Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Wolne tematy (67 – …
  Us o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Fiskus coraz częściej zagląda…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Greg o Wolne tematy (67 – …
  NICK o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Emilian58 o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Piotr B. o Operacja na Ukrainie a globaln…
  NICK o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Jack Ravenno o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

„Przemysł Holocaustu”. Norman Finkelstein: Jak odpierać ataki na Polskę.

Posted by Marucha w dniu 2012-04-02 (Poniedziałek)

Artykuł nienowy, ale aktualny – admin.

Radzi prof. Norman Finkelstein, Żyd, którego rodzice przeżyli obozy koncentracyjne cz. I. Poniżej zamieszczony jest tekst otrzymany 28 grudnia 2000 od: Mirosława J. Wiechowskiego

„Przemysł Holocaustu” Norman Finkelstein: Jak odpierać ataki na Polskę

Poniżej zamieszczony jest tekst otrzymany 28 grudnia 2000 od: Mirosława J. Wiechowskiego

W połowie grudnia 2000 roku, w Nowym Jorku rozpoczęły się przesłuchania sądowe w sprawie wytoczonej przeciwko Rządowi Rzeczypospolitej.

Proces ten toczy się w wyniku zbiorowej skargi pewnej grupy amerykańskich Żydów . Oskarżyciele żądają zwrotu nieruchomości, które zostały zabrane ich rodzinom podczas okupacji niemieckiej, oraz oczekują że rząd polski wypłaci im także wysokie odszkodowania .

Przy okazji przesłuchań w sądzie, działacze żydowscy zorganizowali konferencję prasową z udziałem Alana Hevesi, glównego rewidenta finansowego miasta Nowy Jork oraz Carla McCall’a, glównego rewidenta finansowego stanu Nowy Jork, którzy zagrozili, podobnie jak w przypadku Szwajcarii, że istnieje możliwość zastosowania blokady finansowej i bojkotu ekonomicznego wobec polskich firm i banków, o ile Polska nie podporządkuje się tym roszczeniom.

Wbrew życzeniu organizatorów, na konferencji prasowej wystąpił Dr Norman Finkelstein,profesor City University of New York, który określił skargę, i całą akcję polityczną wymierzoną w Polskę, jako jeszcze jeden przykład wyłudzania pieniędzy.

Ten proceder, w którym cynicznie wykorzystuje się nieopisaną tragedie europejskich Żydów, zyskał określenie „przemysł Holokaustu.”

Termin został wprowadzony przez profesora dr Finkelsteina, nota bene z pochodzenia polskiego Żyda, który w swej doskonale udokumentowanej książce ukazał machinacje finansowe, prawne i pozaprawne stosowane przez niektóre wpływowe organizacje żydowskie. Jego książka nosi tytuł „The Holocaust Industry”i ma się ukazać także w polskim tłumaczeniu. Korespondencje z profesorem Finkelsteinem, nawiązałem po przeczytaniu tejże książki, której treścią byłem głęboko poruszony.

Historia jego żydowskich rodziców, którzy przeżyli Getto Warszawskie i uratowali się z obozów koncentracyjnych w Majdanku i Oświęcimiu, obejmuje także ich pobyt w obozie pracy w Częstochowie.

W tym mieście mieszkała też moja matka, głęboko wierząca katoliczka, która przez kilka lat podczas wojny opiekowała się żydowską dziewczynką, ratując jej życie. Rodzice dziecka , którzy także przeżyli wojnę, przebywali w obozie wspomnianym przez dr Finkelsteina. Dwa lata temu, matka moja, nieżyjąca już od blisko trzydziestu lat, otrzymala, post mortem, medal i tytuł Sprawiedliwy Wsród Narodów Świata za swe poświęcenie i bohaterstwo.

Parę dni temu zapytałem prof. Finkelsteina, dlaczego zdecydował się „zaburzyć” (jak podała „Rzeczpospolita”) konferencję prasową w Nowym Jorku. W odpowiedzi otrzymałem list, który zawiera WAŻNE SUGESTIE DLA RZĄDU POLSKIEGO. Za zgoda autora, przedstawiam ten list poniżej (w moim przekładzie z angielskiego):

„…Uczestniczyłem w konferencji prasowej (jak i w przesłuchaniach sądowych) z nadzieją, że uda mi się zepsuć im zabawę . Ten gang handlarzy Holokaustem, pozbawiony jest już wszelkich hamulców.Uważam, ze rząd polski popełnia błąd, próbując pokonać ich za pomocą prawników. W ten sposób nigdy nie wygra w tym układzie. Jedyną szansą dla Polski jest publiczne obnażenie tych złodziei – na przykład przez ogłoszenia w najwżniejszych gazetach. Jest wielu Żydów, którym nie podoba się to, co robi przemysł Holokaustu. Polski rząd powinien uzyskać od nich publiczne oświadczenia. W istocie wiele takich oświadczeń zostało już opublikowanych. Pozwalam sobie zacytować dwa przykłady.

W numerze z września 1999 wpływowego żydowskiego czasopisma „Commentary”, redaktor Gabriel Schoenfeld napisał:

„Niektóre osoby wewnątrz i na zewnątrz zorganizowanej społecznosci żydowskiej, nie cofają się przed stosowaniem żadnej z mozliwych nieprzyzwoitych i hańbiących metod po to, aby tylko wydrzeć każdy ostatni frank, lir,gulden czy markę nalezną czy nie nalezną.” („Holocaust Reparations: A Growing Scandal”).

W numerze z grudnia 2000 wpływowego konserwatywnego pisma „First Things”, żydowski historyk William Rubenstein dokonal starannego przeglądu listy roszczeń „przemysłu holokaustowego” wobec Polski. W konkluzji stwierdził on:

„Osobiście nie mogę dostrzec żadnego przekonywującego powodu, dla którego obecny rząd polski miałby wypłacić choćby jeden cent za nieruchomości żydowskie”. („A Flawed Expose”).

Uważam, że zamiast prowadzić skazaną na przegraną walkę w sądach, lepszym i mądrzejszym wykorzystaniem środków finansowych przez rząd polski, byłoby opublikowanie w New York Times’ie płatnego ogłoszenia cytującego powyższe opinie pod tytułem –„ ABY POLSKA BYŁA POLSKA” –

kończy swój list Norman G. Finkelstein.

Wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem, autorem głośnej książki „The Holocaust Industry”, rozmawia Jan M. Fijor

Panie profesorze, jakie związki łączą Pana z Polską?

– Moi przodkowie byli polskimi Żydami, w Polsce urodzili się moi rodzice, mieszkali w Warszawie, ich ostatnim miejscem zamieszkania do 1943 roku, czyli do czasu przymusowego przeniesienia do getta, był ich własny dom przy ulicy Miłej, pod dziewiętnastym. Moja mama była absolwentką wydziału matematycznego Uniwersytetu Warszawskiego, ojciec zajmował się interesami. Posiadali w Polsce jakieś sklepy, manufakturę, nieruchomości… W czasie wojny wszystko to stracili. Holokaust przeżyli, lecz z Polski wyemigrowali, ja już urodziłem się w Stanach Zjednoczonych… Nigdy jeszcze w Polsce nie byłem.

Czy Pan, Pańska rodzina, rościcie sobie pretensje do majątku pozostawionego w Polsce?

– Absolutnie nie…

Dlaczego? Przecież to był wasz legalny majątek, Pan byłby jego spadkobiercą… Nieruchomość w centrum Warszawy to dzisiaj duże pieniądze.

– Takie roszczenia nie mają sensu. Większość majątku należącego niegdyś do mojej rodziny uległa w czasie wojny zniszczeniu. Wprawdzie po wojnie został on częściowo odtworzony, lecz myśmy w tej restauracji nie brali udziału. Trudno więc ocenić nasz rzeczywisty w nim udział. Nie płaciliśmy podatków, nie konserwowaliśmy tego majątku… Sprawa uległa przedawnieniu…

To jest słaby argument. Władza ludowa wam majątek skonfiskowała, więc o zaległościach podatkowych nie ma mowy. Co prawda zaraz po upaństwowieniu, po konfiskacie majątku, należało decyzję komunistów zaskarżyć w sądzie, ale nawet gdybyście polski rząd wzięli do sądu, to i tak własność nie zostałaby wam przywrócona… W takiej sytuacji trudno mówić także o przedawnieniu. Moim zdaniem, nawet średnio zdolny adwokat jest w stanie udowodnić pańskie prawo do roszczeń majątkowych wobec władz Polski…

– Ale ja tego nie chcę. Nie tylko ja, znakomita większość ofiar holokaustu nie zamierza ani doprowadzać Polski do gospodarczej ruiny, ani tym bardziej pozbawiać polskie dzieci przedszkoli, szkół czy parków? Bo do tego sprowadziłaby się restytucja naszego mienia.

Skoro tak, na jakiej podstawie Światowy Kongres Żydowski (WJC) skierował w początkach grudnia do sądu w Nowym Jorku pozew przeciwko państwu polskiemu o odszkodowanie za majątek utracony przez Żydów, ofiary holokaustu w Polsce?

– Takiej podstawy nie ma. Nikt im nie dał prawa do reprezentowania ofiar holokaustu. Jeśli ja nie chcę się o ten majątek upominać, to tym bardziej nie chcę, aby robił to ktoś rzekomo w moim imieniu .

Czy WJC działa z upoważnienia ofiar holokaustu?

– Skądże! To jest czysta uzurpacja! Hucpa! Gdyby Kongres reprezentował ofiary holokaustu, odzyskane mienie czy odszkodowania zostałyby przekazane właśnie im. Tymczasem wiadomo, że do ofiar holokaustu dociera zaledwie ułamek tego, co Kongres Żydowski dotychczas uzyskał.

Kilka dni temu prasa doniosła jednak, że sąd federalny w Nowym Jorku zatwierdził sposób wypłaty odszkodowań dla tych wszystkich, którzy ucierpieli z powodu przymusowej pracy w niemieckich fabrykach, będących własnością Szwajcarów, lub zostali oszukani przez szwajcarskich bankierów. Wynika z niego, że gros funduszy z odszkodowań przekazanych zostanie jednak ofiarom holokaustu…

– To nieprawda! Posiadam dokumenty świadczące o tym, że do ofiar holokaustu dotrze, w najlepszym razie, może 3 do 5 proc. z wymuszonych na Szwajcarach, prawie 1,5 mld dol. Ponadto pieniądze te wypłaca się w takim tempie, że wielu ich adresatów do wypłaty nie dożyje. Przecież to są w większości ludzie w podeszłym wieku .

A pozostałe 95 proc., co się stanie z resztą pieniędzy?

– Znajdą się na dziwnych kontach dziwnych fundacji, czyli praktycznie w kieszeniach aktywistów Kongresu Żydowskiego. Ta cała akcja odszkodowań dla Żydów to jeden wielki rabunek!

Nie powie mi Pan, że ludzie tego nie wiedzą. Jeśli jest tak, jak Pan pisze w „Holocaust Industry”, to dlaczego w środowisku żydowskim nie wrze? Nie uwierzę, żeby Żydzi, naród mądry, wykształcony i tak ciężko doświadczony, godzili się tak łatwo na ten rabunek!

– Większość jest niezorientowana, nie wiedzą, o co toczy się gra. Inni udają, że nie wiedzą. Jeszcze innych to nie interesuje albo uważają, że nie ma po co wyważać drzwi. W końcu Niemcom się to należało, bo naziści tę wojnę rozpętali, Szwajcarzy na krzywdę żydowską nie reagowali, zaś Polacy to naród antysemitów, nie lubią Żydów, więc nie ma sensu ich żałować. Dużą rolę odgrywa żydowski szownizm, solidarność etniczna, narodowa. W końcu to Żydzi cierpieli, nikt inny. Nam się te pieniądze należą. Jeśli więc pozostają w rękach żydowskich, o co kruszyć kopie? Zresztą gdyby nawet ktoś chciał zaprotestować, w walce ze Światowym Kongresem Żydowskim nie ma szans. Ich wspiera prasa, telewizja, życzliwa jest im administracja Clintona, bankierzy, sądy – to jest ogromna siła, która może złamać każdego. Ludzie sie ich boją.

Jaka była reakcja środowiska żydowskiego na Pańską książkę?

– Kierownictwo WJC ją zignorowało, nabrali wody w usta, wysyłając gdzieniegdzie sygnały, że to, co napisałem, to nieprawda. Starają się przylepić książce etykietkę „antyżydowskiej” albo przeznaczonej dla środowisk… antysemickich. Jednakże dla 90 proc. czytelników żydowskich książka była szokiem. Widać to choćby po listach, jakie od nich otrzymuję. Spotykam się co prawda z opiniami negatywnymi, że kalam własne gniazdo, że jestem pieniaczem, ale generalnie komentarze są mi życzliwe i przyjazne. W oczach znakomitej większości czytelników żydowskich, w tym w oczach ofiar holokaustu, książka spotkała się z uznaniem; wielu piszących do mnie Żydów prosi, abym więcej na temat holokaustu publikował.

Czy dostaje Pan listy z pogróżkami?

– Niewiele, i co ciekawe, nie są to listy od Żydów, ich autorami są przeważnie niemieccy neonaziści.

Jak się książka sprzedaje?

– W Europie, a szczególnie w Niemczech, dość dobrze. W Stanach Zjednoczonych jest nieco gorzej, ale sprzedaż rośnie. Na pewno nie jest to bestseller…

Czy „Holocaust Industry” jest bojkotowana?

– Może należałoby powiedzieć: przemilczana lub zignorowana, zwłaszcza przez takie opiniotwórcze tytuły, jak „New York Times”, „Washington Post”. Trudno się jednak dziwić, skoro i one są częścią spisku, który ja nazwałem Holokaustowym biznesem („Holocaust Industry”), a który na tragedii Żydów robią dzisiaj ogromne pieniądze.

Panie Profesorze, ile ofiar holokaustu żyje do dzisiaj?

– Moim zdaniem ok. 25 tysięcy, choć Kongres Żydowski twierdzi, że jest ich ponad milion. Na potrzeby „holokaustowego biznesu” sfabrykowano dokumenty dowodzące rzekomo takiej liczby, ale jest ona wyssana z palca. Dla uzasadnienia nacisków na Szwajcarię, Niemcy, a teraz Polskę, skromne „25 tysięcy” brzmiałoby śmiesznie. Aby uzasadnić grabież miliardów dolarów, potrzebne były wielkie liczby.

Przed sądem trzeba to było jednak jakoś udokumentować…

– W tym celu przyjęto wyjątkowo „elastyczną” definicję „ofiary holokaustu”. Jest nią

– Według działaczy WJC – każdy Żyd, który przeżył II wojnę światową. Ofiarą holokaustu jest więc nie tylko więzień Auschwitz czy Majdanka, lecz także żydowski oficer Armii Czerwonej lub NKWD czy nawet legitymujący się żydowskim pochodzeniem – byli tacy – oficer Wehrmachtu, pod warunkiem, że przeżyli oni wojnę. Gdyby Kaganowicz żył do naszych czasów, też byłby ofiarą holokaustu!

Kto, poza działaczami Kongresu, ma kontrolę nad wydatkowaniem pieniędzy pochodzących z odszkodowań?

– Nikt, choć mnie się na przykład udało dotrzeć do dokumentów, do prawdziwych liczb. Opublikowałem je w Holocaust Industry…

Panowie Bronfman, Singer czy Sultanik mogą się o to na pana gniewać, muszą jednak w jakiś sposób kwoty te wytłumaczyć. Pieniądze nie mogą ot, tak sobie, zniknąć…

– Zniknąć nie, ale można je odłożyć „na inny cel”. Utworzono przy Kongresie tzw. fundusz medyczny dla ofiar holokaustu, który ma finansować ich leczenie, pomoc medyczną w latach… 2030-2035. Komu ta rezerwa służy? Przyszłym pokoleniom ofiar holokaustu? Przecież to absurd zakładać, że w 90 lat po wojnie będą jeszcze żyły jej ofiary! Tworzy się więc fikcję, która ma uzasadnić rabunek.

A przy okazji jest argument wobec tych nielicznych, którzy odważyli się Światowy Kongres Żydowski z odszkodowań rozliczyć. Dlaczego wypłacono ofiarom tak mało? Ponieważ stworzono „fundusze rezerwowe” na ich rzecz. Tymczasem tu o żadne ofiary nie chodzi. Liczą się jedynie korzyści osobiste aktywistów WJC! Tej bandzie zachłannych cyników nie zależy ani na prawdzie historycznej, ani na pomocy ofiarom, im chodzi tylko o pieniądze! Dla nich nie cofną się przed żadnym trickiem, łgarstwem czy fałszerstwem.

Czy na nich nie ma jednak prawa? Czy nie można im dowieść defraudacji?

– To są wszystko procesy cywilne, skoro druga strona się zgodziła zapłacić, to jej problem. Stroną atakującą jest grupa wyjątkowo przebiegłych ludzi, którzy wykorzystując bezprecedensową tragedię narodu, naginają prawo do własnych celów. Po swojej stronie mają skorumpowane media, najlepszych adwokatów, sądy, przekupnych polityków. To szczwane lisy. Nie udało się z nimi wygrać Szwajcarom, nie udało się Niemcom… Szwajcarzy walczyli o sprawiedliwość trzy lata, próbowali protestować, argumentować, negocjować i co? Poddali się! Wypłacili łobuzom z World Jewish Congress lekką ręką prawie 1,5 mld dol.

A ile, Pana zdaniem, Żydom się należało?

– Co najwyżej 100-150 mln dol.!

Plus odsetki za 50 lat…

– Nie, to już jest razem z odsetkami! Pamiętajmy, że większość wschodnioeuropejskich Żydów przed wojną to byli ludzie ubodzy. W latach 30. prawie jedna trzecia z nich nie zarabiała więcej niż 100 dol. rocznie. Wielu nie posiadało kont bankowych w krajach zamieszkania, a co dopiero w Szwajcarii. Prawie 25 proc. Żydów żyło na skraju nędzy, od głodu ratowały ich tylko amerykańskie organizacje charytatywne…

A mimo to Szwajcarzy zapłacili?

– Co mieli robić? WJC to groźny przeciwnik, wystraszyli się.

A Niemcy?

– Niemcy poddali się znacznie szybciej, bo już po roku wysupłali ponad 6 mld.

Niemcy dopuścili się straszliwej zbrodni, ja ich nie żałuję!

– Ile razy można odpowiadać za to samo przestępstwo? Niemcy płacą Żydom od 1952 roku, łącznie więc wypłacili już 50 mld dol.

Następna na liście Kongresu Żydowskiego jest Polska. Czy wie Pan, czego się od nas WJC domaga?

– Oficjalnie dowiemy się tego 14 grudnia w Nowym Jorku, podczas pierwszego przesłuchania świadków. Domyślam się jednak, że World Jewish Congress skarżyć będzie Polskę o ok. 65 mld dol.! Na tyle szacują oni wartość mienia, które po wojnie pozostało po polskich Żydach.

Polski na takie odszkodowanie nie stać.

– Tych ludzi to nie obchodzi. Wiedzą wprawdzie, że w przypadku Polski będzie im nieco trudniej, bo biedna, ale i tak swoje dostaną…

A jeśli Polacy im nie dadzą?

– To ich do tego przymuszą!

 W jaki sposób?

– Bojkot ekonomiczny Polski i Polaków, konfiskata polskiego majątku za granicą, a zwłaszcza naciski na niektóre kraje Unii Europejskiej – głównie Anglię i Niemcy – aby nie zgadzały się na przyjęcie Polski do wspólnoty.

Dlaczego wytoczono Polsce proces w Nowym Jorku?

– Bo tutaj łatwiej wygrać; swój sąd, swoi sędziowie, adwokaci…

Kongres nie ma upoważnienia prawowitych właścicieli do występowania w ich imieniu. Poza tym, co to znaczy „własność żydowska”? Nie ma takiej własności. Nie ma też własności plemiennej! Właścicielem mógł być Rosenkrantz, Bauman, Somer, obywatele polscy, Polacy, a nie wszyscy Żydzi.

– To naiwność myśleć w ten sposób. Jeśli będzie trzeba, to ci złodzieje są gotowi sprowadzić do sądu Eastern District w Nowym Jorku tłumy ludzi, którzy przysięgną, że właśnie tak ma być, że upoważnili Kongres do takiego działania. Polacy to przecież znani antysemici, każdy sąd stanie po stronie rzekomych ofiar holokaustu. Konfrontacja jedynie sytuację pogorszy.

Czy zatem Polska ma zbankrutować?

– Absolutnie nie! Mówiłem już o tym w wywiadzie dla innej polskiej gazety. Z chwilą, gdy „banda Bronfmana” ruszy do ataku, Polacy powinni zebrać grupę kilkudziesięciu życzliwych Polsce Żydów, ofiar holokaustu, którzy podpiszą się pod całostronnicowym ogłoszeniem w „New York Times”, iż rezygnują z jakichkolwiek roszczeń majątkowych wobec Polski.

Takich ludzi nie brakuje, sam pomogę w ich znalezieniu, sam się pod tym ogloszeniem podpiszę.

W Izraelu mieszka wielu polskich Żydów, duża ich część myśli tak jak ja. Jest tam prof. Izrael Szahak, dla którego prawda historyczna ma wartość większą niż pieniądze.

Takich ludzi trzeba zmobilizować do walki z łotrami spod znaku WJC. Pokazanie światu, że roszczenia WJC są bezzasadne, że nawet ofiary się ich zrzekają, że Kongres żydowski jest uzurpatorem, że działa bez upoważnienia ze strony ofiar – to ich obezwładni. Innego wyjścia dla Polski nie ma. Traktowanie ich jak partnerów, rozpoczęcie dialogu będzie równoznaczne z przegraną.

Równocześnie Polacy muszą zacząć negocjować z polskimi gminami żydowskimi, które są spadkobierczyniami majątku znajdującego się przed wojną w rękach żydowskich instytucji religijnych. Jeśli komuś należy się odszkodowanie, to właśnie im, a nie Światowemu Kongresowi Żydów! Na tyle, na ile Polaków stać, trzeba tym gminom i ich członkom, których jest dzisiaj niewiele ponad trzy tysiące, pomóc.

Tak, aby pokazać światu, że Polacy starają się zadośćuczynić cierpieniom czy stratom swoich obywateli. W miejsce 3 mln nieruchomości, o które upomina się WJC, stworzona zostanie symboliczna rekompensata. To nie jest trudne czy niemożliwe. Chciałbym, aby Polacy wiedzieli, że porządni, prawdziwi Żydzi nie chcą Polski rujnować, nie chcą mieć także nic wspólnego z grupą szantażystów i awanturników…

Boję się jednak, że pośród amerykańskich Żydów ludzie, tacy jak Pan, stanowią wyjątek.

– Jest ich więcej niż się panu wydaje. W opublikowanej w ostatnim numerze „First Things” recenzji mojej ksiązki wybitny historyk żydowski prof. William D. Rubinstein przestrzega przed utożsamianiem faktu lokalizacji obozów koncentracyjnych na terenie Polski, z uprawianiem przez Polaków ludobójstwa.

Rubinstein przypomina, że z tego samego powodu, niższości rasowej, Niemcy mordowali zarówno Żydów, jak i Polaków. W odniesieniu zaś do zgłaszanych przez WJC roszczeń majątkowych pisze, że wprawdzie polscy komuniści konfiskowali majątek Żydom, robili to jednak nie dlatego, że byli oni Żydami, lecz dlatego, że byli kapitalistami. Z tego samego powodu konfiskowano majątek gojów – kapitalistów. Rubinstein pisze wyraźnie, iż nie widzi najmniejszego powodu, aby polski rząd miał wypłacić komukolwiek choćby jednego centa.

Nie przeszkadza to nowojorskiemu radnemu, p. Dov Hikindowi, Żydowi z Brooklynu, rozgłaszać zmyślenia na temat rozboju, jakiego ofiarą stali się w Polsce Żydzi. Jak takie argumenty obalać?

– Trzeba się spytać p. Hikinda czy równie energicznie domagać się będzie restytucji majątku palestyńskiego w Izraelu? Jeśli domaga się, aby Polacy płacili „martwym”, to przecież tym bardziej powinien ulitować się nad losem „żywych” Palestyńczyków, których Izrael wyeksmitował z ich własnej ziemi. Pan Hikind nie może stosować innego standardu wobec Polaków, a innego wobec Żydów.

Pan Hikind nie jest wyjątkiem. W tym samym mniej więcej czasie „akademik”, z uniwersytetu w Honolulu, prof. R. Rummel, stwierdził, iż Polacy są narodem „metamorderców”, że mamy na sumieniu prawie 2 mln zamordowanych w latach 1945-1949, Niemców, Żydów i Ukraińców. Co Pan na ten temat sądzi?

– Uważam, że to nieprawda, ale gdyby nawet tak było, to co? Niech mi prof. Rummel pokaże naród, który w sytuacjach zagrożeń, w sytuacjach ekstremalnych nie zabijał. Ilu Indian zginęło podczas kolonizacji Ameryki? Ile istnień ludzkich mają na sumieniu Brytyjczycy? Albo Francuzi? Ilu Irlandczyków zginęło z rąk Anglików, i odwrotnie? Nie oskarżajmy innych, spójrzmy na siebie. A ilu Palestyńczyków wymordowali Izraelczycy? Co się dzieje w Izraelu? Izraelscy żołnierze strzelają w oczy palestyńskim chłopcom, mordują dzieci, eksterminują naród za to tylko, że domaga się godnego traktowania. Nie zapomijamy, że to Żydzi są w Palestynie gośćmi; Palestyńczycy są u siebie…

A Judea, Galilea, Jerozolima – to nie są ziemie żydowskie?

– Nie można dzisiaj posługiwać sie geografią sprzed dwóch czy trzech tysięcy lat. Biblia nie może być traktowana jak załącznik do traktatu terytorialnego. Współczesne konflikty ekonomiczne czy polityczne muszą być rozwiązywane przy użyciu współczesnych metod czy narzędzi. Status quo sprzed 2 tys. lat się nie liczy. Przecież, rozumując w taki sposób, Żydzi mogliby sobie rościć pretensje do Afryki Wschodniej skąd się etnicznie wywodzą. Tymczasem mają oni do Palestyny nie więcej praw niż ja mam w stosunku do Stanów Zjednoczonych. To, co robi dzisiaj Izrael, jest godne napiętnowania. Z tym, że jakiekolwiek głosy potępienia izraelskiego ludobójstwa traktowane są jako przejaw antysemityzmu. Dużo mógłby na ten temat powiedzieć prof. Izrael Szahak.

Kiedy ukaże się polska edycja Pańskiej książki?

– Szczerze powiedziawszy, nie wiem. Książka miała być na rynku we wrześniu, od tego czasu nie mam wiadomości ani od wydawcy brytyjskiego, ani od polskiego. Mam jednak nadzieję, że wydanie nastąpi niedługo. Miałbym wreszcie okazję do odwiedzin Polski.

Proszę czuć się już dziś zaproszonym. Dziękuję za rozmowę.

http://katerina.nowyekran.pl

Komentarzy 87 do “„Przemysł Holocaustu”. Norman Finkelstein: Jak odpierać ataki na Polskę.”

 1. miziaforum said

  POCZYTAJ TY JESTEŚ POTENCJALNIE NASTEPNY
  =
  http://miziaforum.wordpress.com/2012/04/02/dzis-4250-eksmisji-na-br4uk-strona-piotra-ikonowicza-k-s-s-zablokowana/

  =
  =
  ROZESLIJ TEN LINK !!!!

 2. revers said

 3. Kar said

  Czy dostaje Pan listy z pogróżkami?

  – Niewiele, i co ciekawe, nie są to listy od Żydów, ich autorami są przeważnie niemieccy neonaziści…

  interesujace! jednym kamieniem chce ubic dwie ofiary: „dlug” w Polsce i opor w Niemczech-neonazistow. Finkel, widzi Niemcy przez kanadyjskie okulary: prawowici obywatele w rezerwatach na welfare checks a dominacja emigracyjnego koloru na kazdym etapie zycia kulturalnego

  A ile, Pana zdaniem, Żydom się należało?

  – Co najwyżej 100-150 mln dol.!

  absolutnie nic im sie nie nalezy, totalna bzdura, jakie fucking $100-150mln !? Finkel czy jak mu tam, to zwykly osliniony naciagacz-oszust..jeszcze jeden dobry zydziak

 4. maran said

  ad 3
  Jezeli pan bedzie mial 1/1000 odwagi i inteligencji pana Finkelsteina to mozemy pogadac.
  Na razie to zajmuje sie pan rzucaniem blota na ludzi ,ktorzy maja odwage i madrosc , ktorych to cech pan, jak widac nie posiada.

 5. Kar said

  re:4

  madry i przebiegly jak lis, a Ty i Twoje nastepne pokolenia beda bulic ($100-150mln) doginajac w jednym z globalnych sweatshop.. inteligencja Finkel to kosztowny-smierdzacy potem geszeft dla ciemniakow

 6. xero75 said

  Ponoć Tusk kazał już po cichu „oddawać”. Tak twierdzi Stanisław Michalkiewicz.

 7. WW said

  W tym artykule, w części wywiadu z Finkelsteinem jest literówka albo pomyłka. Pada słowo „metamordercy”. Powinno być „megamordercy” jeśli to cytat.

  „Pan Hikind nie jest wyjątkiem. W tym samym mniej więcej czasie “akademik”, z uniwersytetu w Honolulu, prof. R. Rummel, stwierdził, iż Polacy są narodem “metamorderców”, że mamy na sumieniu prawie 2 mln zamordowanych w latach 1945-1949, Niemców, Żydów i Ukraińców. Co Pan na ten temat sądzi?”

  Sądzę że chodzi o prof. Rudolph J.Rummel i jego książkę „Statistics of Democide”, wydaną w 1997.
  W książce tej określił on megamorderców i umieścił on Polskę na czwartym miejscu w świecie jako „megamordercy”
  Wiele miejsca i czasu poświecił na stwarzanie wrażenia wiarygodności i „naukowości” swojej pracy.
  Podaje swoich sponsorów (wygodnego życia na Hawajach). Dopiero głębsze wnikniecie w faktyczne pochodzenie tych funduszy wyjawia to pochodzenie z żydowskich organizacji a wiec może nie dziwić że Polskę umieścił na czwartym miejscu jako megamordercy.
  http://www.homepage.interaccess.com/~netpol/POLISH/public/rummel.html

  Wydał świadectwo swojej „wiarygodności” i ignorancji historii.
  Faktycznych świadków jest coraz mniej natomiast jego uczniów którzy powielają jego kłamstwa jest coraz więcej. Pominięcie faktów w pracy zwanej naukową jest kłamliwą pracą nie zasługującą na miano naukowej.
  No cóż, możemy tylko pogratulować Bartoszewskiemu za efektywnie dla siebie i szowinistycznych organizacji żydowskich prowadzony dialog. Jako jeden z dyrektorów korporacji „Holokaust”, podobnie jak Rummel, ma wygodne życie.

 8. wet3 said

  Ciekawe???! Singer, ktory przyrzekl upokarzanie Polski na arenie swiatowej zostal wywalony przez swoich ziomkow za naduzycia finansowe. Alan Hevesi, od paru lat, siedzi we wiezieniu za naduzycia finansowe.
  PS – Chyba 3 lub 4 dni temu nowojorska telavizja wspomniala cos o pedofilii wsrod nowojorskich rabinow. Mowili krotko o 80 przypadkach tego rodzaju. Gdy spytali zyda, ktorego obowiazkiem bylo doniesienie o tym do wladz, to z rozbrajajaca „szczeroscia” powiedzial, ze „religia mu tego zabrania” !!! Protestowali (w telewizji) rozdzice dzieci – ofiar. Co ciekawe, ze nie pokazano ich zdjec i zmieniono im glosy. Czyzby rodzice obawiali sie wendety? Okazuje sie, ze dzieki „pomocy” district attorney wspomniany rabin wyszedl bez szwanku z tego karambolu gdyz przyznal sie do popelnienia mniejszej winy. Cud sie stal, bo rabina – pedofila pokazali w telewizji. To byl tylko 1 z 80 przypadkow!!! Reszcie pewnie juz leb ukrecili …

 9. Brat Dioskur said

  O co w ogole tutaj chodzi? Dysponujacy odpowiednimi dokumebntami spadkobiercy maja naturalnie prawo do spadku natomiast wszystkie nieruchomosci i majatek na ktore nie ma prawowitych spadkobiercow przepadaja na rzecz skarbu panstwa i tak jest na calym swiecie.Czy o majatek Polaka ,ktory zmarl bezpotomnie dajmy na to w Kanadzie ,moze sie ubiegac rzad Polski?

 10. Piotrx said

  „Rubinstein przypomina, że z tego samego powodu, niższości rasowej, Niemcy mordowali zarówno Żydów, jak i Polaków. ”

  Warto też przypomnieć, że narodowi socjaliści wzorowali się w „kwestiach rasowych” na naukach Talmudu.

  Feliks Koneczny „Cywilizacja żydowska” -1942 r.

  /fragmenty/

  „Rosja a Niemcy zażydzone są odmienne. W Rosji są Żydzi panami i narzucili jej maksymalny socjalizm, jako najlepszy środek, zapewniający panowanie żydowskie. W taki sposób tworzy się tam Judeorosja. Nie troszczą się o to, czy sporządzona w Bolszewii ideologia zgodna jest we wszystkim z żydowską; ani też sami nie stosują się we wszystkim do bolszewizmu, ogłoszonego dla gojów. Żydowski komunizm nie jest bynajmniej komunizmem; zabiera się majątki prywatne i strzeże się ich najlepiej w ten sposób, iż tępi się gojów, nie chcących uznać komunizmu. W Niemczech tępi się Żydów, a natomiast przyjmuje się ich ideologię. Zręby hitleryzmu zaczerpnięte są z cywilizacji żydowskiej. Pierwszy (o ile wiem) zorientował się w tym K.L.Koniński, piszący w roku 1933 o narodzie wybranym i rasie wybranej: „Jakżeż podobni do znienawidzonych śmiertelnie Żydów są ci antysemici!”.

  Działalność cywilizacyjna obu społeczeństw, rosyjskiego i niemieckiego, łączy się w walce z chrześcijaństwem. Od sierpa i młota wyraźniejszym znakiem dążności antychrześcijańskich jest krzyż połamany (tym bowiem jest hackenkreuz). W Rosji tępią atoli Żydzi wszelką religię zasadniczo, nie chcą żadnej a żadnej podczas gdy Niemcy postanowili utworzyć religię własną. Na myśl tę nie wpadł Hitler wcale pierwszy; jest to józefizm mutatis mutandis. Józef II hodował sobie swój katolicyzm po swojemu, bo uważał, że religia może być bardzo przydatna państwu; chciał zrobić z Kościoła, pierwszorzędne politicum do swego użytku. Również Hitler. Rojenia o religii własnej datują się w Niemczech od czasów Fichtego, a od stu niemal lat głowią się nad wytworzeniem całej własnej cywilizacji. Próby dotychczas były poronione, bo cywilizacja nie da się ,,zrobić”; żadną miarą nie utworzy się sztucznie, apriorycznie.

  (…)

  Monolatria hitlerowska jest wierną kopią żydowskiej, albowiem przejmuje bez zastrzeżeń żydowskie pojęcie o stosunku swojego boga do ludzi. Najzupełniej tak samo, jak Jehowa, jest również der deutsche Gott wrogiem całej ludzkości, z wyjątkiem Żydów, względnie Niemców, Żydzi są narodem wybranym, a niemiecki wyraz Herrenvolk oznacza to samo; wybraństwo żydowskie ma bowiem wieść do panowania nad całym światem, a Niemcy dążą do tego samego, z upoważnienia des deutschen Gottes i pod jego opieką. Cel będzie osiągnięty niewątpliwie, ponieważ bóg niemiecki jest niezwyciężalny. Gdy niepojętym (dla Niemców) zbiegiem okoliczności zawiodła pierwsza wojna powszechna, wywołało się drugą; gdyby i ta miała zawieść, wywoła się trzecią, itd. aż do skutku. Podobnież żydzi wierzą, że panowanie nad światem nie może ich minąć. Może się zdarzyć, że jakiś naród trzeba będzie wytępić, np. Amalekitów w starej Palestynie, Polaków w „nowej Europie”. Na ogól atoli ni Żydzi, ni Niemcy, nie zamierzają ,,narodów” zupełnie i całkowicie tępić, lecz obracać w niewolników, w swój „podnóżek”. Hitler przyrzeka im w imię boga niemieckiego, że Niemcy mają stać się panami „naszej planety.” Od przeszło tysiąca lat nazywają Żydzi wszystkich obcych po prostu bydłem (goj); od niemieckich zaś uczonych dowiadujemy się, że tylko Niemcy są ludźmi naprawdę, a reszta pochodzi z jakiejś małpiej mieszaniny (zob. rozdział „Zaborcza nauka” w II części „Cywilizacji bizantyńskiej”). Rozmaite były u Izraela szczeble przyjaźni i nieprzyjaźni z „narodami”. Miasta, które poddawały im się dobrowolnie, otrzymywały pewne przywileje i byty traktowane lżej, przynajmniej przez jakiś czas, gdy z reguły umów nie dotrzymywano. Niemcy, jak starożytni Rzymianie, rozróżnili dedititii i socii, tzn. poddanych na prawie latyńskim (Czesi-Słowacy, volksdeutsche). Rząd niemiecki oznaczy, jak licznym wolno być każdemu z narodów, ażeby mógł dostarczyć potrzebnego kontyngentu niewolnika, jaki ma być gdzie ustrój społeczny, a nawet jaki szczebel oświaty i kontrolowanego „dobrobytu”. Obce narody mają być spychane jak najniżej i już dziś, gdy wojna jeszcze się toczy, nie obwija się tego bynajmniej w bawełnę. O Polakach powiedziano całkiem oficjalnie, że nawet z daleka winno się ich rozeznawać, gdyż mają razić lichą odzieżą wobec dostatnich i strojnych ubrań Niemców. Nie wolno też nic drukować, „hochstens ein Kochbuch” i zapowiedziano nam dwukrotnie, jako polskim uczonym „jede wissenschaftliche Arbeit ist strengstenst verboten”. W sprawach majątkowych „narodów” stanowisko niemieckie jest całkiem zgodne z Talmudem. Całkiem po żydowsku uważają także Niemcy wszelką posiadłość podbitych za „pustynię”, lub „wolne jezioro”, na którym Niemcowi wolno dokazywać, co mu się żywnie podoba.

  Czy dla żyda, czy dla Niemca, własność „obcych” jednako jest res nullius i primi occupantis Żyda czy Niemca. Ściśle i dokładnie przejęli od Żydów przykazanie dwojakiej etyki, innej dla współwyznawców, a dla gojów odmiennej, polegającej na zwolnieniu od wszelkiej etyki. Pochodzi to z wyraźnego nakazu Jehowy i niemieckiego boga. Wie z doświadczenia cała Europa, jak Niemcowi nie tylko wolno wobec tego dopuścić się wszystkiego zła, tak, iż Niemiec nie posiada w stosunku do obcych nie tylko sumienia, lecz ani nawet honoru, ale postępowanie niesumienne i niehonorowe jest im wprost zalecone. Jeżeli Niemiec wobec obcego nie popełnia nikczemności, widocznie w duchu nie jest hitlerowcem; podobnie jak Żyd, nie obmyślając coś złego dla goja, staje się już Żydem odżydzonym. Srogo bywa karany Niemiec, któryby się gdziekolwiek w kraju okupowanym ujmował za tuziemcem bywa to uważane nie tylko za przestępstwo, ale za wstyd. Niemiec, któryby nie deptał tuziemca w jego własnym kraju, uważany jest za wyrodka, przynoszącego ujmę własnemu narodowi. Pogardy względem obcych nauczyli się od Żydów, jak gdyby recytowali lekcję z Talmudu; zrównali się też z Żydami w maksymalnej nienawiści. Podobni są Żydom w tym, że pycha bez miary stanowi najbardziej znamienny rys jednych i drugich. Człowiekiem naprawdę, człowiekiem zupełnym jest dla Żyda tylko Żyd, dla Niemca tylko Niemiec. Prosta konsekwencja wybraństwa! Jak żydzi wywodzili niegdyś wszelką naukę z Tory, Aristotelesa z Mojżesza itp., tak samo na podobieństwo Izraela dopatrują się swojej rasy we wszystkim a wszystkim, co tylko działo się w historii powszechnej najlepszego; w szczególności zaś wszyscy więksi artyści i uczeni byli pochodzenia niemieckiego, nie tylko Kopernik, lecz Leonardo, Buonarotti, Corneille itd., itd. (por. rozdział „Zaborcza nauka” w II tomie „Cywilizacji bizantyńskiej”). Jak najkompletniej przyswoili sobie Niemcy werset biblijny z obietnicą Jehowy, który Izraelowi da „miasta wielkie i dobre, którycheś nie budował; przy tym domy pełne dobra wszelkiego, których nie naprzątałeś i studnie wykopane, których nie kopałeś; winnice i oliwice, których nie sadziłeś — a będziesz jadł i najesz się.” Zupełnie tak samo ma się sprawa z Niemcami. Chuć cudzej własności stała się zasadniczą cechą ich charakteru i osią ich historii. Pracują, aby mleć za co prowadzić wojnę zaborczą i najazd rabunkowy, ażeby potem żyć cudzym kosztem, fruges consumere nati. Patrząc na rozwój tego talentu, wypada nam dodać Jedną tylko uwagę: co powiedziano Izraelowi: „Będziesz jadł i najesz się”, tyczą się Niemców tylko w pierwszej połowie zdania, lecz nie w drugiej, albowiem Niemiec nigdy nie jest nasycony; jest to wręcz niemożliwe, żeby on ,,najadł się”. Cała „planeta” należy się Niemcom; oto dogmat ich światopoglądu. Są jej panami z urodzenia, z „rasy” — i stąd urojone wywody rasowości. Dogmat o panowaniu nad całą kulą ziemską wyłonił z siebie nieuchronnie dogmat drugi: o niezwyciężalności. Wódz w żydowskiej Palestynie zwalnia żołnierzy swych całymi hufcami, bo liczba była obojętna; wszak walczy za nich Pan. Niemiec zbiera siły wojskowej jak najwięcej, postanawia być jak najpotężniejszym, ale zebrawszy tę potęgę jest dogmatycznie pewny zwycięstwa, choćby przeciwnik rozporządzał siłami jeszcze większymi. Zwycięży po prostu dlatego, że jest Niemcem, bo jemu zwycięstwo wrodzone.”

 11. AniaK said

  Po przeczytaniu tego wywiadu poczułam dużą sympatię do pana prof.Normana Finkelsteina. Nie chodzi oczywiście o nieuzurpowanie sobie prawa do odszkodowania, ale za mądre i ludzkie podejście do tematu. I zwrócenie uwagi na problem, który prowadzi do podziału wśród Żydów. Nie ma nic gorszego jak rozdrapywanie ran z myślą o korzyściach materialnych. Każdej tragedii powinna towarzyszyć refleksja i należny szacunek. W tym przypadku pewna grupa Żydów, zadają cios Żydom, i należny szacunek dla ofiar holokaustu schodzi na plan drugi.

  A polski antysemityzm trochę mnie drażni. Już w przedszkolu zwróciłam uwagę na ten problem. Nie wrzucajmy wszystkich Żydów do jednego wora. W ten sposób niszczymy pamięć o naszych przodkach, którzy w okresie okupacji narażali własne życie udzielając Żydom schronienia.

 12. AniaK said

  Po przetłumaczeniu na polski 🙂

  W tym przypadku pewna grupa Żydów, zadaje cios Żydom…………

 13. Piotrx said

  Re 11: „A polski antysemityzm trochę mnie drażni. ”

  A mnie drażni powielanie słów-wytrychów – a co to jest i na czym polega ów „polski antysemityzm” bo nie rozumiem.

 14. AniaK said

  Re 14: Piotrx
  Polski antysemityzm polega głównie na wytykaniu na każdym kroku, komu się da, żydowskiego pochodzenia. I wciskanie każdego Żyda do mafii żydowskiej. Nie jestem miłośniczką ani włoskiej, ani żydowskiej …….ani polskiej mafii. Ich bronić nie zamierzam.

 15. Marucha said

  Re 11, 15:
  Niech nam Pani AniaK wytłumaczy zatem, dlaczego zjawisko tzw. antysemityzmu istnieje praktycznie wszędzie tam, gdzie pojawili się Żydzi – i tak jest od czasów starożytnych? Skąd się wzięły niezliczone wypędzenia Żydów w Europie? Wszyscy się zmówili przeciwko nim? Spisek ciągnący się przez tysiąclecia ponad granicami krajów i cywilizacji?

  Jeśli zaś chodzi o formę polskiego „antysemityzmu”, który „polega głównie na wytykaniu na każdym kroku, komu się da, żydowskiego pochodzenia. I wciskanie każdego Żyda do mafii żydowskiej” – to czy Pani AniaK przypadkiem nie zna z historii gorszych przypadków?

  I jeszcze pytanie dodatkowe: jak to jest, że Polacy-antysemici wybierają sobie do władz osoby pochodzenia żydowskiego w liczbie nijak nie mającej związku z liczebnością Żydów w Polsce? Jak to jest, że opanowali oni wielkie tytuły prasowe, stacje TV, sądownictwo itd?

 16. 25godzina said

 17. WW said

  Ad # 16.
  Trudno spodziewać się wytłumaczenia czegos przez osobe która sama tego nie rozumie a z sytuacją którą przedstawił Finkelstein i istnieniu „korporacji” Holokaust dopiero teraz zetknęła się.

 18. AniaK said

  Re 16:
  „Wszyscy się zmówili przeciwko nim?”

  Możliwe. Jak wszyscy są przeciwko jednemu, to mnie to zawsze mocno zastanawia. Żyd zna się na interesach jak mało kto. Dodać do tego uprzedzenia, i można znienawidzić każdego 🙂 Skoro wszyscy Żydzi są tacy źli, to dlaczego Polacy ratowali im życie? Chyba większy problem tkwi w żydowskich fanatykach i żydowskich mafiach.

  A polska elita polityczna….hmmm…..bez Żyda cienka. Ktoś musi dbać o ich interesy 🙂

 19. Niekoszer said

  AniaK,
  K to chyba znak koszerności, czy też mamy do czynienia ze „sławną” Anetą K? 🙂

 20. AniaK said

  Re20:

  Ania Kowalska do usług 😉 Kowalscy to ponoć Polacy. Nie wiem czy ja koszerna czy niekoszerna. Możliwe że jakaś mieszanka 🙂

 21. Kasia said

  re 19
  „żyd zna się na interesach jak mało kto”….słowo interes powinna najuszanowniejsza pani zamienić na „przekręt” i dalej już ok. A ratowali im zycie bo tak im religia i sumienie nakazuje w przeciwienstwie do zydostwa !!!

 22. wet3 said

  @ AniaK
  Prosze z tym antysemityzmem kitu nam nie wciskac! Polecam lodowaty prysznic. Moze wtedy wielmoznej pod deklem sie rozjasni.

 23. Marucha said

  Re 19:
  Fantastyczne w swej prostocie pytanie Pani Ani:
  Skoro wszyscy Żydzi są tacy źli, to dlaczego Polacy ratowali im życie?

  Zaskoczę Panią: Polacy ratowali Żydów, gdyż byli chrześcijanami-katolikami. A nie dlatego, że ich kochali. Tym większa w tym Polaków zasługa.

  A co do tego, że „wszyscy się zmówili przeciwko Żydom” (bez względu na narodowość, wyznanie, przynależność cywilizacyjną, religię itd) – to tu chyba nie wypada, przez grzeczność wobec Pani Ani, niczego komentować.

 24. Rysio said

  re 3. „…absolutnie nic im sie nie nalezy, totalna bzdura, jakie fucking $100-150mln !? Finkel czy jak mu tam, to zwykly osliniony naciagacz-oszust..jeszcze jeden dobry zydziak…”

  Mnie już od dawna zapalają się ostrzegawcze, czerwone lampki w mózgownicy gdy chodzi o wypowiedzi żyda Finkelstaina. Baaaaaaardzo dobry z niego cwaniak.

  Zresztą przyjrzyjcie się jak żydowica Maranka w nr. 4 broni swojego parchatego pobratymca.

  PS. Oczywiście na przestrzeni wieków było kilku kryształowo uczciwych żydów np. apostołowie i Ludvig von Mises.

 25. Rysio said

  re 11. „….A polski antysemityzm trochę mnie drażni. ….”

  AniaK – bardzo jestem ciekaw czy żydowski antypolonizm też cię drażni?

 26. AniaK said

  Re 20:
  Interes, przekręt – jedno licho. Bardzo chętnie poznam przekręty Żydów 🙂

  Re 24:
  „Zaskoczę Panią: Polacy ratowali Żydów, gdyż byli chrześcijanami-katolikami. Tym większa w tym Polaków zasługa.”

  Panie Marucha, mnie mało co jest w stanie zaskoczyć. Mam nadzieję, że Polacy nadal są chrześcijanami-katolikami. Zasług na swoim koncie mam niewiele, więc postanowiłam w tym kraju ocalić Żydów od zagłady. Z niektórymi Polakami trudno jest mi się dogadać. Żydów, poza jedną osobą w przedszkolu, nie miałam okazji poznać, więc psów nie mogę na nich wieszać. Jak poznam osobiście to może zmienię zdanie.

  Dziękuję za powściągliwość w komentowaniu niektórych moim komentarzy 🙂

 27. AniaK said

  Re 26:

  Bardziej mnie drażni polski antypolonizm.

 28. Jack Ravenno said

  ja za Rysiem pociągnę:

  a jak tam sprawy z antychrześcijańskim talmudyzmem rabinicznym?

 29. Jack Ravenno said

  do 28:

  szanowna Pani – to nie jest polski antypolonizm

 30. Wandaluzja said

  W 1968 r. dowiedziliśmy sie, że Żydzi zarobili na Holokauście prawie 6 bulionów $ tylko w krajach kapitalistycznych a suma ta była podana do jednego miliarda, zaś przy WTC dr Tatiana Koragina z moskiewskiego instytutu studiów makroekonomicznych określiła kapital stalinowsko-holokaustyczny na ok. 300 bilionów $ suponując, że to właśnie ten kapitał dokonał ataku na WTC. Przemysł holokaustyczny polega na tym, że Niemcy płaca Żydom za Holokaust a Żydzi odpłacają koncesjami amerykańskimi.
  Turcy wykrwawili się na Ukrainie, bo ladna Ukrainka kosztowała kiladziesiąt tysięcy dukatów czyli więcej od wojownika tureckiego, a po rewolucju mieli najładniejsze gojki za darmo, toteż Stalin i Hitler mogli wysłać do USA 10 czy 12 milionów ogierków żydowskich do atakowania Amerykanek.

 31. Rysio said

  re 15. Pani AniaK powinna zadać sobie pytanie dlaczego taka ogromna ilość żydów tak starannie i dokładnie ukrywa swoje żydowskie pochodzienie?

  Co mają do ukrycia? Jakie grzeszki na sumieniu? Kim byli ich rodzice, ich dziadkowie?

  Jak powszechnie wiadomo jabłko zawsze pada niedaleko od jabłoni.

  I tak uczciwy człowiek wychowa uczciwie swoje dzieci, chrześcijanin wychowa po chrześcijańsku – a bandyta żydokomunistyczny wychowa swój bandycki pomiot na bandytów.

 32. Rysio said

  re 28. A czy żydowski anytsemityzm też cię drażni?

 33. Piotrx said

  Re 15: Polski antysemityzm polega głównie na wytykaniu na każdym kroku, komu się da, żydowskiego pochodzenia. I wciskanie każdego Żyda do mafii żydowskiej. Nie jestem miłośniczką ani włoskiej, ani żydowskiej …….ani polskiej mafii. Ich bronić nie zamierzam.

  1. Zgodnie z zasadą, że nic nie dzieje się bez przyczyny , należy najpierw wskazać te przyczyny a nie tylko mówić tylko o skutkach.

  2. Nie istnieje „antysemityzm” w scisłym tego słowa znaczeniu a to z takiej prostej przyczyny: jesliby nawet wszyscy żydzi byli Semitami (a nie są !!!) , to i tak stanowiliby zaledwie około 10% wszystkich ludów semickich. Więc o jakim „antysemtyzmie” tutaj mowa? Problem nie lezy w jakiejś „rasie semickiej” ale w judaizmie rabinicznym , który wciela w życie zasady Talmudu, przypominające w wielu miejscach wspomniany kodeks mafijny.

  W roku 1879 hamburski anarchista Wilhelm Marr założył Ligę Antysemicką, wprowadzając do słownika politycznego termin „antysemityzm” . Choć brzmi to paradoksalnie, to miał on żydowskiego ojca Heinricha Marra, który był znanym artystą w Hamburgu. Jednak termin „antysemityzm” mial inne znaczenie w warunkach drugiej połowy XIX wieku (zgodnie z teorią o tzw. „rasach niższych”) wymierzony był przeciw wszystkim Semitom : tj. Arabom, Żydom, Aramejczykom, Chaldejczykom, Asyryjczykom, Etiopczykom itp. A teraz termin ten został zawłaszczony przez srodowiska zydowskie dla odwrocenia uwagi od przyczyn własnego antygozimu.

  Jak słusznie pisał kiedyś ks. Józef Kruszyński, profesor i rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w latach 1925-1933, biblista, jeden z największych znawców problematyki żydowskiej w międzywojennej Polsce:

  „Nazwa ta [antysemityzm] jest niewłaściwą i zupełnie fałszywie ma oznaczać ruch, dla określenia którego została zastosowana. Żydzi należą do rasy semickiej, ale do tej samej rasy należą Arabowie, Syryjczycy, Abisyńczycy i wiele innych pomniejszych plemion. Otóż ruch antysemicki bynajmniej nie dotyczy wymienionych narodów, lecz wyłącznie żydów i to tych, którzy przebywają w rozproszeniu w krajach chrześcijańskich. Przeciwżydowski ruch nie wypływa z pobudek rasowych, ale wspiera się na całkiem innym gruncie. Rasa semicka jako rasa nie posiada w sobie nic niebezpiecznego względem chrześcijańskich narodów w Europie czy Ameryce. Nie możemy więc mówić o niebezpieczeństwie semickim tak, jak się mówi u nas, a zwłaszcza w Ameryce, o niebezpieczeństwie żółtym. Nazwa „antysemityzm” jest ulubionym określeniem w mowie żydów i oni to głównie przyczynili się do jej spopularyzowania. Autorowie żydowscy używają celowo wyrażenia „antysemityzm”, aby odwrócić uwagę od istotnych przyczyn owego „antysemityzmu”. Podłożem antyżydowskich wystąpień jest tak zwany „judaizm”, który wciela w życie zasady Talmudu. Byłoby słuszniej nazywać ruch, o którym mowa, antyjudaizmem. Wyraz ten brzmi bardzo niemile dla ucha żydowskiego, jako wymierzony wprost przeciwko żydom, związanym w jedną organizację, nazywaną judaizmem. Określenie natomiast „antysemityzm” posiada daleko szersze znaczenie, jako odnoszący się do rasy semickiej i nie dotyczy wprost żydostwa, jako społeczności odrębnej, posiadającej własne prawa, ustawy i zwyczaje częstokroć wrogie prawom i ustawom tych narodów, obok których żydzi mieszkają.”

  Podsumowaując – nie ma antysemityzmu, lecz co najwyżej jest antyjudaizm. Źródłem antyjudaizmu jest talmudyczny antygoizm. Gdyby go nie było, nie byłby znany antyjudaizm.

  Jak stwierdził Louis Golding – „Utajony rasizm praktykowany przez Żydów w stosunku do obcoplemiennych, wśród których przyszło im żyć, prędzej czy później powoduje otwartą i oczywistą reakcję dotkniętych tym „gojów”. Reakcja takowa natychmiast zostaje skarcona jako ? ANTYSEMITYZM ! ”

  A wracając do tego „wytykania” – a cóż złego w ujawnianiu pochodzenia osób na „swieczniku”? Mamy prawo wiedzieć kto jest kim. Nie znam drugiej nacji która mieszkając w roznych krajach w sposób programowy i zorganizowany ukrywała by swoje pochodzenie. W jakim celu? Aby miec z tegos jakąś korzyść.
  Pewnie, ze i wsród żydów zdarzają się bardzo pożadni ludzie ale nauczeni smutnymi doświadczeniami mamy prawo wiedzieć o pochodzeniu narodowym każdej osoby pełniącej funkcje państwowe. A jak ktoś chce go ujawniać to niech nie kandyduje – przymusu nie ma. Oczywiscie to tylko teoria bo praktyka u nas jest inna – w końcu dla kogo jest np. ta ustawa o „ochronie danych osobowych” ? Polacy nie wstydzą sie swego pochodzenia narodowego moze poza jakimiś skrajnymi przypadkami.

  Żydowskie dzieje i religia – Izrael Szahak
  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_30.html

  Polecam tez pare innych pozycji:

  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_135.html

  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_6.html

  http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_62.html

  http://www.naszawitryna.pl/index_ksiazki_21.html

 34. Kar said

  Panie Marucha, mnie mało co jest w stanie zaskoczyć….

  …chyba tylko daniel moze zrobic robote, bo nie ma inszej riposty dla tak egzaltowanej panienki?

 35. Marucha said

  Re 27:
  Pani Aniu, a na jakiej planecie się Pani wychowała? Nigdy Pani nie słyszała o ogromnym przekręcie pt. „Biznes Holocaustu”? A o Goldman-Sachs? A – z niższej półki – o Balcerowiczu. Lewandowskim, Kaczmarku etc? A „odszkodowania” Polski dla Żydów?

  Pisze Pani, że nie zna Pani Żydów. Proszę zatem otworzyć TV, pójść na jakiś polski film, kupić Gazetę Wyborczą. Pełno tam chazarskich buziek.

 36. Rysio said

  re 34/36. Panowie – od bardzo długiego czasu siedzicie bardzo głeboko w temacie.

  Ktoś z zewnątrz, kto z nim nie miał styczności, rzeczywiście może być niezorientowany co się dookoła niego dzieje.

 37. Marucha said

  Re 37:
  Każdy ma z unymi styczność. Choćby przez media.

 38. Niedaleko said

  Ad. 7 – Ten tak zwany profesor to ewidentnie ekwiwalent Zhirynowskigo w wersji historyka. Bawi się „kategoriami” które niby maja pokazać że USA zajmuje się tymi sprawami na „serio”. Co ciekawe, nie ma USA na jego listach !!!

  http://www.hawaii.edu/powerkills/20TH.HTM

  Obłuda i dobrze rozwinięta strategia by mieć „amunicje” kiedy roszczenia będą dyskutowane

 39. AniaK said

  Re 36:
  „Pani Aniu, a na jakiej planecie się Pani wychowała?”

  Ziemia? :))) O wszystkim trochę słyszałam, ale się zbytnio nie interesowałam. Teraz nadrobię zaległości 🙂 Chodziło mi o to, że osobiście nie znam żadnego Żyda. Medialnych trochę znam, ale prawdę mówiąc pochodzenie nie ma dla mnie większego znaczenia. Poza tym, nie wiem ile w tym prawdy. Ważniejsze dla mnie są czyny. Na pewno swojego pochodzenia nie powinno się ukrywać, ale przypisywanie całego zła Żydom uważam za lekką przesadę. A coś takiego ma w Polsce miejsce. Ja nie bronię ludzi którzy moim zdaniem na to nie zasłużyli. Zdarza mi się czasami pomylić. Chciałam zwrócić uwagę, że zdrajców wśród Polaków też nie brakuje. Gdyby ich nie było, to i Żyd nie miałby pola do popisu.

  Re 33:
  Też mnie drażni 🙂

 40. Sław. said

  Ad.27. Po zapoznaniu się z opiniami nr. 29,30,31,32,34,36 i http://www.upadeknarodu.cba.pl/cytaty.html. zrozumie pani „kowalska”, że żydostwo samo się zgładzi.

 41. Marucha said

  Re 40:
  To dobrze, pani Aniu, że zdaje sobie Pani sprawę z braków w wiedzy i że ma chęć Pani owe braki nadrobić.
  Jeśli podejdzie Pani do tego na serio, to za pół roku zostanie Pani „antysemitką”, czyli osobą mającą trzeźwe i obiektywne, zamiast naiwne, spojrzenie na Żydów.
  Może Pani zacząć choćby od wertowania archiwów gajówki (po prawej stronie jest rubryka „Archiwum artykułów” oraz wyszukiwarka artykułów).

 42. Infonurt2 ( na domenie http://www.infonurt3.com) :pewnie już wiecie że nie jestem wielkim entuzjastom azjatyckiego plemienia  udającego Żydów ale w tym wypadku nadałbym Normanowi Finkelsteinowi , autorowi książki “Przemysł Holocaustu” – honorowe obywatelstwo Polski a ponadto sfinansował jego wykłady w całej Polsce ….co kilka lat!!- gdybym by Prezydentem czy Premierem tego nieszczęśliwgo kraju..Nikt tak nie broni Polski jak on!

 43. Rysio said

  re 42. „….Jeśli podejdzie Pani do tego na serio, to za pół roku zostanie Pani “antysemitką”, czyli osobą mającą trzeźwe i obiektywne, zamiast naiwne, spojrzenie na Żydów….”

  Panie Gajowy a czy ja też jestem antysemitą?
  Było nie było, nadal bardzo lubię i poważam żyda Ludwika von Misesa.

  PS. Czy to będzie okoliczność łagodząca?

  😉

 44. wet3 said

  @ 43
  Prawda, ze napisal on „Szwindel holokaustu” – i chwala oraz dzieki mu za to. Jest w stosunku do Polakow obiektywny i stara sie byc pomocny. Chyba tydzien temu mielismy tu dyskusje na temat Finkelsteina. Ktos (chyba „skocz-scotch”?) podal link. Przeczytalem. Okazuje sie, ze N.F. nie jest az taki dobry. Zaprzecza on istnieniu wplywow izraelskiego lobby na polityke USA. – A to stawia go automatycznie w bardzo nieprzyjemnym swietle!

 45. Antykoszer said

  Kilka ciekawych artykułów – warto skopiować nim znikną:

  http://www.freedomportal.net/forum/index.php?topic=23332.msg218897#msg218897

  http://www.freedomportal.net/forum/index.php?topic=23328.msg218898#msg218898

  http://www.freedomportal.net/forum/index.php?topic=23330.msg218868#msg218868

  http://ppjg.me/2012/04/01/mark-dankof-on-the-zionist-media-plot-and-the-treyvon-martin-tragedy/

  Finkelsztajna okadli jego „starsi i mądrzejsi bracia” – nic nowego.
  Wydając „Przemysł holokastu”, „Ponad beszczelnością” i inne książki odpłacił się im pięknym za nadobne i zrobił wielką kasę. Oko za oko to ich zasada.
  Ex-prezio przemysłu holo, niejaki Singer, po kradzieży z kasy tegoż przedsiebiorstwa wyleciał na pysk wywalony przez szefa, Bronfmana (to rodzina tych co podczas prohibicji szmuglując wódę do usa zrobiła majątek, a obecnie są filantropami – tak jak g. soros. Oni wierzą że w ten sposób odkupiją grzechy – na serio.) i może nawet siedzi.
  Jego rady jak bronić Polskę przed kampanią zniesławienia byłyby dobre i wykonalne gdyby krajem nie rządziła banda żydokomuchów za przyzwoleniem samego polactfa którego jakieś kampanie czy odszkodowania nie interesują.

  AniaK – „Możliwe że jakaś mieszanka”
  Z pewnością wybuchowa. A może tylko cebula z czosnkiem? 🙂
  Skoro znała Pani tylko jednego żyda i to w żłobku, ma Pani okazję się czegoś o nich dowiedzieć czytając wiele blogów takich jak ten.
  Na naukę nigdy nie za późno.

 46. Anty said

  # 45
  Dodatkowo na koniec prelekcji na universtyecie, podczas odpowiedzi na pytania z sali, jeden ze studentow zapytal go wprost czy jest sjonista.
  Norman dlugo mowil i……nie nic nie powiedzial.

 47. Sław. said

  Ad.27. Dla pani Ani o „dobrodziejach i koczownikach żydowskich”, http://www.youtube.com/user/Polonocentryzm. Artykuł do starszych.wmv. Żyd to może być „dobry”, ale inaczej.

 48. Anty said

  Biedny Maran ma problem z ustaleniem własnego seksu tak jak i jego/jej syjamski rodak Bojkot.
  Maran wystepuje na innych blogach jako „ona”, a Bojkot pisze czesto o sobie „ono”, czyli rodzaj nijaki.
  Tak samo, „ono,” określał siebie niejaki Artur Łoboda (chyba Labuda) z portalu zaprasza.net, też żyd.
  Proszę Maran i Bojkot o zarejstrowanie się z niedwuznacznym zdjeciem. Po oględzinach obiecuję szybką pomoc : -)

 49. Sław. said

  Ad.43.Swojego czasu zaproszono koczowników chazarskich i dlatego nasz kraj stał się nieszczęsny. Mało tego koczownicy tak się rozbrykali, że „stworzyli” judeopolonie III. Należy pilnie pogonić pasożydów, a nie zapraszać.

 50. 166 bojkot TVN said

  48Anty
  Anty pisze bzdury sobie a muzom, bo widać nie ma pożyteczniejszego zajęcia.
  166 jak niejednokrotnie pisało jest bardzo płciowe, ma płci ile trzeba w rozkosznej obfitości. Tylko nie używa tej płci w dyskusjach gajówkowych.
  Jak widzę niejednemu Anty trudno pojąć tę wyższą subtelność.

 51. 166 bojkot TVN said

  Na Litwie Żydzi opanowali władzę:
  http://www.bibula.com/?p=54650

 52. Joe said

  Jeszcze nigdy nie mialem „szczescia”rozmawiac z Zydem mowiacym po Polsku…zeby powiedzial wprost….jestem Zydem.
  Kazdy z nich krecil,kombinowal….nazywal siebie Polakiem wyznania mojzeszowego….ale nie Zydem.
  To dopiero jest antysemityzm!!!…Negowanie swojego pochodzenia.A wielu z nich mowia ze Zydow w Polsce nie ma.!!!
  Badz tu czlowieku madry i zrozum ta cala paranoje.

 53. wet3 said

  @ 51
  Przeciez oni od 1992r. zawsze Litwa rzadzili, poczawszy od Landsbergisa.

 54. Maciej said

  Dla pani Anii Kowalskiej:

  My Polacy, dziękujemy za życzenia od pełniącego funkcję premiera rządu polskiego i rządzenia, dla wszystkich tylko nie dla Polaków:

  To powinno stać się hitem internetu dla młodych dobrze wykształconych z dużych ośrodków miejskich …

 55. Anty said

  # 50
  „166 jak niejednokrotnie pisało jest bardzo płciowe……..” – niewątpliwie na wszystkie strony.

  „Ja miałbym także cyferblat w kafełki lila-roze
  i gdyby chcieć ja mógłbym mieć i w domu trzymać kozę”

 56. Rysio said

  re 48. Maranka i Bojkotka – obie żydówki – maskowały się na wszystkie sposoby tak długo, że im się w końcu wszystko w ich durnych parchatych łbach pokiełbasiło.

  Nie tylko nie wiedzą czy są rodzaju żeńskiego, czy męskiego czy nijakiego, czy obojniakowego – ale nawet i tego czy są żydowskiej czy może jakiejś innej maści.

  Obie są najprawdopodobniej transseksualistkami i były operowane już tyle razy w te i nazad, że dostają oczopląsu jak ten murzyn który za każdym razem gdy przechodzi przez czarną asfaltową jezdnię po białych pasach to sobie podśpiewuje pod nosem piosenkę grupy Bajm „….Pojawiam się i znikam… i znikam… i znikam….”

  Buuuuuuhahahahahaaaaaaa!!!

  PS. Jedno jest pewne – obie łżą wprost koncertowo w każdym swoim wpisie – jak na prawdziwe córy syjonu przystało.

 57. Marcin said

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/03/a62.jpg – historia pewnej kamienicy

  WON a nie odszkodowania!

 58. WW said

  Kilka zdań w rodzaju uzupełnienia. Nie ma rasy żydowskiej. Jest typ semicki w którym Żydzi, faktyczni Żydzi są zdecydowana mniejszością. Do tego doszli rozmnożeni Chzarowie którzy nie byli nawet typem semickim plus Aszkanaziści jako mieszańcy Żydów ze wszystkimi Europejczykami szczególnie centralnymi i wschodnimi Europejczykami i prawie wszystkimi innymi rasami.
  Palestyńczycy jak i daleko większy teren niż Palestyna mieszczą się całkowicie w typie semickim.
  Nazwa Semita w odniesieniu do Żyda jest absurdem jak i antysemityzm czy filosemityzm w odniesieniu do Żydów. W tej chwil Żydzi poprzez miesznki z innymi rasami i typami antropologicznymi zatracili cechy somatyczne i morfologiczne odróżniające ich od innych typów antropologicznych.
  Karanie za antysemityzm przy istnieniu innych –izmów nie podlegających zakazowi krytyki jest także bezsensownością i absurdem kwalifikującym do nazwanie tego terroryzmem.
  Cechą dominującą u Żydów jest to co możnaby nazwać „Żydzizmem”. Nie wolno jednak pod surową kara tego co nazywa się nieoficjalnie przedsiębiorstwem lub korporacją „Sprawiedliwość”.
  Żydzizm ma cechy przedsiębiorstwa, kartelu, korporacji czy jakkolwiek to nazwać od tego co nazwano Bolszewizmem, Nazizmem i innymi –izmami do mniejszych podkorporacji a jest ich wiele np Lubawicze. Mają swoje prawa, zasady, specjalności tak jak wszystkie różne korporacje. Finkelstein trafnie nazwał to i słusznie całym przemysłem holokaustowym. To była i jest dalej okazja w czasie czyli po II Rewolucji Światowej na rozwinięcie tego biznesu łącznie z założeniem centrum biznesu w postaci państwa Izrael bez Żydów.
  Ten system federacji prywatnych korporacji już częściowo istnieje a zostanie całkowicie wprowadzony w miejsce tego co jeszcze nazywa się niezależnymi państwami w Europie łącznie z tym co nazywa się teraz US.
  Czas mija obecnie szybciej niż to co uważano za normalne. Pobiegnie o wiele szybciej od końca maja.

 59. UWAGA!
  Ściągają posiłki, dzielą się metodami.
  Nowy chwyt.
  Chwyt na naiwność w wydaniu Pani Ani K.

 60. 166 bojkot TVN said

  56/Rysio
  Rysio też doznał wytrysku inteligencji, jak Inkwizytorka. Że też wy rebe nie macie co robić tylko wyprowadzacie tu swoje kapłony, żeby sprawdzać poziom naszej naiwności. Apage satanas

 61. Inny rodzaj chwytu.

  W razie braku argumentów merytorycznych przypisać przeciwnikowi cechę powszechnie nielubianą w danym środowisku. – Patrz działania „166 Bojkot TVN”

 62. 166 bojkot TVN said

  61/JB
  Sądzę, że w środowisku Rysiów wytrysk inteligencji jest cechą powszechnie lubianą raczej …..
  Pan chyba też lubi tryskać inteligencją? Nieprawdaż?

 63. wet3 said

  @ JB (59)
  O ile sobie przypominam, to Ania K grasowala tu juz wczesniej – miedzy 15 a 21 marca.

 64. Gdy chce się ugrać gruby geszeft należy zrobić wielką medialną zadymę.

  Rzecz o Kaczyńskich, Marku Jurku i nie tylko – Zadymy sejmowe a sprawa odszkodowań dla Żydów
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/09/rzecz-o-kaczynskich-marku-jurku-i-nie-tylko-zadymy-sejmowe-a-sprawa-odszkodowan-dla-zydow/

  Bardzo wielu pamięta czerwcową zadymę 1992 r., ale mało kto wie, że pod osłoną tej zadymy opchnięto Polakom Polskę. I o to wówczas właśnie szło.

  Nocna zmiana – czy nocna zdrada?
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/07/nocna-zmiana-%e2%80%93-czy-nocna-zdrada/

  Tak się robi w głowach Polakom kapuchę i argumenty pod przyszłe „wybory”.

 65. Re. 63
  Pan Gajowy to widzi i dlatego odesłał Panią Anię K. na nauki, a raczej po nowe instrukcje, bo ten chwyt w gajówce nie przejdzie.

 66. Rysio said

  re 62. Bojkotka na ciebie i na Marankę to szkoda nasienia.

 67. 166 bojkot TVN said

  66/Rysio
  Nasienia!? Mówisz o tych swoich plewach, których próbki mamy tu na co dzień?
  Buaha ha! Bo spadnę ze stołka! Eysio! daj spokój, Toż ty juz wyrosłeś z wieku nasiennego, teraz tylko po próżnicy …..

 68. Sław. said

  Pytam się Pana Gospodarza, jak długo można trzymać na polskim forum toważydostwo typu bełkotka, maranka itp. ?

 69. Kapsel said

  Nie na temat ale warto:

  Tragedia w USA. Strzelanina w szkole

  Zabici i ranni.

  Kilka osób nie żyje, a kilka zostało rannych zostało rannych w wyniku strzelaniny w szkole chrześcijańskiej w Oakland. Wiadomo, że zamachowiec otworzył ogień w klasie OIKOS University. Świadkowie mówią o szaleńcu i „gradzie kul”.

  Na miejsce przyjechało pięć ambulansów. Co najmniej sześć osob nie żyje, trzy są ranne – donosi „Los Angeles Times”.

  Według policji zamochowcowi udało się uciec. Trwa pościg.

  Zdaniem świadków strzelał mężczyzna o „azjatykich rysach twarzy”, w wieku około 40 lat – donosi telewizja KTVU.

  Szkoła została ewakuowana. Wiadomo, że uczy się w niej wielu Koreańczyków.

  http://www.sfora.pl/Tragedia-w-USA-Strzelanina-w-szkole-a42100

  czyżby powtórka wydarzeń z Francji ?

 70. Inkwizytor said

  Re: 68

  Cóż robić, każde polskie forum ma swojego żyda ( my tu mamy dwie żydowice ) Ważne, ze te parchate dziewoje zostały szybko zdemaskowane pomimo nachalnie okazywanego „katolicyzmu” ( Maranka ) i „patriotyzmu” ( Bełkotka ) Zauważył pan, ze ta handlowa nacja nie da się nikomu w niczym wyprzedzić ? Jak trzeba to moga być gorliwymi katolikami i patriotami ale w końcu się odkrywają. Bełkotka ujawnił się przez powszechne kłamstwo, stręczenie koszer PiSu, podJUDZanie przeciwko chrześcijańskiej Rosji i negowanie potrzeby modlitwy za swych chazarskich współplemieńców. Oni nienawidzą Chrystusa.

 71. Wandaluzja said

  Jeden z wywiadu wojskowego tłumawczył mi, że chrześcijaństwo antsemickie wprowadził Konstantyn Wlk, żeby wykluczyć kastrowanie przez CHRZEŚCIJAN Rzymian. Polegało to na zdefraudowaniu kapitałów chrześcijańskich w bankach żydowskich, przez co chrześcijanie przestali być zelotami-nożownikami.
  Jan Paweł II zdejmując ekskomunikę z masonów i nazywając antysemityzm Grzechem zniszczył trójdem władzy: Kościół (wywiad) – Masonerię (kościół korupcji) – Żydzi (kapitał kryminalny), czego gwarancją była podległość gminy żydowskiej i rabina biskupowi. Teraz Kościół został pożarty przez masonów i Żydów a masoneria to świecka struktura rabinacka. Rabin zaś nie jest Żydem tylko jezuitą każącym Żydowi bić łbem w mur rzymskiej Capitoliny.
  We Francji Chwebna Rewolucja Masońska przeciw Joannie d’Arc była możliwa dzięki otruciu Francji pruskimi fekaliami, co kosztowało Francję 60 miliardów fr.

 72. Kar said

  re:WW

  Finkelstein trafnie nazwał to i słusznie całym przemysłem holokaustowym…

  On tylko przyznal to co jest juz od dawno wszystkim wiadome. Co on takiego rewelacyjnego odkryl? Proch, kolo..To jest szczwany lis i zagania polskiego podatnika w ciemny zaulek impasu..przygotowuje dobry grunt dobra atmosfere, zeby dalej skundlic upodlic polskie spoleczenstwo, zeby ze schylna glowa pokornie palcic im-gudlajom nastepne myto..Nie dajmy sie zwariowac Finkelom-dobroczyncom i pokazmy im serdeczny palec (fuck off !)

 73. Marucha said

  Re 69:
  To jest cena, jaką płacimy za wolność słowa, której gajowy stara się przestrzegać, choć nieraz go diabli biorą. Oczywiście istnieją też owej wolności granice nieprzekraczalne: ataki na katolicyzm, na Kościół, na Polskę… wpisy grożące adminowi odsiadką (albo, co gorzej, grzywną)… wulgaryzmy ponad miarę… a czasami zamulająca forum paplanina.

  Re 73:
  Finkelstein niczego specjalnego nie odkrył, acz dobrze to udokumentował. Ważne, że pochodziło to od Żyda.

 74. Sław. said

  Ad.74. Dziękuję i Pozdrawiam.

 75. 166 bojkot TVN said

  71/Inkwizytorka
  Może coś konkretnego. Bo te głupoty na temat 166 to szkalowanie godne Urbana i Goebelsa.

  Nie mam pojęcia w jakim celu Inkwizytorka do pary z Rysią usiłują mi przypisać żydostwo.
  Stosują przy tym jakieś schizofreniczne wartościowanie: Misses Żyd -geniusz, odkrywca bez zarzutu wg Rysia, po czym zaraz rzuca jakimiś zydówami.

  Inkwizytorko! Rysio! leczcie się, bo padło wam mózg.

  Ciekawi mnie tylko jakie służby was tu nasłały, że nic nowego nie wnosicie do zasobów gajówki oprócz żenujących, wychodkowych ataków, na oślep, bez żadnych argumentów, Oprócz wyzwisk niczego innego w waszych wpisach nie ma.

 76. Inkwizytor said

  Sław @ 69 też cię „szkaluje” bidulko ? 🙂 Prawdziwy gewałt się dzieje. Aj, waj prawie antysemitismus

 77. Sław. said

  Ad.76. Nie zażydzaj.

 78. 166 bojkot TVN said

  77/
  Tyż głupi bez żadnych dowodów i argumentów, rozumie co pisze Rysia i Inkwizytorka – leming jednym słowem, konsument strawionej papki

 79. wet3 said

  @ Kar (73)
  Finkelstein nazywa to „Przemyslem holokaustu”.
  W moim odczuciu poprawna nazwa to „Szwindel (lub szwindle) holokaustu”.

 80. WW said

  W komentarzach padło pytanie:
  „Ciekawi mnie tylko jakie służby was tu nasłały, że nic nowego nie wnosicie do zasobów gajówki oprócz żenujących, wychodkowych ataków, na oślep, bez żadnych argumentów, Oprócz wyzwisk niczego innego w waszych wpisach nie ma.”
  Otóż ogólnie to Hasbara. Początkowo byli to woluntariusze, teraz to zorganizowana akcja, także już kierowana przez rząd Izraela, z czym wcale sie nie kryją. Szkolenie, organizowanie, finansowanie. Ministerswo Spraw Zagranicznych Izraela dokladniej tym sie zajmuje w kooperacji z lokalnymi organizacjami Hasbara niemal na wszystkich kontynentach.

 81. Anty said

  AniaK = Ania Kowalska – to brzmi pięknie! : -) – która znała jednego żyda w żłobku.
  A jak on się Pani przedstawił? Na pewno: „Kowalski jestem”.

  Sono = Maran = Maransono?

  Bojkot TVN = jedna z 166-ciu rajfur w PiS-e?

  Boomcha = 25-ta gadzina?

  Aj waj – cała drużyna.

 82. Aras said

  Jasze dopytofuję czy Szanofne Panie Maran, AniaK i niesmiernie płciofa Bojkot są na fydanie?
  Muj Icek amornik zapłonoł miłoszcz na fidok piękności Szanofnego Pana Baron.
  Onsze asz musiał lodowata woda tryskać na łep. Aleon jest barco poszondny Żyt.
  On parco posząda geld i słafa i sabafa, a teras onsze chce romansofać i on prosi o fotografije i oferta.

 83. osoba prywatna said

  Pranie mózgu- Hollywood = Hollyjude = Holyszwindel
  http://www.youtube.com/user/PranieMozgu#p/a/u/0/Y1Lp8l3xjmk

 84. Aras said

  Jamam pardzo faszne pytanie do parco płciofa Szanofna Pani Bojkot.
  Muj Lejba, jak on jecie na tycień w delegację, to onmi zafsze przynosi siedem sfiec i jasze sastanafiam czy to do menora?
  Coto snaczy?

 85. Inkwizytor said

  Re: 28

  Icki lubią zmieniać nicki 🙂

 86. 166 bojkot TVN said

  W Teksie spustoszenie powodują wielkie trąby powietrzne W okolicach Dallas od 3.04 w całkowitej ruinie jest wiele budynków. Wielkie ciężarówki latały sobie kilkadzisiąt metrów nad ziemia.
  http://facet.interia.pl/raport-moc-odkrywania/news-jak-przezyc-we-wnetrzu-tornado,nId,594936

  To jakoś dziwnie wiąże się ze zniknięciem wpisów Rysia, że o nasieniu nie wspomnę. Niezbadane są wyroki boskie.
  Miejmy nadzieję, że nic mu się nie stało, a jedynie nie ma prądu ….

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: