Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  brys o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  re1truth2 o Wolne tematy (39 – …
  revers o Konstrukcja kłamstw WHO i Komi…
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
  Crestone o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Holokaust” to oszustwo

Posted by Marucha w dniu 2011-01-08 (Sobota)

Oficjalne źródła z Międzynarodowego Czerwonego Krzyża dowodzą, że „holokaust” był oszustwem:

http://just-another-inside-job.blogspot.com/2007/06/official-records-from-international-red.html

Tłumaczenie: Ola Gordon.

Ostatnio udostępnione dokumenty, zamknięte przez lata, pokazują, że całkowita liczba zgonów w „obozach koncentracyjnych” wynosi tylko 271.301.

Nie zginęło 6 mln Żydów: to twierdzenie jest zwykłym zmyśleniem *.

Przez wiele lat Żydzi mówili całemu światu, że 6 mln z nich było systematycznie mordowanych w niemieckich „obozach koncentracyjnych” podczas II wojny światowej. Każdy kwestionujący to twierdzenie jest zjadliwie oczerniany jako nienawistny antysemita. Kraje z całego świata skazywały na więzienie osoby kwestionujące roszczenie o wymordowanych 6 mln.

Teraz cały świat może obejrzeć zeskanowany obraz oficjalnego dokumentu Międzynarodowego Czerwonego Krzyża jako dowód na to, że tzw. „holokaust” nigdy nie miał miejsca. Żydzi na całym świecie umyślnie kłamali w celu zdobycia emocjonalnych i finansowych korzyści dla siebie. Popełnili oni popełnione z pełną premedytacją oszustwo na milionach mieszkańców świata!

„Holokaust” to największe kłamstwo kiedykolwiek powiedziane. Miliony dolarów wypłacano dla „ocalałych z holokaustu” i ich potomków za coś co nie miało miejsca. Jest to umyślne, przestępcze oszustwo na skalę tak masową, że jest prawie niewytłumaczalne.

Poniżej zeskanowany obraz raportu Oficjalnej Całkowitej Liczby Zgonów od Międzynarodowego Czerwonego Krzyża.

Kliknij na zdjęcie, aby je nieco powiększyć.

Apeluję o ściganie osób i grup, które założyły fałszywe procesy sądowe w celu uzyskania odszkodowań za holokaust i nagrody finansowe za szkody, za popełnienie celowego oszustwa w sądach. Apeluję do usunięcia wzmianek o holokauście w podręcznikach historii i materiałach edukacyjnych. Apeluję o usunięcie Memoriałów Holokaustu na całym świecie.

Już dawno to umyślne oszustwo powinno być zatrzymane, a ci którzy go dokonali postawieni przed sąd za 60 lat zjadliwych kłamstw i oszustwa finansowego.

Faktyczna ocena „holokaustu” przez Czerwony Krzyż

Nie ma dowodów na ludobójstwo

Żydzi i obozy koncentracyjne: faktyczna ocena „holokaustu” przez Czerwony Krzyż

Istnieje jedno badanie nt. kwestii żydowskiej w Europie podczas II wojny światowej, oraz warunków w niemieckich obozach koncentracyjnych, prawie unikalne pod względem uczciwości i obiektywności, 3-tomowy Raport Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża [MKCK] o jego działalności w ciągu II wojny światowej, Genewa 1948 rok.

Ten kompleksowy materiał z całkowicie neutralnego źródła, uwzględnił i poszerzył wyniki dwóch wcześniejszych prac: Documents sur l’activité du CICR en faveur des civils détenus dans les camps de concentration en Allemagne1939-1945 [Dokumenty o działalności Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża na rzecz ludności cywilnej w obozach koncentracyjnych w Niemczech 1939-1945] (Genewa, 1946), oraz Inter Arma Caritas: the Work of the ICRC during the Second World War [Działalność MKCK w czasie II wojny światowej] (Genewa, 1947). Zespół autorów z Frédéric Siordet na czele wyjaśnił na początkowych stronach raportu, że ich obiekt, w tradycji Czerwonego Krzyża, zachował ścisłą neutralność polityczną, i na tym polega jego wielka wartość.

MKCK z powodzeniem zastosował Wojskową Konwencję Genewską z 1929 roku w celu uzyskania dostępu do internowanych osób cywilnych przetrzymywanych w Europie środkowej i zachodniej przez władze niemieckie. Ale MKCK nie mógł uzyskać żadnego dostępu do Związku Radzieckiego, który nie ratyfikował Konwencji. Miliony internowanych wojskowych i cywilnych przetrzymywanych w ZSRR, którego warunki były znane do tej pory jako dużo gorsze, byli całkowicie odcięci od wszelkiego międzynarodowym kontaktu lub nadzoru.

Raport Czerwonego Krzyża ma dużą wartość, gdyż jako pierwszy wyjaśnia uzasadnione okoliczności, w których przetrzymywani byli Żydzi w obozach koncentracyjnych, tj. jako wrodzy cudzoziemcy. W opisie dwóch kategorii internowanych osób cywilnych, Raport rozróżnia drugi ich rodzaj jako „cywilów wywiezionych na działki administracyjne (niem.: „Schutzhäftlinge”), których aresztowano z motywów politycznych lub rasowych, ponieważ ich obecność uznawano za zagrożenie dla państwa lub sił okupacyjnych” (t. 111, s. 73). Osoby te, mówi, „zostały umieszczone na tych samych zasadach jako osoby aresztowane lub uwięzione na mocy prawa powszechnego, ze względów bezpieczeństwa.” (s. 74).

Raport przyznaje, że Niemcy były początkowo niechętne kontroli przez Czerwony Krzyż w zakresie osób przetrzymywanych z powodów związanych z bezpieczeństwem, ale w drugiej połowie 1942 roku, MKCK uzyskał z Niemiec ważne koncesje. Dopuszczono go do dystrybucji paczek żywnościowych do głównych obozów koncentracyjnych w Niemczech od sierpnia 1942 roku, a „od lutego 1943 r. koncesję tę rozszerzono na wszystkie inne obozy i więzienia” (t.111, s. 78). MKCK szybko nawiązał kontakt z komendantami obozu i rozpoczął program pomocy żywnościowej, który funkcjonował aż do ostatnich miesięcy 1945 roku, za co napływały listy z podziękowaniami od żydowskich internowanych.

Obdarowywanymi przez Czerwony Krzyż byli Żydzi

Raport mówi, że „Pakowano aż 9.000 paczek na dobę. Od jesieni 1943 do maja 1945 r., do obozów koncentracyjnych wysłano około 1.112.000 paczek o łącznej wadze 4.500 ton.” (t. III, s. 80). Oprócz żywności, w paczkach była odzież i środki farmaceutyczne.” Paczki wysyłano do Dachau, Buchenwald, Sangerhausen, Sachsenhausen, Oranienburg, Flossenburg, Landsberg-am-Lech, Flöha, Ravensbrück, Hamburg-Neuengamme, Mauthausen, Theresienstadt, Auschwitz, Bergen-Belsen, do obozów w pobliżu Wiednia w Europie środkowej i południowych Niemczech. Głównymi ich odbiorcami byli Belgowie, Holendrzy, Francuzi, Grecy, Włosi, Norwegowie, Polacy i Żydzi bezpaństwowi.” (t. III, s. 83).

W trakcie wojny, „Komitet był w stanie przesłać i rozpowszechnić w formie pomocy humanitarnej, ponad 20 mln franków szwajcarskich, zebranych przez żydowskie organizacje społeczne na całym świecie, w szczególności przez American Joint Distribution Committee z Nowego Jorku.” (t. I, s. 644). Tej ostatniej organizacji rząd niemiecki pozwolił utrzymywać biuro w Berlinie, aż do chwili wejścia Ameryki do wojny. MKCK skarżył się, że utrudnianie ich ogromnej operacji pomocy dla internowanych Żydów nie pochodziło od Niemiec, ale od mocnej blokady Europy przez aliantów. Większość zakupów pomocowych w zakresie żywności dokonywano w Rumunii, na Węgrzech i Słowacji.

MKCK szczególnie chwalił za liberalne warunki, jakie panowały w Theresienstadt do czasu ich ostatniej wizyty w kwietniu 1945 roku. Ten obóz, „gdzie było około 40.000 Żydów deportowanych z różnych krajów, był stosunkowo uprzywilejowanym gettem.” (t. III, s. 75). Według Raportu, „delegaci Komitetu mieli możliwość zwiedzenia obozu w Theresienstadt (Terezin), który był przeznaczony wyłącznie dla Żydów i był prowadzony na specjalnych warunkach. Z informacji zebranych przez Komitet, ten obóz został uruchomiony przez pewnych przywódców Rzeszy jako eksperyment… Ci ludzie chcieli dać Żydom możliwość utworzenia życia wspólnotowego w mieście, pod ich własną administracją i z niemal pełną autonomią… dwóch delegatów mogło odwiedzić obóz 6.04.1945 roku. Potwierdzili oni korzystne wrażenie nabyte podczas pierwszej wizyty.” (t. I, s. 642).

MKCK również pochwalił reżim Iona Antonescu faszystowskiej Rumunii, gdzie Komitet mógł objąć szczególną pomocą 183.000 rumuńskich Żydów, do czasu okupacji sowieckiej. Wtedy pomoc zakończono, i MKCK skarżył się, że nigdy nie udało mu się „wysłać czegokolwiek do Rosji” (t. II, s. 62). To samo odnosiło się do wielu niemieckich obozów po „wyzwoleniu” przez Rosjan. MKCK otrzymał obszerną pocztę z Auschwitz do okresu okupacji sowieckiej, kiedy wielu internowanych zostało ewakuowanych na zachód. Ale wysiłki Czerwonego Krzyża, aby wysyłać pomoc internowanym pozostałym w Auschwitz pod kontrolą sowiecką, były daremne. Jednak paczki żywnościowe były nadal wysyłane do byłych więźniów KL Auschwitz, przeniesionych na zachód do takich obozów jak Buchenwald i Oranienburg.

Brak dowodów na ludobójstwo

Jednym z najważniejszych aspektów Raportu Czerwonego Krzyża jest to, że wyjaśnia prawdziwą przyczynę tych zgonów, które miały miejsce niewątpliwie w obozach pod koniec wojny. Czytamy w Raporcie: „W chaotycznym stanie Niemiec, po inwazji w ostatnich miesiącach wojny, obozy nie otrzymywały żadnych dostaw żywności, i głód powodował coraz więcej ofiar. Sam zaniepokojony tą sytuacją, rząd niemiecki w końcu. poinformował MKCK 1 lutego 1945 … W marcu 1945 roku, dyskusje między przewodniczącym MKCK i gen. SS Kaltenbrunnerem dały nawet bardziej zdecydowane wyniki. Odtąd MKCK mógł rozprowadzać pomoc, a jeden delegat miał pozwolenie na pobyt w każdym obozie … „(t. III, s. 83).

Najwyraźniej władze niemieckie miały na celu łagodzenie tragicznej sytuacji na tyle ile mogły. Czerwony Krzyż dość wyraźnie twierdzi, że dostawy żywności ustały w tym czasie, z uwagi na alianckie bombardowania niemieckiego transportu, a w interesie internowanych Żydów protestowali 15.03.1944 roku przeciwko „barbarzyńskiej wojnie powietrznej sojuszników” (Inter Arma Caritas, s. 78). 2.10.1944 roku, MKCK ostrzegał niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych o zbliżającym się upadku niemieckiego systemu transportu, oświadczając, że warunki głodowe dla ludzi w Niemczech są nie do uniknienia.

Mając do czynienia z obszernym, 3-tomowym Raportem, ważne jest, aby podkreślić, że delegaci MKCK nie znaleźli dowodów na to, by w obozach w okupowanej Europie, była celowa polityka eksterminacji Żydów. Na żadnej z 1600 stron, Raport nie wspomina nawet o czymś takim jak komora gazowa. Przyznaje on, że Żydzi, podobnie jak wiele innych narodów w czasie wojny, znosili trudy życia i niedostatki, ale jest zupełna cisza na temat planowanej zagłady, jest obszerne obalenie legendy o Sześciu Milionach. Podobnie jak przedstawiciele Watykanu, z którymi pracowali, Czerwony Krzyż nie mógł cierpliwie znosić nieodpowiedzialnych oskarżeń o ludobójstwo, które były na porządku dziennym.

Jeśli chodzi o prawdziwy wskaźnik śmiertelności, Raport wskazuje, że większość żydowskich lekarzy z obozów wykorzystywano w celu zwalczania tyfusu na froncie wschodnim, tak że byli oni niedostępni gdy w obozach wybuchła epidemia tyfusu w 1945 roku (t. I, s. 204 ff) – nawiasem mówiąc, często się twierdzi, że przeprowadzano masowe egzekucje w komorach gazowych sprytnie przebranych za prysznice. Znowu Raport zawiera bezsens tego twierdzenia. „Nie tylko miejsca do mycia, ale instalacje do wanien, pryszniców i pralni są kontrolowane przez delegatów. Musieli często podejmować działania, w celu otrzymania lepszego sprzętu, naprawy lub powiększenia” (t. III, s. 594 ).

Nie wszystkich internowano

Tom III Raportu Czerwonego Krzyża, rozdział 3 (I. Żydowska ludność cywilna) traktuje o „pomocy udzielanej żydowskiej części wolnego społeczeństwa,” i ten rozdział wyjaśnia dość jasno, że w żaden sposób nie wszystkich europejskich Żydów umieszczono w obozach internowania, lecz pozostali oni, z zastrzeżeniem pewnych ograniczeń, częścią wolnej ludności cywilnej. Jest to w bezpośredniej sprzeczności z „dokładnością” rzekomego „programu eksterminacji,” oraz z twierdzeniem w fałszywych pamiętnikach Hössa, że Eichmann miał obsesję na punkcie aresztowania „każdego Żyda, którego mógł złapać.”

Raport stwierdza, że w Słowacji, na przykład, gdzie nadzorował asystent Eichmanna – Dieter Wisliceny, „znaczna część mniejszości żydowskiej miała pozwolenie na pozostanie w kraju, a w pewnych okresach Słowacja była traktowana jako względna oaza schronienia dla Żydów, zwłaszcza dla pochodzących z Polski. Ci, którzy pozostali na Słowacji wydawali się względnie bezpieczni do końca sierpnia 1944 roku, kiedy miał miejsce bunt wobec sił niemieckich. Choć prawdą jest, że prawo z 15.05.1942 roku przyniosło internowanie kilku tysiącom Żydów, ci ludzie byli trzymani w obozach, gdzie warunki zakwaterowania i wyżywienia były do zniesienia, i gdzie internowani mogli wykonywać płatną pracę na warunkach niemal takich samych jak na wolnym rynku.” (t. I, s. 646).

Nie tylko duża liczba 3 mln europejskich Żydów w ogóle uniknęła internowania, ale emigracja Żydów podczas wojny trwała nadal, na ogół przez Węgry, Rumunię i Turcję. Jak na ironię, powojenna emigracja Żydów z terytoriów okupowanych przez Niemców, była także ułatwiana przez Rzeszę, jak w przypadku polskich Żydów, którzy uciekli do Francji przed okupacją. „Żydzi z Polski, którzy podczas pobytu we Francji, uzyskali zezwolenie na przyjazd do Stanów Zjednoczonych, byli uznawani za obywateli amerykańskich przez niemieckie władze okupacyjne, które zgodziły się ponadto uznać ważność około 3.000 paszportów, wydanych Żydom przez konsulaty państw Ameryki Południowej” (t. I, s. 645).

Jako przyszli obywatele USA, ci Żydzi znajdowali się w obozie w Vittel w południowej Francji, dla amerykańskich cudzoziemców. Emigracja europejskich Żydów z Węgier, w szczególności w czasie wojny, przebiegała bez przeszkód ze strony władz niemieckich. „Do marca 1944 roku,” mówi Raport Czerwonego Krzyża, „Żydzi, którzy mieli przywilej wiz do Palestyny, mogli opuścić Węgry” (t. I, s. 648). Nawet po wymianie rządu Horthy w 1944 roku (po jego próbach zawieszenia broni z ZSRR) rządem bardziej zależnym od władz niemieckich, emigracja Żydów była kontynuowana.

Komitet otrzymał gwarancje zarówno W. Brytanii jak i Stanów Zjednoczonych,” że udzielą wszelkiego możliwego wsparcia emigracji Żydów z Węgier,” i od rządu USA MKCK otrzymał wiadomość mówiącą, że „Rząd Stanów Zjednoczonych … teraz specjalnie powtarza swoje zapewnienia, że dokona ustaleń w kwestii troski o wszystkich Żydów, którzy w obecnej sytuacji mogą wyjechać” (t. I, s. 649).

Biedermann zapewnił, że w 19 przypadkach, które przytoczył w „Did Six Milion Really Die?” [Czy naprawde zginęło 6 mln?] z Raportu MKCK na temat jego działalności w czasie II wojny światowej, oraz Inter Arma Caritas (łącznie z wyżej wymienionym materiałem), zrobił to dokładnie.

Cytat z Charlesa Biedermanna (delegat MKCK i dyrektor Międzynarodowego Biura Poszukiwań Czerwonego Krzyża) przedstawiony pod przysięgą w procesie Zundela (9-10-11-12.02.1988).

Powyższy tekst pochodzi z rozdz. IX książki „Did Six Million Really Die?”

* był to pomysł rabina Wise. Przebąkiwali o tej liczbie od dawna. Około 1917 roku wyprodukowali broszury na temat tej liczby.
„Już w latach 1900, rabin Stephen Wise powiedział grupie syjonistów „jest 6 mln żywych, krwawiących, cierpiących argumentów korzystnych dla syjonizmu” (New York Times, 11.06.1900).”
Ten Wise to prawdziwa cnota. Zablokował emigrację zagrożonego europejskiego żydostwa do Ameryki północnej motywując to tym, że nowy Izrael chciał tylko rodzące ciała, a pozostałe mogły zostać spalone.

Powyższy tekst to rozdział 9 z książki „Did Six Million Really Die?”

Pani Oli Gordon dziękujemy za szybkie przetłumaczenie artykułu i przepraszamy za samowolne wprowadzenie paru nieistotnych  poprawek stylu.
Cała książka jest stosunkowo łatwa do znalezienia na Internecie, acz do jej ściągnięcia może być potrzebny program Bittorrent lub podobny (polecamy uTorrent).

Admin

Komentarze 74 do “„Holokaust” to oszustwo”

 1. JO said

  No prosze a „nasz” rzad w Polsce usankcjonowal podobno odszkodowania Zydom w NATURZE – ziemi! , nieruchomosciach !

  Rozpraszani Polacy nie maja szans walczyc o swoje. Wylacznie konsolidacja Polakow w kolo Sw Koscila Katolickiego – Bractwa Piusa X w Polsce ma szanse na zorganizowanie powaznej sily dajacej szanse na opor i walke o Polske dla Polski i Polakow.

 2. 166 bojkot TVN said

  Tymczasem ponad 22 tysiące Polaków zostało bestialsko zamordowanych przez NKWD w Katyniu, Charkowie, Miednoje. To ok. 10% podanych przez MCK ofiar.
  Tu http://polmap.republika.pl/ludnosc.html jest graficzne przedstawienie ludności Polski od 999 roku do 2008.
  W 1938 roku było w Polsce ok. 34 849 000 ludzi
  W 1946 roku było w Polsce ok. 23 930 000 ludzi

  Różnica to 10 919 000, czyli prawie 11 mln, czyli 1/3 ludności!
  Szkoda, że nikt nie mówi co się z tymi ludźmi stało. I jaki był skład narodowościowy tych brakujących 11 mln. Jedno jest pewne to nie było 11 mln Żydów, bo tylu nie było w Polsce.

 3. Lech said

  Niestety, te dane są niepoważne.Czyżbz w Sttthofie nikt nie zginął, a gdzie się podziało 200 tysięcy ofiar Konzentration Lager Warschau, także zagazowanych?

 4. Ola said

  dziękuję za korektę. pozdrawiam.

 5. @ Teraz to juz nic nie rozumie – musze koniecznie poczytać w Gazecie Wyborczej o Holokauscie żeby wiedziec co o tym mam mysleć.

 6. ALFA said

  @Jo JAKIE ODSZKODOWANIA JESZCZE I BĘDĄ NAS DOIĆ TO POWINNO SIĘ PRZEKAZYWAĆ Z POKOLENIA NA POKOLENIE
  Zrobisz przysluge swoim dzieciom i wnukom a przy okazji bedzie sie z czego posmiac.

  „. Dnia 16 lipca minie bowiem 50 lat od podpisania przez rządy
  Stanów Zjednoczonych i Polski bardzo ważnego układu. Co to za układ?

  Wszystkie polskie rządy w ostatnim 20-leciu borykały się z problemem
  roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, zwłaszcza roszczeń Żydów z
  USA. Rządzący Polską politycy odnosili się do tych żądań na różne
  sposoby, ani razu jednak nie słyszałem odpowiedzi, że problem roszczeń
  został rozwiązany raz na zawsze i to już 50 lat temu. Nie znam
  wypadku, aby liczący się kierownicy polityki polskiej przywołali jako
  argument fakt podpisania w dniu 16 lipca 1960 r. traktatu
  odszkodowawczego zawartego pomiędzy rządem USA a rządem Polski. Układ
  ten regulował sprawę roszczeń majątkowych instytucji i obywateli
  amerykańskich od Polski za mienie pozostawione i ocalałe na terenie
  Państwa Polskiego po II wojnie światowej. O dokumencie tym pod koniec
  ubiegłego roku przypomniała Myśl Polska i chwała jej za to.! Cytuję za
  M.P. z dnia 6-13.12.2009 r.: „Zgodnie z art. 1 tegoż traktatu/umowy
  rząd Polski zobowiązał się zapłacić, a rząd USA przyjąć, 40 mln
  ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i
  zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób
  fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju
  przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub
  odnoszących się do mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem
  podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania
  przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości
  spłacona i rozliczona dnia 10 stycznia 1981 roku.”
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=8234

 7. Mordka Rosenzweig said

  zaczynam sie bojac.

  Czy trzeba oddac pieniadza dostane za holocaust?

 8. Baronessa Ruchla Radziwiłł said

  Pan Mordka się nie boi. Nie będzie trzeba. Zgarniemy jeszcze więcej pieniądz że holokaustu nie było.

 9. Baronessa Ruchla Radziwiłł said

  Re 3: W KL Warschau zginęli goje, a ich nie ma w rachunkach Wyjaśnienie: strona główna u góry po prawej.

 10. Po polsku:
  Mit holokaustyczny i jego zadanie
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=1&t=3

  Holokaust
  http://prawda2.info/viewtopic.php?t=1282

  Po angielsku :
  HOLOCAUST MYTH
  http://www.polskawalczaca.com/viewforum.php?f=36

  Dodam jedynie ,ze od 1984 roku IRC w Bad Arolsen otrzymalo oficjalny zakaz publikowaniu danych (uzupelnianych non stop) bo nie pasowaly one do oficjalnej holo-legendy.
  Obecnie,po otworzeniu zasobow w Bad Arolsen (czesc z nich jest juz w internecie a reszta stopniowo bedzie) zydowski argument:”Poczekajcie az sie otwoprza drzwi bad Arolsen.Wtedy zobaczycie swoj dowod na holocaust” spalil na panewce.
  Cicho jak makiem sial.
  Gdyby bylo w tych milionach dokumentow cos,cokolwiek co mogloby oficjalna wersje poprzec czytalibysmy o tym na kazdym plocie i na kazdej scianie .
  Jako jeden z nielicznych polskich ekspertow w tej materii moge stwierdzic z cala pewnoscia :oficjalna wersja holokaustyczna to mit i falsz.
  ……..
  Czy Niemcy nas zawstydza?
  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=2&t=10118

  Jerzy Ulicki-Rek

 11. — .Mozna by powiedziec , ze cala historia jaka znamy z przekazow w wszelkiej postaci , to tworzenie glorii zwyciezcom i ponizenia zwyciezonym . Wiecej — jesli jest mozliwosc , wymazanie w ogole z pamieci ludzkiej pokonanych spoleczenstw . Daleko to np. Indianie Ameryki Pln. a blizej to przykladowo Prusowie . I tak jest na wszystkich poziomach .
  A powiedzial nawet nie wiem kim byl: ” Czlowiek to brzmi dumnie ” .

 12. I jeszcze cos z ostatniej chwili co zadaje klam zydowskiej propagandzie :

  „Muzulmanski „zywy mur” chroni chrzescijan

  by Jerzy Ulicki-Rek » 08 Jan 2011 11:02 pm

  Po ostatnim zydowskim ataku w Egipcie na chrzescijanski kosciol w Aleksandrii odpowiedz muzulmanow w Egipcie powinna pozbawic Zydow jakich kolwiek zludzen.

  „Egypt’s Muslims attend Coptic Christmas mass, serving as “human shields””

  Muzulmanie w Egipcie wlasnymi cialami chronia koscioly chrzescijanskie przez atakiem tworzac „zywy mur’ w czasie mszy.

  http://theuglytruth.wordpress.com/2011/ … ment-18740

  Kolejny zydowski plan trafil tam skad przyszedl:do piekla ”

  Jerzy Ulicki-Rek
  Wolna Polska zaczyna sie tutaj

 13. Tomek Kolejarz said

  Ludzie – opamiętania trochę! Świat już przerabiał różne tam poglądy tzw. rewizjonistów. Podana liczba zabitych w obozach koncentracyjnych jest zgodna z ich poglądami,a z d…y wzięta, podobnie jak liczba 6 mln zabitych podczas wojny podawana przez samych Żydów. Tak naprawdę rewizjoniści wykonali kawał dobrej roboty na rzecz żydowskich oszustów. Tezy wygłaszane przez nieumiarkowanych rewizjonistów są sprzeczne z oczywistymi faktami i tak absurdalne, że się to w głowie nie mieści. Taki stan rzeczy powoduje, że Żydzi robią straszny rejwach, kiedy tylko ktoś chce rzetelnie zbadać liczbę zabitych, a nie zaprzeczać w ogóle niemieckim zbrodniom. Oczywistym jest, że Niemcy przygotowały plany zagłady wielu narodowości uznanych za podludzi. My Polacy sami dotkliwie odczuliśmy skutki okupacji hitlerowskiej. Za każdym razem jak słyszę albo czytam poglądy nieumiarkowanych rewizjonistów to nóż mi się w kieszeni otwiera, bo przez takich idiotów prawda nigdy nie ujrzy światła dziennego. A prawda jest taka, że Żydów sześć milionów to na pewno nie zginęło, ale licza 200, czy około 300 tys. nijak się ma do faktów. zginęło ich jakieś milion, może trochę więcej, ale tego przez baranów rewizjonistów badać nie wolno. Znacznie więcej zginęło Polaków i wszelkiej maści narodów byłego ZSRR. Może barany rewizjoniści lepiej zbadaliby tę kwestię, gdyż wyniki tego ludobójstwa przyćmiłyby cały ten holokaust. No ale głupi zaprzecza faktom i sam kręci bat na własną d…!

 14. lopek said

  Une unym, zgotowały ten los w ramach EUGENIKI SPOŁECZNEJ.Jednak głównym celem unych była i jest – DEPOPULACJA GOJÓW. Efekt klangoru unych jest taki, że o dziesiątkach milionów pomordowanych gojów – nie mówi się i o to chodzi.

 15. Shakespear said

  Jezeli od 1942 ICRC miala taki dobry dostemp do obozow to znaczy ze zachodnie rzady wiedzialy co sie tam dzieje. Wieznie nie byly slepe i gluche, napewno ICRC inspektorom cos mowily.

  Ale mitologia musiala byc odpowiednio napisana by pasowac do usankcjonowanej wersji 🙂

  Ciekawe czy ten raport jest dostempny publice.

 16. Marucha said

  Re 13:
  To, że pojawiają się, jak ich Pan nazywa, nieumiarkowani rewizjoniści, jest SKUTKIEM a nie PRZYCZYNĄ zakazu prowadzenia normalnych badań naukowych nad historią tzw. Holocaustu.

  Gdyby nie wprowadzano zupełnie skandalicznych ograniczeń wolności takich badań, rewizjoniści nie znaleźli by dla siebie ani miejsca, ani posłuchu.

  Podobnie zresztą jest z mediami. Gdyby nie brak zaufania do nich, żadne „teorie spiskowe” nie miały by racji bytu.

 17. Marucha said

  Żydowski Holocaust nie był ani pierwszym, ani największym, ani w ogóle niczym wyjątkowym w historii świata.
  Jednak wiara w jego absolutną wyjątkowość jest czymś, co spaja ich rozproszone po całym świecie społeczeństwo i zastępuje religię. A przy okazji zapewnia nieustające źródło dochodów oraz knebluje wszystkich, którzy ośmielają się za cokolwiek krytykować Żydów i Izrael.

 18. do @Jerzy Ulicki-Rek
  W obecnym zdeprawowanym przez Chazarów w ornatach KK -jest „RZECZPOSPOLITA BABSKA”, zwłaszcza na tzw. „spotkaniach modlitewnych” z radiowcami z Torunia.

  CHAZAR-ŻYDZI POSOBOROWI TAK ZDEPRAWOWALI I ZNISZCZYLI WIARĘ KK, ŻE TERAZ W CHRZEŚCIJAŃSTWIE WSZYSTKIE PANNY TO LAFIRYNDY, KTÓRE NIE UMIEJĄ USZANOWAĆ SWOJEJ NIEWINNOŚCI, NIE SZANUJĄ SWOJEJ PANIEŃSKIEJ GODNOŚCI ANI CZYSTOŚCI.

  ICH MATKI NIE WIEDZĄ PO CO ŁAŻĄ DO KK; KIEDY WRACAJĄ DO DOMÓW ŁŻĄ TAK SAMO JAK ICH CHAZARSCY KAZNODZIEJE. W DOMACH OJCOWIE SĄ BEZ GŁOSU I BEZ ŻADNEGO ZNACZENIA.

  Muzułmanie kochają Boga i człowieka całym swoim sercem – co można poznać potym, że:
  1.Mężczyźni w Islamie – tam właśnie MĘŻCZYŹNI MODLĄ SIĘ WIELE (5x dziennie!), poszczą cały miesiąc w Ramadan, po Bożemu prowadzą swoje rodziny – TAM WSZYSTKIE PANNY SĄ DZIEWICAMI AŻ DO NOCY POŚLUBNEJ(!!!)
  Ludzie Islamu są prawdomówni. Oni swoim nieskażonym rozumem i sercem „ROZUMIEJĄ I CZUJĄ PANA BOGA”.
  Są prawdziwymi „Bożymi wojownikami” z Chazar-żydowskim diabłem poprzebieranym w różne mundury, ornaty, togi…

  2.diabeł żydowski chce Muzułmanów wyniszczyć siłami zbrojnymi NATO (napać na Irak, na Afganistan itd. …)

  W kaplicach Bractwa św. Piusa X – tam również przeważają mężczyźni wśród wiernych. To ci dopiero ciekawostka!
  Islam ma wiele wspólnego z Tradycjonalistami – obie wielkie religie czczą Boga a nie chazarskie demontaże …

  W dniu wczorajszym na radiomaryjnym opłatku w Rzeszowie – było ok. 80%-90% Chazar-żydów i były to przeważnie dojrzałe żydowskie „kobiety”.
  Potok kłamstw z ust x.Rydzyka – był chwilami – nie do wytrzymania.

  CZY DIABEŁ DZISIAJ ZNOWU ZWÓDŁ „EWĘ”?
  CZY NASTAŁA W ZDEFORMOWANEJ POSOBOROWEJ RELIGII
  – STARA JAK NOWA „RZECZPOSPOLITA BABSKA”???

 19. Piotrx said

  Re 3:
  Dokładnie a ponadto z tego reprodukowanego fragmentu bardzo mało wyraźnego dokumentu niewiele da się odczytać. Może ktoś dobrze znający niemiecki potrafił by coś wiecej powiedzieć na ten temat? Po pierwsze czego on dotyczy, czy ofiar a jesli tak to czy tylko samych zmarłych z powodu chorób czy epidemii czy także zamordowanych czy wszystkich, czy niektórych , jakiej narodowości , jakiego okresu czasu itd. Skąd Czerwony Krzyż czerpał te dane czy z prac własnej komisji czy od Niemców itd . Trzeba być otrożnym, owszem oficjalna wersja i 6 milonów to mit ale znowu nie popadajmy od razu w drugą skrajność.

 20. Zenek said

  A holocaust podbitych narodów przez żydów w starożytności nie liczy się?

 21. Tadeusz - Polak said

  Kolejna publikacja Grossa przygotowywana przez wydawnictwo”Znak” wpisuje się w politykę Żydów, szczególnie z przedsiębiorstwa „Holocaust” wobec Polski. Proponuję przyjąć ją jako zaproszenie do otwartej dyskusji o stosunkach polsko-żydowskich na przestrzeni dziejów i obecnie. Skoro Żydzi otwarcie nas atakują preparując przesłanki zdarzeń w Jedwabnem, Kielcach i Treblince, to my powinniśmy zacząć mówić i pisać otwarcie o ich roli w zniewoleniu Polski, o ludziach z pozmienianymi nazwiskami, o ich infiltracji w Kościele katolickim, o fanatyzmie religijnym, o wszystkich aspektach postaw i zachowań tej diaspory w naszym kraju oraz obecnej postawy Izraela a także amerykańskich i światowych organizacji żydowskich wobec Polski. Tak należy rozumieć elementarną sprawiedliwość i prawo narodu do artykułowania swoich opinii. Warto też przypominać o etnicznym pochodzeniu twórców marksizmu i jego różnych mutacji w tym marksizmu kulturowego znanego jako poprawność polityczna. Należy wreszcie rozważyć, czy holocaust jako swoista nowożytna religia stworzona przez Żydów mająca w zamyśle ich integrować w skali globalnej musi obowiązywać Europejczyków i Amerykanów? Jej dogmaty nie uprawniają do zniesienia wolności badań naukowych historyków. Tak niestety obecnie się dzieje i to kiedyś musi się skończyć. W przeciwnym razie będzie to oznaczało panowanie ideologiczne jednej nacji w skali globalnej.

 22. Marucha said

  RE 20:
  Słuszna uwaga.
  Stary Testament, który – jakoś tak sam z siebie? – stał się ostatnio w KK ważniejszy, niż Ewangelie, jest pełen opisów zagłady całych plemion z ręki Żydów. Mordowali wszystko, nie tylko mężczyzn, ale i kobiety, dzieci, a nawet zwierzęta domowe i zrównywali z ziemią ich siedziby.

  Dodam przy okazji, że trudno mi ocenić prawdziwość, a zwłaszcza interpretację podanych w artykule liczb. Jedno jest pewne: Żydów zginęło dużo mniej, niż wmawiają to oni światu ze względów ekonomicznych.

  Rzucająca się w oczy kłamliwość oficjalnych danych oraz totalna niewiarygodność rzekomych świadków (np. mitomana Wiesela) daje impuls do postaw rewizjonistycznych. I właśnie dzięki rewizjonistom już się nie mówi ani nie pisze, że w samym Auschwitz zginęło 6 milionów Żydów, lecz redukuje ową liczbę do (na razie) jednego miliona. Przy czym prawdziwa liczba to najprawdopodobniej ok. 100-130 tysięcy.

  Zakaz badań nad Holocaustem oraz prześladowania niepokornych historyków są najlepszym dowodem na to, iż cała ta historia składa się w znacznej mierze z kłamstw, zmyśleń, konfabulacji i naciąganych interpretacji. Prawdy nie trzeba bronić przy pomocy policji i prokuratury.

 23. niereligijna said

  Marucha robi swiatowa kariere!!!!dlatego „une” nie lubioM interneta!!!

  cytat z
  http://whatreallyhappened.com/content/holocaust-fraud#comments

  „Holocaust” is a fraud

  Translated link is from Google translation (Polish)

  Original link https://marucha.wordpress.com/2011/01/08/holokaust-to-oszustwo/

  Originally posted by Marucha w dniu 2011-01-08 (sobota) Posted by Marucha on 2011-01-08 (Saturday)
  Log in
  to vote
  2
  Submitted by Tian Shan on Sat, 01/08/2011 – 17:15
  Tags:

  * COVER-UP/DECEPTIONS/PROPAGANDA
  * ISRAEL

  Comments
  1
  Red Cross Evidence
  UKSecrets

  The fact that this evidence is from the Red Cross it vitally important – as the Red Cross are „neutral”.

  Neutrality is highly prized, as it means you have no vested interests or bias or gain in someway from the figures quoted.

  Recently released documents, closed for years, shows that the total number of deaths in „concentration camps” is only 271,301.

  These figures are collated from 13 camps, so we’d have to see if that’s an inclusive figure (ie all camps that existed), otherwise the Joo’s would argue it’s a mere subset of the total.

  I’ve been to Auschwitz 3 times, and it’s saying the death totals there are 52k approx. If this is true and factual, then as the biggest camp, a giant leap to 6 million deaths does seem unplausible.

  Good find!

 24. JO said

  Trzeba pamietac o Borowskim i Nalowskiej o propagandzie budowanej w Polsce. To wielka Rola dla historykow i prokuratorow…

  Mialem nianie, nauczycielke powstania W–go, ktora nigdy nie wspominala o holokauscie Zydow a podkresla bestialstwo niemcow. Pamietam propagande PRL lu budujaca mit holokaustu w glowach Polakow – wysylali oni wycieczki do Obozow – cale rodziny z Dziecmi przedstawiajac falsz gazowania ludzi w ogromnych ilosciach – oczywiscie Zydow.

  Mazowieckiego „kreska” tu sie klania. Jego , coz tu wymieniac nalezy wszystkie rzady przed i po 89 roku nalezy rozliczyc. Tu nie ma kreski a jest kontynuacja a „kreska” oznaczala poczatek nowej jakosci liberalno-modernistycznego zamordyzmu panujacego dzis w Polsce kopiowanego z Anglii przede wszystkim.

  Trzeba mowic nie tylko glosno o tym co zrobili w przeszlosci ale i artykuowac to co Zydzi robia dzis w swiecie i Polsce.

  Wygnanie Polakow w milionach za granice jest ich kolejna zbrodnia, z ktorej ich trzeba rozliczyc.

  Jednak nie na gadaniu wylacznie sie koncentrujmy. Mowmy o osiagnieciach Polakow.

  Kto powie cos optymistycznego? Jakie osiagniecia obozu katolicko- narodowego w ostatnich 20 latach sa widoczne>

  Czy ktos z kraczacych tu jak na pogrzebie umie wymienic pozytywne, optymistyczne, radosne osiagniecia?

  Czy ktos tu cos zrobil pozytywnego co przynioslo zwyciestwo na froncie?

 25. Liczba 6 to dla żydów liczba magiczna – na punkcie numerologii mają oni bzika. Dlatego nawet ten, kto by twierdził, że zginęło 10 milionów żydów, też pewnie byłby ścigany za „kłamstwo oświęcimskie”, które tylko żydzi mogą popełniać, mówiąc o polskich obozach koncentracyjnych lub propagując kalumnie Grossa.

  Z drugiej strony Niemcy chcą się uwolnić od zbrodni, która do dziś powoduje, że każdy myśląc Niemiec, kojarzy to z sadystycznym mordercą. Zrobią więc wszystko, by oficjalną liczbę ofiar zminimalizować.

 26. http://musliminsuffer.wordpress.com/2007/06/07/official-records-from-international-red-cross-prove-holocaust-was-a-fraud/

  http://www.codoh.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=6224

  http://groups.google.com/group/total_truth_sciences/browse_thread/thread/c7eedc041222f3b2

  http://exposing-the-holocaust-hoax-archive.blogspot.com/2009/11/eva-olssons-ludicrous-holohoax-tale.html

  http://forum.codoh.info/viewforum.php?f=2

  http://www.petitiononline.de/petition/zur-ermittlung-der-historischen-wahrheit/212

  http://exposing-the-holocaust-hoax-archive.blogspot.com/2009/11/marsha-kreuzmans-tale-survived-5.html

  http://exposing-the-holocaust-hoax-archive.blogspot.com/2009/10/inside-auschwitz-death-factory.html

  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/splonal_barak_w_obozie_na_majdanku_153665.html

  http://michaelsantomauro.blogspot.com/2010_10_20_archive.html

  http://theuglytruth.wordpress.com/2010/10/24/zionism-and-peace-are-incompatable/

  http://polskawalczaca.blogspot.com/2007/06/jeszcze-jeden-klamca-dzisiajada-bimko.html

  Owocnej lektury 🙂
  Jerzy

 27. Jeszcze Polska nie zginela said

  ZYDZI ZYDOM ZGOTOWALI TAKI LOS !

  „Jedna krowa w Palestynie jest wiecej warta niz wszyscy zydzi w Polsce” – slowa rabina I.Greenbauma z Zydowskiej Rady Pomocy Zydom, Nowy Jork 1943r.

 28. niereligijna said

  swoja droga… jaka jest wielka sila klamstwa
  ze ludzie tak latwo „lykneli” to czego nie bylo

 29. Mierk said

  Czerwony Krzyż zajmuje się udzielaniem pomocy ofiarom kataklizmów a nie prowadzi statystyki !!!!

 30. 166 bojkot TVN said

  dopisek do 2
  http://www.propolonia.pl/blog-read2.php?bid=27&pid=2961

  W 1931 roku mniejszość niemiecka liczyła w II RP 750.000 osób (2,3% populacji Polski). Przed II wojna światową w Niemczech zamieszkiwała 1.500.000 mniejszość Polska (dwa razy większa niż niemiecka mniejszość w Polsce).
  Jan Bodakowski

  (…) Przed II wojną światową w Niemczech zamieszkiwała 1.500.000 mniejszość Polska (dwa razy większa niż niemiecka mniejszość w Polsce). Polacy w Niemczech byli ludnością tubylczą nienapływową. Na polską mniejszość składało się: 800.000 Ślązaków, 400.000 Mazurów, 50.000 Warmiaków, 25.000 mieszkańców pogranicza, 120.000 mieszkańców Nadrenii Westfalii, 120.000 mieszkańców centralnych Niemiec. Polacy byli głównie rolnikami posiadającymi małe gospodarstwa rolne. Prawa Polaków w Niemczech nie były chronione traktatami międzynarodowymi (inaczej niż prawa Niemców w Polsce). Wiele organizacji polskich w Niemczech było zrzeszonych w Związku Polaków w Niemczech. Znakiem polskiej mniejszości w Niemczech było rodło. Mniejszość polska korzystała ze wsparcia finansowego II RP. Miała swój dziennik, miesięcznik i prasę regionalną. W Niemczech Polacy mieli 66 szkół podstawowych dla 2000 uczniów, 2 szkoły średnie, biblioteki, domy kultury i spółdzielnie rolnicze. Próby otwierania szkół polskich były pacyfikowane przez nazistowskie bojówki. Nazistowskich bandytów wspierała niemiecka administracja. Naziści: napadali na Polaków, bili polskich nauczycieli, działaczy i osoby mówiące po polsku. Członkowie organizacji podległych władzom niemieckim napadali w sposób zorganizowany na polskie ośrodki. Od 1938 roku władze niemieckie zmieniały tradycyjne nazwy miejscowości w Niemczech z zbyt z polska brzmiących na niemieckie. W 1937 roku władze niemieckie zakazały działalności ZHP w Niemczech. Prześladowania polskich organizacji w Niemczech były jawne.
  Wyrazem tego była również niemiecka ustawa o zagrodach dziedzicznych na podstawie której tylko Niemiec mógł być właścicielem gospodarstwa rolnego z prawem do dziedziczenia. Gospodarstwa rolne Polaków przejmowali więc Niemcy. Na podstawie niemieckiej ustawy o zabezpieczeniu granic i środkach odwetowych Niemcy deportowali Polaków z terenów przygranicznych. Władzom niemieckim udało się skutecznie zastraszyć Polaków w Niemczech.

 31. JO said

  ad.11. „A powiedzial nawet nie wiem kim byl: ” Czlowiek to brzmi dumnie ” .

  Indian i Prusow wymordowala ta sama nacja. Ona nie jest (w przenosni napisze) czlowiekiem a zmijowym plemieniem, ktore morduje samych siebie nawet…a to roznica. Syn szatana nie jest czlowiekiem a dzieckim sztana.Nie obrazaj Pan ludzi, ktorych sworzyl Bog i powiedzial, ze to dzielo jest dobre.

  ad.28. Szatan jest mistrzem klamstwa a Pani pisze pierdoly. Zamiast PODZIWIAC nieslusznie „sile ” klamstwa i wprowadzac w blad TU WSZYSTKICH. To raczej niech Pani zacznie myslec i wyciagac i pisac sluszne wnioski. Pani nie zna Magisterium Pana Jezusa. Pani jest glupia i sieje propagande.

  Magisterium Pana Jezusa mowi wyraznie, ze klamstwo sily nie ma zadnej. Ludzie nie „lykaja” klamstwa z powodu jego „sily” a z powodu nieposluszenstwa Bogu – nie zyja slowem Bozym.

  Ludzie, ktorzy zyja slowem Bozym – Nauka Kosciola Katolickiego rozpoznaja swad klamstwa i nieukow jak Pani z daleka. Nieukow, ktorzy albo sieja propagande i maca celowo albo z glupoty.

  Jezeli Pani to robi z glupoty to droga jest tylko jedna – niech Pani czyta-uczy sie a potem mowi…Jezeli Pani tak pisze colowo by macic to niech Pani pisze gdzie indziej….

  Upadek czlowieka jest tak wielki w dzisiejszych czasach – nieposluszenstwo, nieznajomosc Magisterium Sw Kosciola Katolickiego jest tak duze, ze ludzie nie umieja odroznic prawdy od falszu-oszustwa-fikcji , ktora szatan kreuje.

  Zachecam wszystkich nieukow do czytania Magisterium Sw KKatolickiego, Mszalu Rzymskiego , Biblii oraz wykladow Bractwa Piusa X. Zapewniam, ze wszysce Durnie, ktorym i ja bylem – maja szanse stac sie posiadajacymi wiedze i ludzmi niegodnymi tego miana (durnia)

 32. niereligijna said

  Mierk powiedział/a
  2011-01-09 (niedziela) @ 19:55:24

  Czerwony Krzyż zajmuje się udzielaniem pomocy ofiarom kataklizmów a nie prowadzi statystyki !!!!

  moze dobrze mylisz trolu! czerwony krzyz prowadzi za to sprawozdania, to taki rodzaj pamietnikow jakiej, kiedy i komu pomocy udzielil.

 33. Tomasz z Akwinu said

  @31 JO

  Pan się chyba jednak zbytnio rozpędził. I to nie pierwszy raz! W ferworze zapomna pan o fundamencie nauk chrześcijańskich, do których czytania pan zachęca:

  (34) Gdy faryzeusze dowiedzieli się, że zamknął usta saduceuszom, zebrali się razem,
  (35) a jeden z nich, uczony w Prawie, zapytał , wystawiając Go na próbę:
  (36) Nauczycielu, które przykazanie w Prawie jest największe?
  (37) On mu odpowiedział: Będziesz miłował Pana Boga swego całym swoim sercem, całą swoją duszą i całym swoim umysłem.
  (38) To jest największe i pierwsze przykazanie.
  (39) Drugie podobne jest do niego: Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego.
  (40) Na tych dwóch przykazaniach opiera się całe Prawo i Prorocy.
  Ew. Mateusza 22:34-40

 34. Tomasz z Akwinu said

  Stary Niemiec ujawnia źródła niechęć do Żydów:

  WHAT HAPPENED TO GERMANY IS HAPPENING TO AMERICA !!! ZIONIST CONTROL CRASH

 35. MatkaPolka said

  6 mln ofiar „Holokaustu” bylo juz zaplanowane przez syjonizmy w 1919 r.

  dokument z gazety żydowskiej The American Hebrew

  http://morris108.files.wordpress.com/2009/02/6mil.gif?w=700&h=934

 36. JO said

  ad.33. Czy Man Mysli , ze ja tak pisze z nienawisci do Pana Boga i Ludzi? Bo jak rozumiem Pan przytyczke robi do sposobu grubianskiego pisania.
  Bo nie moze mi Pan zarzucic obrazania.

  Nie jestem delikatny do rozmawiajacych.

  Nie jestem delikatny do siebie w zyciu rowniez. Delikatny to zle slowo – ja nie oszukuje siebie i ludziw kolo

 37. Jeszcze Polska nie zginela said

  Adolf Hitler founder of Israel
  (Adolf Hitler budowniczym Izraela)

  Ponizej znajduje sie dostep do stron internetowych, na ktorych znajduje sie wywiad z historykiem E.Black n/t wspolpracy Syjonistow z Nazistami w latach 1933-1941, oparty na jego ksiazce pt. „The Transfer Agreement” (Porozumienie o Przesiedleniu – moj dopisek) – material jest w j.angielskim.

  Ciag dalszy na stronie:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=430&p=5073#p5073

 38. JO said

  „W kaplicach Bractwa św. Piusa X – tam również przeważają mężczyźni wśród wiernych. To ci dopiero ciekawostka!
  Islam ma wiele wspólnego z Tradycjonalistami – obie wielkie religie czczą Boga a nie chazarskie demontaże …”

  Kobieta otoczona zmora modernizmu , ktory kreuje zycie w najdrobniejszych detalach, eliminujac roznice plci – zapomiona, ze jest kobieta. Kobieta wklada spodnie dzinsowe i staje „uniwersum” – dziwka i maszyna do robiebnia pieniedzy.

  Staje sie dziwka – bo tylko dziwka pokazuje publicznie swoje lono i to w taki sposob by podniecic mezczyzn. Spodnie dzinsowe maja kroj specjalny zawsze uwydatniajacy „sexualne” linie plci. Latwo to sprawdzic na obrazku kobiety w dzinsach i innych spodniach materialowych. Dzinsy staly sie taka plago, ze jak wyjdziesz na ulice – nie mozna latwo zobaczyc kobiety w spudnicy czy materialowych spodniach. DFzinsy to nie jest moda, to wyrafinowana wojna z mezczyzna, ktory noszac dzinsy uwypukla swe jadra i czlonek tak, ze dziala to na kobiety podswiadomosc.

  A my te spodnie Nosimy i NIC NIE WIDZIMY – Tylko mowimy o POTEDZE ZLA, POTEDZE KLAMSTWA.

  Jestesmy niemyslacymi durniami, ktorzy przestajac sluchac slow, ktore mamy w Magisterium Sw KKatolickiego – sluchamy podszeptow sztana – mistrza iluzji i klamstwa a ktory jest myszka tchuzliwa gdyz ucieka przed Bogiem – Slowami Boga „gdzie pieprz rosnie”

  Podziwiajacy Zlo, narzekajacy w ten sposob jest nosicielem klamstwa. Nic nie robiaca gnida, procz tego , ze sieje propagande.

  W rekach Mezczyzn jest swiat. Czy Ktorykolwiek z tu piszacych zakazal Zonie, Corce nosic dzinsow?

  Nie pewnie sam nosi wbrew przykazaniom Koscila o ubiorze, ktory ma byc cichy , skromny…

  Slepi na prawde , podziwiamy fikcje piekna swojego ciala, ponety swojego ciala ulozonego na krztalt Szatanskiego kroju Dzinsow.

  Wystarczy powiedziec nie detalom w zyciu, by zrobic Kontrewolucje, NIE detalom, ktore zbuduja rzeczy wielkie.

  Ale my nie widzimy , ze cholubiac szatanskie detale, zauwazajac wielkie zlo – nie widzimy , ze w detalach tkwi problem najwiekrzy, w drobnych zmianach slow, zmianach ich znaczenia…

 39. Wojciech Właźliński said

  Przez cały okres wojny żadna z „koronowanych głów” aliantów nigdy nie wspomniała o mordowaniu Żydów a tym bardziej ośrodki żydowskie. Jest to w literaturze wspominane dosyć czesto. Mam gdzies inny raport Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, moze nawet przetlumaczony na j. polski, nic w nim o mordowaniu Żydów, w ogóle o mordowaniu. David Icke w ktorejś z pierwszych jego książek podaje nazwiska z czego możnaby zdecydowanie wywnioskowac że jest to organizacja żydowska albo była w tym okresie co pomaga we wnioskowaniu i konkluzjach. Te same koronowane głowy aliantów nic nie wiedziały o Katyniu nawet jak już wszyscy inni o tym wiedzieli.
  To wszystko jest czymś na skalę decepcji rodzaju 9/11, makabrycznej decepcji która trwa do dzisiaj.
  Sprawa że „Hitler będzie miał piękny posąg w Palestynie” albo Transfer Agreement jest czymś nieznanym dla zbyt wielu w dalszym ciągu. Na temat Transfer Agreement, bo łatwo u siebie znalazłem, jest w tym video. Prosze zwrócić uwagę że jest to z 1984r.

  To jest w angielskim ale w polskiej lteraturze jest właściwie wystarczająco na ten temat także.
  To wszystko jest aż niewiarygodne, nie, nie, aż niewiarygodne jest to, że świat nie zdaje sobie sprawy z tego co się w dalszym ciągu dzieje. Aż niewiarygodne do jakiego stopnia tego niby sapiens można omamić.

 40. JO said

  „sapiens można omamić”.

  O Tak, czlowieka mozna omamic. To juz w bajkach dawno pisano – Andersen – Szaty Krola…

  Jak ta bajka ma sie do dnia dzisiejszego – kobiety i mezczyzni „chodza nago” a wmawia sie im sie , ze maja tak piekne ubrania.

  Skoro ludzie nie widza dakich detali przed nosem,to jak moga zauwazyc tak olbrzymich klamstw tak „daleko z tad…”?

 41. aga said

  JO a zauważyłes, ze bogobojne muzułmanki z chustkami na glowach też nosza dzinsy? i na to oczywiście dlugie plaszcze.Skoncz z tymi dzinsowymi/spodniowymi ansurdami ,bo ludzie będa traktowac Cię jak dziwaka i półgłówka.

  JO to zacny człowiek, ale powinien pamiętać, że wszelkie przeginanie działa wyłącznie na niekorzyść spraw, o jakie walczy. – admin

 42. JO said

  Muzelmanki chodza w dzinsach bo ulegaja Modernizmowi. Aga, modernizm nie jest wylaczna domena w Kosciele Katolickim i Europie. Jak wiesz, Saddam Husain byl swojego rodzaju modernista w swoim kraju.Zydzi sa wszedzie…:)

  To o czym napisem o dzinsach nie jest dziwactwem, apsurdem. To jest prawda.

  Ago, wystawiasz sobie zle swiadectwo tym, ze sugerujesz tu na formum, ze spodnie w tym dzinsy to normalnosc i nic zlego.

  Kobieta nie powinna nosc spodni a juz napewno nie powinna nosc dzinsow z racji, ktore opisalem wyzej.

  Wole, zeby mnie nazywano polglowkiem i dziwakiem niz zgodzic sie z twoimi pogladami.

  To fakt, że katolicy tradycyjni polecają kobietom chodzenie w sukniach, a nie w spodniach. Zgoda.
  Ale wydaje mi się, że nie należy akurat tego wysuwać na plan pierwszy, gdy dyskutujemy z modernistami. – admin

 43. JO said

  „JO to zacny człowiek, ale powinien pamiętać, że wszelkie przeginanie działa wyłącznie na niekorzyść spraw, o jakie walczy. – admin”

  Nie jestem zacnym czlowiekiem. Jestem czlowiekiem, ktory sie rozwiodl, opuscil wlasne dzieko, ozenil ponownie, zgodzil sie na IVF (zaplodnienie pozaustrojowe) i zobaczyl jak wielkie spusoszenie dokonal wsrod ludzi, ktorych kochalem z przyczyny zagubienia w modernizmie, z braku trzymania reki Pana Jezusa Chrystusa, braku wiedzy Magisterium Pana Jezusa Chrystusa.

  Sluchalem Modernistow, odarowalem Kobiete w Dzinsach :), adorowalem ohyde, falsz, zamiast prawde i piekno.

  To co sie wydaje przeginaniem jest prawda. To , ze nazywam niewiedzacego Durniem a kobiete w dzinsach – wygladajaca jak Dziwka – nie jest przegieciem a prawda, bez dyplomacji, bez „obludy”

  Tak, ja chcialbym by mi ktos kiedys powiedzial, ze jestem DUREN. Ja zrozumialem – niestety za pozno.

  Tak, chcialbym, by ktos powiedzial mi, ze dziny, spodnie na kobiecej pupie – to podstep, obraza, brak szacunku dla plci… – ja zrozumialem za pozno.

  Tak, chcialbym by ktos mi powiedzial – nie biez kredytow, mozna inaczej – tylko zawiez Bogu a Bog da…

  Chcialbym by ktos powiedzial mi – nie ogladaj telewizji bo to trucizna..dziala na podswiadomosc i niszczy dobro w czlowieku…

  Chcialbym by ktos wykrzyczal – nie sluchaj muzyki pop, rok, bo to hopnoza, ktora cie zniszczy.

  A WY-TY TU MI MOWICIE-SZ, ZE PRZEGINAM, ZE WYGLADAM NA POLGLOWKA I DZIWAKA?

  Mam swoja mowe i wara od niej. Nikogo nie obrazam, nie wygladam na polglowka dla osob ktore szukaja prawdy i znajduja ja w moich wypowiedziach.

  To , ze niektorzy odbiora mnie za dziwaka i polglowka – to mi wisi. Wazne jest to, ze znajdzie sie taki jak ja, kto moze pomysli wczesniej dzieki moim slowom i ochroni sie przed dzialaniem, ktore spowoduja dramat w jego zyciu.

  Niech kazdy robi swoje. Panowie mi nie zabraniajcie, gdyz racji nie macie. Nie tylko lagodne slowa docieraja do ludzi. Brutalne, szorstkie rowniez.

 44. ad 42.Gdybys zapomnial :temat jest o holo-bzdecie a nie o kroju spodni.
  Jerzy

 45. JO said

  ad. 42. Kroj spodi a holokaus to ma zwiazek.

  Zydzi robia holokaust wsrod Chrzescian za pomoca mody w tym spodni. Czy Pan tego nie widzi?

  Ja ogladam na codzien mlodych ludzi – dzieci , jak niszcza siebie swoim cool zyciem. Codzienni rozmawiam z ludzmi, ktorzy sie rozwieli, porzucieli dzieci – w Anglii trafic na malzenstwo cale, bez patoligii – jest niezmiernie trudno. Awangarda, cool zycie, promowanie modernistyvznego trybu zycia , atakowanie Rodziny – to jest prawdziwy Holokaust – IVF, likwidacja ciazy…Czy Pan nie widzi zwiazku „spodni na kobiecym ciele ” z tematem Holokaustu?

 46. JO said

  „To fakt, że katolicy tradycyjni polecają kobietom chodzenie w sukniach, a nie w spodniach. Zgoda.
  Ale wydaje mi się, że nie należy akurat tego wysuwać na plan pierwszy, gdy dyskutujemy z modernistami. – admin”

  Nie , z modenistami sie nie dyskutuje. Modernistow sie uswiadamia. Pan ma bledna filozofie. Z Zydami sie nie dyskutuje. Zydow sie uswiadamia – prowadzi sie normalny ekumenizm a nie Modernistyczny Ekumenizm.

  Na tym forum rozmawia sie z ludzmi SZUKAJACYMI. Ci ludzie szukaja prawdy i rozumieje kazde Pana slowo bez ale. Jedynie prosza o wyjasnienie lub prosza o wiecej.

  Ludzie ktorzy szukaja – juz nie sa Modernistami. Sa Katolikami zbladzonymi ale juz Katolikami , ktorzy sluchaja i slysza, patrza i widza.

  Modernisci sluchaja a nie slysza, patrza a nie widza – z nimi sie nie dyskutuje.Przynajmniej anigdy nie bede tego robil. Panu doradzam tak robic rowniez dla dobra Katolikow.

 47. ad 45 Widze.
  Ale ten temat tutaj jest o zydowskim micie,ktory sluzy im do zniewalania narodow po to aby je obrabowac i poddac swojej woli.
  Jerzy

 48. Marucha said

  Panie JO, nie ma co się czepiać słówek – dyskutuje, czy uświadamia.
  Chyba nie sądzi Pan, że po to dyskutuję z modernistami, aby „wspólnie dochodzić prawdy”, która „leży gdzieś pośrodku”?

 49. JO said

  Nie rzuca sie perel przed wieprze – nie rozmawia sie z modernistami bo to szkoda cennego czasu i Bozych slow. Pan Jezus z Faryzeuszami nie rozmawial. Pan Jezus rozmawial z ludzmi, ktorzy jego szukali, sluchali i slyszeli, patrzyli na jego czyny i widzieli.

  Pan Jezus ostrzegal nas przed Faryzeuszami – Modenistami i zabronil z nimi miec jakiegokolwiek kontaktu i zabronil z nimi rozmawiac poki nie zaczna szukac prawdy, sluchac i slyszec.

  Pan Jezus zabronil nam… bo wiedzial, ze rozmawiajac z nimi dopuszczamy zlo do GLOSU.

  Pan czasami dopuszcza ZLO do glosu, jak mi sie wydaje, obym byl w bledzie. Jednak Krzysztofikow obludnych, ktorzy tkwia w bledzie mimo wiedzy o prawdzie Pan dopuszcza do glosu. Dopuszcza Pan ich slowa zarzucajace Falsz slowom Pana Jezusa Chrystusa w Magisterium Sw KKatolickiego , ktore Pan cytuje i interpretuje zgodnie z Tradecja.

  Pan nie ma prawa pozwalac na negowanie Tu na Tym forum slow Magisterium Sw KKatolickiego bez konsekwencji, kary – zbanowania, wykluczenia z rozmowy…bez ostrzezenia…bez konsekwencji (takie jest moje zdanie.)

 50. JO said

  ad. 48. Bez obrazy 🙂 – slowek nalezy sie czepiac. Moim zdaniem lepiej zrobic blad ortograficzny niz logiczny.

  Podkresle raz jeszcze swoje stanowisko.
  Nikt nie ma prawa w mojej obecnosci twierzdic, ze podane , cytowane i interpretowane slowa przez Pana – slowa Pana Jezusa – sa falszem zydowskim, zydowskim podstepem – bez zadnej konsekwencji na forum, bez przeprosin, bez przyznania racji i jak nigdy nic dalszej obecnosci goscia na forum.
  Tacy ludzie nie sa szukajacymi a macacymi.

  Ludzie szukajacy prawdy dociekaja. Czasem sie spieraja ale dochodza do wspolnych wnioskow i nigdy nie sa to sprzeczne wnioski z gloszonym Magisterium Sw KKatolickiego.

  (ale o tym juz pisalem a tematem tu jest holikaust 🙂

 51. ad Wyglada na nowy trend wsrod zydowskich macicieli :”Na Jezusa „.

  Tez padnie… .Tak jak padly przed nim wszystkie inne.A prawda o holokaustycznym przekrecie i tak za rogiem..
  Jerzy Ulicki-Rek

 52. Marucha said

  Re 50:
  Nie będę się bawił w jasnowidza i z góry wyrokował, czy dana osoba rzeczywiście poszukuje prawdy, czy raczej chce zaśmiecać gajówkę. Jezus mógł się spojrzeć prosto w czyjąś duszę, ja nie.
  Dlatego stosuję jedyną możliwą zasadę: wątpliwości tłumaczyć na rzecz podejrzanego. Przynajmniej przez pewien czas.

 53. 166 bojkot TVN said

  Ale Gross wciąż swoje. Tymczasem coraz wiecej historyków daje odpór kłamstwom Grossa.
  Dr historii Piotr Gontarczyk http://www.bibula.com/?p=30248

  Książka, jak wiadomo zaczęła się od fotografii, którą Gross zobaczył w “Gazecie Wyborczej”. Ma ona rzekomo pokazywać grupę Polaków, którzy tuż po wojnie w miejscu pochówku spalonych szczątków ofiar obozu zagłady w Treblince mieli poszukiwać drogocennych przedmiotów, przede wszystkim złota. Problem w tym, jak stwierdza Dr Gontarczyk, że sprawa z fotografią nie jest tak prosta jak się wydaje:

  Punktem wyjścia powstania kolejnego eseju Jana Tomasza Grossa jest fotografia przedstawiająca grupę ludzi stojących – w cywilu i mundurach – obok masowego grobu w Treblince. „Zrobione tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej, czyli w połowie XX wieku zdjęcie przedstawia scenę zbiorową gdzieś w środku Europy. Na fotografii obok grupy podlaskich chłopów uwieczniono wzgórze usypane z popiołu 800 000 Żydów zagazowanych w Treblince od lipca 1942 r. do października 1943 roku. Europejczycy, których oglądamy na zdjęciu, najprawdopodobniej zajmowali się rozkopywaniem spopielonych szczątków ludzkich w poszukiwaniu złota i kosztowności przeoczonych przez nazistowskich morderców”.

  Rzeczywiście – komentuje Gontarczyk – tuż po wojnie miał miejsce godny pożałowania proceder rozkopywania przez okoliczną ludność cmentarzyska w poszukiwaniu złota, kamieni szlachetnych i innych kosztowności. Ale nie wiadomo, czy mieli z tym procederem związek ludzie stojący na fotografii. Z dokumentów wynika, że władze partyjne i państwowe uważały ten proceder za absolutnie naganny i usiłowały mu przeciwdziałać, m.in. przepędzając kopaczy, ogradzając teren albo porządkując rozkopane cmentarzysko.

  Gontarczyk podkreśla, że nie wiadomo kto i kiedy zrobił omówioną fotografię, ani w jakich okolicznościach powstała. Nie ma nawet jednoznacznych dowodów – choć pewnie tak było – że zdjęcie zostało wykonane w Treblince.

 54. Jeszcze Polska nie zginela said

  Ad39 – W.Wlazlinski
  Problem jest w tym, ze zydostwo kontroluje media, wydawnictwa szkolne, pedagogiczne, encyklopedyczne i koscielne, i wplywa na program nauczania szkolnego i uniwersyteckiego, w szczegolnosci jesli chodzi o tematy zwiazane z „holohoaxem”.
  Internet pojawil sie okolo 20 lat temu i dzieki temu wiele spraw ujrzalo po raz pierwszy swiatlo dzienne.
  Pierwszy material, ktory dotyczyl spraw „holohoaxu” i „przekretow soborowych” byl w j.angielskim i pamietam jak na grupach dyskusyjnych w j.polskim dyskutanci nic na ten temat nie wiedzieli, a nawet nie chcieli wiedziec, poniewaz Polakom przyslanial oczy „kult” zyda K.Wojtyly-Katza i paru innych.
  Polacy w Polsce zaczeli sie budzic jakies 10 lat temu, ale tylko ci, ktorzy maja dostep do niezaleznych zrodel informacji, np. na internecie lub kupili ksiazke oparta na faktach (Pajaka, Szczesniaka etc), przy czym nalezy uwazac na „Polskojezyczna V-kolumne”, ktora swiadomie milczy, jest politycznie poprawna lub podaje polprawdy, mniejsza o jawnych klamcow, o ktorych jest wiadomo, ze klamia.
  Nic tak jednak nie rozczarowywuje czlowieka jak wpadka jakiegos „patrioty”, wokol ktorego skupia sie grono jego wielbicieli, gotowych zginac za klamstwa lub zle czyny swojego „idola”.
  Tymczasem NAROD POLSKI DALEJ SPI !… ale nie spia jego wrogowie i widac to szczegolnie podczas wyborow, kiedy Polacy glosuja i wybieraja wrogow na swoich przedstawicieli – POLSKOJEZYCZNE ZYDOSTWO.
  Dlaczego Narod polski spi ?
  Glowne powody to oglupienie propaganda swiecka i koscielna, apatia (przygnebienie), egoizm, niewiedza i wlasna glupota.
  I strach pomyslec, ze ci co oddali zycie za Polske i Narod odeszli w zapomnienie, bo taka dzis panuje „moda jewro-pejska”.

  „The Plot against the Church” (Spisek przeciw Kosciolowi) – M.Pinay (1965) jest ksiazka zakazana przez Watykan, poniewaz demaskuje libertynow KK, masonerie i zydostwo, ktorzy doprowadzili do zniszczenia katolicyzmu podczas trwania Soboru Watykanskiego II (1962-1965); ks.prof.M.Poradowski mial odwage o tym napisac i przerwac ZMOWE MILCZENIA w Kosciele, w ksiazce pt. „Trzydziestolecie Drugiego Soboru Watykanskiego” (1995) i podobnie bylo ze sprawa „holohoaxu”, kiedy E.Black odkryl i opisal w 1984r nowe rewelacje – patrz rowniez wywiad z E.Black w 2009r, po 25 latach od ujawnienia zafalszowan historycznych, ktory umiescilem na stronie:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=430&p=5073#p5073

  Ilu Polakow to zrozumie, a ilu bedzie mialo odwage o tym mowic ?

 55. Jeszcze Polska nie zginela said

  Przyklad:
  401autobahn
  Dołączenie: 28 Gru 2008 21:11
  Posty: 1339

  Re: WIRTUALNA judeo-POLONIA.COM

  Odpowiedz do „Marty” i „Wet3” zostala usunieta z forum dyskusyjnego WIRTUALNAPOLONIA.COM
  http://wirtualnapolonia.com/2011/01/08/ … ment-41453

  PLO powiedział/a
  44.Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2011-01-10 @ 10:26
  Ad 30, 32, 33
  A czy slyszeliscie o Pawle Zieminskim, H.Pajaku, Z.Wrzodaku, E.Maciejczyku i innych ?
  Poczytajcie tutaj:

  http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/Default.aspx

  http://www.propolonia.pl/blog2.php?bid= … 6%23380%3B

  viewforum.php?f=35

  https://marucha.wordpress.com/

  http://www.polskawalczaca.com/

  p.s.
  Sprawa dotyczyla znalezienia polskiego przywodztwa w majacej powstac organizacji narodowej w Polsce, zdolnej do odzyskania wladzy i pokierowania sprawami panstwa i narodu.
  Wiadomosc ta zostala usunieta z forum dyskusyjnego.

  Informacja ze strony:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=502&sid=84707fffb1ce9b0324f33104bb28bb2e

 56. ad 53

  W taki wlasnie sposon powstala wiekszosc „dowodow” na holo-brednie.
  Mamy zdjecie i podpis ,ktory nam mowi co powinnismy na tym zdjeciu zobaczyc.

  Jerzy

 57. Wojciech Właźliński said

  Ad #54. Jeszcze Polska Nie Zginęła.
  Problemów jest wiele ale wymienił Pan jedne z najistotniejszych. Dodałbym do tego ilość przebierańców i szabas goi. To i tak nie wyczerpuje sprawy. To nie tylko w Polsce ale prawie w całym świecie, we wszystkich państwach w różnym stopniu nasilenia. Nawet w starożytnym Rzymie był „Holywood”. Wcześniej w Persji zastosowano technikę /strategie stosowaną do dzisiaj ale lepiej sprecyzowaną w Talmudzie, mianowicie tworzenie czegos w rodzaju hologramu , – oni chcą nas zabić! bez względu na to czy to prawda czy nie, a wiec wrogowie pokazując palcem na Hamana. (Bin Laden?. O. Rydzyk?) Wymordowano masę Persów, rzeź najlepszych z nich. Wielkie święto do teraz. (Esther. Purim).
  Polskie tradycyjne danie – uszka w czerwonym barszczu. Nie wiem kto z Polaków zdaje sobie sprawę że to owszem tradycyjne ale nie polskie. To są uszy Hamana w jego krwi, przyrządzane tradycyjnie w ten sposób dla uczczenia tej rzezi. Pisałem już gdzieś o tym ale będę przypominał.
  W żydowskich szkołach, synagogach, przy każdej nadążającej się okazji poza nimi (Marsz Żywych w Polsce) od najwcześniejszych lat uczy się że w ogóle wszyscy są wrogami Żydów i tylko czyhają na to żeby ich zabić. Jeśli nie ma nic co by na to wskazywało to ich nauczyciele robią prowokacje. Wystarczająco wiele razy przyłapano ich na tym.
  Wystarczyło żeby żona Xerksesa tylko powiedziała coś takiego męzowi. (Popatrzcie Państwo na współczesne małżeństwa prominentów Europy i Ameryki. Jak nie Żyd to żona najprawdopodoniej tak.)
  W takiej atmosferze zabijanie nie żydowskich dzieci, ponieważ jak dorosną będą nas zabijać sugeruje rabin została wydana książka, bestseller w Izraelu. Książka rabina Yitzhak Shapiro, ”The King’s Torah. The complete guide to killing non-Jews” (“Całkowity przewodnik zabijania nie-Żydów”). W której ten rabin uzasadnia zabijanie nie żydowskich dzieci.

  Dyskutuje się, goje dyskutują, ilość zabitych Żydów a rabini śmieją się w kułak z zadowolenia ponieważ mało kto z nie Żydów a z Żydów także, zdaje sobie sprawę z tego że istota rzeczy wcale nie leży liczbie. Jest to coś daleko bardziej zbrodniczego i obnażenia tego przywódcy żydowscy najbardziej obawiają się. Tak więc cieszą się, kiedy goje tłamszą się w sieczce liczb i „ denajers” (Holokaust Denials). Systematycznie podstawiają gojom cos nowego pod nos do dyskutowania czyli robienie „zasłony dymnej” na to jaką zbrodnią żydowską było to co nazywa się teraz Holokaustem i nieporównywalnie większą zbrodnią dokonaną przez bolszewizm a teraz syjonizm choćby tylko w Palestynie.

  Przybywa „niepoprawnej wiedzy” ale jej wchłanianie jest powolne. Nie trafia do szkół. Daleko więcej przybywa paplania co nazwałbym blogowaniem przez podstawionych „patriotów”
  Cieszy mnie #54, JPNZ, i wstawiony tam link co świadczy o tym że dzieje się coś pozytywnego i konstruktywnego dla kształtowania świadomości, co jest podstawą wszystkiego innego.
  W literaturze jest właściwie wszystko. Jest tego ogrom. Dzieki internetowi przybywa. Tak wiec podstawianie choćby małej części tego pod nos nie przez tych którzy maja na to „patent” jest bardzo pożyteczne.

 58. 166 bojkot TVN said

  Ciepło bijące z Grossa http://www.bibula.com/?p=30310 gorunc nawet

  (…) Jak wszystkim wiadomo, Jan Tomasz Gross zaznał inspiracji do napisania kolejnej pozycji z cyklu polskiego antysemityzmu oglądając przypadkową fotografię.

  Tylko prawdziwi geniusze potrafią na podstawie takiego skąpego materiału wykrzesać książkę, zawierającą tylko historyczną prawdę. Jan Tomasz Gross to właśnie taki rzadki okaz. Zobaczy kałużę — już pisze jak to polscy antysemici topili masowo Żydów. Stoi drzewo (brzoza) – szast prast jest opracowanie na temat wieszania Żydów na gałęziach, sprawcy ci sami. Widzi niebo — o cholera jutro szabas a w domu nie ma humusu, żona da popalić.

  Słynna ta inspiracja – fotografia, przedstawia chłopów i chłopki ze szpadlami w rękach i czaszkami leżącymi przed tą grupą, a obok stoją dwaj milicjanci z bronią w rękach. Atmosfera na zdjęciu jest luźna i przyjemna.

  Może porządkują teren. Może przenoszą zwłoki z pola na wspólne cmentarzysko. Może, może, może.

  Jan Tomasz Gross zobaczył jednak coś innego. Jego czujne oko pogromcy polskiego antysemityzmu ujrzało worki na plecach prostych ludzi. Worki wypełnione żydowskim nieszczęściem, złotem i brylantami. Ręce chłopów ociekają krwią (widzicie to? widzicie?) a polscy milicjanci krzyczą groźne: “nu sabaki, paszli w tiurmu!!!!”. Taki obraz ukazał się naszemu czujnemu autorowi, a potem już poszło z górki.

  Nie wszyscy wiedzą, że takie natchnienie dobre jest na pół książki, więc Jan Tomasz Gross miał również inną inspirację. W antysemickiej powieści “Chłopi” (pytanie na inteligencję – kto napisał “Chłopów” Reymonta?) jest historia o parobku co poszedł do pańskiego lasu kłusować i gajowy czy leśniczy postrzelił go w nogę. W filmowej wersji tego parobka grał nieodżałowany Fijewski.

  I ta właśnie scena przypomniała Grossowi o trzech naocznych świadkach z tamtych czasów. Oni to przekazali autorowi historię jak z “Baśni Tysiąca i jednej nocy” tylko, że prawdziwa bo świadkowie żydowscy zawsze mówią prawdę. Owi to naoczni świadkowie usłyszeli od kogoś z trzeciej ręki, no nieważne skąd, przecież to są fakty. Jak wszystkim wiadomo, w wojnie występowały trzy narody. Naród dobrych Niemców, naród nazistowski i Polacy szmalcownicy. (Nawiasem mówiąc według najnowszego sondażu izraelskiej gazety “Haaretz” szmalcownicy stanowili 85% wszystkich Polaków i tego nikt nie podważy!!!!)

  Dobrzy Niemcy, których przybywa z roku na rok coraz więcej, kupili od nazistów bezpłatne bilety dla wszystkich Żydów na pociąg z Europy do Palestyny. 4 miliony ludzi wsiadło i wszystko zakończyłoby się jak w bajce “O czerwonym kapturku”, ale antysemicki polski kolejarz, czy to z nienawiści wrodzonej, czy dlatego, że był pijany jak bela nie przestawił zwrotnicy i pociąg pojechał na Podlasie.

  W tamtych czasach na Podlasiu współczynnik antysemityzmu był najwyższy w Europie i wynosił 146% (dane z instytutu Wiesenthala). Znaczy to, że na każdych 100 Żydów, którzy w swoim pechu mogli się tam znaleźć, okoliczna ludność mordowała nieludzko 146. Nie wiem jak to możliwe, ale takie niestety są fakty. I stało się nieszczęście. Oszalałe chłopstwo urządzało sobie kłusowanie na Żydów przy aprobacie i zachętach kościoła katolickiego. Z tego powodu Podlasie wtedy było najbogatszym regionem w świecie, prześcigając nawet Lichtenstein. Chłopki doiły krowy siedząc na złotych krzesłach a ich mężowie przerzucali gnój złotymi widłami.(…)

 59. 166 bojkot TVN said

  Oto temat dla pisarczyka Grossa na następną książkę, tym razem może bardziej skupi się na swoich żywych rodakach-zbrodniarzach.
  http://www4rzeczpospolita.blox.pl/2007/05/wpis-2.html

  OJCIEC BYŁEGO PREZYDENTA III RP TO ŻYDOWSKI ZBRODNIARZ WOJENNY
  Były kierownik UB w Drawsku Pomorskim, Wacław Nowak, wyjawił, że Zdzisław Kwaśniewski, ojciec byłego Prezydenta R.P., to żydowski zbrodniarz wojenny winny zbrodni przeciwko narodowi polskiemu. Nowak mieszkał jako emeryt w Koszalinie przy ulicy Powstańców Wielkopolskich 22. Kilka miesięcy przed śmiercią w 1994 roku wyznał, że UB i NKWD zamordowało AK-owców, NSZ-owców i uczestników ruchu oporu na Pomorzu Zachodnim w 1945 roku, do czego on sam się przyczynił. Nowak kierował operacjami UB w rejonie Drawsko, Czaplinek, Jastrowie, Połczyn, Białogard i Kołobrzeg. Otrzymywał on rozkazy bezpośrednio od NKWD z placówek w Gross-Born (Borne-Sulimowo), Białogardzie i Ragiczu. Występował on pod przybranym nazwiskiem „Wacław Nowak” nadanym mu przez NKWD w trakcie nominowania go na stanowisko kierownika UB w Drawsku w 1945 roku. Jego prawdziwe nazwisko zdradzało jego rodowód żydowski.Z nakazu NKWD Nowak wychwytał żołnierzy Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych i organizacji antysowieckich, ukrywających się na podległym mu terenie. Uczestniczył on w obławach na grupy żołnierzy Wileńskiej 5-tej Brygady AK oddziału majora Zygmunta Siendzielerza ps. „Łupaszka” (wcześniej należącego do 4-tej Brygady), które przedostawały się do lasów Pomorza Zachodniego.Złapanych odstawiał do obozu koncentracyjnego NKWD w Barkenbryge (Barkniewo) koło Gross-Born Borne (Sulimowo). (Nowak znał tylko niemieckie nazwy miejscowości.) Był to obóz przejściowy. Stamtąd były dla AK-owcóow tylko dwa wyjscia: do Rosji albo na „rozwałkę”. NKWD-zista, który nadzorował zbrodniczą działalność UB, w tym zbrodnie Nowaka, był Żyd Stolzman. AK-owców rozstrzelano we wsi Doberlage położonej około 5 km na północ od Nadarzyc.Wieś ta jest opuszczona od tamtego czasu, nawet jej nazwa wyszła z użycia. Zostały po niej tylko resztki murów i fundamenty. Zwłoki zakopano w okolicznych lasach. Jedne przykryto niewypałami, inne także minami i zasypano ziemią. Nowak zapamietał tylko trzy nazwiska spośród zamordowanych żołnierzy AK: Jerzy Łoziński, Stanisław Subotrowicz i Witold Milwid, (ich przesłuchiwano najdłużej). UB-owcy zastrzelili ich w Doberlage w obecności Nowaka i Stolzmana. NKWD-zista Stolzman przygotowywał również procesy polityczne młodzieży szkolnej. W Wałczu doprowadził do skazania uczniów Bogdana Szczuckiego, Mariana Baśladyńskiego i Feliksa Stanisławskiego, a wBiałogardzie Pszczółkowskiego i Tracza na więzienie i pracę w kopalniach węgla. Wacław Nowak spotkał NKWD-zistę Stolzmana kilka lat później w Urzędzie Bezpieczeństwa w Białogardzie, ale on nazywał się już inaczej.Zmienił nazwisko na Zdzisław Kwaśniewski. „Zdzisław Kwaśniewski” pracował w Szpitalu Powiatowym i Przychodni zakładowej P.K.P. w Białogardzie. Ci, którzy go znali, opowiadają, że był wzrostu okolo 1,60 m, jego profil twarzy i chód Żyda. Gdy maszynista w P.K.P. potrzebował czas wolny od pracy, koledzy zwykli mówić: „Idź do Żydka po zwolnienie”. Co najmniej jeden z tych wników mieszka w Stanach Zjednoczonych. On zapisał się na studia w Akademii Medycznej w Szczecinie, ale odpadł ponoć już na pierwszym roku. Zapewne był felczerem, a nie lekarzem. Mieszkał w Białogardzie przy ulicy Bohaterów Stalingradu nr 10, obecnie Dworcowej. Żona jego, też Żydówka, przebywała w domu i mało wychodziła do miasta. Córka jest okulistką i mieszka z mężem w USA. Był to ojciec obecnego Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego-Stolzmana.

 60. JO said

  W Polsce Zydowska firama Prima „produkuje” trzode chlewna gdzie jedna tylko chlewnia zawiera od 5 do 10 tysiecy swin. Rosna nie widzac swiatla jedzac sztyczna karme a yja w sztucznym swietle. My Polacy te wieoprzowine jemy i popijamy mlekiem, mlekiem ktore promowane jest przez super polskie „gwiazdy” pij mleko bedziesz zdrowszy. Przed wojna Polacy pili mleko ale kozie! Uni w komunie zlikwidowali kozy i dali Nam mleko – ktore dla wszystkich gru krwi jest trucizna a dla grupy A b toksyczne powodujace zaburzenia jelitowe, biegunki , alergie. Wieprzowina u slowian jest miesem, ktore jedlismy jako dodatek do innych dan miesnych. Teraz wieprzowina jest podstawa wyzywienia. Juz Biblia naucza by nie jesc wieprzowiny bo jest to mieso tak jak mleko krowie – trucizna. Od zywnosci – trujacej – powstaja choroby w tym nowotworowe. Uni to wiedza i tak po cichu razem z inna zywnascia i jej „dodatkami” wykanczaja Nas. Zywnosc nas truje, powoduje nieplodnosci u mezczyzn ( choroby plemnikow) i kobiet – problemy z owulacjami.

  Modrodowanie Nas jest na szeroka skale – Panstwo juz od dawna nie opiekuje sie Nami – jest tylko jedna droga – konsolidaca zycia wsrod swoich i dla swoich – konsolidujmy sie wokol Bractwa Piusa X. Twozmy zwarte grupy samowystarczalne wokol Kaplic Bractwa Piusa X.

 61. JO said

  p.s – Grupa A nie moze jesc pokarmow przennych – z tzw – nowej przenicy.

  Niedlugo bede mial pelne opracowanie zywnosci dla poszczegolnych grup – to umieszcze je tu na tym Portalu. Moze Pan Marucha umiesci to gdzies na stalym portalu miejscu? Co Pan na to Panie Gajowy?

  W widomosciach o grupach bedzie wiedza czym sie roznia pod wzgledem wplywu grum krwi na genetyczne predyspozycje czlowieka – wiedza b pomocna w zrozumieniu Rodziny i jej zachowania osob. Np grupa ) budzi sie z Rana – grupa A spi dluzej bo musi spac dluzej….A wybucha gwaltownie w stresie i mija stres szybko po takim wybuchu – grupa 0 to „zlosc” zimna dluga, zawzieta….to nie osoby – to G E N E T Y K A – warto to znac a ominie sie wiele niporozumien – wiedza warta rozpowszechnienia przez ten potral.

 62. Krzysztof M said

  Ad. 61

  Podobnie jest ze znakami Zodiaku. Już doświadczeni położnicy wiedzą, że pora roku wpływa na to, jakie dzieci się rodzą… A oni mają naprawdę sporo materiału porównawczego. 🙂

 63. Wojwit said

  Ad rem. Z bloga Stopsyjonizmowi:

 64. 166 bojkot TVN said

  O i to jest dobre, chociaż sprzed paru lat. Ciekawe, czy ten człowiek jeszcze żyje, czy zajechał na parking przed supermarketem w stanie rozkładu jak nasz śp dr Dariusz Ratajczak?

 65. Jeszcze Polska nie zginela said

  Ad57 – W.Wlazlinski
  Temat, o ktorym dyskutujemy mozna podsumowac jednym zdaniem:
  Zydostwo jest najwiekszym wrogiem Polski i Polakow i dodalbym jeszcze najwiekszym wrogiem ludzkosci, czyli jest ROBACTWEM LUDZKOSCI – ks.dr S.Staszic nazwal zydow „letnia i zimowa szarancza”, ktora wyniszcza zywotne interesy Narodu polskiego i sama Polske.
  Dowody na to sa w Talmudzie, ktory przetlumaczyl ks.prof.I.B.Pranajtis w 1892r i wydal w Petersburgu – Pranajtis byl profesorem Hebraistyki i studiowal nauki Talmudu, i ktory przechcil sie na katolicyzm; historyk M.Hoffman rowniez dostarczyl na ten temat niezbitych dowodow poprzez internet, a takze inni i uwazam, ze tego typu informacje powinny posluzyc jako podstawa przy nauczaniu historii panstwa polskiego i chrzescijanstwa, wystawionego na wrogie dzialania zydostwa wychowywanego na Talmudzie od najmlodszych lat.
  W przeciwienstwie do strategii nauczania jaka stosuje zydostwo wobec swojego plemienia, Polacy sa z kolei oglupiani od najmlodszych lat i w dodatku przez zydow, ktorzy zajmuja wazne stanowiska w resortach strategicznych, jak: prasa, radio, telewizja, ministerstwo szkolnictwa i innych, a takze w kosciele – patrz: Episkopat i Watykan oraz TAJNY REFERAT BERMANA, sekretarza organizacji syjonistycznej „Poale-Syjon” w Polsce; obecnie dzialaja w Polsce: B’nai B’rith, IAPAC, Beit, Mosad, gminy zydowskie i polakozercza prasa zydowska, jak „Midrasz” (znaczy: Komentarz) finansowana z pieniedzy polskiego podatnika (przez MSWiA), ktora osmieszyla polska flage (symbol narodowy) ukazujac ja jako „porwane spodnie” z jedna nogawka biala, a druga czerwona – zdjecie bylo na pierwszej stronie tytulowej „Midrasza” w wydaniu grudniowym 2008r (http://www.midrasz.pl/archiwum.php).
  Potrzebne sa opracowania:
  „Elementarz wiedzy Polaka” i „Katechizm Polaka”
  ktore w zrozumialej formie i w oparciu o fakty nalezy rozpropagowac w calej Polsce, aby zmienic polska mentalnosc, wbrew temu co glosi polskojezyczna propaganda swiecka i koscielna – to jest praca dla grupy osob obeznanych z tematami i trzeba to koniecznie zrobic.
  Pozdrawiam
  Toronto, Kanada.

 66. Jurek said

  re 65
  „Potrzebne sa opracowania:
  „Elementarz wiedzy Polaka” i „Katechizm Polaka” ”

  Wyciskam bibułę pod nazwą „Elementarz Polski” – cieszy się powodzeniem ( przedruki m.innymi z Gajówki. A za Pana tekst z przed 2 laty, to by mi bojówki Gniadka z Solidarności, mało co gęby nie obiły.

 67. ad 61
  Pozowl ,ze raz jeszcze przypomne:to nie temat o dokarmianiu tylko o holo-bzdecie.
  Pisz na temat .
  Jerzy

 68. Jeszcze Polska nie zginela said

  Ad63
  Dobra robota Wojwit!

  401autobahn
  Dołączenie: 28 Gru 2008 21:11
  Posty: 1340
  Re: Tajemnice bez tajemnic
  W OSWIECIMIU ZMARLO OKOLO 300 TYSIECY WIEZNIOW !
  Liczba „4 miliony ofiar” podawana przez zydowska propagande jest wyssana z duzego palca u nogi i zatruwa ludzkie umysly !
  Informacja z procesu w Norymberdze – 8 styczen 1948r, jest na stronie:

  Nalezy pamietac, ze nie tylko Zydzi byli ofiarami obozow koncentracyjnych.
  Pierwszymi ofiarami niemieckich zbrodni i obozow koncentracyjnych byli przede wszystkim Polacy w strefie okupowanej przez hitlerowskie Niemcy.

  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=430&start=50

 69. Jeszcze Polska nie zginela said

  Ad 66
  Nadepnales zydowi J.Sniadkowi i spolce z O.O. (ograniczona odpowiedzialnoscia) na ich „zydowskie odciski” i powinienes z tego wyciagnac wnioski – ZYDOSTWO NIE ZNOSI PRAWDY.
  Zygmunt Wrzodak napisal artykul n/t Sniadka i dzisiejszej „Solidarnosci” – zydowskiej agentury w Polsce, artykul na stronie:
  http://www.propolonia.pl/blog-read.php?bid=33&pid=2822

  401autbahn

 70. 1234 said

  Zacytuje H.Pająka z książki „Niemieckie ludobójstwo na polskim narodzie”
  „A co do włosa Żydów, to spadły nie tylko włosy, lecz głowy około dwóch milionów samych tylko Żydów polskich, a razem z europejskimi, około 5 milionów.”
  inne „ciekawostki” też by się znalazły
  Jasno i klarownie wynika, że Pająk ciągnie holo mit.
  Dlaczego? z niewiedzy? książka z 2004r.
  czy z innych przyczyn?

 71. Marucha said

  Re 70:
  Na początku lat 2000-nych nawet liczba 2 milionów była strasznym rewizjonizmem (oficjalnie mówiono o 6 milionach).
  H. Pająk mógł nie znać poźniejszych liczb.

 72. huzarz said

  nie każda odsłonięta karta historii/prawdy musi być poznana każdemu-teraz jest 2011 ,a pomniejszona liczba znana jest pewnie później niż 2004 . Co już zostało puszczone do druku nie zmieni się.

 73. […] …znowu sie posmarkałem – ze zwruszenia! http://www.dailymotion.com/video/xhg3oe_holo-bajka_fun https://marucha.wordpress.com/2011/01/08/holokaust-to-oszustwo/ […]

 74. Boydar said

  Odnoszę wrażenie, że za sceną kręci się jakaś dziwnie powiązana maszyneria. Ale, niech tam, te linki trzeba tak zapodać :

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: