyles, and have historically accounted for the bulk of syphilis, gonorrhea, Hepatitis B, the „gay bowel syndrome” (which attacks the intestinal tract), tuberculosis and cytomegalovirus (27).
  •73% of psychiatrists say homosexuals are less happy than the average person, and of those psychiatrists, 70% say that the unhappiness is NOT due to social stigmatization (13).
  •25-33% of homosexuals and lesbians are alcoholics ….”

  http://www.traditioninaction.org/HotTopics/a02rStatistcs.html

 2. atanazy said

  Ta Amnest, to jawnie lajdacka przybudowka zydowstwa ! Stanowiaca wylacznie plugawy i obrzydliwy mlot propagandowy zydowskiej zgnilizny !

 3. Fran SA said

  Mamy kolejny globalny i globalnie zsynchronizowany atak na ludzi normalnych, ktorym kanalizacja sluzy do wydalania smietnika a nie ‚goscinnych’ wystepow.
  Zalosne.
  Bardziej zalosne sa takie rozne panie, ktore pokazuja sie publicznie w obronie dewiacji. Pewnie tez zboczone.

 4. Marucha said

  Re 3:
  Te panie są niekoniecznie zboczone. Po prostu głupie, jak cielęta.

 5. lily said

  Doszly mnie sluchy,ze szefowa jest wplywowa zydowka z usraela.Wlascie to czytalam,na jakims blogu. Rodacy,une sa wszedzie,gdzie jest mamona i wplywy.

 6. Griszka said

  Czemu nie walczą w Izraelu ? 😦

 7. Brat Dioskur said

  Amnesty nie musialo juz interweniowan na Antypodach.Okazuje sie ,ze kolejnym krajem w ktorym homosie beda mogli sobie wkladac obraczki slubne na palce ( i nie tylko tam)bedzie N.Zelandia.Glosowanie w parlamencie wypadlo 77 glosami na korzysc sodomitow. Jednak 44 poslow bylo przeciwwko i pewnie juz ich nazwiska widnieja w kapowniczkach odpowiednich organow.Inicjatorka calej szopki okazala sie poslanka -lesba i dziwne jak latwo parlament dal jej posluch!Niedawno padl Urugwaj a teraz zaraza przezucila sie na druga strone kuli ziemskiej.Nasze postepaki pewnie przytupuja z niecierpliwosci….

 8. żyrafa said

  Wszystkie te organizacje „międzynarodowe” są finansowane albo przez banksterów, albo (pośrednio lub bezpośrednio) przez Departament Stanu USA.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: